SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne Strona Główna

Choose language:

Poprzedni temat «» Następny temat
Awaria z 31.12.2018
Autor Wiadomość
gzellus13

Wysłany: 2019-01-02, 14:10   Awaria z 31.12.2018

Wszystko ma obsuwę, nie naliczyło formy z niedzieli, nie naliczyło treningu w poniedziałek i wtorek, spadki to się pewnie wszystkie przesuną o 2 dni.

GJ

gzellus13

Wysłany: 2019-01-02, 14:35   

Wszystkie transfery z tego okresu też powinny zostać cofnięte, a nie zostało to zrobione. I np taki grajek

Doris Stefański
Wiek 31
80 Forma
100 XP
69 K
91 R
100 S
98 TJ
98 TS

Poszedł za 12 000.
Ostatnio zmieniony przez gzellus13 2019-01-02, 14:36, w całości zmieniany 1 raz  

Karic

Wysłany: 2019-01-02, 17:39   

To jest jedna wielka porażka. Który to już raz? Wszystko powinno być przywrócone sprzed awarii.

Klemens87

Wysłany: 2019-01-02, 20:28   

No jest "lekki" bajzel...

gzellus13

Wysłany: 2019-01-02, 21:24   

Na Wojtka bym nie liczył, na FB nie żyje od paru miesięcy, a ostatnią dużą awarie z października naprawiono po łebkach.
Ostatnio zmieniony przez gzellus13 2019-01-02, 21:25, w całości zmieniany 1 raz  

Kajtek
ZKS Rzeszow

Wysłany: 2019-01-02, 21:55   

Wszystko ło, mecze dalej są naliczane zawodnikom a po niedzieli powinny się wyzerować. Po co płacić VIP jak tu co chwila coś .

wysokie

Wysłany: 2019-01-06, 10:38   

Witam gram w tą grę 9 lat ale jak widzę to jest coraz gorzej nikt nic nie robi a ja jeszcze głupi wspomagam ten cały bałagan kupowaniem vipa pytam po co???
biegów do tej pory nikt dalej nie policzył zawodnicy mają po 28 biegów od zeszłego tygodnia rozumiem ze forma teraz skoczy 2 razy inaczej chyba szlak mnie trafi bo po co pilnować ?? ?
Druga sprawa zero informacji ze w związku z awarią będą dwa sparingi jednego dnia dostałem kare za nie wystawienie składu pytam dlaczego?????

jerryriva

Wysłany: 2019-01-06, 20:13   

Nic tylko pozew do sadu, niech oddaje za Vipa z ostatnich kilkunastu miesiecy :> :>

gzellus13

Wysłany: 2019-01-07, 00:15   

I jak można się było domyslić, pomimo przejechania w tym tygodniu 14 biegów, to forma od -2 do -4.

Gra totalnie olana, 0 odezwu na temat awarii (chyba pierwszy raz w historii, nawet w październiku było jakieś info), vipy zamiast po 3 dniach przychodzą po 2 tygodniach albo wcale, żadnej rekompensaty za zmarnowane dni VIP.

Mozna z takim czymś iść do sądu, albo zgłosić na policję? Poszkodowanych jest wielu, wiec moze nawet coś z tego by było :D

ukixxl
ukixxl

Wysłany: 2019-01-07, 05:58   

hejka ,
niestety ale też pilnowałem żeby moi zawodnicy jechali po 14 - 16 biegów w tym tygodniu i forma poszła w dół o 2 do 4!
mam nadzieję że ktoś to poprawi!!!

Koval
Koval

Wysłany: 2019-01-07, 08:42   Jakieś nieporozumienie

Przed wczorajszym meczem każdy mój zawodnik miał 25 biegów na koncie... To jest jakiś szok. Mecz u siebie przegrany, zawodnicy żadnego biegu nie potrafili wygrać. I jeszcze jakby tego było mało, to forma tak jak piszecie -2, -4. Miała być walka o medal, jest wielkie nic... :/

Martan45

Wysłany: 2019-01-07, 10:10   

Dziadostwa ciąg dalszy. Tam im chyba ktos nasral do tych serwerow. Jedyna roznica między ta gra a gownwm jest taka ze gowno sie utrzyma na powierzchni a gra tonie.

Bonson

Wysłany: 2019-01-10, 01:06   

Ja grałem prawie od początku tej gry kupę lat :) i się uwolniłem od tego gówna,szkoda czasu na grę tutaj :) i tak nikt tego nie pilnuje,póki wpada parę groszy za vipy to Wojtek naprawia, a raczej przywraca grę jak dostanie telefon od kogoś ze nie działa :) coraz mniej jest wpłat wiec gra i tak upadnie szkoda waszego czasu od 8 lat tu nic się nie dzieje :)

Emilpivko

Wysłany: Wczoraj 22:01   brak naliczenia formy - spadek

niestety moi zawodnicy nie maja doliczonej formy przy awarii systemu, gdzie jadąc w barażach o wejście do 4 lig, zawodnicy jadą w kratkę i przegrywam dwumecz 2 pkt,
mając pełna formę penie byłbym w 4 lidze, w tym przypadku, administrator gr powinien dokonać awansu drużyny z niższej ligi lub powtórzyć baraże, albo dokonać !! zwrotu za konto VIP! !!

gzellus13

Wysłany: Wczoraj 22:19   

Pff ja to tę awarię będę jeszcze odczuwać przez 2-3 pierwsze tygodnie kolejnego sezonu, bo zamiast mieć teraz u wszystkich zawodników formę 80, to niektórzy mają 75.

Odpowiedz do tematu