SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne Strona Główna

Choose language:

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Woytek
2012-04-07, 22:05
Dyskusje na temat nowego silnika!
Autor Wiadomość
Syki

Wysłany: 2011-08-21, 11:31   

uthar sprawdz sobie wysokosci refleksu u zawodnikow Kojota i Maria i zrozumiesz dlaczego PM jest za wprowadzeniem "sprawiedliwego" silnika...

spoxik

Wysłany: 2011-08-21, 11:39   

ja poczekam z wykupieniem vipa na jakas decyzje co do przyszlego sezonu... zawsze mozna sie przeniesc jak sie nagle okaze, że ze skladu ktorym objezdzam sporo ludzi, spadne do 7 ligi...

Craxa
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-21, 11:46   

Syki napisał/a:
uthar sprawdz sobie wysokosci refleksu u zawodnikow Kojota i Maria i zrozumiesz dlaczego PM jest za wprowadzeniem "sprawiedliwego" silnika...

Sprawa jest prosta jak drut, dopóki o zmianach będę decydować Ci co mają wysoko ustawione drużyny to zmiany będą robione pod siebie.

Pinczoch

Wysłany: 2011-08-21, 11:53   

Craxa napisał/a:
uthar napisał/a:
Zmiany kosmetyczne? Tak
Całkowicie nowy silnik z zabużonymi wagami skili w porównaniu do starego? Nie, chyba że z całkowitym restem gry z zachowaniem miejsc w lidze.
Mam zawodników różnych Refleksu nie szkolę bo po co inne skile były ważneisjze a tu kiszka nowy silnik twierdzi że refleks jest ważny.

A czy to pierwszy wałek w grze i robienie zmian pod grupę kolesi z Leszna? Sporo już grasz więc nie powinieneś być tym zdziwiony.

Odczepcie się od Leszna :P

uthar

Wysłany: 2011-08-21, 15:56   

Tak oglądałem zespoły wymienione przez sykiego, ale nie będą się wypowiadał czy sa pod nich czy nie. Administracja powinna opiekować się gra a nie brać w niej udziału, silnik, który ma być wprowadzony więcej zmienia niż zmiana TS.

Kojot

Wysłany: 2011-08-21, 16:44   

Syki bez komentarza.
Ja już swoje powiedziałem na ten temat i nie mam zamiaru nic dodawać, ale widocznie do ciebie nic nie dochodzi jakbym gadał do ściany ;)

EDIT. Zaraz się zacznie że nic nie pisze bo mi to na ręke i nie mam argumentów.
Swoimi zarzutami stawiasz poprostu mnie i Mariusza w złym świetle przed resztą za co z góry powinieneś dostać bana albo odrazu oddamy sprawe do sądu :lol: (żart)

Postanowiłem poprostu na takie brednie i insynuacje nie reagować dyskusją ;)
Ostatnio zmieniony przez Kojot 2011-08-21, 16:50, w całości zmieniany 1 raz  

spoxik

Wysłany: 2011-08-21, 16:55   

Kojot: moze istnieje poprostu inne rozwiazanie, poinformowac szarych urzytkownikow o tym co sie dzieje z silnikiem testowym, jakie zmiany nas czekaja i czy od nowego sezonu napewno nowy silnik wejdzie. bez takiego info non stop tu wszyscy wkurzeni beda :roll:

Syki

Wysłany: 2011-08-21, 17:20   

Kojot po prostu sama argumentacvja wprowadzenia nowego silnika jest smieszna, twierdzenie ze obecny jest niesprawiedliwy i dlatego wlasnie zamienicie go na taki, ktory jest sprawiedliwszy tylko dlatego ze tak wlasnie Wam sie wydaje smierdzi mi czasami minionego juz ustroju...
Obecny silnik jest rowny dla wszystkich, kazda kolejna zmiana ustawia jakas czesc uzytkownikow w lepszym swietle od innych. Tak sie sklada, ze nie trzeba odkrywac ameryki, zeby miec pewnosc ze Ty i Mariusz zyskacie na obecnej zmianie bardzo wiele...
Ostatnio zmieniony przez Syki 2011-08-21, 17:20, w całości zmieniany 1 raz  

Kojot

Wysłany: 2011-08-21, 18:32   

Spoxik ale to moja wina że nie jesteście informowani? Jak Boga kocham wiem tyle o tym silniku co wy bo Wojtek nikogo o zmianach nie poinformował chociaż już raz go prosiłem żeby newsa napisał.

