SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne Strona Główna

Choose language:


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Rafi
2012-05-30, 15:38
XVI sezon
Autor Wiadomość
Rafi
Kubańska Armia



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-05-30, 15:37   XVI sezon

Ekstraliga


1. Kubańska Armia 14 - 11-0-3 109:31 +1270 29 pkt
2. Akademia Kubańskiej Armii 14 - 10-0-4 86:54 +381 24 pkt
3. Speedway Dream Team 14 - 8-0-6 76:64 +333 21 pkt
4. Bydgoska Armia 14 - 7-0-7 71:69 +238 19 pkt
5. MAD REBELs 14 - 8-0-6 69:71 +291 19 pkt
6. Speedway Dream Team II 14 - 5-0-9 64:76 -217 13 pkt
7. ShoutBox Team 14 - 4-0-10 43:97 -868 9 pkt
8. Speedway Tigers 14 - 3-0-11 42:98 -1428 6 pkt


*kolejno: rozegrane mecze, wygrane, remisy, porażki, bilans dużych pkt, bilans małych pkt, pkt


1 kolejka - 28.02.2012r
Kubańska Armia - MAD REBELs 10:0 (275 - 181)
1. Unia Leszno (Kojot) - Polonia Bydgoszcz (Kris) 56:34
2. K.S. Real Leszno (Bolo) - SZW Bydgoszcz (maly_1984) 61:29
3. MG Kościan (Maciejo86) - FR Unia Chorzów (Dziadzia ziom) 57:33
4. Ultras Grudziądz (Kwiat) - HST Gdańsk (Nero) 52:41
5. K S Olka Toruń (K.S. Olka-Toruń) - SR Rybnik (tomekpro) 49:44

Bydgoska Armia - Speedway Dream Team 7:3 (246 - 207)
1. Iskra Bydgoszcz (pkpadalec) - Hell Warriors Gorzów (heavyman) 40:53
2. Chemik Bydgoszcz (Mario) - Edi76 Gorzów wlkp (kriso1975) 48:42
3. Ino Wicher Bydgoszcz (Cacek) - Pompunia Karczemki (Stefan) 45:45
4. Miecho Bydgoszcz (Mieszko) - SC Stal Gorzów Wlkp. (Mateo) 46:44
5. Riders Fordon (Forrest) - Smokersi Krzepice (Faja) 67:23

Speedway Tigers - Speedway Dream Team II 7:3 (251 - 202)
1. Killer Częstochowa (DaVe) - Polonia1 Bydgoszcz (dryb) 58:32
2. Eternity Lublin (Spirit) - Falubazzz Zielona Góra (stopek) 59:33
3. Lukan Rybnik (Lukan) - GKS Stoczniowiec Tomaszów Maz. (Zielak) 45:45
4.Iskra Ostrów Wielkopolski (Wojak1984) -Torpeda Sowki Gdansk (Koko_gks1) 33:56
5. Riti Częstochowa (ArT) - KS Unia Wlkp Leszno (szefwlkp) 56:36

ShoutBox Team - Akademia Kubańskiej Armii 4:6 (196 - 254)
1. LFH Unia Leszno (Majo) - Mi-Tel Kościan (Syki) 27:63
2. Speedway Klub Trondheim (Kaskr220990) - Huragan Poznań (Pjetr) 24:66
3. SSC Zajezdnicy Częstochowa (Thomasso) - CF Real Toruń (Podli) 50:40
4. SSC Zajezdnicy Leszno (Kayt) - Wiedźmy Nakło (Speedwalk) 44:46
5. Hornets Gorzów Wlkp. (Koziu87) - Unia PONIEC (Krzychu R) 51:39


2 kolejka - 06.03.2012r
MAD REBELs - Speedway Tigers 6:4 (246 - 205)
1. Faraony Toronto (Faraony) - Killer Częstochowa (DaVe) 27:64
2. Polonia Bydgoszcz (Kris) - Eternity Lublin (Spirit) 62:28
3. FR Unia Chorzów (Dziadzia ziom) - Iskra Ostrów Wielkopolski (Wojak1984) 70:20
4. PSŻ Speedway Team Poznań (Korbi100) - Lukan Rybnik (Lukan) 50:40
5. HST Gdańsk (Nero) - Riti Częstochowa (ArT) 37:53

Speedway Dream Team - ShoutBox Team 10:0 (300 - 155)
1. Edi76 Gorzów wlkp (kriso1975) - Hornets Gorzów Wlkp. (Koziu87) 65:25
2. Hell Warriors Gorzów (heavyman) - PTŻ Pabianice (Włos) 60:30
3. Debeściaki Rzeszów (DJ CASA) - LFH Unia Leszno (Majo) 62:28
4. Pompunia Karczemki (Stefan) - SSC Zajezdnicy Leszno (Kayt) 52:41
5. SC Stal Gorzów Wlkp. (Mateo) - SSC Zajezdnicy Częstochowa (Thomasso) 61:31

Akademia Kubańskiej Armii - Bydgoska Armia 7:3 (218 - 232)
1. Mi-Tel Kościan (Syki) - Chemik Bydgoszcz (Mario) 53:37
2. Huragan Poznań (Pjetr) - Iskra Bydgoszcz (pkpadalec) 24:66
3. CF Real Toruń (Podli)- Ino Wicher Bydgoszcz (Cacek) 47:43
4. Wiedźmy Nakło (Speedwalk) - Miecho Bydgoszcz (Mieszko) 49:41
5. Unia PONIEC (Krzychu R) - Riders Fordon (Forrest) 45:45

Speedway Dream Team II - Kubańska Armia 3:7 (196 - 257)
1. Falubazzz Zielona Góra (Stopek) - Unia Leszno (Kojot) 27:63
2. Polonia1 Bydgoszcz (Dryb) - K.S. Real Leszno (Bolo) 36:57
3. Torpeda Sowki Gdansk (Koko_gks1) - MG Kościan (Maciejo86) 45:45
4. KS Unia Wlkp Leszno (szefwlkp) - Ultras Grudziądz (KWIAT) 40:50
5. GKS Stoczniowiec Tomaszów Maz. (Zielak) - K S Olka Toruń (K.S. Olka-Toruń) 48:42


3 kolejka - 13.03.2012r
Speedway Dream Team - MAD REBELs 8:2 (277 - 178)
1. Hell Warriors Gorzów (heavyman) - Polonia Bydgoszcz (Kris) 43:50
2. Edi76 Gorzów wlkp (kriso1975) - SZW Bydgoszcz (maly_1984) 54:36
3. Debeściaki Rzeszów (DJ CASA) - FR Unia Chorzów (Dziadzia ziom) 54:36
4. SC Stal Gorzów Wlkp. (Mateo) - HST Gdańsk (Nero) 70:20
5. Pompunia Karczemki (Stefan) - PSŻ Speedway Team Poznań (Korbi100) 56:36

Bydgoska Armia - Kubańska Armia 4:6 (200 - 260)
1. Iskra Bydgoszcz (pkpadalec) - Unia Leszno (Kojot) 23:67
2. Chemik Bydgoszcz (Mario) - K.S. Real Leszno (Bolo) 46:44
3. Ino Wicher Bydgoszcz (Cacek) - Ultras Grudziądz (KWIAT) 43:47
4. Miecho Bydgoszcz (Mieszko) - K S Olka Toruń (K.S. Olka-Toruń) 32:58
5. Riders Fordon (Forrest) - MG Kościan (Maciejo86) 46:44

Speedway Tigers - Akademia Kubańskiej Armii 4:6 (143 - 277)
1. Killer Częstochowa (DaVe) - Mi-Tel Kościan (Syki) 0:75
2. Eternity Lublin (Spirit) - Huragan Poznań (Pjetr) 49:41
3. Riti Częstochowa (ArT) - CF Real Toruń (Podli) 50:40
4. Lukan Rybnik (Lukan) - Wiedźmy Nakło (Speedwalk) 44:46
5. Iskra Ostrów Wielkopolski (Wojak1984) - Unia PONIEC (Krzychu R) 0:75

ShoutBox Team - Speedway Dream Team II 4:6 (217 - 239)
1. Speedway Klub Trondheim (Kaskr220990) - Polonia1 Bydgoszcz (dryb) 37:53
2. LFH Unia Leszno (Majo) - KS Unia Wlkp Leszno (szefwlkp) 36:54
3. Hornets Gorzów Wlkp. (Koziu87) - Falubazzz Zielona Góra (stopek) 51:42
4. SSC Zajezdnicy Leszno (Kayt) - GKS Stoczniowiec Tomaszów Maz. (Zielak) 49:41
5. SSC Zajezdnicy Częstochowa (Thomasso) - Torpeda Sowki Gdansk (Koko_gks1) 44:49


4 kolejka - 20.03.2012r
Kubańska Armia - Speedway Tigers 9:1 (283 - 170)
1. Unia Leszno (Kojot) - Killer Częstochowa (DaVe) 58:32
2. K.S. Real Leszno (Bolo) - Eternity Lublin (Spirit) 60:30
3. MG Kościan (maciejo86) - Lukan Rybnik (Lukan) 55:38
4. Ultras Grudziądz (KWIAT) - Riti Częstochowa (ArT) 45:45
5. K S Olka Toruń (K.S. Olka-Toruń) - KS Gostyńskie Byki (Grzebien) 65:25

MAD REBELs - ShoutBox Team 8:2 (271 - 185)
1. Polonia Bydgoszcz (Kris) - Speedway Klub Trondheim (Kaskr220990) 60:30
2. Faraony Toronto (Faraony) - LFH Unia Leszno (Majo) 59:31
3. SR Rybnik (tomekpro) - Hornets Gorzów Wlkp. (Koziu87) 41:49
4. FR Unia Chorzów (Dziadzia ziom) - SSC Zajezdnicy Leszno (Kayt) 55:38
5. PSŻ Speedway Team Poznań (Korbi100) - SSC Zajezdnicy Częstochowa (Thomasso) 56:37

Akademia Kubańskiej Armii - Speedway Dream Team 8:2 (244 - 206)
1. Mi-Tel Kościan (Syki) - Hell Warriors Gorzów (heavyman) 53:37
2. Huragan Poznań (Pjetr) - Edi76 Gorzów wlkp (kriso1975) 56:34
3. Unia PONIEC (Krzychu R) - Pompunia Karczemki (Stefan) 40:50
4. CF Real Toruń (Podli) - Debeściaki Rzeszów (DJ CASA) 49:41
5. Wiedźmy Nakło (Speedwalk) - SC Stal Gorzów Wlkp. (Mateo) 46:44

Speedway Dream Team II - Bydgoska Armia 8:2 (246 - 206)
1. Falubazzz Zielona Góra (stopek) - Chemik Bydgoszcz (Mario) 36:54
2. Polonia1 Bydgoszcz (dryb) - Iskra Bydgoszcz (pkpadalec) 49:41
3. KS Unia Wlkp Leszno (Szefwlkp) - Ino Wicher Bydgoszcz (Cacek) 48:42
4. Torpeda Sowki Gdańsk (Koko_gks1) - Miecho Bydgoszcz (Mieszko) 62:30
5. GKS Stoczniowiec Tomaszów Maz. (Zielak) - Riders Fordon (Forrest) 51:39


5 kolejka - 27.03.2012r
Speedway Dream Team - Speedway Dream Team II 7:3 (267 - 185)
1. Edi76 Gorzów wlkp (kriso1975) - Falubazzz Zielona Góra (stopek) 64:26
2. Hell Warriors Gorzów (heavyman)- KS Unia Wlkp Leszno (szefwlkp) 63:27
3. Debeściaki Rzeszów (DJ CASA) - Polonia1 Bydgoszcz (dryb) 45:45
4. SC Stal Gorzów Wlkp. (Mateo) - GKS Stoczniowiec Tomaszów Maz. (Zielak) 44:46
5. Pompunia Karczemki (Stefan) - Torpeda Sowki Gdansk (Koko_gks1) 51:41

MAD REBELs - Akademia Kubańskiej Armii 6:4 (265 - 187)
1. SZW Bydgoszcz (maly_1984) - Huragan Poznań (Pjetr) 37:55
2. Polonia Bydgoszcz (Kris) - Mi-Tel Kościan (Syki) 67:23
3. FR Unia Chorzów (Dziadzia ziom) - CF Real Toruń (Podli) 42:48
4. PSŻ Speedway Team Poznań (Korbi100) - Unia PONIEC (krzychu R) 73:17
5. SR Rybnik (tomekpro) - Wiedźmy Nakło (Speedwalk) 46:44

Speedway Tigers - Bydgoska Armia 8:2 (266 - 187)
1. Killer Częstochowa (DaVe) - Chemik Bydgoszcz (Mario) 69:21
2. Eternity Lublin (Spirit) - Iskra Bydgoszcz (pkpadalec) 54:36
3. Iskra Ostrów Wielkopolski (Wojak1984) - Ino Wicher Bydgoszcz (Cacek) 49:41
4. Riti Częstochowa (ArT) - Miecho Bydgoszcz (Mieszko) 54:39
5. Lukan Rybnik (Lukan) - Riders Fordon (Forrest) 40:50

ShoutBox Team - Kubańska Armia 1:9 (152 - 300)
1. Speedway Klub Trondheim (Kaskr220990) - K.S. Unia Leszno (Arris) 21:69
2. LFH Unia Leszno (Majo) - K.S. Real Leszno (Bolo) 21:69
3. SSC Zajezdnicy Częstochowa (Thomasso) - MG Kościan (maciejo86) 45:45
4. SSC Zajezdnicy Leszno (Kayt) - Ultras Grudziądz (KWIAT) 42:50
5. Hornets Gorzów Wlkp. (Koziu87) - K S Olka Toruń (K.S. Olka-Toruń) 23:67


6 kolejka - 03.04.2012r
Kubańska Armia - Akademia Kubańskiej Armii 8:2 (279 - 163)
1. K.S. Unia Leszno (Arris) - Unia PONIEC (krzychu R) 68:24
2. K.S. Real Leszno (Bolo) - Polunia Kamienica Polska (pila1978) 75:0
3. MG Kościan (maciejo86) - Wiedźmy Nakło (Speedwalk) 60:32
4. Ultras Grudziądz (KWIAT) - CF Real Toruń (Podli) 61:32
5. K S Olka Toruń (K.S. Olka-Toruń) - Huragan Poznań (Pjetr) 15:75

Bydgoska Armia - ShoutBox Team 10:0 (260 - 192)
1. Chemik Bydgoszcz (Mario) - SSC Zajezdnicy Częstochowa (Thomasso) 52:40
2. Iskra Bydgoszcz (pkpadalec) - SSC Zajezdnicy Leszno (Kayt) 51:39
3. Riders Fordon (Forrest) - Speedway Klub Trondheim (Kaskr220990) 58:32
4. Miecho Bydgoszcz (Mieszko) - LFH Unia Leszno (Majo) 51:39
5. Ino Wicher Bydgoszcz (Cacek) - Hornets Gorzów Wlkp. (Koziu87) 48:42

Speedway Tigers - Speedway Dream Team 8:2 (195 - 240)
1. Killer Częstochowa (DaVe) - Hell Warriors Gorzów (heavyman) 51:39
2. Eternity Lublin (Spirit) - Edi76 Gorzów wlkp (kriso1975) 49:41
3. Riti Częstochowa (ArT) - Pompunia Karczemki (Stefan) 49:41
4. Lukan Rybnik (Lukan) - Debeściaki Rzeszów (DJ CASA) 0:75
5. Iskra Ostrów Wielkopolski (Wojak1984) - SC Stal Gorzów Wlkp. (Mateo) 46:44

Speedway Dream Team II - MAD REBELs 8:2 (234 - 219)
1. Polonia1 Bydgoszcz (dryb) - SZW Bydgoszcz (maly_1984) 51:39
2. Falubazzz Zielona Góra (stopek) - Polonia Bydgoszcz (Kris) 22:68
3. KS Unia Wlkp Leszno (szefwlkp) - FR Unia Chorzów (Dziadzia ziom) 65:25
4. GKS Stoczniowiec Tomaszów Maz. (Zielak) - PSŻ Speedway Team Poznań (Korbi100) 46:44
5. Torpeda Sowki Gdansk (Koko_gks1) - SR Rybnik (tomekpro) 50:43


7 kolejka - 10.04.2012r
MAD REBELs - Bydgoska Armia 7:3 (234 - 219)
1. Polonia Bydgoszcz (Kris) - Chemik Bydgoszcz (Mario) 60:33
2. SZW Bydgoszcz (maly_1984) - Iskra Bydgoszcz (pkpadalec) 48:42
3. SR Rybnik (tomekpro) - Ino Wicher Bydgoszcz (Cacek) 45:45
4. PSŻ Speedway Team Poznań (Korbi100) - Miecho Bydgoszcz (Mieszko) 52:38
5. FR Unia Chorzów (Dziadzia ziom) - Riders Fordon (Forrest) 29:61

Speedway Dream Team - Kubańska Armia 6:4 (226 - 233)
1. Edi76 Gorzów wlkp (kriso1975) - Unia Leszno (Kojot) 28:62
2. Hell Warriors Gorzów (heavyman) - K.S. Real Leszno (Bolo) 52:38
3. Pompunia Karczemki (Stefan) - MG Kościan (Maciejo86) 51:42
4. Debeściaki Rzeszów (DJ CASA) - K S Olka Toruń (K.S. Olka-Toruń) 49:44
5. SC Stal Gorzów Wlkp. (Mateo) - Ultras Grudziądz (KWIAT) 46:47

Akademia Kubańskiej Armii - Speedway Dream Team II 10:0 (258 - 192)
1. S.S.A Unia Leszno (hUn) - Polonia1 Bydgoszcz (dryb) 51:39
2. Huragan Poznań (Pjetr) - KS Unia Wlkp Leszno (szefwlkp) 63:27
3. Unia PONIEC (krzychu R) - Falubazzz Zielona Góra (stopek) 48:42
4. Wiedźmy Nakło (Speedwalk) - GKS Stoczniowiec Tomaszów Maz. (Zielak) 47:43
5. CF Real Toruń (Podli) - Torpeda Sowki Gdansk (Koko_gks1) 49:41

ShoutBox Team - Speedway Tigers 6:4 (249 - 202)
1. Speedway Klub Trondheim (Kaskr220990) - Killer Częstochowa (DaVe) 19:71
2. LFH Unia Leszno (Majo) - Eternity Lublin (Spirit) 75:15
3. Hornets Gorzów Wlkp. (Koziu87) - Iskra Ostrów Wielkopolski (Wojak1984) 63:27
4. SSC Zajezdnicy Leszno (Kayt) - Lukan Rybnik (Lukan) 50:40
5. SSC Zajezdnicy Częstochowa (Thomasso) - Riti Częstochowa (ArT) 42:49


8 kolejka - 17.04.2012r
Bydgoska Armia - MAD REBELs 8:2 (258 - 177)
1. Iskra Bydgoszcz (pkpadalec) - Polonia Bydgoszcz (Kris) 39:51
2. Chemik Bydgoszcz (Mario) - SZW Bydgoszcz (maly_1984) 49:41
3. Miecho Bydgoszcz (Mieszko) - SR Rybnik (tomekpro) 46:44
4. Ino Wicher Bydgoszcz (Cacek) - PSŻ Speedway Team Poznań (Korbi100) 49:41
5. Riders Fordon (Forrest) - FR Unia Chorzów (Dziadzia ziom) 75:0
Pierwszy mecz: MR - BA 7:3 (234 - 219)
Bonus: Bydgoska Armia


Kubańska Armia - Speedway Dream Team 10:0 (269 - 186)
1. K.S. Real Leszno (Bolo) - Edi76 Gorzów wlkp (kriso1975) 48:42
2. Unia Leszno (Kojot) - Hell Warriors Gorzów (heavyman) 62:28
3. Ultras Grudziądz (KWIAT) - Pompunia Karczemki (Stefan) 59:33
4. K S Olka Toruń (K.S. Olka-Toruń) - Debeściaki Rzeszów (DJ CASA) 50:40
5. MG Kościan (maciejo86) - SC Stal Gorzów Wlkp. (Mateo) 50:43
Pierwszy mecz: SDT - KA 6:4 (226 - 233)
Bonus: Kubańska Armia


Speedway Dream Team II - Akademia Kubańskiej Armii 3:7 (177 - 258)
1. Polonia1 Bydgoszcz (dryb) - S.S.A Unia Leszno (hUn) 45:45
2. KS Unia Wlkp Leszno (szefwlkp) - Huragan Poznań (Pjetr) 42:48
3. GKS Stoczniowiec Tomaszów Maz. (Zielak) - Unia PONIEC (krzychu R) 48:42
4. Torpeda Sowki Gdańsk (Koko_gks1) - Wiedźmy Nakło (Speedwalk) 0:75
5. Falubazzz Zielona Góra (stopek) - CF Real Toruń (Podli) 42:48
Pierwszy mecz: AKA - SDTII 10:0 (258 - 192)
Bonus: Akademia Kubańskiej Armii


Speedway Tigers - ShoutBox Team 4:6 (190 - 245)
1. Eternity Lublin (Spirit) - Speedway Klub Trondheim (Kaskr220990) 20:70
2. Killer Częstochowa (DaVe) - LFH Unia Leszno (Majo) 63:27
3. Iskra Ostrów Wielkopolski (Wojak1984) - Hornets Gorzów Wlkp. (Koziu87) 63:27
4. Riti Częstochowa (ArT) - SSC Zajezdnicy Leszno (Kayt) 0:75
5. Lukan Rybnik (Lukan) - SSC Zajezdnicy Częstochowa (Thomasso) 44:46
Pierwszy mecz: SBT - ST 6:4 (249 - 202)
Bonus: ShoutBox Team



9 kolejka - 24.04.2012r
Akademia Kubańskiej Armii - Kubańska Armia 8:2 (244 - 193)
1. Unia PONIEC (krzychu R) - Unia Leszno (Kojot) 27:63
2. Huragan Poznań (Pjetr) - K.S. Real Leszno (Bolo) 49:43
3. CF Real Toruń (Podli) - MG Kościan (maciejo86) 47:43
4. S.S.A Unia Leszno (hUn) - Ultras Grudziądz (KWIAT) 46:44
5. Wiedźmy Nakło (Speedwalk) - K S Olka Toruń (K.S. Olka-Toruń) 75:0
Pierwszy mecz: KA - AKA 8:2 (279 - 163)
Bonus: Kubańska Armia


ShoutBox Team - Bydgoska Armia 8:2 (218 - 202)
1. LFH Unia Leszno (Majo) - Chemik Bydgoszcz (Mario) 0:75
2. Speedway Klub Trondheim (Kaskr220990) - Iskra Bydgoszcz (pkpadalec) 75:0
3. SSC Zajezdnicy Częstochowa (Thomasso) - Ino Wicher Bydgoszcz (Cacek) 46:44
4. SSC Zajezdnicy Leszno (Kayt) - Miecho Bydgoszcz (Mieszko) 48:42
5. Hornets Gorzów Wlkp. (Koziu87) - Riders Fordon (Forrest) 49:41
Pierwszy mecz: BA - SBT 10:0 (260 - 192)
Bonus: Bydgoska Armia


Speedway Dream Team - Speedway Tigers 8:2 (278 - 157)
1. Edi76 Gorzów wlkp (kriso1975) - Killer Częstochowa (DaVe) 38:52
2. Hell Warriors Gorzów (heavyman) - Eternity Lublin (Spirit) 61:29
3. SC Stal Gorzów Wlkp. (Mateo) - Iskra Ostrów Wielkopolski (Wojak1984) 55:35
4. Debeściaki Rzeszów (DJ CASA) - Lukan Rybnik (Lukan) 75:0
5. Pompunia Karczemki (Stefan) - Riti Częstochowa (ArT) 49:41
Pierwszy mecz: ST - SDT 8:2 (195 - 240)
Bonus: Speedway Dream Team


MAD REBELs - Speedway Dream Team II 6:4 (218 - 235)
1. Polonia Bydgoszcz (Kris) - Polonia1 Bydgoszcz (dryb) 61:29
2. Faraony Toronto (Faraony) - Falubazzz Zielona Góra (stopek) 47:43
3. SR Rybnik (tomekpro) - KS Unia Wlkp Leszno (szefwlkp) 43:47
4. PSŻ Speedway Team Poznań (Korbi100) - GKS Stoczniowiec Tomaszów Maz. (Zielak) 50:43
5. FR Unia Chorzów (Dziadzia ziom) - Torpeda Sowki Gdansk (Koko_gks1) 17:73
Pierwszy mecz: SDTII - MR 8:2 (234 - 219)
Bonus: Speedway Dream Team II



10 kolejka - 01.05.2012r
Speedway Dream Team II - Speedway Dream Team 4:6 (209 - 241)
1. KS Unia Wlkp Leszno (szefwlkp) - Edi76 Gorzów wlkp (kriso1975) 43:47
2. Falubazzz Zielona Góra (stopek) - Hell Warriors Gorzów (heavyman) 23:67
3. GKS Stoczniowiec Tomaszów Maz. (Zielak) - SC Stal Gorzów Wlkp. (Mateo) 52:38
4. Torpeda Sowki Gdańsk (koko_gks1) Debeściaki Rzeszów (DJ CASA) 54:36
5. Polonia1 Bydgoszcz (dryb) - Pompunia Karczemki (Stefan) 37:53
Pierwszy mecz: SDT - SDTII 7:3 (267 - 185)
Bonus: Speedway Dream Team


Akademia Kubańskiej Armii - MAD REBELs 6:4 (217 - 236)
1. Unia PONIEC (krzychu R) - Polonia Bydgoszcz (Kris) 17:73
2. Huragan Poznań (Pjetr) - SZW Bydgoszcz (maly_1984) 58:32
3. S.S.A Unia Leszno (hUn) - FR Unia Chorzów (Dziadzia ziom) 50:40
4. CF Real Torun (Podli) - PSŻ Speedway Team Poznań (Korbi100) 46:47
5. Wiedźmy Nakło (Speedwalk) - SR Rybnik (tomekpro) 46:44
Pierwszy mecz: MR - AKA 6:4 (265 - 187)
Bonus: MAD REBELs


Bydgoska Armia - Speedway Tigers 10:0 (200 - 0)
Pierwszy mecz: ST - BA 8:2 (266 - 187)
Bonus: Bydgoska Armia


Kubańska Armia - ShoutBox Team 10:0 (322 - 115)
1. K.S. Unia Leszno (Arris) - LFH Unia Leszno (Majo) 75:0
2. K.S. Real Leszno (Bolo) - Speedway Klub Trondheim (Kaskr220990) 68:22
3. Hutnik Tur (Oziklucha) - SSC Zajezdnicy Częstochowa (Thomasso) 56:36
4. MG Kościan (maciejo86) - SSC Zajezdnicy Leszno (Kayt) 64:26
5. K S Olka Toruń (K.S. Olka-Toruń) - Hornets Gorzów Wlkp. (Koziu87) 59:31
Pierwszy mecz: SBT - KA 1:9 (152 - 300)
Bonus: Kubańska Armia



11 kolejka - 08.05.2012r
Speedway Tigers - Kubańska Armia 0:10 (0 - 200)
Pierwszy mecz: KA - ST 9:1 (283 - 170)
Bonus: Kubańska Armia


ShoutBox Team - MAD REBELs 6:4 (214 - 240)
1. KWKS Polskie Pączki (Paperossi) - Polonia Bydgoszcz (Kris) 35:56
2. SSC Zajezdnicy Leszno (Kayt) - SZW Bydgoszcz (maly_1984) 47:43
3. SSC Zajezdnicy Częstochowa (Thomasso) - FR Unia Chorzów (Dziadzia ziom) 50:40
4. Speedway Klub Trondheim (Kaskr220990) - PSŻ Speedway Team Poznań (Korbi100) 32:58
5. Hornets Gorzów Wlkp. (Koziu87) - SR Rybnik (tomekpro) 50:43
Pierwszy mecz: MR - SBT 8:2 (271 - 185)
Bonus: MAD REBELs


Speedway Dream Team - Akademia Kubańskiej Armii 8:2 (275 - 179)
1. Edi76 Gorzów wlkp (kriso1975) - Unia PONIEC (krzychu R) 62:28
2. Hell Warriors Gorzów (heavyman) - S.S.A Unia Leszno (hUn) 60:32
3. Debeściaki Rzeszów (DJ CASA) - Huragan Poznań (Pjetr) 44:46
4. Pompunia Karczemki (Stefan) - CF Real Toruń (Podli) 58:34
5. SC Stal Gorzów Wlkp. (Mateo) - Wiedźmy Nakło (Speedwalk) 51:39
Pierwszy mecz: AKA - SDT 8:2 (244 - 206)
Bonus: Speedway Dream Team


Bydgoska Armia - Speedway Dream Team II 8:2 (259 - 176)
1. Chemik Bydgoszcz (Mario) - Polonia1 Bydgoszcz (dryb) 49:41
2. Iskra Bydgoszcz (pkpadalec) - Falubazzz Zielona Góra (stopek) 75:0
3. Miecho Bydgoszcz (Mieszko) - KS Unia Wlkp Leszno (szefwlkp) 39:51
4. Ino Wicher Bydgoszcz (Cacek) - GKS Stoczniowiec Tomaszów Maz. (Zielak) 50:40
5. Riders Fordon (Forrest) - Torpeda Sowki Gdansk (Koko_gks1) 46:44
Pierwszy mecz: SDTII - BA 8:2 (246 - 206)
Bonus: Bydgoska Armia



12 kolejka - 15.05.2012r
MAD REBELs - Speedway Dream Team 6:4 (269 - 186)
1. Polonia Bydgoszcz (Kris) - Hell Warriors Gorzów (heavyman) 55:35
2. SZW Bydgoszcz (maly_1984) - Edi76 Gorzów wlkp (kriso1975) 43:47
3. FR Unia Chorzów (Dziadzia ziom) - Debeściaki Rzeszów (DJ CASA) 56:34
4. PSŻ Speedway Team Poznań (Korbi100) - SC Stal Gorzów Wlkp. (Mateo) 74:18
5. SR Rybnik (tomekpro) - Pompunia Karczemki (Stefan) 41:52
Pierwszy mecz: SDT - MR 8:2 (277 - 178)
Bonus: Speedway Dream Team


Kubańska Armia - Bydgoska Armia 10:0 (297 - 159)
1. Unia Leszno (Kojot) - Chemik Bydgoszcz (Mario) 70:19
2. K.S. Real Leszno (Bolo) - Iskra Bydgoszcz (pkpadalec) 68:24
3. Hutnik Tur (Oziklucha) - Ino Wicher Bydgoszcz (Cacek) 47:43
4. Ultras Grudziądz (KWIAT) - Miecho Bydgoszcz (Mieszko) 59:33
5. MG Kościan (maciejo86) - Riders Fordon (Forrest) 53:40
Pierwszy mecz: BA - KA 4:6 (200 - 260)
Bonus: Kubańska Armia


Akademia Kubańskiej Armii - Speedway Tigers 10:0 (200 - 0)
Pierwszy mecz: ST - AKA 4:6 (143 - 277)
Bonus: Akademia Kubańskiej Armii


Speedway Dream Team II - ShoutBox Team 10:0 (268 - 182)
1. KS Unia Wlkp Leszno (Szefwlkp) - Speedway Klub Trondheim (Kaskr220990) 58:32
2. Polonia1 Bydgoszcz (dryb) - KWKS Polskie Pączki (Paperossi) 65:25
3. Torpeda Sowki Gdańsk (Koko_gks1) - Hornets Gorzów Wlkp. (Koziu87) 53:57
4. GKS Stoczniowiec Tomaszów Maz. (Zielak) - SSC Zajezdnicy Leszno (Kayt) 46:44
5. Falubazzz Zielona Góra (stopek) - SSC Zajezdnicy Częstochowa (Thomasso) 46:44
Pierwszy mecz: SBT - SDTII 4:6 (217 - 239)
Bonus: Speedway Dream Team II



13 kolejka - 22.05.2012r
Speedway Tigers - MAD REBELs 0:10 (0 - 200)
Pierwszy mecz: MR - ST 6:4 (246 - 205)
Bonus: MAD REBELs


ShoutBox Team - Speedway Dream Team 2:8 (192 - 258)
1. KWKS Polskie Pączki (Paperossi) - Hell Warriors Gorzów (heavyman) 25:65
2. Speedway Klub Trondheim (Kaskr220990) - Edi76 Gorzów wlkp (kriso1975) 31:59
3. SSC Zajezdnicy Częstochowa (Thomasso) - Pompunia Karczemki (Stefan) 44:46
4. SSC Zajezdnicy Leszno (Kayt) - Debeściaki Rzeszów (DJ CASA) 48:42
5. Hornets Gorzów Wlkp. (Koziu87) - SC Stal Gorzów Wlkp. (Mateo) 44:46
Pierwszy mecz: SDT - SBT 10:0 (300 - 155)
Bonus: Speedway Dream Team


Bydgoska Armia - Akademia Kubańskiej Armii 6:4 (226 - 228)
1. Iskra Bydgoszcz (pkpadalec) - Unia PONIEC (krzychu R) 53:37
2. Chemik Bydgoszcz (Mario) - S.S.A Unia Leszno (hUn) 49:41
3. Miecho Bydgoszcz (Mieszko) - Huragan Poznań (Pjetr) 32:60
4. Riders Fordon (Forrest) - CF Real Toruń (Podli) 45:47
5. Ino Wicher Bydgoszcz (Cacek) - Wiedźmy Nakło (Speedwalk) 47:43
Pierwszy mecz: AKA - BA 7:3 (218 - 232)
Bonus: Akademia Kubańskiej Armii


Kubańska Armia - Speedway Dream Team II 10:0 (298 - 155)
1. Unia Leszno (Kojot) - KS Unia Wlkp Leszno (Szefwlkp) 64:26
2. K.S. Real Leszno (Bolo) - Polonia1 Bydgoszcz (dryb) 56:34
3. MG Kościan (maciejo86) - Torpeda Sowki Gdańsk (Koko_gks1) 64:26
4. 4. Ultras Grudziądz (KWIAT) - GKS Stoczniowiec Tomaszów Maz. (Zielak) 55:38
5. Hutnik Tur (Oziklucha) - Falubazzz Zielona Góra (stopek) 59:31
Pierwszy mecz: SDTII - KA 3:7 (196 - 257)
Bonus: Kubańska Armia



14 kolejka - 29.05.2012r
MAD REBELs - Kubańska Armia 6:4 (242 - 193)
1. Faraony Toronto (Faraony) - K.S. Unia Leszno (Arris) 32:58
2. Polonia Bydgoszcz (Kris) - K.S. Real Leszno (Bolo) 50:40
3. FR Unia Chorzów (Dziadzia ziom) - Hutnik Tur (Oziklucha) 75:0
4. SR Rybnik (tomekpro) - Ultras Grudziądz (KWIAT) 69:21
5. PSŻ Speedway Team Poznań (Korbi100) - MG Kościan (maciejo86) 16:74
Pierwszy mecz: KA - MR 10:0 (275 - 181)
Bonus: Kubańska Armia


Speedway Dream Team - Bydgoska Armia 4:6 (170 - 273)
1. Hell Warriors Gorzów (heavyman) - Chemik Bydgoszcz (Mario) 46:47
2. Edi76 Gorzów wlkp (kriso1975) - Iskra Bydgoszcz (pkpadalec) 55:38
3. Pompunia Karczemki (Stefan) - Ino Wicher Bydgoszcz (Cacek) 49:41
4. SC Stal Gorzów Wlkp. (Mateo) - Miecho Bydgoszcz (Mieszko) 20:72
5. Debeściaki Rzeszów (DJ CASA) - Riders Fordon (Forrest) 0:75
Pierwszy mecz: BA - SDT 7:3 (246 - 207)
Bonus: Bydgoska Armia


Speedway Dream Team II - Speedway Tigers 10:0 (200 - 0)
Pierwszy mecz: ST - SDTII 7:3 (251 - 202)
Bonus: Speedway Dream Team II


Akademia Kubańskiej Armii - ShoutBox Team 6:4 (262 - 188)
1. Huragan Poznań (Pjetr) - Speedway Klub Trondheim (Kaskr220990) 65:25
2. S.S.A Unia Leszno (hUn) - KWKS Polskie Pączki (Paperossi) 64:26
3. Unia PONIEC (krzychu R) - Hornets Gorzów Wlkp. (Koziu87) 43:47
4. Wiedźmy Nakło (Speedwalk) - SSC Zajezdnicy Leszno (Kayt) 40:50
5. CF Real Toruń (Podli) - SSC Zajezdnicy Częstochowa (Thomasso) 50:40
Pierwszy mecz: SBT - AKA 4:6 (196 - 254)
Bonus: Akademia Kubańskiej Armii
Ostatnio zmieniony przez Rafi 2012-06-07, 10:14, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Rafi
Kubańska Armia



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-05-30, 15:39   

I Liga


1. Speedway Dream Team Akademia 14 - 10-2-2 93:45 +842 29 pkt
2. Rebels of Choice 14 - 8-3-3 85:53 +258 25 pkt
3. Wolf Pack 14 - 9-1-4 87:49 +579 24 pkt
4. Speedway Dream Team Politechnika 14 - 7-0-7 67:73 +209 17 pkt
5. Akademia Bydgoskiej Armii 14 - 7-1-5 75:55 +522 18 pkt
6. Young Tigers 09 - 5-0-2 40:28 -14 12 pkt***
7. POLISH SQAD 14 - 1-1-11 44:84 -568 4 pkt
8. Tigers Toruń 09 - 2-0-7 33:57 -228 4 pkt***


*kolejno: rozegrane mecze, wygrane, remisy, porażki, bilans dużych pkt, bilans małych pkt, pkt

*** - klany wycofały się po 9 kolejce


1 kolejka - 28.02.2012r
Speedway Dream Team Akademia - Wolf Pack 8:0 (219 - 141)
1. KŻ Stal Rzeszów (Wasyl) - KM Lampard Ostrów Wielkopolski (Ogor11) 0:0
2. Forever Krosno (Freesamen) - AC United Gdańsk (Pikus91) 67:23
3. Bratek Bratkowice (ciureek) - Sokół Trzesniow (dandon21) 48:42
4. Krzyżacy Toruń (Osiak) - Wyczerpy Hej Południe (Diablisko) 56:34
5. Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) - Start Gniezno (Baju) 48:42

Speedway Dream Team Politechnika - Akademia Bydgoskiej Armii 6:4 (220 - 230)
1. KS Lajkonik Kraków (Darekms) - NOVUM Bydgoszcz (Raffi) 48:42
2. Polonia SDT Rzeszów (Matek) - Fighting Dreamers Bydgoszcz (diesvindu) 23:67
3. Nadol Team (Nadol) - Polonia99 Bydgoszcz (Mariokiller999) 59:31
4. Sterani życiem Kraków (pafnucy) - Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) 44:46
5. Magpies Zielona Góra (sroczkins) - RPG Bydgoszcz (Borgen) 46:44

Young Tigers - Rebels of Choice 6:2 (193 - 167)
1. Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) - Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) 49:41
2. Blue49ers Gorzów Wlkp (Funka76) - Arasy Płock (Devilt1) 54:36
3. GKŻ WYBRZEŻE GDAŃSK (kris1965) - Speedway Glasgow (Robcio2x8) 45:45
4. Leszcze Toruń (Hal9000) - CKM Krosno (Dada23) 0:0
5. SPPSP Bydgoszcz (Jamm1) [4 Liga] - Beniaminek Wysoka Glogowska (Adamek21) 45:45

POLISH SQAD - Tigers Toruń 2:8 (175 - 275)
1. Forma Szczecin (Aiwanowski) - Goats Bridgwater (Jurij_trn) 44:46
2. Górczyn Gorzów Wlkp. (Kuba263) - Raiders Bristol (Oko) 29:61
3. Wafelki Szczecin (3bobek) - Rydzykanci Toruń (Solitary) 31:59
4. Gear Gorzów (Kron) - Anioły Toronto (Kamillo2) 16:74
5. TŻ Gniezno (Blumchen) - Mistes Zakrzewko (Alvar0) 55:35


2 kolejka - 06.03.2012r
Wolf Pack - Young Tigers 8:2 (266 - 174)
1. KS Astra Krotoszyn (Przemolo) - Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) 32:60
2. Wyczerpy Hej Południe (Diablisko) - SPPSP Bydgoszcz (Jamm1) 59:33
3. Start Gniezno (Baju) - GKŻ WYBRZEŻE GDAŃSK (kris1965) 52:39
4. Sokół Trzesniow (dandon21) - Blue49ers Gorzów Wlkp (Funka76) 48:42
5. KM Lampard Ostrów Wielkopolski (Ogor11) - Leszcze Toruń (Hal9000) 75:0

Akademia Bydgoskiej Armii - POLISH SQAD 6:4 (252 - 198)
1. Polonia99 Bydgoszcz (Mariokiller999) - Wafelki Szczecin (3bobek) 63:27
2. Fighting Dreamers Bydgoszcz (diesvindu) - Górczyn Gorzów Wlkp. (Kuba263) 67:23
3. RPG Bydgoszcz (Borgen) - Gear Gorzów (Kron) 40:50
4. Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) - Forma Szczecin (Aiwanowski) 50:40
5. NOVUM Bydgoszcz(Raffi) - TŻ Gniezno (Blumchen) 32:58

Tigers Toruń - Speedway Dream Team Politechnika 6:4 (242 - 208)
1. Mistes Zakrzewko (Alvar0) - WandaII Kraków (Richii) 53:37
2. Rydzykanci Toruń (Solitary) - Sterani życiem Kraków (pafnucy) 29:61
3. Raiders Bristol (Oko) - Nadol Team (Nadol) 74:16
4. Goats Bridgwater (Jurij_trn) - Magpies Zielona Góra (sroczkins) 48:42
5. Wojaki Toruń (Maniek1973) - KS Lajkonik Kraków (Darekms) 38:52

Rebels of Choice - Speedway Dream Team Akademia 5:5 (189 - 248)
1. Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) - Forever Krosno (Freesamen) 0:75
2. Służbowo Toruń (Babciahela) - Bratek Bratkowice (ciureek) 54:38
3. Speedway Glasgow (Robcio2x8) - Krzyżacy Toruń (Osiak) 45:45
4. Beniaminek Wysoka Glogowska (Adamek21) - Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) 49:41
5. Arasy Płock (Devilt1) - KŻ Stal Rzeszów (Wasyl) 41:49


3 kolejka - 13.03.2012r
Akademia Bydgoskiej Armii - Wolf Pack 8:2 (264 - 186)
1. Fighting Dreamers Bydgoszcz (diesvindu) - KS Astra Krotoszyn (Przemolo) 65:25
2. Polonia99 Bydgoszcz (Mariokiller999) - AC United Gdańsk (Pikus91) 64:26
3. RPG Bydgoszcz (Borgen)- Sokół Trzesniow (dandon21) 49:41
4. Superteam Bydgoszcz (rafcio_102) - Wyczerpy Hej Południe (Diablisko) 40:50
5. Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) - Start Gniezno (Baju) 46:44


Speedway Dream Team Politechnika - Speedway Dream Team Akademia 3:7 (200 - 253)
1. Ralfik Lublin (Ralfik-76) - Forever Krosno (Freesamen) 33:57
2. Sterani życiem Kraków (pafnucy) - Krzyżacy Toruń (Osiak) 44:49
3. Polonia SDT Rzeszów (Matek) - Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) 29:61
4. KS Lajkonik Kraków (Darekms) - Bratek Bratkowice (ciureek) 49:41
5. Magpies Zielona Góra (sroczkins) - KŻ Stal Rzeszów (Wasyl) 45:45

Young Tigers - Tigers Toruń 8:2 (277 - 177)
1.Leszcze Toruń (Hal9000) - Goats Bridgwater (Jurij_trn) 65:25
2.Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) - Raiders Bristol (Oko) 54:39
3.GKŻ WYBRZEŻE GDAŃSK (kris1965) - Rydzykanci Toruń (Solitary) 69:21
4.Lotos Lublin (Lotos) - Anioły Toronto (Kamillo2) 40:50
5.Blue49ers Gorzów Wlkp (Funka76) - Mistes Zakrzewko (Alvar0) 49:42

POLISH SQAD - Rebels of Choice 4:6 (204 - 249)
1. Wafelki Szczecin (3bobek) - Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) 21:69
2. TŻ Gniezno (Blumchen) - Służbowo Toruń (Babciahela) 47:43
3. Górczyn Gorzów Wlkp. (Kuba263) - Speedway Glasgow (Robcio2x8) 44:49
4. Forma Szczecin (Aiwanowski) -Dragons Leicester (Shidadu) 40:50
5. Gear Gorzów (Kron) - Beniaminek Wysoka Glogowska (Adamek21) 52:38


4 kolejka - 20.03.2012r
Speedway Dream Team Akademia - Young Tigers 8:2 (287 - 150)
1. Forever Krosno (Freesamen) - Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) 39:53
2. Bratek Bratkowice (ciureek) - Lotos Lublin (Lotos) 75:0
3. Krzyżacy Toruń (Osiak) - Leszcze Toruń (Hal9000) 62:28
4. KŻ Stal Rzeszów (Wasyl) - GKŻ WYBRZEŻE GDAŃSK (kris1965) 58:32
5. Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) - Blue49ers Gorzów Wlkp (Funka76) 53:37

Wolf Pack - POLISH SQAD 10:0 (304 - 119)
1. KS Astra Krotoszyn (Przemolo) - Wafelki Szczecin (3bobek) 75:0
2. Start Gniezno (Baju) - Forma Szczecin (Aiwanowski) 51:39
3. AC United Gdańsk (Pikus91) - Gear Gorzów (Kron) 75:0
4. Wyczerpy Hej Południe (Diablisko) - TŻ Gniezno (Blumchen) 52:41
5. Sokół Trzesniow (dandon21) - Górczyn Gorzów Wlkp. (Kuba263) 51:39

Tigers Toruń - Akademia Bydgoskiej Armii 2:8 (139 - 298)
1. Wojaki Toruń (Maniek1973) - Fighting Dreamers Bydgoszcz (diesvindu) 22:70
2. Anioły Toronto (Kamillo2) - Polonia99 Bydgoszcz (Mariokiller999) 48:42
3. Raiders Bristol (Oko) - RPG Bydgoszcz (Borgen) 0:75
4. Goats Bridgwater (Jurij_trn) - Superteam Bydgoszcz (rafcio_102) 32:58
5. Mistes Zakrzewko (Alvar0) - Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) 37:53

Rebels of Choice - Speedway Dream Team Politechnika 8:2 (193 - 242)
1. Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) - Ralfik Lublin (Ralfik-76) 0:75
2. Speedway Glasgow (Robcio2x8) - Nadol Team (Nadol) 48:42
3. Beniaminek Wysoka Glogowska (Adamek21) - Sterani życiem Kraków (pafnucy) 48:42
4. Służbowo Toruń (Babciahela) - KS Lajkonik Kraków (Darekms) 48:42
5. Dragons Leicester(Shidadu) - Magpies Zielona Góra (sroczkins) 49:41


5 kolejka - 27.03.2012r
Akademia Bydgoskiej Armii - Rebels of Choice 5:5 (221 - 229)
1. Fighting Dreamers Bydgoszcz (diesvindu) - Arasy Płock (Devilt1) 72:18
2. Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) - Speedway Glasgow (Robcio2x8) 45:45
3. Polonia99 Bydgoszcz (Mariokiller999)- Beniaminek Wysoka Glogowska (Adamek21) 16:74
4. RPG Bydgoszcz (Borgen) - Służbowo Toruń (Babciahela) 47:43
5. Superteam Bydgoszcz (rafcio_102)- Dragons Leicester(Shidadu) 41:49

Wolf Pack - Tigers Toruń 7:3 (238 - 212)
1. AC United Gdańsk (Pikus91) - Raiders Bristol (Oko) 17:73
2. KS Astra Krotoszyn (Przemolo) - Mistes Zakrzewko (Alvar0) 45:45
3. Start Gniezno (Baju) - Anioły Toronto (Kamillo2) 54:36
4. Wyczerpy Hej Południe (Diablisko) - Goats Bridgwater (Jurij_trn) 68:22
5. Sokół Trzesniow (dandon21) - Power Pokemon (Stroszy) 54:36

Young Tigers - Speedway Dream Team Politechnika 8:2 (240 - 216)
1. SPPSP Bydgoszcz (Jamm1) - Polonia SDT Rzeszów (Matek) 55:35
2. Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) - Sterani życiem Kraków (pafnucy) 61:32
3. Lotos Lublin (Lotos) - Nadol Team (Nadol) 20:70
4. GKŻ WYBRZEŻE GDAŃSK (kris1965 - KS Lajkonik Kraków (Darekms) 46:44
5. Leszcze Toruń (Hal9000) - Magpies Zielona Góra (sroczkins) 58:35

POLISH SQAD - Speedway Dream Team Akademia 4:6 (220 - 232)
1. Wafelki Szczecin (3bobek) - Forever Krosno (Freesamen) 42:48
2. Górczyn Gorzów Wlkp. (Kuba263) - Bratek Bratkowice (ciureek) 34:56
3. TŻ Gniezno (Blumchen) - Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) 46:44
4. Gear Gorzów (Kron) - Krzyżacy Toruń (Osiak) 55:37
5. Forma Szczecin (Aiwanowski) - KŻ Stal Rzeszów (Wasyl) 43:47


6 kolejka - 03.04.2012r
Speedway Dream Team Akademia - Tigers Toruń 8:2 (254 - 195)
1. Forever Krosno (Freesamen) - Raiders Bristol (Oko) 42:48
2. Bratek Bratkowice (ciureek) - Mistes Zakrzewko (Alvar0) 50:40
3. Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) - Anioły Toronto (Kamillo2) 54:36
4. Krzyżacy Toruń (Osiak) - Goats Bridgwater (Jurij_trn) 51:39
5. KŻ Stal Rzeszów (Wasyl) - Power Pokemon (Stroszy) 57:32

Speedway Dream Team Politechnika - POLISH SQAD 6:4 (235 - 215)
1.Nadol Team (Nadol) - Wafelki Szczecin (3bobek) 66:24
2.KS Lajkonik Kraków (Darekms) - Górczyn Gorzów Wlkp. (Kuba263) 52:38
3.Ralfik Lublin (Ralfik-76) - TŻ Gniezno (Blumchen) 35:55
4.Magpies Zielona Góra (sroczkins) - Gear Gorzów (Kron) 31:59
5.Sterani życiem Kraków (pafnucy) - Forma Szczecin (Aiwanowski) 51:39

Young Tigers - Akademia Bydgoskiej Armii 8:2 (244 - 206)
1. Blue49ers Gorzów Wlkp (Funka76) - Fighting Dreamers Bydgoszcz (diesvindu) 25:65
2. Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) - Polonia99 Bydgoszcz (Mariokiller999) 64:26
3. Leszcze Toruń (Hal9000) - RPG Bydgoszcz (Borgen) 55:35
4. Lotos Lublin (Lotos) - Superteam Bydgoszcz (rafcio_102) 47:43
5. GKŻ WYBRZEŻE GDAŃSK (kris1965) - Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) 53:37

Rebels of Choice - Wolf Pack 6:4 (246 - 189)
1. Dragons Leicester (Shidadu) - KM Lampard Ostrów Wielkopolski (Ogor11) 75:0
2. Speedway Glasgow (Robcio2x8)- KS Astra Krotoszyn (Przemolo) 47:43
3. Arasy Płock (Devilt1) - Start Gniezno (Baju) 34:56
4. Beniaminek Wysoka Glogowska (Adamek21) - Wyczerpy Hej Południe (Diablisko) 46 44
5. Służbowo Toruń (Babciahela) - Sokół Trzesniow (dandon21) 44:46


7 kolejka - 10.04.2012r
Wolf Pack - Speedway Dream Team Politechnika 8:2 (208 - 227)
1. KS Astra Krotoszyn (Przemolo) - Polonia SDT Rzeszów (Matek) 53:37
2. AC United Gdańsk (Pikus91) - Nadol Team (Nadol) 0:75
3. Sokół Trzesniow (dandon21) - Sterani życiem Kraków (pafnucy) 47:43
4. Wyczerpy Hej Południe (Diablisko) - Magpies Zielona Góra (sroczkins) 52:38
5. Start Gniezno (Baju) - KS Lajkonik Kraków (Darekms) 56:34

Akademia Bydgoskiej Armii - Speedway Dream Team Akademia 6:4 (208 - 230)
1. Fighting Dreamers Bydgoszcz (diesvindu) - Forever Krosno (Freesamen) 66:24
2. Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) - Bratek Bratkowice (ciureek) 48:45
3. RPG Bydgoszcz (Borgen) - Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) 44:46
4. Polonia99 Bydgoszcz (Mariokiller999) - Krzyżacy Toruń (Osiak) 0:75
5. Superteam Bydgoszcz (rafcio_102) - KŻ Stal Rzeszów (Wasyl) 50:40

Tigers Toruń - Rebels of Choice 4:6 (208 - 245)
1. Power Pokemon (Stroszy) - Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) 24:66
2. Mistes Zakrzewko (Alvar0) - Służbowo Toruń (Babciahela) 43:47
3. Goats Bridgwater (Jurij_trn) - Speedway Glasgow (Robcio2x8) 54:39
4. Anioły Toronto (Kamillo2) - Dragons Leicester (Shidadu) 37:53
5. Raiders Bristol (Oko) - Beniaminek Wysoka Glogowska (Adamek21) 50:40

POLISH SQAD - Young Tigers 4:6 (211 - 239)
1. Wafelki Szczecin (3bobek) - Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) 22:68
2. Forma Szczecin (Aiwanowski) - Leszcze Toruń (Hal9000) 47:43
3. TŻ Gniezno (Blumchen) - GKŻ WYBRZEŻE GDAŃSK (kris1965) 43:47
4. Gear Gorzów (Kron) - Lotos Lublin (Lotos) 61:29
5. Górczyn Gorzów Wlkp. (Kuba263) - Blue49ers Gorzów Wlkp (Funka76) 38:52


8 kolejka - 17.04.2012r
Speedway Dream Team Politechnika - Wolf Pack 8:2 (203 - 235)
1. KS Lajkonik Kraków (Darekms) - KS Astra Krotoszyn (Przemolo) 49:41
2. Magpies Zielona Góra (sroczkins) - Pająki Zielona Góra (Marcel) 52:41
3. Nadol Team (Nadol) - Sokół Trzesniow (dandon21) 53:37
4. Polonia SDT Rzeszów (Matek) - Wyczerpy Hej Południe (Diablisko) 0:75
5. Sterani życiem Kraków (pafnucy) - Start Gniezno (Baju) 49:41
Pierwszy mecz: WP - SDTP 8:2 (208 - 227)
Bonus: Wolf Pack


Speedway Dream Team Akademia - Akademia Bydgoskiej Armii 6:4 (226 - 229)
1. Forever Krosno (Freesamen) - Fighting Dreamers Bydgoszcz (diesvindu) 26:64
2. KŻ Stal Rzeszów (Wasyl) - Polonia99 Bydgoszcz (Mariokiller999) 59:31
3. Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) - RPG Bydgoszcz (Borgen) 49:41
4. Bratek Bratkowice (ciureek) - Superteam Bydgoszcz (rafcio_102) 42:51
5. Krzyżacy Toruń (Osiak) - Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) 50:42
Pierwszy mecz: ABA - SDTA 6:4 (208 - 230)
Bonus: Speedway Dream Team Akademia


Rebels of Choice - Tigers Toruń 8:2 (213 - 225)
1. Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) - Power Pokemon (Stroszy) 50:43
2. Służbowo Toruń (Babciahela) - Mistes Zakrzewko (Alvar0) 0:75
3. Speedway Glasgow (Robcio2x8) - Goats Bridgwater (Jurij_trn) 49:41
4. Dragons Leicester (Shidadu) - Anioły Toronto (Kamillo2) 63:27
5. Beniaminek Wysoka Glogowska (Adamek21) - Raiders Bristol (Oko) 51:39
Pierwszy mecz: TT - RoC 4:6 (208 - 245)
Bonus: Rebels of Choice


Young Tigers - POLISH SQAD 0:0 (0 - 0)
Pierwszy mecz: PS - YT 4:6 (211 - 239)
Bonus: Young Tigers



9 kolejka - 24.04.2012r
Tigers Toruń - Speedway Dream Team Akademia 4:6 (230 - 223)
1. Anioły Toronto (Kamillo2) - Forever Krosno (Freesamen) 37:53
2. Mistes Zakrzewko (Alvar0) - Bratek Bratkowice (ciureek) 50:43
3. Power Pokemon (Stroszy) - Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) 44:46
4. Goats Bridgwater (Jurij_trn) - Krzyżacy Toruń (Osiak) 44:46
5. Raiders Bristol (Oko) - KŻ Stal Rzeszów (Wasyl) 55:35
Pierwszy mecz: SDTA - TT 8:2 (254 - 195)
Bonus: Speedway Dream Team Akademia


POLISH SQAD - Speedway Dream Team Politechnika 4:6 (242 - 208)
1. Forma Szczecin (Aiwanowski) - Ralfik Lublin (Ralfik-76) 68:22
2. TŻ Gniezno (Blumchen) - Sterani życiem Kraków (pafnucy) 43:47
3. Górczyn Gorzów Wlkp. (Kuba263) - Nadol Team (Nadol) 42:48
4. Gear Gorzów (Kron) - Magpies Zielona Góra (sroczkins) 50:40
5. Wafelki Szczecin (3bobek) - KS Lajkonik Kraków (Darekms) 39:51
Pierwszy mecz: SDTP - PS 6:4 (235 - 215)
Bonus: Speedway Dream Team Politechnika


Akademia Bydgoskiej Armii - Young Tigers 0:0 (0 - 0)
1. Fighting Dreamers Bydgoszcz (diesvindu) - Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) 60:32
2. RPG Bydgoszcz (Borgen) - SPPSP Bydgoszcz (Jamm1) 40:50
3. Polonia99 Bydgoszcz (Mariokiller999) - Leszcze Toruń (Hal9000) 27:63
4. Superteam Bydgoszcz (rafcio_102) - Lotos Lublin (Lotos) 71:19
5. Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) - Blue49ers Gorzów Wlkp (Funka76) 16:75
Pierwszy mecz: YT - ABA 8:2 (244 - 206)
Bonus: Young Tigers


Wolf Pack - Rebels of Choice 6:4 (222 - 231)
1. KS Astra Krotoszyn (Przemolo) - Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) 29:61
2. Sokół Trzesniow (dandon21) - Służbowo Toruń (Babciahela) 51:39
3. Start Gniezno (Baju) - Rovers Bristol (Kaper) 51:39
4. Pająki Zielona Góra (Marcel) - Dragons Leicester (Shidadu) 39:51
5. Wyczerpy Hej Południe (Diablisko) - Beniaminek Wysoka Glogowska (Adamek21) 52:41
Pierwszy mecz: RoC - WP 6:4 (246 - 189)
Bonus: Rebels of Choice



10 kolejka - 01.05.2012r
Rebels of Choice - Akademia Bydgoskiej Armii 6:4 (199 - 236)
1. Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) - Fighting Dreamers Bydgoszcz (diesvindu) 44:46
2. Beniaminek Wysoka Glogowska (Adamek21) - Polonia99 Bydgoszcz (Mariokiller999) 60:30
3. Służbowo Toruń (Babciahela) - RPG Bydgoszcz (Borgen) 0:75
4. Dragons Leicester (Shidadu) - Superteam Bydgoszcz (rafcio_102) 47:43
5. Rovers Bristol (Kaper) - Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) 48:42
Pierwszy mecz: ABA - RoC 5:5 (221 - 229)
Bonus: Rebels of Choice


Tigers Toruń - Wolf Pack 0:10 (0 - 200)
Pierwszy mecz: WP - TT 7:3 (238 - 212)
Bonus: Wolf Pack


Speedway Dream Team Politechnika - Young Tigers 10:0 (200 - 0)
Pierwszy mecz: YT - SDTP 8:2 (240 - 216)
Bonus: Speedway Dream Team Politechnika


Speedway Dream Team Akademia - POLISH SQAD 10:0 (282 - 171)
1. Forever Krosno (Freesamen) - Wafelki Szczecin (3bobek) 70:20
2. KŻ Stal Rzeszów (Wasyl) - Forma Szczecin (Aiwanowski) 56:34
3. Bratek Bratkowice (ciureek) - Górczyn Gorzów Wlkp. (Kuba263) 59:31
4. Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) - TŻ Gniezno (Blumchen) 49:44
5. Krzyżacy Toruń (Osiak) - Gear Gorzów (Kron) 48:42
Pierwszy mecz: PS - SDTA 4:6 (220 - 232)
Bonus: Speedway Dream Team Akademia



11 kolejka - 08.05.2012r
Young Tigers - Speedway Dream Team Akademia 0:10 (0 - 200)
Pierwszy mecz: SDTA - YT 8:2 (287 - 150)
Bonus: Speedway Dream Team Akademia


POLISH SQAD - Wolf Pack 4:4 (177 - 184)
1. Wafelki Szczecin (3bobek) - KS Astra Krotoszyn (Przemolo) 38:52
2. Forma Szczecin (Aiwanowski) - AC United Gdańsk (Pikus91) 0:0
3. Gear Gorzów (Kron) - Wyczerpy Hej Południe (Diablisko) 41:49
4. Górczyn Gorzów Wlkp. (Kuba263) - Sokół Trzesniow (dandon21) 47:43
5. TŻ Gniezno (Blumchen) - Start Gniezno (Baju) 51:40
Pierwszy mecz: WP - PS 10:0 (304 - 119)
Bonus: Wolf Pack


Akademia Bydgoskiej Armii - Tigers Toruń 10:0 (200 - 0)
Pierwszy mecz: TT - ABA 2:8 (139 - 298)
Bonus: Akademia Bydgoskiej Armii


Speedway Dream Team Politechnika - Rebels of Choice 6:4 (245 - 205)
1. Ralfik Lublin (Ralfik-76) - Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) 30:60
2. Sterani życiem Kraków (pafnucy) - Dragons Leicester (Shidadu) 39:51
3. Magpies Zielona Góra (sroczkins) - Arasy Płock (Devilt1) 75:15
4. Nadol Team (Nadol) - Rovers Bristol (Kaper) 55:35
5. KS Lajkonik Kraków (Darekms) - Beniaminek Wysoka Glogowska (Adamek21) 46:44
Pierwszy mecz: RoC - SDTP 8:2 (193 - 242)
Bonus: Rebels of Choice



12 kolejka - 15.05.2012r
Wolf Pack - Akademia Bydgoskiej Armii 8:2 (283 - 152)
1. KM Lampard Ostrów Wielkopolski (Ogor11) - Fighting Dreamers Bydgoszcz (diesvindu) 75:0
2. KS Astra Krotoszyn (Przemolo) - Polonia99 Bydgoszcz (Mariokiller999) 58:32
3. Wyczerpy Hej Południe (Diablisko) - RPG Bydgoszcz (Borgen) 61:29
4. Sokół Trzesniow (dandon21) - Superteam Bydgoszcz (rafcio_102) 52:38
5. Start Gniezno (Baju) - Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) 37:53
Pierwszy mecz: ABA - WP 8:2 (264 - 186)
Bonus: Wolf Pack


Speedway Dream Team Akademia - Speedway Dream Team Politechnika 8:2 (247 - 204)
1. Debeściaki Gdańsk (Maniuś_gks) - Ralfik Lublin (Ralfik-76) 54:36
2. Bratek Bratkowice (ciureek) - Sterani życiem Kraków (pafnucy) 33:58
3. KŻ Stal Rzeszów (Wasyl) - Nadol Team (Nadol) 54:36
4. Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) - KS Lajkonik Kraków (Darekms) 52:38
5. Krzyżacy Toruń (Osiak) - Magpies Zielona Góra (sroczkins) 54:36
Pierwszy mecz: SDTP - SDTA 3:7 (200 - 253)
Bonus: Speedway Dream Team Akademia


Tigers Toruń - Young Tigers
Pierwszy mecz: YT - TT 0:0 (00 - 00)
Bonus:


Rebels of Choice - POLISH SQAD 10:0 (300 - 150)
1. Arasy Płock (Devilt1) - Wafelki Szczecin (3bobek) 64:26
2. Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) - Górczyn Gorzów Wlkp. (Kuba263) 69:21
3. Rovers Bristol (Kaper) - Gear Gorzów (Kron) 56:34
4. Beniaminek Wysoka Glogowska (Adamek21) - TŻ Gniezno (Blumchen) 50:40
5. Dragons Leicester (Shidadu) - Forma Szczecin (Aiwanowski) 61:29
Pierwszy mecz: PS - RoC 4:6 (204 - 249)
Bonus: Rebels of Choice



13 kolejka - 22.05.2012r
Young Tigers - Wolf Pack 0:10 (0 - 200)
Pierwszy mecz: WP - YT 8:2 (266 - 174)
Bonus: Wolf Pack


POLISH SQAD - Akademia Bydgoskiej Armii 4:6 (181 - 272)
1. Wafelki Szczecin (3bobek) - Fighting Dreamers Bydgoszcz (diesvindu) 24:66
2. Górczyn Gorzów Wlkp. (Kuba263) - Polonia99 Bydgoszcz (Mariokiller999) 15:75
3. TŻ Gniezno (Blumchen) - RPG Bydgoszcz (Borgen) 51:39
4. Forma Szczecin (Aiwanowski) - Superteam Bydgoszcz (rafcio_102) 38:52
5. Gear Gorzów (Kron) - Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) 53:40
Pierwszy mecz: ABA - PS 6:4 (252 - 198)
Bonus: Akademia Bydgoskiej Armii


Speedway Dream Team Politechnika - Tigers Toruń 10:0 (200 - 0)
Pierwszy mecz: TT - SDTP 6:4 (242 - 208)
Bonus: Speedway Dream Team Politechnika


Speedway Dream Team Akademia - Rebels of Choice 5:5 (239 - 214)
1. Forever Krosno (Freesamen) - Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) 36:54
2. KŻ Stal Rzeszów (Wasyl) - Arasy Płock (Devilt1) 54:39
3. Krzyżacy Toruń (Osiak) - Beniaminek Wysoka Glogowska (Adamek21) 45:45
4. Bratek Bratkowice (ciureek) - Dragons Leicester (Shidadu) 42:48
5. Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) - Rovers Bristol (Kaper) 62:28
Pierwszy mecz: RoC - SDTA 5:5 (189 - 248)
Bonus: Speedway Dream Team Akademia



14 kolejka - 29.05.2012r
Wolf Pack - Speedway Dream Team Akademia 8:2 (188 - 241)
1. KS Astra Krotoszyn (Przemolo) - Forever Krosno (Freesamen) 48:42
2. Pająki Zielona Góra (Marcel) - Bratek Bratkowice (ciureek) 53:37
3. Start Gniezno (Baju) - Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) 0:75
4. Wyczerpy Hej Południe (Diablisko) - Krzyżacy Toruń (Osiak) 47:43
5. Sokół Trzesniow (dandon21) - KŻ Stal Rzeszów (Wasyl) 46:44
Pierwszy mecz: SDTA - WP 8:0 (219 - 141)
Bonus: Speedway Dream Team Akademia


Akademia Bydgoskiej Armii - Speedway Dream Team Politechnika 10:0 (271 - 182)
1. Polonia99 Bydgoszcz (Mariokiller999) - Ralfik Lublin (Ralfik-76) 53:37
2. Fighting Dreamers Bydgoszcz (diesvindu) - Nadol Team (Nadol) 68:22
3. Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) - Sterani życiem Kraków (pafnucy) 51:39
4. RPG Bydgoszcz (Borgen) - KS Lajkonik Kraków (Darekms) 50:43
5. Superteam Bydgoszcz (rafcio_102) - Magpies Zielona Góra (sroczkins) 49:41
Pierwszy mecz: SDTP - ABA 6:4 (220 - 230)
Bonus: Akademia Bydgoskiej Armii


Rebels of Choice - Young Tigers 10:0 (200 - 0)
Pierwszy mecz: YT - RoC 6:2 (193 - 167)
Bonus: Rebels of Choice


Tigers Toruń - POLISH SQAD 0:10 (0 - 200)
Pierwszy mecz: PS - TT 2:8 (175 - 275)
Bonus: POLISH SQAD
 
 
 
Rafi
Kubańska Armia



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-05-30, 15:40   

II Liga


1. Speedway Dragons 14 - 10-2-2 101:37 +1330 29 pkt
2. Crazy Rebels Of Choice 14 - 10-0-4 92:48 +567 25 pkt
3. Miszczowie Slołłeja 14 - 7-2-5 74:66 -126 20 pkt
4. Frisky Rebels 14 - 7-1-6 69:71 -14 18 pkt
5. ShoutBox % Team 14 - 6-1-7 75:63 +326 17 pkt
6. PARENT"E OLIWIA'S 14 - 6-0-8 59:81 -78 17 pkt
7. Wild Tigers 14 - 5-2-7 54:82 -812 13 pkt***
8. ShoutBox 4Fun Team 14 - 0-1-13 32:108 -1193 1 pkt

*kolejno: rozegrane mecze, wygrane, remisy, porażki, bilans dużych pkt, bilans małych pkt, pkt

*** - klan wycofał się po 9 kolejce


1 kolejka - 28.02.2012r
Crazy Rebels of Choice - ShoubBox % Team 6:4 (247 - 206)
1. Ottawa SenatoRs Łódz (Ottawa) vs. Centrum Graudenz (Graudenz) 37:53
2. Bulwell (Krzmle) vs. Uniibax Toruń (Cieśli) 62:31
3. SNA 2001 (Zajac) vs. Zgrzeblarki Zielona Góra (PtaQQ) 58:32
4. Sna Emigracja (Mariusz27) vs. Orzeł Gniezno (Tysiu) 50:40
5. Purling Toruń (Purling) vs. ShoutBox Team Gniezno (Hyziu) 40:50

ShoutBox 4Fun Team - Frisky Rebels 4:6 (200 - 220)
1. Medaliki Częstochowa (rafik1000) - Stal Toruń (Martinez) 75:0
2. Ujeścisko Gdańsk (Kosraf76) - Bajer Team Toruń (max-wesol) 37:53
3. LTŻ Lublin (Pavel88) - STARS Leszno (lujski) 49:41
4. Real Madryt(Zidan) - KS Stal Gorzów Wlkp. (Artt) 0:75
5. ZKS UNIA TARNÓW (Speedy_UT) - Rules Leszno (Kermit) 39:51

Miszczowie Slołłeja - Speedway Dragons 5:5 (225 - 233)
1. Nieuchwytni Gębarzewo (Pawelek) - Debesciaki Gniezno (seba87) 34:58
2. Borus Gniezno (Artur_1928) - OLEK Zielona Góra (Olek-66) 37:55
3. Trilux Gniezno (Piotrekgno) - WKŻ Polfa Tarchomin (Adrian) 45:45
4. Weed Smokers Grudziądz (Pawlo84) - Unibax Toruń (Snejku) 52:41
5. Ministranci Gniezno (biskuppp) - Power Pokemon (Stroszy) 57:34

Wild Tigers - PARENT''E OLIWIA'S 10:0 (277 - 170)
1. Victoria Polonia Piła (Krzychu335 - gonzalo81 toruń (gonzalo81) 60:32
2. Fular Gniezno (Zaryka) - Moherteam Rzeszów (Guti) 48:42
3. Overspeed Bydgoszcz (Snappy) -Orzeł Wola Skorzęcka (Orlitto) 51:39
4. Dragons Leicester (Shidadu) - Komandosi Korniaktów (siux) 64:26
5. Apator Real Toruń (Torun) - Debeściaki Ostrów Wlkp (Domino_kmo_!) 54:39


2 kolejka - 06.03.2012r
ShoubBox % Team - Miszczowie Slołłeja 4:6 (227 - 225)
1. Centrum Graudenz (Graudenz) - Victoria Gniezno (victorski) 56:36
2. Orzeł Gniezno (Tysiu) - Trilux Gniezno (Piotrekgno) 40:50
3. Zgrzeblarki Zielona Góra (PtaQQ) - Weed Smokers Grudziądz (Pawlo84) 34:56
4. MKS Wisła Grudziądz (Raff) - Borus Gniezno (Artur_1982) 57:33
5. ShoutBox Team Gniezno (Hyziu) - Ministranci Gniezno (biskuppp) 40:50

Frisky Rebels - Wild Tigers 8:2 (311 - 124)
1. Bajer Team Toruń (max-wesol) - Victoria Polonia Piła (Krzychu335) 42:48
2. Rules Leszno (Kermit) - Fular Gniezno (Zaryka) 75:0
3. STARS Leszno (lujski) - BKS Chemik Bydgoszcz (Druid) 73:17
4. Stal Toruń (Martinez) - Overspeed Bydgoszcz (Snappy) 49:41
5. TŻ Cementralniści Żory (czyzu43) - KS Gostyńskie Byki (Grzebien) 72:18

PARENT''E OLIWIA'S - ShoutBox 4Fun Team 8:2 (229 - 208)
1.gonzalo81 toruń (gonzalo81) - Medaliki Częstochowa (rafik1000) 0:75
2. Komandosi Korniaktów (siux) - Ujeścisko Gdańsk (Kosraf76) 51:41
3. Stal Janówko (Malin017) - LTŻ Lublin (Pavel88) 68:22
4. Debeściaki Ostrów Wlkp (Domino_kmo_!) - Real Madryt (Zidan) 55:35
5. The Bill Brodnica (Joaquin) - ZKS UNIA TARNÓW (Speedy_UT) 55:35

Speedway Dragons - Crazy Rebels of Choice 6:4 (267 - 189)
1. Debesciaki Gniezno (seba87) - Racin Aleksandrów Kujawski (Zeusracin) 64:26
2. WKŻ Polfa Tarchomin (Adrian) - Purling Toruń (Purling) 64:27
3. Duma Katalonii (Czehoo) - Sna Emigracja (Mariusz27) 58:35
4. Unibax Toruń (Snejku) - Bulwell (Krzmle) 42:48
5. OLEK Zielona Góra (Olek-66) - SNA 2001 (Zajac) 39:51


3 kolejka - 13.03.2012r
Frisky Rebels - ShoubBox % Team 8:2 (227 - 208)
1. Stal Toruń (Martinez) - Uniibax Toruń (Cieśli) 52:38
2. Polonia Inowrocław (Solidus) - ShoutBox Team Gniezno (Hyziu) 0:75
3. Rules Leszno (Kermit) - MKS Wisła Grudziądz (Raff) 52:38
4. Bajer Team Toruń (max-wesol) - Orzeł Gniezno (Tysiu) 50:40
5. TŻ Cementralniści Żory (czyzu43) - Centrum Graudenz (Graudenz) 73:17

ShoutBox 4Fun Team - Crazy Rebels of Choice 2:8 (190 - 245)
1. Medaliki Częstochowa (rafik1000) - Racin Aleksandrów Kujawski (Zeusracin) 42:48
2. Ujeścisko Gdańsk (Kosraf76) - Purling Toruń (Purling) 75:0
3. Miglantz Tarnowiec (Miglantz) - Sna Emigracja (Mariusz27) 29:61
4. ZKS UNIA TARNÓW (Speedy_UT) - Bulwell (Krzmle) 26:64
5. Real Madryt (Zidan) - SNA 2001 (Zajac) 18:72

Miszczowie Slołłeja - PARENT''E OLIWIA'S 4:6 (215 - 234)
1. Victoria Gniezno (Victorski) - The Bill Brodnica (Joaquin) 34:59
2. Trilux Gniezno (Piotrekgno) - Moherteam Rzeszów (Guti) 17:73
3. Borus Gniezno (Artur_1982) - Orzeł Wola Skorzęcka (Orlitto) 42:48
4. Weed Smokers Grudziądz (Pawlo84) - Stal Janówko (Malin017) 64:26
5. Ministranci Gniezno (Biskuppp) - Komandosi Korniaktów (siux) 58:32

Wild Tigers - Speedway Dragons 4:4 (203 - 160)
1. Power Pokemon (Stroszy) - Debesciaki Gniezno (seba87) 21:69**
2. Fular Gniezno (Zaryka) - WKŻ Polfa Tarchomin (Adrian) 72:18
3. Overspeed Bydgoszcz (Snappy) - Duma Katalonii (Czehoo) 39:51
4. Victoria Polonia Piła (Krzychu335) - Unibax Toruń (Snejku) 47:43
5. Apator Real Toruń (Torun) - OLEK Zielona Góra (Olek-66) 45:48
** - transfer anulowany, mecz nie liczony do wyniku końcowego.


4 kolejka - 20.03.2012r
Crazy Rebels of Choice - Miszczowie Slołłeja 8:2 (258 - 192)
1. Racing Ostrów (Sebas) - Victoria Gniezno (victorski) 64:26
2. Bulwell (Krzmle) - Trilux Gniezno (Piotrekgno) 63:27
3. Sna Emigracja (Mariusz27) - Borus Gniezno (Artur_1982) 51:39
4. SNA 2001 (Zajac) - Weed Smokers Grudziądz (Pawlo84) 48:42
5. Racin Aleksandrów Kujawski (Zeusracin) - Ministranci Gniezno (biskuppp) 32:58

ShoubBox % Team - Wild Tigers 2:6 (162 - 198)
1. Zgrzeblarki Zielona Góra (PtaQQ) - Overspeed Bydgoszcz (Snappy) 17:73
2. Uniibax Toruń (Cieśli) - Power Pokemon (Stroszy) 0:0
3. MKS Wisła Grudziądz (Raff) - Morska Bydgoszcz (Zakar) 61:29
4. Centrum Graudenz (Graudenz) - Fular Gniezno (Zaryka) 43:47
5. Orzeł Gniezno (Tysiu) - Victoria Polonia Piła (Krzychu335) 41:49

PARENT''E OLIWIA'S - Frisky Rebels 6:4 (238 - 213)
1. gonzalo81 toruń (gonzalo81) - Stal Toruń (Martinez) 29:61
2. Komandosi Korniaktów (siux) - KS Stal Gorzów Wlkp. (Artt) 66:25
3. Orzeł Wola Skorzęcka (Orlitto) - STARS Leszno (lujski) 48:42
4. Stal Janówko (Malin017) - Bajer Team Toruń (max-wesol) 42:48
5. Moherteam Rzeszów (Guti) - Rules Leszno (Kermit) 53:37

Speedway Dragons - ShoutBox 4Fun Team 8:2 (263 - 172)
1. Power Pokemon (Stroszy) - Ujeścisko Gdańsk (Kosraf76) 0:75
2. Debesciaki Gniezno (seba87) - ZKS UNIA TARNÓW (Speedy_UT) 75:15
3. Unibax Toruń (Snejku) - Real Madryt (Zidan) 72:18
4. OLEK Zielona Góra (Olek-66) - Miglantz Tarnowiec (Miglantz) 54:36
5. Duma Katalonii (Czehoo) - LTŻ Lublin (Pavel88) 62:28


5 kolejka - 27.03.2012r
Frisky Rebels - Speedway Dragons 4:6 (167 - 268)
1. TŻ Cementralniści Żory (czyzu43) - Debesciaki Gniezno (seba87) 31:59
2. Bajer Team Toruń (max-wesol) - OLEK Zielona Góra (Olek-66) 47:43
3. Stal Toruń (Martinez) - Duma Katalonii (Czehoo) 47:43
4. Rules Leszno (Kermit) - Feniks Bydgoszcz (Rafi) 42:48
5. Polonia Inowrocław (Solidus) - Unibax Toruń (Snejku) 0:75

ShoubBox % Team - PARENT''E OLIWIA'S 8:2 (245 - 175)
1. Zgrzeblarki Zielona Góra (PtaQQ) - gonzalo81 toruń (gonzalo81) 0:75
2. MKS Wisła Grudziądz (Raff) - The Bill Brodnica (Joaquin) 75:0
3. Uniibax Toruń (Cieśli) - Stal Janówko (Malin017) 63:27
4. ShoutBox Team Gniezno (Hyziu) - Komandosi Korniaktów (siux) 48:42
5. Orzeł Gniezno (Tysiu) - Debeściaki Ostrów Wlkp (Domino_kmo_!) 59:31

Miszczowie Slołłeja - ShoutBox 4Fun Team 6:4 (170 - 250)
1. Weed Smokers Grudziądz (Pawlo84) - Piorun Grudziądz (Phoenix) 65:25
2. Nieuchtywni Gniezno (Pawelek) - Ujeścisko Gdańsk (Kosraf76) 51:39
3. Borus Gniezno (Artur_1982) - Miglantz Tarnowiec (Miglantz) 0:75
4. Victoria Gniezno (victorski) - ZKS UNIA TARNÓW (Speedy_UT) 54:36
5. Trilux Gniezno (Piotrekgno) - Medaliki Częstochowa (rafik1000) 0:75

Wild Tigers - Crazy Rebels of Choice 6:4 (232 - 230)
1. Apator Real Toruń (Torun) - Purling Toruń (Purling) 16:74
2. Fular Gniezno (Zaryka) - Racing Ostrów (Sebas) 55:35
3. Overspeed Bydgoszcz (Snappy) - Hirus Speedway (Hirus) 63:27
4. Victoria Polonia Piła (Krzychu335) - Sna Emigracja (Mariusz27) 62:30
5. Morska Bydgoszcz (Zakar) - SNA 2001 (Zajac) 36:54


6 kolejka - 03.04.2012r
Crazy Rebels of Choice - PARENT''E OLIWIA'S 8:2 (261 - 188)
1. Bulwell (Krzmle) - gonzalo81 toruń (gonzalo81) 68:22
2. Sna Emigracja (Mariusz27) - The Bill Brodnica (Joaquin) 54:36
3. SNA 2001 (Zajac) - Moherteam Rzeszów (Guti) 58:32
4. Hirus Speedway (Hirus) - Orzeł Wola Skorzęcka (Orlitto) 55:35
5. Ottawa SenatoRs Łódz (Ottawa) - Debeściaki Ostrów Wlkp (Domino_kmo_!) 26:63

ShoutBox 4Fun Team - Wild Tigers 3:7 (211 - 239)
1. Ujeścisko Gdańsk (Kosraf76) - Apator Real Toruń (Torun) 45:45
2. Piorun Grudziądz (Phoenix) - Fular Gniezno (Zaryka) 75:15
3. ZKS UNIA TARNÓW (Speedy_UT) - Overspeed Bydgoszcz (Snappy) 31:59
4. Medaliki Częstochowa (rafik1000) - Victoria Polonia Piła (Krzychu335) 25:65
5. Miglantz Tarnowiec (Miglantz) - Morska Bydgoszcz (Zakar) 35:55

Miszczowie Slołłeja - Frisky Rebels 10:0 (274 - 176)
1. Weed Smokers Grudziądz (Pawlo84) - Stal Toruń (Martinez) 48:42
2. Ministranci Gniezno (biskuppp) - STARS Leszno (lujski) 54:36
3. Trilux Gniezno (Piotrekgno) - Bajer Team Toruń (max-wesol) 62:28
4. Nieuchwytni Gniezno (Pawelek) - KS Stal Gorzów Wlkp. (Artt) 51:39
5. Borus Gniezno (Artur_1982) - TŻ Cementralniści Żory (czyzu43) 59:31

Speedway Dragons - ShoubBox % Team 8:2 (315 - 136)
1. Unibax Toruń (Snejku) - Orzeł Gniezno (Tysiu) 68:22
2. Duma Katalonii (Czehoo) - ShoutBox Team Gniezno (Hyziu) 73:18
3. Skorpiony Staropole (Mtaisner) -. Zgrzeblarki Zielona Góra (PtaQQ) 69:21
4. Feniks Bydgoszcz (Rafi) - Uniibax Toruń (Cieśli) 42:48
5. OLEK Zielona Góra (Olek-66) - MKS Wisła Grudziądz (Raff) 63:27


7 kolejka - 10.04.2012r
ShoubBox % Team - ShoutBox 4Fun Team 6:4 (269 - 169)
1. ShoutBox Team Gniezno (Hyziu) - Piorun Grudziądz (Phoenix) 64:26
2. MKS Wisła Grudziądz (Raff) - Miglantz Tarnowiec (Miglantz) 75:0
3. KWKS Polskie Pączki (Paperossi) - Ujeścisko Gdańsk (Kosraf76) 44:49
4. Centrum Graudenz (Graudenz) - LTŻ Lublin (Pavel88) 26:64
5. Orzeł Gniezno (Tysiu) - ZKS UNIA TARNÓW (Speedy_UT) 60:30

Frisky Rebels - Crazy Rebels of Choice 4:6 (213 - 237)
1. Stal Toruń (Martinez) - SNA 2001 (Zajac) 46:44
2. KS Stal Gorzów Wlkp. (Artt) - Bulwell (Krzmle) 36:54
3. Bajer Team Toruń (max-wesol) - Sna Emigracja (Mariusz27) 42:48
4. Rules Leszno (Kermit) - Ottawa SenatoRs Łódz (Ottawa) 65:25
5. STARS Leszno (lujski) - Purling Toruń (Purling) 24:66

PARENT''E OLIWIA'S - Speedway Dragons 2:8 (209 - 242)
1. Stal Janówko (Malin017) - Skorpiony Staropole (Mtaisner) 52:38
2. The Bill Brodnica (Joaquin) - Duma Katalonii (Czehoo) 33:58
3. Orzeł Wola Skorzęcka (Orlitto) - Unibax Toruń (Snejku) 36:54
4. Komandosi Korniaktów (siux) - OLEK Zielona Góra (Olek-66) 44:46
5. Moherteam Rzeszów (Guti) - Feniks Bydgoszcz (Rafi) 44:46

Wild Tigers - Miszczowie Slołłeja 5:5 (232 - 220)
1. Kings Toruń (Siwy_tk) - Victoria Gniezno (victorski) 60:30
2. Fular Gniezno (Zaryka) - Weed Smokers Grudziądz (Pawlo84) 36:56
3. Overspeed Bydgoszcz (Snappy) - Trilux Gniezno (Piotrekgno) 45:45
4. Victoria Polonia Piła (Krzychu335) - Ministranci Gniezno (biskuppp) 42:48
5. Apator Real Toruń (Torun) - Nieuchwytni Gniezno (Pawelek) 49:41


8 kolejka - 17.04.2012r
ShoutBox 4Fun Team - ShoubBox % Team 0:10 (130 - 305)
1. Medaliki Częstochowa (rafik1000) - MKS Wisła Grudziądz (Raff) 39:51
2. Ujeścisko Gdańsk (Kosraf76) - KWKS Polskie Pączki (Paperossi) 44:46
3. Piorun Grudziądz (Phoenix) - Uniibax Toruń (Cieśli) 27:63
4. LTŻ Lublin (Pavel88) - Orzeł Gniezno (Tysiu) 20:70
5. Real Madryt (Zidan) - Centrum Graudenz (Graudenz) 0:75
Pierwszy mecz: SB%T - SB4FT 6:4 (269 - 169)
Bonus: ShoubBox % Team


Crazy Rebels of Choice - Frisky Rebels 10:0 (288 - 162)
1. Sna Emigracja (Mariusz27) - Bajer Team Toruń (max-wesol) 47:43
2. SNA 2001 (Zajac) - Stal Toruń (Martinez) 48:42
3. Purling Toruń (Purling) - STARS Leszno (lujski) 65:25
4. Bulwell (Krzmle) - Rules Leszno (Kermit) 62:28
5. Hirus Speedway (Hirus) - TŻ Cementralniści Żory (czyzu43) 66:24
Pierwszy mecz: FR - CRoC 4:6 (213 - 237)
Bonus: Crazy Rebels of Choice


Speedway Dragons - PARENT''E OLIWIA'S 10:0 (271 - 181)
1. Unibax Toruń (Snejku) - gonzalo81 toruń (gonzalo81) 49:41
2. Feniks Bydgoszcz (Rafi) - Moherteam Rzeszów (Guti) 55:35
3. Duma Katalonii (Czehoo) - Stal Janówko (Malin017) 49:41
4. OLEK Zielona Góra (Olek-66) - Komandosi Korniaktów (siux) 57:35
5. Skorpiony Staropole (Mtaisner) - Debeściaki Ostrów Wlkp (Domino_kmo_!) 61:29
Pierwszy mecz: PO - SD 2:8 (209 - 242)
Bonus: Speedway Dragons


Miszczowie Slołłeja - Wild Tigers 6:4 (249 - 201)
1. Trilux Gniezno (Piotrekgno) - Kings Toruń (Siwy_tk) 58:32
2. Ministranci Gniezno (biskuppp) - Fular Gniezno (Zaryka) 61:28
3. Borus Gniezno (Artur_1982) - Overspeed Bydgoszcz (Snappy) 39:51
4. Victoria Gniezno (victorski) - Victoria Polonia Piła (Krzychu335) 29:62
5. Weed Smokers Grudziądz (Pawlo84) - Apator Real Toruń (Torun) 62:28
Pierwszy mecz: WT - MS 5:5 (232 - 220)
Bonus: Miszczowie Slołłeja



9 kolejka - 24.04.2012r
PARENT''E OLIWIA'S - Crazy Rebels of Choice 2:8 (150 - 301)
1. Orzeł Wola Skorzęcka (Orlitto) - Racing Ostrów (Sebas) 52:38
2. Debeściaki Ostrów Wlkp (Domino_kmo_!) - Hirus Speedway (Hirus) 17:74
3. Stal Janówko (Malin017) - Sna Emigracja (Mariusz27) 36:54
4. The Bill Brodnica (Joaquin) - Bulwell (Krzmle) 21:69
5. gonzalo81 toruń (gonzalo81) - SNA 2001 (Zajac) 24:66
Pierwszy mecz: CRoC - PO 8:2 (261 - 188)
Bonus: Crazy Rebels of Choice


Wild Tigers - ShoutBox 4Fun Team 10:0 (315 - 120)
1. Victoria Polonia Piła (Krzychu335) - Piorun Grudziądz (Phoenix) 64:26
2. Overspeed Bydgoszcz (Snappy) - Ujeścisko Gdańsk (Kosraf76) 50:40
3. Kings Toruń (Siwy_tk) - Miglantz Tarnowiec (Miglantz) 75:0
4. Fular Gniezno (Zaryka) - Medaliki Częstochowa (rafik1000) 64:26
5. Apator Real Toruń (Torun) - LTŻ Lublin (Pavel88) 62:28
Pierwszy mecz: SB%T - SB4FT 3:7 (211 - 239)
Bonus: Wild Tigers


Frisky Rebels - Miszczowie Slołłeja 6:4 (224 - 226)
1. STARS Leszno (lujski) - Nieuchwytni Gniezno (Pawelek) 50:40
2. Bajer Team Toruń (max-wesol) - Ministranci Gniezno (biskuppp) 19:71
3. KS Stal Gorzów Wlkp. (Artt) - Borus Gniezno (Artur_1982) 71:19
4. TŻ Cementralniści Żory (czyzu43) - Weed Smokers Grudziądz (Pawlo84) 30:60
5. Stal Toruń (Martinez) - Trilux Gniezno (Piotrekgno) 54:36
Pierwszy mecz: MS - FR 10:0 (274 - 176)
Bonus: Miszczowie Slołłeja


ShoubBox % Team - Speedway Dragons 6:4 (207 - 243)
1. ShoutBox Team Gniezno (Hyziu) - Skorpiony Staropole (Mtaisner) 54:36
2. MKS Wisła Grudziądz (Raff) - Duma Katalonii (Czehoo) 24:66
3. Centrum Graudenz (Graudenz) - Unibax Toruń (Snejku) 28:62
4. Orzeł Gniezno (Tysiu) - OLEK Zielona Góra (Olek-66) 46:44
5. Uniibax Toruń (Cieśli) - Feniks Bydgoszcz (Rafi) 55:35
Pierwszy mecz: SD - SB%T 8:2 (315 - 136)
Bonus: Speedway Dragons



10 kolejka - 01.05.2012r
Speedway Dragons - Frisky Rebels 10:0 (302 - 134)
1. Skorpiony Staropole (Mtaisner) - Bajer Team Toruń (max-wesol) 75:0
2. Duma Katalonii (Czehoo) - Stal Toruń (Martinez) 51:39
3. Unibax Toruń (Snejku) - STARS Leszno (lujski) 49:41
4. Feniks Bydgoszcz (Rafi) - Rules Leszno (Kermit) 69:21
5. OLEK Zielona Góra (Olek-66) - KS Stal Gorzów Wlkp. (Artt) 58:33
Pierwszy mecz: FR - SD 4:6 (167 - 268)
Bonus:


PARENT''E OLIWIA'S - ShoubBox % Team 6:4 (245 - 191)
1. Stal Janówko (Malin017) - Orzeł Gniezno (Tysiu) 51:39
2. The Bill Brodnica (Joaquin) - Zgrzeblarki Zielona Góra (PtaQQ) 75:0
3. Komandosi Korniaktów (siux) - Uniibax Toruń (Cieśli) 28:62
4. Moherteam Rzeszów (Guti) - ShoutBox Team Gniezno (Hyziu) 32:58
5. Orzeł Wola Skorzęcka (Orlitto) - Centrum Graudenz (Graudenz) 59:32
Pierwszy mecz: SB%T - PO 8:2 (245 - 175)
Bonus: ShoubBox % Team


ShoutBox 4Fun Team - Miszczowie Slołłeja 4:6 (192 - 252)
1. Piorun Grudziądz (Phoenix) - Nieuchwytni Gniezno (Pawelek) 45:45
2. Miglantz Tarnowiec (Miglantz) - Victoria Gniezno (victorski) 50:40
3. LTŻ Lublin (Pavel88) - Ministranci Gniezno (biskuppp) 43:47
4. Ujeścisko Gdańsk (Kosraf76) - Trilux Gniezno (Piotrekgno) 45:45
5. ZKS UNIA TARNÓW (Speedy_UT) - Weed Smokers Grudziądz (Pawlo84) 15:75
Pierwszy mecz: MS - SB4FT 6:4 (170 - 250)
Bonus: Miszczowie Slołłeja


Crazy Rebels of Choice - Wild Tigers 10:0 (200 - 0)
Pierwszy mecz: WT - CRoC 6:4 (232 - 230)
Bonus: Crazy Rebels of Choice



11 kolejka - 08.05.2012r
Miszczowie Slołłeja - Crazy Rebels of Choice 6:4 (222 - 230)
1. Ministranci Gniezno (biskuppp) - Purling Toruń (Purling) 58:32
2. Borus Gniezno (Artur_1982) - Hirus Speedway (Hirus) 33:57
3. Trilux Gniezno (Piotrekgno) - Sna Emigracja (Mariusz27) 47:43
4. Victoria Gniezno (victorski) - Bulwell (Krzmle) 22:68
5. Weed Smokers Grudziądz (Pawlo84) - SNA 2001 (Zajac) 62:30
Pierwszy mecz: CROC - MS 8:2 (258 - 192)
Bonus: Crazy Rebels of Choice


Wild Tigers - ShoubBox % Team 0:10 (0 - 200)
Pierwszy mecz: SB%T - WT 2:6 (162 - 198)
Bonus: ShoubBox % Team


Frisky Rebels - PARENT''E OLIWIA'S 6:4 (203 - 236)
1. TŻ Cementralniści Żory (czyzu43) - gonzalo81 toruń (gonzalo81) 0:75
2. Rules Leszno (Kermit) - Moherteam Rzeszów (Guti) 44:46
3. STARS Leszno (lujski) - Orzeł Wola Skorzęcka (Orlitto) 48:42
4. Stal Toruń (Martinez) - Komandosi Korniaktów (siux) 53:39
5. KS Stal Gorzów Wlkp. (Artt) - The Bill Brodnica (Joaquin) 58:34
Pierwszy mecz: PO - FR 6:4 (238 - 213)
Bonus: PARENT''E OLIWIA'S


ShoutBox 4Fun Team - Speedway Dragons 0:10 (122 - 330)
1. Miglantz Tarnowiec (Miglantz) - Skorpiony Staropole (Mtaisner) 26:64
2. LTŻ Lublin (Pavel88) - Duma Katalonii (Czehoo) 21:69
3. Ujeścisko Gdańsk (Kosraf76) - Unibax Toruń (Snejku) 30:60
4. Piorun Grudziądz (Phoenix) - OLEK Zielona Góra (Olek-66) 28:64
5. ZKS UNIA TARNÓW (Speedy_UT) - Feniks Bydgoszcz (Rafi) 17:73
Pierwszy mecz: SD - SB4FT 8:2 (263 - 172)
Bonus: Speedway Dragons



12 kolejka - 15.05.2012r
ShoubBox % Team - Frisky Rebels 5:5 (214 - 236)
1. Orzeł Gniezno (Tysiu) - Bajer Team Toruń (max-wesol) 32:58
2. Uniibax Toruń (Cieśli) - Stal Toruń (Martinez) 25:65
3. MKS Wisła Grudziądz (Raff) - STARS Leszno (lujski) 47:43
4. ShoutBox Team Gniezno (Hyziu) - Rules Leszno (Kermit) 65:25
5. Centrum Graudenz (Graudenz) - KS Stal Gorzów Wlkp. (Artt) 45:45
Pierwszy mecz: FR - SB%T 8:2 (227 - 208)
Bonus: Frisky Rebels


Crazy Rebels of Choice - ShoutBox 4Fun Team 10:0 (292 - 155)
1. Sna Emigracja (Mariusz27) - Piorun Grudziądz (Phoenix) 58:32
2. Purling Toruń (Purling) - LTŻ Lublin (Pavel88) 59:31
3. Racing Ostrów (Sebas) - Ujeścisko Gdańsk (Kosraf76) 47:43
4. Ottawa SenatoRs Łódz (Ottawa) - Miglantz Tarnowiec (Miglantz) 63:27
5. Hirus Speedway (Hirus) - Medaliki Częstochowa (rafik1000) 68:22
Pierwszy mecz: SB4FT - CRoC 2:8 (190 - 245)
Bonus: Crazy Rebels of Choice


PARENT''E OLIWIA'S - Miszczowie Slołłeja 6:4 (238 - 212)
1. Stal Janówko (Malin017) - Weed Smokers Grudziądz (Pawlo84) 30:60
2. Moherteam Rzeszów (Guti) - Nieuchwytni Gniezno (Pawelek) 54:36
3. Komandosi Korniaktów (siux) - Ministranci Gniezno (biskuppp) 50:40
4. Orzeł Wola Skorzęcka (Orlitto) - Borus Gniezno (Artur_1982) 60:30
5. gonzalo81 toruń (gonzalo81) - Trilux Gniezno (Piotrekgno) 44:46
Pierwszy mecz: MS - PO 4:6 (215 - 234)
Bonus: PARENT''E OLIWIA'S


Speedway Dragons - Wild Tigers 10:0 (200 - 0)
Pierwszy mecz: WT - SD 4:4 (203 - 160)
Bonus: Speedway Dragons



13 kolejka - 22.05.2012r
Miszczowie Slołłeja - ShoubBox % Team 8:2 (246 - 206)
1. Nieuchwytni Gniezno (Pawelek) - Orzeł Gniezno (Tysiu) 47:43
2. Victoria Gniezno (victorski) - Uniibax Toruń (Cieśli) 28:62
3. Trilux Gniezno (Piotrekgno) - MKS Wisła Grudziądz (Raff) 54:36
4. Weed Smokers Grudziądz (Pawlo84) - ShoutBox Team Gniezno (Hyziu) 62:30
5. Ministranci Gniezno (biskuppp) - Centrum Graudenz (Graudenz) 55:35
Pierwszy mecz: SB%T - MS 4:6 (227 - 225)
Bonus: Miszczowie Slołłeja


Wild Tigers - Frisky Rebels 0:10 (0 - 200)
Pierwszy mecz: FR - WT 8:2 (311 - 124)
Bonus:


ShoutBox 4Fun Team - PARENT''E OLIWIA'S 5:5 (191 - 259)
1. Miglantz Tarnowiec (Miglantz) - Stal Janówko (Malin017) 27:63
2. Medaliki Częstochowa (rafik1000) - Moherteam Rzeszów (Guti) 23:67
3. Piorun Grudziądz (Phoenix) - The Bill Brodnica (Joaquin) 47:43
4. Ujeścisko Gdańsk (Kosraf76) - Orzeł Wola Skorzęcka (Orlitto) 45:45
5. LTŻ Lublin (Pavel88) - gonzalo81 toruń (gonzalo81) 49:41
Pierwszy mecz: PO - SB4FT 8:2 (229 - 208)
Bonus: PARENT''E OLIWIA'S


Crazy Rebels of Choice - Speedway Dragons 6:4 (208 - 236)
1. Racing Ostrów (Sebas) - Skorpiony Staropole (Mtaisner) 43:47
2. SNA 2001 (Zajac) - Duma Katalonii (Czehoo) 64:29
3. Bulwell (Krzmle) - Unibax Toruń (Snejku) 53:40
4. Hirus Speedway (Hirus) - OLEK Zielona Góra (Olek-66) 0:75
5. Sna Emigracja (Mariusz27) - Feniks Bydgoszcz (Rafi) 48:45
Pierwszy mecz: SD - CRoC 6:4 (267 - 189)
Bonus: Speedway Dragons



14 kolejka - 29.05.2012r
ShoubBox % Team - Crazy Rebels of Choice 10:0 (314 - 108)
1. ShoutBox Team Gniezno (Hyziu) - Racin Aleksandrów Kujawski (Zeusracin) 63:27
2. MKS Wisła Grudziądz (Raff) - Purling Toruń (Purling) 75:0
3. Orzeł Gniezno (Tysiu) - Ottawa SenatoRs Łódz (Ottawa) 75:0
4. Centrum Graudenz (Graudenz) - Racing Ostrów (Sebas) 46:44
5. Uniibax Toruń (Cieśli) - Sna Emigracja (Mariusz27) 55:37
Pierwszy mecz: CRoC - SB%T 6:4 (247 - 206)
Bonus: ShoubBox % Team


Frisky Rebels - ShoutBox 4Fun Team 8:2 (276 - 161)
1. Bajer Team Toruń (max-wesol) - Piorun Grudziądz (Phoenix) 54:38
2. Rules Leszno (Kermit) - LTŻ Lublin (Pavel88) 58:32
3. Stal Toruń (Martinez) - Ujeścisko Gdańsk (Kosraf76) 20:70
4. KS Stal Gorzów Wlkp. (Artt) - ZKS UNIA TARNÓW (Speedy_UT) 69:21
5. STARS Leszno (lujski) - Medaliki Częstochowa (rafik1000) 75:0
Pierwszy mecz: SB4FT - FR 4:6 (200 - 220)
Bonus: Frisky Rebels


Speedway Dragons - Miszczowie Slołłeja 8:2 (296 - 143)
1. Unibax Toruń (Snejku) - Trilux Gniezno (Piotrekgno) 59:31
2. Skorpiony Staropole (Mtaisner) - Victoria Gniezno (victorski) 69:22
3. Feniks Bydgoszcz (Rafi) - Ministranci Gniezno (biskuppp) 53:40
4. Duma Katalonii (Czehoo) - Weed Smokers Grudziądz (Pawlo84) 40:50
5. OLEK Zielona Góra (Olek-66) - Borus Gniezno (Artur_1982) 75:0
Pierwszy mecz: MS - SD 5:5 (225 - 233)
Bonus: Speedway Dragons


PARENT''E OLIWIA'S - Wild Tigers 10:0 (200 - 0)
Pierwszy mecz: WT - PO 10:0 (277 - 170)
Bonus: PARENT''E OLIWIA'S

 
 
 
Rafi
Kubańska Armia



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-05-30, 15:44   

III Liga


1. Team X-Fighters 10 - 8-0-2 74:26 +915 21 pkt
2. Whiskey Drinkers 10 - 8-1-1 72:28 +509 21 pkt
3. Banda Speedway Team 10 - 6-1-3 52:48 +471 15 pkt
4. Samodzielny Dywizjon Orłów 10 - 4-0-6 55:45 -98 11 pkt
5. Speedway Lightnings 10 - 3-0-7 31:65 -381 7 pkt
6. Toruńskie Pierniki Rules 10 - 0-0-10 12:84 -1416 0 pkt

*kolejno: rozegrane mecze, wygrane, remisy, porażki, bilans dużych pkt, bilans małych pkt, pkt


1 kolejka - 2012.02.28
Whiskey Drinkers - Toruńskie Pierniki Rules 8:2 (265 - 185)
1. Tytania Rzeszów (Mak) - FC Kapucha Toruń (pansowa) 58:32
2. Hawaii Team Rzeszów (Hawaiki) - Papug Toruń (papug90) 44:46
3. ZKS Stal Rzeszów (Rider17) - Smoczyk Leszno (tomek2891) 49:41
4. Buroki Czudec (Me-to) - KS Kruki Toruń (kruk4) 59:31
5. Car(L)os Team Gyddanyzc (CarLos_Wallace) - Pit Toruń (pit1) 55:35

Team X-Fighters - Samodzielny Dywizjon Orłów 6:4 (244 - 214)
1. ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston)- Fastersi (Xmenx) 49:44
2. Cobrateam Bydgoszcz (Cobra)- Liverpool Toruń (Milenium) 38:52
3. Piaski City Tarnów (yarado)- Szalony Koń Grudziądz (Wictorio) 55:38
4. Kalos Kagatos Toruń (Yozayan)-Skorpiony Gniezno (Krecikmk) 67:25
5. BKS POLONIA FANATIC Bydgoszcz (Chris79)-Speedway Polonia Ninalip (Wojteks_23) 35:55

Speedway Lightnings - Banda Speedway Team 4:6 (214 - 239)
1. lanki Gdz grudziądz (lanki22) - Real Tarnów (Tiger1519) 30:60
2. Kopka Radostków (Muchsson) - Sokół Maszkienice (Marek15) 24:66
3. KŻ Unia Tarnów (Speedway88) - Dozland Bolesławiec (Dozi4) 49:41
4. Pepersi Tarnów (Pawelgzk) - Blaugrana Strzelno (Braszka) 42:50
5. Wac Grudziądz (Wacki) - Unia Maszkienice (Atemi) 69:22


2 kolejka - 2012.03.06
Toruńskie Pierniki Rules - Banda Speedway Team 4:6 (163 - 260)
1. KS Kruki Toruń (kruk4) - Real Tarnów (Tiger1519) 0:75
2. Papug Toruń (papug90) - Polonia Przyborów (Lenthir) 63:27
3. Pit Toruń (pit1) - Dozland Bolesławiec (Dozi4) 0:75
4. Smoczyk Leszno (tomek2891) - Blaugrana Strzelno (Braszka) 54:36
5. FC Kapucha Toruń (pansowa) - KS Stal piaski (Seba761) 46:47

Samodzielny Dywizjon Orłów - Speedway Lightnings 10:0 (280 - 170)
1. Speedway Polonia Ninalip (Wojteks_23) - Wac Grudziądz (Wacki) 46:44
2. Liverpool Toruń (Milenium) - KŻ Unia Tarnów (Speedway88) 57:33
3. WKS Czerwieńsk (Krzysztof1973) - Pepersi Tarnów (Pawelgzk) 59:31
4. Szalony Koń Grudziądz (Wictorio) - AXO Team Grudziądz (Czareksob) 52:38
5. Skorpiony Gniezno (Krecikmk) v- Speedway Koszalin (Boniek66) 66:24

Whiskey Drinkers - Team X-Fighters 6:4 (216 - 238)
1. Tytania Rzeszów (Mak) -ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston) 55:36
2. ZKS Stal Rzeszów (Rider17) -BKS POLONIA FANATIC Bydgoszcz (Chris79) 46:44
3. Buroki Czudec (Me-to) - Piaski City Tarnów (yarado) 25:65
4. Hawaii Team Rzeszów (Hawaiki) -Chyba ty Speedway Club Toruń (Dybkus) 50:40
5. Car(L)os Team (CarLos_Wallace) -Kalos Kagatos Toruń (Yozayan) 40:53


3 kolejka - 2012.03.13
Team X-Fighters - Toruńskie Pierniki Rules 10:0 (307 - 143)
1. BKS POLONIA FANATIC Bydgoszcz (Chris79) - KS Kruki Toruń (kruk4) 68:22
2. Kalos Kagatos Toruń (Yozayan)- Papug Toruń (papug90) 68:22
3. Cobrateam Bydgoszcz(Cobra- Pit Toruń (pit1) 49:41
4. FG staszica Gorzów Wlkp.(Wojtasgls )- Smoczyk Leszno (tomek2891) 68:22
5. Chyba ty Speedway Club Toruń (Dybkus)- FC Kapucha Toruń (pansowa) 54:36

Speedway Lightnings - Whiskey Drinkers 0:10 (161 - 274)
1. AXO Team Grudziądz (Czareksob) - Tytania Rzeszów (Mak) 36:54
2. KŻ Unia Tarnów - ZKS Stal Rzeszów (Rider17) 43:47
3. lanki Gdz grudziądz (lanki22) - Buroki Czudec (Me-to) 0:75
4. Wac Grudziądz (Wacki) - Hawaii Team Rzeszów (Hawaiki) 42:48
5. Speedway Koszalin (Boniek66) - Car(L)os Team (CarLos_Wallace) 40:50

Banda Speedway Team - Samodzielny Dywizjon Orłów 6:4 (259 - 194)
1. Dozland Bolesławiec (Dozi4) - Speedway Polonia Ninalip (Wojteks_23) 43:47
2. Real Tarnów ( Tiger1519) - WKS Czerwieńsk (Krzysztof1973) 66:25
3. Unia Maszkienice (Atemi) - LOTOS Wybrzeże Gdańsk( Squra) 46:44
4. Blaugrana Strzelno (Braszka) - Szalony Koń Grudziądz (Wictorio) 41:49
5. Horse Team (Horsik) - Skorpiony Gniezno (Krecikmk) 63:29

4 kolejka - 2012.03.20
Toruńskie Pierniki Rules - Samodzielny Dywizjon Orłów 4:6 (186 - 264)
1. Smoczyk Leszno (tomek2891)-WKS Czerwieńsk (Krzysztof1973) 52:38
2. Pit Toruń (pit1)-Speedway Polonia Ninalip (Wojteks_23) 19:71
3. Papug Toruń (papug90)-Szalony Koń Grudziądz (Wictorio) 43:47
4. FC Kapucha Toruń (pansowa)-Skorpiony Gniezno (Krecikmk) 50:40
5. KS Kruki Toruń (kruk4)-Liverpool Toruń (Milenium) 22:68

Whiskey Drinkers - Banda Speedway Team 8:2 (223 - 227)
1. Car(L)os Team Gyddanyzc (CarLos_Wallace) - Dozland Bolesławiec (Dozi4) 47:43
2. Tytania Rzeszów (Mak) - Real Tarnów ( Tiger1519) 49:41
3. ZKS Stal Rzeszów (Rider17) - Blaugrana Strzelno (Braszka) 50:40
4. Hawaii Team Rzeszów (Hawaiki) - KS Stal piaski (Seba761) 50:40
5. Buroki Czudec (Me-to) - Horse Team (Horsik) 27:63

Team X-Fighters - Speedway Lightnings 10:0 (288 - 164)
1. Piaski City Tarnów(Yarado) - Wac Grudziądz (Wacki) 52:40
2. Cobrateam Bydgoszcz(Cobra)- Speedway Koszalin (Boniek66) 62:28
3. ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston)- AXO Team Grudziądz (Czareksob) 59:31
4. Jadowici Tarnów (Serpent)- KŻ Unia Tarnów (Speedway88) 55:35
5. Kalos Kagatos Toruń (Yozayan)- lanki Gdz grudziądz (lanki22) 60:30


5 kolejka - 2012.03.27
Speedway Lightnings - Toruńskie Pierniki Rules 4:2 (135 - 138)
1.AXO Team Grudziądz (Czareksob) - Smoczyk Leszno(tomek2891) 34:56
2. Wac Grudziądz (Wacki) - Pit Toruń (pit1) 48:42
3. lanki Gdz grudziądz (lanki22) - Papug Toruń (papug90) 53:40
4. KŻ Unia Tarnów (Speedway88) - FC Kapucha Toruń (pansowa) 0:0
5. Pepersi Tarnów (Pawelgzk) - KS Kruki Toruń (kruk4) 0:0

Banda Speedway Team - Team X-Fighters 8:2 (278 - 175)
1. Polonia Przyborów (Lenthir) - Piaski City Tarnów(Yarado) 31:59
2. Sokół Maszkienice (Marek15) - Kalos Kagatos Toruń (Yozayan) 70:20
3. Dozland Bolesławiec (Dozi4) - ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston) 52:40
4. Real Tarnów (Tiger1519) - Jadowici Tarnów (Serpent) 56:34
5. Horse Team (Horsik) - Cobrateam Bydgoszcz(Cobra) 69:22

Samodzielny Dywizjon Orłów - Whiskey Drinkers 3:7 (179 - 271)
1. Liverpool Toruń (Milenium) - Tytania Rzeszów (Mak) 45:45
2. Speedway Polonia Ninalip (Wojteks_23) - ZKS Stal Rzeszów (Rider17) 15:75
3. WKS Czerwieńsk (Krzysztof1973) - Buroki Czudec (Me-to) 46:44
4. LOTOS Wybrzeże Gdańsk (Squra) - Hawaii Team Rzeszów (Hawaiki) 32:58
5. Fastersi (Xmenx) - Car(L)os Team Gyddanyzc (CarLos_Wallace) 41:49


6 kolejka - 2012.04.03
Toruńskie Pierniki Rules - Speedway Lightnings 0:10 (0 - 200)
Pierwszy mecz: SL - TPR 4:2 (135 - 138)
Bonus: Speedway Lightnings

Team X-Fighters - Banda Speedway Team 10:0 (265 - 185)
1. ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston) - Real Tarnów (Tiger1519) 53:37
2. BKS POLONIA FANATIC Bydgoszcz (Chris79)- KS Stal piaski (Seba761) 48:42
3. Kalos Kagatos Toruń (Yozayan)- Dozland Bolesławiec (Dozi4) 62:28
4. Piaski City Tarnów(Yarado)- Horse Team (Horsik) 52:38
5. Cobrateam Bydgoszcz(Cobra)- Blaugrana Strzelno (Braszka) 50:40
Pierwszy mecz: BST - TXF 8:2 (278 - 175)
Bonus: Team X-Fighters

Whiskey Drinkers - Samodzielny Dywizjon Orłów 6:4 (214 - 236)
1. Tytania Rzeszów (Mak) - Liverpool Toruń (Milenium) 55:35
2. ZKS Stal Rzeszów (Rider17) - Speedway Polonia Ninalip (Wojteks_23) 15:75
3. Hawaii Team Rzeszów (Hawaiki) - LOTOS Wybrzeże Gdańsk (Squra) 51:39
4. Car(L)os Team Gyddanyzc (CarLos_Wallace) - Fastersi (Xmenx) 53:37
5. Buroki Czudec (Me-to) - Szalony Koń Grudziądz (Wictorio) 40:50
Pierwszy mecz: SDO - WD 3:7 (179 - 271)
Bonus: Whiskey Drinkers


7 kolejka - 2012.04.10
Samodzielny Dywizjon Orłów - Toruńskie Pierniki Rules 10:0 (200 - 0)
Pierwszy mecz: TPR - SDO 4:6 (186 - 264)
Bonus: Samodzielny Dywizjon Orłów

Banda Speedway Team - Whiskey Drinkers 5:5 (205 - 245)
1. Dozland Bolesławiec (Dozi4) - Tytania Rzeszów (Mak) 47:43
2. Unia Maszkienice (Atemi) - ZKS Stal Rzeszów (Rider17) 45:45
3. Horse Team (Horsik) - Hawaii Team Rzeszów (Hawaiki) 50:40
4. KS Stal piaski (Seba761) - Car(L)os Team Gyddanyzc (CarLos_Wallace) 43:47
5. Polonia Przyborów (Lenthir) - Buroki Czudec (Me-to) 20:70
Pierwszy mecz: WD - BST 8:2 (223 - 227)
Bonus: Whiskey Drinkers

Speedway Lightnings - Team X-Fighters 2:8 (152 - 275)
1. Kopka Radostków (Muchsson) - Piaski City Tarnów (Yarado) 0:75
2. AXO Team Grudziądz (Czareksob) - FG staszica Gorzów Wlkp. (Wojtasgls ) 28:62
3. Wac Grudziądz (Wacki) - ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston) 63:29
4. lanki Gdz grudziądz (lanki22) - Chyba ty Speedway Club Toruń (Dybkus) 44:46
5. KŻ Unia Tarnów (Speedway88) - Kalos Kagatos Toruń (Yozayan) 17:73
Pierwszy mecz: TXF - SL 10:0 (288 - 164)
Bonus: Team X-Fighters


8 kolejka - 2012.04.17
Toruńskie Pierniki Rules - Team X-Fighters 0:10 (0 - 200)
Pierwszy mecz: TXF - TPR 10:0 (307 - 143)
Bonus: Team X-Fighters

Whiskey Drinkers - Speedway Lightnings 8:2 (271 - 164)
1. Oska Solec Kujawski (Osa1973) - lanki gdz Grudziądz (lanki22) 49:41
2. Hawaii Team Rzeszów (Hawaiki - Wac Grudziądz (Wacki) 44:46
3. Tytania Rzeszów (Mak) - AXO Team Grudziądz (Czareksob) 53:37
4. Buroki Czudec (Me-to) - Speedway Koszalin (Boniek66) 75:0
5. ZKS Stal Rzeszów (Rider17) - KŻ Unia Tarnów (Speedway88) 50:40
Pierwszy mecz: SL - WD 0:10 (161 - 274)
Bonus: Whiskey Drinkers

Samodzielny Dywizjon Orłów - Banda Speedway Team 8:2 (199 - 242)
1. WKS Czerwieńsk (Krzysztof1973) - Kamikaze Kraków (Tepy) 47:46
2. Speedway Polonia Ninalip (Wojteks_23) - Unia Maszkienice (Atemi) 0:75
3. LOTOS Wybrzeże Gdańsk( Squra) - KS Stal piaski (Seba761) 47:46
4. Liverpool Toruń (Milenium) - Dozland Bolesławiec (Dozi4) 57:33
5.Szalony Koń Grudziądz (Wictorio) - Horse Team (Horsik) 48:42
Pierwszy mecz: BST - SDO 6:4 (259 - 194)
Bonus: Samodzielny Dywizjon Orłów


9 kolejka - 2012.04.24
Banda Speedway Team - Toruńskie Pierniki Rules 10:0 (200 - 0)
Pierwszy mecz: TPR - BST 4:6 (163 - 260)
Bonus: Banda Speedway Team

Speedway Lightnings - Samodzielny Dywizjon Orłów 6:4 (267 - 189)
1. lanki Gdz grudziądz (lanki22) - Fastersi (Xmenx) 74:16
2. Wac Grudziądz (Wacki) - Liverpool Toruń (Milenium) 56:34
3. AXO Team Grudziądz (Czareksob) - Szalony Koń Grudziądz (Wictorio) 41:49
4. Speedway Koszalin (Boniek66) - Skorpiony Gniezno (Krecikmk) 53:39
5. Pepersi Tarnów (Pawelgzk) - Speedway Polonia Ninalip (Wojteks_23) 40:51
Pierwszy mecz: SDO - SL 10:0 (280 - 170)
Bonus: Samodzielny Dywizjon Orłów

Team X-Fighters - Whiskey Drinkers 6:4 (264 - 189)
1. Kalos Kagatos Toruń (Yozayan)- Oska Solec Kujawski (Osa1973) 68:22
2. Cobrateam Bydgoszcz(Cobra)- Hawaii Team Rzeszów (Hawaiki) 39:51
3. Piaski City Tarnów(Yarado)- Tytania Rzeszów (Mak) 58:33
4. Jadowici Tarnów (Serpent)- Car(L)os Team Gyddanyzc (CarLos_Wallace) 43:47
5. ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston)- ZKS Stal Rzeszów (Rider17) 56:36
Pierwszy mecz: WD - TXF 6:4 (216 - 238)
Bonus: Team X-Fighters

10 kolejka - 2012.05.01
Toruńskie Pierniki Rules - Whiskey Drinkers 0:10 (0 - 200)
Pierwszy mecz: WD - TPR 8:2 (265 - 185)
Bonus: Whiskey Drinkers

Samodzielny Dywizjon Orłów - Team X-Fighters 2:8 (110 - 310)
1. Fastersi (Xmenx) - Kalos Kagatos Toruń (Yozayan) 33:57
2. LOTOS Wybrzeże Gdańsk( Squra) - Piaski City Tarnów(Yarado) 28:62
3. Szalony Koń Grudziądz (Wictorio) - ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston) 49:41
4.Skorpiony Gniezno (Krecikmk) - FG staszica Gorzów Wlkp.(Wojtasgls) 0:75
5. Speedway Polonia Ninalip (Wojteks_23) - Chyba ty Speedway Club Toruń (Dybkus) 0:75
Pierwszy mecz: TXF - SDO 6:4 (244 - 214)
Bonus: Team X-Fighters

Banda Speedway Team - Speedway Lightnings 7:3 (252 - 198)
1. Kamikaze Kraków (Tepy) - Wac Grudziądz (Wacki) 45:45
2. KS Stal piaski (Seba761) - lanki Gdz grudziądz (lanki22) 54:36
3. Horse Team (Horsik) - KS UNIA Tarnów (wiciu_666) 55:35
4. Dozland Bolesławiec (Dozi4) - AXO Team Grudziądz (Czareksob) 59:31
5. Sokół Maszkienice (Marek15) - Speedway Koszalin (Boniek66) 39:51
Pierwszy mecz: SL - BST 4:6 (214 - 239)
Bonus: Banda Speedway Team
 
 
 
Rafi
Kubańska Armia



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-05-30, 15:54   

A-klasa


Końcowa tabela A-klasy:
1. REBELIANTKI
2. ShoutBox Junior Team
3. Fast Tigers
4. Zacny Klan
5. Awesome Lightnings
6. Team A-Fighters
7. PARENT'E OLIWIA'S JUR'E
8. Little Dragons
9. Bloody Rebels Of Choice
10. Samodzielny Dywizjon Orląt


*****************************************************************************************************

1 kolejka - 28.02.2012r
PARENT'E OLIWIA'S JUR'E - Samodzielny Dywizjon Orląt 8:2 (244 - 206)
1. Start Krosno (Shergar) - KSŻ Krosno Krosno (Kasia0236) 23:67
2. Gladiatorzy Pleszew (Tomek) - Rkm Rybnik Ks (Kolosz000) 65:25
3. KDMA Zabrze (Kasarek) - Fc wyczerpy Częstochowa (J0ck3r) 49:41
4. KS Żużlowiec Toruń (Hermes) - ZG Szpryca (Fike) 54:36
5. ŻKO ŻUBR Piła (Skrzat) - Motorki Toruń (Chojnas) 53:37

Zacny Klan - Awesome Lightnings 8:2 (232 - 205)
1. KS Szczurki Gniezno (gomera) - GKM Wini Grudziądz (Wlnl) 48:42
2. Dzikie Węże Zielona Góra (Zurikata) - Motor Toruń (Godlike) 64:28
3. PBNF Bydgoszcz (Kabat) - GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) 56:34
4. Szmyth Wilkanowo (Zordon) - LW Lublin (Marcin7463833) 64:26
5. Zryw Romanowo (Szymon_34) - GKM Speed Grudziądz (Kurasgdz) 0:75

ShoutBox Junior Team - pauzuje


2 kolejka - 06.03.2012r
Samodzielny Dywizjon Orląt - Zacny Klan 4:6 (222 - 231)
1. KSŻ Krosno Krosno (Kasia0236) - Fifarafa Wilkanowo (Yegnot) 33:57
2. KS Bydgostia Bydgoszcz (Gregluc) - Ordo Żużlum (Hassan) 42:48
3. ZG Szpryca (Fike) - Dzikie Węże Zielona Góra (Zurikata) 47:43
4. Motorki Toruń (Chojnas) - PBNF Bydgoszcz (Kabat) 61:32
5. Fc wyczerpy Częstochowa (J0ck3r) - Zryw Romanowo (Szymon_34) 39:51

ShoutBox Junior Team - PARENT'E OLIWIA'S JUR'E 10:0 (323 - 119)
1. ŁTŻ Łódź (Wiadro) - Opal Toruń (Smoczas) 52:41
2. Speedway Pawłowo (Grando) - Gladiatorzy Pleszew (Tomek) 75:15
3. Jimi Team Rzeszów (Thunderkiss) - ŻKO ŻUBR Piła (Skrzat) 75:0
4. KS Start Toruń (Santi) - KS Żużlowiec Toruń (Hermes) 64:28
5. Storczyki Rzeszów (Zosia) - KDMA Zabrze (Kasarek) 57:35

Awesome Lightnings - pauzuje


3 kolejka - 13.03.2012r
Zacny Klan - ShoutBox Junior Team 6:4 (255 - 201)
1. Szmyth Wilkanowo (Zordon) - KKS Angels Poznań (BarteQ) 43:47
2. Fifarafa Wilkanowo (Yegnot) - Korona Rzeszów (Spawn101) 56:37
3. Dzikie Węże Zielona Góra (Zurikata) - Jimi Team Rzeszów (Thunderkiss) 53:40
4. PBNF Bydgoszcz (Kabat) - KS Start Toruń (Santi) 60:30
5. MW Team Rzeszów (Marcin78) - Storczyki Rzeszów (Zosia) 43:47

Awesome Lightnings - Samodzielny Dywizjon Orląt 8:2 (293 - 111)
1. GKM Wini Grudziądz (Wini) - Krzyżacy R3 Toruń (Kamykov) 47:42
2. Unibax Tarnów (Poland_sis) - Motorki Toruń (Chojnas) 75:0
3. GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) - Rkm Rybnik Ks (Kolosz000) 75:0
4. GKM Speed Grudziądz (Kurasgdz) - ZG Szpryca (Fike) 21:69
5. Motor Toruń (Godlike) - Fc wyczerpy Częstochowa (J0ck3r) 75:0

PARENT'E OLIWIA'S JUR'E - pauzuje


4 kolejka - 20.03.2012r
ShoutBox Junior Team - Awesome Lightnings 10:0 (298 - 159)
1. Speedway Pawłowo (Grando) - GKM Wini Grudziądz (Wlnl) 59:33
2. ŁTŻ Łódź (Wiadro) - GKM Speed Grudziądz (Kurasgdz) 66:24
3. KKS Angels Poznań (BarteQ) - Motor Toruń (Godlike) 52:41
4. Unia Święciechowa (Maciejx814) - Unibax Tarnów (Poland_sis) 62:30
5. Jimi Team Rzeszów (Thunderkiss) - GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) 59:31

PARENT'E OLIWIA'S JUR'E - Zacny Klan 6:4 (247 - 190)
1. Start Krosno (Shergar) – KS Szczurki Gniezno (gomera) 28:62
2. KDMA Zabrze (Kasarek) – Dzikie Węże Zielona Góra (Zurikata) 47:43
3. KS Żużlowiec Toruń (Hermes) – Zryw Romanowo (Szymon_34) 58:32
4. Moto Lublin (Walter)– MW Team Rzeszów (Marcin78) 39:53
5. Opal Toruń (Smoczas) – Ordo Żużlum (Hassan) 75:0

Samodzielny Dywizjon Orląt - pauzuje


5 kolejka - 27.03.2012r
Awesome Lightnings - PARENT'E OLIWIA'S JUR'E 8:2 (271 - 164)
1. GKM&CKM Grudziądz (Tomek1232) - Moto Lublin (Walter) 75:0
2. GKS Dubidze (Kurczak) - Opal Toruń (Smoczas) 53:37
3. GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) - ŻKO ŻUBR Piła (Skrzat) 36:54
4. Motor Toruń (Godlike) - KDMA Zabrze (Kasarek) 46:44
5. Unibax Tarnów (Poland_sis) - Start Krosno (Shergar) 61:29

Samodzielny Dywizjon Orląt - ShoutBox Junior Team 2:8 (163 - 276)
1. KSŻ Krosno Krosno (Kasia0236) - KKS Angels Poznań (BarteQ) 0:75
2. Fc wyczerpy Częstochowa (J0ck3r) - Speedway Pawłowo (Grando) 28:62
3. Rkm Rybnik Ks (Kolosz000) - Jimi Team Rzeszów (Thunderkiss) 23:67
4. ZG Szpryca (Fike) - KS Start Toruń (Santi) 41:51
5. Motorki Toruń (Chojnas) - Storczyki Rzeszów (Zosia) 71:21

Zacny Klan - pauzuje


6 kolejka - 03.04.2012r
PARENT'E OLIWIA'S JUR'E - Awesome Lightnings 10:0 (281 - 174)
1. Gladiatorzy Pleszew (Tomek) - GKM Wini Grudziądz (WlNl) 47:46
2. KS Żużlowiec Toruń (Hermes) - GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) 62 : 28
3. Moto Lublin (Walter) - Motor Toruń (Godlike) 46 : 44
4. ŻKO ŻUBR Piła (Skrzat) - GKS Dubidze (Kurczak) 59 : 33
5. KDMA Zabrze (Kasarek) - LW Lublin (Marcin7463833) 67 : 23
Pierwszy mecz: AL - POJ 8:2 (271 - 164)
Bonus: PARENT'E OLIWIA'S JUR'E


ShoutBox Junior Team - Samodzielny Dywizjon Orląt 6:4 (287 - 133)
1. ŁTŻ Łódź (Wiadro) - KSŻ Krosno Krosno (Kasia0236) 75:0
2. Unia Święciechowa (Maciejx814) - Fc wyczerpy Częstochowa (J0ck3r) 31:59
3. Jimi Team Rzeszów (Thunderkiss) - Rkm Rybnik Ks (Kolosz000) 75:0
4. Storczyki Rzeszów (Zosia) - ZG Szpryca (Fike) 62:28
5. KKS Angels Poznań (BarteQ) - Motorki Toruń (Chojnas) 44:46
Pierwszy mecz: SDO - SBJT 2:8 (163 - 276)
Bonus: ShoutBox Junior Team


Zacny Klan - pauzuje


7 kolejka - 10.04.2012r
Awesome Lightnings - ShoutBox Junior Team 2:8 (171 - 281)
1. GKM Wini Grudziądz (Wini) - KKS Angels Poznań (BarteQ) 53:37
2. Motor Toruń (Godlike) - Speedway Pawłowo (Grando) 29:61
3. GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) - Jimi Team Rzeszów (Thunderkiss) 33:57
4. GKS Dubidze (Kurczak) - KS Start Toruń (Santi) 32:58
5. Unibax Tarnów (Poland_sis) - Storczyki Rzeszów (Zosia) 24:68
Pierwszy mecz: SBJT - AL 10:0 (298 - 159)
Bonus: ShoutBox Junior Team


Zacny Klan - PARENT'E OLIWIA'S JUR'E 10:0 (330 - 92)
1. Fifarafa Wilkanowo (Yegnot) - Gladiatorzy Pleszew (Tomek) 63:27
2. Zryw Romanowo (Szymon_34) - Opal Toruń (Smoczas) 75:0
3. Dzikie Węże Zielona Góra (Zurikata) - ŻKO ŻUBR Piła (Skrzat) 75:0
4. PBNF Bydgoszcz (Kabat) - KDMA Zabrze (Kasarek) 58:34
5. Szmyth Wilkanowo (Zordon) - Start Krosno (Shergar) 59:31
Pierwszy mecz: POJ - ZK 6:4 (247 - 190)
Bonus: Zacny Klan


Samodzielny Dywizjon Orląt - pauzuje


8 kolejka - 17.04.2012r
ShoutBox Junior Team - Zacny Klan 10:0 (288 - 162)
1. Speedway Pawłowo (Grando) - KS Szczurki Gniezno (gomera) 58:32
2. KKS Angels Poznań (BarteQ) - Ordo Żużlum (Hassan) 74:16
3. KS Start Toruń (Santi) - Mw Team Rzeszów (Marcin78) 47:43
4. Storczyki Rzeszów (Zosia) - Zryw Romanowo (Szymon_34) 61:29
5. Jimi Team Rzeszów (Thunderkiss) - PBNF Bydgoszcz (Kabat) 48:42
Pierwszy mecz: ZK - SBJT 6:4 (255 - 201)
Bonus: ShoutBox Junior Team


Samodzielny Dywizjon Orląt - Awesome Lightnings 7:3 (210 - 225)
1. Krzyżacy R3 Toruń (Kamykov ) - GKM Wini Grudziądz (Wini) 54:36
2. Fc wyczerpy Częstochowa (J0ck3r) - Motor Toruń (Godlike) 48:42
3. Motorki Toruń (Chojnas) - GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) 63:27
4. ZG Szpryca (Fike) - GKS Dubidze (Kurczak) 0:75
5. KS Bydgostia Bydgoszcz (Gregluc) - Unibax Tarnów (Poland_sis) 45:45
Pierwszy mecz: AL - SDO 8:2 (293 - 111)
Bonus: Awesome Lightnings


PARENT'E OLIWIA'S JUR'E - pauzuje


9 kolejka - 24.04.2012r
Zacny Klan - Samodzielny Dywizjon Orląt 8:2 (266 - 184)
1. Dzikie Węże Zielona Góra (Zurikata) - Krzyżacy R3 Toruń (Kamykov) 36:54
2. KS Szczurki Gniezno (gomera) - Fc wyczerpy Częstochowa (J0ck3r) 59:31
3. Szmyth Wilkanowo (Zordon).- ZG Szpryca (Fike) 47:43
4. MW Team Rzeszów (Marcin78) - Motorki Toruń (Chojnas) 63:27
5. Zryw Romanowo (Szymon_34) -KS Bydgostia Bydgoszcz (Gregluc) 61:29
Pierwszy mecz: SDO - ZK 4:6 (222 - 231)
Bonus: Zacny Klan


PARENT'E OLIWIA'S JUR'E - ShoutBox Junior Team 6:4 (225 - 225)
1. Gladiatorzy Pleszew (Tomek) - KKS Angels Poznań (BarteQ) 53:37
2. Start Krosno (Shergar) - Korona Rzeszów (Spawn101) 21:69
3. KDMA Zabrze (Kasarek) - Unia Święciechowa (Maciejx814) 62:28
4. Moto Lublin (Walter) - Storczyki Rzeszów (Zosia) 46:44
5. Opal Toruń (Smoczas)- ŁTŻ Łódź (Wiadro) 43:47
Pierwszy mecz: SBJT - POJ 10:0 (323 - 119)
Bonus: ShoutBox Junior Team


Awesome Lightnings - pauzuje


10 kolejka - 01.05.2012r
Samodzielny Dywizjon Orląt - PARENT'E OLIWIA'S JUR'E 3:7 (160 - 278)
1. Krzyżacy R3 Toruń (Kamykov) - Gladiatorzy Pleszew (Tomek) 0:75
2. ZG Szpryca (Fike) - KS Żużlowiec Toruń (Hermes) 42:51
3. Motorki Toruń (Chojnas) - ŻKO ŻUBR Piła (Skrzat) 49:41
4. Fc wyczerpy Częstochowa (J0ck3r) - KDMA Zabrze (Kasarek) 45:45
5. KS Bydgostia Bydgoszcz (Gregluc) - Moto Lublin (Walter) 24:66
Pierwszy mecz: POJ - SDO 8:2 (244 - 206)
Bonus: PARENT'E OLIWIA'S JUR'E


Awesome Lightnings - Zacny Klan 4:6 (234 - 216)
1. GKM Wini Grudziądz (Wini) - Fifarafa Wilkanowo (Yegnot) 37:53
2. Motor Toruń (Godlike) - Ordo Żużlum (Hassan) 73:17
3. GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) - Dzikie Węże Zielona Góra (Zurikata) 33:57
4. Wigry Suwałki (Morfeusz) - MW Team Rzeszów (Marcin78) 42:48
5. GKS Dubidze (kurczak) - PBNF Bydgoszcz (Kabat) 49:41
Pierwszy mecz: ZK - AL 8:2 (232 - 205)
Bonus: Zacny Klan


ShoutBox Junior Team - pauzuje


1. ShoutBox Junior Team 08 - 6-0-2 60:20 +792 16 pkt
2. Zacny Klan 08 - 6-0-2 48:32 +209 15 pkt
3. PARENT'E OLIWIA'S JUR'E 08 - 5-0-3 39:41 -229 12 pkt
4. Awesome Lightnings 08 - 2-0-6 27:53 -61 5 pkt
5. Samodzielny Dywizjon Orląt 08 - 1-0-7 26:54 -711 2 pkt

*kolejno: rozegrane mecze, wygrane, remisy, porażki, bilans dużych pkt, bilans małych pkt, ilość punktów




*****************************************************************************************************

GRUPA B


1 kolejka - 28.02.2012r
Fast Tigers - REBELIANTKI 8:2 (244 - 209)
1. Slowackiego Zielona Góra (Adam_zg) - Perła Lublin (Aśka1989) 53:37
2. Wrzosy Toruń (Wrzosy) - Polonia Płoty (Asia) 57:36
3. Wolni Toronto (zuli) - Victoria Tyczyn (Kasia24) 48:42
4. TŻ Ostrów Wielkopolski (Champion) - K85 Toruń (Aga86) 40:50
5. Dream Team Perka Toruń (Perek89) - Izka Team (Izka) 46:44

Little Dragons - Team A-Fighters 8:2 (286 - 167)
1. Leszno Unia (Vixen) - air cosmo racing Gorzów Wlkp. (kosmo23) 63:27
2. Polonia Bajka Bydgoszcz (Adamk) - Wiraż Wrocław (Bombelek5) 59:34
3. Madagaskar City (Madagaskar) - Jagiellonia II Białystok (Tomek1982) 65:25
4. Speedwayclub Toruń (Grzechu19764) - GKŻ Grilex Gorlice (Kubens) 44:46
5. Draco Squad Kościan (Prosper) - Dłudzy Poznań (Sybi) 55:35

Bloody Rebels Of Choice - pauzuje


2 kolejka - 06.03.2012r
REBELIANTKI - Little Dragons 10:0 (296 - 170)
1. Izka Team (Izka) - Leszno Unia (Vixen) 75:0
2. Perła Lublin (Aśka1989) - Madagaskar City (Madagaskar) 64:27
3. K85 Toruń (Aga86) - Speedwayclub Toruń (Grzechu19764) 54:36
4. Victoria Tyczyn (Kasia24) - Polonia Bajka Bydgoszcz (Adamk) 53:37
5. Polonia Płoty (Asia) - Copernicus Toruń (Lookas) 50:40

Bloody Rebels Of Choice - Fast Tigers 2:8 (192 - 261)
1. PKR Polonia Piła (Gruntek) - Wolni Toronto (zuli) 38:52
2. SPARTA GDANSK (Arek1) - Slowackiego Zielona Góra (Adam_zg) 36:55
3. FC Cymsa Gniezno (Tomi31) - Wrzosy Toruń (Wrzosy) 52:40
4. ROZJE GNIEZNO (Kozak2201) - Dream Team Perka Toruń (Perek89) 44:46
5. KST APATOR (Kamoo132) - TŻ Ostrów Wielkopolski (Champion) 22:68

Team A-Fighters - pauzuje


3 kolejka - 13.03.2012r
Little Dragons - Bloody Rebels Of Choice 8:2 (273 - 180)
1. Madagaskar City (Madagaskar) - SPARTA GDANSK (Arek1) 38:55
2. Leszno Unia (Vixen) - PKR Polonia Piła (Gruntek) 57:33
3. Draco Squad Kościan (Prosper) - ROZJE GNIEZNO (Kozak2201) 61:29
4. Polonia Bajka Bydgoszcz (Adamk) - FC Cymsa Gniezno (Tomi31) 68:22
5. Speedwayclub Toruń (Grzechu19764) - Speedway_Dream_Team (Kryll) 49:41

Team A-Fighters - REBELIANTKI 1:9 (189 - 263)
1. Black Riders Leszno (Speedway_fighter) - Izka Team (Izka) 33:57
2. air cosmo racing Gorzów Wlkp. (kosmo23) - Perła Lublin (Aśka1989) 37:53
3. GKŻ Grilex Gorlice (Kubens) - K85 Toruń (Aga86) 45:45
4. Wiraż Wrocław (Bombelek5) - Victoria Tyczyn (Kasia24) 32:60
5. Dłudzy Poznań (Sybi) - Stal Gw! (Yoanna) 42:48

Fast Tigers - pauzuje


4 kolejka - 20.03.2012r
Bloody Rebels Of Choice - Team A-Fighters 10:0 (291 - 162)
1. Speedway_Dream_Team (Kryll) - Agness Częstochowa (Szmergiel99) 49:44
2. PKR Polonia Piła (Gruntek) - GKŻ Grilex Gorlice (Kubens) 63:27
3. RED BULL X- Zielona Góra (Tymek95) - Jagiellonia II Białystok (Tomek1982) 64:26
4. Dream Team Zielona Góra (Czup) - KMŻ Dominów (Konrad369) 47:43
5. SPARTA GDANSK (Arek1) - Black Riders Leszno (Speedway_fighter) 68:22

Fast Tigers - Little Dragons 8:2 (267 - 185)
1. Slowackiego Zielona Góra (Adam_zg) - Leszno Unia (Vixen) 49:41
2. Unibax Rzeszów (Grendysa4) - Speedwayclub Toruń (Grzechu19764) 42:48
3. Wolni Toronto (zuli) - Polonia Bajka Bydgoszcz (Adamk) 60:30
4. TŻ Ostrów Wielkopolski (Champion) - Madagaskar City (Madagaskar) 53:39
5. Wrzosy Toruń (Wrzosy) - Draco Squad Kościan (Prosper) 63:27

REBELIANTKI - pauzuje


5 kolejka - 27.03.2012r
Team A-Fighters - Fast Tigers 0:10 (135 - 304)
1. ROL.KO Konojady (damianekl) - Slowackiego Zielona Góra (Adam_zg) 44:46
2. Płomień Częstochowa (Picia385) - Wolni Toronto (zuli) 23:67
3. KMŻ Dominów (Konrad369) - Unibax Rzeszów (Grendysa4) 34:58
4. Dłudzy Poznań (Sybi) - TŻ Ostrów Wielkopolski (Champion) 34:56
5. Agness Częstochowa (Szmergiel99) - Wrzosy Toruń (Wrzosy) 0:75

REBELIANTKI - Bloody Rebels Of Choice 6:4 (207 - 244)
1. Izka Team (Izka) - PKR Polonia Piła (Gruntek) 46:44
2. Stal Gw! (Yoanna) - RED BULL X- Zielona Góra (Tymek95) 18:72
3. K85 Toruń (Aga86) - ROZJE GNIEZNO (Kozak2201) 54:36
4. Victoria Tyczyn (Kasia24) - FC Cymsa Gniezno (Tomi31) 57:34
5. Polonia Śrem (Daria) - SPARTA GDANSK (Arek1) 32:58

