SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne Strona Główna

Choose language:


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Perezapator
2015-11-29, 09:12
(V edycja) Turniej drużyn 7 ligowych i nie tylko
Autor Wiadomość
Rafałegg
W25 / 6.64



Skąd: Gniezno
Wysłany: 2015-07-10, 14:19   (V edycja) Turniej drużyn 7 ligowych i nie tylko

(V edycja) Turniej drużyn 7 ligowych i nie tylko


LOGO turnieju



INTRO turnieju
---> LINK <---



Serdeczne podziękowania dla Parnas1101 za przygotowanie intra oraz dla Karuzo za przygotowanie loga.



REGULAMIN ROZGRYWEK



1. Sprawy sporne będą rozwiązywać Perez i Rafałegg.
2. Mecze rozgrywamy w ramach sparingów i zgodnie z zasadami SM, mecze rozgrywane będą w poniedziałki (za zgodą obu graczy mogą być rozgrywane w inny dzień - jednak dla przejrzystości rozgrywek będzie miło jak będziemy się trzymać poniedziałków).
3. Drużyny z wyższych lig niż 7 nie mogą korzystać w turnieju z lidera/liderów (za lidera uważa się zawodnika z najlepszą średnią biegową przed daną kolejką bierzemy pod uwagę tylko SENIORÓW).
- 6 liga jedzie bez 1 lidera
- 5 liga jedzie bez 2 liderów
- 4 liga jedzie bez 3 liderów
- 3 liga jedzie bez 4 liderów
- 2 liga jedzie bez 5 liderów
- 1 liga jedzie bez 6 liderów
- E liga jedzie bez 7 liderów

Za niezastosowanie się do tego punktu regulaminu zawodnikowi/zawodnikom nieuprawnionemu/nieuprawionym do startu punkty zostaną odjęte i dodane drużynie przeciwnej! Jeżeli przed meczem np. dwóch seniorów miało taką samą średnią, a w meczu pojadą obydwaj, to zostanie odjęty wynik tego który zdobędzie większą ilość punktów.
4. Zarówno gospodarz jak i gość są tak samo odpowiedzialni za terminowe ustalenie meczu. Zaproszenia wysyłamy najpóźniej do piatku przed daną kolejką, czas na przyjęcie zaproszenia jest do soboty przed daną kolejką. Niezastosowanie się do tego pkt. będzie skutkowało walkowerem 75:0
5. Po rozegraniu meczu danej kolejki najpóźniej do środy (lub do dwóch dni po rozegraniu spotkania jeśli odbywa się w innym terminie) gospodarz lub gość zobowiązani są do wpisania wyniku meczu na forum w odpowiednim dziale według następującego wzoru:
1. KOLEJKA
11.11.2011
Grupa I
PEREZ APATOR - W25 Start Gniezno 45:45
[W rundzie rewanżowej] Bonus: PEREZ APATOR
Za niezastosowanie się do tego punktu regulaminu będzie przyznawany obustronny walkower w stosunku 0:0. Czas na edycję jest do piątku po każdej kolejce do godz. 23:59.

6. Za wszystkie nierozegrane spotkania do piątku ostatniej kolejki będzie przyznawany obustronny walkower w stosunku 0:0, chyba że zaistnieje powód nierozegrania meczu.
7. W przypadku zgłoszenia jednostronnego walkowera za np. nagminne odrzucanie zaproszeń, zajętość terminów lub dłuższą nieobecność przeciwnika, wygrywający otrzymuje 2 duże punkty oraz 75 małych punktów (zwycięstwo 75:0).
8. Drużyna wygrywająca spotkanie otrzymuje do tabeli 2 duże punkty, przegrana 0 punktów, natomiast przy remisie zespoły dzielą się po 1 punkcie. W rundzie rewanżowej będą przyznawane punkty bonusowe!
9. Jeżeli mecz odbędzie się w innym terminie niż przewiduje kolejka, to na obu menadżerach jadących w tym przełożonym meczu spoczywa obowiązek poinformowania o zmianie daty na forum w dziale rozgrywek. Brak poinformowania o takim fakcie na forum skutkować będzie obustronnym walkowerem 0:0.
10. O kolejności w tabeli decydują kolejno:
a) ilość zdobytych dużych punktów
b) ilość zdobytych małych punktów
c) ilość straconych małych punktów
d) bezpośrednie spotkanie
11. Dwa walkowery drużyny spowodują wykluczenie z turnieju oraz brak możliwości zapisania na VI edycję.
12. System rozgrywania spotkań:
a) runda zasadnicza: 4 grupy po 4 drużyny
b) runda play-off: 4 grupy po 4 drużyny, grupa mistrzowska - zwycięzcy z rundy zasadniczej, grupa B - 2 miejsca, grupa C - 3 miejsca, grupa D - 4 miejsca
13. Zgłoszenia do turnieju realizowane są w następujący sposób:
a) drużyny obecnie startujące w turnieju
b) drużyny rezerwowe w turnieju
c) drużyny nowe 7 ligowe
b) drużyny pozostałe
14. W turnieju przewidziane są nagrody:
1 miejsce = VIP 3 miesiące
2 miejsce = VIP 2 miesiące
3 miejsce = VIP 1 miesiące

Dla uatrakcyjnienia rywalizacji w grupie B, C i D dla zwycięzców grup bonus w postaci 1 miesiąca konta VIP.


Organizatorzy Turnieju: Perez, Rafałegg.


01. W25 Start Gniezno (Rafałegg) [6.64]*
02. Furia Krosno (Invisible) [5.05]**
03. Knights Rybnik (Kaspi) [7.50]
04. ŻKS Gdynia (Fudzi111) [6.56]*!!
05. PEREZ APATOR (Perez) [6.04]*
06. Polonia Otik Bydgoszcz (Wropio3) [5.01]**
07. GKM Graudenz (Qdlaty) [6.12]*
08. Leśne Wilki Lublin (Tomass31) [5.04]**
09. Lukas Toruń (Lukas) [6.55]*
10. Speed Team Wschowa (Karol69) [6.46]*
11. Bodzio FC (Bodzio133) [5.24]**
12. TŻ Toruń (Majess) [7.26]
13. MKS Jaskółki Tarnów (Michal1) [6.55]*
14. Start Gniezno SKS (Krychu.22) [6.47]*!!
15. GKS Liptony Rzeszów (Kujon25) [7.64]
16. KŻ Tarnów (Lolekkk96) [7.34]
R1. DC Rzeszow (Andrut) [6.32]*
R2.


* - Drużyna nie może skorzystać z jednego lidera.
** - Drużyna nie może skorzystać z dwóch liderów.


KOLOR NIEBIESKI - drużyna kontynuująca udział w turnieju
KOLOR ZIELONY - drużyna debiutująca w turnieju
Ostatnio zmieniony przez Perezapator 2015-10-03, 15:04, w całości zmieniany 14 razy  
 
 
Perezapator


Skąd: torun
Wysłany: 2015-08-04, 10:22   

TABELA GRUPY 1



X. |M|P|B|Małe pkt|z-r-p|+/-|
1. |6|13|3|362-135|5-0-1|+227| MKS Jaskółki Tarnów (Michal1)
2. |5|10|2|284-225|4-0-2|+059| Start Gniezno SKS (Krychu.22)
3. |6|7|1|311-202|3-0-3|+109| PEREZ APATOR (Perez)
4. |6|0|0|000-000|0-0-0|-000| ŻKS Gdynia (Fudzi111)

ŻKS Gdynia wykluczona z rozgrywek


TERMINARZ GRUPY 1

1. kolejka 17.08.15
(17.08) Start Gniezno SKS - ŻKS Gdynia 55:35
(17.08) MKS Jaskółki Tarnów - PEREZ APATOR 57:36

2. kolejka 24.07.15
(24.08) ŻKS Gdynia - MKS Jaskółki Tarnów 0: 75 Walkower
(24.08) PEREZ APATOR - Start Gniezno SKS 48:42

3. kolejka 31.08.15
(31.08)MKS Jaskółki Tarnów - Start Gniezno SKS 34: 55
(31.08) PEREZ APATOR - ŻKS Gdynia 75:0 Walkower

