SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne Strona Główna

Choose language:


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Rafi
2013-07-26, 10:44
XX sezon
Autor Wiadomość
Rafi
Kubańska Armia



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-07-26, 10:09   XX sezon

Ekstraliga



1. MadBox Rebels Team 14 - 14-0-0 117:21 +1072 35 pkt
2. Bydgoska Armia 14 - 9-0-5 78:62 +344 22 pkt
3. Kubańska Armia 14 - 6-1-7 73:63 -7 18 pkt
4. PARENT'E OLIWIA'S 14 - 7-0-7 72:66 +237 18 pkt
5. Whiskey Drinkers 14 - 7-0-7 65:75 +280 18 pkt
6. White Dragons 14 - 5-0-9 61:77 -285 12 pkt
7. Rebels of Choice 14 - 5-1-8 56:82 -396 12 pkt
8. ShoutBox Team 14 - 2-0-12 30:106 -1341 5 pkt

*kolejno: rozegrane mecze, wygrane, remisy, porażki, bilans dużych pkt, bilans małych pkt, pkt



1 Kolejka - 23.04.2013
MadBox Rebels Team - ShoutBox Team 10:0 (285 - 167)
1. Unia Leszno (Kojot) - Storczyki Rzeszów (Zosia) 56:36
2. SK Lewki Częstochowa (Thomasso) - Lider Lublin (Luqaszk) 49:41
3. Rybnik RKM (Paperossi) - KOMANDOSI KORNIAKTÓW (siux) 65:25
4. Bulwell (Krzmle) - Centrum Graudenz (Graudenz) 59:31
5. Raiders Bristol (Oko) - Jimi Team Rzeszów (Thunderkiss) 56:34

Bydgoska Armia - PARENT'E OLIWIA'S 8:2 (260 - 195)
1. Polonia Bydgoszcz (Kris) - Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) 59:31
2. Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) - Orły Gniezno (Altrus) 61:31
3. BKŻ Grom Bydgoszcz (Komes) - Orzeł Wola Skorzęcka (Orlitto) 40:50
4. Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) - The Bill Brodnica (Joaquin) 48:42
5. Riders Fordon (Forrest) - Stal Janówko (Malin017) 52:41

Kubańska Armia - White Dragons 10:0 (270 - 185)
1. Lukan Rybnik (Lukan) - Skorpiony Staropole (Mtaisner) 47:43
2. CF Real Toruń (Podli) - OLEK Zielona Góra (Olek-66) 59:33
3. Feniks Bydgoszcz (Rafi) - Papug Toruń (Papug90) 58:34
4. Speedway Żory (The prodigy) - Liverpool Toruń (Milenium) 49:41
5. 19Falubaz61 Zielona Góra (Frost) - FG piaski (Wojtasgls) 57:34

Rebels of Choice - Whiskey Drinkers 6:4 (220 - 183)
1. Azoty Unia Tarnów (Spoxik) - Korona Rzeszów (Spawn101) 41:49
2. Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) - Tytania Rzeszów (Mak) 58:35
3. Speedway Glasgow (Robcio2x8) - Megi Gniezno (Sobeczek) 69:21
4. Ottawa SenatoRs Łódź (Ottawa) - Motor Bytom (Tommq) 0:40
5. Beniaminek Wysoka Glogowska (adamek21) - KZ BRAHOLE GNIEZNO (Santi89) 52:38


2 Kolejka - 30.04.2013
ShoutBox Team - Bydgoska Armia 4:6 (198 - 252)
1. Jimi Team Rzeszów (Thunderkiss) - Polonia Bydgoszcz (Kris) 25:65
2. Centrum Graudenz (Graudenz) - Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) 23:67
3. Piorun Grudziądz (Phoenix) - Riders Fordon (Forrest) 50:40
4. KOMANDOSI KORNIAKTÓW (siux) - BKŻ Grom Bydgoszcz (Komes) 25:65
5. Faraony Toronto (Faraony) - Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) 75:15

Whiskey Drinkers - Kubańska Armia 7:3 (236 - 214)
1. Buroki Czudec (Me-to) - CF Real Toruń (Podli) 22:68
2. Motor Bytom (Tommq) - Lukan Rybnik (Lukan) 73:17
3. Tytania Rzeszów (Mak) - MIX Team Częstochowa (Greg) 45:45
4. Korona Rzeszów (Spawn101) - Feniks Bydgoszcz (Rafi) 49:41
5. Megi Gniezno (Sobeczek) - Speedway Żory (The prodigy) 47:43

White Dragons - MadBox Rebels Team 4:6 (191 - 211)
1. PKS Unia Leszno (Pajej1) - Unia Leszno (Kojot) 0:40
2. KS Patologia Torun (Zzstar) - SK Lewki Częstochowa (Thomasso) 38:52
3. FG piaski (Wojtasgls) - Rybnik RKM (Paperossi) 34:58
4. OLEK Zielona Góra (Olek-66) - Bulwell (Krzmle) 46:44
5. Liverpool Toruń (Milenium) - Raiders Bristol (Oko) 73:17

PARENT'E OLIWIA'S - Rebels of Choice 4:6 (212 - 240)
1. Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) - Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) 35:55
2. The Bill Brodnica (Joaquin) - Azoty Unia Tarnów (Spoxik) 60:32
3. Orzeł Wola Skorzęcka (Orlitto) - Ottawa Senators Łódź (Ottawa) 42:48
4. Orły Gniezno (Altrus) - Beniaminek Wysoka Glogowska (adamek21) 51:39
5. FC Koeln Koeln (Evesan_land) - Speedway Glasgow (Robcio2x8) 24:66


3 Kolejka - 07.05.2013
Whiskey Drinkers - ShoutBox Team 10:0 (303 - 147)
1. Korona Rzeszów (Spawn101) - Jimi Team Rzeszów (Thunderkiss) 63:27
2. FALUBAZ WYSOKIE (Wysokie) - Centrum Graudenz (Graudenz) 57:33
3. Tytania Rzeszów (Mak) - Faraony Toronto (Faraony) 59:31
4. KZ Brahole Gniezno (Santi89) - KOMANDOSI KORNIAKTÓW (siux) 69:21
5. Motor Bytom (Tommq) - Piorun Grudziądz (Phoenix) 55:35

Kubańska Armia - PARENT'E OLIWIA'S 9:1 (253 - 203)
1. CF Real Toruń (Podli) - Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) 52:38
2. Lukan Rybnik (Lukan) - Orły Gniezno (Altrus) 45:45
3. BTŻ Bydgoszcz (And 72) - Orzeł Wola Skorzęcka (Orlitto) 49:41
4. Feniks Bydgoszcz (Rafi) - The Bill Brodnica (Joaquin) 55:38
5. Speedway Żory (The prodigy) - Stal Janówko (Malin017) 52:41

MadBox Rebels Team - Bydgoska Armia 10:0 (279 - 171)
1. Unia Leszno (Kojot) - Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) 46:44
2. SK Lewki Częstochowa (Thomasso) - Polonia Bydgoszcz (Kris) 52:38
3. Rybnik RKM (Paperossi) - Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) 65:25
4. Pluszaki Gdańsk (Pluszaczek) - Riders Fordon (Forrest) 60:30
5. Bulwell (Krzmle) - BKŻ Grom Bydgoszcz (Komes) 56:34

Rebels of Choice - White Dragons 6:4 (238 - 212)
1. Azoty Unia Tarnów (Spoxik) - FG piaski (Wojtasgls) 35:55
2. Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) - Liverpool Toruń (Milenium) 55:35
3. Beniaminek Wysoka Glogowska (adamek21) - OLEK Zielona Góra (Olek-66) 50:40
4. Speedway Glasgow (Robcio2x8) - Papug Toruń (Papug90) 68:22
5. Ottawa SenatoRs Łódź (Ottawa) - KS Patologia Torun (Zzstar) 30:60


4 Kolejka - 14.05.2013
ShoutBox Team - Rebels of Choice 2:8 (106 - 246)
1. Lider Lublin (Luqaszk) - Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) 0:40
2. Faraony Toronto (Faraony) - Azoty Unia Tarnów (Spoxik) 0:40
3. Piorun Grudziądz (Phoenix) - Ottawa SenatoRs Łódź (Ottawa) 39:51
4. Storczyki Rzeszów (Zosia) - Speedway Glasgow (Robcio2x8) 20:72
5. Jimi Team Rzeszów (Thunderkiss) - Beniaminek Wysoka Glogowska (adamek21) 47:43

Bydgoska Armia - Kubańska Armia 6:4 (210 - 190)
1. Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) - CF Real Toruń (Podli) 50:40
2. Chemik Bydgoszcz (Mario) - Lukan Rybnik (Lukan) 40:0
3. Riders Fordon (Forrest) - Feniks Bydgoszcz (Rafi) 34:56
4. BKŻ Grom Bydgoszcz (Komes) - MIX Team Częstochowa (Greg) 50:40
5. Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) - BTŻ Bydgoszcz (and72) 36:54

White Dragons - Whiskey Drinkers 8:2 (248 - 208)
1. OLEK Zielona Góra (Olek-66) - Korona Rzeszów (Spawn101) 50:42
2. FG piaski (Wojtasgls) - Tytania Rzeszów (Mak) 58:34
3. Skorpiony Staropole (Mtaisner) - Megi Gniezno (Sobeczek) 37:53
4. Liverpool Toruń (Milenium) - Motor Bytom (Tommq) 47:43
5. KS Patologia Torun (Zzstar) - FALUBAZ WYSOKIE (Wysokie) 56:36

PARENT'E OLIWIA'S - MadBox Rebels Team 3:7 (237 - 215)
1. FC Koeln Koeln (Evesan_land) - Unia Leszno (Kojot) 75:15
2. The Bill Brodnica (Joaquin) - SK Lewki Częstochowa (Thomasso) 34:56
3. Orły Gniezno (Altrus) - Pluszaki Gdańsk (Pluszaczek) 45:47
4. Orzeł Wola Skorzęcka (Orlitto) - Bulwell (Krzmle) 45:45
5. Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) - Raiders Bristol (Oko) 38:52


5 Kolejka - 21.05.2013
ShoutBox Team - White Dragons 6:4 (219 - 231)
1. Jimi Team Rzeszów (Thunderkiss) - KS Patologia Torun (Zzstar) 46:44
2. Centrum Graudenz (Graudenz) - OLEK Zielona Góra (Olek-66) 15:75
3. KOMANDOSI KORNIAKTÓW (siux) - Papug Toruń (Papug90) 37:53
4. Lider Lublin (Luqaszk) - Liverpool Toruń (Milenium) 75:15
5. Piorun Grudziądz (Phoenix) - FG piaski (Wojtasgls) 46:44

Whiskey Drinkers - PARENT'E OLIWIA'S 4:6 (200 - 200)
1. FALUBAZ WYSOKIE (Wysokie) - Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) 48:42
2. KZ Brahole Gniezno (Santi89) - Stal Janówko (Malin017) 70:20
3. Tytania Rzeszów (Mak) - The Bill Brodnica (Joaquin) 0:40
4. Megi Gniezno (Sobeczek) - Orzeł Wola Skorzęcka (Orlitto) 39:51
5. Korona Rzeszów (Spawn101) - Orły Gniezno (Altrus) 43:47

MadBox Rebels Team - Kubańska Armia 10:0 (269 - 135)
1. Unia Leszno (Kojot) - Lukan Rybnik (Lukan) 54:39
2. SK Lewki Częstochowa (Thomasso) - CF Real Toruń (Podli) 54:37
3. Pluszaki Gdańsk (Pluszaczek) - Feniks Bydgoszcz (Rafi) 58:32
4. Rybnik RKM (Paperossi) - MIX Team Częstochowa (Greg) 63:27
5. Raiders Bristol (Oko) - BTŻ Bydgoszcz (and72) 40:0

Rebels of Choice - Bydgoska Armia 4:6 (227 - 227)
1. Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) - Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) 43:47
2. Ottawa SenatoRs Łódź (Ottawa) - Chemik Bydgoszcz (Mario) 48:43
3. Beniaminek Wysoka Glogowska (adamek21) - Ino Wicher Bydgoszcz (Cacek) 60:30
4. Hornets Gorzów Wlkp. (Koziu87) - Riders Fordon (Forrest) 44:46
5. Car(L)os Team Gyddanyzc (CarLos_Wallace) - BKŻ Grom Bydgoszcz (Komes) 32:61


