SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne Strona Główna

Choose language:


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Rafi
2012-12-27, 20:03
XVIII sezon
Autor Wiadomość
Rafi
Kubańska Armia



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-12-27, 18:29   XVIII sezon

Ekstraliga


1. MadBox Rebels Team 14 - 11-1-2 99:41 +1161 30 pkt
2. Kubańska Armia 14 - 9-1-4 96:44 +805 25 pkt
3. Speedway Dream Team 14 - 9-1-4 95:45 +943 24 pkt
4. Red Dragons 14 - 8-1-5 74:66 +148 21 pkt
5. Speedway Dream Team II 14 - 7-0-7 71:69 +308 17 pkt
6. ShoutBox Team 14 - 6-0-8 48:92 -930 14 pkt
7. Akademia Kubańskiej Armii 14 - 2-2-10 56:84 -619 7 pkt
8. Bydgoska Armia 14 - 1-0-13 21:119 -1816 2 pkt


*kolejno: rozegrane mecze, wygrane, remisy, porażki, bilans dużych pkt, bilans małych pkt, pkt


1 kolejka - 25.09.2012r
Speedway Dream Team - Kubańska Armia 8:2 (249 - 186)
1. Bratek Bratkowice (ciureek) - K.S. Real Leszno (Bolo) 22:68
2. Polonia1 Bydgoszcz (dryb) - S.S.A Unia Leszno (hUn) 52:38
3. SC Stal Gorzów Wlkp. (Mateo) - Ultras Grudziądz (KWIAT) 52:38
4. Debeściaki Rzeszów (DJ CASA) - Feniks Bydgoszcz (Rafi) 48:42
5. Rock Team Góra (Bullap) - Stal Van Pur Rzeszów (zeniuuu) 75:0

Speedway Dream Team II - MadBox Rebels Team 8:2 (251 - 204)
1. Hell Warriors Gorzów (heavyman) - Unia Leszno (Kojot) 42:48
2. Pompunia Karczemki (Stefan) - Debeściaki Poznań (Korbi100) 55:37
3. Torpeda Sowki Gdansk (Koko_gks1) - Faraony Toronto (Faraony) 48:45
4. Krzyżacy Toruń (Osiak) - Krokodylki Grudziądz (Adikab) 60:30
5. Unia PONIEC (Krzychu R) - Weed Smokers Grudziądz (Pawlo84) 46:44

Bydgoska Armia - Akademia Kubańskiej Armii 3:7 (173 - 277)
1. Ino Wicher Bydgoszcz (Cacek) - K.S. Unia Leszno (Arris) 27:63
2. Fighting Dreamers Bydgoszcz (diesvindu) - MG Kościan (maciejo86) 48:42
3. Riders Fordon (Forrest) - Wiedźmy Nakło (Speedwalk) 30:60
4. ŻKS Polonia Bydgoszcz (Maykiel) - Apatorowiec Torun (Zajaczek) 45:45
5. Polonia99 Bydgoszcz (Mariokiller999) - Hutnik Tur (Oziklucha) 23:67

ShoutBox Team - Red Dragons 6:4 (191 - 259)
1. Polonia Bydgoszcz (Kris) - Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) 47:43
2. AC Pajace Rzeszów (Trufel) - Bullwel (Krzmle) 46:44
3. Speedway Klub Trondheim (Kaskr220990) - Unibax Toruń (Snejku) 16:74
4. Hornets Gorzów Wlkp. (Koziu87) - SNA 2001 (Zajac) 47:43
5. Uniibax Toruń (Cieśli) - Debeściaki Toruń (Czehoo) 35:55


2 kolejka - 02.10.2012r
Kubańska Armia - Bydgoska Armia 10:0 (324 - 126)
1. S.S.A Unia Leszno (hUn) - Ino Wicher Bydgoszcz (Cacek) 64:26
2. K.S. Real Leszno (Bolo) - Fighting Dreamers Bydgoszcz (diesvindu) 63:27
3. Ultras Grudziądz (KWIAT) - Riders Fordon (Forrest) 67:23
4. Feniks Bydgoszcz (Rafi) - ŻKS Polonia Bydgoszcz (Maykiel) 61:29
5. Stal Van Pur Rzeszów (Zeniuuu) - Polonia99 Bydgoszcz (Mariokiller999) 69:21

MadBox Rebels Team - ShoutBox Team 10:0 (316 - 121)
1. Unia Leszno (Kojot) - Polonia Bydgoszcz (Kris) 75:0
2. Debeściaki Poznań (Korbi100) - Speedway Klub Trondheim (Kaskr220990) 66:26
3. Weed Smokers Grudziądz (Pawlo84) - AC Pajace Rzeszów (Trufel) 65:25
4. Krokodylki Grudziądz (Adikab) - Hornets Gorzów Wlkp. (Koziu87) 54:36
5. Faraony Toronto (Faraony) - SSC Debeściaki Bobolice (Phoenix) 56:34

Red Dragons - Speedway Dream Team II 8:2 (229 - 222)
1. GKŻ WYBRZEŻE GDAŃSK (kris1965) - Pompunia Karczemki (Stefan) 23:67
2. Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) - Hell Warriors Gorzów (heavyman) 46:44
3. Debeściaki Toruń (Czehoo) - Unia PONIEC (krzychu R) 55:35
4. Unibax Toruń (Snejku) - Krzyżacy Toruń (Osiak) 55:36
5. SNA 2001 (Zajac) - Torpeda Sowki Gdansk (Koko_gks1) 50:40

Akademia Kubańskiej Armii - Speedway Dream Team 5:5 (187 - 250)
1. MG Kościan (maciejo86) - Bratek Bratkowice (ciureek) 60:30
2. K.S. Unia Leszno (Arris) - Polonia1 Bydgoszcz (dryb) 59:33
3. Hutnik Tur (oziklucha) - Rock Team Góra (Bullap) 0:75
4. Wiedźmy Nakło (Speedwalk) - Debeściaki Rzeszów (DJ CASA) 45:45
5. Apatorowiec Toruń (Zajaczek) - SC Stal Gorzów Wlkp. (Mateo) 23:67


3 kolejka - 09.10.2012r
MadBox Rebels Team - Kubańska Armia 6:4 (241 - 215)
1. Unia Leszno (Kojot) - S.S.A Unia Leszno (hUn) 58:32
2. Debeściaki Poznań (Korbi100) - K.S. Real Leszno (Bolo) 27:65
3. Faraony Toronto (Faraony) - Ultras Grudziądz (KWIAT) 43:50
4. Krokodylki Grudziądz (Adikab) - Feniks Bydgoszcz (Rafi) 64:27
5. Weed Smokers Grudziądz (Pawlo84) - Stal Van Pur Rzeszów (Zeniuuu) 49:41

Speedway Dream Team II - Speedway Dream Team 4:6 (247 - 206)
1. Hell Warriors Gorzów (heavyman) - Bratek Bratkowice (ciureek) 69:21
2. Pompunia Karczemki (Stefan) - Polonia1 Bydgoszcz (dryb) 57:33
3. Krzyżacy Toruń (Osiak) - Rock Team Góra (Bullap) 43:50
4. Unia PONIEC (Krzychu R) - Debeściaki Rzeszów (DJ CASA) 41:49
5. Torpeda Sowki Gdansk (Koko_gks1) - SC Stal Gorzów Wlkp. (Mateo) 37:53

Bydgoska Armia - Red Dragons 2:8 (183 - 269)
1. Ino Wicher Bydgoszcz (Cacek) - Bullwel (Krzmle) 37:53
2. Fighting Dreamers Bydgoszcz (diesvindu) - Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) 57:33
3. ŻKS Polonia Bydgoszcz (Maykiel) - SNA 2001 (Zajac) 33:59
4. Riders Fordon (Forrest) - Debeściaki Toruń (Czehoo) 26:64
5. Polonia99 Bydgoszcz (Mariokiller999) - Unibax Toruń (Snejku) 30:60

ShoutBox Team - Akademia Kubańskiej Armii 6:4 (209 - 241)
1. Polonia Bydgoszcz (Kris) - MG Kościan (maciejo86) 32:58
2. AC Pajace Rzeszów (Trufel) - K.S. Unia Leszno (Arris) 24:66
3. Hornets Gorzów Wlkp. (Koziu87) - Sokół Trzesniow (dandon21) 47:43
4. Uniibax Toruń (Cieśli) - Wiedźmy Nakło (Speedwalk) 48:42
5. Speedway Klub Trondheim (Kaskr220990) - Apatorowiec Toruń (Zajaczek) 58:32


4 kolejka - 16.10.2012r
Speedway Dream Team - Bydgoska Armia 10:0 (303 - 147)
1. Polonia1 Bydgoszcz (dryb) - Ino Wicher Bydgoszcz (Cacek) 62:28
2. SC Stal Gorzów Wlkp. (Mateo) - Fighting Dreamers Bydgoszcz (diesvindu) 47:43
3. Bratek Bratkowice (ciureek) - Riders Fordon (Forrest) 63:27
4. Rock Team Góra (Bullap) - ŻKS Polonia Bydgoszcz (Maykiel) 67:23
5. Debeściaki Rzeszów (DJ CASA) - Polonia99 Bydgoszcz (Mariokiller999) 64:26

Kubańska Armia - ShoutBox Team 10:0 (302 - 148)
1. K.S. Real Leszno (Bolo) - Polonia Bydgoszcz (Kris) 68:22
2. S.S.A Unia Leszno (hUn) - Hornets Gorzów Wlkp. (Koziu87) 66:24
3. Ultras Grudziądz (KWIAT) - Speedway Klub Trondheim (Kaskr220990) 57:33
4. Stal Van Pur Rzeszów (Zeniuuu) - AC Pajace Rzeszów (Trufel) 64:26
5. Feniks Bydgoszcz (Rafi) - Uniibax Toruń (Cieśli) 47:43

Red Dragons - MadBox Rebels Team 5:5 (247 - 205)
1. SNA 2001 (Zajac) - Unia Leszno (Kojot) 34:56
2. Bullwel (Krzmle) - Debeściaki Poznań (Korbi100) 45:45
3. Unibax Toruń (Snejku) - Faraony Toronto (Faraony) 65:25
4. Debeściaki Toruń (Czehoo) - Krokodylki Grudziądz (Adikab) 60:32
5. Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) - Weed Smokers Grudziądz (Pawlo84) 43:47

Akademia Kubańskiej Armii - Speedway Dream Team II 7:3 (247 - 203)
1. MG Kościan (maciejo86) - Hell Warriors Gorzów (heavyman) 59:31
2. K.S. Unia Leszno (Arris) - Pompunia Karczemki (Stefan) 63:27
3. Apatorowiec Torun (Zajaczek) - Krzyżacy Toruń (Osiak) 32:58
4. Wiedźmy Nakło (Speedwalk) - Unia PONIEC (Krzychu R) 45:45
5. Sokół Trzesinow (dandon21) - Torpeda Sowki Gdansk (Koko_gks1) 48:42


5 kolejka - 23.10.2012r
MadBox Rebels Team - Akademia Kubańskiej Armii 8:2 (276 - 166)
1. Debeściaki Poznań (Korbi100) - K.S. Unia Leszno (Arris) 36:56
2. Unia Leszno (Kojot) - MG Kościan (maciejo86) 57:33
3. Faraony Toronto (Faraony) - Apatorowiec Torun (Zajaczek) 75:0
4. Krokodylki Grudziądz (Adikab) - Sokół Trzesniow (dandon21) 52:41
5. Weed Smokers Grudziądz (Pawlo84)- Wiedźmy Nakło (Speedwalk) 56:36

Kubańska Armia - Red Dragons 8:2 (291 - 148)
1. S.S.A Unia Leszno (hUn) - GKŻ WYBRZEŻE GDAŃSK (kris1965) 75:0
2. K.S. Real Leszno (Bolo) - SNA 2001 (Zajac) 72:20
3. Stal Van Pur Rzeszów (Zeniuuu) - Debeściaki Toruń (Czehoo) 49:41
4. Feniks Bydgoszcz (Rafi) - Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) 43:47
5. Ultras Grudziądz (KWIAT) - Unibax Toruń (Snejku) 52:40

Bydgoska Armia - Speedway Dream Team II 2:8 (194 - 257)
1. Ino Wicher Bydgoszcz (Cacek)- Pompunia Karczemki (Stefan) 35:55
2. Fighting Dreamers Bydgoszcz (diesvindu)- Hell Warriors Gorzów (heavyman) 68:22
3. Polonia99 Bydgoszcz (Mariokiller999)- Unia PONIEC (krzychu R) 34:56
4. Riders Fordon (Forrest)- Krzyżacy Toruń (Osiak) 31:60
5. ŻKS Polonia Bydgoszcz (Maykiel)- Torpeda Sowki Gdansk (Koko_gks1) 26:64

ShoutBox Team - Speedway Dream Team 0:10 (0 - 200)


6 kolejka - 30.10.2012r
Speedway Dream Team - Red Dragons 10:0 (317 - 133)
1. SC Stal Gorzów Wlkp. (Mateo) - GKŻ WYBRZEŻE GDAŃSK (kris1965) 63:27
2. Polonia1 Bydgoszcz (dryb) - SNA 2001 (Zajac) 69:21
3. Rock Team Góra (Bullap) - Debeściaki Toruń (Czehoo) 64:26
4. Bratek Bratkowice (ciureek) - Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) 63:27
5. Debeściaki Rzeszów (DJ CASA) - Unibax Toruń (Snejku) 58:32

Speedway Dream Team II - ShoutBox Team 10:0 (315 - 135)
1. Pompunia Karczemki (Stefan) - Polonia Bydgoszcz (Kris) 75:15
2. Hell Warriors Gorzów (heavyman) - Uniibax Toruń (Cieśli) 68:22
3. Krzyżacy Toruń (Osiak) - Hornets Gorzów Wlkp. (Koziu87) 50:40
4. Torpeda Sowki Gdansk (Koko_gks1) - Speedway Klub Trondheim (Kaskr220990) 53:37
5. Unia PONIEC (krzychu R) - AC Pajace Rzeszów (Trufel) 69:21

Bydgoska Armia - MadBox Rebels Team 0:10 (108 - 326)
1. Fighting Dreamers Bydgoszcz (diesvindu) - Debeściaki Poznań (Korbi100) 17:73
2. Ino Wicher Bydgoszcz (Cacek) - Unia Leszno (Kojot) 24:66
3. ŻKS Polonia Bydgoszcz (Maykiel) - Faraony Toronto (Faraony) 42:47
4. Riders Fordon (Forrest) - Krokodylki Grudziądz (Adikab) 25:65
5. Polonia99 Bydgoszcz (Mariokiller999) - Weed Smokers Grudziądz (Pawlo84) 0:75

Akademia Kubańskiej Armii - Kubańska Armia 5:5 (221 - 233)
1. MG Kościan (maciejo86) - S.S.A Unia Leszno (hUn) 50:40
2. K.S. Unia Leszno (Arris) - K.S. Real Leszno (Bolo) 54:38
3. Sokół Trzesinow (dandon21) - Stal Van Pur Rzeszów (Zeniuuu) 40:50
4. Wiedźmy Nakło (Speedwalk) - Feniks Bydgoszcz (Rafi) 45:45
5. Apatorowiec Torun (Zajaczek) - Ultras Grudziądz (KWIAT) 32:60


7 kolejka - 06.11.2012r
Kubańska Armia - Speedway Dream Team II 9:1 (280 - 171)
1. K.S. Real Leszno (Bolo) - Pompunia Karczemki (Stefan) 63:27
2. S.S.A Unia Leszno (hUn) - Hell Warriors Gorzów (heavyman) 61:30
3. Ultras Grudziądz (KWIAT) - Unia PONIEC (krzychu R) 54:36
4. Feniks Bydgoszcz (Rafi) - Krzyżacy Toruń (Osiak) 45:45
5. Stal Van Pur Rzeszów (Zeniuuu) - Torpeda Sowki Gdansk (Koko_gks1) 57:33

MadBox Rebels Team - Speedway Dream Team 8:2 (268 - 188)
1. Unia Leszno (Kojot) - SC Stal Gorzów Wlkp. (Mateo) 64:26
2. Debeściaki Poznań (Korbi100) - Bratek Bratkowice (ciureek) 68:24
3. Weed Smokers Grudziądz (Pawlo84) - Rock Team Góra (Bullap) 47:43
4. Faraony Toronto (Faraony) - Polonia1 Bydgoszcz (dryb) 36:57
5. Krokodylki Grudziądz (Adikab) - Debeściaki Rzeszów (DJ CASA) 53:38

Red Dragons - Akademia Kubańskiej Armii 6:4 (240 - 214)
1. GKŻ WYBRZEŻE GDAŃSK (kris1965) - MG Kościan (maciejo86) 30:61
2. Unibax Toruń (Snejku) - K.S. Unia Leszno (Arris) 38:52
3. Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) - Sokół Trzesinow (dandon21) 51:39
4. Debeściaki Toruń (Czehoo) - Wiedźmy Nakło (Speedwalk) 54:39
5. Bullwel (Krzmle) - Apatorowiec Torun (Zajaczek) 67:23

ShoutBox Team - Bydgoska Armia 10:0 (306 - 131)
1. Polonia Bydgoszcz (Kris) - Ino Wicher Bydgoszcz (Cacek) 58:32
2. Uniibax Toruń (Cieśli) - Fighting Dreamers Bydgoszcz (diesvindu) 75:0
3. Speedway Klub Trondheim (Kaskr220990) - Riders Fordon (Forrest) 54:36
4. Hornets Gorzów Wlkp. (Koziu87) - ŻKS Polonia Bydgoszcz (Maykiel) 61:31
5. AC Pajace Rzeszów (Trufel) - Polonia99 Bydgoszcz (Mariokiller999) 58:32


8 kolejka - 13.11.2012r
Speedway Dream Team II - Kubańska Armia 6:4 (281 - 155)
1. Hell Warriors Gorzów (heavyman) - K.S. Real Leszno (Bolo) 38:52
2. Pompunia Karczemki (Stefan) - S.S.A Unia Leszno (hUn) 73:17
3. Krzyżacy Toruń (Osiak) - Ultras Grudziądz (KWIAT) 75:0
4. Torpeda Sowki Gdansk (Koko_gks1) - Feniks Bydgoszcz (Rafi) 53:38
5. Unia PONIEC (krzychu R) - Stal Van Pur Rzeszów (Zeniuuu) 42:48
Pierwszy mecz: KA - SDTII 9:1 (280 - 171)
Bonus: Kubańska Armia


Speedway Dream Team - MadBox Rebels Team 4:6 (183 - 252)
1. Debeściaki Rzeszów (DJ CASA) - Unia Leszno (Kojot) 32:58
2. Polonia1 Bydgoszcz (dryb) - Debeściaki Poznań (Korbi100) 52:38
3. Bratek Bratkowice (ciureek) - Weed Smokers Grudziądz (Pawlo84) 43:47
4. SC Stal Gorzów Wlkp. (Mateo) - Faraony Toronto (Faraony) 0:75
5. Rock Team Góra (Bullap) - Krokodylki Grudziądz (Adikab) 56:34
Pierwszy mecz: MBRT - SDT 8:2 (268 - 188)
Bonus: MadBox Rebels Team


Akademia Kubańskiej Armii - Red Dragons 4:6 (221 - 229)
1. MG Kościan (maciejo86) - Unibax Toruń (Snejku) 65:25
2. K.S. Unia Leszno (Arris) - SNA 2001 (Zajac) 49:41
3. Apatorowiec Toruń (Zajaczek) - Debeściaki Toruń (Czehoo) 27:63
4. Sokół Trzesniow (dandon21) - Bullwel (Krzmle) 44:46
5. Wiedźmy Nakło (Speedwalk) - Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) 36:54
Pierwszy mecz: RD - AKA 6:4 (240 - 214)
Bonus: Red Dragons


Bydgoska Armia - ShoutBox Team 4:6 (227 - 223)
1. Ino Wicher Bydgoszcz (Cacek) - Polonia Bydgoszcz (Kris) 42:48
2. Fighting Dreamers Bydgoszcz (diesvindu) - Uniibax Toruń (Cieśli) 71:19
3. ŻKS Polonia Bydgoszcz (Maykiel) - AC Pajace Rzeszów (Trufel) 47:43
4. Riders Fordon (Forrest) - Speedway Klub Trondheim (Kaskr220990) 30:60
5. Polonia99 Bydgoszcz (Mariokiller999) - Hornets Gorzów Wlkp. (Koziu87) 37:53
Pierwszy mecz: SBT - BA 10:0 (306 - 131)
Bonus: ShoutBox Team



9 kolejka - 20.11.2012r
Red Dragons - Speedway Dream Team 6:4 (203 - 250)
1. Debeściaki Toruń (Czehoo) - SC Stal Gorzów Wlkp. (Mateo) 21:69
2. Unibax Toruń (Snejku) - Polonia1 Bydgoszcz (dryb) 38:52
3. Bullwel (Krzmle) - Rock Team Góra (Bullap) 47:46
4. SNA 2001 (Zajac) - Bratek Bratkowice (ciureek) 46:44
5. Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) - Debeściaki Rzeszów (DJ CASA) 51:39
Pierwszy mecz: SDT - RD 10:0 (317 - 133)
Bonus: Speedway Dream Team


ShoutBox Team - Speedway Dream Team II 8:2 (276 - 144)
1. Cules Torun (Lionel) - Pompunia Karczemki (Stefan) 49:41
2. Polonia Bydgoszcz (Kris) - Hell Warriors Gorzów (heavyman) 46:44
3. Speedway Klub Trondheim (Kaskr220990) - Unia PONIEC (krzychu R) 75:0
4. AC Pajace Rzeszów (Trufel) - Krzyżacy Toruń (Osiak) 31:59
5. Hornets Gorzów Wlkp. (Koziu87) - Torpeda Sowki Gdansk (Koko_gks1) 75:0
Pierwszy mecz: SDTII - SBT 10:0 (315 - 135)
Bonus: ShoutBox Team


MadBox Rebels Team - Bydgoska Armia 10:0 (319 - 131)
1. Debeściaki Poznań (Korbi100) - Ino Wicher Bydgoszcz (Cacek) 63:27
2. Unia Leszno (Kojot) - Fighting Dreamers Bydgoszcz (diesvindu) 69:21
3. Weed Smokers Grudziądz (Pawlo84) - Riders Fordon (Forrest) 65:25
4. Faraony Toronto (Faraony) - ŻKS Polonia Bydgoszcz (Maykiel) 54:36
5. Krokodylki Grudziądz (Adikab) - Polonia99 Bydgoszcz (Mariokiller999) 68:22
Pierwszy mecz: BA - MBRT 0:10 (108 - 326)
Bonus: MadBox Rebels Team


Kubańska Armia - Akademia Kubańskiej Armii 8:2 (265 - 185)
1. S.S.A Unia Leszno (hUn) - MG Kościan (maciejo86) 60:30
2. K.S. Real Leszno (Bolo) - K.S. Unia Leszno (Arris) 50:40
3. Feniks Bydgoszcz (Rafi) - Apatorowiec Toruń (Zajaczek) 57:33
4. Intar Lazur Ostrów (Elcia2) - Sokół Trzesniow (dandon21) 37:53
5. Stal Van Pur Rzeszów (Zeniuuu) - Wiedźmy Nakło (Speedwalk) 61:29
Pierwszy mecz: AKA - KA 5:5 (221 - 233)
Bonus: Kubańska Armia



10 kolejka - 27.11.2012r
Akademia Kubańskiej Armii - MadBox Rebels Team 4:6 (183 - 254)
1. MG Kościan (maciejo86) - Debeściaki Poznań (Korbi100) 45:45
2. K.S. Unia Leszno (Arris) - Unia Leszno (Kojot) 55:37
3. Apatorowiec Torun (Zajaczek) - Weed Smokers Grudziądz (Pawlo84) 0:75
4. Sokół Trzesinow (dandon21) - Faraony Toronto (Faraony) 45:45
5. Wiedźmy Nakło (Speedwalk) - Krokodylki Grudziądz (Adikab) 38:52
Pierwszy mecz: MBRT - AKA 8:2 (276 - 166)
Bonus: MadBox Rebels Team


Red Dragons - Kubańska Armia 6:4 (262 - 161)
1. SNA 2001 (Zajac) - S.S.A Unia Leszno (hUn) 38:55
2. GKŻ WYBRZEŻE GDAŃSK (kris1965) - K.S. Real Leszno (Bolo) 23:67
3. Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) - Feniks Bydgoszcz (Rafi) 51:39
4. Unibax Toruń (Snejku) - Intar Lazur Ostrów (Elcia2) 75:0
5. Bullwel (Krzmle) - Stal Van Pur Rzeszów (Zeniuuu) 75:0
Pierwszy mecz: KA - RD 8:2 (291 - 148)
Bonus: Red Dragons


Speedway Dream Team II - Bydgoska Armia 8:2 (280 - 170)
1. Hell Warriors Gorzów (heavyman) - Ino Wicher Bydgoszcz (Cacek) 60:30
2. Pompunia Karczemki (Stefan) - Fighting Dreamers Bydgoszcz (diesvindu) 67:23
3. Krzyżacy Toruń (Osiak) - Riders Fordon (Forrest) 63:27
4. Torpeda Sowki Gdansk (Koko_gks1) - ŻKS Polonia Bydgoszcz (Maykiel) 65:25
5. Unia PONIEC (krzychu R) - Polonia99 Bydgoszcz (Mariokiller999) 25:65
Pierwszy mecz: BA - SDTII 2:8 (194 - 257)
Bonus: Speedway Dream Team II


Speedway Dream Team - ShoutBox Team 10:0 (312 - 140)
1. SC Stal Gorzów Wlkp. (Mateo) - Uniibax Toruń (Cieśli) 75:15
2. Polonia1 Bydgoszcz (dryb) - Polonia Bydgoszcz (Kris) 58:32
3. Rock Team Góra (Bullap) - Speedway Klub Trondheim (Kaskr220990) 57:35
4. Debeściaki Rzeszów (DJ CASA) - AC Pajace Rzeszów (Trufel) 66:24
5. Bratek Bratkowice (ciureek) - Hornets Gorzów Wlkp. (Koziu87) 56:34
Pierwszy mecz: SBT - SDT 0:10 (0 - 200)
Bonus: Speedway Dream Team



11 kolejka - 04.12.2012r
Bydgoska Armia - Speedway Dream Team 2:8 (138 - 282)
1. Ino Wicher Bydgoszcz (Cacek) - Polonia1 Bydgoszcz (dryb) 26:64
2. Fighting Dreamers Bydgoszcz (diesvindu) - SC Stal Gorzów Wlkp. (Mateo) 0:75
3. ŻKS Polonia Bydgoszcz (Maykiel) - Bratek Bratkowice (ciureek) 0:75
4. Polonia99 Bydgoszcz (Mariokiller999)- Rock Team Góra (Bullap) 40:50
5. Riders Fordon (Forrest)- Debeściaki Rzeszów (DJ CASA) 72:18
Pierwszy mecz: SDT - BA 10:0 (303 - 147)
Bonus: Speedway Dream Team


ShoutBox Team - Kubańska Armia 2:8 (185 - 270)
1. Uniibax Toruń (Cieśli) - K.S. Real Leszno (Bolo) 15:75
2. Polonia Bydgoszcz (Kris) - S.S.A Unia Leszno (hUn) 40:53
3. Hornets Gorzów Wlkp. (Koziu87) - Ultras Grudziądz (KWIAT) 42:48
4. Speedway Klub Trondheim (Kaskr220990) - Feniks Bydgoszcz (Rafi) 55:37
5. AC Pajace Rzeszów (Trufel) - Intar Lazur Ostrów (Elcia2) 33:57
Pierwszy mecz: KA - SBT 10:0 (302 - 148)
Bonus: Kubańska Armia


MadBox Rebels Team - Red Dragons 8:2 (266 - 187)
1. Unia Leszno (Kojot) - Debeściaki Toruń (Czehoo) 52:38
2. Debeściaki Poznań (Korbi100) - Unibax Toruń (Snejku) 68:22
3. Weed Smokers Grudziądz (Pawlo84) - SNA 2001 (Zajac) 53:40
4. Krokodylki Grudziądz (Adikab) - Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) 52:38
5. Faraony Toronto (Faraony) - Bullwel (Krzmle) 41:49
Pierwszy mecz: RD - MBRT 5:5 (247 - 205)
Bonus: MadBox Rebels Team


Speedway Dream Team II - Akademia Kubańskiej Armii 10:0 (305 - 133)
1. Hell Warriors Gorzów (heavyman) - K.S. Unia Leszno (Arris) 67:23
2. Pompunia Karczemki (Stefan) - MG Kościan (maciejo86) 54:36
3. Krzyżacy Toruń (Osiak) - Wiedźmy Nakło (Speedwalk) 54:36
4. Torpeda Sowki Gdansk (Koko_gks1) - Sokół Trzesniow (dandon21) 55:38
5. Unia PONIEC (krzychu R) - Hutnik Tur (Oziklucha) 75:0
Pierwszy mecz: AKA - SDTII 7:3 (247 - 203)
Bonus: Speedway Dream Team II



12 kolejka - 11.12.2012r
Kubańska Armia - MadBox Rebels Team 6:4 (230 - 224)
1. K.S. Real Leszno (Bolo) - Unia Leszno (Kojot) 53:40
2. S.S.A Unia Leszno (hUn) - Debeściaki Poznań (Korbi100) 56:35
3. Intar Lazur Ostrów (Elcia2) - Weed Smokers Grudziądz (Pawlo84) 29:61
4. Feniks Bydgoszcz (Rafi) - Krokodylki Grudziądz (Adikab) 43:47
5. Ultras Grudziądz (KWIAT) - Faraony Toronto (Faraony) 49:41
Pierwszy mecz: MBRT - KA 6:4 (241 - 215)
Bonus: MadBox Rebels Team


Speedway Dream Team - Speedway Dream Team II 10:0 (280 - 170)
1. SC Stal Gorzów Wlkp. (Mateo) - Hell Warriors Gorzów (heavyman) 59:31
2. Polonia1 Bydgoszcz (dryb) - Pompunia Karczemki (Stefan) 55:35
3. Debeściaki Rzeszów (DJ CASA) - Krzyżacy Toruń (Osiak) 55:35
4. Bratek Bratkowice (ciureek) - Unia PONIEC (Krzychu R) 56:34
5. Rock Team Góra (Bullap) - Torpeda Sowki Gdansk (Koko_gks1) 55:35
Pierwszy mecz: SDTII - SDT 4:6 (247 - 206)
Bonus: Speedway Dream Team


Red Dragons - Bydgoska Armia 10:0 (200 - 0)
Pierwszy mecz: BA - RD 2:8 (183 - 269)
Bonus: Red Dragons


Akademia Kubańskiej Armii - ShoutBox Team 4:6 (164 - 271)
1. K.S. Unia Leszno (Arris) - Cules Torun (Lionel) 60:30
2. MG Kościan (maciejo86) - Polonia Bydgoszcz (Kris) 15:75
3. brak drużyny - Hornets Gorzów Wlkp. (Koziu87) 0:75
4. Sokół Trzesniow (dandon21) - Speedway Klub Trondheim (Kaskr220990) 42:48
5. Wiedźmy Nakło (Speedwalk) - AC Pajace Rzeszów (Trufel) 47:43
Pierwszy mecz: SBT - AKA 6:4 (209 - 241)
Bonus: ShoutBox Team



13 kolejka - 18.12.2012r
Bydgoska Armia - Kubańska Armia 0:10 (124 - 311)
1. Iskra Bydgoszcz (pkpadalec) - K.S. Real Leszno (Bolo) 0:75
2. Ino Wicher Bydgoszcz (Cacek) - S.S.A Unia Leszno (hUn) 29:61
3. Polonia99 Bydgoszcz (Mariokiller999) - Ultras Grudziądz (KWIAT) 33:57
4. Riders Fordon (Forrest) - Feniks Bydgoszcz (Rafi) 38:52
5. ŻKS Polonia Bydgoszcz (Maykiel) - Stal Van Pur Rzeszów (zeniuuu) 24:66
Pierwszy mecz: KA - BA 10:0 (324 - 126)
Bonus: Kubańska Armia


ShoutBox Team - MadBox Rebels Team 2:8 (156 - 294)
1. Polonia Bydgoszcz (Kris) - Unia Leszno (Kojot) 29:61
2. ShoutBox Team Gniezno (Hyziu) - SSC Zajezdnicy Częstochowa (Thomasso) 16:74
3. Hornets Gorzów Wlkp. (Koziu87) - Weed Smokers Grudziądz (Pawlo84) 35:55
4. Speedway Klub Trondheim (Kaskr220990) - Krokodylki Grudziądz (Adikab) 48:42
5. AC Pajace Rzeszów (Trufel) - Faraony Toronto (Faraony) 28:62
Pierwszy mecz: MBRT - SBT 10:0 (316 - 121)
Bonus: MadBox Rebels Team


Speedway Dream Team II - Red Dragons 7:3 (244 - 191)
1. Hell Warriors Gorzów (heavyman) - GKŻ WYBRZEŻE GDAŃSK (kris1965) 75:0
2. Pompunia Karczemki (Stefan) - SNA 2001 (Zajac) 22:68
3. Torpeda Sowki Gdansk (Koko_gks1) - Unibax Toruń (Snejku) 55:35
4. Krzyżacy Toruń (Osiak) - Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) 47:43
5. Unia PONIEC (Krzychu R) - Bullwel (Krzmle) 45:45
Pierwszy mecz: RD - SDTII 8:2 (229 - 222)
Bonus: Red Dragons


Speedway Dream Team - Akademia Kubańskiej Armii 6:4 (273 - 132)
1. Polonia1 Bydgoszcz (dryb) - MG Kościan (maciejo86) 75:0
2. Bratek Bratkowice (ciureek) - K.S. Unia Leszno (Arris) 33:57
3. SC Stal Gorzów Wlkp. (Mateo) - Sokół Trzesinow (dandon21) 15:75
4. Rock Team Góra (Bullap) - Wiedźmy Nakło (Speedwalk) 75:0
5. Debeściaki Rzeszów (DJ CASA) - Apatorowiec Torun (Zajaczek) 75:0
Pierwszy mecz: AKA - SDT 5:5 (187 - 250)
Bonus: Speedway Dream Team



14 kolejka - 25.12.2012r
Kubańska Armia - Speedway Dream Team 8:2 (293 - 146)
1. K.S. Real Leszno (Bolo) - SC Stal Gorzów Wlkp. (Mateo) 67:23
2. S.S.A Unia Leszno (hUn) - Rock Team Góra (Bullap) 57:36
3. Feniks Bydgoszcz (Rafi) - Polonia1 Bydgoszcz (dryb) 30:61
4. Ultras Grudziądz (KWIAT) - Maroko-Nowiny Rybnik (Gasior) 75:0
5. Stal Van Pur Rzeszów (Zeniuuu) - Debeściaki Rzeszów (DJ CASA) 64:26
Pierwszy mecz: SDT - KA 8:2 (249 - 186)
Bonus: Kubańska Armia


MadBox Rebels Team - Speedway Dream Team II 8:2 (266 - 184)
1. Debeściaki Poznań (Korbi100) - Hell Warriors Gorzów (heavyman) 66:24
2. Unia Leszno (Kojot) - Pompunia Karczemki (Stefan) 65:25
3. Faraony Toronto (Faraony) - Krzyżacy Toruń (Osiak) 33:57
4. Krokodylki Grudziądz (Adikab) - Unia PONIEC (Krzychu R) 51:39
5. Weed Smokers Grudziądz (Pawlo84) - Torpeda Sowki Gdansk (Koko_gks1) 51:39
Pierwszy mecz: SDTII - MBRT 8:2 (251 - 204)
Bonus: MadBox Rebels Team


Akademia Kubańskiej Armii - Bydgoska Armia 4:6 (213 - 222)
1. Lukan Rybnik (Lukan) - Ino Wicher Bydgoszcz (Cacek) 30:60
2. K.S. Unia Leszno (Arris) - Fighting Dreamers Bydgoszcz (diesvindu) 75:0
3. Sokół Trzesinow (dandon21) - Riders Fordon (Forrest) 36:54
4. Apatorowiec Torun (Zajaczek) - ŻKS Polonia Bydgoszcz (Maykiel) 22:68
5. Wiedźmy Nakło (Speedwalk) - Polonia99 Bydgoszcz (Mariokiller999) 50:40
Pierwszy mecz: BA - AKA 7:3 (173 - 277)
Bonus: Akademia Kubańskiej Armii


Red Dragons - ShoutBox Team 8:2 (283 - 167)
1. Debeściaki Toruń (Czehoo) - Uniibax Toruń (Cieśli) 75:15
2. Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) - Polonia Bydgoszcz (Kris) 46:44
3. Bullwel (Krzmle) - Hornets Gorzów Wlkp. (Koziu87) 37:53
4. SNA 2001 (Zajac) - Speedway Klub Trondheim (Kaskr220990) 57:33
5. Unibax Toruń (Snejku) - AC Pajace Rzeszów (Trufel) 68:22
Pierwszy mecz: SBT - RD 6:4 (191 - 259)
Bonus: Red Dragons
 
 
 
Rafi
Kubańska Armia



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-12-27, 18:30   

I Liga


1. Akademia Bydgoskiej Armii 14 - 11-0-3 103:37 +1010 29 pkt
2. Rebels of Choice 14 - 10-1-3 88:52 +89 26 pkt
3. Speedway Dream Team Akademia 14 - 9-0-5 76:64 -170 21 pkt
4. Speedway Dream Team Politechnika 14 - 6-1-7 68:72 +370 17 pkt
5. Black Dragons 14 - 6-0-8 62:78 -88 15 pkt
6. PARENT'E OLIWIA'S 14 - 4-2-8 64:76 +21 13 pkt
7. Whiskey Drinkers 14 - 3-2-9 59:81 -505 10 pkt
8. Team X-Fighters 14 - 4-0-10 40:100 -727 9 pkt


*kolejno: rozegrane mecze, wygrane, remisy, porażki, bilans dużych pkt, bilans małych pkt, pkt


1 kolejka - 25.09.2012
Speedway Dream Team Akademia - Rebels of Choice 8:2 (296 - 139)
1. KS Unia Wlkp Leszno (szefwlkp) - Arasy Płock (Devilt1) 64:26
2. Edi76 Gorzów wlkp (kriso1975) - Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) 73:17
3. Speedway Polonia Ninalip (Wojteks_23) - Stal Toruń (Martinez) 38:52
4. Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) - Beniaminek Wysoka Glogowska (adamek21) 46:44
5. Debeściaki Gdańsk (Maniuś_gks) - Iskra Ostrów Wielkopolski (Wojak1984) 75:0

Akademia Bydgoskiej Armii - Speedway Dream Team Politechnika 8:2 (279 - 172)
1. Chemik Bydgoszcz (Mario) - GKS Stoczniowiec Tomaszów Maz. (Zielak) 48:42
2. Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) - Magpies Zielona Góra (sroczkins) 68:21
3. Miecho Bydgoszcz (Mieszko) - Falubazzz Zielona Góra (stopek) 66:24
4. RPG Bydgoszcz (Borgen) - Sterani życiem Kraków (pafnucy) 57:35
5. Superteam Bydgoszcz (rafcio_102) - KS Lajkonik Kraków (Darekms) 40:50

Whiskey Drinkers - Team X-Fighters 10:0 (200 - 0)

PARENT'E OLIWIA'S - Black Dragons 10:0 (271 - 179)
1. The Bill Brodnica (Joaquin) - Skorpiony Staropole (Mtaisner) 47:43
2. Stal Janówko (Malin017) - Sna Emigracja (Mariusz27) 46:44
3. Moherteam Rzeszów (Guti - Małachowskiego toruń (Robertsas) 55:35
4. Orzeł Wola Skorzęcka (Orlitto) - OLEK Zielona Góra (Olek-66) 55:35
5. Włókniarze Częstochowa (Orzech1986) - Mistes Zakrzewko (Alvar0) 68:22


2 kolejka - 02.10.2012
Rebels of Choice - Whiskey Drinkers 10:0 (294 - 163)
1. Arasy Płock (Devilt1) - ZKS Stal Rzeszów (Rider17) 69:21
2. Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) - Hawaii Team Rzeszów (Hawaiki) 60:32
3. Iskra Ostrów Wielkopolski (Wojak1984) - Car(L)os Team Gyddanyzc (CarLos_Wallace) 53:40
4. Azoty Unia Tarnów (Spoxik) - Tytania Rzeszów (Mak) 52:40
5. Stal Toruń (Martinez) - Buroki Czudec (Me-to) 60:30

Speedway Dream Team Politechnika - PARENT'E OLIWIA'S 7:3 (256 - 194)
.GKS Stoczniowiec Tomaszów Maz. (Zielak) - gonzalo81 toruń (Gonzalo81) 75:15
2.Falubazzz Zielona Góra (stopek) - Stal Janówko (Malin017) 49:41
3.KS Lajkonik Kraków (Darekms) - Moherteam Rzeszów (Guti) 48:42
4.Sterani życiem Kraków (pafnucy) - Orzeł Wola Skorzęcka (Orlitto) 45:45
5.Ralfik Lublin (Ralfik-76) - Włókniarze Częstochowa (Orzech1986) 39:51

Black Dragons - Akademia Bydgoskiej Armii 2:8 (225 - 225)
1. Małachowskiego toruń (Robertsas) - Chemik Bydgoszcz (Mario) 41:49
2. Skorpiony Staropole (Mtaisner) - Superteam Bydgoszcz (rafcio_102) 75:15
3. OLEK Zielona Góra (Olek-66) - RPG Bydgoszcz (Borgen) 42:48
4. Power Pokemon (Stroszy) - Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) 38:52
5. Mistes Zakrzewko (Alvar0) - Miecho Bydgoszcz (Mieszko) 29:61

Team X-Fighters - Speedway Dream Team Akademia 4:6 (175 - 260)
1. ROL.KO Konojady (Damianekl) - KS Unia Wlkp Leszno (szefwlkp) 67:23
2. Fastest Polonia Piła (Polonia21) - Edi76 Gorzów wlkp (kriso1975) 26:64
3. ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston) - Speedway Polonia Ninalip (Wojteks_23) 47:43
4. Cobrateam Bydgoszcz (Cobra) - Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) 35:55
5. BKS POLONIA FANATIC Bydgoszcz (Chris79) - Debeściaki Gdańsk (Maniuś_gks) 0:75


3 kolejka - 09.10.2012
Speedway Dream Team Politechnika - Rebels of Choice 4:6 (212 - 239)
1. Magpies Zielona Góra (sroczkins) - Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) 22:68
2. KS Lajkonik Kraków (Darekms) - Arasy Płock (Devilt1) 56:34
3. Falubazzz Zielona Góra (stopek) - Beniaminek Wysoka Glogowska (adamek21) 44:46
4. Sterani życiem Kraków (pafnucy) - Iskra Ostrów Wielkopolski (Wojak1984) 57:33
5. GKS Stoczniowiec Tomaszów Maz. (Zielak) - Stal Toruń (Martinez) 33:58

Akademia Bydgoskiej Armii - Speedway Dream Team Akademia 8:2 (300 - 137)
1. Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) - KS Unia Wlkp Leszno (szefwlkp) 75:0
2. Chemik Bydgoszcz (Mario) - Edi76 Gorzów wlkp (kriso1975) 52:38
3. RPG Bydgoszcz (Borgen) - Speedway Polonia Ninalip (Wojteks_23) 74:16
4. Superteam Bydgoszcz (rafcio_102) - Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) 44:46
5. Miecho Bydgoszcz (Mieszko) - Debeściaki Gdańsk (Maniuś_gks) 55:37

Whiskey Drinkers - Black Dragons 4:6 (196 - 257)
1. Hawaii Team Rzeszów (Hawaiki) - Mistes Zakrzewko (Alvar0) 46:44
2. Tytania Rzeszów (Mak) - Power Pokemon (Stroszy) 44:49
3. Car(L)os Team Gyddanyzc (CarLos_Wallace) - Skorpiony Staropole (Mtaisner) 48:42
4. Buroki Czudec (Me-to) - Sna Emigracja (Mariusz27) 43:47
5. ZKS Stal Rzeszów (Rider17) - OLEK Zielona Góra (Olek-66) 15:75

PARENT'E OLIWIA'S - Team X-Fighters 8:2 (269 - 183)
1. The Bill Brodnica (Joaquin) - ROL.KO Konojady (Damianekl) 47:43
2. Moherteam Rzeszów (Guti) - Fastest Polonia Piła (Polonia21) 66:24
3. Orzeł Wola Skorzęcka (Orlitto) - ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston) 60:30
4. gonzalo81 toruń (Gonzalo81)- Cobrateam Bydgoszcz (Cobra) 44:46
5. Stal Janówko (Malin017) - Gwardia (Teqila111) 52:40


4 kolejka - 16.10.2012
Speedway Dream Team Akademia - Whiskey Drinkers 6:4 (194 - 246)
1. Edi76 Gorzów wlkp (kriso1975) - Hawaii Team Rzeszów (Hawaiki) 51:39
2. Forever Krosno (Freesamen) - Tytania Rzeszów (Mak) 35:55
3. Debeściaki Gdańsk (Maniuś_gks) - Car(L)os Team Gyddanyzc (CarLos_Wallace) 57:36
4. Speedway Polonia Ninalip (Wojteks_23) - Buroki Czudec (Me-to) 0:75
5. Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) - Szalony Koń Grudziądz (Wictorio) 51:41

Rebels of Choice - PARENT'E OLIWIA'S 10:0 (280 - 176)
1. Azoty Unia Tarnów (Spoxik) - gonzalo81 toruń (Gonzalo81) 53:39
2. Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) - The Bill Brodnica (Joaquin) 62:30
3. Arasy Płock (Devilt1) - Włókniarze Częstochowa (Orzech1986) 59:31
4. Beniaminek Wysoka Glogowska (adamek21) - Orzeł Wola Skorzęcka (Orlitto) 46:44
5. Stal Toruń (Martinez) - Stal Janówko (Malin017) 60:32

Black Dragons - Speedway Dream Team Politechnika 8:2 (264 - 188)
1. Sna Emigracja (Mariusz27) - Ralfik Lublin (Ralfik-76) 53:37
2. Mistes Zakrzewko (Alvar0) - Falubazzz Zielona Góra (stopek) 54:36
3. Power Pokemon (Stroszy) - GKS Stoczniowiec Tomaszów Maz. (Zielak) 58:34
4. OLEK Zielona Góra (Olek-66) - Sterani życiem Kraków (pafnucy) 44:46
5. Małachowskiego toruń (Robertsas) - KS Lajkonik Kraków (Darekms) 55:35

Team X-Fighters - Akademia Bydgoskiej Armii 0:10 (192 - 260)
1. Dłudzy Poznań (Sybi)- Chemik Bydgoszcz (Mario) 39:51
2. Cobrateam Bydgoszcz (Cobra) - Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) 36:54
3. ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston) - RPG Bydgoszcz (Borgen) 42:48
4. ROL.KO Konojady (Damianekl) - Superteam Bydgoszcz (rafcio_102) 40:52
5. BKS POLONIA FANATIC Bydgoszcz (Chris79)- Miecho Bydgoszcz (Mieszko) 35:55


5 kolejka - 23.10.2012
Speedway Dream Team Politechnika - Team X-Fighters 8:2 (267 - 183)
1. Falubazzz Zielona Góra (stopek) - Fastest Polonia Piła (Polonia21) 42:48
2. Sterani życiem Kraków (pafnucy) - BKS POLONIA FANATIC Bydgoszcz (Chris79) 48:42
3. Polonia SDT Rzeszów (Matek) - ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston) 62:28
4. KS Lajkonik Kraków (Darekms) - ROL.KO Konojady (Damianekl) 59:31
5. GKS Stoczniowiec Tomaszów Maz. (Zielak) - Gwardia (Teqila111) 56:34

Rebels of Choice - Black Dragons 8:2 (285 - 170)
1. Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) - Małachowskiego toruń (Robertsas) 67:23
2. Stal Toruń (Martinez) - Power Pokemon (Stroszy) 71:19
3. Arasy Płock (Devilt1) - Skorpiony Staropole (Mtaisner) 65:27
4. Beniaminek Wysoka Glogowska (adamek21) - Sna Emigracja (Mariusz27) 52:41
5. Iskra Ostrów Wielkopolski (Wojak1984) - OLEK Zielona Góra (Olek-66) 30:60

Whiskey Drinkers - Akademia Bydgoskiej Armii 4:6 (197 - 253)
1. Tytania Rzeszów (Mak) - Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) 51:39
2. Buroki Czudec (Me-to) - Chemik Bydgoszcz (Mario) 40:50
3. ZKS Stal Rzeszów (Rider17) - Miecho Bydgoszcz (Mieszko) 18:72
4. Hawaii Team Rzeszów (Hawaiki) - RPG Bydgoszcz (Borgen) 42:48
5. Car(L)os Team Gyddanyzc (CarLos_Wallace) - Superteam Bydgoszcz (rafcio_102) 46:44

PARENT'E OLIWIA'S - Speedway Dream Team Akademia 2:8 (157 - 279)
1. The Bill Brodnica (Joaquin) - Forever Krosno (Freesamen) 48:42
2. Włókniarze Częstochowa (Orzech1986) - Edi76 Gorzów wlkp (kriso1975) 0:75
3. Moherteam Rzeszów (Guti) - Speedway Polonia Ninalip (Wojteks_23) 38:52
4. gonzalo81 toruń (Gonzalo81) - Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) 44:46
5. Stal Janówko (Malin017) - Debeściaki Gdańsk (Maniuś_gks) 27:64



6 kolejka - 30.10.2012
Speedway Dream Team Akademia - Black Dragons 6:4 (211 - 224)
1. Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) - Małachowskiego toruń (Robertsas) 63:27
2. Edi76 Gorzów wlkp (kriso1975) - Mistes Zakrzewko (Alvar0) 60:30
3. Speedway Polonia Ninalip (Wojteks_23) - Skorpiony Staropole (Mtaisner) 0:75
4. Forever Krosno (Freesamen) - Sna Emigracja (Mariusz27) 30:60
5. Debeściaki Gdańsk (Maniuś_gks) - OLEK Zielona Góra (Olek-66) 58:32

Akademia Bydgoskiej Armii - PARENT'E OLIWIA'S 8:2 (274 - 181)
1. Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) - Włókniarze Częstochowa (Orzech1986) 62:28
2. Chemik Bydgoszcz (Mario) - gonzalo81 toruń (Gonzalo81) 51:42
3. RPG Bydgoszcz (Borgen) - The Bill Brodnica (Joaquin) 59:33
4. Miecho Bydgoszcz (Mieszko) - Moherteam Rzeszów (Guti) 60:30
5. Superteam Bydgoszcz (rafcio_102) - Orzeł Wola Skorzęcka (Orlitto) 42:48

Whiskey Drinkers - Speedway Dream Team Politechnika 8:2 (240 - 213)
1. Car(L)os Team Gyddanyzc (CarLos_Wallace) - Falubazzz Zielona Góra (stopek) 46:44
2. Hawaii Team Rzeszów (Hawaiki) - GKS Stoczniowiec Tomaszów Maz. (Zielak) 58:35
3. Tytania Rzeszów (Mak) - Polonia SDT Rzeszów (Matek) 58:32
4. Szalony Koń Grudziądz (Wictorio) - KS Lajkonik Kraków (Darekms) 48:42
5. Buroki Czudec (Me-to) - Sterani życiem Kraków (pafnucy) 30:60

Team X-Fighters - Rebels of Choice 0:10 (212 - 238)
1. Gwardia (Teqila111) - Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) 41:49
2. BKS POLONIA FANATIC Bydgoszcz (Chris79) - Azoty Unia Tarnów (Spoxik) 44:46
3. ROL.KO Konojady (Damianekl) - Arasy Płock (Devilt1) 44:46
4. ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston) - Stal Toruń (Martinez) 43:47
5. Fastest Polonia Piła (Polonia21) - Beniaminek Wysoka Glogowska (adamek21) 40:50


7 kolejka - 06.11.2012
Rebels of Choice - Akademia Bydgoskiej Armii 6:4 (225 - 227)
1. Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) - Chemik Bydgoszcz (Mario) 53:37
2. Stal Toruń (Martinez) - Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) 44:46
3. Beniaminek Wysoka Glogowska (adamek21) - RPG Bydgoszcz (Borgen) 51:41
4. Speedway Glasgow (Robcio2x8) - Superteam Bydgoszcz (rafcio_102) 46:44
5. Arasy Płock (Devilt1) - Miecho Bydgoszcz (Mieszko) 31:59

Speedway Dream Team Politechnika - Speedway Dream Team Akademia 4:6 (239 - 214)
1. Polonia SDT Rzeszów (Matek) - Edi76 Gorzów wlkp (kriso1975) 39:51
2. GKS Stoczniowiec Tomaszów Maz. (Zielak) - KŻ Stal Rzeszów (Wasyl) 67:23
3. Sterani życiem Kraków (pafnucy) - Debeściaki Gdańsk (Maniuś_gks) 42:48
4. Falubazzz Zielona Góra (stopek) - Forever Krosno (Freesamen) 51:39
5. KS Lajkonik Kraków (Darekms) - Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) 40:53

Black Dragons - Team X-Fighters 8:2 (239 - 212)
1. Małachowskiego toruń (Robertsas) - ROL.KO Konojady (Damianekl) 63:28
2. Power Pokemon (Stroszy) - Fastest Polonia Piła (Polonia21) 18:72
3. OLEK Zielona Góra (Olek-66) - ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston) 53:37
4. Sna Emigracja (Mariusz27) - Cobrateam Bydgoszcz (Cobra) 54:36
5. Skorpiony Staropole (Mtaisner) - BKS POLONIA FANATIC Bydgoszcz (Chris79) 51:39

PARENT'E OLIWIA'S - Whiskey Drinkers 9:1 (288 - 162)
1. gonzalo81 toruń (Gonzalo81) - ZKS Stal Rzeszów (Rider17) 72:18
2. Moherteam Rzeszów (Guti) - Hawaii Team Rzeszów (Hawaiki) 48:42
3. Stal Janówko (Malin017) - Car(L)os Team Gyddanyzc (CarLos_Wallace) 45:45
4. Orzeł Wola Skorzęcka (Orlitto) - Szalony Koń Grudziądz (Wictorio) 59:31
5. Włókniarze Częstochowa (Orzech1986) - Buroki Czudec (Me-to) 64:26


8 kolejka - 13.11.2012
Akademia Bydgoskiej Armii - Rebels of Choice 10:0 (200 - 0)
Pierwszy mecz: ROC - ABA 6:4 (225 - 227)
Bonus: Akademia Bydgoskiej Armii


Speedway Dream Team Akademia - Speedway Dream Team Politechnika 4:6 (185 - 265)
1. Edi76 Gorzów wlkp (kriso1975) - Falubazzz Zielona Góra (stopek) 60:30
2. Forever Krosno (Freesamen) - GKS Stoczniowiec Tomaszów Maz. (Zielak) 35:55
3. Debeściaki Gdańsk (Maniuś_gks) - Polonia SDT Rzeszów (Matek) 49:41
4. KŻ Stal Rzeszów (Wasyl) - KS Lajkonik Kraków (Darekms) 22:68
5. Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) - Sterani życiem Kraków (pafnucy) 19:71
Pierwszy mecz: SDTP - SDTA 4:6 (239 - 214)
Bonus: Speedway Dream Team Politechnika


Team X-Fighters - Black Dragons 4:6 (200 - 253)
1. BKS POLONIA FANATIC Bydgoszcz (Chris79) - Małachowskiego toruń (Robertsas) 41:49
2. Fastest Polonia Piła (Polonia21) - Mistes Zakrzewko (Alvar0) 37:53
3. Cobrateam Bydgoszcz - OLEK Zielona Góra (Olek-66) 49:44
4. ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston) - Sna Emigracja (Mariusz27) 46:44
5. Gwardia( Teqila111) - Skorpiony Staropole (Mtaisner) 27:63
Pierwszy mecz: BD - TX-F 8:2 (239 - 212)
Bonus: Black Dragons


Whiskey Drinkers - PARENT'E OLIWIA'S 5:5 (222 - 228)
1. Tytania Rzeszów (Mak)- gonzalo81 toruń (Gonzalo81) 45:45
2. Hawaii Team Rzeszów (Hawaiki) - The Bill Brodnica (Joaquin) 59:31
3. Szalony Koń Grudziądz (Wictorio) - Moherteam Rzeszów (Guti) 46:44
4. Buroki Czudec (Me-to) - Orzeł Wola Skorzęcka (Orlitto) 28:62
5. Car(L)os Team Gyddanyzc (CarLos_Wallace) - Stal Janówko (Malin017) 44:46
Pierwszy mecz: PO - WD 9:1 (288 - 162)
Bonus: PARENT'E OLIWIA'S



9 kolejka - 20.11.2012
Black Dragons - Speedway Dream Team Akademia 6:4 (259 - 176)
1. Power Pokemon (Stroszy) - Forever Krosno (Freesamen) 61:29
2. Skorpiony Staropole (Mtaisner) - Edi76 Gorzów wlkp (kriso1975) 43:47
3. OLEK Zielona Góra (Olek-66) - Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) 31:59
4. Małachowskiego toruń (Robertsas) - Speedway Polonia Ninalip (Wojteks_23) 75:0
5. Mistes Zakrzewko (Alvar0) - Debeściaki Gdańsk (Maniuś_gks) 49:41
Pierwszy mecz: SDTA - BD 6:4 (211 - 224)
Bonus: Black Dragons


PARENT'E OLIWIA'S - Akademia Bydgoskiej Armii 2:8 (196 - 257)
1. The Bill Brodnica (Joaquin) - Chemik Bydgoszcz (Mario) 44:49
2. Orzeł Wola Skorzęcka (Orlitto) - Superteam Bydgoszcz (rafcio_102) 56:34
3. Włókniarze Częstochowa (Orzech1986) - Miecho Bydgoszcz (Mieszko) 26:64
4. gonzalo81 toruń (Gonzalo81) - RPG Bydgoszcz (Borgen) 41:49
5. Stal Janówko (Malin017) - Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) 29:61
Pierwszy mecz: ABA - PO 8:2 (274 - 181)
Bonus: Akademia Bydgoskiej Armii


Speedway Dream Team Politechnika - Whiskey Drinkers 5:5 (243 - 207)
1. Sterani życiem Kraków (pafnucy) - Tytania Rzeszów (Mak) 47:43
2. Falubazzz Zielona Góra (stopek) - Hawaii Team Rzeszów (Hawaiki) 43:47
3. Polonia SDT Rzeszów (Matek) - Szalony Koń Grudziądz (Wictorio) 42:48
4. KS Lajkonik Kraków (Darekms) - Buroki Czudec (Me-to) 66:24
5. GKS Stoczniowiec Tomaszów Maz. (Zielak) - Car(L)os Team Gyddanyzc (CarLos_Wallace) 45:45
Pierwszy mecz: WD - SDTP 8:2 (240 - 213)
Bonus: Whiskey Drinkers


Rebels of Choice - Team X-Fighters 8:2 (242 - 195)
1. Arasy Płock (Devilt1) - Fastest Polonia Piła (Polonia21) 61:29
2. Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) - BKS POLONIA FANATIC Bydgoszcz (Chris79) 59:31
3. Beniaminek Wysoka Glogowska (adamek21) - ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston) 61:31
4. Speedway Glasgow (Robcio2x8) - ROL.KO Konojady (Damianekl) 61:29
5. Stal Toruń (Martinez) - Gwardia (Teqila111) 0:75
Pierwszy mecz: TX-F - ROC 0:10 (212 - 238)
Bonus: Rebels of Choice



10 kolejka - 27.11.2012r
Team X-Fighters - Speedway Dream Team Politechnika 6:4 (232 - 221)
1. Cobrateam Bydgoszcz (Cobra) - Falubazzz Zielona Góra (stopek) 58:32
2. BKS POLONIA FANATIC Bydgoszcz (Chris79) - GKS Stoczniowiec Tomaszów Maz. (Zielak) 55:36
3. ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston) - Polonia SDT Rzeszów (Matek) 57:35
4. ROL.KO Konojady (Damianekl) - KS Lajkonik Kraków (Darekms) 38:52
5..Dłudzy Poznań (Sybi) - Sterani życiem Kraków (pafnucy) 24:66
Pierwszy mecz: SDTP - TX-F 8:2 (267 - 183)
Bonus: Speedway Dream Team Politechnika


Black Dragons - Rebels of Choice 4:6 (237 - 214)
1. Power Pokemon Stroszy - Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) 31:59
2. OLEK Zielona Góra (Olek-66) - Speedway Glasgow (Robcio2x8) 47:43
3. Skorpiony Staropole (Mtaisner) - Arasy Płock (Devilt1) 44:46
4. Małachowskiego toruń (Robertsas) - Beniaminek Wysoka Glogowska (adamek21) 45:46
5. Sna Emigracja (Mariusz27) - Stal Toruń (Martinez) 70:20
Pierwszy mecz: ROC - BD 8:2 (285 - 170)
Bonus: Rebels of Choice


Akademia Bydgoskiej Armii - Whiskey Drinkers 9:1 (286 - 170)
1. Miecho Bydgoszcz (Mieszko) - Tytania Rzeszów (Mak) 68:23
2. Chemik Bydgoszcz (Mario) - Hawaii Team Rzeszów (Hawaiki) 45:45
3. Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) - Szalony Koń Grudziądz (Wictorio) 53:40
4. BKŻ Grom Bydgoszcz (Komes) - Buroki Czudec (Me-to) 59:30
5. RPG Bydgoszcz (Borgen) - Car(L)os Team Gyddanyzc (CarLos_Wallace) 61:32
Pierwszy mecz: WD - ABA 4:6 (197 - 253)
Bonus: Akademia Bydgoskiej Armii


