SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne Strona Główna

Choose language:

Poprzedni temat «» Następny temat
Historia klubu
Autor Wiadomość
Rafałegg
W25 / 6.64

Wysłany: 2015-08-19, 12:38   Historia klubu

Obecnie w historii klubu mamy jedynie uwzględnione miejsce drużyny w swojej lidze oraz w której rundzie drużyna odpadła w pucharze. Jak dla mnie to zbyt mało, bo przykładowo ja gram już 1,5 roku i nie mam zbytnio wypełnionej tej historii. Pomyślałem sobie, że fajnie byłoby wypełnić nieco tę historię. Zawodnicy są częścią drużyny, więc można by było uwzględniać ich wyniki z IM w historii klubu. Przykładowo mój zawodnik Antoni Dubiel w IMSM odpadnie 5 września w 3.33 rundzie IMSMa i mogłoby to być tak napisane w historii klubu:
2015-09-05 Antoni Dubiel zajął 7 miejsce w 3.33 rundzie IMSMa i zakończył swój udział w rozgrywkach.
Jeżeli zawodnik zdobędzie medal w krajowych IM to wtedy można napisać że XXX XXX zdobył srebrny medal w krajowym finale IM(J)SMa. Zdobywając kolejny medal, tym razem w światowym finale można napisać to samo, tylko zastępując słowo krajowym na światowym ;)
Zapraszam do dyskusji, linijkę wyżej wymyśliłem na szybko i można to zmienić :P
Oczywiście nie jest to propozycja, która zmieni grywalność menedżera ale nieraz wchodząc w historię klubu będę mógł zobaczyć jak mój zawodnik odpadał z indywidualnych rozgrywek kilka sezonów temu lub jak zdobywał medal ;)

Kfjat

Wysłany: 2015-08-19, 15:19   

Jestem przeciw. Różnego rodzaju dopisków jest aż nadto. Mało tego. Uważam, że wszystkie medale drużynowe za miejsca I - III z lig niższych niż extraliga powinny byc usuniete. Niech najlepsi, czyli tacy, którzy dobili do elity maja satysfakcję, że ich medale druzynowe maja niepodwazalna wartosc. W tej chwili medal z extraligi niknie w gąszczu innych.

larry

Wysłany: 2015-08-19, 21:02   

W historii klubu mogła by być informacja o wywalczeniu awansu(spadku) z rozróżnieniem bezpośredni/po barażu.
Ostatnio zmieniony przez larry 2015-08-19, 21:24, w całości zmieniany 1 raz  

Biduel13

Wysłany: 2015-08-20, 06:19   

Kfjat napisał/a:
Uważam, że wszystkie medale drużynowe za miejsca I - III z lig niższych niż extraliga powinny byc usuniete. Niech najlepsi, czyli tacy, którzy dobili do elity maja satysfakcję, że ich medale druzynowe maja niepodwazalna wartosc. W tej chwili medal z extraligi niknie w gąszczu innych.

Beznadziejna propozycja.
Ostatnio zmieniony przez Biduel13 2015-08-20, 06:20, w całości zmieniany 1 raz  

Kfjat

Wysłany: 2015-08-20, 17:54   

Biduel13 napisał/a:
Kfjat napisał/a:
Uważam, że wszystkie medale drużynowe za miejsca I - III z lig niższych niż extraliga powinny byc usuniete. Niech najlepsi, czyli tacy, którzy dobili do elity maja satysfakcję, że ich medale druzynowe maja niepodwazalna wartosc. W tej chwili medal z extraligi niknie w gąszczu innych.

Beznadziejna propozycja.

Jeśli już coś negujesz, zadaj sobie trud opisać dlaczego tak, a nie inaczej. Chyba, że napisanie dwóch, trzech zdań złożonych i bez błędów ortograficznych przerasta Twoje mozliwosci intelektualne.

Biduel13

Wysłany: 2015-08-21, 08:48   

Kfjat rozczaruje Cie, ale nie przerasta mnie napisanie dwóch, trzech zdań złożonych. Niemniej jednak nie muszę nikomu tłumaczyć się ze swoich poglądów. Po porostu uważam ten pomysł za BEZNADZIEJNY. Mam swoje argumenty, ale Tobie ich nie przedstawie. Co do mich możliwości intelektualnych to wydaje mi się oraz sądząc po wynikach różnorakich testach, jest dobrze, wręcz bardzo dobrze. Jeśli zaś chodzi o Twoje to patrząc na takie propozycje oraz na entuzjazm z jakim się ona spotkała to mam pewne wątpliwości.

Hermes
Gdy zagra deszcz

Wysłany: 2015-08-21, 09:01   

Medale sa wyznacznikiem sukcesu. Powiedz to prawdziwym sportowcom ze zabierzesz im medale za np Mistrzostwo Polski a zostawimy tylko medale MS. W ta gre gra duzo mlodych ludzi i dla nich medal np 7 ligi jest cenniejszy od medalu e-ligi (90% nigdy do niej nie dojdzie). Dla mnie obie propozycje sa nie do przyjecia.

Cytat:
Jeżeli zawodnik zdobędzie medal w krajowych IM to wtedy można napisać że XXX XXX zdobył srebrny medal w krajowym finale IM(J)SMa.

zawodnicy dostaja medale na w swoich profilach. Przyklad? http://www.smanager.pl/zobzaw.php?id=581859 wiec pomysl juz zostal wprowadzony

Pawko

Wysłany: 2015-08-21, 09:49   

Również jestem na NIE. Mam jednak inną propozycję - można rozróżnić wygląd medali za E-ligę i niższe ligi.
Medale za te wyższe ligi będą wyglądały bardziej "pro" i po wejściu w profil drużyny bardziej rzucają się w oczy.

Tylko ktoś musiałby to zrobić :D A są chyba istotniejsze rzeczy do wprowadzenia :)

Kabat
3.2

Wysłany: 2015-08-21, 11:31   

Tak - wygląd medali POWINIEN być zróżnicowany, ale ich całkowite wywalanie to głupota.
Zresztą zróżnicowanie już jest - cyferka na medalu jasno określa, która to liga, ale mogłoby tych różnic być nieco więcej. Mogłoby, co nie znaczy, że na siłę trzeba teraz coś kombinować - to temat na "czas wolny". ;)

Zresztą tak jak napisał Hermes. Są gracze dla których medal 4, 5 czy 6 ligi jest bardzo cenny.
Ja na przykład mam brąz 3 ligi z minionego sezonu i się z niego bardzo cieszę, bo wywalczony został wyłącznie wychowankami, a kolejny raz podobny sukces nieprędko osiągnę.

Ojciec99

Wysłany: 2015-08-21, 13:49   

Tak jak Kabat piszę, to przy wolnym czasie :)
Żeby podkreślić wagę medali można by je np. poukładać odpowiednio, chociażby w wierszach. Ale to nie jest priorytetem. :)
Co do propozycji o osiągnięciach indywidualnych, to medale jak wiadomo są, nie dodawałbym tego do historii klubu. Kiedyś myślałem sobie tylko, że fajnie byłoby w historii zawodnika móc zobaczyć też oprócz medali rundę do której zawodnik dotarł i miejsce jakie zajął. Chodzi tu oczywiście o zawodników którzy nie zdobyli medalu.

Kfjat

Wysłany: 2015-08-21, 16:40   

Ehhhh, minimaliści...

Biduel13

Wysłany: 2015-08-21, 20:32   

Hermes napisał/a:
Medale sa wyznacznikiem sukcesu. Powiedz to prawdziwym sportowcom ze zabierzesz im medale za np Mistrzostwo Polski a zostawimy tylko medale MS. W ta gre gra duzo mlodych ludzi i dla nich medal np 7 ligi jest cenniejszy od medalu e-ligi (90% nigdy do niej nie dojdzie). Dla mnie obie propozycje sa nie do przyjecia.

Bravo!

Mikee3x

Wysłany: 2018-05-22, 17:33   

Poszukajcie informacji w tym temacie w Internecie. Z całą pewnością uda się coś znaleźć w tym temacie ;)

Odpowiedz do tematu