Moge jedynie dodać że zmiany robi Wojtek a nie ja, jak dla mnie jeżeli mocno chce zmian to można poprawiać stary silnik zmniejszając lub zwiększając znaczenie poszczególnych skilli czy XP. A w to miejsce starać się poprawić samą gre z błędów czy rozbudować szkółke juniorów itd.

Syki to jest zabawa.Wiem, że ludzie tracą sporo czasu i wysiłku żeby coś w tej grze osiągnąć, ale mam wrażenie że ty zawsze podczas jakiś zmian masz tylko jeden idiotyczny argument który już mnie śmieszy.Niech zrobi silnik gdzie tylko 2 skille będą się liczyć i też mi coś zarzucisz :lol:

Wojtek jest twórcą gry i to on robi zmiany, a zebrania PZMu dawno nie było więc to na bank my mu pakujemy głowe durnymi propozycjami zmian chociaż przez ostatnie tygodnie mało ze sobą rozmawiamy(Ja i Wojtek) bo każdy ma swoje zajęcia poza Smowe.
Zarzucasz coś zawsze jak typowy mieszkaniec naszego kraju, ja już w tej grze osiągnąlem tyle ze ty możesz tylko o tym pomarzyć,więc czy ja będe 1,2,3,4,... dla mnie obojętne liczą się tylko ciekawe mecze i miło spędzony czas.
Ostatnio zmieniony przez Kojot 2011-08-21, 18:33, w całości zmieniany 1 raz  

Syki

Wysłany: 2011-08-21, 19:55   

Kojot nie wiem czy otrzymanie najlepszego skladu przy przydziale ekip na starcie gry jest wielkim osiagnieciem, ale faktycznie Ty ta sytacje maksymalnie wykorzystales i gratuluje. Mnie cieszy zdobycie dwukrotnego mistrzostwa mimo startu od 2 ligi i uwierz, ze jako menadzer juz czuje sie spelniony. Masz racje zawsze kiedy kombinowane sa kolejne zmiany w grze jestem ich przeciwnikiem z jednego bardzo prostego powodu, po prostu NIE ZMIENIA SIE ZASAD PODCZAS GRY. Niestety tutaj wiele osob traktuje SMa jak prywatnego pajacyka i probuje co chwile naciagnac go jak najbardziej w swoja strone liczac, ze dzieki temu latwiej bedzie osiagnac szczyt...
Ostatnio zmieniony przez Syki 2011-08-21, 19:55, w całości zmieniany 1 raz  

Pluszaczek

Wysłany: 2011-08-21, 21:52   

kasnoe napisał/a:
witam chciał bym odnieś się do dyskusji Wiwo i PANA handlarza PLUSZAKI GDAŃSK
wiwo masz racje w stu procentach xp jest to skil do rozwoju przez managera
i trzeba dużo poświecić czasu aby to rozwijac
ale jest wielu menadżerów którzy wola zajmować się handlem niż prowadzeniem zespołu i potem narzekają ze zawodnik ma za mało tego lub tamtego i nic im nie pasuje
odnośnie Pana PLUSZAKI GDAŃSK czy te sumy coś mu mówią
7.534.567 , 15.000.000 , 10.000.000 , 20.000.000 , 16.210.000 , 18.000.000
i to nazywa się rozwój młodzieży dla mnie był pan łoś i przepłacił ich
nie czepiałbym się gdyby pan miał jednego zawodnika ze szkółki którego rozwiną i wychował

Primo proszę o ostrzeżenie za obrażanie innego użytkownika.
Secundo większość moich zawodników kupiona była w wieku 16 lub 17 la.t Nie moją winą jest, że nie mam wychowanków bo nie mam na to wpływu. Kupiłem zdolną młodzież za pieniądze które zarobiłem na transferach i zajęło mi to dużo więcej czasu i ma dużo więcej wspólnego z pracą menadżerską niż nabijanie XP
Ostatnio zmieniony przez Pluszaczek 2011-08-21, 21:53, w całości zmieniany 1 raz  

Woytek

Wysłany: 2011-08-25, 07:46   

Czy wy się dobrze czujecie? Robienie zmian pod Kojota czy Maria? Po kiego? Nie po to rezygnowałem z rozgrywki w wyższych ligach, by dalej zarzucano mi/nam zmiany pod nas. Szkoda słów normalnie. Poza tym autorem silnika jestem JA, reszta nie ma wpływu na działanie silnika!

Temat zamykam, zaraz nowy powstanie, ale z miejsca ostrzegam, że jeżeli dyskusja znowu pójdzie w kierunku zarzucania winy na wszystkich dookoła, to temat poleci.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi