SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne Strona Główna

Choose language:

Poprzedni temat «» Następny temat
propozycja prezentowa
Autor Wiadomość
duzakaczkad

Wysłany: 2019-10-25, 07:56   propozycja prezentowa

Cześć!
Muszę szybko skombinować jakiś prezent dla zapalonych fanów żużla. Dostałem zaproszenie na rocznicowe party no i koniecznie trzeba im coś wręczyć. Zawody już się dawno pokończyły, więc lepszy będzie typowo okolicznościowy drobiazg. Zastanawiam się, czy wazon z dedykacją i wygrawerowaną grafiką jako prezent na rocznicę ślubu będzie odpowiedni. A może macie inne lepsze pomysły?
Ostatnio zmieniony przez duzakaczkad 2019-10-29, 09:50, w całości zmieniany 1 raz  

alfred33331

Wysłany: 2019-11-11, 18:20   

Dla fanów szybkich samochodów na prezent na pewno będzie dobre wypożyczalnia samochodów Kraków może być odpowiednim wyjściem. Nie uwierzysz ale wynajem na jeden dzień mustanga to koszt zaledwie około 500zł. Zobacz sobie na ich stronę.

alfred33331

Wysłany: 2019-12-01, 23:11   

Ja lubię dawac nietypowe prezenty i przy okazji przegladania różnych stron natrafiłem na https://diabetyk24.pl/blog-section/insulina-w-tabletkach gdzie nie tylko dowiedziałem się ciekawych rzeczy a temat nowych tabletek insuliny które mają zastąpić cukrzyka zastrzyki to na tej stronie znalazłem bardzo ciekawe produkty jak np suplementy i znalazłem tam idealne prezenty dla moich znajomych. Polecam

alfred33331

Wysłany: 2019-12-02, 06:38   

Jana prezent bardzo często kupuje kosmetyki, Uważam że jest to najbardziej trafiony prezent. Zawsze osoba której je daje jest zadowolona i zawsze używa. Kupuje jej na stronie https://dermalogica.pl/ i zdecydowanie polecamy tą stronę poniewaz jest naprawdę duży wybór kosmetyków więc na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Odpowiedz do tematu