SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne Strona Główna

Choose language:

Poprzedni temat «» Następny temat
UBEZPIECZENIE
Autor Wiadomość
Pansowa
motomaniak =)

Wysłany: 2010-12-15, 12:07   UBEZPIECZENIE

Ja proponuję żeby wprowadzić ubezpieczenie. Dostępne w 2 opcjach, jako wypadkowe oraz wypadkowe połączone z ubezpieczeniem dla zawodników którym zbliża się wiek emerytalny. Ubezpieczenie wykupowałoby się na początku sezonu, w razie kontuzji i dłuższej absencji zawodnika, klub dostawałby kasę z ubezpieczalni za każdy tydzień L4. Dla klubów które miałyby w składach "dziadków" byłoby to zabezpieczenie przed odejściem na emeryturkę. Wydaję mi się że zmieniłoby to znacząco sposób zarządzania finansami i zawodnikami w klubach. Na pewno byłoby ciekawiej :) W wolnej chwili postaram się trochę bardziej rozwinąć temat ;)
Ostatnio zmieniony przez Pansowa 2010-12-15, 18:34, w całości zmieniany 1 raz  

qlim6i

Wysłany: 2010-12-15, 12:12   Re: UBEZPIECZENIE

jak dla mnie pomysł nie ma żadnego sensu i szans na przejście

PanSowa02 napisał/a:
Jak dla mnie, w tej chwili beznadzieją jest to że klub z 8 ligi, nie buduje swojej siły od podstaw, tylko w w ciągu 2 sezonów może po milionie kupić 3 rakietowych jak na swoją ligę seniorów i szybko wspiąć się w drabince. W wolnej chwili postaram się trochę bardziej rozwinąć temat ;)

to ja kto buduje swój skład i na kim go opiera zalezy tylko i wyłącznie od managera. nawet jak w 8 lidze zakupi 3 takich zawodnikow to awansuje maksymalnie do 6 ligi w ktorej juz bedzie mial bardzo ciezko bez odpowiedniego zaplecza a wiec taka taktyka nic mu nie da

Hermes
Gdy zagra deszcz

Wysłany: 2010-12-15, 12:54   Re: UBEZPIECZENIE

PanSowa02 napisał/a:

Jak dla mnie, w tej chwili beznadzieją jest to że klub z 8 ligi, nie buduje swojej siły od podstaw, tylko w w ciągu 2 sezonów może po milionie kupić 3 rakietowych jak na swoją ligę seniorów i szybko wspiąć się w drabince. W wolnej chwili postaram się trochę bardziej rozwinąć temat ;)

Widac ze masz takie dylematy, może i masz racje ale moge Cie zapewnić ze po awansie do 6 ligi trzech rakietowych mozesz miec na 2 linie bo tyle beda oni warci na torze. Nie budujesz rezerw po sezonie znów lądujesz w 7 lidze.

Wprowadzania na "siłę" wyciagniecie kasy jest najbardziej debilna rzecza jaka można wymyślec. Proponuje już nie rozwijac pomysłu tylko poprosic moderów o zamkniecie tego tematu.
Ostatnio zmieniony przez Hermes 2010-12-15, 12:55, w całości zmieniany 1 raz  

Malin017
pupilek ORMO

Wysłany: 2010-12-15, 13:43   

Pomysł sam w sobie nie jest zły-kwestia jednak tego typu, że składka na ubezpieczenie musiała by być baaardzo wysoka. Wtedy pomysł miał by sens :) .

Pansowa
motomaniak =)

Wysłany: 2010-12-15, 18:33   

Hermes napisał/a:
Wprowadzania na "siłę" wyciagniecie kasy jest najbardziej debilna rzecza jaka można wymyślec. Proponuje już nie rozwijac pomysłu tylko poprosic moderów o zamkniecie tego tematu.

Kolego ignorancie, to dajmy każdemu po milion albo najlepiej po 5, wszyscy będą zadowoleni, za tą propozycją będzie każdy =)
Zmieniam część tekstu bo zamiast zająć się głównym tematem ubezpieczeń, forumowicze czepiać się będą tylko mało znaczących sugestii.

Jaro
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-15, 22:31   

A mnie się połowa tego pomysłu podoba.
Ubezpieczenie zawodnika od kontuzji - jak najbardziej:) Ale jeśli chodzi o ubezpieczenie od przejścia na emeryturę to.... proszę nie róbmy sobie jaj ;) Jak się kupuje 30latków to w ten zakup wkalkulowane jest ryzyko końca kariery.

boniek66
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-16, 19:30   

Pomysł może nie jest najgorszy ALE po co ubezpieczać zawodników ?? Jeżdże narazie 1 sezon w najniższej lidze ale zauważyłem, że zawodnicy raczej nie za często łapią kontuzje (1 w trakcie sezonu - chyba, że ja miałem takie szczęście albo w wyższych ligach kontuzje występują częściej). Żeby opłacało się ubezpieczyć wszystkich zawodników składki musiałyby być proporcionalnie niskie do ew. wypłat za kontuzje.

Pomysł - raczej nie

maxi0o

Wysłany: 2018-04-25, 13:20   

Hm... A gdzie w Białymstoku można wyrobić kartę ekuz? Czy np. na www.polisaturystyczna.pl/...-ekuz-bialystok są warte uwagi porady?

Odpowiedz do tematu