Little Dragons - pauzuje


6 kolejka - 03.04.2012r
Fast Tigers - Team A-Fighters 4:6 (194 - 226)
1. Slowackiego Zielona Góra (Adam_zg) - ROL.KO Konojady (damianekl) 0:75
2. Wolni Toronto (zuli) - GKŻ Grilex Gorlice (Kubens) 75:0
3. TŻ Ostrów Wielkopolski (Champion) - Jagiellonia II Białystok (Tomek1982) 41:49
4. Dream Team Perka Toruń (Perek89) - Płomień Częstochowa (Picia385) 61:29
5. Wrzosy Toruń (Wrzosy) - Wiraż Wrocław (Bombelek5) 17:73
Pierwszy mecz: TaF - FT 0:10 (135 - 304)
Bonus: Fast Tigers


Bloody Rebels Of Choice - REBELIANTKI 1:9 (144 - 291)
1. ROZJE GNIEZNO (Kozak2201) - Perła Lublin (Aśka1989) 0:75
2. Karrix Speedway Toruń (Karuz96) - Izka Team (Izka) 45:45
3. FC Cymsa Gniezno (Tomi31) - K85 Toruń (Aga86) 40:50
4. Speedway_Dream_Team (Kryll) - Victoria Tyczyn (Kasia24) 25:65
5. RED BULL X- Zielona Góra (Tymek95) - Stal Gw! (Yoanna) 34:56
Pierwszy mecz: R - BRoC 6:4 (207 - 244)
Bonus: REBELIANTKI


Little Dragons - pauzuje


7 kolejka - 10.04.2012r
Team A-Fighters - Bloody Rebels Of Choice 6:4 (261 - 176)
1. Dłudzy Poznań (Sybi) - RED BULL X- Zielona Góra (Tymek95) 62:28
2. ROL.KO Konojady (Damianekl) - PKR Polonia Piła (Gruntek) 64:26
3. Jagiellonia II Białystok (Tomek1982) - FC Cymsa Gniezno (Tomi31) 26:64
4. KMŻ Dominów (Konrad369) - Speedway_Dream_Team (Kryll) 34:58
5. GKŻ Grilex Gorlice (Kubens) - SPARTA GDANSK (Arek1) 75:0
Pierwszy mecz: BRoC - TaF 10:0 (291 - 162)
Bonus: Bloody Rebels Of Choice


Little Dragons - Fast Tigers 4:6 (205 - 244)
1. Leszno Unia (Vixen) - Slowackiego Zielona Góra (Adam_zg) 59:31
2. Polonia Bajka Bydgoszcz (Adamk) - Wrzosy Toruń (Wrzosy) 47:43
3. Speedwayclub Toruń (Grzechu19764) - BKS Chemik Bydgoszcz (Druid) 42:48
4. Draco Squad Kościan (Prosper) - Wolni Toronto (zuli) 29:61
5. Copernicus Toruń (Lookas) - Dream Team Perka Toruń (Perek89) 28:61
Pierwszy mecz: FT - LD 8:2 (267 - 185)
Bonus: Fast Tigers


REBELIANTKI - pauzuje


8 kolejka - 17.04.2012r
Bloody Rebels Of Choice - Little Dragons 6:4 (240 - 211)
1. PKR Polonia Piła (Gruntek) - Leszno Unia (Vixen) 35:55
2. Dream Team Zielona Góra (Czup) - Copernicus Toruń (Lookas) 62:28
3. Speedway_Dream_Team (Kryll) - Speedwayclub Toruń (Grzechu19764) 20:70
4. Karrix Speedway Toruń (Karuz96) - Polonia Bajka Bydgoszcz (Adamk) 63:28
5. KST APATOR (Kamoo132) - Madagaskar City (Madagaskar) 60:30
Pierwszy mecz: LD - BRoC 8:2 (273 - 180)
Bonus: Little Dragons


REBELIANTKI - Team A-Fighters 8:2 (250 - 185)
1. K85 Toruń (Aga86) - air kosmo racing Gorzów Wlkp. (kosmo23) 64:26
2. Perła Lublin (Aśka1989) - Agness Częstochowa (Szmergiel99) 68:22
3. Victoria Tyczyn (Kasia24) - Płomień Częstochowa (Picia385) 66:24
4. Polonia Płoty (Asia) - Wiraż Wrocław (Bombelek5) 52:38
5. Stal Gw! (Yoanna) - Black Riders Leszno (Speedway_fighter) 0:75
Pierwszy mecz: TaF - RE 1:9 (189 - 263)
Bonus: REBELIANTKI


Fast Tigers - pauzuje


9 kolejka - 24.04.2012r
Little Dragons - REBELIANTKI 3:7 (215 - 235)
1. Leszno Unia (Vixen) - Perła Lublin (Aśka1989) 45:45
2. Speedwayclub Toruń (Grzechu19764) - Izka Team (Izka) 38:52
3. Polonia Bajka Bydgoszcz (Adamk) - Victoria Tyczyn (Kasia24) 37:53
4. Draco Squad Kościan (Prosper) - Polonia Płoty (Asia) 44:46
5. Madagaskar City (Madagaskar) - Stal Gw! (Yoanna) 51:39
Pierwszy mecz: RE - LD 10:0 (296 - 170)
Bonus: REBELIANTKI


Fast Tigers - Bloody Rebels Of Choice 8:2 (328 - 93)
1. Slowackiego Zielona Góra (Adam_zg) - PKR Polonia Piła (Gruntek) 75:0
2. Wrzosy Toruń (Wrzosy) - Dream Team Zielona Góra (Czup) 65:26
3. Wolni Toronto (zuli) - Karrix Speedway Toruń (Karuz96) 75:0
4. Dream Team Perka Toruń (Perek89) - KST APATOR (Kamoo132) 71:19
5. Unibax Rzeszów (Grendysa4) - FC Cymsa Gniezno (Tomi31) 42:48
Pierwszy mecz: BRoC - FT 2:8 (192 - 261)
Bonus: Fast Tigers


Team A-Fighters - pauzuje


10 kolejka - 01.05.2012r
REBELIANTKI - Fast Tigers 8:2 (278 - 158)
1. K85 Toruń (Aga86) - TŻ Ostrów Wielkopolski (Champion) 49:41
2. Perła Lublin (Aśka1989) - Slowackiego Zielona Góra (Adam_zg) 51:39
3. Izka Team (Izka) - Wolni Toronto (zuli) 75:0
4. Polonia Płoty (Asia) - Dream Team Perka Toruń (Perek89) 28:62
5. Victoria Tyczyn (Kasia24) - Unibax Rzeszów (Grendysa4) 75:16
Pierwszy mecz: FT - RE 8:2 (244 - 209)
Bonus: REBELIANTKI


Team A-Fighters - Little Dragons 8:2 (274 - 163)
1. ROL.KO Konojady (damianekl) - Leszno Unia (Vixen) 49:41
2. Dłudzy Poznań (Sybi) - Copernicus Toruń (Lookas) 65:25
3. GKŻ Grilex Gorlice (Kubens) - Speedwayclub Toruń (Grzechu19764) 49:41
4. KMŻ Dominów (Konrad369) - Polonia Bajka Bydgoszcz (Adamk) 36:56
5. Jagiellonia II Białystok (Tomek1982) - Madagaskar City (Madagaskar) 75:0
Pierwszy mecz: LD - TaF 8:2 (286 - 167)
Bonus: Little Dragons


Bloody Rebels Of Choice - pauzuje


1. REBELIANTKI 08 - 7-0-1 61:21 +480 18 pkt
2. Fast Tigers 08 - 6-0-2 54:26 +476 15 pkt
3. Little Dragons 08 - 2-0-6 31:49 -194 6 pkt
4. Team A-Fighters 08 - 3-0-5 25:55 -328 6 pkt
5. Bloody Rebels Of Choice 08 - 2-0-6 31:47 -434 5 pkt

*kolejno: rozegrane mecze, wygrane, remisy, porażki, bilans dużych pkt, bilans małych pkt, ilość punktów



*****************************************************************************************************

FAZA PLAY-OFF

GRUPA MISTRZOWSKA


11 kolejka - 08.05.2012r
REBELIANTKI - Zacny Klan 8:2 (315 - 119)
1. Perła Lublin (Aśka1989) - KS Szczurki Gniezno (gomera) 75:0
2. Stal Gw! (Yoanna) - Ordo Żużlum (Hassan) 74:16
3. Izka Team (Izka) - PBNF Bydgoszcz (Kabat) 58:32
4. Victoria Tyczyn (Kasia24) - Zryw Romanowo (Szymon_34) 66:24
5. K85 Toruń (Aga86) - MW Team Rzeszów (Marcin78) 42:47

Fast Tigers - ShoutBox Junior Team 8:2 (227 - 223)
1. Slowackiego Zielona Góra (Adam_zg) - Speedway Pawłowo (Grando) 50:40
2. BKS Chemik Bydgoszcz (Druid)- KKS Angels Poznań (BarteQ) 56:34
3. Wrzosy Toruń (Wrzosy) - KS Start Toruń (Santi) 46:44
4. Wolni Toronto (zuli) - Storczyki Rzeszów (Zosia) 46:44
5. Dream Team Perka Toruń (Perek89) - Jimi Team Rzeszów (Thunderkiss) 29:61


12 kolejka - 15.05.2012r
Zacny Klan - Fast Tigers 6:4 (254 - 199)
1. Szmyth Wilkanowo (Zordon) - Slowackiego Zielona Góra (Adam_zg) 29:61
2. Fifarafa Wilkanowo (Yegnot) - Dream Team Perka Toruń (Perek89) 68:22
3. Dzikie Węże Zielona Góra (Zurikata) - BKS Chemik Bydgoszcz (Druid) 54:36
4. MW Team Rzeszów (Marcin78) - Wrzosy Toruń (Wrzosy) 61:29
5. Zryw Romanowo (Szymon_34) - Wolni Toronto (zuli) 42:51

ShoutBox Junior Team - REBELIANTKI 6:4 (252 - 204)
1. Speedway Pawłowo (Grando) - Perła Lublin (Aśka1989) 52:38
2. KKS Angels Poznań (BarteQ) - Stal Gw! (Yoanna) 57:33
3. Jimi Team Rzeszów (Thunderkiss) - Victoria Tyczyn (Kasia24) 43:50
4. KS Start Toruń (Santi) - K85 Toruń (Aga86) 63:27
5. Storczyki Rzeszów (Zosia) - Izka Team (Izka) 37:56


13 kolejka - 22.05.2012r
Fast Tigers - Zacny Klan 6:4 (195 - 239)
1. Wrzosy Toruń (Wrzosy) - Fifarafa Wilkanowo (Yegnot) 35:55
2.Slowackiego Zielona Góra (Adam_zg) - PBNF Bydgoszcz (Kabat) 57:33
3.Wolni Toronto (zuli) - Dzikie Wężę Zielona Góra (Zurikata) 51:39
4. Unibax Rzeszów (Grendysa4)- Zryw Romanowo (Szymon_34) 52:37
5. BKS Chemik Bydgoszcz (Druid) - MW Team Rzeszów (Marcin78) 0:75
Pierwszy mecz: ZK - FT 6:4 (254 - 199)
Bonus: Zacny Klan


REBELIANTKI - ShoutBox Junior Team 5:5 (241 - 212)
1. Izka Team (Izka) - Speedway Pawłowo (Grando) 45:45
2. Perła Lublin (Aśka1989) - KKS Angels Poznań (BarteQ) 67:23
3. K85 Toruń (Aga86) - KS Start Toruń (Santi) 30:60
4. Victoria Tyczyn (Kasia24) - Storczyki Rzeszów (Zosia) 61:32
5. Stal Gw! (Yoanna) - Jimi Team Rzeszów (Thunderkiss) 38:52
Pierwszy mecz: SBJT - RE 6:4 (252 - 204)
Bonus: ShoutBox Junior Team



14 kolejka - 29.05.2012r
Zacny Klan - REBELIANTKI 4:6 (219 - 231)
1. Ks Szczurki Gniezno (gomera) - Perła Lublin (Aśka1989) 40:50
2. Dzikie Węże Zielona Góra (Zurikata) - Stal Gw! (Yoanna) 49:41
3. PBNF Bydgoszcz (Kabat) - Victoria Tyczyn (Kasia24) 37:53
4. Zryw Romanowo (Szymon_34) - K85 Toruń (Aga86) 66:24
5. Szmyth Wilkanowo (Zordon) - Izka Team (Izka) 27:63
Pierwszy mecz: RE - ZK 8:2 (315 - 119)
Bonus: REBELIANTKI


ShoutBox Junior Team - Fast Tigers 6:4 (217 - 224)
1.Speedway Pawłowo (Grando) - Slowackiego Zielona Góra (Adam_zg) 66:24
2. Jimi Team Rzeszów (Thunderkiss) - Unibax Rzeszów (Grendysa4) 55:35
3. KKS Angels Poznań (BarteQ) - Dream Team Perka Toruń (Perek89) 0:75
4. KS Start Toruń (Santi) - Wrzosy Toruń (Wrzosy) 57:36
5. Storczyki Rzeszów (Zosia) - Wolni Toronto (zuli) 39:54
Pierwszy mecz: FT - SBJT 8:2 (227 - 223)
Bonus: Fast Tigers


1. REBELIANTKI 06 - 3-1-2 33:27 +272 9 pkt
2. ShoutBox Junior Team 06 - 3-2-2 33:27 +80 9 pkt
3. Fast Tigers 06 - 3-0-3 32:28 -173 7 pkt
4. Zacny Klan 06 - 2-0-4 22:38 -181 5 pkt


*kolejno: rozegrane mecze, wygrane, remisy, porażki, bilans dużych pkt, bilans małych pkt, ilość punktów



GRUPA ŚRODKA

11 kolejka - 08.05.2012r
Little Dragons - PARENT'E OLIWIA'S JUR'E 6:4 (248 - 202)
1. Leszno Unia (Vixen) - Gladiatorzy Pleszew (Tomek) 57:33
2. Speedwayclub Toruń (Grzechu19764) -Opal Toruń (Smoczas) 61:29
3. Polonia Bajka Bydgoszcz (Adamk) - Moto Lublin (Walter) 56:34
4. Copernicus Toruń (Lookas) - KDMA Zabrze (Kasarek) 31:59
5. Madagaskar City (Madagaskar) - KS Żużlowiec Toruń (Hermes) 43:47

Team A-Fighters - Awesome Lightnings 6:4 (257 - 195)
1. ROL.KO Konojady (Damianekl) - GKM Wini Grudziądz (WlNl) 53:37
2. Jagiellonia II Białystok (Tomek1982) - Motor Toruń (Godlike) 42:48
3. GKŻ Grilex Gorlice (Kubens) - GKS Dubidze (Kurczak) 57:35
4. Dłudzy Poznań (Sybi) - Wigry Suwałki (Morfeusz) 41:49
5. Płomień Częstochowa (Picia385) - GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) 64:26


12 kolejka - 15.05.2012r
PARENT'E OLIWIA'S JUR'E - Team A-Fighters 4:6 (218 - 235)
1. Moto Lublin (Walter) - ROL.KO Konojady (Damianekl) 42:48
2. ŻKO ŻUBR Piła (Skrzat) - Agness Częstochowa (Szmergiel99) 38:52
3. KS Żużlowiec Toruń (Hermes) - Płomień Częstochowa (Picia385) 48:45
4. KDMA Zabrze (Kasarek) - Jagiellonia II Białystok (Tomek1982) 57:33
5. Start Krosno (Shergar) - KMŻ Dominów (Konrad369) 33:57

Awesome Lightnings - Little Dragons 6:4 (269 - 171)
1. GKM Wini Grudziądz (WlNl) - Leszno Unia (Vixen) 40:53
2. Motor Toruń (Godlike) - Draco Squad Kościan (Prosper) 53:39
3. Wigry Suwałki (Morfeusz) - Speedwayclub Toruń (Grzechu19764) 40:50
4. GKS Dubidze (kurczak) - Madagaskar City (Madagaskar) 75:0
5. GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) - Copernicus Toruń (Lookas) 61:29


13 kolejka - 22.05.2012r
Team A-Fighters - PARENT'E OLIWIA'S JUR'E 6:4 (249 - 204)
1. ROL.KO Konojady (Damianekl) - Gladiatorzy Pleszew (Tomek) 54:36
2. Dłudzy Poznań (Sybi) - Opal Toruń (Smoczas) 65:25
3. Płomień Częstochowa (Picia385) - KS Żużlowiec Toruń (Hermes) 45:48
4. GKŻ Grilex Gorlice (Kubens) - KDMA Zabrze (Kasarek) 46:44
5. Agness Częstochowa (Szmergiel99) - Moto Lublin (Walter) 39:51
Pierwszy mecz: POJ - TaF 4:6 (218 - 235)
Bonus: Team A-Fighters


Little Dragons - Awesome Lightnings 2:8 (215 - 235)
1. Leszno Unia (Vixen) - GKM Wini Grudziądz (WlNl) 59:31
2. Polonia Bajka Bydgoszcz (Adamk) - GKS Dubidze (kurczak) 43:47
3. Draco Squad Kościan (Prosper) - Motor Toruń (Godlike) 42:48
4. Speedwayclub Toruń (Grzechu19764) - Wigry Suwałki (Morfeusz) 44:46
5. Copernicus Toruń (Lookas) - GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) 27:63
Pierwszy mecz: AL - LD 6:4 (269 - 171)
Bonus: Awesome Lightnings



14 kolejka - 29.05.2012r
PARENT'E OLIWIA'S JUR'E - Little Dragons 6:4 (262 - 190)
1. Gladiatorzy Pleszew (Tomek) - Leszno Unia (Vixen) 39:51
2. Moto Lublin (Walter) - Draco Squad Kościan (Prosper) 59:31
3. KDMA Zabrze (Kasarek) - Speedwayclub Toruń (Grzechu19764) 56:36
4. ŻKO ŻUBR Piła ( Skrzat )- Polonia Bajka Bydgoszcz (Adamk) 43:47
5. KS Żużlowiec Toruń (Hermes) - Copernicus Toruń (Lookas) 65:25
Pierwszy mecz: LD - POJ 6:4 (248 - 202)
Bonus: PARENT'E OLIWIA'S JUR'E


Awesome Lightnings - Team A-Fighters 6:4 (262 - 188)
1. GKM Wini Grudziądz (Wlnl) - Agness Częstochowa (Szmergiel99) 53:37
2. Motor Toruń (Godlike) - Dłudzy Poznań (Sybi) 43:47
3. GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx)- Płomień Częstochowa (Picia385) 44:46
4. GKS Dubidze (Kurczak) - Wiraż Wrocław (Bombelek5) 58:32
5. Wigry Suwałki (Morfeusz) - Jagiellonia II Białystok (Tomek1982) 64:26
Pierwszy mecz: TaF - AL 6:4 (257 - 195)
Bonus: Awesome Lightnings


5. Awesome Lightnings 06 - 4-0-2 32:28 +130 10 pkt
6. Team A-Fighters 06 - 4-0-2 32:28 +42 9 pkt
7. PARENT'E OLIWIA'S JUR'E 06 - 2-0-4 30:30 -36 6 pkt
8. Little Dragons 06 - 2-0-4 26:34 -136 5 pkt


*kolejno: rozegrane mecze, wygrane, remisy, porażki, bilans dużych pkt, bilans małych pkt, ilość punktów

*****************************************************************************************************

DWUMECZ O MIEJSCE 9.

13 kolejka - 22.05.2012r
Bloody Rebels Of Choice - Samodzielny Dywizjon Orląt 10:0 (200 - 0)

14 kolejka - 29.05.2012r
Samodzielny Dywizjon Orląt - Bloody Rebels Of Choice 0:10 (0 - 200)
Pierwszy mecz: BRoC - SDO 10:0 (200 - 0)
Bonus: Bloody Rebels Of Choice
 
 
 
Rafi
Kubańska Armia



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-09-14, 22:14   

EKSTRALIGA


Mad Rebels
1. Polonia Bydgoszcz (Kris) [Ekstraliga]
2. Faraony Toronto (Faraony) [1 liga]
3. SZW Bydgoszcz (maly_1984) [1 Liga]
4. FR Unia Chorzów (Dziadzia ziom) [2 Liga]
5. HST Gdańsk (Nero) [2 Liga]
6. SR Rybnik (tomekpro) [3 Liga]
7. PSŻ Speedway Team Poznań (Korbi100) [3 Liga]
8. Unigumki Sypniewo (Damix83) [4 liga]
Kapitan: Faraony
Zastępca: Nero


Kubańska Armia
1. Unia Leszno (Kojot) [Ekstraliga]
2. K.S. Unia Leszno (Arris) [Ekstraliga]
3. K.S. Real Leszno (Bolo) [1 Liga]
4. MG Kościan (maciejo86) [2 liga]
5. Ultras Grudziądz (KWIAT) [2 Liga]
6. K S Olka Toruń (K.S. Olka-Toruń) [2 Liga]
7. Hutnik Tur (Oziklucha) [2 liga]
8. Janis Bydgoszcz (janis) [4 Liga]
S.S.A Unia Leszno (hUn) [1 liga] <Transfer do AKA>
Kapitan: Rafi
Zastępca: Bolo


Speedway Dream Team
1. Hell Warriors Gorzów (heavyman) [Ekstraliga]
2. Edi76 Gorzów wlkp (kriso1975) [1 liga]
3. Pompunia Karczemki (Stefan) [2 liga]
4. Debeściaki Rzeszów (DJ CASA) [2 liga]
5. SC Stal Gorzów Wlkp. (Mateo) [2 liga]
6. Smokersi Krzepice (Faja) [3 liga]
Kapitan: Stefan
Zastępca: Maniuś_gks


Bydgoska Armia
1. Chemik Bydgoszcz (Mario) [Ekstraliga]
2. Iskra Bydgoszcz (pkpadalec) [1 Liga]
3. Miecho Bydgoszcz (Mieszko) [2 Liga]
4. Ino Wicher Bydgoszcz (Cacek) [2 Liga]
5. Riders Fordon (Forrest) [2 Liga]
6. NOVUM Bydgoszcz (Raffi) [3 Liga] <Transfer z ABA>
Superteam Bydgoszcz (rafcio_102) [3 Liga] <Transfer do ABA>
Kapitan: Mieszko
Zastępca: Mario



Speedway Dream Team II
1. Polonia1 Bydgoszcz (dryb) [1 liga]
2. KS Unia Wlkp Leszno (szefwlkp) [1 liga]
3. Torpeda Sowki Gdansk (Koko_gks1) [2 liga]
4. GKS Stoczniowiec Tomaszów Maz. (Zielak) [2 liga]
5. Falubazzz Zielona Góra (stopek) [2 liga]
6. TTŻ Toruń (Bleak) [3 liga]
Kapitan: Maniuś_gks
Zastępca: Zielak


Speedway Tigers
1. Killer Częstochowa (DaVe) [Ekstraliga]
2. Eternity Lublin (Spirit) [1 Liga]
3. Iskra Ostrów Wielkopolski (Wojak1984) [2 Liga]
4. Lukan Rybnik (Lukan) [2 liga]
5. Riti Częstochowa (ArT) [2 liga]
6.KS Gostyńskie Byki (Grzebien) [7 liga] <Transfer z WT>
Kapitan: Wrzos
Zastępca: Lukan


Akademia Kubańskiej Armii
1. Huragan Poznań (Pjetr) [1 Liga]
2. Polunia Kamienica Polska (pila1978) [1 Liga]
3. S.S.A Unia Leszno (hUn) [1 liga] <Transfer z KA>
4. CF Real Torun (Podli) [2 liga]
5. Wiedźmy Nakło (Speedwalk) [2 liga]
6. Unia PONIEC (Krzychu R) [3 Liga]
7. Apatorowiec Torun (Zajaczek) [3 liga]
8. B.T.Ż. POLONIA Bydgoszcz (Mariuszpopek) [3 liga]
9. Intar Lazur Ostrów (Elcia2) [5 Liga]
Mi-Tel Kościan (Syki) [Ekstraliga] <Usunięty>
Feniks Bydgoszcz (Rafi) [3 liga] <Transfer do SD>
Kapitan: Arris
Zastępca: Podli



ShoutBox Team
1. LFH Unia Leszno (Majo) [2 Liga]
2. SSC Zajezdnicy Leszno (Kayt) [2 Liga]
3. PTŻ Pabianice (Włos) [3 Liga]
4. SSC Zajezdnicy Częstochowa (Thomasso) [3 Liga]
5. Hornets Gorzów Wlkp. (Koziu87) [3 Liga]
6. Speedway Klub Trondheim (Kaskr220990) [3 Liga]
7. KWKS Polskie Pączki (Paperossi) [5 Liga] <Transfer z SB%T>
Kapitan: Kayt
Zastępca: Thomasso



I LIGA


Wolf Pack
1. Sokół Trzesniow (dandon21) [3 liga]
2. Wyczerpy Hej Południe (Diablisko) [3 Liga]
3. KM Lampard Ostrów Wielkopolski (Ogor11) [4 liga]
4. PSŻ Poznań (ZwierZ) [4 Liga]
5. Start Gniezno (Baju) [4 Liga]
6. Pająki Zielona Góra (Marcel) [4 liga] <Transfer z RoC>
7. AC United Gdańsk (Pikus91) [5 liga]
Kapitan: Przemolo
Zastępca: Baju


Speedway Dream Team Akademia
1. Forever Krosno (Freesamen) [1 liga]
2. Debeściaki Gdańsk (Maniuś_gks) [1 liga]
3. Krzyżacy Toruń (Osiak) [2 liga]
4. Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) [3 liga]
5. Bratek Bratkowice (ciureek) [3 liga]
6. KŻ Stal Rzeszów (Wasyl) [3 liga]
Kapitan: Osiak
Zastępca: Wasyl


Akademia Bydgoskiej Armii
1. Fighting Dreamers Bydgoszcz (diesvindu) [Ekstraliga]
2. BKŻ Grom Bydgoszcz (Komes) [2 Liga]
3. RPG Bydgoszcz (Borgen) [3 Liga]
4. Superteam Bydgoszcz (rafcio_102) [3 Liga] <Transfer z BA>
5. Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) [4 Liga]
6. Polonia99 Bydgoszcz (Mariokiller999) [4 Liga]
NOVUM Bydgoszcz (Raffi) [3 Liga] <Transfer do BA>
Kapitan: Forrest
Zastępca: ??


Speedway Dream Team Politechnika
1. KS Lajkonik Kraków (Darekms) [3 liga]
2. Magpies Zielona Góra (sroczkins) [3 liga]
3. Nadol Team (Nadol) [4 liga]
4. Polonia SDT Rzeszów (Matek) [4 liga]
5. Sterani życiem Kraków (pafnucy) [4 liga]
6. Ralfik Lublin (Ralfik-76) [5 liga]
7. WandaII Kraków (Richii) [5 liga]
Kapitan: Ralfik-76
Zastępca: Darekms


Rebels of Choice
1. Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) [1 liga]
2. Beniaminek Wysoka Glogowska (Adamek21) [2 liga]
3. Pijaki Zielona Góra (Wikol) [4 liga]
4. Arasy Płock (Devilt1) [4 liga]
5. CKM Krosno (Dada23) [4 liga]
6. Speedway Glasgow (Robcio2x8) [Elite league]
7. Dragons Leicester (Shidadu) [Elite league] <Transfer z WT>
8. Rovers Bristol (Kaper) [Elite League] <Nowy>
Pająki Zielona Góra (Marcel) [4 liga] <Transfer do WP>
Kapitan: Filip1996
Zastępca: Adamek21


Young Tigers
1. Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) [1 liga]
2. Leszcze Toruń (Hal9000) [2 liga]
3. GKŻ WYBRZEŻE GDAŃSK (kris1965) [3 liga]
4. Blue49ers Gorzów Wlkp (Funka76) [3 Liga]
5. Lotos Lublin (Lotos) [3Liga]
6. SPPSP Bydgoszcz (Jamm1) [4 Liga]
Kapitan: Wrzos
Zastępca: Bieres


Tigers Toruń
1. Rydzykanci Toruń (Solitary) [3 liga]
2. Mistes Zakrzewko (Alvar0) [3 liga]
3. Anioły Toronto (Kamillo2) [3 liga]
4. Power Pokemon (Stroszy) [4 liga] <Nowy>
5. Wojaki Toruń (Maniek1973) [5 liga]
6. Raiders Bristol (Oko) [Elite league]
7. Goats Bridgwater (Jurij_trn) [Elite league]
Kapitan: Alvar0
Zastępca: Kamillo2


POLISH SQAD
1. Górczyn Gorzów Wlkp. (Kuba263) [3 Liga]
2. TŻ Gniezno (Blumchen) [3 Liga]
3. Gear Gorzów (Kron) [3 Liga]
4. Forma Szczecin (Aiwanowski) [5 Liga]
5. Wafelki Szczecin (3bobek) [6 Liga]
Kapitan: Kuba263
Zastępca: Aiwanowski



II LIGA


ShoutBox % Team
1. Zgrzeblarki Zielona Góra (PtaQQ) [2 Liga]
2. Uniibax Toruń (Cieśli) [3 Liga]
3. ShoutBox Team Gniezno (Hyziu) [4 Liga]
4. MKS Wisła Grudziądz (Raff) [4 Liga]
5. Centrum Graudenz (Graudenz) [5 Liga]
6. Orzeł Gniezno (Tysiu) [4 Liga]
7. KWKS Polskie Pączki (Paperossi) [5 Liga] <Transfer do SBT>
Kapitan: Cieśli
Zastępca: Graudenz


Crazy Rebels Of Choice
1. Racin Aleksandrów Kujawski (Zeusracin) [3 liga]
2. Purling Toruń (Purling) [4 liga]
3. Ottawa SenatoRs Łódz (Ottawa) [4 liga]
4. Racing Ostrów (Sebas) [5 liga]
5. Bulwell (Krzmle) [Elite League]
6. Sna Emigracja (Mariusz27) [Elite League]
7. SNA 2001 (Zajac) [Elite League]
8. Hirus Speedway (Hirus) [League one]
Kapitan: Zajac
Zastępca: Zeusracin


Frisky Rebels
1.Stal Toruń (Martinez) [3 liga]
2. Bajer Team Toruń (max-wesol) [4 liga]
3. STARS Leszno (lujski) [4 liga]
4. Rules Leszno (Kermit) [4 liga]
5. ROW Manhattan Rybnik (Kyjo81) [5 liga]
6. KS Stal Gorzów Wlkp. (Artt) [5 liga]
7. TŻ Cementralniści Żory (czyzu43) [5 liga]
8. Polonia Inowrocław (Solidus) [5 liga]
Kapitan: Kyjo81
Zastępca: max-wesol


ShoutBox 4Fun Team
1. Piorun Grudziądz (Phoenix) [5 Liga]
2. LTŻ Lublin (Pavel88) [5 Liga]
3. Ujeścisko Gdańsk (Kosraf76) [5 Liga]
4. Miglantz Tarnowiec (Miglantz) [5 Liga]
5. Real Madryt (Zidan) [5 Liga]
6. Medaliki Częstochowa (rafik1000) [6 Liga]
7. ZKS UNIA TARNÓW (Speedy_UT) [7 Liga]
Kapitan: Spawn 101
Zastępca: Pavel88


Speedway Dragons
1. Duma Katalonii (Czehoo) [3 Liga]
2. Unibax Toruń (Snejku) [3 Liga]
3. Feniks Bydgoszcz (Rafi) [3 liga] <Transfer z AKA>
4. Petarda Gdańsk (Lyrak) [4 Liga]
5. OLEK Zielona Góra (Olek-66) [4 Liga]
6. Skorpiony Staropole (Mtaisner) [4 Liga]
Power Pokemon (Stroszy) [4 Liga] <Usunięty>
Debesciaki Gniezno (Seba87) [Ekstraliga] <Usunięty>
WKŻ Polfa Tarchomin (Adrian) [3 Liga] <Usunięty>
Kapitan: Czehoo
Zastępca: Stroszy


Miszczowie Slołłeja
1. Weed Smokers Grudziądz (Pawlo84) [3 liga]
2. Trilux Gniezno (Piotrekgno) [3 liga]
3. Ministranci Gniezno (biskuppp) [4 liga]
4. Borus Gniezno (Artur_1982) [5 liga]
5. Nieuchwytni Gniezno (Pawelek) [5 liga]
6. Victoria Gniezno (victorski) [6 liga]
Kapitan: Pawelek
Zastępca: biskuppp


PARENT'E OLIWIA'S
1. Stal Janówko (Malin017) [4 liga]
2. Komandosi Korniaktów (siux) [4 liga]
3. Debeściaki Ostrów Wlkp (Domino_kmo_!) [4 liga]
4.Moherteam Rzeszów (Guti) [4 liga]
5. gonzalo81 toruń (gonzalo81) [5 liga]
6. The Bill Brodnica (Joaquin) [5 liga]
7. Orzeł Wola Skorzęcka (Orlitto) [5 liga]
Kapitan: gonzalo81
Zastępca: Joaquin


Wild Tigers
1. Overspeed Bydgoszcz (Snappy) [3 liga]
2. Fular Gniezno (Zaryka) [4 liga]
3. Apator Real Toruń (Torun) [4 Liga]
4. Victoria Polonia Piła (Krzychu335) [4 liga]
5. Morska Bydgoszcz (Zakar) [5 Liga]
6. WC Buce Częstochowa (Pidziu88) [5 liga]
7. Kings Toruń (Siwy_tk) 5 liga <Nowy>
8. KS Gostyńskie Byki (Grzebien) [7 liga] <Nowy> || <Transfer do ST>
Dragons Leicester (Shidadu) [Elite league] <Transfer do RoC>
Kapitan: Druid
Zastępca: Snappy



III LIGA



Whiskey Drinkers
1. Hawaii Team Rzeszów (Hawaiki) [3 liga]
2. ZKS Stal Rzeszów (Rider17) [4 liga]
3. Car(L)os Team Gyddanyzc (CarLos_Wallace) [4 liga]
4. Tytania Rzeszów (Mak) [4 liga]
5. Oska Solec Kujawski (Osa1973) [4 liga] <Nowy>
6. Buroki Czudec (Me-to) [6 liga]
Kapitan: Me-to
Zastępca: Rider17



Team X-Fighters
1. Piaski City Tarnów (yarado) [2 liga]
2. Kalos Kagatos Toruń (Yozayan) [3 liga]
3. Cobrateam Bydgoszcz (Cobra) [4 liga]
4. ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston) [4 liga]
5. BKS POLONIA FANATIC Bydgoszcz (Chris79) [4 liga]
6. Chyba ty Speedway Club Toruń (Dybkus) [4 liga]
7. FG staszica Gorzów Wlkp. (Wojtasgls) [5 liga]
8. Jadowici Tarnów (Serpent) [5 liga] <Nowy>
Kapitan: Cobra
Zastępca: Fredflinston



Speedway Lightnings
1. AXO Team Grudziądz (Czareksob) [4 liga]
2. Wac Grudziądz (Wacki) [4 liga]
3. lanki Gdz grudziądz (lanki22) [4 liga]
4. KS UNIA Tarnów (wiciu_666) [4 liga] <Nowy>
5. Pepersi Tarnów (Pawelgzk) [5 liga]
6. KŻ Unia Tarnów (Speedway88) [5 liga]
7. Speedway Koszalin (Boniek66) [6 liga]
Kopka Radostków (Muchsson) [5 liga] <Usunięty>
Kapitan: Demon
Zastępca: Boniek66



Banda Speedway Team
1. Kamikaze Kraków (Tepy) [3 liga] <Nowy>
2. Real Tarnów (Tiger1519) [4 liga]
3. Blaugrana Strzelno (Braszka) [4 liga]
4. Dozland Bolesławiec (Dozi4) [4 liga]
5. Polonia Dąbrowa Chełmińska (Bydgoszcz33) [4 liga] <Nowy>
6. Unia Maszkienice (Atemi) [5 liga]
7. Polonia Przyborów (Lenthir) [5 liga]
8. Sokół Maszkienice (Marek15) [5 liga]
9. KS Stal piaski (Seba761) [5 liga]
Kapitan: Atemi
Zastępca: Tiger1519



Samodzielny Dywizjon Orłów
1. Szalony Koń Grudziądz (Wictorio) [3 liga]
2. Skorpiony Gniezno (Krecikmk) [4Liga]
3. Speedway Polonia Ninalip (Wojteks_23) [4 liga]
4. Liverpool Toruń (Milenium) [5 liga]
5. WKS Czerwieńsk (Krzysztof1973) [5 liga]
6. Fastersi (Xmenx) [5 liga]
7. LOTOS Wybrzeże Gdańsk (Squra) [5 liga]
Kapitan: Xmenx
Zastępca: Krzysztof1973



Toruńskie Pierniki Rules
1. Pit Toruń (pit1) [5 liga]
2. Papug Toruń (Papug90) [5 liga]
3. Smoczyk Leszno (tomek2891) [6 liga]
4. FC Kapucha Toruń (pansowa) [6 liga]
5. Kruki Toruń (Kruk4) [6 liga]
Kapitan: Pansowa
Zastępca: Kruk4



A-KLASA



ShoutBox Junior Team
1. Speedway Pawłowo (Grando) [5 Liga]
2. Korona Rzeszów (Spawn101) [5 Liga]
3. KS Start Toruń (Santi) [6 Liga]
4. ŁTŻ Łódź (Wiadro) [6 Liga]
5. Storczyki Rzeszów (Zosia) [6 Liga]
6. KKS Angels Poznań (BarteQ) [6 Liga]
7. Jimi Team Rzeszów (Thunderkiss) [6 Liga]
8. Unia Święciechowa (Maciejx814) [6 Liga]
9. RED BULL X- Zielona Góra (Tymek95) [7 liga] <Nowy>
Kapitan: Pavel88
Zastępca kapitana: Spawn101



Bloody Rebels Of Choice
1. SPARTA GDANSK (Arek1) [6 liga]
2. Start Gniezno. (Filip1996) [6 liga]
3. FC Cymsa Gniezno (Tomi31) [6 liga]
4. ROZJE GNIEZNO (Kozak2201) [6 liga]
5. Speedway_Dream_Team (Kryll) [6 liga]
6. Poloniści Bydgoszcz (polonista) [6 liga]
7. Karrix Speedway Toruń (Karuz96) [6 liga] <Nowy>
8. Dream Team Zielona Góra (Czup) [7 liga] <Nowy>
Kapitan: Pinczoch
Zastępca kapitana: Tomi31



PARENT'E OLIWIA'S JUR'E
1. Gladiatorzy Pleszew (Tomek) [5 liga]
2. KS Żużlowiec Toruń (Hermes) [6 liga]
3. Start Krosno (Shergar) [6 liga]
4. ŻKO ŻUBR Piła (Skrzat) [6 liga]
5. KDMA Zabrze (Kasarek) [6 liga]
6. Moto Lublin (Walter) [6 liga] <Nowy>
7. Opal Toruń (Smoczas) [7 liga]
Kapitan: Tomek
Zastępca kapitana: Hermes



Fast Tigers
1. Slowackiego Zielona Góra (Adam_zg) [5 liga]
2. Huhtamaki Bydgoszcz (Maciekl60) [5 liga]
3. TŻ Ostrów Wielkopolski (Champion) [6 liga]
4. Wolni Toronto (zuli) [6 Liga]
5. Speedway Team Święciechowa (Fruttic) [6 liga]
6. Unibax Rzeszów (Grendysa4) [6 liga]
7.BKS Chemik Bydgoszcz (Druid) [6 Liga]
8. Dream Team Perka Toruń (Perek89) [6 liga]
9. Wrzosy Toruń (Wrzosy) [6 liga]
Kapitan: Druid
Zastępca kapitana: Perek89



Zacny Klan
1. Fifarafa Wilkanowo (Yegnot) [5 liga]
2. KS Szczurki Gniezno (gomera) [5 liga]
3. Dzikie Węże Zielona Góra (Zurikata) [6 liga]
4. Szmyth Wilkanowo (Zordon) [6 liga]
5. PBNF Bydgoszcz (Kabat) [6 liga]
6. MW Team Rzeszów (Marcin78) [6 liga]
7. Zryw Romanowo (Szymon_34) [6 liga]
8. Sandall Włocławek (Sandall) [7 liga]
9. Ordo Żużlum (Hassan) [7 liga]
Kapitan: Yegnot
Zastępca kapitana: Zurikata



Little Dragons
1. Leszno Unia (Vixen) [5 liga]
2. Madagaskar City (Madagaskar) [6 liga]
3. Draco Squad Kościan (Prosper) [6 liga]
4. Speedwayclub Toruń (Grzechu19764) [6 liga]
5. Polonia Bajka Bydgoszcz (Adamk) [6 liga]
6. Copernicus Toruń (Lookas) [7 liga]
Kapitan: Czehoo
Zastępca kapitana: Stroszy



Awesome Lightnings
1. GKM Wini Grudziądz (Wini) [5 liga]
2. GKM&CKM Grudziądz (Tomek1232) [5 liga]
3. LW Lublin (Marcin7463833) [6 liga]
4. Motor Toruń (Godlike) [6 liga]
5. GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) [6 liga]
6. GKS Dubidze (Kurczak) [6 liga] <Nowy>
7. GKM Speed Grudziądz (Kurasgdz) [7 liga]
8. Unibax Tarnów (Poland_sis) [7 liga]
9. R.K.O. Dream Team Tarnów (Demon) [7 liga]
10. Wigry Suwałki (Morfeusz) [7 liga] <Nowy>
Kapitan: Demon
Zastępca kapitana: Poland_sis



Team A-Fighters
1. air cosmo racing Gorzów Wlkp. (kosmo23) [5 liga]
2. ROL.KO Konojady (Damianekl) [5 liga] <Nowy>
3. Black Riders Leszno (Speedway_fighter) [6 liga]
4. Wiraż Wrocław (Bombelek5) [6 liga]
5. Dłudzy Poznań (Sybi) [7 liga]
6. GKŻ Grilex Gorlice (Kubens) [6 liga]
7. Jagiellonia II Białystok (Tomek1982) [6 liga]
8. Agness Częstochowa (Szmergiel99) [6 liga]
9. KMŻ Dominów (Konrad369) [7 liga]
10. Płomień Częstochowa (Picia385) [7 liga] <Nowy>
Kapitan: Speedway_fighter
Zastępca kapitana: kosmo23



Samodzielny Dywizjon Orląt
1. KSŻ Krosno Krosno (Kasia0236) [5 liga]
2. Fc Albatros Krakowiec (Zanpo14) [5 liga]
3. Rkm Rybnik Ks (Kolosz000) [6 Liga]
4. Motorki Toruń (Chojnas) [6 liga]
5. ZG Szpryca (Fike) [6 Liga]
6. Fc wyczerpy Częstochowa (J0ck3r) [6 liga]
7. KS Bydgostia Bydgoszcz (Gregluc) [7Liga]
Kapitan: Fike
Zastępca kapitana: Krzysztof1973



[center]TRANSFERY - SEZON XVI



1. KS Astra Krotoszyn (Przemolo) [1 Liga]
Wolny Rynek --> Wolf Pack [I Liga]

2. Horse Team (Horsik) [3 liga]
Wolny Rynek --> Banda Speedway Team [III Liga]

3. PKR Polonia Piła (Gruntek) [5 liga]
Wolny Rynek --> Bloody Rebels Of Choice [A-klasa]

4. KST APATOR (Kamoo132) [6 liga]
Wolny Rynek --> Bloody Rebels Of Choice [A-klasa]

5. Służbowo Toruń (Babciahela) [3 liga]
Wolny Rynek --> Rebels Of Choice [I liga]

6. Krzyżacy R3 Toruń (Kamykov) [5 liga]
Wolny Rynek --> Samodzielny dywizjon Orląt [A-klasa]

7. KS Gostyńskie Byki (Grzebien) [7 liga]
Wolny Rynek --> Wild Tigers [II liga]

8. BKS Chemik Bydgoszcz (Druid) [6 liga]
Fast Tigers [A-klasa] --> Wild Tigers [II liga]

9. Superteam Bydgoszcz (rafcio_102) [3 Liga]
Bydgoska Armia [Ekstraliga] --> Akademia Bydgoskiej Armii [I Liga]

10. NOVUM Bydgoszcz (Raffi) [3 Liga]
Akademia Bydgoskiej Armii [I Liga] --> Bydgoska Armia [Ekstraliga]

11. Dragons Leicester (Shidadu) [Elite League]
Wild Tigers [2 liga] --> Rebels Of Choice [1 Liga]

12. RED BULL X- Zielona Góra (Tymek95) [7 Liga]
Wolny Rynek --> Bloody Rebels Of Choice [A-klasa]

14. KS Gostyńskie Byki (Grzebien) [7 liga]
Wild Tigers [II liga] --> Speedway Tigers [Ekstraliga]

15. ROL.KO Konojady (Damianekl) [5 liga]
Wolny Rynek --> Team A-Fighters [A-klasa]

16. Płomień Częstochowa (Picia385) [7 liga]
Wolny Rynek --> Team A-Fighters [A-klasa]

17. Kings Toruń (Siwy_tk) [5 liga]
Wolny Rynek --> Wild Tigers [II liga]

18. Jadowici Tarnów (Serpent) [5 Liga]
Wolny Rynek --> Team X-Fighters [III Liga]

19. Dream Team Zielona Góra (Czup) [7 Liga]
Wolny Rynek --> Bloody Rebels Of Choice [A-klasa]

20. Power Pokemon (Stroszy) [4 liga]
Speedway Dragons [II liga] --> Wolny Rynek

21. Feniks Bydgoszcz (Rafi) [3 liga]
Akademia Kubańskiej Armii [Ekstraliga] --> Speedway Dragons [II liga]

23. Power Pokemon (Stroszy) [4 liga]
Wolny Rynek --> Tigers Torun [I liga]

24. GKS Dubidze (Kurczak) [6 liga]
Wolny Rynek --> Awesome Lightnings [A-klasa]

25. Kamikaze Kraków (Tepy) [3 Liga]
Wolny Rynek --> Banda Speedway Team [III Liga]

26. Mi-Tel Kościan (Syki) [Ekstraliga]
Akademia Kubańskiej Armii [Ekstraliga] --> Wolny Rynek

27. S.S.A Unia Leszno (hUn) [1 liga]
Kubańska Armia [Ekstraliga] --> Akademia Kubańskiej Armii [Ekstraliga]

28. Karrix Speedway Toruń (Karuz96) [6 liga]
Wolny Rynek --> Bloody Rebels Of Choice [A-klasa]

29. Debesciaki Gniezno (seba87) [Ekstraliga]
Speedway Dragons [II liga] --> Wolny Rynek

30. WKŻ Polfa Tarchomin (Adrian) [3 liga]
Speedway Dragons [II liga] --> Wolny Rynek

32. Polonia Dąbrowa Chełmińska (Bydgoszcz33) [4 liga]
Wolny Rynek --> Banda Speedway Team [III Liga]

33.[/color] Pająki Zielona Góra (Marcel) [4 liga]
Rebels of Choice [I Liga] --> Wolf Pack [I Liga]

34. Kopka Radostków (Muchsson) [5 liga]
Speedway Lightnings [III Liga] --> Wolny Rynek

35. Oska Solec Kujawski (Osa1973) [4 liga]
Wolny Rynek --> Whiskey Drinkers [III Liga]

36. Rovers Bristol (Kaper) [Elite League]
Wolny Rynek --> Rebels Of Choice [I Liga]

37. Moto Lublin (Walter) [6 liga]
Wolny Rynek --> PARENT'E OLIWIA'S JUR'E [A-klasa]

38. Wigry Suwałki (Morfeusz) [7 liga]
Wolny Rynek --> Awesome Lightnings [A-klasa]

39. KS UNIA Tarnów (wiciu_666) [4 liga]
Wolny Rynek --> Whiskey Drinkers [III Liga]

40. KWKS Polskie Pączki (Paperossi) [5 Liga]
ShoutBox % Team [II Liga] --> ShoutBox Team [Ekstraliga]

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgrey created by spleen created by spleen modyfied by SMANAGER.pl

Strona wygenerowana w 0,29 sekundy. Zapytań do SQL: 12