SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne Strona Główna

Choose language:

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Hyziu
2012-02-14, 11:11
NOWY SILNIK MECZOWY

Czy nowy silnik powinien zostać wprowadzony w Sezonie nr 19 ??
Tak
42%
 42%  [ 60 ]
Nie
57%
 57%  [ 82 ]
Głosowań: 142
Wszystkich Głosów: 142

Autor Wiadomość
darek674
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-12, 23:28   NOWY SILNIK MECZOWY

Witam, mam pytanie w związku z dzisiejszą informacją na temat nowego silnika otóż chciałbym się dowiedzieć gdzie i kiedy będzie można testować to cudo, oczywiście chodzi mi o wersję przynajmniej zbliżoną do ostatecznej. Wnoszę też pod rozwagę wysokiej komisji mały wniosek, dobrzy by było umożliwić testy silnika na treningu wewnętrznym (np trening wew. 2) czy jest to możliwe?
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Hyziu 2011-12-13, 08:59, w całości zmieniany 1 raz  

Tomi31
FC Cymsa Gniezno

Wysłany: 2011-12-12, 23:41   

:shock: przecież ten silnik można testować już od... ło jeny nawet nie pamiętam ;)
Poniżej wyzwania na sparing masz "wyzwij na sparing testowy". Wysyłasz zaproszenie na sparing a po zaakceptowaniu przez drugą ekipę śmigasz go w zakładce "TESTY"

darek674
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-13, 00:00   

Drogi kolego jak wiemy silnik który działa w testach nie jest tożsamy z silnikiem planowanym więc po kiego mam na nim przeprowadzać testy szkoda mojego czasu. Upominam się o silnik prawidłowy gdyż do końca sezonu nie zostało wiele czasu a jak wiemy SM jest grą strategiczną więc chciałbym mieć trochę czasu na sprawdzenie różnych wariantów. Możliwość testów na treningu wewnętrznym pozwoli mi przy sobocie gdy to człowiek na ogół ma trochę czasu pobawić się ustawieniami i torami.

Tomi31
FC Cymsa Gniezno

Wysłany: 2011-12-13, 00:03   

A skąd wiesz, że nie jest? Masz jakieś info od adminów w tej sprawie? Bo dzisiaj to było poruszane na sb i z tego co wiem to nie zanosi sie na wielkie zmiany w tym co jest obecnie w testach.. więc nie wiem skąd u Ciebie taka pewność
Powinniśmy dostać tylko informacje oficjalną czy jedziemy na tym czy i jakie zmiany będą ewentualnie i tyle.

darek674
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-13, 00:08   

Wiem ponieważ umiem czytać:
Główny Admin zobowiązał się naprawić wszelkie błędy oraz wprowadzić poprawki do silnika najszybciej jak to możliwe

Tomi31
FC Cymsa Gniezno

Wysłany: 2011-12-13, 00:12   

No ja też... poprawi błędy czyli wyniki z kosmosu, zmiany taktyczne za juniora itd bo takich usterek jest pełno. A co do poprawek to odsyłam do sb bo tam sie czasem więcej dowiesz niż z Newsów...

No ale zobaczymy co to będzie... nie wróże zmian w silniku z testów, ale poczekajmy na głos władz niech rozwieją wątpliwość

Tomek1982
Organizator NSL

Wysłany: 2011-12-13, 04:55   

Mnie razi to, że nie mamy tak na prawdę żadnej informacji co się zmieni, co jest uznane za błąd. Miał być poprawiony wpływ refleksu, bo to wszystko wywracało do góry nogami obecną sytuację. Na sb nie każdy ma możliwość siedzieć i wyłapywać niuanse. Chodzi o to, by góra dała jasny przekaz co się zmienia. Testy według mnie nie mają najmniejszego sensu, gdyż nic tam nie działa jak trzeba, było wiele uwag i nie wiadomo co jest błędem, a co celowym zamierzeniem.

Hermes
Gdy zagra deszcz

Wysłany: 2011-12-13, 07:00   

mnie martwi co innego. wystepuja proste i głupie bledy (senior za juna) czy zwalony wynik. Jedynie mam nadzieje ze do nowego sezonu Wojtek upora sie z tymi bledami. Wojtek (to jezeli bedziesz to czytac) nie rób nic na sile!!!

Kabat
3.2

Wysłany: 2011-12-13, 07:32   

Macie rację... władze postanowiły "jedziemy na nowym silniku", bo.... "Wojtek zobowiązał się wszystkie błędy usunąć"... KPINY!!!
Silnik był testowany cały poprzedni i niemal pół obecnego sezonu i czasu na usunięcie PODSTAWOWYCH błędów jakoś nie starczyło, a teraz nagle wszyscy wierzą, że przez kolejne 1,5 miesiąca problem zniknie jak ręką odjął i silnik już będzie cacy, fajny, miły i dobrze działający??? :shock:
Wiecie czym to się skończy??? Tym, że codziennie Wojtek będzie musiał usiąść i poprawiać kolejne zepsute mecze, bo ZNOWU coś poszło nie tak jak powinno... :evil:
No i druga BARDZO ZŁA strona tego całego zamieszania - tak jak napisał Tomek1982 - NIKT (poza władzą i jej świtą) tak naprawdę nie wie jak ten nowy silnik będzie się miał do starego!!! NIE MA ŻADNEJ jasnej informacji co się zmieni!!! Znaczenie jakich czynników wzrośnie, a jakich spadnie??? Poprzedni gdy były korekty silnika, to informacja jasna i czytelna się pojawiła ("spadek znaczenia XP z .... do ...."), a teraz??? Mamy sobie składy dobierać pod kątem CZEGO??? Sugerując się błędnymi wynikami? Czy może szukać dojścia do władców i znaleźć się w gronie uprzywilejowanych, którzy już teraz sobie mogą za marne pieniądze nakupować zawodników, którzy zaczną się nagle od przyszłego sezonu liczyć, mimo że teraz są sznurkami z 2 linii? Bo na chwilę obecną TAK TO Z BOKU WYGLĄDA i trzeba być wyjątkowo zarozumiałym i zadufanym w sobie ślepcem, by nie dostrzec tak oczywistych zagrożeń i jawnej niesprawiedliwości/nieuczciwości wprowadzanych zmian.

Przy okazji BARDZO DZIĘKUJĘ TEJ OSOBIE Z PZM, KTÓRA BYŁA PRZECIWNA - NAJWYRAŹNIEJ KTOŚ JESZCZE WE WŁADZACH NIE CAŁKIEM STRACIŁ ROZUM!!! Szkoda tylko, że stanowi mniejszość... :evil:

Wojtas
FG staszica

Wysłany: 2011-12-13, 08:43   

Kabat coś ty uczynił... uważaj bo przyjdzie Hermes i na Ciebie nakrzyczy :d

Co do tematu to faktczynie prawdopodobnie masz racje Kabat ale narazie nie ma co narzekać do puki się sezon nie zacznie. Wtedy będziemy najeżdzać na władzę :)

a coś jeszcze mi się przypomniało: Czy czasem nie miało być ankiety???
Ostatnio zmieniony przez Wojtas 2011-12-13, 08:45, w całości zmieniany 1 raz  

Hyziu
ShoutBox Team

Wysłany: 2011-12-13, 09:01   

Dodałem ankietę dotyczącą wprowadzenia silnika, może jeżeli wszyscy gracze postawią sprawę jasno to coś drgnie we Władzy !! Zapraszam do głosowania. Teraz okaże się tak naprawdę ilu jest zwolenników, a ilu przeciwników !!

spoxik

Wysłany: 2011-12-13, 09:42   

Hyziu, Ale po co? Mialo byc glosowanie, to zaglosowali wsrod siebie. Takie rzeczy wiarza sie z jednym, ci co byli przeciw sie zdenerwuj. Problemem jest gdy wiekszosc by byla przeciw.
To tak jakby wybory prezydenckie przeprowadzili miedzy soba liderzy partii politycznych. 5 osob, 5 glosow. A co jakby zaglosowali na Jaruzelskiego np? Ludzie by sie chyba wkurzyli. Tak samo jest tu.
Bo co innego wprowadzic takie zmiany po ogolnej dyskusji spolecznej, a co innego narzucic ludziom zmiany.

Ja z dniem wczorajszym stracilem resztki zapalu do tej gry, nie po to siedze po 5h na transferach dzien w dzien, zeby teraz cala moja praca poszla na marne.

A tak wogole dlaczego zmneijszamy znaczenie xp? Skill jak skill. Trudniejszy do zdobycia niz inne. Xp duze czyli zawodnik stary, wiec i inne skille ciezko utrzymacn a odpowiednim poziomie. Wiec czemu az tak chcemy ulatwic gre? Moze ogolnie wyrzucmy skill xp. Za nim poleci kondycja bo i tak niepotrzebna. Za kondycja niech poleci ts, bo jest przereklamowany. A najlepiej to niech liczy sie tylko refleks, bo czemu nie?

Joaquin

Wysłany: 2011-12-13, 09:52   

Decyzja o wprowadzeniu nowego silnika powinna zapaść tylko i wyłącznie wtedy, kiedy nie będzie w nim błędów, kiedy nie będzie wymagał poprawek, kiedy wszyscy zdążą go najpierw przetestować, kiedy wszyscy po przetestowaniu będą wiedzieć jak budować drużynę!
Po kiego czarnucha wprowadzany jest NA SIŁĘ ten silnik?!?!
Wyjaśniając mój pogląd, to sam nie wiem czy moja drużyna skorzysta, czy straci. Chodzi o sam fakt nadmiernego stosunku opieszałości władz do ich profesjonalizmu. Gra - mam taką nadzieję - nie zginie od przejechania jeszcze jednego sezonu na starym silniku, a jedynie może zyskać. Więc pytam się jeszcze raz: Po kiego czarnucha wprowadzany jest NA SIŁĘ ten silnik?!?!
Woytek zobowiązał się poprawić błędy. Skąd wiemy, ile czasu to zajmie, skoro do tej pory od długich tygodni w sprawie silnika nic nie drgnęło? Skąd ktoś ma wiedzieć, co aktualnie jest błędem, a co nie? Dlaczego w meczu testowym może jechać senior jako rezerwowy, a w propozycjach czytam, że było to odrzucone? Brak spójności, profesjonalizmu, zapału do pracy, etc. Władza powinna usunąć błędy u podstaw, czyli w swoim związku, później dopiero zabrać się za silnik. Nie lepiej dać sobie na to czas? Więc pytam się po raz kolejny: Po kiego czarnucha wprowadzany jest NA SIŁĘ ten silnik?!?!
Czy tylko PZM ( z wyjątkiem jednej osoby) nie widzi realnych problemów SMa?
Ostatnio zmieniony przez Joaquin 2011-12-13, 09:55, w całości zmieniany 1 raz  

spoxik

Wysłany: 2011-12-13, 09:57   

Oby tylko nie skonczylo sie jak w polskiej pilce, ze kibice stworza akcje anty PZM. Nowy hymn PZPN juz mamy, moze najwyzsza pora na nowy hymn PZM?

Czehoo na admina.

Skofild2
Moj domek

Wysłany: 2011-12-13, 10:32   

uwazajcie bo wam zaraz zylka peknie i bedzie problem.

powiem tak, jest infromacja ze bedzie to bedzie. mial juz byc w tym sezonie i swoj sklad zbudowalem na oparciu o te wiadomosci ktore byly przekazywane w tamtym momencie. Pozniej nagle komus sie odmienilo albo nie chcialo sie naprawiac i poszladecyzja o pozostawieniu tego jak jest. Efekt? Stracilem caly niemal sezon, i radosc z gry. I takich osob jest wiele ktorzy budowali sklad w oparciu o nowy silnik. NIECH BEDZIE JAK JEST NAPISANE. NOWY SILNIK WCHODZI I TO PRZESADZONE WYNIKIEM 4-1. KONIEC TEMATU

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi