SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne Strona Główna

Choose language:

Poprzedni temat «» Następny temat
Dyskusje na temat oszustw
Autor Wiadomość
gzellus13
gzellus13

Wysłany: 2020-05-24, 15:50   

Fajnie, że zamiast dyskutować na temat oszustw, to teraz będą dyskusje na temat banowania multi na forum.

Poważnie, na temat gościa od oszustw zostało już powiedziane wszystko przez wiele osób, a z Wojtkiem nie ma od dawna żadnego kontaktu, bo FB też już od dawna olewa.

Scor

Wysłany: 2020-05-25, 17:05   

frajerów wpisy olewa. Odbiera to co faktycznie się dzieje na forum i w grze. Dziwi mnie cierpliwość Hermesa bo poza grą taki nie jest. Już dawno Mu mówiłem żeby zrobił tu porządek. Ma za Sobą regulamin którego co niektórzy zapomnieli.
Cytując jednego z Was morda w kubeł nieprawdaż Biduel czy Firley?

Hermes popatrz na to:

2.Zasady korzystania z forum
§2.1 Jeśli nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia, nie wypowiadaj się.

§2.2 Osoby, które będą sztucznie wszczynać zbędne rozmowy na forum prowadzące do kłótni lub ostrzejszych wypowiedzi, a także w nich uczestniczyć, będą wykluczane z uczestnictwa na naszym forum.

§2.3 Zabrania się pisać jakichkolwiek obraźliwych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych postów. Złamanie tej zasady może być przyczyną zablokowania konta użytkownika czasowo lub na stale.

Hermes
Gdy zagra deszcz

Wysłany: 2020-05-25, 17:47   

ja nie mam problemów z komunikacją z Wojtkiem.

Tak myślę nad tym Regulaminem. Tu paru ludków mogłoby wylecieć i to na stałe.

I jeszcze jedno panie Firley lub Biduel nie przypominam sobie żebyśmy na coś umawiali. Walisz kłamstwami na każdą stronę.

no cóż tak podobno się napisałeś do Scora "morda w kubeł" więc proponuje żebyś to zrobił.

Nie pozdrawiam

gzellus13
gzellus13

Wysłany: 2020-05-25, 19:55   

Scor napisał/a:
frajerów wpisy olewa. Odbiera to co faktycznie się dzieje na forum i w grze.

Niekoniecznie, pisałem do niego w marcu jak nie były naliczone obozy, napisałem w poniedziałek, 3 dni po czasie gdy powinny być naliczone. Wiadomośc nie wyświetlona do dzisiaj xD

Kiedyś odczytywał wiadomosci na FB i to dość szybko. Czy to w sprawie VIP'a czy jakieś inne. Teraz już tego nie robi.

Domin
Vocovia Wokowice

Wysłany: 2020-05-27, 12:59   

Wiem, że raczej nic z tym nie będzie zrobione bo gra umiera, ale czy to przypadkiem nie jest multi?
REKIN RYBNIK nick Arko
KS.REKIN RYBNIK nick Aro
Obie drużyny 6. LIGA, GR. 4
Podobne nazwy, podobny nick. To raczej nie przypadek i nie konto rodzinne.

Hermes
Gdy zagra deszcz

Wysłany: 2020-05-28, 17:11   

Domin, poszło info do graczy.
Jest jeszcze pod tym samym ip jeszcze jeden 2 ligowiec.
Zobaczymy co odpiszą lub odpisze

Domin
Vocovia Wokowice

Wysłany: 2020-05-28, 20:51   

Hermes napisał/a:
Domin, poszło info do graczy.
Jest jeszcze pod tym samym ip jeszcze jeden 2 ligowiec.
Zobaczymy co odpiszą lub odpisze

Wydaje mi się, że będzie w odpowiedzi coś o klubie taty, mamy i chłopaka siostry ;)
Jeśli możesz to napisz proszę jaki będzie finał tej sprawy.
Ostatnio zmieniony przez Domin 2020-05-28, 21:05, w całości zmieniany 1 raz  

Hermes
Gdy zagra deszcz

Wysłany: 2020-05-29, 21:34   

Sprawa załatwiona. Aro kończy grę banem

Domin
Vocovia Wokowice

Wysłany: 2020-05-30, 19:41   

Ok dzięki za info.

dybkus

Wysłany: 2020-05-31, 12:44   

Normalnie tu jest większa propaganda niż w TVPiS!! "Ekspert", czytaj Scor, w postaci obrońcy "władzy", czytaj Hermes, już jest...
Dajemy Ci tu multi na tacy, wszyscy wiedzą, że to muti tyko Ty nie przyjmujesz tego do wiadomości i bronisz go zawzięcie. Swoją drogą po części to rozumiem bo gościu opłaca vipa na wszystkie 4 drużyny no ale jak regulamin tego zabrania to albo trzeba to tępić, albo trzeba zmienić regulamin przyzwalając na tego typu praktyki.
Ogólnie, że mu się chcę... koleś ma chyba dużo czasu wolnego...

gzellus13
gzellus13

Wysłany: 2020-05-31, 13:34   

Spoko, będzie śmiesznie, jak w przyszłym sezonie zaczną się ustawki w elidze. Wtedy będzie można będąc w pełni usprawiedliwionym cisnąć Hermesowi ;)

Btw, te 2 konta, które teraz banuje Vipa nie mają, czyli żadna strata. Może faktcznie coś w tym jest ;)

dybkus

Wysłany: 2020-05-31, 16:17   

Dobrze, że będę się tylko biernie przyglądał tej farsie, ale współczuje reszcie walczącej o coś tam w następnym sezonie...

rafiii111

Wysłany: 2020-05-31, 18:02   

dybkus, Przecież Hermes i Scor to też multi, nie radził sobie w dyskusji to zaprosił swojego zmyślonego kolegę :lol:

Zgłaszane w listopadzie. Gramy w menedżera żużlowego, w którym człowiek zajmujący się rozpatrzaniem oszustw jest oszustem, więc nie oczekujmy sprawiedliwości xD

§2.3 Zabrania się pisać jakichkolwiek obraźliwych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych postów. Złamanie tej zasady może być przyczyną zablokowania konta użytkownika czasowo lub na stale.
Ostatnio zmieniony przez Hermes 2020-05-31, 21:29, w całości zmieniany 1 raz  

dybkus

Wysłany: 2020-05-31, 18:35   

Nie jestem aż tak na bieżąco... no to by wiele wyjaśniało, multikonciarz broni multikonciarza ... ehhh szkoda tego Managera, że prowadzony jest przez takie towarzystwo... Właściciel ma wszystko w d... przez co kolejni czują się bezkarni.

Hermes
Gdy zagra deszcz

Wysłany: 2020-05-31, 21:32   

rafiii111, ostrzegam. Każdy kolejny post oszczerczy zakończy się banem. Żarty się skończyły.
No słabo że ktoś normalny widzi co kombinujecie i jak oczerniacie mnie.

Odpowiedz do tematu