SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne Strona Główna

Choose language:

Poprzedni temat «» Następny temat
herbata w formie prezentu
Autor Wiadomość
sasgabi

Wysłany: 2017-08-17, 12:53   herbata w formie prezentu

Witam, tak jak w temacie powyżej czy wypada dać na prezent herbatę smakową zapakowaną w piękną puszkę? znalazłam takie z Basilura, czy ktoś ją pił i czy ją polecacie?

Ingi
Inga

Wysłany: 2017-10-26, 10:52   herbata

Nie słyszałam, ja kupuję sprawdzone herbaty owocowe + dobrą kawę :)

aleks901

Wysłany: 2018-03-07, 11:29   

A może warto w tego typu tematach doradzić się znajomych? Moim zdaniem to jest dość dobra opcja ;)

MartaK

Wysłany: 2018-03-21, 18:44   

Myślę, że może być to jak najbardziej udany prezent. Ja z pewnością bym się na coś takiego zdecydował.

inex19825

Wysłany: 2018-03-21, 20:09   

Dużo oryginalnych pomysłów można znaleźć po prostu poprzez przeglądarkę. Szukania niewiele a pomysły na prawdę ciekawe.

gunin

Wysłany: 2018-03-21, 21:27   

Według mnie herbata to bardzo skąpy prezent. Nie wiem co innego można Ci zaproponować, niewiele wiemy o twoim celu.

maxi0o

Wysłany: 2018-04-24, 13:55   

Super, dzięki wielkie za ciekawe porady w tym temacie :) Z całą pewnością przyda mi się ;)

digi

Wysłany: 2019-09-10, 04:39   

Dokładnie. Jakiś czas temu stworzyłam sobie listę prezentów i jak potrzebuję, to zawsze mam ją pod ręką. Łatwiej mi dokonać wyboru. Jeśli chodzi o herbatę, to moim zdaniem będzie najlepszym prezentem dla dziadków albo cioci. Dla młodszych dobrze sprawdzają się perfumy takie jak zapachy od Caroliny Herrery https://perfumy.pl/firm-pol-58-Carolina-Herrera.html Kilka razy już je kupowałam na prezent i zawsze były strzałem w dziesiątkę.

alfred33331

Wysłany: 2019-10-19, 18:04   

A może lepiej cos do robienia kawy? Polecam bardzo ekspres do kawy ponieważ ja uwielbiam taki rodzaj kawy. Poprawia mi nastrój od razu taka kawa. Polecam niezmiernie jako super dodatek do każdej kuchni. Na pewno się sprawdzi również na prezent taki express

Odpowiedz do tematu