SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne Strona Główna

Choose language:

Poprzedni temat «» Następny temat
Zgłaszanie Zawyżonych Ofert.
Autor Wiadomość
Baju

Wysłany: 2010-11-21, 23:22   Zgłaszanie Zawyżonych Ofert.

Tutaj zgłaszamy własne transfery które uważamy za zawyżone w celu uniknięcia bana.

Każdy post nie na temat będzie karany Warnem.
Ostatnio zmieniony przez Baju 2010-11-21, 23:22, w całości zmieniany 1 raz  

Zuzel1

Wysłany: 2012-06-05, 14:44   

Witam

Wystawiłem gościa jak miał 26 lat (był tyle wart) teraz ma 27 i nie wiedziałem że po sezonie przejdzie na emeryturę
http://www.smanager.pl/zobzaw.php?id=129636

Pozdrawiam
Mirko

Mateo00000

Wysłany: 2012-06-10, 22:25   To chyba za wysoka oferta!!!

to chyba za wysoka oferta jak tak to prosze cos z tym zrobic i nie dawac mi bana link: http://www.smanager.pl/zobzaw.php?id=358746

Tomi31
FC Cymsa Gniezno

Wysłany: 2012-08-04, 15:19   

Zgłaszam, żeby potem nie było.

Wystawiłem swojego zawodnika na sprzedaż za 1,2 mln. Ostatnio już kiedy był na LT zaliczył spadek siły (-3) i nie ukrywam, że biorąc pod uwagę ten fakt, a także pozostałe skile (może oprócz XP) cena mogła być za wysoka.

Nie zraziło to jednak jednego gracza do kupna Ernesta. Patrząc na dane, ktoś może stwierdzić, że to wałek. I w sumie nie ma co się dziwić... :?
Klub: Start; gra od niedawna; był to jego trzeci transfer i do razu praktycznie za cały budżet... :? :roll:
Zgłaszam jednak, że nie jest to żadne moje multi i nie znam człowieka ;) proszę zatem o cofnięcie transferu bo nie chce mieć kłopotów potem. Pozdrawiam :)

Edit: Jeszcze dane dam

1 Ernest Zalewski 2012-08-04 14:05:01 FC Cymsa Gniezno Starcik 1 200 000 zł
Ostatnio zmieniony przez Tomi31 2012-08-04, 15:22, w całości zmieniany 1 raz  

Dziadekkajki
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-10, 19:43   

Witam, pisząc z konta ojca (nie posiadam swojego na forum) chciałbym zgłosić mały błąd z mojej strony. Chciałem wystawić zawodnika za 149.999 jednak wpisałem o jedną dziewiątkę za dużo i wyszła kwota równa 1.499.999. Chciałbym właśnie z tego miejsca "wycofać" się w "razie wu" od jakiegoś bana, gdy ktoś go kupi - niniejszym prosiłbym o wycofanie transferu, gdy byłoby to nie możliwe prosiłbym o poprawę kwoty na odpowiednią (149.999).
Imię: Eugieniusz
Nazwisko: Szkatulski
ID: 161821
Klub: Wielki DeBoom
Manager: Speedwayfan
Link do transferu: http://www.smanager.pl/zobzaw.php?id=161821
Z góry dzięki,
Pozdrawiam
SpeedwayFan ;)

Ojciec99

Wysłany: 2012-10-08, 18:30   

Witam, zgłaszam transfer mojego zawodnika

http://www.smanager.pl/zobzaw.php?id=511365

Nie mam z tym transferem nic wspólnego, ale najwidoczniej ktoś se jaja robi. Ja umywam od tego ręce, nie znam tego człowieka, ale Domek chyba nie jest tyle wart...

Transfer zostanie cofnięty.
Ostatnio zmieniony przez Baju 2012-10-09, 22:08, w całości zmieniany 1 raz  

figo625
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-10, 17:32   

Imię: Daniel
Nazwisko: Domek

ID: 511365

Pochodzenie: Polska
Klub: KS Stal G-ów

Waż. kontraktu: 26 dni

Stan zdrowia: Zdrowy

Talent:
Doświadczenie: 3

LICYTACJA

Termin: 2012-10-10 21:05:43

Cena wywoławcza: 100 000 zł

Najwyższa oferta: 3 800 000 zł (GoGo Grudziadz)
Twoja oferta:

Zawodnik jest obserwowany przez 1 osobę!

Umiejętności

Talent:
Kondycja: 57
Forma: 40
Refleks: 52
Doświadczenie: 3
Siła: 55
Tech. jazdy: 62
Tech. startu: 45

proszę sprawdzić ta ofertę

:shock:
:shock: :shock:

Kabat
3.2

Wysłany: 2012-10-10, 17:48   

1. Zgłaszanie oszustw jest w innym miejscu!

2. Czasem warto poczytać choćby 1 post wyżej... :?

Wojtas
FG staszica

Wysłany: 2012-10-26, 12:17   

http://www.smanager.pl/zobzaw.php?id=527112

3,5mln za tego zawodnika nie jest aż tak bardzo zawyżoną ceną. Widziałem niedawno bardzo podobnego z z 0 xp na 6mln szedł i nie było problemów.

Nieukrywam że ta kasa by mi się przydała i dobrze by było aby nie cofać tego transferu.

Jednak jak widać drużyna AXO Team Grudziądz kończy karierę w smie sprzedaje wszystkich by później kupić za za wysoką kasę powiedzmy "bardzo średnich" zawodników.

Daria już jeden taki zgłosiła transfer.

Czareksob
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-26, 14:00   

wojtas napisał/a:

3,5mln za tego zawodnika nie jest aż tak bardzo zawyżoną ceną. Widziałem niedawno bardzo podobnego z z 0 xp na 6mln szedł i nie było problemów.

Nieukrywam że ta kasa by mi się przydała i dobrze by było aby nie cofać tego transferu.

Jednak jak widać drużyna AXO Team Grudziądz kończy karierę w smie sprzedaje wszystkich by później kupić za za wysoką kasę powiedzmy "bardzo średnich" zawodników.

Nie przejmuj sie, wez kase i rob z nia co chcesz!!!!!!

Błeszno

Wysłany: 2012-10-26, 18:52   

Jak dla mnie dawanie od razu 3,5 mln za zawodnika, ktory kosztuje 1,6 mln to przekret. Rozumiem kupienie zawodnika po takiej cenie po ostrej licytacji. To tak jakby ktos za mojego zawodnika wart 2,0 mln od razu rzucil 4-5 mln. Rozumiem pomoc finansowa koledze z tej samej grupy, ale nie tak perfidnie. Trzeba bylo od razu sie umowic na 4 mln, drugi by tyle dal i by bylo w porzadku. Choc z drugiej strony takie pieniadze za 16 latka o takich sobie parametrach, to przesada w tej grze i to nie tylko w tym przypadku, ale i w wielu innych

Wojtas
FG staszica

Wysłany: 2012-10-26, 19:49   

dlatego zgłosiłem.

zawodnik jest tyle wart ile ktoś jest może za niego zaoferować.
kto bogatemu zabroni kupować...

mi się tylko nie podoba że gościu kończy gre i robi prezenty..

Papug90

Wysłany: 2012-10-26, 21:01   

Czareksob napisał/a:
wojtas napisał/a:

Nie przejmuj sie, wez kase i rob z nia co chcesz!!!!!!

Menadżer to nie cele charatytawne. I nie mogą takie rzeczy się dziać, że kolega z grupy da drugiemu kasę bo nie chce już mu się grać. Jak dla mnie kwota zawyżona i niesprawiedliwa. Zawodnik wart nie więcej niż 2 miliony. Oczywiście żadnej winy wojtasa tu nie ma i ban należy się tylko czareksob.

Wojtas
FG staszica

Wysłany: 2012-10-27, 11:32   

Dziękuje za szybkie podjęcie decyzji. Mecz ligowy odjechałem. Rozumiem że z transferem wszystko ok bo jakby zawodnik do mnie miał wrócić to bym go puszczał na zmiany w meczu ligowym aby sobie xp nabić. Jeżeli ten zawodnik miałby u mnie zostać to wielce niesprawiedliwe będzie jeżeli mu nie doliczy się 4 biegów i za nie xp bo tyle by pojechał dziś w meczu ligowym. Jutro mecz drugi ligowy. Niewiem co mam robić. Brak jakiejkolwiek decyzji krótkiej choćby informacji mnie rozwala. Naprawdę to takie trudne napisać wiadomość w grze, na forum na pw lub post na forum??
Ostatnio zmieniony przez Wojtas 2012-10-27, 11:54, w całości zmieniany 1 raz  

IZKA

Wysłany: 2012-10-27, 16:32   

Zgłaszam prawdopodobieństwo zawyzonego transferu

http://www.smanager.pl/zobzaw.php?id=152468

Odpowiedz do tematu