SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne Strona Główna

Choose language:

Poprzedni temat «» Następny temat
Dyskusje na temat oszustw
Autor Wiadomość
Ghost

Wysłany: 2020-10-17, 23:39   

To tylko świadczy o pilnującym tu porządku :)

Hermes
Gdy zagra deszcz

Wysłany: 2020-10-18, 07:43   

Ghost napisał/a:
o tylko świadczy o pilnującym tu porządku

Firley napisał/a:
A Hermes dalej swoje... jak ktoś mu błędy i oszustwa wykaże to... BAN. Stara "dobra" SB-ecka metoda.

to już pytać nie mogę??? Mnie można obrażać i wyzywać ale gdy ja zadaję pytania to jest źle! Nie dostałem odpowiedzi więc chyba czas wyciągnąć wnioski i oba konta zamknąć

Yolo

Ostrzeżeń:
 5/3/5
Wysłany: 2020-10-18, 08:41   

Hermes napisał/a:
Ghost napisał/a:

Firley napisał/a:
A Hermes dalej swoje... jak ktoś mu błędy i oszustwa wykaże to... BAN. Stara "dobra" SB-ecka metoda.

to już pytać nie mogę??? Mnie można obrażać i wyzywać ale gdy ja zadaję pytania to jest źle! Nie dostałem odpowiedzi więc chyba czas wyciągnąć wnioski i oba konta zamknąć

Piękne to metody, najpierw dawać bana na pisanie na forum, za mówienie prawdy, a potem dawać bana za brak odpowiedzi i to w ciągu kilku godzin. No i teraz z konta kolegi muszę tu pisać, bo na moim przez cb pisać nie mogę.

Po drugie, fajne, że SB nie umiesz czytać

Po trzecie:

[Wczoraj 22:09] gzellus13: Hermes, jak mam ci odpowiedzieć w wątku o oszustwach skoro dałeś mi bana na pisanie, za mówienie prawdy :D
[Wczoraj 22:17] gzellus13: Najpierw ban na pisanie, a dopiero potem oskarżanie o mutli, żeby nawet mozliwości obrony nie było xD
[Wczoraj 22:18] gzellus13: A gdy miał pół roku wcześniej podane na tacy 4-kontowe multi to olał to, bo albo dobrzy znajomi, albo szkoda 140 szekli na rok
[Wczoraj 22:19] gzellus13: 03.04.2020 Magicznie 4 różne konta logują się między 20;36 a 20:41, nazwy kont bardzo zblizone i jeżdżą ze sobą sparingi
[Wczoraj 22:20] gzellus13: 5 kwietnia te same 4 konta logują się miedzy 12:12 a 12:21
[Wczoraj 22:20] gzellus13: 6 kwietnia te same 4 konta logują się miedzy 12:32 a 12:39
[Wczoraj 22:21] gzellus13: 10 kwietnia te same 4 konta logują się między 14:37 a 14:46
[Wczoraj 22:21] gzellus13: 15 kwietnia te same 4 konta logują się miedzy 10:37 a 10:40
[Wczoraj 22:22] gzellus13: 20 kwietnia te same 4 konta logują się miedzy 08:50 a 08:53
[Wczoraj 22:22] gzellus13: Wszystkie 4 konta, mają IDENTYCZNIE rozbudowane stadiony :D
[Wczoraj 22:22] gzellus13: Wszystkie potrzebne screeny zostały wrzucone przez uzytkownika rafii111 26.04.2020 w wątku o oszustwach
[Wczoraj 22:23] gzellus13: https://www.smanager.pl/f...r=asc&start=210
[Wczoraj 22:24] gzellus13: Dnia 04.10.2020 2 z powyższych kont ewidentnie ustawiają w Ekstralidze mecz o srebrny medal, gdzie gospodarz przegrywa nagle u siebie biegi o 1,5-2s z kimś kogo pokonałem w dwumeczu jak pazia, a sam na wyjeździe z tym co się podłożył nieznacznie przegrałem
[Wczoraj 22:25] gzellus13: Dnia 14.10.2020 Dostaję bana na pisanie na forum, za mówienie prawdy :D
[Wczoraj 22:25] gzellus13: A Dnia 17.10.2020 zostaję oskarżony o multi, gdy poczwórne multi śmiga sobie w najlepsze, a po godzinach logowania, widać że nic się nie zmieniło ;)
[Wczoraj 22:26] gzellus13: W samym wątku oszustwach, gdy ktokolwiek się wypowiada, to trzyma moją stronę Hermes, a nie twoją, to już wystarczająco pokazuje, jak bardzo nie masz racji
[Wczoraj 22:27] gzellus13: Możesz mnie zbanować, mogę nie zdobyć złota, przegrywajac w elidze z potrójnym multi, ale ja wiem swoje i Ci wtej grze, z którymi utrzymuję kontakt i ich szanuję wiedzą o co chodzi, mają o Tobie takie samo zdanie jak ja i to mi wystarczy ;)
[Wczoraj 22:28] gzellus13: A mnie zadowala fakt, że Kfjat pokazał w poprzednim sezonie tobie i temu mutli od siedmiu boleści, że nawet mając wsparcie moderacji i 2 konta w elidze nie potrafiliście go pokonać xD

Masz teraz dwie możliwości. Albo odbanować mnie, albo zbanować te ewidentne poczwórne multi Sułtanów. Ale wiemy, że nie zrobisz tego ani tego, bo to kim jesteś i ile jesteś warty już dawno pokazałeś, a ja przynajmniej nie bedę musiał już tracić czasu na tą oszukaną grę z zakłamaną moderacją ;)
Ostatnio zmieniony przez Yolo 2020-10-18, 08:43, w całości zmieniany 1 raz  

Yolo

Ostrzeżeń:
 5/3/5
Wysłany: 2020-10-18, 09:00   

Hermes napisał/a:
gzellus13, czyż to nie Twój klub THE LORDS OF VALYRIA (47202)??

To są dwie wiadomości:

1) co łączy Cię z tym kontem OLIMP JEŻEWO (65753). Sparingi możecie sobie śmigać do bólu. Wspólne logowania. Czyzby multi??
2) Jak to jest zarzucać oszustwa komus a sam oszukujesz?

Co do terminarza nie ja go ustalam

A co do tych dwóch kont. Historia ich wspólnych logowań sięga już roku 2011, gdy kolega miał już poprzednie konto. Stare usunął potem założył nowe. Obaj w to graliśmy to i wiadomo, że wspólne logowania się zdarzały. Potem on skończył grę, a szkoda było tak rozwiniętego konta, więc je utrzymywałem w nadziei, że moze kolega kiedyś do gry wróci. Mogłem nim spokojnie dostać się do eligi i ustawiać mecze jak twój kolega Sułtan, ale raz co to byłyby za wygrane, dwa byłoby to oszustwo, trzy za dużo zachodu.

W przeciwieństwie do Sułtanów nie używałem tych kont do współpracy, które przynosiłaby mi jakieś wielkie korzyści. Vipa mam kupionego, wiec mogłem spokojnie jeździć mecze bez szukania dzięki puli sparingowej. Transferów między swoimi kontami nie mieliśmy.

Pytanie ode mnie, czemu nie zbanowałeś tych kont już 4-5 lat temu, tylko dopiero teraz, gdy twój kolega ma 3 konta w elidze? Były obawy, że nawet z takim układem nie dałby rady ze mną wygrać ;) ?

Yolo

Ostrzeżeń:
 5/3/5
Wysłany: 2020-10-18, 09:04   

Poza tym, nadal największą głupotą tej gry, pozostaje dla mnie fakt, że wystarczy zgłosić konto jako rodzinne i wtedy już można sobie mieć multi, ty Hermes jesteś idealnym przykładem z kontem swojego syna, któremu jak sam pisałeś prowadziłeś konto, bo młody nie ogarnia (to po co mu konto) i chyba jeszcze swojemu szwagrowi. Hermes, Scorpic, Lucas jakoś tak chyba. O Sułtanach już zostało wszystko powiedziane, a pozostałych multi, które znalazł kolega jest tyle, że podejrzewam, że co najmniej 30% serwera to moze być multi ;)

dybkus

Wysłany: 2020-10-18, 09:37   

To teraz może odpowiedz czy zamierzasz coś zrobić z kontami Sułtanów?? Bo dla mnie na przykład to jest największy wałek tej gry i to w takim stopniu, że odechciewa się w to grać! Pomijając już te nieścisłości dotyczące swoich kont to albo robisz totalne porządki albo przestań tu zgrywać boga!
I to już jest raczej moment, żeby pojawił się (jeżeli w ogóle istnieje) właściciel tej gry w postaci Woytka i się wypowiedział bo jawnie biznes wymknął mu się spod kontroli

Ghost

Wysłany: 2020-10-18, 10:36   

Hermes napisał/a:
Ghost napisał/a:

Firley napisał/a:

Jasne że możesz pytać. Dostajesz też odpowiedzi. A my chcemy abyś wypowiedział się na temat ostatniej kolejki poprzedniego sezonu Ekstraligi. Ewentualnie niech wypowie się również sam zainteresowany "srebrny medalista".
Ostatnio zmieniony przez Ghost 2020-10-18, 10:38, w całości zmieniany 1 raz  

Yolo

Ostrzeżeń:
 5/3/5
Wysłany: 2020-10-19, 16:07   

Ghost napisał/a:
Hermes napisał/a:
Ghost napisał/a:

Firley napisał/a:

Jasne że możesz pytać. Dostajesz też odpowiedzi. A my chcemy abyś wypowiedział się na temat ostatniej kolejki poprzedniego sezonu Ekstraligi. Ewentualnie niech wypowie się również sam zainteresowany "srebrny medalista".

hermes się nie wypowie, bo woli udawać głupiego. A nie, przepraszam, powiedziałem udawać? On nic nie musi udawać ;)

Yolo

Ostrzeżeń:
 5/3/5
Wysłany: 2020-10-19, 16:08   

W żadnej grze do tej pory nie widziałem tak perfidnej moderacji, gdzie gośc od oszustw jest największym oszustem w całej grze, banuje za multi, samemu mając multikonto i nie ma nic przeciwno zgłoszonemu poczwórnemu multi, które robi sobie ustawki w ekstralidze. Cytując klasyka ,,pięknie k*rwa, pięknie"

śmieszny typku w byciu perfidnym ci nie dorównuje. Sam masz muliti za które zakończyłeś grę. Nie widzę sensu twojego pobytu tu na forum skoro nie masz (już) klubu w grze. Tak więc żegnaj/ To jest ewentualna odpowiedź na odwołanie się na support
Ostatnio zmieniony przez Hermes 2020-10-19, 17:42, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu