SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne Strona Główna

Choose language:


Poprzedni temat «» Następny temat
NASTOLIGA LIVE! - forum dyskusyjne
Autor Wiadomość
Andy.bdg
Nastoliga



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-04-22, 09:03   

Mój 16-letni narybek miesza w 2 Nastolidze :)
Będzie z nich świetlana przyszłość :)
 
 
 
aśka1989
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-04, 22:01   

OSTATECZNA KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA I NASTOLIGI
– wg. średniej biegowej z zaliczeniem pkt z fazy grupowej

GRUPA „MISTRZOWSKA”
(min. 9 biegów – dla 16 latków bez limitu)

1. I. PASICKI (19) (Bystrzyca Lublin) - 3,00
2. Z. SZYSZKA (19) (Bystrzyca Lublin) - 2,87
3. Z. BŁASZKOWSKI (19) (Bystrzyca Lublin) - 2,83
4. K. ZINIEWICZ (19) (Speedway Team Dziewierzewo) - 2,60
5. J. GRZONKOWSKI (19) (OLEK Z. Góra) - 2,50
6. E. MACULEWICZ (19) (Speedway Team Dziewierzewo) - 2,50
7. J. STEWART (18) (Bystrzyca Lublin) - 2,30
8. Sz. HADRYŚ (19) (Perła Lublin) - 2,26
9. A. SZLAGOWSKI (19) (Speedway Team Dziewierzewo) - 2,24
10. M. TOŚ (19) (Perła Lublin) - 1,97
11. T. SHAKIROV (18) (Bystrzyca Lublin) - 1,88
12. D. KUCZA (19) (Perła Lublin) - 1,61
13. J. HADAM (18) (Speedway Team Dziewierzewo) - 1,43
14. B. KREFTA (17) (Bystrzyca Lublin) - 1,38
15. R. ŻYŁOWSKI (19) (OLEK Z. Góra) - 1,37
16. A. MAKLES (17) (Perła Lublin) - 1,30
17. B. NASONOV (18) (Perła Lublin) - 1,29
18. B. GRZEGORZEWSKI (19) (OLEK Z. Góra) - 1,24
19. J. HARTEL (17) (Bystrzyca Lublin) - 1,19
20. A. FEDYNEC (19) (OLEK Z. Góra) - 1,00
21. S. BORCZYK (16) (Perła Lublin) - 0,82
22. S. OGÓREK (17) (Speedway Team Dziewierzewo) - 0,68
23. K. DYMARCZYK (16) (Speedway Team Dziewierzewo) - 0,43
24. R. PIELACH (16) (OLEK Z. Góra) - 0,40
25. H. BIS (17) (OLEK Z. Góra) - 0,18
26. D. BIEROŃSKI (17) (OLEK Z. Góra) - 0,09
27. W. MACHETA (16) (Perła Lublin) - 0,07
28. K. PROMIŃSKI (16) (Speedway Team Dziewierzewo) - 0,00

19 latki

1. I. PASICKI (19) (Bystrzyca Lublin) - 3,00
2. Z. SZYSZKA (19) (Bystrzyca Lublin) - 2,87
3. Z. BŁASZKOWSKI (19) (Bystrzyca Lublin) - 2,83
4. K. ZINIEWICZ (19) (Speedway Team Dziewierzewo) - 2,60
5. J. GRZONKOWSKI (19) (OLEK Z. Góra) - 2,50
6. E. MACULEWICZ (19) (Speedway Team Dziewierzewo) - 2,50
7. Sz. HADRYŚ (19) (Perła Lublin) - 2,26
8. A. SZLAGOWSKI (19) (Speedway Team Dziewierzewo) - 2,24
9. M. TOŚ (19) (Perła Lublin) - 1,97
10. D. KUCZA (19) (Perła Lublin) - 1,61
11. R. ŻYŁOWSKI (19) (OLEK Z. Góra) - 1,37
12. B. GRZEGORZEWSKI (19) (OLEK Z. Góra) - 1,24
13. A. FEDYNEC (19) (OLEK Z. Góra) - 1,00

18 latki

1. J. STEWART (18) (Bystrzyca Lublin) - 2,30
2. T. SHAKIROV (18) (Bystrzyca Lublin) - 1,88
3. J. HADAM (18) (Speedway Team Dziewierzewo) - 1,43
4. B. NASONOV (18) (Perła Lublin) - 1,29

17 latki

1. B. KREFTA (17) (Bystrzyca Lublin) - 1,38
2. A. MAKLES (17) (Perła Lublin) - 1,30
3. J. HARTEL (17) (Bystrzyca Lublin) - 1,19
4. S. OGÓREK (17) (Speedway Team Dziewierzewo) - 0,68
5. H. BIS (17) (OLEK Z. Góra) - 0,18
6. D. BIEROŃSKI (17) (OLEK Z. Góra) - 0,09

16 latki

1. S. BORCZYK (16) (Perła Lublin) - 0,82
2. K. DYMARCZYK (16) (Speedway Team Dziewierzewo) - 0,43
3. R. PIELACH (16) (OLEK Z. Góra) - 0,40
4. W. MACHETA (16) (Perła Lublin) - 0,07
5. K. PROMIŃSKI (16) (Speedway Team Dziewierzewo) - 0,00


GRUPA „SPADKOWA”
(min. 5 biegów – dla 16 latków bez limitu)

1. R. KRZYSZKOWSKI (19) (PBNF Bydgoszcz) - 3,00
2. E. WILCZAK (19) (Paulos Bydgoszcz) - 2,81
3. W. SŁOŃSKI (19) (PBNF Bydgoszcz) - 2,70
4. J. TARAS (18) (PBNF Bydgoszcz) - 2,53
5. M. KŁODAWSKI (18) (Paulos Bydgoszcz) - 2,43
6. K. KIERSKI (18) (Paulos Bydgoszcz) - 2,31
7. E. BOLESTA (19) (Paulos Bydgoszcz) - 2,07
8. B. FRANIK (17) (Paulos Bydgoszcz) - 1,87
9. T. MYSŁOWSKI (18) (PBNF Bydgoszcz) - 1,70
10. C. ŁOSOŚ (17) (Baszkiria Ufa) - 1,53
11. J. OLĘDZKI (17) (Baszkiria Ufa) - 1,27
12. N. ZIÓŁKO (16) (PBNF Bydgoszcz) - 1,15
13. J. CZARNOCKI (18) (Baszkiria Ufa) - 1,07
14. J. KRYSA (17) (Baszkiria Ufa) - 1,00
15. G. WIDŁAK (17) (Paulos Bydgoszcz) - 0,79
16. M. TARANEK (19) (Baszkiria Ufa) - 0,57
17. T. WÓJCIK (16) (PBNF Bydgoszcz) - 0,53
18. G. GAWĘDZIARZ (17) (Baszkiria Ufa) - 0,33

19 latki

1. R. KRZYSZKOWSKI (19) (PBNF Bydgoszcz) - 3,00
2. E. WILCZAK (19) (Paulos Bydgoszcz) - 2,81
3. W. SŁOŃSKI (19) (PBNF Bydgoszcz) - 2,70
4. E. BOLESTA (19) (Paulos Bydgoszcz) - 2,07
5. M. TARANEK (19) (Baszkiria Ufa) - 0,57

18 latki

1. J. TARAS (18) (PBNF Bydgoszcz) - 2,53
2. M. KŁODAWSKI (18) (Paulos Bydgoszcz) - 2,43
3. K. KIERSKI (18) (Paulos Bydgoszcz) - 2,31
4. T. MYSŁOWSKI (18) (PBNF Bydgoszcz) - 1,70
5. J. CZARNOCKI (18) (Baszkiria Ufa) - 1,07

17 latki

1. B. FRANIK (17) (Paulos Bydgoszcz) - 1,87
2. C. ŁOSOŚ (17) (Baszkiria Ufa) - 1,53
3. J. OLĘDZKI (17) (Baszkiria Ufa) - 1,27
4. J. KRYSA (17) (Baszkiria Ufa) - 1,00
5. G. WIDŁAK (17) (Paulos Bydgoszcz) - 0,79
6. G. GAWĘDZIARZ (17) (Baszkiria Ufa) - 0,33

16 latki

1. N. ZIÓŁKO (16) (PBNF Bydgoszcz) - 1,15
2. T. WÓJCIK (16) (PBNF Bydgoszcz) - 0,53
 
 
aśka1989
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-05, 19:36   

OSTATECZNA KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA II NASTOLIGI
– wg. średniej biegowej
(min. 15 biegów – dla 16 latków bez limitu)

1. W. WALASEK (19) (Car(L)os Team Gyddanyzc) - 3,00
2. D. PEDRYCZ (19) (Car(L)os Team Gyddanyzc) - 2,98
3. M. GARNCAREK (19) (Car(L)os Team Gyddanyzc) - 2,86
4. I. JAROSZUK (18) (ANDY Bydgoszcz) - 2,69
5. M. ŻYŁA (19) (Debeściaki Gdańsk) - 2,63
6. R. CIĄŻYŃSKI (18) (Car(L)os Team Gyddanyzc) - 2,63
7. H. DRĄZYK (19) (Debeściaki Gdańsk) - 2,62
8. A. SZUMACHER (18) (ANDY Bydgoszcz) - 2,45
9. O. FABISZEWSKI (17) (Car(L)os Team Gyddanyzc) - 2,33
10. A. KOSTECKI (18) (Debeściaki Gdańsk) - 2,32
11. K. GRZEŚKIEWICZ (17) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 2,22
12. I. BETLEJEWSKI (18) (ANDY Bydgoszcz) - 2,19
13. S. WILANOWSKI (17) (Debeściaki Gdańsk) - 2,18
14. M. GUZY (17) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 2,18
15. T. KOTALA (16) (ANDY Bydgoszcz) - 2,11
16. R. KORTA (17) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 2,08
17. A. WOJCIECHOWSKI (18) (Start Krosno) - 1,98
18. R. FABISZAK (18) (Nieuchwytni Gniezno) - 1,90
19. J. MALIŃSKI (18) (Debeściaki Gdańsk) - 1,87
20. A. NIEDBAŁ (17) (Nieuchwytni Gniezno) - 1,60
21. Z. KIEDROWICZ (17) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 1,54
22. A. WOJTYSIAK (17) (Start Krosno) - 1,51
23. L. NIEDBAŁ (17) (Nieuchwytni Gniezno) - 1,47
24. N. BOROWA (17) (Car(L)os Team Gyddanyzc) - 1,45
25. Sz. CIIOŁCZYK (19) (Car(L)os Team Gyddanyzc) - 1,45
26. W. BUJOK (16) (ANDY Bydgoszcz) - 1,37
27. W. WOJDALSKI (17) (Start Krosno) - 1,34
28. A. PASIECZNY (16) (ANDY Bydgoszcz) - 1,10
29. A. ŚWIEBODA (17) (Start Krosno) - 0,98
30. T. PIESTRZYŃSKI (17) (Start Krosno) - 0,90
31. M. BANCERZ (16) (Car(L)os Team Gyddanyzc) - 0,89
32. C. OCHAB (17) (Start Krosno) - 0,88
33. W. KOLOCH (17) (Nieuchwytni Gniezno) - 0,79
34. R. BODEK (16) (Start Krosno) - 0,65
35. C. PANICZ (16) (ANDY Bydgoszcz) - 0,64
36. R. MARCINOWSKI (17) (Start Krosno) - 0,63
37. A. MARZĘCKI (19) (Nieuchwytni Gniezno) - 0,62
38. B. PACZKOWSKI (16) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 0,62
39. S. STACHECKI (19) (Nieuchwytni Gniezno) - 0,53
40. A. ŁAPKA (17) (Start Krosno) - 0,48
41. T. SZTUCZKA (18) (Nieuchwytni Gniezno) - 0,44
42. W. MAKIEŁA (19) (Debeściaki Gdańsk) - 0,36

19 latki

1. W. WALASEK (19) (Car(L)os Team Gyddanyzc) - 3,00
2. D. PEDRYCZ (19) (Car(L)os Team Gyddanyzc) - 2,98
3. M. GARNCAREK (19) (Car(L)os Team Gyddanyzc) - 2,86
4. M. ŻYŁA (19) (Debeściaki Gdańsk) - 2,63
5. H. DRĄZYK (19) (Debeściaki Gdańsk) - 2,62
6. Sz. CIIOŁCZYK (19) (Car(L)os Team Gyddanyzc) - 1,45
7. A. MARZĘCKI (19) (Nieuchwytni Gniezno) - 0,62
8. S. STACHECKI (19) (Nieuchwytni Gniezno) - 0,53
9. W. MAKIEŁA (19) (Debeściaki Gdańsk) - 0,36

18 latki

1. I. JAROSZUK (18) (ANDY Bydgoszcz) - 2,69
2. R. CIĄŻYŃSKI (18) (Car(L)os Team Gyddanyzc) - 2,63
3. A. SZUMACHER (18) (ANDY Bydgoszcz) - 2,45
4. A. KOSTECKI (18) (Debeściaki Gdańsk) - 2,32
5. I. BETLEJEWSKI (18) (ANDY Bydgoszcz) - 2,19
6. A. WOJCIECHOWSKI (18) (Start Krosno) - 1,98
7. R. FABISZAK (18) (Nieuchwytni Gniezno) - 1,90
8. J. MALIŃSKI (18) (Debeściaki Gdańsk) - 1,87
9. T. SZTUCZKA (18) (Nieuchwytni Gniezno) - 0,44

17 latki

1. O. FABISZEWSKI (17) (Car(L)os Team Gyddanyzc) - 2,33
2. K. GRZEŚKIEWICZ (17) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 2,22
3. S. WILANOWSKI (17) (Debeściaki Gdańsk) - 2,18
4. M. GUZY (17) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 2,18
5. R. KORTA (17) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 2,08
6. A. NIEDBAŁ (17) (Nieuchwytni Gniezno) - 1,60
7. Z. KIEDROWICZ (17) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 1,54
8. A. WOJTYSIAK (17) (Start Krosno) - 1,51
9. L. NIEDBAŁ (17) (Nieuchwytni Gniezno) - 1,47
10. N. BOROWA (17) (Car(L)os Team Gyddanyzc) - 1,45
11. W. WOJDALSKI (17) (Start Krosno) - 1,34
12. A. ŚWIEBODA (17) (Start Krosno) - 0,98
13. T. PIESTRZYŃSKI (17) (Start Krosno) - 0,90
14. C. OCHAB (17) (Start Krosno) - 0,88
15. W. KOLOCH (17) (Nieuchwytni Gniezno) - 0,79
16. R. MARCINOWSKI (17) (Start Krosno) - 0,63
17. A. ŁAPKA (17) (Start Krosno) - 0,48

16 latki

1. T. KOTALA (16) (ANDY Bydgoszcz) - 2,11
2. W. BUJOK (16) (ANDY Bydgoszcz) - 1,37
3. A. PASIECZNY (16) (ANDY Bydgoszcz) - 1,10
4. M. BANCERZ (16) (Car(L)os Team Gyddanyzc) - 0,89
5. R. BODEK (16) (Start Krosno) - 0,65
6. C. PANICZ (16) (ANDY Bydgoszcz) - 0,64
7. B. PACZKOWSKI (16) (Hornets Gorzow Wlkp.) - 0,62
 
 
aśka1989
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-06, 15:04   

OSTATECZNA KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA III NASTOLIGI
– wg. średniej biegowej
(min. 6 biegów – dla 16 latków bez limitu)

1. J. LUBIENIECKI (19) (Demogorgon Wrocław) - 3,00
2. L. POTYRAŁA (19) (Demogorgon Wrocław) - 3,00
3. W. ZIEMIAŃSKI (18) (Demogorgon Wrocław) - 3,00
4. D. ANTOŃCZYK (19) (KMŻ Dominów) - 2,43
5. A. KORDYLEWIK (19) (Demogorgon Wrocław) - 2,30
6. Z. MASZKIEWICZ (18) (KMŻ Dominów) - 2,29
7. D. MATUSZCZYK (18) (KMŻ Dominów) - 2,26
8. R. GWARDIAK (19) (KMŻ Dominów) - 2,00
9. T. CUKIER (19) (Zagłębie Sosnowiec) - 1,65
10. W. FABIJAŃSKI (19) (Zagłębie Sosnowiec) - 1,50
11. O. KIELAN (19) (Zagłębie Sosnowiec) - 1,44
12. R. SAIFERT (17) (KMŻ Dominów) - 1,44
13. J. FATYGA (17) (KMŻ Dominów) - 1,38
14. W. TORBA (17) (Demogorgon Wrocław) - 1,09
15. P. STOLAREK (19) (Demogorgon Wrocław) - 1,00
16. R. GOŁDYN (16) (Demogorgon Wrocław) - 1,00
17. D. ORYLSKI (19) (Zagłębie Sosnowiec) - 0,40

19 latki

1. J. LUBIENIECKI (19) (Demogorgon Wrocław) - 3,00
2. L. POTYRAŁA (19) (Demogorgon Wrocław) - 3,00
3. D. ANTOŃCZYK (19) (KMŻ Dominów) - 2,43
4. A. KORDYLEWIK (19) (Demogorgon Wrocław) - 2,30
5. R. GWARDIAK (19) (KMŻ Dominów) - 2,00
6. T. CUKIER (19) (Zagłębie Sosnowiec) - 1,65
7. W. FABIJAŃSKI (19) (Zagłębie Sosnowiec) - 1,50
8. O. KIELAN (19) (Zagłębie Sosnowiec) - 1,44
9. P. STOLAREK (19) (Demogorgon Wrocław) - 1,00
10. D. ORYLSKI (19) (Zagłębie Sosnowiec) - 0,40

18 latki

1. W. ZIEMIAŃSKI (18) (Demogorgon Wrocław) - 3,00
2. Z. MASZKIEWICZ (18) (KMŻ Dominów) - 2,29
3. D. MATUSZCZYK (18) (KMŻ Dominów) - 2,26

17 latki

1. R. SAIFERT (17) (KMŻ Dominów) - 1,44
2. J. FATYGA (17) (KMŻ Dominów) - 1,38
3. W. TORBA (17) (Demogorgon Wrocław) - 1,09

16 latki

1 R. GOŁDYN (16) (Demogorgon Wrocław) - 1,00
 
 
aśka1989
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-07, 12:45   

Ja wiem że trudno w to uwierzyć ale to Perła Lublin wystąpi w finale Nastol Cup a nie Speedway Team Dziewierzewo
 
 
Konrad369



Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-05-07, 12:55   

no tak :D już poprawiłem
 
 
albor



Skąd: Warszawa Kabaty
Wysłany: 2012-05-12, 21:51   

Julian Marlak (Albo Baty)
zajął 3. miejsce w krajowym finale IMSMa

to wielki sukces w jego zawodniczej karierze
jeździł w Nastolidze
 
 
 
aśka1989
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-14, 20:17   

Dla mnie najlepszy sezon. III miejsce w Nastolidze, finał NastolCup i awans (raczej pewny) do IV ligi.
 
 
aśka1989
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-17, 17:18   

Poniżej klasyfikacja "medalowa" wszystkich sezonów:
(w kolejności: zł-sr-br-razem)

PUCHAR

1. Bystrzyca Lublin 4 - 0 - 1 - 5
2. Hornets Gorzów Wlkp 1 - 2 - 0 - 3
3. Chemik Bydgoszcz 1 - 0 - 1 - 2
4. HURAGAN Poznań 1 - 0 - 0 - 1
5. Jimi Team Rzeszów 1 - 0 - 0 - 1
6. Nieuchwytni Gębarzewo 1 - 0 - 0 - 1
7. DrinkTeam Dwumiasto 0 - 1 - 2 - 3
8. Pluszaki Gdańsk 0 - 1 - 1 - 2
9. KS Astra Krotoszyn 0 - 1 - 1 - 2
10. Perła Lublin 0 - 1 - 1 - 2
11. GEAR Gorzów 0 - 1 - 0 - 1
12. Debeściaki Gdańsk 0 - 1 - 0 - 1
13. Start Krosno 0 - 1 - 0 - 1
14. Bad Boys Gniezno 0 - 0 - 3 - 3
15. Car(L)os Team Gyddanyzc 0 - 0 - 2 - 2
16. Metal Koszyce Wielkie 0 - 0 - 1 - 1
17. Mi-Tel Kościan 0 - 0 - 1 - 1
18. Baszkiria Ufa 0 - 0 - 1 - 1
19. Olek Zielona Góra 0 - 0 - 1 - 1
20. PBFN Bydgoszcz 0 - 0 - 1 - 1
21. Speedway Team Dziewierzewo 0 - 0 - 1 - 1

LIGA

1. Bystrzyca Lublin 4 - 2 - 3 - 9
2. HURAGAN Poznań 2 - 2 - 0 - 4
3. Pluszaki Gdańsk 2 - 1 - 0 - 3
4. BP Eldorado Z. Góra (Victoria Machowa) 2 - 0 - 0 - 2
5. DrinkTeam Dwumiasto 1 - 2 - 2 - 5
6. KS Astra Krotoszyn 1 - 0 - 1 - 2
7. Speedway Team Dziewierzewo 0 - 2 - 0 - 2
8. Albo Baty 0 - 1 - 1 - 2
9. Bratek Bratkowice 0 - 1 - 0 - 1
10. Nieuchwytni Gębarzewo 0 - 1 - 0 - 1
11. Ogry Zielona Góra 0 - 0 - 2 - 2
12. Górczyn Gorzów Wlkp. 0 - 0 - 1 - 1
13. Bad Boys Gniezno 0 - 0 - 1 - 1
14. Perła Lublin 0 - 0 - 1 - 1

RAZEM

1. Bystrzyca Lublin 8 - 2 - 4 - 14
2. HURAGAN Poznań 3 - 2 - 0 - 5
3. Pluszaki Gdańsk 2 - 2 - 1 - 5
4. BP Eldorado Z. Góra (Victoria Machowa) 2 - 0 - 0 - 2
5. DrinkTeam Dwumiasto 1 - 3 - 4 - 8
6. Hornets Gorzów Wlkp 1 - 2 - 0 - 3
7. KS Astra Krotoszyn 1 - 1 - 2 - 4
8. Nieuchwytni Gębarzewo 1 - 1 - 0 - 2
9. Chemik Bydgoszcz 1 - 0 - 1 - 2
10. Jimi Team Rzeszów 1 - 0 - 0 - 1
11. Speedway Team Dziewierzewo 0 - 2 - 1 - 3
12. Perła Lublin 0 - 1 - 2 - 3
13. Albo Baty 0 - 1 - 1 - 2
14. GEAR Gorzów 0 - 1 - 0 - 1
15. Debeściaki Gdańsk 0 - 1 - 0 - 1
16. Bratek Bratkowice 0 - 1 - 0 - 1
17. Start Krosno 0 - 1 - 0 - 1
18. Bad Boys Gniezno 0 - 0 - 4 - 4
19. Car(L)os Team Gyddanyzc 0 - 0 - 2 - 2
20. Ogry Zielona Góra 0 - 0 - 2 - 2
21. Metal Koszyce Wielkie 0 - 0 - 1 - 1
22. Mi-Tel Kościan 0 - 0 - 1 - 1
23. Baszkiria Ufa 0 - 0 - 1 - 1
24. Górczyn Gorzów Wlkp. 0 - 0 - 1 - 1
25. Olek Zielona Góra 0 - 0 - 1 - 1
26. PBFN Bydgoszcz 0 - 0 - 1 - 1

Komentarz chyba zbyteczny
 
 
Paulos


Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-05-17, 20:24   

Można pokusić się o komentarz i wyciągnąć na szybko dwa wnioski :
1) Bystrzyca poza zasięgiem
2) Aśka bardzo lubi statystyki :d
 
 
 
albor



Skąd: Warszawa Kabaty
Wysłany: 2012-06-02, 20:51   

Julian Marlak (Albo Baty) został indywidualnym światowym mistrzem SMa
dziwne że w krajowym finale był tylko 3.
Jestem zdumiony, że dochowałem się takiego zawodnika.
Póki co ma 29 lat
 
 
 
Andy.bdg
Nastoliga



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-06-02, 22:27   

Gratuluję - choć dodam że Ty się go nie dochowałeś tylko kupiłeś (co prawda bardzo dawno temu ale jednak)
:d
 
 
 
albor



Skąd: Warszawa Kabaty
Wysłany: 2012-06-03, 13:10   

16.05.2008 za zawrotną sumę 45 000 zł
kupiłem 16-letniego Juliana Marlaka wychowanka Bydgostii Bydgoszcz.

Był to pierwszy transfer w historii Albo Baty,
klub rozpoczął działalność 10 dni wcześniej czyli 06.05.2008

2 tygodnie później czyli
31.05.2008 Marlak wyglądał następująco:

Julian Marlak
lat 16, XP 1, Forma 65
Ko 61, Re 51, Si 46, TJ 55, TS 44
średnia skillów 51,4


dziś żaden z nas na takiego zawodnika nawet by nie spojrzał
Czy nadal masz wątpliwości co do tego, kto dochował się Marlaka?
 
 
 
pawelek
Miszcz Slołłeja



Skąd: Gniezno
Wysłany: 2012-06-03, 14:18   

Taki "kozak" został mistrzem?

Nieźle się zmienił ten SM przez cztery lata. Gratuluję oczywiście :)
Ostatnio zmieniony przez pawelek 2012-06-03, 14:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
adam_1955


Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-06-04, 20:07   

Dla mnie bomba !! !!
Od kilku tygodni "obserwowałem" drogę Marlaka do mistrzostwa (Albor może potwierdzić) ale nie spodziewałem się MISTRZOSTWA.
Zawsze cieszyłem się jak znajomi odnoszą sukces i teraz też się niezwykle cieszę i gratuluję.
ps.
Tylko się radować że "mój" Stępień może sie uczyć od takiego Mistrza.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgrey created by spleen created by spleen modyfied by SMANAGER.pl

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10