SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne Strona Główna

Choose language:


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: ThoM
2015-01-11, 21:09
XXV Sezon Ligi Klanów
Autor Wiadomość
ThoM


Skąd: wiesz
Wysłany: 2015-01-11, 21:03   XXV Sezon Ligi Klanów

EKSTRALIGA


GRUPA MISTROWSKA

1. DRAGONS ON FIRE 06 - 4-0-2-3 45:15 +654 11 pkt
2. ShoutBox Team 06 - 3-0-3-1 27:31 -139 7 pkt
3. PARENT'E OLIWIA'S 06 - 3-0-3-0 24:34 -269 6 pkt
4. White Dragons 06 - 2-0-4-2 22:38 -246 6 pkt



11 kolejka - 16.12.2014
ShoutBox Team - DRAGONS ON FIRE 7:3 (239 - 214)
1. Power Gniezno (Hyziu) - Rock Team Góra (Bullap) 53:40
2. Faraony Toronto (Faraony) - Orzeł Elbląg (Paarn) 41:49
3. Zdziwieni Kostrzyn (Maciey) - Mocny Leszno (Mocny) 51:39
4. Amatorzy Toruń (Jury80) - Vendetta Rzeszów (Bukaj) 45:45
5. Korona Rzeszów (Spawn101) - TŻ Zacisze (Kasta32) 49:41

White Dragons - PARENT'E OLIWIA'S 4:6 (166 - 236)
1. K.S . Zebrzydowice Rybnik(redondo) - PBNF Bydgoszcz (Kabat) 30:60
2. Złomiarze Inowrocław (Olek66621) - gonzalo81 toruń (Gonzalo81) 0:40
3. Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) - Unia Katowice (sowa25) 47:43
4. Słocińska Rzeszów (Sebapaka1) - WISNIA Gniezno (Wkrety12) 21:69
5. FC Skem (Liverpool) - W25 Gniezno Tajwan (Rafałegg) 68:24


12 kolejka - 23.12.2014
DRAGONS ON FIRE - White Dragons 10:0 (333 - 120)
1. Vendetta Rzeszów (Bukaj) - K.S . Zebrzydowice Rybnik (redondo) 75:15
2. TŻ Zacisze (Kasta32) - Słocińska Rzeszów (Sebapaka1) 62:29
3. Rock Team Góra (Bullap) - Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) 68:22
4. Mocny Leszno (Mocny) - Złomiarze Inowrocław (Olek66621) 61:31
5. Orzeł Elbląg (Paarn) - Forever Krosno (Freesamen) 67:23

PARENT'E OLIWIA'S - ShoutBox Team 6:2 (198 - 165)
1. Orły Gniezno (Altrus) - Power Gniezno (Hyziu) 46:44
2. Unia Katowice (sowa25)- Faraony Toronto (Faraony) 0:0
3. W25 Gniezno Tajwan (Rafałegg ) - Zdziwieni Kostrzyn (Maciey) 49:44
4. gonzalo81 toruń (Gonzalo81) - Amatorzy Toruń (Jury80) 61:29
5. WISNIA Gniezno (Wkrety12) - Korona Rzeszów (Spawn101) 42:48


13 kolejka - 30.12.2014
White Dragons - DRAGONS ON FIRE 2:8 (173 - 282)
1. K.S. Zebrzydowice Rybnik (redondo) - Vendetta Rzeszów (Bukaj) 40:50
2. NOVUM Bydgoszcz (Raffi) - TŻ Zacisze (Kasta32) 28:65
3. FC Skem (Liverpool) - Rock Team Góra (Bullap) 36:56
4. Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) - Mocny Leszno (Mocny) 46:44
5. Słocińska Rzeszów (Sebapaka1) - Orzeł Elbląg (Paarn) 23:67
Pierwszy mecz: DRAGONS ON FIRE - White Dragons 10:0 (333 - 120)
Bonus: DRAGONS ON FIRE


ShoutBox Team - PARENT'E OLIWIA'S 8:2 (273 - 179)
1. Power Gniezno (Hyziu) - Orły Gniezno (Altrus) 63:29
2. Faraony Toronto (Faraony) - Unia Katowice (sowa25) 39:51
3. Amatorzy Toruń (Jury80) - W25 Gniezno Tajwan (Rafałegg) 62:28
4. Zdziwieni Kostrzyn (Maciey) - gonzalo81 toruń (Gonzalo81) 49:41
5. Korona Rzeszów (Spawn101) - WISNIA Gniezno (Wkrety12) 60:30
Pierwszy mecz: PARENT'E OLIWIA'S - ShoutBox Team 6:2 (198 - 165)
Bonus: ShoutBox Team



14 kolejka - 06.01.2015
DRAGONS ON FIRE - ShoutBox Team 10:0 (302 - 149)
1. Orzeł Elbląg (Paarn) - Power Gniezno (Hyziu) 57:34
2. TŻ Zacisze (Kasta32) - Faraony Toronto (Faraony) 55:35
3. Mocny Leszno (Mocny) - Amatorzy Toruń (Jury80) 66:24
4. Rock Team Góra (Bullap) - Zdziwieni Kostrzyn (Maciey) 71:19
5. Vendetta Rzeszów (Bukaj) - Korona Rzeszów (Spawn101) 53:37
Pierwszy mecz: ShoutBox Team - DRAGONS ON FIRE 7:3 (239 - 214)
Bonus: DRAGONS ON FIRE


PARENT'E OLIWIA'S - White Dragons 4:6 (163 - 237)
1. WISNIA Gniezno (Wkrety12) - Forever Krosno (Freesamen) 34:56
2. gonzalo81 toruń (Gonzalo81) - Słocińska Rzeszów (Sebapaka1) 55:35
3. Orły Gniezno (Altrus) - K.S. Zebrzydowice Rybnik (redondo) 53:37
4. Unia Katowice (sowa25) - Złomiarze Inowrocław (Olek66621) 0:40
5. PBNF Bydgoszcz (Kabat) - Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) 21:69
Pierwszy mecz: White Dragons - PARENT'E OLIWIA'S 4:6 (166 - 236)
Bonus: White Dragons




GRUPA ŚRODKA

1. Old Speedway Team 06 - 5-0-1-2 34:24 +109 12 pkt
2. Team X-Fighters 06 - 4-0-2-2 36:24 +107 10 pkt
3. Team Spirit Ligi T-R-T 06 - 3-0-3-2 32:26 +174 8 pkt
4. Puma Fighters 06 - 0-0-6-0 16:44 -390 0 pkt



11 kolejka - 16.12.2014
Old Speedway Team - Team Spirit Ligi T-R-T 6:4 (247 - 203)
1. Speedway Pawłowo (Grando) - Tesser Team (Tesser) 44:46
2. Ks. Apator Toruń (Czehoo) - KS Żużlowiec Toruń (Hermes) 67:23
3. Perełka Gniezno (Mb1978) - PKO Rybnik (Ojro) 55:35
4. Dozland Bolesławiec (Dozi4) - GKM Graudenz Grudziądz (Lucjanos) 65:25
5. Unibax Toruń (Snejku) - Jadowici Tarnów (Serpent) 16:74

Puma Fighters - Team X-Fighters 4:6 (218 - 232)
1. GKM GTŻ MIRKO GRUDZIĄDZ (Mirko) - Debeściaki Poznań (Korbi100) 28:62
2. Marma Łąka (Coolman) - FALUBAZ WYSOKIE (Wysokie) 30:60
3. Black Riders Leszno (Speedway_fighter) - Lapsy Toruń (Lambert) 69:21
4. RehaMed Złotów (Zyga87) - Sybisie Toruń (Sybi) 44:46
5. ROL.KO Konojady (Damianekl) - CinekTeam Lublin (Cinekmontex) 47:43


12 kolejka - 23.12.2014
Team Spirit Ligi T-R-T - Puma Fighters 10:0 (280 - 121)
1. Jadowici Tarnów (Serpent) - KKŻ Wilki Krosno (Johana30) 62:28
2. PKO Rybnik (Ojro) - GKM GTŻ MIRKO GRUDZIĄDZ (Mirko) 60:30
3. KS Żużlowiec Toruń (Hermes) - GKŻ Monster Gorlice (Kubens07) 40:0
4. Zbieran Start Gniezno (Zbieran) - Motor KMZ Lublin (Teqila11) 53:37
5. Tesser Team (Tesser) - RehaMed Złotów (Zyga87) 65:26

Team X-Fighters - Old Speedway Team 4:6 (195 - 258)
1. Ks Kolejarz Opole 1977 (Prezes77) - Speedway Pawłowo (Grando) 25:65
2. FALUBAZ WYSOKIE (Wysokie) - Ks. Apator Toruń (Czehoo) 47:43
3. CinekTeam Lublin (Cinekmontex) - Perełka Gniezno (Mb1978) 37:56
4. Debeściaki Poznań (Korbi100) - Dozland Bolesławiec (Dozi4) 60:30
5. Unia Leszno (Kojot) - Unibax Toruń (Snejku) 26:64


13 kolejka - 30.12.2014
Puma Fighters - Team Spirit Ligi T-R-T 4:6 (136 - 215)
1. GKM GTŻ MIRKO GRUDZIĄDZ (Mirko) - Tesser Team (Tesser) 31:61
2. RehaMed Złotów (Zyga87) - KS Żużlowiec Toruń (Hermes) 52:37
3. Marma Łąka (Coolman) - Zbieran Start Gniezno (Zbieran) 0:40
4. Black Riders Leszno (Speedway_fighter) - Jadowici Tarnów (Serpent) 53:37
5. ROL.KO Konojady (Damianekl) - PKO Rybnik (Ojro) 0:40
Pierwszy mecz: Team Spirit Ligi T-R-T - Puma Fighters 10:0 (280 - 121)
Bonus: Team Spirit Ligi T-R-T


Old Speedway Team - Team X-Fighters 6:4 (205 - 245)
1. Speedway Pawłowo (Grando) - Debeściaki Poznań (Korbi100) 29:61
2. Ks. Apator Toruń (Czehoo) - Unia Leszno (Kojot) 57:33
3. Unibax Toruń (Snejku) - FALUBAZ WYSOKIE (Wysokie) 17:73
4. Dozland Bolesławiec (Dozi4) - Sybisie Toruń (Sybi) 48:42
5. Perełka Gniezno (Mb1978) - CinekTeam Lublin (Cinekmontex) 54:36
Pierwszy mecz: Team X-Fighters - Old Speedway Team 4:6 (195 - 258)
Bonus: Old Speedway Team



14 kolejka - 06.01.2015
Team Spirit Ligi T-R-T - Old Speedway Team 6:2 (181 - 129)
1. Tesser Team (Tesser) - Speedway Pawłowo (Grando) 0:0
2. PKO Rybnik (Ojro) - Ks. Apator Toruń (Czehoo) 48:42
3. Jadowici Tarnów (Serpent) - Perełka Gniezno (Mb1978) 40:0
4. Zbieran Start Gniezno (Zbieran) - Dozland Bolesławiec (Dozi4) 40:50
5. KS Żużlowiec Toruń (Hermes) - Unibax Toruń (Snejku) 53:37
Pierwszy mecz: Old Speedway Team - Team Spirit Ligi T-R-T 6:4 (247 - 203)
Bonus: Team Spirit Ligi T-R-T


Team X-Fighters - Puma Fighters 8:2 (222 - 178)
1. FALUBAZ WYSOKIE (Wysokie) - Motor KMZ Lublin (Teqila11) 71:19
2. Unia Leszno (Kojot) - GKŻ Monster Gorlice (Kubens07) 0:40
3. Sybisie Toruń (Sybi) - KKŻ Wilki Krosno (Johana30) 48:42
4. CinekTeam Lublin (Cinekmontex) - Marma Łąka (Coolman) 48:42
5. Debeściaki Poznań (Korbi100) - ROL.KO Konojady (Damianekl) 55:35
Pierwszy mecz: Puma Fighters - Team X-Fighters 4:6 (218 - 232)
Bonus: Team X-Fighters

 
 
ThoM


Skąd: wiesz
Wysłany: 2015-01-11, 21:05   

SEZON ZASADNICZY


GRUPA A

1. DRAGONS ON FIRE 10 - 9-0-1-5 88:12 +1353 23 pkt
2. PARENT'E OLIWIA'S 10 - 9-0-1-4 71:29 +631 22 pkt
3. Old Speedway Team 10 - 6-0-4-3 56:44 +116 15 pkt
4. Puma Fighters 10 - 4-0-6-2 39:61 -272 10 pkt
5. WALECZNE ORLIKI 10 - 1-0-9-1 22:78 -1061 3 pkt
6. WALECZNE ORŁY 10 - 1-0-9-0 24:76 -767 2 pkt


*kolejno: rozegrane mecze, wygrane, remisy, porażki, bonusy, bilans dużych pkt, bilans małych pkt, pkt


1 Kolejka - 07.10.2014
DRAGONS ON FIRE - Puma Fighters 10:0 (310 - 142)
1. Paluchy Gorzów (Saszka666) - Marma Łąka (Coolman) 57:33
2. TŻ Zacisze (Kasta32) - KKŻ Wilki Krosno (Johana30) 57:35
3. ROCK TEAM GÓRA (Bullap) - RehaMed Złotów (Zyga87) 72:18
4. Mocny Leszno (Mocny) - ROL.KO Konojady (Damianekl) 56:34
5. ORZEŁ ELBLĄG (Paarn) - Black Riders Leszno (Speedway_fighter) 68:22

WALECZNE ORŁY - PARENT'E OLIWIA'S 3:7 (196 - 255)
1. DYNAMIT TORUŃ (Farmer) - Orły Gniezno (Altrus) 27:63
2. ST Zmeczeni Sezonem Gniezno (Ukixxl) - UNIA KATOWICE (sowa25) 20:70
3. KZ Brahole Gniezno (Santi89) - PBNF Bydgoszcz (Kabat) 45:45
4. Cichacze Lubochnia (Sevillafan) - gonzalo81 Toruń (gonzalo81) 43:47
5. Katedra Gniezno (Barcafan) - Spartakus Toruń (Scorpic1976) 61:30

Old Speedway Team - WALECZNE ORLIKI 8:2 (269 - 132)
1. Ks. Apator Toruń (Czehoo) - TREFLE (Bonifacy) 71:19
2. Speedway Pawłowo (Grando) - Karrix Speedway Toruń (Karuzo) 36:55
3. Unibax Toruń (Snejku) - Collegium Elemente Gniezno (Mateusz77) 61:29
4. Perełka Gniezno (Mb1978) - Moj domek (Skofild2) 40:0
5. Prince Częstochowa (Zohan) - CKM Włókniarz Cz-wa (Soap) 61:29

2 Kolejka - 14.10.2014
Puma Fighters - WALECZNE ORLIKI 6:4 (270 - 180)
1. Marma Łąka (Coolman) - Collegium Elemente Gniezno (Mateusz77) 64:26
2. GKM GTŻ MIRKO GRUDZIĄDZ (Mirko) - CKM Włókniarz Cz-wa (Soap) 67:23
3. GKŻ Monster Gorlice (Kubens07) - TREFLE (Bonifacy) 33:57
4. KKŻ Wilki Krosno (Johana30) - Moj domek (Skofild2) 68:22
5. RehaMed Złotów (Zyga87) - Karrix Speedway Toruń (Karuzo) 38:52

