SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne Strona Główna

Choose language:

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Hyziu
2013-08-22, 16:18
Dyskusje na temat oszustw - Stare
Autor Wiadomość
wojt311

Wysłany: 2013-02-23, 20:41   

Umiem czytać niech inni przeczytają
ShoutBox
[Dzisiaj 20:34] Baju: oszukuje bo zarabiam na zawodnikach :<
[Dzisiaj 20:34] Filip: Baju Ty mozesz dawac warny wiec działaj
[Dzisiaj 20:35] Baju: Hyziu wbije to 5 będzie miał :D
[Dzisiaj 20:35] Hermes: flache bedziesz winny :D
[Dzisiaj 20:35] Filip: za rok kupie dwie :d
[Dzisiaj 20:36] Hermes: za rok to bede mial kolor Czerwony w tej grze :D robie za sprzatacza w tej grze :D
[Dzisiaj 20:38] Filip: za rok bedzie trzeba sobie auto wybrać
[Dzisiaj 20:38] Baju: dobre jaranie mają w balicach
[Dzisiaj 20:38] Baju: a ja wczoraj sprzedałem bmw :x

Baju

Wysłany: 2013-02-23, 20:42   

co wniosłeś tym postem ? :d

wojt311

Wysłany: 2013-02-23, 20:45   

Baju napisał/a:
co wniosłeś tym postem ? :d

Poczekamy zobaczymy.

Hermes
Gdy zagra deszcz

Wysłany: 2013-02-23, 20:46   

wojt311 napisał/a:
Umiem czytać niech inni przeczytają

Super cieszymy sie :D

Kabat
3.2

Wysłany: 2013-02-23, 21:26   

DOŚĆ!!!

Panowie, albo wracacie do tematu, albo zaraz będą się sypały warany - i Hermes Ty też zarobisz, nawet w 1 kolejności, za prowokowanie!

Podstawą będzie Regulamin
2.Zasady korzystania z forum
§2.1 Jeśli nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia, nie wypowiadaj się.

§2.2 Osoby, które będą sztucznie wszczynać zbędne rozmowy na forum prowadzące do kłótni lub ostrzejszych wypowiedzi, a także w nich uczestniczyć, będą wykluczane z uczestnictwa na naszym forum.

pontoninho

Wysłany: 2013-02-23, 21:44   

użytkownik - GWOŻDZIE

chcialbym zglosic sprzedaz mojego zawodnika i wiadomosc jaka otrzymalem od uzytkownika Ryś

Tytuł: Przeprosiny
Nadawca: Ryś
Otrzymano: 2013-02-21 21:12:33
Opcje: SPAM
Treść: Chciałem przeprosić za tak wysoki transfer, który dokonałem ostatnio. Wszystko wyjaśniam, jeśli możesz zgłoś na forum, że zostałeś oszukany. Ja postaram się to wszystko doprowadzić do porządku jeszcze raz przepraszam za kłopoty

prosze o wyjasnienie tej transakcji i anulowanie jej.
Ostatnio zmieniony przez pontoninho 2013-02-23, 21:45, w całości zmieniany 1 raz  

Baju

Wysłany: 2013-02-23, 21:47   

zgłoś wiadomość jako spam na potwierdzenie ;) Transfer cofniemy.

lebster007
lebster007

Wysłany: 2013-04-08, 17:29   

Proszę o sprawdzenie transferu zawodnika Fabian Golus o numerze ID: 528846, bo jego ostatni transfer wynosił 144 330 581 !! !!!! Coś tu jest chyba nie tak skoro ktoś go kupuje za ponad 144 mln !! !! Największy transfer widziałem za 25 mln. Zawodnik jest młody ale żeby za taką sumę ktoś go kupił ?? ? Kto taką sumę mógłby być w stanie uzbierać od 2008 roku i kto go później kupi, bo nie sądzę że kwota ta by była również za podobną sumę a może i wyższą skoro on dopiero się rozwija.

Hermes
Gdy zagra deszcz

Wysłany: 2013-04-08, 17:35   

lebster007, sprawa jest wyjasniona. Golus zostal kupiony przez managera konczacego gre.

A odnosnie cen no cóz 25 mln obecnie to juz kosmos ale kiedys to bardzo przecietna cena :D Proponuje luknac na Onufrego Korpolewskiego :D

ThoM

Wysłany: 2013-04-09, 12:10   

http://smprasa.smanager.pl/?p=15998

Masz i napatrz się na największe transfery...

lebster007
lebster007

Wysłany: 2013-04-09, 19:36   

No i te transfery są na poziomie 50-80 milionów , a ten o którym jest mowa w moim poście to suma jest w wysokości 114 mln zł !! !

ThoM

Wysłany: 2013-04-09, 20:15   

dokładniej to 144mln i nie wiem po co się rzucasz skoro w odpowiednim temacie jest ten transfer zgłoszony a cała sprawa wyjaśniona

Papug90

Wysłany: 2013-04-15, 23:53   

Zbyt długo tu gram zbyt długo kupuję VIPA na rok żeby oszukiwać, bo się tym brzydzę, po tym transferze mimo że nie muszę!!, sprawdziłem że nikt tego nie zgłosił 7 kwietnia (dzień transferu) więc to olałem i nie mam sobie sobie nic do zarzucenia ( proszę sprawdzić ip) a tu nagle blokada konta bez ostrzeżenia. SKANDAL SKANDAL SKANDAL ( ja też nie lubię przegrywać u siebie 30-60). Proszę cofnąć transfer albo mi zrekompensować wartość zawodnika ( możliwe że to 700 tys. a nie aż niecały milion!!). Moi prawnicy mają więcej cierpliwości ode mnie (wyłudzanie kasy na konto na vipa) pozdrawiam prawdziwych fanów speedwaya obojętnie czy jest to Woytek, Baju, Daria czy Hermes. A oszustów czeka marna droga! Mam nadzieję że sprawiedliwość zwycięży!

Kabat
3.2

Wysłany: 2013-04-16, 11:54   

Się kolego moim zdaniem sam pogrążasz....
Papug90 napisał/a:
sprawdziłem że nikt tego nie zgłosił 7 kwietnia (dzień transferu) więc to olałem i nie mam sobie sobie nic do zarzucenia

A dlaczego sprawdzałeś czy ktoś tego nie zgłosił?
Podejrzewałeś, że tak może być??
Zdawałeś sobie sprawę, że transfer wygląda na zawyżony i jest podejrzany, a Ty... NIE ZGŁOSIŁEŚ TEGO i nadal uważasz, że nie masz sobie nic do zarzucenia? Myślałeś, że cwanie emeryta się pozbędziesz, zadbałeś o brak powiązań, a tu ZONK. :lol:
Jak dla mnie jesteś WINNY i powinieneś zostać ukarany przynajmniej karą finansową, bo widzę że transfer już jest cofnięty i pewnie Ci się upiecze.

Papug90

Wysłany: 2013-04-16, 19:53   

Kabat napisał/a:
Się kolego moim zdaniem sam pogrążasz....
Papug90 napisał/a:
sprawdziłem że nikt tego nie zgłosił 7 kwietnia (dzień transferu) więc to olałem i nie mam sobie sobie nic do zarzucenia

A dlaczego sprawdzałeś czy ktoś tego nie zgłosił?
Podejrzewałeś, że tak może być??
Zdawałeś sobie sprawę, że transfer wygląda na zawyżony i jest podejrzany, a Ty... NIE ZGŁOSIŁEŚ TEGO i nadal uważasz, że nie masz sobie nic do zarzucenia? Myślałeś, że cwanie emeryta się pozbędziesz, zadbałeś o brak powiązań, a tu ZONK. :lol:
Jak dla mnie jesteś WINNY i powinieneś zostać ukarany przynajmniej karą finansową, bo widzę że transfer już jest cofnięty i pewnie Ci się upiecze.

Sprawdzałem bo nie oszukujmy się transfer był troszeczkę zawyżony, ale nie na jakąś niebagatelną kwotę, dlatego postanowiłem że to oleję skoro nikt na forum nie miał pretensji.
Czyli co oskarżasz mnie o oszustwo Kabat? Myślisz że jestem tak głupi że dla marnych 300tys. więcej będę robił wałek. Nie ośmieszaj się, niektórzy chyba nigdy nie dorosną i nie zaczną myśleć. A tak w ogóle to dostałem karę finansową, jak taki ciekawski jesteś, bo zawodnik formalnie przeszedł na emeryturę i nie mogę go już sprzedać i nie dostanę za niego kasy.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi