SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne Strona Główna

Choose language:

Poprzedni temat «» Następny temat
3.1 Prawie nowa Grupa
Autor Wiadomość
wysokie

Wysłany: 2013-12-08, 08:59   

No i kolejna kolejka za nami raczej niespodzinek nie było może niektóre zwycienstwa były wyższe niż sie spodzewałem ale raczej planowe zwycienstwa faworytów

wysokie

Wysłany: 2013-12-08, 09:04   

W dzisiejszej kolejce ciekawie powino być w meczach : Korab Ruciane-Nida vs Błeszno Częstochowa , Sułtani Swingu Inowrocław vs MAR-COM GNIEZNO ,Jagiellończycy Osiniec vs Kaczory Grudziądz kolejnych dwóch meczach wyniki raczej są do przewidzenia

Jak widac liga nabiera tępa i cięzko jeszcze powiedzieć kto napewno awansuje bo jest dośc wyrównanie a co do spadkowiczów to raczej już coś tam wiemy chyba żę sie wzmocnią i wywiną nie którym numer:):)

Pozdrawiam i powodzenia

kwak1983

Wysłany: 2013-12-08, 15:49   

ja jestem zadowolony po 4 kolejkach jeszcze nie przegralem :d i mam nadzieje ze pociagne ta dobra passe jeszcze przez kilka kolejek Nie moge sie zgodzic z kolega ze nie wiadomo kto awansuje bo moim skromnym zdaniem :d SULTANI maja pewne 1 miejsce. Wiec mi pozostala walka o 2 pozycje i mam nadzieje ze na koniec ligi wlasnie je zajme. Chociaz zdaje sobie sprawe z tego ze jest kilka zespolow ktore chca sie rowniez na nim znalesc. A wiec jedziemy dalej... trzeba zbierac kolejne pkt. :lol:
Ostatnio zmieniony przez kwak1983 2013-12-08, 16:02, w całości zmieniany 2 razy  

MOC

Wysłany: 2013-12-14, 22:12   

Jutro czeka mnie trudny pojedynek z niewygodnym rywalem w Grudziądzu. Po moim pierwszym pojedynku w tym sezonie, nie pałam chęcią wyjazdu na stadion im.Jarosława Skarżyńskiego. Dodatkowo aura mi nie sprzyja.

MOC

Wysłany: 2013-12-14, 22:19   

kwak1983 napisał/a:
SULTANI maja pewne 1 miejsce.

A murowanym kandydatem do awansu bez udziału w pojedynkach barażowych są Kaczory.

kwak1983

Wysłany: 2013-12-14, 22:31   

mozemy tak zrzucac role faworyta jeden na drugiego :d ale ... Sultani w przyszlym sezonie beda wystepowac w 2 lidze :lol:

wysokie

Wysłany: 2013-12-21, 19:06   

Ja powiem tak obie drużyny zapowiada sie żę awansują do 2 ligi o pozostałe miejsca poza 9 i 10 bedzie walka do końca:)

kwak1983

Wysłany: 2013-12-23, 15:09   

Mam taka nadzieje :d ale kolega z Zielonej Gory jest bardzo silny i pewnie bedzie walczyl o ta 2 pozycje do konca sezonu. Zapowiada sie ciekawy sezon :lol:
Zycze wszystkim Zdrowych Spokojnych Wesolych Rodzinnych Swiat !!
!! !! Spelnienia Marzen i braku kontuzji :lol:

wysokie

Wysłany: 2013-12-23, 16:14   

kwak1983 napisał/a:
Mam taka nadzieje :d ale kolega z Zielonej Gory jest bardzo silny i pewnie bedzie walczyl o ta 2 pozycje do konca sezonu. Zapowiada sie ciekawy sezon :lol:
Zycze wszystkim Zdrowych Spokojnych Wesolych Rodzinnych Swiat !!
!! !! Spelnienia Marzen i braku kontuzji :lol:

dzięki ale kolega z Zielonej góry bedzie powoli odmładzał skład tak wiec myśle że bede coraz słabszy ale licze że sie utrzymam

Również życze spokojnych i wesołych świąt i troche mniej zabiegania

Błeszno

Wysłany: 2013-12-23, 17:31   

Zdrowych, pogodnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia życzy wszystkim rywalom w grupie zespół Błeszno Częstochowa!

Odpowiedz do tematu