SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne Strona Główna

Choose language:

Poprzedni temat «» Następny temat
29 Sezon - Dyskusja Ogólna
Autor Wiadomość
invisible

Wysłany: 2015-07-19, 19:50   

Po dwóch weekendowych zwycięstwach, zapewniłem sobie awans do 5 ligi. Teraz przydałby się łut szczęścia by wylosować jak najłatwiejszą grupę. Nigdy więcej 6 ligi!!! Brawo ja :D

Kamilbnf
Polish Patriots!

Wysłany: 2015-07-20, 00:07   

A ja zapewniłem sobie pierwszą dwójkę w 4 lidze. Awans czy baraż o awans? Okaże się prawdopodobnie w niedzielę, ale wszystko wskazuje na baraż.

Rafałegg
W25 / 6.64

Wysłany: 2015-07-21, 19:05   

Gratulacje Invisible i Kamil :) Ja swój cel również osiągnąłem :) Mam już utrzymanie z minimum 6 miejsca. Ja najprawdopodobniej zajmę 5 miejsce (obecnie 6), są szanse na 4 miejsce ale musiałbym się wzmocnić na 17 kolejkę z drużyną, do której tracę 2 pkt i mam gorszy bilans. Drużyna z 5 miejsca Bayer Leszno raczej spadnie za mnie, bo jedzie z dwoma najmocniejszymi drużynami w grupie, a ja jeden mecz jadę z 9 ekipą więc zapewne będę lepszy o 2 pkt ;)

Weszła nowa opcja dla VIP'ów, galeria chwały. Ustaliliście już swoich zawodników do tej galerii? Ja wybrałem swoją trójkę, dlaczego?
Zygfryd Szczygieł - rekordzista mojego toru jako reprezentant mojego zespołu. Zakupiony jako 32 latek po to, abym miał swojego rekordzistę.
Antoni Dubiel - zawodnik obecnie jeżdżący u mnie, wiążę z nim duże nadzieję na przyszłe sezony i dlatego jest w tym gronie.
Ryszard Grodzki - zawodnik, który wyprowadził mnie do 5 ligi. Wykręcił w 17 meczach 210 pkt i śr/bieg 2.79. Warto dodać, że w zeszłym sezonie jako 32 latek był jednym z najskuteczniejszych zawodników Czeskiej Extraligi ze śr/bieg 2.42. Solidny zawodnik, lider mojego zespołu za czasów świetności.
Zapraszam VIP'y do napisania swojej trójki i dlaczego ich wybraliście ;)

invisible

Wysłany: 2015-07-21, 22:44   

W galerii wyląduje Ziemowit Wojtaszek, który przyszedł do mnie bodajże w wieku 26 lat, jeździł u mnie 2,5 sezonu, z jego pomocą awansowałem z 6 ligi do 5, a następnie z 5 do 4, w 4 lidze kręcił świetne wyniki, ale zdecydowałem się na gruntowną przebudowę składu i go sprzedałem. Jazda w mojej drużynie okazała się swoistą trampoliną w jego karierze i to na pewno Furii zawdzięcza najwięcej, to właśnie z Krosna trafił do Bundesligi, następnie do rosyjskiej Ekstraligi, by w końcu spróbować jazdy w polskiej Ekstralidze. Wszędzie świetnie sobie radził. Postanowiłem ściągnąć go do siebie na starsze lata, wydatnie pomógł mi w końcówce oraz na początku tego sezonu i to właśnie w mojej drużynie przejdzie na sportową emeryturę. Młodzi, mimo że bardzo obiecujący, mają przed sobą jeszcze jakieś 10 lat ścigania na wysokim poziomie i to właśnie przez ten czas muszą udowodnić, że zasłużyli na miejsce w galerii chwały. Chociaż zamiast jakichś 2 bezimiennych zapchajdziur wybrałem 2 wyrózniających się zawodników - Gavryshhuka i Charzyńskiego, prawowitego IMJSM w kraju i na świecie w sezonie 29!

;)
Ostatnio zmieniony przez invisible 2015-07-21, 23:16, w całości zmieniany 1 raz  

Kamilbnf
Polish Patriots!

Wysłany: 2015-07-26, 15:54   

Nie wiem jak można było wygrać ten mecz, ale wygrałem...
Po porażce w pierwszym meczu stosunkiem 53:37 z liderem udało mi się zwyciężyć 48:42, co daje mi fotel lidera na kolejkę przed końcem sezonu.
Jeśli w przyszłym tygodniu wygram z trzecim w tabeli Tomaszowem Mazowieckim za 3 punkty (pierwszy mecz - 47:43 do przodu), to mam awans bezpośredni do 3 ligi.

Goście: 42
1. Albert Korybur - 11 (2, 3, 3, 3, 0)
2. Kordian Gorzkiewicz - 4 +2 (1*, 1, 1, 1*, 0)
3. Marian Handzel - 8 +1 (2, 1*, 1, 2, 2)
4. Eugeniusz Olchawa - 3 +1 (1*, 2, 0, 0)
5. Rajmund Kulej - 13 (3, 3, 3, 2, 2)
6. Stefan Kowaliński - 1 +1 (1*, 0, 0, 0, 0)
7. Maksymilian Radecki - 2 (2)

Gospodarze: 48
9. Kamil Madejski - 14 (3, 2, 3, 3, 3)
10. Władysław Świerkosz - 4 +2 (0, 1*, 2*, 0, 1)
11. Alojzy Strzlecki - 3 +1 (0, 0, 1*, 2)
12. Prohor Vorobevskij - 11 (3, 2, 2, 1, 3)
13. Oleh Gandzjuk - 11 (2, 3, 2, 3, 1)
14. Adam Jancewicz - 0 (0, -, 0, 0, -)
15. Krzysztof Szala - 5 +2 (3, 1*, 1*)

Co pojechał dziś Oleg, Kamil i Prohor to ja nie mam pytań... Ważne punkty Władka.
Ostatnio zmieniony przez Kamilbnf 2015-07-26, 15:55, w całości zmieniany 1 raz  

Rafałegg
W25 / 6.64

Wysłany: 2015-07-26, 16:36   

No, Prohor powoli, powoli zaczyna jechać na najwyższym poziomie ;)
Z Tomaszowem możesz mieć ciężkie zadanie, aby wygrać jednak mecz masz do wygrania, a wygrana oznacza zwycięstwo w grupie dające spory zastrzyk gotówki na 3 ligę :)
Ja w sumie oczekiwanie, przegrałem 52:38 jadąc 1,5 zawodnikiem bo ta połówka ma formę 64. Cieszy mnie forma Dubiela, który z formą 78 odstawał od 6 i 8 lat starszych rywali o jakieś 1,5 sek. 25 latka czasowo objeżdżał o parę dziesiątych sek, więc czeka mnie chyba pożytek z tego zawodnika :)
Mecz niestety był o 8:00 więc nie było możliwości zrobienia taktycznej Trębickiemu, bo po prostu nie chciało mi się wstać na 5 min aby ją zrobić :d Z Trębickiego jestem jednak i tak zadowolony, bo sezon skończy ze śr/bieg >1.00 :) Z xp wygląda dobrze i może zrobię mu formę na IMJSMa :P Aczkolwiek tutaj może nieco zabraknąć skilla :/

Kamilbnf
Polish Patriots!

Wysłany: 2015-07-26, 22:48   

No ale swój cel osiągnąłeś jakby nie patrzeć :D

Kamilbnf
Polish Patriots!

Wysłany: 2015-08-02, 23:07   

Niewiarygodne, ale prawdziwe... Nie awansowałem. 45:45 na wyjeździe. Zamiast 3 punktów mam 2, co oznacza baraż, w którym pewnie nic nie ugram...

loryn1
Tomass31

Wysłany: 2015-08-04, 15:58   

Koncze sezon na 4 miejscu w 5 ligdze z bilansem 14:4.Podium przegralem malymi punktami.Z sezonu jesteem zadowolony.Kilka naprawde interesujacych meczow ktore trzymaly w napieciu.Troszke odmladzam sklad na przyszy sezon zobaczymy jak to bedzie wygradac.
Pozdrawiam:)
Ostatnio zmieniony przez loryn1 2015-08-04, 15:59, w całości zmieniany 1 raz  

invisible

Wysłany: 2015-08-05, 10:56   

Sezon zakończony bez porażki a co za tym idzie awans do 5 ligi. Nowa grupa wygląda interesująco, kilka meczów na pewno będzie trzymało w napięciu. Poczyniłem już wzmocnienia, kupiłem juniora oraz dwóch seniorów. Jeśli nowe nabytki będą się dobrze spisywać to powinno być ok, jeśli nie to trzeba będzie rotować składem. Cel minimum to utrzymanie, ale dobrze byłoby się włączyć do walki o awans.

loryn1
Tomass31

Wysłany: 2015-08-16, 22:12   

wygrana na inauguracje 61:29!nastepny ciezki.mecz z emerytami. cel na ten sezon to podium.mam slabszy sklad niz w poprzednim sezonie ale powalcze:-)

Kamilbnf
Polish Patriots!

Wysłany: 2015-08-17, 09:41   

Wygrana na inaugurację 3 ligi u siebie 59:33 :)

Pawko

Wysłany: 2015-09-09, 11:32   

Pytanko do wszystkich 5-ligowców :)

Walczę w tym roku o awans z ligi nr 6 do ligi nr 5. Planuję poważne wzmocnienie swojej kadry.. tylko tak się zastanawiam... na transfer będę mógł przeznaczyć ok. 10 - 12 mln - co byście polecili: skupić się na jednym zawodniku za taką kwotę (27-29 lat), czy podzielić budżet i kupić dwóch?

Po ewentualnym awansie, chciałbym się jedynie utrzymać i wymienić możliwie jak najmniej składu. Moja drużyna: http://www.smanager.pl/team.php?id=63847

invisible

Wysłany: 2015-09-16, 22:35   

Dyskusja trochę siadła, może czas ją ożywić? Po awansie do 5 ligi na razie wszystko idzie jak trzeba, z bilansem 5-0-1 zajmuję 3 miejsce w tabeli. Liga jest wyrównana i czasem zdarzają się niespodzianki, dlatego trzeba konsekwentnie zbierać punkty, żeby na końcu być jak najwyżej. Dodatkowo w pucharze wyeliminowałem dziś 4-ligowca, który u siebie w grupie zajmuje 3 miejsce, więc są powody do zadowolenia. A co u Was?

Soul_16
WWE <3

Wysłany: 2015-09-30, 17:37   

https://www.smanager.pl/f...p=219301#219301
Zapraszam do wzięcia udziału w turnieju! :P 8)

Odpowiedz do tematu