SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne Strona Główna

Choose language:


Poprzedni temat «» Następny temat
NASTOLIGA LIVE! - forum dyskusyjne
Autor Wiadomość
pawelek
Miszcz Slołłeja



Skąd: Gniezno
Wysłany: 2010-11-18, 00:13   

Przed tym sezonem w drużynie Nieuchwytnych przyszła rewolucja - pozbyłem się niemal wszystkich zawodników (z poprzedniego składu został zaledwie jeden 16-, teraz 17-latek) i ruszyłem na podbój Nastoligi. Czterech 17- i dwóch 16-latków (plus zapchajdziura) zagwarantowało mi spokojny byt w trzeciej Nastolidze, co przy odejściu czołowych zawodników z kilku ekip powinno zagwarantować mi walkę o awans w nadchodzącym sezonie.

Cały sezon był dość przewidywalny i nie zaznałem w nim wielu emocji - porażki z faworytami (OLEK, Bad Boys) oraz zwycięstwa z nieco słabszym Zagłębiem. W rundzie finałowej Chemik nie stanowił większego zagrożenia, a z Czerwonymi zmierzyć się nie było mi dane. Liczę na więcej emocji w sezonie 15, gdzie będę startował z celem awansu przynajmniej o jeden poziom.

Do 1N raczej od razu nie trafię, ale to jest mój cel w sezonie 16, wtedy też niemal wszyscy zawodnicy będą 19-latkami... Liczę, że uda się w zdobyć medal ligowy lub zawalczyć w finale Nastol Cup, to takie wstępne cele. Jak będzie? Pierwsze odpowiedzi już za dwa miesiące ;)
Ostatnio zmieniony przez pawelek 2010-11-18, 00:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
baszkiria
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-18, 10:11   

5. Nastoliga statystyki końcowe bez podziałów na grupy
- dodawany punkt za porażkę z zawodnikiem starszym niż 19 lat, w przypadku gdy zawodnik ukończył bieg
- punkty zdobyte jako joker dzielone przez dwa
- bonus za wygraną z zawodnikiem starszym niż 19 lat nie jest kasowany
- dodawany bonus jeśli po dodaniu punktu za porażkę z zawodnikiem starszym zawodnik ma punkt mniej niż zawodnik z pary i pokonuje innego rywala
- wykluczenia spowodowane kontuzją nie są liczone jako biegi odjechane
- zawodnicy klasyfikowani od 21 biegów (40%+1) i 19 dla Cok Team i KRT Młodzi

Lp. Nazwisko Wiek Klub Punkty Bonusy Pkt+Bonusy Biegi Śr. biegowa
1 W. Szumilas 19 Baszkiria Ufa 93 0 93 31 3,00
2 R. Stryszyk 19 ST Dziewierzewo 116 0 116 40 2,90
3 R. Rumiany 18 Miglantz Tarnowiec 89 0 89 31 2,87
4 Z. Janisi 18 Jimi Team Rzeszów 137 5 142 51 2,78
5 U. Nowaczyk 18 Jimi Team Rzeszów 66 11 77 28 2,75
6 R. Rejmer 18 Jimi Team Rzeszów 138 0 138 51 2,71
7 M. Cichanowski 19 Baszkiria Ufa 127 7 134 50 2,68
8 R. Pinigin 19 Baszkiria Ufa 114 13 127 49 2,59
9 B. Gamel 18 Jimi Team Rzeszów 83 10 93 36 2,58
10 J. Domański 19 Żużlowiec Toruń 61 1 62 25 2,48
11 M. Środa 17 Baszkiria Ufa 77 17 94 39 2,41
12 M. Thurow 18 Baszkiria Ufa 100 17 117 49 2,39
13 E. Narożny 18 Jimi Team Rzeszów 90 29 119 50 2,38
14 B. Stopa 18 Cok Team Częstochowa 93 1 94 40 2,35
15 B. Murawski 18 KRT Młodzi Leszno 108 2 110 47 2,34
16 J. Bal 17 ST Dziewierzewo 115 5 120 52 2,31
17 M. Nabiałek 18 Cok Team Częstochowa 101 2 103 45 2,29
18 W. Pinigin 18 Baszkiria Ufa 79 22 101 46 2,20
19 C. Popis 17 ST Dziewierzewo 96 15 111 51 2,18
20 E. Octkiewicz 17 Jimi Team Rzeszów 71 27 98 45 2,18
21 R. Bełza 18 Żużlowiec Toruń 59 7 66 31 2,13
22 K. Czarnecki 19 Żużlowiec Toruń 110 2 112 54 2,07
23 W. Bartoszak 17 Baszkiria Ufa 33 12 45 22 2,05
24 W. Pupel 18 KRT Młodzi Leszno 76 7 83 41 2,02
25 P. Ćwiek 18 KRT Młodzi Leszno 92 5 97 48 2,02
26 H. Dudzik 19 Spartakus Toruń 99 0 99 50 1,98
27 Z. Wojtaszek 17 Jimi Team Rzeszów 54 20 74 38 1,95
28 E. Dziekański 17 ST Dziewierzewo 57 16 73 40 1,83
29 M. Kuropatwa 17 Cok Team Częstochowa 71 3 74 44 1,68
30 V. Kasihiny 17 ST Dziewierzewo 38 9 47 30 1,57
31 E. Kalashnikov 19 Żużlowiec Toruń 75 6 81 52 1,56
32 T. Pajek 16 Miglantz Tarnowiec 51 0 51 35 1,46
33 J. Różański 18 Spartakus Toruń 67 0 67 49 1,37
34 B. Janoszek 16 ST Dziewierzewo 40 16 56 42 1,33
35 P. Żelazny 17 KRT Młodzi Leszno 50 14 64 49 1,31
36 A. Smardz 18 Spartakus Toruń 18 6 24 22 1,09
37 B. Pozorski 19 Żużlowiec Toruń 25 7 32 30 1,07
38 O. Jucha 18 Cok Team Częstochowa 40 6 46 44 1,05
39 T. Marchewka 18 Spartakus Toruń 23 2 25 26 0,96
40 Z. Harbaszewski 16 KRT Młodzi Leszno 39 9 48 50 0,96
41 A. Murawski 17 Cok Team Częstochowa 26 6 32 34 0,94
42 U. Kościński 16 Cok Team Częstochowa 33 6 39 42 0,93
43 B. Wojas 18 Spartakus Toruń 26 7 33 39 0,85
44 M. Kochanowicz 19 Miglantz Tarnowiec 30 0 30 43 0,70
45 M. Pogoda 16 Miglantz Tarnowiec 21 6 27 39 0,69
46 H. Bobowski 18 Miglantz Tarnowiec 16 0 16 27 0,59
47 B. Wybraniec 18 Spartakus Toruń 16 2 18 36 0,50
48 R. Brzoski 17 Spartakus Toruń 15 1 16 36 0,44
49 B. Żłobiński 19 Spartakus Toruń 8 1 9 21 0,43
50 L. Sojka 16 KRT Młodzi Leszno 4 0 4 26 0,15

Nieklasyfikowani:
M. Kosewski 18 Jimi Team Rzeszów 3 0 3 1 3,00
S. Madera 19 Miglantz Tarnowiec 15 0 15 5 3,00
J. Brooks 19 Spartakus Toruń 12 1 13 5 2,60
Z. Zakrzewski 19 ST Dziewierzewo 42 3 45 20 2,25
B. Węgrzynowicz 18 Miglantz Tarnowiec 29 0 29 16 1,81
T. Kucia 16 Miglantz Tarnowiec 34 0 34 20 1,70
H. Handzel 18 Żużlowiec Toruń 14 6 20 15 1,33
J. Alertowicz 19 Żużlowiec Toruń 16 5 21 18 1,17
U. Sieja 18 Żużlowiec Toruń 13 6 19 17 1,12
O. Myga 17 Żużlowiec Toruń 2 0 2 2 1,00
W. Golus 16 Spartakus Toruń 1 0 1 1 1,00
M. Kryś 16 Cok Team Częstochowa 1 0 1 1 1,00
T. Herbuś 19 Spartakus Toruń 3 1 4 4 1,00
T. Krywult 18 Żużlowiec Toruń 11 1 12 13 0,92
H. Kubisz 17 Żużlowiec Toruń 8 2 10 11 0,91
Z. Gawlak 16 Spartakus Toruń 4 0 4 5 0,80
M. Mandrysz 16 Spartakus Toruń 4 0 4 5 0,80
T. Serkowski 16 Baszkiria Ufa 6 0 6 9 0,67
F. Soboń 16 Żużlowiec Toruń 2 0 2 6 0,33
H. Chmara 18 Żużlowiec Toruń 4 0 4 14 0,29
K. Małkiewicz 16 ST Dziewierzewo 1 1 2 8 0,25
T. Pleban 19 Cok Team Częstochowa 1 0 1 5 0,20
K. Kulej 16 Miglantz Tarnowiec 1 0 1 9 0,11
L. Zimoch 19 Żużlowiec Toruń 0 0 0 11 0,00
S. Blystiv 16 Żużlowiec Toruń 0 0 0 1 0,00

Punkty (TOP 20)
1 R. Rejmer 18 Jimi Team Rzeszów 138
2 Z. Janisi 18 Jimi Team Rzeszów 137
3 M. Cichanowski 19 Baszkiria Ufa 127
4 R. Stryszyk 19 ST Dziewierzewo 116
5 J. Bal 17 ST Dziewierzewo 115
6 R. Pinigin 19 Baszkiria Ufa 114
7 K. Czarnecki 19 Żużlowiec Toruń 110
8 B. Murawski 18 KRT Młodzi Leszno 108
9 M. Nabiałek 18 Cok Team Częstochowa 101
10 M. Thurow 18 Baszkiria Ufa 100
11 H. Dudzik 19 Spartakus Toruń 99
12 C. Popis 17 ST Dziewierzewo 96
13 W. Szumilas 19 Baszkiria Ufa 93
14 B. Stopa 18 Cok Team Częstochowa 93
15 P. Ćwiek 18 KRT Młodzi Leszno 92
16 E. Narożny 18 Jimi Team Rzeszów 90
17 R. Rumiany 18 Miglantz Tarnowiec 89
18 B. Gamel 18 Jimi Team Rzeszów 83
19 W. Pinigin 18 Baszkiria Ufa 79
20 M. Środa 17 Baszkiria Ufa 77

19 lat:
1 W. Szumilas 19 Baszkiria Ufa 93 0 93 31 3,00
2 R. Stryszyk 19 ST Dziewierzewo 116 0 116 40 2,90
3 M. Cichanowski 19 Baszkiria Ufa 127 7 134 50 2,68
4 R. Pinigin 19 Baszkiria Ufa 114 13 127 49 2,59
5 J. Domański 19 Żużlowiec Toruń 61 1 62 25 2,48
6 K. Czarnecki 19 Żużlowiec Toruń 110 2 112 54 2,07
7 H. Dudzik 19 Spartakus Toruń 99 0 99 50 1,98
8 E. Kalashnikov 19 Żużlowiec Toruń 75 6 81 52 1,56
9 B. Pozorski 19 Żużlowiec Toruń 25 7 32 30 1,07
10 M. Kochanowicz 19 Miglantz Tarnowiec 30 0 30 43 0,70
11 B. Żłobiński 19 Spartakus Toruń 8 1 9 21 0,43
nk S. Madera 19 Miglantz Tarnowiec 15 0 15 5 3,00
nk J. Brooks 19 Spartakus Toruń 12 1 13 5 2,60
nk Z. Zakrzewski 19 ST Dziewierzewo 42 3 45 20 2,25
nk J. Alertowicz 19 Żużlowiec Toruń 16 5 21 18 1,17
nk T. Herbuś 19 Spartakus Toruń 3 1 4 4 1,00
nk T. Pleban 19 Cok Team Częstochowa 1 0 1 5 0,20
nk L. Zimoch 19 Żużlowiec Toruń 0 0 0 11 0,00

18 lat:
1 R. Rumiany 18 Miglantz Tarnowiec 89 0 89 31 2,87
2 Z. Janisi 18 Jimi Team Rzeszów 137 5 142 51 2,78
3 U. Nowaczyk 18 Jimi Team Rzeszów 66 11 77 28 2,75
4 R. Rejmer 18 Jimi Team Rzeszów 138 0 138 51 2,71
5 B. Gamel 18 Jimi Team Rzeszów 83 10 93 36 2,58
6 M. Thurow 18 Baszkiria Ufa 100 17 117 49 2,39
7 E. Narożny 18 Jimi Team Rzeszów 90 29 119 50 2,38
8 B. Stopa 18 Cok Team Częstochowa 93 1 94 40 2,35
9 B. Murawski 18 KRT Młodzi Leszno 108 2 110 47 2,34
10 M. Nabiałek 18 Cok Team Częstochowa 101 2 103 45 2,29
11 W. Pinigin 18 Baszkiria Ufa 79 22 101 46 2,20
12 R. Bełza 18 Żużlowiec Toruń 59 7 66 31 2,13
13 W. Pupel 18 KRT Młodzi Leszno 76 7 83 41 2,02
14 P. Ćwiek 18 KRT Młodzi Leszno 92 5 97 48 2,02
15 J. Różański 18 Spartakus Toruń 67 0 67 49 1,37
16 A. Smardz 18 Spartakus Toruń 18 6 24 22 1,09
17 O. Jucha 18 Cok Team Częstochowa 40 6 46 44 1,05
18 T. Marchewka 18 Spartakus Toruń 23 2 25 26 0,96
19 B. Wojas 18 Spartakus Toruń 26 7 33 39 0,85
20 H. Bobowski 18 Miglantz Tarnowiec 16 0 16 27 0,59
21 B. Wybraniec 18 Spartakus Toruń 16 2 18 36 0,50
nk M. Kosewski 18 Jimi Team Rzeszów 3 0 3 1 3,00
nk B. Węgrzynowicz 18 Miglantz Tarnowiec 29 0 29 16 1,81
nk H. Handzel 18 Żużlowiec Toruń 14 6 20 15 1,33
nk U. Sieja 18 Żużlowiec Toruń 13 6 19 17 1,12
nk T. Krywult 18 Żużlowiec Toruń 11 1 12 13 0,92
nk H. Chmara 18 Żużlowiec Toruń 4 0 4 14 0,29

17 lat:
1 M. Środa 17 Baszkiria Ufa 77 17 94 39 2,41
2 J. Bal 17 ST Dziewierzewo 115 5 120 52 2,31
3 C. Popis 17 ST Dziewierzewo 96 15 111 51 2,18
4 E. Octkiewicz 17 Jimi Team Rzeszów 71 27 98 45 2,18
5 W. Bartoszak 17 Baszkiria Ufa 33 12 45 22 2,05
6 Z. Wojtaszek 17 Jimi Team Rzeszów 54 20 74 38 1,95
7 E. Dziekański 17 ST Dziewierzewo 57 16 73 40 1,83
8 M. Kuropatwa 17 Cok Team Częstochowa 71 3 74 44 1,68
9 V. Kasihiny 17 ST Dziewierzewo 38 9 47 30 1,57
10 P. Żelazny 17 KRT Młodzi Leszno 50 14 64 49 1,31
11 A. Murawski 17 Cok Team Częstochowa 26 6 32 34 0,94
12 R. Brzoski 17 Spartakus Toruń 15 1 16 36 0,44
nk O. Myga 17 Żużlowiec Toruń 2 0 2 2 1,00
nk H. Kubisz 17 Żużlowiec Toruń 8 2 10 11 0,91

16 lat:
1 T. Pajek 16 Miglantz Tarnowiec 51 0 51 35 1,46
2 B. Janoszek 16 ST Dziewierzewo 40 16 56 42 1,33
3 Z. Harbaszewski 16 KRT Młodzi Leszno 39 9 48 50 0,96
4 U. Kościński 16 Cok Team Częstochowa 33 6 39 42 0,93
5 M. Pogoda 16 Miglantz Tarnowiec 21 6 27 39 0,69
6 L. Sojka 16 KRT Młodzi Leszno 4 0 4 26 0,15
nk T. Kucia 16 Miglantz Tarnowiec 34 0 34 20 1,70
nk W. Golus 16 Spartakus Toruń 1 0 1 1 1,00
nk M. Kryś 16 Cok Team Częstochowa 1 0 1 1 1,00
nk Z. Gawlak 16 Spartakus Toruń 4 0 4 5 0,80
nk M. Mandrysz 16 Spartakus Toruń 4 0 4 5 0,80
nk T. Serkowski 16 Baszkiria Ufa 6 0 6 9 0,67
nk F. Soboń 16 Żużlowiec Toruń 2 0 2 6 0,33
nk K. Małkiewicz 16 ST Dziewierzewo 1 1 2 8 0,25
nk K. Kulej 16 Miglantz Tarnowiec 1 0 1 9 0,11
nk S. Blystiv 16 Żużlowiec Toruń 0 0 0 1 0,00
 
 
albor



Skąd: Warszawa Kabaty
Wysłany: 2010-11-19, 16:29   

2010-11-15 1N10 Górczyn Gorzów Wlkp. - DrinkTeam Dwumiasto
2010-11-15 2N10 Huragan Poznań - GEAR Gorzów

Kmic i kuba263! Zawodzicie mnie!

Jedziecie mecz o 3. miejsce w Nastolidze, mija 4 dni od meczu i żadnemu z Was nie chce się podać zweryfikowanego wyniku.

Tożsamo Pjetr i KRON!

Wbijacie mi nóż w plecy ;)
Ostatnio zmieniony przez albor 2010-11-19, 16:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Hermes
Gdy zagra deszcz



Skąd: BM
Wysłany: 2010-11-19, 19:56   

Kim jest Albor? Poczytajcie!
http://www.smanager.pl/smprasa/?p=2771#more-2771

PS. Opisujcie swoje wrażenia odnośnie tej edycji Nastoligi. Możemy zrobić cos fajnego. Tylko od Was zależy jak artykuł będzie wygladał!!!!
 
 
albor



Skąd: Warszawa Kabaty
Wysłany: 2010-11-20, 00:29   

Opublikowałem zaktualizowaną tabelę wszechczasów

Poprzednio czołówka wyglądała tak

01. | 245 | Huragan Poznań
02. | 241 | DrinkTeam Dwumiasto
03. | 237 | BP Eldorado Zielona Góra
04. | 216 | Bystrzyca Lublin
05. | 211 | Albo Baty
06. | 196 | Nadol Team
07. | 194 | Hornets Gorzów Wlkp.
08. | 178 | Metal Koszyce Wielkie
09. | 156 | Polonia Bydgoszcz
10. | 155 | Start Krosno

Tym razem wygląda tak:

01. | 284 | DrinkTeam Dwumiasto
02. | 276 | BP Eldorado Zielona Góra
03. | 271 | Huragan Poznań
04. | 263 | Bystrzyca Lublin
05. | 248 | Albo Baty
06. | 230 | Hornets Gorzów Wlkp.
07. | 224 | Nadol Team
08. | 178 | Metal Koszyce Wielkie
09. | 165 | Start Krosno
10. | 160 | Car(L)os Team Gyddanyzc

Wydarzeniem jest spadek liderującego dotąd Huraganu Poznań o dwie lokaty na miejsce 3..
Kosztem Huraganu awansowały DrinkTeam i Eldorado. Niniejszym najlepszą ekipą Nastoligi stał się jej obecny brązowy medalista.
Kolejna zmiana to awans Hornets na 6. miejsce kosztem Nadola.
Polonia Bydgoszcz z racji swej nieobecności w Nastolidze wypadła z dziesiątki,
Start Krosno awansował na 9.
A na 10. pojawił się Car(L)os, który awansował z 12. przeskakując również nieobecne w rozgrywkach Ogry Zielona Góra.
 
 
 
aśka1989
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-20, 12:32   

I LIGA
po X kolejce
KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA
(wg średniej biegowej)

do klasyfikacji przyjęto min. 9 biegów tj. 30% możliwych do przejechania w VI kolejkach rundy finałowej
GRUPA MISTRZOWSKA

1-2 M. GONZALES (19) (Pluszaki Gdańsk) - 2,91
1-2 K. SARNOWSKI (18) (DRINK TEAM Dwumiasto) - 2,91
3 M. KAMOWSKI (19) (BYSTRZYCA Lublin) - 2,61
4 K. ZIEMANN (19) (Górczyn Gorzów Wlkp.) - 2,57
5 E. WARKUS (19) (BYSTRZYCA Lublin) - 2,50
6 A. BUKOWSKI (18) (BYSTRZYCA Lublin) - 2,45
7 W. PAWSKI (18) (Pluszaki Gdańsk) - 2,40
8 K. BOBROV (18) (Górczyn Gorzów Wlkp.) - 2,33
9 K. KŁUSEK (18) (Pluszaki Gdańsk) - 2,23
10 K. TERLECKI (18) (BYSTRZYCA Lublin) - 1,67
11 S. WABERSKI (18) (DRINK TEAM Dwumiasto) - 1,66
12 T. HAŃCZUK (18) (DRINK TEAM Dwumiasto) - 1,58
13 S. MAŁEK (18) (Pluszaki Gdańsk) - 1,43
14 H. MISIARKO (17) (BYSTRZYCA Lublin) - 1,43
15 A. SKWIERCZ (19) (DRINK TEAM Dwumiasto) - 1,33
16 M. LOCH (18) (DRINK TEAM Dwumiasto) - 1,18
17 N. NIKIEL (17) (BYSTRZYCA Lublin) - 1,10
18 M. NADRATOWSKI (18) (Pluszaki Gdańsk) - 1,08
19 L. GŁÓWKA (17) (Górczyn Gorzów Wlkp.) - 1,00
20 R. PRASKI (17) (BYSTRZYCA Lublin) - 1,00
21 B. MACIOCHA (17) (Górczyn Gorzów Wlkp.) - 0,85
22 D. PUTEK (17) (Górczyn Gorzów Wlkp.) - 0,70
23 T. TURNIAK (16) (DRINK TEAM Dwumiasto) - 0,44
24 S. TOBOŁA (17) (DRINK TEAM Dwumiasto) - 0,43
25 A. GABRYEL (18) (Pluszaki Gdańsk) - 0,30

19 LATKI

1 M. GONZALES (19) (Pluszaki Gdańsk) - 2,91
2 M. KAMOWSKI (19) (BYSTRZYCA Lublin) - 2,61
3 K. ZIEMANN (19) (Górczyn Gorzów Wlkp.) - 2,57
4 E. WARKUS (19) (BYSTRZYCA Lublin) - 2,50
5 A. SKWIERCZ (19) (DRINK TEAM Dwumiasto) - 1,33

18 LATKI

1 K. SARNOWSKI (18) (DRINK TEAM Dwumiasto) - 2,91
2 A. BUKOWSKI (18) (BYSTRZYCA Lublin) - 2,45
3 W. PAWSKI (18) (Pluszaki Gdańsk) - 2,40
4 K. BOBROV (18) (Górczyn Gorzów Wlkp.) - 2,33
5 K. KŁUSEK (18) (Pluszaki Gdańsk) - 2,23
6 K. TERLECKI (18) (BYSTRZYCA Lublin) - 1,67
7 S. WABERSKI (18) (DRINK TEAM Dwumiasto) - 1,66
8 T. HAŃCZUK (18) (DRINK TEAM Dwumiasto) - 1,58
9 S. MAŁEK (18) (Pluszaki Gdańsk) - 1,43
10 M. LOCH (18) (DRINK TEAM Dwumiasto) - 1,18
11 M. NADRATOWSKI (18) (Pluszaki Gdańsk) - 1,08
12 A. GABRYEL (18) (Pluszaki Gdańsk) - 0,30

17 LATKI

1 H. MISIARKO (17) (BYSTRZYCA Lublin) - 1,43
2 N. NIKIEL (17) (BYSTRZYCA Lublin) - 1,10
3 L. GŁÓWKA (17) (Górczyn Gorzów Wlkp.) - 1,00
4 R. PRASKI (17) (BYSTRZYCA Lublin) - 1,00
5 B. MACIOCHA (17) (Górczyn Gorzów Wlkp.) - 0,85
6 D. PUTEK (17) (Górczyn Gorzów Wlkp.) - 0,70
7 S. TOBOŁA (17) (DRINK TEAM Dwumiasto) - 0,43

16 LATKI

1 T. TURNIAK (16) (DRINK TEAM Dwumiasto) - 0,44

Nie sklasyfikowani:

1 E. BAJKO (17) (Pluszaki Gdańsk) - 0,00
2 M. PŁOSKA (16) (BYSTRZYCA Lublin) - 0,00


GRUPA SPADKOWA
do klasyfikacji przyjęto min. 6 biegów tj. 30% możliwych do przejechania w niepełnych VI kolejkach rundy finałowej (ze względu na wycofanie Mi-Tel Kościan pozostałe zespoły rozegrały po cztery mecze)

1 M. CHOJNACKI (19) (Eldorado Z.Góra) - 3,00
2 S. DARŁOWSKI (18) (Eldorado Z.Góra) - 2,95
3 R. WRÓBEL (19) (Eldorado Z.Góra) - 2,80
4 E. JANIK (19) (Eldorado Z.Góra) - 2,65
5 S. BRZEZIŃSKI (17) (Albo Baty) - 2,55
6 J. KLUSZCZYŃSKI (19) (Albo Baty) - 2,38
7 C. NOWAK (18) (Eldorado Z.Góra) - 2,32
8 D. TOMCZAK (17) (Albo Baty) - 2,14
9 F. CEGIELSKI (18) (Albo Baty) - 2,00
10 E. MAKOWSKI (19) (Albo Baty) - 1,83
11 K. ŁOPAN (18) (Eldorado Z.Góra) - 1,76
12 D. POSMYK (16) (Start Gniezno) - 1,29
13 C. PRZYBYŁA (17) (Start Gniezno) - 1,25
14 D. ZIENKIEWICZ (16) (Albo Baty) - 0,94
15 B. DELIKAT (16) (Start Gniezno) - 0,87
16 M. WOLAK (16) (Start Gniezno) - 0,53
17 T. GONSIOR (16) (Start Gniezno) - 0,40
18 L. KOŚCIELAK (16) (Start Gniezno) - 0,22
19 R. STYCZYŃSKI (16) (Start Gniezno) - 0,21

19 LATKI

1 M. CHOJNACKI (19) (Eldorado Z.Góra) - 3,00
2 R. WRÓBEL (19) (Eldorado Z.Góra) - 2,80
3 E. JANIK (19) (Eldorado Z.Góra) - 2,65
4 J. KLUSZCZYŃSKI (19) (Albo Baty) - 2,38
5 E. MAKOWSKI (19) (Albo Baty) - 1,83

18 LATKI

1 S. DARŁOWSKI (18) (Eldorado Z.Góra) - 2,95
2 C. NOWAK (18) (Eldorado Z.Góra) - 2,32
3 F. CEGIELSKI (18) (Albo Baty) - 2,00
4 K. ŁOPAN (18) (Eldorado Z.Góra) - 1,76

17 LATKI

1 S. BRZEZIŃSKI (17) (Albo Baty) - 2,55
2 D. TOMCZAK (17) (Albo Baty) - 2,14
3 C. PRZYBYŁA (17) (Start Gniezno) - 1,25

16 LATKI

1 D. POSMYK (16) (Start Gniezno) - 1,29
2 D. ZIENKIEWICZ (16) (Albo Baty) - 0,94
3 B. DELIKAT (16) (Start Gniezno) - 0,87
4 M. WOLAK (16) (Start Gniezno) - 0,53
5 T. GONSIOR (16) (Start Gniezno) - 0,40
6 L. KOŚCIELAK (16) (Start Gniezno) - 0,22
7 R. STYCZYŃSKI (16) (Start Gniezno) - 0,21

Nie sklasyfikowani:

1 K. MIEROWSKI (18) (Eldorado Z.Góra) - 2,50
2 J. LUDWISIAK (16) (Start Gniezno) - 2,00
3 W. ŁOTYSZCZAK (Albo Baty) - 0,00




II LIGA
po X kolejce
KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA
(wg średniej biegowej)

do klasyfikacji przyjęto min. 9 biegów tj. 30% możliwych do przejechania w VI kolejkach rundy finałowej

GRUPA AWANSUJĄCA

1 K. SIELSKI (19) (Perła Lublin) - 2,85
2 W. BALCER (18) (Hornets Gorzów Wlkp.) - 2,78
3 K. CHMIELAKOWSKI (19) (Debeściaki Gdańsk) - 2,77
4 U. CHRYPLEWSKI (19) (Debeściaki Gdańsk) - 2,70
5 H. MATUSZEWSKI (19) (KS Astra Krotoszyn) - 2,61
6 D. KIEŁBASA (19) (Hornets Gorzów Wlkp.) - 2,28
7 Y. MAMONTOV (19) (KS Astra Krotoszyn) - 2,16
8 G. PASTUSZKO (18) (Debeściaki Gdańsk) - 2,00
9 S. VOZNYCKYJ (17) (Debeściaki Gdańsk) - 1,96
10 E. TREPKA (18) (Perła Lublin) - 1,94
11 D. STASIAK (19) (Debeściaki Gdańsk) - 1,90
12 M. CEGLARSKI (19) (Debeściaki Gdańsk) - 1,84
13 A. KURZACZ (19) (Hornets Gorzów Wlkp.) - 1,81
14 B. PANEK (17) (KS Astra Krotoszyn) - 1,72
15 D. MRÓZEK (17) (KS Astra Krotoszyn) - 1,70
16 M. LEWICKI (19) (KS Astra Krotoszyn) - 1,54
17 F. SZARANEK (19) (KS Astra Krotoszyn) - 1,21
18 K. CHAŁUPKA (16) (Debeściaki Gdańsk) - 1,20
19 F. KULA (18) (Perła Lublin) - 1,19
20 K. STEMPNIAK (18) (Hornets Gorzów Wlkp.) - 1,03
21 N. KIESZKOWSKI (17) (KS Astra Krotoszyn) - 1,00
22 Z. LINOWSKI (16) (KS Astra Krotoszyn) - 1,00
23 V. ALEXANDROV (18) (Hornets Gorzów Wlkp.) - 0,72
24 P. MARCHWICKI (17) (Perła Lublin) - 0,40
25 K. PAŁKOWSKI (17) (Hornets Gorzów Wlkp.) - 0,32
26 S. HUMEL (16) (Perła Lublin) - 0,13
27 Z. PACHOLIK (17) (Perła Lublin) - 0,11
28 A. KMIOTEK (16) (Perła Lublin) - 0,00

19 LATKI

1 K. SIELSKI (19) (Perła Lublin) - 2,85
2 K. CHMIELAKOWSKI (19) (Debeściaki Gdańsk) - 2,77
3 U. CHRYPLEWSKI (19) (Debeściaki Gdańsk) - 2,70
4 H. MATUSZEWSKI (19) (KS Astra Krotoszyn) - 2,61
5 D. KIEŁBASA (19) (Hornets Gorzów Wlkp.) - 2,28
6 Y. MAMONTOV (19) (KS Astra Krotoszyn) - 2,16
7 D. STASIAK (19) (Debeściaki Gdańsk) - 1,90
8 M. CEGLARSKI (19) (Debeściaki Gdańsk) - 1,84
9 A. KURZACZ (19) (Hornets Gorzów Wlkp.) - 1,81
10 M. LEWICKI (19) (KS Astra Krotoszyn) - 1,54
11 F. SZARANEK (19) (KS Astra Krotoszyn) - 1,21

18 LATKI

1 W. BALCER (18) (Hornets Gorzów Wlkp.) - 2,78
2 G. PASTUSZKO (18) (Debeściaki Gdańsk) - 2,00
3 E. TREPKA (18) (Perła Lublin) - 1,94
4 F. KULA (18) (Perła Lublin) - 1,19
5 K. STEMPNIAK (18) (Hornets Gorzów Wlkp.) - 1,03
6 V. ALEXANDROV (18) (Hornets Gorzów Wlkp.) - 0,72

17 LATKI

1 S. VOZNYCKYJ (17) (Debeściaki Gdańsk) - 1,96
2 B. PANEK (17) (KS Astra Krotoszyn) - 1,72
3 D. MRÓZEK (17) (KS Astra Krotoszyn) - 1,70
4 N. KIESZKOWSKI (17) (KS Astra Krotoszyn) - 1,00
5 P. MARCHWICKI (17) (Perła Lublin) - 0,40
6 K. PAŁKOWSKI (17) (Hornets Gorzów Wlkp.) - 0,32
7 Z. PACHOLIK (17) (Perła Lublin) - 0,11

16 LATKI

1 K. CHAŁUPKA (16) (Debeściaki Gdańsk) - 1,20
2 Z. LINOWSKI (16) (KS Astra Krotoszyn) - 1,00
3 S. HUMEL (16) (Perła Lublin) - 0,13
4 A. KMIOTEK (16) (Perła Lublin) - 0,00


Nie sklasyfikowani:

1 L. SOBOTKA (18) (Debeściaki Gdańsk) - 1,00
2 M. MANDRYSZ (16) (Hornets Gorzów Wlkp.) - 0,50
3 M. JASIENIOWSKI (18) (KS Astra Krotoszyn) - 0,00

GRUPA SPADKOWA

do klasyfikacji przyjęto min. 9 biegów tj. 30% możliwych do przejechania w VI kolejkach rundy finałowej

1 C. KONDRACKI (19) (Feniks Bydgoszcz) - 2,91
2 I. SZNEK (19) (Nadol Team) - 2,88
3 A. MAZUR (19) (GEAR Gorzów) - 2,67
4 F. JĘDRZEJEWSKI (18) (Nadol Team) - 2,62
5 G. KLIMEK (18) (GEAR Gorzów) - 2,60
6 W. WACIKOWSKI (19) (Feniks Bydgoszcz) - 2,59
7 I. SZWAJEWSKI (18) (GEAR Gorzów) - 2,43
8 P. SOBISZ (18) (Feniks Bydgoszcz) - 2,19
9 S. KANICKI (18) (Nadol Team) - 2,07
10 E. FOLTYŃSKI (17) (HURAGAN Poznań) - 2,03
11 A. MAJEWSKI (17) (GEAR Gorzów) - 1,97
12 S. WOJTYCZKA (16) (Feniks Bydgoszcz) - 1,59
13 K. BREJNAK (18) (Feniks Bydgoszcz) - 1,54
14 M. DOROFEEV (19) (Feniks Bydgoszcz) - 1,44
15 W. MALEC (18) (HURAGAN Poznań) - 1,40
16 W. BEREŚ (17) (Nadol Team) - 1,37
17 B. MITERA (17) (HURAGAN Poznań) - 1,33
18 T. BIEDROŃ (17) (HURAGAN Poznań) - 1,10
19 R. NIECKARZ (17) (GEAR Gorzów) - 1,08
20 Z. ŚLIPEK (18) (Feniks Bydgoszcz) - 0,90
21 F. TROJAR (17) (HURAGAN Poznań) - 0,83
22 E. LEŚNIK (16) (HURAGAN Poznań) - 0,69
23 J. PIECHNIK (16) (Nadol Team) - 0,56
24 A. BUJAS (16) (HURAGAN Poznań) - 0,06

19 LATKI

1 C. KONDRACKI (19) (Feniks Bydgoszcz) - 2,91
2 I. SZNEK (19) (Nadol Team) - 2,88
3 A. MAZUR (19) (GEAR Gorzów) - 2,67
4 W. WACIKOWSKI (19) (Feniks Bydgoszcz) - 2,59
5 M. DOROFEEV (19) (Feniks Bydgoszcz) - 1,44

18 LATKI

1 F. JĘDRZEJEWSKI (18) (Nadol Team) - 2,62
2 G. KLIMEK (18) (GEAR Gorzów) - 2,60
3 I. SZWAJEWSKI (18) (GEAR Gorzów) - 2,43
4 P. SOBISZ (18) (Feniks Bydgoszcz) - 2,19
5 S. KANICKI (18) (Nadol Team) - 2,07
6 K. BREJNAK (18) (Feniks Bydgoszcz) - 1,54
7 W. MALEC (18) (HURAGAN Poznań) - 1,40
8 Z. ŚLIPEK (18) (Feniks Bydgoszcz) - 0,90

17 LATKI

1 E. FOLTYŃSKI (17) (HURAGAN Poznań) - 2,03
2 A. MAJEWSKI (17) (GEAR Gorzów) - 1,97
3 W. BEREŚ (17) (Nadol Team) - 1,37
4 B. MITERA (17) (HURAGAN Poznań) - 1,33
5 T. BIEDROŃ (17) (HURAGAN Poznań) - 1,10
6 R. NIECKARZ (17) (GEAR Gorzów) - 1,08
7 F. TROJAR (17) (HURAGAN Poznań) - 0,83

16 LATKI

1 S. WOJTYCZKA (16) (Feniks Bydgoszcz) - 1,59
2 E. LEŚNIK (16) (HURAGAN Poznań) - 0,69
3 J. PIECHNIK (16) (Nadol Team) - 0,56
4 A. BUJAS (16) (HURAGAN Poznań) - 0,06

Nie sklasyfikowani:

1 W. BANACH (18) (Feniks Bydgoszcz) - 2,40
2 Ł. STANIEC (18) (HURAGAN Poznań) - 1,33
3 J. LUBIATOWSKI (19) (Nadol Team) - 0,50
4 B. BAL (19) (Feniks Bydgoszcz) - 0,00
 
 
aśka1989
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-25, 20:37   

KLASYFIKACJA MEDALOWA
(rozgrywki ligowe)

1 HURAGAN Poznań 2 - 2 0 - 4
2 BP Eldorado Z. Góra (Victoria Machowa) 2 - 0 - 0 - 2
3 DrinkTeam Dwumiasto 1 - 2 - 1 - 4
4 Bystrzyca Lublin 1 - 1 - 2 - 4
5 Pluszaki Gdańsk 1 - 1 - 0 - 2
6 Bratek Bratkowice 0 - 1 - 0 - 1
7 Ogry Zielona Góra 0 - 0 - 2 - 2
8 Albo Baty 0 - 0 - 1 - 1
9 Górczyn Gorzów Wlkp. 0 - 0 - 1 - 1

W poszczególnych kolumnach: medal złoty-srebrny-brazowy-razem
 
 
albor



Skąd: Warszawa Kabaty
Wysłany: 2010-11-27, 13:21   

Reasumując

Gratuluję Bystrzycy skompletowania wszystkich najwyższych celów w Nastolidze. Na chwilę obecną Bystrzyca jest chyba jedynym zespołem dysponującym kompletem trofeów, czyli medalem każdego koloru, a także pucharem N-Cup. Narzuca się w tej sytuacji pytanie: O co teraz Bystrzyca będzie chciała grać?

Do tabeli wszechczasów dodałem właśnie HALL OF FAME, aby w jakiś sposób uczić wszystkich zwycięzców, którzy nadawali tempo rozgrywkom Nastoligi od jej zarania.


Albo Baty w Nastolidze.

Albo Baty od pewnego czasu kładzie nacisk na rozgrywki oficjalne. Zbyt długi pobyt w 4 lidze spowodował zniecierpliwienie kibiców i konsternację w zarządzie klubu. Doszło do tego, że kibice transparentami i przyśpiewkami meczowymi próbowali dać do zrozumienia, że nie tylko Balcerowicz musi odejść.
Pewnego razu prezes Albor walnął pięścią w stół i powiedział: "Tak dalej być nie może". Od tej pory zespół nastoligowy w priorytetach klubowych musiał zejść na dalszy plan. Na pewno wielkim sukcesem klubowego lobby na rzecz Nastoligi było namówienie prezesa Albora do wydania 11 milionów na zakup 16-letniego utalentowanego juniora. Jednak tu argumentacja, której prezes wtedy uległ, polegała na nakreśleniu fundamentów do budowy pierwszego zespołu. Miało to miejsce sezon tem, ale już dziś Brzeziński jako 17-latek jest absolutnym liderem zespołu nastoligowego i będąc wystawiany w pierwszym składzie na ósemce objeżdża się w oficjalnych rozgrywkach ze starszymi kolegami.
Priorytety Albo w nowym sezonie nie ulegną zmianie. Albor nie wyklucza wyasygnowania środków na zakup młodego zawodnika, ale podkreśla, że zrobi to tylko wtedy gdy będzie to zawodnik tej klasy co Brzeziński.
Na chwilę obecną Albo dysponuje 5 juniorami gotowymi do jazdy w nowym sezonie i jeśli nie uda się tego zmienić to zespół nastoligowy będzie musiał się wspomagać starszymi kolegami. Kasa klubowa jest dość zasobna, ale jest to rezerwa celowa, która ma służyć rywalizacji Albo w 2 lidze w nowym sezonie. Zarząd Albo Baty śmiało patrzy w przyszłość, gdyż na 4 kolejki przed końcem rozgrywek zespół ma 5 punktów przewagi nad wiceliderem ligi 3.4, którego podejmie u siebie już w najbliższą niedzielę. Nie wyobrażamy sobie nawet możliwości strat punktowych w tym meczu.
Na tak ustawionych priorytetach cierpieć zaczyna zespół nastoligowy, który niestety w tym sezonie pożegna się z 1 Nastoligą. Oczywiście jesteśmy świadomi faktu, że Albo w tym sezonie zaniżało poziom w 1N i że nie byliśmy gotowi rywalizować na tak wysokim poziomie. Nie wiadomo też czy problemy kadrowe pozwolą Albo w kolejnym sezonie do grona 1N powrócić.
Wiele będzie zależało od pozycji Albo w 2 lidze i celów o jakie będziemy tam walczyć. Jeśli pierwszy zespół będzie sobie dawał radę to tym łatwiej uda się przekonać prezesa do zainwestowania w zespół juniorów.

A tak w ogóle to jakby to wyglądało gdybym jako organizator Nastoligi bił w niej wszystkich? ;)
 
 
 
baszkiria
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-27, 14:14   

albor napisał/a:
Albor nie wyklucza wyasygnowania środków na zakup młodego zawodnika, ale podkreśla, że zrobi to tylko wtedy gdy będzie to zawodnik tej klasy co Brzeziński.


Ciekawe gdzie Albor w przyszłym sezonie znajdzie 16-latka ze średnią skilla w okolicy 60,0? Chyba, że o nieco starszych się rozchodzi.

Co do mojego zespołu.

Celem w debiutanckim sezonie było przede wszystkim zapoznanie się z poziomem Nastoligi, a że przy okazji udało się wygrać na swoim poziomie to i plus dodatkowy. Mecz z Jimim były niezwykle zacięte i w dużej mierze udało mi się wygrać dwumecz naginając regulamin dla własnych potrzeb (tak chyba należy nazwać wystawianie 20-21 latków, aby odbierali punkty rywalom). Na tle rywali świetnie wypadł Szumilas nie tracąc nawet punktu w sezonie, ale promowanie tego zawodnika od początku kariery powinno przynosić taki efekt. Niestety zarówno on jak i dwóch pozostałych liderów z tego sezonu kończy karierę w tej lidze, zostaje trzech przyzwoitych, z czego jeden 17-latek (obecnie) kosztował mnie więcej niż pozostałe zakupy w tej grze, więc też powinien zaczynać wymiatać. Pozostali dwaj to póki co figuranci, do których dołączy może ktoś ze szkółki jeśli uda się przejść egzamin. W ogóle w związku z reformą pracy z młodzieżą, coś czuje w Nastolidze może być niedługo spory kryzys. Tąpnięcie poziomu będzie dramatyczne i podejrzewam, że niektórzy na trochę zaprzestaną szkolić, dopóki nie okaże się, że pozorne beztalencie na tle rówieśników błyszczy niczym rubin między marchwią ;)
 
 
albor



Skąd: Warszawa Kabaty
Wysłany: 2010-11-27, 16:39   

pięknie napisane... :roll:
 
 
 
Hermes
Gdy zagra deszcz



Skąd: BM
Wysłany: 2010-12-01, 11:16   

A oto co w temacie Nastoligi powiedział mistrz Nastoligi
http://www.smanager.pl/smprasa/?p=3312
oczywiście prosze o komentaze
 
 
pawelek
Miszcz Slołłeja



Skąd: Gniezno
Wysłany: 2010-12-02, 15:55   

Nie zamierzam głowić się nad zgłoszeniem kandydatów w pierwszej turze plebiscytu, dlatego pytam was - czy ktoś zgłosił Nastoligę? :)
 
 
 
Hyziu
ShoutBox Team



Skąd: Gniezno
Wysłany: 2010-12-02, 16:02   

Oczywiście że tak :D
 
 
 
Hermes
Gdy zagra deszcz



Skąd: BM
Wysłany: 2010-12-02, 16:08   

oczywiście
 
 
Maniuś_gks
Speedway Dream Team



Skąd: k/Koszalin
Wysłany: 2010-12-02, 16:58   

Oczywiście...

... powiedział facet wieszając oczy na kołku.

A na serio to tak, zagłosowałem na Nastoligę.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgrey created by spleen created by spleen modyfied by SMANAGER.pl

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 10