PARENT'E OLIWIA'S - Old Speedway Team 10:0 (307 - 146)
1. PBNF Bydgoszcz (Kabat) - Ks. Apator Toruń (Czehoo) 48:45
2. gonzalo81 toruń (Gonzalo81) - Speedway Pawłowo (Grando ) 70:20
3. Unia Katowice (sowa25) - Unibax Toruń (Snejku) 65:25
4. Orły Gniezno (Altrus) - Perełka Gniezno (Mb1978) 50:40
5. WISNIA Gniezno (Wkrety12)- Prince Częstochowa (Zohan) 74:16

DRAGONS ON FIRE - WALECZNE ORŁY 10:0 (299 - 151)
1. Mocny Leszno (Mocny) - DYNAMIT TORUŃ (Farmer) 63:27
2. Vendetta Rzeszów (Bukaj) - Katedra Gniezno (Barcafan) 65:25
3. Paluchy Gorzów (Saszka666) - LEGIA Warszawa (Sevillafan) 56:34
4. Yellow Blue (Manitu) - ST Zmeczeni Sezonem Gniezno (Ukixxl) 54:36
5. TŻ Zacisze (Kasta32) - KZ Brahole Gniezno (Santi89) 61:29


3 Kolejka - 21.10.2014
WALECZNE ORŁY - Puma Fighters 3:7 (213 - 237)
1. KZ Brahole Gniezno (Santi89) - ROL.KO Konojady (Damianekl) 43:47
2. ST Zmeczeni Sezonem Gniezno (Ukixxl) - Black Riders Leszno (Speedway_fighter) 37:53
3. Legia Warszawa (Sevillafan) - RehaMed Złotów (Zyga87) 50:40
4. Dynamit Toruń (Farmer) - KKŻ Wilki Krosno (Johana30) 38:52
5. Katedra Gniezno (Barcafan) - Marma Łąka (Coolman) 45:45

Old Speedway Team - DRAGONS ON FIRE 2:8 (178 - 278)
1. Prince Częstochowa (Zohan) - ROCK TEAM GÓRA (Bullap) 15:75
2. Speedway Pawłowo (Grando) - ORZEŁ ELBLĄG (Paarn) 24:68
3. Ks. Apator Toruń (Czehoo) - Mocny Leszno (Mocny) 42:50
4. Perełka Gniezno (Mb1978) - TŻ Zacisze (Kasta32) 55:37
5. Unibax Toruń (Snejku) - Vendetta Rzeszów (Bukaj) 42:48

WALECZNE ORLIKI - PARENT'E OLIWIA'S 2:8 (172 - 280)
1. CKM Włókniarz Cz-wa (Soap) - Spartakus Toruń (Scorpic1976 ) 37:53
2. TREFLE (Bonifacy) - gonzalo81 toruń (Gonzalo81) 24:66
3. Collegium Elemente Gniezno (Mateusz77) - Unia Katowice (sowa25) 21:69
4. Moj domek (Skofild2) - Orły Gniezno (Altrus) 26:64
5. Karrix Speedway Toruń (Karuzo) - W25 Gniezno Tajwan (Rafałegg) 64:28


4 Kolejka - 28.10.2014
Puma Fighters - PARENT'E OLIWIA'S 2:8 (185 - 269)
1. ROL.KO Konojady (Damianekl) - gonzalo81 toruń (Gonzalo81) 42:48
2. GKM GTŻ MIRKO GRUDZIĄDZ (Mirko) - Unia Katowice (sowa25) 18:73
3. Motor KMZ Lublin (Teqila11) - Orły Gniezno (Altrus) 38:52
4. Marma Łąka (Coolman) - PBNF Bydgoszcz (Kabat) 51:42
5. RehaMed Złotów (Zyga87) - WISNIA Gniezno (Wkrety12) 36:54

DRAGONS ON FIRE - WALECZNE ORLIKI 10:0 (315 - 138)
1. TŻ Zacisze (Kasta32) - CKM Włókniarz Cz-wa (Soap) 68:22
2. Yellow Blue (Manitu) - CTŻ Kolejarz Chmielowice (Owsiak13) 67:23
3. Mocny Leszno (Mocny) - Collegium Elemente Gniezno (Mateusz77) 60:30
4. Paluchy Gorzów (Saszka666) - TREFLE (Bonifacy) 67:23
5. Victoria Polonia Piła (Krzychu335) - Karrix Speedway Toruń (Karuzo) 53:40

WALECZNE ORŁY - Old Speedway Team 2:8 (202 - 248)
1. Katedra Gniezno (Barcafan) - Ks. Apator Toruń (Czehoo) 40:50
2. KZ Brahole Gniezno (Santi89) - Piorun Grudziądz (Phoenix) 54:36
3. ST Zmeczeni Sezonem Gniezno (Ukixxl) - Unibax Toruń (Snejku) 42:48
4. Dynamit Toruń (Farmer) - Perełka Gniezno (Mb1978) 25:65
5. Legia Warszawa (Sevillafan) - Dozland Bolesławiec (Dozi4) 41:49


5 Kolejka - 04.11.2014
Old Speedway Team - Puma Fighters 8:2 (210 - 140)
1. Ks. Apator Toruń (Czehoo) - KKŻ Wilki Krosno (Johana30) 40:0
2. Piorun Grudziądz (Phoenix) - GKŻ Monster Gorlice (Kubens07) 0:40
3. Unibax Toruń (Snejku) - Marma Łąka (Coolman) 50:40
4. Dozland Bolesławiec (Dozi4) - Motor KMZ Lublin (Teqila11) 57:33
5. Perełka Gniezno (Mb1978) - GKM GTŻ MIRKO GRUDZIĄDZ (Mirko) 63:27

WALECZNE ORLIKI - WALECZNE ORŁY 8:2 (291 - 159)
1. Karrix Speedway Toruń (Karuzo) - Dynamit Toruń (Farmer) 74:16
2. TREFLE (Bonifacy) - KZ Brahole Gniezno (Santi89) 25:65
3. Collegium Elemente Gniezno (Mateusz77) - Katedra Gniezno (Barcafan) 66:24
4. CKM Włókniarz Cz-wa (Soap) - ST Zmeczeni Sezonem Gniezno (Ukixxl) 58:32
5. Moj domek (Skofild2) - Legia Warszawa (Sevillafan) 68:22

PARENT'E OLIWIA'S - DRAGONS ON FIRE 6:4 (207 - 250)
1. Spartakus Toruń (Scorpic1976) - ROCK TEAM GÓRA (Bullap) 21:69
2. WISNIA Gniezno (Wkrety12) - ORZEŁ ELBLĄG (Paarn) 34:59
3. UNIA KATOWICE (sowa25) - Mocny Leszno (Mocny) 55:37
4. Orły Gniezno (Altrus) - TŻ Zacisze (Kasta32) 50:42
5. gonzalo81 Toruń (gonzalo81) - Paluchy Gorzów (Saszka666) 47:43


6 Kolejka - 11.11.2014
Puma Fighters - Old Speedway Team 4:6 (213 - 237)
1. Black Riders Leszno (Speedway_fighter) - Ks. Apator Toruń (Czehoo) 45:45
2. ROL.KO Konojady (Damianekl) - Speedway Pawłowo (Grando) 56:34
3. Marma Łąka (Coolman) - Unibax Toruń (Snejku) 45:45
4. KKŻ Wilki Krosno (Johana30) - Perełka Gniezno (Mb1978) 29:61
5. RehaMed Złotów (Zyga87) - Dozland Bolesławiec (Dozi4) 38:52
Pierwszy mecz: OST - PF 8:2 (210 - 140)
Bonus: OST


WALECZNE ORŁY - WALECZNE ORLIKI 8:2 (269 - 181)
1. Dynamit Toruń (Farmer) - Karrix Speedway Toruń (Karuzo) 40:50
2. KZ Brahole Gniezno (Santi89) - TREFLE (Bonifacy) 46:44
3. Katedra Gniezno (Barcafan) - Collegium Elemente Gniezno (Mateusz77) 58:32
4. ST Zmeczeni Sezonem Gniezno (Ukixxl) - CKM Włókniarz Cz-wa (Soap) 65:25
5. Legia Warszawa (Sevillafan) - CTŻ Kolejarz Chmielowice (Owsiak13) 60:30
Pierwszy mecz: WOi - WO 8:2 (291 - 159)
Bonus: WOi


DRAGONS ON FIRE - PARENT'E OLIWIA'S 10:0 (282 - 121)
1. Mocny Leszno (Mocny) - PBNF Bydgoszcz (Kabat) 64:27
2. TŻ Zacisze (Kasta32) - gonzalo81 Toruń (gonzalo81) 49:41
3. ROCK TEAM GÓRA (Bullap) - UNIA KATOWICE (sowa25) 62:28
4. ORZEŁ ELBLĄG (Paarn) - Orły Gniezno (Altrus) 67:25
5. Yellow Blue (Manitu) - W25 Gniezno Tajwan (Rafałegg) 40:0
Pierwszy mecz: PO - DOF 6:4 (207 - 250)
Bonus: DOF



7 Kolejka - 18.11.2014
PARENT'E OLIWIA'S - Puma Fighters 8:2 (275 - 175)
1. WISNIA Gniezno (Wkrety12) - GKŻ Monster Gorlice (Kubens07) 66:24
2. Spartakus Toruń (Scorpic1976) - Motor KMZ Lublin (Teqila11) 32:58
3. Orły Gniezno (Altrus) - GKM GTŻ MIRKO GRUDZIĄDZ (Mirko) 51:39
4. gonzalo81 toruń (Gonzalo81) - KKŻ Wilki Krosno (Johana30) 59:31
5. Unia Katowice (sowa25) - RehaMed Złotów (Zyga87) 67:23
Pierwszy mecz: PF - PO 2:8 (185 - 269)
Bonus: PO


WALECZNE ORLIKI - DRAGONS ON FIRE 0:10 (135 - 315)
1. TREFLE (Bonifacy) - Yellow Blue (Manitu) 33:57
2. Karrix Speedway Toruń (Karuzo)- Paluchy Gorzów (Saszka666) 38:52
3. CKM Włókniarz Cz-wa (Soap) - Vendetta Rzeszów (Bukaj) 24:66
4. CTŻ Kolejarz Chmielowice (Owsiak13) - ROCK TEAM GÓRA (Bullap) 16:74
5. Collegium Elemente Gniezno (Mateusz77) - ORZEŁ ELBLĄG (Paarn) 24:66
Pierwszy mecz: DOF - WOi 10:0 (315 - 138)
Bonus: DOF


Old Speedway Team - WALECZNE ORŁY 10:0 (281 - 169)
1. Ks. Apator Toruń (Czehoo) - Dynamit Toruń (Farmer) 68:22
2. Dozland Bolesławiec (Dozi4) - KZ Brahole Gniezno (Santi89) 54:36
3. Perełka Gniezno (Mb1978) - Katedra Gniezno (Barcafan) 64:26
4. Unibax Toruń (Snejku) - ST Zmeczeni Sezonem Gniezno (Ukixxl) 47:43
5. Speedway Pawłowo (Grando) - Legia Warszawa (Sevillafan) 48:42
Pierwszy mecz: WO - OST 2:8 (202 - 248)
Bonus: OST



8 Kolejka - 25.11.2014
Puma Fighters - WALECZNE ORŁY 6:4 (259 - 191)
1. RehaMed Złotów (Zyga87) - Dynamit Toruń (Farmer) 42:48
2. ROL.KO Konojady (Damianekl) - KZ Brahole Gniezno (Santi89) 62:28
3. Black Riders Leszno (Speedway_fighter) - Katedra Gniezno (Barcafan) 64:26
4. Marma Łąka (Coolman) - ST Zmeczeni Sezonem Gniezno (Ukixxl) 48:42
5. KKŻ Wilki Krosno (Johana30) - Legia Warszawa (Sevillafan) 43:47
Pierwszy mecz: WO - PF 3:7 (213 - 237)
Bonus: PF


DRAGONS ON FIRE - Old Speedway Team 8:2 (270 - 180)
1. Victoria Polonia Piła (Krzychu335) - Ks. Apator Toruń (Czehoo) 66:24
2. TŻ Zacisze (Kasta32) - Dozland Bolesławiec (Dozi4) 62:28
3. Vendetta Rzeszów (Bukaj) - Perełka Gniezno (Mb1978) 28:62
4. Yellow Blue (Manitu) - Unibax Toruń (Snejku) 56:34
5. Mocny Leszno (Mocny) - Speedway Pawłowo (Grando) 58:32
Pierwszy mecz: OST - DOF 2:8 (178 - 278)
Bonus: DOF


PARENT'E OLIWIA'S - WALECZNE ORLIKI 10:0 (256 - 94)
1. Orły Gniezno (Altrus) - TREFLE (Bonifacy) 47:43
2. gonzalo81 toruń (Gonzalo81) - Karrix Speedway Toruń (Karuzo) 65:25
3. PBNF Bydgoszcz (Kabat) - CKM Włókniarz Cz-wa (Soap) 40:0
4. W25 Gniezno Tajwan (Rafałegg) - CTŻ Kolejarz Chmielowice (Owsiak13) 40:0
5. WISNIA Gniezno (Wkrety12) - Collegium Elemente Gniezno (Mateusz77) 64:26
Pierwszy mecz: WOi - PO 2:8 (172 - 280)
Bonus: PO



9 Kolejka - 02.12.2014
WALECZNE ORLIKI - Puma Fighters 2:8 (169 - 281)
1. TREFLE (Bonifacy) - Marma Łąka (Coolman) 30:60
2. Karrix Speedway Toruń (Karuzo) - KKŻ Wilki Krosno (Johana30) 57:33
3. Collegium Elemente Gniezno (Mateusz77) - RehaMed Złotów (Zyga87) 38:52
4. Moj domek (Skofild2) - Black Riders Leszno (Speedway_fighter) 25:65
5. CKM Włókniarz Cz-wa (Soap) - ROL.KO Konojady (Damianekl) 19:71
Pierwszy mecz: PF - WOi 6:4 (270 - 180)
Bonus: PF


Old Speedway Team - PARENT'E OLIWIA'S 4:6 (196 - 257)
1. Dozland Bolesławiec (Dozi4) - gonzalo81 toruń (Gonzalo81) 38:52
2. Perełka Gniezno (Mb1978) - Unia Katowice (sowa25) 26:64
3. Unibax Toruń (Snejku) - Orły Gniezno (Altrus) 25:65
4. Speedway Pawłowo (Grando) - PBNF Bydgoszcz (Kabat) 51:39
5. Ks. Apator Toruń (Czehoo) - WISNIA Gniezno (Wkrety12) 56:37
Pierwszy mecz: PO - OST 10:0 (307 - 146)
Bonus: PO


WALECZNE ORŁY - DRAGONS ON FIRE 0:10 (142 - 308)
1. KZ Brahole Gniezno (Santi89) - Rock Team Góra (Bullap) 19:71
2. ST Zmeczeni Sezonem Gniezno (Ukixxl) - Orzeł Elbląg (Paarn) 20:70
3. Dynamit Toruń (Farmer) - Yellow Blue (Manitu) 40:50
4. Legia Warszawa (Sevillafan) - TŻ Zacisze (Kasta32) 31:59
5. Katedra Gniezno (Barcafan) - Paluchy Gorzów (Saszka666) 32:58
Pierwszy mecz: DOF - WO 10:0 (299 - 151)
Bonus: DOF



10 Kolejka - 09.12.2014
Puma Fighters - DRAGONS ON FIRE 2:8 (167 - 287)
1. GKŻ Monster Gorlice (Kubens07) - Rock Team Góra (Bullap) 21:69
2. Motor KMZ Lublin (Teqila11) - Orzeł Elbląg (Paarn) 15:75
3. GKM GTŻ MIRKO GRUDZIĄDZ (Mirko) - Vendetta Rzeszów (Bukaj) 32:60
4. Marma Łąka (Coolman) - Mocny Leszno (Mocny) 37:53
5. ROL.KO Konojady (Damianekl) - Yellow Blue (Manitu) 62:30
Pierwszy mecz: DOF - PF 10:0 (310 - 142)
Bonus: DOF


PARENT'E OLIWIA'S - WALECZNE ORŁY 8:2 (275 - 175)
1. PBNF Bydgoszcz (Kabat) - KZ Brahole Gniezno (Santi89) 58:32
2. gonzalo81 toruń (Gonzalo81) - ST Zmeczeni Sezonem Gniezno (Ukixxl) 58:32
3. Unia Katowice (sowa25) - Dynamit Toruń (Farmer) 69:21
4. Spartakus Toruń (Scorpic1976) - Legia Warszawa (Sevillafan) 29:61
5. W25 Gniezno Tajwan (Rafałegg) - Katedra Gniezno (Barcafan) 61:29
Pierwszy mecz: WO - PO 3:7 (196 - 255)
Bonus: PO


WALECZNE ORLIKI - Old Speedway Team 2:8 (131 - 270)
1. Moj domek (Skofild2) - Ks. Apator Toruń (Czehoo) 15:75
2. Collegium Elemente Gniezno (Mateusz77) - Piorun Grudziądz (Phoenix) 69:22
3. Karrix Speedway Toruń (Karuzo) - Unibax Toruń (Snejku) 0:40
4. TREFLE (Bonifacy) - Perełka Gniezno (Mb1978) 24:66
5. CTŻ Kolejarz Chmielowice (Owsiak13) - Speedway Pawłowo (Grando) 23:67
Pierwszy mecz: OST - WOi 8:2 (269 - 132)
Bonus: OST
 
 
ThoM


Skąd: wiesz
Wysłany: 2015-01-11, 21:05   

GRUPA B

1. White Dragons 10 - 9-0-1-5 78:20 +1374 23 pkt
2. ShoutBox Team 10 - 9-0-1-4 84:16 +1064 22 pkt
3. Team X-Fighters 10 - 6-0-4-3 58:42 +63 15 pkt
4. Team Spirit Ligi T-R-T 10 - 4-0-6-2 46:54 +57 10 pkt
5. Miszczowie Slołłeja 10 - 2-0-8-1 20:74 -883 5 pkt
6. Młode Smoki 10 - 0-0-10-0 06:86 -1675 0 pkt


*kolejno: rozegrane mecze, wygrane, remisy, porażki, bonusy, bilans dużych pkt, bilans małych pkt, pkt


1 Kolejka - 07.10.2014
ShoutBox Team - Miszczowie Slołłeja 10:0 (303 - 147)
1. Budulec Gniezno (Baju) - Ministranci Gniezno (biskuppp) 68:22
2. Korona Rzeszów (Spawn101) - Airbase Gniezno (Gregosi) 72:18
3. Debeściaki Leszno (Pajej1) - Rajmen Gniezno (Reniu) 63:27
4. Amatorzy Toruń (Jury80) - Trilux Gniezno (Piotrekgno) 47:43
5. Zdziwieni Kostrzyn (Maciey) - KS Apator Toruń (Boom) 53:37

Team Spirit Ligi T-R-T - White Dragons 2:8 (150 - 253)
1. Zbieran Start Gniezno (Zbieran) - Forever Krosno (Freesamen) 31:61
2. Jadowici Tarnów (Serpent) - FC Skem (Liverpool) 50:41
3. GKM Graudenz Grudziądz (Lucjanos) - K.S . Zebrzydowice Rybnik (redondo) 0:40
4. PKO Rybnik (Ojro) - Złomiarze Inowrocław (Olek66621) 29:61
5. Tesser Team (Tesser) - Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) 40:50

Team X-Fighters - Młode Smoki 10:0 (281 - 116)
1. Sybisie Toruń (Sybi) - Petarda Gdańsk (Lyrak) 56:34
2. FALUBAZ WYSOKIE (Wysokie) - COPERNICUS TORUÑ (Lookas) 71:19
3. Unia Leszno (Kojot) - Polonia Inowrocław (Solidus) 58:31
4. Lapsy Toruń (Lambert) - Wrzosy Toruń (Wrzosy) 56:32
5. Debeściaki Poznań (Korbi100) - Mobius Skwierzyna (Tytusq) 40:0

2 Kolejka - 14.10.2014
Miszczowie Slołłeja - Młode Smoki 4:2 (126 - 94)
1. Trilux Gniezno (Piotrekgno) - Petarda Gdańsk (Lyrak) 71:19
2. Rajmen Gniezno (Reniu) - COPERNICUS TORUÑ (Lookas) 0:0
3. Ministranci Gniezno(biskuppp) - Wrzosy Toruń (Wrzosy) 15:75
4. Airbase Gniezno (Gregosi) - Polonia Inowrocław (Solidus) 0:0
5. KS Apator Toruń (Boom) - OLEK Zielona Góra (Olek-66) 40:0

White Dragons - Team X-Fighters 8:2 (273 - 127)
1. Forever Krosno (Freesamen) - Debeściaki Poznań (Korbi100) 67:23
2. Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) - Lapsy Toruń (Lambert) 66:24
3. Słocińska Rzeszów (Sebapaka1) - FALUBAZ WYSOKIE (Wysokie) 44:46
4. K.S . Zebrzydowice Rybnik (redondo) - MAR-COM GNIEZNO (Mar-com) 40:0
5. Złomiarze Inowrocław (Olek66621) - CinekTeam Lublin (Cinekmontex) 56:34

ShoutBox Team - Team Spirit Ligi T-R-T 10:0 (293 - 157)
1. Zdziwieni Kostrzyn (Maciey) - KS Żużlowiec Toruń (Hermes) 47:43
2. Korona Rzeszów (Spawn101) - Tesser Team (Tesser) 62:28
3. Debeściaki Leszno (Pajej1) - Zbieran Start Gniezno (Zbieran) 64:26
4. Amatorzy Toruń (Jury80) - Jadowici Tarnów (Serpent) 59:31
5. Power Gniezno (Hyziu) - PKO Rybnik (Ojro) 61:29


3 Kolejka - 21.10.2014
Team Spirit Ligi T-R-T - Miszczowie Slołłeja 10:0 (275 - 127)
1. PKO Rybnik (Ojro) - Ministranci Gniezno (biskuppp) 67:23
2. Jadowici Tarnów (Serpent) - Airbase Gniezno (Gregosi) 40:0
3. GKM Graudenz Grudziądz (Lucjanos) - Rajmen Gniezno (Reniu) 60:32
4. Tesser Team (Tesser) - Trilux Gniezno (Piotrekgno) 49:41
5. KS Żużlowiec Toruń (Hermes) - KS Apator Toruń (Boom) 59:31

Team X-Fighters - ShoutBox Team 4:6 (197 - 255)
1. Lapsy Toruń (Lambert) - Budulec Gniezno (Baju) 31:59
2. CinekTeam Lublin (Cinekmontex) - Korona Rzeszów (Spawn101) 47:43
3. Unia Leszno (Kojot) - Debeściaki Leszno (Pajej1) 33:57
4. Debeściaki Poznań (Korbi100) - Zdziwieni Kostrzyn (Maciey) 50:42
5. FALUBAZ WYSOKIE (Wysokie) - Power Gniezno (Hyziu) 36:54

Młode Smoki - White Dragons 0:8 (95 - 265)
1. Petarda Gdańsk (Lyrak) - Słocińska Rzeszów (Sebapaka1) 22:68
2. COPERNICUS TORUÑ (Lookas) - KS Patologia Torun (Zzstar) 21:69
3. Wrzosy Toruń (Wrzosy) - K.S . Zebrzydowice Rybnik (redondo) 24:66
4. Polonia Inowrocław (Solidus) - NOVUM Bydgoszcz (Raffi) 28:62
5. OLEK Zielona Góra (Olek-66) - Złomiarze Inowrocław (Olek66621) 0:0


4 Kolejka - 28.10.2014
Miszczowie Slołłeja - White Dragons 2:8 (142 - 310)
1. KS Apator Toruń (Boom) - Forever Krosno (Freesamen) 17:73
2. Trilux Gniezno (Piotrekgno) - Słocińska Rzeszów (Sebapaka1) 49:41
3. MKS Jaskółki Tarnów (Michal1) - NOVUM Bydgoszcz (Raffi) 34:58
4. Ministranci Gniezno(biskuppp) - Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) 21:69
5. Rajmen Gniezno (Reniu) - K.S . Zebrzydowice Rybnik (redondo) 21:69

ShoutBox Team - Młode Smoki 10:0 (304 - 96)
1. Faraony Toronto (Faraony) - COPERNICUS TORUÑ (Lookas) 73:17
2. Budulec Gniezno (Baju) - Mobius Skwierzyna (Tytusq) 40:0
3. Debeściaki Leszno (Pajej1) - Wrzosy Toruń (Wrzosy) 63:27
4. Amatorzy Toruń (Jury80) - Polonia Inowrocław (Solidus) 61:29
5. Zdziwieni Kostrzyn (Maciey) - Petarda Gdańsk (Lyrak) 67:23

Team Spirit Ligi T-R-T - Team X-Fighters 4:6 (219 - 233)
1. GKM Graudenz Grudziądz (Lucjanos) - Debeściaki Poznań (Korbi100) 26:64
2. PKO Rybnik (Ojro) - FALUBAZ WYSOKIE (Wysokie) 34:56
3. KS Żużlowiec Toruń (Hermes) - Ks Kolejarz Opole 1977 (Prezes77) 62:30
4. Tesser Team (Tesser) - CinekTeam Lublin (Cinekmontex) 44:46
5. Jadowici Tarnów (Serpent) - Sybisie Toruń (Sybi) 53:37


5 Kolejka - 04.11.2014
Team X-Fighters - Miszczowie Slołłeja 8:2 (225 - 175)
1. Lapsy Toruń (Lambert) - Ministranci Gniezno (biskuppp) 75:15
2. MAR-COM GNIEZNO (Mar-Com) - Airbase Gniezno (Gregosi) 0:40
3. Ks Kolejarz Opole 1977 (Prezes77) - Rajmen Gniezno (Reniu) 53:37
4. FALUBAZ WYSOKIE (Wysokie) - Trilux Gniezno (Piotrekgno) 48:42
5. Sybisie Toruń (Sybi) - KS Apator Toruń (Boom) 49:41

Młode Smoki - Team Spirit Ligi T-R-T 0:10 (138 - 312)
1. Wrzosy Toruń (Wrzosy) - KS Żużlowiec Toruń (Hermes) 30:60
2. Mobius Skwierzyna (Tytusq) - Jadowici Tarnów (Serpent) 32:58
3. Polonia Inowrocław (Solidus) - Zbieran Start Gniezno (Zbieran) 29:61
4. Petarda Gdańsk (Lyrak) - Tesser Team (Tesser) 15:75
5. COPERNICUS TORUÑ (Lookas) - PKO Rybnik (Ojro) 32:58

White Dragons - ShoutBox Team 8:2 (274 - 177)
1. Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) - Korona Rzeszów (Spawn101) 66:24
2. Forever Krosno (Freesamen) - Debeściaki Leszno (Pajej1) 69:21
3. K.S . Zebrzydowice Rybnik (redondo) - Amatorzy Toruń (Jury80) 57:34
4. Słocińska Rzeszów (Sebapaka1) - Power Gniezno (Hyziu) 34:56
5. Złomiarze Inowrocław (Olek66621) - Zdziwieni Kostrzyn (Maciey) 48:42


6 Kolejka - 11.11.2014
Miszczowie Slołłeja - Team X-Fighters 4:6 (220 - 236)
1. Ministranci Gniezno (biskuppp) - Unia Leszno (Kojot) 36:57
2. KS Apator Toruń (Boom) - Debeściaki Poznań (Korbi100) 26:64
3. Rajmen Gniezno (Reniu) - MAR-COM GNIEZNO (Mar-Com) 61:29
4. Trilux Gniezno (Piotrekgno) - Ks Kolejarz Opole 1977 (Prezes77) 57:36
5. MKS Jaskółki Tarnów (Michal1) - CinekTeam Lublin (Cinekmontex) 40:50
Pierwszy mecz: TX-F - MS 8:2 (225 - 175)
Bonus: TX-F


Team Spirit Ligi T-R-T - Młode Smoki 10:0 (336 - 114)
1. GKM Graudenz Grudziądz (Lucjanos) - Mobius Skwierzyna (Tytusq) 66:24
2. Tesser Team (Tesser) - Polonia Inowrocław (Solidus) 67:23
3. Zbieran Start Gniezno (Zbieran) - Petarda Gdańsk (Lyrak) 64:26
4. Jadowici Tarnów (Serpent) - Copernicus Toruñ (Lookas) 74:16
5. PKO Rybnik (Ojro) - Wrzosy Toruń (Wrzosy) 65:25
Pierwszy mecz: MSi - TSL 0:10 (138 - 312)
Bonus: TSL


ShoutBox Team - White Dragons 8:2 (239 - 214)
1. Zdziwieni Kostrzyn (Maciey) - Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) 60:33
2. Power Gniezno (Hyziu) - Forever Krosno (Freesamen) 60:30
3. Amatorzy Toruń (Jury80) - K.S . Zebrzydowice Rybnik (redondo) 46:44
4. Faraony Toronto (Faraony) - Słocińska Rzeszów (Sebapaka1) 50:40
5. Debeściaki Leszno (Pajej1) - Złomiarze Inowrocław (Olek66621) 23:67
Pierwszy mecz: WD - SBT 8:2 (274 - 177)
Bonus: WD