6 Kolejka - 28.05.2013
Kubańska Armia - ShoutBox Team 8:2 (282 - 170)
1. Lukan Rybnik (Lukan) - Storczyki Rzeszów (Zosia) 51:39
2. CF Real Toruń (Podli) - Lider Lublin (Luqaszk) 60:32
3. Feniks Bydgoszcz (Rafi) - Jimi Team Rzeszów (Thunderkiss) 59:31
4. BTŻ Bydgoszcz (and72) - Centrum Graudenz (Graudenz) 37:53
5. Speedway Żory (The prodigy) - KOMANDOSI KORNIAKTÓW (siux) 75:15

Bydgoska Armia - Whiskey Drinkers 8:2 (257 - 195)
1. Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) - FALUBAZ WYSOKIE (Wysokie) 69:23
2. Chemik Bydgoszcz (Mario) - KZ Brahole Gniezno (Santi89) 49:41
3. Riders Fordon (Forrest) - Megi Gniezno (Sobeczek) 53:37
4. Ino Wicher Bydgoszcz (Cacek) - Motor Bytom (Tommq) 40:50
5. BKŻ Grom Bydgoszcz (Komes) - Korona Rzeszów (Spawn101) 46:44

MadBox Rebels Team - Rebels of Choice 8:2 (258 - 192)
1. Unia Leszno (Kojot) - Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) 49:41
2. SK Lewki Częstochowa (Thomasso) - Azoty Unia Tarnów (Spoxik) 59:31
3. Bulwell (Krzmle) - Ottawa Senators Łódź (Ottawa) 51:39
4. Pluszaki Gdańsk (Pluszaczek) - Speedway Glasgow (Robcio2x8) 44:46
5. Rybnik RKM (Paperossi) - Beniaminek Wysoka Glogowska (adamek21) 55:35

PARENT'E OLIWIA'S - White Dragons 8:2 (244 - 209)
1. Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) - KS Patologia Torun (Zzstar) 41:49
2. FC Koeln Koeln (Evesan_land) - OLEK Zielona Góra (Olek-66) 47:43
3. The Bill Brodnica (Joaquin) - Papug Toruń (Papug90) 60:30
4. Orły Gniezno (Altrus) - Liverpool Toruń (Milenium) 49:44
5. Orzeł Wola Skorzęcka (Orlitto) - FG piaski (Wojtasgls) 47:43


7 Kolejka - 04.06.2013
ShoutBox Team - PARENT'E OLIWIA'S 2:6 (153 - 212)
1. Storczyki Rzeszów (Zosia) - FC Koeln Koeln (Evesan_land) 29:64
2. Piorun Grudziądz (Phoenix) - Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) 47:43
3. Lider Lublin (Luqaszk) - Orzeł Wola Skorzęcka (Orlitto) 39:53
4. Centrum Graudenz (Graudenz) - Orły Gniezno (Altrus) 0:0
5. Jimi Team Rzeszów (Thunderkiss) - The Bill Brodnica (Joaquin) 38:52

Whiskey Drinkers - MadBox Rebels Team 0:10 (186 - 265)
1. FALUBAZ WYSOKIE (Wysokie) - SK Lewki Częstochowa (Thomasso) 35:55
2. Tytania Rzeszów (Mak) - Rybnik RKM (Paperossi) 35:55
3. Motor Bytom (Tommq) - Pluszaki Gdańsk (Pluszaczek) 41:49
4. Korona Rzeszów (Spawn101) - Bulwell (Krzmle) 43:47
5. Megi Gniezno (Sobeczek) - Raiders Bristol (Oko) 32:59

White Dragons - Bydgoska Armia 4:6 (180 - 220)
1. Papug Toruń (Papug90) - Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) 24:66
2. FG piaski (Wojtasgls) - Chemik Bydgoszcz (Mario) 42:48
3. KS Patologia Torun (Zzstar) - Ino Wicher Bydgoszcz (Cacek) 60:30
4. OLEK Zielona Góra (Olek-66) - Riders Fordon (Forrest) 0:40
5. Liverpool Toruń (Milenium) - BKŻ Grom Bydgoszcz (Komes) 54:36

Rebels of Choice - Kubańska Armia 4:4 (187 - 173)
1. Azoty Unia Tarnów (Spoxik) - CF Real Toruń (Podli) 30:60
2. Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) - Lukan Rybnik (Lukan) 0:0
3. Beniaminek Wysoka Glogowska (adamek21) - MIX Team Częstochowa (Greg) 41:49
4. Speedway Glasgow (Robcio2x8) - Feniks Bydgoszcz (Rafi) 52:38
5. Ottawa Senators Łódź (Ottawa) - Speedway Żory (The prodigy) 64:26


8 Kolejka - 11.06.2013
PARENT'E OLIWIA'S - ShoutBox Team 10:0 (299 - 154)
1. Orzeł Wola Skorzęcka (Orlitto) - Piorun Grudziądz (Phoenix) 54:36
2. Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) - Faraony Toronto (Faraony) 61:29
3. The Bill Brodnica (Joaquin) - Jimi Team Rzeszów (Thunderkiss) 58:32
4. Stal Janówko (Malin017) - Storczyki Rzeszów (Zosia) 61:32
5. FC Koeln Koeln (Evesan_land) - Lider Lublin (Luqaszk) 65:25
Pierwszy Mecz: ShoutBox Team - PARENT'E OLIWIA'S 2:6 (153 - 212)
Bonus: PARENT'E OLIWIA'S


MadBox Rebels Team - Whiskey Drinkers 8:2 (242 - 212)
1. Unia Leszno (Kojot) - Buroki Czudec (Me-to) 15:75
2. Rybnik RKM (Paperossi) - KZ Brahole Gniezno (Santi89) 50:40
3. Pluszaki Gdańsk (Pluszaczek) - FALUBAZ WYSOKIE (Wysokie) 60:32
4. Bulwell (Krzmle) - Tytania Rzeszów (Mak) 55:37
5. Raiders Bristol (Oko) - Megi Gniezno (Sobeczek) 62:28
Pierwszy Mecz: Whiskey Drinkers - MadBox Rebels Team 0:10 (186 - 265)
Bonus: MadBox Rebels Team


Bydgoska Armia - White Dragons 10:0 (324 - 130)
1. Polonia Bydgoszcz (Kris) - Debeściaki Leszno (Pajej1) 74:16
2. Chemik Bydgoszcz (Mario) - OLEK Zielona Góra (Olek-66) 55:38
3. Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) - Papug Toruń (Papug90) 57:33
4. Riders Fordon (Forrest) - Liverpool Toruń (Milenium) 75:15
5. BKŻ Grom Bydgoszcz (Komes) - FG piaski (Wojtasgls) 63:28
Pierwszy Mecz: White Dragons - Bydgoska Armia 4:6 (180 - 220)
Bonus: Bydgoska Armia


Kubańska Armia - Rebels of Choice 6:4 (243 - 210)
1. CF Real Toruń (Podli) - Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) 54:39
2. BTŻ Bydgoszcz (and72) - Azoty Unia Tarnów (Spoxik) 56:34
3. Speedway Żory (The prodigy) - Speedway Glasgow (Robcio2x8) 36:54
4. Feniks Bydgoszcz (Rafi) - Beniaminek Wysoka Glogowska (adamek21) 53:37
5. MIX Team Częstochowa (Greg) - Ottawa Senators Łódź (Ottawa) 44:46
Pierwszy Mecz: Rebels of Choice - Kubańska Armia 4:4 (187 - 173)
Bonus: Kubańska Armia



9 Kolejka - 18.06.2013
ShoutBox Team - Kubańska Armia 0:10 (0 - 200)
Pierwszy Mecz: Kubańska Armia - ShoutBox Team 8:2 (282 - 170)
Bonus: Kubańska Armia


Whiskey Drinkers - Bydgoska Armia 6:4 (222 - 181)
1. Megi Gniezno (Sobeczek) - Polonia Bydgoszcz (Kris) 35:55
2. Motor Bytom (Tommq) - Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) 40:0
3. Korona Rzeszów (Spawn101) - Ino Wicher Bydgoszcz (Cacek) 58:32
4. FALUBAZ WYSOKIE (Wysokie) - BKŻ Grom Bydgoszcz (Komes) 41:52
5. Tytania Rzeszów (Mak) - Riders Fordon (Forrest) 48:42
Pierwszy Mecz: Bydgoska Armia - Whiskey Drinkers 8:2 (257 - 195)
Bonus: Bydgoska Armia


Rebels of Choice - MadBox Rebels Team 2:8 (202 - 248)
1. Azoty Unia Tarnów (Spoxik) - Unia Leszno (Kojot) 29:61
2. Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) - SK Lewki Częstochowa (Thomasso) 44:46
3. Beniaminek Wysoka Glogowska (adamek21) - Pluszaki Gdańsk (Pluszaczek) 34:56
4. Ottawa Senators Łódź (Ottawa) - Bulwell (Krzmle) 44:46
5. Speedway Glasgow (Robcio2x8) - Raiders Bristol (Oko) 51:39
Pierwszy Mecz: MadBox Rebels Team - Rebels of Choice 8:2 (258 - 192)
Bonus: MadBox Rebels Team


White Dragons - PARENT'E OLIWIA'S 7:3 (236 - 216)
1. OLEK Zielona Góra (Olek-66) - Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) 50:40
2. Liverpool Toruń (Milenium) - The Bill Brodnica (Joaquin) 57:35
3. FG piaski (Wojtasgls) - Orły Gniezno (Altrus) 45:45
4. Papug Toruń (Papug90) - Orzeł Wola Skorzęcka (Orlitto) 38:52
5. KS Patologia Torun (Zzstar) - FC Koeln Koeln (Evesan_land) 46:44
Pierwszy Mecz: PARENT'E OLIWIA'S - White Dragons 8:2 (244 - 209)
Bonus: PARENT'E OLIWIA'S



10 Kolejka - 25.06.2013
White Dragons - ShoutBox Team 10:0 (282 - 171)
1. KS Patologia Torun (Zzstar) - Lider Lublin (Luqaszk) 53:40
2. Papug Toruń (Papug90) - Faraony Toronto (Faraony) 54:36
3. OLEK Zielona Góra (Olek-66) - Centrum Graudenz (Graudenz) 62:28
4. Liverpool Toruń (Milenium) - Jimi Team Rzeszów (Thunderkiss) 57:33
5. FG piaski (Wojtasgls) - Piorun Grudziądz (Phoenix) 56:34
Pierwszy Mecz: ShoutBox Team - White Dragons 6:4 (219 - 231)
Bonus: White Dragons


PARENT'E OLIWIA'S - Whiskey Drinkers 10:0 (273 - 180)
1. Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) - KZ Brahole Gniezno (Santi89) 55:35
2. FC Koeln Koeln (Evesan_land) - Korona Rzeszów (Spawn101) 49:44
3. The Bill Brodnica (Joaquin) - Megi Gniezno (Sobeczek) 59:31
4. Orły Gniezno (Altrus) - FALUBAZ WYSOKIE (Wysokie) 59:31
5. Orzeł Wola Skorzęcka (Orlitto) - Motor Bytom (Tommq) 51:39
Pierwszy Mecz: Whiskey Drinkers - PARENT'E OLIWIA'S 4:6 (200 - 200)
Bonus: PARENT'E OLIWIA'S


Kubańska Armia - MadBox Rebels Team 2:8 (200 - 251)
1. CF Real Toruń (Podli) - Unia Leszno (Kojot) 46:44
2. Speedway Żory (The prodigy) - SK Lewki Częstochowa (Thomasso) 31:59
3. Feniks Bydgoszcz (Rafi) - Rybnik RKM (Paperossi) 39:52
4. BTŻ Bydgoszcz (and72) - Pluszaki Gdańsk (Pluszaczek) 42:48
5. MIX Team Częstochowa (Greg) - Bulwell (Krzmle) 42:48
Pierwszy Mecz: MadBox Rebels Team - Kubańska Armia 10:0 (269 - 135)
Bonus: MadBox Rebels Team


Bydgoska Armia - Rebels of Choice 6:4 (255 - 195)
1. Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) - Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) 62:28
2. Chemik Bydgoszcz (Mario) - Azoty Unia Tarnów (Spoxik) 55:35
3. Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) - Ottawa Senators Łódź (Ottawa) 35:55
4. Riders Fordon (Forrest) - Speedway Glasgow (Robcio2x8) 37:53
5. BKŻ Grom Bydgoszcz (Komes) - Beniaminek Wysoka Glogowska (adamek21) 66:24
Pierwszy Mecz: Rebels of Choice - Bydgoska Armia 4:6 (0 - 0)(227 - 227)
Bonus: Bydgoska Armia



11 Kolejka - 02.07.2013
Rebels of Choice - ShoutBox Team 0:10 (0 - 200)
Pierwszy Mecz: ShoutBox Team - Rebels of Choice 2:8 (106 - 246)
Bonus: ShoutBox Team


Kubańska Armia - Bydgoska Armia 8:2 (223 - 180)
1. Lukan Rybnik (Lukan) - Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) 0:40
2. Feniks Bydgoszcz (Rafi) - Chemik Bydgoszcz (Mario) 51:42
3. Speedway Żory (The prodigy) - Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) 73:17
4. MIX Team Częstochowa (Greg) - Riders Fordon (Forrest) 50:40
5. BTŻ Bydgoszcz (and72) - BKŻ Grom Bydgoszcz (Komes) 49:41
Pierwszy Mecz: Bydgoska Armia - Kubańska Armia 6:4 (210 - 190)
Bonus: Kubańska Armia


Whiskey Drinkers - White Dragons 8:2 (274 - 176)
1. Korona Rzeszów (Spawn101) - KS Patologia Torun (Zzstar) 58:32
2. Megi Gniezno (Sobeczek) - OLEK Zielona Góra (Olek-66) 33:57
3. Motor Bytom (Tommq) - Papug Toruń (Papug90) 59:31
4. FALUBAZ WYSOKIE (Wysokie) - Liverpool Toruń (Milenium) 74:16
5. Tytania Rzeszów (Mak) - FG piaski (Wojtasgls) 50:40
Pierwszy Mecz: White Dragons - Whiskey Drinkers 8:2 (248 - 208)
Bonus: Whiskey Drinkers


MadBox Rebels Team - PARENT'E OLIWIA'S 10:0 (294 - 157)
1. SK Lewki Częstochowa (Thomasso) - Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) 54:37
2. Unia Leszno (Kojot) - Stal Janówko (Malin017) 65:25
3. Raiders Bristol (Oko) - The Bill Brodnica (Joaquin) 57:33
4. Rybnik RKM (Paperossi) - FC Koeln Koeln (Evesan_land) 60:30
5. Pluszaki Gdańsk (Pluszaczek) - Orzeł Wola Skorzęcka (Orlitto) 58:32
Pierwszy Mecz: PARENT'E OLIWIA'S - MadBox Rebels Team 3:7 (237 - 215)
Bonus: MadBox Rebels Team



12 Kolejka - 09.07.2013
ShoutBox Team - Whiskey Drinkers 2:8 (121 - 231)
1. Piorun Grudziądz (Phoenix) - Korona Rzeszów (Spawn101) 43:47
2. Centrum Graudenz (Graudenz) - Tytania Rzeszów (Mak) 0:40
3. Storczyki Rzeszów (Zosia) - Motor Bytom (Tommq) 31:61
4. Jimi Team Rzeszów (Thunderkiss) - KZ Brahole Gniezno (Santi89) 47:43
5. Faraony Toronto (Faraony) - FALUBAZ WYSOKIE (Wysokie) 0:40
Pierwszy Mecz: Whiskey Drinkers - ShoutBox Team 10:0 (303 - 147)
Bonus: Whiskey Drinkers


PARENT'E OLIWIA'S - Kubańska Armia 7:3 (239 - 164)
1. The Bill Brodnica (Joaquin) - CF Real Toruń (Podli) 38:55
2. Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) - Speedway Żory (The prodigy) 60:30
3. FC Koeln Koeln (Evesan_land) - MIX Team Częstochowa (Greg) 40:0
4. Orły Gniezno (Altrus) - BTŻ Bydgoszcz (and72) 45:45
5. Orzeł Wola Skorzęcka (Orlitto) - Feniks Bydgoszcz (Rafi) 56:34
Pierwszy Mecz: Kubańska Armia - PARENT'E OLIWIA'S 9:1 (253 - 203)
Bonus: Kubańska Armia


Bydgoska Armia - MadBox Rebels Team 4:6 (220 - 233)
1. Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) - Unia Leszno (Kojot) 58:32
2. Chemik Bydgoszcz (Mario) - SK Lewki Częstochowa (Thomasso) 46:44
3. Ino Wicher Bydgoszcz (Cacek) - Rybnik RKM (Paperossi) 32:58
4. Riders Fordon (Forrest) - Pluszaki Gdańsk (Pluszaczek) 40:53
5. BKŻ Grom Bydgoszcz (Komes) - Bulwell (Krzmle) 44:46
Pierwszy Mecz: MadBox Rebels Team - Bydgoska Armia 10:0 (279 - 171)
Bonus: MadBox Rebels Team


White Dragons - Rebels of Choice 10:0 (200 - 0)
Pierwszy Mecz: Rebels of Choice - White Dragons 6:4 (238 - 212)
Bonus: White Dragons



13 Kolejka - 16.07.2013
Bydgoska Armia - ShoutBox Team 10:0 (302 - 100)
1. Polonia Bydgoszcz (Kris) - KOMANDOSI KORNIAKTÓW (siux) 40:0
2. Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) - Piorun Grudziądz (Phoenix) 65:25
3. BKŻ Grom Bydgoszcz (Komes) - Storczyki Rzeszów (Zosia) 71:19
4. Riders Fordon (Forrest) - Jimi Team Rzeszów (Thunderkiss) 52:38
5. Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) - Lider Lublin (Luqaszk) 74:18
Pierwszy Mecz: ShoutBox Team - Bydgoska Armia 4:6 (198 - 252)
Bonus: Bydgoska Armia


Kubańska Armia - Whiskey Drinkers 4:6 (142 - 260)
1. Speedway Żory (The prodigy) - FALUBAZ WYSOKIE (Wysokie) 15:75
2. CF Real Toruń (Podli) - KZ Brahole Gniezno (Santi89) 47:43
3. MIX Team Częstochowa (Greg) - Motor Bytom (Tommq) 0:40
4. BTŻ Bydgoszcz (and72) - Tytania Rzeszów (Mak) 55:37
5. Feniks Bydgoszcz (Rafi) - Korona Rzeszów (Spawn101) 25:65
Pierwszy Mecz: Whiskey Drinkers - Kubańska Armia 7:3 (236 - 214)
Bonus: Whiskey Drinkers


MadBox Rebels Team - White Dragons 10:0 (286 - 116)
1. Rybnik RKM (Paperossi) - KS Patologia Torun (Zzstar) 62:28
2. SK Lewki Częstochowa (Thomasso) - OLEK Zielona Góra (Olek-66) 57:35
3. Pluszaki Gdańsk (Pluszaczek) - Papug Toruń (Papug90) 70:20
4. Bulwell (Krzmle) - Liverpool Toruń (Milenium) 40:0
5. Raiders Bristol (Oko) - FG piaski (Wojtasgls) 57:33
Pierwszy Mecz: White Dragons - MadBox Rebels Team 4:6 (191 - 211)
Bonus: MadBox Rebels Team


Rebels of Choice - PARENT'E OLIWIA'S 6:4 (246 - 206)
1. Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) - Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) 46:44
2. Ottawa SenatoRs Łódź (Ottawa) - The Bill Brodnica (Joaquin) 32:58
3. Speedway Glasgow (Robcio2x8) - FC Koeln Koeln (Evesan_land) 58:32
4. Beniaminek Wysoka Glogowska (adamek21) - Orły Gniezno (Altrus) 40:50
5. Azoty Unia Tarnów (Spoxik) - Orzeł Wola Skorzęcka (Orlitto) 70:22
Pierwszy Mecz: PARENT'E OLIWIA'S - Rebels of Choice 4:6 (212 - 240)
Bonus: Rebels of Choice



14 Kolejka - 23.07.2013
ShoutBox Team - MadBox Rebels Team 2:6 (119 - 241)
1. KOMANDOSI KORNIAKTÓW (siux) - Unia Leszno (Kojot) 0:0
2. Storczyki Rzeszów (Zosia) - Pluszaki Gdańsk (Pluszaczek) 19:71
3. Lider Lublin (Luqaszk) - Bulwell (Krzmle) 17:73
4. Jimi Team Rzeszów (Thunderkiss) - Raiders Bristol (Oko) 37:53
5. Piorun Grudziądz (Phoenix) - ShoutBox Team Gniezno (Hyziu) 46:44
Pierwszy Mecz: MadBox Rebels Team - ShoutBox Team 10:0 (285 - 167)
Bonus: MadBox Rebels Team


PARENT'E OLIWIA'S - Bydgoska Armia 8:2 (274 - 126)
1. Stal Janówko (Malin017) - Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) 40:0
2. The Bill Brodnica (Joaquin) - Chemik Bydgoszcz (Mario) 74:16
3. Orły Gniezno (Altrus) - Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) 72:18
4. Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) - BKŻ Grom Bydgoszcz (Komes) 42:48
5. FC Koeln Koeln (Evesan_land) - Riders Fordon (Forrest) 46:44
Pierwszy Mecz: Bydgoska Armia - PARENT'E OLIWIA'S 8:2 (260 - 195)
Bonus: PARENT'E OLIWIA'S


White Dragons - Kubańska Armia 6:2 (228 - 132)
1. Skorpiony Staropole (Mtaisner) - CF Real Toruń (Podli) 59:31
2. PKS Unia Leszno (Pajej1) - Lukan Rybnik (Lukan) 0:0
3. OLEK Zielona Góra (Olek-66) - Speedway Żory (The prodigy) 65:25
4. FG piaski (Wojtasgls) - BTŻ Bydgoszcz (and72) 38:52
5. KS Patologia Torun (Zzstar) - Feniks Bydgoszcz (Rafi) 66:24
Pierwszy Mecz: Kubańska Armia - White Dragons 10:0 (270 - 185)
Bonus: Kubańska Armia


Whiskey Drinkers - Rebels of Choice 6:4 (214 - 138)
1. KZ Brahole Gniezno (Santi89) - Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) 42:48
2. Tytania Rzeszów (Mak) - Azoty Unia Tarnów (Spoxik) 40:0
3. Motor Bytom (Tommq) - Beniaminek Wysoka Glogowska (adamek21) 58:34
4. Buroki Czudec (Me-to) - Speedway Glasgow (Robcio2x8) 34:56
5. Korona Rzeszów (Spawn101) - Ottawa Senators Łódź (Ottawa) 40:0
Pierwszy Mecz: Rebels of Choice - Whiskey Drinkers 6:4 (220 - 183)
Bonus: Whiskey Drinkers
 
 
 
Rafi
Kubańska Armia



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-07-26, 10:35   

I Liga

GRUPA MISTRZOWSKA

1. T-R-T United 06- 6-0-0 44:16 +459 15 pkt
2. Akademia Kubańskiej Armii 06 - 2-1-3 29:29 -128 7 pkt
3. Team X-Fighters 06 - 1-1-4 29:31 +21 4 pkt
4. Puma Fighters 06 - 2-0-4 16:42 -240 4 pkt

*kolejno: rozegrane mecze, wygrane, remisy, porażki, bilans dużych pkt, bilans małych pkt, pkt


12 Kolejka - 09.07.2013
Puma Fighters - Team X-Fighters 6:4 (232 - 171)
1. Wiraż Wrocław (Bombelek5) - Agromix Leszno (Pinczoch) 33:57
2. Gwardia (Teqila111) - Ks Kolejarz Opole 1977 (Prezes77) 53:40
3. GKS Dubidze (Kurczak) - ROL.KO Konojady (Damianekl) 40:0
4. Jagiellonia II Białystok (Tomek1982) - ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston) 42:48
5. Wrzosy Toruń (Wrzosy) - Marma Łąka (Coolman) 64:26
Pierwszy Mecz: Team X-Fighters - Puma Fighters 10:0 (272 - 181)
Bonus: Team X-Fighters


Akademia Kubańskiej Armii - T-R-T United 4:6 (124 - 226)
1. Sokół Trzesniow (dandon21) - Jagiellończycy Osiniec (Asiek) 27:63
2. Wiedźmy Nakło (Speedwalk) - Jadowici Tarnów (Serpent) 46:44
3. 19Falubaz61 Zielona Góra (Frost) - Cobrateam Bydgoszcz (Cobra) 0:40
4. Iskra Ostrów Wielkopolski (Wojak1984) - Mazur Ełk (Tomato111) 0:40
5. Lapsy Toruń (Lambert) - Steel Warriors Rzeszów (Bootman) 51-39
Pierwszy Mecz: T-R-T United - Akademia Kubańskiej Armii 6:4 (257 - 193)
Bonus: T-R-T United


