SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne Strona Główna

Choose language:

Poprzedni temat «» Następny temat
5.32
Autor Wiadomość
Niasty

Wysłany: 2013-12-02, 11:48   5.32

Witam,
Zachęcam do dyskusji dotyczącej naszej grupy (32).
Jakie macie plany w obecnym sezonie? Zacznę od siebie. Po kilku próbach udało się awansować do 5 ligi, także celem na ten sezon jest środek tabeli. Pierwsze dwa wygrane mecze dają do zrozumienia, ze z utrzymaniem nie powinno być ciężko. Powoli myślę, nad składem już na kolejny sezon żeby powalczyć o czub tabeli.
Kogo widzicie w roli faworyta obecnego sezonu?

Natan666
Adek77

Wysłany: 2013-12-02, 11:58   

Witam wszystkich :)
U mnie celem jest również spokojnie się utrzymać... Sklad jest w przebudowie... na następny sezon :)
Faworytów nie ma... każdy z każdym może wygrać tak więc myśle że o kolejności w tabeli zdecyduja pkt bonusowe... :)

Mihal

Wysłany: 2013-12-02, 14:45   

Witam
No u mnie jest średnio, bardzo się przejechałem na dziadkach i z planów budowania składu na górną część tabeli zostało mi inwestować w młodzież :) ) Myślałem że Tommal Bobowicko będzie szedł na awans, zobaczymy, ale ogólnie myślę że górna część tabeli może należeć do nowych 5 ligowców, jeżeli starzy się nie wzmocnią :D
Pozdrawiam

ANTONIO
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-02, 17:39   

ja panowie lecę w duł skład odmłodzony sukcesy przyjdą za 5 \6 sezonów pozdrawiam

Natan666
Adek77

Wysłany: 2013-12-03, 12:39   

Panowie,
Może tak dla zabawy pobawimy się w typy nadchodzących 2 kolejek w Naszej gr... :)

Natan666
Adek77

Wysłany: 2013-12-07, 21:44   

No to mamy samodzielnego lidera Naszej gr... :)

Natan666
Adek77

Wysłany: 2013-12-08, 22:03   

Witam Śpiochów Naszej gr.. :)
Sytuacja w Naszej "dziwnej" grupie zaczyna klarować się choć nie powiedziane jeszcze że co nie którzy nie wezmą się do odrabiania.. :)
Za tydz. dobre meczyki będą we Wrocławiu i w Suwałkach... Bobowicko i Niasty powinni wywieźć komplet. pkt na wyjazdach... meczem kolejki skromnie powiem... będzie przyjazd Micki_Mouse Zielona_Góra do Grodu Lecha... Startowcy Gn :)
Grupa 32 budzimy się!!!!!

Andy.bdg
Nastoliga

Wysłany: 2014-06-22, 10:57   

Witam w tej grupie 5 ligi :)
Forum widzę umarło pod koniec ubiegłego roku ale może ktoś się pojawi i będzie z kim podyskutować ...

Odpowiedz do tematu