SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne Strona Główna

Choose language:

Poprzedni temat «» Następny temat
29 Sezon - Dyskusja Ogólna
Autor Wiadomość
Rafałegg
W25 / 6.64

Wysłany: 2015-01-11, 17:54   29 Sezon - Dyskusja Ogólna

Witam wszystkich 5-ligowców!
W 29 sezonie będę beniaminkiem w tej lidze, a pojadę w grupie 21. Moim celem jest niespadnięcie bezpośrednio z ligi, chciałbym się załapać na baraże. Mam młody skład z dwoma 27 latkami, 23 latkiem i 22 latkiem i juniorem którego kupiłem na 2 sezony, ma 20 lat (lata napisałem po jutrzejszym starzeniu). Jak napisałem, będzie to skład z czterema seniorami i jednym juniorem. Zamierzam solidnie rozbudowywać stadion tak, aby mieć to już z głowy po tym sezonie. Chciałbym dobić z wielkością do 20 tys. miejsc. Nie wiem jeszcze ile poszczególnych rodzajów tych miejsc wybudować. Wstępnie to: stojące - 12k, siedzące - 5k, kryte - 2k oraz VIP - 1k. Ewentualnie będzie to 11k stojących i 6k siedzących miejsc. Do zdecydowania się jeszcze mam trochę czasu bo do tych liczb brakuje jeszcze dość sporo.
Mam nadzieję że kilka osób włączy się do dyskusji i forum będzie tętniło życiem! Chciałbym życzyć 5-ligowcom oraz graczom z pozostałych lig spełnienia swoich celów i marzeń! Pozdrawiam wszystkich graczy.

Marcin78
MW Team Rzeszów

Wysłany: 2015-01-11, 19:34   

Rafał tak na szybko to Ci będzie ciężko, ale meczyków dużo w sezonie i różnie może być z resztą ja też łatwo miał nie będę a nawet będę miał bardzo ciężko. Mój cel taki sam jak Twój utrzymać się ;)

Coś więcej będzie można powiedzieć po paru pierwszych spotkaniach, mam z tego co patrzyłem w mojej grupie 5.20 młody skład w porównaniu do innych prezesów z grupy a to już nic dobrego nie wróży. Jestem przygotowany na parę ewentualności nawet jak by się tak stało, że zawitam tu tylko na sezon włosów rwał z głowy nie będę, ale oczywiście moi w każdym spotkaniu będą dawali wszystko z siebie a może nawet i więcej :)

Skład mam, kaska na koncie na plusie, stadion też nie najgorszy tak więc los bankruta mi nie grozi a co przyniesie nowy sezon czas pokaże.

Beniaminkom w 5 lidze życzę również samych zwycięstw a co za tym idzie szybkiego awansu wyżej ;)

Ps. mam nadzieję, że forum 5 ligi będzie tętnić życiem w tym sezonie :roll:

Rafałegg
W25 / 6.64

Wysłany: 2015-01-11, 19:41   

Dzisiaj mój rywal z grupy kupił za prawie 50 mln 26 letniego ruska...
Jak go wczoraj luknąłem to miał 3x100, xp 100, formę 80, i refleks coś koło 80-85. Myślę że właśnie ekipa Magpies ma najlepszą pakę na awans.

Marcin78
MW Team Rzeszów

Wysłany: 2015-01-11, 19:46   

Prawie 50mln. za jednego grajka, no nieźle.

Kamilbnf
Polish Patriots!

Wysłany: 2015-01-11, 21:21   

Nowy sezon, nowy wątek, a forumowi wyjadacze dalej Ci sami...
Więc moim celem jest zajęcie miejsca 4-6. Posiadam stosunkowo młody skład, grupa jest bardzo wyrównana. Pieniążki się mrożą na koncie i czekają na wydatek za dobre 3 sezony. Wszystko jest idealnie, skład się rozwija, stadion dobry, czekać tylko na wyniki. Nie oczekuję bombardowania rywali w tym sezonie, aczkolwiek rozczarowałbym się, gdybym miał bić się o utrzymanie

Rafałegg
W25 / 6.64

Wysłany: 2015-01-11, 21:26   

No to Kamil nieco inne ambicje na nowy sezon od Marcina i ode mnie ;)
Myślę, że nie awansujesz od razu, ale podium jest w Twoim zasięgu, nie mówiąc tu o miejscach 4-6 :P

Kamilbnf
Polish Patriots!

Wysłany: 2015-01-13, 08:24   

No i patrząc na terminarz mogę spokojnie powiedzieć, że mi się poszczęściło. Przy dobrych (naprawdę dobrych) wiatrach po pierwszych 3 meczach będę mieć komplet punktów. Zweryfikuje to niedzielny mecz u siebie z beniaminkiem.

Rafałegg
W25 / 6.64

Wysłany: 2015-01-17, 13:34   

Jutro mecz z innym beniaminkiem u siebie. Ciężko będzie mi wygrać bo rywal ma starszy skład. Jednak postaram się powalczyć o niezły wynik. Liczę na Mikołajczyka, który jest obecnie liderem formacji seniorskiej.

Kamilbnf
Polish Patriots!

Wysłany: 2015-01-17, 13:45   

Ja także mam mecz z beniaminkiem, którego będzie bardzo ciężko pokonać, jednakże moim atutem jest to, że mam starszy skład i wydaje mi się, że to może zaważyć o moim zwycięstwie. Naprawdę ciężko mi jest cokolwiek powiedzieć, ale na ten moment stawiam coś koło 47:43 dla mnie

Kamilbnf
Polish Patriots!

Wysłany: 2015-01-18, 10:47   

No i debiut całkowicie wymarzony, jakbym się cofnął do 6 ligi. 65:25, z seniorów tylko Nakielski przegrał jeden bieg, tak to wszyscy z kompletami. Adaś pierwsze punkty w lidze no i w zasadzie nie spodziewałem się takiego wyniku. Za tydzień znowu do przodu, dopiero za 2 tygodnie w podwójnej kolejce będę miał prawdziwą przeprawę.

Marcin78
MW Team Rzeszów

Wysłany: 2015-01-18, 12:57   

Kamil gratuluję wygranej.

Ja dziś wtopa, ale tego się spodziewałem.

Starymiki13
michal1

Wysłany: 2015-01-18, 15:09   

Pierwsze zwycięstwo w 5 lidze!!! :)
Dziś pokonuje spadkowicza 4 ligi 73:17 :D

A jak u was?

Rafałegg
W25 / 6.64

Wysłany: 2015-01-19, 15:30   

Wczoraj nieznaczna porażka u siebie 41:49. Jestem zadowolony z postawy swojej drużyny. Mając o wiele młodszy skład dawałem radę walczyć równorzędnie. Gdybym dokupił 33 latka za grosze to wynik byłby w moją stronę, jednak nie na tym polega zabawa. Wyobraźcie sobie, że jest to moja pierwsza porażka na własnym torze od kwietnia 2014, wówczas przegrałem z Kipperem :) http://www.smanager.pl/ma...live&id=2583446

W 2 kolejce mecz z obecnym liderem grupy i tam będę chłopcem do bicia. Przeciwnik ma chyba najmocniejszą ekipę w całej grupie i w Zielonej Górze może dojść do niezłego lania...

Niestety, nie dopisują mi też skoki skillów moich zawodników :(
Po przebudowie składu zacząłem notować skoki moich kolarzy. Jak dotąd miałem pięć skoków, wszystkie... +2. Załamać się idzie. Jak tak dalej pójdzie to moi zawodnicy zamiast rozwijać się to będą stali w miejscu. :roll:

Kamilbnf
Polish Patriots!

Wysłany: 2015-01-19, 21:32   

I tak brawo za postawę, piękna passa Rafał

Rafałegg
W25 / 6.64

Wysłany: 2015-01-19, 21:45   

W 27 i 28 sezonie miałem po jednej porażce na wyjeździe, co ciekawe, oba mecze w 2 kolejce :D

Odpowiedz do tematu