SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne Strona Główna

Choose language:

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Hyziu
2013-08-22, 16:18
Dyskusje na temat oszustw - Stare
Autor Wiadomość
Przemolo

Wysłany: 2013-04-22, 08:52   

Czemu właściwie od banowaliście Thomasso ?

On teraz nakupił starych dziadów pogra jeszcze może z 2 sezony i tak skończy z grą bo nie będzie miał ani zawodników ani kasy a tak na prawdę psuje aby innym graczom zabawę dobrze że nie jest u mnie w lidze .

Maciey
Zdziwiony?

Wysłany: 2013-04-22, 13:28   

Układy i układziki. :) Z innymi, szarymi jak Ty czy ja nie byłoby w ogóle gadania i koniec gry. Takie jest życie niestety.

Hermes
Gdy zagra deszcz

Wysłany: 2013-04-22, 20:21   

Przemolo, kazdy oszust psuje zabawe innym!!! Thom chcial skonczyc gre, moze przemyslal swoja decyzje i gra dalej. Akurat taka decyzja bardzo mnie cieszy.

ThoM

Wysłany: 2013-04-22, 22:03   

Maciey, Ty wiesz o tym najwięcej. Dostałem należytą karę za swoje postępowanie i na tym powinien sie temat zakończyć ale nie bo musisz wtrącić swoje 3 grosze zupełnie nie mając o niczym pojęcia i zapewne opierając się na zdaniu innych, którzy też mało wiedzą. Pogratulować tylko... a swoje układziki schowaj w kieszeń bo jakbyś nie zauważył też jestem zwykłym szarym użytkownikiem. W skrócie: nie ma jak to tworzenie własnej historii na ten temat.
Bym zapomniał, niektórzy nie powinni poruszać takich tematów mając samemu wykroczenia na sumieniu
Ostatnio zmieniony przez ThoM 2013-04-22, 22:07, w całości zmieniany 1 raz  

Melon86

Wysłany: 2013-04-23, 09:34   

to moze ja napisze inaczej. Zrobiles umowionego wala z Kajtem gdyz postanowiliscie zakonczyc gre. on jak obiecal tak zrobil, ty zmieniles zdanie... a do czego zmierzam - jemu to bimba co bedzie dalej, ale ty majac na koncie 95 mln wydales swoją kase, on natomiast przelal dla ciebie az 136mln! kare powinienes dostac od swojej kwoty i wtedy te 66 mln bys odczul. ale dostac od 136 mln to maly pikus... jestes nadal przy sporej kasie i tak jak juz kiedys wspomnialem wciaz miales szanse na zbudowanie poteznego skladu.
to tyle ode mnie w sprawie tej "dotkliwej" jak to wszedzie piszesz kary.

Maciey
Zdziwiony?

Wysłany: 2013-04-23, 10:07   

Melon nie zgodzę się. Na pewno Thom dostał od swojej kwoty 95 baniek.
@Thom Spokojnie, napisałem to z przymrużeniem oka, szkoda, że tego nie odczułeś :) Co nie zmienia faktu, że ten "eksperyment" całkowicie pokazał jak niektórzy zajmują się w SM'ie swoją pracą. :d

Melon86

Wysłany: 2013-04-23, 10:24   

zgadzac ssie nie musisz co jednak nie znaczy ze nie mam racji. Niestety Maciey, ale kara tak naprawde wyniosla go jakies 20 mln! i to by bylo na tyle... i tak bicie piany w tym temacie nie ma sensu, bo dawno po sprawie, zresztą cudu bym sie tutaj nie spodziewal i tak.
po calej sprawie Thom operowal sumą ponad 70 mln wiec sam sobie to policz.
Ostatnio zmieniony przez Melon86 2013-04-23, 10:26, w całości zmieniany 1 raz  

szewcu30

Wysłany: 2013-06-19, 14:44   

Zajmujecie sie q/wa gównami a nie spełniacie próśb graczy zgłosiłem konta do usunięcia i ch_j,pies je,,ł tę gre i wszystkich pod.....d....aczy:-) :-) :-) :-)

.... i ciebie również
Warn
Ostatnio zmieniony przez Hyziu 2013-06-19, 14:54, w całości zmieniany 1 raz  

Hermes
Gdy zagra deszcz

Wysłany: 2013-07-15, 17:45   

Wysłany: 2013-06-04, 08:13
Alfred Dydak - Ks Polonia Lesno
|| Wiek: 20 || Forma: 44 || Doświadczenie: 1
Kondycja: 52 || Reflex: 59 || Siła: 42 || Technika jazdy: 49 || Technika startu: 45
Cena wywoławcza: 0 zł || Aktualna cena: 105 000 zł (União Leszno)
Koniec licytacji: 2013-06-04 10:26:20

ID: 577748

Login: Milek12
Login: Erikkupl

http://www.smanager.pl/team.php?id=59140

Baju gratuluje, koles ładny walek zrobil. Co to ma byc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ponad miesiac nie sprawdzane oszustwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tomi31
FC Cymsa Gniezno

Wysłany: 2013-07-15, 19:35   

Nawet nie warto się tym przejmować ;) Jedź swoje i olej to :D To najlepsze rozwiązanie bo od dłuższego czasu gra to jeden wielki kał :P Wpłać za vipa i siedź cicho :lol:

bobek923
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-16, 13:15   

Przesyłam w tym temacie otwarty list do graczy SManager i administracji gry.

Dzień dobry.

Jestem właścicielem konta bobek923 w grze SManager. 19 sierpnia miną dokłądnie 2 lata od kiedy gram w SManager. Po pewnym czasie założyłem moim bracią konta w tej grze ich nicki to: marcin123 i bobek123. I od tego czasu rozpoczęły się nasze problemy w tej grze.
Po pewnym czasie administracja zbanowała nas na pewien okres czasu, gdyż posądzili nas o multikonto. Kłopot w tym, że wcześniej zgłosiłem Administracji, że jesteśmy rodziną wielodzietną i z mojego ip figuruje kilka kont, a te 3 są tak podobne, bo wszystkie zakładałem ja, bo moi bracia nie wiedzieli jak się zarejestrować. Następnie Administracja nas odblokowała, ale po jakimś czasie znów nas zablokowali, bo pomagałem rodzeństwu i odstępy w naszych logowaniach były zbyt małe, ale ja pytam, jak one miały być większe, skoro pomagając im w grze logowałem się przy okazji na moje konto?
Od tego czasu mieliśmy chwile spokoju, ale w ubiegłym roku popełniliśmy błąd dokonaliśmy między nami transferów, ja wiedziałem że to zakazane, więc sam zgłosiłem to administracji, bo wiedziałem, że grozi nam za to dożywotni ban. W tym miejscu musze podziękować Administracji za wyrozumiałość, bo ukarali nas karami finansowymi i ujemnymi punktami meczowymi. Była to dla nas dobra kara, bo Administracja była wtedy wyrozumiała.
Kłopoty wróciły w tym miesiącu, gdy na forum zgłosiłem zawyżony transfer u mojego brata. Administracja znów posądziła nas o mulitikonto, choć w 2012 roku zgłosiłem administracji tą sytuacje, problem w tym, że zrobiłem to przez prywatną wiadomość do członków Administracji, a nie po przez forum jak to powinnłem zrobić. Ktoś na forum przytoczył jako argument do bana transfery między nami, tylko ten argument jest nie adekwatny, bo za te transfery zostaliśmy już ukarani.
Następnym problemem jest znalezienie osoby, która powinnła odpisać na odwołanie od bana, bo w myśl administracji za wykrywanie i banowanie oszustów odpowiada Baju ale kłopot w tym, że to nie baju nas zbanował i stwierdził, że nie wie kto nas zbanował.
Z mojej strony kieruje wiec do Administracji kilka pytan:

1. Czy możecie mi powiedzieć, kto z Administracji jest konkretnie odpowiedzialny za nasze zbanowanie?

2. Dlaczego Administracja zapomniała już o sytuacji związanej z naszymi kontami?

3. Ile jeszcze będziemy czekali na odpowiedź administracji odnośnie naszego odwołania od bana?

4. Od kiedy Administracja każe graczy 2 razy za to samo?

5. Czy błędne decyzje Administracji są sensowne w okresie gdy ubywa graczy SManagerowi?

6. Może warto zmienić skład Administracji, by wprowadzić nowości w grze, bo od dłuższego czasu nic nowego w tej grze się nie dzieje?

Proszę o dyskusję i odpowiedź Administracji.

Z poważaniem i wyrazami szacunku,
bobek923 w imieniu swoim oraz marcin123 i bobek123.

Maciey
Zdziwiony?

Wysłany: 2013-08-16, 13:54   

Oraz Mario254151, Janek351851851 i do tego Ilona51121241. Jak dla mnie gościu wypad Wam się należy i tyle.

Wojtas
FG staszica

Wysłany: 2013-08-16, 14:22   

Kont można mieć masę pytanie czy robiłeś transfery między kontami które mają powiązane ip po tym jak raz zostałeś za to już ukarany.

Hermes
Gdy zagra deszcz

Wysłany: 2013-08-16, 15:53   

trzeba miec tupet.

bobek923
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-16, 18:38   

Woytek nie robiliśmy transferów po czasie gdy nas ukarano!!!!!!! To już ponad rok!!!!!

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi