SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne Strona Główna

Choose language:

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Woytek
2012-04-07, 22:05
Błędy w TESTACH
Autor Wiadomość
Tomi31
FC Cymsa Gniezno

Wysłany: 2012-02-03, 13:30   

Kabat tylko skąd zwykły gracz miał to wiedzieć? Ok zapowiadał Wojtek kiedyś tam... ale po pierwsze nie każdy przegląda wszystkie tematy i wszystkie strony w nich żeby natrafić może na jakiś ważny wpis Admina. A po drugie jechaliśmy 16 kolejek... powtórzę bo nie wiem czy tam wystarczający nacisk położyłem - 16 KOLEJEK TESTÓW !! na tym silniku! Ktoś powie, że nie było sensu się sugerować bo było pełno błędów... tylko że niejednokrotnie padało pytanie "Co jest w końcu błędem? Tylko wyniki typu 255-75 itp. czy również to, że Refleks jest bardzo ważny, a xp w ogóle?" ...odpowiedzi na te pytania nikt nie podał, a jedyną informacją było to, że główny admin zobowiązał się naprawić wszystkie błędy najszybciej jak to możliwe czego jak widzimy po ciągłych wpisach nadal nie uczynił...

Także ryzyko może rzeczywiście gracze podejmowali, ale były przesłanki do tego, aby twierdzić, że może tak będzie wyglądał nowy silnik ;)

Kabat
3.2

Wysłany: 2012-02-03, 14:10   

Masz rację - "MOŻE tak będzie wyglądał". Nigdzie nie było powiedziane, że na pewno tak będzie, czyli... ci co zmieniali skład RYZYKOWALI na własną odpowiedzialność, nikt ich nie zmuszał. Ci co składu nie zmieniali opierali się na oficjalnych informacjach, których NIE BYŁO, a to domyślnie oznacza, że zmian nie będzie i gdyby stało się inaczej, to właśnie oni mogliby czuć się oszukani i wprowadzeni w błąd.
A tak naprawdę to zdaje się, że nikt jeszcze nie wie (możliwe, że łącznie z Wojtkiem) jak ten silnik faktycznie będzie wyglądał. :P :roll:

Wrzosy

Wysłany: 2012-02-03, 14:47   

ja tam trakture wprowadznie silnika jak jazde bez trzymanki na naprawde dziwnej karuzeli która co chywile jedzie w inna strone a nie liczni tylko zostja na karuzeli xD a reszta wypada i szuka nowego miejsca na niej ...

Tomi31
FC Cymsa Gniezno

Wysłany: 2012-02-03, 15:02   

Czyli sam widzisz, że całego tego burdelu można było uniknąć podając jednego newsa... Nikt nie byłby wtedy zaskoczony i nie byłoby mowy o oszukaniu czy to tych robiących zmiany czy tych, którzy się do nich wstrzymali... ale jak widać to było za trudne...

Morał z tego taki, że najlepiej na tym wszystkim wyszli ci, którzy olali testy, ich wyniki i zmiany składu dosłownie ciepłym moczem :P

Pozostaje zatem czekać na wejście silnika testowanego całe 2 kolejki i w ogóle nie ma o czym dyskutować bo tutaj i tak zdanie szarych mają w czterech literach ;)

Orzech1986

Wysłany: 2012-02-03, 15:35   

Dalej nie ma oficjalnej informacji o zmianach w nowym silniku :D Władze uważaja to za niepotrzebne i wystarczający jest news o wejściu nowego silnika :roll:

Pavel

Wysłany: 2012-02-03, 16:02   

Kabat, o czym Ty mówisz? do czego służyły testy? Do poznania nowego silnika, który miał zostać wprowadzony. News w grze z grudnia: "Po burzliwych dyskusjach oraz wyjaśnieniach Wojtka, PZM decyzją głosów 4:1 postanawia, iż od sezonu 19 ostatecznie wprowadzony zostanie nowy silnik meczowy. Główny Admin zobowiązał się naprawić wszelkie błędy oraz wprowadzić poprawki do silnika najszybciej jak to możliwe."

w międzyczasie okazało się, że Wojtek popełnił błąd i całkowicie zlikwidował znaczenie XP. Oczywiście musiało to zostać poprawione, ale nie wciskaj ludziom, że testy niczemu nie służyły. Z założenia silnik miał być właśnie taki jak w nich, a że wynikły błędy, to ci którzy robili zakupy pod niego, mogą być rozczarowani. I wcale im się nie dziwię

Tomi31
FC Cymsa Gniezno

Wysłany: 2012-02-03, 16:11   

Zgadzam się z Pavlem w 100%. Ale nic już nie poradzimy bo silnik na siłę wejdzie i tak. A to że jest zupełnie inny niż w testach to po prostu pech graczy :P i tak na obecną chwilę wygląda sytuacja

Kabat
3.2

Wysłany: 2012-02-03, 16:48   

A guzik prawda - testy miały służyć od samego początku tylko i wyłącznie WYŁAPANIU BŁĘDÓW. Problem polegał na tym, że Wojtek nie raczył ruszyć szanownego tyłka i błędów naprawiać na bieżąco, a część ludzi uznała, że niemal całkowita likwidacja XP jest celowa. Ja tylko pytam NA JAKIEJ PODSTAWIE??? A że sobie ktoś ubzdurał, że w testach jest silnik na jakim pojedziemy..... :lol:

Pavel

Wysłany: 2012-02-03, 17:05   

Cytat:
A guzik prawda - testy miały służyć od samego początku tylko i wyłącznie WYŁAPANIU BŁĘDÓW.

na jakiej podstawie tak sądzisz? Grasz minimalnie krócej ode mnie, więc pewnie pamiętasz jak wchodziła wersja 2.0. Była platforma z nowym silnikiem, dochodziła wtedy bodajże jazda parą, zmniejszenie XP. Silnik wszedł w takiej formie w jakiej był testowany, więc nie było powodów twierdzić że tym razem będzie inaczej. A skąd przekonanie o zmianie w XPie? Pewnie stąd, że pisał o tym Wojtek:

http://www.smanager.pl/forum/viewtopic.php?t=3744

Kabat
3.2

Wysłany: 2012-02-03, 17:11   

O który konkretnie post Ci chodzi?
Spójrz najpier na koniec 2 strony, na własny post, w którym cytujesz Wojtka - przecież tam jest wyraźnie napisane, że nie miał zamiaru znacząco zmieniać ważności skilli, a więc testy można było uznać nie za wykładnię tego co będzie, a za jeden wielki bubel. Sam sobie zaprzeczasz.

Pavel

Wysłany: 2012-02-03, 17:27   

mimo zastrzeżeń graczy co do XPa, przez kilka miesięcy Wojtek utrzymywał że ten silnik ma wejść, nawet zrobił głosowanie wśród członków PZM i ta zmiana przeszła. Błąd wyszedł na jaw później. To co napisałem wtedy to były moje wątpliwości co do refleksu, ja sam nie zrobiłem transferów. Natomiast dziwi Twoja drwina z ludzi, którzy szukali wzmocnień pod kątem tamtej wersji silnika i jak to jesteś przekonany, że testy były dla testów, a nie miały mieć nic wspólnego z tym co będzie w nowym sezonie
Ostatnio zmieniony przez Pavel 2012-02-03, 17:29, w całości zmieniany 1 raz  

Kabat
3.2

Wysłany: 2012-02-03, 18:39   

Tamta wersja była jednym wielkim nieporozumieniem i tak twierdzili prawie wszyscy, powiedzmy 95%. Pozostałe 5% się "scfaniło" i zaczęli wyprzedawać doświadczonych, kupując "zreflektowanych" mimo, że (powtarzam po raz kolejny) NIE BYŁO ŻADNEJ OFICJALNEJ INFORMACJI, jakoby miały zajść tak drastyczne zmiany! Oficjalnie było mówione, że silnik jest przepisywany na nowo pod kątem PRZYSZŁYCH zmian, a tera planowane były kosmetyczne. No chyba nie zaprzeczysz, że to była jedyna znana opinia Wojtka??? Przez ...naście tygodni "cfaniaki" kpiły z ludzi oburzonych tym co jest w silniku. Teraz z ich strony jest wielki płacz... czy sobie z nich drwię? Może trochę... :| Czy mi ich żal? ANI ANI, bo ponoszą konsekwencje swoich decyzji i wyborów - ja zdecydowałem nie robić rewolucji, poczekać co będzie i wtedy dostosować politykę szkoleniowo-transferową. Jeśli ktoś chciał być sprytniejszy i się przejechał, to jest sobie sam winien. 8)
Ostatnio zmieniony przez Kabat 2012-02-03, 18:40, w całości zmieniany 1 raz  

Pavel

Wysłany: 2012-02-03, 18:49   

Kabat, nie chodziło o to, że silnik jest przepisywany pod kątem przyszłych zmian (a raczej nie tylko o to). Ja zrozumiałem, że kod stał się tak nieczytelny, że Wojtek sam już się w nim nie łapał, więc także o robieniu jakichkolwiek zmian nie było mowy. Ale pierwszym planem było jego uporządkowanie.

czy tamci gracze próbowali być cwani? Wojtek znał opinie graczy, słowo bubel było na porządku dziennym, a mimo to podjął decyzje o jego wprowadzeniu. Wg mnie to wystarczający argument do podjęcia zmian. I dobrze wiem, że nic oni nie wskórają, ale po prostu rozumiem ich żal

Ramek
jony bravo

Wysłany: 2012-02-06, 21:55   

spary stoją!!!!!!!

altrus

Wysłany: 2012-02-12, 09:17   

kiedy będzie można jechać testy ?

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi