SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne Strona Główna

Choose language:

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Woytek
2012-04-07, 22:05
Błędy w TESTACH
Autor Wiadomość
Wojtas
FG staszica

Wysłany: 2012-02-13, 18:43   

nie będę powtarzał poprzedników w skrócie: większość testów była bez włączonego xp.. (bez komentarza) teraz niby wróciło to do normy. Moim zdaniem nie. Na twardym torze xp zawsze dużo mniej znaczyło ts i r przede wszystkim. Teraz czy się jedzie na twardym czy na grząskim TYLKO XP jest ważne. Zawsze byłem zwolennikiem nie ruszania XP bo każdy miał wybór albo to trenuje albo robi skille w tym przede wszystkim ts. Teraz tylko XP się liczy..

spoxik

Wysłany: 2012-02-13, 19:05   

wojtas, nie liczy sie tylko xp, tylko ts zapomnieli dodac :roll: no ale to juz inna sprawa.

Bombelek5
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-14, 22:00   

http://www.smanager.pl/te...p?action=played - link do daty roz. meczu

http://www.smanager.pl/te...on=live&id=7955 - link do meczu

stelmasinski sprzedany 13.02.2012 do druzyny FC Koeln Koeln a 14.02.2012 pojechal w meczu wiraz - air kosmo racing Gorzów Wlkp.(jego byly klub)

nie wiem czy to wazne ale jest troche dziwne:)

air kosmo sklad mialo wystawiony wczesniej przed sprzedażą (moze jako domyslny0
Ostatnio zmieniony przez Bombelek5 2012-02-14, 22:05, w całości zmieniany 1 raz  

Ramek
jony bravo

Wysłany: 2012-02-16, 11:10   

testy sobie stoją od wczoraj.........nie zebym marudzil

Osiak

Wysłany: 2012-02-16, 15:18   

Potwierdzam. Mój wczorajszy mecz testowy stanął po rozegraniu 9 biegu na wyniku 29:25. Dzisiaj o 12 kolejny sparing testowy i również zatrzymał się mecz po rozegraniu 9 biegu i też przy stanie 29:25.

Bullap

Wysłany: 2012-02-16, 17:12   

z tymi testami to parodia jest... obecnie niema znaczenie nic poza XP dokładnie a wcześniej czyli cały praktycznie sezon te XP było wyłączone i też sensu to nie miało... więc po co zmieniać jak żadna zmiana sensowna nie jest ani nie potwierdzona testami logicznymi i z nich wnioskami graczy.... szkoda czasu na SM jak tak wyglądać będzie nowy silnik aby do końca vipa pooglądam ten bałagan jak się nic nie zmieni koniec zabawy będzie....

Bari943
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-17, 12:54   

Mecz stoi : http://www.smanager.pl/te...on=live&id=8437

Do nowego sezonu pozostało 10 dni,a my dalej nic nie wiemy na temat nowego silnika.Moim zdaniem SM nie jest jeszcze gotowy na wprowadzenie tego nowego silnika,skoro nawet mecze testowe się psują.

saimon9779

Wysłany: 2012-02-17, 14:44   

Mój mecz testowy również stanął , tylko po 7 biegu :D

keko
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-17, 20:46   

Trzeba byłO powiedzieć kibicom to by nie przerwali...widzieliście wczoraj w meczach Wisły i Legii jak spiker musiał kibiców upominać, żeby nie rzucali śnieżkami XD

a tak na poważnie to ten nowy silnik to jest jeden wielki DEFEKT
Ostatnio zmieniony przez keko 2012-02-17, 20:46, w całości zmieniany 1 raz  

Stefan

Wysłany: 2012-02-17, 22:24   

Powiem krótko, stanowcze nie dla nowego silnika. No jak Wojtek to sobie wyobraża to ja nie wiem. Cały sezon testów poszedł w klozet bo był błąd, zauważony po 2 miesiącach. Teraz cały tydzień mecze się wieszają po 9 biegu.
I niby jak to będzie wyglądać jak ten cały szajs wejdzie do gry, a silnik jest zabugowany w cholerę. Możemy od razu zapomnieć od lidze itp ponieważ będą problemy. Skoro testy nie dają rady, to jak ma to wyglądać w wydaniu 2.0.4 ?
A najfajniejsze jest to, że nic się nie robi aktualnie przy silniku, co tłumaczą problemy z meczami.
Całość to jakiś żart.

Ramek
jony bravo

Wysłany: 2012-02-18, 00:51   

DO WLADZ SM..........siemanko,mam takie proste pytanie, na jakim silniku startujemy od nowego sesonu? ...........pozdrawiam :d

Scor

Wysłany: 2012-02-19, 12:33   

testy jak zwykle stoja. ale kogo to interesuje?

Syki

Wysłany: 2012-02-19, 12:50   

Ramek startujemy na silniku ktory nie istnieje
Scor testy stoja bo silnik nie istnieje

siux

Wysłany: 2012-02-19, 19:53   

Ale wy banialuki opowiadacie -- nowy silnik jest jak Chisora- dobry ,ale przede wszytkim nieprzewidywalny i walnie wtedy gdy się nikt nie spodziewa , pogardzi managerami i może dać po zębach z byle powodu :) więc chyba o taki nam chodziło- więc życzę dobrej zabawy w nowym sezonie

Babciahela
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-20, 21:35   

a mecze testowe po 9 biegu znowu sobie stanely. szykuje nam sie wspanialy silnik.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi