SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne Strona Główna

Choose language:

Poprzedni temat «» Następny temat
Dyskusje na temat oszustw
Autor Wiadomość
uthar

Wysłany: 2013-09-03, 20:07   

Cytat:
nie rozśmieszaj mnie koleś konczy gre daje od razu 15.5mln kiedy wywoławcza jest 10mln.. której i tak by nikt nie dal bo w tej fazie sezonu tacy chodzą po 6-8mln max.

Buehehe, wiesz że istnieje cos takiego jak inflacja po ostatnich zmianach w grze. (podniesienie ilości widzów na stadionie ogólnych wpływów z sponsora, kasa z barażu?)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Inflacja

Zapraszam do wikipedi :) .

Śmieszy mnie uzasadnienie częścią sezonu, bo taki np kacprzak który odszedł z uni kosztował około 15 mln mimo iz kończył kariere a przed samymi barażami 5 mln. I co moja subiektywna ocena oba transfery zawyżone, ale jak widać ktoś chciał dać za niego takie pieniądze to je dał. Nie ma powiązania IP, podstawa słaba zawyżony transfer za zawodnika na komplety na chwile obecna w lidze, rozumiem zawyżone transfery za cieciów....

Cytat:
gre daje od razu 15.5mln

Ile razy sam dawałem "mojego maksa" za zawodnika który mnie interere przed końcem licytacji bo nie mogłem go pilnować

Z wyrazami nie szczerego szacunku
Konrad aka Uthar

Hermes
Gdy zagra deszcz

Wysłany: 2013-09-03, 20:10   

Dzisiaj 14:47] Hermes: Baju zebys ty tak transfery sprawdzal jak teraz walczysz o transfer od Uthara
[Dzisiaj 14:47] Kabat: baju... błagam... przestań się błąźnić!!
[Dzisiaj 14:48] Kabat: przez kilka lat dawałeś ciała po całości, a teraz wielki obrońca sprawiedliwości
[Dzisiaj 14:48] Kabat: :lol:
[Dzisiaj 14:49] Hermes: dla mnie kpina jest sprawdzanie transferów po 1,5 miecha. 90% z tych kantow byly juz botami ale co tam jest super i mam dobre samopoczucie
[Dzisiaj 14:53] Kabat: baju teraz focha złapał, bo przestał być niezastąpiony
[Dzisiaj 14:53] Kabat: ale nie powinien się martwić, nikt tak jak on nie potrafi nic nie robić :P

pozdro Baju

uthar

Wysłany: 2013-09-03, 20:17   

Hermes napisał/a:
Cytat:

nie rozśmieszaj mnie koleś konczy gre daje od razu 15.5mln kiedy wywoławcza jest 10mln

tak jak napisalem na SB kazdy transfer milinowy mozna pod to podciagnac :D

I tak juz w kwestii formalnej przez lata miales akurat w dupie sprawy lewizn w SMa. Teraz kiedy ze sprawdzania oszustw zostal Ci tylko kolorek stales sie oredownikiem walki z oszustwami!!!
Słowko o Darii, czasem warto wierzyc w Siebie, dopielas swego!!! Gratuluje!!!

Uthar zawsze był osoba medialna na która się polowało stara smowska prawda :) .

Tomi31
FC Cymsa Gniezno

Wysłany: 2013-09-03, 21:13   

Padłem :D

Był zgłoszony transfer Golińskiego od Darii to na sb stwierdziłeś, że nie ma czegoś takiego jak zawyżony, że teraz ceny się zmieniają i mało zawodników na LT, więc jak ktoś ma siano i jest gotów tyle dać, to tyle daje...

Teraz straciłeś fuchę i nagle do Twojego słownika weszło pojęcie "transferu zawyżonego". Świat się kończy :lol: :lol: :lol: :lol:

Baju

Wysłany: 2013-09-04, 11:47   

się w głowę... jest róznica jak kupuje ktoś kto gra i buduje zespół a kupuje jednego zawodnika i nie gra...

Tomi31
FC Cymsa Gniezno

Wysłany: 2013-09-04, 12:38   

Baju napisał/a:
się w głowę... jest róznica jak kupuje ktoś kto gra i buduje zespół a kupuje jednego zawodnika i nie gra...

Skąd wiesz, że Henry kończy grę? Bo nie logował się od 3 dni? Mam rywala w grupie, który loguje się tylko w weekend na mecz przy okazji wystawiając skład na cały tydzień i następny raz wbija na SMa w kolejny weekend. Bo wyprzedał zawodników? Może też buduje zespół od nowa. Rozumiem, że gdyby Henry miał "cały" skład, to za ten transfer nie byłoby bana?
Ostatnio zmieniony przez Tomi31 2013-09-04, 12:45, w całości zmieniany 1 raz  

Tomas2010

Wysłany: 2013-09-10, 10:31   

Takie pytanie co daje
Cytat:
Bany IP, Transfer zostanie cofnięty

Jesli sa bany to co ma dac cofniecie transferu?

Hyziu
ShoutBox Team

Wysłany: 2013-09-10, 11:14   

To że przy ewentualnym odwołaniu delikwenta i nałożeniu kary nie trzeba już cofać transferu ;)

kksmsgw

Wysłany: 2013-09-21, 17:14   

Gdzie moge odwolac sie od bana jesli nie dostalem wiadomosci na e-maila?

Hermes
Gdy zagra deszcz

Wysłany: 2013-09-21, 17:31   

support@smanager.pl

Hyziu
ShoutBox Team

Wysłany: 2013-09-29, 21:24   

Baju napisał/a:
http://www.smanager.pl/zobzaw.php?id=180506 gdzie jest ten zawodnik wczoraj był na lt dałem 18mln a dzisiaj już go nie ma... Limit dni kontraktowych widzę nie obowiązuje wystarczy zobaczyć że nie ma zawodnika w kadrze i zaraz może spokojnie wrócić.

http://www.smanager.pl/zobzaw.php?id=212214 ha kolejny co był jako ws wrócił do klubu ale tu z lt nie znikł... jednemu tak drugiemu tak a jak bedzie ktoś z niższej ligi to nie zobaczy zawodnika i kasy. :roll:

lewy82 napisał/a:
jeśli to co pisze Baju jest prawdą to w tej grze niezłe wały idą!!!! :/ Pytanie do rządzących: czemu nikt z góry nie potrafi odpowiedzieć na jego pytanie już zresztą zadane 2 raz ?? ?? ?? Oj nieładnie,nieładnie... !! !! !!

Zawodnicy po prośbie managerów decyzją Wojtka zostali przywróceni do właściwych klubów.

lewy82

Wysłany: 2013-09-29, 22:34   

Po prośbie???a co to ma być koncert życzeń???wydaje mi się,że jak sprzedany to sprzedany chyba co??? :roll:

Hyziu
ShoutBox Team

Wysłany: 2013-09-30, 08:15   

Nikt go nie kupił, zawodnik wylądował na LT jako wolny strzelec.

Baju

Wysłany: 2013-09-30, 22:50   

tylko dlaczego jeden został na lt do końca a drugi nie...

Hyziu
ShoutBox Team

Wysłany: 2013-10-22, 11:22   

Chromin napisał/a:
Prosper napisał/a:
Bazyli Sobiechowski - WKM Warlubie
|| Wiek: 22 || Forma: 40 || Doświadczenie: 1
Kondycja: 59 || Reflex: 58 || Siła: 58 || Technika jazdy: 45 || Technika startu: 57
Koniec licytacji: Zakończona || 4 000 zł (Gryf Warlubie)

Login: Mato
Login: Chromin

Powiązanie IP. Transfer cofnięty. Drużyny otrzymały ostrzeżenie, ze względu na bardzo niską kwotę transferu, każde kolejne wykroczenie zakończy się już Banem definitywnym.

Przepraszam bardzo dlaczego transfer został cofnięty skoro to nie jest żadne multikonto czy coś w tym stylu? A ta sama nazwa miejscowości nic nie znaczy bo ja gościa nawet nie znam!

Wystarczy przeczytać sprawdzić swoją pocztę na którą została wysłana informacja, poza tym jest powyżej napisane "Powiązania IP".

Odpowiedz do tematu