SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne Strona Główna

Choose language:

Poprzedni temat «» Następny temat
multikonto
Autor Wiadomość
Skofild2
Moj domek

Wysłany: 2014-02-07, 23:29   multikonto

Witam. Zapewne wielu z was uzna moja teorie jako próbę odegrania się na koledze z Sm`a z powodu niedawnych zajść. Proszę jednak osoby upoważnione do, jak to możliwe, poważnego podejścia do całej sytuacji. Na bok niech idzie to ze cala ta sytuacje opisuje ja Skofild2. Chciałbym jednak zapewnić ze NIGDY nie oskarżam NIKOGO bezpodstawnie. Gry słowne i utarczki słowne to jednak co innego niż próba oszustwa. Chce wiec zapewnić ze trochę czasu poświęciłem na zgromadzenie jak największej ilości dowodów i zastanawiałem się czy to napisać i upublicznić czy tez nie. Jeżeli jednak się pomylę to oświadczam ze taka sama pojemnością jakie zajmie to oskarżenie przeproszę zainteresowanego. Teraz do rzeczy. Oskarżam użytkownika Czehoo (Nick na forum Czechu) o oszustwo poprzez posiadanie więcej niż jednego konta w grze. Dlaczego? Proszę spojrzeć na to: http://zapodaj.net/dd5bca4f4b93f.png.html . praktycznie te same drużyny. Nie ma w tym nic dziwnego prawda? Racja. Ale spójrzmy teraz na to: http://zapodaj.net/dd5bca4f4b93f.png.html . Znowu Wolni ale tym razem z Apatorem. Jest jeszcze pojedynek miedzy Apatorem a Unibaxem. No ok. dlaczego jednak czepiam się tych sparingów i tych drużyn? Dlatego ze dosyć dziwne jest kolejne zdarzenie http://zapodaj.net/6235e3bfffefa.png.html . Rzadko jest aby dwie te same drużyny tak często Brały udział w wymianie zawodników miedzy sobą. Dlaczego jednak tak się tym zainteresowałem? Otóż 11.02.2014 jest kolejna kolejka Ligi Klanów. Dostałem za rywala KS. Apator Toruń którego prezesem jest Czehoo. A zaproszenie poszło od…… Unibaxu Torun ( http://zapodaj.net/f18f1362f5890.png.html ) którego prezesem jest Snejku. Nigdy z nim nie jechałem meczy, a tu dziwny traf nagle wysyła zapke na godzine w której odbywają się mecze klanowe. W dodatku jak przejrzałem historie Ligi Klanów to w sezonie XX obie te ekipy jeździły razem w jednym klanie należącym notabene do Czehoo ( dragons academy)--- http://zapodaj.net/18f6efbe67244.png.html co dowodzi ze obie ekipy sa w pewnym stopniu powiazane a przynajmniej się znaja. I tutaj właśnie prośba do tych co mogą więcej. Proszę o sprawdzenie w jakim stopniu te trzy drużyny są powiązane. Przecież widać ze aktywność tej trójcy we własnych relacjach jest więcej niż zwykła na linii dwóch a tym bardziej trzech rożnych menagerów. Na sam koniec dwa zdjęcia do analizy: http://zapodaj.net/52c04793392b3.png.html oraz http://zapodaj.net/731dee57728ef.png.html . Bardzo podobna polityka na budowanie składu prawda? Juniorzy już z całkiem niezłym XP zwłaszcza u Wolnych Toronto.
Dodam ze aktywność tych kont nie wskazuje na to aby logował się po kolei za jednym podejściem do każdych drużyn. Ale na to bym raczej nie zwracał zbytnio uwagi. Inteligencji jemu nie brakuje. Nazwy drużyn może nie do końca ujawniają ta sama osobę która by je tworzyła. Ale po głębszej analizie jest w nich cos wspólnego. Ciezko mi to okreslic co. Po prostu Toronto Unibax Torun i Apator Torun ……… Koniec moich wywodów. Proszę o zainteresowanie ta sprawa. Jeżeli się pomyliłem to przeprosze na taka sama objętość na jaka złożyłem doniesienie o próbie oszustwa.

MADE IN SKOFILD2
Ostatnio zmieniony przez Skofild2 2014-02-07, 23:31, w całości zmieniany 2 razy  

Hyziu
ShoutBox Team

Wysłany: 2014-02-08, 10:38   

Co do powiązań na lini Zuli - Czehoo to już temat był wałkowany bo ktoś te transfery kiedyś tam zgłaszał i powiązań nie było i nie ma nadal.
To samo tyczy się powiązań na lini Snejku - Zuli tutaj również powiązań nie ma.
Są powiązania na Lini Snejku - Czehoo, jednak i tutaj mogę ciebie zapewnić że nie ma multikonta ponieważ oboje Panów pracuje w tej samej firmie i stąd ich powiązania. Zgłoszenie o wspólnych logowaniach kiedyś było gdy obecny Czehu, był tutaj zarejestrowany jako Czehoo na forum, jednak po usunięciu starego konta jego posty również wyparowały i tutaj jego niedopatrzenie, że nie zgłosił tego ponownie. Jednak logowania na oba konta prócz wspólnych są też z odmiennych IP więc nie ma powodów by twierdzić że jest to jakiekolwiek multikonto.
Ostatnio zmieniony przez Hyziu 2014-02-08, 10:39, w całości zmieniany 1 raz  

Skofild2
Moj domek

Wysłany: 2014-02-08, 11:00   

ok, pozostaje jednak jeszcze to zaproszenie ktore dziwnym trafem bylo i nadal jest na 11.02 o 18:00. celowe wprowadzenie w blad? a moze wspolne udostpnienianie konta ?i tak nikt nie powie jak jest . slowo sie rzeklo wiec

PRZEPRASZAM UZYTKOWNIKA CZEHOO ZE OSKARZYLEM JEGO OSOBOWOSC O MULTIKONTO. PRZEPRASZAM UZYTKOWNIKA CZEHOO ZE OSKARZYLEM JEGO OSOBOWOSC O MULTIKONTO. PRZEPRASZAM UZYTKOWNIKA CZEHOO ZE OSKARZYLEM JEGO OSOBOWOSC O MULTIKONTO. PRZEPRASZAM UZYTKOWNIKA CZEHOO ZE OSKARZYLEM JEGO OSOBOWOSC O MULTIKONTO. PRZEPRASZAM UZYTKOWNIKA CZEHOO ZE OSKARZYLEM JEGO OSOBOWOSC O MULTIKONTO. PRZEPRASZAM UZYTKOWNIKA CZEHOO ZE OSKARZYLEM JEGO OSOBOWOSC O MULTIKONTO. PRZEPRASZAM UZYTKOWNIKA CZEHOO ZE OSKARZYLEM JEGO OSOBOWOSC O MULTIKONTO. PRZEPRASZAM UZYTKOWNIKA CZEHOO ZE OSKARZYLEM JEGO OSOBOWOSC O MULTIKONTO. PRZEPRASZAM UZYTKOWNIKA CZEHOO ZE OSKARZYLEM JEGO OSOBOWOSC O MULTIKONTO. PRZEPRASZAM UZYTKOWNIKA CZEHOO ZE OSKARZYLEM JEGO OSOBOWOSC O MULTIKONTO. PRZEPRASZAM UZYTKOWNIKA CZEHOO ZE OSKARZYLEM JEGO OSOBOWOSC O MULTIKONTO. PRZEPRASZAM UZYTKOWNIKA CZEHOO ZE OSKARZYLEM JEGO OSOBOWOSC O MULTIKONTO. PRZEPRASZAM UZYTKOWNIKA CZEHOO ZE OSKARZYLEM JEGO OSOBOWOSC O MULTIKONTO. PRZEPRASZAM UZYTKOWNIKA CZEHOO ZE OSKARZYLEM JEGO OSOBOWOSC O MULTIKONTO. PRZEPRASZAM UZYTKOWNIKA CZEHOO ZE OSKARZYLEM JEGO OSOBOWOSC O MULTIKONTO. PRZEPRASZAM UZYTKOWNIKA CZEHOO ZE OSKARZYLEM JEGO OSOBOWOSC O MULTIKONTO. PRZEPRASZAM UZYTKOWNIKA CZEHOO ZE OSKARZYLEM JEGO OSOBOWOSC O MULTIKONTO. PRZEPRASZAM UZYTKOWNIKA CZEHOO ZE OSKARZYLEM JEGO OSOBOWOSC O MULTIKONTO. PRZEPRASZAM UZYTKOWNIKA CZEHOO ZE OSKARZYLEM JEGO OSOBOWOSC O MULTIKONTO. PRZEPRASZAM UZYTKOWNIKA CZEHOO ZE OSKARZYLEM JEGO OSOBOWOSC O MULTIKONTO. PRZEPRASZAM UZYTKOWNIKA CZEHOO ZE OSKARZYLEM JEGO OSOBOWOSC O MULTIKONTO. PRZEPRASZAM UZYTKOWNIKA CZEHOO ZE OSKARZYLEM JEGO OSOBOWOSC O MULTIKONTO. PRZEPRASZAM UZYTKOWNIKA CZEHOO ZE OSKARZYLEM JEGO OSOBOWOSC O MULTIKONTO. PRZEPRASZAM UZYTKOWNIKA CZEHOO ZE OSKARZYLEM JEGO OSOBOWOSC O MULTIKONTO. PRZEPRASZAM UZYTKOWNIKA CZEHOO ZE OSKARZYLEM JEGO OSOBOWOSC O MULTIKONTO. PRZEPRASZAM UZYTKOWNIKA CZEHOO ZE OSKARZYLEM JEGO OSOBOWOSC O MULTIKONTO. PRZEPRASZAM UZYTKOWNIKA CZEHOO ZE OSKARZYLEM JEGO OSOBOWOSC O MULTIKONTO. PRZEPRASZAM UZYTKOWNIKA CZEHOO ZE OSKARZYLEM JEGO OSOBOWOSC O MULTIKONTO. PRZEPRASZAM UZYTKOWNIKA CZEHOO ZE OSKARZYLEM JEGO OSOBOWOSC O MULTIKONTO.

MADE IN SKOFILD2

Odpowiedz do tematu