SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne Strona Główna

Choose language:


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Hyziu
2015-04-23, 14:12
Mistrzowie Ligi Klanów
Autor Wiadomość
Rafi
Kubańska Armia



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2010-09-04, 14:39   Mistrzowie Ligi Klanów

SEZON I


Wolf Pack

1. Polonia Bydgoszcz (Krzysztofmiki)
2. Killer Częstochowa (83dawid83)
3. Ogry Zielona Góra (Lukas)
4. Unia Leszno 64-100 (kosa93)
5. Riti Częstochowa (81artur81)
6. Ociężąli Ociąż (Szym)
7. PSŻ Poznań (ZwierZ)
8. Manchester Częstochowa (oiom)


Kapitan: Krzysztofmiki



Ostatnio zmieniony przez ThoM 2011-04-23, 09:49, w całości zmieniany 8 razy  
 
 
 
Rafi
Kubańska Armia



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2010-09-04, 14:47   

SEZON II


Wolf Pack

1. Polonia Bydgoszcz (Krzysztofmiki)
2. Killer Częstochowa (83dawid83)
3. WILKI Pustyny (Maniek_KM)
4. Riti Częstochowa (81artur81)
5. Grzesiu Zielona Góra (Grzesiu)
6. PSŻ Poznań (ZwierZ)
7. Submarinos Gdańsk (Nietwietz)


Kapitan: Krzysztofmiki



Ostatnio zmieniony przez Rafi 2012-05-30, 13:05, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
 
Rafi
Kubańska Armia



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2010-09-04, 14:50   

SEZON III


Wolf Pack

1. Polonia Bydgoszcz (Krzysztofmiki)
2. Killer Częstochowa (83dawid83)
3. Magdalenka Lublin (jerzy_slawomir)
4. Ogry Zielona Góra (Lukas)
5. Submarinos Gdańsk (Nietwietz)
6. Jagiellonia Białystok (Uthar)
7. Chynowianka Zielona Góra (Wyszo)

Kapitan: Krzysztofmiki



Ostatnio zmieniony przez Rafi 2012-05-30, 13:08, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
 
Rafi
Kubańska Armia



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2010-09-04, 14:52   

SEZON IV


Wolf Pack

1. Polonia Bydgoszcz (Krzysztofmiki)
2. Killer Częstochowa (83dawid83)
3. Magdalenka Lublin (jerzy_slawomir)
4. Huragan Poznań (Pjetr)
5. HKS Chorzów (Frost21)
6. Jagiellonia Białystok (Uthar)
7. Ociężali Ociąż (Szym)

Kapitan: Krzysztofmiki



Ostatnio zmieniony przez Rafi 2012-05-30, 13:10, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
 
Rafi
Kubańska Armia



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2010-09-04, 14:55   

SEZON V


Wolf Pack

1. Polonia Bydgoszcz (Krzysztofmiki)
2. Killer Częstochowa (DaVe)
3. Jagiellonia Białystok (Uthar)
4. Komandos Ostrów Wielkopolsk (Eric)
5. CiderTeam Zielona Góra (Matys)
6. Osowaspeedway Bydgoszcz (Maken)

Kapitan: Krzysztofmiki



Ostatnio zmieniony przez Rafi 2012-05-30, 13:12, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
 
Rafi
Kubańska Armia



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2010-09-04, 14:57   

SEZON VI


Speedway Fighters

1. STAL ZKS Rzeszów (Casanova07)
2. Edi76 Gorzów Wlkp (dzitka76)
3. Jelenie Rzeszów (Maks80)
4. Buczka Tarnów (Pietrek)
5. Pudelsi Rzeszów (heroe)
6. ROW STARS Rybnik (Wycior07)

Kapitan: Casanova07



Ostatnio zmieniony przez Rafi 2012-05-30, 13:14, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
Rafi
Kubańska Armia



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2010-09-04, 15:04   

SEZON VII


Speedway Fighters

1. STAL ZKS Rzeszów (Cassanova07)
2. Unia Leszno (Kojot)
3. Jelenie Rzeszów (Maks80)
4. Zelmer Rzeszów (Ironiusz)
5. Pudelsi Rzeszów (heroe)
6. ROW STARS Rybnik (Wycior07)

Kapitan: Cassanova07







.
Ostatnio zmieniony przez Rafi 2012-05-30, 13:17, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
 
Rafi
Kubańska Armia



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2010-09-04, 15:04   

SEZON VIII


Kubańska Armia



1. Mi-Tel Kościan (Syki1)
2. Polunia Kamienica Polska (Pila1978)
3. 19Falubaz61 Zielona Góra (Frost)
4. WILKI Pustyny (Maniek_KM)
5. Sokół Trzesinow (Dandon21)
6. S.S.A Unia Leszno (hUn)


Kapitan: Rafi



Ostatnio zmieniony przez Rafi 2012-05-30, 13:03, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
 
Rafi
Kubańska Armia



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2010-09-04, 15:14   

SEZON IX


MAD REBELs



1. Unia Leszno (Kojot) [Ekstraliga]
2. K.S. Victoria Machowa (Timon) [I Liga]
3. Ultras Grudziądz (KWIAT) [II Liga]
4. HST Gdańsk (Nero) [II Liga]
5. S.S.A Unia Leszno (hUn) [III Liga]
6. Browarnia Bydgoszcz (Marek554) [II Liga]


Kapitan: KWIAT



Ostatnio zmieniony przez ThoM 2011-04-23, 09:30, w całości zmieniany 10 razy  
 
 
 
Rafi
Kubańska Armia



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2010-09-07, 22:07   

SEZON X


MAD REBELs



1. Killer Częstochowa (Dave) [Ekstraliga]
2. Unia Leszno (Kojot) [Ekstraliga]
3. KZ Falubaz Zielona Góra (Sobra) [I Liga]
4. Ultras Grudziądz (KWIAT) [II Liga]
5. HST Gdańsk (Nero) [II Liga]
6. S.S.A Unia Leszno (hUn) [II Liga]


Kapitan: Nero



Ostatnio zmieniony przez ThoM 2011-04-23, 09:32, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
 
Rafi
Kubańska Armia



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2010-12-21, 21:51   

SEZON XI


MAD REBELs




1. Killer Częstochowa (DaVe) [Ekstraliga]
2. Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) [I Liga]
3. SR Rybnik (Tomekpro) [II Liga]
4. Browarnia Bydgoszcz (Marek554) [II Liga]
5. Ultras Grudziądz (KWIAT) [II Liga]
6. S.S.A Unia Leszno (hUn) [III Liga]


Kapitan: Kojot
Zastępca: KWIAT




Ostatnio zmieniony przez ThoM 2011-04-23, 09:36, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Rafi
Kubańska Armia



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2011-03-27, 09:33   

SEZON XII


MAD REBELs




1. Polonia Bydgoszcz (Kris) [Ekstraliga]
2. Unia Leszno (Kojot) [I Liga]
3. SR Rybnik (tomekpro) [II Liga]
4. Ultras Grudziądz (KWIAT) [II Liga]
5. Ogry Zielona Góra (Lukas) [II Liga]


Kapitan: Kojot
Zastępca: Kris




Ostatnio zmieniony przez Rafi 2012-05-30, 13:06, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
Rafi
Kubańska Armia



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2011-07-17, 23:15   

SEZON XIII


MAD REBELs




1. Polonia Bydgoszcz (Kris) [Ekstraliga]
2. Unia Leszno (Kojot) [I Liga]
3. Ogry Zielona Góra (Lukas) [II Liga]
4. Ultras Grudziądz (KWIAT) II Liga]
5. SR Rybnik (tomekpro) [III Liga]

Kapitan: Kojot
Zastępca: Kris



Ostatnio zmieniony przez Rafi 2012-05-30, 13:01, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Rafi
Kubańska Armia



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2011-10-27, 10:09   

SEZON XIV


MAD REBELs




1. Magdalenka Lublin (Jerzy) [Ekstraliga]
2. Unia Leszno (Kojot) [I Liga]
3. Ultras Grudziądz (KWIAT) [II Liga]
4. Faraony Toronto (Faraon) II Liga]
5. SR Rybnik (tomekpro) [III Liga]

Kapitan: Kojot
Zastępca: KWIAT



Ostatnio zmieniony przez Rafi 2012-05-30, 13:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Rafi
Kubańska Armia



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-02-10, 19:34   

SEZON XV


MAD REBELs




1. Unia Leszno (Kojot) [Ekstraliga]
2. Ogry Zielona Góra (Lukas) [I Liga]
3. Faraony Toronto (Faraon) [II Liga]
4. K S Olka Toruń (K.S. Olka-Toruń) II Liga]
5. Ultras Grudziądz (KWIAT) [II Liga]
6. Cules Torun (Lionel) [II Liga]

Kapitan: Kojot
Zastępca: KWIAT



Ostatnio zmieniony przez Rafi 2012-05-30, 12:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgrey created by spleen created by spleen modyfied by SMANAGER.pl

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16