SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne Strona Główna

Choose language:

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Woytek
2012-04-07, 22:05
Dyskusje na temat nowego silnika!
Autor Wiadomość
Pinczoch

Wysłany: 2011-07-28, 11:50   Dyskusje na temat nowego silnika!

Możliwe, że teraz im większe xp, tym zawodnik jedzie gorzej? ;P
Ostatnio zmieniony przez Kojot 2011-08-08, 11:54, w całości zmieniany 1 raz  

Marcel

Wysłany: 2011-07-28, 12:01   

wszystkie skille ma gorsze a obaj maja formę 80

Cinekmontex

Wysłany: 2011-07-28, 13:30   

Zauważyłem pewną zmianę w nowym silniku. Zapewne posiadaczom torów twardych i nabijającym ts swoim zawodnikom to nie na rękę. Mnie również. Otóż zawodnicy z bardzo wysokim ts a nieco niższym tj przegrywają na torach twardych. W obecnym silniku jest na odwrót.

Pinczoch

Wysłany: 2011-07-28, 14:09   

Fajnie by było, gdyby w środe też sie odbywały sparingi testowe... ;)

spoxik

Wysłany: 2011-07-29, 12:24   

kurde tragedia ten silnik nowy. tak dlugo budowany sklad do wywalenia mam caly praktycznie. wiec dupa z tego ze przez wiele sezonow robilem cos z zawodnikami skoro po kolejnym moge sie pozegnac z wszystkimi i do tego spasc z o 1 klase rozgrywkowa albo 2...

Cinekmontex

Wysłany: 2011-07-29, 12:45   

Spoxik zgadzam się z Tobą. Budowałem skład pod twardą nawierzchnie, a teraz ts praktycznie przestaje się liczyć.

spoxik

Wysłany: 2011-07-29, 14:01   

dzis na twardej w sloncu dostalem oklep od kolesia z nastawieniem na ts. wiec mysle ze nie macie co narzekac za bardzo :oops: gorzej z tym xp.... no bo jesli naprawde maja wejsc ostre zmiany w silniku, to fajnie jakby jakies info poszlo co zmienilismy i mniej wiecej o ile %. bo jesli nie to no to praktycznie mam 2 sezony z glowy zanim dojde co i jak...

Daria

Wysłany: 2011-07-29, 15:52   

Ja nie narzekam spadlam z 5 ligi az do 7 jade dalej i nie placze tak jak niektorzy,po to macie testy azeby połapac sie co jest zmienione a moim zdaniem to duzo widac po tych 4 testach co odjechalam,spiac poslady i podjac racjonalne decyzje jak najszybciej bo im dluzej bedziecie zwlekac tym gorzej dla was.

Kfjat

Wysłany: 2011-07-29, 17:42   

W tej grze nie ma nawet sensu budować perspektywicznych zespołów. Kompletuje się mozolnie zdolnych, fajnych chłopaków, kształtuje się im ważne dla nas skille a po upływie 2-3 sezonów okazuje się, ze tak naprawdę najlepiej będzie sprzedać 90 % z nich bo nie trafiło się za tokiem myślowym Szanownego Autora gry i jego poronionymi pomysłami na zmiany w silniku. A to xp, a to ts. Czy może wreszcie Autor gry uzna za stosowne powiadomić wszystkich grających jakie planuje zmiany na nadchodzące 8-10 sezonów i czy w ogóle takie dalekosiężne plany i wizję gry posiada. Na chwile obecną zamiast grać w speedway managera gramy w speedway ruletkę i nawet chyba sam Woytek nie wie czy wygrywa czarne czy czerwone.
Ostatnio zmieniony przez Kfjat 2011-07-29, 17:43, w całości zmieniany 1 raz  

bosky
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-29, 18:43   

ja mam tylko jedno pytanie. Czy aby przypadkiem masakrycznie nie został zwiększony handicap gospodarza?? Drugi mecz jadę w tych testach, drugi z rywalem którego doskonale wiem na co stać (z jednym jechałem w niedzielę mecz ligowy - tu i tu wyjazd), z drugim jeżdżę sparingi już od dawna, mecz nr 1 63:27 (w poprzednich sezonach notorycznie wygrywałem, a jeśli przegrywałem to minimalnie), teraz w drugim mam wynik 52:26 (w lidze w niedzielę było 46:44), no ja przepraszam najmocniej, ale to nie są subtelne różnice, a już te kosmiczne wyniki w plecy co najmniej mnie denerwują aktualnie.

Peterovsky
\o/ Team (5.27)

Wysłany: 2011-07-29, 20:33   

Myśle, że zmniejsze znaczenia XP jest dobrym pomysłem, ale grzebanie w znaczeniu skilli typu TS, TJ czy R będzie uderzeniem w poszczegółną grupe graczy, która budowała skład na dany tor od zera, a teraz się okazuje, ze ci zawodnicy są słabi, bo zaczynają się liczyć inne skille.

Mak

Wysłany: 2011-07-29, 23:46   

Kfjat napisał/a:
Czy może wreszcie Autor gry uzna za stosowne powiadomić wszystkich grających jakie planuje zmiany na nadchodzące 8-10 sezonów i czy w ogóle takie dalekosiężne plany i wizję gry posiada.

Autor musiałby najpierw uznać za stosowne poinformowanie o tym, jakie zmiany wprowadzi w silniku, który zacznie funkcjonować od przyszłego sezonu. Owszem, można pewne wnioski wyciągać z meczów testowych, ale menadżer nie powinien polegać na strzelaniu, lecz na rzetelnej informacji.

Orzech1986

Wysłany: 2011-07-30, 14:02   

Woytek napisał wyraźnie jak ustabilizuje sie sytuacja opisze wiecej na ten temat wiec troszke cierpliwości silnik jest w budowie. Po tygodniu oczekujecie juz informacji poczekajmy jeszcze ze dwa trzy tygodnie na pewno cos napisze konkretnie ;)

Bonson

Wysłany: 2011-07-30, 19:00   

Narazie testy do bani taka prawda,ten nowy silnik to kpina dla tych którzy budowali od paru sezonów skład,nie można takich zmian robić,bo ta gra przestanie nazywać się managerem,sama nazwa manager mówi o tym ze budujemy coś co w przyszłości przyniesie korzyści,a nie co sezon jakieś zmiany,chcecie nazywać grę Speedway Manager???to nie róbcie tylu zmian,a jak chcecie co sezon coś zmieniać to niestety z nazwy gry musi zniknąć słowo Manager.Oczywiście można robić jakieś zmiany ale tylko kosmetyczne,a nie strategiczne,takie które zmieniają strategie gry.ja powiem tak gram już sporo czasu w tą grę,podoba mi się bardzo,ale jeżeli zmiany pójdą w kierunku zmiany strategi gry to niestety ale kończę z gra,bo nie mam zamiaru kolejne parę sezonów budować składu,trenować zawodników po to aby ktoś potem coś sobie zmienił...Pamiętajmy xp. tez jest skillem i nie można przy tym kombinować,bo to tez jest zmiana strategi gry,jak zmienicie znaczenie xp. to od razu zmieńcie znaczenie siły i Tj,a co niech teraz wygrywają startowcy...Na chwile obecna nowy silnik to tragedia mam nadzieje ze Wojtek jeszcze to opanuje przed wprowadzeniem do gry.
Ostatnio zmieniony przez Bonson 2011-07-30, 19:11, w całości zmieniany 2 razy  

Bari943
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-01, 12:46   

Według mnie za bardzo podniesiona została przewaga gospodarza na własnym torze i to jest do poprawienia.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi