SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne Strona Główna

Choose language:


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kamilozz
2010-08-25, 17:31
Regulamin forum i Shout Box'a.
Autor Wiadomość
Kamilozz
ShoutBox Team


Skąd: k/Poznań
  Wysłany: 2010-08-23, 21:29   Regulamin forum i Shout Box'a.

Regulamin forum


1.Postanowienia ogólne
§1.1 Użytkownik rejestrując konto na forum, oświadcza, iż akceptuje regulamin. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z obowiązku jego przestrzegania.

§1.2 Użytkownik może posiadać tylko jedno konto na forum. Masowe zakładanie kont będzie odpowiednio karane.

§1.3 Forum dyskusyjne służy do wyrażania opinii i wymiany poglądów wszystkich Użytkowników forum.

§1.4 Forum nie służy do odwoływania się od banów w grze, od tego jest adres mailowy support@smanager.pl Zaśmiecanie forum odwołaniami będzie skutkować ostrzeżeniem i kasacją posta.


2.Zasady korzystania z forum
§2.1 Jeśli nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia, nie wypowiadaj się.

§2.2 Osoby, które będą sztucznie wszczynać zbędne rozmowy na forum prowadzące do kłótni lub ostrzejszych wypowiedzi, a także w nich uczestniczyć, będą wykluczane z uczestnictwa na naszym forum.

§2.3 Zabrania się pisać jakichkolwiek obraźliwych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych postów. Złamanie tej zasady może być przyczyną zablokowania konta użytkownika czasowo lub na stale.

§2.4 Na forum panuje zakaz umieszczania treści o charakterze pornograficznym, złamanie tego punktu może skutkować nawet banem.

§2.5 Administratorzy oraz moderatorzy mają prawo usuwać, edytować i zamykać tematy i posty naruszające regulamin, o czym powiadamiają użytkownika poprzez wiadomość. prywatną lub adnotację w temacie. Komunikaty takie są pisane czerwoną czcionką, zastrzeżoną do wyłącznego użytku administratorów oraz moderatorów.

§2.6 Spamowanie forum różnego typu ogłoszeniami czy linkami będzie skutkować automatycznym banem na forum.


3.Pisanie tematów i postów
§3.1 Każdy post przed wysłaniem należy przeczytać ponownie i sprawdzić. Należy przykładać dużą wagę do poprawności gramatycznej i ortograficznej postu. W przypadku napisania niepoprawnej wiadomości, zawsze można ja edytować i zmienić jej treść.

§3.2 Zabrania się umieszczania tego samego postu w kilku działach, tematach itp.

§3.3 Przed wysłaniem postu, zapytania proszę o sprawdzenie czy owe pytanie nie zostało już postawione przez kogoś innego, lub czy dyskusja o podobnym temacie nie jest prowadzona.

§3.4 Proszę umieszczać posty we właściwych działach w przeciwnym wypadku mogą zostać skasowane, przeniesione do właściwego działu albo zamknięte przez moderatora.

§3.5 Tematy powinny być układane jasno i zrozumiale; posty, które są ułożone nieprawidłowo, np. "Pomocy", „Mam problem’’ itd., będą kasowane przez moderatora ew. temat będzie zmieniany na bardziej pasujący do treści, ale to zależy od dobrej woli moderatora. Z każdej nazwy tematu ma wynikać, czego dany wątek dotyczy.

§3.6.1 Posty powinny dotyczyć treści toczącej się dyskusji. Wiadomości, które nie są związane z tematem zostają automatycznie usunięte przez moderatora i karane ostrzeżeniami.

§3.6.2 Posty powielające wcześniejszą radę/opinię bez dodatkowych informacji wnoszących coś do tematu mogą być automatycznie usuwane przez moderatorów.

§3.7 Przed dodaniem propozycji zapoznaj się z "Zasady dodawania propozycji"

§3.8 Do zadawania podstawowych pytań służy dział "Pytania dla (nie tylko) początkujących" lecz przed zadaniem pytania upewni się czy odpowiedzi nie ma w "Wiki" lub w "FAQ". Posty nie na temat i zbędna dyskusją w tym dziale będzie skutkować ostrzeżeniem i kasacją posta.

§3.9 Zabrania się pisania postów czcionką większą niż "Normal" w dziale ogłoszenia transferowe a także nadużywania tego w innych tematach.

§4.0 Stanowczo zabrania się reklamowania serwisów konkurencyjnych (managerów żużlowych on-line) oraz poruszania dyskusji na ich temat. Dozwolone są natomiast rozmowy o managerach o innej tematyce jak np. hattrick (manager piłki nożnej). Niezastosowanie się do zasad grozi warnem.

§4.1 Zabrania się wszelkich przekleństw w postach. Przekleństwa zostaną ocenzurowane a powyższa osoba otrzyma warna.4.Podpisy i Avatary
§4.1 Zakazuje się umieszczania w podpisie i avatarze treści uznawanych za wulgarne i obraźliwe (tj. przekleństwa itp.).

§4.2 Zakazane jest umieszczanie ogłoszeń transferowych w podpisie.

§4.3 Wszelkie obrazki, awatary, podpisy itd które według admina ,moda będą zbyt wielkie będą usuwane a użytkownik otrzyma ostrzeżenie.


5.Ostrzeżenia

§5.1 System Karania na Forum i SB
a) 3 warny na forum i SB zakaz pisanie postów.
b) 5 warnów na forum i SB blokada wejścia na forum.

§5.2 Warn kasuje się po 2 miesiącach od jego otrzymania.6.Pozostałe Punkty
§6.1 Wstawienie przez użytkownika posta na forum jest równoznaczne ze zgodą na wykorzystywanie treści napisanych przez użytkownika w danym poście na użytek gry, forum i SMprasy przy zachowaniu autora tych treści.

§6.2 Regulamin może ulegać zmianie. O większych zmianach lub przebudowie regulaminu Administracja będzie informować na bieżąco w odpowiednim do tego dziale.

§6.3 Administrator może zablokować dostęp danej osobie do forum, jeśli ta nie przestrzega niniejszego regulaminu.

§6.4 Zabrania się rozdawania warnów przez zwykłych użytkowników. Prawo takie mają tylko admini oraz mody. Za złamanie tego punktu Admin ma prawo wyciągnąć konsekwencje wobec użytkownika.


7.Regulamin ShoutBoxa
§7.1 Pisząc w SB pamiętaj o ortografii i kulturze osobistej.

§7.2 §7.2 Userzy celowo wprowadzający swoim zachowaniem zamęt mający na celu zepsucie pozytywnej atmosfery na SB oraz Userzy, którzy nie będą potrafili dostosować się do postanowień tego regulaminu będą karani ostrzeżeniem jaki i wyłączeniem z SB

§7.3 Zabrania się umieszczania wszelkich ogłoszeń transferowych (podawanie ID Zawodnika, Nazwiska, itd.) jak i podawania linków do zawodników wystawionych na LT, złamanie tej zasady będzie karane ostrzeżeniem.


§7.4 Zabrania się używania wulgarnego języka (zabronione jest także gwiazdkowanie i wykropkowywanie przekleństw).Złamanie tej zasady skutkuję ostrzeżeniem.

§7.5 Zabrania się spamowania SB rożnego typu linkami do gier online i tym podobnym, takie link będą usuwane a użytkownik ukarany przez moderatora.

§7.6 Zakazuje się FLOOD'owania (pisania wielu takich samych wiadomości pod rząd), SPAM'owania (zaśmiecania forum treścią niemającą sensu).

§7.7 Ubliżanie rodzinie użytkownika kończy się ostrzeżeniem a w szczególnych przypadkach banem.

§7.8 Obrażanie klubów, klanów, zawodników czy użytkowników będzie nagradzane ostrzeżeniami, a ostatecznie banami.

§7.9 Administrator/rzy oraz Moderator/rzy mają prawo wstawić ostrzeżenie BEZ ÓWCZESNEGO OSTRZEŻENIA SŁOWNEGO.

§7.10 Wykłócanie się z moderatorem lub administratorem o otrzymane ostrzeżenie, będzie karane kolejnym ostrzeżeniem dla użytkownika, dotyczy to również "adwokatów" osób ukaranych. Do wszelkich, żali i pretensji służy PW.


§7.11 Ostrzeżenia otrzymane na SB będą oznaczone przy powodzie tak: (SB)

§7.12 Zabrania się nadużywania cenzury na SB. Za brak przestrzegania tego punktu regulaminu, użytkownik może dostać od admina lub moda ostrzeżenie słowne lub warna.

§7.13 Użytkownik posiadający 3 ostrzeżenia automatycznie zostaje wykluczony z udziału na SB aż do momentu pozostania 2 warnów na jego koncie.

§7.14 Admin ma prawo do zablokowania dostepu do SB, jeżeli uzna iż użytkownik w swoich wypowiedziach narusza zasady zwiazane z funkcjonowaniem forum.

Za karanie userów na SB oraz forum odpowiadaję Admini/Moderzy to do nich należy decyzja o ukaraniu danego Usera, wszelkie sugestie/prośby/wymuszenia na nich o nałożenie na danego Usera ostrzeżenia są niewskazane, a dla nadgorliwych skończą się ostrzeżeniem.

Ostatnia aktualizacja:
30.12.2010
 
 
Hyziu
ShoutBox TeamSkąd: Gniezno
Wysłany: 2010-11-02, 14:38   

Aktualizacja 21.11.2010

Dodano pkt 6.4

Kiedyś mi się zdaje taki był i nie mam pojęcia gdzie się podział.
Ostatnio zmieniony przez Kojot 2010-11-21, 00:06, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgrey created by spleen created by spleen modyfied by SMANAGER.pl

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12