SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne Strona Główna

Choose language:


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Konrad369
2012-09-08, 16:29
NASTOLIGA - historia
Autor Wiadomość
Konrad369



Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-12-26, 14:58   

ROZEGRANE KOLEJKI SPOTKAŃ NASTOLIGI SEZONU 13
Kolejno: Data Grupa_Nr_kolejki Gospodarz-Gość WYNIK (1.WYNIK)

KOLEJKA 01
2012-09-24 01N01 OLEK Zielona Góra - Bystrzyca Lublin 28:48
2012-09-24 01N01 Perła Lublin - Debeściaki Gdańsk 39:0
2012-09-24 01N01 ANDY Bydgoszcz - Demogorgon Wrocław 51:42
2012-10-04 01N01 ROL.KO Konojady - Car(L)os Team Gyddanyzc 49:31
2012-09-24 2AN01 Jabol Punk Libertów - Start Krosno 28:63
2012-09-24 2AN01 PBNF Bydgoszcz - Stupki Gniezno 41:36
2012-09-24 2AN01 pauzuje - Speedway Team Dziewierzewo
2012-09-24 2BN01 Nieuchwytni Gniezno - RKS Huwdu 34:53
2012-09-24 2BN01 Paulos Bydgoszcz - KMŻ Dominów 34:29
2012-09-24 2BN01 pauzuje - Hornets Gorzów Wlkp.

KOLEJKA 02
2012-10-01 01N02 Bystrzyca Lublin - ANDY Bydgoszcz 54:24
2012-10-05 01N02 Debeściaki Gdańsk - ROL.KO Konojady 0:47
2012-10-01 01N02 Demogorgon Wrocław - OLEK Zielona Góra 44:43
2012-10-01 01N02 Car(L)os Team Gyddanyzc - Perła Lublin 38:33
2012-10-01 2AN02 Start Krosno - PBNF Bydgoszcz 60:31
2012-10-01 2AN02 Speedway Team Dziewierzewo - Jabol Punk Libertów 55:30
2012-10-01 2AN02 Stupki Gniezno - pauzuje
2012-10-01 2BN02 RKS Huwdu - Paulos Bydgoszcz 37:24
2012-10-01 2BN02 Hornets Gorzów Wlkp. - Nieuchwytni Gniezno 65:0
2012-10-01 2BN02 KMŻ Dominów - pauzuje

KOLEJKA 03
2012-10-08 01N03 Demogorgon Wrocław - Bystrzyca Lublin 35:41
2012-10-08 01N03 Car(L)os Team Gyddanyzc - Debeściaki Gdańsk 34:0
2012-10-08 01N03 OLEK Zielona Góra - ANDY Bydgoszcz 45:44
2012-10-08 01N03 Perła Lublin - ROL.KO Konojady 35:52
2012-10-08 2AN03 Stupki Gniezno - Start Krosno 25:65
2012-10-08 2AN03 PBNF Bydgoszcz - Speedway Team Dziewierzewo 40:50
2012-10-08 2AN03 Jabol Punk Libertów - pauzuje
2012-10-08 2BN03 KMŻ Dominów - RKS Huwdu 31:61
2012-10-08 2BN03 Paulos Bydgoszcz - Hornets Gorzów Wlkp. 20:52
2012-10-08 2BN03 Nieuchwytni Gniezno - pauzuje

KOLEJKA 04
2012-10-15 01N04 Bystrzyca Lublin - Demogorgon Wrocław 45:30 (41:35)
2012-10-15 01N04 Debeściaki Gdańsk - Car(L)os Team Gyddanyzc 39:45 (0:34)
2012-10-15 01N04 ANDY Bydgoszcz - OLEK Zielona Góra 46:44 (44:45)
2012-10-15 01N04 ROL.KO Konojady - Perła Lublin 39:39 (52:35)
2012-10-15 2AN04 Start Krosno - Speedway Team Dziewierzewo 43:44
2012-10-15 2AN04 Jabol Punk Libertów - Stupki Gniezno 59:19
2012-10-15 2AN04 pauzuje - PBNF Bydgoszcz
2012-10-15 2BN04 RKS Huwdu - Hornets Gorzów Wlkp. 23:69
2012-10-15 2BN04 Nieuchwytni Gniezno - KMŻ Dominów 44:40
2012-10-15 2BN04 pauzuje - Paulos Bydgoszcz

KOLEJKA 05
2012-10-22 01N05 ANDY Bydgoszcz - Bystrzyca Lublin 26:56 (24:54)
2012-10-22 01N05 ROL.KO Konojady - Debeściaki Gdańsk 57:27 (47:0)
2012-10-22 01N05 OLEK Zielona Góra - Demogorgon Wrocław 41:46 (43:44)
2012-10-22 01N05 Perła Lublin - Car(L)os Team Gyddanyzc 33:34 (33:38)
Walkower ! 2AN05 Speedway Team Dziewierzewo - Stupki Gniezno 40:0
2012-10-22 2AN05 PBNF Bydgoszcz - Jabol Punk Libertów 52:38
2012-10-22 2AN05 pauzuje - Start Krosno
2012-10-22 2BN05 Hornets Gorzów Wlkp. - KMŻ Dominów 73:13
2012-10-22 2BN05 Paulos Bydgoszcz - Nieuchwytni Gniezno 32:9
2012-10-22 2BN05 pauzuje - RKS Huwdu

KOLEJKA 06
2012-10-29 01N06 Bystrzyca Lublin - OLEK Zielona Góra 52:26 (48:28)
2012-10-29 01N06 Debeściaki Gdańsk - Perła Lublin 39:50 (0:39)
2012-10-29 01N06 Demogorgon Wrocław - ANDY Bydgoszcz 49:41 (42:51)
2012-10-29 01N06 Car(L)os Team Gyddanyzc - ROL.KO Konojady 15:58 (31:49)
2012-11-06 2AN06 Stupki Gniezno - Speedway Team Dziewierzewo 14:59 (0:40)
2012-10-29 2AN06 Jabol Punk Libertów - PBNF Bydgoszcz 36:54 (38:52)
2012-10-29 2AN06 Start Krosno - pauzuje
2012-10-29 2BN06 KMŻ Dominów - Hornets Gorzów Wlkp. 13:71 (13:73)
2012-10-29 2BN06 Nieuchwytni Gniezno - Paulos Bydgoszcz 12:31 (9:32)
2012-10-29 2BN06 RKS Huwdu - pauzuje

KOLEJKA 07
2012-11-05 01N07 ROL.KO Konojady - Bystrzyca Lublin 33:42
2012-11-05 01N07 Demogorgon Wrocław - Car(L)os Team Gyddanyzc 50:29
2012-11-05 01N07 ANDY Bydgoszcz - Perła Lublin 47:42
2012-11-05 01N07 Debeściaki Gdańsk - OLEK Zielona Góra 40:45
2012-11-05 2AN07 Speedway Team Dziewierzewo - Start Krosno 36:54 (44:43)
2012-11-23 2AN07 Stupki Gniezno - Jabol Punk Libertów 37:53 (19:59)
2012-11-05 2AN07 PBNF Bydgoszcz - pauzuje
2012-11-05 2BN07 Hornets Gorzów Wlkp. - RKS Huwdu 52:0 (69:23)
2012-11-05 2BN07 KMŻ Dominów - Nieuchwytni Gniezno 32:19 (40:44)
2012-11-05 2BN07 Paulos Bydgoszcz - pauzuje

KOLEJKA 08
2012-11-12 01N08 Bystrzyca Lublin - Car(L)os Team Gyddanyzc 49:17
2012-11-12 01N08 Demogorgon Wrocław - ROL.KO Konojady 32:54
2012-11-12 01N08 Perła Lublin - OLEK Zielona Góra 45:39
2012-11-12 01N08 Debeściaki Gdańsk - ANDY Bydgoszcz 22:68
2012-11-30 2AN08 Start Krosno - Stupki Gniezno 49:29 (65:25)
2012-11-12 2AN08 Speedway Team Dziewierzewo - PBNF Bydgoszcz 57:31 (50:40)
2012-11-12 2AN08 pauzuje - Jabol Punk Libertów
2012-11-12 2BN08 RKS Huwdu - KMŻ Dominów 35:19 (61:31)
2012-11-12 2BN08 Hornets Gorzów Wlkp. - Paulos Bydgoszcz 58:29 (52:20)
2012-11-12 2BN08 pauzuje - Nieuchwytni Gniezno

KOLEJKA 09
2012-11-19 01N09 Car(L)os Team Gyddanyzc - Bystrzyca Lublin 26:45 (17:49)
2012-11-19 01N09 ROL.KO Konojady - Demogorgon Wrocław 51:39 (54:32)
2012-11-19 01N09 OLEK Zielona Góra - Perła Lublin 36:46 (39:45)
2012-11-19 01N09 ANDY Bydgoszcz - Debeściaki Gdańsk 64:26 (68:22)
2012-11-19 2AN09 PBNF Bydgoszcz - Start Krosno 45:48 (31:60)
2012-11-19 2AN09 Jabol Punk Libertów - Speedway Team Dziewierzewo 26:61 (30:55)
2012-11-19 2AN09 pauzuje - Stupki Gniezno
2012-11-19 2BN09 Paulos Bydgoszcz - RKS Huwdu 37:11 (24:37)
2012-11-19 2BN09 Nieuchwytni Gniezno - Hornets Gorzów Wlkp. 7:73 (0:65)
2012-11-19 2BN09 pauzuje - KMŻ Dominów

KOLEJKA 10
2012-11-26 01N10 Bystrzyca Lublin - ROL.KO Konojady 36:37 (42:33)
2012-11-26 01N10 Car(L)os Team Gyddanyzc - Demogorgon Wrocław 36:35 (29:50)
2012-11-26 01N10 Perła Lublin - ANDY Bydgoszcz 45:39 (42:47)
2012-12-10 01N10 OLEK Zielona Góra - Debeściaki Gdańsk 3:18 (45:40)
2012-11-26 2AN10 Start Krosno - Jabol Punk Libertów 69:21 (63:28)
2012-11-26 2AN10 Stupki Gniezno - PBNF Bydgoszcz 18:54 (36:41)
2012-11-26 2AN10 Speedway Team Dziewierzewo - pauzuje
!Walkower! 2BN10 RKS Huwdu - Nieuchwytni Gniezno 40:0 (53:34)
2012-11-26 2BN10 KMŻ Dominów - Paulos Bydgoszcz 31:39 (29:34)
2012-11-26 2BN10 Hornets Gorzów Wlkp. - pauzuje

KOLEJKA 11
2012-12-03 2N11 Start Krosno - Hornets Gorzów Wlkp. 27:63
2012-12-03 2N11 Paulos Bydgoszcz - Speedway Team Dziewierzewo 27:30
2012-12-03 2N11 PBNF Bydgoszcz - RKS Huwdu 50:13
2012-12-03 2N11 KMŻ Dominów - Jabol Punk Libertów 25:59
2012-12-03 2N11 Stupki Gniezno - Nieuchwytni Gniezno 0:0

KOLEJKA 12
2012-12-10 2N12 Hornets Gorzów Wlkp. - Start Krosno 72:18 (63:27)
2012-12-12 2N12 Speedway Team Dziewierzewo - Paulos Bydgoszcz 34:26 (30:27)
2012-12-10 2N12 RKS Huwdu - PBNF Bydgoszcz 27:54 (13:50)
2012-12-10 2N12 Jabol Punk Libertów - KMŻ Dominów 61:26 (59:25)
2012-12-10 2N12 Nieuchwytni Gniezno - Stupki Gniezno 0:0 (0:0)


OSTATECZNE TABELE WSZYSTKICH NASTOLIG SEZONU 13
Kolejno: miejsce | w-r-p | b | mpz:mps | pkt | SM-team (liga.gr) SM-user

1. NASTOLIGA
| 1. | 09-0-01 | 5 | 468:282 | 23 | Bystrzyca Lublin (6.08) adam_1955 (a)
| 2. | 08-1-01 | 4 | 477:296 | 21 | ROL.KO Konojady (5.22) Damianekl (b)
| 3. | 05-0-05 | 2 | 305:391 | 12 | Car(L)os Team Gyddanyzc (4.09) CarLos_Wallace (b)
| 4. | 04-0-06 | 2 | 402:432 | 10 | Demogorgon Wrocław (4.08) Asteck666 (a)
----------------------------------------------------------------------------------
| 5. | 05-1-04 | 3 | 407:363 | 14 | Perła Lublin (3.5) Aśka1989 (b)
| 6. | 05-0-05 | 3 | 450:425 | 13 | ANDY Bydgoszcz (6.22) Andy.bdg (a)
| 7. | 02-0-08 | 0 | 350:429 | 04 | OLEK Zielona Góra (3.1) Olek-66 (a)
| 8. | 01-0-09 | 1 | 211:452 | 03 | Debeściaki Gdańsk (2.2) Manius_gks (b) 3!

2. NASTOLIGA gr.A
| 1. | 07-0-01 | 4 | 451:259 | 18 | Start Krosno (6.20) Shergar
| 2. | 07-0-01 | 3 | 402:238 | 17 | Speedway Team Dziewierzewo (5.29) Krystek
| 3. | 04-0-04 | 2 | 348:343 | 10 | PBNF Bydgoszcz (5.32) Kabat
| 4. | 02-0-06 | 1 | 291:410 | 05 | Jabol Punk Libertów (6.41) Jaro
| 5. | 00-0-08 | 0 | 178:420 | 00 | Stupki Gniezno (5.03) Einstein 1!

2. NASTOLIGA gr.B
| 1. | 08-0-00 | 4 | 513:105 | 20 | Hornets Gorzów Wlkp. (3.7) Koziu87
| 2. | 05-0-03 | 3 | 246:239 | 13 | Paulos Bydgoszcz (6.11) Paulos
| 3. | 05-0-03 | 2 | 260:266 | 12 | RKS Huwdu (8.040) Adriangdz 1!
| 4. | 01-0-07 | 1 | 208:376 | 03 | KMŻ Dominów (7.032) Konrad369
| 5. | 01-0-07 | 0 | 125:366 | 02 | Nieuchwytni Gniezno (5.28) Pawelek 2!


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
BYSTRZYCA LUBLIN mistrzem NASTOLIGI!

ROL.KO Konojady wicemistrzem

Car(L)os Team Gyddanyzc brązowym medalistą

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


SPOTKANIA BARAŻOWE NASTOLIGI SEZONU 13

Baraże o 1. Nastoligę
2012-12-17 1B1N Start Krosno - ANDY Bydgoszcz 48:45
2012-12-17 1B1N Speedway Team Dziewierzewo - OLEK Zielona Góra 24:53

Baraże rewanżowe o 1. Nastoligę
2012-12-24 2B1N ANDY Bydgoszcz - Start Krosno 40:53 (45:48)
2012-12-24 2B1N OLEK Zielona Góra - Speedway Team Dziewierzewo 42:45 (53:24)


NASTOL CUP

Zestaw par I rundy NASTOL CUP
27-09-2012 32-01 wolny los - Bystrzyca Lublin
27-09-2012 31-02 wolny los - Debeściaki Gdańsk
27-09-2012 30-03 wolny los - Perła Lublin
27-09-2012 29-04 wolny los - OLEK Zielona Góra
27-09-2012 28-05 wolny los - Demogorgon Wrocław
27-09-2012 27-06 wolny los - Car(L)os Team Gyddanyzc
27-09-2012 26-07 wolny los - ROL.KO Konojady
27-09-2012 25-08 wolny los - ANDY Bydgoszcz
27-09-2012 24-09 wolny los - Nieuchwytni Gębarzewo
27-09-2012 23-10 wolny los - KMŻ Dominów
27-09-2012 22-11 wolny los - Start Krosno
27-09-2012 21-12 Paulos Bydgoszcz - wolny los
27-09-2012 20-13 Speedway Team Dziewierzewo - wolny los
27-09-2012 19-14 wolny los - Jabol Punk Libertów
27-09-2012 18-15 Stupki Gniezno - Hornets Gorzów Wlkp. 20:70
27-09-2012 17-16 RKS Huwdu - PBNF Bydgoszcz 39:37

Zestaw par II rundy NASTOL CUP
18-10-2012 17-01 RKS Huwdu - Bystrzyca Lublin 15:54
18-10-2012 15-02 Hornets Gorzów Wlkp. - Debeściaki Gdańsk 75:15
18-10-2012 14-03 Jabol Punk Libertów - Perła Lublin 23:64
18-10-2012 20-04 Speedway Team Dziewierzewo - OLEK Zielona Góra 51:34
18-10-2012 21-05 Paulos Bydgoszcz - Demogorgon Wrocław 28:34
18-10-2012 11-06 Start Krosno - Car(L)os Team Gyddanyzc 45:25
18-10-2012 10-07 KMŻ Dominów - ROL.KO Konojady 23:58
25-10-2012 09-08 Nieuchwytni Gębarzewo - ANDY Bydgoszcz 27:57

Zestaw par III rundy (ćwierćfinały) NASTOL CUP
!Walkower! 08-01 ANDY Bydgoszcz - Bystrzyca Lublin 0:40
15-11-2012 15-07 Hornets Gorzów Wlkp. - ROL.KO Konojady 44:16
08-11-2012 11-03 Start Krosno - Perła Lublin 47:40
08-11-2012 20-05 Speedway Team Dziewierzewo - Demogorgon Wrocław 43:44

Półfinały NASTOL CUP
29-11-2012 05-01 Demogorgon Wrocław - Bystrzyca Lublin 0:14
29-11-2012 11-15 Start Krosno - Hornets Gorzów Wlkp. 25:65

FINAŁ NASTOL CUP
14-12-2012 15-01 Hornets Gorzów Wlkp. - Bystrzyca Lublin 38:39

Bystrzyca Lublin - Zdobywca N-Cup
Hornets Gorzów Wlkp. - Finalista N-Cup
Ostatnio zmieniony przez Konrad369 2013-04-14, 00:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Konrad369



Skąd: Lublin
Wysłany: 2013-04-14, 00:07   

ROZEGRANE KOLEJKI SPOTKAŃ NASTOLIGI SEZONU 14
Kolejno: Data Grupa_Nr_kolejki Gospodarz-Gość WYNIK (1.WYNIK)

KOLEJKA 01
2013-01-07 1N01 Perła Lublin - ROL.KO Konojady 50:37
2013-01-07 1N01 Demogorgon Wrocław - Car(L)os Team Gyddanyzc 32:44
2013-01-07 1N01 Start Krosno - ANDY Bydgoszcz 43:47
2013-01-07 1N01 Hornets Gorzów Wlkp. - OLEK Zielona Góra 17:26
2013-01-07 2N01 Paulos Bydgoszcz - Speedway Team Dziewierzewo 18:41
2013-01-07 2N01 PBNF Bydgoszcz - KMŻ Dominów 35:10
!Walkower! 2N01 orzel miedzyrzecz - Debeściaki Gdańsk 40:0

KOLEJKA 02
2013-01-14 1N02 ROL.KO Konojady - Start Krosno 59:34
2013-01-14 1N02 Car(L)os Team Gyddanyzc - Hornets Gorzów Wlkp. 21:41
2013-01-14 1N02 ANDY Bydgoszcz - Perła Lublin 46:44
2013-01-14 1N02 OLEK Zielona Góra - Demogorgon Wrocław 67:25
2013-01-14 2N02 Speedway Team Dziewierzewo - PBNF Bydgoszcz 47:42
!Walkower! 2N02 Debeściaki Gdańsk - Paulos Bydgoszcz 0:40
2013-01-14 2N02 KMŻ Dominów - orzel miedzyrzecz 28:17

KOLEJKA 03
2013-01-21 1N03 ANDY Bydgoszcz - ROL.KO Konojady 47:46
2013-01-21 1N03 OLEK Zielona Góra - Car(L)os Team Gyddanyzc 56:7
2013-01-21 1N03 Perła Lublin - Start Krosno 50:40
2013-01-21 1N03 Demogorgon Wrocław - Hornets Gorzów Wlkp. 29:46
2013-01-25 2N03 KMŻ Dominów - Speedway Team Dziewierzewo 5:29
!Walkower! 2N03 PBNF Bydgoszcz - Debeściaki Gdańsk 40:0
2013-01-21 2N03 Paulos Bydgoszcz - orzel miedzyrzecz 24:37

KOLEJKA 04
2013-01-28 1N04 ROL.KO Konojady - ANDY Bydgoszcz 42:40 (46:47)
2013-01-28 1N04 Car(L)os Team Gyddanyzc - OLEK Zielona Góra 17:73 (7:56)
2013-01-28 1N04 Start Krosno - Perła Lublin 26:52 (40:50)
2013-01-28 1N04 Hornets Gorzów Wlkp. - Demogorgon Wrocław 50:25 (46:29)
!Walkower! 2N04 Speedway Team Dziewierzewo - Debeściaki Gdańsk 40:0
2013-01-28 2N04 Paulos Bydgoszcz - KMŻ Dominów 37:30
2013-01-28 2N04 orzel miedzyrzecz - PBNF Bydgoszcz 34:57

KOLEJKA 05
2013-02-04 1N05 Start Krosno - ROL.KO Konojady 28:62 (34:59)
2013-02-04 1N05 Hornets Gorzów Wlkp. - Car(L)os Team Gyddanyzc 48:23 (41:21)
2013-02-04 1N05 Perła Lublin - ANDY Bydgoszcz 42:46 (44:46)
2013-02-04 1N05 Demogorgon Wrocław - OLEK Zielona Góra 28:65 (25:67)
!Walkower! 2N05 Debeściaki Gdańsk - KMŻ Dominów 0:40
2013-02-04 2N05 PBNF Bydgoszcz - Paulos Bydgoszcz 50:40
2013-02-04 2N05 orzel miedzyrzecz - Speedway Team Dziewierzewo 28:63

KOLEJKA 06
2013-02-11 1N06 ROL.KO Konojady - Perła Lublin 56:37 (37:50)
2013-02-11 1N06 Car(L)os Team Gyddanyzc - Demogorgon Wrocław 41:35 (44:32)
2013-02-11 1N06 ANDY Bydgoszcz - Start Krosno 54:33 (47:43)
2013-02-11 1N06 OLEK Zielona Góra - Hornets Gorzów Wlkp. 37:38 (26:17)
!Walkower! 2N06 KMŻ Dominów - Debeściaki Gdańsk 40:0 (40:0)
2013-02-11 2N06 Paulos Bydgoszcz - PBNF Bydgoszcz 34:57 (40:50)
2013-02-11 2N06 Speedway Team Dziewierzewo - orzel miedzyrzecz 75:15 (63:28)

KOLEJKA 07
2013-02-18 1N07 ANDY Bydgoszcz - OLEK Zielona Góra 48:42
2013-02-18 1N07 ROL.KO Konojady - Hornets Gorzów Wlkp. 53:21
2013-02-18 1N07 Car(L)os Team Gyddanyzc - Perła Lublin 32:51
2013-02-18 1N07 Demogorgon Wrocław - Start Krosno 43:50
!Walkower! 2N07 Debeściaki Gdańsk - Speedway Team Dziewierzewo 0:40 (0:40)
2013-02-18 2N07 KMŻ Dominów - Paulos Bydgoszcz 39:34 (30:37)
2013-02-18 2N07 PBNF Bydgoszcz - orzel miedzyrzecz 48:42 (57:34)

KOLEJKA 08
2013-02-25 1N08 OLEK Zielona Góra - ROL.KO Konojady 43:44
2013-02-25 1N08 Hornets Gorzów Wlkp. - ANDY Bydgoszcz 34:41
2013-02-25 1N08 Perła Lublin - Demogorgon Wrocław 60:33
2013-02-25 1N08 Start Krosno - Car(L)os Team Gyddanyzc 43:45
2013-02-25 2N08 Speedway Team Dziewierzewo - KMŻ Dominów 55:0 (29:5)
!Walkower! 2N08 Debeściaki Gdańsk - PBNF Bydgoszcz 0:40 (0:40)
2013-02-25 2N08 orzel miedzyrzecz - Paulos Bydgoszcz 61:29 (37:24)

KOLEJKA 09
2013-03-04 1N09 ROL.KO Konojady - OLEK Zielona Góra 59:31 (44:43)
2013-03-04 1N09 ANDY Bydgoszcz - Hornets Gorzów Wlkp. 43:24 (41:34)
2013-03-04 1N09 Demogorgon Wrocław - Perła Lublin 33:54 (33:60)
2013-03-04 1N09 Car(L)os Team Gyddanyzc - Start Krosno 47:43 (45:43)
2013-03-04 2N09 PBNF Bydgoszcz - Speedway Team Dziewierzewo 56:23 (42:47)
!Walkower! 2N09 Paulos Bydgoszcz - Debeściaki Gdańsk 40:0 (40:0)
2013-03-04 2N09 orzel miedzyrzecz - KMŻ Dominów 45:10 (17:28)

KOLEJKA 10
2013-03-11 1N10 OLEK Zielona Góra - ANDY Bydgoszcz 52:41 (42:48)
2013-03-11 1N10 Hornets Gorzów Wlkp. - ROL.KO Konojady 23:52 (21:53)
2013-03-11 1N10 Perła Lublin - Car(L)os Team Gyddanyzc 53:33 (51:32)
2013-03-11 1N10 Start Krosno - Demogorgon Wrocław 40:53 (50:43)
2013-03-11 2N10 Speedway Team Dziewierzewo - Paulos Bydgoszcz 34:41 (41:18)
2013-03-11 2N10 KMŻ Dominów - PBNF Bydgoszcz 14:43 (10:35)
!Walkower! 2N10 Debeściaki Gdańsk - orzel miedzyrzecz 0:40 (0:40)


OSTATECZNE TABELE WSZYSTKICH NASTOLIG SEZONU 14
Kolejno: miejsce | w-r-p | b | mpz:mps | pkt | SM-team (liga.gr) SM-user

1. NASTOLIGA
| 1. | 08-0-02 | 5 | 510:354 | 21 | ROL.KO Konojady (4.03) Damianekl (a)
| 2. | 08-0-02 | 3 | 453:402 | 19 | ANDY Bydgoszcz (6.22) Andy.bdg (a)
| 3. | 06-0-04 | 4 | 492:324 | 16 | OLEK Zielona Góra (3.1) Olek-66 (b)
| 4. | 05-0-05 | 2 | 342:350 | 12 | Hornets Gorzów Wlkp. (3.7) Koziu87 (b)
----------------------------------------------------------------------------------
| 5. | 07-0-03 | 3 | 493:382 | 17 | Perła Lublin (3.5) Aśka1989 (a)
| 6. | 04-0-06 | 2 | 310:475 | 10 | Car(L)os Team Gyddanyzc (3.7) CarLos_Wallace (b)
| 7. | 01-0-09 | 1 | 336:517 | 03 | Demogorgon Wrocław (5.14) Asteck666 (b)
| 8. | 01-0-09 | 0 | 380:512 | 02 | Start Krosno (6.20) Shergar (a)

2. NASTOLIGA
| 1. | 09-0-01 | 5 | 468:244 | 23 | PBNF Bydgoszcz (4.12) Kabat
| 2. | 08-0-02 | 4 | 447:205 | 20 | Speedway Team Dziewierzewo (5.29) Krystek
| 3. | 05-0-05 | 3 | 359:334 | 13 | orzel miedzyrzecz (7.029) Wiolad1
| 4. | 04-0-06 | 2 | 337:349 | 10 | Paulos Bydgoszcz (6.11) Paulos
| 5. | 04-0-06 | 1 | 216:295 | 09 | KMŻ Dominów (7.032) Konrad369 1!
| 6. | 00-0-10 | 0 | 000:400 | 00 | Debeściaki Gdańsk (2.2) Manius_gks - wykluczony z rozgrywek


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ROL.KO KONOJADY mistrzem NASTOLIGI!

ANDY Bydgoszcz wicemistrzem

OLEK Zielona Góra brązowym medalistą

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


SPOTKANIA BARAŻOWE NASTOLIGI SEZONU 14

Baraże o 1. Nastoligę
2013-04-09 1B1N Demogorgon Wrocław - orzel miedzyrzecz 62:29

Baraże rewanżowe o 1. Nastoligę
2013-04-08 2B1N orzel miedzyrzecz - Demogorgon Wrocław 23:60 (29:62)


NASTOL CUP

Zestaw par II rundy NASTOL CUP
31-01-2013 16-01 PBNF Bydgoszcz - ROL.KO Konojady 31:60
31-01-2013 15-02 wolny los - Car(L)os Team Gyddanyzc
07-02-2013 14-03 Paulos Bydgoszcz - Demogorgon Wrocław 16:37
31-01-2013 13-04 wolny los - Perła Lublin
07-02-2013 12-05 orzel miedzyrzecz - ANDY Bydgoszcz 34:52
31-01-2013 11-06 KMŻ Dominów - OLEK Zielona Góra 7:64
31-01-2013 10-07 Speedway Team Dziewierzewo - Hornets Gorzów Wlkp. 27:42
!Walkower! 09-08 Debeściaki Gdańsk - Start Krosno 0:40

Zestaw par III rundy (ćwierćfinały) NASTOL CUP
21-02-2013 08-01 Start Krosno - ROL.KO Konojady 33:60
28-02-2013 02-07 Car(L)os Team Gyddanyzc - Hornets Gorzów Wlkp.11:53
28-02-2013 03-06 Demogorgon Wrocław - OLEK Zielona Góra 19:71
28-02-2013 04-05 Perła Lublin - ANDY Bydgoszcz 38:49

Półfinały NASTOL CUP
21-03-2013 01-05 ROL.KO Konojady - ANDY Bydgoszcz 56:37
14-03-2013 07-06 Hornets Gorzów Wlkp. - OLEK Zielona Góra 38:37

FINAŁ NASTOL CUP
04-04-2013 07-01 Hornets Gorzów Wlkp. - ROL.KO Konojady 19:52

ROL.KO Konojady - Zdobywca N-Cup
Hornets Gorzów Wlkp. - Finalista N-Cup
 
 
Konrad369



Skąd: Lublin
Wysłany: 2013-08-01, 15:57   

ROZEGRANE KOLEJKI SPOTKAŃ NASTOLIGI SEZONU 15
Kolejno: Data Grupa_Nr_kolejki Gospodarz-Gość WYNIK (1.WYNIK)


KOLEJKA 01
2013-04-22 1N01 Hornets Gorzów Wlkp. - ROL.KO Konojady 0:15
2013-04-22 1N01 OLEK Zielona Góra - ANDY Bydgoszcz 61:31
2013-05-02 1N01 PBNF Bydgoszcz - Perła Lublin 69:24
2013-04-22 1N01 Demogorgon Wrocław - Car(L)os Team Gyddanyzc 57:16
2013-04-30 2N01 Start Krosno - orzel miedzyrzecz 60:31
2013-05-22 2N01 KMŻ Dominów - Paulos Bydgoszcz 39:40
2013-05-01 2N01 Victoria Tyczyn - Nieuchwytni Gniezno 25:0
2013-04-22 2N01 Rydwany Śmierci Hel - Białe Wilki Hel 0:0

KOLEJKA 02
2013-04-29 1N02 ROL.KO Konojady - Demogorgon Wrocław 54:37
2013-04-29 1N02 ANDY Bydgoszcz - PBNF Bydgoszcz 66:26
2013-04-29 1N02 Car(L)os Team Gyddanyzc - Hornets Gorzów Wlkp. 18:16
2013-04-29 1N02 Perła Lublin - OLEK Zielona Góra 16:75
!Walkower! 2N02 orzel miedzyrzecz - Rydwany Śmierci Hel 40:0
2013-05-30 2N02 KMŻ Dominów - Victoria Tyczyn 31:28
!Walkower! 2N02 Białe Wilki Hel - Start Krosno 0:40
2013-04-29 2N02 Nieuchwytni Gniezno - Paulos Bydgoszcz 33:57

KOLEJKA 03
2013-05-06 1N03 Car(L)os Team Gyddanyzc - ROL.KO Konojady 18:68
2013-05-06 1N03 Perła Lublin - ANDY Bydgoszcz 34:58
2013-05-06 1N03 Hornets Gorzów Wlkp. - Demogorgon Wrocław 37:37
2013-05-06 1N03 OLEK Zielona Góra - PBNF Bydgoszcz 66:22
!Walkower! 2N03 Białe Wilki Hel - orzel miedzyrzecz 0:40
2013-05-06 2N03 Nieuchwytni Gniezno - KMŻ Dominów 32:17
!Walkower! 2N03 Start Krosno - Rydwany Śmierci Hel 40:0
2013-05-06 2N03 Paulos Bydgoszcz - Victoria Tyczyn 42:26

KOLEJKA 04
2013-05-13 1N04 ROL.KO Konojady - Car(L)os Team Gyddanyzc 72:15 (68:18)
2013-05-13 1N04 ANDY Bydgoszcz - Perła Lublin 71:20 (58:34)
2013-05-13 1N04 Demogorgon Wrocław - Hornets Gorzów Wlkp. 34:30 (37:37)
2013-05-13 1N04 PBNF Bydgoszcz - OLEK Zielona Góra 18:69 (22:66)
!Walkower! 2N04 orzel miedzyrzecz - Białe Wilki Hel 40:0 (40:0)
2013-05-13 2N04 KMŻ Dominów - Nieuchwytni Gniezno 37:8 (17:32)
!Walkower! 2N04 Rydwany Śmierci Hel - Start Krosno 0:40 (0:40)
2013-05-13 2N04 Victoria Tyczyn - Paulos Bydgoszcz 29:43 (26:42)

KOLEJKA 05
2013-05-20 1N05 Demogorgon Wrocław - ROL.KO Konojady 46:44 (37:54)
2013-05-20 1N05 PBNF Bydgoszcz - ANDY Bydgoszcz 31:56 (26:66)
2013-05-20 1N05 Hornets Gorzów Wlkp. - Car(L)os Team Gyddanyzc 41:30 (16:18)
2013-05-20 1N05 OLEK Zielona Góra - Perła Lublin 69:19 (75:16)
!Walkower! 2N05 Rydwany Śmierci Hel - orzel miedzyrzecz 0:40 (0:40)
2013-05-20 2N05 Victoria Tyczyn - KMŻ Dominów 30:32 (28:31)
!Walkower! 2N05 Start Krosno - Białe Wilki Hel 40:0 (40:0)
2013-05-20 2N05 Paulos Bydgoszcz - Nieuchwytni Gniezno 56:34 (57:33)

KOLEJKA 06
2013-05-27 1N06 ROL.KO Konojady - Hornets Gorzów Wlkp. 38:34 (15:0)
2013-05-27 1N06 ANDY Bydgoszcz - OLEK Zielona Góra 35:55 (31:61)
2013-05-27 1N06 Perła Lublin - PBNF Bydgoszcz 51:42 (24:69)
2013-05-27 1N06 Car(L)os Team Gyddanyzc - Demogorgon Wrocław 24:63 (16:57)
2013-05-27 2N06 orzel miedzyrzecz - Start Krosno 16:59 (31:60)
2013-05-27 2N06 Paulos Bydgoszcz - KMŻ Dominów 48:32 (40:39)
2013-05-27 2N06 Nieuchwytni Gniezno - Victoria Tyczyn 40:32 (0:25)
2013-05-27 2N06 Białe Wilki Hel - Rydwany Śmierci Hel 0:0 (0:0)

KOLEJKA 07
2013-06-03 1N07 ROL.KO Konojady - OLEK Zielona Góra 51:39
2013-06-03 1N07 Demogorgon Wrocław - ANDY Bydgoszcz 56:37
2013-06-03 1N07 PBNF Bydgoszcz - Hornets Gorzów Wlkp. 27:31
2013-06-03 1N07 Perła Lublin - Car(L)os Team Gyddanyzc 27:62
2013-06-03 2N07 Paulos Bydgoszcz - Start Krosno 41:51
2013-06-03 2N07 KMŻ Dominów - orzel miedzyrzecz 39:27

KOLEJKA 08
2013-06-10 1N08 Demogorgon Wrocław - OLEK Zielona Góra 42:45
2013-06-10 1N08 ANDY Bydgoszcz - ROL.KO Konojady 28:65
2013-06-10 1N08 Car(L)os Team Gyddanyzc - PBNF Bydgoszcz 40:32
2013-06-10 1N08 Perła Lublin - Hornets Gorzów Wlkp. 24:50
2013-06-10 2N08 orzel miedzyrzecz - Paulos Bydgoszcz 31:59
2013-06-10 2N08 KMŻ Dominów - Start Krosno 33:57

KOLEJKA 09
2013-06-17 1N09 OLEK Zielona Góra - Demogorgon Wrocław 47:46 (45:42)
2013-06-17 1N09 ROL.KO Konojady - ANDY Bydgoszcz 68:25 (65:28)
2013-06-17 1N09 PBNF Bydgoszcz - Car(L)os Team Gyddanyzc 44:43 (32:40)
2013-06-17 1N09 Hornets Gorzów Wlkp. - Perła Lublin 52:21 (50:24)
2013-06-17 2N09 Paulos Bydgoszcz - orzel miedzyrzecz 72:0 (59:31)
2013-06-17 2N09 Start Krosno - KMŻ Dominów 50:43 (57:33)

KOLEJKA 10
2013-06-24 1N10 OLEK Zielona Góra - ROL.KO Konojady 56:34 (39:51)
2013-06-24 1N10 ANDY Bydgoszcz - Demogorgon Wrocław 38:51 (37:56)
2013-06-24 1N10 Hornets Gorzów Wlkp. - PBNF Bydgoszcz 48:25 (31:27)
2013-06-24 1N10 Car(L)os Team Gyddanyzc - Perła Lublin 58:30 (62:27)
2013-06-24 2N10 Start Krosno - Paulos Bydgoszcz 64:28 (51:41)
2013-06-24 2N10 orzel miedzyrzecz - KMŻ Dominów 0:53 (27:39)


OSTATECZNE TABELE WSZYSTKICH NASTOLIG SEZONU 15
Kolejno: miejsce | w-r-p | b | mpz:mps | pkt | SM-team (liga.gr) SM-user

1. NASTOLIGA
| 1. | 09-0-01 | 5 | 582:314 | 23 | OLEK Zielona Góra (2.3) Olek-66 (b)
| 2. | 08-0-02 | 4 | 509:298 | 20 | ROL.KO Konojady (4.03) Damianekl (a)
| 3. | 06-1-03 | 3 | 469:372 | 16 | Demogorgon Wrocław (5.14) Asteck666 (a)
| 4. | 04-0-06 | 2 | 445:467 | 10 | ANDY Bydgoszcz (6.22) Andy.bdg (b)
----------------------------------------------------------------------------------
| 5. | 05-1-04 | 3 | 339:269 | 14 | Hornets Gorzów Wlkp. (3.7) Koziu87 (a) 1!
| 6. | 04-0-06 | 2 | 324:450 | 10 | Car(L)os Team Gyddanyzc (4.03) CarLos_Wallace (a)
| 7. | 02-0-08 | 1 | 336:494 | 05 | PBNF Bydgoszcz (5.10) Kabat (b)
| 8. | 01-0-09 | 0 | 266:606 | 02 | Perła Lublin (2.1) Aśka1989 (b)

2. NASTOLIGA
| 1. | 10-0-00 | 5 | 501:192 | 25 | Start Krosno (6.20) Shergar (a)
| 2. | 08-0-02 | 4 | 486:339 | 20 | Paulos Bydgoszcz (6.11) Paulos (b)
| 3. | 05-0-05 | 3 | 356:320 | 13 | KMŻ Dominów (6.15) Konrad369 (b)
| 4. | 04-0-06 | 2 | 265:342 | 10 | orzel miedzyrzecz (7.029) Wiolad1 (a) 2!
----------------------------------------------------------------------------------
| 5. | 02-0-04 | 0 | 147:224 | 04 | Nieuchwytni Gniezno (7.005) Pawelek (b) 1!
| 6. | 01-0-05 | 1 | 170:188 | 03 | Victoria Tyczyn (5.03) Kasia24 (b)
| 7. | 00-0-04 | 0 | 000:160 | 00 | Białe Wilki Hel (7.059) Koval88 (a) - zespół ZBOTOWANY
| 7. | 00-0-04 | 0 | 000:160 | 00 | Rydwany Śmierci Hel (7.036) Perun88 (a) - zespół ZBOTOWANY


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OLEK ZIELONA GÓRA mistrzem NASTOLIGI!

ROL.KO Konojady wicemistrzem

Demogorgon Wrocław brązowym medalistą

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


SPOTKANIA BARAŻOWE NASTOLIGI SEZONU 15

Baraże o 1. Nastoligę
2013-07-01 1B1N Paulos Bydgoszcz - PBNF Bydgoszcz 48:42
2013-07-08 1B1N KMŻ Dominów - Car(L)os Team Gyddanyzc 44:46

Baraże rewanżowe o 1. Nastoligę
2013-07-08 2B1N PBNF Bydgoszcz - Paulos Bydgoszcz 48:42 (42:48)
2013-07-15 2B1N Car(L)os Team Gyddanyzc - KMŻ Dominów 56:31 (46:44)


NASTOL CUP

Zestaw par II rundy NASTOL CUP
16-05-2013 16-01 KMŻ Dominów - ROL.KO Konojady 24:66
23-05-2013 15-02 orzel miedzyrzecz - ANDY Bydgoszcz 24:63
23-05-2013 14-03 Paulos Bydgoszcz - OLEK Zielona Góra 0:49
17-05-2013 13-04 Nieuchwytni Gniezno - Hornets Gorzów Wlkp. 17:52
16-05-2013 12-05 Victoria Tyczyn - Perła Lublin 38:36
!Walkower! 11-06 Białe Wilki Hel - Car(L)os Team Gyddanyzc 0:40
16-05-2013 10-07 Start Krosno - Demogorgon Wrocław 36:57
!Walkower! 09-08 Rydwany Śmierci Hel - PBNF Bydgoszcz 0:40

Zestaw par III rundy (ćwierćfinały) NASTOL CUP
13-06-2013 08-01 PBNF Bydgoszcz - ROL.KO Konojady 25:67
03-06-2013 07-02 Demogorgon Wrocław - ANDY Bydgoszcz 56:37
13-06-2013 06-03 Car(L)os Team Gyddanyzc - OLEK Zielona Góra 0:40
06-06-2013 12-04 Victoria Tyczyn - Hornets Gorzów Wlkp. 16:42

Półfinały NASTOL CUP
27-06-2013 04-01 Hornets Gorzów Wlkp. - ROL.KO Konojady 31:41
27-06-2013 07-03 Demogorgon Wrocław - OLEK Zielona Góra 46:47

FINAŁ NASTOL CUP
08-07-2013 01-03 ROL.KO Konojady - OLEK Zielona Góra 51:41


ROL.KO Konojady - Zdobywca N-Cup
OLEK Zielona Góra - Finalista N-Cup
 
 
Konrad369



Skąd: Lublin
Wysłany: 2013-12-02, 20:13   

ROZEGRANE KOLEJKI SPOTKAŃ NASTOLIGI SEZONU 16
Kolejno: Data Grupa_Nr_kolejki Gospodarz-Gość WYNIK (1.WYNIK)


KOLEJKA 01
2013-08-05 1N01 ANDY Bydgoszcz - OLEK Zielona Góra 30:62
2013-08-05 1N01 Demogorgon Wrocław - ROL.KO Konojady 43:44
!Walkower! 1N01 Start Krosno - Hornets Gorzów Wlkp. 40:0
2013-08-05 1N01 PBNF Bydgoszcz - Car(L)os Team Gyddanyzc 39:53
2013-08-05 2N01 KMŻ Dominów - Paulos Bydgoszcz 45:45
2013-08-05 2N01 Nieuchwytni Gniezno - Victoria Tyczyn 27:0
2013-08-05 2N01 pauzuje - Perła Lublin

KOLEJKA 02
2013-08-12 1N02 OLEK Zielona Góra - PBNF Bydgoszcz 69:22
2013-08-12 1N02 ROL.KO Konojady - Start Krosno 67:22
2013-08-12 1N02 Car(L)os Team Gyddanyzc - ANDY Bydgoszcz 56:36
!Walkower! 1N02 Hornets Gorzów Wlkp. - Demogorgon Wrocław 0:40
2013-08-12 2N02 Paulos Bydgoszcz - Nieuchwytni Gniezno 47:44
2013-08-12 2N02 Perła Lublin - KMŻ Dominów 56:37
2013-08-12 2N02 Victoria Tyczyn - pauzuje

KOLEJKA 03
2013-08-19 1N03 Car(L)os Team Gyddanyzc - OLEK Zielona Góra 28:63
!Walkower! 1N03 Hornets Gorzów Wlkp. - ROL.KO Konojady 0:40
2013-08-19 1N03 ANDY Bydgoszcz - PBNF Bydgoszcz 55:31
2013-08-19 1N03 Demogorgon Wrocław - Start Krosno 65:22
2013-08-22 2N03 Victoria Tyczyn - Paulos Bydgoszcz 2:32
2013-08-19 2N03 KMŻ Dominów - pauzuje
2013-08-19 2N03 Nieuchwytni Gniezno - Perła Lublin 37:56

KOLEJKA 04
2013-08-26 1N04 OLEK Zielona Góra - Car(L)os Team Gyddanyzc 66:21
!Walkower! 1N04 ROL.KO Konojady - Hornets Gorzów Wlkp. 40:0
2013-08-26 1N04 PBNF Bydgoszcz - ANDY Bydgoszcz 34:41
2013-08-26 1N04 Start Krosno - Demogorgon Wrocław 26:65
2013-08-26 2N04 Paulos Bydgoszcz - Perła Lublin 48:45
2013-08-29 2N04 KMŻ Dominów - Victoria Tyczyn 30:2
2013-08-26 2N04 pauzuje - Nieuchwytni Gniezno

KOLEJKA 05
2013-09-02 1N05 PBNF Bydgoszcz - OLEK Zielona Góra 27:63 (22:69)
2013-09-02 1N05 Start Krosno - ROL.KO Konojady 19:71 (22:67)
2013-09-02 1N05 ANDY Bydgoszcz - Car(L)os Team Gyddanyzc 57:34 (36:56)
!Walkower! 1N05 Demogorgon Wrocław - Hornets Gorzów Wlkp. 40:0 (40:0)
2013-09-02 2N05 pauzuje - Paulos Bydgoszcz
2013-09-02 2N05 Nieuchwytni Gniezno - KMŻ Dominów 40:47
2013-09-02 2N05 Perła Lublin - Victoria Tyczyn 34:0

KOLEJKA 06
2013-09-09 1N06 OLEK Zielona Góra - ANDY Bydgoszcz 69:20 (62:30)
2013-09-09 1N06 ROL.KO Konojady - Demogorgon Wrocław 61:31 (44:43)
!Walkower! 1N06 Hornets Gorzów Wlkp. - Start Krosno 0:40 (0:40)
2013-09-09 1N06 Car(L)os Team Gyddanyzc - PBNF Bydgoszcz 58:34 (53:39)
2013-09-09 2N06 Paulos Bydgoszcz - pauzuje
2013-09-09 2N06 KMŻ Dominów - Nieuchwytni Gniezno 44:16 (47:40)
2013-09-09 2N06 Victoria Tyczyn - Perła Lublin 2:39 (0:34)

KOLEJKA 07
2013-09-16 1N07 ROL.KO Konojady - OLEK Zielona Góra 51:36
2013-09-16 1N07 ANDY Bydgoszcz - Demogorgon Wrocław 41:49
2013-09-16 1N07 Start Krosno - Car(L)os Team Gyddanyzc 27:60
!Walkower! 1N07 Hornets Gorzów Wlkp. - PBNF Bydgoszcz 0:40
2013-09-16 2N07 Perła Lublin - Paulos Bydgoszcz 44:46 (45:48)
2013-09-20 2N07 Victoria Tyczyn - KMŻ Dominów 0:36 (2:30)
2013-09-16 2N07 Nieuchwytni Gniezno - pauzuje

KOLEJKA 08
2013-09-23 1N08 OLEK Zielona Góra - Demogorgon Wrocław 67:24
2013-09-23 1N08 ANDY Bydgoszcz - ROL.KO Konojady 34:59
!Walkower! 1N08 Car(L)os Team Gyddanyzc - Hornets Gorzów Wlkp. 40:0
2013-09-23 1N08 PBNF Bydgoszcz - Start Krosno 50:23
2013-09-23 2N08 Paulos Bydgoszcz - Victoria Tyczyn 40:17 (32:2)
2013-09-23 2N08 pauzuje - KMŻ Dominów
2013-09-23 2N08 Perła Lublin - Nieuchwytni Gniezno 50:25 (56:37)

KOLEJKA 09
2013-09-30 1N09 Demogorgon Wrocław - OLEK Zielona Góra 22:68 (24:67)
2013-09-30 1N09 ROL.KO Konojady - ANDY Bydgoszcz 70:22 (59:34)
!Walkower! 1N09 Hornets Gorzów Wlkp. - Car(L)os Team Gyddanyzc 0:40 (0:40)
2013-09-30 1N09 Start Krosno - PBNF Bydgoszcz 27:46 (23:50)
2013-09-30 2N09 Nieuchwytni Gniezno - Paulos Bydgoszcz 23:59 (44:47)
2013-09-30 2N09 KMŻ Dominów - Perła Lublin 43:50 (37:56)
2013-09-30 2N09 pauzuje - Victoria Tyczyn

KOLEJKA 10
2013-10-07 1N10 OLEK Zielona Góra - ROL.KO Konojady 47:43 (36:51)
2013-10-07 1N10 Demogorgon Wrocław - ANDY Bydgoszcz 47:40 (49:41)
2013-10-07 1N10 Car(L)os Team Gyddanyzc - Start Krosno 67:23 (60:27)
!Walkower! 1N10 PBNF Bydgoszcz - Hornets Gorzów Wlkp. 40:0 (40:0)
2013-10-07 2N10 Paulos Bydgoszcz - KMŻ Dominów 60:30 (45:45)
2013-10-07 2N10 Victoria Tyczyn - Nieuchwytni Gniezno 16:38 (0:27)
2013-10-07 2N10 Perła Lublin - pauzuje



OSTATECZNE TABELE WSZYSTKICH NASTOLIG SEZONU 16
Kolejno: miejsce | w-r-p | b | mpz:mps | pkt | SM-team (liga.gr) SM-user

1. NASTOLIGA
| 1. | 09-0-01 | 5 | 546:254 | 23 | ROL.KO Konojady (4.03) Damianekl (b)
| 2. | 09-0-01 | 4 | 610:288 | 22 | OLEK Zielona Góra (1.2) Olek-66 (a)
| 3. | 06-0-04 | 3 | 426:369 | 15 | Demogorgon Wrocław (5.14) Asteck666 (b)
| 4. | 03-0-07 | 2 | 376:511 | 08 | ANDY Bydgoszcz (6.22) Andy.bdg (a)
----------------------------------------------------------------------------------
| 5. | 06-0-03 | 2 | 390:322 | 14 | Car(L)os Team Gyddanyzc (4.03) CarLos_Wallace (a)
| 6. | 04-0-06 | 2 | 363:389 | 10 | PBNF Bydgoszcz (5.10) Kabat (a)
| 7. | 02-0-07 | 1 | 246:424 | 05 | Start Krosno (6.20) Shergar (b)
| 8. | 00-0-10 | 0 | 000:400 | 00 | Hornets Gorzów Wlkp. (3.7) Koziu87 (b) - REZYGNACJA Z ROZGRYWEK

2. NASTOLIGA
| 1. | 07-1-00 | 4 | 377:250 | 19 | Paulos Bydgoszcz (6.11) Paulos
| 2. | 06-0-02 | 3 | 374:238 | 15 | Perła Lublin (3.7) Aśka1989
| 3. | 04-1-03 | 2 | 312:269 | 11 | KMŻ Dominów (6.15) Konrad369
| 4. | 02-0-06 | 1 | 250:319 | 05 | Nieuchwytni Gniezno (7.005) Pawelek
| 5. | 00-0-08 | 0 | 039:276 | 00 | Victoria Tyczyn (5.03) Kasia24 3!


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ROL.KO KONOJADY mistrzem NASTOLIGI!

OLEK Zielona Góra wicemistrzem

Demogorgon Wrocław brązowym medalistą

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


SPOTKANIA BARAŻOWE NASTOLIGI SEZONU 16

Baraże o 1. Nastoligę
2013-10-21 1B1N Perła Lublin - Start Krosno 48:39
2013-10-21 1B1N KMŻ Dominów - PBNF Bydgoszcz 29:45

Baraże rewanżowe o 1. Nastoligę
2013-10-28 2B1N Start Krosno - Perła Lublin 33:55 (39:48)
2013-10-28 2B1N PBNF Bydgoszcz - KMŻ Dominów 52:26 (45:29)


NASTOL CUP

Zestaw par II rundy NASTOL CUP
15-08-2013 16-01 Paulos Bydgoszcz - OLEK Zielona Góra 0:49
15-08-2013 15-02 Nieuchwytni Gniezno - ROL.KO Konojady 11:75
15-08-2013 14-03 wolny los - Demogorgon Wrocław
!Walkower! 13-04 Perła Lublin - ANDY Bydgoszcz 0:40
!Walkower! 12-05 Victoria Tyczyn - Hornets Gorzów Wlkp. 40:0
15-08-2013 11-06 KMŻ Dominów - Car(L)os Team Gyddanyzc 22:0
15-08-2013 10-07 wolny los - PBNF Bydgoszcz
15-08-2013 09-08 wolny los - Start Krosno

Zestaw par III rundy (ćwierćfinały) NASTOL CUP
05-09-2013 08-01 Start Krosno - OLEK Zielona Góra 10:71
05-09-2013 07-02 PBNF Bydgoszcz - ROL.KO Konojady 24:66
05-09-2013 11-03 KMŻ Dominów - Demogorgon Wrocław 38:54
05-09-2013 12-04 Victoria Tyczyn - ANDY Bydgoszcz 0:42

Półfinały NASTOL CUP
26-09-2013 04-01 ANDY Bydgoszcz - OLEK Zielona Góra 19:56
26-09-2013 03-02 Demogorgon Wrocław - ROL.KO Konojady 32:60

FINAŁ NASTOL CUP
17-10-2013 01-02 OLEK Zielona Góra - ROL.KO Konojady 44:46

ROL.KO Konojady - Zdobywca N-Cup
OLEK Zielona Góra - Finalista N-Cup
 
 
Konrad369



Skąd: Lublin
Wysłany: 2014-06-20, 17:08   

ROZEGRANE KOLEJKI SPOTKAŃ NASTOLIGI SEZONU 17
Kolejno: Data Grupa_Nr_kolejki Gospodarz-Gość WYNIK (1.WYNIK)

KOLEJKA 01
2013-11-25 1N01 ANDY Bydgoszcz - ROL.KO Konojady 48:42
2013-11-25 1N01 Demogorgon Wrocław - OLEK Zielona Góra 42:45
2013-11-25 1N01 Perła Lublin - Car(L)os Team Gyddanyzc 35:32
2013-11-25 1N01 PBNF Bydgoszcz - Paulos Bydgoszcz 54:38
2013-12-06 2N01 Nieuchwytni Gniezno - KMŻ Dominów 59:16
2013-12-05 2N01 Victoria Tyczyn - Start Krosno 4:21
2013-12-19 2N01 MEZERITZ - KS Żużlowiec Toruń 39:51

KOLEJKA 02
2013-12-02 1N02 ROL.KO Konojady - Paulos Bydgoszcz 68:24
2013-12-02 1N02 OLEK Zielona Góra - Perła Lublin 59:28
2013-12-02 1N02 PBNF Bydgoszcz - ANDY Bydgoszcz 49:41
2013-12-02 1N02 Car(L)os Team Gyddanyzc - Demogorgon Wrocław 18:48
2013-12-02 2N02 KMŻ Dominów - Victoria Tyczyn 26:15
2013-12-04 2N02 KS Żużlowiec Toruń - Nieuchwytni Gniezno 35:50
2013-12-20 2N02 Start Krosno - MEZERITZ 52:39

KOLEJKA 03
2013-12-09 1N03 PBNF Bydgoszcz - ROL.KO Konojady 40:41
2013-12-09 1N03 Car(L)os Team Gyddanyzc - OLEK Zielona Góra 27:40
2013-12-09 1N03 ANDY Bydgoszcz - Paulos Bydgoszcz 59:31
2013-12-09 1N03 Demogorgon Wrocław - Perła Lublin 52:40
2013-12-09 2N03 Start Krosno - KMŻ Dominów 39:46
2013-12-09 2N03 Nieuchwytni Gniezno - MEZERITZ 60:32
2013-12-12 2N03 Victoria Tyczyn - KS Żużlowiec Toruń 36:13

KOLEJKA 04
2013-12-16 1N04 ROL.KO Konojady - PBNF Bydgoszcz 61:30 (41:40)
2013-12-16 1N04 OLEK Zielona Góra - Car(L)os Team Gyddanyzc 47:27 (40:27)
2013-12-16 1N04 Paulos Bydgoszcz - ANDY Bydgoszcz 31:59 (31:59)
2013-12-16 1N04 Perła Lublin - Demogorgon Wrocław 31:60 (40:52)
2013-12-25 2N04 KMŻ Dominów - KS Żużlowiec Toruń 37:43
2013-12-19 2N04 Nieuchwytni Gniezno - Start Krosno 59:29
2013-12-23 2N04 MEZERITZ - Victoria Tyczyn 19:38

KOLEJKA 05
2013-12-23 1N05 Paulos Bydgoszcz - ROL.KO Konojady 22:70 (24:68)
2013-12-23 1N05 Perła Lublin - OLEK Zielona Góra 26:66 (28:59)
2013-12-23 1N05 ANDY Bydgoszcz - PBNF Bydgoszcz 45:46 (41:49)
2013-12-23 1N05 Demogorgon Wrocław - Car(L)os Team Gyddanyzc 53:13 (48:18)
2013-12-23 2N05 MEZERITZ - KMŻ Dominów 29:32
2013-12-27 2N05 Victoria Tyczyn - Nieuchwytni Gniezno 2:25
2013-12-23 2N05 KS Żużlowiec Toruń - Start Krosno 49:41

KOLEJKA 06
2013-12-30 1N06 ROL.KO Konojady - ANDY Bydgoszcz 56:37 (42:48)
2013-12-30 1N06 OLEK Zielona Góra - Demogorgon Wrocław 48:45 (45:42)
2013-12-30 1N06 Car(L)os Team Gyddanyzc - Perła Lublin 29:40 (32:35)
2013-12-30 1N06 Paulos Bydgoszcz - PBNF Bydgoszcz 33:60 (38:54)
2013-12-30 2N06 KMŻ Dominów - MEZERITZ 55:35 (32:29)
2013-12-30 2N06 Nieuchwytni Gniezno - Victoria Tyczyn 35:22 (25:2)
2013-12-30 2N06 Start Krosno - KS Żużlowiec Toruń 31:59 (41:49)

KOLEJKA 07
2014-01-06 1N07 ROL.KO Konojady - OLEK Zielona Góra 44:49
2014-01-06 1N07 PBNF Bydgoszcz - Demogorgon Wrocław 41:49
2014-01-06 1N07 Perła Lublin - ANDY Bydgoszcz 40:50
2014-01-06 1N07 Paulos Bydgoszcz - Car(L)os Team Gyddanyzc 38:11
2014-01-07 2N07 KS Żużlowiec Toruń - KMŻ Dominów 53:39 (43:37)
!Walkower! 2N07 Start Krosno - Nieuchwytni Gniezno 40:0 (29:59)
2014-01-06 2N07 Victoria Tyczyn - MEZERITZ 30:17 (38:19)

KOLEJKA 08
2014-01-13 1N08 Demogorgon Wrocław - ROL.KO Konojady 52:38
2014-01-13 1N08 OLEK Zielona Góra - PBNF Bydgoszcz 60:33
2014-01-13 1N08 Car(L)os Team Gyddanyzc - ANDY Bydgoszcz 21:35
2014-01-13 1N08 Paulos Bydgoszcz - Perła Lublin 37:56
2014-01-16 2N08 KMŻ Dominów - Start Krosno 50:38 (46:39)
2014-01-13 2N08 MEZERITZ - Nieuchwytni Gniezno 20:71 (32:60)
2014-01-13 2N08 KS Żużlowiec Toruń - Victoria Tyczyn 21:18 (13:36)

KOLEJKA 09
2014-01-20 1N09 ROL.KO Konojady - Demogorgon Wrocław 60:30 (38:52)
2014-01-20 1N09 PBNF Bydgoszcz - OLEK Zielona Góra 29:62 (33:60)
2014-01-20 1N09 ANDY Bydgoszcz - Car(L)os Team Gyddanyzc 34:20 (35:21)
2014-01-20 1N09 Perła Lublin - Paulos Bydgoszcz 49:44 (56:37)
2014-01-20 2N09 Victoria Tyczyn - KMŻ Dominów 10:25 (15:26)
2014-01-29 2N09 Nieuchwytni Gniezno - KS Żużlowiec Toruń 73:18 (50:35)
2014-01-20 2N09 MEZERITZ - Start Krosno 43:44 (39:52)

KOLEJKA 10
2014-01-27 1N10 OLEK Zielona Góra - ROL.KO Konojady 61:29 (49:44)
2014-01-27 1N10 Demogorgon Wrocław - PBNF Bydgoszcz 57:33 (49:41)
2014-01-27 1N10 ANDY Bydgoszcz - Perła Lublin 44:46 (50:40)
2014-01-27 1N10 Car(L)os Team Gyddanyzc - Paulos Bydgoszcz 25:30 (11:38)
!Walkower! 2N10 KMŻ Dominów - Nieuchwytni Gniezno 40:0 (16:59)
2014-01-27 2N10 Start Krosno - Victoria Tyczyn 0:0 (21:4)
2014-01-23 2N10 KS Żużlowiec Toruń - MEZERITZ 58:32 (51:39)

OSTATECZNE TABELE WSZYSTKICH NASTOLIG SEZONU 17
Kolejno: miejsce | w-r-p | b | mpz:mps | pkt | SM-team (liga.gr) SM-user

1. NASTOLIGA
| 1. | 10-0-00 | 5 | 537:330 | 25 | OLEK Zielona Góra (EX) Olek-66 (b)
| 2. | 07-0-03 | 3 | 488:367 | 17 | Demogorgon Wrocław (5.14) Asteck666 (b)
| 3. | 06-0-04 | 4 | 509:393 | 16 | ROL.KO Konojady (4.03) Damianekl (a)
| 4. | 04-0-06 | 2 | 415:487 | 10 | PBNF Bydgoszcz (4.12) Kabat (a)
----------------------------------------------------------------------------------
| 5. | 06-0-04 | 3 | 452:382 | 15 | ANDY Bydgoszcz (6.22) Andy.bdg (a)
| 6. | 05-0-05 | 2 | 391:473 | 12 | Perła Lublin (4.02) Aśka1989 (b)
| 7. | 02-0-08 | 1 | 328:511 | 05 | Paulos Bydgoszcz (6.11) Paulos (a)
| 8. | 00-0-10 | 0 | 223:400 | 00 | Car(L)os Team Gyddanyzc (5.17) CarLos_Wallace (b)

2. NASTOLIGA
| 1. | 08-0-02 | 4 | 432:254 | 20 | Nieuchwytni Gniezno (8.002) Pawelek
| 2. | 07-0-03 | 3 | 366:321 | 17 | KMŻ Dominów (6.15) Konrad369
| 3. | 07-0-03 | 3 | 400:396 | 17 | KS Żużlowiec Toruń (5.09) Hermes
| 4. | 04-0-05 | 2 | 335:349 | 10 | Start Krosno (6.20) Shergar
| 5. | 03-0-06 | 2 | 175:202 | 08 | Victoria Tyczyn (5.03) Kasia24
| 6. | 00-0-10 | 0 | 305:491 | 00 | MEZERITZ (7.101) Wiolad


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OLEK Zielona Góra mistrzem NASTOLIGI!

Demogorgon Wrocław wicemistrzem

ROL.KO Konojady brązowym medalistą

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


NASTOL CUP

Zestaw par II rundy NASTOL CUP
06-12-2013 16-01 Start Krosno - ROL.KO Konojady 15:72
06-12-2013 15-02 KS Żużlowiec Toruń - OLEK Zielona Góra 22:65
05-12-2013 14-03 wolny los - Demogorgon Wrocław
05-12-2013 13-04 wolny los - ANDY Bydgoszcz
04-12-2013 12-05 Victoria Tyczyn - Car(L)os Team Gyddanyzc 0:15
05-12-2013 11-06 KMŻ Dominów - PBNF Bydgoszcz 34:55
05-12-2013 10-07 wolny los - Paulos Bydgoszcz
17-12-2013 09-08 Nieuchwytni Gniezno - Perła Lublin 35:55

Zestaw par III rundy (ćwierćfinały) NASTOL CUP
26-12-2013 08-01 Perła Lublin - ROL.KO Konojady 18:73
26-12-2013 07-02 Paulos Bydgoszcz - OLEK Zielona Góra 21:72
26-12-2013 06-03 PBNF Bydgoszcz - Demogorgon Wrocław 42:48
26-12-2013 05-04 Car(L)os Team Gyddanyzc - ANDY Bydgoszcz 26:31

Półfinały NASTOL CUP
16-01-2014 04-01 ANDY Bydgoszcz - ROL.KO Konojady 27:57
16-01-2014 03-02 Demogorgon Wrocław - OLEK Zielona Góra 48:45

FINAŁ NASTOL CUP
06-02-2014 01-03 ROL.KO Konojady - Demogorgon Wrocław 42:48

Demogorgon Wrocław - Zdobywca N-Cup
ROL.KO Konojady - Finalista N-Cup
Ostatnio zmieniony przez Andy.bdg 2014-07-07, 16:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Konrad369



Skąd: Lublin
Wysłany: 2014-06-20, 17:31   

ROZEGRANE KOLEJKI SPOTKAŃ NASTOLIGI SEZONU 18
Kolejno: Data Grupa_Nr_kolejki Gospodarz-Gość WYNIK (1.WYNIK)

KOLEJKA 01
2014-03-10 1N01 ANDY Bydgoszcz - OLEK Zielona Góra 36:57
2014-03-10 1N01 ROL.KO Konojady - Demogorgon Wrocław 48:42
2014-03-10 1N01 MEZERITZ - Paulos Bydgoszcz 0:73
2014-03-14 1N01 KMŻ Dominów - KS Żużlowiec Toruń 29:55

KOLEJKA 02
2014-03-17 1N02 OLEK Zielona Góra - KS Żużlowiec Toruń 72:19
2014-03-17 1N02 Demogorgon Wrocław - MEZERITZ 73:17
2014-03-17 1N02 ANDY Bydgoszcz - KMŻ Dominów 75:14
2014-03-17 1N02 Paulos Bydgoszcz - ROL.KO Konojady 45:45

KOLEJKA 03
2014-03-24 1N03 KMŻ Dominów - OLEK Zielona Góra 13:73
2014-03-24 1N03 Paulos Bydgoszcz - Demogorgon Wrocław 65:26
!Walkower! 1N03 ANDY Bydgoszcz - KS Żużlowiec Toruń 40:0
2014-03-24 1N03 ROL.KO Konojady - MEZERITZ 74:16

KOLEJKA 04
2014-03-31 1N04 OLEK Zielona Góra - KMŻ Dominów 75:15 (73:13)
2014-03-31 1N04 Demogorgon Wrocław - Paulos Bydgoszcz 37:53 (26:65)
!Walkower! 1N04 KS Żużlowiec Toruń - ANDY Bydgoszcz 0:40 (0:40)
2014-03-31 1N04 MEZERITZ - ROL.KO Konojady 16:74 (16:74)

KOLEJKA 05
2014-04-07 1N05 KS Żużlowiec Toruń - OLEK Zielona Góra 21:70 (19:72)
!Walkower! 1N05 MEZERITZ - Demogorgon Wrocław 0:40 (17:73)
2014-04-07 1N05 KMŻ Dominów - ANDY Bydgoszcz 15:75 (14:75)
2014-04-07 1N05 ROL.KO Konojady - Paulos Bydgoszcz 48:42 (45:45)

KOLEJKA 06
2014-04-14 1N06 OLEK Zielona Góra - ANDY Bydgoszcz 63:29 (57:36)
2014-04-14 1N06 Demogorgon Wrocław - ROL.KO Konojady 20:70 (42:48)
2014-04-14 1N06 Paulos Bydgoszcz - MEZERITZ 72:18 (73:0)
2014-04-17 1N06 KS Żużlowiec Toruń - KMŻ Dominów 68:22 (55:29)

KOLEJKA 07
2014-04-21 1N07 ROL.KO Konojady - OLEK Zielona Góra 36:51
2014-04-21 1N07 ANDY Bydgoszcz - Paulos Bydgoszcz 54:39
2014-05-06 1N07 KS Żużlowiec Toruń - Demogorgon Wrocław 51:42
2014-04-21 1N07 MEZERITZ - KMŻ Dominów 45:45

KOLEJKA 08
2014-04-28 1N08 Paulos Bydgoszcz - OLEK Zielona Góra 34:59
2014-04-28 1N08 ANDY Bydgoszcz - ROL.KO Konojady 48:42
2014-04-28 1N08 KMŻ Dominów - Demogorgon Wrocław 30:60
!Walkower! 1N08 MEZERITZ - KS Żużlowiec Toruń 0:40

KOLEJKA 09
2014-05-05 1N09 OLEK Zielona Góra - Paulos Bydgoszcz 66:24 (59:34)
2014-05-05 1N09 ROL.KO Konojady - ANDY Bydgoszcz 42:38 (42:48)
2014-05-05 1N09 Demogorgon Wrocław - KMŻ Dominów 71:19 (60:30)
!Walkower! 1N09 KS Żużlowiec Toruń - MEZERITZ 40:0 (40:0)

KOLEJKA 10
2014-05-12 1N10 OLEK Zielona Góra - ROL.KO Konojady 48:42 (51:36)
2014-05-12 1N10 Paulos Bydgoszcz - ANDY Bydgoszcz 39:51 (39:54)
!Walkower! 1N10 Demogorgon Wrocław - KS Żużlowiec Toruń 40:0 (42:51)
2014-05-12 1N10 KMŻ Dominów - MEZERITZ 59:31 (45:45)


OSTATECZNE TABELE WSZYSTKICH NASTOLIG SEZONU 18
Kolejno: miejsce | w-r-p | b | mpz:mps | pkt | SM-team (liga.gr) SM-user

1. NASTOLIGA
| 1. | 10-0-00 | 5 | 634:269 | 25 | OLEK Zielona Góra (EX) Olek-66 (a)
| 2. | 07-0-03 | 4 | 486:311 | 18 | ANDY Bydgoszcz (6.22) Andy.bdg (a)
| 3. | 06-1-03 | 3 | 521:366 | 16 | ROL.KO Konojady (4.03) Damianekl (b)
| 4. | 04-1-05 | 2 | 486:404 | 11 | Paulos Bydgoszcz (6.11) Paulos (b)
----------------------------------------------------------------------------------
| 5. | 05-0-05 | 3 | 451:353 | 13 | Demogorgon Wrocław (6.04) Asteck666 (b)
| 6. | 05-0-05 | 2 | 294:355 | 12 | KS Żużlowiec Toruń (4.13) Hermes (a) 3!
| 7. | 01-1-08 | 1 | 261:628 | 04 | KMŻ Dominów (6.15) Konrad369 (a)
| 8. | 00-1-09 | 0 | 143:590 | 01 | MEZERITZ (7.101) Wiolad (b) 4!


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OLEK Zielona Góra mistrzem NASTOLIGI!

ANDY Bydgoszcz wicemistrzem

ROL.KO Konojady brązowym medalistą

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


NASTOL CUP

Zestaw par III rundy (ćwierćfinały) NASTOL CUP
17-04-2014 08-01 KS Żużlowiec Toruń - OLEK Zielona Góra 24:51
23-04-2014 07-02 KMŻ Dominów - Demogorgon Wrocław 15:75
!Walkower! 06-03 MEZERITZ - ROL.KO Konojady 0:40
02-05-2014 05-04 Paulos Bydgoszcz - ANDY Bydgoszcz 34:56

Półfinały NASTOL CUP
07-05-2014 04-01 ANDY Bydgoszcz - OLEK Zielona Góra 3:57
08-05-2014 02-03 Demogorgon Wrocław - ROL.KO Konojady 16:74

FINAŁ NASTOL CUP
29-05-2014 03-01 ROL.KO Konojady - OLEK Zielona Góra 43:47

OLEK Zielona Góra - Zdobywca N-Cup
ROL.KO Konojady - Finalista N-Cup
Ostatnio zmieniony przez Andy.bdg 2014-07-07, 16:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Andy.bdg
Nastoliga



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2014-10-05, 23:24   

ROZEGRANE KOLEJKI SPOTKAŃ NASTOLIGI SEZONU 19
Kolejno: Data Grupa_Nr_kolejki Gospodarz-Gość WYNIK (1.WYNIK)

KOLEJKA 01
2014-07-14 1N01 Paulos Bydgoszcz - OLEK Zielona Góra 69:21
2014-07-14 1N01 ROL.KO Konojady - ANDY Bydgoszcz 64:29
2014-07-14 1N01 PBNF Bydgoszcz - Bystrzyca Lublin 32:58
2014-07-14 1N01 LKM Leszno - Demogorgon Wrocław 42:51

KOLEJKA 02
2014-07-21 1N02 OLEK Zielona Góra - PBNF Bydgoszcz 73:18
2014-07-21 1N02 ANDY Bydgoszcz - LKM Leszno 42:31
2014-07-21 1N02 Bystrzyca Lublin - Paulos Bydgoszcz 34:58
2014-07-21 1N02 Demogorgon Wrocław - ROL.KO Konojady 42:51

KOLEJKA 03
2014-07-28 1N03 Bystrzyca Lublin - OLEK Zielona Góra 44:46
2014-07-28 1N03 Demogorgon Wrocław - ANDY Bydgoszcz 57:27
2014-07-28 1N03 Paulos Bydgoszcz - PBNF Bydgoszcz 73:18
2014-07-28 1N03 ROL.KO Konojady - LKM Leszno 72:9

KOLEJKA 04
2014-08-04 1N04 OLEK Zielona Góra - Bystrzyca Lublin 49:41 (46:44)
2014-08-04 1N04 ANDY Bydgoszcz - Demogorgon Wrocław 38:55 (27:57)
2014-08-04 1N04 PBNF Bydgoszcz - Paulos Bydgoszcz 23:69 (18:73)
2014-08-04 1N04 LKM Leszno - ROL.KO Konojady 18:65 (9:72)

KOLEJKA 05
2014-08-11 1N05 PBNF Bydgoszcz - OLEK Zielona Góra 24:68 (18:73)
2014-08-11 1N05 LKM Leszno - ANDY Bydgoszcz 37:38 (31:42)
2014-08-11 1N05 Paulos Bydgoszcz - Bystrzyca Lublin 60:33 (58:34)
2014-08-11 1N05 ROL.KO Konojady - Demogorgon Wrocław 61:29 (51:42)

KOLEJKA 06
2014-08-18 1N06 OLEK Zielona Góra - Paulos Bydgoszcz 45:48 (21:69)
2014-08-18 1N06 ANDY Bydgoszcz - ROL.KO Konojady 31:62 (29:64)
2014-08-18 1N06 Bystrzyca Lublin - PBNF Bydgoszcz 62:28 (58:32)
2014-08-18 1N06 Demogorgon Wrocław - LKM Leszno 49:31 (51:42)

KOLEJKA 07
2014-09-03 1N07 Paulos Bydgoszcz - ROL.KO Konojady 43:50
2014-09-01 1N07 OLEK Zielona Góra - Demogorgon Wrocław 47:43
2014-09-12 1N07 Bystrzyca Lublin - ANDY Bydgoszcz 44:35
*walkower 1N07 PBNF Bydgoszcz - LKM Leszno 40:0 !!

KOLEJKA 08
2014-09-08 1N08 ROL.KO Konojady - OLEK Zielona Góra 67:23
2014-09-08 1N08 Demogorgon Wrocław - Paulos Bydgoszcz 48:45
2014-09-08 1N08 LKM Leszno - Bystrzyca Lublin 31:57
2014-09-08 1N08 ANDY Bydgoszcz - PBNF Bydgoszcz 66:20

KOLEJKA 09
2014-09-15 1N09 OLEK Zielona Góra - ROL.KO Konojady 39:54 (23:67)
2014-09-15 1N09 Paulos Bydgoszcz - Demogorgon Wrocław 46:42 (45:48)
2014-09-15 1N09 Bystrzyca Lublin - LKM Leszno 23:0 !! (57:31)
2014-09-15 1N09 PBNF Bydgoszcz - ANDY Bydgoszcz 29:46 (20:66)

KOLEJKA 10
2014-09-22 1N10 ROL.KO Konojady - Paulos Bydgoszcz 47:43 (50:43)
2014-09-22 1N10 Demogorgon Wrocław - OLEK Zielona Góra 40:50 (43:47)
2014-09-22 1N10 ANDY Bydgoszcz - Bystrzyca Lublin 41:43 (35:44)
2014-09-22 1N10 LKM Leszno - PBNF Bydgoszcz 26:41 (0:40)


OSTATECZNE TABELE WSZYSTKICH NASTOLIG SEZONU 19
Kolejno: miejsce | w-r-p | b | mpz:mps | pkt | SM-team (liga.gr) SM-user

1. NASTOLIGA
| 1. | 10-0-00 | 5 | 593:306 | 25 | ROL.KO Konojady (4.03) Damianekl (b)
| 2. | 07-0-03 | 4 | 554:361 | 18 | Paulos Bydgoszcz (6.11) Paulos (a)
| 3. | 06-0-04 | 3 | 461:448 | 15 | OLEK Zielona Góra (EX) Olek-66 (a)
| 4. | 05-0-05 | 2 | 456:438 | 12 | Demogorgon Wrocław (6.04) Asteck666 (b)
----------------------------------------------------------------------------------
| 5. | 06-0-04 | 3 | 439:380 | 15 | Bystrzyca Lublin (2.01) adam_1955 (a)
| 6. | 04-0-06 | 2 | 393:442 | 10 | ANDY Bydgoszcz (5.32) Andy.bdg (b)
| 7. | 02-0-08 | 1 | 273:541 | 05 | PBNF Bydgoszcz (3.02) Kabat (a)
| 8. | 00-0-10 | 0 | 225:478 | 00 | LKM Leszno (6.43) Dominik.p1 (b) !! !!


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ROL.KO Konojady mistrzem NASTOLIGI!

Paulos Bydgoszcz wicemistrzem

OLEK Zielona Góra brązowym medalistą

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


NASTOL CUP

Ćwierćfinały NASTOL CUP
14-08-2014 08-01 PBNF Bydgoszcz - OLEK Zielona Góra 25:67
14-08-2014 02-07 ANDY Bydgoszcz - Demogorgon Wrocław 36:51
15-08-2014 06-03 Bystrzyca Lublin - ROL.KO Konojady 26:51
14-08-2014 05-04 LKM Leszno - Paulos Bydgoszcz 0:32

Półfinały NASTOL CUP
04-09-2014 01-04 OLEK Zielona Góra - Paulos Bydgoszcz 40:47
04-09-2014 07-03 Demogorgon Wrocław - ROL.KO Konojady 36:57

FINAŁ NASTOL CUP
25-09-2014 04-03 Paulos Bydgoszcz - ROL.KO Konojady 45:45

ROL.KO Konojady - Zdobywca N-Cup
Paulos Bydgoszcz - Finalista N-Cup
Ostatnio zmieniony przez Andy.bdg 2015-03-14, 18:01, w całości zmieniany 8 razy  
 
 
 
Andy.bdg
Nastoliga



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2015-01-21, 19:44   

ROZEGRANE KOLEJKI SPOTKAŃ NASTOLIGI SEZONU 20
Kolejno: Data Grupa_Nr_kolejki Gospodarz-Gość WYNIK (1.WYNIK)

KOLEJKA 01
2014-10-13 1N01 ANDY Bydgoszcz - ROL.KO Konojady 33:58
2014-10-13 1N01 Demogorgon Wrocław - Paulos Bydgoszcz 40:52
2014-10-13 1N01 LKS Błękitni Niechłód - LKM Leszno 55:20
2014-11-04 1N01 W25 Gniezno Tajwan - PBNF Bydgoszcz 35:56

KOLEJKA 02
2014-10-20 1N02 ROL.KO Konojady - LKS Błękitni Niechłód 64:28
2014-11-12 1N02 Paulos Bydgoszcz - W25 Gniezno Tajwan 73:17
2014-10-20 1N02 LKM Leszno - ANDY Bydgoszcz 7:33
2014-10-20 1N02 PBNF Bydgoszcz - Demogorgon Wrocław 36:54

KOLEJKA 03
2014-10-27 1N03 LKM Leszno - ROL.KO Konojady 14:70
2014-10-27 1N03 PBNF Bydgoszcz - Paulos Bydgoszcz 20:70
2014-10-27 1N03 ANDY Bydgoszcz - LKS Błękitni Niechłód 43:50
2014-10-14 1N03 Demogorgon Wrocław - W25 Gniezno Tajwan 73:19

KOLEJKA 04
2014-11-03 1N04 ROL.KO Konojady - LKM Leszno 70:18 (70:14)
2014-11-03 1N04 Paulos Bydgoszcz - PBNF Bydgoszcz 75:15 (70:20)
2014-11-03 1N04 LKS Błękitni Niechłód - ANDY Bydgoszcz 59:33 (50:43)
2014-11-03 1N04 W25 Gniezno Tajwan - Demogorgon Wrocław 35:55 (19:73)

KOLEJKA 05
2014-11-10 1N05 LKS Błękitni Niechłód - ROL.KO Konojady 41:52 (28:64)
2014-11-10 1N05 W25 Gniezno Tajwan - Paulos Bydgoszcz 15:75 (17:73)
2014-11-10 1N05 ANDY Bydgoszcz - LKM Leszno 54:33 (33:7)
2014-11-10 1N05 Demogorgon Wrocław - PBNF Bydgoszcz 53:34 (54:36)

KOLEJKA 06
2014-11-17 1N06 ROL.KO Konojady - ANDY Bydgoszcz 68:24 (58:33)
2014-11-17 1N06 Paulos Bydgoszcz - Demogorgon Wrocław 58:34 (52:40)
2014-11-17 1N06 LKM Leszno - LKS Błękitni Niechłód 30:48 (20:55)
2014-11-17 1N06 PBNF Bydgoszcz - W25 Gniezno Tajwan 68:22 (56:35)

KOLEJKA 07
2014-11-24 1N07 ROL.KO Konojady - Paulos Bydgoszcz 27:66
2014-11-24 1N07 LKS Błękitni Niechłód - Demogorgon Wrocław 40:50
2014-11-24 1N07 PBNF Bydgoszcz - ANDY Bydgoszcz 44:46
*walkower 1N07 W25 Gniezno Tajwan - LKM Leszno 40:0 !!

KOLEJKA 08
2014-12-01 1N08 Paulos Bydgoszcz - LKS Błękitni Niechłód 74:17
2014-12-01 1N08 Demogorgon Wrocław - ROL.KO Konojady 32:60
2014-12-01 1N08 LKM Leszno - PBNF Bydgoszcz 8:57
2014-12-01 1N08 ANDY Bydgoszcz - W25 Gniezno Tajwan 73:17

KOLEJKA 09
2014-12-08 1N09 LKS Błękitni Niechłód - Paulos Bydgoszcz 25:67 (17:74)
2014-12-08 1N09 ROL.KO Konojady - Demogorgon Wrocław 55:37 (60:32)
2014-12-08 1N09 PBNF Bydgoszcz - LKM Leszno 45:20 (57:8)
2014-12-08 1N09 W25 Gniezno Tajwan - ANDY Bydgoszcz 19:71 (17:73)

KOLEJKA 10
2014-12-15 1N10 Paulos Bydgoszcz - ROL.KO Konojady 56:33 (66:27)
2014-12-15 1N10 Demogorgon Wrocław - LKS Błękitni Niechłód 60:30 (50:40)
2014-12-15 1N10 ANDY Bydgoszcz - PBNF Bydgoszcz 57:36 (46:44)
*walkower 1N10 LKM Leszno - W25 Gniezno Tajwan 0:40 !! (0:40)


TABELE WSZYSTKICH NASTOLIG SEZONU 20
Kolejno: miejsce | w-r-p | b | mpz:mps | pkt | SM-team (liga.gr) SM-user

1. NASTOLIGA
| 1. | 10-0-00 | 5 | 666:243 | 25 | Paulos Bydgoszcz (5.18) Paulos (b)
| 2. | 08-0-02 | 4 | 557:349 | 20 | ROL.KO Konojady (4.03) Damianekl (a)
| 3. | 06-0-04 | 3 | 488:419 | 15 | Demogorgon Wrocław (6.04) Asteck666 (b)
| 4. | 04-0-06 | 2 | 393:493 | 10 | LKS Błękitni Niechłód (6.17) Szym95 (a)
----------------------------------------------------------------------------------
| 5. | 06-0-04 | 3 | 467:391 | 15 | ANDY Bydgoszcz (5.32) Andy.bdg (a)
| 6. | 04-0-06 | 2 | 411:440 | 10 | PBNF Bydgoszcz (3.02) Kabat (b)
| 7. | 02-0-08 | 1 | 259:544 | 05 | W25 Gniezno Tajwan (6.13) Rafałegg (b)
| 8. | 00-0-10 | 0 | 150:512 | 00 | LKM Leszno (5.27) Dominik.p1 (a) !! !!


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Paulos Bydgoszcz mistrzem NASTOLIGI!

ROL.KO Konojady wicemistrzem

Demogorgon Wrocław brązowym medalistą

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


NASTOL CUP

Ćwierćfinały NASTOL CUP
06-11-2014 08-01 LKS Błękitni Niechłód - ROL.KO Konojady 35:57
*walkower 07-02 LKM Leszno - Paulos Bydgoszcz 0:40
06-11-2014 06-03 PBNF Bydgoszcz - Demogorgon Wrocław 38:54
18-11-2014 05-04 W25 Gniezno Tajwan - ANDY Bydgoszcz 20:70

Półfinały NASTOL CUP
27-11-2014 04-01 ANDY Bydgoszcz - ROL.KO Konojady 44:48
27-11-2014 03-02 Demogorgon Wrocław - Paulos Bydgoszcz 40:53

FINAŁ NASTOL CUP
18-12-2014 01-02 ROL.KO Konojady - Paulos Bydgoszcz 27:63

Paulos Bydgoszcz - Zdobywca N-Cup
ROL.KO Konojady - Finalista N-Cup
Ostatnio zmieniony przez Andy.bdg 2015-03-14, 17:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Andy.bdg
Nastoliga



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2015-05-03, 17:56   

ROZEGRANE KOLEJKI SPOTKAŃ NASTOLIGI SEZONU 21
Kolejno: Data Grupa_Nr_kolejki Gospodarz-Gość WYNIK (1.WYNIK)

KOLEJKA 01
2015-01-26 1N01 LKS Błękitni Niechłód - Paulos Bydgoszcz 43:50
2015-01-26 1N01 Demogorgon Wrocław - ROL.KO Konojady 38:49
2015-02-25 1N01 ZKS Stal Westa Rzeszów - PBNF Bydgoszcz 29:58
2015-01-29 1N01 KS Lech Toruń - ANDY Bydgoszcz 18:73

KOLEJKA 02
2015-02-02 1N02 Paulos Bydgoszcz - ZKS Stal Westa Rzeszów 51:42
2015-02-02 1N02 ROL.KO Konojady - KS Lech Toruń 71:21
2015-02-02 1N02 PBNF Bydgoszcz - LKS Błękitni Niechłód 46:46
2015-02-02 1N02 ANDY Bydgoszcz - Demogorgon Wrocław 52:41

KOLEJKA 03
2015-02-09 1N03 PBNF Bydgoszcz - Paulos Bydgoszcz 49:44
2015-02-09 1N03 ANDY Bydgoszcz - ROL.KO Konojady 56:34
2015-02-09 1N03 LKS Błękitni Niechłód - ZKS Stal Westa Rzeszów 72:10
2015-02-09 1N03 Demogorgon Wrocław - KS Lech Toruń 44:40

KOLEJKA 04
2015-02-16 1N04 Paulos Bydgoszcz - PBNF Bydgoszcz 54:36 (44:49)
2015-02-16 1N04 ROL.KO Konojady - ANDY Bydgoszcz 41:49 (34:56)
2015-03-03 1N04 ZKS Stal Westa Rzeszów - LKS Błękitni Niechłód 11:73 (10:72)
2015-02-16 1N04 KS Lech Toruń - Demogorgon Wrocław 38:52 (40:44)

KOLEJKA 05
2015-02-23 1N05 ZKS Stal Westa Rzeszów - Paulos Bydgoszcz 20:70 (42:51)
2015-02-23 1N05 KS Lech Toruń - ROL.KO Konojady 15:75 (21:71)
2015-02-23 1N05 LKS Błękitni Niechłód - PBNF Bydgoszcz 45:44 (46:46)
2015-02-23 1N05 Demogorgon Wrocław - ANDY Bydgoszcz 47:46 (41:52)

KOLEJKA 06
2015-03-02 1N06 Paulos Bydgoszcz - LKS Błękitni Niechłód 50:40 (50:43)
2015-03-02 1N06 ROL.KO Konojady - Demogorgon Wrocław 44:46 (49:38)
2015-03-02 1N06 PBNF Bydgoszcz - ZKS Stal Westa Rzeszów 66:24 (58:29)
2015-03-02 1N06 ANDY Bydgoszcz - KS Lech Toruń 75:15 (73:18)

KOLEJKA 07
2015-03-09 1N07 Paulos Bydgoszcz - ANDY Bydgoszcz 45:48
2015-03-09 1N07 LKS Błękitni Niechłód - Demogorgon Wrocław 42:51
2015-03-09 1N07 PBNF Bydgoszcz - ROL.KO Konojady 32:61
*walkower 1N07 ZKS Stal Westa Rzeszów - KS Lech Toruń 40:0 !!

KOLEJKA 08
2015-03-16 1N08 ANDY Bydgoszcz - LKS Błękitni Niechłód 61:31
2015-03-16 1N08 Demogorgon Wrocław - Paulos Bydgoszcz 49:41
*walkower 1N08 KS Lech Toruń - PBNF Bydgoszcz 0:40 !!
2015-03-18 1N08 ROL.KO Konojady - ZKS Stal Westa Rzeszów 73:17

KOLEJKA 09
2015-03-23 1N09 LKS Błękitni Niechłód - ANDY Bydgoszcz 47:44 (31:61)
2015-03-23 1N09 Paulos Bydgoszcz - Demogorgon Wrocław 41:49 (41:49)
*walkower 1N09 PBNF Bydgoszcz - KS Lech Toruń 40:0 !! (40:0)
2015-03-19 1N09 ZKS Stal Westa Rzeszów - ROL.KO Konojady 15:75 (17:73)

KOLEJKA 10
2015-03-30 1N10 ANDY Bydgoszcz - Paulos Bydgoszcz 59:33 (48:45)
2015-03-30 1N10 Demogorgon Wrocław - LKS Błękitni Niechłód 53:37 (51:42)
2015-03-30 1N10 ROL.KO Konojady - PBNF Bydgoszcz 60:19 (61:32)
*walkower 1N10 KS Lech Toruń - ZKS Stal Westa Rzeszów 0:40 !! (0:40)

TABELE WSZYSTKICH NASTOLIG SEZONU 21
Kolejno: miejsce | w-r-p | b | mpz:mps | pkt | SM-team (liga.gr) SM-user

1. NASTOLIGA
| 1. | 08-0-02 | 5 | 563:352 | 21 | ANDY Bydgoszcz (5.32) Andy.bdg (b)
| 2. | 08-0-02 | 3 | 470:430 | 19 | Demogorgon Wrocław (6.04) Asteck666 (b)
| 3. | 05-0-05 | 3 | 479:435 | 13 | Paulos Bydgoszcz (5.18) Paulos (a)
| 4. | 04-1-05 | 2 | 476:420 | 11 | LKS Błękitni Niechłód (7.21) Szym95 (a)
----------------------------------------------------------------------------------
| 5. | 07-0-03 | 4 | 583:308 | 18 | ROL.KO Konojady (3.01) Damianekl (b)
| 6. | 05-1-04 | 2 | 430:363 | 13 | PBNF Bydgoszcz (3.02) Kabat (a)
| 7. | 02-0-08 | 1 | 248:538 | 05 | ZKS Stal Westa Rzeszów (5.22) Tdk (a)
| 8. | 00-0-10 | 0 | 147:550 | 00 | KS Lech Toruń (7.41) Maxer (b) !! !! !! !!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ANDY Bydgoszcz mistrzem NASTOLIGI!

Demogorgon Wrocław wicemistrzem

Paulos Bydgoszcz brązowym medalistą

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NASTOL CUP

Ćwierćfinały NASTOL CUP
19-02-2015 08-01 ZKS Stal Westa Rzeszów - Paulos Bydgoszcz 35:52
19-02-2015 02-07 ROL.KO Konojady - ANDY Bydgoszcz 39:45
19-02-2015 06-03 KS Lech Toruń - Demogorgon Wrocław 28:62
19-02-2015 05-04 PBNF Bydgoszcz - LKS Błękitni Niechłód 44:39

Półfinały NASTOL CUP
12-03-2015 05-01 PBNF Bydgoszcz - Paulos Bydgoszcz 46:44
12-03-2015 03-07 Demogorgon Wrocław - ANDY Bydgoszcz 53:37

FINAŁ NASTOL CUP
02-04-2015 05-03 PBNF Bydgoszcz - Demogorgon Wrocław 39:51

Demogorgon Wrocław - Zdobywca N-Cup
PBNF Bydgoszcz - Finalista N-Cup
Ostatnio zmieniony przez Andy.bdg 2015-05-03, 17:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Andy.bdg
Nastoliga



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2015-08-24, 17:04   

ROZEGRANE KOLEJKI SPOTKAŃ NASTOLIGI SEZONU 22
Kolejno: Data Grupa_Nr_kolejki Gospodarz-Gość WYNIK (1.WYNIK)

KOLEJKA 01
2015-05-11 1N01 LKS Błękitni Niechłód - ANDY Bydgoszcz 49:41
2015-05-11 1N01 Paulos Bydgoszcz - Demogorgon Wrocław 35:58
2015-05-11 1N01 Makumba Niechłód - PBNF Bydgoszcz 32:29
2015-05-11 1N01 MEZERITZ - ROL.KO Konojady 30:57

KOLEJKA 02
2015-05-18 1N02 ANDY Bydgoszcz - Makumba Niechłód 45:15
2015-05-18 1N02 Demogorgon Wrocław - MEZERITZ 75:15
2015-05-18 1N02 PBNF Bydgoszcz - LKS Błękitni Niechłód 43:43
2015-05-18 1N02 ROL.KO Konojady - Paulos Bydgoszcz 35:55

KOLEJKA 03
2015-05-25 1N03 PBNF Bydgoszcz - ANDY Bydgoszcz 45:48
2015-05-25 1N03 ROL.KO Konojady - Demogorgon Wrocław 28:62
2015-05-25 1N03 LKS Błękitni Niechłód - Makumba Niechłód 23:37
2015-06-03 1N03 Paulos Bydgoszcz - MEZERITZ 73:17

KOLEJKA 04
2015-06-01 1N04 ANDY Bydgoszcz - PBNF Bydgoszcz 56:37 (48:45)
2015-06-01 1N04 Demogorgon Wrocław - ROL.KO Konojady 68:22 (62:28)
2015-06-01 1N04 Makumba Niechłód - LKS Błękitni Niechłód 11:19 (37:23)
2015-06-01 1N04 MEZERITZ - Paulos Bydgoszcz 17:73 (17:73)

KOLEJKA 05
2015-06-08 1N05 Makumba Niechłód - ANDY Bydgoszcz 31:33 (15:45)
2015-06-08 1N05 MEZERITZ - Demogorgon Wrocław 16:74 (15:75)
2015-06-08 1N05 LKS Błękitni Niechłód - PBNF Bydgoszcz 39:39 (43:43)
2015-06-08 1N05 Paulos Bydgoszcz - ROL.KO Konojady 49:41 (55:35)

KOLEJKA 06
2015-06-15 1N06 ANDY Bydgoszcz - LKS Błękitni Niechłód 58:31 (41:49)
2015-06-15 1N06 Demogorgon Wrocław - Paulos Bydgoszcz 62:31 (58:35)
2015-06-15 1N06 PBNF Bydgoszcz - Makumba Niechłód 32:27 (29:32)
2015-06-15 1N06 ROL.KO Konojady - MEZERITZ 72:19 (57:30)

KOLEJKA 07
2015-06-22 1N07 ANDY Bydgoszcz - Demogorgon Wrocław 33:58
2015-06-22 1N07 LKS Błękitni Niechłód - Paulos Bydgoszcz 28:48
2015-06-22 1N07 ROL.KO Konojady - PBNF Bydgoszcz 57:36
*walkower 1N07 MEZERITZ - Makumba Niechłód 0:0 !!

KOLEJKA 08
2015-06-29 1N08 Demogorgon Wrocław - LKS Błękitni Niechłód 67:20
2015-06-29 1N08 Paulos Bydgoszcz - ANDY Bydgoszcz 59:34
2015-06-29 1N08 Makumba Niechłód - ROL.KO Konojady 23:42
2015-06-29 1N08 PBNF Bydgoszcz - MEZERITZ 53:0 !!

KOLEJKA 09
2015-07-06 1N09 LKS Błękitni Niechłód - Demogorgon Wrocław 11:73 (20:67)
2015-07-06 1N09 ANDY Bydgoszcz - Paulos Bydgoszcz 40:53 (34:59)
2015-07-06 1N09 ROL.KO Konojady - Makumba Niechłód 41:21 (42:23)
2015-07-06 1N09 MEZERITZ - PBNF Bydgoszcz 3:58 (0:53)

KOLEJKA 10
2015-07-13 1N10 Demogorgon Wrocław - ANDY Bydgoszcz 54:38 (58:33)
2015-07-13 1N10 Paulos Bydgoszcz - LKS Błękitni Niechłód 33:0 !! (48:28)
2015-07-13 1N10 PBNF Bydgoszcz - ROL.KO Konojady 31:60 (36:57)
*walkower 1N10 Makumba Niechłód - MEZERITZ 0:0 !! (0:0)

TABELE WSZYSTKICH NASTOLIG SEZONU 22
Kolejno: miejsce | w-r-p | b | mpz:mps | pkt | SM-team (liga.gr) SM-user

1. NASTOLIGA
| 1. | 10-0-00 | 5 | 651:249 | 25 | Demogorgon Wrocław (6.04) Asteck666 (B)
| 2. | 08-0-02 | 4 | 509:332 | 20 | Paulos Bydgoszcz (5.18) Paulos (B)
| 3. | 05-0-05 | 3 | 426:432 | 13 | ANDY Bydgoszcz (5.32) Andy.bdg (A)
| 4. | 02-2-06 | 0 | 263:450 | 06 | LKS Błękitni Niechłód (7.21) Szym95 (A) !!
----------------------------------------------------------------------------------
| 5. | 06-0-04 | 3 | 455:394 | 15 | ROL.KO Konojady (2.01) Damianekl (B)
| 6. | 03-2-05 | 2 | 403:365 | 10 | PBNF Bydgoszcz (3.02) Kabat (A)
| 7. | 02-0-06 | 1 | 197:264 | 05 | Makumba Niechłód (7.46) Yamadam (A) !! !!
| 8. | 00-0-08 | 0 | 117:535 | 00 | MEZERITZ (6.03) Wiolad (B) !! !! !!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PODIUM SEZONU 22 :


Demogorgon Wrocław mistrzem NASTOLIGI!

Paulos Bydgoszcz wicemistrzem

ANDY Bydgoszcz brązowym medalistą

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NASTOL CUP

Ćwierćfinały NASTOL CUP
04-06-2015 08-01 PBNF Bydgoszcz - ANDY Bydgoszcz 32:37
09-06-2015 07-02 ROL.KO Konojady - Demogorgon Wrocław 33:57
10-06-2015 06-03 Makumba Niechłód - Paulos Bydgoszcz 25:39
17-06-2015 05-04 MEZERITZ - LKS Błękitni Niechłód 15:0

Półfinały NASTOL CUP
25-06-2015 05-01 MEZERITZ - ANDY Bydgoszcz 23:59
25-06-2015 03-02 Paulos Bydgoszcz - Demogorgon Wrocław 24:57

FINAŁ NASTOL CUP
16-07-2015 01-02 ANDY Bydgoszcz - Demogorgon Wrocław 39:54

Demogorgon Wrocław - Zdobywca N-Cup
ANDY Bydgoszcz - Finalista N-Cup
Ostatnio zmieniony przez Andy.bdg 2017-05-16, 20:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Andy.bdg
Nastoliga



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2015-11-30, 21:08   

ROZEGRANE KOLEJKI SPOTKAŃ NASTOLIGI SEZONU 23
Kolejno: Data Grupa_Nr_kolejki Gospodarz-Gość WYNIK (1.WYNIK)

KOLEJKA 01
walkower! 1N01 LKS Błękitni Niechłód - Demogorgon Wrocław 0:40 !!
2015-08-24 1N01 ANDY Bydgoszcz - Paulos Bydgoszcz 61:32
2015-08-24 1N01 MEZERITZ - PBNF Bydgoszcz 39:50
2015-08-24 1N01 Bystrzyca Lublin - ROL.KO Konojady 34:58

KOLEJKA 02
2015-08-31 1N02 Demogorgon Wrocław - MEZERITZ 70:21
2015-09-24 1N02 Paulos Bydgoszcz - Bystrzyca Lublin 65:25
walkower! 1N02 PBNF Bydgoszcz - LKS Błękitni Niechłód 40:0 !!
2015-08-31 1N02 ROL.KO Konojady - ANDY Bydgoszcz 47:43

KOLEJKA 03
2015-09-07 1N03 PBNF Bydgoszcz - Demogorgon Wrocław 44:46
2015-09-07 1N03 ROL.KO Konojady - Paulos Bydgoszcz 42:48
walkower! 1N03 LKS Błękitni Niechłód - MEZERITZ 0:40
2015-09-07 1N03 ANDY Bydgoszcz - Bystrzyca Lublin 64:27

KOLEJKA 04
2015-09-14 1N04 Demogorgon Wrocław - PBNF Bydgoszcz 50:40 (46:44)
2015-09-14 1N04 Paulos Bydgoszcz - ROL.KO Konojady 35:57 (48:42)
walkower! 1N04 MEZERITZ - LKS Błękitni Niechłód 40:0 (40:0)
2015-09-14 1N04 Bystrzyca Lublin - ANDY Bydgoszcz 25:66 (27:64)

KOLEJKA 05
2015-09-21 1N05 MEZERITZ - Demogorgon Wrocław 22:68 (21:70)
2015-09-21 1N05 Bystrzyca Lublin - Paulos Bydgoszcz 41:51 (25:65)
walkower! 1N05 LKS Błękitni Niechłód - PBNF Bydgoszcz 0:40 !! (0:40)
2015-09-21 1N05 ANDY Bydgoszcz - ROL.KO Konojady 44:46 (43:47)

KOLEJKA 06
walkower! 1N06 Demogorgon Wrocław - LKS Błękitni Niechłód 40:0 !! (40:0)
2015-09-28 1N06 Paulos Bydgoszcz - ANDY Bydgoszcz 39:54 (32:61)
2015-09-28 1N06 PBNF Bydgoszcz - MEZERITZ 54:38 (50:39)
2015-09-28 1N06 ROL.KO Konojady - Bystrzyca Lublin 66:26 (58:34)

KOLEJKA 07
2015-10-05 1N07 ROL.KO Konojady - Demogorgon Wrocław 43:50
2015-10-05 1N07 ANDY Bydgoszcz - PBNF Bydgoszcz 50:43
2015-10-05 1N07 MEZERITZ - Paulos Bydgoszcz 25:65
walkower! 1N07 LKS Błękitni Niechłód - Bystrzyca Lublin 0:40

KOLEJKA 08
2015-10-12 1N08 Demogorgon Wrocław - ANDY Bydgoszcz 46:47
2015-10-12 1N08 PBNF Bydgoszcz - ROL.KO Konojady 37:56
2015-10-12 1N08 Bystrzyca Lublin - MEZERITZ 46:44
walkower! 1N08 Paulos Bydgoszcz - LKS Błękitni Niechłód 40:0

KOLEJKA 09
2015-10-19 1N09 ANDY Bydgoszcz - Demogorgon Wrocław 40:50 (47:46)
2015-10-19 1N09 ROL.KO Konojady - PBNF Bydgoszcz 56:31 (56:37)
2015-10-19 1N09 MEZERITZ - Bystrzyca Lublin 42:51 (44:46)
walkower! 1N09 LKS Błękitni Niechłód - Paulos Bydgoszcz 0:40 (0:40)

KOLEJKA 10
2015-10-26 1N10 Demogorgon Wrocław - ROL.KO Konojady 49:41 (50:43)
2015-10-26 1N10 PBNF Bydgoszcz - ANDY Bydgoszcz 40:44 (43:50)
2015-10-26 1N10 Paulos Bydgoszcz - MEZERITZ 69:21 (65:25)
walkower! 1N10 Bystrzyca Lublin - LKS Błękitni Niechłód 40:0 (40:0)

TABELE WSZYSTKICH NASTOLIG SEZONU 23
Kolejno: miejsce | w-r-p | b | mpz:mps | pkt | SM-team (liga.gr) SM-user

1. NASTOLIGA
| 1. | 09-0-01 | 5 | 509:298 | 23 | Demogorgon Wrocław (5.16) Asteck666 (A)
| 2. | 07-0-03 | 4 | 512:397 | 18 | ROL.KO Konojady (2.01) Damianekl (B)
| 3. | 07-0-03 | 3 | 513:395 | 17 | ANDY Bydgoszcz (5.32) Andy.bdg (B)
| 4. | 04-0-06 | 2 | 419:379 | 10 | PBNF Bydgoszcz (3.02) Kabat (A)
----------------------------------------------------------------------------------
| 5. | 07-0-03 | 3 | 484:326 | 17 | Paulos Bydgoszcz (5.18) Paulos (B)
| 6. | 04-0-06 | 2 | 355:456 | 10 | Bystrzyca Lublin (1.01) adam_1955 (B)
| 7. | 02-0-08 | 1 | 332:473 | 05 | MEZERITZ (7.30) Wiolad (A)
| 8. | 00-0-10 | 0 | 000:400 | 00 | LKS Błękitni Niechłód (6.08) Szym95 (A) !! !! !! !! - wykluczony z rozgrywek

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PODIUM SEZONU 23 :


Demogorgon Wrocław mistrzem NASTOLIGI!

ROL.KO Konojady wicemistrzem

ANDY Bydgoszcz brązowym medalistą

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NASTOL CUP

Ćwierćfinały NASTOL CUP
17-09-2015 08-01 Bystrzyca Lublin - Demogorgon Wrocław 21:71
17-09-2015 07-02 MEZERITZ - Paulos Bydgoszcz 5:73
17-09-2015 06-03 ROL.KO Konojady - ANDY Bydgoszcz 28:53
17-09-2015 04-05 LKS Błękitni Niechłód - PBNF Bydgoszcz 0:16

Półfinały NASTOL CUP
08-10-2015 04-01 PBNF Bydgoszcz - Demogorgon Wrocław 34:58
08-10-2015 03-02 Paulos Bydgoszcz - ANDY Bydgoszcz 40:50

FINAŁ NASTOL CUP
29-10-2015 02-01 ANDY Bydgoszcz - Demogorgon Wrocław 39:51

Demogorgon Wrocław - Zdobywca N-Cup
ANDY Bydgoszcz - Finalista N-Cup
Ostatnio zmieniony przez Andy.bdg 2017-05-16, 20:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Andy.bdg
Nastoliga



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-03-17, 22:15   

ROZEGRANE KOLEJKI SPOTKAŃ NASTOLIGI SEZONU 24
Kolejno: Data Grupa_Nr_kolejki Gospodarz-Gość WYNIK (1.WYNIK)

KOLEJKA 01
2015-12-07 1N01 PBNF Bydgoszcz - Demogorgon Wrocław 22:42
2015-12-10 1N01 ANDY Bydgoszcz - ROL.KO Konojady 37:26
2015-12-16 1N01 KS Żużlowiec Toruń - Bystrzyca Lublin 38:52
2015-12-07 1N01 Tarnów - Paulos Bydgoszcz 16:75

KOLEJKA 02
2015-12-14 1N02 Demogorgon Wrocław - KS Żużlowiec Toruń 56:34
2015-12-14 1N02 ROL.KO Konojady - Tarnów 57:19
2015-12-14 1N02 Bystrzyca Lublin - PBNF Bydgoszcz 44:28
2015-12-14 1N02 Paulos Bydgoszcz - ANDY Bydgoszcz 47:43

KOLEJKA 03
2015-12-21 1N03 Bystrzyca Lublin - Demogorgon Wrocław 37:53
2015-12-21 1N03 Paulos Bydgoszcz - ROL.KO Konojady 58:19
2015-12-21 1N03 PBNF Bydgoszcz - KS Żużlowiec Toruń 41:46
2015-12-28 1N03 ANDY Bydgoszcz - Tarnów 74:16

KOLEJKA 04
2015-12-28 1N04 Demogorgon Wrocław - Bystrzyca Lublin 62:31 (53:37)
2016-01-04 1N04 ROL.KO Konojady - Paulos Bydgoszcz 48:45 (19:58)
2016-01-13 1N04 KS Żużlowiec Toruń - PBNF Bydgoszcz 46:32 (46:41)
2016-01-04 1N04 Tarnów - ANDY Bydgoszcz 20:70 (16:74)

KOLEJKA 05
2016-01-04 1N05 KS Żużlowiec Toruń - Demogorgon Wrocław 36:55 (34:56)
2016-01-07 1N05 Tarnów - ROL.KO Konojady 16:74 (19:57)
2016-01-04 1N05 PBNF Bydgoszcz - Bystrzyca Lublin 37:38 (28:44)
2016-01-07 1N05 ANDY Bydgoszcz - Paulos Bydgoszcz 49:41 (43:47)

KOLEJKA 06
2016-01-11 1N06 Demogorgon Wrocław - PBNF Bydgoszcz 50:32 (42:22)
2016-01-11 1N06 ROL.KO Konojady - ANDY Bydgoszcz 45:45 (26:37)
2016-01-11 1N06 Bystrzyca Lublin - KS Żużlowiec Toruń 48:42 (52:38)
2016-01-13 1N06 Paulos Bydgoszcz - Tarnów 75:16 (75:16)

KOLEJKA 07
2016-01-18 1N07 ANDY Bydgoszcz - Demogorgon Wrocław 44:49
2016-01-18 1N07 Paulos Bydgoszcz - Bystrzyca Lublin 63:29
2016-02-10 1N07 ROL.KO Konojady - KS Żużlowiec Toruń 57:33
2016-01-18 1N07 Tarnów - PBNF Bydgoszcz 31:59

KOLEJKA 08
2016-01-25 1N08 Demogorgon Wrocław - Paulos Bydgoszcz 52:41
2016-01-25 1N08 Bystrzyca Lublin - ANDY Bydgoszcz 44:49
2016-01-25 1N08 PBNF Bydgoszcz - ROL.KO Konojady 43:50
2016-01-25 1N08 KS Żużlowiec Toruń - Tarnów 71:19

KOLEJKA 09
2016-02-01 1N09 Paulos Bydgoszcz - Demogorgon Wrocław 43:50 (41:52)
2016-02-01 1N09 ANDY Bydgoszcz - Bystrzyca Lublin 51:39 (49:44)
2016-02-01 1N09 ROL.KO Konojady - PBNF Bydgoszcz 62:31 (50:43)
2016-02-01 1N09 Tarnów - KS Żużlowiec Toruń 11:65 (19:71)

KOLEJKA 10
2016-02-08 1N10 Demogorgon Wrocław - ANDY Bydgoszcz 61:32 (49:44)
2016-02-08 1N10 Bystrzyca Lublin - Paulos Bydgoszcz 31:57 (29:63)
2016-02-08 1N10 KS Żużlowiec Toruń - ROL.KO Konojady 36:55 (33:57)
2016-02-08 1N10 PBNF Bydgoszcz - Tarnów 61:23 (59:31)

TABELE WSZYSTKICH NASTOLIG SEZONU 24
Kolejno: miejsce | w-r-p | b | mpz:mps | pkt | SM-team (liga.gr) SM-user

1. NASTOLIGA
| 1. | 10-0-00 | 5 | 530:352 | 25 | Demogorgon Wrocław (5.16) Asteck666 (A)
| 2. | 06-1-03 | 4 | 494:388 | 17 | ANDY Bydgoszcz (5.32) Andy.bdg (B)
| 3. | 06-0-04 | 3 | 545:353 | 15 | Paulos Bydgoszcz (5.18) Paulos (B)
| 4. | 04-0-06 | 2 | 393:480 | 10 | Bystrzyca Lublin (2.01) adam_1955 (A)
----------------------------------------------------------------------------------
| 5. | 07-1-02 | 3 | 493:363 | 18 | ROL.KO Konojady (2.01) Damianekl (B)
| 6. | 04-0-06 | 2 | 447:426 | 10 | KS Żużlowiec Toruń (4.08) Hermes (A)
| 7. | 02-0-08 | 1 | 386:432 | 05 | PBNF Bydgoszcz (3.02) Kabat (A)
| 8. | 00-0-10 | 0 | 187:681 | 00 | Tarnów (6.49) Qwert (B)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PODIUM SEZONU 24 :


Demogorgon Wrocław mistrzem NASTOLIGI!

ANDY Bydgoszcz wicemistrzem

Paulos Bydgoszcz brązowym medalistą

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NASTOL CUP

Ćwierćfinały NASTOL CUP
04-01-2016 08-01 KS Żużlowiec Toruń - Demogorgon Wrocław 36:55
07-01-2016 07-02 Tarnów - ROL.KO Konojady 16:74
07-01-2016 03-06 ANDY Bydgoszcz - Paulos Bydgoszcz 49:41
04-01-2016 04-05 PBNF Bydgoszcz - Bystrzyca Lublin 37:38

Półfinały NASTOL CUP
03-02-2016 04-01 Bystrzyca Lublin - Demogorgon Wrocław 29:61
21-01-2016 03-02 ROL.KO Konojady - ANDY Bydgoszcz 45:48

FINAŁ NASTOL CUP
11-02-2016 02-01 ANDY Bydgoszcz - Demogorgon Wrocław 42:48

Demogorgon Wrocław - Zdobywca N-Cup
ANDY Bydgoszcz - Finalista N-Cup
Ostatnio zmieniony przez Andy.bdg 2017-05-16, 20:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Andy.bdg
Nastoliga



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-11-12, 19:30   

ROZEGRANE KOLEJKI SPOTKAŃ NASTOLIGI SEZONU 25
Kolejno: Data Grupa_Nr_kolejki Gospodarz-Gość WYNIK (1.WYNIK)

KOLEJKA 01
walkower! 1N01 ROL.KO Konojady - Demogorgon Wrocław 0:40
2016-03-21 1N01 Paulos Bydgoszcz - ANDY Bydgoszcz 71:21
2016-03-21 1N01 OLEK Zielona Góra - PBNF Bydgoszcz 63:29
2016-03-31 1N01 FOGO UNIA LGIŃ - KS Żużlowiec Toruń 28:22

KOLEJKA 02
2016-03-28 1N02 Demogorgon Wrocław - OLEK Zielona Góra 50:42
2016-03-28 1N02 ANDY Bydgoszcz - FOGO UNIA LGIŃ 52:33
walkower! 1N02 PBNF Bydgoszcz - ROL.KO Konojady 40:0
2016-03-28 1N02 KS Żużlowiec Toruń - Paulos Bydgoszcz 24:66

KOLEJKA 03
2016-04-04 1N03 PBNF Bydgoszcz - Demogorgon Wrocław 25:67
2016-04-25 1N03 KS Żużlowiec Toruń - ANDY Bydgoszcz 43:44
walkower! 1N03 ROL.KO Konojady - OLEK Zielona Góra 0:40
2016-04-04 1N03 Paulos Bydgoszcz - FOGO UNIA LGIŃ 72:12

KOLEJKA 04
2016-04-11 1N04 Demogorgon Wrocław - PBNF Bydgoszcz 59:33 (67:25)
2016-04-11 1N04 ANDY Bydgoszcz - KS Żużlowiec Toruń 47:43 (44:43)
walkower! 1N04 OLEK Zielona Góra - ROL.KO Konojady 40:0 (40:0)
2016-04-11 1N04 FOGO UNIA LGIŃ - Paulos Bydgoszcz 13:70 (12:72)

KOLEJKA 05
2016-04-18 1N05 OLEK Zielona Góra - Demogorgon Wrocław 31:59 (42:50)
2016-04-21 1N05 FOGO UNIA LGIŃ - ANDY Bydgoszcz 22:57 (33:52)
walkower! 1N05 ROL.KO Konojady - PBNF Bydgoszcz 0:40 (0:40)
2016-04-18 1N05 Paulos Bydgoszcz - KS Żużlowiec Toruń 64:26 (66:24)

KOLEJKA 06
walkower! 1N06 Demogorgon Wrocław - ROL.KO Konojady 40:0 (40:0)
2016-04-26 1N06 ANDY Bydgoszcz - Paulos Bydgoszcz 28:64 (21:71)
2016-04-25 1N06 PBNF Bydgoszcz - OLEK Zielona Góra 20:52 (29:63)
2016-04-13 1N06 KS Żużlowiec Toruń - FOGO UNIA LGIŃ 62:21 (22:28)

KOLEJKA 07
2016-05-09 1N07 Demogorgon Wrocław - Paulos Bydgoszcz 55:38
2016-05-09 1N07 OLEK Zielona Góra - ANDY Bydgoszcz 69:23
2016-05-31 1N07 PBNF Bydgoszcz - KS Żużlowiec Toruń 40:47
walkower! 1N07 ROL.KO Konojady - FOGO UNIA LGIŃ 0:40

KOLEJKA 08
2016-05-16 1N08 Paulos Bydgoszcz - OLEK Zielona Góra 46:44
2016-05-16 1N08 ANDY Bydgoszcz - Demogorgon Wrocław 22:70
2016-05-19 1N08 FOGO UNIA LGIŃ - PBNF Bydgoszcz 12:56
walkower! 1N08 KS Żużlowiec Toruń - ROL.KO Konojady 40:0

KOLEJKA 09
2016-05-23 1N09 OLEK Zielona Góra - Paulos Bydgoszcz 52:41 (44:46)
2016-05-23 1N09 Demogorgon Wrocław - ANDY Bydgoszcz 70:22 (70:22)
2016-05-23 1N09 PBNF Bydgoszcz - FOGO UNIA LGIŃ 56:14 (56:12)
walkower! 1N09 ROL.KO Konojady - KS Żużlowiec Toruń 0:40 (0:40)

KOLEJKA 10
2016-05-30 1N10 Paulos Bydgoszcz - Demogorgon Wrocław 45:45 (38:55)
2016-05-30 1N10 ANDY Bydgoszcz - OLEK Zielona Góra 38:55 (23:69)
2016-06-01 1N10 KS Żużlowiec Toruń - PBNF Bydgoszcz 46:41 (47:40)
walkower! 1N10 FOGO UNIA LGIŃ - ROL.KO Konojady 40:0 (40:0)

TABELE WSZYSTKICH NASTOLIG SEZONU 25
Kolejno: miejsce | w-r-p | b | mpz:mps | pkt | SM-team (liga.gr) SM-user

1. NASTOLIGA
| 1. | 09-1-00 | 5 | 555:258 | 24 | Demogorgon Wrocław (6.59) Asteck666 (A)
| 2. | 07-1-02 | 3 | 577:320 | 18 | Paulos Bydgoszcz (5.18) Paulos (B)
| 3. | 07-0-03 | 4 | 488:306 | 18 | OLEK Zielona Góra (4.15) Olek-66 (A)
| 4. | 04-0-06 | 2 | 354:540 | 10 | ANDY Bydgoszcz (5.32) Andy.bdg (B)
----------------------------------------------------------------------------------
| 5. | 05-0-05 | 3 | 393:351 | 13 | KS Żużlowiec Toruń (5.14) Hermes (B)
| 6. | 04-0-06 | 2 | 380:360 | 10 | PBNF Bydgoszcz (4.06) Kabat (A)
| 7. | 03-0-07 | 1 | 235:447 | 07 | FOGO UNIA LGIŃ (6.62) Fogounia (B)
| 8. | 00-0-10 | 0 | 000:400 | 00 | ROL.KO Konojady (3.05) Damianekl (A) - zespół został BOTEM !

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PODIUM SEZONU 25 :


Demogorgon Wrocław mistrzem NASTOLIGI!

Paulos Bydgoszcz wicemistrzem

OLEK Zielona Góra brązowym medalistą

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NASTOL CUP

Ćwierćfinały NASTOL CUP
14-04-2016 08-01 wolny los - Demogorgon Wrocław
21-04-2016 07-02 FOGO UNIA LGIŃ - ANDY Bydgoszcz 22:57
21-04-2016 06-03 OLEK Zielona Góra - Paulos Bydgoszcz 67:23
26-04-2016 05-04 PBNF Bydgoszcz - KS Żużlowiec Toruń 46:47

Półfinały NASTOL CUP
12-05-2016 04-01 KS Żużlowiec Toruń - Demogorgon Wrocław 30:63
11-05-2016 02-06 ANDY Bydgoszcz - OLEK Zielona Góra 32:52

FINAŁ NASTOL CUP
26-05-2016 06-01 OLEK Zielona Góra - Demogorgon Wrocław 41:49

Demogorgon Wrocław - Zdobywca N-Cup
OLEK Zielona Góra - Finalista N-Cup
Ostatnio zmieniony przez Andy.bdg 2017-05-16, 20:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Andy.bdg
Nastoliga



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-11-13, 00:45   

ROZEGRANE KOLEJKI SPOTKAŃ NASTOLIGI SEZONU 26
Kolejno: Data Grupa_Nr_kolejki Gospodarz-Gość WYNIK (1.WYNIK)

KOLEJKA 01
2016-07-26 1N01 Paulos Bydgoszcz - Demogorgon Wrocław 28:65
2016-07-12 1N01 ANDY Bydgoszcz - KS Żużlowiec Toruń 51:24
walkower! 1N01 FOGO UNIA LGIŃ - PBNF Bydgoszcz 0:40

KOLEJKA 02
2016-07-18 1N02 Demogorgon Wrocław - ANDY Bydgoszcz 61:32
2016-07-18 1N02 PBNF Bydgoszcz - Paulos Bydgoszcz 45:35
walkower! 1N02 KS Żużlowiec Toruń - FOGO UNIA LGIŃ 40:0

KOLEJKA 03
2016-07-25 1N03 KS Żużlowiec Toruń - Demogorgon Wrocław 15:63
walkower! 1N03 Paulos Bydgoszcz - FOGO UNIA LGIŃ 40:0 !!
2016-07-25 1N03 ANDY Bydgoszcz - PBNF Bydgoszcz 53:37

KOLEJKA 04
2016-08-01 1N04 Demogorgon Wrocław - PBNF Bydgoszcz 60:32
2016-08-01 1N04 Paulos Bydgoszcz - KS Żużlowiec Toruń 43:34
walkower! 1N04 FOGO UNIA LGIŃ - ANDY Bydgoszcz 0:40 !!

KOLEJKA 05
walkower! 1N05 FOGO UNIA LGIŃ - Demogorgon Wrocław 0:40
2016-08-17 1N05 ANDY Bydgoszcz - Paulos Bydgoszcz 59:34
walkower! 1N05 PBNF Bydgoszcz - KS Żużlowiec Toruń 40:0 !!

KOLEJKA 06
walkower! 1N06 Demogorgon Wrocław - FOGO UNIA LGIŃ 40:0 (40:0)
2016-08-15 1N06 Paulos Bydgoszcz - ANDY Bydgoszcz 39:54 (34:59)
2016-08-15 1N06 KS Żużlowiec Toruń - PBNF Bydgoszcz 32:41 (0:40)

KOLEJKA 07
2016-08-22 1N07 PBNF Bydgoszcz - Demogorgon Wrocław 33:60 (32:60)
2016-08-22 1N07 KS Żużlowiec Toruń - Paulos Bydgoszcz 33:42 (34:43)
walkower! 1N07 ANDY Bydgoszcz - FOGO UNIA LGIŃ 40:0 (40:0)

KOLEJKA 08
2016-08-29 1N08 Demogorgon Wrocław - KS Żużlowiec Toruń 60:17 (63:15)
walkower! 1N08 FOGO UNIA LGIŃ - Paulos Bydgoszcz 0:40 !! (0:40)
2016-08-29 1N08 PBNF Bydgoszcz - ANDY Bydgoszcz 48:35 (37:53)

KOLEJKA 09
2016-09-05 1N09 ANDY Bydgoszcz - Demogorgon Wrocław 29:60 (32:61)
2016-09-05 1N09 Paulos Bydgoszcz - PBNF Bydgoszcz 42:46 (35:45)
walkower! 1N09 FOGO UNIA LGIŃ - KS Żużlowiec Toruń 0:40 (0:40)

KOLEJKA 10
2016-09-12 1N10 Demogorgon Wrocław - Paulos Bydgoszcz 55:38 (65:28)
2016-09-19 1N10 KS Żużlowiec Toruń - ANDY Bydgoszcz 29:46 (24:51)
walkower! 1N10 PBNF Bydgoszcz - FOGO UNIA LGIŃ 40:0 !! (40:0)

TABELE WSZYSTKICH NASTOLIG SEZONU 26
Kolejno: miejsce | w-r-p | b | mpz:mps | pkt | SM-team (liga.gr) SM-user

1. NASTOLIGA
| 1. | 10-0-00 | 5 | 564:224 | 25 | Demogorgon Wrocław (6.59) Asteck666
| 2. | 07-0-03 | 4 | 439:332 | 18 | ANDY Bydgoszcz (5.32) Andy.bdg
| 3. | 07-0-03 | 3 | 402:317 | 17 | PBNF Bydgoszcz (4.06) Kabat
| 4. | 04-0-06 | 2 | 381:391 | 10 | Paulos Bydgoszcz (5.18) Paulos
| 5. | 02-0-08 | 1 | 264:386 | 05 | KS Żużlowiec Toruń (5.14) Hermes !!
| 6. | 00-0-10 | 0 | 000:400 | 00 | FOGO UNIA LGIŃ (6.62) Fogounia !! !! !! !! - wykluczony z rozgrywek

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PODIUM SEZONU 26 :


Demogorgon Wrocław mistrzem NASTOLIGI!

ANDY Bydgoszcz wicemistrzem

PBNF Bydgoszcz brązowym medalistą

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NASTOL CUP

Ćwierćfinały NASTOL CUP
18-08-2016 08-01 wolny los - Demogorgon Wrocław
18-08-2016 07-02 wolny los - Paulos Bydgoszcz
18-08-2016 06-03 wolny los - ANDY Bydgoszcz
18-08-2016 05-04 wolny los - PBNF Bydgoszcz

Półfinały NASTOL CUP
09-09-2016 04-01 PBNF Bydgoszcz - Demogorgon Wrocław 44:46
08-09-2016 02-03 Paulos Bydgoszcz - ANDY Bydgoszcz 37:56

FINAŁ NASTOL CUP
15-09-2016 03-01 ANDY Bydgoszcz - Demogorgon Wrocław 42:48

Demogorgon Wrocław - Zdobywca N-Cup
ANDY Bydgoszcz - Finalista N-Cup
Ostatnio zmieniony przez Andy.bdg 2017-05-16, 20:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Andy.bdg
Nastoliga



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2017-05-16, 20:51   

ROZEGRANE KOLEJKI SPOTKAŃ NASTOLIGI SEZONU 27
Kolejno: Data Grupa_Nr_kolejki Gospodarz-Gość WYNIK (1.WYNIK)

KOLEJKA 01
2016-11-15 1N01 ANDY Bydgoszcz - Demogorgon Wrocław 64:29
2016-10-31 1N01 PBNF Bydgoszcz - Paulos Bydgoszcz 39:32
2016-11-03 1N01 Wyczerpy Hej Południe - KS Żużlowiec Toruń 34:41

KOLEJKA 02
2016-11-07 1N02 Demogorgon Wrocław - PBNF Bydgoszcz 34:56
2016-11-07 1N02 KS Żużlowiec Toruń - ANDY Bydgoszcz 21:70
2016-11-07 1N02 Paulos Bydgoszcz - Wyczerpy Hej Południe 47:10

KOLEJKA 03
2016-11-14 1N03 Paulos Bydgoszcz - Demogorgon Wrocław 38:41
2016-11-14 1N03 ANDY Bydgoszcz - Wyczerpy Hej Południe 68:19
2016-11-15 1N03 PBNF Bydgoszcz - KS Żużlowiec Toruń 48:42

KOLEJKA 04
2016-11-21 1N04 Demogorgon Wrocław - KS Żużlowiec Toruń 37:53
2016-11-21 1N04 ANDY Bydgoszcz - Paulos Bydgoszcz 69:23
2016-11-24 1N04 Wyczerpy Hej Południe - PBNF Bydgoszcz 39:49

KOLEJKA 05
2016-12-09 1N05 Wyczerpy Hej Południe - Demogorgon Wrocław 39:48
2016-11-28 1N05 PBNF Bydgoszcz - ANDY Bydgoszcz 35:52
2016-11-28 1N05 KS Żużlowiec Toruń - Paulos Bydgoszcz 40:50

KOLEJKA 06
2016-12-05 1N06 Demogorgon Wrocław - Wyczerpy Hej Południe 54:34 (48:39)
2016-12-05 1N06 ANDY Bydgoszcz - PBNF Bydgoszcz 62:30 (52:35)
2016-12-05 1N06 Paulos Bydgoszcz - KS Żużlowiec Toruń 52:38 (50:40)

KOLEJKA 07
2016-12-12 1N07 KS Żużlowiec Toruń - Demogorgon Wrocław 34:56 (53:37)
2016-12-12 1N07 Paulos Bydgoszcz - ANDY Bydgoszcz 25:67 (23:69)
2016-12-12 1N07 PBNF Bydgoszcz - Wyczerpy Hej Południe 53:35 (49:39)

KOLEJKA 08
2016-12-19 1N08 Demogorgon Wrocław - Paulos Bydgoszcz 54:37 (41:38)
2016-12-19 1N08 Wyczerpy Hej Południe - ANDY Bydgoszcz 19:68 (19:68)
2016-12-19 1N08 KS Żużlowiec Toruń - PBNF Bydgoszcz 45:48 (42:48)

KOLEJKA 09
2016-12-26 1N09 PBNF Bydgoszcz - Demogorgon Wrocław 42:48 (56:34)
2016-12-26 1N09 ANDY Bydgoszcz - KS Żużlowiec Toruń 73:17 (70:21)
2016-12-26 1N09 Wyczerpy Hej Południe - Paulos Bydgoszcz 43:44 (10:47)

KOLEJKA 10
2017-01-02 1N10 Demogorgon Wrocław - ANDY Bydgoszcz 22:65 (29:64)
2017-01-02 1N10 Paulos Bydgoszcz - PBNF Bydgoszcz 41:46 (32:39)
2017-01-06 1N10 KS Żużlowiec Toruń - Wyczerpy Hej Południe 43:30 (41:34)

TABELE WSZYSTKICH NASTOLIG SEZONU 27
Kolejno: miejsce | w-r-p | b | mpz:mps | pkt | SM-team (liga.gr) SM-user

1. NASTOLIGA
| 1. | 10-0-00 | 5 | 658:240 | 25 | ANDY Bydgoszcz (5.32) Andy.bdg
| 2. | 07-0-03 | 4 | 446:430 | 18 | PBNF Bydgoszcz (4.06) Kabat
| 3. | 06-0-04 | 3 | 423:462 | 15 | Demogorgon Wrocław (5.05) Asteck666
| 4. | 04-0-06 | 2 | 389:447 | 10 | Paulos Bydgoszcz (5.18) Paulos
| 5. | 03-0-07 | 1 | 374:498 | 07 | KS Żużlowiec Toruń (4.01) Hermes
| 6. | 00-0-10 | 0 | 302:515 | 00 | Wyczerpy Hej Południe (5.13) Diablisko

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PODIUM SEZONU 27 :


ANDY Bydgoszcz mistrzem NASTOLIGI!

PBNF Bydgoszcz wicemistrzem

Demogorgon Wrocław brązowym medalistą

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NASTOL CUP

Ćwierćfinały NASTOL CUP
24-11-2016 08-01 wolny los - Demogorgon Wrocław
24-11-2016 07-02 wolny los - ANDY Bydgoszcz
24-11-2016 06-03 Wyczerpy Hej Południe - PBNF Bydgoszcz 39:49
29-11-2016 05-04 KS Żużlowiec Toruń - Paulos Bydgoszcz 40:50

Półfinały NASTOL CUP
15-12-2016 01-04 Demogorgon Wrocław - Paulos Bydgoszcz 39:48
15-12-2016 03-02 PBNF Bydgoszcz - ANDY Bydgoszcz 32:58

FINAŁ NASTOL CUP
05-01-2017 04-02 Paulos Bydgoszcz - ANDY Bydgoszcz 28:64

ANDY Bydgoszcz - Zdobywca N-Cup
Paulos Bydgoszcz - Finalista N-Cup
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgrey created by spleen created by spleen modyfied by SMANAGER.pl

Strona wygenerowana w 0,49 sekundy. Zapytań do SQL: 13