4. kolejka 07.09.15
(07.09) PEREZ APATOR - MKS Jaskółki Tarnów 44:46 bonus MKS Jaskółki Tarnów
(07.09) ŻKS Gdynia - Start Gniezno SKS 0:75 walkower bonus Start Gniezno SKS

5. kolejka 14.09.15
(14.09) Start Gniezno SKS - PEREZ APATOR 57:33 bonus: Start Gniezno SKS
(14.09) MKS Jaskółki Tarnów - ŻKS Gdynia 75:0 Walkower bonus: MKS Jaskółki Tarnów

6. kolejka 21.09.15
(21.09) Start Gniezno SKS - MKS Jaskółki Tarnów 0:75 Walkower Bonus: MKS Jaskólki Tarnów
(21.09) ŻKS Gdynia - PEREZ APATOR 0:75 Walkower Bonus: PEREZ APATOR


TABELA GRUPY 2



X. |M|P|B|Małe pkt|z-r-p|+/-|
1. |6|13|3|362-180|5-0-1|+181| KŻ Tarnów (Lolekkk96)
2. |5|10|2|300-326|4-0-2|+074| Knights Rybnik (Kaspi)
3. |6|8|1|270-270|3-1-2| 000| Leśne Wilki Lublin (Tomass31)
4. |6|0|0|178-366|0-0-6|-194| GKS Liptony Rzeszów (Kujon25)



TERMINARZ GRUPY 2

1. kolejka 17.08.15
(17.08) GKS Liptony Rzeszów - KŻ Tarnów 20:72
(17.08) Leśne Wilki Lublin - Knights Rybnik 42:48

2. kolejka 24.08.15
(24.08) KŻ Tarnów - Leśne Wilki Lublin 53:37
(24.08) Knights Rybnik - GKS Liptony Rzeszów 64:28

3. kolejka 31.08.15
(31.08) Leśne Wilki Lublin - GKS Liptony Rzeszów 48:42
(31.08) Knights Rybnik - KŻ Tarnów 28:62

4. kolejka 07.09.15
(07.09) Knights Rybnik - Leśne Wilki Lublin 45:45 bonus: Knights Rybnik
(07.09) KŻ Tarnów - GKS Liptony Rzeszów 71:19 bonus: KŻ Tarnów

5. kolejka 14.09.15
(14.09) GKS Liptony Rzeszów - Knights Rybnik 26:64 bonus: Knights Rybnik
(14.09) Leśne Wilki Lublin - KŻ Tarnów 51:39 bonus: KŻ Tarnów

6. kolejka 21.09.15
(21.09)GKS Liptony Rzeszów - Leśne Wilki Lublin 43:47 Bonus: Leśne Wilki Lublin
(21.09) KŻ Tarnów - Knights Rybnik 65:25 bonus: KŻ Tarnów


TABELA GRUPY 3



X. |M|P|B|Małe pkt|z-r-p|+/-|
1. |6|12|2|346-186|5-0-1|+160| Bodzio FC (Bodzio133)
2. |6|10|2|274-278|4-0-2| +006| Furia Krosno (Invisible)
3. |6|8|2|264-285|3-0-3|-021| GKM Graudenz (Qdlaty)
4. |6|0|0|197-342|0-0-6| -145| TŻ Toruń (Majess)



TERMINARZ GRUPY 3

1. kolejka 17.08.15
(17.08) TŻ Toruń - GKM Graudenz 37:54
(17.08) Furia Krosno - Bodzio FC 47:43

2. kolejka 24.08.15
(24.08) GKM Graudenz - Furia Krosno 74:16
(24.08) Bodzio FC - TŻ Toruń 75:5

3. kolejka 31.08.15
(07.09) Furia Krosno - TŻ Toruń 47:45
(31.08) Bodzio FC - GKM Graudenz 63:27

4. kolejka 07.09.15
(15.09) Bodzio FC - Furia Krosno 46:44 Bonus: Furia Krosno
(07.09) GKM Graudenz - TŻ Toruń 50:43 Bonus: GKM Graudenz

5. kolejka 14.09.15
(14.09) TŻ Toruń - Bodzio FC 33:59 Bonus: Bodzio FC
(14.09) Furia Krosno - GKM Graudenz 64:26 Bonus: GKM Graudenz

6. kolejka 21.09.15
(21.09)TŻ Toruń - Furia Krosno 34:56 Furia Krosno
(21.09) GKM Graudenz - Bodzio FC 33:60 Bodzio FC


TABELA GRUPY 4



X. |M|P|B|Małe pkt|z-r-p|+/-|
1. |6|10|2|324-220|4-0-2|+104| Lukas Toruń (Lukas)
2. |6|8|2|293-236|3-0-3|+057| Polonia Otik Bydgoszcz (wropio3)
3. |6|3|1|181-347|1-0-5| -165| W25 Start Gniezno (Rafałegg)
4. |4|9|1|256-104|4-0-2|+002| Speed Team Wschowa (Karol69)

speed team wschowa wykluczona z turnieju

TERMINARZ GRUPY 4

1. kolejka 17.08.15
(17.08) W25 Start Gniezno - Polonia Otik Bydgoszcz 20:70
(17.08) Speed Team Wschowa - Lukas Toruń 62:29

2. kolejka 24.08.15
(24.08) Polonia Otik Bydgoszcz - Speed Team Wschowa 21:69
(24.08) Lukas Toruń - W25 Start Gniezno 75:15

3. kolejka 31.08.15
(31.08) Speed Team Wschowa - W25 Start Gniezno 63:26
(31.08) Lukas Toruń - Polonia Otik Bydgoszcz 53:40

4. kolejka 07.09.15
(07.09) Lukas Toruń - Speed Team Wschowa 28:62 Bonus: Speed Team Wschowa
(07.09) Polonia Otik Bydgoszcz - W25 Start Gniezno 64:27 Bonus: Polonia Otik Bydgoszcz

5. kolejka 14.09.15
(14.09) W25 Start Gniezno - Lukas Toruń 18:72 Bonus: Lukas Toruń
(14.09) Speed Team Wschowa - Polonia Otik Bydgoszcz 0:75 walkower Bonus: Polonia Otik Bydgoszcz

6. kolejka 21.09.15
(21.09) Polonia Otik Bydgoszcz - Lukas Toruń 23:67 Bonus: Lukas Toruń
(21.09) W25 Start Gniezno - Speed Team Schowa 75:0 WalkowerBonus: W25 Start Gniezno
Ostatnio zmieniony przez Perezapator 2015-10-03, 15:00, w całości zmieniany 14 razy  
 
 
Perezapator


Skąd: torun
Wysłany: 2015-09-20, 08:53   

Hermes napisał/a:
Qdlaty napisał/a:
Tempo odświeżania macie panowie rewelacyjne. Dziś piąta kolejka a tabele zatrzymały się na drugiej.



turniej pada i tu masz efekty.

no mam nadzieje ze jeszcze ilesnascie edycji damy rade zrobic, przepraszamy za opoznienia ktore sa spowodowane brakiem czasu, bedziemy sie starac z Rafalem zeby aktualizacje pojawialy sie szybciej niz do tej pory. pozdro 600
 
 
Perezapator


Skąd: torun
Wysłany: 2015-09-23, 19:08   

TABELA GRUPY MISTRZOWSKIEJ



X. |M|P|B|z-r-p|+/-|
1. |6|15|3|6-0-0|+232| Bodzio FC (Bodzio133)
2. |6|10|2|4-0-2|+057| Lukas Toruń (Lukas)
3. |6|5|1|2-0-4|+027| KŻ Tarnów (Lolekkk96)
4. |6|0|0|0-0-6| -308|ZKS Jaskółki Tarnów (Michal1)



TERMINARZ GRUPY MISTRZOWSKIEJ

1. kolejka 28.09.15
(28.09) KŻ Tarnów - ZKS Jaskółki Tarnów 64:26
(28.09) Lukas Toruń - Bodzio FC 32:58

2. kolejka 05.10.15
(05.10) ZKS Jaskółki Tarnów - Lukas Toruń 25:65
(05.10) Bodzio FC - KŻ Tarnów 69:21

3. kolejka 12.10.15
(12.10) Lukas Toruń - KŻ Tarnów 49:41
(12.10) Bodzio FC - ZKS Jaskółki Tarnów 68:22

4. kolejka 19.10.15
(19.10) Bodzio FC - Lukas Toruń 50:41 bonus Bodzio FC
(19.10) ZKS Jaskółki Tarnów - KŻ Tarnów 0:75 bonus KŻ Tarnów

5. kolejka 26.10.15
(26.10) KŻ Tarnów - Bodzio FC 36:54bonus Bodzio FC
(26.10) Lukas Toruń - ZKS Jaskółki Tarnów 61:29 bonus Lukas Toruń

6. kolejka 21.09.15
(02.11)KŻ Tarnów - Lukas Toruń 39:51Lukas Toruń
(02.11) ZKS Jaskółki Tarnów - Bodzio FC 0:75 bonus Bodzio FC
Ostatnio zmieniony przez Perezapator 2015-11-29, 08:31, w całości zmieniany 9 razy  
 
 
Perezapator


Skąd: torun
Wysłany: 2015-09-24, 13:54   

TABELA GRUPY 2



X. |M|P|B|z-r-p|+/-|
1. |4|10|2|4-0-0|+132| FURIA KROSNO (Invisible)
2. |4|3|1|1-0-3| -042|KNIGHTS RYBNIK (Kaspi)
3. |4|2|0|1-0-3| -090| POLONIA OTIK BYDGOSZCZ (Wropio3)
4. |0|0|0|0-0-0| -000| START GNIEZNO SKS* (Krychu.22)
*drużyna wykluczona z turnieju

TERMINARZ GRUPY 2

1. kolejka 28.09.15
(28.09) brak drużyny - KNIGHTS RYBNIK :
(28.09) FURIA KROSNO - POLONIA OTIK BYDGOSZCZ 62:28

2. kolejka 05.10.15
(05.10) KNIGHTS RYBNIK - FURIA KROSNO 41:49
(05.10) POLONIA OTIK BYDGOSZCZ - brak drużyny :

3. kolejka 12.10.15
(12.10) FURIA KROSNO - brak drużyny :
(12.10) POLONIA OTIK BYDGOSZCZ - KNIGHTS RYBNIK 50:40

4. kolejka 19.10.15
(19.10) POLONIA OTIK BYDGOSZCZ- FURIA KROSNO 28:62 bonus: FURIA KROSNO
(19.10) KNIGHTS RYBNIK - brak drużyny :

5. kolejka 26.10.15
(26.10) brak drużyny - POLONIA OTIK BYDGOSZCZ :
(26.10) FURIA KROSNO - KNIGHTS RYBNIK 73:17 bonus: FURIA KROSNO

6. kolejka 21.09.15
(02.11)brak drużyny - FURIA KROSNO :
(02.11) KNIGHTS RYBNIK - POLONIA OTIK BYDGOSZCZ 66:24 bonus: KNIGHTS RYBNIK
Ostatnio zmieniony przez Perezapator 2015-11-29, 08:44, w całości zmieniany 8 razy  
 
 
Perezapator


Skąd: torun
Wysłany: 2015-09-24, 21:21   

TABELA GRUPY 3



X. |M|P|B|z-r-p|+/-|
1. |6|12|2|5-0-1|+097| Leśne Wilki Lublin (Tomass31)
2. |6|10|2|4-0-2|+155| GKM Graudenz (Qdlaty)
3. |5|8|2|3-0-3|+112| PEREZ APATOR (Perez)
4. |5|0|0|0-0-6| -264|W25 Start Gniezno (Rafałegg)



TERMINARZ GRUPY 3

1. kolejka 28.09.15
(28.09) PEREZ APATOR - W25 Start Gniezno 75:15
(28.09) GKM Graudenz - Leśne Wilki Lublin 43:47

2. kolejka 05.10.15
(05.10) W25 Start Gniezno - GKM Graudenz 15:75
(05.10) Leśne Wilki Lublin - PEREZ APATOR 48:42

3. kolejka 12.10.15
(12.10) GKM Graudenz - PEREZ APATOR 54:36
(12.10) Leśne Wilki Lublin - W25 Start Gniezno 66:24

4. kolejka 19.10.15
(19.10) Leśne Wilki Lublin- GKM Graudenz 51:39 bonus: Leśne Wilki Lublin
(19.10) W25 Start Gniezno - PEREZ APATOR 71:19 bonus: PEREZ APATOR

5. kolejka 26.10.15
(26.10) PEREZ APATOR - Leśne Wilki Lublin 66:24 bonus: PEREZ APATOR
(26.10) GKM Graudenz - W25 Start Gniezno 0:75 bonus: GKM Graudenz

6. kolejka 21.09.15
(02.11)PEREZ APATOR - GKM Graudenz 36:54bonus: GKM Graudenz
(02.11) W25 Start Gniezno - Leśne Wilki Lublin 0:75bonus: Leśne Wilki Lublin
Ostatnio zmieniony przez Perezapator 2015-11-29, 08:40, w całości zmieniany 8 razy  
 
 
Perezapator


Skąd: torun
Wysłany: 2015-10-03, 14:53   

TABELA GRUPY 4



X. |M|P|B|z-r-p|+/-|
1. |6|12|3|4-1-1|+054|TŻ Toruń (Majess)
2. |6|11|2|4-1-1|+096| DC RZESZOW (Andrut)
3. |6|7|0|2-2-2|+066| WARIACI ZE ŚWIECIA (Wr23)
4. |5|0|0|0-0-6| -236| GKS Liptony Rzeszów (Kujon25)



TERMINARZ GRUPY 4

1. kolejka 28.09.15
(28.09) WARIACI ZE ŚWIECIA - TŻ Toruń 45:45
(28.09) GKS Liptony Rzeszów - DC RZESZOW 18:72

2. kolejka 05.10.15
(05.10) TŻ Toruń - GKS Liptony Rzeszów 59:31
(05.10) DC RZESZOW - WARIACI ZE ŚWIECIA 45:45

3. kolejka 12.10.15
(12.10) GKS Liptony Rzeszów -WARIACI ZE ŚWIECIA 25:65
(12.10) DC RZESZOW - TŻ Toruń 46:44

4. kolejka 19.10.15
(19.10) DC RZESZOW- GKS Liptony Rzeszów 67:23 bonus: DC RZESZÓW
(19.10) TŻ Toruń - WARIACI ZE ŚWIECIA 51:39 bonus: TŻ Toruń

5. kolejka 26.10.15
(26.10) WARIACI ZE ŚWIECIA- DC RZESZOW 39:51 bonus: DC RZESZÓW
(26.10) GKS Liptony Rzeszów - TŻ Toruń 31:59 bonus: TŻ Toruń

6. kolejka 21.09.15
(02.11) WARIACI ZE ŚWIECIA- GKS Liptony Rzeszów 70:20 WARIACI ZE ŚWIECIA
(02.11) TŻ Toruń - DC RZESZOW 49:41 TŻ Toruń
Ostatnio zmieniony przez Perezapator 2015-11-29, 08:47, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
Perezapator


Skąd: torun
Wysłany: 2015-11-06, 06:55   

NAGRODY W POSTACI VIP ZOSTAŁY JUZ "PRZELANE"!!!
GRATULUJE WSZYSTKIM
Ostatnio zmieniony przez Perezapator 2015-11-29, 08:45, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Perezapator


Skąd: torun
Wysłany: 2015-11-29, 09:04   

TABELA KOŃCOWA


01. Bodzio FC (Bodzio133)
02. Lukas Toruń (Lukas)
03. KŻ Tarnów (Lolekkk96)
04. MKS Jaskółki Tarnów (Michal1)
05. Furia Krosno (Invisible)
06. Knights Rybnik (Kaspi)
07. Polonia Otik Bydgoszcz (Wropio3)
08. Start Gniezno SKS (Krychu.22)
09. Leśne Wilki Lublin (Tomass31)
10. GKM Graudenz (Qdlaty)
11. PEREZ APATOR (Perez)
12. W25 Start Gniezno (Rafałegg)
13. TŻ Toruń (Majess)
14. DC RZESZÓW (Andrut)
15. WARIACI ZE ŚWIECIA (Wr23)
16. GKS Liptony Rzeszów (Kujon25)
Ostatnio zmieniony przez Perezapator 2015-11-29, 09:11, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgrey created by spleen created by spleen modyfied by SMANAGER.pl

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12