SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne Strona Główna

Choose language:

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Woytek
2012-04-07, 22:05
Błędy w TESTACH
Autor Wiadomość
Mak

Wysłany: 2012-01-28, 23:00   

Jak Wojtek będzie miał czas, to poprawi. Teraz jest sesja, więc poczekajcie.

:D :D :D :D :D :D :D

Ramireez

Wysłany: 2012-01-28, 23:27   

bądzmy powazni, przez 2,5 miecha ciągłe błedy bez poprawek to przez 3 tyg nie zmieni sie nic, zwazywszy na sesje Wojtka, jednyną zmianą na tą żenade bedzie odpływ menago z gry

Kryll

Wysłany: 2012-01-29, 01:16   

moim zawodnikom przy wyjeździe na tor nie nalano metanalu co spowodowało defekt.

Piechas

Wysłany: 2012-01-29, 08:32   

Phoenix, Yozayan, a czasami przeczytaliście dokładnie relację z zawodów? :>

W przypadku Phoenixa jest wyraźnie napisane, że NCD uzyskał Niemiec w 11 biegu, więc dlaczego wklejasz wyniki biegu 15? :D Co do Yozayana, również widzę, że wkleił podobnie, ale nie mogę tego zweryfikować bo nie ma linka do zawodów :)
Ostatnio zmieniony przez Piechas 2012-01-29, 08:35, w całości zmieniany 1 raz  

pawelek
Miszcz Slołłeja

Wysłany: 2012-01-29, 09:31   

Tak, tylko że czas w biegu XV był lepszy.

szewcu30

Wysłany: 2012-01-29, 15:01   

...to jest chore że tylko jedna osoba może coś z tym zrobić...chora dyktatura...

Yozayan

Wysłany: 2012-01-29, 17:47   

Piechas napisał/a:
Phoenix, Yozayan, a czasami przeczytaliście dokładnie relację z zawodów? :>
Co do Yozayana, również widzę, że wkleił podobnie, ale nie mogę tego zweryfikować bo nie ma linka do zawodów :)

Proszę, oto i link:
>klik<

W 15 biegu Jankowski uzyskał o 0,01 sek. lepszy czas niż w biegu 13. Błąd oczywisty.

Piechas

Wysłany: 2012-01-29, 19:17   

Cytat:
Tak, tylko że czas w biegu XV był lepszy.

Rzeczywiście, to ja popełniłem gafę... :( Zwracam honor i sorry za zamieszanie ;)

Wojtas
FG staszica

Wysłany: 2012-02-01, 12:12   

moje odczucia z testów było tak:

kto ma więcej refleksu ten wygrywa nie ważne xp

jakiś tydzień temu nagle się to zmieniło.
znowu kto ma więcej xp ten wygrywa.

Właśnie jade mecz u siebie na twardej i w słoneczku. Mój rywal o około 10 mniej ts jak nie więcej. s i tj. po 99-100. Xp on więcej ode mnie o ok. 10 i więcej. Dostaje baty. Tydzień dwa temu by było odwrotnie.

ZDECYDUJCIE SIĘ WRESZCIE. !! !!

Ramek
jony bravo

Wysłany: 2012-02-01, 13:18   

po ostatnich testach moge stwierdzic ze troche lepiej to wygląda,choc wielkich zmian z obecnym silnikiem nie widze!!!!!! ciekawa są te opcje z torem,bedzie dobrze ,przestancie juz marudzic,bo wyglada to jakbyscie nie mieli nic innego do roboty w domu tylko sm forum!!!!!!!!! ku..a co za dewociarstwo!!!!!!

kamol87
Kamol87

Wysłany: 2012-02-03, 00:44   

wojtas napisał/a:
moje odczucia z testów było tak:

kto ma więcej refleksu ten wygrywa nie ważne xp

jakiś tydzień temu nagle się to zmieniło.
znowu kto ma więcej xp ten wygrywa.

Właśnie jade mecz u siebie na twardej i w słoneczku. Mój rywal o około 10 mniej ts jak nie więcej. s i tj. po 99-100. Xp on więcej ode mnie o ok. 10 i więcej. Dostaje baty. Tydzień dwa temu by było odwrotnie.

ZDECYDUJCIE SIĘ WRESZCIE. !! !!

Własnie chciałem o tym napisac!!! O co tu chodzi??!!??!! Jak już zapadła decyzja w sprawie Refleksu ze będzie miał większe znaczenie a tu nagle XP znowu rządzi!!! taka niespodzianka ze wszystko wraca do NORMY

Więc po co te Testy były żeby na 3 tyg. przed sezonem wszystko poszło się je..ć
Ostatnio zmieniony przez kamol87 2012-02-03, 00:45, w całości zmieniany 1 raz  

Tomi31
FC Cymsa Gniezno

Wysłany: 2012-02-03, 01:48   

Była o tym mowa na sb (bo jakbyście nie wiedzieli w tej grze jest to najważniejsze i jedyne źródło informacji). Żadnego zmniejszenia znaczenia xpa nie było w planach tylko Wojtek tworząc silnik testowy zapomniał do niego zaimplementować doświadczenie... coś w tym stylu. I przez to jechaliśmy 16 kolejek testów na mało realistycznym i realnym w przyszłości silniku :P

Jeśli macie jeszcze jakieś wątpliwości to shout box czeka :P
Ostatnio zmieniony przez Tomi31 2012-02-03, 02:00, w całości zmieniany 1 raz  

michu_mr
Menadżer Drużyny

Wysłany: 2012-02-03, 12:50   

No świetnie tzn. jak zawsze. Gracze, którzy nie mogą być na SB całą dobę nie mają informacji KLUCZOWYCH. A co z transferami robionymi pod nowy silnik???Czy Woytek też zwróci pieniądze jak innym zawodników(histria znana z formum)?? Gra zmierza niestety do nikąd. Po co więc były testy?Skoro kluczowe elementy i tak wyglądają inaczej. Ktoś powie po co robiliście transfery OK, ale opieraliśmy się na oficjalnym silniku testowym. Gdzie było napisane że testy to tylko nic nie znacząca zabawa?Pozdrawiam

siux

Wysłany: 2012-02-03, 13:07   

Ot przeczucie :D ja nawet juniora pod nowy silnik nie kupiłem , a na sb też nie siedzę - trzeba do wszystkiego w tej grze podchodzić z dystansem i tyle , tu z wszystkim jest tak jak z chwalącym się poczynaniami łóżkowymi facetem - dużo gada , a nie wiele robi ;) , a jak już robi to byle jak i radzę się do tego przyzwyczaić , bo lepiej się nie zapowiada :lol:

Kabat
3.2

Wysłany: 2012-02-03, 13:12   

Dawno temu było powiedziane, że nowy silnik ma usprawnić PRZYSZŁE zmiany i wprowadzić najwyżej drobne modyfikacje. To co się działo w testach wołało o pomstę do nieba, ale nigdzie nie było powiedziane, że w życie wejdzie właśnie taki silnik! Gdyby wszedł, to byłby skandal, bo bez żadnej oficjalnej informacji nastąpiły by ogromne zmiany. Czy ja na nowym silniku wyjdę lepiej czy gorzej nie wiem... ale wiem, że jeśli ktoś RYZYKOWAŁ robiąc transfery pod to co jest w testach... to po prostu ryzykował, a jak wiadomo ryzyko nie zawsze popłaca. Decyzję każdy podejmował sam, ale nikt nie może powiedzieć, że skład zmieniał pod kątem tego co ma być, bo testy na pewno nie były tym co Wojtek swego czasu zapowiadał. 8)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi