SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne Strona Główna

Choose language:

Poprzedni temat «» Następny temat
F*uck you Woytek
Autor Wiadomość
gzellus13
gzellus13

Wysłany: 2020-01-19, 00:20   F*uck you Woytek

Jak juz wczoraj pisałem, dzień bez zgłoszenia błędu do 12 to dla Woytka dzień stracony

2 zawodników do IMS wystawionych, Wąsek i Bochniak, a magicznie Bochniaka nigdzie nie przydzieliło

W zasadzie i tak niewielkie szanse na cokolwiek, bo IMS to 100% loterii, ale sam fakt pozostaje

Oczywiście bana pewnie dostanę na forum, bo tylko to tutaj jeszcze działa

ja ę, co za gra, czyli że ktoś moze sobie 5 sezonów juniora szykować, a ostatecznie gra go nie wystawi bo Woytek to debil i nawet nie czyta forum? Przeczyta sobie moze po pół roku a wtedy można z tym zrobić.
Ostatnio zmieniony przez gzellus13 2020-01-19, 11:21, w całości zmieniany 1 raz  

Qdlaty
Never give up!

Wysłany: 2020-01-19, 22:53   

Błędy ma chyba każda gra, ale w SM brak bieżącej ich poprawy to już jest kpina przy tylu graczach płacących za VIPa. Pewnie byłoby znacznie więcej graczy, gdyby nie to olewające podejście twórcy.

Kfjat

Wysłany: 2020-01-30, 18:06   

Za co Szanowny Autorze gry wyciagasz pieniadze od graczy? Nie wstyd Ci żebrac o VIPy skoro nie naprawiasz nawet błędów??

IMJSM - mam prawo wystawic jako extraligowiec czy tez Mistrz Ligi az trzech rajderów. I co z tego skoro tylko jeden w ogóle gdzies został zaklasyfikowany?

Zamiast trzech jedzie jeden. I to jeszcze ten najsłabszy.

Dla mnie wszyscy powinni miec VIPy gratis.

A tak jestes tylko i wyłacznie żebrakiem.

P.S. Za 7 dni kończy mi się aktualny VIP. Nie martw się, zapłacę Ci. Stać mnie.
A jak ładnie poprosisz to przeleje Ci 2x tyle.
Ostatnio zmieniony przez Kfjat 2020-01-30, 18:14, w całości zmieniany 1 raz  

rafiii111

Wysłany: 2020-01-30, 21:15   

Przykre jest jedynie to, że ten kretyn nawet tego nie przeczyta i nie będzie miał świadomości że są jakieś błędy w grze. Nie ma z nim kontaktu w grze, na forum i na mailu. Kiedyś jeszcze dało się przez fb, ale i to już jest niemożliwe od dłuższego czasu. :roll:

Pablitos

Wysłany: 2020-02-01, 11:57   

Wiem, że ten wątek był już gdzieś poruszany, ale czy nie ma możliwości, aby ktoś lotny w tych tematach mógł przejąć grę od tego cymbała? Zespół kilku zgranych osób i ta gra może wrócić do lat świetności. Nie starczyłoby mi palców u rąk żeby wymienić jakie zmiany są potrzebne w tej grze. Może czas ruszyć niebo i ziemię i coś z tym zrobić? :evil:

Kfjat

Wysłany: 2020-02-01, 18:25   

To, ze ten błazen tego nie czyta to raczej oczywiste. Ogolnie uwazam, że gosc to typowa miękka faja. Jakis czas temu leciały na niego gromy od graczy to sie obraził jak dzieciaczek. Niby kombinował, ze jakis Jan ma ogarniac tematy gry ale widocznie wolał uciec by nie czytac o sobie faktów i obelg, które sa oczywiste.

PS Dzisiaj oczywiscie IMSM i z trzech ludzi jedzie jeden.

Mnie na kupno tej gry z pewnoscia stac ale nie robie interesow z debilami i amatorami.

dybkus

Wysłany: 2020-02-01, 22:58   

U mnie to samo na trzech pojechało tylko po jednym i w seniorach i w juniorach...
Już było poruszane żeby oddał to albo odsprzedal komus kto by to ogarnął, myślę że znalazł by się ktoś chętny. Ogólnie dla mnie osobiście byłaby to czarna magia ale podobnie jak kfiat finansowo jak najbardziej mógłbym Się dorzucić do projektu.
Kwestia tylko dobrych chęci Pana szanownego Twórcy czy raczy się odezwać czy dalej ma to w dupie.

Pablitos

Wysłany: 2020-02-02, 11:12   

Nie wiem jak Wy, ja jestem za zawiązaniem jakiejś grupy, która by była chętna uratować grę. Dla mnie też prowadzenie tej gry to czarna magia, ale chyba liczą się chęci.

gzellus13
gzellus13

Wysłany: 2020-02-02, 12:48   

Czyli to nie była jednorazowa akcja z brakiem mojego zawodnika, a globalny bug

Cóż za zaskoczenie w tej perfekcyjnie zarządzanej grze :D

Odpowiedz do tematu