SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne Strona Główna

Choose language:


Poprzedni temat «» Następny temat
NASTOLIGA LIVE! - forum dyskusyjne
Autor Wiadomość
adam_1955


Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-07-27, 16:45   

Dziś ćwierćfinał NASTOL CUP: Hornets Gorzów Wlkp. - Bystrzyca Lublin.
B. ciekawa konfrontacja, stary mistrz i "Młode wilki". Nawet jeżeli wygram to wg. mnie następny sezon będzie należał do Kozia.
 
 
aśka1989
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-29, 22:09   

II LIGA
Klasyfikacja po VII kolejce
(min. 11 biegów – dla 16 latków bez limitu)

1. I. JAROSZUK (19) (ANDY Bydgoszcz) - 3,00
2. J. TARAS (19) (PBNF Bydgoszcz) - 2,92
3. K. GRZEŚKIEWICZ (18) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 2,83
4. A. WOJCIECHOWSKI (19) (Start Krosno) - 2,83
5. M. GUZY (18) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 2,80
6. J. OCHNIO (19) (ROL.KO Konojady) - 2,73
7. T. MYSŁOWSKI (19) (PBNF Bydgoszcz) - 2,72
8. R. KORTA (18) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 2,69
9. L. NIEDBAŁ (18) (Nieuchwytni Gniezno) - 2,58
10. R. FABISZAK (19) (Nieuchwytni Gniezno) - 2,56
11. K. PASIECZNA (19) (ROL.KO Konojady) - 2,45
12. Z. MASZKIEWICZ (19) (KMŻ Dominów) - 2,43
13. T. KOTALA (17) (ANDY Bydgoszcz) - 2,41
14. A. SAŁUDA (19) (ROL.KO Konojady) - 2,41
15. I. LEJKOWSKI (18) (ROL.KO Konojady) - 2,40
16. Z. KIEDROWICZ (18) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 2,30
17. A. NIEDBAŁ (18) (Nieuchwytni Gniezno) - 2,19
18. W. KOLOCH (18) (Nieuchwytni Gniezno) - 2,17
19. D. MATUSZCZYK (19) (KMŻ Dominów) - 2,11
20. L. POMPA (18) (ROL.KO Konojady) - 2,10
21. A. WOJTYSIAK (18) (Start Krosno) - 2,06
22. G. REINHARDT (19) (KMŻ Dominów) - 1,97
23. A. GOLLOB (17) (ROL.KO Konojady) - 1,94
24. W. BUJOK (17) (ANDY Bydgoszcz) - 1,89
25. C. OCHAB (18) (Start Krosno) - 1,86
26. A. GLENC (18) (ROL.KO Konojady) - 1,77
27. A. ŚWIEBODA (18) (Start Krosno) - 1,67
28. W. WOJDALSKI (18) (Start Krosno) - 1,66
29. E. BALICKI (17) (PBNF Bydgoszcz) - 1,65
30. A. POLAŃSKI (16) (ROL.KO Konojady) - 1,60
31. G. SIMIKOV (19) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 1,57
32. R. MATEREK (19) (Start Krosno) - 1,54
33. W. SZYMCZUK (16) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 1,44
34. A. BONDARUK (18) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 1,43
35. R. BODEK (17) (Start Krosno) - 1,40
36. A. PASIECZNY (17) (ANDY Bydgoszcz) - 1,39
37. R. MAŁYSZAK (19) (KMŻ Dominów) - 1,35
38. T. PIETRASUK (19) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 1,33
39. T. WÓJCIK (17) (PBNF Bydgoszcz) - 1,21
40. A. PŁOCHOCKI (19) (ROL.KO Konojady) - 1,21
41. T. PIESTRZYŃSKI (18) (Start Krosno) - 1,16
42. N. ZIÓŁKO (17) (PBNF Bydgoszcz) - 1,11
43. S. SZARANEK (16) (Start Krosno) - 1,10
44. M. LEŚNA (18) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 1,08
45. B. PACZKOWSKI (17) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 1,07
46. N. GŁOGOWSKI (18) (KMŻ Dominów) - 1,04
47. C. PANICZ (17) (ANDY Bydgoszcz) - 1,03
48. A. GORTAT (17) (KMŻ Dominów) - 0,70
49. R. ŁUKOMSKI (18) (Nieuchwytni Gniezno) - 0,65
50. W. CHOJECKI (16) (KMŻ Dominów) - 0,64
51. W. KOZAKOWSKI (18) (ANDY Bydgoszcz) - 0,56
52. Sz. TOMICKI (18) (Nieuchwytni Gniezno) - 0,47
53. R. KARŁOWSKI (16) (ROL.KO Konojady) - 0,42
54. J. GRECKI (18) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 0,32
55. B. SOBAŃSKI (PBNF Bydgoszcz) - 0,31
56. D. GDOWIK (19) (Nieuchwytni Gniezno) - 0,27
57. H. PESZKO (18) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 0,24
58. A. TOLAK (18) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 0,21
59. H. BADURA (16) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 0,14

19 latki

1. I. JAROSZUK (19) (ANDY Bydgoszcz) - 3,00
2. J. TARAS (19) (PBNF Bydgoszcz) - 2,92
3. A. WOJCIECHOWSKI (19) (Start Krosno) - 2,83
4. J. OCHNIO (19) (ROL.KO Konojady) - 2,73
5. T. MYSŁOWSKI (19) (PBNF Bydgoszcz) - 2,72
6. R. FABISZAK (19) (Nieuchwytni Gniezno) - 2,56
7. K. PASIECZNA (19) (ROL.KO Konojady) - 2,45
8. Z. MASZKIEWICZ (19) (KMŻ Dominów) - 2,43
9. A. SAŁUDA (19) (ROL.KO Konojady) - 2,41
10. D. MATUSZCZYK (19) (KMŻ Dominów) - 2,11
11. G. REINHARDT (19) (KMŻ Dominów) - 1,97
12. G. SIMIKOV (19) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 1,57
13. R. MATEREK (19) (Start Krosno) - 1,54
14. R. MAŁYSZAK (19) (KMŻ Dominów) - 1,35
15. T. PIETRASUK (19) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 1,33
16. A. PŁOCHOCKI (19) (ROL.KO Konojady) - 1,21
17. D. GDOWIK (19) (Nieuchwytni Gniezno) - 0,27

18 latki

1. K. GRZEŚKIEWICZ (18) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 2,83
2. M. GUZY (18) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 2,80
3. R. KORTA (18) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 2,69
4. L. NIEDBAŁ (18) (Nieuchwytni Gniezno) - 2,58
5. I. LEJKOWSKI (18) (ROL.KO Konojady) - 2,40
6. Z. KIEDROWICZ (18) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 2,30
7. A. NIEDBAŁ (18) (Nieuchwytni Gniezno) - 2,19
8. W. KOLOCH (18) (Nieuchwytni Gniezno) - 2,17
9. L. POMPA (18) (ROL.KO Konojady) - 2,10
10. A. WOJTYSIAK (18) (Start Krosno) - 2,06
11. C. OCHAB (18) (Start Krosno) - 1,86
12. A. GLENC (18) (ROL.KO Konojady) - 1,77
13. A. ŚWIEBODA (18) (Start Krosno) - 1,67
14. W. WOJDALSKI (18) (Start Krosno) - 1,66
15. A. BONDARUK (18) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 1,43
16. T. PIESTRZYŃSKI (18) (Start Krosno) - 1,16
17. M. LEŚNA (18) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 1,08
18. N. GŁOGOWSKI (18) (KMŻ Dominów) - 1,04
19. R. ŁUKOMSKI (18) (Nieuchwytni Gniezno) - 0,65
20. W. KOZAKOWSKI (18) (ANDY Bydgoszcz) - 0,56
21. Sz. TOMICKI (18) (Nieuchwytni Gniezno) - 0,47
22. J. GRECKI (18) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 0,32
23. H. PESZKO (18) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 0,24
24. A. TOLAK (18) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 0,21

17 latki

1. T. KOTALA (17) (ANDY Bydgoszcz) - 2,41
2. A. GOLLOB (17) (ROL.KO Konojady) - 1,94
3. W. BUJOK (17) (ANDY Bydgoszcz) - 1,89
4. E. BALICKI (17) (PBNF Bydgoszcz) - 1,65
5. R. BODEK (17) (Start Krosno) - 1,40
6. A. PASIECZNY (17) (ANDY Bydgoszcz) - 1,39
7. T. WÓJCIK (17) (PBNF Bydgoszcz) - 1,21
8. N. ZIÓŁKO (17) (PBNF Bydgoszcz) - 1,11
9. B. PACZKOWSKI (17) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 1,07
10. C. PANICZ (17) (ANDY Bydgoszcz) - 1,03
11. A. GORTAT (17) (KMŻ Dominów) - 0,70

16 latki

1. A. POLAŃSKI (16) (ROL.KO Konojady) - 1,60
2. W. SZYMCZUK (16) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 1,44
3. S. SZARANEK (16) (Start Krosno) - 1,10
4. W. CHOJECKI (16) (KMŻ Dominów) - 0,64
5. R. KARŁOWSKI (16) (ROL.KO Konojady) - 0,42
6. B. SOBAŃSKI (PBNF Bydgoszcz) - 0,31
7. H. BADURA (16) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 0,14

W I lidze nie rozegrano wszystkich meczy
 
 
aśka1989
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-05, 17:29   

I LIGA
Klasyfikacja po VIII kolejce
(min. 12 biegów – dla 16 latków bez limitu)

1. J. STEWART (19) (Bystrzyca Lublin) - 3,00
2. T. SHAKIROV (19) (Bystrzyca Lublin) - 3,00
3. B. NASONOV (19) (Perła Lublin) - 2,88
4. J. HARTEL (18) (Bystrzyca Lublin) - 2,85
5. A. KOSTECKI (19) (Debeściaki Gdańsk) - 2,68
6. J. HADAM (19) (Speedway Team Dziewierzewo) - 2,67
7. W. ZIEMIAŃSKI (19) (Demogorgon Wrocław) - 2,62
8. L. CZAPLA (19) (OLEK Z. Góra) - 2,60
9. O. FABISZEWSKI (18) (Car(L)os Team Gyddanyzc) - 2,59
10. R. MROCZKA (18) (Bystrzyca Lublin) - 2,55
11. H. PREŚ (19) (Perła Lublin) - 2,54
12. K. KIERSKI (19) (Paulos Bydgoszcz) - 2,39
13. K. BIENIAKOWSKI (19) (OLEK Z. Góra) - 2,33
14. A. MAKLES (18) (Perła Lublin) - 2,32
15. R. CIĄŻYŃSKI (19) (Car(L)os Team Gyddanyzc) - 2,29
16. N. DANIELUK (19) (Demogorgon Wrocław) - 2,24
17. J. GÓRNIK (19) (Demogorgon Wrocław) - 2,22
18. H. HANDZEL (19) (Debeściaki Gdańsk) - 2,17
19. M. BANCERZ (17) (Car(L)os Team Gyddanyzc) - 2,00
20. J. MALIŃSKI (19) (Debeściaki Gdańsk) - 1,98
21. R. JAMRÓZ (18) (OLEK Z. Góra) - 1,98
22. I. JARGIŁO (19) (Debeściaki Gdańsk) - 1,97
23. A. SZUMACHER (19) (Debeściaki Gdańsk) - 1,91
24. S. WILANOWSKI (18) (Debeściaki Gdańsk) - 1,90
25. B. FRANIK (18) (Paulos Bydgoszcz) - 1,80
26. N. BOROWA (18) (Car(L)os Team Gyddanyzc) - 1,63
27. M. PIEKARCZYK (18) (OLEK Z. Góra) - 1,59
28. S. OGÓREK (18) (Speedway Team Dziewierzewo) - 1,58
29. B. KREFTA (18) (Bystrzyca Lublin) - 1,55
30. B. ZDONEK (18) (Demogorgon Wrocław) - 1,39
31. M. POSTEK (18) (Speedway Team Dziewierzewo) - 1,37
32. W. MACHETA (17) (Perła Lublin) - 1,21
33. B. SZŁAPKA (19) (OLEK Z. Góra) - 1,15
34. K. DYMARCZYK (17) (Speedway Team Dziewierzewo) - 1,10
35. T. ROLIŃSKI (18) (Demogorgon Wrocław) - 1,03
36. S. BUK (16) (OLEK Z. Góra) - 1,00
37. W. TORBA (18) (Demogorgon Wrocław) - 0,92
38. A. ZAD (18) (Demogorgon Wrocław) - 0,91
39. G. WIDŁAK (18) (Paulos Bydgoszcz) - 0,86
40. C. KRASA (16) (OLEK Z. Góra) - 0,84
41. A. BYLINA (16) (Debeściaki Gdańsk) - 0,82
42. S. BORCZYK (17) (Perła Lublin) - 0,81
43. D. JASZCZ (19) (Car(L)os Team Gyddanyzc) - 0,79
44. W. SZUTKOWSKI (17) (Bystrzyca Lublin) - 0,70
45. B. MISZEWSKI (19) (OLEK Z. Góra) - 0,70
46. W. MUĆKA (16) (Speedway Team Dziewierzewo) - 0,68
47. Z. DYBOWSKI (16) (Bystrzyca Lublin) - 0,63
48. M. MAŁŻ (16) (Paulos Bydgoszcz) - 0,61
49. Z. TALAREK (16) (Perła Lublin) - 0,44
50. W. NIZIOŁ (18) (Paulos Bydgoszcz) - 0,38
51. W. TEJZA (19) (Car(L)os Team Gyddanyzc) - 0,37
52. U. WOLNIAK (16) (Speedway Team Dziewierzewo) - 0,30
53. R. ŚWIĆ (16) (Perła Lublin) - 0,09
54. D. WIATKOWSKI (16) (Paulos Bydgoszcz) - 0,04
55. Z. KULIŃSKI (16) (OLEK Z. Góra) - 0,00