13 Kolejka - 16.07.2013
Team X-Fighters - T-R-T United 2:8 (192 - 260)
1. Ks Kolejarz Opole 1977 (Prezes77) - Jagiellończycy Osiniec (Asiek) 39:51
2. ROL.KO Konojady (Damianekl) - Steel Warriors Rzeszów (Bootman) 40:50
3. ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston) - Cobrateam Bydgoszcz (Cobra) 27:63
4. Agromix Leszno (Pinczoch) - Jadowici Tarnów (Serpent) 52:38
5. ZKŻ Załawcze (Mar23ek) - Mazur Ełk (Tomato111) 34:58

Puma Fighters - Akademia Kubańskiej Armii 6:4 (260 - 190)
1. GKS Dubidze (Kurczak) - Sokół Trzesniow (dandon21) 56:34
2. Victoria Tyczyn (Kasia24) - Iskra Ostrów Wielkopolski (Wojak1984) 75:15
3. Wrzosy Toruń (Wrzosy) - 19Falubaz61 Zielona Góra (Frost) 42:48
4. Wiraż Wrocław (Bombelek5) - Wiedźmy Nakło (Speedwalk) 48:42
5. Gwardia (Teqila111) - Lapsy Toruń (Lambert) 39:51


14 Kolejka - 23.07.2013
Akademia Kubańskiej Armii - Puma Fighters 6:2 (270 - 130)
1. Sokół Trzesniow (dandon21) - GKS Dubidze (Kurczak) 40:50
2. Iskra Ostrów Wielkopolski (Wojak1984) - Wrzosy Toruń (Wrzosy) 64:26
3. Wiedźmy Nakło (Speedwalk) - Victoria Tyczyn (Kasia24) 0:0
4. 19Falubaz61 Zielona Góra (Frost) - Gwardia (Teqila111) 64:26
5. Lapsy Toruń (Lambert) - Wiraż Wrocław (Bombelek5) 62:28
Pierwszy Mecz: Puma Fighters - Akademia Kubańskiej Armii 6:4 (260-190)
Bonus: Akademia Kubańskiej Armii


T-R-T United - Team X-Fighters 6:4 (228 - 173)
1. Jagiellończycy Osiniec (Asiek) - Klorak Leszno (Karol) 40:0
2. Cobrateam Bydgoszcz (Cobra) - Agromix Leszno (Pinczoch) 42:48
3. Jadowici Tarnów (Serpent) - ROL.KO Konojady (Damianekl) 50:40
4. Mazur Ełk (Tomato111) - ZKŻ Załawcze (Mar23ek) 40:50
5. Steel Warriors Rzeszów (Bootman) - Marma Łąka (Coolman) 56:35
Pierwszy Mecz: Team X-Fighters - T-R-T United 2:8 (192 - 260)
Bonus: T-R-T United






GRUPA ŚRODKA

1. Speedway Lightnings 06 - 4-0-2 34:26 +106 11 pkt
2. Dragons On Fire 06 -3-0-3 32:30 +163 8 pkt
3. Nitro Lightnings 06 - 3-0-3 24:38 -257 6 pkt
4. PARENT'E OLIWIA'S COUSIN 06 - 2-0-4 32:30 -12 5 pkt

*kolejno: rozegrane mecze, wygrane, remisy, porażki, bilans dużych pkt, bilans małych pkt, pkt


12 Kolejka - 09.07.2013
Dragons On Fire - PARENT'E OLIWIA'S COUSIN 8:2 (288 - 165)
1. Dozland Bolesławiec (Dozi4) - PBNF Bydgoszcz (Kabat) 51:42
2. Petarda Gdańsk (Lyrak) - Moto Lublin (Walter) 41:49
3. Mobius Skwierzyna (Tytusq) - Gladiatorzy Pleszew (Tomek) 64:26
4. SPPSP Bydgoszcz (Jamm1) - Wkrety12 Modli (Wkrety12) 74:16
5. Speedwayclub Toruń (Grzechu) - Tz Moto Lublin (Terwal) 58:32
Pierwszy Mecz:PARENT'E OLIWIA'S COUSIN - Dragons On Fire 8:2 (256 - 194)
Bonus: Dragons On Fire


Nitro Lightnings - Speedway Lightnings 6:4 (236 - 234)
1. Huragan Bielice (Wojt311) - Wyczerpy Hej Południe (Diablisko) 47:43
2. Martyna (Wiig) - ST Zmęczeni Sezonem Gniezno (Ukixxl) 53:37
3. CKM Włókniarz Cz-wa (Soap) - MAR-COM GNIEZNO (Mar-com) 22:68
4. Yellow-blue Grudziądz (Podhal) - DKM Dębica (Kempes) 63:27
5. KS UNIA Tarnów (wiciu_666) - Pepersi Tarnów (Pawelgzk) 31:59
Pierwszy Mecz:Speedway Lightnings - Nitro Lightnings 6:4 (187 - 163)
Bonus: Speedway Lightnings


13 Kolejka - 16.07.2013
PARENT'E OLIWIA'S COUSIN - Nitro Lightnings 10:0 (249 - 150)
1. Moto Lublin (Walter) - Huragan Bielice (Wojt311) 46:44
2. gonzalo81 Toruń (gonzalo81) - Yellow-blue Grudziądz (Podhal) 51:39
3. Gladiatorzy Pleszew (Tomek) - Martyna (Wiig) 53:36
4. PBNF Bydgoszcz (Kabat) - KS UNIA Tarnów (wiciu_666) 59:31
5. Tz Moto Lublin (Terwal) - Devils Ostrów (Blackmus) 40:0

Speedway Lightnings - Dragons On Fire 8:2 (256 - 202)
1. Pepersi Tarnów (Pawelgzk) - Mobius Skwierzyna (Tytusq) 35:55
2. MAR-COM GNIEZNO (Mar-com) - Copernicus Torun (Lookas) 63:27
3. ST Zmeczeni Sezonem Gniezno (Ukixxl) - SPPSP Bydgoszcz (Jamm1) 55:37
4. Wyczerpy Hej Południe (Diablisko) - Speedwayclub Toruń (Grzechu) 52:41
5. Katedra Gniezno (Barcafan) - Dozland Bolesławiec (Dozi4) 51:42

14 Kolejka - 23.07.2013
Nitro Lightnings - PARENT'E OLIWIA'S COUSIN 6:4 (229 - 171)
1. Martyna (Wiig) - Wkrety12 Modli (Wkrety12) 58 : 32
2. Yellow-blue Grudziądz (Podhal) - gonzalo81 Toruń (gonzalo81) 61 : 29
3. Huragan Bielice (Wojt311) - Gladiatorzy Pleszew (Tomek) 43 : 47
4. CKM Włókniarz Cz-wa (Soap) - PBNF Bydgoszcz (Kabat) 27 : 63
5. KS UNIA Tarnów (wiciu_666) - Tz Moto Lublin (Terwal) 40:0
Pierwszy Mecz: PARENT'E OLIWIA'S COUSIN - Nitro Lightnings 10:0 (249-150)
Bonus: PARENT'E OLIWIA'S COUSIN


Dragons On Fire - Speedway Lightnings 6:4 (183 - 221)
1. Speedwayclub Toruń (Grzechu) - Wyczerpy Hej Południe (Diablisko) 50:40
2. Mobius Skwierzyna (Tytusq) - ST Zmeczeni Sezonem Gniezno (Ukixxl) 61:31
3. SPPSP Bydgoszcz (Jamm1 - MAR-COM Gniezno (mar-com) 0:40
4. Dozland Bolesławiec (Dozi4 - Katedra Gniezno (Barcafan) 53:39
5. ZG Szpryca( Fike) - DKM Dębica (Kempes) 19:71
Pierwszy Mecz: Speedway Lightnings - Dragons On Fire 8:2 (256 - 202)
Bonus: Speedway Lightnings



*****************************************************************************************************


RUNDA ZASADNICZA

GRUPA A

1. Akademia Kubańskiej Armii 08 - 4-3-1 47:33 +81 15 pkt
2. Team X-Fighters 08 - 5-1-2 55:25 +503 14 pkt
3. Dragons On Fire 08 -3-1-4 40:40 +123 8 pkt
4. Nitro Lightnings 08 - 2-2-4 24:46 -488 6 pkt
5. GKM Grudziądz 08 - 2-1-5 24:46 -219 5 pkt

*kolejno: rozegrane mecze, wygrane, remisy, porażki, bilans dużych pkt, bilans małych pkt, pkt


1 Kolejka - 23.04.2013
Akademia Kubańskiej Armii - Team X-Fighters 6:4 (194 - 208)
1. Szalony Koń Grudziądz (Wictorio) - Agromix Leszno (Pinczoch) 51:39
2. SNA 2001 (Zajac) - Klorak Leszno (Karol) 0:40
3. Sokół Trzesniow (dandon21) - ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston) 38:52
4. Iskra Ostrów Wielkopolski (Wojak1984) - ROL.KO Konojady (Damianekl) 48:42
5. WiedŸmy Nakło (Speedwalk) - Ks Kolejarz Opole 1977 (Prezes77) 57:35

Nitro Lightnings - GKM Grudziądz 8:2 (215 - 186)
1. KS UNIA Tarnów (wiciu_666) - lanki Gdz grudziądz (lanki22) 47:43
2. CinekTeam Lubli (Cinekmontex) - Wega GKM Grudziądz (Mrowka) 26:64
3. CKM Włókniarz Cz-wa (Soap) - GKM Wini Grudziądz (Wlnl) 40:0
4. Devils Ostrów (Blackmus) - Gradkowski Grudziądz (szewcu30) 54:37
5. Huragan Bielice (Wojt311) - GKM GTŻ MIRKO GRUDZIĄDZ (Mirko) 48:42

Dragons On Fire - pauzuje


2 Kolejka - 30.04.2013
Team X-Fighters - Nitro Lightnings 9:1 (282 - 171)
1. Klorak Leszno (Karol) - Martyna (Wiig) 52:38
2. Marma Łąka (Coolman) - CKM Włókniarz Cz-wa (Soap) 66:24
3. ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston) - Devils Ostrów (Blackmus) 65:28
4. ROL.KO Konojady (Damianekl) - Huragan Bielice (Wojt311) 45:45
5. Agromix Leszno (Pinczoch) - KS UNIA Tarnów (wiciu_666) 54:36

Dragons On Fire - Akademia Kubańskiej Armii 5:5 (271 - 179)
1. Speedwayclub Toruń (Grzechu) - Iskra Ostrów Wielkopolski (Wojak1984) 70:20
2. Copernicus Torun (Lookas) - Sokół Trzesniow (dandon21) 41:49
3. SPPSP Bydgoszcz (Jamm1) - Szalony Koń Grudziądz (Wictorio) 72:18
4. Błeszno Częstochowa (Błeszno) - WiedŸmy Nakło (Speedwalk) 45:45
5. Dozland Bolesławiec (Dozi4) - Lapsy Toruń (Lambert) 43:47

GKM Grudziądz - pauzuje


3 Kolejka - 07.05.2013
GKM Grudziądz - Team X-Fighters 2:8 (145 - 205)
1. GKM Fan Grudziądz (Massey) - Klorak Leszno (Karol) 35:55
2. GKM Wini Grudziądz (Wlnl) - ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston) 66:24
3. Wega GKM Grudziądz (Mrowka) - Agromix Leszno (Pinczoch) 0:40
4. Krokodylki Grudziądz (Adikab) - Ks Kolejarz Opole 1977 (Prezes77) 0:40
5. lanki Gdz grudziądz (lanki22) - ZKŻ Załawcze (Mar23ek) 44:46

Nitro Lightnings - Dragons On Fire 6:4 (209 - 247)
1. Martyna (Wiig) - ZG Szpryca (Fike) 66:24
2. Devils Ostrów (Blackmus) - Błeszno Częstochowa (Błeszno) 23:70
3. KS UNIA Tarnów (wiciu_666) - SPPSP Bydgoszcz (Jamm1) 47:43
4. CKM Włókniarz Cz-wa (Soap) - Dozland Bolesławiec (Dozi4) 22:68
5. Huragan Bielice (Wojt311) - Speedwayclub Toruń (Grzechu) 51:42

Akademia Kubańskiej Armii - pauzuje


4 Kolejka - 14.05.2013
Dragons On Fire - GKM Grudziądz 4:6 (182 - 221)
1. Petarda Gdańsk (Lyrak) - Wega GKM Grudziądz (Mrowka) 33:57
2. SPPSP Bydgoszcz (Jamm1) - GKM Wini Grudziądz (Wlnl) 44:46
3. Błeszno zęstochowa (Błeszno) - GKM GTŻ MIRKO GRUDZIąDZ (Mirko) 49:41
4. Dozland Bolesławiec (Dozi4) - GKM Fan Grudziądz (Massey) 0:40
5. Speedwayclub Toruń (Grzechu) - lanki Gdz grudziądz (lanki22) 56:37

Nitro Lightnings - Akademia Kubańskiej Armii 5:5 (219 - 231)
1. Devils Ostrów (Blackmus) - Iskra Ostrów Wielkopolski (Wojak1984) 45:45
2. Martyna (Wiig) - Sokół Trzesniow (dandon21) 55:35
3. Huragan Bielice (Wojt311) - WiedŸmy Nakło (Speedwalk) 46:44
4. Yellow-blue Grudziądz (Podhal) - Lapsy Toruń (Lambert) 39:51
5. KS UNIA Tarnów (wiciu_666) - 19Falubaz61 Zielona Góra (Frost) 34:56

Team X-Fighters - pauzuje


5 Kolejka - 21.05.2013
GKM Grudziądz - Akademia Kubańskiej Armii 6:4 (224 - 226)
1. GKM Wini Grudziądz (Wlnl) - Iskra Ostrów Wielkopolski (Wojak1984) 46:44
2. GKM GTŻ MIRKO GRUDZIąDZ (Mirko) - Sokół Trzesniow (dandon21) 55:35
3. GKM Fan Grudziądz (Massey) - Lapsy Toruń (Lambert) 39:51
4. Gradkowski Grudziądz (szewcu30) - Wiedźmy Nakło (Speedwalk) 20:70
5. lanki Gdz grudziądz (lanki22) - 19Falubaz61 Zielona Góra (Frost) 64:26


Team X-Fighters - Dragons On Fire 8:2 (273 - 179)
1. ROL.KO Konojady (Damianekl) - ZG Szpryca (Fike) 64:26
2. ZKŻ Załawcze (Mar23ek) - Copernicus Torun (Lookas) 56:34
3. Marma Łąka (Coolman) - Speedwayclub Toruń (Grzechu) 44:46
4. Ks Kolejarz Opole 1977 (Prezes77) - Dozland Bolesławiec (Dozi4) 52:38
5. ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston) - SPPSP Bydgoszcz (Jamm1) 57:35

Nitro Lightnings - pauzuje


6 Kolejka - 28.05.2013
Akademia Kubańskiej Armii - GKM Grudziądz 8:2 (258 - 193)
1. Iskra Ostrów Wielkopolski (Wojak1984) - GKM GTŻ MIRKO GRUDZIąDZ (Mirko) 63:28
2. Sokół Trzesniow (dandon21) - GKM Wini Grudziądz (Wlnl) 29:61
3. Wiedźmy Nakło (Speedwalk) - lanki Gdz grudziądz (lanki22) 55:35
4. Lapsy Toruń (Lambert) - GKM Fan Grudziądz (Massey) 56:34
5. 19Falubaz61 Zielona Góra (Frost) - Gradkowski Grudziądz (szewcu30) 55:35
Pierwszy mecz: GKM - AKA 6:4 (224 - 226)
Bonus: Akademia Kubańskiej Armii


Dragons On Fire - Team X-Fighters 7:3 (234 - 219)
1.Dozland Bolesławiec (Dozi4) - Klorak Leszno (Karol) 51:39
2.SPPSP Bydgoszcz (Jamm1) - Agromix Leszno(Pinczoch) 40:50
3.Copernicus Torun (Lookas) - ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston) 46:44
4.Speedwayclub Toruń(Grzechu) - ROL.KO Konojady (damianekl) 45:45
5.Petarda Gdańsk(Lyrak) - Marma Łąka (Coolman) 52:41
Pierwszy mecz: TX-F - DOF 8:2 (273 - 179)
Bonus:Team X-Fighters


Nitro Lightnings - pauzuje


7 Kolejka - 04.06.2013
GKM Grudziądz - Dragons On Fire 4:6 (232 - 221)
1. lanki Gdz grudziądz (lanki22) - Petarda Gdańsk (Lyrak) 42:48
2. Gradkowski Grudziądz (szewcu30) - SPPSP Bydgoszcz (Jamm1) 41:49
3. GKM Wini Grudziądz (Wlnl) - Błeszno Częstochowa (Błeszno) 66:24
4. GKM GTŻ MIRKO GRUDZIąDZ (Mirko) - Dozland Bolesławiec (Dozi4) 48:45
5. GKM Fan Grudziądz (Massey) - Speedwayclub Toruń (Grzechu) 35:55
Pierwszy mecz: DOF - GKM 4:6 (182 - 221)
Bonus: GKM Grudziądz


Akademia Kubańskiej Armii - Nitro Lightnings 8:2 (248 - 202)
1. Iskra Ostrów Wielkopolski (Wojak1984) - Martyna (Wiig) 56:34
2. Sokół Trzesniow (dandon21) - Devils Ostrów (Blackmus) 30:60
3. Lapsy Toruń (Lambert) - KS UNIA Tarnów (wiciu_666) 53:37
4. Wiedźmy Nakło (Speedwalk) - Huragan Bielice (Wojt311) 52:38
5. 19Falubaz61 Zielona Góra (Frost) - Yellow-blue Grudziądz (Podhal) 57:33
Pierwszy mecz: NL - AKA 5:5 (219 - 231)
Bonus: Akademia Kubańskiej Armii


Team X-Fighters - pauzuje


8 Kolejka - 11.06.2013
Team X-Fighters - GKM Grudziądz 8:2 (283 - 170)
1.ZKŻ Załawcze(Mar23ek)-Gradkowski Grudziądz (szewcu30) 68:22
2.Agromix Leszno (Pinczoch)-GKM Wini Grudziądz (Wlnl) 38:55
3.Ks Kolejarz Opole 1977 (Prezes77)-GKM GTŻ MIRKO GRUDZIąDZ (Mirko) 65:25
4.ROL.KO Konojady (damianekl)-lanki Gdz grudziądz (lanki22) 52:38
5.ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston)-GKM Fan Grudziądz (Massey) 60:30)
Pierwszy mecz: GKM - TX-F 2:8 (145 - 205)
Bonus: Team X-Fighters


Dragons On Fire - Nitro Lightnings 8:2 (281-119)
1. Speedwayclub Toruń (Grzechu) - Huragan Bielice (Wojt311) 44:46
2. Copernicus Torun (Lookas) - Yellow-blue Grudziądz (Podhal) 72:18
3. Błeszno Częstochowa (Błeszno) - Martyna (Wiig) 63:27
4. Dozland Bolesławiec (Dozi4) - KS UNIA Tarnów (wiciu_666) 62:28
5. SPPSP Bydgoszcz (Jamm1) - Devils Ostrów (Blackmus) 40:0
Pierwszy mecz: NL - DOF 6:4 (209 - 247)
Bonus: Dragons On Fire


Akademia Kubańskiej Armii - pauzuje


9 Kolejka - 18.06.2013
Nitro Lightnings - Team X-Fighters 0:10 (76 - 224)
1. CKM Włókniarz Cz-wa (Soap) - Klorak Leszno (Karol) 33:57
2. Yellow-blue Grudziądz (Podhal) - Agromix Leszno (Pinczoch) 0:40
3. Devils Ostrów (Blackmus) - ROL.KO Konojady (Damianekl) 0:40
4. KS UNIA Tarnów (wiciu_666) - Ks Kolejarz Opole 1977 (Prezes77) 0:40
5. Huragan Bielice (Wojt311) - ZKŻ Załawcze (Mar23ek) 43:47
Pierwszy mecz: TX-F - NL 9:1 (282 - 171)
Bonus: Team X-Fighters


Akademia Kubańskiej Armii - Dragons On Fire 6:4 (245 - 205)
1. Sokół Trzesniow (dandon21) - ZG Szpryca (Fike) 43:47
2. Szalony Koń Grudziądz (Wictorio) - Speedwayclub Toruń (Grzechu) 51:39
3. 19Falubaz61 Zielona Góra (Frost) - Dozland Bolesławiec (Dozi4) 63:27
4. Lapsy Toruń (Lambert) - SPPSP Bydgoszcz (Jamm1) 50:40
5. Wiedźmy Nakło (Speedwalk) - Mobius Skwierzyna (Tytusq) 38:52
Pierwszy mecz: DOF - AKA 5:5 (271 - 179)
Bonus: Akademia Kubańskiej Armii


GKM Grudziądz - pauzuje


10 Kolejka - 25.06.2013
Team X-Fighters - Akademia Kubańskiej Armii 5:5 (217 - 201)
1. Klorak Leszno (Karol) - Wiedźmy Nakło 45:45
2. ROL.KO Konojady (Damianekl) - Sokół Trzesniow (dandon21) 52:38
3. ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston) - Iskra Ostrów Wielkopolski (Wojak1984) 38:55
4. Ks Kolejarz Opole 1977 (Prezes77) - Lapsy Toruń (Lambert) 36:57
5. Agromix Leszno (Pinczoch) - 19Falubaz61 Zielona Góra (Frost) 46:44
Pierwszy mecz: AKA - TX-F 6:4 (194 - 208)
Bonus: Akademia Kubańskiej Armii


GKM Grudziądz - Nitro Lightnings 0:0 (0 - 0)
Pierwszy mecz: NL - GKM 8:2 (215 - 186)
Bonus: Nitro Lightnings


Dragons On Fire - pauzuje



GRUPA B


1. T-R-T United 08 - 8-0-0 72:06 +916 20 pkt
2. Puma Fighters 08 - 5-0-3 49:28 +195 12 pkt
3. Speedway Lightnings 08 - 3-0-5 40:36 +37 10 pkt
4. PARENT'E OLIWIA'S COUSIN 08 - 3-0-5 39:41 +76 8 pkt
5. Miszczowie Slołłeja 08 - 0-0-8 06:74 -1176 0 pkt


1 Kolejka - 23.04.2013
T-R-T United - Speedway Lightnings 8:0 (237 - 163)
1. Cobrateam Bydgoszcz (Cobra) - Katedra Gniezno (Barcafan) 59:31
2. PKO Rybnik (Ojro) - ST Zmeczeni Sezonem Gniezno (Ukixxl) 61:29
3. Mazur Ełk (Tomato111) - Victoria Polonia Piła (Krzychu335) 58:32
4. Jagiellończycy Osiniec (Asiek) - Pepersi Tarnów (Pawelgzk) 0:0
5. Steel Warriors Rzeszów (Bootman) - Wyczerpy Hej Południe (Diablisko) 59:31

Miszczowie Slołłeja - PARENT'E OLIWIA'S COUSIN 2:8 (150 - 250)
1. Ministranci Gniezno (biskuppp) - gonzalo81 Toruń (gonzalo81) 48:42
2. KS Apator Toruń (Boom) - Gladiatorzy Pleszew (Tomek) 0:40
3. Trilux Gniezno (Piotrekgno) - Moto Lublin (Walter) 39:51
4. Victoria Gniezno (victorski) - Wkrety12 Modli (Wkrety12) 23:67
5. Borus Gniezno (Artur_1982) - Tz Moto Lublin (Terwal) 40:50

Puma Fighters - pauzuje


2 Kolejka - 30.04.2013
Speedway Lightnings - Miszczowie Slołłeja 10:0 (327 - 125)
1. Victoria Polonia Piła (Krzychu335) - Ministranci Gniezno (biskuppp) 68:24
2. ST Zmeczeni Sezonem Gniezno (Ukixxl) - Borus Gniezno (Artur_1982) 57:33
3. Victoria Piła (Marcin335) - Victoria Gniezno (victorski) 68:22
4. Kuria Gniezno (Barcafan) - Trilux Gniezno (Piotrekgno) 69:21
5. CKM Baboki Częstochówka (Arek2009) - Nieuchwytni Gniezno (Pawelek) 65:25

Puma Fighters - T-R-T United 2:8 (204 - 246)
1. GKS Dubidze (Kurczak) - Jagiellończycy Osiniec (Asiek) 38:52
2. Gwardia (Teqila111) - PKO Rybnik (Ojro) 39:51
3. Polonia Wąbrzeźno (Seba94) - Steel Warriors Rzeszów (Bootman) 43:47
4. Jagiellonia II Białystok (Tomek1982) - Jadowici Tarnów (Serpent) 38:52
5. Victoria Tyczyn (Kasia24) - Mazur Ełk (Tomato111) 46:44

PARENT'E OLIWIA'S COUSIN - pauzuje


3 Kolejka - 07.05.2013
PARENT'E OLIWIA'S COUSIN - Speedway Lightnings 4:6 (222 - 231)
1. Gladiatorzy Pleszew (Tomek) - Wyczerpy Hej Południe (Diablisko) 58:32
2. Tz Moto Lublin (Terwal) - ST Zmeczeni Sezonem Gniezno (Ukixxl) 52:38
3. Wkrety12 Modli (Wkrety12) - Katedra Gniezno (Barcafan) 36:54
4. Moto Lublin (Walter) - TS VICTORIA PIŁA (Marcin335) 42:48
5. PBNF Bydgoszcz (Kabat) - Victoria Polonia Piła (Krzychu335) 34:59

Miszczowie Slołłeja - Puma Fighters 2:8 (139 - 261)
1. Victoria Gniezno (victorski) - Polonia Wąbrzeźno (Seba94) 22:68
2. Trilux Gniezno (Piotrekgno) - Jagiellonia II Białystok (Tomek1982) 0:40
3. Ministranci Gniezno (biskuppp) - Victoria Tyczyn (Kasia24) 48:42
4. KS Apator Toruń (Boom) - Gwardia (Teqila111) 25:65
5. Borus Gniezno (Artur_1982) - GKS Dubidze (Kurczak) 44:46

T-R-T United - pauzuje


4 Kolejka - 14.05.2013
Puma Fighters - PARENT'E OLIWIA'S COUSIN 7:3 (244 - 212)
1. Wiraż Wrocław (Bombelek5) - gonzalo81 Toruń (gonzalo81) 51:42
2. GKS Dubidze (Kurczak) - PBNF Bydgoszcz (Kabat) 42:48
3. Gwardia (Teqila111) - Moto Lublin (Walter) 54:36
4. ZBW Ostrów wlkp (Bamboocha1896) - Wkrety12 Modli (Wkrety12) 52:41
5. Polonia WąbrzeŸno (Seba94) - Tz Moto Lublin (Terwal) 45:45

Miszczowie Slołłeja - T-R-T United 0:10 (115 - 286)
1. Borus Gniezno (Artur_1982) - Jagiellończycy Osiniec (Asiek) 25:65
2. KS Apator Toruń (Boom) - Cobrateam Bydgoszcz (Cobra) 24:66
3. Ministranci Gniezno (biskuppp) - Jadowici Tarnów (Serpent) 40:50
4. Victoria Gniezno (victorski) - Mazur Ełk (Tomato111) 0:40
5. Nieuchwytni Gniezno (Pawelek) - PKO Rybnik (Ojro) 26:65

Speedway Lightnings - pauzuje


5 Kolejka - 21.05.2013
PARENT'E OLIWIA'S COUSIN - T-R-T United 1:9 (191 - 261)
1. PBNF Bydgoszcz (Kabat) - Mazur Ełk (Tomato111) 27:65
2. Moto Lublin (Walter) - STEEL WARRIORS RZESZOW (Bootman) 42:48
3. Gladiatorzy Pleszew (Tomek) - PKO Rybnik (Ojro) 45:45
4. gonzalo81 Toruń (gonzalo81) - Jagiellończycy Osiniec (Asiek) 42:48
5. Tz Moto Lublin (Terwal) - Cobrateam Bydgoszcz (Cobra) 35:55

Speedway Lightnings - Puma Fighters 4:6 (176 - 223)
1. Wyczerpy Hej Południe (Diablisko) - Jagiellonia II Białystok (Tomek1982) 50:40
2. Victoria Piła (Marcin335) - Wiraż Wrocław (Bombelek5) 0:40
3. Katedra Gniezno (Barcafan) - GKS Dubidze (Kurczak) 26:64
4. ST Zmeczeni Sezonem Gniezno (Ukixxl) - Polonia WąbrzeźŸno (Seba94) 35:54
5. Victoria Polonia Piła (Krzychu335) - Gwardia (Teqila111) 65:25

Miszczowie Slołłeja - pauzuje


6 Kolejka - 28.05.2013
T-R-T United - PARENT'E OLIWIA'S COUSIN 9:1 (266 - 186)
1. Cobrateam Bydgoszcz (Cobra) - PBNF Bydgoszcz (Kabat) 50:40
2. Jagiellończycy Osiniec (Asiek) - Moto Lublin (Walter) 45:45
3. Steel Warriors Rzeszów (Bootman) - Gladiatorzy Pleszew (Tomek) 48:42
4. Jadowici Tarnów (Serpent) - gonzalo81 Toruń (gonzalo81) 61:29
5. Mazur Ełk (Tomato111) - Wkrety12 Modli (Wkrety12) 62:30
Pierwszy mecz: POC - T-R-T 1:9 (191 - 261)
Bonus:T-R-T United


Puma Fighters - Speedway Lightnings 6:4 (199 - 151)
1. Gwardia (Teqila111) - Wyczerpy Hej Południe (Diablisko) 48:42
2. Jagiellonia II Białystok (Tomek1982) - Victoria Polonia Piła (Krzychu335) 27:63
3. GKS Dubidze (Kurczak) - Katedra Gniezno (Barcafan) 40:0
4. Victoria Tyczyn (Kasia24) - Pepersi Tarnów (Pawelgzk) 44:46
5. Polonia WąbrzeźŸno (Seba94) - ST Zmeczeni Sezonem Gniezno (Ukixxl) 40:0
Pierwszy mecz: SL - PF 4:6 (176 - 223)
Bonus:Puma Fighters


Miszczowie Slołłeja - pauzuje


7 Kolejka - 04.06.2013
PARENT'E OLIWIA'S COUSIN - Puma Fighters 8:2 (241 - 215)
1. Wkrety12 Modli (Wkrety12) - Jagiellonia II Białystok (Tomek1982) 48-42
2. PBNF Bydgoszcz (Kabat) - Wiraż Wrocław (Bombelek5) 48-45
3. gonzalo81 Toruń (gonzalo81) - Victoria Tyczyn (Kasia24) 41-49
4. Moto Lublin (Walter) - ZBW Ostrów wlkp (Bamboocha1896) 53-37
5. Gladiatorzy Pleszew (Tomek) - Gwardia (Teqila111) 51-42
Pierwszy mecz: PF - POC 7:3 (244 - 212)
Bonus: PARENT'E OLIWIA'S COUSIN


T-R-T United - Miszczowie Slołłeja 10:0 (324 - 129)
1. Cobrateam Bydgoszcz (Cobra) - Ministranci Gniezno (biskuppp) 51:42
2. Mazur Ełk (Tomato111) - Victoria Gniezno (victorski) 75:15
3. Steel Warriors Rzeszów (Bootman) - Trilux Gniezno (Piotrekgno) 59:31
4. Jadowici Tarnów (Serpent) - Borus Gniezno (Artur_1982) 67-23
5. Jagiellończycy Osiniec (Asiek) - KS Apator Toruń (Boom) 72:18
Pierwszy mecz: MS - T-R-T 0:10 (115 - 286)
Bonus: T-R-T United


Speedway Lightnings - pauzuje


8 Kolejka - 11.06.2013
Speedway Lightnings - PARENT'E OLIWIA'S COUSIN 6:4 (192 - 209)
1. Wyczerpy Hej Południe (Diablisko) - gonzalo81 Toruń (gonzalo81) 49:41
2. Victoria Polonia Piła (Krzychu335) - Gladiatorzy Pleszew (Tomek) 0:40
3. ST Zmeczeni Sezonem Gniezno (Ukixxl) - Moto Lublin (Walter) 62:28
4. Katedra Gniezno (Barcafan) - Wkrety12 Modli (Wkrety12) 16:74
5. Pepersi Tarnów (Pawelgzk) - Tz Moto Lublin (Terwal) 65:26
Pierwszy mecz: POC - SL 4:6 (222 - 231)
Bonus: Speedway Lightnings


Puma Fighters - Miszczowie Slołłeja 8:2 (271-129)
1. ZBW Ostrów wlkp (Bamboocha1896) - Ministranci Gniezno (biskuppp) 0:40
2. GKS Dubidze (Kurczak) - Victoria Gniezno (victorski) 68:22
3. Gwardia (Teqila111) - Trilux Gniezno (Piotrekgno) 56:34
4. Jagiellonia II Białystok (Tomek1982) - Nieuchwytni Gniezno (Pawelek) 75:15
5. Wiraż Wrocław (Bombelek5) - KS Apator Toruń (Boom) 72:18
Pierwszy mecz:MS - PF 2:8 (139 - 261)
Bonus: Puma Fighters


T-R-T United - pauzuje


9 Kolejka - 18.06.2013
Miszczowie Slołłeja - Speedway Lightnings 0:8 (96 - 264)
1. KS Apator Toruń (Boom) - Wyczerpy Hej Południe (Diablisko) 19:71
2. Victoria Gniezno (victorski) - CKM Baboki Częstochówka (Arek2009) 0:0
3. Trilux Gniezno (Piotrekgno) - Katedra Gniezno (Barcafan) 24:66
4. Ministranci Gniezno (biskuppp) - ST Zmeczeni Sezonem Gniezno (Ukixxl) 37:53
5. Nieuchwytni Gniezno (Pawelek) - Pepersi Tarnów (Pawelgzk) 16:74
Pierwszy mecz: SL - MS 10:0 (327 - 125)
Bonus: Speedway Lightnings


T-R-T United - Puma Fighters 10:0 (293-165)
1. Jadowici Tarnów (Serpent) - GKS Dubidze (Kurczak) 64:26
2. Steel Warriors Rzeszów (Bootman) - Gwardia (Teqila111) 57:36
3. Cobrateam Bydgoszcz (Cobra) - Victoria Tyczyn (Kasia24) 52:41
4. Mazur Ełk (Tomato111) - Jagiellonia II Białystok (Tomek1982) 62:30
5. Jagiellończycy Osiniec (Asiek) - Wiraż Wrocław (Bombelek5) 58:32

Pierwszy mecz: PF - T-R-T 2:8 (204 - 246)
Bonus: T-R-T United


PARENT'E OLIWIA'S COUSIN - pauzuje

10 Kolejka - 25.06.2013
Speedway Lightnings - T-R-T United 2:8 (47 - 203)
1. ST Zmeczeni Sezonem Gniezno (Ukixxl) - Steel Warriors Rzeszow (Bootman) 47:43
2. Wyczerpy Hej Południe (Diablisko) - Jagiellończycy Osiniec (Asiek) 0:40
3. Katedra Gniezno (Barcafan) - Mazur Ełk (Tomato111) 0:40
4. Victoria Piła (Marcin335) - Jadowici Tarnów (Serpent) 0:40
5. Victoria Polonia Piła (Krzychu335) - Cobrateam Bydgoszcz (Cobra) 0:40
Pierwszy mecz: T-R-T - SL 8:0 (237 - 163)
Bonus: T-R-T United


PARENT'E OLIWIA'S COUSIN - Miszczowie Slołłeja 10:0 (304 - 146)
1. Moto Lublin (Walter)- Nieuchwytni Gniezno (Pawelek) 61:29
2. gonzalo81 Toruń (gonzalo81) - Ministranci Gniezno (biskuppp) 46:44
3. Gladiatorzy Pleszew (Tomek) - Victoria Gniezno (victorski) 69:21
4. PBNF Bydgoszcz (Kabat) - Trilux Gniezno (Piotrekgno) 59:31
5. Wkrety12 Modli (Wkrety12) - KS Apator Toruń (Boom) 69:21
Pierwszy mecz: MS - POC 2:8 (150 - 250)
Bonus: PARENT'E OLIWIA'S COUSIN


Puma Fighters - pauzuje
 
 
 
Rafi
Kubańska Armia



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-07-26, 10:44   

A-Klasa


1. Team A-Fighters 12 - 9-3-0 78:34 +783 27 pkt
2.Dragons Academy 12 - 10-1-1 86:30 +1023 26 pkt
3.PARENT'E OLIWIA'S JURE 12 - 8-0-4 76:42 +765 20 pkt
4. Awesome Lightnings 12 - 4-2-6 57:57 +17 13 pkt
5. Hussars Wariors 11 - 3-1-7 47:71 273 8 pkt
6.Lightnings Academy 12 - 3-1-8 48:66 -305 8 pkt
7. Bloody Rebels Of Choice 12 - 0-2-10 12:74 -1887 2 pkt***


*kolejno: rozegrane mecze, wygrane, remisy, porażki, bilans dużych pkt, bilans małych pkt, pkt

*** - klan wykluczony po 11 kolejce.


1 Kolejka - 23.04.2013
Bloody Rebels Of Choice - Awesome Lightnings 4:4 (171 - 141)
1. Speedway Unia Leszno (Patryk93) - Wigry Suwałki (Morfeusz) 41:49
2. PKR Polonia Piła (Gruntek) - Unibax Tarnów (Poland_sis) 63:29
3. KWLK Team (Arki134) - Kasta Gniezno (Grzechu100) 40:0
4. Karrix Speedway Toruń (Karuzo) - ckm depeche mode częstochowa (Julia07) 0:0
5. Ultras Polonia Piła '09 (Kamilbnf) - Kasta Gniezno (Grzechu100) 27:63

Team A-Fighters - Hussars Wariors 8:2 (226 - 74)
1. KMŻ Dominów (Konrad369) - Kultywator Seroczki (Jordan3399) 62:28
2. Sybisie Toruń (Sybi) - gtż ferajna (Xsander81) 40:0
3. Płomień Częstochowa (Picia385) - AK47 x New York City Diesel (Dawid64) 40:0
4. Black Riders Leszno (Speedway_fighter) - Moj domek (Skofild2) 44:46
5. Jaskółki Tarnów (Tuannika) - Kiełczaki (emilpivko) 40:0

Lightnings Academy - Dragons Academy 2:8 (154 - 297)
1. GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) - Air Kosmo Racing (kosmo23) 48:42
2. Wiktoria Koszyce Małe (Michal_barcelona) - Draco Squad Kościan (Prosper) 24:66
3. Crazy Monkeys Witkowo (Norbas) - Rockabilly Devils (Siuber) 27:64
4. R.K.O. Dream Team Tarnów (Demon) - Blaugrana Toruń (Czehoo) 31:59
5. ...:::Start Tarnów:::... (Seeeba) - Unibax Toruń (Snejku) 24:66

PARENT'E OLIWIA'S JURE - Pauza


2 Kolejka - 30.04.2013
Awesome Lightnings - Team A-Fighters 4:4 (183 - 179)
1. Unibax Tarnów (Poland_sis) - Sybisie Toruń (Sybi) 28:62
2. Wigry Suwałki (Morfeusz) - Black Riders Leszno (Speedway_fighter) 40:50
3. Kasta Gniezno (Grzechu100) - KMŻ Dominów (Konrad369) 59:33
4. ckm depeche mode częstochowa (Julia07) - Jaskółki Tarnów (Tuannika) 56:34
5. KKS Start (Starter) - Płomień Częstochowa (Picia385) 0:0

Dragons Academy - Bloody Rebels Of Choice 10:0 (300 - 100)
1. Air Kosmo Racing (kosmo23) - PKR Polonia Piła (Gruntek) 57:33
2. Wolni Toronto (Zuli) - Polonia Inowrocław (Solidus) 40:0
3. Unibax Toruń (Snejku) - Karrix Speedway Toruń (Karuzo) 67:23
4. Draco Squad Kościan (Prosper) - KWLK Team (Arki134) 74:16
5. Blaugrana Toruń (Czehoo) - Ultras Polonia Piła '09 (Kamilbnf) 62:28

Hussars Wariors - PARENT'E OLIWIA'S JURE 4:6 (109 - 192)
1. gtż ferajna (Xsander81) - Spartakus Toruń (Scorpic1976) 0:40
2. ZWM Toruń (Calban) - Opal Toruń (Smoczas) 0:40
3. Kultywator Seroczki (Jordan3399) - ŻKS Wysocko Wielkie (Pamich) 46:44
4. AK47 x New York City Diesel (Dawid64) - Dragons Leicester (Shidadu) 0:40
5. Moj domek (Skofild2) - KS Żużlowiec Toruń (Hermes) 63:28

Lightnings Academy - Pauza


3 Kolejka - 07.05.2013
Lightnings Academy - Hussars Wariors 6:4 (238 - 165)
1. GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) - ZWM Toruń (Calban) 58:32
2. Wiktoria Koszyce Małe (Michal_barcelona) - Moj domek (Skofild2) 33:57
3. Astoria Bydgoszcz (Siamach) - Kiełczaki (emilpivko) 34:59
4. R.K.O. Dream Team Tarnów (Demon) - Kultywator Seroczki (Jordan3399) 73:17
5. ...:::Start Tarnów:::... (Seeeba) - brak drużyny 40:0

Bloody Rebels Of Choice - Team A-Fighters 4:4 (155 - 208)
1. Ultras Polonia Piła '09 (Kamilbnf) - Sybisie Toruń (Sybi) 29:61
2. Speedway Unia Leszno (Patryk93) - Black Riders Leszno (Speedway_fighter) 48:42
3. Karrix Speedway Toruń (Karuzo) - Płomień Częstochowa (Picia385) 19:71
4. PKR Polonia Piła (Gruntek) - KMŻ Dominów (Konrad369) 59:34
5. KWLK Team (Arki134) - Jaskółki Tarnów (Tuannika) 0:0

PARENT'E OLIWIA'S JURE - Dragons Academy 2:8 (155 - 245)
1. Spartakus Toruń (Scorpic1976) - Air Kosmo Racing (kosmo23) 41:49
2. Dragons Leicester (Shidadu) - Draco Squad Kościan (Prosper) 46:44
3. ŻKS Wysocko Wielkie (Pamich) - Blaugrana Toruń (Czehoo) 0:40
4. ŁukiZG (Falubaz15) - Unibax Toruń (Snejku) 25:65
5. Opal Toruń (Smoczas) - Rockabilly Devils (Siuber) 43:47

Awesome Lightnings - Pauza


4 Kolejka - 14.05.2013
Awesome Lightnings - PARENT'E OLIWIA'S JURE 2:8 (194 - 261)
1. Kasta Gniezno (Grzechu100) - Spartakus Toruń (Scorpic1976) 32:60
2. Wigry Suwałki (Morfeusz) - ŻKS Wysocko Wielkie (Pamich) 63:27
3. ckm depeche mode częstochowa (Julia07) - KS Żużlowiec Toruń (Hermes) 42:48
4. KKS Start (Starter) - Opal Toruń (Smoczas) 15:75
5. WESOŁE TPS Piła (Zyga87) - Dragons Leicester (Shidadu) 42:51

Team A-Fighters - Lightnings Academy 8:2 (246 - 157)
1. Sybisie Toruń (Sybi) - GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) 59:31
2. Black Riders Leszno (Speedway_fighter) - Wiktoria Koszyce Małe (Michal_barcelona) 69:21
3. KMŻ Dominów (Konrad369) - Astoria Bydgoszcz (Siamach) 58:35
4. Jaskółki Tarnów (Tuannika) - ...:::Start Tarnów:::... (Seeeba) 0:40
5. Płomień Częstochowa (Picia385) - R.K.O. Dream Team Tarnów (Demon) 60:30

Hussars Wariors - Bloody Rebels Of Choice 6:4 (232 - 168)
1. Rasta sQuad Rawicz (Czarny) - Speedway Unia Leszno (Patryk93) 0:40
2. Kultywator Seroczki (Jordan3399) - Ultras Polonia Piła \'09 (Kamilbnf) 48:42
3. Moj domek (Skofild2) - Karrix Speedway Toruń (Karuzo) 75:15
4. Alchemist elite Andromeda (Andromeda) - PKR Polonia Piła (Gruntek) 40:50
5. Kiełczaki (Emilpivko) - KWLK Team (Arki134) 69:21

Dragons Academy - Pauza


5 Kolejka - 21.05.2013
Awesome Lightnings - Dragons Academy 2:8 (175 - 230)
1. Kasta Gniezno (Grzechu100) - Air Kosmo Racing (kosmo23) 31:61
2. Wigry Suwałki (Morfeusz) - Draco Squad Kościan (Prosper) 61:29
3. WESOŁE TPS Piła (Zyga87) - Unibax Toruń (Snejku) 39:54
4. ckm depeche mode częstochowa (Julia07) - Blaugrana Toruń (Czehoo) 44:46
5. KKS Start (Starter) - Wolni Toronto (Zuli) 0:40

Bloody Rebels Of Choice - Lightnings Academy 0:10 (0 - 200)

PARENT'E OLIWIA'S JURE - Team A-Fighters 4:6 (231 - 223)
1. Spartakus Toruń (Scorpic1976) - Sybisie Toruń (Sybi) 37:55
2. ŻKS Wysocko Wielkie (Pamich) - Black Riders Leszno (Speedway_fighter) 25:65
3. Dragons Leicester (Shidadu) - Płomień Częstochowa (Picia385) 41:50
4. Opal Toruń (Smoczas) - KMŻ Dominów (Konrad369) 60:31
5. KS Żużlowiec Toruń (Hermes) - RYBNIKTEAM (Macinger) 68:22

Hussars Wariors - Pauza


6 Kolejka - 28.05.2013
Lightnings Academy - Awesome Lightnings 2:6 (130 - 230)
1. GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) - Wigry Suwałki (Morfeusz) 54:36
2. Wiktoria Koszyce Małe (Michal_barcelona) - Kasta Gniezno (Grzechu100) 0:0
3. Astoria Bydgoszcz (Siamach) - KKS Start (Starter) 27:63
4. ...:::Start Tarnów:::... (Seeeba) - ckm depeche mode częstochowa (Julia07) 15:75
5. R.K.O. Dream Team Tarnów (Demon) - WESOŁE TPS Piła (Zyga87) 34:56

Bloody Rebels Of Choice - PARENT'E OLIWIA'S JURE 0:10 (0 - 200)
1. Polonia Inowrocław (Solidus) - ŁukiZG (Falubaz15)
2. Speedway Unia Leszno (Patryk93) - Spartakus Toruń (Scorpic1976)
3. PKR Polonia Piła (Gruntek) - Dragons Leicester (Shidadu)
4. KWLK Team (Arki134) - Opal Toruń (Smoczas)
5. Karrix Speedway Toruń (Karuzo) - ŻKS Wysocko Wielkie (Pamich)

Hussars Wariors - Dragons Academy 4:6 (214 - 239)
1. ZWM Toruń (Calban) - Air Kosmo Racing (kosmo23) 31:59
2. Moj domek (Skofild2) - Unibax Toruń (Snejku) 41:49
3. Alchemist elite Andromeda (Andromeda) - Rockabilly Devils (Siuber) 51:40
4. Kultywator Seroczki (Jordan3399) - Draco Squad Kościan (Prosper) 43:47
5. KS Gryf Bydgoszcz (Geniusz) - Blaugrana Toruń (Czehoo) 48:44

Team A-Fighters - Pauza


7 Kolejka - 04.06.2013
Awesome Lightnings - Hussars Wariors 9:1 (263 - 193)
1. WESOŁE TPS Piła (Zyga87) - ZWM Toruń (Calban) 51:39
2. Wigry Suwałki (Morfeusz) - Kultywator Seroczki (Jordan3399) 61:29
3. Kasta Gniezno (Grzechu100) - KS Gryf Bydgoszcz (Geniusz) 54:39
4. KKS Start (Starter) - Kiełczaki (emilpivko) 52:41
5. ckm depeche mode częstochowa (Julia07) - Alchemist elite Andromeda (Andromeda) 45:45

Dragons Academy - Team A-Fighters 4:4 (186 - 176)
1. Draco Squad Kościan (Prosper) - Sybisie Toruń (Sybi) 38:52
2. Air Kosmo Racing (kosmo23) - RYBNIKTEAM (Macinger) 0:0
3. Wolni Toronto (Zuli) - KMŻ Dominów (Konrad369) 52:40
4. Blaugrana Toruń (Czehoo) - Płomień Częstochowa (Picia385) 35:55
5. Unibax Toruń (Snejku) - Black Riders Leszno (Speedway_fighter) 61:29

PARENT'E OLIWIA'S JURE - Lightnings Academy 8:2 (273 - 129)
1.Spartakus Toruń (Scorpic1976)- MKS Tarnów (Michal1) 74-16
2. ŁukiZG (Falubaz15) - GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) 23-67
3. Dragons Leicester (Shidadu)- R.K.O. Dream Team Tarnów (Demon) 69-21
4. Opal Toruń (Smoczas) - Astoria Bydgoszcz (Siamach) 67-25
5. KS Żużlowiec Toruń (Hermes)- Wiktoria Koszyce Małe (Michal_barcelona) 40:0

Bloody Rebels Of Choice - Pauza


8 Kolejka - 11.06.2013
Hussars Wariors - Awesome Lightnings 8:2 (253 - 197)
1. gtż ferajna (Xsander81) - Wigry Suwałki (Morfeusz) 45:45
2. ZWM Toruń (Calban) - Kasta Gniezno (Grzechu100) 66:24
3. Kultywator Seroczki (Jordan3399) - KKS Start (Starter) 48:42
4. KS Gryf Bydgoszcz (Geniusz) - ckm depeche mode częstochowa (Julia07) 45:45
5. Moj domek (Skofild2) - WESOŁE TPS Piła (Zyga87) 49:41
Pierwszy Mecz: Awesome Lightnings - Hussars Wariors 9:1 (263 - 193)
Bonus: Awesome Lightning


Team A-Fighters - Dragons Academy 6:4 (184 - 219)
1. Black Riders Leszno (Speedway_fighter) - Draco Squad Kościan (Prosper) 57:33
2. Sybisie Toruń (Sybi) - Air Kosmo Racing (kosmo23) 51:39
3. RYBNIKTEAM (Macinger) - Unibax Toruń (Snejku) 0:40
4. KMŻ Dominów (Konrad369) - Wolni Toronto (Zuli) 16:75
5. Płomień Częstochowa (Picia385) - Rockabilly Devils (Siuber) 60:32
Pierwszy Mecz: Dragons Academy - Team A-Fighters 4:4 (186 - 176)
Bonus: Team A-Fighters


[b]Lightnings Academy - PARENT'E OLIWIA'S JURE
2:8 (145 - 308)
1. GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) - Spartakus Toruń (Scorpic1976) 60:32
2. MKS Tarnów (Michal1) - KS Żużlowiec Toruń (Hermes) 17:74
3. Astoria Bydgoszcz (Siamach) - Dragons Leicester (Shidadu) 24:66
4. R.K.O. Dream Team Tarnów (Demon) - Opal Toruń (Smoczas) 26:64
5. ...:::Start Tarnów:::... (Seeeba) - ŻKS Wysocko Wielkie (Pamich) 18:72
Pierwszy Mecz: PARENT'E OLIWIA'S JURE - Lightnings Academy 8:2 (273 - 129)
Bonus: PARENT'E OLIWIA'S JURE


Bloody Rebels Of Choice - Pauza


9 Kolejka - 18.06.2013
Awesome Lightnings - Lightnings Academy 8:2 (255 - 145)
1. WESOŁE TPS Piła (Zyga87) - GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) 29:61
2. Wigry Suwałki (Morfeusz) - Astoria Bydgoszcz (Siamach) 61:29
3. ckm depeche mode częstochowa (Julia07) - R.K.O. Dream Team Tarnów (Demon) 56:34
4. KKS Start (Starter) - Crazy Monkeys Witkowo (Norbas) 40:0
5. Kasta Gniezno (Grzechu) - ...:::Start Tarnów:::... (Seeeba) 69:21
Pierwszy Mecz: Lightnings Academy - Awesome Lightnings 2:6 (130 - 230)
Bonus: Awesome Lightnings


PARENT'E OLIWIA'S JURE - Bloody Rebels Of Choice 10:0 (200 - 0)
Pierwszy Mecz: Bloody Rebels Of Choice - PARENT'E OLIWIA'S JURE 0:10 (0 - 200)
Bonus: PARENT'E OLIWIA'S JURE


Dragons Academy - Hussars Wariors 10:0 (279 - 175)
1. Air Kosmo Racing (kosmo23) - ZWM Toruń (Calban) 66:24
2. Wolni Toronto (Zuli) - gtż ferajna (Xsander81) 53:37
3. Unibax Toruń (Snejku) - Alchemist elite Andromeda (Andromeda) 46:44
4. Draco Squad Kościan (Prosper) - KS Gryf Bydgoszcz (Geniusz) 65:27
5. Rockabilly Devils (Siuber) - Kiełczaki (Emilpivko) 49:43
Pierwszy Mecz: Hussars Wariors - Dragons Academy 4:6 (214 - 239)
Bonus: Dragons Academy


Team A-Fighters - Pauza


10 Kolejka - 25.06.2013
Dragons Academy - Awesome Lightnings 6:4
(271 - 184)
1. Air Kosmo Racing (kosmo23) - Kasta Gniezno (Grzechu100) 69:23
2. Unibax Toruń (Snejku) - Wigry Suwałki (Morfeusz) 61:29
3. Rockabilly Devils (Siuber) - KKS Start (Starter) 56:36
4. Wolni Toronto (Zuli) - ckm depeche mode częstochowa (Julia07) 42:48
5. Blaugrana Toruń (Czehoo) - WESOŁE TPS Piła (Zyga87) 43:48
Pierwszy mecz: Awesome Lightnings - Dragons Academy 2:8 (175 - 230)
Bonus: Dragons Academy

Lightnings Academy - Bloody Rebels Of Choice 10:0 (200 - 0)
Pierwszy Mecz: Bloody Rebels Of Choice - Lightnings Academy 0:10 (0 - 200)
Bonus: Lightnings Academy


Team A-Fighters - PARENT'E OLIWIA'S JURE 6:2 (221 - 143)
1. Płomień Częstochowa (Picia385) - KS Żużlowiec Toruń (Hermes) 0:0
2. Sybisie Toruń (Sybi) - Spartakus Toruń (Scorpic1976) 66:26
3. Black Riders Leszno (Speedway_fighter) - Opal Toruń (Smoczas) 60:30
4. KKŻ Wilki Krosno (Johana30) - ŻKS Wysocko Wielkie (Pamich) 65:25
5. Queen's hell (A.nn.a) - Dragons Leicester (Shidadu) 30:62
Pierwszy Mecz: PARENT'E OLIWIA'S JURE - Team A-Fighters 4:6 (231 - 223)
Bonus: Team A-Fighters

Hussars Wariors - Pauza


11 Kolejka - 02.07.2013
PARENT'E OLIWIA'S JURE - Awesome Lightnings 6:4 (196 - 156)
1. Spartakus Toruń (Scorpic1976)- Wigry Suwałki (Morfeusz) 44:46
2. ŻKS Wysocko Wielkie (Pamich)- KKS Start (Starter) 0:40
3. Opal Toruń (Smoczas)- Kasta Gniezno (Grzechu100) 40:0
4. Dragons Leicester (Shidadu)- WESOŁE TPS Piła (Zyga87) 61:31
5. KS Żużlowiec Toruń (Hermes)- ckm depeche mode częstochowa (Julia07) 51:39
Pierwszy Mecz: Awesome Lightnings - PARENT'E OLIWIA'S JURE 2:8 (194 - 261)
Bonus: PARENT'E OLIWIA'S JURE


Lightnings Academy - Team A-Fighters 4:6 (171 - 229)
1. MKS Tarnów (Michal1) - Sybisie Toruń (Sybi) 0:40
2. GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) - KMŻ Dominów (Konrad369) 67:23
3. Astoria Bydgoszcz (Siamach) - KKŻ Wilki Krosno (Johana30) 46:44
4. Wiktoria Koszyce Małe (Michal_barcelona) - Black Riders Leszno (Speedway_fighter) 35:55
5. R.K.O. Dream Team Tarnów (Demon) - Płomień Częstochowa (Picia385) 23:67
Pierwszy Mecz: Team A-Fighters - Lightnings Academy 8:2 (246 - 157)
Bonus: Team A-Fighters


Bloody Rebels Of Choice - Hussars Wariors 0:10 (0 - 200)
Pierwszy Mecz: Hussars Wariors - Bloody Rebels Of Choice 6:4 (232 - 168)
Bonus: Hussars Wariors


Dragons Academy - Pauza


12 Kolejka - 09.07.2013
Hussars Wariors - Lightnings Academy 4:4 (150 - 163)
1. gtż ferajna (Xsander81) - GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) 28:62
2. ZWM Toruń (Calban) - R.K.O. Dream Team Tarnów (Demon) 0:40
3. Kiełczaki (emilpivko) - Astoria Bydgoszcz (Siamach) 63:30
4. Kultywator Seroczki (Jordan3399) - Crazy Monkeys Witkowo (Norbas) 00:00
5. KS Gryf Bydgoszcz (Geniusz) - MKS Tarnów (Michal1) 59:31
Pierwszy Mecz: Lightnings Academy - Hussars Wariors 6:4(238-165)
Bonus: Lightnings Academy


Team A-Fighters - Bloody Rebels Of Choice 10:0 (200 - 0)
Pierwszy Mecz: Bloody Rebels Of Choice - Team A-Fighters 4:4(155 - 208)
Bonus: TA-F


Dragons Academy - PARENT'E OLIWIA'S JURE 6:4 (267 - 193)
1) Draco Squad Kościan (Prosper) - ŁukiZG (Falubaz15) 65:25
2) Air Kosmo Racing (kosmo23) - Spartakus Toruń (Scorpic1976) 67:25
3) Wolni Toronto (Zuli) - Dragons Leicester (Shidadu) 39:53
4) Unibax Toruń (Snejku) - KS Żużlowiec Toruń (Hermes) 47:43
5) Rockabilly Devils (Siuber) - Opal Toruń (Smoczas) 43:47
Pierwszy Mecz: PARENT'E OLIWIA'S JURE - Dragons Academy 2:8 (155 - 245)
Bonus:Dragons Academy


Awesome Lightnings - Pauza


13 Kolejka - 16.07.2013
Team A-Fighters - Awesome Lightnings8:2 (292 - 160)
1. Sybisie Toruń (Sybi) - Wigry Suwałki (Morfeusz) 71:19
2. KKŻ Wilki Krosno (Johana30) - ckm depeche mode częstochowa (Julia07) 48:42
3. Płomień Częstochowa (Picia385) - KKS Start (Starter) 71:19
4. Queen’s hell (A.nn.a) - Kasta Gniezno (Grzechu100) 43:47
5. Black Riders Leszno (Speedway_fighter) - WESOŁE TPS Piła (Zyga87) 59:33
Pierwszy Mecz: Awesome Lightnings - Team A-Fighters 4:4 (183 - 179)
Bonus: Team A-Fighters


Bloody Rebels Of Choice - Dragons Academy 0:10 (0 - 200)
Pierwszy Mecz: Dragons Academy - Bloody Rebels Of Choice 10:0 (300 - 100)
Bonus: Nikt


PARENT'E OLIWIA'S JURE - Hussars Wariors8:2 (251 - 149)
1. Spartakus Toruń (Scorpic1976- gtż ferajna (Xsander81) 63-27
2. Dragons Leicester (Shidadu) - Kiełczaki (Emilpivko) 66-24
3. KS Żużlowiec Toruń (Hermes) - KS Gryf Bydgoszcz (Geniusz) 67-23
4. Opal Toruń (Smoczas) - Moj domek (Skofild2) 55-35
5. ŁukiZG (Falubaz15) - Alchemist elite Andromeda (Andromeda) 0:40
Pierwszy Mecz: Hussars Wariors - PARENT'E OLIWIA'S JURE 4:6 (109 - 192)
Bonus: PARENT'E OLIWIA'S JURE


Lightnings Academy - Pauza


14 Kolejka - 23.07.2013
Awesome Lightnings - Bloody Rebels Of Choice 10:0 (200 - 0)
Pierwszy Mecz: Bloody Rebels Of Choice - Awesome Lightnings 4:4 (171 - 141)[/b]
Bonus: Awesome Lightnings

Hussars Wariors - Team A-Fighters 2:8 (161 - 239)
1. Moj domek (Skofild2) - Sybisie Toruń (Sybi) 33:57
2. gtż ferajna (Xsander81) - Queen’s hell (A.nn.a) 31:59
3. KS Gryf Bydgoszcz (Geniusz) - KMŻ Dominów (Konrad369 40:0
4. Kiełczaki (emilpivko) - Płomień Częstochowa (Picia385) 42:48
5. Kultywator Seroczki (Jordan3399) - Black Riders Leszno (Speedway_fighter) 15:75
Pierwszy Mecz: Team A-Fighters - Hussars Wariors 8:2 (226 - 74)
Bonus: Team A-Fighters

Dragons Academy - Lightnings Academy 6:2 (172 - 188)
1. Air Kosmo Racing (kosmo23) - GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) 18:72
2. Wolni Toronto (Zuli) - R.K.O. Dream Team Tarnów (Demon) 47:43
3. Rockabilly Devils (Siuber) - Astoria Bydgoszcz (Siamach) 58:32:
4. Unibax Toruń (Snejku) - Wiktoria Koszyce Małe (Michal_barcelona) 49:41
5. Draco Squad Kościan (Prosper) - ...:::Start Tarnów:::... (Seeeba) 0:0
Pierwszy Mecz: Lightnings Academy - Dragons Academy 2:8 (154 - 297)
Bonus: Dragons Academy

PARENT'E OLIWIA'S JURE - Pauza
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgrey created by spleen created by spleen modyfied by SMANAGER.pl

Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 13