SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne Strona Główna

Choose language:

Poprzedni temat «» Następny temat
3.1 Prawie nowa Grupa
Autor Wiadomość
wysokie

Wysłany: 2013-11-23, 19:14   3.1 Prawie nowa Grupa

Witam wszystkich z naszej grupy i zachęcam do dyskusji jak widać grupa mocno sie zmieniła bo zostały tylko 3 drużyny z poprzedniego sezonu wiec napewno bedzie ciekawie:):)
Pozdrawiam Szczególnie Sułtani Swingu Inowrocław z którymi mieżyłem sie na początku swojej przygody z SM i teraz nasze drogi znów sie zeszły:):) Zycze wszystkim samych sukcesów i Powodzenia:):)

kwak1983

Wysłany: 2013-11-23, 20:34   

witam wszystkich ja jestem nowa druzyna w tej grupie :d chcialem walczyc o awans ale mysle ze bedzie ciezko za silna grupa :( mysle ze faworytem tej grupy beda Sułtani Swingu Inowrocław moj plan jest taki uplasowac sie na jak najlepszym miejscu Ale realnie patrzac mysle ze miejsca od 3 do 5 jest w moim zasiegu Zycze powodzenia wszystkim niech nas omijaja kontuzje i niech wygra najlepszy !! !

Wawki

Wysłany: 2013-11-23, 22:53   

Witam wszystkich, ja niespodziewanie awansowałem do 3 ligi po przegranych barażach i ten sezon będzie walką o utrzymanie w lidze, Życzę powodzenia.

MOC

Wysłany: 2013-11-24, 15:01   

Witam wszystkich managerów, z którymi przyjdzie mi się spotkać w nadchodzącym sezonie.
Nieudana wyprzedaż jaką podjąłem w przerwie miedzy sezonowej, spowodowała ze przystępuje do walki o awans. Jednak nie stawiam siebie w roli faworyta, bo na tym poziomie rozgrywek wszystko może się zmienić, z powodu jednego udanego transferu. Znam także wady (plusy ujemne) swojego zespołu.
Dobrze się dzieje, że parę osób udziela się na naszym forum. Bo jest o wiele lepiej, gdy łączą nas oprócz wspólnej ligi, również koleżeńskie układy, które można wypracować komunikując się ze sobą. Ciesze się że los mnie skonfrontował po raz drugi z zespołem Falubazu Wysokie, bo rywalizacja z tym teamem sprawiała mi wiele frajdy. Z drugiej strony trzymam kciuki za kolegę z Zielonej Góry i tutaj będzie mały konflikt interesów. Także kibice obu klubów darzą się sympatią, dlatego oba spotkania odbędą się w przyjacielskiej atmosferze. Również zespół z Grudziądza, w którym ster dzierży menago Wawki, będzie oponentem, z którym szczególnie chętnie zmierzę się w sportowej rywalizacji obu ekip. I wcale nie będę zdziwiony jeśli tym razem rywalizacja ta rozstrzygnie się na korzyść Grudziądzan.
Przede mną trudny pojedynek z kolejną ekipą z Grudziądza. Kwak1983 ma bardzo ciekawy i perspektywiczny zespół,i oby moja rola faworyta nie skończyła się już po tym pojedynku.
Ostatnio zmieniony przez MOC 2013-11-30, 14:37, w całości zmieniany 1 raz  

Mar-com
Mar-com

Wysłany: 2013-11-24, 16:44   

WITAM SERDECZNIE. POZMIENIAŁO SIĘ W TEJ GRUPIE STRASZNIE CIĘŻKO COŚ POWIEDZIEĆ O FAWORYTACH PLAN BYŁ WALKA O AWANS LECZ PO POJAWIENIU SIĘ 6 NOWYCH ZESPOŁÓW ODPUSZCZAM WALKĘ NA SIŁĘ. ŻYCZĘ POWODZENIA WSZYSTKIM

wysokie

Wysłany: 2013-11-24, 21:54   

Nó i pierwsza kolejka za na mi 3 mecze ciekawe i wyrównane Bedzie ciekawie w tej grupie ciezko wskazac faworyta jesli chodzi o spadek to dwie druzyny odstaja i jak sie nie wzmocnia to spadna na bank widac po wynikach

MOC

Wysłany: 2013-11-24, 22:02   

No i rola faworyta przekazana. Teraz to kwak1983 będzie dźwigać to brzemię. Oby następne kolejki były równie emocjonujące.

kwak1983

Wysłany: 2013-11-25, 17:56   

ja faworytem :d bez przesady wygralem z Toba u siebie ale bonus juz przegralem :lol: za tydzien czeka mnie ciezki wyjazd Mysle ze bedzie bardzo ciezko o 2pkt. Zobaczymy po kilku kolejkach kto jaka ma sile narazie jeszcze nic nie wiadomo

Błeszno

Wysłany: 2013-11-25, 19:44   

Witam wszystkich.
Moj plan na sezon jest niezmienny, utrzymanie sie bez barazy, co od razu zaznaczam nie bedzie latwe. Dopoki nie dochowam sie mlodych zawodnikow (co troche jeszcze potrwa :) ) to nie bedzie szturmu na awans. Przyznam szczerze ze z sezonu na sezon coraz trudniejsza grupa. Przychodza do ligi zespoly, ktore sa praktycznie gotowe walczyc w lidze wyzszej i na pewno poradzilyby tam sobie.
Celem jest przede wszystkim wygrywanie meczy u siebie, co rowniez nie bedzie takie proste. Pierwszy sprawdzian w niedziele, podkreslam bardzo trudny. Wedlug mnie z jednym z faworytow grupy.
Szkoda straconych punktow w 1 kolejce, bo byla realna szansa na jakies punkty, ale nie wszyscy zawodnicy podeszli profesjonalnie do swoich obowiazkow.
Stalo sie, trudno - trzeba wyciagnac z tego wnioski i jechac dalej.
Jedno jest pewne, emocji w naszej grupie w tym sezonie nie zabraknie, dzieki czemu gra bedzie przyjemniejsza.
Pozdrawiam i zycze podejmowania trafnych decyzji!

wysokie

Wysłany: 2013-11-25, 20:54   

Bedzie ciekawie juz w najblizszej kolejce spotkaja sie druzyny ktore wygraly swoje mecze i chca isc za ciosem i druzyny ktore przegraly a chca powalczyc o awans i na kolejna porazke nie moga sobie pozwolic

kwak1983

Wysłany: 2013-11-25, 21:06   

naprawde zapowiada sie ciekawy sezon :lol: wyrownan ta nasza liga :) dpbrze zapowiada sie sezon pelen emocji . Jak przegladam sklady druzyn w naszej lidze to nasowa sie jedna mysl ze 8 druzyn bedzie walczyc o awans i chyba kazda moze zajac miejsce na podium :> Wszystko meze sie wyjasnic w ostatniej kolejce :P

wysokie

Wysłany: 2013-11-30, 10:42   

Witam wszystkich przed nami 2 kolejka nie zwykle ciekawa jest pare ciekawych meczy Ja spotkam sie z druzyna z Inowrocławia po tylu sezonach znow na przeciw siebie uwazam ze gospodarze wygraja ten mecz ale tanio skory nie sprzedam Ciekawie powino byc w Czestochowie i Osiniec oraz w meczu Korab-Ruciane-Nida kontra Mar-Com Gniezno po 2 kolejce bedźiemy duzo więćej wiedziec

MOC

Wysłany: 2013-12-01, 20:51   

Ciekawa kolejka za nami. Mój faworyt do awansu, stoczył pasjonujące spotkanie w Częstochowie i niespodziewanie był bliski porażki. Zespół Ubika został samodzielnym liderem, po zwycięstwie w spotkaniu w którym wygrał indywidualnie wszystkie biegi.
Wawki nie sprostały Jagiellończykom, mimo ambitnej walki. A w Inowrocławiu Sułtani nie byli zbyt gościnni dla przyjaciół z Zielonej Góry. Chyba udało się zażegnać konflikt między managerem a zawodnikami i w dzisiejszym meczu inowrocławska ekipa przypominała tą z zeszłego sezonu. Tylko junior zawiódł. Po pierwszej gonitwie którą wygra,ł w następnych jechał żenująco słabo.
Przed nami podwójna kolejka, po której będzie już wiadomo kto się liczy w walce o awans.

kwak1983

Wysłany: 2013-12-02, 17:56   

Zapowiada sie ciekawy sezon :P bardzo wyrownana liga Moj faworyt do awnasu :d rozgromil ekipe z Zielonej Gory Mysle ze po nastepnym weekendzie bedzie wiecej wiadomo A co do mojego wystepu to spodziewalem sie ze przegram U siebie mysle ze bede mocny ale na wyjazdach bede gubil pkt. za malo doswiadczenia jesczev :( ale pracuje nad tym :lol:

wysokie

Wysłany: 2013-12-06, 23:54   

No panowie jutro czeka nas ciekaw kolejka poznamy kolejne roztrzygnięcia ciekawie napewno bedzie w dwóch meczch Błeszno Częstochowa vs Jagiellończycy Osiniec oraz wawki Grudziadz vs Korab Ruciane-Nida w mojim meczu bedzie 58-32 no i Inowrocław wygra tak do 25 A więc bedzie ciekawie:):)

Odpowiedz do tematu