19 latki

1. J. STEWART (19) (Bystrzyca Lublin) - 3,00
2. T. SHAKIROV (19) (Bystrzyca Lublin) - 3,00
3. B. NASONOV (19) (Perła Lublin) - 2,88
4. A. KOSTECKI (19) (Debeściaki Gdańsk) - 2,68
5. J. HADAM (19) (Speedway Team Dziewierzewo) - 2,67
6. W. ZIEMIAŃSKI (19) (Demogorgon Wrocław) - 2,62
7. L. CZAPLA (19) (OLEK Z. Góra) - 2,60
8. H. PREŚ (19) (Perła Lublin) - 2,54
9. K. KIERSKI (19) (Paulos Bydgoszcz) - 2,39
10. K. BIENIAKOWSKI (19) (OLEK Z. Góra) - 2,33
11. R. CIĄŻYŃSKI (19) (Car(L)os Team Gyddanyzc) - 2,29
12. N. DANIELUK (19) (Demogorgon Wrocław) - 2,24
13. J. GÓRNIK (19) (Demogorgon Wrocław) - 2,22
14. H. HANDZEL (19) (Debeściaki Gdańsk) - 2,17
15. J. MALIŃSKI (19) (Debeściaki Gdańsk) - 1,98
16. I. JARGIŁO (19) (Debeściaki Gdańsk) - 1,97
17. A. SZUMACHER (19) (Debeściaki Gdańsk) - 1,91
18. B. SZŁAPKA (19) (OLEK Z. Góra) - 1,15
19. D. JASZCZ (19) (Car(L)os Team Gyddanyzc) - 0,79
20. B. MISZEWSKI (19) (OLEK Z. Góra) - 0,70
21. W. TEJZA (19) (Car(L)os Team Gyddanyzc) - 0,37

18 latki

1. J. HARTEL (18) (Bystrzyca Lublin) - 2,85
2. O. FABISZEWSKI (18) (Car(L)os Team Gyddanyzc) - 2,59
3. R. MROCZKA (18) (Bystrzyca Lublin) - 2,55
4. A. MAKLES (18) (Perła Lublin) - 2,32
5. R. JAMRÓZ (18) (OLEK Z. Góra) - 1,98
6. S. WILANOWSKI (18) (Debeściaki Gdańsk) - 1,90
7. B. FRANIK (18) (Paulos Bydgoszcz) - 1,80
8. N. BOROWA (18) (Car(L)os Team Gyddanyzc) - 1,63
9. M. PIEKARCZYK (18) (OLEK Z. Góra) - 1,59
10. S. OGÓREK (18) (Speedway Team Dziewierzewo) - 1,58
11. B. KREFTA (18) (Bystrzyca Lublin) - 1,55
12. B. ZDONEK (18) (Demogorgon Wrocław) - 1,39
13. M. POSTEK (18) (Speedway Team Dziewierzewo) - 1,37
14. T. ROLIŃSKI (18) (Demogorgon Wrocław) - 1,03
15. W. TORBA (18) (Demogorgon Wrocław) - 0,92
16. A. ZAD (18) (Demogorgon Wrocław) - 0,91
17. G. WIDŁAK (18) (Paulos Bydgoszcz) - 0,86
18. W. NIZIOŁ (18) (Paulos Bydgoszcz) - 0,38

17 latki

1. M. BANCERZ (17) (Car(L)os Team Gyddanyzc) - 2,00
2. W. MACHETA (17) (Perła Lublin) - 1,21
3. K. DYMARCZYK (17) (Speedway Team Dziewierzewo) - 1,10
4. S. BORCZYK (17) (Perła Lublin) - 0,81
5. W. SZUTKOWSKI (17) (Bystrzyca Lublin) - 0,70

16 latki

1. S. BUK (16) (OLEK Z. Góra) - 1,00
2. C. KRASA (16) (OLEK Z. Góra) - 0,84
3. A. BYLINA (16) (Debeściaki Gdańsk) - 0,82
4. W. MUĆKA (16) (Speedway Team Dziewierzewo) - 0,68
5. Z. DYBOWSKI (16) (Bystrzyca Lublin) - 0,63
6. M. MAŁŻ (16) (Paulos Bydgoszcz) - 0,61
7. Z. TALAREK (16) (Perła Lublin) - 0,44
8. U. WOLNIAK (16) (Speedway Team Dziewierzewo) - 0,30
9. R. ŚWIĆ (16) (Perła Lublin) - 0,09
10. D. WIATKOWSKI (16) (Paulos Bydgoszcz) - 0,04
11. Z. KULIŃSKI (16) (OLEK Z. Góra) - 0,00


II LIGA
Klasyfikacja po VIII kolejce
(min. 12 biegów – dla 16 latków bez limitu)

1. I. JAROSZUK (19) (ANDY Bydgoszcz) - 3,00
2. J. TARAS (19) (PBNF Bydgoszcz) - 2,93
3. J. OCHNIO (19) (ROL.KO Konojady) - 2,80
4. K. GRZEŚKIEWICZ (18) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 2,78
5. A. WOJCIECHOWSKI (19) (Start Krosno) - 2,78
6. T. MYSŁOWSKI (19) (PBNF Bydgoszcz) - 2,76
7. M. GUZY (18) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 2,73
8. R. KORTA (18) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 2,65
9. Z. MASZKIEWICZ (19) (KMŻ Dominów) - 2,50
10. A. SAŁUDA (19) (ROL.KO Konojady) - 2,48
11. L. NIEDBAŁ (18) (Nieuchwytni Gniezno) - 2,46
12. K. PASIECZNA (19) (ROL.KO Konojady) - 2,45
13. I. LEJKOWSKI (18) (ROL.KO Konojady) - 2,40
14. T. KOTALA (17) (ANDY Bydgoszcz) - 2,38
15. R. FABISZAK (19) (Nieuchwytni Gniezno) - 2,33
16. L. POMPA (18) (ROL.KO Konojady) - 2,24
17. Z. KIEDROWICZ (18) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 2,18
18. D. MATUSZCZYK (19) (KMŻ Dominów) - 2,15
19. A. GLENC (18) (ROL.KO Konojady) - 2,11
20. W. KOLOCH (18) (Nieuchwytni Gniezno) - 2,07
21. A. WOJTYSIAK (18) (Start Krosno) - 2,06
22. C. OCHAB (18) (Start Krosno) - 2,00
23. E. WACŁAWIAK (16) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 2,00
24. A. NIEDBAŁ (18) (Nieuchwytni Gniezno) - 1,95
25. A. GOLLOB (17) (ROL.KO Konojady) - 1,95
26. G. REINHARDT (19) (KMŻ Dominów) - 1,92
27. W. WOJDALSKI (18) (Start Krosno) - 1,85
28. W. BUJOK (17) (ANDY Bydgoszcz) - 1,78
29. R. MATEREK (19) (Start Krosno) - 1,78
30. E. BALICKI (17) (PBNF Bydgoszcz) - 1,72
31. A. ŚWIEBODA (18) (Start Krosno) - 1,67
32. R. BODEK (17) (Start Krosno) - 1,63
33. A. POLAŃSKI (16) (ROL.KO Konojady) - 1,60
34. G. SIMIKOV (19) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 1,57
35. T. PIESTRZYŃSKI (18) (Start Krosno) - 1,48
36. A. PASIECZNY (17) (ANDY Bydgoszcz) - 1,39
37. A. PŁOCHOCKI (19) (ROL.KO Konojady) - 1,39
38. W. SZYMCZUK (16) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 1,38
39. A. BONDARUK (18) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 1,37
40. R. MAŁYSZAK (19) (KMŻ Dominów) - 1,35
41. T. WÓJCIK (17) (PBNF Bydgoszcz) - 1,33
42. T. PIETRASUK (19) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 1,33
43. S. SZARANEK (16) (Start Krosno) - 1,27
44. M. LEŚNA (18) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 1,08
45. N. GŁOGOWSKI (18) (KMŻ Dominów) - 1,07
46. C. PANICZ (17) (ANDY Bydgoszcz) - 1,06
47. N. ZIÓŁKO (17) (PBNF Bydgoszcz) - 1,05
48. B. PACZKOWSKI (17) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 0,97
49. A. GORTAT (17) (KMŻ Dominów) - 0,70
50. W. CHOJECKI (16) (KMŻ Dominów) - 0,64
51. R. ŁUKOMSKI (18) (Nieuchwytni Gniezno) - 0,61
52. R. KARŁOWSKI (16) (ROL.KO Konojady) - 0,52
53. Sz. TOMICKI (18) (Nieuchwytni Gniezno) - 0,50
54. W. KOZAKOWSKI (18) (ANDY Bydgoszcz) - 0,47
55. J. GRECKI (18) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 0,35
56. B. SOBAŃSKI (PBNF Bydgoszcz) - 0,28
57. H. PESZKO (18) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 0,24
58. A. TOLAK (18) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 0,21
59. H. BADURA (16) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 0,21
60. D. GDOWIK (19) (Nieuchwytni Gniezno) - 0,19

19 latki

1. I. JAROSZUK (19) (ANDY Bydgoszcz) - 3,00
2. J. TARAS (19) (PBNF Bydgoszcz) - 2,93
3. J. OCHNIO (19) (ROL.KO Konojady) - 2,80
4. A. WOJCIECHOWSKI (19) (Start Krosno) - 2,78
5. T. MYSŁOWSKI (19) (PBNF Bydgoszcz) - 2,76
6. Z. MASZKIEWICZ (19) (KMŻ Dominów) - 2,50
7. A. SAŁUDA (19) (ROL.KO Konojady) - 2,48
8. K. PASIECZNA (19) (ROL.KO Konojady) - 2,45
9. R. FABISZAK (19) (Nieuchwytni Gniezno) - 2,33
10. D. MATUSZCZYK (19) (KMŻ Dominów) - 2,15
11. G. REINHARDT (19) (KMŻ Dominów) - 1,92
12. R. MATEREK (19) (Start Krosno) - 1,78
13. G. SIMIKOV (19) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 1,57
14. A. PŁOCHOCKI (19) (ROL.KO Konojady) - 1,39
15. R. MAŁYSZAK (19) (KMŻ Dominów) - 1,35
16. T. PIETRASUK (19) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 1,33
17. D. GDOWIK (19) (Nieuchwytni Gniezno) - 0,19

18 latki

1. K. GRZEŚKIEWICZ (18) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 2,78
2. M. GUZY (18) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 2,73
3. R. KORTA (18) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 2,65
4. L. NIEDBAŁ (18) (Nieuchwytni Gniezno) - 2,46
5. I. LEJKOWSKI (18) (ROL.KO Konojady) - 2,40
6. L. POMPA (18) (ROL.KO Konojady) - 2,24
7. Z. KIEDROWICZ (18) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 2,18
8. A. GLENC (18) (ROL.KO Konojady) - 2,11
9. W. KOLOCH (18) (Nieuchwytni Gniezno) - 2,07
10. A. WOJTYSIAK (18) (Start Krosno) - 2,06
11. C. OCHAB (18) (Start Krosno) - 2,00
12. A. NIEDBAŁ (18) (Nieuchwytni Gniezno) - 1,95
13. W. WOJDALSKI (18) (Start Krosno) - 1,85
14. A. ŚWIEBODA (18) (Start Krosno) - 1,67
15. T. PIESTRZYŃSKI (18) (Start Krosno) - 1,48
16. A. BONDARUK (18) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 1,37
17. M. LEŚNA (18) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 1,08
18. N. GŁOGOWSKI (18) (KMŻ Dominów) - 1,07
19. R. ŁUKOMSKI (18) (Nieuchwytni Gniezno) - 0,61
20. Sz. TOMICKI (18) (Nieuchwytni Gniezno) - 0,50
21. W. KOZAKOWSKI (18) (ANDY Bydgoszcz) - 0,47
22. J. GRECKI (18) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 0,35
23. H. PESZKO (18) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 0,24
24. A. TOLAK (18) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 0,21

17 latki

1. T. KOTALA (17) (ANDY Bydgoszcz) - 2,38
2. A. GOLLOB (17) (ROL.KO Konojady) - 1,95
3. W. BUJOK (17) (ANDY Bydgoszcz) - 1,78
4. E. BALICKI (17) (PBNF Bydgoszcz) - 1,72
5. R. BODEK (17) (Start Krosno) - 1,63
6. A. PASIECZNY (17) (ANDY Bydgoszcz) - 1,39
7. T. WÓJCIK (17) (PBNF Bydgoszcz) - 1,33
8. C. PANICZ (17) (ANDY Bydgoszcz) - 1,06
9. N. ZIÓŁKO (17) (PBNF Bydgoszcz) - 1,05
10. B. PACZKOWSKI (17) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 0,97
11. A. GORTAT (17) (KMŻ Dominów) - 0,70

16 latki

1. E. WACŁAWIAK (16) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 2,00
2. A. POLAŃSKI (16) (ROL.KO Konojady) - 1,60
3. W. SZYMCZUK (16) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 1,38
4. S. SZARANEK (16) (Start Krosno) - 1,27
5. W. CHOJECKI (16) (KMŻ Dominów) - 0,64
6. R. KARŁOWSKI (16) (ROL.KO Konojady) - 0,52
7. B. SOBAŃSKI (PBNF Bydgoszcz) - 0,28
8. H. BADURA (16) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 0,21
 
 
aśka1989
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-10, 20:30   

I LIGA
Klasyfikacja po IX kolejce
(min. 14 biegów – dla 16 latków bez limitu)

1. J. STEWART (19) (Bystrzyca Lublin) - 3,00
2. T. SHAKIROV (19) (Bystrzyca Lublin) - 3,00
3. B. NASONOV (19) (Perła Lublin) - 2,79
4. J. HARTEL (18) (Bystrzyca Lublin) - 2,77
5. J. HADAM (19) (Speedway Team Dziewierzewo) - 2,71
6. L. CZAPLA (19) (OLEK Z. Góra) - 2,64
7. O. FABISZEWSKI (18) (Car(L)os Team Gyddanyzc) - 2,62
8. A. KOSTECKI (19) (Debeściaki Gdańsk) - 2,61
9. W. ZIEMIAŃSKI (19) (Demogorgon Wrocław) - 2,57
10. H. PREŚ (19) (Perła Lublin) - 2,50
11. R. MROCZKA (18) (Bystrzyca Lublin) - 2,49
12. K. KIERSKI (19) (Paulos Bydgoszcz) - 2,44
13. K. BIENIAKOWSKI (19) (OLEK Z. Góra) - 2,43
14. A. MAKLES (18) (Perła Lublin) - 2,33
15. R. CIĄŻYŃSKI (19) (Car(L)os Team Gyddanyzc) - 2,30
16. N. DANIELUK (19) (Demogorgon Wrocław) - 2,23
17. J. GÓRNIK (19) (Demogorgon Wrocław) - 2,22
18. H. HANDZEL (19) (Debeściaki Gdańsk) - 2,12
19. M. BANCERZ (17) (Car(L)os Team Gyddanyzc) - 2,10
20. R. JAMRÓZ (18) (OLEK Z. Góra) - 2,02
21. J. MALIŃSKI (19) (Debeściaki Gdańsk) - 1,96
22. A. SZUMACHER (19) (Debeściaki Gdańsk) - 1,92
23. I. JARGIŁO (19) (Debeściaki Gdańsk) - 1,86
24. S. WILANOWSKI (18) (Debeściaki Gdańsk) - 1,83
25. B. FRANIK (18) (Paulos Bydgoszcz) - 1,81
26. M. PIEKARCZYK (18) (OLEK Z. Góra) - 1,70
27. S. OGÓREK (18) (Speedway Team Dziewierzewo) - 1,67
28. N. BOROWA (18) (Car(L)os Team Gyddanyzc) - 1,67
29. B. ZDONEK (18) (Demogorgon Wrocław) - 1,51
30. B. KREFTA (18) (Bystrzyca Lublin) - 1,44
31. M. POSTEK (18) (Speedway Team Dziewierzewo) - 1,33
32. W. MACHETA (17) (Perła Lublin) - 1,23
33. T. ROLIŃSKI (18) (Demogorgon Wrocław) - 1,16
34. K. DYMARCZYK (17) (Speedway Team Dziewierzewo) - 1,15
35. B. SZŁAPKA (19) (OLEK Z. Góra) - 1,00
36. W. TORBA (18) (Demogorgon Wrocław) - 1,00
37. S. BUK (16) (OLEK Z. Góra) - 1,00
38. G. WIDŁAK (18) (Paulos Bydgoszcz) - 0,92
39. A. ZAD (18) (Demogorgon Wrocław) - 0,86
40. S. BORCZYK (17) (Perła Lublin) - 0,84
41. D. JASZCZ (19) (Car(L)os Team Gyddanyzc) - 0,83
42. A. BYLINA (16) (Debeściaki Gdańsk) - 0,77
43. C. KRASA (16) (OLEK Z. Góra) - 0,75
44. W. MUĆKA (16) (Speedway Team Dziewierzewo) - 0,75
45. W. SZUTKOWSKI (17) (Bystrzyca Lublin) - 0,73
46. B. MISZEWSKI (19) (OLEK Z. Góra) - 0,70
47. M. MAŁŻ (16) (Paulos Bydgoszcz) - 0,63
48. Z. DYBOWSKI (16) (Bystrzyca Lublin) - 0,58
49. Z. TALAREK (16) (Perła Lublin) - 0,46
50. W. NIZIOŁ (18) (Paulos Bydgoszcz) - 0,45
51. U. WOLNIAK (16) (Speedway Team Dziewierzewo) - 0,36
52. W. TEJZA (19) (Car(L)os Team Gyddanyzc) - 0,32
53. R. ŚWIĆ (16) (Perła Lublin) - 0,07
54. D. WIATKOWSKI (16) (Paulos Bydgoszcz) - 0,04
55. Z. KULIŃSKI (16) (OLEK Z. Góra) - 0,00

19 latki

1. J. STEWART (19) (Bystrzyca Lublin) - 3,00
2. T. SHAKIROV (19) (Bystrzyca Lublin) - 3,00
3. B. NASONOV (19) (Perła Lublin) - 2,79
4. J. HADAM (19) (Speedway Team Dziewierzewo) - 2,71
5. L. CZAPLA (19) (OLEK Z. Góra) - 2,64
6. A. KOSTECKI (19) (Debeściaki Gdańsk) - 2,61
7. W. ZIEMIAŃSKI (19) (Demogorgon Wrocław) - 2,57
8. H. PREŚ (19) (Perła Lublin) - 2,50
9. K. KIERSKI (19) (Paulos Bydgoszcz) - 2,44
10. K. BIENIAKOWSKI (19) (OLEK Z. Góra) - 2,43
11. R. CIĄŻYŃSKI (19) (Car(L)os Team Gyddanyzc) - 2,30
12. N. DANIELUK (19) (Demogorgon Wrocław) - 2,23
13. J. GÓRNIK (19) (Demogorgon Wrocław) - 2,22
14. H. HANDZEL (19) (Debeściaki Gdańsk) - 2,12
15. J. MALIŃSKI (19) (Debeściaki Gdańsk) - 1,96
16. A. SZUMACHER (19) (Debeściaki Gdańsk) - 1,92
17. I. JARGIŁO (19) (Debeściaki Gdańsk) - 1,86
18. B. SZŁAPKA (19) (OLEK Z. Góra) - 1,00
19. D. JASZCZ (19) (Car(L)os Team Gyddanyzc) - 0,83
20. B. MISZEWSKI (19) (OLEK Z. Góra) - 0,70
21. W. TEJZA (19) (Car(L)os Team Gyddanyzc) - 0,32

18 latki

1. J. HARTEL (18) (Bystrzyca Lublin) - 2,77
2. O. FABISZEWSKI (18) (Car(L)os Team Gyddanyzc) - 2,62
3. R. MROCZKA (18) (Bystrzyca Lublin) - 2,49
4. A. MAKLES (18) (Perła Lublin) - 2,33
5. R. JAMRÓZ (18) (OLEK Z. Góra) - 2,02
6. S. WILANOWSKI (18) (Debeściaki Gdańsk) - 1,83
7. B. FRANIK (18) (Paulos Bydgoszcz) - 1,81
8. M. PIEKARCZYK (18) (OLEK Z. Góra) - 1,70
9. S. OGÓREK (18) (Speedway Team Dziewierzewo) - 1,67
10. N. BOROWA (18) (Car(L)os Team Gyddanyzc) - 1,67
11. B. ZDONEK (18) (Demogorgon Wrocław) - 1,51
12. B. KREFTA (18) (Bystrzyca Lublin) - 1,44
13. M. POSTEK (18) (Speedway Team Dziewierzewo) - 1,33
14. T. ROLIŃSKI (18) (Demogorgon Wrocław) - 1,16
15. W. TORBA (18) (Demogorgon Wrocław) - 1,00
16. G. WIDŁAK (18) (Paulos Bydgoszcz) - 0,92
17. A. ZAD (18) (Demogorgon Wrocław) - 0,86
18. W. NIZIOŁ (18) (Paulos Bydgoszcz) - 0,45

17 latki

1. M. BANCERZ (17) (Car(L)os Team Gyddanyzc) - 2,10
2. W. MACHETA (17) (Perła Lublin) - 1,23
3. K. DYMARCZYK (17) (Speedway Team Dziewierzewo) - 1,15
4. S. BORCZYK (17) (Perła Lublin) - 0,84
5. W. SZUTKOWSKI (17) (Bystrzyca Lublin) - 0,73

16 latki

1. S. BUK (16) (OLEK Z. Góra) - 1,00
2. A. BYLINA (16) (Debeściaki Gdańsk) - 0,77
3. C. KRASA (16) (OLEK Z. Góra) - 0,75
4. W. MUĆKA (16) (Speedway Team Dziewierzewo) - 0,75
5. M. MAŁŻ (16) (Paulos Bydgoszcz) - 0,63
6. Z. DYBOWSKI (16) (Bystrzyca Lublin) - 0,58
7. Z. TALAREK (16) (Perła Lublin) - 0,46
8. U. WOLNIAK (16) (Speedway Team Dziewierzewo) - 0,36
9. R. ŚWIĆ (16) (Perła Lublin) - 0,07
10. D. WIATKOWSKI (16) (Paulos Bydgoszcz) - 0,04
11. Z. KULIŃSKI (16) (OLEK Z. Góra) - 0,00


II LIGA
Klasyfikacja po IX kolejce
(min. 14 biegów – dla 16 latków bez limitu)

1. I. JAROSZUK (19) (ANDY Bydgoszcz) - 3,00
2. J. TARAS (19) (PBNF Bydgoszcz) - 2,94
3. J. OCHNIO (19) (ROL.KO Konojady) - 2,84
4. A. WOJCIECHOWSKI (19) (Start Krosno) - 2,80
5. T. MYSŁOWSKI (19) (PBNF Bydgoszcz) - 2,76
6. K. GRZEŚKIEWICZ (18) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 2,72
7. M. GUZY (18) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 2,69
8. T. PRZEPIÓRA (16) (Start Krosno) - 2,67
9. R. KORTA (18) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 2,58
10. A. SAŁUDA (19) (ROL.KO Konojady) - 2,56
11. Z. MASZKIEWICZ (19) (KMŻ Dominów) - 2,48
12. K. PASIECZNA (19) (ROL.KO Konojady) - 2,45
13. T. KOTALA (17) (ANDY Bydgoszcz) - 2,44
14. I. LEJKOWSKI (18) (ROL.KO Konojady) - 2,40
15. L. NIEDBAŁ (18) (Nieuchwytni Gniezno) - 2,39
16. L. POMPA (18) (ROL.KO Konojady) - 2,33
17. R. FABISZAK (19) (Nieuchwytni Gniezno) - 2,23
18. D. MATUSZCZYK (19) (KMŻ Dominów) - 2,18
19. C. OCHAB (18) (Start Krosno) - 2,09
20. A. WOJTYSIAK (18) (Start Krosno) - 2,06
21. Z. KIEDROWICZ (18) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 2,05
22. A. GOLLOB (17) (ROL.KO Konojady) - 2,00
23. G. REINHARDT (19) (KMŻ Dominów) - 2,00
24. R. MATEREK (19) (Start Krosno) - 2,00
25. E. WACŁAWIAK (16) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 2,00
26. W. WOJDALSKI (18) (Start Krosno) - 1,97
27. W. KOLOCH (18) (Nieuchwytni Gniezno) - 1,96
28. A. GLENC (18) (ROL.KO Konojady) - 1,87
29. R. BODEK (17) (Start Krosno) - 1,77
30. A. NIEDBAŁ (18) (Nieuchwytni Gniezno) - 1,74
31. W. BUJOK (17) (ANDY Bydgoszcz) - 1,70
32. T. PIESTRZYŃSKI (18) (Start Krosno) - 1,70
33. A. PŁOCHOCKI (19) (ROL.KO Konojady) - 1,64
34. E. BALICKI (17) (PBNF Bydgoszcz) - 1,60
35. A. POLAŃSKI (16) (ROL.KO Konojady) - 1,60
36. G. SIMIKOV (19) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 1,57
37. S. SZARANEK (16) (Start Krosno) - 1,57
38. A. PASIECZNY (17) (ANDY Bydgoszcz) - 1,41
39. T. WÓJCIK (17) (PBNF Bydgoszcz) - 1,39
40. A. BONDARUK (18) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 1,38
41. R. MAŁYSZAK (19) (KMŻ Dominów) - 1,35
42. W. SZYMCZUK (16) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 1,34
43. T. PIETRASUK (19) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 1,33
44. N. ZIÓŁKO (17) (PBNF Bydgoszcz) - 1,09
45. N. GŁOGOWSKI (18) (KMŻ Dominów) - 1,09
46. C. PANICZ (17) (ANDY Bydgoszcz) - 1,08
47. M. LEŚNA (18) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 1,08
48. B. PACZKOWSKI (17) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 0,89
49. T. LUBAS (19) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 0,81
50. A. GORTAT (17) (KMŻ Dominów) - 0,70
51. W. CHOJECKI (16) (KMŻ Dominów) - 0,67
52. R. KARŁOWSKI (16) (ROL.KO Konojady) - 0,64
53. R. ŁUKOMSKI (18) (Nieuchwytni Gniezno) - 0,55
54. Sz. TOMICKI (18) (Nieuchwytni Gniezno) - 0,52
55. W. KOZAKOWSKI (18) (ANDY Bydgoszcz) - 0,41
56. J. GRECKI (18) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 0,38
57. B. SOBAŃSKI (PBNF Bydgoszcz) - 0,27
58. H. PESZKO (18) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 0,24
59. A. TOLAK (18) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 0,21
60. H. BADURA (16) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 0,17
61. D. GDOWIK (19) (Nieuchwytni Gniezno) - 0,14

19 latki

1. I. JAROSZUK (19) (ANDY Bydgoszcz) - 3,00
2. J. TARAS (19) (PBNF Bydgoszcz) - 2,94
3. J. OCHNIO (19) (ROL.KO Konojady) - 2,84
4. A. WOJCIECHOWSKI (19) (Start Krosno) - 2,80
5. T. MYSŁOWSKI (19) (PBNF Bydgoszcz) - 2,76
6. A. SAŁUDA (19) (ROL.KO Konojady) - 2,56
7. Z. MASZKIEWICZ (19) (KMŻ Dominów) - 2,48
8. K. PASIECZNA (19) (ROL.KO Konojady) - 2,45
9. R. FABISZAK (19) (Nieuchwytni Gniezno) - 2,23
10. D. MATUSZCZYK (19) (KMŻ Dominów) - 2,18
11. G. REINHARDT (19) (KMŻ Dominów) - 2,00
12. R. MATEREK (19) (Start Krosno) - 2,00
13. A. PŁOCHOCKI (19) (ROL.KO Konojady) - 1,64
14. G. SIMIKOV (19) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 1,57
15. R. MAŁYSZAK (19) (KMŻ Dominów) - 1,35
16. T. PIETRASUK (19) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 1,33
17. T. LUBAS (19) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 0,81
18. D. GDOWIK (19) (Nieuchwytni Gniezno) - 0,14

18 latki

1. K. GRZEŚKIEWICZ (18) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 2,72
2. M. GUZY (18) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 2,69
3. R. KORTA (18) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 2,58
4. I. LEJKOWSKI (18) (ROL.KO Konojady) - 2,40
5. L. NIEDBAŁ (18) (Nieuchwytni Gniezno) - 2,39
6. L. POMPA (18) (ROL.KO Konojady) - 2,33
7. C. OCHAB (18) (Start Krosno) - 2,09
8. A. WOJTYSIAK (18) (Start Krosno) - 2,06
9. Z. KIEDROWICZ (18) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 2,05
10. W. WOJDALSKI (18) (Start Krosno) - 1,97
11. W. KOLOCH (18) (Nieuchwytni Gniezno) - 1,96
12. A. GLENC (18) (ROL.KO Konojady) - 1,87
13. A. NIEDBAŁ (18) (Nieuchwytni Gniezno) - 1,74
14. T. PIESTRZYŃSKI (18) (Start Krosno) - 1,70
15. A. BONDARUK (18) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 1,38
16. N. GŁOGOWSKI (18) (KMŻ Dominów) - 1,09
17. M. LEŚNA (18) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 1,08
18. R. ŁUKOMSKI (18) (Nieuchwytni Gniezno) - 0,55
19. Sz. TOMICKI (18) (Nieuchwytni Gniezno) - 0,52
20. W. KOZAKOWSKI (18) (ANDY Bydgoszcz) - 0,41
21. J. GRECKI (18) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 0,38
22. H. PESZKO (18) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 0,24
23. A. TOLAK (18) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 0,21

17 latki

1. T. KOTALA (17) (ANDY Bydgoszcz) - 2,44
2. A. GOLLOB (17) (ROL.KO Konojady) - 2,00
3. R. BODEK (17) (Start Krosno) - 1,77
4. W. BUJOK (17) (ANDY Bydgoszcz) - 1,70
5. E. BALICKI (17) (PBNF Bydgoszcz) - 1,60
6. A. PASIECZNY (17) (ANDY Bydgoszcz) - 1,41
7. T. WÓJCIK (17) (PBNF Bydgoszcz) - 1,39
8. N. ZIÓŁKO (17) (PBNF Bydgoszcz) - 1,09
9. C. PANICZ (17) (ANDY Bydgoszcz) - 1,08
10. B. PACZKOWSKI (17) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 0,89
11. A. GORTAT (17) (KMŻ Dominów) - 0,70

16 latki

1. T. PRZEPIÓRA (16) (Start Krosno) - 2,67
2. E. WACŁAWIAK (16) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 2,00
3. A. POLAŃSKI (16) (ROL.KO Konojady) - 1,60
4. S. SZARANEK (16) (Start Krosno) - 1,57
5. W. SZYMCZUK (16) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 1,34
6. W. CHOJECKI (16) (KMŻ Dominów) - 0,67
7. R. KARŁOWSKI (16) (ROL.KO Konojady) - 0,64
8. B. SOBAŃSKI (PBNF Bydgoszcz) - 0,27
9. H. BADURA (16) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 0,17
 
 
CarLos_Wallace


Skąd: Sto(L)ica
Wysłany: 2012-08-10, 21:48   

kiedy baraże?
 
 
Konrad369



Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-08-11, 11:44   

Po 10 kolejce jest tydzień przerwy, a później mecze barażowe, czyli 27.08 i 03.09.
 
 
Andy.bdg
Nastoliga



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-08-12, 22:12   

Zasadniczo przed sezonem wiedzieliśmy , że mamy 2 Nastoligi i ewentualne zmiany w formule baraży powinny być już wtedy podane.
Podanie dziś tej zmiany na kolejkę przed końcem rozgrywek to niestety ale zmiana reguł w trakcie gry :(
Dotyczy to osobiście mojego zespołu - jak wytłumaczyć to młodym 17-letnim chłopcom,którzy tydzień temu cieszyli się już z awansu , że odarto ich z marzeń bo może nie pojadą w 1 Nastolidze ?
 
 
 
Konrad369



Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-08-12, 22:42   

Ja tak nie myślę, bo według zasad jest że w 2. Nastolidze 2 i 3 zespół jedzie baraże, więc nie wiem skąd to zdziwienie (odsyłam do schematu rozgrywek). Co prawda jest też napisane że w ostatniej Nastolidze awans mają zapewniony dwa pierwsze zespoły, jednak myślę że nie było to przewidziane na sytuacje gdy mamy tylko dwie ligi.
Jedyna zmiana regulaminu jest taka, że zespół 1.7 nie spada bezpośrednio, a walczy o utrzymanie. Czyli zmiana na korzyść uczestnika.
Przypominam Ci, że będziesz mógł wybierać rywala jako pierwszy, więc możesz wybrać ten teoretycznie słabszy zespół.
Myślę że twoje chłopaki się nie obrażą, jeśli w sportowy sposób wywalczą awans...
 
 
Maniuś_gks
Speedway Dream Team



Skąd: k/Koszalin
Wysłany: 2012-08-18, 07:51   

adam_1955 napisał/a:
zaległy:
2012-08-17 1N10 Bystrzyca Lublin - Debeściaki Gdańsk 53:0

Jeżeli dobrze policzyłem to Aśce zabrakło do II miejsca ... 3 małe pkt


Dla żartu mogłem powiedzieć że wszystko wyliczyłem ale tak nie było. Czyste szczęście, dzięki za ten sezon i gratulacje dla Adama, był ponad zasięgiem ;) Za sezon postaram się być silniejszy :)
 
 
 
Einstein
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-19, 10:56   

Można jeszcze zapisać się na nowy sezon?
 
 
Kabat
3.2



Skąd: PBNF Bydgoszcz
Wysłany: 2012-08-19, 11:19   

Zapisy dopiero się zaczęły, więc z pewnością można - wpisz się w temacie ROZGRYWKOWYM! :arrow: http://www.smanager.pl/forum/viewtopic.php?t=158
 
 
 
aśka1989
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-19, 12:19   

Ostateczna klasyfikacja II LIGI – 12 sezon
(min. 15 biegów – dla 16 latków bez limitu)

1. I. JAROSZUK (19) (ANDY Bydgoszcz) - 2,94 /poprawiłem, wyjaśnienie w następnych postach
2. J. TARAS (19) (PBNF Bydgoszcz) - 2,94
3. J. OCHNIO (19) (ROL.KO Konojady) - 2,87
4. A. WOJCIECHOWSKI (19) (Start Krosno) - 2,81
5. T. MYSŁOWSKI (19) (PBNF Bydgoszcz) - 2,78
6. T. PRZEPIÓRA (16) (Start Krosno) - 2,67
7. M. GUZY (18) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 2,66
8. K. GRZEŚKIEWICZ (18) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 2,65
9. A. SAŁUDA (19) (ROL.KO Konojady) - 2,61
10. R. KORTA (18) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 2,52
11. Z. MASZKIEWICZ (19) (KMŻ Dominów) - 2,51
12. T. KOTALA (17) (ANDY Bydgoszcz) - 2,47
13. K. PASIECZNA (19) (ROL.KO Konojady) - 2,45
14. I. LEJKOWSKI (18) (ROL.KO Konojady) - 2,40
15. L. NIEDBAŁ (18) (Nieuchwytni Gniezno) - 2,37
16. L. POMPA (18) (ROL.KO Konojady) - 2,26
17. D. MATUSZCZYK (19) (KMŻ Dominów) - 2,25
18. R. FABISZAK (19) (Nieuchwytni Gniezno) - 2,21
19. C. OCHAB (18) (Start Krosno) - 2,12
20. A. WOJTYSIAK (18) (Start Krosno) - 2,06
21. G. REINHARDT (19) (KMŻ Dominów) - 2,00
22. R. MATEREK (19) (Start Krosno) - 2,00
23. E. WACŁAWIAK (16) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 2,00
24. A. GOLLOB (17) (ROL.KO Konojady) - 1,96
25. W. WOJDALSKI (18) (Start Krosno) - 1,95
26. Z. KIEDROWICZ (18) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 1,94
27. W. KOLOCH (18) (Nieuchwytni Gniezno) - 1,92
28. E. BALICKI (17) (PBNF Bydgoszcz) - 1,80
29. A. GLENC (18) (ROL.KO Konojady) - 1,79
30. R. BODEK (17) (Start Krosno) - 1,74
31. T. PIESTRZYŃSKI (18) (Start Krosno) - 1,74
32. W. BUJOK (17) (ANDY Bydgoszcz) - 1,71
33. A. NIEDBAŁ (18) (Nieuchwytni Gniezno) - 1,65
34. A. POLAŃSKI (16) (ROL.KO Konojady) - 1,60
35. G. SIMIKOV (19) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 1,57
36. T. WÓJCIK (17) (PBNF Bydgoszcz) - 1,55
37. A. PŁOCHOCKI (19) (ROL.KO Konojady) - 1,54
38. A. PASIECZNY (17) (ANDY Bydgoszcz) - 1,53
39. S. SZARANEK (16) (Start Krosno) - 1,53
40. A. BONDARUK (18) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 1,40
41. T. PIETRASUK (19) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 1,33
42. R. MAŁYSZAK (19) (KMŻ Dominów) - 1,33
43. N. ZIÓŁKO (17) (PBNF Bydgoszcz) - 1,28
44. W. SZYMCZUK (16) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 1,24
45. C. PANICZ (17) (ANDY Bydgoszcz) - 1,16
46. M. LEŚNA (18) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 1,08
47. N. GŁOGOWSKI (18) (KMŻ Dominów) - 0,97
48. T. LUBAS (19) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 0,86
49. B. PACZKOWSKI (17) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 0,80
50. A. GORTAT (17) (KMŻ Dominów) - 0,70
51. H. THOMAS (19) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 0,69
52. R. KARŁOWSKI (16) (ROL.KO Konojady) - 0,61
53. D. GLYNSKY (17) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 0,61
54. W. CHOJECKI (16) (KMŻ Dominów) - 0,60
55. W. KOZAKOWSKI (18) (ANDY Bydgoszcz) - 0,51
56. R. ŁUKOMSKI (18) (Nieuchwytni Gniezno) - 0,50
57. B. SOBAŃSKI (PBNF Bydgoszcz) - 0,44
58. Sz. TOMICKI (18) (Nieuchwytni Gniezno) - 0,44
59. J. GRECKI (18) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 0,40
60. A. TOLAK (18) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 0,31
61. H. PESZKO (18) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 0,24
62. H. BADURA (16) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 0,18
63. D. GDOWIK (19) (Nieuchwytni Gniezno) - 0,14
64. L. KORCZ (16) (Start Krosno) - 0,00

19 latki

1. I. JAROSZUK (19) (ANDY Bydgoszcz) - 3,00
2. J. TARAS (19) (PBNF Bydgoszcz) - 2,94
3. J. OCHNIO (19) (ROL.KO Konojady) - 2,87
4. A. WOJCIECHOWSKI (19) (Start Krosno) - 2,81
5. T. MYSŁOWSKI (19) (PBNF Bydgoszcz) - 2,78
6. A. SAŁUDA (19) (ROL.KO Konojady) - 2,61
7. Z. MASZKIEWICZ (19) (KMŻ Dominów) - 2,51
8. K. PASIECZNA (19) (ROL.KO Konojady) - 2,45
9. D. MATUSZCZYK (19) (KMŻ Dominów) - 2,25
10. R. FABISZAK (19) (Nieuchwytni Gniezno) - 2,21
11. G. REINHARDT (19) (KMŻ Dominów) - 2,00
12. R. MATEREK (19) (Start Krosno) - 2,00
13. G. SIMIKOV (19) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 1,57
14. A. PŁOCHOCKI (19) (ROL.KO Konojady) - 1,54
15. T. PIETRASUK (19) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 1,33
16. R. MAŁYSZAK (19) (KMŻ Dominów) - 1,33
17. T. LUBAS (19) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 0,86
18. H. THOMAS (19) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 0,69
19. D. GDOWIK (19) (Nieuchwytni Gniezno) - 0,14
20. M. GUZY (18) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 2,66

18 latki

1. K. GRZEŚKIEWICZ (18) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 2,65
2. R. KORTA (18) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 2,52
3. I. LEJKOWSKI (18) (ROL.KO Konojady) - 2,40
4. L. NIEDBAŁ (18) (Nieuchwytni Gniezno) - 2,37
5. L. POMPA (18) (ROL.KO Konojady) - 2,26
6. C. OCHAB (18) (Start Krosno) - 2,12
7. A. WOJTYSIAK (18) (Start Krosno) - 2,06
8. W. WOJDALSKI (18) (Start Krosno) - 1,95
9. Z. KIEDROWICZ (18) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 1,94
10. W. KOLOCH (18) (Nieuchwytni Gniezno) - 1,92
11. A. GLENC (18) (ROL.KO Konojady) - 1,79
12. T. PIESTRZYŃSKI (18) (Start Krosno) - 1,74
13. A. NIEDBAŁ (18) (Nieuchwytni Gniezno) - 1,65
14. A. BONDARUK (18) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 1,40
15. M. LEŚNA (18) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 1,08
16. N. GŁOGOWSKI (18) (KMŻ Dominów) - 0,97
17. W. KOZAKOWSKI (18) (ANDY Bydgoszcz) - 0,51
18. R. ŁUKOMSKI (18) (Nieuchwytni Gniezno) - 0,50
19. Sz. TOMICKI (18) (Nieuchwytni Gniezno) - 0,44
20. J. GRECKI (18) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 0,40
21. A. TOLAK (18) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 0,31
22. H. PESZKO (18) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 0,24

17 latki

1. T. KOTALA (17) (ANDY Bydgoszcz) - 2,47
2. A. GOLLOB (17) (ROL.KO Konojady) - 1,96
3. E. BALICKI (17) (PBNF Bydgoszcz) - 1,80
4. R. BODEK (17) (Start Krosno) - 1,74
5. W. BUJOK (17) (ANDY Bydgoszcz) - 1,71
6. T. WÓJCIK (17) (PBNF Bydgoszcz) - 1,55
7. A. PASIECZNY (17) (ANDY Bydgoszcz) - 1,53
8. N. ZIÓŁKO (17) (PBNF Bydgoszcz) - 1,28
9. C. PANICZ (17) (ANDY Bydgoszcz) - 1,16
10. B. PACZKOWSKI (17) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 0,80
11. A. GORTAT (17) (KMŻ Dominów) - 0,70
12. D. GLYNSKY (17) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 0,61

16 latki

1. T. PRZEPIÓRA (16) (Start Krosno) - 2,67
2. E. WACŁAWIAK (16) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 2,00
3. A. POLAŃSKI (16) (ROL.KO Konojady) - 1,60
4. S. SZARANEK (16) (Start Krosno) - 1,53
5. W. SZYMCZUK (16) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 1,24
6. R. KARŁOWSKI (16) (ROL.KO Konojady) - 0,61
7. W. CHOJECKI (16) (KMŻ Dominów) - 0,60
8. B. SOBAŃSKI (PBNF Bydgoszcz) - 0,44
9. H. BADURA (16) (R.K.O. Dream Team Tarnów) - 0,18
10. L. KORCZ (16) (Start Krosno) - 0,00
Ostatnio zmieniony przez Konrad369 2012-09-08, 16:56, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Andy.bdg
Nastoliga



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-08-19, 13:40   

Miło mi jest , że mój Jaroszuk wygrywa tę rywalizację , ale chyba wkradł Ci się Asiu jakiś błąd co do jego średniej (w obu meczach z PBNF Bydgoszcz znalazł on pogromców) tak więc chyba 3,00 mu nie wychodzi :)
 
 
 
Kabat
3.2



Skąd: PBNF Bydgoszcz
Wysłany: 2012-08-19, 14:28   

W obu chyba nie, ale na moim torze na pewno -> http://www.smanager.pl/ma...live&id=1815238

Porażki z Krzyszkowski i Glencem nie liczą się, bo to "starszaki", ale w biegu 13 uległ Tarasowi i Mysłowskiemu. 8)

Z drugiej strony niewesoło wygląda moja sytuacja... już teraz jechałem ogony, a 2 zawodników walczących przechodzi w wiek starszaka i sezon zapowiada się jeszcze gorzej... :(
Ale póki będę miał w ogóle kim jechać, to NL nie odpuszczę - startujący kiedyś w niej Glenc we czwartek pojedzie w finale IMJSM, może kiedyś znajdzie następców... 8)
 
 
 
Andy.bdg
Nastoliga



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-08-20, 20:19   

Zauważyliście , że w przebiegu rywalizacji w 2 Nastolidze w rundzie finałowej zespoły grupy A wygrały 16 : 0 z zespołami grupy B :P
Tak to niefortunnie wyszło ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgrey created by spleen created by spleen modyfied by SMANAGER.pl

Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 11