SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne Strona Główna

Choose language:


Poprzedni temat «» Następny temat
GOLD SPEEDWAY CUP - XI Edycja (w sezonie 31).
Autor Wiadomość
Andy.bdg
Nastoliga



Skąd: Bydgoszcz
  Wysłany: 2015-08-23, 16:03   GOLD SPEEDWAY CUP - XI Edycja (w sezonie 31).

Link do forum dyskusyjnego -> GOLD SPEEDWAY CUP - forum dyskusyjne.




GOLD SPEEDWAY CUP




Regulamin turnieju:

1.Organizatorem turnieju jest Andy.bdg
2.Startują drużyny z lig 3 - 7, oraz zespoły aktualnie jeżdżące w turnieju, które zmieniły poziom ligowy (wykraczający poza ten limit).
Wskazane jest posiadanie przez drużynę dmuchanych band na stadionie - brak takowych może skutkować rozgrywaniem spotkań w roli gospodarza na torze przeciwnika.
3.W turnieju głównym elity bierze udział 16 drużyn, które zostaną podzielone na 4 grupy na wzór hokejowych mistrzostwach świata elity a więc wg miejsc zespołów w poprzednich rozgrywkach:
gr A : 1,8,9,16
gr B : 2,7,10,15
gr C : 3,6,11,14
gr D : 4,5,12,13
4.Pozostałe zespoły wezmą udział w turnieju kwalifikacyjnym do GSC Elity.
5.Każdy uczestnik rozegra minimum 14 spotkań.
6.System rozgrywek:

a)faza grupowa (system dwumeczu z punktem bonusowym) - awans otrzymują 2 najlepsze drużyny z grupy, pozostałe walczą o miejsca 9 - 16 (mające znaczenie przy utrzymaniu się w kolejnej edycji turnieju).
b)ćwierćfinały (w formie grupowej z zaliczeniem wyników z zespołem, który razem przeszedł z fazy grupowej) - powstają grupy E (1A,2A+1D,2D) i F (1B,2B+1C,2C) walczące o miejsca 1-8, oraz G (3A,4A+3D,4D) i H (3B,4B+3C,4C) walczące o pozostanie w elicie.
Awans do półfinałów otrzymują 2 najlepsze drużyny z grupy, pozostałe walczą w półfinałach o miejsca 5 - 8 , 9 - 12 oraz 13 - 16 czyli o utrzymanie w turnieju.
c)półfinały (systemem play-off "na krzyż" gdzie w przypadku remisu po dwumeczu awans uzyskuje zespół mający lepsze miejsce w tabeli ćwierćfinałowej)
d)finał, oraz mecze o każde niższe miejsce (systemem play-off gdzie w przypadku remisu po dwumeczu lepsze miejsce uzyskuje zespół mający lepszy bilans w całym turnieju)
e)baraże (systemem play-off gdzie w przypadku remisu po dwumeczu pozostanie w turnieju uzyskuje zespół występujący w rozgrywkach elity)
Baraże odbywają się systemem:
13 zespół elity - 4 zespół kwalifikacji
14 zespół elity - 3 zespół kwalifikacji
W całej fazie play-off i barażach gospodarzem 1 spotkania jest zespół niżej klasyfikowany.

7.Mecze rozgrywane są poprzez sparingi we WTOREK (jeśli obie drużyny się zgodzą jest możliwość przełożenia meczu na inny termin bez konsekwencji).Przełożony mecz należy pojechać przed następną kolejką.
8.Walkowery w fazie grupowej mają punktację: 1 pkt meczowy dla wygrywającego, oraz 1 punkt ujemny dla winnego nie rozegrania meczu i wynik 40 : 0 - taka punktacja ma zniechęcać do rozstrzygania spotkań w ten sposób i zachęcać do rozstrzygania pojedynków w sportowej rywalizacji.Przy winie obu stron jedna i druga drużyna otrzymuje po punkcie ujemnym. Trzecia przegrana walkowerem w całym turnieju natychmiastowo wyklucza drużynę z rozgrywek oraz powoduje sezon karencji w GSC.
9.Za umówienie spotkania odpowiadają w równym stopniu gospodarz jak i gość, którzy muszą robić wszystko aby do meczu doszło (gospodarz meczu ma jedynie przywilej wyboru bardziej mu pasującej godziny), jak również zamieszczenia linku z meczu na forum najpóźniej w 48 godzin.
Jeśli do piątku zaproszenie na mecz nie zostanie przyjęte - należy najpóźniej w niedzielę przesłać na forum obraz wysłanego zaproszenia. Pozwoli to w ustaleniu winnego nie rozegrania spotkania gdyby do takiego faktu doszło.
10.W zgłoszeniu do turnieju wystarczy tylko podać link do drużyny.
11.Turniej gwarantuje udział w pierwszej kolejności zespołom poprzedniej edycji

12.Wszystkie problemy nie ujęte w regulaminie są zgodne z zasadami rozgrywek ligowych SM-a


Zespoły zgłoszone do udziału w XI edycji turnieju :

Turniej GSC Elity :
1.Jerrfield Rzeszów http://www.smanager.pl/team.php?id=30296
2.ROW.Rybnik http://www.smanager.pl/team.php?id=45993
3.Spartakus Toruń http://www.smanager.pl/team.php?id=27036
4.Paulos Bydgoszcz http://www.smanager.pl/team.php?id=28574
5.KS Lwy Częstochowa http://www.smanager.pl/team.php?id=31271
6.Adaminho Bydgoszcz http://www.smanager.pl/team.php?id=29203
7.ANDY Bydgoszcz http://www.smanager.pl/team.php?id=29202
8.SSV 1846 Ulm Toruń http://www.smanager.pl/team.php?id=13385
9.Team Macros Krosno http://www.smanager.pl/team.php?id=51622
10.Idorablo Krosno http://www.smanager.pl/team.php?id=35786
11.Tarnów http://www.smanager.pl/team.php?id=46204
12.ŻKS Żurowa http://www.smanager.pl/team.php?id=17042
13.ckm depeche mode częstochowa http://www.smanager.pl/team.php?id=28430
14.KS Unia Ultras Leszno http://www.smanager.pl/team.php?id=48063
15.CTŻ Kolejarz Chmielowice http://www.smanager.pl/team.php?id=60702
16.LECH GNIEZNO http://www.smanager.pl/team.php?id=43191

Turniej Kwalifikacyjny GSC :
17.Vocovia Wokowice http://www.smanager.pl/team.php?id=11089
18.Unia Wokowice http://www.smanager.pl/team.php?id=54507
19.W25 Start Gniezno http://www.smanager.pl/team.php?id=62030
20.WISNIA Gniezno http://www.smanager.pl/team.php?id=37425
21.MEZERITZ http://www.smanager.pl/team.php?id=61610
22.KS Żużlowiec Toruń http://www.smanager.pl/team.php?id=25600
23.ZębyTrzonowe Włocławek http://www.smanager.pl/team.php?id=37597
24.KDMA Zabrze http://www.smanager.pl/team.php?id=18350

Medalista poprzedniej edycji
Uczestnik poprzedniej edycji
Powrót po przerwie
Drużyna debiutująca
Rezerwa turnieju


TERMINARZ FAZY GRUPOWEJ:
1 Kolejka-01.09.2015 1-2,4-3
2 Kolejka-08.09.2015 3-1,2-4
3 Kolejka-10.09.2015 3-2,4-1 (uwaga termin czwartkowy !)
4 Kolejka-15.09.2015 2-3,1-4
5 Kolejka-22.09.2015 2-1,3-4
6 Kolejka-29.09.2015 1-3,4-2


1,2,3,4 - numer zespołu w grupie

FAZA GRUPOWA

Turniej GSC Elity :

Grupa A:

M / S / Z / R / P / Pkt / B / r.m.p / ( bil. m.p )

1. / 6 / 6 / 0 / 0 / 15 / 3 / +241 / ( 391 - 150 ) Jerrfield Rzeszów
2. / 6 / 4 / 0 / 2 / 10 / 2 / +035 / ( 288 - 253 ) Team Macros Krosno
==============================================
3. / 6 / 2 / 0 / 4 / 05 / 1 / - 109 / ( 216 - 325 ) SSV 1846 Ulm Toruń
4. / 6 / 0 / 0 / 6 / 00 / 0 / - 167 / ( 187 - 354 ) LECH GNIEZNO

1 Kolejka - 01.09.2015
Jerrfield Rzeszów vs SSV 1846 Ulm Toruń 66:24 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3150358
LECH GNIEZNO vs Team Macros Krosno 43:47 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3151296
2 Kolejka - 08.09.2015
Team Macros Krosno vs Jerrfield Rzeszów 25:65 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3152930
SSV 1846 Ulm Toruń vs LECH GNIEZNO 62:28 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3153282
3 Kolejka - 10.09.2015 (uwaga termin czwartkowy !)
Team Macros Krosno vs SSV 1846 Ulm Toruń 75:16 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3153283
LECH GNIEZNO vs Jerrfield Rzeszów 29:62 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3156439
4 Kolejka - 15.09.2015
SSV 1846 Ulm Toruń vs Team Macros Krosno 28:62 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3156651
Jerrfield Rzeszów vs LECH GNIEZNO 65:25 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3153988
5 Kolejka - 22.09.2015
SSV 1846 Ulm Toruń vs Jerrfield Rzeszów 23:67 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3159263
Team Macros Krosno vs LECH GNIEZNO 55:35 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3151549
6 Kolejka - 29.09.2015
Jerrfield Rzeszów vs Team Macros Krosno 66:24 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3162078
LECH GNIEZNO vs SSV 1846 Ulm Toruń 27:63 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3154948



Grupa B:

M / S / Z / R / P / Pkt / B / r.m.p / ( bil. m.p )

1. / 6 / 6 / 0 / 0 / 15 / 3 / +174 / ( 357 - 183 ) ANDY Bydgoszcz
2. / 6 / 4 / 0 / 2 / 10 / 2 / +009 / ( 276 - 267 ) Idorablo Krosno
==============================================
3. / 6 / 2 / 0 / 4 / 05 / 1 / +001 / ( 272 - 271 ) CTŻ Kolejarz Chmielowice
4. / 6 / 0 / 0 / 6 / 00 / 0 / - 184 / ( 178 - 362 ) ROW.Rybnik

1 Kolejka - 01.09.2015
ROW.Rybnik vs ANDY Bydgoszcz 26:64 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3149611
CTŻ Kolejarz Chmielowice vs Idorablo Krosno 43:47 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3151646
2 Kolejka - 08.09.2015
Idorablo Krosno vs ROW.Rybnik 56:34 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3151656
ANDY Bydgoszcz vs CTŻ Kolejarz Chmielowice 61:29 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3155332
3 Kolejka - 10.09.2015 (uwaga termin czwartkowy !)
Idorablo Krosno vs ANDY Bydgoszcz 34:56 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3153645
CTŻ Kolejarz Chmielowice vs ROW.Rybnik 63:27 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3156213
4 Kolejka - 15.09.2015
ANDY Bydgoszcz vs Idorablo Krosno 57:33 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3156645
ROW.Rybnik vs CTŻ Kolejarz Chmielowice 30:60 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3156214
5 Kolejka - 22.09.2015
ANDY Bydgoszcz vs ROW.Rybnik 67:23 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3157860
Idorablo Krosno vs CTŻ Kolejarz Chmielowice 54:39 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3156934
6 Kolejka - 29.09.2015
ROW.Rybnik vs Idorablo Krosno 38:52 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3163490
CTŻ Kolejarz Chmielowice vs ANDY Bydgoszcz 38:52 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3162944



Grupa C:

M / S / Z / R / P / Pkt / B / r.m.p / ( bil. m.p )

1. / 6 / 4 / 0 / 2 / 10 / 2 / +056 / ( 301 - 245 ) Spartakus Toruń
2. / 6 / 4 / 0 / 2 / 10 / 2 / +046 / ( 297 - 251 ) KS Unia Ultras Leszno
==============================================
3. / 6 / 2 / 0 / 4 / 05 / 1 / - 013 / ( 269 - 282 ) Adaminho Bydgoszcz
4. / 6 / 2 / 0 / 4 / 05 / 1 / - 089 / ( 227 - 316 ) Tarnów

1 Kolejka - 01.09.2015
Spartakus Toruń vs Adaminho Bydgoszcz 50:43 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3149561
KS Unia Ultras Leszno vs Tarnów 54:39 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3160465
2 Kolejka - 08.09.2015
Tarnów vs Spartakus Toruń 73:17 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3151466
Adaminho Bydgoszcz vs KS Unia Ultras Leszno 27:65 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3159023
3 Kolejka - 10.09.2015 (uwaga termin czwartkowy !)
Tarnów vs Adaminho Bydgoszcz 27:63 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3153308
KS Unia Ultras Leszno vs Spartakus Toruń 33:57 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3154501
4 Kolejka - 15.09.2015
Adaminho Bydgoszcz vs Tarnów 42:48 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3156463
Spartakus Toruń vs KS Unia Ultras Leszno 63:27 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3161677
5 Kolejka - 22.09.2015
Adaminho Bydgoszcz vs Spartakus Toruń 48:45 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3158153
Tarnów vs KS Unia Ultras Leszno 19:71 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3160308
6 Kolejka - 29.09.2015
Spartakus Toruń vs Tarnów 69:21 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3162622
KS Unia Ultras Leszno vs Adaminho Bydgoszcz 47:46 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3162615



Grupa D:

M / S / Z / R / P / Pkt / B / r.m.p / ( bil. m.p )

1. / 6 / 4 / 0 / 2 / 10 / 2 / - 004 / ( 269 - 273 ) KS Lwy Częstochowa
2. / 6 / 3 / 0 / 3 / 07 / 1 / +016 / ( 280 - 264 ) Paulos Bydgoszcz
==============================================
3. / 6 / 3 / 0 / 3 / 07 / 1 / - 005 / ( 268 - 273 ) ŻKS Żurowa
4. / 6 / 2 / 0 / 4 / 06 / 2 / - 007 / ( 269 - 276 ) ckm depeche mode

1 Kolejka - 01.09.2015
Paulos Bydgoszcz vs KS Lwy Częstochowa 43:47 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3149369
ckm depeche mode vs ŻKS Żurowa 40:50 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3149928
2 Kolejka - 08.09.2015
ŻKS Żurowa vs Paulos Bydgoszcz 42:49 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3158091
KS Lwy Częstochowa vs ckm depeche mode 52:40 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3153369
3 Kolejka - 10.09.2015 (uwaga termin czwartkowy !)
ŻKS Żurowa vs KS Lwy Częstochowa 52:38 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3156348
ckm depeche mode vs Paulos Bydgoszcz 47:43 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3153289
4 Kolejka - 15.09.2015
KS Lwy Częstochowa vs ŻKS Żurowa 28:62 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3156349
Paulos Bydgoszcz vs ckm depeche mode 47:46 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3156563
5 Kolejka - 22.09.2015
KS Lwy Częstochowa vs Paulos Bydgoszcz 51:39 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3158124
ŻKS Żurowa vs ckm depeche mode 31:59 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3158068
6 Kolejka - 29.09.2015
Paulos Bydgoszcz vs ŻKS Żurowa 59:31 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3162929
ckm depeche mode vs KS Lwy Częstochowa 37:53 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3162579



TERMINARZ 1/4 FINAŁU:
1 Kolejka-zaliczona z fazy grupowej
2 Kolejka-zaliczona z fazy grupowej
3 Kolejka-06.10.2015
4 Kolejka-13.10.2015
5 Kolejka-15.10.2015 (uwaga termin czwartkowy !)
6 Kolejka-20.10.2015



1/4 finału o miejsca 1-8 :

Grupa E:

M / S / Z / R / P / Pkt / B / r.m.p / ( bil. m.p )

1. / 6 /4*/ 0 / 2 / 08 / 2 / +071 / ( 257 - 186 ) Paulos Bydgoszcz
2. / 6 / 3 / 0 /3*/ 06 / 2 / +022 / ( 231 - 209 ) Jerrfield Rzeszów
==============================================
3. / 6 / 3 / 0 /3*/ 06 / 1 / - 020 / ( 215 - 235 ) KS Lwy Częstochowa
4. / 6 / 1 / 0 /5*/ 02 / 1 / - 073 / ( 190 - 263 ) Team Macros Krosno

1.Kolejka
Team Macros Krosno vs Jerrfield Rzeszów 25:65 - wynik z fazy grupowej
Paulos Bydgoszcz vs KS Lwy Częstochowa 43:47 - wynik z fazy grupowej
2.Kolejka
Jerrfield Rzeszów vs Team Macros Krosno 66:24 - wynik z fazy grupowej
KS Lwy Częstochowa vs Paulos Bydgoszcz 51:39 - wynik z fazy grupowej
3 Kolejka - 06.10.2015
KS Lwy Częstochowa vs Jerrfield Rzeszów 61:29 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3166107
Paulos Bydgoszcz vs Team Macros Krosno 48:42 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3165457
4 Kolejka - 13.10.2015
Jerrfield Rzeszów vs Paulos Bydgoszcz 0:40 wo* (zajęty termin zespołu rzeszowskiego)
Team Macros Krosno vs KS Lwy Częstochowa 53:37 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3168770
5 Kolejka - 15.10.2015 (uwaga termin czwartkowy !)
Paulos Bydgoszcz vs Jerrfield Rzeszów 40:0 wo* (zajęty termin zespołu rzeszowskiego)
KS Lwy Częstochowa vs Team Macros Krosno 0:0 obustronny wo* (złamanie pkt 9 regulaminu)
6 Kolejka - 20.10.2015
Jerrfield Rzeszów vs KS Lwy Częstochowa 71:19 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3172872
Team Macros Krosno vs Paulos Bydgoszcz 46:47 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3169666



Grupa F:

M / S / Z / R / P / Pkt / B / r.m.p / ( bil. m.p )

1. / 6 / 5 / 0 / 1 / 12 / 2 / +085 / ( 313 - 228 ) Spartakus Toruń
2. / 6 / 3 / 0 / 3 / 08 / 2 / +011 / ( 276 - 265 ) ANDY Bydgoszcz
==============================================
3. / 6 / 2 / 0 / 4 / 05 / 1 / - 046 / ( 247 - 293 ) KS Unia Ultras Leszno
4. / 6 / 2 / 0 / 4 / 05 / 1 / - 050 / ( 245 - 295 ) Idorablo Krosno

1.Kolejka
Idorablo Krosno vs ANDY Bydgoszcz 34:56 - wynik z fazy grupowej
KS Unia Ultras Leszno vs Spartakus Toruń 33:57 - wynik z fazy grupowej
2.Kolejka
ANDY Bydgoszcz vs Idorablo Krosno 57:33 - wynik z fazy grupowej
Spartakus Toruń vs KS Unia Ultras Leszno 63:27 - wynik z fazy grupowej
3 Kolejka - 06.10.2015
Spartakus Toruń vs ANDY Bydgoszcz 57:33 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3165779
KS Unia Ultras Leszno vs Idorablo Krosno 58:32 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3165587
4 Kolejka - 13.10.2015
ANDY Bydgoszcz vs KS Unia Ultras Leszno 51:39 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3167048
Idorablo Krosno vs Spartakus Toruń 64:26 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3168309
5 Kolejka - 15.10.2015 (uwaga termin czwartkowy !)
KS Unia Ultras Leszno vs ANDY Bydgoszcz 48:42 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3167049
Spartakus Toruń vs Idorablo Krosno 56:34 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3172058
6 Kolejka - 20.10.2015
ANDY Bydgoszcz vs Spartakus Toruń 37:54 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3171925
Idorablo Krosno vs KS Unia Ultras Leszno 48:42 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3171883



1/4 finału o miejsca 9-16 :

Grupa G:

M / S / Z / R / P / Pkt / B / r.m.p / ( bil. m.p )

1. / 6 / 6 / 0 / 0 / 15 / 3 / +162 / ( 351 - 189 ) SSV 1846 Ulm Toruń
2. / 6 / 3 / 0 / 3 / 08 / 2 / +038 / ( 289 - 251 ) ckm depeche mode
==============================================
3. / 6 / 3 / 0 / 3 / 07 / 1 / - 044 / ( 248 - 292 ) ŻKS Żurowa
4. / 6 / 0 / 0 / 6 / 00 / 0 / - 156 / ( 192 - 348 ) LECH GNIEZNO

1.Kolejka
SSV 1846 Ulm Toruń vs LECH GNIEZNO 62:28 - wynik z fazy grupowej
ckm depeche mode vs ŻKS Żurowa 40:50 - wynik z fazy grupowej
2.Kolejka
LECH GNIEZNO vs SSV 1846 Ulm Toruń 27:63 - wynik z fazy grupowej
ŻKS Żurowa vs ckm depeche mode 31:59 - wynik z fazy grupowej
3 Kolejka - 06.10.2015
ŻKS Żurowa vs SSV 1846 Ulm Toruń 36:54 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3166514
ckm depeche mode vs LECH GNIEZNO 62:28 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3166089
4 Kolejka - 13.10.2015
SSV 1846 Ulm Toruń vs ckm depeche mode 56:34 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3168231
LECH GNIEZNO vs ŻKS Żurowa 43:47 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3168319
5 Kolejka - 15.10.2015 (uwaga termin czwartkowy !)
ckm depeche mode vs SSV 1846 Ulm Toruń 34:56 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3168230
ŻKS Żurowa vs LECH GNIEZNO 54:36 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3168320
6 Kolejka - 20.10.2015
SSV 1846 Ulm Toruń vs ŻKS Żurowa 60:30 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3172386
LECH GNIEZNO vs ckm depeche mode 30:60 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3170086



Grupa H:

M / S / Z / R / P / Pkt / B / r.m.p / ( bil. m.p )

1. / 6 / 5 / 0 / 1 / 13 / 3 / +109 / ( 326 - 217 ) Adaminho Bydgoszcz
2. / 6 / 3 / 0 / 3 / 08 / 2 / +081 / ( 312 - 231 ) CTŻ Kolejarz Chmielowice
==============================================
3. / 6 / 3 / 0 /3*/ 06 / 1 / - 042 / ( 204 - 246 ) Tarnów
4. / 6 / 0 / 0 /6*/ - 1 / 0 / - 148 / ( 151 - 299 ) ROW.Rybnik

1.Kolejka
CTŻ Kolejarz Chmielowice vs ROW.Rybnik 63:27 - wynik z fazy grupowej
Tarnów vs Adaminho Bydgoszcz 27:63 - wynik z fazy grupowej
2.Kolejka
ROW.Rybnik vs CTŻ Kolejarz Chmielowice 30:60 - wynik z fazy grupowej
Adaminho Bydgoszcz vs Tarnów 42:48 - wynik z fazy grupowej
3 Kolejka - 06.10.2015
Adaminho Bydgoszcz vs CTŻ Kolejarz Chmielowice 53:37 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3165615
Tarnów vs ROW.Rybnik 58:32 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3165551
4 Kolejka - 13.10.2015
CTŻ Kolejarz Chmielowice vs Tarnów 42:48 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3167915
ROW.Rybnik vs Adaminho Bydgoszcz 31:59 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3169555
5 Kolejka - 15.10.2015 (uwaga termin czwartkowy !)
Tarnów vs CTŻ Kolejarz Chmielowice 23:67 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3167503
Adaminho Bydgoszcz vs ROW.Rybnik 59:31 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3169554
6 Kolejka - 20.10.2015
CTŻ Kolejarz Chmielowice vs Adaminho Bydgoszcz 43:50 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3172307
ROW.Rybnik vs Tarnów 0:0 obustronny wo* (złamanie pkt 9 regulaminu)
Ostatnio zmieniony przez Andy.bdg 2015-11-22, 13:44, w całości zmieniany 208 razy  
 
 
 
Andy.bdg
Nastoliga



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2015-08-30, 18:34   

FAZA PLAY - OFF


1/2 finału play-off o miejsca 1-4 :

półfinał A (27.10.2015) : ANDY Bydgoszcz vs Paulos Bydgoszcz 43:47 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3178463
rewanż A (03.11.2015) : Paulos Bydgoszcz vs ANDY Bydgoszcz 50:40 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3178843

półfinał B (27.10.2015) : Jerrfield Rzeszów vs Spartakus Toruń 0:40 wo (zajęty termin zespołu rzeszowskiego)
rewanż B (03.11.2015) : Spartakus Toruń vs Jerrfield Rzeszów 40:0 wo (zajęty termin zespołu rzeszowskiego)


1/2 finału play-off o miejsca 5-8 :

półfinał C (27.10.2015) : Idorablo Krosno vs KS Lwy Częstochowa 61:29 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3177310
rewanż C (03.11.2015) : KS Lwy Częstochowa vs Idorablo Krosno 24:66 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3181082

półfinał D (27.10.2015) : Team Macros Krosno vs KS Unia Ultras Leszno 65:25 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3174719
rewanż D (03.11.2015) : KS Unia Ultras Leszno vs Team Macros Krosno 65:25 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3178019

Remis w dwumeczu premiujący awansem zespół z lepszym bilansem w turnieju.

1/2 finału play-off o miejsca 9-12 :

półfinał E (27.10.2015) : CTŻ Kolejarz Chmielowice vs SSV 1846 Ulm Toruń 27:63 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3174621
rewanż E (03.11.2015) : SSV 1846 Ulm Toruń vs CTŻ Kolejarz Chmielowice 55:35 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3176447

półfinał F (27.10.2015) : ckm depeche mode vs Adaminho Bydgoszcz 50:43 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3175058
rewanż F (03.11.2015) : Adaminho Bydgoszcz vs ckm depeche mode 46:44 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3176435


1/2 finału play-off o miejsca 13-16 :

półfinał G (27.10.2015) : ROW.Rybnik vs ŻKS Żurowa 35:55 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3177284
rewanż G (03.11.2015) : ŻKS Żurowa vs ROW.Rybnik 61:29 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3177283

półfinał H (27.10.2015) : LECH GNIEZNO vs Tarnów 42:48 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3176717
rewanż H (03.11.2015) : Tarnów vs LECH GNIEZNO 26:64 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3178790



Wielki finał :

1 mecz (10.11.2015) : Spartakus Toruń vs Paulos Bydgoszcz 36:57 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3180239
rewanż (17.11.2015) : Paulos Bydgoszcz vs Spartakus Toruń 50:40 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3182041


Mecze o brąz :

1 mecz (10.11.2015) : rywal wykluczony vs ANDY Bydgoszcz 0:0
rewanż (17.11.2015) : ANDY Bydgoszcz vs rywal wykluczony 0:0


Mecze o 5 miejsce :

1 mecz (10.11.2015) : KS Unia Ultras Leszno vs Idorablo Krosno 68:22 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3181995
rewanż (17.11.2015) : Idorablo Krosno vs KS Unia Ultras Leszno 35:55 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3183777


Mecze o 7 miejsce :

1 mecz (10.11.2015) : Team Macros Krosno vs KS Lwy Częstochowa 69:21 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3182171
rewanż (17.11.2015) : KS Lwy Częstochowa vs Team Macros Krosno 33:57 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3183661


Mecze o 9 miejsce :

1 mecz (10.11.2015) : ckm depeche mode vs SSV 1846 Ulm Toruń 35:57 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3180419
rewanż (17.11.2015) : SSV 1846 Ulm Toruń vs ckm depeche mode 61:29 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3182047


Mecze o 11 miejsce :

1 mecz (10.11.2015) : Adaminho Bydgoszcz vs CTŻ Kolejarz Chmielowice 52:38 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3180732
rewanż (17.11.2015) : CTŻ Kolejarz Chmielowice vs Adaminho Bydgoszcz 46:47 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3182912


Mecze o 13 miejsce :

1 mecz (05.11.2015) : LECH GNIEZNO vs ŻKS Żurowa 0:40 wo (zajęty termin zespołu gnieźnieńskiego)
rewanż (10.11.2015) : ŻKS Żurowa vs LECH GNIEZNO 40:0 wo (zajęty termin zespołu gnieźnieńskiego)


Mecze o 15 miejsce :

1 mecz (10.11.2015) : Tarnów vs ROW.Rybnik 50:40 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3182242
rewanż (17.11.2015) : ROW.Rybnik vs Tarnów 17:73 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3182243


1 mecz barażowy - 12.11.2015 (uwaga termin czwartkowy !)
Unia Wokowice - ŻKS Żurowa 50:41 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3182328
WISNIA Gniezno - LECH GNIEZNO
2 mecz barażowy - 17.11.2015
ŻKS Żurowa - Unia Wokowice 51:41 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3182656
LECH GNIEZNO - WISNIA Gniezno
Ostatnio zmieniony przez Andy.bdg 2015-11-22, 14:06, w całości zmieniany 81 razy  
 
 
 
Andy.bdg
Nastoliga



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2015-10-15, 20:31   

Turniej Kwalifikacyjny GSC :

M / Sp / Z / R / P / Pkt / B / r.m.p / ( bil. m.p )

1. / 14 /13/ 0 / 1 / 32 / 6 / +346 / ( 808 - 462 ) ZębyTrzonowe Włocławek
2. / 14 /12/ 0 / 2 / 30 / 6 / +205 / ( 711 - 506 ) KS Żużlowiec Toruń
3. / 14 /11/ 0 / 3 / 28 / 6 / +433 / ( 823 - 390 ) Vocovia Wokowice
==============================================
4. / 14 / 6 / 1 / 7 / 16 / 3 / - 103 / ( 580 - 683 ) WISNIA Gniezno
5. / 14 / 6 / 0 / 8 / 15 / 3 / +022 / ( 643 - 621 ) Unia Wokowice
-----------------------------------------------------------------------------------
6. / 14 / 5 / 0 / 9 / 13 / 3 / +042 / ( 626 - 584 ) KDMA Zabrze
7. / 14 / 2 / 1 /11/ 06 / 1 / - 385 / ( 415 - 800 ) MEZERITZ
8. / 14 / 0 / 0 /14/ 00 / 0 / - 400 / ( 252 - 812 ) W25 Start Gniezno

1 Kolejka - 01.09.2015
ZębyTrzonowe Włocławek vs KDMA Zabrze 53:37 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3150005
Unia Wokowice vs MEZERITZ 66:24 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3150338
Vocovia Wokowice vs W25 Start Gniezno 73:17 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3150327
KS Żużlowiec Toruń vs WISNIA Gniezno 65:25 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3149723
2 Kolejka - 08.09.2015
WISNIA Gniezno vs ZębyTrzonowe Włocławek 44:46 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3150867
W25 Start Gniezno vs KS Żużlowiec Toruń 21:69 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3153190
MEZERITZ vs Vocovia Wokowice 15:75 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3154695
KDMA Zabrze vs Unia Wokowice 40:50 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3151543
3 Kolejka - 10.09.2015 (uwaga termin czwartkowy !)
ZębyTrzonowe Włocławek vs Unia Wokowice 48:44 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3151408
Vocovia Wokowice vs KDMA Zabrze 75:15 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3155298
KS Żużlowiec Toruń vs MEZERITZ 57:33 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3153268
WISNIA Gniezno vs W25 Start Gniezno 71:19 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3151095
4 Kolejka - 15.09.2015
W25 Start Gniezno vs ZębyTrzonowe Włocławek 44:46 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3155865
MEZERITZ vs WISNIA Gniezno 45:45 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3153267
KDMA Zabrze vs KS Żużlowiec Toruń 42:48 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3155309
Unia Wokowice vs Vocovia Wokowice 30:60 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3151469
5 Kolejka - 22.09.2015
ZębyTrzonowe Włocławek vs Vocovia Wokowice 33:59 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3154696
KS Żużlowiec Toruń vs Unia Wokowice 55:35 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3151436
WISNIA Gniezno vs KDMA Zabrze 25:65 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3152708
W25 Start Gniezno vs MEZERITZ 39:54 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3160392
6 Kolejka - 24.09.2015 (uwaga termin czwartkowy !)
MEZERITZ vs ZębyTrzonowe Włocławek 38:54 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3157846
KDMA Zabrze vs W25 Start Gniezno 71:19 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3159134
Unia Wokowice vs WISNIA Gniezno 35:55 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3162960
Vocovia Wokowice vs KS Żużlowiec Toruń 31:59 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3158248
7 Kolejka - 29.09.2015
KS Żużlowiec Toruń vs ZębyTrzonowe Włocławek 35:58 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3161640
WISNIA Gniezno vs Vocovia Wokowice 25:65 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3157734
W25 Start Gniezno vs Unia Wokowice 24:68 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3157539
MEZERITZ vs KDMA Zabrze 15:75 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3168663
8 Kolejka - 06.10.2015
ZębyTrzonowe Włocławek vs KS Żużlowiec Toruń 66:25 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3161641
Vocovia Wokowice vs WISNIA Gniezno 73:18 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3160422
Unia Wokowice vs W25 Start Gniezno 67:23 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3163407
KDMA Zabrze vs MEZERITZ 71:19 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3168664
9 Kolejka - 13.10.2015
ZębyTrzonowe Włocławek vs MEZERITZ 66:24 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3166758
W25 Start Gniezno vs KDMA Zabrze 0:40 wo (gospodarz meczu nie wysłał ani nie przyjął zaproszenia)
WISNIA Gniezno vs Unia Wokowice 53:37 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3157400
KS Żużlowiec Toruń vs Vocovia Wokowice 50:40 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3166737
10 Kolejka - 15.10.2015 (uwaga termin czwartkowy !)
Vocovia Wokowice vs ZębyTrzonowe Włocławek 39:51 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3164045
Unia Wokowice vs KS Żużlowiec Toruń 39:51 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3162514
KDMA Zabrze vs WISNIA Gniezno 37:53 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3163713
MEZERITZ vs W25 Start Gniezno 40:0 wo (zespół gości nie wysłał ani nie przyjął zaproszenia)
11 Kolejka - 20.10.2015
ZębyTrzonowe Włocławek vs W25 Start Gniezno 75:15 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3168195
WISNIA Gniezno vs MEZERITZ 49:41 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3170408
KS Żużlowiec Toruń vs KDMA Zabrze 52:38 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3172142
Vocovia Wokowice vs Unia Wokowice 62:28 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3171507
12 Kolejka - 22.10.2015 (uwaga termin czwartkowy !)
Unia Wokowice vs ZębyTrzonowe Włocławek 20:70 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3167560
KDMA Zabrze vs Vocovia Wokowice 34:56 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3171741
MEZERITZ vs KS Żużlowiec Toruń 37:53 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3173616
W25 Start Gniezno vs WISNIA Gniezno 31:58 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3168193
13 Kolejka - 27.10.2015
ZębyTrzonowe Włocławek vs WISNIA Gniezno 72:18 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3171306
KS Żużlowiec Toruń vs W25 Start Gniezno 40:0 wo (zespół gości nie wysłał ani nie przyjął zaproszenia)
Vocovia Wokowice vs MEZERITZ 75:15 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3176577
Unia Wokowice vs KDMA Zabrze 49:41 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3171742
14 Kolejka - 03.11.2015
KDMA Zabrze vs ZębyTrzonowe Włocławek 20:70 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3171740
MEZERITZ vs Unia Wokowice 15:75 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3174982
W25 Start Gniezno vs Vocovia Wokowice 0:40 wo (gospodarz meczu nie wysłał ani nie przyjął zaproszenia)
WISNIA Gniezno vs KS Żużlowiec Toruń 41:52 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3171426

1 mecz barażowy - 12.11.2015 (uwaga termin czwartkowy !)
Unia Wokowice - ŻKS Żurowa 50:41 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3182328
WISNIA Gniezno - LECH GNIEZNO
2 mecz barażowy - 17.11.2015
ŻKS Żurowa - Unia Wokowice 51:41 http://www.smanager.pl/ma...live&id=3182656
LECH GNIEZNO - WISNIA Gniezno
Ostatnio zmieniony przez Andy.bdg 2015-11-17, 20:31, w całości zmieniany 14 razy  
 
 
 
Andy.bdg
Nastoliga



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2015-11-10, 21:02   

Jak zapewne większość zauważyła tydzień temu z rozgrywek za 3 mecz oddany walkowerem została usunięta drużyna obrońcy tytułu Jerrfield Rzeszów.
Zacięta i wyrównana rywalizacja w turnieju eliminacyjnym GSC między 3 ekipami została nagrodzona awansem dla wszystkich tych 3 drużyn w efekcie relegowania Jerrfield Rzeszów.
Zatem do baraży przystąpią zespoły z miejsc 4 i 5.
Na pozycji 13 sklasyfikowana została drużyna ŻKS Żurowa, która nie miała możliwości rywalizacji z zespołem LECH GNIEZNO, który po tych walkowerach do baraży przystępuje z pozycji 14.
Mamy więc następujące pary barażowe :

1 mecz barażowy - 12.11.2015 (uwaga termin czwartkowy !)
Unia Wokowice - ŻKS Żurowa
WISNIA Gniezno - LECH GNIEZNO
2 mecz barażowy - 17.11.2015
ŻKS Żurowa - Unia Wokowice
LECH GNIEZNO - WISNIA Gniezno
 
 
 
Andy.bdg
Nastoliga



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2015-11-15, 17:26   

Wkrety12 napisał/a:
WISNIA Gniezno - LECH GNIEZNO
LECH GNIEZNO - WISNIA Gniezno
bardzo mi przykro ale te mecze sie nie odbeda bo WISNIA Gniezno ma zajete terminy,Rozpedzilem sie za mocno :(


Z tego co wcześniej już zauważyłem to LECH GNIEZNO też miał zajęte te terminy :(
Pozostaje pytanie kto wcześniej pozajmował ?
Widzę też że nie ma szans aby do końca sezonu coś w tej kwestii rozstrzygnąć.
Zobaczymy ile ekip zgłosi się do kolejnych rozgrywek - jeśli wszystkie to niestety po dwustronnym walkowerze jakim zakończy się ten baraż to obie ekipy pojadą w Turnieju Eliminacyjnym GSC :(
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgrey created by spleen created by spleen modyfied by SMANAGER.pl

Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 10