SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne Strona Główna

Choose language:

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy gra żyje czy to martwy twór ?
Autor Wiadomość
Korr95

Wysłany: 2021-05-01, 22:15   Czy gra żyje czy to martwy twór ?

Witajcie drodzy gracze, odkąd dołączyłem do gry po kilku latach przerwy (ostatnie przygody miałem jakieś 10 lat temu z tą grą) nachodzi mnie refleksja ... Co się stało z tą grą przez te wszystkie lata... Co się stało z forum... ?

Pamiętam czasy jak to wszystko było zarządzane, na forum był porządek , nie walały się wpisy w różnych językach na temat markowych butów np Nike czy innych... nikt tego nie kontroluje, brak nadzoru ładu i składu... ale co tam forum, forum to nie gra, tego może nie być.

Sama gra to największa bolączka, regulamin, który został ostatnio zaktualizowany ... sami wiecie zapewne, kto interesuję się grą ten wie... Uwaga >>> w 2012 r a przypomnę dzisiaj mamy 2021...

Wystarczyłoby tak niewiele w tej grze pozmieniać, żeby było na czasie. Regulamin zaktualizować do obecnych prawdziwych regulacji sportu żużlowego a co za tym idzie odpowiednio ten regulamin zaimplementować do gry itd. Zapewne jakby gra się rozwijała to i nawet każdy za Vipa by zapłacił więcej.

Kolejna bolączka SM prasa.... rozumiem koszty hostingu strony, ale skoro by tego nie miałoby być to wystarczyłoby usunąć tą opcje z gry i finito.

Patrząc na ostatnie logi , updaty z 2015 r.....

Nie będę tego komentował. Zakładam ten temat, żeby poznać waszą opinie i tych którzy jeszcze żyją na tym forum włączyć do rozmowy chyba na dość ważny temat. Kto może niech się podzieli opinią a samego może sam właściciel gry się wypowie jak wygląda sytuacja, co się dzieje że projekt nie jest rozwijany.

Z mojej strony mogę powiedzieć, że szkoda że tak to wygląda bo gra kiedyś cieszyła się dość dużym zainteresowaniem, sam chętnie wtedy wykupowałem Vipa na poczcie przelewając kasę bo byłem za młody żeby mieć konto w banku :)

Jak tam SManagerzy , żyjecie !? Myślę że tak, dajcie znać co wam na wątrobie leży śmiało :)

Pablitos

Wysłany: 2021-05-02, 09:17   

Dwieście milionów razy wałkowany temat. Nie i koniec, nie ma i do widzenia :cry:
Też mnie to boli jak i zapewne kilkaset innych osób, ale nie jesteś w stanie przebić muru głową. Składano wielokrotnie wielkiemu guru propozycję przejęcia gry i ogarnięcia tego bajzlu, sam składałem prośby o dostęp do forum aby ogarnąć ten bajzel, no ale bez odzewu. Trzeba się cieszyć tym co jest, nic więcej nie zostało ;)
Ostatnio zmieniony przez Pablitos 2021-05-02, 09:17, w całości zmieniany 1 raz  

Korr95

Wysłany: 2021-05-02, 12:05   

Pablitos napisał/a:
Dwieście milionów razy wałkowany temat. Nie i koniec, nie ma i do widzenia :cry:
Też mnie to boli jak i zapewne kilkaset innych osób, ale nie jesteś w stanie przebić muru głową. Składano wielokrotnie wielkiemu guru propozycję przejęcia gry i ogarnięcia tego bajzlu, sam składałem prośby o dostęp do forum aby ogarnąć ten bajzel, no ale bez odzewu. Trzeba się cieszyć tym co jest, nic więcej nie zostało ;)

Może i temat wałkowany 200 mln razy, ale nie byłem na bieżąco.

Tobie nie odpisał sam właściciel gry, ale może ktoś inny kiedyś po złożonej propozycji dostał jakąś odpowiedź, orientujesz się coś?

Nie mogę zrozumieć motywu takiego postępowania, bo jeśli nawet nie chce się oddać gry w inne ręce, nie chce się wsparcia (już nie mówię o oddawaniu udziałów samej gry czy praw) to coś jest grubymi nićmi szyte. Tym bardziej, że działalność gospodarcza SManager.pl jest cały czas zarejestrowana czynna... Nie chce mnie się wierzyć że z Vipów wyciągnie na same opłaty itd, chyba że ta działalność to jakaś przykrywka pod inne interesy.. nie mnie to oceniać.

Bądź co bądź działalność gospodarcza jest zarejestrowana na jednym z Leszczyńskich adresów domowych, osiedle domków jednorodzinnych, ba nawet domek wygląda na zadbany :)

Pablitos

Wysłany: 2021-05-02, 13:51   

Jedyna opłata jaką musi wnieść to opłata za utrzymanie serwera. Uwierz mi, że mu się to zwraca kilkakrotnie po kasie z VIPów. Po prostu ma to już gdzieś i tyle, robi to, co musi robić, czyli przesuwać sezon co 3,5 miesiąca i naprawiać awarie jeśli takowe mają miejsce.

Korr95

Wysłany: 2021-05-02, 13:55   

Pytanie ile ludzi opłaca Vipa na dzień dzisiejszy :D druga sprawa to problem z uruchomieniem tego Vipa, po kilka tygodni oczekiwania żeby ci go ziomek uruchomił xD Musi mu na prawdę słabo zależeć skoro, nawet to co daje mu pieniądze olewa.

A opłaty z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej? Nie ma nic za darmo :) chyba że ziomek gdzieś pracuje na UoP i ma działalność dodatkową zarejestrowaną jako SManager to wtedy tylko składka zdrowotna :)
Ostatnio zmieniony przez Korr95 2021-05-02, 13:56, w całości zmieniany 1 raz  

Pablitos

Wysłany: 2021-05-02, 20:12   

Jeśli ktoś nie ogarnia tej gry i tego, co się dzieje to dalej będzie płacić Wojtkowi przelewem i wtedy pojawia się problem. Ja płacę PayPalem za VIP-a i mam go aktywowanego od razu. 2 złote więcej i masz spokój, a nie nerwy przez miesiąc.

Pawko

Wysłany: 2021-05-03, 22:52   

Pisałem już tutaj wcześniej - miałem jakiś czas temu pomysł na napisanie własnego menadżera, ale pomyślałem, że złożę propozycję odkupienia tego. Jak pomyślałem, tak zrobiłem, ale Właściciel nie był zainteresowany. Gra będzie stopniowo wygasać, aż zostaną 3 ligi i tyle.

Korr95

Wysłany: 2021-05-04, 08:17   

Pawko napisał/a:
Pisałem już tutaj wcześniej - miałem jakiś czas temu pomysł na napisanie własnego menadżera, ale pomyślałem, że złożę propozycję odkupienia tego. Jak pomyślałem, tak zrobiłem, ale Właściciel nie był zainteresowany. Gra będzie stopniowo wygasać, aż zostaną 3 ligi i tyle.

Skoro wiesz że się nic nie da zrobić, a chciałeś założyć własny manager to na ile realne jest żebyś się tego podjął :) ? Ciekawa alternatywa w sumie.

Pawko

Wysłany: 2021-05-04, 11:14   

Mam ten pomysł wciąż gdzieś z tyłu głowy, natomiast wymaga to potężnych zasobów czasowych, których niestety na tę chwilę nie jestem w stanie wygenerować. A jak coś robić to tylko 100%, nie na 50%.

Korr95

Wysłany: 2021-05-04, 15:26   

Jak coś daj znać, jeśli byś ruszył ten temat, być może będę mógł jakoś ci pomóc :)

Pawko

Wysłany: 2021-05-05, 00:37   

Dzięki, to miłe ;)

Korr95

Wysłany: 2021-05-06, 10:42   

Pawko napisał/a:
Dzięki, to miłe ;)

Miło to by było gdyby właściciel gry ruszył tyłek i ogarnął ten syf z grą i na forum, mega szok wtedy by był :)

zoro

Wysłany: 2021-05-06, 21:09   

a no ja tez pytalem go ale nie odpisal

Korr95

Wysłany: 2021-05-07, 11:00   

zoro napisał/a:
a no ja tez pytalem go ale nie odpisal

właściciel incognito, każdy słyszał nikt nie widział, nie rozumiem takiego postępowania.

Odpowiedz do tematu