Speedway Dream Team Akademia - PARENT'E OLIWIA'S 6:4 (215 - 235)
1. Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) - The Bill Brodnica (Joaquin) 64:26
2. Edi76 Gorzów wlkp (kriso1975) - Orzeł Wola Skorzęcka (Orlitto) 54:36
3. Forever Krosno (Freesamen) - Włókniarze Częstochowa (Orzech1986) 25:65
4. KŻ Stal Rzeszów (Wasyl) - gonzalo81 toruń (Gonzalo81) 22:68
5. Debeściaki Gdańsk (Maniuś_gks) - Stal Janówko (Malin017) 50:40
Pierwszy mecz: PO - SDTA 2:8 (157 - 279)
Bonus: Speedway Dream Team Akademia



11 kolejka - 04.12.2012
Whiskey Drinkers - Speedway Dream Team Akademia 6:4 (198 - 255)
1. Buroki Czudec (Me-to) - Edi76 Gorzów wlkp (kriso1975) 24:66
2. Car(L)os Team Gyddanyzc (CarLos_Wallace) - KŻ Stal Rzeszów (Wasyl) 46:44
3. Hawaii Team Rzeszów (Hawaiki) - Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) 34:56
4. Szalony Koń Grudziądz (Wictorio) - Forever Krosno (Freesamen) 48:45
5. Tytania Rzeszów (Mak) - Debeściaki Gdańsk (Maniuś_gks) 46:44
Pierwszy mecz: SDTA - WD 6:4 (194 - 246)
Bonus: Speedway Dream Team Akademia


PARENT'E OLIWIA'S - Rebels of Choice 5:5 (234 - 186)
1. Włókniarze Częstochowa (Orzech1986) - Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) 75:15
2. Orzeł Wola Skorzęcka (Orlitto) - Stal Toruń (Martinez) 75:0
3. gonzalo81 toruń (Gonzalo81) - Arasy Płock (Devilt1) 45:45
4. Moherteam Rzeszów (Guti) - Beniaminek Wysoka Glogowska (adamek21) 0:75
5. The Bill Brodnica (Joaquin) - Speedway Glasgow (Robcio2x8) 39:51
Pierwszy mecz: ROC - PO 10:0 (280 - 176)
Bonus: Rebels of Choice


Speedway Dream Team Politechnika - Black Dragons 8:2 (285 - 168)
1. Falubazzz Zielona Góra (stopek) - Mistes Zakrzewko (Alvar0) 71:19
2. Polonia SDT Rzeszów (Matek) - Power Pokemon (Stroszy) 73:17
3. KS Lajkonik Kraków (Darekms) - Małachowskiego toruń (Robertsas) 47:43
4. Sterani życiem Kraków (pafnucy) - OLEK Zielona Góra (Olek-66) 51:42
5. GKS Stoczniowiec Tomaszów Maz. (Zielak) - Skorpiony Staropole (Mtaisner) 43:47
Pierwszy mecz: BD - SDTP 8:2 (264 - 188)
Bonus: Speedway Dream Team Politechnika


Akademia Bydgoskiej Armii - Team X-Fighters 10:0 (325 - 110)
1. RPG Bydgoszcz (Borgen) - Fastest Polonia Piła (Polonia21) 75:0
2. Chemik Bydgoszcz (Mario) - BKS POLONIA FANATIC Bydgoszcz (Chris79) 49:41
3. Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) - ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston) 63:27
4. Miecho Bydgoszcz (Mieszko) - Cobrateam Bydgoszcz (Cobra) 64:26
5. BKŻ Grom Bydgoszcz (Komes) - Gwardia (Teqila111) 74:16
Pierwszy mecz: TX-F - ABA 0:10 (192 - 260)
Bonus: Akademia Bydgoskiej Armii



12 kolejka - 11.12.2012
Rebels of Choice - Speedway Dream Team Politechnika 6:4 (189 - 248)
1. Speedway Glasgow (Robcio2x8) - Falubazzz Zielona Góra (stopek) 57:33
2. Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) - GKS Stoczniowiec Tomaszów Maz. (Zielak) 62:30
3. Azoty Unia Tarnów (Spoxik) - Polonia SDT Rzeszów (Matek) 21:69
4. Beniaminek Wysoka Glogowska (adamek21) - KS Lajkonik Kraków (Darekms) 0:75
5. Arasy Płock (Devilt1) - Sterani życiem Kraków (pafnucy) 49:41
Pierwszy mecz: SDTP - ROC 4:6 (212 - 239)
Bonus: Rebels of Choice


Speedway Dream Team Akademia - Akademia Bydgoskiej Armii 6:4 (227 - 208)
1. KŻ Stal Rzeszów (Wasyl) - Chemik Bydgoszcz (Mario) 25:65
2. Edi76 Gorzów wlkp (kriso1975) - Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) 75:0
3. Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) - RPG Bydgoszcz (Borgen) 55:35
4. Debeściaki Gdańsk (Maniuś_gks) - BKŻ Grom Bydgoszcz (Komes) 48:42
5. Forever Krosno (Freesamen) - Miecho Bydgoszcz (Mieszko) 24:66
Pierwszy mecz: ABA - SDTA 8:2 (300 - 137)
Bonus: Akademia Bydgoskiej Armii


Black Dragons - Whiskey Drinkers 6:4 (263 - 192)
1. Power Pokemon (Stroszy) - Tytania Rzeszów (Mak) 60:32
2. OLEK Zielona Góra (Olek-66) - Hawaii Team Rzeszów (Hawaiki) 54:39
3. Skorpiony Staropole (Mtaisner) - Szalony Koń Grudziądz (Wictorio) 42:48
4. Sna Emigracja (Mariusz27) - Buroki Czudec (Me-to) 64:26
5. Małachowskiego toruń (Robertsas) - Car(L)os Team Gyddanyzc (CarLos_Wallace) 43:47
Pierwszy mecz: WD - BD 4:6 (196 - 257)
Bonus: Black Dragons


Team X-Fighters - PARENT'E OLIWIA'S 6:4 (217 - 238)
1.Cobrateam Bydgoszcz (Cobra)-gonzalo81 toruń (Gonzalo81) 51:42
2.ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston)-The Bill Brodnica (Joaquin) 48:42
3.Gwardia (Teqila111)- Włókniarze Częstochowa (Orzech1986) 33:57
4.BKS POLONIA FANATIC Bydgoszcz (Chris79) - Moherteam Rzeszów (Guti) 47:43
5.ROL.KO Konojady (Damianekl)-Stal Janówko (Malin017) 38:54
Pierwszy mecz: PO - TX-F 8:2 (269 - 183)
Bonus: PARENT'E OLIWIA'S



13 kolejka - 18.12.2012
Whiskey Drinkers - Rebels of Choice 3:7 (191 - 261)
1. Buroki Czudec (Me-to) - Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) 31:59
2. Car(L)os Team Gyddanyzc (CarLos_Wallace) - Azoty Unia Tarnów (Spoxik) 54:36
3. Tytania Rzeszów (Mak) - Speedway Glasgow (Robcio2x8) 30:62
4. Hawaii Team Rzeszów (Hawaiki) - Arasy Płock (Devilt1) 31:59
5. Szalony Koń Grudziądz (Wictorio) - Beniaminek Wysoka Glogowska (adamek21) 45:45
Pierwszy mecz: ROC - WD 10:0 (294 - 163)
Bonus: Rebels of Choice


PARENT'E OLIWIA'S - Speedway Dream Team Politechnika 4:6 (203 - 232)
1. Orzeł Wola Skorzęcka (Orlitto) - Falubazzz Zielona Góra (stopek) 60:30
2. gonzalo81 toruń (Gonzalo81) - GKS Stoczniowiec Tomaszów Maz. (Zielak) 0:75
3. Włókniarze Częstochowa (Orzech1986) - Polonia SDT Rzeszów (Matek) 60:30
4. The Bill Brodnica (Joaquin) - KS Lajkonik Kraków (Darekms) 39:51
5. Moherteam Rzeszów (Guti) - Sterani życiem Kraków (pafnucy) 44:46
Pierwszy mecz: SDTP - PO 7:3 (256 - 194)
Bonus: Speedway Dream Team Politechnika


Akademia Bydgoskiej Armii - Black Dragons 6:4 (262 - 188)
1. Chemik Bydgoszcz (Mario) - Skorpiony Staropole (Mtaisner) 65:25
2. Superteam Bydgoszcz (rafcio_102) - Power Pokemon (Stroszy) 44:46
3. BKŻ Grom Bydgoszcz (Komes) - Sna Emigracja (Mariusz27) 33:57
4. RPG Bydgoszcz (Borgen) - OLEK Zielona Góra (Olek-66) 60:30
5. Miecho Bydgoszcz (Mieszko) - Małachowskiego toruń (Robertsas) 60:30
Pierwszy mecz: BD - ABA 2:8 (225 - 225)
Bonus: Akademia Bydgoskiej Armii


Speedway Dream Team Akademia - Team X-Fighters 4:6 (161 - 277)
1. Debeściaki Gdańsk (Maniuś_gks) - ROL.KO Konojady (Damianekl) 21:69
2. Edi76 Gorzów wlkp (kriso1975) - BKS POLONIA FANATIC Bydgoszcz (Chris79) 0:75
3. KŻ Stal Rzeszów (Wasyl) - ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston) 22:68
4. Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) - Cobrateam Bydgoszcz (Cobra) 63:27
5. Forever Krosno (Freesamen) - Gwardia (Teqila111) 55:38
Pierwszy mecz: TX-F - SDTA 4:6 (175 - 260)
Bonus: Team X-Fighters



14 kolejka - 25.12.2012
Rebels of Choice - Speedway Dream Team Akademia 4:6 (254 - 196)
1. Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) - Edi76 Gorzów wlkp (kriso1975) 55:35
2. Azoty Unia Tarnów (Spoxik) - KŻ Stal Rzeszów (Wasyl) 43:47
3. Arasy Płock (Devilt1) - Debeściaki Gdańsk (Maniuś_gks) 44:46
4. Beniaminek Wysoka Glogowska (adamek21) - Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) 41:49
5. Speedway Glasgow (Robcio2x8) - Forever Krosno (Freesamen) 71:19
Pierwszy mecz: SDTA - ROC 8:2 (296 - 139)
Bonus: Speedway Dream Team Akademia


Speedway Dream Team Politechnika - Akademia Bydgoskiej Armii 6:4 (288 - 162)
1. Polonia SDT Rzeszów (Matek) - Chemik Bydgoszcz (Mario) 40:50
2. KS Lajkonik Kraków (Darekms) - BKŻ Grom Bydgoszcz (Komes) 68:22
3. Magpies Zielona Góra (sroczkins) - RPG Bydgoszcz (Borgen) 69:21
4. Falubazzz Zielona Góra (stopek) - Miecho Bydgoszcz (Mieszko) 36:54
5. Sterani życiem Kraków (pafnucy) - Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) 75:15
Pierwszy mecz: ABA - SDTP 8:2 (279 - 172)
Bonus: Akademia Bydgoskiej Armii


Team X-Fighters - Whiskey Drinkers 6:4 (254 - 196)
1. ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston) - Tytania Rzeszów (Mak) 38:52
2. Gwardia (Teqila111) - Hawaii Team Rzeszów (Hawaiki) 72:18
3. Cobrateam Bydgoszcz (Cobra) - Szalony Koń Grudziądz (Wictorio) 44:46
4. ROL.KO Konojady (Damianekl) - Buroki Czudec (Me-to) 48:42
5. BKS POLONIA FANATIC Bydgoszcz (Chris79) - Car(L)os Team Gyddanyzc (CarLos_Wallace) 52:38
Pierwszy mecz: WD - TX-F 10:0 (200 - 0)
Bonus: Whiskey Drinkers


Black Dragons - PARENT'E OLIWIA'S 4:6 (165 - 270)
1. OLEK Zielona Góra (Olek-66) -The Bill Brodnica (Joaquin) 50:40
2. Skorpiony Staropole (Mtaisner) - Włókniarze Częstochowa (Orzech1986) 44:46
3. Małachowskiego toruń (Robertsas) - Moherteam Rzeszów (Guti) 54:36
4. Power Pokemon (Stroszy) - Orzeł Wola Skorzęcka (Orlitto) 0:75
5. Sna Emigracja (Mariusz27) - Stal Janówko (Malin017) 17:73
Pierwszy mecz: PO - BD 10:0 (271 - 179)
Bonus: PARENT'E OLIWIA'S
Ostatnio zmieniony przez Rafi 2012-12-27, 18:33, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Rafi
Kubańska Armia



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-12-27, 18:54   

II Liga

RUNDA ZASADNICZA


GRUPA A

1. White Dragons 08 - 7-0-1 50:30 217 17 pkt
2. Kasztan Team Gorzów 08 - 6-0-2 55:25 943 15 pkt
3. Banda Speedway Team 08 - 4-0-4 44:36 72 10 pkt
4. REBELIANTKI 08 - 2-0-6 34:46 -70 6 pkt
5. Miszczowie Slołłeja 08 - 1-0-6 17:63 -913 2 pkt

*kolejno: rozegrane mecze, wygrane, remisy, porażki, bilans dużych pkt, bilans małych pkt, pkt


1 Kolejka - 25.09.2012r
Miszczowie Slołłeja - Banda Speedway Team 2:8 (169 - 283)
1. Victoria Gniezno (victorski) - Horse Team (Horsik) 21:69
2. Nieuchwytni Gniezno (Pawelek) - Blaugrana Strzelno (Braszka) 44:46
3. Trilux Gniezno (Piotrekgno) - Unia Maszkienice (Atemi) 26:64
4. Ministranci Gniezno (biskuppp) - Żołądkowa De Lux Warszawa (warszawiak665) 60:32
5. Kia Motors (Boom) - KS Stal piaski (Seba761) 18:72

REBELIANTKI - White Dragons 4:6 (224 - 226)
1. K85 Toruń (Aga86) - Wrzosy Toruń (Wrzosy) 43:47
2. Victoria Tyczyn (Kasia24) - Liverpool Toruń (Milenium) 34:56
3. Perła Lublin (Aśka1989) - PKS Unia Leszno (Pajej1) 49:41
4. IRON LADY (Ironlady) - Petarda Gdańsk (Lyrak) 43:47
5. Izka Team (Izka) - Speedwayclub Toruń (Grzechu19764) 55:35

Kasztan Team Gorzów - pauzuje


2 Kolejka - 02.10.2012r
Banda Speedway Team - REBELIANTKI 8:2 (273 - 180)
1. Polonia Przyborów (Lenthir) - K85 Toruń (Aga86) 68:22
2. Unia Maszkienice (Atemi) - Victoria Tyczyn (Kasia24) 58:32
3. Horse Team (Horsik) - Perła Lublin (Aśka1989) 20:70
4. Żołądkowa De Lux Warszawa (warszawiak665) - IRON LADY (Ironlady) 60:31
5. KS Stal piaski (Seba761) - Izka Team (Izka) 67:25

Kasztan Team Gorzów - Miszczowie Slołłeja 8:2 (295 - 143)
1. FC Stare Drzewce Gorzów Wlkp. (Squall1) - Ministranci Gniezno (biskuppp) 56:37
2. Obojetni Gorzow Wlkp (Obojetni) - Victoria Gniezno (victorski) 71:19
3. air kosmo racing Gorzów Wlkp. (kosmo23) - Borus Gniezno (Artur_1982) 54:36
4. KS Stalerna Gorzów Wlkp(Jasiu) - Trilux Gniezno (Piotrekgno) 75:0
5. Gorzowiak Gorzów Wlkp (Marcins) - Nieuchwytni Gniezno (Pawelek) 39:51

White Dragons - pauzuje



3 Kolejka - 09.10.2012r
White Dragons - Banda Speedway Team 6:4 (233 - 222)
1. Papug Toruń(Papug90) - Blaugrana Strzelno (Braszka) 52:40
2. Wrzosy Toruń(Wrzosy) - Polonia Przyborów (Lenthir) 41:52
3. Liverpool Toruń(Milenium) - Żołądkowa De Lux Warszawa (warszawiak665) 63:27
4. Petarda Gdańsk(Lyrak) - KS Stal piaski (Seba761) 28:62
5. Draco Squad Kościan(Prosper) - Sokół Maszkienice (Marek15) 49:41

REBELIANTKI - Kasztan Team Gorzów 2:8 (142 - 298)
1. Perła Lublin (Aśka1989) - FC Stare Drzewce Gorzów Wlkp. (Squall1) 49:41
2. Izka Team (Izka) - FG piaski (Wojtasgls) 41:52
3. K85 Toruń (Aga86) - Obojetni Gorzow Wlkp (Obojetni) 0:75
4. Victoria Tyczyn (Kasia24) - KS Stalerna Gorzów Wlkp (Jasiu) 37:55
5. IRON LADY (Ironlady) - PBNF Bydgoszcz (Kabat) 15:75

Miszczowie Slołłeja - pauzuje



4 Kolejka - 16.10.2012r
Kasztan Team Gorzów - White Dragons 4:6 (224 - 231)
1. air kosmo racing Gorzów Wlkp.(kosmo23) - Petarda Gdańsk (Lyrak) 49:41
2. PBNF Bydgoszcz(Kabat) - Liverpool Toruń (Milenium) 41:52
3. FG piaski(Wojtasgls) - Wrzosy Toruń (Wrzosy) 55:37
4. FC Stare Drzewce Gorzów Wlkp(Squall1) - Papug Toruń (Papug90) 43:47
5. KS Stalerna Gorzów Wlkp (Jasiu) - PKS Unia Leszno (Pajej1) 36:54

REBELIANTKI - Miszczowie Slołłeja 10:0 (200 - 0)
Banda Speedway Team - pauzuje



5 Kolejka - 23.10.2012r
White Dragons - Miszczowie Slołłeja 7:3 (237 - 213)
1. PKS Unia Leszno (Pajej1) - Nieuchwytni Gniezno (Pawelek) 45:45
2. Wrzosy Toruń (Wrzosy) - Victoria Gniezno (victorski) 54:36
3. Petarda Gdańsk (Lyrak) - Kia Motors (Boom) 64:26
4. Papug Toruń (Papug90) - Ministranci Gniezno (biskuppp) 22:68
5. Speedwayclub Toruń (Grzechu) - Trilux Gniezno (Piotrekgno) 52:38

Banda Speedway Team - Kasztan Team Gorzów 4:6 (164 - 271)
1. KS Stal piaski (Seba761) - FG piaski (Wojtasgls) 46:44
2. Polonia Przyborów (Lenthir) - FC Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 0:75
3. Blaugrana Strzelno (Braszka) - KS Stalerna Gorzów Wlkp (Jasiu) 45:45
4. Unia Maszkienice (Atemi) - Obojetni Gorzow Wlkp (Obojetni) 45:45
5. Żołądkowa De Lux Warszawa (warszawiak665) - Gorzowiak Gorzów Wlkp (Marcins) 28:62

REBELIANTKI - pauzuje



6 Kolejka - 30.10.2012r
Miszczowie Slołłeja - White Dragons 3:7 (177 - 275)
1. Victoria Gniezno (victorski) - PKS Unia Leszno (Pajej1) 32:60
2. Borus Gniezno (Artur_1982) - Wrzosy Toruń (Wrzosy) 48:42
3. Trilux Gniezno (Piotrekgno) - Speedwayclub Toruń (Grzechu) 33:57
4. Ministranci Gniezno (biskuppp) - Liverpool Toruń (Milenium) 45:45
5. Kia Motors (Boom) - Papug Toruń (Papug90) 19:71
Pierwszy mecz: White Dragons - Miszczowie Slołłeja 7:3 (237 - 213)
Bonus: White Dragons


Kasztan Team Gorzów - Banda Speedway Team 8:2 (251 - 199)
1. Gorzowiak Gorzów Wlkp (Marcins) - Żołądkowa De Lux Warszawa (warszawiak665) 44:46
2. KS Stalerna Gorzów Wlkp (Jasiu) - Blaugrana Strzelno (Braszka) 54:36
3. FG piaski(Wojtasgls) - KS Stal piaski (Seba761) 46:44
4. air kosmo racing Gorzów Wlkp (kosmo23) - Sokół Maszkienice (Marek15) 56:34
5. Obojetni Gorzow Wlkp (Obojetni) - Unia Maszkienice (Atemi) 51:39
Pierwszy mecz: Banda Speedway Team - Kasztan Team Gorzów 4:6 (164 - 271)
Bonus: Kasztan Team Gorzów


REBELIANTKI - pauzuje



7 Kolejka - 06.11.2012r
White Dragons - Kasztan Team Gorzów 8:2 (247 - 205)
1. Iskra Ostrów Wielkopolski (Wojak1984) - KS Stalerna Gorzów Wlkp (Jasiu) 29:61
2. PKS Unia Leszno (Pajej1) - FG piaski(Wojtasgls) 53:39
3. Papug Toruń (Papug90) - FC Stare Drzewce Gorzów Wlkp.(Squall1) 58:32
4. Liverpool Toruń(Milenium) - PBNF Bydgoszcz (Kabat) 60:30
5. Speedwayclub Toruń(Grzechu) - Obojetni Gorzow Wlkp (Obojetni) 47:43
Pierwszy mecz: Kasztan Team Gorzów - White Dragons 4:6 (224 - 231)
Bonus: White Dragons


Miszczowie Slołłeja - REBELIANTKI 6:4 (223 - 215)
1. Nieuchwytni Gniezno (Pawelek) - Perła Lublin (Aśka1989) 17:73
2. Borus Gniezno (Artur_1982) - Izka Team (Izka) 47:46
3. Victoria Gniezno (victorski) - Victoria Tyczyn (Kasia24) 75:0
4. Kia Motors (Boom) - K85 Toruń (Aga86) 27:63
5. Ministranci Gniezno (biskuppp) - Polonia Śrem (Daria) 57:33
Pierwszy mecz: REBELIANTKI - Miszczowie Slołłeja 10:0 (200 - 0)
Bonus: REBELIANTKI


Banda Speedway Team - pauzuje



8 Kolejka - 13.11.2012r
Banda Speedway Team - White Dragons 8:2 (253 - 203)
1. Blaugrana Strzelno (Braszka) - Petarda Gdańsk (Lyrak) 46:44
2. KS Stal piaski (Seba761) - Speedwayclub Toruń (Grzechu) 69:22
3. Sokół Maszkienice (Marek15) - Papug Toruń (Papug90) 23:69
4. Polonia Przyborów (Lenthir) - PKS Unia Leszno (Pajej1) 52:41
5. Unia Maszkienice (Atemi) - Iskra Ostrów Wielkopolski (Wojak1984) 63:27
Pierwszy mecz: White Dragons - Banda Speedway Team 6:4 (233 - 222)
Bonus: Banda Speedway Team


Kasztan Team Gorzów - REBELIANTKI 10:0 (290 - 162)
1. FG piaski (Wojtasgls) - Perła Lublin (Aśka1989) 46:44
2. FC Stare Drzewce Gorzów Wlkp.(Squall1) - Izka Team (Izka) 65:27
3. Gorzowiak Gorzów Wlkp(Marcins) - Victoria Tyczyn (Kasia24) 64:26
4. air kosmo racing Gorzów Wlkp.(Kosmo23) - K85 Toruń (Aga86) 64:26
5. Obojetni Gorzow Wlkp (Obojetni) - Iron Lady (Ironlady) 51:39
Pierwszy mecz: REBELIANTKI - Kasztan Team Gorzów 2:8 (142 - 298)
Bonus: Kasztan Team Gorzów


Miszczowie Slołłeja - pauzuje



9 Kolejka - 20.11.2012r
REBELIANTKI - Banda Speedway Team 10:0 (200 - 0)
Pierwszy mecz: Banda Speedway Team - REBELIANTKI 8:2 (273 - 180)
Bonus: REBELIANTKI


Miszczowie Slołłeja - Kasztan Team Gorzów 1:9 (151 - 299)
1. Ministranci Gniezno (biskuppp) - PBNF Bydgoszcz (Kabat) 43:47
2. Kia Motors (Boom) - KS Stalerna Gorzów Wlkp (Jasiu) 19:71
3. Victoria Gniezno (victorski) - Gorzowiak Gorzów Wlkp (Marcins) 24:66
4. Borus Gniezno (Artur_1982) - Obojetni Gorzow Wlkp (Obojetni) 45:45
5. Trilux Gniezno (Piotrekgno) - air kosmo racing Gorzów Wlkp. (Kosmo23) 20:70
Pierwszy mecz: Kasztan Team Gorzów - Miszczowie Slołłeja 8:2 (295 - 143)
Bonus: Kasztan Team Gorzów


White Dragons - pauzuje



10 Kolejka - 27.11.2012r
Banda Speedway Team - Miszczowie Slołłeja 10:0 (319 - 134)
1. Polonia Przyborów (Lenthir) - Ministranci Gniezno (biskuppp) 57:36
2. Unia Maszkienice (Atemi) - Victoria Gniezno (victorski) 66:24
3. Blaugrana Strzelno (Braszka) - Borus Gniezno (Artur_1982) 65:25
4. KS Stal piaski (Seba761) - Trilux Gniezno (Piotrekgno) 67:23
5. Sokół Maszkienice (Marek15) - Kia Motors (Boom) 64:26
Pierwszy mecz: Miszczowie Slołłeja - Banda Speedway Team 2:8 (169 - 283)
Bonus:


White Dragons - REBELIANTKI 8:2 (267 - 184)
1. Papug Toruń (Papug90) - Izka Team (Izka) 64:27
2. Draco Squad Kościan (Prosper) - Bytomianie Bytom (Gosia1kolo) 62:28
3. Speedwayclub Toruń (Grzechu) - Victoria Tyczyn (Kasia24) 48:42
4. SPPSP Bydgoszcz (Jamm1) - K85 Toruń (Aga86) 53:37
5. Petarda Gdańsk (Lyrak) - Perła Lublin (Aśka1989) 40:50
Pierwszy mecz: REBELIANTKI - White Dragons 4:6 (224 - 226)
Bonus: White Dragons


Kasztan Team Gorzów - pauzuje


*****************************************************************************************************

GRUPA B

1. ShoutBox % Team 06 - 5-0-1 48:12 697 13 pkt
2. T-R-T United 06 - 4-0-2 38:22 199 10 pkt
3. Speedway Lightnings 06 - 3-0-3 34:26 304 7 pkt
4. Young Rebels Of Choice 06 - 0-0-3 00:60 -1200 0 pkt

*kolejno: rozegrane mecze, wygrane, remisy, porażki, bilans dużych pkt, bilans małych pkt, pkt


1 Kolejka - 25.09.2012r
Speedway Lightnings - ShoutBox % Team 6:4 (263 - 172)
1. KS UNIA Tarnów (wiciu_666) - KWKS Polskie Pączki (Paperossi) 50:40
2. GKM Wini Grudziądz (Wlnl) - Centrum Graudenz (Graudenz) 33:57
3. CinekTeam Lublin (Cinekmontex) - Korona Rzeszów (Spawn101) 40:50
4. lanki Gdz grudziądz (lanki22) - Ujeścisko Gdańsk (Kosraf76) 75:0
5. Wac Grudziądz (Wacki) - Speedway Pawłowo (Grando) 65:25

T-R-T United - Young Rebels Of Choice 10:0 (200 - 0)


2 Kolejka - 02.10.2012r
ShoutBox % Team - T-R-T United 8:2 (258 - 195)
1. MKS Wisła Grudziądz (Raff) - Van Pur Rzeszów (Gawcio) 43:47
2. Centrum Graudenz (Graudenz) - Klorak Leszno (Karol) 52:38
3. KKS Angels Poznań (BarteQ) - Mazur Ełk (Tomato111) 46:44
4. KWKS Polskie Pączki (Paperossi) - Jadowici Tarnów (Serpent) 62:30
5. KS Start Toruń (Santi) - GKM Graudenz Grudziądz (Lucjanos) 55:36

Young Rebels Of Choice - Speedway Lightnings 0:10 (0 - 200)



3 Kolejka - 09.10.2012r
T-R-T United - Speedway Lightnings 6:4 (223 - 230)
1. Steel Warriors Rzeszów (Bootman) - GKM Wini Grudziądz (Wlnl) 50:43
2. Mazur Ełk (Tomato111) - Wac Grudziądz (Wacki) 47:43
3. Van Pur Rzeszów (Gawcio) - KS UNIA Tarnów (wiciu_666) 37:53
4. Klorak Leszno (Karol) - Wyczerpy Hej Południe (diablisko) 42:48
5. GKM Graudenz Grudziądz (Lucjanos) - lanki Gdz grudziądz (lanki22) 47:43

Young Rebels Of Choice - ShoutBox % Team 0:10 (0 - 200)



4 Kolejka - 30.10.2012r
ShoutBox % Team - Young Rebels Of Choice 10:0 (200 - 0)
Pierwszy mecz: Young Rebels Of Choice - ShoutBox % Team 0:10 (0 - 200)
Bonus: ShoutBox % Team


Speedway Lightnings - T-R-T United 4:6 (216 - 219)
1. GKM Wini Grudziądz (Wlnl) - GKM Graudenz Grudziądz (Lucjanos) 64:26
2. Wyczerpy Hej Południe (diablisko) - Mazur Ełk (Tomato111) 43:47
3. lanki Gdz grudziądz (lanki22) - Klorak Leszno (Karol) 44:46
4. KS UNIA Tarnów (wiciu_666) - Jadowici Tarnów (Serpent) 0:75
5. Wac Grudziądz (Wacki) - Steel Warriors Rzeszów (Bootman) 65:25
Pierwszy mecz: T-R-T United - Speedway Lightnings 6:4 (223 - 230)
Bonus: T-R-T United



5 Kolejka - 06.11.2012r
T-R-T United - ShoutBox % Team 4:6 (143 - 277)
1. Klorak Leszno (Karol) - KS Start Toruń (Santi) 40:50
2. Mazur Ełk (Tomato111) - KWKS Polskie Pączki (Paperossi) 0:75
3. Van Pur Rzeszów (Gawcio) - Centrum Graudenz (Graudenz) 49:41
4. Jadowici Tarnów (Serpent) - MKS Wisła Grudziądz (Raff) 54:36
5. GKM Graudenz Grudziądz (Lucjanos) - Korona Rzeszów (Spawn101) 0:75
Pierwszy mecz: ShoutBox % Team - T-R-T United 8:2 (258 - 195)
Bonus: ShoutBox % Team


Speedway Lightnings - Young Rebels Of Choice 10:0 (200 - 0)
Pierwszy mecz: Young Rebels Of Choice - Speedway Lightnings 0:10 (0 - 200)
Bonus: Speedway Lightnings



6 Kolejka - 13.11.2012r
ShoutBox % Team - Speedway Lightnings 10:0 (307 - 116)
1. KWKS Polskie Pączki (Paperossi) - Wyczerpy Hej Południe (diablisko) 46:44
2. KS Start Toruń (Santi) - Skrzaciki Grudziądz (Skrzacik) 75:0
3. Korona Rzeszów (Spawn101) - Wac Grudziądz (Wacki) 75:0
4. Centrum Graudenz (Graudenz) - KS UNIA Tarnów (wiciu_666) 54:36
5. MKS Wisła Grudziądz (Raff) - GKM Wini Grudziądz (Wlnl) 57:36
Pierwszy mecz: Speedway Lightnings - ShoutBox % Team 6:4 (263 - 172)
Bonus: ShoutBox % Team


Young Rebels Of Choice - T-R-T United 0:10 (0 - 200)
Pierwszy mecz: T-R-T United - Young Rebels Of Choice 10:0 (200 - 0)
Bonus: T-R-T United


*****************************************************************************************************

FAZA PLAY-OFF

GRUPA MISTRZOWSKA

1. ShoutBox % Team 06 - 4-0-2 34:26 374 10 pkt
2. White Dragons 06 - 3-0-3 34:26 81 8 pkt
3. T-R-T United 06 - 3-0-3 34:26 -79 8 pkt
4. Kasztan Team Gorzów 06 - 2-0-4 18:42 -376 4 pkt

*kolejno: rozegrane mecze, wygrane, remisy, porażki, bilans dużych pkt, bilans małych pkt, pkt


11 Kolejka - 04.12.2012r
White Dragons - T-R-T United 4:6 (244 - 208)
1. Papug Toruń (Papug90) - Steel Warriors Rzeszów (Bootman) 60:30
2. SPPSP Bydgoszcz (Jamm1) - Klorak Leszno (Karol) 42:48
3. PKS Unia Leszno (Pajej1) - Jadowici Tarnów (Serpent) 42:48
4. Speedwayclub Toruń (Grzechu) - Mazur Ełk (Tomato111) 37:55
5. Liverpool Toruń (Milenium) - Van Pur Rzeszów (Gawcio) 63:27

ShoutBox % Team - Kasztan Team Gorzów 10:0 (282 - 170)
1. KWKS Polskie Pączki (Paperossi) - KS Stalerna Gorzów Wlkp (Jasiu) 49:41
2. Centrum Graudenz (Graudenz) - FG piaski (wojtasgls) 51:41
3. Speedway Pawłowo (Grando) - FC Stare Drzewce Gorzów Wlkp.(Squall1) 64:26
4. Korona Rzeszów (Spawn101) - PBNF Bydgoszcz (Kabat) 61:29
5. MKS Wisła Grudziądz (Raff) - Obojetni Gorzow Wlkp (Obojetni) 57:33


12 Kolejka - 11.12.2012r
T-R-T United - Kasztan Team Gorzów 10:0 (296 - 154)
1. Steel Warriors Rzeszów (Bootman) - KS Stalerna Gorzów Wlkp (Jasiu) 57:33
2. Jadowici Tarnów (Serpent) - FG piaski (wojtasgls) 58:32
3. Mazur Ełk (Tomato111) - FC Stare Drzewce Gorzów Wlkp.(Squall1) 65:25
4. Klorak Leszno (Karol) - PBNF Bydgoszcz (Kabat) 53:37
5. GKM Graudenz Grudziądz (Lucjanos) - Obojetni Gorzow Wlkp (Obojetni) 63:27

ShoutBox % Team - White Dragons 6:4 (236 - 214)
1. Korona Rzeszów (Spawn101) - Petarda Gdańsk (Lyrak) 60:30
2. KWKS Polskie Pączki (Paperossi) - SPPSP Bydgoszcz (Jamm1) 45:45
3. Speedway Pawłowo (Grando) - Liverpool Toruń (Milenium) 53:37
4. KKS Angels Poznań (BarteQ) - Papug Toruń (Papug90) 33:57
5. Centrum Graudenz (Graudenz) - PKS Unia Leszno (Pajej1) 45:45


13 Kolejka - 18.12.2012r
Kasztan Team Gorzów - T-R-T United 6:4 (233 - 217)
1. KS Stalerna Gorzów Wlkp (Jasiu) - GKM Graudenz Grudziądz (Lucjanos) 71:19
2. PBNF Bydgoszcz (Kabat) - Klorak Leszno (Karol) 48:42
3. FC Stare Drzewce Gorzów Wlkp.(Squall1) - Mazur Ełk (Tomato111) 28:62
4. FG piaski (wojtasgls) - Jadowici Tarnów (Serpent) 46:44
5. Obojetni Gorzow Wlkp (Obojetni) - Steel Warriors Rzeszów (Bootman) 40:50

Pierwszy mecz: T-R-T United - Kasztan Team Gorzów 10:0 (296 - 154)
Bonus: T-R-T United


White Dragons - ShoutBox % Team 10:0 (248 - 202)
1. Petarda Gdańsk (Lyrak) - KKS Angels Poznań (BarteQ) 50:40
2. PKS Unia Leszno (Pajej1) - KS Start Toruń (Santi) 48:42
3. Liverpool Toruń (Milenium) - MKS Wisła Grudziądz (Raff) 56:34
4. SPPSP Bydgoszcz (Jamm1) - Korona Rzeszów (Spawn101) 47:43
5. Papug Toruń (Papug90) - Speedway Pawłowo (Grando) 47:43
Pierwszy mecz: ShoutBox % Team - White Dragons 6:4 (236 - 214)
Bonus: White Dragons



14 Kolejka - 25.12.2012
T-R-T United - White Dragons 8:2 (242 - 214)
1. Van Pur Rzeszów (Gawcio) - Speedwayclub Toruń (Grzechu) 55:38
2. Jadowici Tarnów (Serpent) - SPPSP Bydgoszcz (Jamm1) 50:40
3. Mazur Ełk (Tomato111) - Liverpool Toruń (Milenium) 55:38
4. Klorak Leszno (Karol) - Papug Toruń (Papug90) 33:57
5. Steel Warriors Rzeszów (Bootman) - PKS Unia Leszno (Pajej1) 49:41
Pierwszy mecz: White Dragons - T-R-T United 4:6 (244 - 208)
Bonus: T-R-T United


Kasztan Team Gorzów - ShoutBox % Team 6:4 (180 - 269)
1. Gorzowiak Gorzów Wlkp (Marcins) - ShoutBox Team Gniezno (Hyziu) 50:40
2. Obojetni Gorzow Wlkp (Obojetni) - SSC Zajezdnicy Częstochowa (Thomasso) 16:73
3. PBNF Bydgoszcz (Kabat) - SSC Debeściaki Bobolice (Phoenix) 53:37
4. KS Stalerna Gorzów Wlkp (Jasiu) - SSC Zajezdnicy Leszno (Kayt) 15:75
5. FG piaski (wojtasgls) - LTŻ Lublin (Pavel) 46:44
Pierwszy mecz: ShoutBox % Team - Kasztan Team Gorzów 10:0 (282 - 170)
Bonus: ShoutBox % Team


*****************************************************************************************************

GRUPA ŚRODKA

1. Speedway Lightnings 06 - 6-0-0 53:07 846 15 pkt
2. REBELIANTKI 06 - 3-0-3 39:21 461 7 pkt
3. Banda Speedway Team 06 - 3-0-3 28:32 -107 7 pkt
4. Young Rebels Of Choice 06 - 0-0-6 00:60 -1200 0 pkt

*kolejno: rozegrane mecze, wygrane, remisy, porażki, bilans dużych pkt, bilans małych pkt, pkt


11 Kolejka - 04.12.2012r
Banda Speedway Team - Young Rebels Of Choice 10:0 (200 - 0)

Speedway Lightnings - REBELIANTKI 6:4 (230 - 210)
1. Wac Grudziądz (Wacki) - Perła Lublin (Aśka1989) 0:75
2. Yellow-Blue Grudziądz (Podhal) - Victoria Tyczyn (Kasia24) 42:48
3. KS Unia Tarnów (wiciu_666) - K85 Toruń (Aga86) 66:24
4. GKM Wlnl Grudziądz (Wlnl) - IRON LADY (Ironlady) 59:34
5. Wyczerpy Hej Południe (Diablisko) - Izka Team (Izka) 63:29


12 Kolejka - 11.12.2012r
Young Rebels Of Choice - REBELIANTKI 0:10 (0 - 200)

Speedway Lightnings - Banda Speedway Team 10:0 (200 - 0)


13 Kolejka - 18.12.2012r
REBELIANTKI - Young Rebels Of Choice 10:0 (200 - 0)
Pierwszy mecz: Young Rebels Of Choice - REBELIANTKI 0:10 (0 - 200)
Bonus: REBELIANTKI


Banda Speedway Team - Speedway Lightnings 0:10 (0 - 200)
Pierwszy mecz: Speedway Lightnings - Banda Speedway Team 10:0 (200 - 0)
Bonus: Speedway Lightnings



14 Kolejka - 25.12.2012r
Young Rebels Of Choice - Banda Speedway Team 0:10 (0 - 200)
Pierwszy mecz: Banda Speedway Team - Young Rebels Of Choice 10:0 (200 - 0)
Bonus: Banda Speedway Team


REBELIANTKI - Speedway Lightnings 3:7 (212 - 238)
1. Izka Team (Izka) - Wyczerpy Hej Południe (diablisko) 41:49
2. Perła Lublin (Aśka1989) - GKM Wini Grudziądz (Wlnl) 62:28
3. IRON LADY (Ironlady) - KS UNIA Tarnów (wiciu_666) 34:56
4. K85 Toruń (Aga86) - YELLOW-BLUE GRUDZIĄDZ (Podhal) 45:45
5. Victoria Tyczyn (Kasia24) - lanki Gdz grudziądz (lanki22) 30:60
Pierwszy mecz: Speedway Lightnings - REBELIANTKI 6:4 (230 - 210)
Bonus: Speedway Lightnings
Ostatnio zmieniony przez Rafi 2012-12-28, 12:33, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Rafi
Kubańska Armia



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-12-27, 18:59   

A-klasa


1. ShoutBox Junior Team 14 - 11-1-2 102:36 +946 30 pkt
2. Junior Lightnings 14 - 9-1-4 78:60 +282 23 pkt
3. Team A-Fighters 14 - 8-0-6 81:59 +574 22 pkt
4. PARENT'E OLIWIA'S JUR'E 14 - 7-2-5 80:56 +337 21 pkt
5. Blue Dragons 14 - 9-0-5 80:60 +296 21 pkt
6. Awesome Lightnings 14 -5-0-8 62:78 -348 14 pkt
7. Bloody Rebels of Choice 14 - 2-0-12 36:104 -1185 5 pkt
8. Hussars Warriors 14 - 2-0-12 37:103 -941 4 pkt

*kolejno: rozegrane mecze, wygrane, remisy, porażki, bilans dużych pkt, bilans małych pkt, pkt


1 kolejka - 25.09.2012r
ShoutBox Junior Team - Blue Dragons 8:2 (250 - 203)
1. Unigumki Sypniewo (Damix83) - Smoczyk Leszno (Tomek2891) 62:28
2. Lider Lublin (Luqaszk) - Copernicus Torun (Lookas) 50:40
3. Bystrzyca Lublin (adam_1955) - Rockabilly Devils (Siuber) 51:42
4. Jimi Team Rzeszów (Thunderkiss) - Polonia Bajka Bydgoszcz (Adamk) 47:43
5. ŁTŻ Łódź (Wiadro) - Fc Barsa (Bzyk) 40:50

Team A-Fighters - Bloody Rebels Of Choice 10:0 (332 - 88)
1. Agromix Leszno (Pinczoch) - Karrix Speedway Toruń (Karuzo) 65:25
2. Jagiellonia II Białystok (Tomek1982) - Tesser Team (Tesser) 75:0
3. Płomień Częstochowa (Picia385) - Unia Nidzica (Cavalera90) 57:33
4. KMŻ Dominów (Konrad369) - CKM Włókniarz Cz-wa (Soap) 75:0
5. Wiraż Wrocław (Bombelek5) - PKR Polonia Piła (Gruntek) 60:30

Awesome Lightnings - PARENT'E OLIWIA'S JUR'E 7:3 (222 - 217)
1. GKM GTŻ MIRKO GRUDZIĄDZ (Mirko) - Moto Lublin (Walter) 66-24
2. Forza Toruń (Veron11) - Opal Toruń (Smoczas) 60-31
3. KS Lotnisko Grudziądz (Michal2189) - Gladiatorzy Pleszew (Tomek) 0-75
4. Speedway Koszalin (Boniek66) - KS Żużlowiec Toruń (Hermes) 45-45
5. Wigry Suwałki (Morfeusz) - Spartakus Toruń (Scorpic1976) 51-42

Hussars Warriors - Junior Lightnings 4:6 (233 - 217)
1. Polonia Wąbrzeźno (Seba94) - R.K.O. Dream Team Tarnów (Demon) 60:30
2. Kultywator Seroczki (Jordan3399) - Toros Grudziądz (Czokczok) 71:19
3. AK47 x New York City Diesel (Dawid64) - GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) 44:46
4. ZWM Toruń (Calban) - Alchemist elite Andromeda (Andromeda) 31:59
5. Kiełczaki (Emilpivko) - GTŻ Specjal Team Grudziądz (Bubu) 27:63



2 kolejka - 02.10.2012r
Blue Dragons - Awesome Lightnings 10:0 (299 - 136)
1. Smoczyk Leszno (Tomek2891) - Motor Toruń (Godlike) 63:27
2. Rockabilly Devils (Siuber) - Speedway Koszalin (Boniek66) 48:42
3. Polonia Bajka Bydgoszcz (Adamk) - Wigry Suwałki (Morfeusz) 59:31
4. Fc Barsa (Bzyk) - Forza Toruń (Veron11) 54:36
5. Copernicus Torun (Lookas) - GKM Speed Grudziądz (Kurasgdz) 75:0

Bloody Rebels Of Choice - Hussars Warriors 6:4 (198 - 237)
1 PKR Polonia Piła (Gruntek) vs Kultywator Seroczki (jordan3399) 30:60
2 Kaczory Grudziądz (kwak1983) vs ZWM Toruń (Calban) 47:43
3 RED BULL X- Zielona Góra (Tymek95) vs Mój domek (skofild2) 0:75
4 Tesser Team (Tesser) vs Polonia Wąbrzeźno (seba94) 47:43
5 Unia Nidzica (Cavalera90) vs AK47 x New York City Diesel (dawid64) 74:16

Junior Lightnings - Team A-Fighters 6:4 (232 - 221)
1. AXO Team Grudziądz (Czareksob) - Agromix Leszno (Pinczoch) 29:61
2. Alchemist elite Andromeda (Andromeda) - KMŻ Dominów (Konrad369) 65:26
3. Unibax Tarnów (Poland_sis) - Płomień Częstochowa (Picia385) 20:72
4. GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) - ŁukiZG (Falubaz15) 67:23
5. GTŻ Specjal Team Grudziądz (Bubu) - Jagiellonia II Białystok (Tomek1982) 51:39

PARENT'E OLIWIA'S JUR'E - ShoutBox Junior Team 2:8 (162 - 275)
1. KS Żużlowiec Toruń (Hermes) - Unigumki Sypniewo (Damix83) 0:75
2. Moto Lublin (Walter) - Lider Lublin (Luqaszk) 45:45
3. Gladiatorzy Pleszew (Tomek) - Bystrzyca Lublin (adam_1955) 42:48
4. Opal Toruń (Smoczas) - Jimi Team Rzeszów (Thunderkiss) 30:62
5. Spartakus Toruń (Scorpic1976) - ŁTŻ Łódź (Wiadro) 45:45



3 kolejka - 09.10.2012r
Bloody Rebels Of Choice - Blue Dragons 4:6 (168 - 270)
1. RED BULL X- Zielona Góra (Tymek95) - Smoczyk Leszno (Tomek2891) 0:75
2. Karrix Speedway Toruń (Karuzo) - Copernicus Torun (Lookas) 52:41
3. Unia Nidzica (Cavalera90) - Rockabilly Devils (Siuber) 29:61
4. Tesser Team (Tesser) - Polonia Bajka Bydgoszcz (Adamk) 51:39
5. PKR Polonia Piła (Gruntek) - Fc Barsa (Bzyk) 36:54

Team A-Fighters - ShoutBox Junior Team 4:6 (196 - 256)
1. Jagiellonia II Białystok (Tomek1982) - Unigumki Sypniewo (Damix83) 28:62
2. Agromix Leszno (Pinczoch) - Lider Lublin (Luqaszk) 49:41
3. Płomień Częstochowa (Picia385) - Bystrzyca Lublin (adam_1955) 46:44
4. Wiraż Wrocław (Bombelek5) - Jimi Team Rzeszów (Thunderkiss) 33:59
5. Black Riders Leszno (Speedway_fighter) - ŁTŻ Łódź (Wiadro) 40:50

Awesome Lightnings - Junior Lightnings 4:6 (218 - 232)
1 Wigry Suwałki (Morfeusz) - Alchemist elite Andromeda (Andromeda) 36:54
2 GKM GTŻ MIRKO GRUDZIĄDZ (Mirko) - AXO Team Grudziądz (Czareksob) 54:36
3 Forza Toruń (Veron11) - GTŻ Specjal Team Grudziądz (Bubu) 49:41
4 Krzyżacy 1962 Toruń (Terminator218) - GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) 37:53
5 Speedway Koszalin (Boniek66) - JKS Jeżewo (Urbanski94) 42:48

Hussars Warriors - PARENT'E OLIWIA'S JUR'E 6:4 (227 - 224)
1. Sokół Straszewo (kurass12) vs Moto Lublin (Walter) 55 : 35
2. Moj domek (skofild2) vs Gladiatorzy Pleszew (Tomek) 52 : 38
3. ZWM Toruń (Calban) vs KS Żużlowiec Toruń (Hermes) 52 : 39
4. AK47 x New York City Diesel (Dawid64) vs Wkrety12 Modli (Wkrety12) 31 : 59
5. Polonia Wąbrzeźno (Seba94) vs Spartakus Toruń (Scorpic1976) 37 : 53



4 kolejka - 16.10.2012r
ShoutBox Junior Team - Awesome Lightnings 8:2 (291 - 161)
1. Lider Lublin (Luqaszk) - Krzyżacy 1962 Toruń (Terminator218) 53:37
2. Unigumki Sypniewo (Damix83) - GKM GTŻ MIRKO GRUDZIĄDZ (Mirko) 66:26
3. ŁTŻ Łódź (Wiadro) - Wigry Suwałki (Morfeusz) 42:48
4. Bystrzyca Lublin (adam_1955) - Speedway Koszalin (Boniek66) 73:17
5. Jimi Team Rzeszów (Thunderkiss) - Forza Toruń (Veron11) 57:33

Blue Dragons - Hussars Warriors 10:0 (283 - 167)
1. Smoczyk Leszno (Tomek2891) - Kultywator Seroczki (jordan3399) 46:44
2. Fc Barsa (Bzyk) - Mój domek (skofild2) 58:32
3. Copernicus Torun (Lookas) - Kiełczaki (Emilpivko) 57:33
4. Rockabilly Devils (Siuber) - Polonia Wąbrzeźno (Seba94) 63:27
5. Polonia Bajka Bydgoszcz (Adamk) - ZWM Toruń (Calban) 59:31

Junior Lightnings - Bloody Rebels Of Choice 10:0 (314 - 106)
1. Alchemist elite Andromeda (Andromeda) - Kaczory Grudziądz (kwak1983) 49:41
2. CKM Włókniarz Cz-wa (Soap) - PKR Polonia Piła (Gruntek) 75:0
3. GTŻ Specjal Team Grudziądz (Bubu) - Unia Nidzica (Cavalera90) 75:0
4. JKS Jeżewo (Urbanski94) - Tesser Team (Tesser) 59:31
5. GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) - RED BULL X- Zielona Góra (Tymek95) 56:34

PARENT'E OLIWIA'S JUR'E - Team A-Fighters 8:2 (232 - 217)
1. Moto Lublin (Walter)- Agromix Leszno (Pinczoch) 30-60
2 Gladiatorzy Pleszew (Tomek)- Wiraż Wrocław (Bombelek5) 46-44
3.Wkrety12 Modli (Wkrety12)- Płomień Częstochowa (Picia385) 45-44
4. Spartakus Toruń (Scorpic1976) - Jagiellonia II Białystok (Tomek1982) 55-35
5. KS Żużlowiec Toruń (Hermes) - Black Riders Leszno (Speedway_fighter) 56-34



5 kolejka - 23.10.2012r
Bloody Rebels Of Choice - PARENT'E OLIWIA'S JUR'E 4-6 (226 - 227)
1. Ks Kolejarz Opole (Prezes77) - Moto Lublin (Walter) 49-41
2. Karrix Speedway Toruń (Karuzo) - Gladiatorzy Pleszew (Tomek) 53-37
3. PKR Polonia Piła (Gruntek) - Wkrety12 Modli (Wkrety12) 40-50
4. Tesser Team (Tesser) - Opal Toruń (Smoczas) 41-52
5. RED BULL X- Zielona Góra (Tymek95) - KS Żużlowiec Toruń (Hermes) 43-47

Blue Dragons - Junior Lightnings 8:2 (224 - 211)
1. Rockabilly Devils (Siuber) - GTŻ Specjal Team Grudziądz (Bubu) 61:29
2. Smoczyk Leszno (Tomek2891) - AXO Team Grudziądz (Czareksob) 60:30
3. Polonia Bajka Bydgoszcz (Adamk) - Alchemist elite Andromeda (Andromeda) 0:75
4. Fc Barsa (Bzyk) - JKS Jeżewo (Urbanski94) 50:40
5. Copernicus Torun (Lookas) - GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) 53:37

Awesome Lightnings - Team A-Fighters 8:2 (233 - 217)
1. GKM GTŻ MIRKO GRUDZIĄDZ (Mirko) - RKS Motor Lublin (Teqila1) 53:37
2. Forza Toruń (Veron11) - Black Riders Leszno (Speedway_fighter) 50:40
3. Krzyżacy 1962 Toruń (Terminator218) - Płomień Częstochowa (Picia385) 24:66
4. Wigry Suwałki (Morfeusz)- Jagiellonia II Białystok (Tomek1982) 60:30
5. Speedway Koszalin (Boniek66) - Wiraż Wrocław (Bombelek5) 46:44

Hussars Warriors - ShoutBox Junior Team 4:6 (230 - 220)
1. Kiełczaki (Emilpivko) - ŁTŻ Łódź (Wiadro) 44:46
2. Kultywator Seroczki (jordan3399) - Unigumki Sypniewo (Damix83) 54:36
3. ZWM Toruń (Calban) - Lider Lublin (Luqaszk) 41:49
4. Polonia Wąbrzeźno (Seba94) - Jimi Team Rzeszów (Thunderkiss) 31:59
5. Moj domek (Skofild2) - GitSkład (Motorhead) 60:30



6 kolejka - 30.10.2012r
ShoutBox Junior Team - Junior Lightnings 8:2 (269 - 184)
1. Bystrzyca Lublin (adam_1955) - ZBW Ostrów wlkp (Bamboocha1896) 46:44
2. Unigumki Sypniewo (Damix83) - CKM Włókniarz Cz-wa (Soap) 61:29
3. Lider Lublin (Luqaszk) - GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) 60:32
4. ŁTŻ Łódź (Wiadro) - Alchemist elite Andromeda (Andromeda) 37:53
5. Jimi Team Rzeszów (Thunderkiss) - JKS Jeżewo (Urbanski94) 65:26

Team A-Fighters - Hussars Warriors 8:2 (243 - 209)
1. Agromix Leszno (Pinczoch) vs Kultywator Seroczki (jordan3399) 51:39
2. Black Riders Leszno (Speedway_fighter) vs Polonia Wabrzezno (seba94) 56:34
3. Wiraż Wrocław (Bombelek5) vs Moj domek (skofild2) 49:41
4. Jagiellonia II Białystok (Tomek1982) vs Kiełczaki (emilpivko) 51:39
5. KMŻ Dominów (Konrad369) vs ZWM Toruń (calban) 36:56

Awesome Lightnings - Bloody Rebels Of Choice 8:2 (272 - 166)
1. Speedway Koszalin (Boniek66) - Kaczory Grudziądz (kwak1983) 38:52
2. GKM GTŻ MIRKO GRUDZIĄDZ (Mirko) - PKR Polonia Piła (Gruntek) 62:28
3. Wigry Suwałki (Morfeusz) - Ks Kolejarz Opole (Prezes77) 49:44
4. Krzyżacy 1962 Toruń (Terminator218) - RED BULL X- Zielona Góra (Tymek95) 75:0
5. Forza Toruń (Veron11) - Tesser Team (Tesser) 48:42

PARENT'E OLIWIA'S JUR'E - Blue Dragons 7:3 (254 - 200)
1. Moto Lublin (Walter) - Smoczyk Leszno (Tomek2891) 59:32
2. Opal Toruń (Smoczas) - Copernicus Torun (Lookas) 37:54
3. Spartakus Toruń (Scorpic1976) - Rockabilly Devils (Siuber) 63:29
4. Gladiatorzy Pleszew (Tomek) - Polonia Bajka Bydgoszcz (Adamk) 50:40
5. Wkrety12 Modli (Wkrety12) - Fc Barsa (Bzyk) 45:45



8 kolejka - 13.11.2012r
Team A-Fighters - Blue Dragons 9:1 (253:197)
1. Jagiellonia II Białystok (Tomek1982) - Rockabilly Devils (Siuber) 46:44
2. Agromix Leszno (Pinczoch) - Smoczyk Leszno (Tomek2891) 63:27
3. Płomień Częstochowa (Picia385) - Polonia Bajka Bydgoszcz (Adamk) 53:37
4. Wiraż Wrocław (Bombelek5) - Fc Barsa (Bzyk) 46:44
5. Black Riders Leszno (Speedway_fighter) - Copernicus Torun (Lookas) 45:45
Pierwszy mecz: BD - TAF 6:4 (239 - 211)
Bonus: Team A-Fighters


ShoutBox Junior Team - Bloody Rebels Of Choice 10:0 (291 - 161)
1. Unigumki Sypniewo (Damix83) - Kaczory Grudziądz (kwak1983) 58:34
2. ŁTŻ Łódź (Wiadro) - RED BULL X- Zielona Góra (Tymek95) 57:33
3. Jimi Team Rzeszów (Thunderkiss) - Ks Kolejarz Opole (Prezes77) 61:29
4. Bystrzyca Lublin (adam_1955) - Tesser Team (Tesser) 56:34
5. Lider Lublin (Luqaszk) - LWKS Gladiator (Miki1503) 59:31
Pierwszy mecz: Broc - Sbjt 2:8 (166 - 272)
Bonus: ShoutBox Junior Team


PARENT'E OLIWIA'S JUR'E - Junior Lightnings 8-2 (263-192)
1. KS Żużlowiec Toruń (Hermes) - GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) 65-25
2. Moto Lublin (Walter) - CKM Włókniarz Cz-wa (Soap) 61-29
3. Wkrety12 Modli (Wkrety12)- Włókniarz11122 Częstochowa (Beny1230) 52-41
4. Opal Toruń (Smoczas) - Alchemist elite Andromeda (Andromeda) 32-60
5. Spartakus Toruń ( Scorpic1976 ) - JKS Jeżewo (Urbanski94) 53-37
Pierwszy mecz: JL - Poj 4-4 (186 - 177)
Bonus: PARENT'E OLIWIA'S JUR'E


Awesome Lightnings - Hussars Warriors 10:0 (200 - 0)
Pierwszy mecz: HS - AL 2:8 (193 - 242)
Bonus: Awesome Lightnings


9 kolejka - 20.11.2012r
Junior Lightnings - ShoutBox Junior Team 6:4 (215 - 237)
1. CKM Włókniarz Cz-wa (Soap) - ŁTŻ Łódź (Wiadro) 47:43
2. GTŻ Specjal Team Grudziądz (Bubu) - Unigumki Sypniewo (Damix83) 26:64
3. Włókniarz11122 Częstochowa (Beny1230) - Bystrzyca Lublin (adam_1955) 50:40
4. Alchemist elite Andromeda (Andromeda) - Lider Lublin (Luqaszk) 49:41
5. GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) - Jimi Team Rzeszów (Thunderkiss) 43:49
Pierwszy mecz: SBJT - JL 8:2 (269 - 184)
Bonus: ShoutBox Junior Team


Hussars Warriors - Team A-Fighters 4:6 (216-235)
1. Sokół Straszewo(Kurass12) - Agromix Leszno (Pinczoch) 42:48
2. Kiełczaki(emilpivko) - KMŻ Dominów (Konrad369) 59:32
2. Mój domek(Skofild2) - Wiraż Wrocław (Bombelek5) 25:65
3. ZWM Toruń(calban) - Jagiellonia II Białystok (Tomek1982) 65:25
4. Polonia Wąbrzeźno(Seba94) - Płomień Częstochowa (Picia385) 25:65
Pierwszy mecz: TAF - HS 8:2 (243 - 209)
Bonus: Team A-Fighters


Bloody Rebels Of Choice - Awesome Lightnings 7:3 (259 - 191)
1. Karrix Speedway Toruń (Karuzo) - GKM GTŻ MIRKO GRUDZIĄDZ (Mirko) 45:45
2. Ks Kolejarz Opole (Prezes77) - Forza Toruń (Veron11) 61:29
3. LWKS Gladiator (Miki1503) - Krzyżacy 1962 Toruń (Terminator218) 65:25
4. Tesser Team (Tesser) - Speedway Koszalin (Boniek66) 67:23
5. RED BULL X- Zielona Góra (Tymek95) - Wigry Suwałki (Morfeusz) 21:69
Pierwszy mecz: AL - BROC 8:2 (272 - 166)
Bonus: Awesome Lightnings


Blue Dragons - PARENT'E OLIWIA'S JUR'E 6:4 (192 - 245)
1) Smoczyk Leszno (Tomek2891) - Moto Lublin (Walter) 64 : 26
2) Copernicus Torun (Lookas) - Gladiatorzy Pleszew (Tomek) 48 : 42
3) FC Barsa (Bzyk) - Wkrety12 Modli (Wkrety12) 46 : 44
4) Diament Grudziądz (Diament) - Spartakus Toruń ( Scorpic1976 ) 0-75
5) Polonia Bajka Bydgoszcz (Adamk) - KS Żużlowiec Toruń (Hermes) 34 : 56
Pierwszy mecz: POJ - BD 7:3 (254 - 200)
Bonus: PARENT'E OLIWIA'S JUR'E



10 kolejka - 27.11.2012r
PARENT'E OLIWIA'S JUR'E - Bloody Rebels Of Choice 10:0 (290 - 160)
1. Moto Lublin (Walter) - Kaczory Grudziądz (kwak1983) 56-34
2. Opal Toruń (Smoczas) - RED BULL X- Zielona Góra (Tymek95) 72-18
3. Wkrety12 Modli (Wkrety12)- Ks Kolejarz Opole 1977 (Prezes77) 49-41
4. KS Żużlowiec Toruń (Hermes)- Tesser Team (Tesser) 59-31
5. Gladiatorzy Pleszew (Tomek) - LWKS Gladiator (Miki1503) 54-36
Pierwszy mecz: BROC - POJ 4-6 (226 - 227)
Bonus: PARENT'E OLIWIA'S JUR'E


Junior Lightnings - Blue Dragons 8:2 (246 - 206)
1. CKM Włókniarz Cz-wa (Soap) - KKS Unia Leszno SSA (Celeron) 56:33
2. GTŻ Specjal Team Grudziądz (Bubu) - Smoczyk Leszno (Tomek2891) 25:65
3. Alchemist elite Andromeda (Andromeda) - Copernicus Torun (Lookas) 55:35
4. Włókniarz11122 Częstochowa (Beny1230) - FC Barsa (Bzyk) 61:29
5. GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) - Diament Grudziądz (Diament) 49:44
Pierwszy mecz: BD - JL 8:2 (224 - 211)
Bonus: Junior Lightnings


Team A-Fighters - Awesome Lightnings 10:0 (303 - 133)
1. Agromix Leszno (Pinczoch) - GKM GTŻ MIRKO GRUDZIĄDZ (Mirko) 57:33
2. Płomień Częstochowa (Picia385) - Forza Toruń (Veron11) 63:28
3. Black Riders Leszno (Speedway_fighter) - Krzyżacy 1962 Toruń (Terminator218) 61:29
4. Jagiellonia II Białystok (Tomek1982) - Speedway Koszalin (Boniek66) 75:0
5. Wiraż Wrocław (Bombelek5) - Wigry Suwałki (Morfeusz) 47:43
Pierwszy mecz: AL - TAF 8:2 (233 - 217)
Bonus: Team A-Fighters


ShoutBox Junior Team - Hussars Warriors 10:0 (290 - 160)
1. Unigumki Sypniewo (Damix83) - Kultywator Seroczki (jordan3399) 56:34
2. Bystrzyca Lublin (adam_1955) - Mój domek (skofild2) 57:33
3. ŁTŻ Łódź (Wiadro) - Polonia Wąbrzeźno (seba94) 56:34
4. Lider Lublin (Luqaszk) - Kiełczaki (emilpivko) 59:31
5. Jimi Team Rzeszów (Thunderkiss) - ZWM Toruń (calban) 62:28
Pierwszy mecz: HS - SBJT 4:6 (230 - 220)
Bonus: ShoutBox Junior Team


11 kolejka - 04.12.2012r
Awesome Lightnings - ShoutBox Junior Team 2:8 (210 - 245)
1. GKM GTŻ MIRKO GRUDZIĄDZ (Mirko) - ŁTŻ Łódź (Wiadro) 63:27
2. Krzyżacy 1962 Toruń (Terminator218) - Unigumki Sypniewo (Damix83) 27:63
3. Kasta Gniezno (Grzechu100) - Lider Lublin (Luqaszk) 41:51
4. Forza Toruń (Veron11) - Jimi Team Rzeszów (Thunderkiss) 38:52
5. Wigry Suwałki (Morfeusz) - Bystrzyca Lublin (adam_1955) 41:52
Pierwszy mecz: SBJT - AL 8:2 (291 - 161)
Bonus: ShoutBox Junior Team


Hussars Warriors - Blue Dragons 2:8 (168 - 267)
1. ZWM Toruń (Calban) - Wrzosy Toruń (Wrzosy) 38:52
2. Kultywator Seroczki (jordan3399) - Copernicus Torun (Lookas) 43:47
3. Polonia Wąbrzeźno (Seba94) - KKS Unia Leszno SSA (Celeron) 39:51
4. Kiełczaki (Emilpivko) - Fc Barsa (Bzyk) 0:75
5. Mój domek (skofild2) - Rockabilly Devils (Siuber) 48:42
Pierwszy mecz: BD - HS 10:0 (283 - 167)
Bonus: Blue Dragons


Bloody Rebels Of Choice - Junior Lightnings 1:9 (163:288)
1. Karrix Speedway Toruń (Karuzo) - CKM Włókniarz Cz-wa (Soap) 45:45
2. Tesser Team (Tesser) - GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) 32:59
3. Ks Kolejarz Opole 1977 (Prezes77) - Alchemist elite Andromeda (Andromeda) 40:50
4. RED BULL X- Zielona Góra (Tymek95) - JKS Jeżewo (Urbanski94) 17:73
5. LWKS Gladiator (Miki1503) - Włókniarz11122 Częstochowa (Beny1230) 29:61
Pierwszy mecz: JL - BROC 10:0 (314 - 106)
Bonus: Junior Lightnings


Team A-Fighters - PARENT'E OLIWIA'S JUR'E 8:2 (267-187)
1. Agromix Leszno (Pinczoch) - Moto Lublin (Walter) 58 : 32
2. Black Riders Leszno (Speedway_fighter) - Opal Toruń (Smoczas) 60 : 31
3. Płomień Częstochowa (Picia385) - Wkrety12 Modli (Wkrety12) 64 : 27
4. Wiraż Wrocław (Bombelek5) - KS Żużlowiec Toruń (Hermes) 56 : 36
5. Jagiellonia II Białystok (Tomek1982) - Gladiatorzy Pleszew (Tomek) 29 : 61
Pierwszy mecz: POJ - TAF 8:2 (232 - 217)
Bonus: Team A-Fighters



12 kolejka - 11.12.2012r
Blue Dragons - Bloody Rebels Of Choice 8:2 (267 - 181)
1. Copernicus Torun (Lookas) - RED BULL X- Zielona Góra (Tymek95) 64:26
2. Wrzosy Toruń (Wrzosy) - Kaczory Grudziądz (kwak1983) 62:28
3. Polonia Bajka Bydgoszcz (Adamk) - Tesser Team (Tesser) 52:36
4. Fc Barsa (Bzyk) - Ks Kolejarz Opole (Prezes77) 38:52
5. KKS Unia Leszno SSA (Celeron) - LWKS Gladiator (Miki1503) 51:39
Pierwszy mecz: BROC - BD 4:6 (168 - 270)
Bonus: Blue Dragons


ShoutBox Junior Team - Team A-Fighters 10:0 (262 - 196)
1. Unigumki Sypniewo (Damix83) - Agromix Leszno (Pinczoch) 50:42
2. ŁTŻ Łódź (Wiadro) - Black Riders Leszno (Speedway_fighter) 51:42
3. Jimi Team Rzeszów (Thunderkiss) - Płomień Częstochowa (Picia385) 48:42
4. Bystrzyca Lublin (adam_1955) - Wiraż Wrocław (Bombelek5) 52:41
5. Lider Lublin (Luqaszk) - Jagiellonia II Białystok (Tomek1982) 61:29
Pierwszy mecz: TAF - SBJT 4:6 (196 - 256)
Bonus: ShoutBox Junior Team


Junior Lightnings - Awesome Lightnings 8:2 (270 - 180)
1. GTŻ Specjal Team Grudziądz(Bubu) - GKM GTŻ MIRKO GRUDZIĄDZ (Mirko) 22:68
2. CKM Włókniarz Cz-wa (Soap) - GKS Dubidze (Kurczak) 67:23
3. GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) - Krzyżacy 1962 Toruń (Terminator218) 56:34
4. Alchemist elite Andromeda (Andromeda) - Forza Toruń (Veron11) 60:30
5. Włókniarz11122 Częstochowa (Beny1230) - Kasta Gniezno (Grzechu100) 65:25
Pierwszy mecz: AL - JL 4:6 (218 - 232)
Bonus: Junior Lightnings


PARENT'E OLIWIA'S JUR'E - Hussars Warriors 10:0 (289 - 149)
1 Moto Lublin (Walter) vs Kultywator Seroczki (jordan3399) 46 : 44
2 Spartakus Toruń (Scorpic1976) vs Kiełczaki (emilpivko) 75:0
3 Wkrety12 Modli (Wkrety12) vs Polonia Wąbrzeźno (seba94) 58 : 32
4 KS Żużlowiec Toruń (Hermes) vs Mój domek (skofild2) 57 : 33
5 Gladiatorzy Pleszew (Tomek) vs ZWM Toruń (calban) 53 : 40
Pierwszy mecz: HS - POJ 6:4 (227 - 224)
Bonus: PARENT'E OLIWIA'S JUR'E



13 kolejka - 18.12.2012r
Awesome Lightnings - Blue Dragons 6:4 (227 - 226)
1. Krzyżacy 1962 Toruń (Terminator218) - Wrzosy Toruń (Wrzosy) 29:61
2. GKM GTŻ MIRKO GRUDZIĄDZ (Mirko) - Copernicus Torun (Lookas) 57:36
3. Kasta Gniezno (Grzechu100) - Fc Barsa (Bzyk) 42:48
4. Forza Toruń (Veron11) - Diament Grudziądz (Diament) 47:43
5. GKM Fan Grudziądz (Massey) - Polonia Bajka Bydgoszcz (Adamk) 52:38
Pierwszy mecz: BD - AL 10:0 (299 - 136)
Bonus: Blue Dragons


Hussars Warriors - Bloody Rebels Of Choice 6:4 (177 - 258)
1. Polonia Wąbrzeźno (seba94) - RED BULL X- Zielona Góra (Tymek95) 58:32
2. Sokół Straszewo (kurass12) - Karrix Speedway Toruń (Karuzo) 52:38
3. Mój domek (skofild2) - Tesser Team (Tesser) 52:38
4. ZWM Toruń (calban) - LWKS Gladiator (Miki1503) 0:75
5. AK47 x New York City Diesel (dawid64) - Ks Kolejarz Opole 1977 (Prezes77) 15:75
Pierwszy mecz: BROC - HS 6:4 (198 - 237)
Bonus: Bloody Rebels Of Choice


Team A-Fighters - Junior Lightnings 8:2 (280 - 170)
1. Black Riders Leszno (Speedway_fighter) - GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) 49:41
2. Agromix Leszno (Pinczoch) - CKM Włókniarz Cz-wa (Soap) 68:22
3. Wiraż Wrocław (Bombelek5) - JKS Jeżewo (Urbanski94) 64:26
4. Jagiellonia II Białystok (Tomek1982) - Alchemist elite Andromeda (Andromeda) 39:51
5. Płomień Częstochowa (Picia385) - Włókniarz11122 Częstochowa (Beny1230) 60:30
Pierwszy mecz: JL - TAF 6:4 (232 - 221)
Bonus: Team A-Fighters


ShoutBox Junior Team - PARENT'E OLIWIA'S JUR'E 4:4 (166 - 194)
1. ŁTŻ Łódź (Wiadro) - Moto Lublin (Walter) 36:54
2. Perełka Gniezno (Mb1978) - Gladiatorzy Pleszew (Tomek) 26:64
3. GitSkład (Motorhead) - Spartakus Toruń (Scorpic1976) 0:0
4. Lider Lublin (Luqaszk) - KS Żużlowiec Toruń (Hermes) 48:42
5. Bystrzyca Lublin (adam_1955) - Opal Toruń (Smoczas) 56:34
Pierwszy mecz: POJ - SBJT 2:8 (162 - 275)
Bonus: ShoutBox Junior Team



14 kolejka - 25.12.2012r
Blue Dragons - ShoutBox Junior Team 6:4 (195 - 255)
1. Polonia Bajka Bydgoszcz (Adamk) - GitSkład (Motorhead) 17:73
2. Wrzosy Toruń (Wrzosy) - Unigumki Sypniewo (Damix83) 46:44
3. Copernicus Torun (Lookas) - Jimi Team Rzeszów (Thunderkiss) 37:53
4. Fc Barsa (Bzyk) - Bystrzyca Lublin (adam_1955) 46:44
5. KKS Unia Leszno SSA (Celeron) - Lider Lublin (Luqaszk) 49:41
Pierwszy mecz: SBJT - BD 8:2 (250 - 203)
Bonus: ShoutBox Junior Team


Bloody Rebels Of Choice - Team A-Fighters 4:6 (198 - 255)
1. RED BULL X- Zielona Góra (Tymek95) - Agromix Leszno (Pinczoch) 26:64
2. Kaczory Grudziądz (kwak1983) - Jagiellonia II Białystok (Tomek1982) 65:25
3. Ks Kolejarz Opole 1977 (Prezes77) - Wiraż Wrocław (Bombelek5) 50:43
4. Tesser Team (Tesser) - Płomień Częstochowa (Picia385) 27:63
5. LWKS Gladiator (Miki1503) - Black Riders Leszno (Speedway_fighter) 30:60
Pierwszy mecz: TAF - BROC 10:0 (332 - 88)
Bonus: Team A-Fighters


PARENT'E OLIWIA'S JUR'E - Awesome Lightnings 8:2 (254 - 199)
1. Moto Lublin (Walter) - GKM GTŻ MIRKO GRUDZIĄDZ (Mirko) 36-54
2. KS Żużlowiec Toruń (Hermes)- GKM Fan Grudziądz [Massey] 61-32
3. Gladiatorzy Pleszew (Tomek) - Kasta Gniezno (Grzechu100) 58-32
4. Wkrety12 Modli (Wkrety)- Forza Toruń (Veron11) 53-37
5. Opal Toruń (Smoczas)- GKS Dubidze (Kurczak) 46-44
Pierwszy mecz: AL - POJ 7:3 (222 - 217)
Bonus: PARENT'E OLIWIA'S JUR'E


Junior Lightnings - Hussars Warriors 7:3 (270 - 168)
1. CKM Włókniarz Cz-wa (Soap) vs Kultywator Seroczki (jordan3399) 45:45
2. Alchemist elite Andromeda (Andromeda) vs Mój domek (skofild2) 47:43
3. Włókniarz11122 Częstochowa (Beny1230) vs Polonia Wąbrzeźno (seba94) 64:26
4. GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) vs ZWM Toruń (calban) 39:54
5. GTŻ Specjal Team Grudziądz (Bubu) vs AK47 x New York City Diesel (dawid94) 75:0
Pierwszy mecz: HS - JL 4:6 (233 - 217)
Bonus: Junior Lightnings
Ostatnio zmieniony przez Rafi 2012-12-27, 19:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Rafi
Kubańska Armia



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-12-27, 19:56   

EKSTRALIGA



Akademia Kubańskiej Armii
1. K.S. Unia Leszno (Arris) [Ekstraliga]
2. Huragan Poznań (Pjetr) [Ekstraliga]
3. MG Kościan (maciejo86) [1 Liga]
4. Lukan Rybnik (Lukan) [1 Liga]
5. Wiedźmy Nakło (Speedwalk) [2 Liga]
6. Hutnik Tur (oziklucha) [2 Liga]
7. Apatorowiec Toruń (Zajaczek) [3 Liga]
8. Janis Bydgoszcz (janis) [3 Liga]
9. Sokół Trzesniow (dandon21) [3 Liga] <Nowy>
Kapitan: Arris
Zastępca: Lukan



Bydgoska Armia
1. Fighting Dreamers Bydgoszcz (diesvindu) [Ekstraliga]
2. Ino Wicher Bydgoszcz (Cacek) [1 Liga]
3. Iskra Bydgoszcz (pkpadalec) [2 Liga]
4. Riders Fordon (Forrest) [2 Liga]
5. Polonia99 Bydgoszcz (Mariokiller999) [4 Liga]
6. ŻKS Polonia Bydgoszcz (Maykiel) [4 Liga]
7. NOVUM Bydgoszcz (Raffi) [5 Liga]
Kapitan: Forrest
Zastępca: Komes



Kubańska Armia
1. K.S. Real Leszno (Bolo) [Ekstraliga]
2. Magdalenka Lublin (Jerzy) [Ekstraliga]
3. S.S.A Unia Leszno (hUn) [1 Liga]
4. Ultras Grudziądz (KWIAT) [2 Liga]
5. Stal Van Pur Rzeszów (Zeniuuu) [2 Liga]
6. Feniks Bydgoszcz (Rafi) [3 Liga]
7. Intar Lazur Ostrów (Elcia2) [6 Liga]
Kapitan: Rafi
Zastępca: Bolo



MadBox Rebels Team
1. Unia Leszno (Kojot) [Ekstraliga]
2. Debeściaki Poznań (Korbi100) [1 Liga]
3. Faraony Toronto (Faraony) [2 Liga]
4. Krokodylki Grudziądz (Adikab) [2 Liga]
5. Weed Smokers Grudziądz (Pawlo84) [2 Liga]
SSC Zajezdnicy Częstochowa (Thomasso) [1 Liga] <Transfer do SB%T>
SSC Zajezdnicy Leszno (Kayt) [2 Liga] <Transfer do SB%T>
Kapitan: Kojot
Zastępca: Faraony



Red Dragons
1. Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) [1 Liga]
2. Unibax Toruń (Snejku) [2 Liga]
3. Debeściaki Toruń (Czehoo) [2 Liga]
4. GKŻ WYBRZEŻE GDAŃSK (kris1965) [3 Liga]
5. SNA 2001 (Zajac) [Elite league]
6. Bulwell (Krzmle) [Elite league]
Kapitan: Czehoo
Zastępca: Zajac



ShoutBox Team
1. Cules Torun (Lionel) [Ekstraliga] <Nowy>
2. Polonia Bydgoszcz (Kris) [1 Liga]
3. Uniibax Toruń (Cieśli) [2 Liga]
3. Hornets Gorzów Wlkp. (Koziu87) [3 Liga]
4. Speedway Klub Trondheim (Kaskr220990) [3 Liga]
5. AC Pajace Rzeszów (Trufel) [3 Liga]
6. Monster Energy Unia Leszno (Majo) [4 Liga]
ShoutBox Team Gniezno (Hyziu) [2 Liga] <Transfer do SB%T>
SSC Debeściaki Bobolice (Phoenix) [4 Liga] <Transfer do SB%T>
Kapitan: Cieśli
Zastępca: Phoenix



Speedway Dream Team
1. SC Stal Gorzów Wlkp. (Mateo) [1 Liga]
2. Polonia1 Bydgoszcz (dryb) [1 Liga]
3. Rock Team Góra (Bullap) [2 Liga]
4. Debeściaki Rzeszów (DJ CASA) [2 Liga]
5. Bratek Bratkowice (ciureek) [3 Liga]
6. Maroko-Nowiny Rybnik (Gasior) [3 liga] <Nowy>
7. TTŻ Toruń (Bleak) [4 Liga]
Kapitan: Maniuś_gks
Zastępca: Stefan



Speedway Dream Team II
1. Pompunia Karczemki (Stefan) [Ekstraliga]
2. Hell Warriors Gorzów (heavyman) [1 Liga]
3. Unia PONIEC (krzychu R) [2 Liga]
4. Krzyżacy Toruń (Osiak) [2 Liga]
5. Torpeda Sowki Gdansk (Koko_gks1) [3 Liga]
Smokersi Krzepice (Faja) [5 Liga] <Transfer do SDTA>
Kapitan: Osiak
Zastępca: Zielak



I LIGA


Akademia Bydgoskiej Armii

1. Chemik Bydgoszcz (Mario) [Ekstraliga]
2. Miecho Bydgoszcz (Mieszko) [2 Liga]
3. RPG Bydgoszcz (Borgen) [3 Liga]
4. Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) [3 Liga]
5. Superteam Bydgoszcz (rafcio_102) [3 Liga]
6. BKŻ Grom Bydgoszcz (Komes) [4 Liga]
Kapitan: Mario
Zastępca: Mieszko



Black Dragons
1. OLEK Zielona Góra (Olek-66) [3 Liga]
2. Małachowskiego toruń (Robertsas) [3 Liga]
3. Mistes Zakrzewko (Alvar0) [3 Liga]
4. Power Pokemon (Stroszy) [4 Liga]
5. Skorpiony Staropole (Mtaisner) [4 Liga]
6. Sna Emigracja (Mariusz27) [Elite league]
Kapitan: Stroszy
Zastępca: Mtaisner



PARENT'E OLIWIA'S
1. Orzeł Wola Skorzęcka (Orlitto) [3 Liga]
2. gonzalo81 toruń (Gonzalo81) [4 Liga]
3. The Bill Brodnica (Joaquin) [4 Liga]
4. Włókniarze Częstochowa (Orzech1986) [4 Liga]
5. Moherteam Rzeszów (Guti) [4 Liga]
6. Stal Janówko (Malin017) [4 Liga]
Kapitan: Gonzalo81
Zastępca: Joaquin



Rebels Of Choice
1. Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) [1 Liga]
2. Beniaminek Wysoka Glogowska (adamek21) [2 Liga]
3. Stal Toruń (Martinez) [2 Liga]
4. Azoty Unia Tarnów (Spoxik) [3 Liga]
5. Arasy Płock (Devilt1) [3 Liga]
6. Speedway Glasgow (Robcio2x8) [1. League]
Kapitan: Pinczoch
Zastępca: Robcio2x8



Speedway Dream Team Akademia
1. Edi76 Gorzów wlkp (kriso1975) [1 Liga]
2. Debeściaki Gdańsk (Maniuś_gks) [2 Liga]
3. Speedway Polonia Ninalip (Wojteks_23) [2 Liga]
3. Forever Krosno (Freesamen) [2 Liga]
5. Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) [3 Liga]
6. KŻ Stal Rzeszów (Wasyl) [3 Liga]
7.Smokersi Krzepice (Faja) [5 Liga] <Transfer z SDTA>
KS Unia Wlkp Leszno (szefwlkp) [1 Liga] <Usunięty>
Kapitan: Maniuś_gks
Zastępca: Osiak



Speedway Dream Team Politechnika
1. Magpies Zielona Góra (sroczkins) [2 Liga]
2. Falubazzz Zielona Góra (stopek) [3 Liga]
3. KS Lajkonik Kraków (Darekms) [3 Liga]
4. Sterani życiem Kraków (pafnucy) [3 Liga]
5. GKS Stoczniowiec Tomaszów Maz. (Zielak) [3 Liga]
6. Polonia SDT Rzeszów (Matek) [5 Liga]
7. Ralfik Lublin (Ralfik-76) [5 Liga]
Kapitan: Ralfik-76
Zastępca: Darekms



Team X-Fighters
1. Cobrateam Bydgoszcz (Cobra) [3 Liga]
2. ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston) [4 Liga]
3. BKS POLONIA FANATIC Bydgoszcz (Chris79) [4 Liga]
4. Fastest Polonia Piła (Polonia21) [5 Liga]
5. Gwardia (Teqila111) [5 Liga]
6. ROL.KO Konojady (Damianekl) [5 Liga]
7. Dłudzy Poznań (Sybi) [5 Liga]
Polonia Milton Keynes (Mloodzian84) [4 Liga] <Usunięty>
Kapitan: Cobra
Zastępca: Sybi



Whiskey Drinkers
1. Szalony Koń Grudziądz (Wictorio) [3 Liga]
2. Hawaii Team Rzeszów (Hawaiki) [3 Liga]
3. Tytania Rzeszów (Mak) [4 Liga]
4. Car(L)os Team Gyddanyzc (CarLos_Wallace) [4 Liga]
5. ZKS Stal Rzeszów (Rider17) [5 Liga]
6. Buroki Czudec (Me-to) [5 Liga]
Kapitan: Me-to
Zastępca: Rider17



II LIGA


Banda Speedway Team
1. Blaugrana Strzelno (Braszka) [4 Liga]
2. Polonia Przyborów (Lenthir) [4 Liga]
3. Żołądkowa De Lux Warszawa (warszawiak665) [4 Liga]
4. KS Stal piaski (Seba761) [4 Liga]
5. Sokół Maszkienice (Marek15) [6 Liga]
6. Unia Maszkienice (Atemi) [6 Liga]
Horse Team (Horsik) [3 Liga] <Usunięty>
Kapitan: Atemi
Zastępca: Horsik



Kasztan Team Gorzów
1. FC Stare Drzewce Gorzów Wlkp. (Squall1) [3 Liga]
2. Gorzowiak Gorzów Wlkp (Marcins) [4 Liga]
3. FG piaski (Wojtasgls) [5 Liga]
4. air kosmo racing Gorzów Wlkp. (kosmo23) [5 Liga]
5. KS Stalerna Gorzów Wlkp (Jasiu) [5 Liga]
6. Obojetni Gorzow Wlkp (Obojetni) [5 Liga]
7. PBNF Bydgoszcz (Kabat) [5 Liga]
Kapitan: Wojtasgls
Zastępca: Marcins



Miszczowie Slołłeja
1. Ministranci Gniezno (biskuppp) [4 Liga]
2. Trilux Gniezno (Piotrekgno) [4 Liga]
3. Nieuchwytni Gniezno (Pawelek) [5 Liga]
4. Borus Gniezno (Artur_1982) [5 Liga]
5. Victoria Gniezno (victorski) [6 Liga]
6. Kia Motors (Boom) [7 Liga]
Kapitan: Pawelek
Zastępca: biskuppp



REBELIANTKI

1. Perła Lublin (Aśka1989) [3 Liga]
2. Victoria Tyczyn (Kasia24) [5 Liga]
3. K85 Toruń (Aga86) [5 Liga]
4. Izka Team (Izka) [5 Liga]
5. Bytomianie Bytom (Gosia1kolo) [6 Liga]
6. IRON LADY (Ironlady) [1. League]
Kapitan: Kasia24
Zastępca: Aśka1989



ShoutBox % Team
1. SSC Zajezdnicy Częstochowa (Thomasso) [1 Liga] <Transfer z MBRT>
2. SSC Zajezdnicy Leszno (Kayt) [2 Liga] <Transfer z MBRT>
3. ShoutBox Team Gniezno (Hyziu) [2 Liga] <Transfer z SBT>
4. SSC Debeściaki Bobolice (Phoenix) [4 Liga] <Transfer z SBT>
5. Centrum Graudenz (Graudenz) [4 Liga]
6. MKS Wisła Grudziądz (Raff) [4 Liga]
7.LTŻ Lublin (Pavel) [5 Liga] <Transfer z SBJT>
8. Korona Rzeszów (Spawn101) [5 Liga]
9. KS Start Toruń (Santi) [5 Liga]
10. KKS Angels Poznań (BarteQ) [5 Liga]
Speedway Pawłowo (Grando) [4 Liga] <Usunięty>
KWKS Polskie Pączki (Paperossi) [4 Liga] <Usunięty>
Ujeścisko Gdańsk (Kosraf76) [5 Liga] <Usunięty>
Kapitan: Grando
Zastępca: Pavel



Speedway Lightnings
1. Wac Grudziądz (Wacki) [3 Liga]
2. Wyczerpy Hej Południe (diablisko) [3 Liga] <Nowy>
3. GKM Wini Grudziądz (Wlnl) [4 Liga]
4. KS UNIA Tarnów (wiciu_666) [4 Liga]
5. YELLOW-BLUE GRUDZIĄDZ (Podhal) [4 Liga] <Nowy>
6. lanki Gdz grudziądz (lanki22) [5 Liga]
7. Pepersi Tarnów (Pawelgzk) [5 Liga]
8. CinekTeam Lublin (Cinekmontex) [5 Liga]
9. Skrzaciki Grudziądz (Skrzacik) [5 Liga]
Kapitan: Demon
Zastępca: Cinekmontex



T-R-T United
1. Mazur Ełk (Tomato111) [3 Liga]
2. Klorak Leszno (Karol) [3 Liga]
3. Jadowici Tarnów (Serpent) [4 Liga]
4. Steel Warriors Rzeszow (Bootman) [4 Liga]
5. Van Pur Rzeszów (Gawcio) [4 Liga]
6. PKO Rybnik (Ojro) [4 liga] <Nowy>
7. GKM Graudenz Grudziądz (Lucjanos) [5 Liga]
Kapitan: Serpent
Zastępca: Lucjanos



White Dragons
1. Iskra Ostrów Wielkopolski (Wojak1984) [2 liga] <Nowy>
2.Papug Toruń (Papug90) [3 Liga] <Nowy>
3. SPPSP Bydgoszcz (Jamm1) [3 liga] <Nowy>
4. PKS Unia Leszno(Pajej1) [4 Liga]
5. Liverpool Toruń (Milenium) [4 Liga]
6. Petarda Gdańsk (Lyrak) [5 Liga]
7. Speedwayclub Toruń (Grzechu19764) [5 Liga]
8. Draco Squad Kościan (Prosper) [5 Liga]
Wrzosy Toruń (Wrzosy) [5 Liga] <Usunięty>
Kapitan: Grzechu19764
Zastępca: Prosper



Young Rebels Of Choice
1. Bajer Team Toruń (max-wesol) [4 Liga]
2. Rules Leszno (Kermit) [4 Liga]
3. Polonia Inowrocław (Solidus) [4 Liga]
4. KST APATOR (Kamoo132) [5 Liga]
5. KS Stal Gorzów Wlkp. (Artt) [5 Liga]
6. STARS Leszno (lujski) [5 Liga]
Kapitan: Kamoo132
Zastępca: Solidus



A-KLASA


Awesome Lightnings
1. Motor Toruń (Godlike) [5 Liga]
2. GKM GTŻ MIRKO GRUDZIĄDZ (Mirko) [5 Liga]
3. Kasta Gniezno (Grzechu100) [6 Liga] <Nowy>
4. Speedway Koszalin (Boniek66) [6 Liga]
5. Wigry Suwałki (Morfeusz) [6 Liga]
6. Forza Toruń (Veron11) [6 Liga]
7. GKS Dubidze (Kurczak) [6 Liga]
8. Krzyżacy 1962 Toruń (Terminator218) [6 Liga] <Nowy>
KS Lotnisko Grudziądz (Michal2189) [7 Liga] <Usunięty>
GKM Speed Grudziądz(Kurasgdz) [7 Liga] <Usunięty>
Kapitan: Demon
Zastępca: Boniek66



Bloody Rebels of Choice
1. Karrix Speedway Toruń (Karuzo) [5 Liga]
2. Kaczory Grudziądz (kwak1983) [5 Liga]
3. RED BULL X- Zielona Góra (Tymek95) [6 Liga]
4. Tesser Team (Tesser) [6 Liga]
5. PKR Polonia Piła (Gruntek) [6 Liga]
6. Unia Nidzica (Cavalera90) [6 Liga]
7. Ks Kolejarz Opole 1977 (Prezes77) [6 liga] <Nowy>
8. LWKS Gladiator (Miki1503) [7 liga] <Nowy>
CKM Włókniarz Cz-wa (Soap) [6 Liga] <Usunięty>
Kapitan: Karuzo
Zastępca: Tymek95



Blue Dragons

1. Smoczyk Leszno (Tomek2891) [5 Liga]
2. Wrzosy Toruń (Wrzosy) [5 Liga] <Nowy>
3. Rockabilly Devils (Siuber) [6 Liga]
4. KKS Unia Leszno SSA (Celeron) [6 Liga]
5. Polonia Bajka Bydgoszcz (Adamk) [6 Liga]
6. Diament Grudziądz (Diament) [6 liga] <Nowy>
7. Copernicus Toruñ (Lookas) [7 Liga]
8. FC Barsa (Bzyk) [7 Liga]
Kapitan: Lookas
Zastępca: Wrzosy



Hussars Warriors
1. Kultywator Seroczki (Jordan3399) [5 Liga]
2. Sokół Straszewo (Kurass12) [5 Liga]
3. Kiełczaki (Emilpivko) [6 Liga]
4. ZWM Toruń (Calban) [6 Liga]
5. Moj domek (Skofild2) [6 Liga]
6. Polonia Wąbrzeźno (Seba94) [6 Liga]
7. AK47 x New York City Diesel (Dawid64) [6 Liga]
Kapitan: Jordan3399
Zastępca: Kurass12



Junior Lightnings
1. CKM Włókniarz Cz-wa (Soap) [5 Liga] <Nowy>
2. R.K.O. Dream Team Tarnów (Demon) [6 Liga]
3. Unibax Tarnów (Poland_sis) [6 Liga]
4. Alchemist elite Andromeda (Andromeda) [6 Liga]
5. GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) [6 Liga]
6. GTŻ Specjal Team Grudziądz (Bubu) [6 Liga]
7. JKS Jeżewo (Urbanski94) [6 Liga] <Nowy>
8. ZBW OSTRÓW WLKP (Bamboocha1896) [6 Liga] <Nowy>
9. Włókniarz11122 Częstochowa (Beny1230) [6 Liga] <Nowy>
Toros Grudziądz (Czokczok) [5 Liga] <Nowy>
|| <Usunięty>
AXO Team Grudziądz (Czareksob) [5 Liga] <Usunięty>
Kapitan: Maciexx
Zastępca: Poland_sis



PARENT'E OLIWIA'S JURE
1. Moto Lublin (Walter) [5 Liga]
2. Gladiatorzy Pleszew (Tomek) [6 Liga]
3. KS Żużlowiec Toruń (Hermes) [6 Liga]
4. Opal Toruń (Smoczas) [6 Liga]
5. Spartakus Toruń (Scorpic1976) [6 Liga]
6. Wkrety12 Modli (Wkrety12) [6 Liga]
Kapitan:
Zastępca:



Team A-Fighters
1. Agromix Leszno (Pinczoch) [5 Liga]
2. RKS Motor Lublin (Teqila1) [5 liga] <Nowy>
3. Płomień Częstochowa (Picia385) [6 Liga]
4. Wiraż Wrocław (Bombelek5) [6 Liga]
5. Jagiellonia II Białystok (Tomek1982) [6 Liga]
6. Black Riders Leszno (Speedway_fighter) [7 Liga]
7. KMŻ Dominów (Konrad369) [7 Liga]
8. orzel miedzyrzecz (Wiolad1) [7 Liga]
9. ŁukiZG (Falubaz15) [7 Liga]
Kapitan: Speedway_fighter
Zastępca: Picia385



ShoutBox Junior Team
1. Unigumki Sypniewo (Damix83) [5 Liga]
2. Jimi Team Rzeszów (Thunderkiss) [6 Liga]
3. GitSkład (Motorhead) [6 Liga]
4. Lider Lublin (Luqaszk) [6 Liga]
5. Bystrzyca Lublin (adam_1955) [6 Liga]
6. ŁTŻ Łódź (Wiadro) [6 Liga]
7. Perełka Gniezno (Mb1978) [8 Liga]
LTŻ Lublin (Pavel) [5 Liga] <Transfer do SB%T>
Kapitan: Pavel
Zastępca: Thunderkiss



TRANSFERY - XVII SEZON



1. Toros Grudziądz (Czokczok) [5 Liga]
Wolny Rynek --> Junior Lightnings [A-Klasa]

2. Papug Toruń (Papug90) [3 Liga]
Wolny Rynek --> White Dragons [II Liga]

3. Wyczerpy Hej Południe (diablisko) [3 Liga]
Wolny Rynek --> Speedway Lightnings [II Liga]

4. Sokół Trzesniow (dandon21) [3 liga]
Wolny Rynek --> Akademia Kubańskiej Armii [Ekstraliga]

5. Polonia Śrem (Daria) [4 Liga]
Wolny Rynek --> REBELIANTKI [II Liga]

6. Toros Grudziądz (Czokczok) [5 Liga]
Junior Lightnings [A-Klasa] --> Wolny Rynek

7. CKM Włókniarz Cz-wa (Soap) [5 Liga]
Bloody Rebels of Choice [A-Klasa] --> Wolny Rynek

8. Horse Team (Horsik) [3 Liga]
Banda Speedway Team [II Liga] --> Wolny Rynek

9. JKS Jeżewo (Urbanski94) [6 Liga]
Wolny Rynek --> Junior Lightnings [A-Klasa]

10. CKM Włókniarz Cz-wa (Soap) [5 Liga]
Wolny Rynek --> Junior Lightnings [A-Klasa]

11. Krzyżacy 1962 Toruń (Terminator218) [6 Liga]
Wolny Rynek --> Awesome Lightnings [A-Klasa]

12. KS Lotnisko Grudziądz (Michal2189) [7 Liga]
Awesome Lightnings [A-Klasa] --> Wolny Rynek

13. GKM Speed Grudziądz (Kurasgdz) [7 Liga]
Awesome Lightnings [A-Klasa] --> Wolny Rynek

14. Ks Kolejarz Opole (Prezes77) [6 liga]
Wolny Rynek --> Bloody Rebels Of Choice [A-Klasa]

15. RKS Motor Lublin (Teqila1) [5 Liga]
Wolny Rynek --> Team A-Fighters [A klasa]

16. Polonia Milton Keynes (Mloodzian84) [4 Liga]
Team X-Fighters [I Liga] --> Wolny Rynek

17. ZBW OSTRÓW WLKP (Bamboocha1896) [6 Liga]
Wolny Rynek --> Junior Lightnings [A-Klasa]

18. SPPSP Bydgoszcz (Jamm1) [3 liga]
Wolny Rynek --> White Dragons [II Liga]

19. Iskra Ostrów Wielkopolski (Wojak1984) [2 liga]
Wolny Rynek --> White Dragons [II Liga]

20. AXO Team Grudziądz (Czareksob) [5 Liga]
Junior Lightnings [A-Klasa] --> Wolny Rynek

21. Włókniarz11122 Częstochowa (Beny1230) [6 Liga]
Wolny Rynek --> Junior Lightnings [A-Klasa]

22. Wrzosy Toruń (Wrzosy) [5 Liga]
White Dragons [II liga] --> Wolny Rynek

23. LWKS Gladiator (Miki1503) [7 liga]
Wolny Rynek --> Bloody Rebels of Choice [A-Klasa]

24. YELLOW-BLUE GRUDZIĄDZ (Podhal) [4 Liga]
Wolny Rynek --> Speedway Lightnings [II Liga]

25. Diament Grudziądz (Diament) [6 Liga]
Wolny Rynek --> Blue Dragons [A-Klasa]

26. Cules Torun (Lionel) [Ekstraliga]
Wolny Rynek --> ShoutBox Team [Ekstraliga]

27. Wrzosy Toruń (Wrzosy) [5 Liga]
Wolny Rynek --> Blue Dragons [A-Klasa]

28. Kasta Gniezno (Grzechu100) [6 Liga]
Wolny Rynek --> Awesome Lightnings [A-Klasa]

29. GKM Fan Grudziądz (Massey) [6 Liga]
Wolny Rynek --> Awesome Lightnings [A-Klasa]

30. Smokersi Krzepice (Faja) [5 Liga]
Speedway Dream Team II [Ekstraliga] --> Speedway Dream Team Akademia [I Liga]

31. KS Unia Wlkp Leszno (szefwlkp) [1 Liga]
Speedway Dream Team Akademia[I Liga] --> Wolny Rynek

32. Ujeścisko Gdańsk (Kosraf76) [5 Liga]
ShoutBox % Team [II Liga] --> Wolny Rynek

33. Speedway Pawłowo (Grando) [4 Liga]
ShoutBox % Team [II Liga] --> Wolny Rynek

34. KWKS Polskie Pączki (Paperossi) [4 Liga]
ShoutBox % Team [II Liga] --> Wolny Rynek

35. ShoutBox Team Gniezno (Hyziu) [2 Liga]
ShoutBox Team [Ekstraliga] --> ShoutBox % Team [II Liga]

36. SSC Zajezdnicy Częstochowa (Thomasso) [1 Liga]
MadBox Rebels Team [Ekstraliga] --> ShoutBox % Team [II Liga]

37. SSC Debeściaki Bobolice (Phoenix) [4 Liga]
ShoutBox Team [Ekstraliga] --> ShoutBox % Team [II Liga]

38. SSC Zajezdnicy Leszno (Kayt) [2 Liga]
MadBox Rebels Team [Ekstraliga] --> ShoutBox % Team [II Liga]

39. LTŻ Lublin (Pavel) [5 Liga]
ShoutBox Junior Team [A-klasa] --> ShoutBox % Team [II Liga]

40. Maroko-Nowiny Rybnik (Gasior) [3 liga]
Wolny rynek --> Speedway Dream Team [Ekstraliga]

41. PKO Rybnik (Ojro) [4 liga]
Wolny rynek --> T-R-T United [II Liga]



WŁADZE KLANU


Rodzina: Kubańska Armia
Prezes: Rafi
Wiceprezesi: Bolo, Arris, Pjetr, KWIAT, Lukan



Rodzina: Speedway Dream Team
Prezes: Prezes: Freesamen
Wiceprezes:Wasyl

POZOSTALI:
Ekspert ds. Public Relations: Zielak
Dyrektor ds. marketingu: Stefan
Dyrektor ds. kadr i rekrutacji oraz Inspektor Audytu Wewnętrznego: Osiak
Sekretarz Rady SDT: Bleak
Specjalista ds. bezpieczeństwa: Maniuś_gks



Rodzina: ShoutBox Team
Prezes: Phoenix
Wiceprezesi: Kojot, Korbi100, Thomasso, Faraony, Adikab, Pawlo84, Kayt, Kris, Koziu87, Cieśli, Hyziu, Kaskr220990, Trufel, Grando, Paperossi, Graudenz, Spawn101, Kosraf76, Santi, BarteQ, Damix83, Pavel, Thunderkiss, Motorhead, Luqaszk, adam_1955, Wiadro, Mb1978, Raff, Majo



Rodzina: Bydgoska Armia
Prezes: Mario
Wiceprezes: Mieszko



Rodzina: Dragons
Prezes: Czehoo
Wiceprezes: -



Rodzina: Rebels Of Choice
Prezes: Pinczoch
Wiceprezes: Robcio2x8



Rodzina: Team Fighters
Prezes: Speedway_fighter
Wiceprezes: -



Rodzina: Whiskey Drinkers
Prezes: Me-to
Wiceprezes: -



Rodzina: PARENT'E OLIWIA'S
Prezes: Gonzalo81
Wiceprezes: -



Rodzina: REBELIANTKI
Prezes: Izka
Wiceprezes: -



Rodzina: Lightnings
Prezes: Demon
Wiceprezesi: Maciexx, Boniek66, Poland_sis



Rodzina: Kasztan Team Gorzów
Prezes: kosmo23
Wiceprezes: -



Rodzina: T-R-T United
Prezes: Serpent
Wiceprezes: -



Rodzina: Banda Speedway Team
Prezes: Atemi
Wiceprezes: -



Rodzina: Hussars Warriors
Prezes: Jordan3399
Wiceprezes: Kurass12



Rodzina: Miszczowie Slołłeja
Prezes: -
Wiceprezes: -



Ostatnio zmieniony przez Rafi 2012-12-27, 19:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgrey created by spleen created by spleen modyfied by SMANAGER.pl

Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 11