SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne Strona Główna

Choose language:

Poprzedni temat «» Następny temat
oszustwo przy rejestracji
Autor Wiadomość
Perezapator

Wysłany: 2014-07-21, 10:56   oszustwo przy rejestracji

witam! nie sadzicie ze smierdzi to duzym przekretem z osobami wysoko postawionymi w tej grze!! gracz sie rejestruje i zaczyna od razu od 7 ligi (moim zdaniem to juz smierdzi) malo tego na nastepny dzien sezon sie konczy a on zajmuje 2 miejsce w lidze i co? tydzien pozniej jest juz w 6 lidze!!! czekam na opinie chociaz wiem ze konsekwencje nie zostana wyciagniete! pozdro 600

Joaquin

Wysłany: 2014-07-22, 22:31   

Żeby wypełnić wszystkimi drużynami ligi aż do siódmej włącznie, potrzeba 2550 drużyn.
Tymczasem w Polsce obecnie jest zarejestrowanych mniej drużyn, stąd nowi gracze zaczynają od 7. ligi. Przypadek sprawił, że ktoś zajął miejsce BOTa, który był na 2. miejscu w lidze, a Ty wyszukujesz podstępów.
Zanim napiszesz cokolwiek, dokonaj chłodnej analizy i wyluzuj 8)

Perezapator

Wysłany: 2014-07-23, 08:10   

Joaquin napisał/a:
Żeby wypełnić wszystkimi drużynami ligi aż do siódmej włącznie, potrzeba 2550 drużyn.
Tymczasem w Polsce obecnie jest zarejestrowanych mniej drużyn, stąd nowi gracze zaczynają od 7. ligi. Przypadek sprawił, że ktoś zajął miejsce BOTa, który był na 2. miejscu w lidze, a Ty wyszukujesz podstępów.
Zanim napiszesz cokolwiek, dokonaj chłodnej analizy i wyluzuj 8)

to jest moj 3 sezon dopiero wiec wiem od ktorej ligi ja zaczynalem zeby bylo ci latwiej maposze ze od 8 ligii!!! troche udzielam sie na forum i nie znam nikogo co by tradil do 7 ligi po rejestracji??? twoj tok myslenia ze potrzeba 2550 druzyn jest nietrafiony (po wiecej szczegolow zapraszam do przeczytania forum propozycje- likwidacja 8 ligi) bo stan 2300 druzyn w polskiej lidze jest juz oddawna a mimo wszystko ja i kilka innych osob z ktorymi mam kontakt zaczynaly od 8 ligii!
ps. ta druzyna zaczela kupowac zawodnikow po zawyzonych kwotach od tylko jednej druzyny! po tym jak prawie kazdy transfer byl zglaszany w dziale oszostw (niestety z dziwnych powodow banow nie bylo) druzyna sie z botowala!
ps2. znajdz mi jedna druzyne ktora w ostatnich 3 sezonach zaczela od 7 ligi ja ci znajde setki ktore zaczynaly od 8 ligi pozdro 600 i wyobraz sobie ze jestem wyluzowany :)

Joaquin

Wysłany: 2014-07-23, 18:48   

Twoje wyluzowanie udziela się potrójnymi wykrzyknikami i potrójnymi znakami zapytania... :roll:
Ty trafiłeś źle... taki los. Pewnie nie Ty jeden możesz się poczuć pokrzywdzony, że zaczynasz od 8. ligi,
ale nie ferowałbym wyroków w pierwszym poście, zarzucając machlojki. Ot, przypadek 8)

Kabat
3.2

Wysłany: 2014-07-23, 19:14   

Ja zaczynałem od 8 i bardzo to sobie chwalę. Doskonała okazja zapoznania się z całym funkcjonowaniem SM'a. 8)

Perezapator

Wysłany: 2014-07-23, 21:03   

Kabat napisał/a:
Ja zaczynałem od 8 i bardzo to sobie chwalę. Doskonała okazja zapoznania się z całym funkcjonowaniem SM'a. 8)

ja tez zaczynalem od 8 ligi i dobrze mi z tym i znam wielu ktorzy zaczynali od 8 ligi i ja nie mam z tym zadnego problemu! uwazam tylko ze nie moze byc to przypadek jezeli ktos 1 dzien przed koncem sezonu sie rejestruje wskakuje do 7 ligi i to jeszcze zastepuje bota z 2 miejsca! malo tego wygrywa baraz i jest w 6 lidze! potem kupuje za drogich zawodnikow z jednego klubu tylko! specjalnie nie pisze nazwy klubu bo nie chodzi mi o jakies cofanie sie wstecz! ja zwracam uwage ze za duzo zbiegow okolicznosci jak na jeden zespol!! pozdro 600
Ostatnio zmieniony przez Perezapator 2014-07-23, 21:09, w całości zmieniany 1 raz  

Perezapator

Wysłany: 2014-07-23, 21:08   

w dziale propozycje "likwidacja 8 ligi" sa rozne wpisy za i przeciw ale jak narazie 8 liga istnieje i kazdy gracz zaczyna od najnizszej ligi i to chyba jest normalne! ale jezeli ktos trafia od razu do 7 ligi na 2 miejssce i 8 dni pozniej jest juz w 6 lidze budzi moje watpliwosci! ja nie pytam o korzysci straty z takiego rozwiazanie! chodzi mi tylko ze bylo cos na rzeczy przy rejestracji tej druzyny!!!

Perezapator

Wysłany: 2014-07-23, 21:11   

Joaquin napisał/a:
Twoje wyluzowanie udziela się potrójnymi wykrzyknikami i potrójnymi znakami zapytania... :roll:
Ty trafiłeś źle... taki los. Pewnie nie Ty jeden możesz się poczuć pokrzywdzony, że zaczynasz od 8. ligi,
ale nie ferowałbym wyroków w pierwszym poście, zarzucając machlojki. Ot, przypadek 8)

nie trafilem zle bo mi na awanie narazie nie zalezy przyjdzie forma to i moze awans przyjdzie ale narazie o awansie nie mysle wiec to nie jest wyrzut ze komus sie trafilo lepiej! jest 8 lig to nie rozumiem dlaczego ktos zaczyna wyzej!!!

Odpowiedz do tematu