SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne Strona Główna

Choose language:

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Hyziu
2013-01-15, 15:13
Czarna lista turniejowa - forum do zgłoszeń i dyskusji
Autor Wiadomość
Hyziu
ShoutBox Team

Wysłany: 2010-11-17, 11:16   

Pinczoch napisał/a:
Jak dla mnie, każdy może zostać wpisany na tą istę, bo coś się nie spodoba organizatorowi. Moim zdaniem pomysł KOMPLETNIE NIETRAFIONY, gdyż nie m jasno zakreślonych zasad wpisywania osób na listę.

Lista ta została założona w celach poglądowych i w żadnym wypadku nie ogranicza nikomu możliwość startu w danym turnieju. Organizatorzy mogą/nie muszą do niej zaglądać żeby sprawdzić czy dany delikwent stwarzał jakieś problemy w innych turniejach.

Pinczoch napisał/a:
Hyziu, jeśli nie chcesz mnie w swoim turnieju, to mnie nie zapisuj, ale nie rozumiem dlaczego masz to ogłaszać całemu światu. Moim zdaniem jest to dziecinne i żałosne.

Dziecinny i żałosny jesteś co najwyżej TY. Jeździłeś u mnie w pierwszym przeze mnie prowadzonym turnieju i nie było z tobą problemów, później zapisałeś się do kolejnego, gdzie kilka dni przed startem powiadomiłeś, że nie dasz rady wystartować, wkurzyło mnie to wówczas ale każdemu daję zawsze drugą szansę więc tak postąpiłem kiedy zgłosiłeś się do kolejnego turnieju no i wówczas zaczęły się cyrki. Dlatego podaj mi proszę jasny powód dlaczego nie mam o tym fakcie poinformować innych organizatorów aby na ciebie uważali bo jesteś nie solidnym i rzetelnym kompanem do "zabawy".

Pinczoch napisał/a:
Zielony kolorek się dostało i w głowie woda sodowa zaczyna robić swoje. Zamiast wziąć się do uczciwej roboty, bezsensowne tematy zakłada

Powtarzam tobie po raz kolejny, że jeśli masz jakieś obiekcje co do mojej pracy jako moderatora zgłoś je do Administracji i jeżeli będą one zasadne to zapewne oni wyciągną co do tego konsekwencję.
Ja osobiście nie widzę w swojej pracy nic złego i będę ją kontynuował tak jak do tej pory, chyba że Administracja postanowi inaczej.

Dziękuję.

P.s. Posty nie na temat będą kasowane i wynagradzane ostrzeżeniami.
Ostatnio zmieniony przez Hyziu 2010-11-17, 11:24, w całości zmieniany 2 razy  

Stroszy

Wysłany: 2010-11-24, 17:31   

Maciejos ||Druid || B.K.S Polonia Bydgoszcz|| TURNIEJ O PUCHAR SHOUTBOX-a || Dzieciaki wzieły sie za cos czego nei potrafia ogarnac....

Nie widzę podstaw żeby dopisywać Druida, nie jest on organizatorem tego turnieju tylko pomaga poloniście.
Hyziu

Polonista97 || Polonista || Polonisci Bydgoszcz || TURNIEJ O PUCHAR SHOUTBOX-a || Dzieciaki wzieły sie za cos czego nei potrafia ogarnac....

Dopisany
Hyziu
Ostatnio zmieniony przez Hyziu 2010-11-25, 08:38, w całości zmieniany 1 raz  

Hermes
Gdy zagra deszcz

Wysłany: 2010-11-24, 19:23   

Stroszy jestes niesprawiedliwy! Przeciez to dwóch najlepszych managreów w SM :lol: :lol: !

To nie jest temat do tego typu dyskusji.
Hyziu
Ostatnio zmieniony przez Hyziu 2010-11-25, 08:39, w całości zmieniany 1 raz  

Hermes
Gdy zagra deszcz

Wysłany: 2010-11-24, 21:57   

Hm a wiec zgłaszam do Czarnej Listy LK i Rade Klanów jako organ prowadzacy ten turniej. Powód? Nie udolne prowadzenie, stronniczośc organu prowadzecego, błedny regulamin.

Trochę szacunku dla osób nadzorujących LK, każdy jest mądry jak jest tylko uczestnikiem. Proponuje zorganizować własną ligę i pilnować wszystkiego, a później dopiero wystosowywać takie tezy.
Hyziu
Ostatnio zmieniony przez Hyziu 2010-11-25, 08:48, w całości zmieniany 1 raz  

Piorun
jeszcze tu wrócę!

Wysłany: 2010-11-25, 00:33   

Serio masz tyle lat ile podałeś w profilu? Bo czasami mam wrazenie, że Polonista, tak atakowany przez Ciebie zachowuje się o wiele bardziej dojrzale niż Ty !!

Od SBT sie odstosunkuj, tylko zacznij ogarniać swój śmieszny klan, z którego wszyscy uciekają bo z takim marnym kapitanem nikt nie może wytrzymać :lol:

Zgłaszaj sobie Radę LK na czarną listę, wy jako jedyni macie wieczne pretensje do LK tylko dlaczego? Bo jesteście tak żałośni że nie potraficie ogarnąć tak rozbudowanego regulaminu :d

Trochę to śmieszne żeby osoba w takim wieku nie potrafiła poprawnie skopiować nazy drużyny, czy też managera :P Powiem jedno...precz z Tigersami w LK !!

To nie jest temat do tego typu dyskusji.
Hyziu
Ostatnio zmieniony przez Hyziu 2010-11-25, 08:39, w całości zmieniany 1 raz  

Kozanostra

Wysłany: 2010-12-08, 18:19   

Czarna lista: kolega Druid i Polonista nie potrafili sobie poradzić z organizacją jak i regulaminem pucharu shoutbox-a

Klakier
Włókniarz

Wysłany: 2010-12-28, 18:18   

Hej,
chciałbym zgłosić, nie wiem czy od razu na czarną listę może o wysłanie ostrzeżenia?
Organizator turnieju Liga Zielonogórska, Przemo olał turniej.
Najpierw nie logował się 2 tygodnie po czym zalogował się uaktualnił tabelę i wyniki, przeprosił po czym znowu już od prawie 3 tygodni go nie ma.
Chyba nie tak powinna wyglądać organizacja turnieju.
Pzdr

Nicemanager
TYLKO FALUBAZ!!!

Wysłany: 2011-04-11, 15:50   

Witam.
Chciałbym zgłosić drużynę "ZKS Tarnów" manager.:Danielt99
Zapisał się do turnieju " Nice Managera Lubuskiego - (NML)" po czym po 2 kolejce napisał "WYPISUJĘ SIĘ Z TURNIEJU.
POWODEM JEST ZAPROSZENIE MNIE DO BARDZIEJ PRESTIŻOWEGO III National Speedway Ligi

EDIT: 3. KLOEJKĘ ROZEGRAM " - już znalazłem zastępce na jego miejsce , ale taka postawa ze strony Danielt99 nie jest miła. Bo to jednak dodatkowy kłopot. Teraz tamta drużyna musi rozegrać mecze od nowa .Wiąże się z tym uaktualnienie tabeli oraz pozmieniane terminarza .
Ostatnio zmieniony przez Nicemanager 2011-04-11, 16:20, w całości zmieniany 2 razy  

Danielt99
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-12, 14:10   

no przepraszam cię jeszcze raz

Polak102018

Wysłany: 2012-05-29, 12:33   

A tak w ogóle jest możliwość usunięcia z tej listy...? Przecież to było tak dawno i bardzo naciągane, abym znalazł się tutaj. Ja nawet nie wiem za co się tu znalazłem, organizowałem już któryś tam z kolei turniej i akurat komuś się nie podobało i tu się znalazłem? Teraz wróciłem do gry po długiej przerwie i chciałbym nadal się w pełni pobawić. A więc jest szansa usunięcia mnie z tej "czarnej listy"?

PS. To już prawie dwa lata...! :D

Do pana poniżej:
Ja tutaj gram już dłużej niż dwa lata, ale w ciągu ostatnich tygodni/miesięcy miałem małą przerwę od SM'a... ; ))
Ostatnio zmieniony przez Polak102018 2012-05-29, 12:50, w całości zmieniany 3 razy  

Hermes
Gdy zagra deszcz

Wysłany: 2012-05-29, 12:49   

Zapytam sie Hyzia (osoby ktora to otworzyła). Według mnie grajac juz ponad 2 lata wykazałes sie ze nie masz słomianego zapału, a ten turniej poprostu Ciebie przerósł.

Hyziu
ShoutBox Team

Wysłany: 2012-05-29, 12:54   

Gotowe. Za chwilę sprzątnę, cały ten temat, bo jest już chyba zbędny :)

Kabat
3.2

Wysłany: 2012-05-29, 13:40   

Czy zbędny to nie wiem, ale brakowało w nim uporządkowania - takiej listy czarnych owiec na początku aktualizowanej w miarę upływu czasu... zespół, nick, ID, data zgłoszenia... bez tego nie było sensu sprawdzać czy organizator albo uczestnik jest poważny czy nie... :|

Hyziu
ShoutBox Team

Wysłany: 2012-05-29, 14:06   

No tak ale co tu aktualizować jak od ponad roku nie było żadnego zgłoszenia.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi