SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne Strona Główna

Choose language:

Poprzedni temat «» Następny temat
2.1

Kto wywalczy awans?
Sterani życiem Kraków
0%
 0%  [ 0 ]
FALUBAZ WYSOKIE
0%
 0%  [ 0 ]
Vikings Grudziadz
60%
 60%  [ 3 ]
PKO Rybnik
0%
 0%  [ 0 ]
ŻKS Rzeszów
40%
 40%  [ 2 ]
Karamuszka Stal Gorzów Wlkp.
0%
 0%  [ 0 ]
Pluszaki Gdańsk
0%
 0%  [ 0 ]
TS Victoria Piła
0%
 0%  [ 0 ]
Faraony Toronto
0%
 0%  [ 0 ]
ROL.KO Konojady
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 3
Wszystkich Głosów: 5

Autor Wiadomość
Ojro

Wysłany: 2015-05-02, 13:15   2.1

Witam grupę 2.1. Zakładam temat gdyż po wielu sezonach pracy nad swoją ekipą i można powiedzieć pewnej nudy w końcu trafiam do grupy która powinna w tym sezonie dostarczyć wielu emocji. Grupa wydaje mi się najbardziej wyrównana z pośród wszystkich drugoligowych.
Jak są chętni to wymiany zdań, poglądów zapraszam do dyskusji, zachęcam do oddawania głosów w ankiecie.

8)

Ojro

Wysłany: 2015-05-02, 13:18   

Moi faworyci do awansu ŻKS Rzeszów i Vikings Grudziadz, żeby nie było też do tej walki się włączam ;)

Polan

Wysłany: 2015-05-28, 15:51   

Na pewno bedzie ciekawie :)
Mi juz jeden punkcik uciekl w meczu z Pluszakami, ale poki co nie ma z tego powodu zadnej katastrofy ;)

Ojro

Wysłany: 2015-05-28, 19:51   

Witaj Polan :) Fajnie, że ktoś odpisał. Kurde ciekawa ta nasza liga w tym sezonie, na chwilę obecną w najlepszej sytuacji jest Viking Grudziądz. Ma niezłą zaliczkę po wygranym meczu z ROL.KO i w chwili obecnej stawia go to w roli głównego faworyta... no ale sezon jeszcze długi.
U mnie niestety zabrakło szczęścia w meczu z TS Victorią bo też bym miał idealną sytuacje. Teraz główny cel to wysoka wygrana z Vikingami u siebie (będzie walka o bonus) i wygranie na wyjeździe ze słabnącymi Pluszakami :)

Fajnie jakby się więcej osób z grupy włączyło do dyskusji, bo sezon na prawdę ciekawy :P

marcin335

Wysłany: 2015-05-28, 21:02   

a moim faworytem jest PKO Rybnik i ŻKS Rzeszów, ale i ja spróbuje się włączyć z walką o awans :P a przynajmniej spróbuje namieszać w lidze :)

Ojro

Wysłany: 2015-05-28, 21:48   

Witaj Marcin, także mam nadzieje że nieźle namieszasz i nikt od Ciebie punktu nie wywiezie (z wiadomego względu oczywiście :P ) Patrząc na stare tabele widzę, że zawsze jesteś w czubie, w tym sezonie ponownie pech, zaś takie mocne ekipy się trafił, no ale przynajmniej ciekawie 8)

wysokie

Wysłany: 2015-05-30, 10:46   

Witam faktycznie grupa jest mocna i wyrownana ja postaram sie wygrywac przynajmniej u siebie na wyjazdach raczej bardzo ciezko bedzie plan to sie poprostu utrzymac jak bym zajal 6 miejsce to by byl super plan minimum to baraz miejsca 7-8 O awans powalcza pewnie druzyny z Grudziadza i Rzeszowa moze tez namieszac Rybnik napewno bedzie i jest ciekawie A ile juz tu gracie? Ja 5 lat

marcin335

Wysłany: 2015-06-01, 16:21   

pomalutku, krok po kroczku na szczyt tabeli :) jak pokazują mecze liga wyrównana, nawet dla faworytów do awansu prawie każdy wyjazd będzie ciężki :)
No ja też parę ładnych lat gram, choć tak naprawdę ciężko powiedzieć ile to jest, jak i strach sprawdzić :P

faraon

Wysłany: 2015-06-01, 18:47   

na wstępie gratulacje dla Ojro za rozkręcenie tematu - świetna inicjatywa ;) Ja niestety jako młody tatuś 2 maleńkich istotek komputer w ręce dostaję raz na 2 tygodnie więc mimo chęci nie ma kiedy zając się drużyną, a efekty widać w tabeli :) Coś tam próbuję odbudowywać drużynę, ale to jeszcze długa droga (o ile do owego faktu dojdzie). A tak prywatnie - ze względu na stare znajomości będe kibicował Ojro

Ojro

Wysłany: 2015-06-02, 16:54   

Niezły odzew, nie spodziewałem się :P Hej faraon kiedyś jeździliśmy w jednej lidze i z tego co mi się wydaję nasze forum było chyba z tych najbardziej aktywnych. Ja gram już od maja 2009 także kawał czasu.

Zbliża się Panowie długi weekand tzn podwójna kolejka i zaś ciekawe mecze, najlepsze z nich to:

sobota
Pluszaki Gdańsk vs PKO Rybnik - Pluszaki słabną zobaczymy czy na tyle abym wywiózł punkty

niedziela
ROL.KO Konojady vs TS Victoria Piła - ekipy mocne które zaliczyły wpadki, ciężko wytypować zwycięzcę coś w granicy remisu, decydujące znaczenie będzie miał tutaj chyba junior a lepiej wygląda to u ROL.KO.

PKO Rybnik vs ŻKS Rzeszów - walczę o zwycięstwo nie ma innej opcji, byle jak najwyżej ;)

marcin335

Wysłany: 2015-06-02, 22:32   

a ja się zabawie i wytypuje najbliższą kolejkę:

TS Victoria Piła vs Sterani życiem Kraków- nie typuje
Vikings Grudziadz vs Karamuszka Stal Gorzów Wlkp. 63:27
Pluszaki Gdańsk vs PKO Rybnik 48:42
Faraony Toronto vs ROL.KO Konojady 65:25
ŻKS Rzeszów vs FALUBAZ WYSOKIE 59:31

wysokie

Wysłany: 2015-06-04, 07:18   

Siema to ja też wytypuje

TS Victoria Piła vs Sterani życiem Kraków 52-38
Vikings Grudziadz vs Karamuszka Stal Gorzów Wlkp. 62:28
Pluszaki Gdańsk vs PKO Rybnik 44:46
Faraony Toronto vs ROL.KO Konojady 25:65
ŻKS Rzeszów vs FALUBAZ WYSOKIE 60-30

Jedyną mocną walke do ostatniego biegu można przewidywać w meczu Pluszaki Gdańsk vs PKO Rybnik reszta raczej bedzie gładko

PS. Faktycznie odzew spory zawsze to ja zaczynałem takie tematy ale od jakiegoś czasu dałem sobie spokój bo prawie nikt nic nie pisał jak widać czasami warto dać impuls życzę wszystkim awansu :) :):)!!

Pluszaczek

Wysłany: 2015-06-07, 20:07   

Szkoda ze mnie na meczu w sobotę nie było poleciały joker jakiś taktyk i można było lidera pokonac

Ojro

Wysłany: 2015-06-07, 20:38   

Dobrze, że nie było przynajmniej juniorzy pojeździli :P . Ja swój plan na weekend zrealizowałem w 100%. Powoli kończymy 1 rundę, za tydzień z ciekawszych meczy to Vikings Grudziadz vs TS Victoria Piła ale chyba gospodarze nie dadzą szans Victorii no a potem rewanże.

Ja w rewanżach będę miał gorzej, prawdopodobnie 3 mecze do przegrania ale bonusy do zgarnięcia, czy wystarczy na utrzymanie się w pierwszej 2 ... ??

Dziś bardzo ciekawy mecz ROL.KO Konojady vs TS Victoria Piła. Liczyłem na komplet Maika a tu takie coś. Dla mnie ROLKO to najbardziej nieprzewidywalna ekipa w tym sezonie, z Vikingami odpada a objeżdża takiego fightera jak Maik :shock:
Ostatnio zmieniony przez Ojro 2015-06-07, 20:48, w całości zmieniany 1 raz  

Ojro

Wysłany: 2015-06-07, 22:13   

Kolejny ciekawy mecz Sterani życiem Kraków 44 : 47 Vikings Grudziadz, gdyby tylko Bator w 7 biegu przywiózł jokera na 6! punktów byłyby niezłe jaja bo punkty prawdopodobnie pozostałyby w Krakowie, ech szkoda :P

Odpowiedz do tematu