7 Kolejka - 18.11.2014
White Dragons - Miszczowie Slołłeja 10:0 (326 - 124)
1. Forever Krosno (Freesamen) - Ministranci Gniezno (biskuppp) 75:15
2. Złomiarze Inowrocław (Olek66621) - MKS Jaskółki Tarnów (Michal1) 62:28
3. Słocińska Rzeszów (Sebapaka1) - Rajmen Gniezno (Reniu) 67:23
4. K.S . Zebrzydowice Rybnik (redondo) - Trilux Gniezno (Piotrekgno) 63:27
5. NOVUM Bydgoszcz (Raffi) - KS Apator Toruń (Boom) 59:31
Pierwszy mecz: MS - WD 2:8 (142 - 310)
Bonus: WD


Młode Smoki - ShoutBox Team 0:10 (79 - 321)
1. Debesciaki Gniezno (Seba87) - Faraony Toronto (Faraony) 0:40
2. Petarda Gdańsk (Lyrak) - Amatorzy Toruń (Jury80) 17:73
3. Copernicus Toruñ (Lookas) - Korona Rzeszów (Spawn101) 23:67
4. Polonia Inowrocław (Solidus) - Zdziwieni Kostrzyn (Maciey) 23:67
5. Mobius Skwierzyna (Tytusq) - Power Gniezno (Hyziu) 16:74
Pierwszy mecz: SBT - MSi 10:0 (304 - 96)
Bonus: SBT


Team X-Fighters - Team Spirit Ligi T-R-T 8:2 (256 - 198)
1. Sybisie Toruń (Sybi) - Zbieran Start Gniezno (Zbieran) 50:42
2. FALUBAZ WYSOKIE (Wysokie) - KS Żużlowiec Toruń (Hermes) 52:39
3. Debeściaki Poznań (Korbi100) - Jadowici Tarnów (Serpent) 61:30
4. Unia Leszno (Kojot) - Tesser Team (Tesser) 42:48
5. CinekTeam Lublin (Cinekmontex)- PKO Rybnik (Ojro) 51:39
Pierwszy mecz: TSL - TX-F 4:6 (219 - 233)
Bonus: TX-F



8 Kolejka - 25.11.2014
Miszczowie Slołłeja - Team Spirit Ligi T-R-T 2:8 (169 - 281)
1. MKS Jaskółki Tarnów (Michal1) - Zbieran Start Gniezno (Zbieran) 32:58
2. Rajmen Gniezno (Reniu) - Tesser Team (Tesser) 38:52
3. KS Apator Toruń (Boom) - PKO Rybnik (Ojro) 23:67
4. Trilux Gniezno (Piotrekgno) - GKM Graudenz Grudziądz (Lucjanos) 57:33
5. Ministranci Gniezno (biskuppp) - KS Żużlowiec Toruń (Hermes) 19:71
Pierwszy mecz: TSL - MS 10:0 (275 - 127)
Bonus: TSL


ShoutBox Team - Team X-Fighters 8:2 (267 - 183)
1. Faraony Toronto (Faraony) - Unia Leszno (Kojot) 54:36
2. Zdziwieni Kostrzyn (Maciey) - Debeściaki Poznań (Korbi100) 60:30
3. Korona Rzeszów (Spawn101) - FALUBAZ WYSOKIE (Wysokie) 62:28
4. Amatorzy Toruń (Jury80) - Sybisie Toruń (Sybi) 30:60
5. Power Gniezno (Hyziu) - CinekTeam Lublin (Cinekmontex) 61:29
Pierwszy mecz: TX-F - SBT 4:6 (197 - 255)
Bonus: SBT


White Dragons - Młode Smoki 10:0 (315 - 85)
1. Słocińska Rzeszów (Sebapaka1) - Copernicus Toruñ (Lookas) 69:21
2. NOVUM Bydgoszcz (Raffi) - Mobius Skwierzyna (Tytusq) 63:27
3. K.S . Zebrzydowice Rybnik (redondo) - Polonia Inowrocław (Solidus) 70:20
4. KS Patologia Torun (Zzstar) - Liverpool Toruń (Milenium) 40:0
5. Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) - Petarda Gdańsk (Lyrak) 73:17
Pierwszy mecz: MSi - WD 0:8 (95 - 265)
Bonus: WD



9 Kolejka - 02.12.2014
Młode Smoki - Miszczowie Slołłeja 2:6 (131 - 232)
1. Petarda Gdańsk (Lyrak) - Ministranci Gniezno (biskuppp) 0:0
2. Copernicus Toruñ (Lookas) - MKS Jaskółki Tarnów (Michal1) 21:69
3. OLEK Zielona Góra (Olek-66) - Rajmen Gniezno (Reniu) 33:60
4. Wrzosy Toruń (Wrzosy) - Trilux Gniezno (Piotrekgno) 15:75
5. Polonia Inowrocław (Solidus) - KS Apator Toruń (Boom) 62:28
Pierwszy mecz: MS - MSi 4:2 (126 - 94)
Bonus: MS


Team X-Fighters - White Dragons 4:6 (185 - 268)
1. FALUBAZ WYSOKIE (Wysokie) - Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) 31:61
2. Ks Kolejarz Opole 1977 (Prezes77) - Forever Krosno (Freesamen) 20:70
3. CinekTeam Lublin (Cinekmontex) - K.S . Zebrzydowice Rybnik (redondo) 47:43
4. Debeściaki Poznań (Korbi100) - Słocińska Rzeszów (Sebapaka1) 61:30
5. Unia Leszno (Kojot) - Złomiarze Inowrocław (Olek66621) 26:64
Pierwszy mecz: WD - TX-F 8:2 (273 - 127)
Bonus: WD


Team Spirit Ligi T-R-T - ShoutBox Team 0:10 (181 - 269)
1. Jadowici Tarnów (Serpent) - Faraony Toronto (Faraony) 42:48
2. Tesser Team (Tesser) - Zdziwieni Kostrzyn (Maciey) 39:51
3. KS Żużlowiec Toruń (Hermes) - Korona Rzeszów (Spawn101) 35:55
4. Zbieran Start Gniezno (Zbieran) - Amatorzy Toruń (Jury80) 35:55
5. PKO Rybnik (Ojro) - Power Gniezno (Hyziu) 30:60
Pierwszy mecz: SBT - TSL 10:0 (293 - 157)
Bonus: SBT



10 Kolejka - 09.12.2014
Miszczowie Slołłeja - ShoutBox Team 0:10 (118 - 282)
1. KS Apator Toruń (Boom) - Faraony Toronto (Faraony) 25:65
2. Trilux Gniezno (Piotrekgno) - Zdziwieni Kostrzyn (Maciey) 37:53
3. Rajmen Gniezno (Reniu) - Korona Rzeszów (Spawn101) 35:55
4. MKS Jaskółki Tarnów (Michal1) - Amatorzy Toruń (Jury80) 21:69
5. Ministranci Gniezno (biskuppp) - Power Gniezno (Hyziu) 0:40
Pierwszy mecz: SBT - MS 10:0 (303 - 147)
Bonus: SBT


White Dragons - Team Spirit Ligi T-R-T 10:0 (326 - 126)
1. Forever Krosno (Freesamen) - GKM Graudenz Grudziądz (Lucjanos) 65:25
2. Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) - Tesser Team (Tesser) 63:29
3. Słocińska Rzeszów (Sebapaka1) - Zbieran Start Gniezno (Zbieran) 68:22
4. K.S. Zebrzydowice Rybnik (redondo) - KS Żużlowiec Toruń (Hermes) 67:23
5. Złomiarze Inowrocław (Olek66621) - Jadowici Tarnów (Serpent) 63:27
Pierwszy mecz: TSL - WD 2:8 (150 - 253)
Bonus: WD


Młode Smoki - Team X-Fighters 2:8 (136 - 267)
1. Petarda Gdańsk (Lyrak) - Debeściaki Poznań (Korbi100) 25:65
2. OLEK Zielona Góra (Olek-66) - Lapsy Toruń (Lambert) 26:67
3. Mobius Skwierzyna (Tytusq) - FALUBAZ WYSOKIE (Wysokie) 0:40
4. Polonia Inowrocław (Solidus) - MAR-COM GNIEZNO (Mar-com) 61:29
5. Wrzosy Toruń (Wrzosy) - Sybisie Toruń (Sybi) 24:66
Pierwszy mecz: TX-F - MSi 10:0 (281 - 116)
Bonus: TX-F
 
 
ThoM


Skąd: wiesz
Wysłany: 2015-01-11, 21:07   

EKSTRALIGA


GRUPA A

DRAGONS ON FIRE

1. Orzeł Elbląg (Paarn) [Ekstraliga]
2. Rock Team Góra (Bullap) [Ekstraliga]
3. Victoria Polonia Piła (Krzychu335) [I Liga]
4. Mocny Leszno (Mocny) [II Liga]
5. TŻ Zacisze (Kasta32) [II Liga]
6. Vendetta Rzeszów (Bukaj) [II Liga]
7. Paluchy Gorzów (Saszka666) [III Liga]
8. Yellow Blue (Manitu) [IV Liga]

Kapitan: Dozi4
Zastępca: Mocny



PARENT'E OLIWIA'S

1. Orły Gniezno (Altrus) [Ekstraliga]
2. Unia Katowice (sowa25) [I Liga]
3. PBNF Bydgoszcz (Kabat) [III Liga]
4. gonzalo81 toruń (Gonzalo81) [III Liga]
5. Spartakus Toruń (Scorpic1976 ) [IV Liga]
6. WISNIA Gniezno (Wkrety12) [IV Liga]
7. Włókniarze Częstochowa (Orzech1986) [V Liga]
8. W25 Gniezno Tajwan (Rafałegg ) [VI Liga]

Kapitan: Altrus
Zastępca: Kabat
Zastępca: Gonzalo81



WALECZNE ORŁY

1. KZ Brahole Gniezno (Santi89) [II Liga]
2. ST Zmeczeni Sezonem Gniezno (Ukixxl) [IV Liga]
3. Legia Warszawa (Sevillafan) [IV Liga]
4. Katedra Gniezno (Barcafan) [IV Liga]
5. Dynamit Toruń (Farmer) [V Liga]

Kapitan: Santi89
Zastępca: Ukixxl



Puma Fighters

1. Marma Łąka (Coolman) [III Liga]
2. KKŻ Wilki Krosno (Johana30) [IV Liga]
3. RehaMed Złotów (Zyga87) [IV Liga]
4. ROL.KO Konojady (Damianekl) [IV Liga]
5. Black Riders Leszno (Speedway_fighter) [IV Liga]
6. GKM GTŻ MIRKO GRUDZIĄDZ (Mirko) [V Liga]
7. GKŻ Monster Gorlice (Kubens07) [V Liga]
8. Motor KMZ Lublin (Teqila11) [V Liga]

Kapitan: Speedway_fighter
Zastępca: Kubens07



WALECZNE ORLIKI

1. TREFLE (Bonifacy) [IV Liga]
2. Karrix Speedway Toruń (Karuzo) [IV Liga]
3. Collegium Elemente Gniezno (Mateusz77) [V Liga]
4. Moj domek (Skofild2) [V Liga]
5. CKM Włókniarz Cz-wa (Soap) [VI Liga]
6. CTŻ Kolejarz Chmielowice (Owsiak13) [VI Liga] <Nowy>

Kapitan: Skofild2
Zastępca: Karuzo



Old Speedway Team

1. Dozland Bolesławiec (Dozi4) [II Liga]<Nowy>
2. Ks. Apator Toruń (Czehoo) [III Liga]
3. Piorun Grudziądz (Phoenix) [IV Liga]
4. Speedway Pawłowo (Grando) [V Liga]
5. Perełka Gniezno (Mb1978) [VI Liga]
6. Prince Częstochowa (Zohan) [VII Liga]
7. Unibax Toruń (Snejku) [VII Liga] <Nowy>

Kapitan: Zohan/ThoM
Zastępca: Phoenix/Piorun



GRUPA B

ShoutBox Team

1. Budulec Gniezno (Baju) [Ekstraliga] <Nowy>
2. Faraony Toronto (Faraony) [I Liga]
3. Korona Rzeszów (Spawn101) [I Liga]
4. Debeściaki Leszno (Pajej1) [II Liga]
5. Amatorzy Toruń (Jury80) [II Liga]
6. Zdziwieni Kostrzyn (Maciey) [VII Liga]
7. POWER Gniezno (Hyziu) [VII Liga]

Kapitan: Hyziu
Zastępca: Zohan/ThoM



White Dragons

1. Forever Krosno (Freesamen) [Ekstraliga]
2. Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) [I Liga]
3. FC Skem (Liverpool) [Elite League]
4. KS Patologia Torun (Zzstar) [II Liga]
5. K.S . Zebrzydowice Rybnik (redondo) [II Liga]
6. Złomiarze Inowrocław (Olek66621) [II Liga]
7. Słocińska Rzeszów (Sebapaka1) [IV Liga] <Nowy>
8. NOVUM Bydgoszcz (Raffi) [IV liga] <Nowy>

Kapitan: Czehoo
Zastępca: Grzechu



Team X-Fighters

1. Debeściaki Poznań (Korbi100) [I Liga]
2. Lapsy Toruń (Lambert) [II Liga]
3. MAR-COM GNIEZNO (Mar-com) [II Liga]
4. CinekTeam Lublin (Cinekmontex) [III Liga]
5. FALUBAZ WYSOKIE (Wysokie) [III Liga]
6. Unia Leszno (Kojot) [IV Liga]
7. Sybisie Toruń (Sybi) [V Liga]
8. Ks Kolejarz Opole 1977 (Prezes77) [VI Liga]

Kapitan: Cinekmontex
Zastępca: Prezes77



Team Spirit Ligi T-R-T

1. Tesser Team (Tesser) [III Liga]
2. PKO Rybnik (Ojro) [III Liga]
3. Jadowici Tarnów (Serpent) [IV Liga]
4. GKM Graudenz Grudziądz (Lucjanos) [IV Liga]
5. KS Żużlowiec Toruń (Hermes) [IV Liga]
6. Zbieran Start Gniezno (Zbieran) [V Liga] <Nowy>

Kapitan: Serpent
Zastępca: Lucjanos



Miszczowie Slołłeja

1. Airbase Gniezno (Gregosi) [IV Liga]
2. Trilux Gniezno (Piotrekgno) [IV Liga]
3. Ministranci Gniezno (biskuppp) [V Liga]
4. Rajmen Gniezno (Reniu) [VI Liga]
5. MKS Jaskółki Tarnów (Michal1) [VI Liga] <Nowy>
6. Nieuchwytni Gniezno (Pawelek) [VII Liga]
7. KS Apator Toruń (Boom) [VII Liga]

Kapitan: Boom
Zastępca: biskuppp


Młode Smoki

1. OLEK Zielona Góra (Olek-66) [I Liga]
2. Mobius Skwierzyna (Tytusq) [IV Liga]
3. Pompunia Karczemki (Stefan) [IV Liga]
4. Petarda Gdańsk (Lyrak) [VI Liga]
5. Copernicus Toruñ (Lookas) [VI Liga]
6. Polonia Inowrocław (Solidus) [VI Liga]
7. Wrzosy Toruń (Wrzosy) [VII Liga]
8. Liverpool Toruń (Milenium) [VII Liga]

Kapitan: Lookas
Zastępca: Lyrak



 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgrey created by spleen created by spleen modyfied by SMANAGER.pl

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11