SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne Strona Główna

Choose language:


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Rafi
2012-02-10, 20:40
XV sezon LK
Autor Wiadomość
Rafi
Kubańska Armia



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-02-10, 19:43   XV sezon LK

Ekstraliga


1. MAD REBELs 14 - 8-4-2 94:46 +661 26 pkt
2. Kubańska Armia 14 - 9-2-3 92:48 +494 26 pkt
3. Speedway Dream Team 14 - 9-1-4 88:52 +664 24 pkt
4. Bydgoska Armia 14 - 5-2-7 65:75 -256 16 pkt
5. Speedway Dream Team II 14 - 5-1-8 59:81 -310 14 pkt
6. Speedway Tigers 14 - 6-1-7 54:86 -722 14 pkt
7. MAD PUPPIEs 14 - 5-0-9 53:87 -263 11 pkt
8. Wolf Pack 14 - 3-1-10 55:85 -263 9 pkt


*kolejno: rozegrane mecze, wygrane, remisy, porażki, bilans dużych pkt, bilans małych pkt, pkt



1 kolejka - 08.11.2011r
Bydgoska Armia - MAD REBELs 5:5 (221 - 229)
1. Iskra Bydgoszcz (pkpadalec) - Unia Leszno (Kojot) 34:56
2. Chemik Bydgoszcz (Mario) - Ogry Zielona Góra (Lukas) 54:36
3. NOVUM Bydgoszcz (Raffi) - Faraony Toronto (Faraony) 42:48
4. BKŻ Grom Bydgoszcz (Komes) - K S Olka Toruń (K.S. Olka-Toruń) 46:44
5. Miecho Bydgoszcz (Mieszko) - Ultras Grudziądz (KWIAT) 45:45

Wolf Pack - Speedway Dream Team 6:4 (188 - 247)
1. Polonia Bydgoszcz (Kris) - Hell Warriors Gorzów (heavyman) 57:33
2. Wyczerpy Hej Południe (Diablisko) - Edi76 Gorzów wlkp (kriso1975) 33:57
3. Sokół Trzesniow (dandon21) - Polonia1 Bydgoszcz (dryb) 48:42
4. KS Astra Krotoszyn (Przemolo) - Torpeda Sowki Gdansk (Koko_gks1) 50:40
5. KM Lampard Ostrów Wielkopolski (Ogor11) - SC Stal Gorzów Wlkp. (Mateo) 0:75

Kubańska Armia - MAD PUPPIEs 10:0 (267 - 187)
1. Mi-Tel Kościan (Syki) - Magdalenka Lublin (Jerzy) 50:40
2. 19Falubaz61 Zielona Góra (Frost) - SZW Bydgoszcz (maly_1984) 55:36
3. CF Real Toruń (Podli) - PSŻ Speedway Team Poznań (Korbi100) 48:45
4. S.S.A Unia Leszno (hUn) - HST Gdańsk (Nero) 64:26
5. MG Kościan (Maciejo86) - SR Rybnik (tomekpro) 50:40

Speedway Dream Team II - Speedway Tigers 7:3 (219 - 216)
1. Smokersi Krzepice (Faja) - Killer Częstochowa (DaVe) 0:75
2. GKS Stoczniowiec Tomaszów Maz. (Zielak) - Eternity Lublin (Spirit) 46:44
3. Debeściaki Gdańsk (Maniuś_gks) - Lukan Rybnik (Lukan) 62:28
4. Falubazzz Zielona Góra (Stopek) - Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) 45:45
5. Debeściaki Rzeszów (DJ CASA) - Iskra Ostrów Wielkopolski (Wojak1984) 66:24


2 kolejka - 15.11.2011r
MAD REBELs - Kubańska Armia 8:2 (245 - 206)
1. Unia Leszno (Kojot) - Mi-Tel Kościan (Syki) 56:34
2. Ogry Zielona Góra (Lukas) - 19Falubaz61 Zielona Góra (Frost) 40:50
3. Ultras Grudziądz (KWIAT) - S.S.A Unia Leszno (hUn) 50:40
4. Faraony Toronto (Faraony) - MG Kościan (Maciejo86) 52:39
5. K S Olka Toruń (K.S. Olka-Toruń) - CF Real Toruń (Podli) 47:43

Speedway Dream Team - Speedway Dream Team II 10:0 (260 - 196)
1. Hell Warriors Gorzów (heavyman) - GKS Stoczniowiec Tomaszów Maz. (Zielak) 55:38
2. Edi76 Gorzów wlkp (kriso1975) - Debeściaki Gdańsk (Maniuś_gks) 53:40
3. Polonia1 Bydgoszcz (dryb) - Falubazzz Zielona Góra (Stopek) 56:34
4. Torpeda Sowki Gdansk (Koko_gks1) - Debeściaki Rzeszów (DJ CASA) 50:40
5. SC Stal Gorzów Wlkp. (Mateo) - Smokersi Krzepice (Faja) 46:44

Speedway Tigers - Wolf Pack 8:2 (282 - 168)
1. Killer Częstochowa (DaVe) - KM Lampard Ostrów Wielkopolski (Ogor11) 67:23
2. Eternity Lublin (Spirit) - Start Gniezno (Baju) 67:23
3. Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) - KS Astra Krotoszyn (Przemolo) 43:47
4. Lukan Rybnik (Lukan) - Sokół Trzesniow (dandon21) 48:42
5. Iskra Ostrów Wielkopolski (Wojak1984) - Wyczerpy Hej Południe (Diablisko) 57:33

MAD PUPPIEs - Bydgoska Armia 6:4 (252 - 201)
1. SZW Bydgoszcz (maly_1984) - Chemik Bydgoszcz (Mario) 44:46
2. Magdalenka Lublin (Jerzy) - Iskra Bydgoszcz (pkpadalec) 75:15
3. SR Rybnik (tomekpro) - NOVUM Bydgoszcz (Raffi) 51:42
4. HST Gdańsk (Nero) - Miecho Bydgoszcz (Mieszko) 36:54
5. PSŻ Speedway Team Poznań (Korbi100) - BKŻ Grom Bydgoszcz (Komes) 46:44


3 kolejka - 22.11.2011r
Speedway Dream Team - MAD REBELs 6:4 (223 - 231)
1. Pompunia Karczemki (Stefan) - Unia Leszno (Kojot) 29:63
2. Hell Warriors Gorzów (heavyman) - Ogry Zielona Góra (Lukas) 55:35
3. Polonia1 Bydgoszcz (dryb) - Ultras Grudziądz (KWIAT) 40:52
4. Torpeda Sowki Gdansk (koko_gks1) - Faraony Toronto (Faraony) 46:44
5. SC Stal Gorzów Wlkp. (Mateo) - K S Olka Toruń (K.S. Olka-Toruń) 53:37

Wolf Pack - Bydgoska Armia 4:6 (228 - 225)
1. Polonia Bydgoszcz (Kris) - Chemik Bydgoszcz (Mario) 50:40
2. KS Astra Krotoszyn (Przemolo) - Iskra Bydgoszcz (pkpadalec) 54:36
3. Wyczerpy Hej Południe (Diablisko) - NOVUM Bydgoszcz (Raffi) 42:48
4. KM Lampard Ostrów Wielkopolski (Ogor11) - Miecho Bydgoszcz (Mieszko) 39:54
5. Sokół Trzesniow (dandon21) - BKŻ Grom Bydgoszcz (Komes) 43:47

Kubańska Armia - Speedway Tigers 10:0 (289 - 164)
1. Mi-Tel Kościan (Syki) - Killer Częstochowa (DaVe) 54:36
2. 19Falubaz61 Zielona Góra (Frost) - Eternity Lublin (Spirit) 55:38
3. CF Real Toruń (Podli) - Lukan Rybnik (Lukan) 64:26
4. S.S.A Unia Leszno (hUn) - Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) 49:41
5. MG Kościan (Maciejo86) - Iskra Ostrów Wielkopolski (Wojak1984) 67:23

Speedway Dream Team II - MAD PUPPIEs 4:6 (170 - 265)
1. Debeściaki Gdańsk (Maniuś_gks) - SZW Bydgoszcz (maly_1984) 48:42
2. TTŻ Toruń (Bleak) - Magdalenka Lublin (Jerzy) 18:72
3. Falubazzz Zielona Góra (stopek) - SR Rybnik (tomekpro) 43:47
4. Smokersi Krzepice (Faja) - HST Gdańsk (Nero) 61:29
5. Debeściaki Rzeszów (DJ CASA) - PSŻ Speedway Team Poznań (Korbi100) 0:75


4 kolejka - 29.11.2011r
Bydgoska Armia - Kubańska Armia 3:7 (209 - 241)
1. Iskra Bydgoszcz (pkpadalec) - Mi-Tel Kościan (Syki) 34:56
2. Chemik Bydgoszcz (Mario) - 19Falubaz61 Zielona Góra (Frost) 48:42
3. BKŻ Grom Bydgoszcz (Komes) - MG Kościan (Maciejo86) 44:46
4. Miecho Bydgoszcz (Mieszko) - CF Real Torun (Podli) 38:52
5. NOVUM Bydgoszcz (Raffi) - S.S.A Unia Leszno (hUn) 45:45

MAD REBELs - Speedway Dream Team II 10:0 (279 - 176)
1.Ogry Zielona Góra (Lukas) - TTŻ Toruń (Bleak) 65:25
2.Unia Leszno (Kojot) - Debeściaki Gdańsk (Maniuś_gks) 58:33
3.K S Olka Toruń (K.S. Olka-Toruń) - Smokersi Krzepice (Faja) 47:43
4.Faraony Toronto (Faraony) - Falubazzz Zielona Góra (Stopek) 54:39
5.Ultras Grudziądz (KWIAT) - Debeściaki Rzeszów (DJ CASA) 55:36

Speedway Tigers - Speedway Dream Team 4:6 (232 - 223)
1. Killer Częstochowa (DaVe) - Debesciaki Gniezno (seba87) 44:46
2. Eternity Lublin (Spirit) - Hell Warriors Gorzów (heavyman) 43:47
3. Lukan Rybnik (Lukan) - Polonia1 Bydgoszcz (dryb) 44:49
4. Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) - SC Stal Gorzów Wlkp. (Mateo) 53:39
5. Iskra Ostrów Wielkopolski (Wojak1984) - Torpeda Sowki Gdansk (Koko_gks1) 48:42

MAD PUPPIEs - Wolf Pack 6:4 (204 - 236)
1. Magdalenka Lublin (Jerzy) - Polonia Bydgoszcz (Kris) 38:55
2. SZW Bydgoszcz (maly_1984) - Start Gniezno (Baju) 60:32
3. HST Gdańsk (Nero) - KS Astra Krotoszyn (Przemolo) 0:75
4. SR Rybnik (tomekpro) - Sokół Trzesniow (dandon21) 59:31
5. PSŻ Speedway Team Poznań (Korbi100) - Wyczerpy Hej Południe (Diablisko) 47:43


5 kolejka - 06.12.2011r
Speedway Dream Team - MAD PUPPIEs 10:0 (301 - 152)
1. Debesciaki Gniezno (seba87) - Magdalenka Lublin (Jerzy) 71:19
2. Hell Warriors Gorzów (heavyman) - SZW Bydgoszcz (maly_1984) 56:34
3. SC Stal Gorzów Wlkp. (Mateo) - HST Gdańsk (Nero) 66:24
4. Torpeda Sowki Gdansk (Koko_gks1) - SR Rybnik (tomekpro) 53:40
5. Polonia1 Bydgoszcz (dryb) - PSŻ Speedway Team Poznań (Korbi100) 55:35

MAD REBELs - Speedway Tigers 10:0 (304 - 133)
1. Ogry Zielona Góra (Lukas) - Killer Częstochowa (DaVe) 75:0
2. Unia Leszno (Kojot) - Eternity Lublin (Spirit) 64:28
3. K S Olka Toruń (K.S. Olka-Toruń) - Lukan Rybnik (Lukan) 49:41
4. Ultras Grudziądz (KWIAT) - Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) 56:34
5. Faraony Toronto (Faraony) - Iskra Ostrów Wielkopolski (Wojak1984) 60:30

Kubańska Armia - Wolf Pack 10:0 (284 - 168)
1. Mi-Tel Kościan (Syki) - Polonia Bydgoszcz (Kris) 47:43
2. 19Falubaz61 Zielona Góra (Frost) - Start Gniezno (Baju) 68:24
3. CF Real Torun (Podli) - KS Astra Krotoszyn (Przemolo) 50:40
4. S.S.A Unia Leszno (hUn) - Sokół Trzesniow (dandon21) 63:27
5. MG Kościan (Maciejo86) - Wyczerpy Hej Południe (Diablisko) 56:34

Speedway Dream Team II - Bydgoska Armia 8:2 (275 - 175)
1. Falubazzz Zielona Góra (Stopek) - Chemik Bydgoszcz (Mario) 36:54
2. Edi76 Gorzów wlkp (Kriso1975) - Iskra Bydgoszcz (pkpadalec) 73:17
3. Debeściaki Rzeszów (DJ CASA) - NOVUM Bydgoszcz (Raffi) 54:36
4. Smokersi Krzepice (Faja) - Miecho Bydgoszcz (Mieszko) 53:37
5. Debeściaki Gdańsk (Maniuś_gks) - BKŻ Grom Bydgoszcz (Komes) 59:31


6 kolejka - 13.12.2011r
Bydgoska Armia - Speedway Tigers 10:0 (296 - 154)
1. Iskra Bydgoszcz (pkpadalec) - Killer Częstochowa (DaVe) 72:18
2. Chemik Bydgoszcz (Mario) - Eternity Lublin (Spirit) 59:31
3. BKŻ Grom Bydgoszcz (Komes) - Iskra Ostrów Wielkopolski (Wojak1984) 50:40
4. NOVUM Bydgoszcz (Raffi) - Lukan Rybnik (Lukan) 67:23
5. Miecho Bydgoszcz (Mieszko) - Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) 48:42

Wolf Pack - Speedway Dream Team II 4:6 (235 - 217)
1. KS Astra Krotoszyn (Przemolo) - Debeściaki Gdańsk (Maniuś_gks) 47:43
2. Polonia Bydgoszcz (Kris) - Edi76 Gorzów wlkp (Kriso1975) 58:34
3. Start Gniezno (Baju) - Debeściaki Rzeszów (DJ CASA) 44:46
4. Sokół Trzesniow (dandon21) - Falubazzz Zielona Góra (stopek) 43:47
5. Wyczerpy Hej Południe (Diablisko) - Smokersi Krzepice (Faja) 43:47

Kubańska Armia - Speedway Dream Team 8:2 (243 - 210)
1. Mi-Tel Kościan (Syki) - Debesciaki Gniezno (seba87) 52:38
2. 19Falubaz61 Zielona Góra (Frost) - Hell Warriors Gorzów (heavyman) 50:40
3. S.S.A Unia Leszno (hUn) - Polonia1 Bydgoszcz (dryb) 51:42
4. CF Real Torun (Podli) - Torpeda Sowki Gdansk (Koko_gks1) 45:45
5. MG Kościan (Maciejo86) - SC Stal Gorzów Wlkp. (Mateo) 45:45

MAD PUPPIEs - MAD REBELs 2:8 (189 - 263)
1. Magdalenka Lublin (Jerzy) - Unia Leszno (Kojot) 34:58
2. SZW Bydgoszcz (maly_1984) - Ogry Zielona Góra (Lukas) 47:43
3. PSŻ Speedway Team Poznań (Korbi100) - Faraony Toronto (Faraony) 42:48
4. SR Rybnik (tomekpro) - K S Olka Toruń (K.S. Olka-Toruń) 42:48
5. HST Gdańsk (Nero) - Ultras Grudziądz (KWIAT) 24:66


7 kolejka - 20.12.2011r
MAD REBELs - Wolf Pack 8:2 (242 - 211)
1. Unia Leszno (Kojot) - Polonia Bydgoszcz (Kris) 53:37
2. Ogry Zielona Góra (Lukas) - Start Gniezno (Baju) 16:74
3. Ultras Grudziądz (KWIAT) - KS Astra Krotoszyn (Przemolo) 55:38
4. Faraony Toronto (Faraony) - Sokół Trzesniow (dandon21) 67:23
5. K S Olka Toruń (K.S. Olka-Toruń) - Wyczerpy Hej Południe (Diablisko) 51:39

Speedway Dream Team - Bydgoska Armia 10:0 (312 - 130)
1. Debesciaki Gniezno (seba87) - Chemik Bydgoszcz (Mario) 50:43
2. Hell Warriors Gorzów (heavyman) - Iskra Bydgoszcz (pkpadalec) 75:0
3. Torpeda Sowki Gdansk (Koko_gks1) - NOVUM Bydgoszcz (Raffi) 63:29
4. SC Stal Gorzów Wlkp. (Mateo) - Miecho Bydgoszcz (Mieszko) 51:41
5. Polonia1 Bydgoszcz (dryb) - BKŻ Grom Bydgoszcz (Komes) 73:17

Speedway Tigers - MAD PUPPIEs 6:4 (192 - 243)
1. Killer Częstochowa (DaVe) - Magdalenka Lublin (Jerzy) 17:73
2. Eternity Lublin (Spirit) - SZW Bydgoszcz (maly_1984) 48:42
3. Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) - PSŻ Speedway Team Poznań (Korbi100) 62:28
4. Lukan Rybnik (Lukan) - SR Rybnik (tomekpro) 0:75
5..Iskra Ostrów Wielkopolski (Wojak1984) - HST Gdańsk (Nero) 65:25

Speedway Dream Team II - Kubańska Armia 5:5 (204 - 248)
1. Edi76 Gorzów Wlkp (Kriso1975) - 19Falubaz61 Zielona Góra (Frost) 46:44
2. Falubazzz Zielona Góra (Stopek) - Mi-Tel Kościan (Syki) 29:63
3. Smokersi Krzepice (Faja) - CF Real Torun (Podli) 35:55
4. Debeściaki Gdańsk (Maniuś_gks) - S.S.A Unia Leszno (hUn) 49:41
5. Debeściaki Rzeszów (DJ Casa) - MG Kościan (Maciejo86) 45:45


8 kolejka - 27.12.2011r
Wolf Pack - MAD REBELs 5:5 (198 - 252)
1. Wyczerpy Hej Południe (Diablisko) - Unia Leszno (Kojot) 18:72
2. Polonia Bydgoszcz (Kris) - Ogry Zielona Góra (Lukas) 56:34
3. KS Astra Krotoszyn (Przemolo) - Ultras Grudziądz (KWIAT) 45:45
4. Start Gniezno (Baju) - Faraony Toronto (Faraony) 33:57
5. Sokół Trzesniow (dandon21) - K S Olka Toruń (K.S. Olka-Toruń) 46:44
Pierwszy mecz: MR - WP 8:2 (242 - 211)
Bonus: MAD REBELs


Bydgoska Armia - Speedway Dream Team 5:5 (181 - 254)
1. Iskra Bydgoszcz (pkpadalec) - Debesciaki Gniezno (seba87) 0:75
2. Chemik Bydgoszcz (Mario) - Hell Warriors Gorzów (heavyman) 48:42
3. BKŻ grom Bydgoszcz (Komes) - Polonia1 Bydgoszcz (dryb) 45:45
4. Miecho Bydgoszcz (Mieszko) - Torpeda Sowki Gdansk (Koko_gks1) 46:44
5. NOVUM Bydgoszcz (Raffi) - SC Stal Gorzów Wlkp. (Mateo) 42:48
Pierwszy mecz: SDT - BA 10:0 (312 - 130)
Bonus: Speedway Dream Team


MAD PUPPIEs - Speedway Tigers 4:6 (238 - 219)
1. Magdalenka Lublin (Jerzy) - Killer Częstochowa (DaVe) 36:56
2. SZW Bydgoszcz (maly_1984 - Eternity Lublin (Spirit) 40:50
3. HST Gdańsk (Nero) - Lukan Rybnik (Lukan) 62:31
4. PSŻ Speedway Team Poznań (Korbi100) - Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) 39:53
5. SR Rybnik (tomekpro) - Iskra Ostrów Wielkopolski (Wojak1984) 61:29
Pierwszy mecz: ST - MP 6:4 (192 - 243)
Bonus: Speedway Tigers


Kubańska Armia - Speedway Dream Team II 8:2 (272 - 178)
1. 19Falubaz61 Zielona Góra (Frost) - Smokersi Krzepice (Faja) 71:19
2. Mi-Tel Kościan (Syki) - Debeściaki Gdańsk (Maniuś_gks) 47:43
3. Promien Zary (Ukppku) - Edi76 Gorzów Wlkp (kriso1975) 36:54
4. MG Kościan (Maciejo86) - Falubazzz Zielona Góra (stopek) 63:27
5. S.S.A Unia Leszno (hUn) - Debeściaki Rzeszów (DJ CASA) 55:35
Pierwszy mecz: SDTII - KA 5:5 (204 - 248)
Bonus: Kubańska Armia



9 kolejka - 03.01.2011r
Speedway Tigers - Bydgoska Armia 6:4 (198 - 240)
1. Killer Częstochowa (DaVe) - Chemik Bydgoszcz (Mario) 44:46
2. Eternity Lublin (Spirit)- Superteam Bydgoszcz (rafcio_102) 56:34
3. Iskra Ostrów Wielkopolski (Wojak1984) - NOVUM Bydgoszcz (Raffi) 49:41
4. Lukan Rybnik (Lukan) - Miecho Bydgoszcz (Mieszko) 0:75
5. Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) - BKŻ Grom Bydgoszcz (Komes) 49:44
Pierwszy mecz: BA - ST 10:0 (296 - 154)
Bonus: Bydgoska Armia


Speedway Dream Team II - Wolf Pack 6:4 (256 - 198)
1. Edi76 Gorzów Wlkp (kriso1975) - Wyczerpy Hej Południe (Diablisko) 65:25
2. Debeściaki Gdańsk (Maniuś_gks) - Polonia Bydgoszcz (Kris) 36:56
3. Smokersi Krzepice (Faja) - KS Astra Krotoszyn (Przemolo) 41:51
4. Falubazzz Zielona Góra (stopek) - Start Gniezno (Baju) 53:37
5. Debeściaki Rzeszów (DJ CASA) - Sokół Trzesniow (dandon21) 61:29
Pierwszy mecz: WP - SDTII 4:6 (235 - 217)
Bonus: Speedway Dream Team II


Speedway Dream Team - Kubańska Armia 7:3 (261 - 177)
1. Hell Warriors Gorzów (heavyman) - Mi-Tel Kościan (Syki) 42:48
2. Debesciaki Gniezno (seba87) - 19Falubaz61 Zielona Góra (Frost) 51:42
3. Polonia1 Bydgoszcz (dryb) - CF Real Toruń (Podli) 45:45
4. Torpeda Sowki Gdansk (Koko_gks1) - S.S.A Unia Leszno (hUn) 75:0
5. SC Stal Gorzów Wlkp. (Mateo) - MG Kościan (Maciejo86) 48:42
Pierwszy mecz: KA - SDT 8:2 (243 - 210)
Bonus: Kubańska Armia


MAD REBELs - MAD PUPPIEs 8:2 (275 - 175)
1. Unia Leszno (Kojot) - Magdalenka Lublin (Jerzy) 59:31
2. Ogry Zielona Góra (Lukas) - SZW Bydgoszcz (maly_1984) 43:47
3. K S Olka Toruń (K.S. Olka-Toruń) - HST Gdańsk (Nero) 48:42
4. Ultras Grudziądz (KWIAT) - PSŻ Speedway Team Poznań (Korbi100) 55:35
5. Faraony Toronto (Faraony) - SR Rybnik (tomekpro) 70:20
Pierwszy mecz: MP - MR 2:8 (189 - 263)
Bonus: MAD REBELs



10 kolejka - 10.01.2011r
MAD PUPPIEs - Speedway Dream Team 6:4 (221 - 2320
1. SZW Bydgoszcz (maly_1984) - Debesciaki Gniezno (seba87) 30:60
2. Magdalenka Lublin (Jerzy) - Hell Warriors Gorzów (heavyman) 54:39
3. PSŻ Speedway Team Poznań (Korbi100) - Polonia1 Bydgoszcz (dryb) 48:42
4. SR Rybnik (tomekpro) - Torpeda Sowki Gdansk (Koko_gks1) 42:48
5. HST Gdańsk (Nero) - SC Stal Gorzów Wlkp. (Mateo) 47:43
Pierwszy mecz: SDT - MP 10:0 (301 - 152)
Bonus: Speedway Dream Team


Speedway Tigers - MAD REBELs 5:5 (215 - 235)
1. Killer Częstochowa (DaVe) - Unia Leszno (Kojot) 32:58
2. Eternity Lublin (Spirit) - Ogry Zielona Góra (Lukas) 52:38
3. Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) -K S Olka Toruń (K.S. Olka-Toruń) 66:24
4..Iskra Ostrów Wielkopolski (Wojak1984) - Ultras Grudziądz (KWIAT) 45:45
5. SPARTA GDANSK (Arek1) - Faraony Toronto (Faraony) 20:70
Pierwszy mecz: MR - ST 10:0 (304 - 133)
Bonus: MAD REBELs


Wolf Pack - Kubańska Armia 4:6 (209 - 243)
1. Start Gniezno (Baju) - Mi-Tel Kościan (Syki) 27:63
2. Polonia Bydgoszcz (Kris) - 19Falubaz61 Zielona Góra (Frost) 54:38
3. KS Astra Krotoszyn (Przemolo) - CF Real Torun (Podli) 50:40
4. Wyczerpy Hej Południe (Diablisko) - S.S.A Unia Leszno (hUn) 36:54
5. Sokół Trzesniow (dandon21) - MG Kościan (Maciejo86) 42:48
Pierwszy mecz: KA - WP 10:0 (284 - 168)
Bonus: Kubańska Armia


Bydgoska Armia - Speedway Dream Team II 4:6 (243 - 208)
1. Chemik Bydgoszcz (Mario) - Smokersi Krzepice (Faja) 75:15
2. Superteam Bydgoszcz (rafcio_102) - Debeściaki Gdańsk (Maniuś_gks) 39:51
3. BKŻ Grom Bydgoszcz (Komes) - Falubazzz Zielona Góra (stopek) 50:40
4. Miecho Bydgoszcz (Mieszko) - Edi76 Gorzów wlkp (kriso1975) 36:55
5. NOVUM Bydgoszcz (Raffi) - Debeściaki Rzeszów (DJ CASA) 43:47
Pierwszy mecz: SDTII - BA 8:2 (275 - 175)
Bonus: Speedway Dream Team II



11 kolejka - 17.01.2011r
Kubańska Armia - Bydgoska Armia 8:2 (230 - 210)
1. Mi-Tel Kościan (Syki) - Chemik Bydgoszcz (Mario) 0:75
2. 19Falubaz61 Zielona Góra (Frost) - Iskra Bydgoszcz (pkpadalec) 50:40
3. S.S.A Unia Leszno (hUn) - NOVUM Bydgoszcz (Raffi) 61:31
4. MG Kościan (Maciejo86) - Miecho Bydgoszcz (Mieszko) 58:35
5. CF Real Torun (Podli) - BKŻ Grom Bydgoszcz (Komes) 61:29
Pierwszy mecz: BA - KA 3:7 (209 - 241)
Bonus: Kubańska Armia


Speedway Dream Team II - MAD REBELs 4:6 (209 - 244)
1. Smokersi Krzepice (Faja) - Unia Leszno (Kojot) 24:66
2. Debeściaki Gdańsk (Maniuś_gks) - Cules Torun (Lionel) 42:48
3. Debeściaki Rzeszów (DJ CASA) - K S Olka Toruń (K.S. Olka-Toruń) 51:39
4. Falubazzz Zielona Góra (stopek) - Ultras Grudziądz (KWIAT) 42:48
5. Edi76 Gorzów wlkp (kriso1975) - Faraony Toronto (Faraony) 50:43
Pierwszy mecz: MR - SDTII 10:0 (279 - 176)
Bonus: MAD REBELs


Speedway Dream Team - Speedway Tigers 8:2 (264 - 187)
1. Pompunia Karczemki (Stefan) - Killer Częstochowa (DaVe) 28:63
2. Hell Warriors Gorzów (heavyman) - Eternity Lublin (Spirit) 55:35
3. Torpeda Sowki Gdansk (Koko_gks1) - Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) 50:40
4. Polonia1 Bydgoszcz (dryb) - Iskra Ostrów Wielkopolsk (Wojak1984) 61:29
5. SC Stal Gorzów Wlkp. (Mateo) - SPARTA GDANSK (Arek1) 70:20
Pierwszy mecz: ST - SDT 4:6 (232 - 223)
Bonus: Speedway Dream Team


Wolf Pack - MAD PUPPIEs 6:4 (252 - 198)
1. KS Astra Krotoszyn (Przemolo) - SZW Bydgoszcz (maly_1984) 51:39
2. Polonia Bydgoszcz (Kris) - Magdalenka Lublin (Jerzy) 72:18
3. Sokół Trzesniow (dandon21) - PSŻ Speedway Team Poznań (Korbi100) 49:41
4. Start Gniezno (Baju) - SR Rybnik (tomekpro) 40:50
5. Wyczerpy Hej Południe (Diablisko) - HST Gdańsk (Nero) 40:50
Pierwszy mecz: MP - WP 6:4 (204 - 236)
Bonus: Wolf Pack



12 kolejka - 24.01.2011r
MAD REBELs - Speedway Dream Team 8:2 (255 - 198)
1. Ogry Zielona Góra (Lukas) - Debesciaki Gniezno (seba87) 54:36
2. Unia Leszno (Kojot) - Hell Warriors Gorzów (heavyman) 59:31
3. Faraony Toronto (Faraony) - Polonia1 Bydgoszcz (dryb) 47:43
4. Ultras Grudziądz (KWIAT) - Torpeda Sowki Gdansk (koko_gks1) 43:47
5. K S Olka Toruń (K.S. Olka-Toruń) - SC Stal Gorzów Wlkp. (Mateo) 52:41
Pierwszy mecz: SDT - MR 6:4 (223 - 231)
Bonus: MAD REBELs


Bydgoska Armia - Wolf Pack 6:4 (203 - 236)
1. Chemik Bydgoszcz (Mario) - Start Gniezno (Baju) 56:36
2. Iskra Bydgoszcz (pkpadalec) - Polonia Bydgoszcz (Kris) 0:75
3. Miecho Bydgoszcz (Mieszko) - KS Astra Krotoszyn (Przemolo) 43:47
4. BKŻ Grom Bydgoszcz (Komes) - Sokół Trzesniow (dandon21) 53:39
5. NOVUM Bydgoszcz (Raffi) - Wyczerpy Hej Południe (Diablisko) 51:39
Pierwszy mecz: WP - BA 4:6 (228 - 225)
Bonus: Bydgoska Armia


Speedway Tigers - Kubańska Armia 6:4 (218 - 234)
1. Eternity Lublin (Spirit) - Mi-Tel Kościan (Syki) 29:61
2. Killer Częstochowa (DaVe) - 19Falubaz61 Zielona Góra (Frost) 53:39
3. Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) - S.S.A Unia Leszno (hUn) 46:44
4. Iskra Ostrów Wielkopolski (Wojak1984) - CF Real Torun (Podli) 47:43
5. Lukan Rybnik (Lukan) - MG Kościan (Maciejo86) 43:47
Pierwszy mecz: KA - ST 10:0 (289 - 164)
Bonus: Kubańska Armia


MAD PUPPIEs - Speedway Dream Team II 7:3 (240 - 213)
1. SZW Bydgoszcz (maly_1984) - Smokersi Krzepice (Faja) 50:42
2. Magdalenka Lublin (Jerzy) - Debeściaki Gdańsk (Maniuś_gks) 50:40
3. PSŻ Speedway Team Poznań (Korbi100) - Falubazzz Zielona Góra (stopek) 56:35
4. SR Rybnik (tomekpro) - Edi76 Gorzów wlkp (kriso1975) 39:51
5. HST Gdańsk (Nero) - Debeściaki Rzeszów (DJ CASA) 45:45
Pierwszy mecz: SDTII - MP 4:6 (170 - 265)
Bonus: MAD PUPPIEs



13 kolejka - 31.01.2011r
Kubańska Armia - MAD REBELs 5:5 (243 - 208)
1. Mi-Tel Kościan (Syki) - Unia Leszno (Kojot) 45:45
2. 19Falubaz61 Zielona Góra (Frost) - Ogry Zielona Góra (Lukas) 42:48
3. CF Real Torun (Podli) - K S Olka Toruń (K.S. Olka-Toruń) 62:29
4. S.S.A Unia Leszno (hUn) - Ultras Grudziądz (KWIAT) 44:46
5. MG Kościan (Maciejo86) - Faraony Toronto (Faraony) 50:40
Pierwszy mecz: MR - KA 8:2 (245 - 206)
Bonus: MAD REBELs


Speedway Dream Team II - Speedway Dream Team 4:6 (222 - 228)
1. Edi76 Gorzów wlkp (kriso1975) - Debesciaki Gniezno (seba87) 65:25
2. Falubazzz Zielona Góra (stopek) - Hell Warriors Gorzów (heavyman) 25:65
3. Smokersi Krzepice (Faja) - Polonia1 Bydgoszcz (dryb) 41:49
4. Debeściaki Gdańsk (Maniuś_gks) - Torpeda Sowki Gdansk (koko_gks1) 44:46
5. Debeściaki Rzeszów (DJ CASA) - SC Stal Gorzów Wlkp. (Mateo) 47:43
Pierwszy mecz: SDT - SDTII 10:0 (260 - 196)
Bonus: Speedway Dream Team


Wolf Pack - Speedway Tigers 8:2 (291 - 162)
1. Polonia Bydgoszcz (Kris) - Killer Częstochowa (DaVe) 48:44
2. Start Gniezno (Baju) - Eternity Lublin (Spirit) 73:18
3. Wyczerpy Hej Południe (Diablisko) - Lukan Rybnik (Lukan) 44:46
4. Sokół Trzesniow (dandon21) - Iskra Ostrów Wielkopolski (Wojak1984) 75:15
5. KS Astra Krotoszyn (Przemolo) - Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) 51:39
Pierwszy mecz: ST - WP 8:2 (282 - 168)
Bonus: Wolf Pack


Bydgoska Armia - MAD PUPPIEs 8:2 (238 - 215)
1. Superteam Bydgoszcz (rafcio_102) - Magdalenka Lublin (Jerzy) 26:64
2. Chemik Bydgoszcz (Mario) - SZW Bydgoszcz (maly_1984) 49:41
3. BKŻ Grom bydgoszcz (Komes) - PSŻ Speedway Team Poznań (Korbi100) 46:44
4. Miecho bydgoszcz (Mieszko) - HST Gdańsk (Nero) 52:41
5. NOVUM Bydgoszcz (Raffi) - SR Rybnik (tomekpro) 65:25
Pierwszy mecz: MP - BA 6:4 (252 - 201)
Bonus: Bydgoska Armia



14 kolejka - 07.02.2011r
MAD REBELs - Bydgoska Armia 4:6 (223 - 227)
1. Unia Leszno (Kojot) - Chemik Bydgoszcz (Mario) 61:29
2. Ogry Zielona Góra (Lukas) - Iskra Bydgoszcz (pkpadalec) 40:50
3. Faraony Toronto (Faraony) - NOVUM Bydgoszcz (Raffi) 21:69
4. K S Olka Toruń (K.S. Olka-Toruń) - Miecho Bydgoszcz (Mieszko) 44:46
5. Ultras Grudziądz (KWIAT) - BKŻ Grom Bydgoszcz (Komes) 57:33
Pierwszy mecz: BA - MR 5:5 (221 - 229)
Bonus: Bydgoska Armia


Speedway Dream Team - Wolf Pack 8:2 (259 - 193)
1. Hell Warriors Gorzów (heavyman) - Polonia Bydgoszcz (Kris) 41:49
2. Debesciaki Gniezno (seba87) - Start Gniezno (Baju) 48:42
3. SC Stal Gorzów Wlkp. (Mateo) - Wyczerpy Hej Południe (Diablisko) 58:32
4. Polonia1 Bydgoszcz (dryb) - Sokół Trzesniow (dandon21) 59:31
5. Torpeda Sowki Gdansk (Koko_gks1) - KS Astra Krotoszyn (Przemolo) 53:39
Pierwszy mecz: WP - SDT 6:4 (188 - 247)
Bonus: Speedway Dream Team


MAD PUPPIEs - Kubańska Armia 4:6 (231 - 219)
1.Magdalenka Lublin (Jerzy) - 19Falubaz61 Zielona Góra (Frost) 65:25
2.SZW Bydgoszcz (maly_1984) - Mi-Tel Kościan (Syki) 34:56
3.HST Gdańsk (Nero) - S.S.A Unia Leszno (hUn) 41:49
4.PSŻ Speedway Team Poznań (Korbi100) - MG Kościan (Maciejo86) 47:43
5.SR Rybnik (tomekpro) - CF Real Torun (Podli) 44:46
Pierwszy mecz: KA - MP 10:0 (267 - 187)
Bonus: Kubańska Armia


Speedway Tigers - Speedway Dream Team II 6:4 (194 - 244)
1. Killer Częstochowa (DaVe) - Debeściaki Gdańsk (Maniuś_gks) 55:37
2. Eternity Lublin (Spirit) - Falubazzz Zielona Góra (stopek) 62:29
3. Iskra Ostrów Wielkopolski (Wojak1984) - KS Unia Wlkp Leszno (szefwlkp) 0:75
4. Lukan Rybnik (Lukan) - Edi76 Gorzów wlkp (kriso1975) 20:70
5. Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) - Debeściaki Rzeszów (DJ CASA) 57:33
Pierwszy mecz: SDTII - ST 7:3 (219 - 216)
Bonus: Speedway Dream Team II


Ostatnio zmieniony przez Rafi 2012-02-10, 19:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Rafi
Kubańska Armia



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-02-10, 19:52   

I Liga

1. Akademia Kubańskiej Armii 12 - 12-0-0 100:20 +1038 30 pkt
2. ShoutBox Team 11 - 6-1-4 69:41 +458 18 pkt
3. Speedway Dream Team Akademia 12 - 6-2-4 65:55 +161 18 pkt
4. Akademia Bydgoskiej Armii 12 - 6-1-5 57:63 +171 15 pkt
5. Speedway Dream Team Politechnika 12 - 5-2-5 54:66 +221 15 pkt
6. Rebels of Choice 11 - 2-1-8 44:66 -573 6 pkt
7. MAD HEROes 12 - 0-1-11 21:99 -1476 1 pkt
8. Exide Team**


*kolejno: rozegrane mecze, wygrane, remisy, porażki, bilans dużych pkt, bilans małych pkt, pkt

** - drużyna wycofała się po 3ciej kolejce.



1 kolejka - 08.11.2011r
Akademia Kubańskiej Armii - Speedway Dream Team Akademia 8:2 (224 - 212)
1. K.S. Real Leszno (Bolo) - Forever Krosno (Freesamen) 65:25
2. K.S. Unia Leszno (Arris) - KŻ Stal Rzeszów (Wasyl) 55:36
3. Metal Koszyce Wielkie (Disel) - Krzyżacy Toruń (Osiak) 0:75
4. Wiedźmy Nakło (Speedwalk) - Magpies Zielona Góra (Sroczkins) 47:43
5. Hutnik Tur (Oziklucha)- Nadol Team (Nadol) 57:33

ShoutBox Team - Akademia Bydgoskiej Armii 10:0 (281 - 154)
1. KRT Młodzi Leszno (Kayt) - I-role Bydgoszcz (tomax26) 49:41
2. Zgrzeblarki Zielona Góra (PtaQQ) - Ino Wicher Bydgoszcz (Cacek) 56:34
3. SSSŻ Skorpiony Poznań (gustaf999) - RPG Bydgoszcz (Borgen) 75:0
4. PTŻ Pabianice (Włos) - Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) 53:37
5. SK Lewki Częstochowa (Thomasso) - Riders Fordon (Forrest) 48:42

Speedway Dream Team Politechnika - Rebels of Choice 6:4 (256 - 181)
1. Victoria Tyczyn (Kasia24) - Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) 75:0
2. Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) - Speedway Glasgow (Robcio2x8) 47:45
3. WandaII Kraków (Richii) - Speedway Unia Leszno (Patryk93) 44:46
4. Morawski Zgora (Rico) - Beniaminek Wysoka Głogowska (Adamek21) 46:44
5. KS Lajkonik Kraków (Darekms)- LFH Unia Leszno (Majo) 44:46

MAD HEROes - pauzuje


2 kolejka - 15.11.2011r
Speedway Dream Team Akademia - Speedway Dream Team Politechnika 10:0 (266 - 184)
1. Bratek Bratkowice (ciureek) - WandaII Kraków (Richii) 56:34
2. Krzyżacy Toruń (Osiak) - Ralfik Lublin (Ralfik-76) 55:35
3. Nadol Team (Nadol) - KS Lajkonik Kraków (Darekms) 49:41
4. KŻ Stal Rzeszów (Wasyl) - Morawski Zgora (Rico) 49:41
5. Magpies Zielona Góra (sroczkins) - Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) 57:33

Akademia Bydgoskiej Armii - MAD HEROes 8:2 (248 - 202)
1. Ino Wicher Bydgoszcz (Cacek) - Browarnia Bydgoszcz (marek554) 50:40
2. Riders Fordon (Forrest) - BTŻ Bydgoszcz (and72) 59:31
3. I-role Bydgoszcz (tomax26)- S.C Sparta Wrocław (daimos) 19:71
4. Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) - FR Unia Chorzów (Dziadzia ziom) 64:26
5. RPG Bydgoszcz (Borgen) - Wisłok Strzyżów (Ganzes) 56:34

Rebels of Choice - Akademia Kubańskiej Armii 1:9 (142 - 293)
1. Speedway Glasgow (Robcio2x8) - K.S. Real Leszno (Bolo) 27:63
2. Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) - K.S. Unia Leszno (Arris) 0:75
3. Speedway Unia Leszno (Patryk93) - Hutnik Tur (Oziklucha) 27:63
4. LFH Unia Leszno (Majo) - Wiedźmy Nakło (Speedwalk) 45:45
5. Beniaminek Wysoka Głogowska (Adamek21) - Unia PONIEC (krzychu R) 43:47

ShoutBox Team - pauzuje


3 kolejka - 22.11.2011r
Akademia Bydgoskiej Armii - Speedway Dream Team Akademia 5:5 (247 - 205)
1. Ino Wicher Bydgoszcz (Cacek) - Krzyżacy Toruń (Osiak) 45:45
2. Fighting Dreamers Bydgoszcz (diesvindu) - Nadol Team (Nadol) 65:25
3. Riders Fordon (Forrest)- Magpies Zielona Góra (sroczkins) 57:33
4. Polonia BKS Bydgoszcz (windi77)- Bratek Bratkowice (ciureek) 40:52
5. RPG Bydgoszcz (Borgen) - KŻ Stal Rzeszów (Wasyl) 40:50

ShoutBox Team - Akademia Kubańskiej Armii 4:6 (229 - 225)
1. KRT Młodzi Leszno (Kayt) - K.S. Real Leszno (Bolo) 43:50
2. Zgrzeblarki Zielona Góra (PtaQQ) - K.S. Unia Leszno (Arris) 40:50
3. Ambitni Team Leszno (Mike_UL) - Hutnik Tur (Oziklucha) 57:34
4. PTŻ Pabianice (Włos) - Wiedźmy Nakło (Speedwalk) 46:44
5. SK Lewki Częstochowa (Thomasso) - Unia PONIEC (krzychu R) 43:47

MAD HEROes - Rebels of Choice 0:10 (0 - 200)

Speedway Dream Team Politechnika - pauzuje


4 kolejka - 29.11.2011r
Akademia Kubańskiej Armii - Speedway Dream Team Politechnika 10:0 (296 - 159)
1. Polunia Kamienica Polska (pila1978) - WandaII Kraków (Richii) 62:28
2. Huragan Poznań (Pjetr) - Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) 67:25
3. Unia PONIEC (Krzychu R) - KS Lajkonik Kraków (Darekms) 59:31
4. Wiedźmy Nakło (Speedwalk) - Morawski Zgora (Rico) 49:41
5. Hutnik Tur (Oziklucha) - Polonia SDT Rzeszów (Matek) 59:34

Speedway Dream Team Akademia - MAD HEROes 10:0 (287 - 148)
1. Krzyżacy Toruń (Osiak) - Browarnia Bydgoszcz (marek554) 53:37
2. Nadol Team (Nadol) - BTŻ Bydgoszcz (and72) 58:32
3. Magpies Zielona Góra (sroczkins) - S.C Sparta Wrocław (daimos) 75:0
4. Bratek Bratkowice (ciureek) - FR Unia Chorzów (Dziadzia ziom) 47:43
5. KŻ Stal Rzeszów (Wasyl) - Wisłok Strzyżów (Ganzes) 54:36

Rebels of Choice - ShoutBox Team 0:0 (0 - 0)
1. Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) - KRT Młodzi Leszno (Kayt) 51:39
2. Beniaminek Wysoka Głogowska (Adamek21) - Speedway Klub Trondheim (Kaskr220990) 49:43
3. TS Victoria Piła (Marcin335) - Zgrzeblarki Zielona Góra (PtaQQ) 34:59
4. Speedway Glasgow (Robcio2x8) - PTŻ Pabianice (Włos) 46:44
5. Speedway Unia Leszno (Patryk93) - Ambitni Team Leszno (Mike_UL) 0:75

Akademia Bydgoskiej Armii - pauzuje


5 kolejka - 06.12.2011r
Akademia Bydgoskiej Armii - Rebels of Choice 8:2 (287 - 150)
1. Ino Wicher Bydgoszcz (Cacek) - Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) 43:47
2. Fighting Dreamers Bydgoszcz (diesvindu) - Speedway Unia Leszno (Patryk93) 75:0
3. Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) - Speedway Glasgow (Robcio2x8) 46:44
4. Riders Fordon (Forrest) - Beniaminek Wysoka Głogowska (Adamek21) 50:42
5. RPG Bydgoszcz (Borgen) - TS Victoria Piła (Marcin335) 73:17

Speedway Dream Team Politechnika - ShoutBox Team 5:5 (225 - 227)
1.GKS Stoczniowiec Tomaszów Maz. (Zielak) - KRT Młodzi Leszno (Kayt) 54:38
2.Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) - PTŻ Pabianice (Włos) 49:41
3.Polonia SDT Rzeszów (Matek) - Zgrzeblarki Zielona Góra (PtaQQ) 35:55
4.Morawski Zgora (Rico) - LFH Unia Leszno (Majo) 42:48
5.KS Lajkonik Kraków(Darekms) - Ambitni Team Leszno (Mike_UL) 45:45

MAD HEROes - Akademia Kubańskiej Armii 2:8 (136 - 284)
1. Browarnia Bydgoszcz (marek554) - Polunia Kamienica Polska (pila1978) 0:75
2. S.C Sparta Wrocław (daimos) - Huragan Poznań (Pjetr) 0:75
3. Wisłok Strzyżów (Ganzes) - Unia PONIEC (Krzychu R) 38:52
4. FR Unia Chorzów (Dziadzia ziom) - Wiedźmy Nakło (Speedwalk) 27:63
5. BTŻ Bydgoszcz (and72) - Hutnik Tur (Oziklucha) 71:19

Speedway Dream Team Akademia - pauzuje


6 kolejka - 13.12.2011r
ShoutBox Team - MAD HEROes 10:0 (300 - 150)
1. Speedway Klub Trondheim (Kaskr220990) - Airbase Gniezno (Gregosi) 65:25
2. LFH Unia Leszno (Majo) - BTŻ Bydgoszcz (and72) 51:39
3. Ambitni Team Leszno (Mike_UL) - Horse Team (Horsik) 63:27
4. KRT Młodzi Leszno (Kayt) - Wisłok Strzyżów (Ganzes) 57:33
5. Zgrzeblarki Zielona Góra (PtaQQ) - FR Unia Chorzów (Dziadzia ziom) 64:26

Speedway Dream Team Politechnika - Akademia Bydgoskiej Armii 8:2 (230 - 222)
1. GKS Stoczniowiec Tomaszów Maz. (Zielak) - Ino Wicher Bydgoszcz (Cacek) 48:42
2. Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) - Fighting Dreamers Bydgoszcz (diesvindu) 30:62
3. Morawski Zgora (Rico) - Riders Fordon (Forrest) 47:43
4. Polonia SDT Rzeszów (Matek) - Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) 54:36
5. KS Lajkonik Kraków (Darekms) - RPG Bydgoszcz (Borgen) 51:39

Rebels of Choice - Speedway Dream Team Akademia 5:5 (190 - 248)
1. Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) - Magpies Zielona Góra (sroczkins) 57:33
2. Speedway Glasgow (Robcio2x8) - Nadol Team (Nadol) 46:44
3. Speedway Unia Leszno (Patryk93) - Krzyżacy Toruń (Osiak) 0:75
4. TS Victoria Piła (Marcin335) - Bratek Bratkowice (ciureek) 42:51
5. Beniaminek Wysoka Glogowska (adamek21) - KŻ Stal Rzeszów (Wasyl) 45:45

Akademia Kubańskiej Armii - pauzuje


7 kolejka - 20.12.2011r
Speedway Dream Team Akademia - ShoutBox Team 8:2 (284 - 166)
1. KŻ Stal Rzeszów (Wasyl) - PTŻ Pabianice (Włos) 50:40
2. Krzyżacy Toruń (Osiak) - Speedway Klub Trondheim (Kaskr220990) 72:18
3. Magpies Zielona Góra (sroczkins) - Ambitni Team Leszno (Mike_UL) 75:15
4. Bratek Bratkowice (ciureek) - LFH Unia Leszno (Majo) 46:44
5. Nadol Team (Nadol) - Zgrzeblarki Zielona Góra (PtaQQ) 41:49

Akademia Bydgoskiej Armii - Akademia Kubańskiej Armii 2:8 (205 - 247)
1. Ino Wicher Bydgoszcz (Cacek) - Huragan Poznań (Pjetr) 41:49
2. I-role Bydgoszcz (tomax26) - K.S. Unia Leszno (Arris) 19:71
3. Riders Fordon (Forrest) - Hutnik Tur (Oziklucha) 65:25
4. Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) - Unia PONIEC (Krzychu R) 41:52
5. RPG Bydgoszcz (Borgen) - Wiedźmy Nakło (Speedwalk) 39:51

MAD HEROes - Speedway Dream Team Politechnika 5:5 (175 - 260)
1. Airbase Gniezno (Gregosi) - GKS Stoczniowiec Tomaszów Maz. (Zielak) 27:63
2. Wisłok Strzyżów (Ganzes) - Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) 55:35
3. BTŻ Bydgoszcz (and72) - Morawski Zgora (Rico) 0:75
4. Horse Team (Horsik) - Polonia SDT Rzeszów (Matek) 48:42
5. FR Unia Chorzów (Dziadzia ziom) - KS Lajkonik Kraków (Darekms) 45:45

Rebels of Choice - pauzuje


8 kolejka - 27.12.2011r
ShoutBox Team - Speedway Dream Team Akademia 10:0 (277 - 177)
1. KRT Młodzi Leszno (Kayt) - Krzyżacy Toruń (Osiak) 47:43
2. LFH Unia Leszno (Majo) - KŻ Stal Rzeszów (Wasyl) 58:32
3. Zgrzeblarki Zielona Góra (PtaQQ) - Magpies Zielona Góra (sroczkins) 64:28
4. PTŻ Pabianice (Włos) - Bratek Bratkowice (ciureek) 53:37
5. Ambitni Team Leszno (Mike_UL) - Nadol Team (Nadol) 55:37
Pierwszy mecz: SDTA - SBT 8:2 (284 - 166)
Bonus: ShoutBox Team


Akademia Kubańskiej Armii - Akademia Bydgoskiej Armii 10:0 (267 - 186)
1. Huragan Poznań (Pjetr) - Ino Wicher Bydgoszcz (Cacek) 51:39
2. K.S. Unia Leszno (Arris) - Fighting Dreamers Bydgoszcz (diesvindu) 55:35
3. Unia PONIEC (Krzychu R) - Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) 54:39
4. Feniks Bydgoszcz (Rafi) - Riders Fordon (Forrest) 47:43
5. Wiedźmy Nakło (Speedwalk) - RPG Bydgoszcz (Borgen) 60:30
Pierwszy mecz: ABA - AKA 2:8 (205 - 247)
Bonus: Akademia Kubańskiej Armii


Speedway Dream Team Politechnika - MAD HEROes 8:2 (287 - 164)
1. Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) - Airbase Gniezno (Gregosi) 54:37
2. GKS Stoczniowiec Tomaszów Maz. (Zielak) - Wisłok Strzyżów (Ganzes) 53:37
3. Morawski Zgora (Rico) - Mazur Ełk (Tomato111) 42:48
4. KS Lajkonik Kraków (Darekms) - Horse Team (Horsik) 65:25
5. Polonia SDT Rzeszów (Matek)- FR Unia Chorzów (Dziadzia ziom) 73:17
Pierwszy mecz: MH - SDTP 5:5 (175 - 260)
Bonus: Speedway Dream Team Politechnika


Rebels of Choice - pauzuje


9 kolejka - 03.01.2011r
MAD HEROes - ShoutBox Team 0:10 (84 - 338)
1. FR Unia Chorzów (Dziadzia ziom) - PTŻ Pabianice (Włos) 0:75
2. Wisłok Strzyżów (Ganzes) - KRT Młodzi Leszno (Kayt) 0:75
3. Mazur Ełk (Tomato111) - Ambitni Team Leszno (Mike_UL) 23:67
4. Airbase Gniezno (Gregosi) - LFH Unia Leszno (Majo) 25:67
5. Horse Team (Horsik) - Zgrzeblarki Zielona Góra (PtaQQ) 36:54
Pierwszy mecz: SBT - MH 10:0 (300 - 150)
Bonus: ShoutBox Team


Akademia Bydgoskiej Armii - Speedway Dream Team Politechnika 8:2 (205 - 234)
1. Fighting Dreamers Bydgoszcz (diesvindu) - GKS Stoczniowiec Tomaszów Maz. (Zielak) 53:39
2. Ino Wicher Bydgoszcz (Cacek). - Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) 52:39
3. RPG Bydgoszcz (Borgen) - Morawski Zgora (Rico) 47:43
4. Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) - Polonia SDT Rzeszów (Matek) 0:75
5. Riders Fordon (Forrest) - KS Lajkonik Kraków (Darekms) 53:38
Pierwszy mecz: SDTP - ABA 8:2 (230 - 222)
Bonus: Speedway Dream Team Politechnika


Speedway Dream Team Akademia - Rebels of Choice 8:2 (253 - 197)
1. Nadol Team (Nadol) - Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) 33:57
2. Magpies Zielona Góra (sroczkins) - Izka Team (Izka) 69:21
3. Krzyżacy Toruń (Osiak) - TS Victoria Piła (Marcin335) 58:32
4. Bratek Bratkowice (ciureek) - Beniaminek Wysoka Głogowska (Adamek21) 46:44
5. KŻ Stal Rzeszów (Wasyl) - Speedway Glasgow (Robcio2x8) 47:43
Pierwszy mecz: ROC - SDTA 5:5 (190 - 248)
Bonus: Speedway Dream Team Akademia


Akademia Kubańskiej Armii - pauzuje


10 kolejka - 10.01.2011r
Rebels of Choice - Akademia Bydgoskiej Armii 4:6 (196 - 254)
1. Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) - Ino Wicher Bydgoszcz (Cacek) 48:42
2. Izka Team (Izka) - Fighting Dreamers Bydgoszcz (diesvindu) 20:70
3. Beniaminek Wysoka Głogowska (Adamek21) - Riders Fordon (Forrest) 38:52
4. Speedway Glasgow (Robcio2x8) - Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) 43:47
5. TS Victoria Piła (Marcin335) - RPG Bydgoszcz (Borgen) 47:43
Pierwszy mecz: ABA - ROC 8:2 (287 - 150)
Bonus: Akademia Bydgoskiej Armii


ShoutBox Team - Speedway Dream Team Politechnika 8:2 (231 - 208)
1. Speedway Klub Trondheim (Kaskr220990) - GKS Stoczniowiec Tomaszów Maz. (Zielak) 0:75
2. LFH Unia Leszno (Majo) - Polonia SDT Rzeszów (Matek) 54:36
3. Ambitni Team Leszno (Mike_UL) - Morawski Zgora (Rico) 63:27
4. KRT Młodzi Leszno (Kayt) - Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) 62:31
5. Zgrzeblarki Zielona Góra (PtaQQ) - KS Lajkonik Kraków (Darekms) 52:39
Pierwszy mecz: SDTP - SBT 5:5 (225 - 227)
Bonus: ShoutBox Team


Akademia Kubańskiej Armii - MAD HEROes 10:0 (323 - 127)
1. K.S. Unia Leszno (Arris) - FR Unia Chorzów (Dziadzia ziom) 69:21
2. Huragan Poznań (Pjetr) - Wisłok Strzyżów (Ganzes) 69:21
3. Wiedźmy Nakło (Speedwalk) - Mazur Ełk (Tomato111) 62:28
4. Feniks Bydgoszcz (Rafi) - Airbase Gniezno (Gregosi) 66:24
5. Unia PONIEC (Krzychu R) - Horse Team (Horsik) 57:33
Pierwszy mecz: MH - AKA 2:8 (136 - 284)
Bonus: Akademia Kubańskiej Armii


Speedway Dream Team Akademia - pauzuje


11 kolejka - 17.01.2011r
Speedway Dream Team Politechnika - Akademia Kubańskiej Armii 4:6 (213 - 243)
1. GKS Stoczniowiec Tomaszów Maz. (Zielak) - Huragan Poznań (Pjetr)
2. Victoria Tyczyn (Kasia24) - K.S. Unia Leszno (Arris) 0:75
3. Polonia SDT Rzeszów (Matek) - Unia PONIEC (Krzychu R)
4. Morawski Zgora (Rico) - Feniks Bydgoszcz (Rafi)
5. Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) - Wiedźmy Nakło (Speedwalk)
Pierwszy mecz: AKA - SDTP 10:0 (296 - 159)
Bonus: Akademia Kubańskiej Armii


MAD HEROes - Speedway Dream Team Akademia 4:6 (207 - 243)
1. BTŻ Bydgoszcz (and72) - Krzyżacy Toruń (Osiak) 40:50
2. FR Unia Chorzów (Dziadzia ziom) - Nadol Team (Nadol) 52:38
3. Horse Team (Horsik) - Magpies Zielona Góra (sroczkins) 39:51
4. Mazur Ełk (Tomato111) - Bratek Bratkowice (ciureek) 27:63
5. Wisłok Strzyżów (Ganzes) - KŻ Stal Rzeszów (Wasyl) 49:41
Pierwszy mecz: SDTA - MH 10:0 (287 - 148)
Bonus: Speedway Dream Team Akademia


ShoutBox Team - Rebels of Choice 6:4 (256 - 193)
1. KRT Młodzi Leszno (Kayt) - Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) 41:49
2. Zgrzeblarki Zielona Góra (PtaQQ) - Speedway Glasgow (Robcio2x8) 64:26
3. Ambitni Team Leszno (Mike_UL) - Beniaminek Wysoka Glogowska (adamek21) 26:63
4. LFH Unia Leszno (Majo) - TS Victoria Piła (Marcin335) 60:30
5. PTŻ Pabianice (Włos) - Izka Team (Izka) 65:25
Pierwszy mecz: ROC - SBT 0:0 (00 - 00)
Bonus: ShoutBox Team


Akademia Bydgoskiej Armii - pauzuje


12 kolejka - 24.01.2011r
Speedway Dream Team Akademia - Akademia Bydgoskiej Armii 6:4 (187 - 263)
1. Krzyżacy Toruń (Osiak) - Ino Wicher Bydgoszcz (Cacek) 47:43
2. Magpies Zielona Góra (sroczkins) - Fighting Dreamers Bydgoszcz (diesvindu) 22:68
3. Bratek Bratkowice (ciureek) - Riders Fordon (Forrest) 15:75
4. Nadol Team (Nadol) - Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) 54:36
5. KŻ Stal Rzeszów (Wasyl) - RPG Bydgoszcz (Borgen) 49:41
Pierwszy mecz: ABA - SDTA 5:5 (247 - 205)
Bonus: Speedway Dream Team Akademia


Akademia Kubańskiej Armii - ShoutBox Team 8:2 (267 - 186)
1. K.S. Real Leszno (Bolo) - Speedway Klub Trondheim (Kaskr220990) 65:25
2. Huragan Poznań (Pjetr) - PTŻ Pabianice (Włos) 63:27
3. Unia PONIEC (Krzychu R) - Zgrzeblarki Zielona Góra (PtaQQ) 51:42
4. Wiedźmy Nakło (Speedwalk) - LFH Unia Leszno (Majo) 49:41
5. Feniks Bydgoszcz (Rafi) - KRT Młodzi Leszno (Kayt) 39:51
Pierwszy mecz: SBT - AKA 4:6 (229 - 225)
Bonus: Akademia Kubańskiej Armii


Rebels of Choice - MAD HEROes 8:2 (259 - 193)
1. TS Victoria Piła (Marcin335) - Airbase Gniezno (Gregosi) 64:26
2. Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) - Horse Team (Horsik) 62:28
3. Izka Team (Izka) - FR Unia Chorzów (Dziadzia ziom) 25:65
4. Beniaminek Wysoka Glogowska (adamek21) - Mazur Ełk (Tomato111) 48:42
5. Speedway Glasgow (Robcio2x8) - Wisłok Strzyżów (Ganzes) 60:32
Pierwszy mecz: MH - ROC 0:10 (00 - 00)
Bonus: Rebels of Choice


Speedway Dream Team Politechnika - pauzuje


13 kolejka - 31.01.2011r
Speedway Dream Team Politechnika - Speedway Dream Team Akademia 8:2 (234 - 216)
1. GKS Stoczniowiec Tomaszów Maz. (Zielak) - Nadol Team (Nadol) 55:35
2. KS Lajkonik Kraków (Darekms) - Magpies Zielona Góra (sroczkins) 49:41
3. Polonia SDT Rzeszów (Matek) - Krzyżacy Toruń (Osiak) 21:69
4. Morawski Zgora (Rico) - Bratek Bratkowice (ciureek) 55:35
5. Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) - KŻ Stal Rzeszów (Wasyl) 54:36
Pierwszy mecz: SDTA - SDTP 10:0 (266 - 184)
Bonus: Speedway Dream Team Akademia


MAD HEROes - Akademia Bydgoskiej Armii 4:6 (199 - 232)
1. BTŻ Bydgoszcz (and72) - Ino Wicher Bydgoszcz (Cacek) 43:47
2. Horse Team (Horsik) - Fighting Dreamers Bydgoszcz (diesvindu) 26:64
3. Wisłok Strzyżów (Ganzes) - Riders Fordon (Forrest) 39:51
4. Mazur Ełk (Tomato111) - Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) 50:41
5. FR Unia Chorzów (Dziadzia ziom) - RPG Bydgoszcz (Borgen) 61:29
Pierwszy mecz: ABA - MH 8:2 (248 - 202)
Bonus: Akademia Bydgoskiej Armii


Akademia Kubańskiej Armii - Rebels of Choice 10:0 (268 - 184)
1.Polunia Kamienica Polska (pila1978) - Izka Team (Izka) 53:37
2.K.S. Unia Leszno (Arris) - Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) 56:34
3. Feniks Bydgoszcz (Rafi) - TS Victoria Piła (Marcin335) 57:35
4. Wiedźmy Nakło (Speedwalk) - Beniaminek Wysoka Glogowska (adamek21) 49:41
5. Unia PONIEC (Krzychu R) - Speedway Glasgow (Robcio2x8) 53:37
Pierwszy mecz: ROC - AKA 1:9 (142 - 293)
Bonus: Akademia Kubańskiej Armii


ShoutBox Team - pauzuje


14 kolejka - 07.02.2011r
Speedway Dream Team Akademia - Akademia Kubańskiej Armii 3:7 (185 - 265)
1. Bratek Bratkowice (ciureek) - K.S. Unia Leszno (Arris) 27:63
2. Nadol Team (Nadol) - Huragan Poznań (Pjetr) 27:63
3. KŻ Stal Rzeszów (Wasyl) - Feniks Bydgoszcz (Rafi) 47:43
4. Magpies Zielona Góra (sroczkins) - Wiedźmy Nakło (Speedwalk) 39:51
5. Krzyżacy Toruń (Osiak) - Unia PONIEC (Krzychu R) 45:45
Pierwszy mecz: AKA - SDTA 8:2 (224 - 212)
Bonus: Akademia Kubańskiej Armii


Akademia Bydgoskiej Armii - ShoutBox Team 8:2 (258 - 192)
1. Ino Wicher Bydgoszcz (Cacek) - Speedway Klub Trondheim (Kaskr220990) 59:31
2. Fighting Dreamers Bydgoszcz (diesvindu) - Zgrzeblarki Zielona Góra (PtaQQ) 70:20
3. Riders Fordon (Forrest) - PTŻ Pabianice (Włos) 52:38
4. RPG Bydgoszcz (Borgen) - LFH Unia Leszno (Majo) 62:28
5. Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) - KRT Młodzi Leszno (Kayt) 15:75
Pierwszy mecz: SBT - ABA 10:0 (281 - 154)
Bonus: ShoutBox Team


Rebels of Choice - Speedway Dream Team Politechnika 4:6 (133 - 290)
1. Izka Team (Izka) - GKS Stoczniowiec Tomaszów Maz. (Zielak) 26:64
2. Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) - Ralfik Lublin (Ralfik-76) 57:33
3. Speedway Glasgow (Robcio2x8) - WandaII Kraków (Richii) 0:75
4. TS Victoria Piła (Marcin335) - Morawski Zgora (Rico) 0:75
5. Beniaminek Wysoka Glogowska (adamek21) - Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) 50:43
Pierwszy mecz: SDTP - ROC 6:4 (256 - 181)
Bonus: Speedway Dream Team Politechnika


MAD HEROes - pauzuje



Ostatnio zmieniony przez Rafi 2012-02-19, 11:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Rafi
Kubańska Armia



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-02-10, 20:13   

II Liga


1. Young Tigers 14 - 12-1-1 112:28 +1363 32 pkt
2. Tigers Toruń 14 - 10-0-4 79:61 +549 25 pkt
3. POLISH SQAD 14 - 9-1-4 82:58 +517 23 pkt
4. ShoutBox % Team 14 - 8-0-6 78:62 +331 22 pkt
5. Crazy Rebels Of Choice 14 - 6-0-8 63:75 -449 14 pkt
6. Frisky Rebels 14 - 5-0-9 59:79 -315 13 pkt
7. ShoutBox 4Fun Team 14 - 2-0-12 46:94 -941 5 pkt
8. MAD DOGs 14 - 3-0-11 37:97 -1219 6 pkt***

*kolejno: rozegrane mecze, wygrane, remisy, porażki, bilans dużych pkt, bilans małych pkt, pkt

*** - klan Mad Dogs został wykluczony z rozgrywek Ligi Klanów po 13 kolejce wskutek przekroczenia limitu punktów karnych.



1 kolejka - 08.11.2011r
Tigers Toruń - MAD DOGs 6:4 (182 - 254)
1. Wojaki Toruń (Maniek1973)- Stal Rzeszów (Ptaq) 25:65
2. Leszcze Toruń (Hal9000) - Real Tarnów (Tiger1519) 0:75
3. Mistes Zakrzewko (Alvar0) - PKO Rybnik (Ojro) 51:39
4. Anioły Toronto (Kamillo2) - Unigumki Sypniewo (Damix83) 56:35
5. Anator Torun (Gruzownik)- Bad Boys Gniezno (Kolos) 50:40

ShoutBox % Team - Young Tigers 2:8 (159 - 291)
1. Jimi Team Rzeszów (Thunderkiss) - Riti Częstochowa (ArT) 17:73
2. Orzeł Gniezno (Tysiu) - Raiders Bristol (Oko) 22:68
3. Real Madryt (Zidan) - GKŻ WYBRZEŻE GDAŃSK (kris1965) 31:59
4. KS Falubaz Zielona Góra (RoulenD) - SPPSP Bydgoszcz (Jamm1) 41:49
5. Centrum Graudenz (Graudenz) - Goats Bridgwater (Jurij_trn) 48:42

ShoutBox 4Fun Team - Frisky Rebels 6:4 (239 - 214)
1. MKS Wisła Grudziądz (Raff) - STARS Leszno (lujski) 46:44
2. KS Start Toruń (Santi) - Rules Leszno (Kermit) 39:51
3. KKS Angels Poznań (BarteQ) - Bajer Team Toruń (max-wesol) 43:50
4. Mercedes Ostrów Wlkp (Domino_kmo_!) - Fishing Power (Tatar_kozak) 54:36
5. ŻKS Wysocko Wielkie (Misiek09500) - KS Stal Gorzów Wlkp. (Artt) 57:33

Crazy Rebels Of Choice - POLISH SQAD 8:2 (211 - 227)
1. Ottawa SenatoRs Łódz (Ottawa) - Wafelki Szczecin (3bobek) 60:30
2. Racing Ostrów (Sebas) - TŻ Gniezno (Blumchen) 0:75
3. MKS PILCHOWO (Siwy) - Gear Gorzów (Kron) 47:46
4. Purling Toruń (Purling) - Górczyn Gorzów Wlkp. (Kuba263) 48:42
5. Racin Aleksandrów Kujawski (Zeusracin) - Forma Szczecin (Aiwanowski) 56:34


2 kolejka - 15.11.2011r
MAD DOGs - ShoutBox 4Fun Team 6:4 (247 - 189)
Stal Rzeszów (Ptaq) - MKS Wisła Grudziądz (Raff) 52:39
PKO Rybnik (Ojro) - Mercedes Ostrów Wlkp (Domino_kmo_!) 42:48
Unigumki Sypniewo (Damix83) - ŻKS Wysocko Wielkie (Misiek09500) 62:28
Bad Boys Gniezno (Kolos)- KKS Angels Poznań (BarteQ) 16:74
Real Tarnów (Tiger1519) - Ujeścisko Gdańsk (Kosraf76) 75:0

Young Tigers - Crazy Rebels Of Choice 10:0 (318 - 119)
1 Riti Częstochowa (ArT) - MKS PILCHOWO (Siwy) 54:36
2 Goats Bridgwater (Jurij_trn) - Purling Toruń (Purling) 63:29
3 Raiders Bristol (Oko) - Racin Aleksandrów Kujawski (Zeusracin) 75:0
4 GKŻ WYBRZEŻE GDAŃSK (kris1965) - Arasy Płock (Devilt1) 57:33
5 Dragons Leicester (Shidadu) - Ottawa SenatoRs Łódz (Ottawa) 69:21

POLISH SQAD - ShoutBox % Team 8:2 (257 - 193)
1. Wafelki Szczecin (3bobek) - Hornets Gorzów Wlkp. (Koziu87) 15:75
2. Forma Szczecin (Aiwanowski) - Centrum Graudenz (Graudenz) 60:30
3. Górczyn Gorzów Wlkp. (Kuba263) - Real Madryt (Zidan) 66:24
4. TŻ Gniezno (Blumchen) - KS Falubaz Zielona Góra (RoulenD) 51:39
5. Gear Gorzów (Kron) - Uniibax Toruń (Cieśli) 65:25

Frisky Rebels - Tigers Toruń 8:2 (214 - 236)
1. Fishing Power (Tatar_kozak) - Leszcze Toruń (Hal9000) 21:69
2. STARS Leszno (lujski) - Wojaki Toruń (Maniek1973) 51:39
3. Stal Toruń (Martinez) - Anioły Toronto (Kamillo2) 46:44
4. Rules Leszno (Kermit) - Anator Torun (Gruzownik) 48:42
5. Bajer Team Toruń (max-wesol) - Mistes Zakrzewko (Alvar0) 48:42


3 kolejka - 22.11.2011r
Young Tigers - MAD DOGs 10:0 (315 - 135)
Riti Częstochowa (ArT) - Stal Rzeszów (Ptaq) 75:15
Raiders Bristol (Oko) - PKO Rybnik (Ojro) 64:26
GKŻ WYBRZEŻE GDAŃSK (kris1965) - Unigumki Sypniewo (Damix83) 55:35
Goats Bridgwater (Jurij_trn) - Bad Boys Gniezno (Kolos) 61:29
SPPSP Bydgoszcz (Jamm1) - Real Tarnów (Tiger1519) 60:30

ShoutBox % Team - Tigers Toruń 8:2 (265 - 187)
1. Orzeł Gniezno (Tysiu) - Krzyżacy R3 Toruń (Kamykov) 49:41
2. Uniibax Toruń (Cieśli) - Wojaki Toruń (Maniek1973) 63:27
3. Centrum Graudenz (Graudenz) - Mistes Zakrzewko (Alvar0) 47:43
4. Hornets Gorzów Wlkp. (Koziu87) - Anioły Toronto (Kamillo2) 65:25
5. POWER Gniezno (Hyziu) - Leszcze Toruń (Hal9000) 41:51

ShoutBox 4Fun Team - POLISH SQAD 2:8 (183 - 271)
1. KKS Angels Poznań (BarteQ) - Wafelki Szczecin (3bobek) 48:42
2. ŻKS Wysocko Wielkie (Misiek09500) - Górczyn Gorzów Wlkp. (Kuba263) 33:59
3. MKS Wisła Grudziądz (Raff) - TŻ Gniezno (Blumchen) 36:56
4. Mercedes Ostrów Wlkp (Domino_kmo_!) - Forma Szczecin (Aiwanowski) 38:52
5. KS Start Toruń (Santi) - Gear Gorzów (Kron) 28:62

Crazy Rebels Of Choice - Frisky Rebels 6:4 (211 - 227)
1. SNA 2001 (Zajac) - Stal Toruń (Martinez) 44:46
2. Ottawa SenatoRs Łódz (Ottawa) - TŻ Cementralniści Żory (czyzu43) 51:39
3. Racin Aleksandrów Kujawski (Zeusracin) - Bajer Team Toruń (max-wesol) 55:36
4. Arasy Płock (Devilt1) - Rules Leszno (Kermit) 61:31
5. MKS PILCHOWO (Siwy) - STARS Leszno (lujski) 0:75


4 kolejka - 29.11.2011r
Tigers Toruń - ShoutBox 4Fun Team 8:2 (276 - 183)
1 Anator Torun (Gruzownik)- KS Start Toruń (Santi) 52:38
2. Anioły Toronto (Kamillo2)- MKS Wisła Grudziądz (Raff) 62:29
3. Wojaki Toruń (Maniek1973)- ŻKS Wysocko Wielkie (Misiek09500) 40:53
4 Mistes Zakrzewko (Alvar0) - KKS Angels Poznań (BarteQ) 60:33
5. Leszcze Toruń (Hal9000)-Mercedes Ostrów Wlkp (Domino_kmo_!) 62:30

MAD DOGs - Crazy Rebels Of Choice 7-1 (196 - 164)
1. KOLGIZ Kraków (gizmo7) - SNA 2001 (Zajac) 0:0
2. Unigumki Sypniewo (Damix83) - Racin Aleksandrów Kujawski (Zeusracin) 45:45
3. Real Tarnów (Tiger1519) - Arasy Płock (Devilt1) 55:35
4. PKO Rybnik (Ojro) - Purling Toruń (Purling) 50:40
5. Stal Rzeszów (Ptaq) - Racing Ostrów (Sebas) 46:44

POLISH SQAD - Young Tigers 5:5 (192-258)
1. Górczyn Gorzów Wlkp. (Kuba263) - Raiders Bristol (Oko) 45:45
2. Wafelki Szczecin (3bobek) - Riti Częstochowa (ArT) 15:75
3. Gear Gorzów (Kron) - Goats Bridgwater (Jurij_trn) 51:39
4. TŻ Gniezno (Blumchen) - Dragons Leicester (Shidadu) 47:43
5. Forma Szczecin (Aiwanowski) - GKŻ WYBRZEŻE GDAŃSK (kris1965) 34:56

Frisky Rebels - ShoutBox % Team 8:2 (247 - 203)
1. Stal Toruń (Martinez) - Uniibax Toruń (Cieśli) 57:33
2. STARS Leszno (lujski) - Centrum Graudenz (Graudenz) 47:43
3. Fishing Power (Tatar_kozak) - Hornets Gorzów Wlkp. (Koziu87) 38:52
4. Bajer Team Toruń (max-wesol) - KS Falubaz Zielona Góra (RoulenD) 47:43
5. Rules Leszno (Kermit) - Real Madryt (Zidan) 58:32


5 kolejka - 06.12.2011r
Young Tigers - Frisky Rebels 10:0 (296 - 156)
1. Riti Częstochowa (ArT) - Stal Toruń (Martinez) 53:39
2. Dragons Leicester (Shidadu) - Fishing Power (Tatar_kozak) 69:21
3. GKŻ WYBRZEŻE GDAŃSK (kris1965) - Bajer Team Toruń (max-wesol) 56:34
4. Goats Bridgwater (Jurij_trn) - STARS Leszno (lujski) 68:22
5. SPPSP Bydgoszcz (Jamm1) - Rules Leszno (Kermit) 50: 40

MAD DOGs - POLISH SQAD 4:6 (192 - 259)
Unigumki Sypniewo (Damix83) - Wafelki Szczecin (3bobek) 56:34
Stal Rzeszów (Ptaq) - Górczyn Gorzów Wlkp. (Kuba263) 17:73
PKO Rybnik (Ojro) - Forma Szczecin (Aiwanowski) 29:61
KOLGIZ Kraków (gizmo7) - Gear Gorzów (Kron) 54:37
Real Tarnów (Tiger1519) - TŻ Gniezno (Blumchen) 36:54

ShoutBox 4Fun Team - ShoutBox % Team 4:6 (179 - 256)
1. MKS Wisła Grudziądz (Raff) - Centrum Graudenz (Graudenz) 66:24
2. KKS Angels Poznań (BarteQ) - Hornets Gorzów Wlkp. (Koziu87) 27:63
3. Mercedes Ostrów Wlkp (Domino_kmo_!) - Orzeł Gniezno (Tysiu) 0:75
4. ŻKS Wysocko Wielkie (Misiek09500) - Uniibax Toruń (Cieśli) 47:43
5. KS Start Toruń (Santi) - POWER Gniezno (Hyziu) 39:51

Crazy Rebels Of Choice - Tigers Toruń 4:6 (218 - 218)
1. Arasy Płock (Devilt1) - Krzyżacy R3 Toruń (Kamykov) 72:18
2. Racin Aleksandrów Kujawski (Zeusracin) - Wojaki Toruń (Maniek1973) 40:50
3. Purling Toruń (Purling) - Mistes Zakrzewko (Alvar0) 74:17
4. CKM Krosno (Dada23) - Anioły Toronto (Kamillo2) 32:58
5. MKS PILCHOWO (Siwy) - Leszcze Toruń (Hal9000) 0:75


6 kolejka - 13.12.2011r
Tigers Toruń - POLISH SQAD 6:4 (224 - 228)
1. Anator Torun (Gruzownik)- Wafelki Szczecin (3bobek) 60:30
2 Wojaki Toruń (Maniek1973) - Forma Szczecin (Aiwanowski) 32:58
3. Leszcze Toruń (Hal9000) - Górczyn Gorzów Wlkp. (Kuba263) 46:44
4 Mistes Zakrzewko (Alvar0) - TŻ Gniezno (Blumchen) 35:57
5. Anioły Toronto (Kamillo2) - Gear Gorzów (Kron) 51:39

ShoutBox % Team - Crazy Rebels Of Choice 8:2 (281 - 169)
1. Hornets Gorzów Wlkp. (Koziu87) - SNA 2001 (Zajac) 50:40
2. Uniibax Toruń (Cieśli) - Purling Toruń (Purling) 66:24
3. Centrum Graudenz (Graudenz) - Arasy Płock (Devilt1) 59:31
4. KS Falubaz Zielona Góra (RoulenD) - Racin Aleksandrów Kujawski (Zeusracin) 41:49
5. Orzeł Gniezno (Tysiu) - Ottawa SenatoRs Łódz (Ottawa) 65:25

ShoutBox 4Fun Team - Young Tigers 4:6 (203 - 232)
1. Ujeścisko Gdańsk (Kosraf76) - Dragons Leicester (Shidadu) 15:75
2. KS Start Toruń (Santi) - Riti Częstochowa (ArT) 75:0
3. MKS Wisła Grudziądz (Raff) - GKŻ WYBRZEŻE GDAŃSK (kris1965) 40:50
4. ŻKS Wysocko Wielkie (Misiek09500) - SPPSP Bydgoszcz (Jamm1) 46:44
5. KKS Angels Poznań (BarteQ) - Goats Bridgwater (Jurij_trn) 27:63

Frisky Rebels - MAD DOGs 8:2 (271 - 179)
Bajer Team Toruń (max-wesol) - Unigumki Sypniewo (Damix83) 51:39
Rules Leszno (Kermit) - Stal Rzeszów (Ptaq) 72:18
STARS Leszno (lujski) - PKO Rybnik (Ojro) 53:37
Stal Toruń (Martinez) - KOLGIZ Kraków (gizmo7) 43:47
KS Stal Gorzów Wlkp. (Artt) - Real Tarnów (Tiger1519) 52:38


7 kolejka - 20.12.2011r
MAD DOGs - ShoutBox % Team 4:6 (189 - 249)
KOLGIZ Kraków (gizmo7) - Hornets Gorzów Wlkp. (Koziu87) 48:42
Real Tarnów (Tiger1519) - Real Madryt (Zidan) 65:25
Unigumki Sypniewo (Damix83) - Uniibax Toruń (Cieśli) 41:49
PKO Rybnik (Ojro) - Orzeł Gniezno (Tysiu) 35:58
Stal Rzeszów (Ptaq) - Jimi Team Rzeszów (Thunderkiss) 0:75

Young Tigers - Tigers Toruń 10:0 (270 - 181)
1. Dragons Leicester (Shidadu) - Krzyżacy R3 Toruń (Kamykov) (57:33)
2. SPPSP Bydgoszcz (Jamm1) - Wojaki Toruń (Maniek1973) (50:40)
3. Goats Bridgwater (Jurij_trn) - Leszcze Toruń (Hal9000) (57:34)
4. GKŻ WYBRZEŻE GDAŃSK (kris1965) - Mistes Zakrzewko (Alvar0) (55:35)
5. Raiders Bristol (Oko) - Anioły Toronto (Kamillo2) (51:39)

POLISH SQAD - Frisky Rebels 10:0 (316 - 134)
1. Wafelki Szczecin (3bobek) - Stal Toruń (Martinez) 69:21
2. Gear Gorzów (Kron) - Rules Leszno (Kermit) 67:23
3. TŻ Gniezno (Blumchen) - KS Stal Gorzów Wlkp. (Artt) 57:33
4. Forma Szczecin (Aiwanowski) - TŻ Cementralniści Żory (czyzu43) 59:31
5. Górczyn Gorzów Wlkp. (Kuba263) - Fishing Power (Tatar_kozak) 64:26

Crazy Rebels Of Choice - ShoutBox 4Fun Team 8:2 (256 - 197)
1. Sna Emigracja (Mariusz27) - MKS Wisła Grudziądz (Raff) 53:40
2. Arasy Płock (Devilt1) - KS Wysocko Wielkie (Misiek09500) 52:38
3. Racing Ostrów (Sebas) - KKS Angels Poznań (BarteQ) 60:30
4. Racin Aleksandrów Kujawski (Zeusracin) - KS Start Toruń (Santi) 54:36
5. Purling Toruń (Purling) - SK Lewki Częstochowa (Thomasso) 37:53


8 kolejka - 27.12.2011r
ShoutBox % Team - MAD DOGs 10:0 (306 - 132)
1. Hornets Gorzów Wlkp. (Koziu87) - KOLGIZ Kraków (gizmo7) 68:22
2. Real Madryt (Zidan) - Real Tarnów (Tiger1519) 46:44
3. Uniibax Toruń (Cieśli) - Unigumki Sypniewo (Damix83) 56:37
4. Orzeł Gniezno (Tysiu) - PKO Rybnik (Ojro) 61:29
5. Jimi Team Rzeszów (Thunderkiss) - Stal Rzeszów (Ptaq) 75:0
Pierwszy mecz: MD - SB%T 4:6 (189 - 249)
Bonus: ShoutBox % Team


Tigers Toruń - Young Tigers 7:3 (266 - 169)
1. Leszcze Toruń (Hal9000) - Dragons Leicester (Shidadu) 54:36
2. Mistes Zakrzewko (Alvar0)- Raiders Bristol (Oko) 75:0
3. Anator Torun (Gruzownik) - GKŻ WYBRZEŻE GDAŃSK (kris1965) 44:46
4. Krzyżacy R3 Toruń (Kamykov) - SPPSP Bydgoszcz (Jamm1) 48:42
5. Wojaki Toruń (Maniek1973) - Goats Bridgwater (Jurij_trn) 45:45
Pierwszy mecz: YT - TT 10:0 (270 - 181)
Bonus: Young Tigers


Frisky Rebels - POLISH SQAD 3:7 (237 - 213)
1. KS Stal Gorzów Wlkp. (Artt) - Wafelki Szczecin (3bobek) 65:25
2. STARS Leszno (lujski) - Forma Szczecin (Aiwanowski) 45:45
3. Stal Toruń (Martinez) - Górczyn Gorzów Wlkp. (Kuba263) 44:46
4. Bajer Team Toruń (max-wesol) - TŻ Gniezno (Blumchen) 44:46
5. Rules Leszno (Kermit) - Gear Gorzów (Kron) 39:51
Pierwszy mecz: PS - FR 10:0 (316 - 134)
Bonus: POLISH SQAD


ShoutBox 4Fun Team - Crazy Rebels Of Choice 4:6 (231 - 219)
1. KKS Angels Poznań (BarteQ) - SNA 2001 (Zajac) 29:61
2. SK Lewki Częstochowa (Thomasso) - Purling Toruń (Purling) 64:26
3. Mercedes Ostrów Wlkp (Domino_kmo_!) - Arasy Płock (Devilt1) 25:65
4. MKS Wisła Grudziądz (Raff) - Racin Aleksandrów Kujawski (Zeusracin) 72:18
5. KS Start Toruń (Santi) - Sna Emigracja (Mariusz27) 41:49
Pierwszy mecz: CRoC - SB4FT 8:2 (256 - 197)
Bonus: Crazy Rebels Of Choice



9 kolejka - 03.01.2011r
POLISH SQAD - Tigers Toruń 6:4 (209 - 226)
1. Gear Gorzów (Kron) - Anioły Toronto (Kamillo2) 53:37
2. Górczyn Gorzów Wlkp. (Kuba263) - Mistes Zakrzewko (Alvar0) 0:75
3. Forma Szczecin (Aiwanowski) - Wolni Toronto (Zuli) 72:18
4. Wafelki Szczecin (3bobek) - Leszcze Toruń (Hal9000) 20:70
5. TŻ Gniezno (Blumchen) - Wojaki Toruń (Maniek1973) 64:26
Pierwszy mecz: TT - PS 6:4 (224 - 228)
Bonus: Tigers Toruń


Crazy Rebels Of Choice - ShoutBox % Team 8:2 (275 - 179)
1. SNA 2001 (Zajac) - POWER Gniezno (Hyziu) 66:26
2. Purling Toruń (Purling) - Uniibax Toruń (Cieśli) 53:39
3. Arasy Płock (Devilt1) - Orzeł Gniezno (Tysiu) 46:44
4. Racin Aleksandrów Kujawski (Zeusracin) - Centrum Graudenz (Graudenz) 67:23
5. Sna Emigracja (Mariusz27) - Hornets Gorzów Wlkp. (Koziu87) 43:47
Pierwszy mecz: SB%T - CRoC 8:2 (281 - 169)
Bonus: ShoutBox % Team


Young Tigers - ShoutBox 4Fun Team 10:0 (306 - 147)
1. Riti Częstochowa (ArT) - MKS Wisła Grudziądz (Raff) 64:27
2. Goats Bridgwater (Jurij_trn) - ŻKS Wysocko Wielkie (Misiek09500) 56:36
3. SPPSP Bydgoszcz (Jamm1) - KKS Angels Poznań (BarteQ) 58:32
4. Dragons Leicester (Shidadu) - Mercedes Ostrów Wlkp (Domino_kmo_!) 67:23
5. GKŻ WYBRZEŻE GDAŃSK (kris1965) - SK Lewki Częstochowa (Thomasso) 61:29
Pierwszy mecz: SB4FT - YT 4:6 (203 - 232)
Bonus: Young Tigers


MAD DOGs - Frisky Rebels 6:2 (171 - 164)
1. Bad Boys Gniezno (Kolos) - Stal Toruń (Martinez) 0:0
2. KOLGIZ Kraków (gizmo7) - Bajer Team Toruń (max-wesol) 58:32
3. Unigumki Sypniewo (Damix83) - STARS Leszno (lujski) 50:40
4. Real Tarnów (Tiger1519) - Rules Leszno (Kermit) 63:27
5. PKO Rybnik (Ojro) - KS Stal Gorzów Wlkp. (Artt) 0:75
Pierwszy mecz: FR - MD 8:2 (271 - 179)
Bonus: Frisky Rebels



10 kolejka - 10.01.2011r
Frisky Rebels - Young Tigers 2:8 (167 - 271)
1. Fishing Power (Tatar_kozak) - Riti Częstochowa (ArT) 0:75
2. Rules Leszno (Kermit) - SPPSP Bydgoszcz (Jamm1) 40:50
3. STARS Leszno (lujski) - GKŻ WYBRZEŻE GDAŃSK (kris1965) 42:51
4. Stal Toruń (Martinez) - Goats Bridgwater (Jurij_trn) 52:38
5. Bajer Team Toruń (max-wesol) - Raiders Bristol (Oko) 33:57
Pierwszy mecz: YT - FR 10:0 (296 - 156)
Bonus: Young Tigers


POLISH SQAD - MAD DOGs 8:2 (304 - 116)
1. Wafelki Szczecin (3bobek) - brak zawodnika 75:0
2. TŻ Gniezno (Blumchen) - PKO Rybnik (Ojro) 75:0
3. Górczyn Gorzów Wlkp. (Kuba263) - Unigumki Sypniewo (Damix83) 57:33
4. Gear Gorzów (Kron) - Real Tarnów (Tiger1519) 66:24
5. Forma Szczecin (Aiwanowski) - KOLGIZ Kraków (gizmo7) 31:59
Pierwszy mecz: MD - PS 4:6 (192 - 259)
Bonus: POLISH SQAD


ShoutBox % Team - ShoutBox 4Fun Team 10:0 (288 - 152)
1. POWER Gniezno (Hyziu) - ŻKS Wysocko Wielkie (Misiek09500) 53:39
2. Uniibax Toruń (Cieśli) - KKS Angels Poznań (BarteQ) 59:31
3. Centrum Graudenz (Graudenz) - MKS Wisła Grudziądz (Raff) 52:41
4. Orzeł Gniezno (Tysiu) - Mercedes Ostrów Wlkp (Domino_kmo_!) 75:0
5. Hornets Gorzów Wlkp. (Koziu87) - SK Lewki Częstochowa (Thomasso) 49:41
Pierwszy mecz: SB4FT - SB%T 4:6 (179 - 256)
Bonus: ShoutBox % Team


Tigers Toruń - Crazy Rebels Of Choice 6:4 (261 - 189)
1. Liverpool Toruń (Milenium) - SNA 2001 (Zajac) 42:48
2. Mistes Zakrzewko (Alvar0) - Purling Toruń (Purling) 56:34
3. Leszcze Toruń (Hal9000) - Arasy Płock (Devilt1) 67:23
4. Anioły Toronto (Kamillo2) - Racin Aleksandrów Kujawski (Zeusracin) 61:29
5. Wojaki Toruń (Maniek1973) - Sna Emigracja (Mariusz27) 35:55
Pierwszy mecz: CRoC - TT 4:6 (218 - 218)
Bonus: Tigers Toruń



11 kolejka - 17.01.2011r
ShoutBox 4Fun Team - Tigers Toruń 4:6 (180 - 258)
1. SK Lewki Częstochowa (Thomasso) - Leszcze Toruń (Hal9000) 65:25
2. MKS Wisła Grudziądz (Raff) - Wojaki Toruń (Maniek1973) 64:29
3. KS Start Toruń (Santi) - Anioły Toronto (Kamillo2) 21:69
4. ŻKS Wysocko Wielkie (Misiek09500) - Mistes Zakrzewko (Alvar0) 0:75
5. KKS Angels Poznań (BarteQ) - Rydzykanci Toruń (Solitary) 30:60
Pierwszy mecz: TT - SB4FT 8:2 (276 - 183)
Bonus: Tigers Toruń


Crazy Rebels Of Choice - MAD DOGs 8:2 (272 - 148)
1. Purling Toruń (Purling) - Unigumki Sypniewo (Damix83) 22:68
2. Arasy Płock (Devilt1) - Stal Rzeszów (Ptaq) 75:0
3. Racing Ostrów (Sebas) - PKO Rybnik (Ojro) 75:0
4. SNA 2001 (Zajac) - KOLGIZ Kraków (gizmo7) 50:40
5. Sna Emigracja (Mariusz27) - Real Tarnów (Tiger1519) 50:40
Pierwszy mecz: MD - CRoC 7-1 (196 - 164)
Bonus: Crazy Rebels Of Choice


Young Tigers - POLISH SQAD 10:0 (287 - 163)
1. Dragons Leicester (Shidadu) - Wafelki Szczecin (3bobek) 68:22
2. Riti Częstochowa (ArT) - Gear Gorzów (Kron) 57:33
3. Goats Bridgwater (Jurij_trn) - TŻ Gniezno (Blumchen) 49:41
4. Raiders Bristol (Oko) - Forma Szczecin (Aiwanowski) 65:25
5. GKŻ WYBRZEŻE GDAŃSK (kris1965) - Górczyn Gorzów Wlkp. (Kuba263) 48:42
Pierwszy mecz: PS - YT 5:5 (192-258)
Bonus: Young Tigers


ShoutBox % Team - Frisky Rebels 8:2 (257 - 196)
1. Hornets Gorzów Wlkp. (Koziu87) - Stal Toruń (Martinez) 50:40
2. POWER Gniezno (Hyziu) - Bajer Team Toruń (max-wesol) 44:46
3. Uniibax Toruń (Cieśli) - STARS Leszno (lujski) 54:39
4. Orzeł Gniezno (Tysiu) - KS Stal Gorzów Wlkp. (Artt) 59:31
5. Centrum Graudenz (Graudenz) - Rules Leszno (Kermit) 50:40
Pierwszy mecz: FR - SB%T 8:2 (247 - 203)
Bonus: ShoutBox % Team



12 kolejka - 24.01.2011r
MAD DOGs - Young Tigers 2:8 (151 - 254)
1. Stal Rzeszów (Ptaq - Dragons Leicester (Shidadu) 75:0
2. brak zawodnika - Raiders Bristol (Oko) 0:75
3. Unigumki Sypniewo (Damix83)- SPPSP Bydgoszcz (Jamm1) 40:50
4. KOLGIZ Kraków (gizmo7) - GKŻ WYBRZEŻE GDAŃSK (kris1965) 0:75
5. Real Tarnów (Tiger1519)- Goats Bridgwater (Jurij_trn) 36:54
Pierwszy mecz: YT - MD 10:0 (315 - 135)
Bonus: Young Tigers


Tigers Toruń - ShoutBox % Team 6:4 (249 - 204)
1. Leszcze Toruń (Hal9000) - Hornets Gorzów Wlkp. (Koziu87) 43:47
2. Anioły Toronto (Kamillo2) - Uniibax Toruń (Cieśli) 66:24
3. Rydzykanci Toruń (Solitary) - Orzeł Gniezno (Tysiu) 54:39
4. Mistes Zakrzewko (Alvar0) - Centrum Graudenz (Graudenz) 47:43
5. Wojaki Toruń (Maniek1973) - POWER Gniezno (Hyziu) 39:51
Pierwszy mecz: SB%T - TT 8:2 (265 - 187)
Bonus: ShoutBox % Team


POLISH SQAD - ShoutBox 4Fun Team 8:2 (311 - 109)
1. TŻ Gniezno (Blumchen) - Ujeścisko Gdańsk (Kosraf76) 60:30
2. Górczyn Gorzów Wlkp. (Kuba263) - ŻKS Wysocko Wielkie (Misiek09500) 75:0
3. Wafelki Szczecin (3bobek) - KKS Angels Poznań (BarteQ) 44:46
4. Forma Szczecin (Aiwanowski) - KS Start Toruń (Santi) 75:0
5. Gear Gorzów (Kron) - MKS Wisła Grudziądz (Raff) 57:33
Pierwszy mecz: SB4FT - PS 2:8 (183 - 271)
Bonus: POLISH SQAD


Frisky Rebels - Crazy Rebels Of Choice 10:0 (281 - 157)
1. Rules Leszno (Kermit) - Racing Ostrów (Sebas) 56:34
2. Bajer Team Toruń (max-wesol) - Purling Toruń (Purling) 54:39
3. KS Stal Gorzów Wlkp. (Artt) - Ottawa SenatoRs Łódz (Ottawa) 75:0
4. Stal Toruń (Martinez) - Racin Aleksandrów Kujawski (Zeusracin) 46:44
5. STARS Leszno (lujski) - Arasy Płock (Devilt1) 50:40
Pierwszy mecz: CRoC - FR 6:4 (211 - 227)
Bonus: Frisky Rebels



13 kolejka - 31.01.2011r
ShoutBox 4Fun Team - MAD DOGs 10:0 (200 - 0)
Pierwszy mecz: MD - SB4FT 6:4 (247 - 189)
Bonus: ShoutBox 4Fun Team


Crazy Rebels Of Choice - Young Tigers 4:6 (207 - 249)
1. Purling Toruń (Purling) - Riti Częstochowa (ArT) 24:66
2. SNA 2001 (Zajac) - Raiders Bristol (Oko) 39:51
3. Sna Emigracja (Mariusz27) - Dragons Leicester (Shidadu) 38:55
4. Bulwell (Krzmle) - GKŻ WYBRZEŻE GDAŃSK (kris1965) 56:37
5. Racin Aleksandrów Kujawski (Zeusracin) - SPPSP Bydgoszcz (Jamm1) 50:40
Pierwszy mecz: YT - CRoC 10:0 (318 - 119)
Bonus: Young Tigers


ShoutBox % Team - POLISH SQAD 8:2 (280 - 173)
1. Uniibax Toruń (Cieśli) - Wafelki Szczecin (3bobek) 64:26
2. POWER Gniezno (Hyziu) - Górczyn Gorzów Wkp. (Kuba263) 43:50
3. Orzeł Gniezno (Tysiu) - Forma Szczecin (Aiwanowski) 52:38
4. Centrum Graudenz (Graudenz) - TŻ Gniezno (Blumchen) 46:44
5. Hornets Gorzów Wlkp. (Koziu87) - Gear Gorzów (Kron) 75:15
Pierwszy mecz: PS - SB%T 8:2 (257 - 193)
Bonus: ShoutBox % Team


Tigers Toruń - Frisky Rebels 10:0 (303 - 132)
1. Rydzykanci Toruń (Solitary) - Stal Toruń (Martinez) 75:0
2. Mistes Zakrzewko (Alvar0) - Bajer Team Toruń (max-wesol) 53:37
3. Anioły Toronto (Kamillo2) - KS Stal Gorzów Wlkp. (Artt) 58:32
4. Wojaki Toruń (Maniek1973) - TŻ Cementralniści Żory (czyzu43) 56:34
5. Leszcze Toruń (Hal9000) - STARS Leszno (lujski) 61:29
Pierwszy mecz: FR - TT 8:2 (214 - 236)
Bonus: Tigers Toruń



14 kolejka - 07.02.2011r
MAD DOGs - Tigers Toruń 0:10 (0 - 200)
Pierwszy mecz: TT - MD 6:4 (182 - 254)
Bonus: Tigers Toruń


Young Tigers - ShoutBox % Team 8:2 (273 - 180)
1. Riti Częstochowa (ArT) - Uniibax Toruń (Cieśli) 25:65
2. Dragons Leicester (Shidadu) - Centrum Graudenz (Graudenz) 60:30
3. Raiders Bristol (Oko) - Orzeł Gniezno (Tysiu) 71:19
4. GKŻ WYBRZEŻE GDAŃSK (kris1965) - Hornets Gorzów Wlkp. (Koziu87) 54:36
5. Goats Bridgwater (Jurij_trn) - POWER Gniezno (Hyziu) 63:30
Pierwszy mecz: SB%T - YT 2:8 (159 - 291)
Bonus: Young Tigers


Frisky Rebels - ShoutBox 4Fun Team 8:2 (268 - 169)
1. Bajer Team Toruń (max-wesol) - MKS Wisła Grudziądz (Raff) 54:36
2. Rules Leszno (Kermit) - ŻKS Wysocko Wielkie (Misiek09500) 51:39
3. TŻ Cementralniści Żory (czyzu43) - KKS Angels Poznań (BarteQ) 37:53
4. STARS Leszno (lujski) - KS Start Toruń (Santi) 75:0
5. Stal Toruń (Martinez) - SK Lewki Częstochowa (Thomasso) 51:41
Pierwszy mecz: SB4FT - FR 6:4 (239 - 214)
Bonus: Frisky Rebels


POLISH SQAD - Crazy Rebels Of Choice 8:2 (247 - 203)
1. Wafelki Szczecin (3bobek) - Bulwell (Krzmle) 22 : 68
2. Gear Gorzów (Kron) - Purling Toruń (Purling) 66 : 24
3. TŻ Gniezno (Blumchen) - Arasy Płock (Devilt1) 60 : 30
4. Górczyn Gorzów Wlkp. (Kuba263) - Ottawa SenatoRs Łódz (Ottawa) 47 : 43
5. Forma Szczecin (Aiwanowski) - Racing Ostrów (Sebas) 52 : 38
Pierwszy mecz: CRoC - PS 8:2 (211 - 227)
Bonus: POLISH SQAD
Ostatnio zmieniony przez Rafi 2012-02-11, 11:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Rafi
Kubańska Armia



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-02-10, 20:15   

III Liga


1. Speedway Dragons 14 - 12-0-2 114:27 +1151 31 pkt
2. Miszczowie Slołłeja 14 - 12-0-2 87:51 +693 30 pkt
3. PARENT'E OLIWIA'S 14 - 9-0-5 81:59 +517 22 pkt
4. Wild Tigers 14 - 6-0-8 67:73 -133 15 pkt
5. Whiskey Drinkers 14 - 6-0-8 62:78 +42 14 pkt
6. Fanatycy Falubazu 14 - 4-0-10 58:82 -349 12 pkt
7. Team X-Fighters 14 - 4-0-10 54:86 -432 9 pkt
8. Speedway Lightnings 14 - 3-0-11 36:104 -1341 7 pkt


*kolejno: rozegrane mecze, wygrane, remisy, porażki, bilans dużych pkt, bilans małych pkt, pkt




1 kolejka - 08.11.2011r
Wild Tigers - PARENT'E OLIWiA'S 8:2 (261 - 189)
1. Slowackiego Zielona Góra (Adam_zg) - gonzalo81 toruń (gonzalo81) 61:29
2. Fular Gniezno (Zaryka) - The Bill Brodnica (Joaquin) 55:35
3. Overspeed Bydgoszcz (Snappy) - Orzeł Wola Skorzęcka(Orlitto) 45:45
4. Victoria Polonia Piła (Krzychu335) - Stal Janówko (Malin017) 55:35
5. Fastersi (Xmenx) - Komandosi Korniaktów (siux) 45:45

Miszczowie Slołłeja - Fanatycy Falubazu 8:2 (275 - 177)
1. Ministranci Gniezno (biskuppp) - Pająki Zielona Góra (Marcel) 50:40
2. Nieuchwytni Gębarzewo (Pawelek) - FALUBAZ WYSOKIE (Wysokie) 54:38
3. Weed Smokers Grudziądz (Pawlo84) - KS Chynów Zielona Góra (RozEk) 68:22
4. Trilux Gniezno (Piotrekgno) - Kociaki Zielona góra (Doris) 64:26
5. Victoria Gniezno (victorski) - Tylko Zielona Góra (Kasa) 39:51

Speedway Dragons - Speedway Lightnings 10:0 (328 - 109)
1. OLEK Zielona Góra (Olek-66) - Kopka Radostków (Muchsson) 75:0
2. Petarda Gdańsk (Lyrak) - Pepersi Tarnów (Pawelgzk) 60:32
3. Skorpiony Staropole (Mtaisner) - Speedway Koszalin (Boniek66) 68:22
4. Duma Katalonii (Czehoo) - Nike Speedway Club Leszno (Kalus46) 58:32
5. WKŻ Polfa Tarchomin (Adrian) - Speedway Graudenz (Szynszyle) 67:23

Whiskey Dringers - Team X-Fighters 8:2 (266 - 187)
1. Buroki Czudec (Me-to) - Piaski City Tarnów (yarado) 32:58
2. Speedway Pawłowo (Grando) - Agness Częstochowa (Szmergiel99) 58:32
3. SOS Dan Gorzów Wielkopolski (Kouta) - Black Riders Leszno (Speedway_fighter) 67:23
4. ZKS Stal Rzeszów (Rider17) - Wolves Krosno (margier24) 55:35
5. Tytania Rzeszów (Mak) - ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston) 54:39



2 kolejka - 15.11.2011r
PARENT'E OLIWiA'S - Speedway Dragons 2:8 (212 - 239)
1. ŻKS Unia Leszno ( Schumi85) - Skorpiony Staropole (Mtaisner) 52:38
2. Komandosi Korniaktów (siux) - OLEK Zielona Góra (Olek-66) 41:49
3. Stal Janówko (Malin017) - Unibax Toruń (Snejku) 33:57
4. The Bill Brodnica (Joaquin) - WKŻ Polfa Tarchomin (Adrian) 42:49
5..Orzeł Wola Skorzęcka(Orlitto) - Petarda Gdańsk (Lyrak) 44:46

Whiskey Dringers - Miszczowie Slołłeja 7:3 (265 - 185)
1. Buroki Czudec (Me-to) - Trilux Gniezno (Piotrekgno) 54:36
2. ZKS Stal Rzeszów (Rider17) - Weed Smokers Grudziądz (Pawlo84) 43:47
3. SOS Dan Gorzów Wielkopolski (Kouta) - Stupki Gniezno (Einstein) 75:15
4. Car(L)os Team Gyddanyzc (CarLos_Wallace) - Ministranci Gniezno (biskuppp) 45:45
5. Tytania Rzeszów (Mak) - Nieuchwytni Gębarzewo (Pawelek) 48:42

Speedway Lightnings - Wild Tigers 4:6 (213 - 207)
1. KŻ Unia Tarnów (Speedway88) - Slowackiego Zielona Góra (Adam_zg) 37:53
2. Kopka Radostków (Muchsson) - Overspeed Bydgoszcz (Snappy) 43:47
3. Speedway Koszalin (Boniek66) - WC Buce Częstochowa (Pidziu88) 75:0
4. Pepersi Tarnów (Pawelgzk) - Fular Gniezno (Zaryka) 0:75
5. Nike Speedway Club Leszno (Kalus46) - Fc wyczerpy Częstochowa (J0ck3r) 58:32

Fanatycy Falubazu - Team X-Fighters 10:0 (288 - 197)
1. Kociaki Zielona góra (Doris) - Wolves Krosno (margier24) 60:30
2. KS Chynów Zielona Góra (RozEk) - ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston) 55:37
3. Jadowici Zielona Góra (Dareek299) - Black Riders Leszno (Speedway_fighter) 66:26
4. Tylko Zielona Góra (Kasa) - Agness Częstochowa (Szmergiel99) 51:39
5. Falubaz II Osiecznica(Mały84) - KTr 853 (Robert1977) 56:35



3 kolejka - 22.11.2011r
Fanatycy Falubazu - PARENT'E OLIWIA'S 4:6 (181 - 254)
1. Falubaz II Osiecznica(Mały84) - gonzalo81 toruń (gonzalo81) 50 : 40
2. Jadowici Zielona Góra (Dareek299) - The Bill Brodnica (Joaquin) 42 : 48
3. Pająki Zielona Góra (Marcel) - Orzeł Wola Skorzęcka(Orlitto) 47 : 43
4. Kociaki Zielona góra (Doris) - Stal Janówko (Malin017) 0:75
5. Tylko Zielona Góra (Kasa) - Komandosi Korniaktów (siux) 42 : 48

Miszczowie Slołłeja - Wild Tigers 6:4 (216 - 234)
1. Weed Smokers Grudziądz (Pawlo84) - Fular Gniezno (Zaryka) 60 : 30
2. Ministranci Gniezno (biskuppp) - Overspeed Bydgoszcz (Snappy) 48 : 42
3. Borus Gniezno (Artur_1982) - WC Buce Częstochowa (Pidziu88) 55 : 35
4. Trilux Gniezno (Piotrekgno) - Slowackiego Zielona Góra (Adam_zg) 20 : 70
5. Victoria Gniezno (victorski) - Victoria Polonia Piła (Krzychu335) 33 : 57

Speedway Dragons - Whiskey Dringers 9:1 (282 - 171)
1. OLEK Zielona Góra (Olek-66) - Buroki Czudec (Me-to) 63:27
2. WKŻ Polfa Tarchomin (Adrian) - ZKS Stal Rzeszów (Rider17) 56:35
3. Unibax Toruń (Snejku) - SOS Dan Gorzów Wielkopolski (Kouta) 55:35
4. Karamuszka Stal Gorzów Wlkp. (Karamuszka) - Car(L)os Team Gyddanyzc (CarLos_Wallace) 45:45
5. Duma Katalonii (Czehoo) - Speedway Pawłowo (Grando) 63:29

Team X-Fighters - Speedway Lightnings 8:2 (246 - 207)
1. Piaski City Tarnów (yarado) - KŻ Unia Tarnów (Speedway88) 53:40
2. ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston) - Kopka Radostków (Muchsson) 50:40
3. KTr 853 (Robert1977) - Speedway Koszalin (Boniek66) 34:56
4. Wolves Krosno (margier24) - Nike Speedway Club Leszno (Kalus46) 55:35
5. BKS POLONIA FANATIC Bydgoszcz (Chris79) - Pepersi Tarnów (Pawelzgk) 54:36




4 kolejka - 29.11.2011r
Wild Tigers - Speedway Dragons 6:4 (216 - 2019)
1. Victoria Polonia Piła (Krzychu335) - OLEK Zielona Góra (Olek-66) 75:0
2. Fc wyczerpy Częstochowa (J0ck3r) - WKŻ Polfa Tarchomin (Adrian) 22:68
3. WC Buce Częstochowa (Pidziu88) - Unibax Toruń (Snejku) 28:62
4. Fular Gniezno (Zaryka) - Karamuszka Stal Gorzów Wlkp. (Karamuszka) 51:39
5. Overspeed Bydgoszcz (Snappy) - Petarda Gdańsk (Lyrak) 50:40

PARENT'E OLIWIA'S - Team X-Fighters 8:2 (241 - 209)
1. Stal Janówko (Malin017)- Piaski City Tarnów (yarado) 25:65
2. Komandosi Korniaktów (siux) - Wolves Krosno (margier24) 58:32
3.The Bill Brodnica (Joaquin) - Agness Częstochowa (Szmergiel99) 58:32
4. gonzalo81 toruń (gonzalo81) - ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston) 47:43
5. Orzeł Wola Skorzęcka(Orlitto) - BKS POLONIA FANATIC Bydgoszcz (Chris79) 53:37

Whiskey Dringers - Fanatycy Falubazu 6:4 (202 - 253)
1. Tytania Rzeszów (Mak) KS Chynów Zielona Góra(RozEk) 46:44
2. Car(L)os Team Gyddanyzc (CarLos_Wallace) - Pająki Zielona Góra (Marcel) 48:45
3. ZKS Stal Rzeszów (Rider17) - Falubaz II Osiecznica(Mały84) 52 : 40
4. SOS Dan Gorzów Wielkopolski (Kouta) - Jadowici Zielona Góra (Dareek299) 17:73
5. Speedway Pawłowo (Grando) - Tylko Zielona Góra (Kasa) 39:51

Speedway Lightnings - Miszczowie Slołłeja 0:10 (110 - 328)
1. Speedway Koszalin (Boniek66) - Ministranci Gniezno (biskuppp) 31:62
2. Kopka Radostków (Muchsson) - Trilux Gniezno (Piotrekgno) 27:63
3. Pepersi Tarnów (pawelzgk) - Weed Smokers Grudziądz (Pawlo84) 24:66
4. KŻ Unia Tarnów (Speedway88) - Borus Gniezno (Artur_1982) 0:75
5. Speedway Graudenz (Szynszyle) - Stupki Gniezno (Einstein) 28:62



5 kolejka - 06.12.2011r
Fanatycy Falubazu - Speedway Lightnings 7:3 (261 - 191)
1. Falubaz II Osiecznica(Mały84) - Kopka Radostków (Muchsson) 45:45
2. Pająki Zielona Góra (Marcel) - KŻ Unia Tarnów (Speedway88) 48:42
3. Tylko Zielona Góra (Kasa) - Speedway Koszalin (Boniek66) 65 : 27
4. KS Chynów Zielona Góra(RozEk) - Nike Speedway Club Leszno (Kalus46) 36:54
5. Kociaki Zielona góra (Doris) - Pepersi Tarnów (Pawelzgk) 67:23

PARENT'E OLIWIA'S - Whiskey Dringers 8:2 (260 - 196)
1. gonzalo81 toruń (gonzalo81) - ZKS Stal Rzeszów (Rider17) 51:39
2. The Bill Brodnica (Joaquin) - Car(L)os Team Gyddanyzc (CarLos_Wallace) 23:67
3 Orzeł Wola Skorzęcka(Orlitto) - Tytania Rzeszów (Mak) 60:32
4. Stal Janówko (Malin017) - Speedway Pawłowo (Grando) 63:29
5. Komandosi Korniaktów (siux) - Buroki Czudec (Me-to) 63:29

Speedway Dragons - Miszczowie Slołłeja 8:2 (246 - 203)
1. Petarda Gdańsk (Lyrak) - Trilux Gniezno (Piotrekgno) 53:37
2. Skorpiony Staropole (Mtaisner) - Weed Smokers Grudziądz (Pawlo84) 30:59
3. Unibax Toruń (Snejku) - Ministranci Gniezno (biskuppp) 58:32
4. Duma Katalonii (Czehoo) - Victoria Gniezno (victorski) 53:37
5. WKŻ Polfa Tarchomin (Adrian) - Nieuchwytni Gębarzewo (Pawelek) 52:38

Team X-Fighters - Wild Tigers 6:4 (187 - 250)
1. KTr 853 (Robert1977) - Overspeed Bydgoszcz (Snappy) 31:61
2. BKS POLONIA FANATIC Bydgoszcz (Chris79) - Fular Gniezno (Zaryka) 56:34
3. ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston) - Morska Bydgoszcz (Zakar) 52:38
4. Wolves Krosno (margier24) - Slowackiego Zielona Góra (Adam_zg) 0:75
5. Piaski City Tarnów (yarado) - Victoria Polonia Piła (Krzychu335) 48:42



6 kolejka - 13.12.2011r
Wild Tigers - Whiskey Dringers 8:2 (251 - 203)
1. Fular Gniezno (Zaryka) - ZKS Stal Rzeszów (Rider17) 60:33
2. Victoria Polonia Piła (Krzychu335) - Car(L)os Team Gyddanyzc (CarLos_Wallace) 46:44
3. Slowackiego Zielona Góra (Adam_zg) - Tytania Rzeszów (Mak) 57:34
4. Overspeed Bydgoszcz (Snappy) - SOS Dan Gorzów Wielkopolski (Kouta) 46:44
5. Speedway Team Święciechowa (Fruttic) - Buroki Czudec (Me-to) 42:48

Miszczowie Slołłeja - Team X-Fighters 8:2 (282 - 156)
1. Stupki Gniezno (Einstein) - Piaski City Tarnów (yarado) 29:61
2. Weed Smokers Grudziądz (Pawlo84) - Wolves Krosno (margier24) 65:25
3. Ministranci Gniezno (biskuppp) - BKS POLONIA FANATIC Bydgoszcz (Chris79) 59:31
4. Trilux Gniezno (Piotrekgno) - ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston) 54:39
5. Borus Gniezno (Artur_1982) - KTr 853 (Robert1977) 75:0

Speedway Dragons - Fanatycy Falubazu 10:0 (272 - 180)
1. OLEK Zielona Góra (Olek-66) - Pająki Zielona Góra (Marcel) 46-44
2. Unibax Toruń (Snejku) - FALUBAZ WYSOKIE (Wysokie) 59-33
3. Duma Katalonii (Czehoo) - KS Chynów Zielona Góra (RozEk) 60-30
4. WKŻ Polfa Tarchomin (Adrian) - Kociaki Zielona góra (Doris) 50-40
5. Petarda Gdańsk (Lyrak) - Jadowici Zielona Góra (Dareek299) 57-33

Speedway Lightnings - PARENT'E OLIWIA'S 1:9 (115 - 307)
1. KŻ Unia Tarnów (Speedway88) - gonzalo81 toruń (gonzalo81) 0:75
2. Pepersi Tarnów (Pawelzgk) - The Bill Brodnica (Joaquin) 45:45
3. Speedway Koszalin (Boniek66) - Orzeł Wola Skorzęcka (Orlitto) 30:62
4. Nike Speedway Club Leszno (Kalus46) - Stal Janówko (Malin017) 0:75
5. Kopka Radostków (Muchsson) - Komandosi Korniaktów (siux) 40:50



7 kolejka - 20.12.2011r
PARENT'E OLIWIA'S - Miszczowie Slołłeja 4:6 (234 - 201)
1. gonzalo81 toruń (gonzalo81) - Weed Smokers Grudziądz (Pawlo84) 24:66
2. Stal Janówko (Malin017) - Trilux Gniezno (Piotrekgno) 75:0
3. Komandosi Korniaktów (siux) - Ministranci Gniezno (biskuppp) 44:46
4. The Bill Brodnica (Joaquin) - Nieuchwytni Gębarzewo (Pawelek) 42:48
5. .Orzeł Wola Skorzęcka(Orlitto) - Stupki Gniezno (Einstein) 49:41

Fanatycy Falubazu - Wild Tigers 6:4 (261 - 192)
1.Tylko Zielona Góra (Kasa) - Overspeed Bydgoszcz (Snappy) 43:47
2.KS Chynów Zielona Góra(RozEk)- Slowackiego Zielona Góra (Adam_zg) 44:46
3.Jadowici Zielona Góra (Dareek299) - WC Buce Częstochowa (Pidziu8 71:19
4.Kociaki Zielona góra (Doris)- Fular Gniezno (Zaryka) 51:39
5.Pająki Zielona Góra (Marcel)- Victoria Polonia Piła (Krzychu335) 52:41

Whiskey Dringers - Speedway Lightnings 6:4 (210 - 212)
1. Speedway Pawłowo (Grando) - Unia Maszkienice (Atemi) 38:52
2. Tytania Rzeszów (Mak) - Pepersi Tarnów (Pawelzgk) 48:44
3. Car(L)os Team Gyddanyzc (CarLos_Wallace) - Kopka Radostków (Muchsson) 49:41
4. SOS Dan Gorzów Wielkopolski (Kouta) - Speedway Koszalin (Boniek66) 0:75
5. ZKS Stal Rzeszów (Rider17) - Nike Speedway Club Leszno (Kalus46) 75:0

Team X-Fighters - Speedway Dragons 2:8 (140 - 280)
1. ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston) - Skorpiony Staropole (Mtaisner) 42:48
2. BKS POLONIA FANATIC Bydgoszcz (Chris79) - Duma Katalonii (Czehoo) 36:54
3. Wolves Krosno (margier24) - Karamuszka Stal Gorzów Wlkp. (Karamuszka) 0:75
4. GKŻ Grilex Gorlice (Kubens) - Unibax Toruń (Snejku) 0:75
5. Piaski City Tarnów (yarado) - WKŻ Polfa Tarchomin (Adrian) 62:28




8 kolejka - 27.12.2011r
Miszczowie Slołłeja - PARENT'E OLIWIA'S 6:4 (244 - 210)
1. Victoria Gniezno (victorski) - gonzalo81 toruń (gonzalo81) 37:53
2. Weed Smokers Grudziądz (Pawlo84) - Stal Janówko (Malin017) 51:41
3. Ministranci Gniezno (biskuppp) - Komandosi Korniaktów (siux) 64:28
4. Nieuchwytni Gębarzewo (Pawelek) - The Bill Brodnica (Joaquin) 49:41
5. Borus Gniezno (Artur_1982) - Orzeł Wola Skorzęcka (Orlitto) 43:47
Pierwszy mecz: PO - MS 4:6 (234 - 201)
Bonus: Miszczowie Slołłeja


Wild Tigers - Fanatycy Falubazu 6:4 (247 - 205)
1. Łowcy Mikołów (Renoir) - FALUBAZ WYSOKIE (Wysokie) 28:62
2. Fular Gniezno (Zaryka) - Pająki Zielona Góra (Marcel) 56:36
3. Victoria Polonia Piła (Krzychu335) - Jadowici Zielona Góra (Dareek299) 62:28
4. WC Buce Częstochowa (Pidziu88) - Kociaki Zielona góra (Doris) 40:50
5. Slowackiego Zielona Góra (Adam_zg) - Tylko Zielona Góra (Kasa) 61:29
Pierwszy mecz: FF - WT 6:4 (261 - 192)
Bonus: Fanatycy Falubazu


Speedway Lightnings - Whiskey Dringers 2:8 (89 - 316)
1. Speedway Garudenz (Szynszyle) - ZKS Stal Rzeszów (Rider17) 0:75
2. Kopka Radostków (Muchsson) - Car(L)os Team Gyddanyzc (CarLos_Wallace) 0:75
3. Unia Maszkienice (Atemi) - Tytania Rzeszów (Mak) 0:75
4. Pepersi Tarnów (Pawelzgk) - Speedway Pawłowo (Grando) 46:44
5. Speedway Koszalin (Boniek66) - Buroki Czudec (Me-to) 43:47
Pierwszy mecz: WD - SL 6:4 (210 - 212)
Bonus: Whiskey Dringers


Speedway Dragons - Team X-Fighters 8:2 (263 - 175)
1. Duma Katalonii (Czehoo) - Piaski City Tarnów (yarado) 17:73
2. Petarda Gdańsk (Lyrak) - BKS POLONIA FANATIC Bydgoszcz (Chris79) 53:39
3. Skorpiony Staropole (Mtaisner) - ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston) 66:25
4. Unibax Toruń (Snejku) - KTr 853 (Robert1977) 75:0
5. WKŻ Polfa Tarchomin (Adrian) - Black Riders Leszno (Speedway_fighter) 52:38
Pierwszy mecz: TxF - SD 2:8 (140 - 280)
Bonus: Speedway Dragons




9 kolejka - 03.01.2011r
Whiskey Dringers - Wild Tigers 7:3 (251 - 201)
1. ZKS Stal Rzeszów (Rider17) - Slowackiego Zielona Góra (Adam_zg) 45:45
2. Buroki Czudec (Me-to) - Speedway Team Święciechowa (Fruttic) 67:23
3. Tytania Rzeszów (Mak) - Overspeed Bydgoszcz (Snappy) 50:42
4. Car(L)os Team Gyddanyzc (CarLos_Wallace) - Victoria Polonia Piła (Krzychu335) 46:44
5. Speedway Pawłowo (Grando) - Morska Bydgoszcz (Zakar) 43:47
Pierwszy mecz: WT - WD 8:2 (251 - 203)
Bonus: Wild Tigers


Team X-Fighters - Miszczowie Slołłeja 4:6 (209 - 241)
1. Black Riders Leszno (Speedway_fighter) - Ministranci Gniezno (biskuppp) 35:55
2. Agness Częstochowa (Szmergiel99) - Weed Smokers Grudziądz (Pawlo84) 20:70
3. BKS POLONIA FANATIC Bydgoszcz (Chris79) - Trilux Gniezno (Piotrekgno) 38:52
4. ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston) - Borus Gniezno (Artur_1982) 64:26
5. Piaski City Tarnów (yarado) - Stupki Gniezno (Einstein) 52:38
Pierwszy mecz: MS - TxF 8:2 (282 - 156)
Bonus: Miszczowie Slołłeja


Fanatycy Falubazu - Speedway Dragons 4:6 (202 - 250)
1. Kociaki Zielona góra (Doris) - Duma Katalonii (Czehoo) 47-43
2. FALUBAZ WYSOKIE (Wysokie) - Unibax Toruń (Snejku) 31-61
3. Falubaz II Osiecznica(Mały84) - WKŻ Polfa Tarchomin (Adrian) 36-54
4.KS Chynów Zielona Góra(RozEk) - Petarda Gdańsk (Lyrak) 47-43
5.Pająki Zielona Góra (Marcel)- OLEK Zielona Góra (Olek-66) 41-49
Pierwszy mecz: SD - FF 10:0 (272 - 180)
Bonus: Speedway Dragons


PARENT'E OLIWIA'S - Speedway Lightnings 10:0 (305 - 145)
1. Orzeł Wola Skorzęcka(Orlitto) - Unia Maszkienice (Atemi)61:29
2. The Bill Brodnica (Joaquin) - Speedway Koszalin (Boniek66)46:44
3. Stal Janówko (Malin017) - KŻ Unia Tarnów (Speedway88)73 : 17
4. Komandosi Korniaktów (siux) - Speedway Graudenz (Szynszyle)75:15
5. gonzalo81 toruń (gonzalo81) - Pepersi Tarnów (Pawelzgk)50:40
Pierwszy mecz: SL - PO 1:9 (115 - 307)
Bonus: PARENT'E OLIWIA'S



10 kolejka - 10.01.2011r
Speedway Lightnings - Fanatycy Falubazu 6:4 (202 - 234)
1. Unia Maszkienice (Atemi) - KS Chynów Zielona Góra(RozEk) 60:30
2. Pepersi Tarnów (Pawelzgk) - Jadowici Zielona Góra (Dareek299) 47:43
3. Nike Speedway Club Leszno (kalus46) - Kociaki Zielona góra (Doris) 0:75
4. Speedway Koszalin (Boniek66) -Tylko Zielona Góra (Kasa) 38:52
5. KŻ Unia Tarnów (Speedway88) - Falubaz II Osiecznica(Mały84) 57:34
Pierwszy mecz: FF - SL 7:3 (261 - 191)
Bonus: Fanatycy Falubazu


Whiskey Dringers - PARENT'E OLIWIA'S 4:6 (221 - 233)
1. ZKS Stal Rzeszów (Rider17) - Orzeł Wola Skorzęcka(Orlitto) 42:48
2. Tytania Rzeszów (Mak) - The Bill Brodnica (Joaquin) 53:39
3. Speedway Pawłowo (Grando) - Stal Janówko (Malin017) 39:51
4. Car(L)os Team Gyddanyzc (CarLos_Wallace) - Komandosi Korniaktów (siux) 47:45
5. Buroki Czudec (Me-to) - gonzalo81 toruń (gonzalo81) 40:50
Pierwszy mecz: PO - WD 8:2 (260 - 196)
Bonus: PARENT'E OLIWIA'S


Miszczowie Slołłeja - Speedway Dragons 6:4 (247 - 205)
1. Stupki Gniezno (Einstein) - OLEK Zielona Góra (Olek-66) 31:59
2. Weed Smokers Grudziądz (Pawlo84) - WKŻ Polfa Tarchomin (Adrian) 61:29
3. Nieuchwytni Gębarzewo (Pawelek) - Unibax Toruń (Snejku) 43:47
4. Ministranci Gniezno (biskuppp) - Duma Katalonii (Czehoo) 49:41
5. Trilux Gniezno (Piotrekgno) - Karamuszka Stal Gorzów Wlkp. (Karamuszka) 63:29
Pierwszy mecz: SD - MS 8:2 (246 - 203)
Bonus: Speedway Dragons


Wild Tigers - Team X-Fighters 6:4 (240 - 195)
1. Łowcy Mikołów (Renoir) - Piaski City Tarnów (yarado) 19:71
2. Fular Gniezno (Zaryka) - BKS POLONIA FANATIC Bydgoszcz (Chris79) 62:28
3. Slowackiego Zielona Góra (Adam_zg) - ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston) 36:54
4. Overspeed Bydgoszcz (Snappy) - Cobrateam Bydgoszcz (Cobra) 48:42
5. Victoria Polonia Piła (Krzychu335) - Wolves Krosno (margier24) 75:0
Pierwszy mecz: TxF - WT 6:4 (187 - 250)
Bonus: Wild Tigers



11 kolejka - 17.01.2011r
Speedway Dragons - Wild Tigers 10:0 (292 - 143)
1. Skorpiony Staropole (Mtaisner) - Łowcy Mikołów (Renoir) 62:28
2. OLEK Zielona Góra (Olek-66) - Victoria Polonia Piła (Krzychu335) 49:41
3. Unibax Toruń (Snejku) - Fular Gniezno (Zaryka) 56:34
4. Petarda Gdańsk (Lyrak) - Slowackiego Zielona Góra (Adam_zg) 75:0
5. Duma Katalonii (Czehoo) - Overspeed Bydgoszcz (Snappy) 50:40
Pierwszy mecz: WT - SD 6:4 (216 - 209)
Bonus: Speedway Dragons


Team X-Fighters - PARENT'E OLIWIA'S 4:6 (220 - 230)
1. ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston) - KOMANDOSI KORNIAKTÓW (Siux) 50:40
2. Agness Częstochowa (Szmergiel99) - Stal Janówko (Malin017) 30:60
3. Black Riders Leszno (Speedway_fighter) - gonzalo81 toruń (Gonzalo81) 42:48
4. BKS POLONIA FANATIC Bydgoszcz (Chris79) - Orzeł Wola Skorzęcka (Orlitto) 42:48
5. Cobrateam Bydgoszcz (Cobra) - The Bill Brodnica (Joaquin) 56:34
Pierwszy mecz: PO - TxF 8:2 (241 - 209)
Bonus: PARENT'E OLIWIA'S


Fanatycy Falubazu - Whiskey Dringers 7:3 (209 - 241)
1. Falubaz II Osiecznica(Mały84) - ZKS Stal Rzeszów (Rider17) 48-42
2. Pająki Zielona Góra (Marcel) - Car(L)os Team Gyddanyzc (CarLos_Wallace) 51-39
3.Jadowici Zielona Góra (Dareek299) - Speedway Pawłowo (Grando) 45-45
4. Tylko Zielona Góra (Kasa) - Buroki Czudec (Me-to) 48-42
5. KS Chynów Zielona Góra(RozEk) - Hawaii Team Rzeszów (Hawaiki) 17-73
Pierwszy mecz: WD - FF 6:4 (202 - 253)
Bonus: Fanatycy Falubazu


Miszczowie Slołłeja - Speedway Lightnings 8:2 (305 - 149)
1. Weed Smokers Grudziądz (Pawlo84) - Unia Maszkienice (Atemi) 75:15
2. Ministranci Gniezno (biskuppp) - KŻ Unia Tarnów (Speedway88) 68:22
3. Victoria Gniezno (victorski) - Kopka Radostków (Muchsson) 36:54
4. Trilux Gniezno (Piotrekgno) - Pepersi Tarnów (Pawelgzk) 63:29
5. Nieuchwytni Gębarzewo (Pawelek) - Speedway Koszalin (Boniek66) 63:29
Pierwszy mecz: SL - MS 0:10 (110 - 328)
Bonus: Miszczowie Slołłeja



12 kolejka - 24.01.2011r
PARENT'E OLIWIA'S - Fanatycy Falubazu 10:0 (313 - 137)
1The Bill Brodnica (Joaquin) - Jadowici Zielona Góra (Dareek299) 74:16
2 Stal Janówko (Malin017) - KS Chynów Zielona Góra(RozEk) 68:22
3 KOMANDOSI KORNIAKTÓW (Siux) - Tylko Zielona Góra (Kasa) 64:26
4 gonzalo81 toruń (Gonzalo81) - FALUBAZ WYSOKIE (Wysokie) 52:38
5 Orzeł Wola Skorzęcka (Orlitto) - Kociaki Zielona góra (Doris) 55:35
Pierwszy mecz: FF - PO 4:6 (181 - 254)
Bonus: PARENT'E OLIWIA'S


Wild Tigers - Miszczowie Slołłeja 4:6 (183 - 252)
1. Victoria Polonia Piła (Krzychu335) - Borus Gniezno (Artur_1982) 64:26
2. Fular Gniezno (Zaryka) - Ministranci Gniezno (biskuppp) 34:56
3. Overspeed Bydgoszcz (Snappy) - Stupki Gniezno (Einstein) 57:33
4. Slowackiego Zielona Góra (Adam_zg) - Trilux Gniezno (Piotrekgno) 0:75
5. Łowcy Mikołów (Renoir) - Weed Smokers Grudziądz (Pawlo84) 28:62
Pierwszy mecz: MS - WT 6:4 (216 - 234)
Bonus: Miszczowie Slołłeja


Whiskey Dringers - Speedway Dragons 2:8 (197 - 253)
1. Hawaii Team Rzeszów (Hawaiki) - Duma Katalonii (Czehoo) 40:50
2. Car(L)os Team Gyddanyzc (CarLos_Wallace) - OLEK Zielona Góra (Olek-66) 46:44
3. Buroki Czudec (Me-to) - WKŻ Polfa Tarchomin (Adrian) 33:57
4. Tytania Rzeszów (Mak) - Unibax Toruń (Snejku) 39:51
5. ZKS Stal Rzeszów (Rider17) - Petarda Gdańsk (Lyrak) 39:51
Pierwszy mecz: SD - WD 9:1 (281 - 171)
Bonus: Speedway Dragons


Speedway Lightnings - Team X-Fighters 6:4 (195 - 255)
1. Speedway Koszalin (Boniek66) - Piaski City Tarnów (yarado) 15:75
2. Pepersi Tarnów (Pawelgzk) - ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston) 46:44
3. Unia Maszkienice (Atemi) - BKS POLONIA FANATIC Bydgoszcz (Chris79) 49:41
4. KŻ Unia Tarnów (Speedway88) - Cobrateam Bydgoszcz (Cobra) 39:51
5. Kopka Radostków (Muchsson) - Chyba ty Speedway Club Toruń (Dybkus) 46:44
Pierwszy mecz: TxF - SL 8:2 (246 - 207)
Bonus: Team X-Fighters



13 kolejka - 31.01.2011r
Speedway Dragons - PARENT'E OLIWIA'S 10:0 (274 - 179)
1.OLEK Zielona Góra (Olek-66) - KOMANDOSI KORNIAKTÓW (Siux) 52:38
2.WKŻ Polfa Tarchomin (Adrian) - Stal Janówko (Malin017) 49:41
3.Petarda Gdańsk (Lyrak) - gonzalo81 toruń (Gonzalo81) 54:39
4.Duma Katalonii (Czehoo) - Orzeł Wola Skorzęcka (Orlitto) 63:27
5.Skorpiony Staropole (Mtaisner) - The Bill Brodnica (Joaquin) 56:34
Pierwszy mecz: PO - SD 2:8 (212 - 239)
Bonus: Speedway Dragons


Team X-Fighters - Fanatycy Falubazu 8:2 (226 - 209)
1. BKS POLONIA FANATIC Bydgoszcz (Chris79) - Jadowici Zielona Góra (Dareek299) 53:37
2. Piaski City Tarnów (yarado) - KS Chynów Zielona Góra(RozEk) 70:20
3. ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston) - Falubaz II Osiecznica(Mały84) 49:41
4. Chyba ty Speedway Club Toruń (Dybkus) - FALUBAZ WYSOKIE (Wysokie) 0:75
5. Cobrateam Bydgoszcz (Cobra) - Kociaki Zielona góra (Doris) 54:36
Pierwszy mecz: FF - TxF 10:0 (288 - 197)
Bonus: Fanatycy Falubazu


Miszczowie Slołłeja - Whiskey Dringers 8:2 (262 - 190 )
1. Weed Smokers Grudziądz (Pawlo84) - Hawaii Team Rzeszów (Hawaiki) 65:25
2. Ministranci Gniezno (biskuppp) - Car(L)os Team Gyddanyzc (CarLos_Wallace) 56:34
3. Nieuchwytni Gębarzewo (Pawelek) - Speedway Pawłowo (Grando) 49:43
4. Victoria Gniezno (victorski) - Tytania Rzeszów (Mak) 32:58
5. Trilux Gniezno (Piotrekgno) - ZKS Stal Rzeszów (Rider17) 60:30
Pierwszy mecz: WD - MS 7:3 (265 - 185)
Bonus: Miszczowie Slołłeja


Wild Tigers - Speedway Lightnings 4:6 (164 - 256)
1. Łowcy Mikołów (Renoir) - Speedway Koszalin (Boniek66) 40:50
2. Overspeed Bydgoszcz (Snappy) - Pepersi Tarnów (Pawelgzk) 66:24
3. Fular Gniezno (Zaryka) - Unia Maszkienice (Atemi) 0:75
4. ATLAS WROCŁAW (krzys1) - KŻ Unia Tarnów (Speedway88) 0:75
5. Victoria Polonia Piła (Krzychu335) - Kopka Radostków (Muchsson) 58:32
Pierwszy mecz: SL - WT 4:6 (213 - 207)
Bonus: Speedway Lightnings



14 kolejka - 07.02.2011r
PARENT'E OLIWIA'S - Wild Tigers 6:4 (228 - 235)
1. gonzalo81 toruń (Gonzalo81) - Łowcy Mikołów (Renoir) 53:37
2. KOMANDOSI KORNIAKTÓW (Siux) - Victoria Polonia Piła (Krzychu335) 37:56
3. Orzeł Wola Skorzęcka (Orlitto) - Morska Bydgoszcz (Zakar) 63:27
4. Stal Janówko (Malin017)- Fular Gniezno (Zaryka) 54:36
5. The Bill Brodnica (Joaquin) - Overspeed Bydgoszcz (Snappy) 21:69
Pierwszy mecz: WT - PO 8:2 (261 - 189)
Bonus: Wild Tigers


Fanatycy Falubazu - Miszczowie Slołłeja 4:6 (215 - 235)
1.Tylko Zielona Góra (Kasa) - Stupki Gniezno (Einstein) 17:73
2.Jadowici Zielona Góra (Dareek299) - Borus Gniezno (Artur_1982) 48:42
3.Kociaki Zielona góra (Doris) - Victoria Gniezno (victorski) 74:16
4. Falubaz II Osiecznica(Mały84) - Nieuchwytni Gębarzewo (Pawelek) 43:47
5. FALUBAZ WYSOKIE (Wysokie) - Trilux Gniezno (Piotrekgno) 33:57
Pierwszy mecz: MS - FF 8:2 (275 - 177)
Bonus: Miszczowie Slołłeja


Speedway Lightnings - Speedway Dragons 0:10 (159 - 291)
1. KŻ Unia Tarnów (Speedway88) - OLEK Zielona Góra (Olek-66) 40:50
2. Pepersi Tarnów (Pawelgzk) - Petarda Gdańsk (Lyrak) 31:59
3. Kopka Radostków (Muchsson) - WKŻ Polfa Tarchomin (Adrian) 34:56
4. Speedway Koszalin (Boniek66) - Unibax Toruń (Snejku) 26:64
5. Unia Maszkienice (Atemi) - Duma Katalonii (Czehoo) 28:62
Pierwszy mecz: SD - SL 10:0 (328 - 109)
Bonus: Speedway Dragons


Team X-Fighters - Whiskey Dringers 6:4 (272 - 178)
1. Piaski City Tarnów (yarado) - ZKS Stal Rzeszów (Rider17) 75:15
2. ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston) - Tytania Rzeszów (Mak) 42:48
3. BKS POLONIA FANATIC Bydgoszcz (Chris79) - Car(L)os Team (CarLos_Wallace) 45:45
4. Cobrateam Bydgoszcz (Cobra) - Hawaii Team Rzeszów (Hawaiki) 45:45
5. Chyba ty Speedway Club Toruń (Dybkus) - Buroki Czudec (Me-to) 65:25
Pierwszy mecz: WD - TxF 8:2 (266 - 187)
Bonus: Whiskey Dringers



Ostatnio zmieniony przez Rafi 2012-02-11, 11:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Rafi
Kubańska Armia



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-02-10, 20:35   

A-Klasa

1. ShoutBox Junior Team 14 - 10-1-3 95:43 +1039 28 pkt
2. Bloody Rebels Of Choice 14 - 10-1-3 97:43 +1060 26 pkt
3. Toruńskie Pierniki Rules 14 - 10-1-3 80:60 +89 25 pkt
4. PARENT'E OLIWIA'S JUR'E 14 - 8-1-5 74:66 -1 21 pkt
5. Fast Tigers 14 - 5-0-9 59:79 +7 13 pkt
6. Zacny Klan 14 - 5-0-9 56:84 -394 13 pkt
7. Little Dragons 14 - 5-0-9 57:83 -482 12 pkt
8. Awesome Lightnings 14 - 1-0-13 40:100 -1318 2 pkt

*kolejno: rozegrane mecze, wygrane, remisy, porażki, bilans dużych pkt, bilans małych pkt, pkt



1 kolejka - 08.11.2011
Zacny Klan - Fast Tigers 8:2 (270 - 165)
1. Fifarafa Wilkanowo (Yegnot) - Fc Albatros Krakowiec (Zanpo14) 62:28
2. Dzikie Węże Zielona Góra (Zurikata) - Mc Donalds Opole (Kogut) 75:0
3. Szmyth Wilkanowo (Zordon) - TŻ Ostrów Wielkopolski (Champion) 50:40
4. KS Szczurki Gniezno (gomera) - Huhtamaki Bydgoszcz (Maciekl60) 34:56
5. PBNF Bydgoszcz (Kabat) - LOTOS Wybrzeże Gdańsk (Squra) 49:41

Awesome Lightnings - ShoutBox Junior Team 2:8 (146 - 306)
1. LW Lublin (Marcin7463833) - Korona Rzeszów (Spawn101) 27:65
2. Motor Toruń (Godlike) - Storczyki Rzeszów (Zosia)- 47:43
3. Rekiny Kacice (Night32) - Coldharbour (Kamilozz) 29:61
4. Unibax Tarnów (Poland_sis) - Rybnik RKM (Paperossi) 23:67
5. Diabełki Rawicz (Kowal17) - Piorun Grudziądz (Phoenix) 20:70

PARENT'E OLIWIA'S JUR'E - Little Dragons 6:4 (250 - 204)
1. Gladiatorzy Pleszew (Tomek)- Power Pokemon (Stroszy) 40:50
2. KDMA Zabrze (Kasarek) - Copernicus Toruń (Lookas) 63:29
3. KS Żużlowiec Toruń (Hermes- Jagiellonia II Białystok (Tomek1982) 48:42
4. ŁTŻ Łódź (Wiadro) -Madagaskar City (Madagaskar) 61:31
5. Opal Toruń (Smoczas) - Draco Squad Kościan (Prosper) 38:52

Bloody Rebels Of Choice - Toruńskie Pierniki Rules 8:2 (303 - 117)
1. Polonia Śrem (Daria) - Papug Toruń (Papug90) 58:32
2. Agromix Leszno (Pinczoch) - Pit Toruń (Pit1) 61:29
3. PKR Polonia Piła (Gruntek) - Ks Kruki Toruń (Kruk4) 75:0
4. FC Cymsa Gniezno (Tomi31) - Karrix Speedway Toruń (Karuz96) 75:0
5. Polonia Speedrower Piła (Pablitos) - FC Kapucha Toruń (Pansowa) 34:56


2 kolejka - 15.11.2011
Fast Tigers - PARENT'E OLIWIA'S JUR'E 4:6 (258 - 180)
1. KSŻ Krosno Krosno (Kasia0236)- ŻKO ŻUBR Piła (Skrzat) 42 : 51
2. Motorki Toruń (Chojnas) - Moherteam Rzeszów (Guti) 75:0
3. LOTOS Wybrzeże Gdańsk (Squra) - ŁTŻ Łódź (Wiadro) 61 : 29
4. Rkm Rybnik Ks (Kolosz000) - Gladiatorzy Pleszew (Tomek) 36 : 54
5. Unibax Rzeszów (Grendysa4) - KDMA Zabrze (Kasarek)44 : 46

ShoutBox Junior Team - Bloody Rebels Of Choice 4:6 (179 - 259)
1. Korona Rzeszów (Spawn101) - Agromix Leszno (Pinczoch) 41:52
2. Unia Święciechowa (Maciejx814) - Fighters (Kudłaty) 0:75
3. Coldharbour (Kamilozz) - Polonia Śrem (Daria) 33:57
4. Miglantz Tarnowiec (Miglantz) - FC Cymsa Gniezno (Tomi31) 50:40
5. Piorun Grudziądz (Phoenix) - StartGniezno Piekary (Emil1702) 55:35

Toruńskie Pierniki Rules - Awesome Lightnings 8:2 (257 - 178)
1. FC Kapucha Toruń (Pansowa) - GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) 66:24
2. Papug Toruń (Papug90) - Motor Toruń (Godlike) 63:27
3. KS Kruki Toruń (Kruk4) - Unibax Tarnów (Poland_sis) 62:28
4. Karrix Speedway Toruń (Karuz96) - LW Lublin (Marcin7463833) 0:75
5. Pit Toruń (Pit1) - Rekiny Kacice (Night32) 66:24

Little Dragons - Zacny Klan 6:4 (236 - 216)
1. Power Pokemon (Stroszy) - Fifarafa Wilkanowo (Yegnot) 53:39
2. Draco Squad Kościan (Prosper) - Ordo Żużlum (Hassan) 75:15
3. Jagiellonia II Białystok (Tomek1982) - PBNF Bydgoszcz (Kabat) 18:72
4. KS Grodzisko (Vopix) - Dzikie Węże Zielona Góra (Zurikata) 64:26
5. Copernicus Toruń (Lookas) - Ks Szczurki Gniezno (gomera) 26:64


3 kolejka - 22.11.2011
ShoutBox Junior Team - Fast Tigers 8:0 (243 - 117)
1. Coldharbour (Kamilozz) - KSŻ Krosno Krosno (Kasia0236) 63:27
2. Korona Rzeszów (Spawn101) - Unibax Rzeszów (Grendysa4) 64:26
3. Rybnik RKM (Paperossi) - LOTOS Wybrzeże Gdańsk (Squra) 57:33
4. Miglantz Tarnowiec (Miglantz) - Motorki Toruń (Chojnas) 0:0
5. Piorun Grudziądz (Phoenix) - TŻ Ostrów Wielkopolski (Champion) 59:31

Awesome Lightnings - Zacny Klan 4:6 (183 - 252)
1. Diabełki Rawicz (Kowal17) – Fifarafa Wilkanowo (Yegnot) 0:75
2. Unibax Tarnów (Poland_sis) – Ordo Żużlum (Hassan) 62:28
3. GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) – Zryw Romanowo (Szymon_34) 47:43
4. Motor Toruń (Godlike) – Dzikie Węże Zielona Góra (Zurikata) 43:47
5. Rekiny Kacice (Night32) – PBNF Bydgoszcz (Kabat) 31:59

PARENT'E OLIWIA'S JUR'E - Toruńskie Pierniki Rules 4:6 (245 - 190)
1. ŻKO ŻUBR Piła (Skrzat) - FC Kapucha Toruń (Pansowa) 43:47
2. KDMA Zabrze (Kasarek) - Papug Toruń (Papug90) 35:55
3. Opal Toruń (Smoczas) - KS Kruki Toruń (Kruk4) 26:64
4. Gladiatorzy Pleszew (Tomek) - Smoczyk Leszno (Tomek2891) 75:0
5. Moherteam Rzeszów (Guti) - Pit Toruń (Pit1) 66:24

Bloody Rebels Of Choice - Little Dragons 10:0 (271 - 181)
1. Polonia Śrem (Daria) - Power Pokemon (Stroszy) 48:42
2. Polonia Inowrocław (Solidus) - Draco Squad Kościan (Prosper) 56:34
3. PKR Polonia Piła (Gruntek) - KS Grodzisko (Vopix) 50:40
4. StartGniezno Piekary (Emil1702) - Jagiellonia II Białystok (Tomek1982) 66:24
5. Fighters (Kudłaty) - Madagaskar City (Madagaskar) 51:41


4 kolejka - 2011.11.29
Zacny Klan - PARENT'E OLIWIA'S JUR'E 2:8 (200 - 250)
1. Szmyth Wilkanowo (Zordon) - Moherteam Rzeszów (Guti) 31:59
2. Fifarafa Wilkanwo (Yegnot) - ŁTŻ Łódź (Wiadro) 53:37
3. Dzikie Węże Zielona Góra (Zurikata) - Gladiatorzy Pleszew (Tomek) 37:53
4. Zryw Romanowo (Szymon_34) - KS Żużlowiec Toruń (Hermes) 38:52
5. KS Szczurki Gniezno (gomera) - ŻKO ŻUBR Piła (Skrzat) 41:49

Fast Tigers - Bloody Rebels Of Choice 2:8 (217 - 235)
1. Motorki Toruń (Chojnas) - FC Cymsa Gniezno (Tomi31) 44:46
2. KSŻ Krosno Krosno (Kasia0236) - Polonia Inowrocław (Solidus) 63:29
3. LOTOS Wybrzeże Gdańsk (Squra) - PKR Polonia Piła (Gruntek) 41:49
4. KS Bydgostia Bydgoszcz (Gregluc) - StartGniezno Piekary (Emil1702) 25:65
5. Huhtamaki Bydgoszcz (Maciekl60) - Polonia Śrem (Daria) 44:46

Toruńskie Pierniki Rules - ShoutBox Junior Team 5:5 (144 - 279)
1. Pit Toruń (Pit1) - Korona Rzeszów (Spawn101) 0:75
2. Smoczyk Leszno (Tomek2891) - Coldharbour (Kamilozz) 0:75
3. KS Kruki Toruń (Kruk4) - Storczyki Rzeszów (Zosia) 50:43
4. FC Kapucha Toruń (Pansowa) - Rybnik RKM (Paperossi) 49:41
5. Papug Toruń (Papug90) - Piorun Grudziądz (Phoenix) 45:45

Little Dragons - Awesome Lightnings 9:1 (290 - 161)
1. Power Pokemon (Stroszy) - lanki Gdz Grudziądz (lanki22) 45:45
2. KS Grodzisko (Vopix) - Motor Toruń (Godlike) 59:31
3. Draco Squad Kościan (Prosper) - Rekiny Kacice (Night32) 55:35
4. Unibax TrN Toruń (Melon) - Unibax Tarnów (Poland_sis) 68:23
5. Madagaskar City (Madagaskar) - LW Lublin (Marcin7463833) 63:27


5 kolejka - 2011.12.06
ShoutBox Junior Team - Little Dragons 9:1 (322 - 129)
1. Coldharbour (Kamilozz) - Power Pokemon (Stroszy) 45:45
2. Korona Rzeszów (Spawn101) - Copernicus Toruń (Lookas) 72:19
3. Miglantz Tarnowiec (Miglantz) - Jagiellonia II Białystok (Tomek1982) 72:18
4. Piorun Grudziądz (Phoenix) - Unibax TrN Toruń (Melon) 69:21
5. Rybnik RKM (Paperossi) - Madagaskar City (Madagaskar) 64:26

Fast Tigers - Toruńskie Pierniki Rules 9:1 (282 - 155)
1. KSŻ Krosno Krosno (Kasia0236) – Pit Toruń (Pit1) 46:46
2. TŻ Ostrów Wielkopolski (Champion) – KS Kruki Toruń (Kruk4) 62:28
3. LOTOS Wybrzeże Gdańsk (Squra) – FC Kapucha Toruń (Pansowa) 49:41
4. Unibax Rzeszów (Grendysa4) – Papug Toruń (Papug90) 50:40
5. KS Bydgostia Bydgoszcz (Gregluc) – Karrix Speedway Toruń (Karuz96) 75:0

PARENT'E OLIWIA'S JUR'E - Awesome Lightnings 9:1 (295 - 159)
1. KS Żużlowiec Toruń (Hermes)- lanki Gdz grudziadz (lanki22) 67:23
2. ŻKO ŻUBR Piła (Skrzat)- GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) 68:23
3. Opal Toruń (Smoczas)- Unibax Tarnów (Poland_sis) 53:40
4. ŁTŻ Łódź (Wiadro)- LW Lublin (Marcin7463833) 62:28
5. KDMA Zabrze (Kasarek)- Motor Toruń (Godlike) 45:45

Bloody Rebels Of Choice - Zacny Klan 8:2 (279 - 171)
1. Agromix Leszno (Pinczoch) – Dzikie Węże Zielona Góra (Zurikata) 59:31
2. Polonia Śrem (Daria) – Ordo Żużlum (Hassan) 59:31
3. FC Cymsa Gniezno (Tomi31) – Szmyth Wilkanowo (Zordon) 62:28
4. StartGniezno Piekary (Emil1702) – KS Szczurki Gniezno (gomera) 43:47
5. Fighters (Kudłaty) – Zryw Romanowo (Szymon_34) 56:34


6 kolejka - 2011.12.13
Zacny Klan - Toruńskie Pierniki Rules 4:6 (247 - 198)
1. Fifarafa Wilkanowo (Yegnot) - Pit Toruń (Pit1) 53:37
2. Zryw Romanowo (Szymon_34) - KS Kruki Toruń (Kruk4) 32:58
3. Szmyth Wilkanowo (Zordon) - FC Kapucha Toruń (Pansowa) 40:50
4. PBNF Bydgoszcz (Kabat) - Papug Toruń (Papug90) 37:53
5. KS Szczurki Gniezno (gomera) - Karrix Speedway Toruń (Karuz96) 75:0

Awesome Lightnings - Bloody Rebels Of Choice 4:6 (184 - 271)
1. lanki Gdz grudziądz (lanki22) - Polonia Inowrocław (Solidus) 50:43
2. Motor Toruń (Godlike) - PKR Polonia Piła (Gruntek) 55:35
3. GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) - FC Cymsa Gniezno (Tomi31) 33:59
4. Unibax Tarnów (Poland_sis) - Fighters (Kudłaty) 28:62
5. LW Lublin (Marcin7463833) - AC Pajace Rzeszów (Trufel) 18:72

PARENT'E OLIWIA'S JUR'E - ShoutBox Junior Team 4:6 (204 - 251)
1.Moherteam Rzeszów(Guti) - Korona Rzeszów (Spawn101) 62:28
2. KDMA Zabrze (Kasarek) - Coldharbour (Kamilozz) 30:60
3. KS Żużlowiec Toruń (Hermes)- Piorun Grudziądz (Phoenix) 29:63
4. Gladiatorzy Pleszew(Tomek)- LTŻ Lublin (Pavel88) 49:44
5. ŻKO ŻUBR Piła (Skrzat) - Rybnik RKM (Paperossi) 34:56

Little Dragons - Fast Tigers 3:7 (195 - 259)
1. Power Pokemon (Stroszy) - KSŻ Krosno Krosno (Kasia0236) 60:32
2. Madagaskar City (Madagaskar) - Motorki Toruń (Chojnas) 35:55
3. Draco Squad Kościan (Prosper) - LOTOS Wybrzeże Gdańsk (Squra)27:63
4. KS Grodzisko (Vopix) - Huhtamaki Bydgoszcz (Maciekl60) 45:45
5. Jagiellonia II Białystok (Tomek1982) - TŻ Ostrów Wielkopolski (Champion) 28:64


7 kolejka - 2011.12.20
Fast Tigers - Awesome Lightnings 8:2 (277 - 177)
1. KSŻ Krosno Krosno (Kasia0236) - lanki gdz grudziądz (lanki22) 48:42
2. Wrzosy Toruń(Wrzosy) - Motor Toruń (Godlike) 41:51
3. Unibax Rzeszów (Grendysa4) - LW Lublin (Marcin7462833) 69:21
4. TŻ Ostrów Wielkopolski (Champion) - Unibax Tarnów (Poland_sis) 67:25
5. Motorki Toruń (Chojnas) - Rekiny Kacice (Night32) 52:38

ShoutBox Junior Team - Zacny Klan 8:2 (291 - 161)
1. Unia Święciechowa (Maciejx814) - Ordo Żużlum (Hassan) 71:19
2. Rybnik RKM (Paperossi) – KS Szczurki Gniezno (gomera) 61:31
3. Storczyki Rzeszów (Zosia) – Zryw Romanowo (Szymon_34) 63:27
4. Miglantz Tarnowiec (Miglantz) – PBNF Bydgoszcz (Kabat) 41:49
5. LTŻ Lublin (Pavel88) – Dzikie Węże Zielona Góra (Zurikata) 55:35

Toruńskie Pierniki Rules - Little Dragons 8:2 (285 - 165)
1. Pit Toruń(Pit1) - Power Pokemon (Stroszy) 28:62
2. Smoczyk Leszno(Tomek 2891) - Jagiellonia II Białystok (Tomek1982) 75:15
3. FC Kapucha Toruń(Pansowa) - KS Grodzisko (Vopix) 60:30
4. Kruki Toruń(Kruk4) - Draco Squad Kościan (Prosper) 58:32
5. Papug Toruń(Papug90) - Madagaskar City (Madagaskar) 64:26

Bloody Rebels Of Choice - PARENT'E OLIWIA'S JUR'E 4:6 (241 - 213)
1. Polonia Inowrocław (Solidus) - Moherteam Rzeszów(Guti) 43:50
2. TŻ Iskra (Iskra) - Opal Toruń (Smoczas) 65:25
3. AC Pajace Rzeszów (Trufel) - ŁTŻ Łódź (Wiadro) 51:39
4. Fighters (Kudłaty) - Gladiatorzy Pleszew(Tomek) 42:49
5. FC Cymsa Gniezno (Tomi31) - ŻKO ŻUBR Piła (Skrzat) 40:50


8 kolejka - 2011.12.27
Awesome Lightnings - Fast Tigers 6:4 (247 - 187)
1. lanki Gdz grudziądz (lanki22) - KSŻ Krosno Krosno (Kasia0236) 63:27
2. Rekiny Kacice (Night32) - Wrzosy Toruń(Wrzosy) 31:58
3. LW Lublin (Marcin7463833) - LOTOS Wybrzeże Gdańsk (Squra) 75:0
4. GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) - TŻ Ostrów Wielkopolski (Champion)23:67
5. Unibax Tarnów (Poland_sis) - B.K.S Polonia Bydgoszcz (Druid) 55:35
Pierwszy mecz: FT - AL 8:2 (277 - 177)
Bonus: Fast Tigers

Zacny Klan - ShoutBox Junior Team 6:4 (208 - 244)
1. Fifarafa Wilkanowo (Yegnot) - Korona Rzeszów (Spawn101) 52:40
2. Szmyth Wilkanowo (Zordon) - Storczyki Rzeszów (Zosia) 49:41
3. PBNF Bydgoszcz (Kabat) - Piorun Grudziądz (Phoenix) 47:43
4. Dzikie Węże Zielona Góra (Zurikata) - Rybnik RKM (Paperossi) 34:56
5. Zryw Romanowo (Szymon_34)- Coldharbour (Kamilozz) 26:64
Pierwszy mecz: SBJT - ZK 8:2 (291 - 161)
Bonus: ShoutBox Junior Team

Little Dragons - Toruńskie Pierniki Rules 4:6 (195 - 256)
1. KS Grodzisko (Vopix) - Pit Toruń(Pit1) 56:34
2. Power Pokemon (Stroszy) - Smoczyk Leszno(Tomek 2891) 60:30
3. Madagaskar City (Madagaskar) - FC Kapucha Toruń(Pansowa) 27:63
4. Draco Squad Kościan (Prosper) - Kruki Toruń(Kruk4) 29:62
5. Unibax TrN Toruń (Melon) - Papug Toruń(Papug90) 23:67
Pierwszy mecz: TPR - LD 8:2 (285 - 165)
Bonus: Toruńskie Pierniki Rules

PARENT'E OLIWIA'S JUR'E - Bloody Rebels Of Choice 5:5 (228 - 225)
1. Moherteam Rzeszów(Guti)- Agromix Leszno (Pinczoch) 56 : 36
2. ŻKO ŻUBR Piła (Skrzat)- AC Pajace Rzeszów (Trufel) 50 : 40
3. KDMA Zabrze (Kasarek)- Ciapland (Bobland) 43 : 47
4. KS Żużlowiec Toruń (Hermes) - PKR Polonia Piła (Gruntek) 34 : 57
5. Gladiatorzy Pleszew(Tomek)- Polonia Śrem (Daria) 45:45
Pierwszy mecz: BROC - POJ 4:6 (241 - 213)
Bonus: PARENT'E OLIWIA'S JUR'E


9 kolejka - 2012.01.03
Toruńskie Pierniki Rules - Zacny Klan 10:0 (306 - 129)
1. Pit Toruń (Pit1) – Ordo Żużlum (Hassan) 75:0
2. Smoczyk Leszno (Tomek2891) – Fifarafa Wilkanowo (Yegnot) 54:36
3. FC Kapucha Toruń (Pansowa)– KS Szczurki Gniezno (gomera) 52:38
4. Kruki Toruń (Kruk4) – Zryw Romanowo (Szymon_34) 53:37
5. Papug Toruń (Papug90)– Dzikie Węże Zielona Góra (Zurikata) 72:18
Pierwszy mecz: ZK - TPR 4:6 (247 - 198)
Bonus: Toruńskie Pierniki Rules

Bloody Rebels Of Choice - Awesome Lightnings 8:2 (321 - 129)
1. Agromix Leszno (Pinczoch) - lanki Gdz grudziądz (lanki22) 43:47
2. PKR Polonia Piła (Gruntek) - Polonia Speedrower Piła (Pablitos) 73:17
3. AC Pajace Rzeszów (Trufel) - LW Lublin (Marcin7463833) 73:17
4. Ciapland (Bobland) - GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) 67:23
5. Polonia Śrem (Daria) - Motor Toruń (Godlike) 65:25
Pierwszy mecz: AL - BROC 4:6 (184 - 271)
Bonus: Bloody Rebels Of Choice

ShoutBox Junior Team - PARENT'E OLIWIA'S JUR'E 8:2 (255 - 202)
1. Medaliki Częstochowa (Rafik1000) - Moherteam Rzeszów(Guti) 28:64
2. Storczyki Rzeszów (Zosia) - Opal Toruń (Smoczas) 67:23
3. Piorun Grudziądz (Phoenix) - ŻKO ŻUBR Piła (Skrzat) 55:38
4. Miglantz Tarnowiec (Miglantz) - KDMA Zabrze (Kasarek) 48:42
5. LTŻ Lublin (Pavel88) - Gladiatorzy Pleszew(Tomek) 57:35
Pierwszy mecz: POJ - SBJT 4:6 (204 - 251)
Bonus: ShoutBox Junior Team

Fast Tigers - Little Dragons 8:2 (280 - 171)
1. Unibax Rzeszów (Grendysa4) - Power Pokemon (Stroszy) 24:66
2. KSŻ Krosno Krosno (Kasia0236) - Copernicus Toruń (Lookas) 67:23
3. Huhtamaki Bydgoszcz (Maciekl60) - Jagiellonia II Białystok (Tomek1982) 71:19
4. Motorki Toruń (Chojnas) - KS Grodzisko (Vopix) 63:28
5. Rkm Rybnik Ks (Kolosz000) - Draco Squad Kościan (Prosper) 55:35
Pierwszy mecz: LD - FT 3:7 (195 - 259)
Bonus: Fast Tigers


10 kolejka - 2012.01.10
Little Dragons - ShoutBox Junior Team 6:4 (243 - 210)
1. Power Pokemon (Stroszy) - Piorun Grudziądz (Phoenix) 65:27
2. Marma Łąka (Coolman) - Korona Rzeszów (Spawn101) 48:42
3. Leszno Unia (Vixen) - LTŻ Lublin (Pavel88) 64:27
4. Cichacze Lubochnia (Sevillafan) - Coldharbour (Kamilozz) 30:60
5. KS Grodzisko (Vopix) - Rybnik RKM (Paperossi) 36:54
Pierwszy mecz: SBJT - LD 9:1 (322 - 129)
Bonus: ShoutBox Junior Team

Toruńskie Pierniki Rules - Fast Tigers 8:2 (255 - 196)
1. FC Kapucha Toruń (Pansowa) - KSŻ Krosno Krosno (Kasia0236) 41:49
2. Kruku Toruń (Kruk4) - Wrzosy Toruń (Wrzosy) 46:44
3. Smoczyk Leszno (Tomek2891) - TŻ Ostrów Wielkopolski (Champion) 56:35
4. Pit Toruń (Pit1) - Huhtamaki Bydgoszcz (Maciekl60) 49:41
5. Papug Toruń (Papug90)- Motorki Toruń (Chojnas) 63:27
Pierwszy mecz: FT - TPR 9:1 (282 - 155)
Bonus: Fast Tigers

Awesome Lightnings - PARENT'E OLIWIA'S JUR'E 4:6 (203 - 248)
1. GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) - Moherteam Rzeszów(Guti) 28:62
2. lanki Gdz grudziądz (lanki22) - KS Żużlowiec Toruń (Hermes) 64:26
3. LW Lublin (Marcin7463833) - ŁTŻ Łódź (Wiadro) 38:52
4. Motor Toruń (Godlike) - KDMA Zabrze (Kasarek) 50:40
5. Unibax Tarnów (Poland_sis) - ŻKO ŻUBR Piła (Skrzat)23:68
Pierwszy mecz: POJ - AL 9:1 (295 - 159)
Bonus: PARENT'E OLIWIA'S JUR'E

Zacny Klan - Bloody Rebels Of Choice 2:8 (157 - 292)
1. Fifarafa Wilkanowo (Yegnot) - Agromix Leszno (Pinczoch) 48:42
2. Szmyth Wilkanowo (Zordon) - FC Cymsa Gniezno (Tomi31) 44:46
3. Dzikie Wężę Zielona Góra (Zurikata) - Ciapland (Bobland) 36:54
4. Ordo Żużlum (Hassan) - AC Pajace Rzeszów (Trufel) 15:75
5. Zryw Romanowo (Szymon_34) - Polonia Śrem (Daria) 14:75
Pierwszy mecz: BROC - ZK 8:2 (279 - 171)
Bonus: Bloody Rebels Of Choice


11 kolejka - 2012.01.17
PARENT'E OLIWIA'S JUR'E - Zacny Klan 8:2 (261 - 188)
1. Moherteam Rzeszów(Guti) – PBNF Bydgoszcz (Kabat) 52:37
2. ŻKO ŻUBR Piła (Skrzat) – Zryw Romanowo (Szymon_34) 65:25
3. ŁTŻ Łódź (Wiadro) – KS Szczurki Gniezno (gomera) 22:68
4. Gladiatorzy Pleszew(Tomek) – Dzikie Wężę Zielona Góra (Zurikata) 54:36
5. Opal Toruń (Smoczas) – Ordo Żużlum (Hassan) 68:22
Pierwszy mecz: ZK - POJ 2:8 (200 - 250)
Bonus: PARENT'E OLIWIA'S JUR'E

Bloody Rebels Of Choice - Fast Tigers 10:0 (294 - 156)
1. Agromix Leszno (Pinczoch) - KSŻ Krosno Krosno (Kasia0236) 50:40
2. PKR Polonia Piła (Gruntek) - Wrzosy Toruń (Wrzosy) 58:32
3. Ciapland (Bobland) - Huhtamaki Bydgoszcz (Maciekl60) 46:44
4. FC Cymsa Gniezno (Tomi31) - LOTOS Wybrzeże Gdańsk (Squra) 70:20
5. Polonia Śrem (Daria) - Unibax Rzeszów (Grendysa4) 70:20
Pierwszy mecz: FT - BROC 2:8 (217 - 235)
Bonus: Bloody Rebels Of Choice

ShoutBox Junior Team - Toruńskie Pierniki Rules 8:2 (254 - 198)
1. Korona Rzeszów (Spawn101) - FC Kapucha Toruń (Pansowa) 57:35
2. Coldharbour (Kamilozz) - Kruku Toruń (Kruk4) 60:30
3. LTŻ Lublin (Pavel88) - Smoczyk Leszno (Tomek2891) 67:23
4. Rybnik RKM (Paperossi) - Pit Toruń (Pit1) 17:73
5. Piorun Grudziądz (Phoenix) - Papug Toruń (Papug90) 53:37
Pierwszy mecz: TPR - SBJT 5:5 (144 - 279)
Bonus: ShoutBox Junior Team

Awesome Lightnings - Little Dragons 4:6 (193 - 257)
1. lanki Gdz grudziądz (lanki22) - Power Pokemon (Stroszy) 43:47
2. GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) - Copernicus Toruń (Lookas) 58:32
3. Motor Toruń (Godlike)- Cichacze Lubochnia (Sevillafan) 49:41
4. LW Lublin (Marcin7463833) - Leszno Unia (Vixen) 19:71
5. Unibax Tarnów (Poland_sis) - Marma Łąka (Coolman) 24:66
Pierwszy mecz: LD - AL 9:1 (290 - 161)
Bonus: Little Dragons


12 kolejka - 2012.01.24
Fast Tigers - ShoutBox Junior Team 3:7 (206 - 244)
1. LOTOS Wybrzeże Gdańsk (Squra)- Korona Rzeszów (Spawn101) 51:39
2. KSŻ Krosno Krosno (Kasia0236) - LTŻ Lublin (Pavel88) 45:45
3 .Motorki Toruń (Chojnas) - Coldharbour (Kamilozz) 39:51
4. TŻ Ostrów Wielkopolski (Champion) - Piorun Grudziądz (Phoenix) 37:53
5. Huhtamaki Bydgoszcz (Maciekl60) - Rybnik RKM (Paperossi) 34:56
Pierwszy mecz: SBJT - FT 8:0 (243 - 117)
Bonus: ShoutBox Junior Team

Zacny Klan - Awesome Lightnings 8:2 (279 - 173)
1. Fifarafa Wilkonowo (Yegnot) - lanki Gdz grudziądz (lanki22) 42:50
2. Dzikie Wężę Zielona Góra (Zurikata) - GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) 68:22
3. PBNF Bydgoszcz (Kabat) - Motor Toruń (Godlike) 50:40
4. Szmyth Wilkanowo (Zordon) - Unibax Tarnów (Poland_sis) 59:31
5. KS Szczurki Gniezno (gomera) - LW Lublin (Marcin 7463833) 60:30
Pierwszy mecz: AL - ZK 4:6 (183 - 252)
Bonus: Zacny Klan

Toruńskie Pierniki Rules - PARENT'E OLIWIA'S JUR'E 6:4 (244 - 208)
1. Kruki Toruń(Kruk4) - Moherteam Rzeszów(Guti) 29:61
2. Papug Toruń(Papug90) - KS Żużlowiec Toruń (Hermes) 61:30
3. Pit Toruń(pit1) - ŻKO ŻUBR Piła (Skrzat) 41:49
4. FC Kapucha Toruń(pansowa) - KDMA Zabrze (Kasarek) 56:34
5. Smoczyk Leszno(tomek2891) - Gladiatorzy Pleszew(Tomek) 57:34
Pierwszy mecz: POJ - TPR 4:6 (245 - 190)
Bonus: Toruńskie Pierniki Rules

Little Dragons - Bloody Rebels Of Choice 0:10 (162 - 295)
1. Power Pokemon (Stroszy) - Agromix Leszno (Pinczoch) 38:52
2. Madagaskar City (Madagaskar) - PKR Polonia Piła (Gruntek) 37:56
3. Jagiellonia II Białystok (Tomek1982) - Ciapland (Bobland) 30:60
4. Draco Squad Kościan (Prosper) - AC Pajace Rzeszów (Trufel) 26:65
5. Copernicus Toruń (Lookas) - FC Cymsa Gniezno (Tomi31) 31:62
Pierwszy mecz: BROC - LD 10:0 (271 - 181)
Bonus: Bloody Rebels Of Choice


13 kolejka - 2012.01.31
PARENT'E OLIWIA'S JUR'E - Fast Tigers 6:4 (209 - 244)
1. Moherteam Rzeszów (Guti) - KSŻ Krosno Krosno (Kasia0236) 56:37
2. ŻKO ŻUBR Piła (Skrzat) - Wrzosy Toruń(Wrzosy) 58:32
3. Gladiatorzy Pleszew (Tomek) - Huhtamaki Bydgoszcz (Maciekl60) 48:42
4. KDMA Zabrze (Kasarek) - LOTOS Wybrzeże Gdańsk (Squra) 26:64
5. ŁTŻ Łódź (Wiadro)- TŻ Ostrów Wielkopolski (Champion) 21:69
Pierwszy mecz: FT - POJ 4:6 (258 - 180)
Bonus: PARENT'E OLIWIA'S JUR'E

Bloody Rebels Of Choice - ShoutBox Junior Team 2:8 (200 - 257)
1. AC Pajace Rzeszów (Trufel) - Korona Rzeszów (Spawn101) 30:60
2. CKM Krosno (Dada23) - Coldharbour (Kamilozz) 53:39
3. FC Cymsa Gniezno (Tomi31) - Rybnik RKM (Paperossi) 43:47
4. Ciapland (Bobland) - LTŻ Lublin (Pavel88) 37:55
5. PKR Polonia Piła (Gruntek) - Piorun Grudziądz (Phoenix) 37:56
Pierwszy mecz: SBJT - BROC 4:6 (179 - 259)
Bonus: ShoutBox Junior Team

Awesome Lightnings - Toruńskie Pierniki Rules 4:6 (180 - 270)
1. lanki Gdz grudziądz (lanki22) - FC Kapucha Toruń (Pansowa) 60:30
2. Motor Toruń (Godlike) - Kruki Toruń (Kruk4) 58:32
3. GKM GTZ Grudziadz (Maciexx) - Smoczyk Leszno (Tomek2891) 19:71
4. LW Lublin (Marcin7463833) - Pit Toruń (Pit1) 19:71
5. Unibax Tarnów (Poland_sis) - Papug Toruń (Papug90) 24:66
Pierwszy mecz: TPR - AL 8:2 (257 - 178)
Bonus: Toruńskie Pierniki Rules

Zacny Klan - Little Dragons 6:4 (247 - 203)
1.Fifarafa Wilkanowo (Yegnot) - Madagaskar City (Madagaskar) 67:23
2.Zryw Romanowo (Szymon_34) - Draco Squad Kościan (Prosper) 63:27
3.PBNF Bydgoszcz (Kabat) - Cichacze Lubochnia (Sevillafan) 46:44
4.KS Szczurki Gniezno (gomera) - Leszno Unia (Vixen) 31:59
5.Szmyth Wilkanowo (Zordon) - Marma Łąka (Coolman) 40:50
Pierwszy mecz: LD - ZK 6:4 (236 - 216)
Bonus: Zacny Klan


14 kolejka - 2012.02.07
Fast Tigers - Zacny Klan 6:4 (244 - 206)
1. Motorki Toruń (Chojnas) - Fifarafa Wilkanowo (Yegnot) 15:75
2. KSŻ Krosno Krosno (Kasia0236) - Dzikie Węże Zielona Góra (Zurikata) 57:33
3. Wrzosy Toruń(Wrzosy) - Zryw Romanowo (Szymon_34) 62:28
4. Unibax Rzeszów (Grendysa4) - KS Szczurki Gniezno (gomera) 44:46
5. LOTOS Wybrzeże Gdańsk (Squra) - PBNF Bydgoszcz (Kabat) 66:24
Pierwszy mecz: ZK - FT 8:2 (270 - 165)
Bonus: Zacny Klan

ShoutBox Junior Team - Awesome Lightnings 8:2 (286 - 165)
1. Unia Święciechowa (Maciejx814) - lanki Gdz grudziądz (lanki22) 38:53
2. Storczyki Rzeszów (Zosia) - LW Lublin (Marcin7463833) 63:27
3. Medaliki Częstochowa (Rafik1000) - Unibax Tarnów (Poland_sis) 55:35
4. Coldharbour (Kamilozz) - Motor Toruń (Godlike) 64:26
5. Piorun Grudziądz (Phoenix) - GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) 66:24
Pierwszy mecz: AL - SBJT 2:8 (146 - 306)
Bonus: ShoutBox Junior Team

Little Dragons - PARENT'E OLIWIA'S JUR'E 10:0 (292 - 160)
1. Power Pokemon (Stroszy) - Moherteam Rzeszów (Guti ) 48:42
2. Draco Squad Kościan (Prosper) - Opal Toruń (Smoczas) 68:24
3. Leszno Unia (Vixen) -ŻKO ŻUBR Piła (Skrzat ) 59:31
4. Cichacze Lubochnia (Sevillafan) - KS Żużlowiec Toruń (Hermes) 51:39
5. Marma Łąka (Coolman) - Gladiatorzy Pleszew (Tomek) 66:24
Pierwszy mecz: POJ - LD 6:4 (250 - 204)
Bonus: Little Dragons

Toruńskie Pierniki Rules - Bloody Rebels Of Choice 6:4 (263 - 188)
1. Smoczyk Leszno(tomek2891) - CKM Krosno (Dada23) 41:50
2. FC Kapucha Toruń(pansowa) - PKR Polonia Piła (Gruntek) 62:28
3. Kruki Toruń(Kruk4) - FC Cymsa Gniezno (Tomi31) 42:48
4. Pit Toruń(pit1) - Ciapland (Bobland) 57:33
5. Papug Toruń(Papug90) - AC Pajace Rzeszów (Trufel) 61:29
Pierwszy mecz: BROC - TPR 8:2 (303 - 117)
Bonus: Bloody Rebels Of Choice
Ostatnio zmieniony przez Hyziu 2013-07-25, 13:03, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Rafi
Kubańska Armia



Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-02-10, 20:39   

EKSTRALIGA


MAD REBELs
1. Unia Leszno (Kojot) [Ekstraliga]
2. Ogry Zielona Góra (Lukas) [1 Liga]
3. Faraony Toronto (Faraony) [2 Liga]
4. K S Olka Toruń (K.S. Olka-Toruń) [2 liga]
5. Ultras Grudziądz (KWIAT) [2 liga]
6. Cules Torun (Lionel) [2 liga] <Nowy>

Kapitan: Kojot
Zastępca: KWIAT



Bydgoska Armia
1. Chemik Bydgoszcz (Mario) [Ekstraliga]
2. Iskra Bydgoszcz (pkpadalec) [1 Liga]
3. NOVUM Bydgoszcz (Raffi) [2 Liga]
4. BKŻ Grom Bydgoszcz (Komes) [2 Liga]
5. Miecho Bydgoszcz (Mieszko) [3 Liga]
6. Superteam Bydgoszcz (rafcio_102) [3liga] <Nowy>

Kapitan: Komes
Zastępca: Mario



Speedway Dream Team
1. Debesciaki Gniezno (seba87) [Ekstraliga] <Nowy>
2. Hell Warriors Gorzów (heavyman) [1 liga]
3. Pompunia Karczemki (Stefan) [1 liga]
4. Torpeda Sowki Gdansk (Koko_gks1) [2 liga]
5. SC Stal Gorzów Wlkp. (Mateo) [2 liga]
6. Polonia1 Bydgoszcz (dryb) [2 liga]
Edi76 Gorzów wlkp (kriso1975) [1 liga] <Transfer do SDTII>

Kapitan: Stefan
Zastępca: Zielak



Wolf Pack
1. Polonia Bydgoszcz (Kris) [Ekstraliga]
2. KS Astra Krotoszyn (Przemolo) [2 Liga]
3. Sokół Trzesniow (dandon21) [2 Liga]
4. Wyczerpy Hej Południe (Diablisko) [3 Liga]
5. KM Lampard Ostrów Wielkopolski (Ogor11) [3 Liga]
6. PSŻ Poznań (ZwierZ) [3 Liga]
7. Start Gniezno (Baju) [5 Liga]

Kapitan: Przemolo
Zastępca: Diablisko



MAD PUPPIEs
1. Magdalenka Lublin (Jerzy) [Ekstraliga]
2. SZW Bydgoszcz (maly_1984) [1 Liga]
3. PSŻ Speedway Team Poznań (Korbi100) [2 Liga]
4. HST Gdańsk (Nero) [2 Liga]
5. SR Rybnik (tomekpro) [3 Liga]

Kapitan: Nero
Zastępca: tomekpro



Kubańska Armia
1. Mi-Tel Kościan (Syki) [Ekstraliga]
2. 19Falubaz61 Zielona Góra (Frost) [1 liga]
3. CF Real Toruń (Podli) [2 liga]
4. S.S.A Unia Leszno (hUn) [2 liga]
5. MG Kościan (Maciejo86) [3 liga]
6. B.T.Ż. POLONIA Bydgoszcz (Mariuszpopek) [3 liga]
7. Apatorowiec Torun (Zajaczek) [3 liga]
8. Intar Lazur Ostrów (Elcia2) [4 Liga]
9. Promien Zary (Ukppku) [4 Liga]

Kapitan: Rafi
Zastępca: Arris



Speedway Tigers
1. Killer Częstochowa (DaVe) [Eliga]
2. Eternity Lublin (Spirit) [1 Liga]
3. Lukan Rybnik (Lukan) [2 liga]
4. Myszka Miki Zielona Góra (Bieres) [2 liga]
5. Iskra Ostrów Wielkopolski (Wojak1984) [3 Liga]
6. SPARTA GDANSK (Arek1) [7 liga] <Nowy>

Kapitan: Wrzosy
Zastępca: Lukan



Speedway Dream Team II
1. Debeściaki Gdańsk (Maniuś_gks) [1 liga]
2. Edi76 Gorzów wlkp (kriso1975) [1 liga] <Transfer z SDT>
3. Falubazzz Zielona Góra (stopek) [2 liga]
4. Debeściaki Rzeszów (DJ CASA) [2 liga]
5. TTŻ Toruń (Bleak) [2 liga]
6. Smokersi Krzepice (Faja) [3 liga]
GKS Stoczniowiec Tomaszów Maz. (Zielak) [1 liga] <Transfer do SDTP>
7. KS Unia Wlkp Leszno (szefwlkp) [2 liga] <Nowy>

Kapitan: Maniuś_gks
Zastępca: Zielak





I LIGA


Speedway Dream Team Akademia
1. Forever Krosno (Freesamen) [Ekstraliga]
2. Krzyżacy Toruń (Osiak) [2 liga]
3. Magpies Zielona Góra (sroczkins) [3 liga]
4. KŻ Stal Rzeszów (Wasyl) [3 liga]
5. Nadol Team (Nadol) [3 liga]
6. Bratek Bratkowice (ciureek) [3 liga]
. Polonia SDT Rzeszów (Matek) [3 liga] <Transfer do SDTP>


Kapitan: Osiak
Zastępca: Wasyl



Akademia Kubańskiej Armii
1. K.S. Real Leszno (Bolo) [Ekstraliga]
2. Huragan Poznań (Pjetr) [1 Liga]
3. Polunia Kamienica Polska (pila1978) [1 Liga]
4. K.S. Unia Leszno (Arris) [1 liga]
5. Wiedźmy Nakło (Speedwalk) [2 Liga]
6. Feniks Bydgoszcz (Rafi) [3 liga]
7. Metal Koszyce Wielkie (Disel) [3 Liga]
8. Hutnik Tur (Oziklucha) [3 liga]
9. Unia PONIEC (Krzychu R) [3 liga]
10. Janis Bydgoszcz (janis) [4 Liga]

Kapitan: Rafi
Zastępca: Arris



Akademia Bydgoskiej Armii
1. Fighting Dreamers Bydgoszcz (diesvindu) [Ekstraliga]
2. Ino Wicher Bydgoszcz (Cacek) [1 Liga]
3. RPG Bydgoszcz (Borgen) [2 Liga]
4. Riders Fordon (Forrest) [3 Liga]
5. Polonia BKS Bydgoszcz (windi77) [3 Liga]
6. I-role Bydgoszcz (tomax26) [5 Liga]
7. Bydgoszczaki Bydgoszcz (Szefos7) [3 Liga]
8. Polonia99 Bydgoszcz (Mariokiller999) [4 Liga]

Kapitan: Forrest
Zastępca: Cacek



ShoutBox Team
1. Zgrzeblarki Zielona Góra (PtaQQ) [2 Liga]
2. SSSŻ Skorpiony Poznań (gustaf999) [2 Liga]
3. Ambitni Team Leszno (Mike_UL) [2 Liga] <Nowy>
4. LFH Unia Leszno (Majo) [2 liga] <Transfer z RoC>
5. PTŻ Pabianice (Włos) [3 Liga]
6. KRT Młodzi Leszno (Kayt) [3 Liga]
7. Speedway Klub Trondheim (Kaskr220990) [3 Liga]
. SK Lewki Częstochowa (Thomasso) [4 Liga] <Transfer do SB4FT>

Kapitan: Thomasso
Zastępca: Kayt



Rebels of Choice
1. Komandos Ostrów Wielkopolski (Eric) [1 liga]
2. Speedway Unia Leszno (Patryk93) [2 liga]
3. Beniaminek Wysoka Głogowska (Adamek21) [3 liga]
4. TS Victoria Piła (Marcin335) [4 liga]
5. Speedway Glasgow (Robcio2x8) [Elite League]
6. Izka Team (Izka) [6 liga] <Transfer z BROC>
LFH Unia Leszno (Majo) [2 liga] <Transfer do SBT>

Kapitan: Pinczoch
Zastępca: Robcio2x8



Speedway Dream Team Politechnika
1. GKS Stoczniowiec Tomaszów Maz. (Zielak) [1 liga] <Transfer z SDTII>
2. KS Lajkonik Kraków (Darekms) [3 liga]
3. Morawski Zgora (Rico) [3 liga]
4. Polonia SDT Rzeszów (Matek) [3 liga] <Transfer z SDTA>
5. Debeściaki Bydgoszcz (Sobek) [4 liga]
6. Victoria Tyczyn (Kasia24) [5 liga]
7. Ralfik Lublin (Ralfik-76) [5 liga]
8. Sterani życiem Kraków (pafnucy) [5 liga]
9. WandaII Kraków (Richii) [5 liga]

Kapitan: Ralfik-76
Zastępca: Darekms



Exide Team
1. Lokomotiv Bydgoszcz (And) [3 liga]
2. Horse Team (Horsik) [3 liga]
3. TKS Ostrovia (Zelek) [3 liga]
4. Airbase Gniezno (Gregosi) [4 liga]
5. Blaugrana Strzelno (Braszka) [4 liga]
6. Mazur Ełk (Tomato111) [4 liga]
7. Kamikaze Kraków (Tepy) [4 liga]
8. Unia Maszkienice (Atemi) [5 liga]

Kapitan: Gregosi
Zastępca: Horsik



MAD HEROes
1. Browarnia Bydgoszcz (marek554) [1 Liga]
2. S.C Sparta Wrocław (daimos) [2 Liga]
3. FR Unia Chorzów (Dziadzia ziom) [2 Liga]
4. Wisłok Strzyżów (Ganzes) [3 liga]
5. BTŻ Bydgoszcz (and72) [3 Liga]
6. Horse Team (Horsik) [3 liga] <Nowy>
7. Airbase Gniezno (Gregosi) [4 liga] <Nowy>
8. Mazur Ełk (Tomato111) [4 liga] <Nowy>

Kapitan: Ganzes
Zastępca: Faraon





II LIGA


MAD DOGs
1. KOLGIZ Kraków (gizmo7) [3 liga] <Nowy>
2. Stal Rzeszów (Ptaq) [4 Liga]
3. Real Tarnów (Tiger1519) [4 Liga]
4. PKO Rybnik (Ojro) [4 Liga]
5. Unigumki Sypniewo (Damix83) [4 liga]
6. Bad Boys Gniezno (Kolos) [5 Liga]

Kapitan: Damix83
Zastępca: Kolos



Tigers Toruń
1. Leszcze Toruń (Hal9000) [3 liga]
2. Anioły Toronto (Kamillo2) [3 liga]
3. Mistes Zakrzewko (Alvar0) [4 liga]
4. Wojaki Toruń (Maniek1973) [4 liga]
5. Liverpool Toruń (Milenium) [5 liga]
6. Wolni Toronto (Zuli) [5 liga]
7. Anator Torun (Gruzownik) [5 liga]
9. Krzyżacy R3 Toruń (Kamykov) [5 liga]

Kapitan: Xmanx
Zastępca: Kamykov



Young Tigers
1. Riti Częstochowa (ArT) [1 liga]
2. GKŻ WYBRZEŻE GDAŃSK (kris1965) [3 liga]
3. SPPSP Bydgoszcz (Jamm1) [4 Liga]
4. Goats Bridgwater (Jurij_trn) [Elite league]
5. Dragons Leicester (Shidadu) [Elite league]
6. Raiders Bristol (Oko) [Elite league]

Kapitan: Snappy
Zastępca: Oko



ShoutBox % Team
1. Hornets Gorzów Wlkp. (Koziu87) [3 liga] <Nowy>
2. POWER Gniezno (Hyziu) [4 Liga]
3. KS Falubaz Zielona Góra (RoulenD) [4 Liga]
4. Uniibax Toruń (Cieśli) [4 Liga]
5. Real Madryt (Zidan) [4 Liga]
6. Centrum Graudenz (Graudenz) [4 Liga]
7. Orzeł Gniezno (Tysiu) [5 Liga]
8. Jimi Team Rzeszów (Thunderkiss) [6 Liga]

Kapitan: Hyziu
Zastępca: Graudenz



Frisky Rebels
1. Stal Toruń (Martinez) [3 Liga]
2. STARS Leszno (lujski) [4 Liga]
3. Bajer Team Toruń (max-wesol) [4 Liga]
4. Rules Leszno (Kermit) [5 Liga]
5. KS Stal Gorzów Wlkp. (Artt) [5 Liga]
6. TŻ Cementralniści Żory (czyzu43) [5 Liga]
7. ROW Manhattan Rybnik (Kyjo81) [5 Liga]
8. Fishing Power (Tatar_kozak) [5 Liga]

Kapitan: Kyjo81
Zastępca: Tatar_kozak



ShoutBox 4Fun Team
1. MKS Wisła Grudziądz (Raff) [4 Liga]
2. SK Lewki Częstochowa (Thomasso) [4 Liga] <Transfer z SBT>
3. Ujeścisko Gdańsk (Kosraf76) [5 Liga]
4. ŻKS Wysocko Wielkie (Misiek09500) [5 Liga]
5. KKS Angels Poznań (BarteQ) [5 Liga]
6. KS Start Toruń (Santi) [5 Liga]
7. Mercedes Ostrów Wlkp (Domino_kmo_!) [5 Liga]
8. ZKS UNIA TARNÓW (Speedy_UT) [6 Liga]

Kapitan: Hyziu
Zastępca: Kamilozz



POLISH SQAD
1. Górczyn Gorzów Wlkp. (Kuba263) [3 liga]
2. Forma Szczecin (Aiwanowski) [5 liga]
3. Gear Gorzów (Kron) [3 liga]
4. TŻ Gniezno (Blumchen) [3 liga]
5. Wafelki Szczecin (3bobek) [6 liga]

Kapitan: Kuba263
Zastępca: Aiwanowski



Crazy Rebels Of Choice
1. MKS PILCHOWO (Siwy) [4 liga]
2. Purling Toruń (Purling) [4 liga]
3. Arasy Płock (Devilt1) [4 liga]
4. Racin Aleksandrów Kujawski (Zeusracin) [4 liga]
5. Ottawa SenatoRs Łódz (Ottawa) [5 liga]
6. Racing Ostrów (Sebas) [5 liga]
7. Sna Emigracja (Mariusz27) [Elite League]
8. SNA 2001 (Zajac) [Elite League]
9. Bulwell (Krzmle) [Elite League] <Nowy>
. CKM Krosno (Dada23) [5 liga] <Nowy> || <Transfer do BROC>

Kapitan: Zajac
Zastępca: Zeusracin





III LIGA


PARENT'E OLIWIA'S
1. Stal Janówko (Malin017) [4 liga]
2. ŻKS Unia Leszno (Schumi85) [4 liga]
3. Orzeł Wola Skorzęcka (Orlitto) [5 liga]
4. gonzalo81 toruń (gonzalo81) [5 liga]
5. Komandosi Korniaktów (siux) [5 liga]
6. The Bill Brodnica (Joaquin) [5 liga]

Kapitan: gonzalo81
Zastępca: Joaquin



Wild Tigers
1. Victoria Polonia Piła (Krzychu335) [4 liga]
2. Fular Gniezno (Zaryka) [4 liga]
3. Overspeed Bydgoszcz (Snappy) [4 liga]
4. Slowackiego Zielona Góra (Adam_zg) [4 liga]
5. Fc wyczerpy Częstochowa (J0ck3r) [5 Liga]
6. WC Buce Częstochowa (Pidziu88) [5 liga]
7. Speedway Team Święciechowa (Fruttic) [5 liga]
8. ATLAS WROCŁAW (krzys1) [5 liga]
9. Morska Bydgoszcz (Zakar) [5 Liga]
10. Łowcy Mikołów (Renoir) [5 Liga] <Nowy>
. Fastersi (Xmenx) [5 liga] <Usunięty>

Kapitan: Druid
Zastępca: krzys1



Fanatycy Falubazu
1. KS Chynów Zielona Góra (RozEk) [4 Liga]
2. Pająki Zielona Góra (Marcel) [4 Liga]
3. Kociaki Zielona góra (Doris) [4 liga]
4. FALUBAZ WYSOKIE (Wysokie) [5 Liga]
5. Jadowici Zielona Góra (Dareek299) [5 Liga]
6. Falubaz II Osiecznica (Maly84) [5 Liga]
7. Tylko Zielona Góra (Kasa) [5 Liga]

Kapitan: RozEk
Zastępca: Wysokie



Miszczowie Slołłeja
1. Borus Gniezno (Artur_1982) [5 liga]
2. Ministranci Gniezno (biskuppp) [4 liga]
3. Nieuchwytni Gębarzewo (Pawelek) [6 liga]
4. Stupki Gniezno (Einstein) [4 liga]
5. Trilux Gniezno (Piotrekgno) [3 liga]
6. Victoria Gniezno (victorski) [5 liga]
7. Weed Smokers Grudziądz (Pawlo84) [3 liga]

Kapitan: Pawelek
Zastępca: Piotrekgno



Speedway Lightnings
1. Kopka Radostków (Muchsson) [5 liga]
2. Pepersi Tarnów (Pawelgzk) [5 liga]
3. KŻ Unia Tarnów (Speedway88) [5 liga] <Nowy>
4. Unia Maszkienice (Atemi) [5 liga] <Nowy>
5. Speedway Koszalin (Boniek66) [6 liga]
6. Speedway Graudenz (Szynszyle) [6 liga]
Nike Speedway Club Leszno (Kalus46) [6 liga] <Usunięty>

Kapitan: Demon
Zastępca: Boniek66



Speedway Dragons
1. Unibax Toruń (Snejku) [3 liga]
2. WKŻ Polfa Tarchomin (Adrian) [3 liga]
3. Duma Katalonii (Czehoo) [4 liga]
4. Karamuszka Stal Gorzów Wlkp. (Karamuszka) [4 liga]
5. Petarda Gdańsk (Lyrak) [5 liga]
6. Skorpiony Staropole (Mtaisner) [5 liga]
7. OLEK Zielona Góra (Olek-66) [5 liga]

Kapitan: Czehoo
Zastępca: Lyrak



Whiskey Drinkers
1. ZKS Stal Rzeszów (Rider17) [3 liga]
2. Hawaii Team Rzeszów (Hawaiki) [3 liga] <Nowy>
3. SOS Dan Gorzów Wielkopolski (Kouta) [4 liga]
4. Car(L)os Team Gyddanyzc (CarLos_Wallace) [4 liga] <Nowy>
5. Tytania Rzeszów (Mak) [5 liga]
6. Speedway Pawłowo (Grando) [5 liga]
7. Buroki Czudec (Me-to) [6 liga]

Kapitan: Me-to
Zastępca: Rider17



Team X-Fighters
1. Piaski City Tarnów (yarado) [2 liga]
2. Wolves Krosno (margier24) [4 liga]
3. Chyba ty Speedway Club Toruń (Dybkus) [4 liga] <Nowy>
4. Black Riders Leszno (Speedway_fighter) [5 liga]
5. Agness Częstochowa (Szmergiel99) [5 liga]
6. ZębyTrzonowe Włocławek (Fredflinston) [5 liga]
7. BKS POLONIA FANATIC Bydgoszcz (Chris79) [5 liga] <Nowy>
8. GKŻ Grilex Gorlice (Kubens) [6 liga]
9. KTr 853 (Robert1977) [7 liga] <Nowy>
10. Cobrateam Bydgoszcz (Cobra) [5 liga] <Nowy>

Kapitan: Speedway_fighter
Zastępca: yarado





A-KLASA


Fast Tigers
1. Fc Albatros Krakowiec (Zanpo14) [5 liga]
2. KSŻ Krosno Krosno (Kasia0236) [5 liga] <Nowy>
3. Huhtamaki Bydgoszcz (Maciekl60) [6 liga]
4. LOTOS Wybrzeże Gdańsk (Squra) [6 Liga]
5. Wrzosy Toruń (Wrzosy) [6 liga] <Nowy>
6. Motorki Toruń (Chojnas) [6 liga]
7. TŻ Ostrów Wielkopolski (Champion) [6 liga]
8. Unibax Rzeszów (Grendysa4) [6 liga]
9. Rkm Rybnik Ks (Kolosz000) [6 Liga]
10. B.K.S Polonia Bydgoszcz (Druid) [7 liga] <Nowy>
Mc Donalds Opole (Kogut) [6 Liga] <Usunięty>
KS Bydgostia Bydgoszcz (Gregluc) [6 liga] <Usunięty>

Kapitan: Wrzosy
Zastępca: Squra



Zacny Klan
1. Fifarafa Wilkanowo (Yegnot) [5 liga]
2. Ks Szczurki Gniezno (gomera) [6 liga]
3. Dzikie Węże Zielona Góra (Zurikata) [6 liga]
4. Szmyth Wilkanowo (Zordon) [6 liga]
5. PBNF Bydgoszcz (Kabat) [6 liga]
6. Zryw Romanowo (Szymon_34) [6 liga]
7. Ordo Żużlum (Hassan) [7 liga]
8. Sandall Włocławek (Sandall) [8 liga]

Kapitan: Yegnot
Zastępca: Zurikata



ShoutBox Junior Team
1. Korona Rzeszów (Spawn101) [5 Liga]
2. Piorun Grudziądz (Phoenix) [6 Liga]
3. Medaliki Częstochowa (rafik1000) [6 Liga]
4. Storczyki Rzeszów (Zosia) [6 Liga]
5. Unia Święciechowa (Maciejx814) [6 Liga]
6. Miglantz Tarnowiec (Miglantz) [6 Liga]
7. Rybnik RKM (Paperossi) [6 Liga]
8. LTŻ Lublin (Pavel88) [6 liga] <Nowy>
9. Coldharbour (Kamilozz) [8 Liga]

Kapitan: Phoenix
Zastępca: Kamilozz



Awesome Lightnings
1. lanki Gdz grudziądz (lanki22) [5 liga] <Nowy>
2. LW Lublin (Marcin7463833) [6 liga]
3. Motor Toruń (Godlike) [6 liga]
4. GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) [6 liga] <Nowy>
5. Polonia Speedrower Piła (Pablitos) [6 liga] <Nowy>
6. Unibax Tarnów (Poland_sis) [7 liga]
7. R.K.O. Dream Team Tarnów (Demon) [7 liga]
8. ŚKS Fretki Śląska (Atwali) [7 liga]
9. Rekiny Kacice (Night32) [7 liga]
KS Termalica Bruk-Bet Tarnów (Speedway) [7 liga] <Usunięty>
Diabełki Rawicz (Kowal17) [7 liga] <Usunięty>

Kapitan: Demon
Zastępca: Poland_sis



Little Dragons
1. Power Pokemon (Stroszy) [5 liga]
2. Copernicus Toruń liga (Lookas) [6 liga]
3. Madagaskar City (Madagaskar) [6 liga]
4. Unibax TrN Toruń (Melon86) [6 liga]
5. KS Grodzisko (Vopix) [6 liga]
6. Jagiellonia II Białystok (Tomek1982) [7 liga]
7. Draco Squad Kościan (Prosper) [7 liga]
8. Cichacze Lubochnia (Sevillafan) [6 Liga] <Nowy>
9. Marma Łąka (Coolman) [6 Liga] <Nowy>
10. Leszno Unia (Vixen) [6 Liga] <Nowy>

Kapitan: Czehoo
Zastępca: Melon



PARENT'E OLIWIA'S JUR'E
1. Moherteam Rzeszów (Guti) [5 liga]
2. KS Żużlowiec Toruń (Hermes) [6 liga]
3. Gladiatorzy Pleszew (Tomek) [6 liga]
4. ŻKO ŻUBR Piła (Skrzat) [6 liga] <Nowy>
5. ŁTŻ Łódź (Wiadro) [6 liga]
6. KDMA Zabrze (Kasarek) [6 liga]
7. Opal Toruń (Smoczas) [7 liga]

Kapitan: Tomek
Zastępca: Hermes



Toruńskie Pierniki Rules
1. Papug Toruń (Papug90) [6 liga]
2. Pit Toruń (Pit1) [6 liga]
3. Ks Kruki Toruń (Kruk4) [6 liga]
4. Karrix Speedway Toruń (Karuz96) [6 liga]
5. FC Kapucha Toruń (Pansowa) [6 liga]
6. Smoczyk Leszno (Tomek2891) [6 liga] <Nowy>

Kapitan: Pansowa
Zastępca: Kruk4



Bloody Rebels Of Choice
1. Polonia Inowrocław (Solidus) [5 liga]
2. CKM Krosno (Dada23) [5 liga] <Transfer z ROC>
3. Agromix Leszno (Pinczoch) [5 liga]
4. PKR Polonia Piła (Gruntek) [6 liga]
5. Polonia Śrem (Daria) [6 liga]
6. Fighters (Kudłaty) [6 liga]
7. FC Cymsa Gniezno (Tomi31) [6 liga]
8. StartGniezno Piekary (Emil1702) [6 liga]
9. AC Pajace Rzeszów (Trufel) [6 liga] <Nowy
10. Ciapland (Bobland) [6liga] <Nowy
. Izka Team (Izka) [6 liga] <Nowy || <Transfer do ROC>
. Polonia Speedrower Piła (Pablitos) [6 liga] <Usunięty>
. TŻ Iskra (Iskra) [6 liga] <Nowy || <Usunięty>


Kapitan: Pinczoch
Zastępca: Pablitos





TRANSFERY - SEZON XV



1. Car(L)os Team Gyddanyzc (CarLos_Wallace) [4 Liga]
Wolny Rynek --> Whiskey Drinkers [III Liga]

2. GKM GTŻ Grudziądz (Maciexx) [6 Liga]
Wolny Rynek --> Awesome Lightnings [A-klasa]

3. ŻKO ŻUBR Piła (Skrzat) [6 Liga]
Wolny Rynek --> PARENT'E OLIWIA'S JUR'E [A-klasa]

4. Hornets Gorzów Wlkp. (Koziu87) [3 Liga]
Wolny Rynek --> ShoutBox % Team [II Liga]

5. KTr 853 (Robert1977) [7 Liga]
Wolny Rynek --> Team X-Fighters [III Liga]

6. KŻ Unia Tarnów (Speedway88) [5 Liga]
Wolny Rynek --> Speedway Lightnings [III Liga]

7. KSŻ Krosno Krosno (Kasia0236) [5 Liga]
Wolny Rynek --> Fast Tigers [A-klasa]

8. Polonia SDT Rzeszów (Matek) [3 Liga]
Speedway Dream Team Akademia [I liga] --> Speedway Dream Team Politechnika [I Liga]

9. Ambitni Team Leszno (Mike_UL) [2 Liga]
Wolny Rynek --> ShoutBox Team [I Liga]

10. BKS POLONIA FANATIC Bydgoszcz (Chris79) [5 liga]
Wolny Rynek --> Team X-Fighters [III Liga]

11. CKM Krosno (Dada23) [5 liga]
Wolny Rynek --> Crazy Rebels Of Choice [II Liga]

12. Debesciaki Gniezno (seba87) [Ekstraliga]
Wolny Rynek --> Speedway Dream Team [Ekstraliga]

13. Smoczyk Leszno (Tomek2891) [6 liga]
Wolny Rynek --> Toruńskie Pierniki Rules [A-klasa]

14. KOLGIZ Kraków (gizmo7) [3 liga]
Wolny Rynek --> MAD DOGs [II Liga]

15. LTŻ Lublin (Pavel88) [6 liga]
Wolny Rynek --> ShoutBox Junior Team [A-klasa]

16. lanki Gdz grudziądz (lanki22) [5 Liga]
Wolny Rynek --> Awesome Lightnings [A-klasa]

17. KS Termalica Bruk-Bet Tarnów (Speedway) [7 Liga]
Awesome Lightnings [A-klasa] --> Wolny Rynek

18. Diabełki Rawicz (Kowal17) [7 Liga]
Awesome Lightnings [A-klasa] --> Wolny Rynek

19. Mc Donalds Opole (Kogut) [6 Liga]
Fast Tigers [A-klasa] --> Wolny Rynek

20. B.K.S Polonia Bydgoszcz (Druid) [7 Liga]
Wolny Rynek --> Fast Tigers [A-klasa]

21. LFH Unia Leszno (Majo) [2 Liga]
Rebels Of Choice [I liga] --> ShoutBox Team [I Liga]

22. Edi76 Gorzów wlkp (kriso1975) [1 Liga]
Speedway Dream Team [Ekstraliga] --> Speedway Dream Team II [Ekstraliga]

23. GKS Stoczniowiec Tomaszów Maz. (Zielak) [1 Liga]
Speedway Dream Team II [Ekstraliga] --> Speedway Dream Team Politechnika [I liga]

24. Izka Team (Izka) [6 Liga]
Wolny Rynek --> Bloody Rebels Of Choice [A-klasa]

25. Horse Team (Horsik) [3 Liga]
Wolny Rynek --> MAD HEROes [I Liga]

26. Airbase Gniezno (Gregosi) [4 Liga]
Wolny Rynek --> MAD HEROes [I Liga]

27. Mazur Ełk (Tomato111)
Wolny Rynek --> MAD HEROes [I Liga]

28. KS Bydgostia Bydgoszcz (Gregluc) [6 Liga]
Fast Tigers [A-klasa] --> Wolny Rynek

29. Wrzosy Toruń (Wrzosy) [6 Liga]
Wolny Rynek --> Fast Tigers [A-klasa]

30. AC Pajace Rzeszów (Trufel) [6 Liga]
Wolny Rynek --> Bloody Rebels Of Choice [A-klasa]

31. Unia Maszkienice (Atemi) [6 Liga]
Wolny Rynek --> Speedway Lightnings [III Liga]

32. SK Lewki Częstochowa (Thomasso) [4 Liga]
ShoutBox Team [I liga] --> ShoutBox 4Fun Team [II liga]

34. Izka Team (Izka) [6 Liga]
Bloody Rebels Of Choice [A-klasa] --> Rebels Of Choice [I liga]

35. TŻ Iskra (Iskra) [6 Liga]
Wolny Rynek --> Bloody Rebels Of Choice [A-klasa]

36. Polonia Speedrower Piła (Pablitos) [6 Liga]
Bloody Rebels Of Choice [A-klasa] --> Wolny Rynek

37. Polonia Speedrower Piła (Pablitos) [6 Liga]
Wolny Rynek --> Awesome Lightnings [A-klasa]

38. Fastersi (Xmenx) [5 Liga]
Wild Tigers [III Liga] --> Wolny Rynek

39. Ciapland (Bobland) [6 Liga]
Wolny Rynek --> Bloody Rebels Of Choice [A-klasa]

40. Łowcy Mikołów (Renoir) [5 Liga]
Wolny Rynek --> Wild Tigers [III Liga]

41. Cules Torun (Lionel) [2 Liga]
Wolny Rynek --> Mad Rebels [Ekstraliga]

42. Cobrateam Bydgoszcz (Cobra) [5 liga]
Wolny Rynek --> Team X-Fighters [III Liga]

43. Superteam Bydgoszcz (rafcio_102) [3liga]
Wolny Rynek --> Bydgoska Armia [Ekstraliga]

44. SPARTA GDANSK (Arek1) [7 liga]
Wolny Rynek --> Speedway Tigers [Ekstraliga]

45. Cichacze Lubochnia (Sevillafan) [6 Liga]
Wolny Rynek --> Little Dragons [A-klasa]

46. Marma Łąka (Coolman) [6 Liga]
Wolny Rynek --> Little Dragons [A-klasa]

47. Leszno Unia (Vixen) [6 Liga]
Wolny Rynek --> Little Dragons [A-klasa]

48. Rydzykanci Toruń (Solitary) [4 Liga]
Wolny Rynek --> Tigers Toruń [II liga]

49. Hawaii Team Rzeszów (Hawaiki) [3 liga]
Wolny Rynek --> Whiskey Drinkers [III liga]

50. Nike Speedway Club Leszno (Kalus46) [6 liga]
Speedway Lightnings [III liga] --> Wolny Rynek

51. Chyba ty Speedway Club Toruń (Dybkus) [4 liga]
Wolny Rynek --> Team X-Fighters [III liga]

52. Bulwell (Krzmle) [Elite League]
Wolny Rynek --> Crazy Rebels Of Choice [II Liga]

54. CKM Krosno (Dada23) [5 liga]
Crazy Rebels Of Choice [II Liga] --> Bloody Rebels Of Choice [A-klasa]

55. TŻ Iskra (Iskra) [6 liga]
Bloody Rebels Of Choice [A-klasa] --> Wolny Rynek

56. KS Unia Wlkp Leszno (szefwlkp) [2 liga]
Wolny Rynek --> Speedway Dream Team II [Ekstraliga]


Ostatnio zmieniony przez Rafi 2012-02-11, 11:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgrey created by spleen created by spleen modyfied by SMANAGER.pl

Strona wygenerowana w 0,29 sekundy. Zapytań do SQL: 12