SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne Strona Główna

Choose language:

Poprzedni temat «» Następny temat
Klikanie w Reklamy ;)
Autor Wiadomość
Hyziu
ShoutBox Team

Wysłany: 2013-05-09, 16:51   Klikanie w Reklamy ;)

Jeżeli ktoś ma ochotę pobawić się w klikanie w reklamy to zapraszam do rejestracji z moich linków :) Wyżyć się z tego nie da ale można kilka groszy choćby na wykup VIP'a w SM'ie sobie zarobić ;) Dla tych co przesiadują sporo czasu na kompach to żadna praca, po prostu od czasu do czasu coś tam klikną. Jak coś służę pomocą i jako taką wiedzą. Sam bawię się w to od miesiąca, więc też jeszcze nie do końca ogarniam ale się staram. Co by nie powiedzieć zarobiłem i wypłaciłem w miesiąc 5$ :d :d :d
Linków zamieszczam sporo jest więc w czym wybierać ;) Polskojęzyczny jest co prawda tylko jeden, ale te zagraniczne są bardzo łatwe w obsłudze ;)

Ostatnio zmieniony przez Hyziu 2013-11-05, 11:06, w całości zmieniany 3 razy  

Hyziu
ShoutBox Team

Wysłany: 2013-11-05, 11:10   

Podbijam temat, może ktoś się skusi. Jak ktoś miałby jakieś pytania to zawsze chętnie udzielę odpowiedzi na pw. Linki powyżej zaktualizowałem tylko do tych buxów które są na tą chwilę wypłacalne. Najbardziej polecam jednak dwa pierwsze, a kwota która wyświetla się na banerze neobuxa, to nie ściema, faktycznie już tyle zarobiłem, jednak większość przeznaczyłem na inwestycję bez których nie ma szans na wyciągnięcie większej kasy.

P.s. dla pracowitych poleconych istnieje możliwość dodatkowej gratyfikacji po wyklikaniu danej ilości reklam płatna przeze mnie na konto paypal. :)
Ostatnio zmieniony przez Hyziu 2013-11-05, 11:13, w całości zmieniany 2 razy  

betty78

Wysłany: 2021-06-10, 19:50   

Serio jest to opłacalne i wypłacalne? Ja tam zdecydowałabym się na coś bardziej pewnego. Chociażby tutaj https://www.prasa24h.pl/2...lac-w-avon.html możecie poczytać sobie, dlaczego opłaca się działać dla firmy avon. Poczytajcie sobie, bo w ten sposób uzmysłowicie sobie jaka jest to lekka i przyjemna.

Odpowiedz do tematu