SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne Strona Główna

Choose language:

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Woytek
2010-11-09, 10:09
Mecz z 21.00 stoi
Autor Wiadomość
Stroszy

Wysłany: 2010-10-17, 23:44   

[Nie 23:09] Woytek: wiadomo, chwilowe braki połączenia z bazą

to awaria cala :d

fakir
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-18, 10:29   

Widzę że mecz bynajmniej mój przeniesiono na czwartek o godzinie 20. Co jest według mnie sprawiedliwe, mecz odbędzie się od momentu w którym został przerwany. Mam nadzieję, że tak zostanie. Jeśli tak to brawa dla administracji.

Klakier
Włókniarz

Wysłany: 2010-10-18, 10:36   

Hej,
problem jeden z moich zawodników przed meczem miał formę 78 i jechał na 14 biegów. Wiadomość od Woytka wyraźnie mówi że forma po błędzie mu nie spadnie, ale co ze wzrostem??? Proszę o naprawienie tego błędu. Zawodnik Florian Ledwo ID 220532
PZDR

krecikmk

Wysłany: 2010-10-18, 10:44   

Witam
Wczoraj jechałem mecz o godz. 21.00
wiadomo po 9 biegu nastapiła awaria.

Wchodze dzis rano patrze i cos mnie trafia.
Mam pytanko kto zmienia drbinke naliczania formy
Jak mozna ustalic ze forma nie spada prz biegach 9-13
Na moje powinno byc od 7 nie spada
bo jezeli ja jade zestawieniem ze zawodnicy ktorzy maja forme 80 jada tylko 12 biegów, by utrzymac forme to w tej chwili mam w plecy, i tak faktycznie było.

I zawodnicy
Rakowski Rocki ktorzy mieli forme po 80 i mieli jechac po 12 biegów dzis maja forme 79
a kupiony zawodnik Łazar miał 75 natsawiłęm mu trening forma by jak najszybciej wskoczyło mu 80 , ustawilem go wczoraj by przejechał rowne 14 biegów. Forma treningu 5 dni miała mu wskoczyc we wtorek i przy odroinie szczescia miał juz by 80.
A teraz ma nadal 75.

A w przyszłym tygodniu 2 mecze i dalmnie najwazniejszy bo jade z druzyna z ktora walcze bezposrednio o baraze o utrzymanie .

Prosze o jak najszybsze poprawienie tego błedu.

Najlepszy rowiazaniem było by gdby w piatek wskoczyla forma z biegami ktore zawodnicy odjada w czwartkowym meczu.

Pozdrawiam

wojt311

Wysłany: 2010-10-18, 18:15   

Cieszę się że mecz będzie kontynuowany w czwartek w tych samych składach od 10 biegu i przy tych samych warunkach! Mam nadzieję że składów nie można zmienić bo opcja ustawiania składu jest aktywna! ALE JEST JEDNA RZECZ KTÓRA MNIE NAJBARDZIEJ CIEKAWI - CO SIĘ STANIE JAK ZAWODNIK JADĄCY W TYM MECZU DOZNA KONTUZJI W SPARINGU???

Kabat
3.2

Wysłany: 2010-10-18, 19:18   

A czy można zmieniać godzinę meczu?
Pytam, bo mój rywal zmienił z 20 na :P 12. Mi to nie przeszkadza, ale...

fazowicze Łubianka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-18, 21:15   

mam pytanie i co wkoncu z tymi meczami wiem ze beda w czwartek na czwartek mialem sparing i wychodzi ze jade mecz po meczu i czy do meczu ligowego bedzie wliczana forma

wiadro

Wysłany: 2010-10-18, 22:40   

Przeczytaj News to sie dowiesz...

krecikmk

Wysłany: 2010-10-20, 19:16   

Witam
Mam pytanko, czy ktos w koncu z wladz wyzszych zabierze glos w sprawie spadkow formy ??
Czy po raz kolejny jak to bywa w dzialaniach PZM-otu zostaniemy postawieni przed faktem dokonanym ?? !!

Ja traktuje ta gre powaznie, wspieram ja (SV) i chce by rowniez traktowano mnie powaznie.

mekxyk1982
JEDEN CEL

Wysłany: 2010-10-20, 20:35   

Popieram też czekam na odpowiedz w tej sprawie też traktuje tą gre poważnie też wspieram ją SV A w niedziele mam najważniejszy mecz sezonu Mój przeciwnik jechał o 15,00 wiec mu forma nie spadła Ja jechałem o 21.00 więc za to teraz mam cierpieć chce tylko zwrotu formy którą by mieli moji zawodnicy gdyby nie awaria CZEKAM NA ODPOWIEDZ!!!!!!!
Ostatnio zmieniony przez mekxyk1982 2010-10-20, 20:35, w całości zmieniany 1 raz  

Woytek

Wysłany: 2010-10-20, 23:16   

Widzę, że kilka kwestii się tu przewinęło:
- NIE ma możliwości jazdy o innej godzinie niż 20 i ta godzina też została przywrócona, nie jestem w stanie siedzieć przy lapku cały dzień
- mecze będą dokończone od stanu na którym się zatrzymały
- w przypadku sprzedaży zawodnik nadal będzie zdobywał pkt dla starego zespołu.

Drabinka formy była ustalana na SB, z racji tego, że nie było wiele czasu na reakcję, dzięki nim i tak obniżyłem progi dla niższej liczby biegów. Przy 7 biegach w najgorszym razie było -1 do formy co jest prawie nie zmieni czasu zawodnika, dlatego też nie będę robił sztucznych zmian

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi