SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne Strona Główna

Choose language:

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Woytek
2012-04-07, 22:05
Błędy w TESTACH
Autor Wiadomość
Kfjat

Wysłany: 2011-08-05, 10:53   

Ja tylko wierze, że bedziemy mieli prawo demokratycznie zagłosowac nad tym czy wprowadzamy nowy silnik czy zostawiamy stary. Głos ludu winien byc najwazniejszy...

Kajt
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-07, 13:32   

Panie i panowie.
Ten temat dotyczy BŁĘDÓW nowego silnika i dlatego nie zamieszczajcie tutaj swoich opinii, tylko same błędy.
Jak chcecie PROPONOWAĆ coś, to utwórzcie temat w propozycjach, a nie tu piszecie, bo potem nikomu się nie chce czytać waszych (momentami nawet) "wypocin" polegających na dyskusjach, nie mających treści, jaka powinna się znaleźć w temacie o błędach i może wyjść z tego jedno wielkie nieporozumienie.

Autorzy następnych postów nie dotyczących bezpośrednio testów będą odpowiednio nagradzani.

Kojot

Wysłany: 2011-08-08, 11:56   

W tym temacie prosze zgłaszać tylko i wyłącznie błędy związane z rozgrywaniem spotkań testowych itd.

Do dyskusji służy osobny temat założony dzisiaj i składający się z postów napisanych wcześniej.

Skofild2
Moj domek

Wysłany: 2011-08-15, 21:32   

dzisiaj jechalismy sparing w meczu testowym i musze dac wyraz swojego niezadowolenia. otoz zawodnikowi w ogole nie zapisano punktu choc w biegu wystapil, za to przy jego nazwisku widnieje ns. o co tu chodzi? zawodnik - widmo?

Vopix

Wysłany: 2011-08-16, 11:52   

Skofild2, ns znaczy 'nie startował', moglbys podac link do meczu?

Skofild2
Moj domek

Wysłany: 2011-08-16, 18:16   

Vopix wiem co znaczy skrot "ns". jakbys przeczytal ze zrozumieniem cala moja wypowiedz to bys powstrzymal sie od wyjasnienia takich rzeczy. napisalem ze startowal zdobyl punkt a niby ma ns napisane, wiec stad okreslenie zawodnik-widmo. niby jechal a go nie bylo.

oto link : http://www.smanager.pl/te...on=live&id=1847

spojrz na zawodnika Lucas Kratochwil w druzynie gospodarzy numer 15
Ostatnio zmieniony przez Skofild2 2011-08-16, 18:17, w całości zmieniany 1 raz  

Vopix

Wysłany: 2011-08-16, 19:34   

Skofild2, ten zawodnik jest pod 15, ale rowniez pod 9 i pod 9 zdobyl 2 pkty, pod 15 zadnego czyli jest jeszcze 1 blad i z tego co widze co wszystkie punkty ma policzone wlasnie pod 9. Czyli juz widac jak to sie stalo ze ma ns ale trzeba naprawic to ze jedzie na 2 miejscach w meczu i juz tak nie powinno byc.
Ostatnio zmieniony przez Vopix 2011-08-16, 19:35, w całości zmieniany 1 raz  

wiwo
Speedteam

Wysłany: 2011-08-16, 22:17   

Po raz kolejny w moim meczu testowym padły dziwne rozstrzygnięcia. Już nie będę pisał o samym przebiegu wyścigu ale o dojeździe do pierwszego łuku. Dzisiejszy mecz rozgrywany był na twardej nawierzchni w słońcu także wydaje mi się że start do pierwszego łuku powinien wygrać zawodnik z najwyższą tech. startu i siłą. I w startym silniku tak to wygląda. A podczas dzisiejszego meczu testowego dojazd do pierwszego łuku zdecydowanie wygrywał zawodnik z siłą 90 i tech. startu 73. Wygrywał on dojazd do pierwszego łuku między innymi z zawodnikiem który dysponuje siłą 93 i tech. startu 77. Średnio dziś ten pierwszy zawodnik wygrywał dojazd do pierwszego łuku o 0,4 s. W bieżącej wersji zawodnik z wyższą tech. startu i siłą w meczu rozgrywanym na nawierzchni twardej w słońcu wygrywa spokojnie dojazd do pierwszego łuku. Muszę dodać że ten pierwszy zawodnik z gorszą siłą i tech. startu ma sporo wyższy refleks i wygląda to na to że w nowej wersji zsumowane są skille refleksu i tech. startu i to one decydują o dojeździe do pierwszego łuku nawet jak mecz rozgrywany jest na nawierzchni twardej w słońcu. Czy tak to powinno wyglądać????

Grzechu
White Dragons

Wysłany: 2011-08-18, 13:24   

I znowu stoi w miejscu sparing testowy, dla urozmaicenia teraz po 12 biegu...
Juz jakies 40 minut nic sie nie dzieje,rownajacy tor i polewaczka powinni wyjechac po 13 biegu, a nie teraz.
Mecz testowy:
body-factory.pl-Speedwayclub Toruń

Hermes
Gdy zagra deszcz

Wysłany: 2011-08-18, 18:40   

i prosze bardzo mecz stoi

http://www.smanager.pl/te...on=live&id=1844

Henka
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-18, 22:37   

Ja miałem mecz o 21 i rozegranych zostało 12 biegów i mecz się zatrzymał

http://www.smanager.pl/te...on=live&id=1869

spoxik

Wysłany: 2011-08-19, 12:46   

W 15 biegu nie moglem zrobic jokera. Chcialem dac za norberta sowitego jego samego i pisalo mi nei kombinuj...

Grzechu
White Dragons

Wysłany: 2011-08-19, 12:47   

Moze w nowym sezonie bedziemy jezdzic tylko 12 biegow...
U mnie tez stoi w miejscu... i znowu po 12 biegu
Napewno cos z tym zrobia, ale fajnie by bylo chociaz pare spotkan rozegrac na nowym silniku bez usterek jeszcze w tym miesiacu.

Gregory 7372
gregory7372

Wysłany: 2011-08-19, 18:46   

U mnie podobnie po 12 biegu staneło.

Gawcio
Van Pur Rzeszów

Wysłany: 2011-08-20, 08:35   

Zgłaszam błąd złego skalibrowania czynnika losowego.

Na dużej próbie w ilości 10 (biegów) - zawodnik, który ani jednego skilla oraz XP nie ma wyższego jest lepszy na dojeździe do pierwszego łuku od drugiego zawodnika.
Skoro decyduje o tym czynnik losowy, to jest on nieodpowiednio dobrany.

Link do meczu:
http://www.smanager.pl/te...on=live&id=1303

Zawodnicy Brylewski i Malik

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi