SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne Strona Główna

Choose language:


Poprzedni temat «» Następny temat
NASTOLIGA LIVE! - forum dyskusyjne
Autor Wiadomość
albor



Skąd: Warszawa Kabaty
  Wysłany: 2010-08-29, 22:13   NASTOLIGA LIVE! - forum dyskusyjne

LINK DO FORUM ROZGRYWKOWEGO => NASTOLIGA
Forum rozgrywkowe zawiera wszystko co ważne dla bieżącego przebiegu rozgrywek Nastoligi.


TABELA UWZGLĘDNIAJĄCA TYLKO 5 OST. SEZONÓW NASTOLIGI
Kolejno:
Lok. | Sezon12 | Sezon13 | Sezon14 | Sezon15 | Sezon16 | SumaPkt | Team / User


01. | 2N.1 15 | 1N.02 26 | 1N.1 20 | 1N.2 18 | 1N.1 18 | 097 | ROL.KO Konojady / Damianekl
02. | 1N.4 18 | 1N.07 16 | 1N.3 16 | 1N.1 20 | 1N.2 16 | 086 | OLEK Zielona Góra / Olek-66
03. | 1N.5 16 | 1N.04 22 | 1N.7 08 | 1N.3 16 | 1N.3 14 | 076 | Demogorgon Wrocław / Asteck666
04. | 2N.2 13 | 1N.06 18 | 1N.2 18 | 1N.4 14 | 1N.4 12 | 075 | ANDY Bydgoszcz / Andy.bdg
05. | 1N.6 14 | 1N.03 24 | 1N.6 10 | 1N.6 10 | 1N.5 10 | 068 | Car(L)os Team Gyddanyzc / CarLos_Wallace
06. | 1N.3 20 | 1N.05 20 | 1N.5 12 | 1N.8 06 | 2N.2 07 | 065 | Perła Lublin / Aśka1989
07. | 2N.3 11 | 2N.01 19 | 1N.4 14 | 1N.5 12 | 0N.0 00 | 056 | Hornets Gorzów Wlkp. / Koziu87
08. | 1N.1 24 | 1N.01 28 | 0N.0 00 | 0N.0 00 | 0N.0 00 | 052 | Bystrzyca Lublin / adam_1955
09. | 1N.7 12 | 2N.04 13 | 2N.4 05 | 2N.2 09 | 2N.1 09 | 048 | Paulos Bydgoszcz / Paulos
10. | 2N.5 07 | 2N.02 17 | 1N.8 06 | 2N.1 11 | 1N.7 06 | 047 | Start Krosno / Shergar
11. | 2N.6 05 | 2N.05 11 | 2N.1 11 | 1N.7 08 | 1N.6 08 | 043 | PBNF Bydgoszcz / Kabat
12. | 1N.2 22 | 1N.08 14 | 0N.0 00 | 0N.0 00 | 0N.0 00 | 036 | Debeściaki Gdańsk / Manius_gks
13. | 1N.8 10 | 2N.03 15 | 2N.2 09 | 0N.0 00 | 0N.0 00 | 034 | Speedway Team Dziewierzewo / Krystek
14. | 2N.7 03 | 2N.08 05 | 2N.5 03 | 2N.3 07 | 2N.3 05 | 023 | KMŻ Dominów / Konrad369
15. | 2N.4 09 | 2N.09 03 | 0N.0 00 | 2N.5 03 | 2N.4 03 | 018 | Nieuchwytni Gniezno / Pawelek
16. | 0N.0 00 | 0N.00 00 | 2N.3 07 | 2N.4 05 | 0N.0 00 | 012 | orzel miedzyrzecz / Wiolad1
17. | 0N.0 00 | 2N.06 09 | 0N.0 00 | 0N.0 00 | 0N.0 00 | 009 | RKS Huwdu / Adriangdz
18. | 0N.0 00 | 2N.07 07 | 0N.0 00 | 0N.0 00 | 0N.0 00 | 007 | Jabol Punk Libertów / Jaro
19. | 0N.0 00 | 0N.00 00 | 0N.0 00 | 2N.6 01 | 2N.5 01 | 002 | Victoria Tyczyn / Kasia24
20. | 0N.0 00 | 2N.10 01 | 0N.0 00 | 0N.0 00 | 0N.0 00 | 001 | Stupki Gniezno / Einstein
21. | 2N.8 01 | 0N.00 00 | 0N.0 00 | 0N.0 00 | 0N.0 00 | 001 | R.K.O. Dream Team Tarnów / Demon
Ostatnio zmieniony przez Konrad369 2013-12-02, 21:14, w całości zmieniany 34 razy  
 
 
 
albor



Skąd: Warszawa Kabaty
Wysłany: 2010-08-29, 22:37   ARCHIWUM SEZONU 0 NASTOLIGI

WYNIKI SPOTKAŃ FAZY KWALIFIKACYJNEJ SEZONU 0 NASTOLIGI
Kolejno: Data Grupa_Nr_kolejki Gospodarz-Gość WYNIK (1.WYNIK)

KOLEJKA 01
2008-12-08 A01 Ogry Zielona Góra - KŻ Borowiki Borków 70:6
2008-12-19 A01 Marma Polskie Folie Rzeszów - Metal Koszyce Wielkie 5:68
2008-12-08 B01 Bystrzyca - Huragan Poznań 31:43
2008-12-08 B01 Jasol Jasło - Albo Baty 18:61
2008-12-08 C01 Sokół Ostróda - Speedway Team Święciechowa 33:57
2008-12-08 C01 Stal KS Gorzów Wielkopolski - Nadol Team 33:25
2008-12-12 D01 DrinkTeam Dwumiasto - Racing Team Leszno 71:14
2008-12-08 D01 Avia Świdnik - Victoria Tyczyn 56:27
2008-12-08 E01 Bratek Bratkowice - StalGW Gorzów Wielkopolski 71:21
2008-12-09 E01 AC United Gdańsk - Kozły Lublin 0:15
2008-12-10 F01 Plon Klęczany - KS Unia Poznań 0:43
2008-12-08 F01 Zelmer Rzeszów - Start Krosno 39:41
2008-12-11 G01 OLEK Zielona Góra - K.S. Victoria Machowa 18:64
2008-12-08 G01 The Shield Gdańsk - Jimi Team Rzeszów 42:19

KOLEJKA 02
2008-12-15 A02 KŻ Borowiki Borków - Marma Polskie Folie Rzeszów 4:40
2008-12-15 A02 Metal Koszyce Wielkie - Ogry Zielona Góra 43:44
2008-12-15 B02 Huragan Poznań - Jasol Jasło 71:14
2008-12-16 B02 Albo Baty - Bystrzyca 58:18
2008-12-15 C02 Speedway Team Święciechowa - Stal KS Gorzów Wielkopolski 50:40
2008-12-15 C02 Nadol Team - Sokół Ostróda 38:27
2008-12-15 D02 Racing Team Leszno - Avia Świdnik 21:64
2008-12-15 D02 Victoria Tyczyn - DrinkTeam Dwumiasto 30:62
2008-12-15 E02 StalGW Gorzów Wielkopolski - AC United Gdańsk 35:58
2008-12-15 E02 Kozły Lublin - Bratek Bratkowice 16:75
2008-12-15 F02 KS Unia Poznań - Zelmer Rzeszów 20:66
2008-12-15 F02 Start Krosno - Plon Klęczany 73:9
2008-12-15 G02 K.S. Victoria Machowa - The Shield Gdańsk 57:15
2008-12-15 G02 Jimi Team Rzeszów - OLEK Zielona Góra 75:15

KOLEJKA 03
2008-12-22 A03 Metal Koszyce Wielkie - KŻ Borowiki Borków 75:3
2008-12-22 A03 Ogry Zielona Góra - Marma Polskie Folie Rzeszów 73:13
2008-12-22 B03 Albo Baty - Huragan Poznań 40:53
2008-12-22 B03 Bystrzyca - Jasol Jasło 46:13
2008-12-22 C03 Nadol Team - Speedway Team Święciechowa 33:33
2008-12-22 C03 Sokół Ostróda - Stal KS Gorzów Wielkopolski 39:51
2008-12-22 D03 Victoria Tyczyn - Racing Team Leszno 7:51
2008-12-22 D03 DrinkTeam Dwumiasto - Avia Świdnik 51:39
2008-12-22 E03 Kozły Lublin - StalGW Gorzów Wielkopolski 24:53
2008-12-30 E03 Bratek Bratkowice - AC United Gdańsk 62:28
2008-12-22 F03 Start Krosno - KS Unia Poznań 66:21
Walkower ! F03 Plon Klęczany - Zelmer Rzeszów 0:40
2008-12-22 G03 Jimi Team Rzeszów - K.S. Victoria Machowa 17:59
2008-12-22 G03 OLEK Zielona Góra - The Shield Gdańsk 18:43

KOLEJKA 04
2008-12-29 A04 KŻ Borowiki Borków - Metal Koszyce Wielkie 10:73 (3:75)
2008-12-29 A04 Marma Polskie Folie Rzeszów - Ogry Zielona Góra 0:74 (13:73)
2008-12-29 B04 Huragan Poznań - Albo Baty 48:42 (53:40)
2008-12-29 B04 Jasol Jasło - Bystrzyca 10:45 (13:46)
2009-01-02 C04 Speedway Team Święciechowa - Nadol Team 29:37 (33:33)
2008-12-29 C04 Stal KS Gorzów Wielkopolski - Sokół Ostróda 64:26 (51:39)
2008-12-29 D04 Racing Team Leszno - Victoria Tyczyn 22:50 (51:7)
2008-12-29 D04 Avia Świdnik - DrinkTeam Dwumiasto 41:49 (39:51)
2008-12-29 E04 StalGW Gorzów Wielkopolski - Kozły Lublin 58:1 (53:24)
2008-12-29 E04 AC United Gdańsk - Bratek Bratkowice 25:65 (28:62)
2008-12-29 F04 KS Unia Poznań - Start Krosno 22:65 (21:66)
2008-12-22 F04 Zelmer Rzeszów - Plon Klęczany 55:0 (40:0)
2008-12-29 G04 K.S. Victoria Machowa - Jimi Team Rzeszów 65:27 (59:17)
2008-12-29 G04 The Shield Gdańsk - OLEK Zielona Góra 49:16 (43:18)

KOLEJKA 05
2009-01-05 A05 Marma Polskie Folie Rzeszów - KŻ Borowiki Borków 42:20 (40:4)
2009-01-05 A05 Ogry Zielona Góra - Metal Koszyce Wielkie 60:30 (44:43)
2009-01-05 B05 Jasol Jasło - Huragan Poznań 0:67 (14:71)
2009-01-05 B05 Bystrzyca - Albo Baty 29:59 (18:58)
2009-01-06 C05 Stal KS Gorzów Wielkopolski - Speedway Team Święciechowa 63:27 (40:50)
2009-01-05 C05 Sokół Ostróda - Nadol Team 25:61 (27:38)
2009-01-05 D05 Avia Świdnik - Racing Team Leszno 62:22 (64:21)
2009-01-05 D05 DrinkTeam Dwumiasto - Victoria Tyczyn 69:21 (62:30)
2009-01-05 E05 AC United Gdańsk - StalGW Gorzów Wielkopolski 54:38 (58:35)
Walkower ! E05 Bratek Bratkowice - Kozły Lublin 40:0 (75:16)
2009-01-08 F05 Zelmer Rzeszów - KS Unia Poznań 61:7 (66:20)
2009-01-05 F05 Plon Klęczany - Start Krosno 1:73 (9:73)
2009-01-05 G05 The Shield Gdańsk - K.S. Victoria Machowa 13:61 (15:57)
2009-01-05 G05 OLEK Zielona Góra - Jimi Team Rzeszów 23:51 (15:75)

KOLEJKA 06
2009-01-12 A06 KŻ Borowiki Borków - Ogry Zielona Góra 20:67 (6:70)
2009-01-12 A06 Metal Koszyce Wielkie - Marma Polskie Folie Rzeszów 74:3 (68:5)
2009-01-12 B06 Huragan Poznań - Bystrzyca 70:20 (43:31)
2009-01-12 B06 Albo Baty - Jasol Jasło 70:8 (61:18)
2009-01-12 C06 Speedway Team Święciechowa - Sokół Ostróda 66:16 (57:33)
2009-01-12 C06 Nadol Team - Stal KS Gorzów Wielkopolski 41:46 (25:33)
2009-01-12 D06 Racing Team Leszno - DrinkTeam Dwumiasto 17:69 (14:71)
2009-01-12 D06 Victoria Tyczyn - Avia Świdnik 48:42 (27:56)
2009-01-12 E06 StalGW Gorzów Wielkopolski - Bratek Bratkowice 22:69 (21:71)
Walkower ! E06 Kozły Lublin - Walkower ! 0:40
Walkower ! E06 Walkower ! - AC United Gdańsk 40:0
2009-01-12 F06 KS Unia Poznań - Plon Klęczany 59:3 (43:0)
2009-01-12 F06 Start Krosno - Zelmer Rzeszów 44:42 (41:39)
2009-01-12 G06 K.S. Victoria Machowa - OLEK Zielona Góra 66:19 (64:18)
2009-01-12 G06 Jimi Team Rzeszów - The Shield Gdańsk 34:29 (19:42)

TABELE GRUP KWALIFIKACYJNYCH SEZONU 0 NASTOLIGI
Kolejno: miejsce | w - r - p | b | mpz-mps | pkt | SM-team (liga.gr) SM-user

NASTOLIGA A
1. | 6 - 0 - 0 | 3 | 388 - 112 | 15 | Ogry Zielona Góra (1.01) Lukas
2. | 4 - 0 - 2 | 2 | 363 - 125 | 10 | Metal Koszyce Wielkie (4.03) Disel
3. | 2 - 0 - 4 | 1 | 103 - 313 | 05 | Marma Polskie Folie Rzeszów (5.27) Luczyk10
4. | 0 - 0 - 6 | 0 | 063 - 367 | 00 | KŻ Borowiki Borków (6.14) Nikobar
NASTOLIGA B
1. | 6 - 0 - 0 | 3 | 352 - 147 | 15 | Huragan Poznań (2.03) Pjetr
2. | 4 - 0 - 2 | 2 | 330 - 174 | 10 | Albo Baty (4.11) albor
3. | 2 - 0 - 4 | 1 | 189 - 253 | 05 | Bystrzyca (5.01) adam_1955
4. | 0 - 0 - 6 | 0 | 063 - 360 | 00 | Jasol Jasło (6.05) Adrian1423
NASTOLIGA C
1. | 5 - 0 - 1 | 3 | 297 - 208 | 13 | Stal KS Gorzów Wielkopolski (6.01) Radzix
2. | 3 - 1 - 2 | 2 | 235 - 193 | 09 | Nadol Team (1.01) Nadol
3. | 3 - 1 - 2 | 1 | 262 - 222 | 08 | Speedway Team Święciechowa (6.16) Fruttic
4. | 0 - 0 - 6 | 0 | 166 - 337 | 00 | Sokół Ostróda (7.91) Kogutek
NASTOLIGA D
1. | 6 - 0 - 0 | 3 | 371 - 162 | 15 | DrinkTeam Dwumiasto (1.01) Kmic
2. | 3 - 0 - 3 | 2 | 304 - 218 | 08 | Avia Świdnik (5.22) phoney
3. | 2 - 0 - 4 | 0 | 183 - 302 | 04 | Victoria Tyczyn (6.02) Kasia24
4. | 1 - 0 - 5 | 1 | 147 - 323 | 03 | Racing Team Leszno (7.94) Mbartas
NASTOLIGA E
1. | 6 - 0 - 0 | 3 | 382 - 112 | 15 | Bratek Bratkowice (4.04) ciureek
2. | 2 - 0 - 4 | 1 | 227 - 277 | 05 | StalGW Gorzów Wielkopolski (4.11) koziu87
3. | 2 - 0 - 4 | 1 | 165 - 255 | 05 | AC United Gdańsk(!) (5.18) Pikus91
4. | 1 - 0 - 5 | 0 | 056 - 266 | 02 | Kozły Lublin(!!) (6.19) Lander
NASTOLIGA F
1. | 6 - 0 - 0 | 3 | 362 - 134 | 15 | Start Krosno (5.12) Shergar
2. | 4 - 0 - 2 | 2 | 303 - 112 | 10 | Zelmer Rzeszów (3.08) ironiusz
3. | 2 - 0 - 4 | 1 | 172 - 261 | 05 | KS Unia Poznań (7.35) Rood86
4. | 0 - 0 - 6 | 0 | 013 - 343 | 00 | Plon Klęczany(!) (6.16) Maniana
NASTOLIGA G
1. | 6 - 0 - 0 | 3 | 372 - 109 | 15 | K.S. Victoria Machowa (0.00) Timon
2. | 3 - 0 - 3 | 2 | 191 - 205 | 08 | The Shield Gdańsk (4.02) Rand
3. | 3 - 0 - 3 | 1 | 223 - 233 | 07 | Jimi Team Rzeszów (7.85) Thunderkiss
4. | 0 - 0 - 6 | 0 | 109 - 348 | 00 | OLEK Zielona Góra (6.60) Olek-66


WYNIKI SPOTKAŃ FAZY ZASADNICZEJ SEZONU 0 NASTOLIGI
Kolejno: Data Grupa_Nr_kolejki Gospodarz-Gość WYNIK (1.WYNIK)

KOLEJKA 07
2009-01-19 1M07 Bratek Bratkowice - Ogry Zielona Góra 45:45
2009-01-19 1M07 Start Krosno - K.S. Victoria Machowa 31:60
2009-01-21 2M07 Huragan Poznań - DrinkTeam Dwumiasto 46:44
2009-01-19 2M07 Metal Koszyce Wielkie - Stal KS Gorzów Wielkopolski 74:16
2009-01-19 3M07 Albo Baty - Zelmer Rzeszów 62:27
2009-01-19 3M07 Avia Świdnik - Nadol Team 48:42
2009-01-19 4M07 StalGW Gorzów Wielkopolski - The Shield Gdańsk 43:19
2009-01-19 4M07 Jimi Team Rzeszów - Speedway Team Święciechowa 56:34
2009-01-19 5M07 KS Unia Poznań - Bystrzyca 29:61
Walkower ! 5M07 Marma Polskie Folie Rzeszów - Walkower ! 0:40
Walkower ! 5M07 Walkower ! - AC United Gdańsk 40:0
2009-01-19 6M07 Racing Team Leszno - Victoria Tyczyn 25:58
2009-01-22 6M07 Sokół Ostróda - Kozły Lublin 16:74
2009-01-23 7M07 Car(L)os Team Gyddanyzc - OLEK Zielona Góra 73:18
2009-01-21 7M07 Spartak Bydgoszcz - KŻ Borowiki Borków 74:12

KOLEJKA 08
2009-01-26 1M08 Ogry Zielona Góra - Start Krosno 73:17
2009-01-26 1M08 K.S. Victoria Machowa - Bratek Bratkowice 51:36
2009-01-26 2M08 DrinkTeam Dwumiasto - Metal Koszyce Wielkie 45:45
2009-01-26 2M08 Stal KS Gorzów Wielkopolski - Huragan Poznań 19:71
2009-01-26 3M08 Zelmer Rzeszów - Avia Świdnik 52:38
2009-01-30 3M08 Nadol Team - Albo Baty 32:58
2009-01-26 4M08 The Shield Gdańsk - Jimi Team Rzeszów 36:26
2009-01-26 4M08 Speedway Team Święciechowa - StalGW Gorzów Wielkopolski 25:65
2009-01-26 5M08 Bystrzyca - Marma Polskie Folie Rzeszów 52:0
2009-01-26 5M08 AC United Gdańsk - KS Unia Poznań 68:22
2009-01-26 6M08 Victoria Tyczyn - Sokół Ostróda 72:19
2009-01-29 6M08 Kozły Lublin - Racing Team Leszno 61:25
2009-02-06 7M08 OLEK Zielona Góra - Spartak Bydgoszcz 25:65
2009-01-26 7M08 KŻ Borowiki Borków - Car(L)os Team Gyddanyzc 15:75

KOLEJKA 09
2009-02-02 1M09 K.S. Victoria Machowa - Ogry Zielona Góra 52:39
2009-02-02 1M09 Bratek Bratkowice - Start Krosno 75:15
2009-02-02 2M09 Stal KS Gorzów Wielkopolski - DrinkTeam Dwumiasto 15:75
2009-02-02 2M09 Huragan Poznań - Metal Koszyce Wielkie 57:35
2009-02-02 3M09 Nadol Team - Zelmer Rzeszów 32:57
2009-02-02 3M09 Albo Baty - Avia Świdnik 67:24
2009-02-02 4M09 Speedway Team Święciechowa - The Shield Gdańsk 19:14
2009-02-02 4M09 StalGW Gorzów Wielkopolski - Jimi Team Rzeszów 56:34
2009-02-05 5M09 AC United Gdańsk - Bystrzyca 27:48
2009-02-02 5M09 KS Unia Poznań - Marma Polskie Folie Rzeszów 32:20
2009-02-02 6M09 Kozły Lublin - Victoria Tyczyn 54:36
2009-02-02 6M09 Racing Team Leszno - Sokół Ostróda 60:21
2009-02-02 7M09 KŻ Borowiki Borków - OLEK Zielona Góra 24:59
2009-02-02 7M09 Car(L)os Team Gyddanyzc - Spartak Bydgoszcz 48:36

KOLEJKA 10
2009-02-09 1M10 Ogry Zielona Góra - K.S. Victoria Machowa 44:46 (39:52)
2009-02-09 1M10 Start Krosno - Bratek Bratkowice 19:71 (15:75)
2009-02-09 2M10 DrinkTeam Dwumiasto - Stal KS Gorzów Wielkopolski 56:34 (75:15)
2009-02-11 2M10 Metal Koszyce Wielkie - Huragan Poznań 33:58 (35:57)
Walkower ! 3M10 Zelmer Rzeszów - Walkower ! 0:40
Walkower ! 3M10 Walkower ! - Nadol Team 40:0
2009-02-09 3M10 Avia Świdnik - Albo Baty 24:66 (24:67)
2009-02-09 4M10 The Shield Gdańsk - Speedway Team Święciechowa 10:26 (14:19)
2009-02-09 4M10 Jimi Team Rzeszów - StalGW Gorzów Wielkopolski 44:46 (34:56)
2009-02-09 5M10 Bystrzyca - AC United Gdańsk 58:32 (48:27)
2009-02-09 5M10 Marma Polskie Folie Rzeszów - KS Unia Poznań 0:31 (20:32)
2009-02-09 6M10 Victoria Tyczyn - Kozły Lublin 33:53 (36:54)
2009-02-09 6M10 Sokół Ostróda - Racing Team Leszno 17:65 (21:60)
2009-02-09 7M10 OLEK Zielona Góra - KŻ Borowiki Borków 51:39 (59:24)
2009-02-20 7M10 Spartak Bydgoszcz - Car(L)os Team Gyddanyzc 31:53 (36:48)

KOLEJKA 11
2009-02-16 1M11 Start Krosno - Ogry Zielona Góra 19:71 (17:73)
2009-02-16 1M11 Bratek Bratkowice - K.S. Victoria Machowa 41:48 (36:51)
2009-02-16 2M11 Metal Koszyce Wielkie - DrinkTeam Dwumiasto 48:42 (45:45)
2009-02-16 2M11 Huragan Poznań - Stal KS Gorzów Wielkopolski 72:18 (71:19)
2009-02-16 3M11 Avia Świdnik - Zelmer Rzeszów 38:50 (38:52)
2009-02-16 3M11 Albo Baty - Nadol Team 54:36 (58:32)
2009-02-16 4M11 Jimi Team Rzeszów - The Shield Gdańsk 30:11 (26:36)
2009-02-16 4M11 StalGW Gorzów Wielkopolski - Speedway Team Święciechowa 67:23 (65:25)
2009-03-02 5M11 Marma Polskie Folie Rzeszów - Bystrzyca 0:54 (0:52)
2009-02-24 5M11 KS Unia Poznań - AC United Gdańsk 0:23 (22:68)
2009-02-16 6M11 Sokół Ostróda - Victoria Tyczyn 16:74 (19:72)
2009-02-16 6M11 Racing Team Leszno - Kozły Lublin 34:56 (25:61)
2009-02-16 7M11 Spartak Bydgoszcz - OLEK Zielona Góra 73:18 (65:25)
2009-02-16 7M11 Car(L)os Team Gyddanyzc - KŻ Borowiki Borków 73:17 (75:15)

KOLEJKA 12
2009-02-23 1M12 Ogry Zielona Góra - Bratek Bratkowice 38:43 (45:45)
2009-02-23 1M12 K.S. Victoria Machowa - Start Krosno 59:31 (60:31)
2009-02-23 2M12 DrinkTeam Dwumiasto - Huragan Poznań 48:42 (44:46)
2009-02-23 2M12 Stal KS Gorzów Wielkopolski - Metal Koszyce Wielkie 20:70 (16:74)
2009-02-23 3M12 Zelmer Rzeszów - Albo Baty 38:55 (27:62)
2009-03-11 3M12 Avia Świdnik - Nadol Team 46:44
2009-02-23 4M12 The Shield Gdańsk - StalGW Gorzów Wielkopolski 12:24 (19:43)
2009-02-23 4M12 Speedway Team Święciechowa - Jimi Team Rzeszów 46:44 (34:56)
2009-02-23 5M12 Bystrzyca - KS Unia Poznań 71:20 (61:29)
Walkower ! 5M12 Walkower ! - Marma Polskie Folie Rzeszów 40:0
Walkower ! 5M12 AC United Gdańsk - Walkower ! 0:40
2009-02-23 6M12 Victoria Tyczyn - Racing Team Leszno 55:25 (58:25)
2009-02-25 6M12 Kozły Lublin - Sokół Ostróda 73:17 (74:16)
2009-02-23 7M12 OLEK Zielona Góra - Car(L)os Team Gyddanyzc 15:75 (18:73)
2009-02-23 7M12 KŻ Borowiki Borków - Spartak Bydgoszcz 21:66 (12:74)


OSTATECZNE TABELE MAŁYCH NASTOLIG SEZONU 0
Kolejno: miejsce | w - r - p | b | mpz-mps | pkt | SM-team (liga.gr) SM-user

MAŁA NASTOLIGA M1
1. | 12 - 0 - 00 | 6 | 688 - 331 | 30 | K.S. Victoria Machowa (0.00) Timon
2. | 09 - 1 - 02 | 5 | 693 - 328 | 24 | Bratek Bratkowice (4.04) ciureek
3. | 08 - 1 - 03 | 4 | 698 - 334 | 21 | Ogry Zielona Góra (1.01) Lukas
4. | 06 - 0 - 06 | 3 | 494 - 543 | 15 | Start Krosno (5.12) Shergar
MAŁA NASTOLIGA M2
1. | 11 - 0 - 01 | 5 | 698 - 344 | 27 | Huragan Poznań (2.03) Pjetr
2. | 09 - 1 - 02 | 5 | 681 - 392 | 24 | DrinkTeam Dwumiasto (1.01) Kmic
3. | 07 - 1 - 04 | 4 | 668 - 363 | 19 | Metal Koszyce Wielkie (4.03) Disel
4. | 05 - 0 - 07 | 3 | 419 - 626 | 13 | Stal KS Gorzów Wielkopolski (6.01) Radzix
MAŁA NASTOLIGA M3
1. | 10 - 0 - 02 | 5 | 692 - 355 | 25 | Albo Baty (4.11) albor
2. | 07 - 0 - 05 | 3 | 527 - 377 | 17 | Zelmer Rzeszów (3.08) ironiusz
3. | 05 - 0 - 07 | 3 | 522 - 539 | 13 | Avia Świdnik (5.22) phoney
4. | 03 - 1 - 08 | 2 | 421 - 496 | 09 | Nadol Team (1.01) Nadol
MAŁA NASTOLIGA M4
1. | 08 - 0 - 04 | 4 | 528 - 434 | 20 | StalGW Gorzów Wielkopolski (4.11) koziu87
2. | 06 - 1 - 05 | 2 | 435 - 478 | 15 | Speedway Team Święciechowa (6.16) Fruttic
3. | 05 - 0 - 07 | 3 | 457 - 462 | 13 | Jimi Team Rzeszów (7.85) Thunderkiss
4. | 04 - 0 - 08 | 2 | 293 - 373 | 10 | The Shield Gdańsk (4.02) Rand
MAŁA NASTOLIGA M5
1. | 08 - 0 - 04 | 4 | 533 - 361 | 20 | Bystrzyca (5.01) adam_1955
2. | 04 - 0 - 08 | 2 | 315 - 463 | 10 | AC United Gdańsk (5.18) Pikus91
3. | 04 - 0 - 08 | 2 | 306 - 504 | 10 | KS Unia Poznań (7.35) Rood86
4. | 02 - 0 - 10 | 1 | 123 - 562 | 05 | Marma Polskie Folie Rzeszów (5.27) Luczyk10
MAŁA NASTOLIGA M6
1. | 07 - 0 - 05 | 3 | 427 - 427 | 17 | Kozły Lublin (6.19) Lander
2. | 06 - 0 - 06 | 2 | 511 - 494 | 14 | Victoria Tyczyn (6.02) Kasia24
3. | 03 - 0 - 09 | 2 | 381 - 591 | 08 | Racing Team Leszno (6.47) Mbartas
4. | 00 - 0 - 12 | 0 | 272 - 755 | 00 | Sokół Ostróda (7.91) Kogutek
MAŁA NASTOLIGA M7
1. | 06 - 0 - 00 | 3 | 397 - 132 | 15 | Car(L)os Team Gyddanyzc (5.10) CarLos_Wallace
2. | 04 - 0 - 02 | 2 | 345 - 177 | 10 | Spartak Bydgoszcz (3.08) Roland
3. | 02 - 0 - 10 | 1 | 295 - 697 | 05 | OLEK Zielona Góra (6.60) Olek-66
4. | 00 - 0 - 12 | 0 | 191 - 765 | 00 | KŻ Borowiki Borków (6.14) Nikobar


K.S. Victoria Machowa mistrzem NASTOLIGI!

Bratek Bratkowice wicemistrzem

Ogry Zielona Góra brązowym medalistą
Ostatnio zmieniony przez albor 2010-08-30, 11:17, w całości zmieniany 11 razy  
 
 
 
albor



Skąd: Warszawa Kabaty
Wysłany: 2010-08-30, 00:23   ARCHIWUM SEZONU 1 NASTOLIGI

WYNIKI SPOTKAŃ SEZONU 1 NASTOLIGI
Kolejno: Data Grupa_Nr_kolejki Gospodarz-Gość WYNIK (1.WYNIK)

KOLEJKA 01
2009-03-23 1N01 Ogry Zielona Góra - K.S. Victoria Machowa 42:45
2009-03-23 1N01 Huragan Poznań - DrinkTeam Dwumiasto 60:27
2009-03-30 1N01 Albo Baty - Metal Koszyce Wielkie 41:49
2009-03-23 2N01 Start Krosno - Bratek Bratkowice 54:33
2009-03-30 2N01 Stal KS Gorzów Wielkopolski - Zelmer Rzeszów 12:54
2009-04-03 2N01 Avia Świdnik - StalGW Gorzów Wielkopolski 39:48
2009-03-26 3N01 Speedway Team Święciechowa - Nadol Team 24:63
2009-03-30 3N01 Jimi Team Rzeszów - Bystrzyca Lublin 36:52
2009-03-23 3N01 The Shield Gdańsk - Kozły Lublin 0:25
2009-03-30 4N01 Victoria Tyczyn - KS Unia Poznań 56:7
2009-03-25 4N01 Racing Team Leszno - Car(L)os Team Gyddanyzc 36:40
2009-03-30 4N01 OLEK Zielona Góra - Sokół Ostróda 72:18
2009-03-25 5N01 Polonia Bydgoszcz - Murasaki Tokyo 71:20
2009-03-23 5N01 Kumbowo Zielona Góra - ZKZ Zielona Góra 73:18
2009-03-23 5N01 K.S. Real Leszno - Demogorgon Wrocław 68:22
2009-03-23 6N01 ZGKS Tychy - Perła Lublin 30:32
2009-03-26 6N01 KŻ Borowiki Borków - Stal Rzeszów 18:73
2009-04-08 6N01 Górczyn Gorzów Wlkp. - GEAR Gorzów 45:39

KOLEJKA 02
2009-04-06 1N02 K.S. Victoria Machowa - Huragan Poznań 47:40
2009-04-06 1N02 Metal Koszyce Wielkie - Ogry Zielona Góra 39:51
2009-04-06 1N02 DrinkTeam Dwumiasto - Albo Baty 47:46
2009-04-06 2N02 Bratek Bratkowice - Stal KS Gorzów Wielkopolski 57:38
2009-04-06 2N02 StalGW Gorzów Wielkopolski - Start Krosno 46:44
2009-04-06 2N02 Zelmer Rzeszów - Avia Świdnik 70:18
2009-04-06 3N02 Nadol Team - Jimi Team Rzeszów 44:46
2009-04-06 3N02 Kozły Lublin - Speedway Team Święciechowa 54:38
2009-04-06 3N02 Bystrzyca Lublin - The Shield Gdańsk 68:22
2009-04-06 4N02 KS Unia Poznań - Racing Team Leszno 19:38
2009-04-14 4N02 Sokół Ostróda - Victoria Tyczyn 0:60
2009-04-06 4N02 Car(L)os Team Gyddanyzc - OLEK Zielona Góra 70:22
2009-04-06 5N02 Murasaki Tokyo - Kumbowo Zielona Góra 40:52
2009-04-02 5N02 Demogorgon Wrocław - Polonia Bydgoszcz 15:75
2009-04-06 5N02 ZKZ Zielona Góra - K.S. Real Leszno 50:38
2009-04-08 6N02 Perła Lublin - Stal Rzeszów 7:67
2009-04-06 6N02 GEAR Gorzów - ZGKS Tychy 58:16
2009-04-10 6N02 KŻ Borowiki Borków - Górczyn Gorzów Wlkp. 26:58

KOLEJKA 03
2009-04-13 1N03 DrinkTeam Dwumiasto - K.S. Victoria Machowa 34:56
2009-04-13 1N03 Ogry Zielona Góra - Albo Baty 54:39
2009-04-13 1N03 Huragan Poznań - Metal Koszyce Wielkie 51:39
2009-04-13 2N03 Zelmer Rzeszów - Bratek Bratkowice 63:30
2009-04-13 2N03 Start Krosno - Avia Świdnik 63:24
2009-04-17 2N03 Stal KS Gorzów Wielkopolski - StalGW Gorzów Wielkopolski 25:62
2009-04-13 3N03 Bystrzyca Lublin - Nadol Team 49:40
2009-04-13 3N03 Speedway Team Święciechowa - The Shield Gdańsk 38:36
2009-04-13 3N03 Jimi Team Rzeszów - Kozły Lublin 55:38
2009-04-13 4N03 Car(L)os Team Gyddanyzc - KS Unia Poznań 63:16
2009-04-13 4N03 Victoria Tyczyn - OLEK Zielona Góra 75:15
2009-04-13 4N03 Racing Team Leszno - Sokół Ostróda 60:12
2009-04-13 5N03 ZKZ Zielona Góra - Murasaki Tokyo 31:59
2009-04-13 5N03 Polonia Bydgoszcz - K.S. Real Leszno 55:35
2009-04-13 5N03 Kumbowo Zielona Góra - Demogorgon Wrocław 75:15
2009-04-13 6N03 KŻ Borowiki Borków - Perła Lublin 52:41
2009-04-13 6N03 ZGKS Tychy - Górczyn Gorzów Wlkp. 17:73
2009-04-13 6N03 Stal Rzeszów - GEAR Gorzów 47:43

KOLEJKA 04
2009-04-20 1N04 K.S. Victoria Machowa - Metal Koszyce Wielkie 56:34
2009-04-20 1N04 Ogry Zielona Góra - DrinkTeam Dwumiasto 62:28
2009-04-20 1N04 Albo Baty - Huragan Poznań 30:60
2009-04-20 2N04 Bratek Bratkowice - StalGW Gorzów Wielkopolski 40:50
2009-04-23 2N04 Start Krosno - Zelmer Rzeszów 49:41
2009-04-20 2N04 Avia Świdnik - Stal KS Gorzów Wielkopolski 47:43
2009-04-20 3N04 Nadol Team - Kozły Lublin 48:42
2009-04-20 3N04 Speedway Team Święciechowa - Bystrzyca Lublin 23:63
2009-04-20 3N04 The Shield Gdańsk - Jimi Team Rzeszów 39:51
2009-04-20 4N04 KS Unia Poznań - Sokół Ostróda 52:35
2009-04-20 4N04 Victoria Tyczyn - Car(L)os Team Gyddanyzc 43:47
2009-04-20 4N04 OLEK Zielona Góra - Racing Team Leszno 23:69
2009-04-20 5N04 Murasaki Tokyo - Demogorgon Wrocław 71:19
2009-05-07 5N04 Polonia Bydgoszcz - ZKZ Zielona Góra 72:19
2009-04-20 5N04 K.S. Real Leszno - Kumbowo Zielona Góra 33:17
2009-04-23 6N04 Perła Lublin - GEAR Gorzów 32:58
2009-04-15 6N04 ZGKS Tychy - KŻ Borowiki Borków 23:66
2009-04-20 6N04 Górczyn Gorzów Wlkp. - Stal Rzeszów 40:49

KOLEJKA 05
2009-05-04 1N05 Albo Baty - K.S. Victoria Machowa 40:53
2009-05-04 1N05 Huragan Poznań - Ogry Zielona Góra 48:39
2009-05-04 1N05 Metal Koszyce Wielkie - DrinkTeam Dwumiasto 51:38
2009-05-14 2N05 Avia Świdnik - Bratek Bratkowice 36:54
2009-05-04 2N05 Stal KS Gorzów Wielkopolski - Start Krosno 29:61
2009-05-04 2N05 StalGW Gorzów Wielkopolski - Zelmer Rzeszów 43:47
2009-05-04 3N05 The Shield Gdańsk - Nadol Team 32:55
2009-05-05 3N05 Jimi Team Rzeszów - Speedway Team Święciechowa 49:20
2009-05-14 3N05 Kozły Lublin - Bystrzyca Lublin 32:56
2009-05-04 4N05 OLEK Zielona Góra - KS Unia Poznań 35:55
2009-05-04 4N05 Racing Team Leszno - Victoria Tyczyn 56:34
2009-05-04 4N05 Sokół Ostróda - Car(L)os Team Gyddanyzc 29:63
Walkower ! 5N05 K.S. Real Leszno - Murasaki Tokyo 0:40
2009-05-04 5N05 Kumbowo Zielona Góra - Polonia Bydgoszcz 46:44
2009-05-04 5N05 Demogorgon Wrocław - ZKZ Zielona Góra 33:57
2009-05-04 6N05 Górczyn Gorzów Wlkp. - Perła Lublin 69:23
2009-05-04 6N05 Stal Rzeszów - ZGKS Tychy 71:18
2009-05-04 6N05 GEAR Gorzów - KŻ Borowiki Borków 60:30

KOLEJKA 06
2009-05-11 1N06 K.S. Victoria Machowa - Albo Baty 52:39 (53:40)
2009-05-11 1N06 Ogry Zielona Góra - Huragan Poznań 41:49 (39:48)
2009-05-11 1N06 DrinkTeam Dwumiasto - Metal Koszyce Wielkie 47:43 (38:51)
2009-05-11 2N06 Bratek Bratkowice - Avia Świdnik 59:31 (54:36)
2009-05-11 2N06 Start Krosno - Stal KS Gorzów Wielkopolski 70:20 (61:29)
2009-05-11 2N06 Zelmer Rzeszów - StalGW Gorzów Wielkopolski 41:49 (47:43)
2009-05-11 3N06 Nadol Team - The Shield Gdańsk 50:39 (55:32)
Walkower ! 3N06 Speedway Team Święciechowa - Walkower ! 0:40
Walkower ! 3N06 Walkower ! - Jimi Team Rzeszów 40:0
2009-05-11 3N06 Bystrzyca Lublin - Kozły Lublin 42:40 (56:32)
2009-05-11 4N06 KS Unia Poznań - OLEK Zielona Góra 62:28 (55:35)
2009-05-11 4N06 Victoria Tyczyn - Racing Team Leszno 62:28 (34:56)
2009-05-11 4N06 Car(L)os Team Gyddanyzc - Sokół Ostróda 66:27 (63:29)
Walkower ! 5N06 Murasaki Tokyo - Walkower ! 0:40
Walkower ! 5N06 Walkower ! - K.S. Real Leszno 40:0
2009-05-11 5N06 Polonia Bydgoszcz - Kumbowo Zielona Góra 61:28 (44:46)
2009-05-11 5N06 ZKZ Zielona Góra - Demogorgon Wrocław 56:34 (57:33)
2009-05-11 6N06 Perła Lublin - Górczyn Gorzów Wlkp. 26:64 (23:69)
Walkower ! 6N06 ZGKS Tychy - Walkower ! 0:40
Walkower ! 6N06 Walkower ! - Stal Rzeszów 40:0
2009-05-11 6N06 KŻ Borowiki Borków - GEAR Gorzów 15:75 (30:60)

KOLEJKA 07
2009-05-18 1N07 Metal Koszyce Wielkie - K.S. Victoria Machowa 28:62 (34:56)
2009-05-18 1N07 DrinkTeam Dwumiasto - Ogry Zielona Góra 29:61 (28:62)
2009-05-18 1N07 Huragan Poznań - Albo Baty 63:29 (60:30)
2009-05-18 2N07 StalGW Gorzów Wielkopolski - Bratek Bratkowice 55:35 (50:40)
2009-05-21 2N07 Zelmer Rzeszów - Start Krosno 50:43 (41:49)
2009-05-18 2N07 Stal KS Gorzów Wielkopolski - Avia Świdnik 44:43 (43:47)
2009-05-18 3N07 Kozły Lublin - Nadol Team 44:46 (42:48)
2009-05-18 3N07 Bystrzyca Lublin - Speedway Team Święciechowa 61:7 (63:23)
2009-05-18 3N07 Jimi Team Rzeszów - The Shield Gdańsk 60:30 (51:39)
2009-05-20 4N07 Sokół Ostróda - KS Unia Poznań 27:45 (35:52)
2009-05-18 4N07 Car(L)os Team Gyddanyzc - Victoria Tyczyn 58:32 (47:43)
2009-05-18 4N07 Racing Team Leszno - OLEK Zielona Góra 74:16 (69:23)
2009-05-18 5N07 Demogorgon Wrocław - Murasaki Tokyo 17:73 (19:71)
2009-05-18 5N07 ZKZ Zielona Góra - Polonia Bydgoszcz 15:75 (19:72)
2009-05-18 5N07 Kumbowo Zielona Góra - K.S. Real Leszno 20:30 (17:33)
2009-05-18 6N07 GEAR Gorzów - Perła Lublin 61:31 (58:32)
Walkower ! 6N07 KŻ Borowiki Borków - Walkower ! 0:40
Walkower ! 6N07 Walkower ! - ZGKS Tychy 40:0
2009-05-18 6N07 Stal Rzeszów - Górczyn Gorzów Wlkp. 64:29 (49:40)

KOLEJKA 08
2009-05-25 1N08 K.S. Victoria Machowa - DrinkTeam Dwumiasto 57:33 (56:34)
2009-05-25 1N08 Albo Baty - Ogry Zielona Góra 34:52 (39:54)
2009-05-25 1N08 Metal Koszyce Wielkie - Huragan Poznań 28:62 (39:51)
2009-05-27 2N08 Bratek Bratkowice - Zelmer Rzeszów 33:57 (30:63)
2009-05-25 2N08 Avia Świdnik - Start Krosno 27:63 (24:63)
2009-05-25 2N08 StalGW Gorzów Wielkopolski - Stal KS Gorzów Wielkopolski 62:30 (62:25)
2009-05-25 3N08 Nadol Team - Bystrzyca Lublin 43:39 (40:49)
2009-05-29 3N08 The Shield Gdańsk - Speedway Team Święciechowa 23:0 (36:38)
2009-05-25 3N08 Kozły Lublin - Jimi Team Rzeszów 44:46 (38:55)
2009-05-25 4N08 KS Unia Poznań - Car(L)os Team Gyddanyzc 36:51 (16:63)
2009-05-25 4N08 OLEK Zielona Góra - Victoria Tyczyn 26:64 (15:75)
2009-05-25 4N08 Sokół Ostróda - Racing Team Leszno 21:71 (12:60)
2009-06-04 5N08 Murasaki Tokyo - ZKZ Zielona Góra 75:16 (59:31)
2009-05-25 5N08 K.S. Real Leszno - Polonia Bydgoszcz 21:69 (35:55)
2009-05-25 5N08 Demogorgon Wrocław - Kumbowo Zielona Góra 15:75 (15:75)
2009-05-25 6N08 Perła Lublin - KŻ Borowiki Borków 62:28 (41:52)
Walkower ! 6N08 Górczyn Gorzów Wlkp. - ZGKS Tychy 40:0 (73:17)
2009-05-25 6N08 GEAR Gorzów - Stal Rzeszów 39:45 (43:47)

KOLEJKA 09
2009-06-01 1N09 Huragan Poznań - K.S. Victoria Machowa 47:43 (40:47)
2009-06-01 1N09 Ogry Zielona Góra - Metal Koszyce Wielkie 63:27 (51:39)
2009-06-01 1N09 Albo Baty - DrinkTeam Dwumiasto 43:44 (46:47)
2009-06-01 2N09 Stal KS Gorzów Wielkopolski - Bratek Bratkowice 34:56 (38:57)
2009-06-01 2N09 Start Krosno - StalGW Gorzów Wielkopolski 47:43 (44:46)
2009-06-01 2N09 Avia Świdnik - Zelmer Rzeszów 30:61 (18:70)
2009-06-01 3N09 Jimi Team Rzeszów - Nadol Team 44:46 (46:44)
2009-06-01 3N09 Speedway Team Święciechowa - Kozły Lublin 32:58 (38:54)
2009-06-01 3N09 The Shield Gdańsk - Bystrzyca Lublin 30:57 (22:68)
2009-06-01 4N09 Racing Team Leszno - KS Unia Poznań 68:20 (38:19)
Walkower ! 4N09 Victoria Tyczyn - Walkower ! 0:40
Walkower ! 4N09 Walkower ! - Sokół Ostróda 40:0
2009-06-01 4N09 OLEK Zielona Góra - Car(L)os Team Gyddanyzc 38:52 (22:70)
2009-06-01 5N09 Kumbowo Zielona Góra - Murasaki Tokyo 48:42 (52:40)
2009-06-01 5N09 Polonia Bydgoszcz - Demogorgon Wrocław 73:3 (75:15)
Walkower ! 5N09 K.S. Real Leszno - Walkower ! 0:40
Walkower ! 5N09 Walkower ! - ZKZ Zielona Góra 40:0
2009-06-01 6N09 Stal Rzeszów - Perła Lublin 73:17 (67:7)
2009-06-01 6N09 ZGKS Tychy - GEAR Gorzów 16:74 (16:58)
Walkower ! 6N09 Górczyn Gorzów Wlkp. - KŻ Borowiki Borków 40:0 (58:26)

KOLEJKA 10
2009-06-08 1N10 K.S. Victoria Machowa - Ogry Zielona Góra 46:44 (45:42)
2009-06-08 1N10 DrinkTeam Dwumiasto - Huragan Poznań 28:62 (27:60)
2009-06-08 1N10 Metal Koszyce Wielkie - Albo Baty 42:51 (49:41)
2009-06-08 2N10 Bratek Bratkowice - Start Krosno 44:46 (33:54)
2009-06-08 2N10 Zelmer Rzeszów - Stal KS Gorzów Wielkopolski 73:18 (54:12)
2009-06-08 2N10 StalGW Gorzów Wielkopolski - Avia Świdnik 67:23 (48:39)
2009-06-08 3N10 Nadol Team - Speedway Team Święciechowa 74:16 (63:24)
2009-06-08 3N10 Bystrzyca Lublin - Jimi Team Rzeszów 42:38 (52:36)
2009-06-08 3N10 Kozły Lublin - The Shield Gdańsk 51:39 (25:0)
2009-06-08 4N10 KS Unia Poznań - Victoria Tyczyn 53:34 (7:56)
2009-06-08 4N10 Car(L)os Team Gyddanyzc - Racing Team Leszno 49:41 (40:36)
2009-06-08 4N10 Sokół Ostróda - OLEK Zielona Góra 28:62 (18:72)
2009-06-08 5N10 Murasaki Tokyo - Polonia Bydgoszcz 27:63 (20:71)
2009-06-08 5N10 ZKZ Zielona Góra - Kumbowo Zielona Góra 20:71 (18:73)
2009-06-03 5N10 Demogorgon Wrocław - K.S. Real Leszno 7:59 (22:68)
Walkower ! 6N10 Perła Lublin - ZGKS Tychy 40:0 (32:30)
2009-06-08 6N10 Stal Rzeszów - KŻ Borowiki Borków 73:17 (73:18)
2009-06-08 6N10 GEAR Gorzów - Górczyn Gorzów Wlkp. 51:42 (39:45)


OSTATECZNE TABELE WSZYSTKICH NASTOLIG SEZONU 1
Kolejno: miejsce | w - r - p | b | mpz-mps | pkt | SM-team (liga.gr) SM-user

1. NASTOLIGA
1. | 09 - 0 - 01 | 5 | 517 - 381 | 23 | K.S. Victoria Machowa (0.00) Timon
2. | 09 - 0 - 01 | 4 | 542 - 351 | 22 | Huragan Poznań (2.03) Pjetr
3. | 06 - 0 - 04 | 3 | 509 - 384 | 15 | Ogry Zielona Góra (1.01) Lukas
4. | 03 - 0 - 07 | 1 | 355 - 541 | 07 | DrinkTeam Dwumiasto (0.00) Kmic
5. | 02 - 0 - 08 | 1 | 380 - 522 | 05 | Metal Koszyce Wielkie (3.03) Disel
6. | 01 - 0 - 09 | 1 | 392 - 516 | 03 | Albo Baty (4.11) albor
2. NASTOLIGA
1. | 08 - 0 - 02 | 5 | 540 - 357 | 21 | Start Krosno (5.12) Shergar
2. | 08 - 0 - 02 | 4 | 525 - 371 | 20 | StalGW Gorzów Wielkopolski (4.11) koziu87
3. | 08 - 0 - 02 | 3 | 557 - 325 | 19 | Zelmer Rzeszów (3.08) ironiusz
4. | 04 - 0 - 06 | 2 | 441 - 464 | 10 | Bratek Bratkowice (4.04) ciureek
5. | 01 - 0 - 09 | 1 | 318 - 572 | 03 | Avia Świdnik (5.22) phoney
6. | 01 - 0 - 09 | 0 | 293 - 585 | 02 | Stal KS Gorzów Wielkopolski (5.27) Radzix
3. NASTOLIGA
1. | 09 - 0 - 01 | 5 | 529 - 311 | 23 | Bystrzyca Lublin (4.06) adam_1955
2. | 08 - 0 - 02 | 3 | 509 - 375 | 19 | Nadol Team (1.01) Nadol
3. | 06 - 0 - 04 | 2 | 425 - 395 | 14 | Jimi Team Rzeszów (5.17) Thunderkiss
4. | 04 - 0 - 06 | 2 | 428 - 402 | 10 | Kozły Lublin (6.19) Lander
5. | 01 - 0 - 09 | 1 | 290 - 455 | 03 | The Shield Gdańsk (4.02) Rand
6. | 01 - 0 - 09 | 0 | 198 - 521 | 02 | Speedway Team Święciechowa (5.25) Fruttic
4. NASTOLIGA
1. | 10 - 0 - 00 | 5 | 559 - 320 | 25 | Car(L)os Team Gyddanyzc (4.15) CarLos_Wallace
2. | 07 - 0 - 03 | 3 | 541 - 296 | 17 | Racing Team Leszno (5.17) Mbartas
3. | 05 - 0 - 05 | 3 | 460 - 330 | 13 | Victoria Tyczyn (6.02) Kasia24
4. | 05 - 0 - 05 | 2 | 365 - 435 | 12 | KS Unia Poznań (6.21) Rood86
5. | 02 - 0 - 08 | 1 | 337 - 567 | 05 | OLEK Zielona Góra (6.60) Olek-66
6. | 00 - 0 - 10 | 0 | 197 - 591 | 00 | Sokół Ostróda (6.08) Kogutek
5. NASTOLIGA
1. | 09 - 0 - 01 | 5 | 658 - 229 | 23 | Polonia Bydgoszcz (0.00) Krzysztofmiki
2. | 07 - 0 - 03 | 3 | 505 - 318 | 17 | Kumbowo Zielona Góra (3.01) Kumba
3. | 05 - 0 - 05 | 2 | 447 - 357 | 12 | Murasaki Tokyo (5.13) Kouta
4. | 04 - 0 - 06 | 2 | 284 - 360 | 10 | K.S. Real Leszno (2.02) Bolo
5. | 03 - 0 - 07 | 1 | 282 - 570 | 07 | ZKZ Zielona Góra (7.10) Davonzg
6. | 00 - 0 - 10 | 0 | 180 - 682 | 00 | Demogorgon Wrocław (5.28) Asteck666
6. NASTOLIGA
1. | 09 - 0 - 01 | 4 | 562 - 268 | 22 | Stal Rzeszów (2.01) Ptaq
2. | 07 - 0 - 03 | 4 | 558 - 319 | 18 | GEAR Gorzów (3.02) KRON
3. | 07 - 0 - 03 | 3 | 500 - 295 | 17 | Górczyn Gorzów Wlkp. (3.03) kuba263
4. | 03 - 0 - 07 | 2 | 311 - 502 | 08 | Perła Lublin (7.72) Aśka1989
5. | 02 - 0 - 08 | 0 | 252 - 545 | 04 | KŻ Borowiki Borków (6.14) Nikobar
6. | 00 - 0 - 10 | 0 | 120 - 534 | 00 | ZGKS Tychy (7.63) Radler


K.S. Victoria Machowa mistrzem NASTOLIGI!

Huragan Poznań wicemistrzem

Ogry Zielona Góra brązowym medalistą



WYNIKI SPOTKAŃ BARAŻOWYCH NASTOLIGI

Baraże o 1. Nastoligę
2009-06-22 1B1N StalGW Gorzów Wielkopolski - DrinkTeam Dwumiasto 35:46
2009-07-03 1B1N Bystrzyca Lublin - Zelmer Rzeszów 45:41
Baraże o 2. Nastoligę
2009-06-24 1B2N Nadol Team - Bratek Bratkowice 62:28
2009-06-29 1B2N Car(L)os Team Gyddanyzc - Jimi Team Rzeszów 50:40
Baraże o 3. Nastoligę
2009-06-29 1B3N Racing Team Leszno - Kozły Lublin 47:43
2009-06-29 1B3N Polonia Bydgoszcz - Victoria Tyczyn 75:15
Baraże o 4. Nastoligę
2009-06-29 1B4N Stal Rzeszów - Kumbowo Zielona Góra 54:36
2009-06-29 1B4N Murasaki Tokyo - KS Unia Poznań 16:48
Baraż o 5. Nastoligę
Walkower ! 1B5N Górczyn Gorzów Wlkp. - K.S. Real Leszno 40:0


Baraże o 1. Nastoligę
2009-06-23 2B1N DrinkTeam Dwumiasto - StalGW Gorzów Wielkopolski 52:40 (46:35)
2009-07-06 2B1N Zelmer Rzeszów - Bystrzyca Lublin 44:46 (41:45)
Baraże o 2. Nastoligę
2009-06-29 2B2N Bratek Bratkowice - Nadol Team 33:54 (28:62)
2009-07-06 2B2N Jimi Team Rzeszów - Car(L)os Team Gyddanyzc 59:33 (40:50)
Baraże o 3. Nastoligę
2009-07-06 2B3N Kozły Lublin - Racing Team Leszno 43:41 (43:47)
2009-07-06 2B3N Victoria Tyczyn - Polonia Bydgoszcz 18:72 (15:75)
Baraże o 4. Nastoligę
2009-07-06 2B4N Kumbowo Zielona Góra - Stal Rzeszów 45:45 (36:54)
2009-07-06 2B4N KS Unia Poznań - Murasaki Tokyo 9:44 (48:16)
Baraż o 5. Nastoligę
Walkower ! 2B5N K.S. Real Leszno - Górczyn Gorzów Wlkp. 0:40 (0:40)
Ostatnio zmieniony przez albor 2010-08-30, 11:18, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
albor



Skąd: Warszawa Kabaty
Wysłany: 2010-08-30, 11:10   ARCHIWUM SEZONU 2 NASTOLIGI

WYNIKI SPOTKAŃ NASTOLIGI SEZONU 2
Kolejno: Data Grupa_Nr_kolejki Gospodarz-Gość WYNIK (1.WYNIK)

KOLEJKA 01
2009-07-20 1N01 Huragan Poznań - K.S. Victoria Machowa 51:35
2009-07-20 1N01 Ogry Zielona Góra - DrinkTeam Dwumiasto 45:48
2009-08-07 1N01 Bystrzyca Lublin - Start Krosno 62:28
2009-07-20 2N01 Zelmer Rzeszów - StalGW Gorzów Wielkopolski 44:46
2009-07-20 2N01 Metal Koszyce Wielkie - Nadol Team 48:42
2009-07-20 2N01 Polonia Bydgoszcz - Jimi Team Rzeszów 24:19
2009-07-20 3N01 Bratek Bratkowice - Albo Baty 46:41
2009-07-20 3N01 Avia Świdnik - Stal KS Gorzów Wielkopolski 32:58
Walkower! 3N01 DELETED TEAM - Car(L)os Team Gyddanyzc 0:40
2009-07-22 4N01 Kozły Lublin - Victoria Tyczyn 25:26
Walkower! 4N01 DELETED TEAM 2 - Speedway Team Święciechowa 0:40
2009-07-20 4N01 Stal Rzeszów - Murasaki Tokyo 72:1
2009-07-20 5N01 KS Unia Poznań - Kumbowo Zielona Góra 17:0
2009-07-20 5N01 OLEK Zielona Góra - Sokół Ostróda 60:15
2009-07-20 5N01 Górczyn Gorzów Wlkp. - GEAR Gorzów 40:47
2009-07-20 6N01 Demogorgon Wrocław - Perła Lublin 33:60
2009-07-20 6N01 Wiosenka Gdańsk - La Cosa Nostra Gdańsk 33:23
2009-07-20 6N01 Debeściaki Gdańsk - Nieuchwytni Gębarzewo 43:42

KOLEJKA 02
2009-07-27 1N02 K.S. Victoria Machowa - Ogry Zielona Góra 45:39
2009-07-27 1N02 Start Krosno - Huragan Poznań 18:72
2009-08-04 1N02 DrinkTeam Dwumiasto - Bystrzyca Lublin 58:32
2009-07-27 2N02 StalGW Gorzów Wielkopolski - Metal Koszyce Wielkie 42:36
Walkower! 2N02 Jimi Team Rzeszów - Walkower ! 0:40
Walkower! 2N02 Walkower ! - Zelmer Rzeszów 40:0
2009-07-27 2N02 Nadol Team - Polonia Bydgoszcz 39:23
2009-07-27 3N02 Albo Baty - Avia Świdnik 65:20
2009-07-27 3N02 Car(L)os Team Gyddanyzc - Bratek Bratkowice 37:53
Walkower! 3N02 Stal KS Gorzów Wielkopolski - DELETED TEAM 40:0
Walkower! 4N02 Victoria Tyczyn - DELETED TEAM 2 40:0
2009-07-27 4N02 Murasaki Tokyo - Kozły Lublin 5:57
2009-07-27 4N02 Speedway Team Święciechowa - Stal Rzeszów 44:42
2009-07-27 5N02 Kumbowo Zielona Góra - OLEK Zielona Góra 5:39
2009-07-27 5N02 GEAR Gorzów - KS Unia Poznań 70:8
2009-07-31 5N02 Sokół Ostróda - Górczyn Gorzów Wlkp. 6:70
2009-07-27 6N02 Perła Lublin - Wiosenka Gdańsk 57:16
2009-07-27 6N02 Nieuchwytni Gębarzewo - Demogorgon Wrocław 65:25
2009-07-31 6N02 La Cosa Nostra Gdańsk - Debeściaki Gdańsk 8:36

KOLEJKA 03
2009-08-03 1N03 DrinkTeam Dwumiasto - K.S. Victoria Machowa 47:38
2009-08-03 1N03 Huragan Poznań - Bystrzyca Lublin 60:32
2009-08-03 1N03 Ogry Zielona Góra - Start Krosno 56:36
2009-08-03 2N03 Nadol Team - StalGW Gorzów Wielkopolski 51:39
2009-08-03 2N03 Zelmer Rzeszów - Polonia Bydgoszcz 47:40
2009-08-03 2N03 Metal Koszyce Wielkie - Jimi Team Rzeszów 57:33
2009-08-03 3N03 Stal KS Gorzów Wielkopolski - Albo Baty 38:55
Walkower! 3N03 Bratek Bratkowice - DELETED TEAM 40:0
2009-08-03 3N03 Avia Świdnik - Car(L)os Team Gyddanyzc 25:65
2009-08-03 4N03 Speedway Team Święciechowa - Victoria Tyczyn 65:12
2009-08-03 4N03 Kozły Lublin - Stal Rzeszów 17:69
Walkower! 4N03 DELETED TEAM 2 - Murasaki Tokyo 0:40
2009-08-03 5N03 Sokół Ostróda - Kumbowo Zielona Góra 19:26
2009-08-03 5N03 KS Unia Poznań - Górczyn Gorzów Wlkp. 24:66
2009-08-03 5N03 OLEK Zielona Góra - GEAR Gorzów 26:66
2009-08-03 6N03 La Cosa Nostra Gdańsk - Perła Lublin 18:69
2009-08-03 6N03 Demogorgon Wrocław - Debeściaki Gdańsk 32:49
2009-08-03 6N03 Wiosenka Gdańsk - Nieuchwytni Gębarzewo 30:63

KOLEJKA 04
2009-08-10 1N04 K.S. Victoria Machowa - Start Krosno 59:31
2009-08-10 1N04 Huragan Poznań - DrinkTeam Dwumiasto 54:33
2009-08-10 1N04 Bystrzyca Lublin - Ogry Zielona Góra 45:45
2009-08-10 2N04 StalGW Gorzów Wielkopolski - Jimi Team Rzeszów 62:30
2009-08-19 2N04 Zelmer Rzeszów - Nadol Team 43:47
2009-08-10 2N04 Polonia Bydgoszcz - Metal Koszyce Wielkie 30:57
2009-08-10 3N04 Albo Baty - Car(L)os Team Gyddanyzc 61:30
2009-08-10 3N04 Bratek Bratkowice - Stal KS Gorzów Wielkopolski 60:30
Walkower! 3N04 DELETED TEAM - Avia Świdnik 0:40
Walkower! 4N04 Victoria Tyczyn - Walkower ! 0:40
Walkower! 4N04 Walkower ! - Murasaki Tokyo 40:0
2009-08-10 4N04 Kozły Lublin - Speedway Team Święciechowa 17:72
Walkower! 4N04 Stal Rzeszów - DELETED TEAM 2 40:0
2009-08-10 5N04 Kumbowo Zielona Góra - GEAR Gorzów 5:44
Walkower! 5N04 KS Unia Poznań - Walkower ! 0:40
Walkower! 5N04 Walkower ! - Sokół Ostróda 40:0
2009-08-10 5N04 Górczyn Gorzów Wlkp. - OLEK Zielona Góra 35:33
2009-08-10 6N04 Perła Lublin - Nieuchwytni Gębarzewo 44:44
2009-08-10 6N04 Demogorgon Wrocław - La Cosa Nostra Gdańsk 58:29
2009-08-10 6N04 Debeściaki Gdańsk - Wiosenka Gdańsk 62:21

KOLEJKA 05
2009-08-17 1N05 Bystrzyca Lublin - K.S. Victoria Machowa 49:41
2009-08-17 1N05 Ogry Zielona Góra - Huragan Poznań 36:54
2009-08-17 1N05 Start Krosno - DrinkTeam Dwumiasto 23:67
2009-08-17 2N05 Polonia Bydgoszcz - StalGW Gorzów Wielkopolski 34:53
2009-08-17 2N05 Metal Koszyce Wielkie - Zelmer Rzeszów 59:21
2009-08-17 2N05 Jimi Team Rzeszów - Nadol Team 43:47
Walkower! 3N05 DELETED TEAM - Albo Baty 0:40
2009-08-17 3N05 Avia Świdnik - Bratek Bratkowice 22:68
2009-08-17 3N05 Car(L)os Team Gyddanyzc - Stal KS Gorzów Wielkopolski 43:47
Walkower! 4N05 Stal Rzeszów - Walkower ! 0:40
Walkower! 4N05 Walkower ! - Victoria Tyczyn 40:0
Walkower! 4N05 DELETED TEAM 2 - Kozły Lublin 0:40
2009-08-17 4N05 Murasaki Tokyo - Speedway Team Święciechowa 1:73
2009-08-17 5N05 Górczyn Gorzów Wlkp. - Kumbowo Zielona Góra 48:18
2009-08-17 5N05 OLEK Zielona Góra - KS Unia Poznań 66:24
2009-08-17 5N05 GEAR Gorzów - Sokół Ostróda 75:9
2009-08-17 6N05 Debeściaki Gdańsk - Perła Lublin 55:33
2009-08-17 6N05 Wiosenka Gdańsk - Demogorgon Wrocław 62:28
2009-08-17 6N05 Nieuchwytni Gębarzewo - La Cosa Nostra Gdańsk 74:14

KOLEJKA 06
2009-08-24 1N06 K.S. Victoria Machowa - Bystrzyca Lublin 42:31 (41:49)
2009-08-24 1N06 Huragan Poznań - Ogry Zielona Góra 62:28 (54:36)
2009-08-24 1N06 DrinkTeam Dwumiasto - Start Krosno 74:16 (67:23)
2009-08-24 2N06 StalGW Gorzów Wielkopolski - Polonia Bydgoszcz 50:30 (53:34)
2009-08-24 2N06 Zelmer Rzeszów - Metal Koszyce Wielkie 42:45 (21:59)
2009-08-24 2N06 Nadol Team - Jimi Team Rzeszów 60:32 (47:43)
Walkower! 3N06 Albo Baty - DELETED TEAM 40:0 (40:0)
2009-08-24 3N06 Bratek Bratkowice - Avia Świdnik 71:19 (68:22)
2009-08-24 3N06 Stal KS Gorzów Wielkopolski - Car(L)os Team Gyddanyzc 45:45 (47:43)
2009-08-28 4N06 Victoria Tyczyn - Stal Rzeszów 3:73
Walkower! 4N06 Kozły Lublin - DELETED TEAM 2 40:0 (40:0)
2009-08-24 4N06 Speedway Team Święciechowa - Murasaki Tokyo 73:0 (73:1)
2009-08-24 5N06 Kumbowo Zielona Góra - Górczyn Gorzów Wlkp. 11:55 (18:48)
Walkower! 5N06 KS Unia Poznań - OLEK Zielona Góra 0:40 (24:66)
2009-08-24 5N06 Sokół Ostróda - GEAR Gorzów 4:72 (9:75)
2009-08-24 6N06 Perła Lublin - Debeściaki Gdańsk 49:36 (33:55)
2009-08-24 6N06 Demogorgon Wrocław - Wiosenka Gdańsk 38:55 (28:62)
2009-08-28 6N06 La Cosa Nostra Gdańsk - Nieuchwytni Gębarzewo 9:73 (14:74)

KOLEJKA 07
2009-08-31 1N07 Start Krosno - K.S. Victoria Machowa 46:44 (31:59)
2009-08-31 1N07 DrinkTeam Dwumiasto - Huragan Poznań 44:43 (33:54)
2009-08-31 1N07 Ogry Zielona Góra - Bystrzyca Lublin 42:47 (45:45)
2009-08-31 2N07 Jimi Team Rzeszów - StalGW Gorzów Wielkopolski 45:45 (30:62)
2009-08-31 2N07 Nadol Team - Zelmer Rzeszów 57:31 (47:43)
2009-08-31 2N07 Metal Koszyce Wielkie - Polonia Bydgoszcz 39:25 (57:30)
2009-08-31 3N07 Car(L)os Team Gyddanyzc - Albo Baty 35:55 (30:61)
2009-08-31 3N07 Stal KS Gorzów Wielkopolski - Bratek Bratkowice 30:62 (30:60)
Walkower! 3N07 Avia Świdnik - DELETED TEAM 40:0 (40:0)
Walkower! 4N07 Murasaki Tokyo - Walkower ! 0:40
Walkower! 4N07 Walkower ! - Victoria Tyczyn 40:0
2009-08-31 4N07 Speedway Team Święciechowa - Kozły Lublin 63:10 (72:17)
Walkower! 4N07 DELETED TEAM 2 - Stal Rzeszów 0:40 (0:40)
2009-08-31 5N07 GEAR Gorzów - Kumbowo Zielona Góra 54:9 (44:5)
Walkower! 5N07 Sokół Ostróda - Walkower ! 0:40
Walkower! 5N07 Walkower ! - KS Unia Poznań 40:0
2009-08-31 5N07 OLEK Zielona Góra - Górczyn Gorzów Wlkp. 71:19 (33:35)
2009-08-31 6N07 Nieuchwytni Gębarzewo - Perła Lublin 45:45 (44:44)
2009-08-31 6N07 La Cosa Nostra Gdańsk - Demogorgon Wrocław 21:66 (29:58)
2009-08-31 6N07 Wiosenka Gdańsk - Debeściaki Gdańsk 45:38 (21:62)

KOLEJKA 08
2009-09-07 1N08 K.S. Victoria Machowa - DrinkTeam Dwumiasto 38:52 (38:47)
2009-09-07 1N08 Bystrzyca Lublin - Huragan Poznań 37:56 (32:60)
2009-09-07 1N08 Start Krosno - Ogry Zielona Góra 37:53 (36:56)
2009-09-07 2N08 StalGW Gorzów Wielkopolski - Nadol Team 38:52 (39:51)
2009-09-07 2N08 Polonia Bydgoszcz - Zelmer Rzeszów 67:23 (40:47)
2009-09-07 2N08 Jimi Team Rzeszów - Metal Koszyce Wielkie 43:47 (33:57)
2009-09-07 3N08 Albo Baty - Stal KS Gorzów Wielkopolski 55:38 (55:38)
Walkower! 3N08 DELETED TEAM - Bratek Bratkowice 0:40 (0:40)
2009-09-09 3N08 Car(L)os Team Gyddanyzc - Avia Świdnik 71:19 (65:25)
2009-09-07 4N08 Victoria Tyczyn - Speedway Team Święciechowa 6:69 (12:65)
2009-09-07 4N08 Stal Rzeszów - Kozły Lublin 44:0 (69:17)
Walkower! 4N08 Murasaki Tokyo - DELETED TEAM 2 40:0 (40:0)
2009-09-07 5N08 Kumbowo Zielona Góra - Sokół Ostróda 31:0 (26:19)
2009-09-15 5N08 Górczyn Gorzów Wlkp. - KS Unia Poznań 45:15 (66:24)
2009-09-07 5N08 GEAR Gorzów - OLEK Zielona Góra 68:22 (66:26)
2009-09-16 6N08 Perła Lublin - La Cosa Nostra Gdańsk 74:12 (69:18)
2009-09-09 6N08 Debeściaki Gdańsk - Demogorgon Wrocław 40:38 (49:32)
2009-09-07 6N08 Nieuchwytni Gębarzewo - Wiosenka Gdańsk 56:35 (63:30)

KOLEJKA 09
2009-09-18 1N09 Ogry Zielona Góra - K.S. Victoria Machowa 46:44 (39:45)
2009-09-14 1N09 Huragan Poznań - Start Krosno 71:19 (72:18)
2009-09-14 1N09 Bystrzyca Lublin - DrinkTeam Dwumiasto 52:29 (32:58)
2009-09-14 2N09 Metal Koszyce Wielkie - StalGW Gorzów Wielkopolski 54:36 (36:42)
2009-09-15 2N09 Zelmer Rzeszów - Jimi Team Rzeszów 26:64
2009-09-14 2N09 Polonia Bydgoszcz - Nadol Team 31:56 (23:39)
2009-09-14 3N09 Avia Świdnik - Albo Baty 20:70 (20:65)
2009-09-14 3N09 Bratek Bratkowice - Car(L)os Team Gyddanyzc 62:28 (53:37)
Walkower! 3N09 DELETED TEAM - Stal KS Gorzów Wielkopolski 0:40 (0:40)
Walkower! 4N09 DELETED TEAM 2 - Victoria Tyczyn 0:40 (0:40)
Walkower! 4N09 Kozły Lublin - Walkower ! 0:40
Walkower! 4N09 Walkower ! - Murasaki Tokyo 40:0
2009-09-14 4N09 Stal Rzeszów - Speedway Team Święciechowa 30:60 (42:44)
2009-09-14 5N09 OLEK Zielona Góra - Kumbowo Zielona Góra 66:7 (39:5)
2009-09-14 5N09 KS Unia Poznań - GEAR Gorzów 15:75 (8:70)
2009-09-14 5N09 Górczyn Gorzów Wlkp. - Sokół Ostróda 50:22 (70:6)
2009-09-14 6N09 Wiosenka Gdańsk - Perła Lublin 47:43 (16:57)
2009-09-14 6N09 Demogorgon Wrocław - Nieuchwytni Gębarzewo 17:73 (25:65)
2009-09-24 6N09 Debeściaki Gdańsk - La Cosa Nostra Gdańsk 62:19 (36:8)

KOLEJKA 10
2009-09-21 1N10 K.S. Victoria Machowa - Huragan Poznań 38:55 (35:51)
2009-09-21 1N10 DrinkTeam Dwumiasto - Ogry Zielona Góra 51:39 (48:45)
2009-09-21 1N10 Start Krosno - Bystrzyca Lublin 24:63 (28:62)
2009-09-21 2N10 StalGW Gorzów Wielkopolski - Zelmer Rzeszów 52:36 (46:44)
2009-09-21 2N10 Nadol Team - Metal Koszyce Wielkie 62:25 (42:48)
2009-09-21 2N10 Jimi Team Rzeszów - Polonia Bydgoszcz 22:62 (19:24)
2009-09-21 3N10 Albo Baty - Bratek Bratkowice 43:33 (41:46)
2009-09-23 3N10 Stal KS Gorzów Wielkopolski - Avia Świdnik 71:16 (58:32)
Walkower! 3N10 Car(L)os Team Gyddanyzc - DELETED TEAM 40:0 (40:0)
Walkower! 4N10 Victoria Tyczyn - Walkower ! 0:40
Walkower! 4N10 Walkower ! - Kozły Lublin 40:0
Walkower! 4N10 Speedway Team Święciechowa - DELETED TEAM 2 40:0 (40:0)
2009-09-21 4N10 Murasaki Tokyo - Stal Rzeszów 25:27 (1:72)
2009-09-21 5N10 Kumbowo Zielona Góra - KS Unia Poznań 44:17 (0:17)
2009-09-21 5N10 Sokół Ostróda - OLEK Zielona Góra 10:65 (15:60)
2009-09-21 5N10 GEAR Gorzów - Górczyn Gorzów Wlkp. 50:37 (47:40)
2009-09-21 6N10 Perła Lublin - Demogorgon Wrocław 70:20 (60:33)
2009-09-21 6N10 La Cosa Nostra Gdańsk - Wiosenka Gdańsk 11:72 (23:33)
2009-09-21 6N10 Nieuchwytni Gębarzewo - Debeściaki Gdańsk 46:21 (42:43)


OSTATECZNE TABELE WSZYSTKICH NASTOLIG SEZONU 2
Kolejno: miejsce | w - r - p | b | mpz-mps | pkt | SM-team (liga.gr) SM-user

1. NASTOLIGA
1. | 09 - 0 - 01 | 5 | 578 - 320 | 23 | Huragan Poznań (2.3) Pjetr
2. | 08 - 0 - 02 | 4 | 503 - 380 | 20 | DrinkTeam Dwumiasto (1.1) Kmic
3. | 05 - 1 - 04 | 2 | 450 - 425 | 13 | Bystrzyca Lublin (4.06) adam_1955
4. | 03 - 0 - 07 | 3 | 424 - 447 | 09 | K.S. Victoria Machowa (XL) Timon
5. | 03 - 1 - 06 | 1 | 429 - 469 | 08 | Ogry Zielona Góra (1.1) Lukas
6. | 01 - 0 - 09 | 0 | 278 - 621 | 02 | Start Krosno (5.12) Shergar
2. NASTOLIGA
1. | 09 - 0 - 01 | 5 | 513 - 353 | 23 | Nadol Team (2.4) Nadol
2. | 08 - 0 - 02 | 4 | 467 - 376 | 20 | Metal Koszyce Wielkie (3.3) Disel
3. | 06 - 1 - 03 | 3 | 463 - 412 | 16 | StalGW Gorzów Wielkopolski (4.11) Koziu87
4. | 03 - 0 - 07 | 2 | 366 - 405 | 08 | Polonia Bydgoszcz (XL) Krzysztofmiki
5. | 01 - 1 - 08 | 0 | 331 - 470 | 03 | Jimi Team Rzeszów (5.17) Thunderkiss 1!
6. | 01 - 0 - 09 | 0 | 313 - 517 | 02 | Zelmer Rzeszów (3.8) ironiusz 1!
3. NASTOLIGA
1. | 09 - 0 - 01 | 5 | 525 - 260 | 23 | Albo Baty (4.11) albor
2. | 09 - 0 - 01 | 4 | 535 - 250 | 22 | Bratek Bratkowice (4.04) ciureek
3. | 05 - 1 - 04 | 3 | 437 - 368 | 14 | Stal KS Gorzów Wielkopolski (5.27) Radzix
4. | 04 - 1 - 05 | 2 | 434 - 367 | 11 | Car(L)os Team Gyddanyzc (4.15) CarLos_Wallace
5. | 02 - 0 - 08 | 1 | 253 - 539 | 05 | Avia Świdnik (5.22) phoney 1!
6. | 00 - 0 - 10 | 0 | 000 - 400 | 00 | DELETED TEAM (?) Nobody
4. NASTOLIGA
1. | 10 - 0 - 00 | 5 | 599 - 118 | 25 | Speedway Team Święciechowa (5.25) Fruttic
2. | 07 - 0 - 03 | 3 | 437 - 190 | 17 | Stal Rzeszów (2.1) Ptaq 2!
3. | 03 - 0 - 07 | 1 | 206 - 359 | 07 | Kozły Lublin (5.04) Lander 5!
4. | 03 - 0 - 07 | 1 | 127 - 392 | 07 | Victoria Tyczyn (6.02) Kasia24 5!
5. | 02 - 0 - 08 | 1 | 112 - 422 | 05 | Murasaki Tokyo (5.13) Kouta 5!
6. | 00 - 0 - 10 | 0 | 000 - 400 | 00 | DELETED TEAM 2 (?) Nobody 2
5. NASTOLIGA
1. | 10 - 0 - 00 | 5 | 621 - 175 | 25 | GEAR Gorzów (3.2) KRON
2. | 07 - 0 - 03 | 4 | 488 - 249 | 18 | OLEK Zielona Góra (6.60) Olek-66
3. | 07 - 0 - 03 | 3 | 465 - 297 | 17 | Górczyn Gorzów Wlkp. (3.3) kuba263
4. | 03 - 0 - 07 | 2 | 156 - 359 | 08 | Kumbowo Zielona Góra (3.1) Kumba 1!
5. | 01 - 0 - 09 | 0 | 120 - 486 | 02 | KS Unia Poznań (6.21) Rood86 3!
6. | 00 - 0 - 10 | 0 | 085 - 529 | 00 | Sokół Ostróda (6.08) Kogutek 3!
6. NASTOLIGA
1. | 07 - 2 - 01 | 4 | 581 - 283 | 20 | Nieuchwytni Gębarzewo (4.13) Pawelek
2. | 07 - 0 - 03 | 4 | 442 - 333 | 18 | Debeściaki Gdańsk (3.8) Manius_gks
3. | 06 - 2 - 02 | 3 | 544 - 326 | 17 | Perła Lublin (6.29) Aśka1989
4. | 06 - 0 - 04 | 2 | 416 - 419 | 14 | Wiosenka Gdańsk (3.4) Pluszaczek
5. | 02 - 0 - 08 | 1 | 355 - 524 | 05 | Demogorgon Wrocław (5.28) Asteck666
6. | 00 - 0 - 10 | 0 | 164 - 617 | 00 | La Cosa Nostra Gdańsk (6.54) Motyl


Huragan Poznań mistrzem NASTOLIGI!

DrinkTeam Dwumiasto wicemistrzem

Bystrzyca Lublin brązowym medalistą



WYNIKI SPOTKAŃ BARAŻOWYCH NASTOLIGI SEZONU 2

Baraże o 1. Nastoligę
2009-10-05 1B1N Albo Baty - K.S. Victoria Machowa 24:25
2009-10-07 1B1N Metal Koszyce Wielkie - Ogry Zielona Góra 36:39
Baraże o 2. Nastoligę
2009-10-05 1B2N Stal KS Gorzów Wielkopolski - Polonia Bydgoszcz 40:50
2009-10-05 1B2N Speedway Team Święciechowa - Jimi Team Rzeszów 51:39
Baraże o 3. Nastoligę
Walkower! 1B3N Kozły Lublin - Car(L)os Team Gyddanyzc 0:40
2009-10-05 1B3N GEAR Gorzów - Avia Świdnik 0:0
Baraże o 4. Nastoligę
Walkower! 1B4N Górczyn Gorzów Wlkp. - Victoria Tyczyn 40:0
Walkower! 1B4N Nieuchwytni Gębarzewo - Murasaki Tokyo 40:0
Baraż o 5. Nastoligę
2009-10-08 1B5N Perła Lublin - KS Unia Poznań 73:17

Baraże rewanżowe o 1. Nastoligę
2009-10-12 2B1N K.S. Victoria Machowa - Albo Baty 35:29 (25:24)
2009-10-12 2B1N Ogry Zielona Góra - Metal Koszyce Wielkie 40:44 (39:36)
Baraże rewanżowe o 2. Nastoligę
2009-10-12 2B2N Polonia Bydgoszcz - Stal KS Gorzów Wielkopolski 55:32 (50:40)
2009-10-13 2B2N Jimi Team Rzeszów - Speedway Team Święciechowa 42:48 (39:51)
Baraże rewanżowe o 3. Nastoligę
Walkower! 2B3N Car(L)os Team Gyddanyzc - Kozły Lublin 40:0 (40:0)
Walkower! 2B3N Avia Świdnik - GEAR Gorzów 0:40 (0:0)
Baraże rewanżowe o 4. Nastoligę
Walkower! 2B4N Victoria Tyczyn - Górczyn Gorzów Wlkp. 0:40 (0:40)
Walkower! 2B4N Murasaki Tokyo - Nieuchwytni Gębarzewo 0:40 (0:40)
Baraż rewanżowy o 5. Nastoligę
2009-10-12 2B5N KS Unia Poznań - Perła Lublin 18:72 (17:73)
Ostatnio zmieniony przez albor 2010-08-30, 11:19, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
albor



Skąd: Warszawa Kabaty
Wysłany: 2010-08-30, 11:20   PODSUMOWANIE SEZONU 2 by Aśka1989

PODSUMOWANIE 2 SEZONU NASTOLIGI
made by Aśka1989


I NASTOLIGA

Kiedyś był taki klub (a może jeszcze jest) w Poznaniu Orkan. W tym sezonie przez Nastoligę przeszedł Huragan też z Poznania. Nie wiem czy mają coś ze sobą wspólnego, chyba tylko piekielną siłę rażenia. „Pyrole” (proszę się nie obrażać, mam prawo tak mówić, urodziłam się w Poznaniu i do 3 roku życia mieszkałam na Winogradach), pomimo niewielkiej przewagi punktowej nie pozostawili złudzeń kto tu jest mistrzem. To, wraz z K.S. Victorią Machowa, najlepszy zespół w krótkiej acz bogatej historii Nastoligi a ten sezon potwierdził stabilność drużyny i żelazną konsekwencję Pjetra w dążeniu do coraz wyższych celów. Jak trudno jest powtórzyć sukces doskonale przekonał się Timon ale w przypadku Huraganu jestem przekonana że kolejny sezon też może być ich. Odchodzi co prawda świetny M. Bielecki ale zostają Włodarczyk, Wojtaś, Walkowiak, Dukacz, czy też zakupiony za 8 cyfrową kwotę, niezwykle obiecujący młodzik Lis. Trzej pierwsi przejechali już kilka biegów w II lidze zawodowej i jestem przekonana że będą gwiazdami w przyszłym sezonie w EkstraNastolidze.
Jedyną drużyną która pokonała mistrzów był DrinkTeam Dwumiasto. Przeciętny ubiegły sezon (baraże) za to w tym pewne wicemistrzostwo. Drużyna bez zdecydowanego lidera ale jak się ma w składzie czterech zawodników ze średnią biegową pow. 2,20, czyli 11 pkt w meczu, to można każdy mecz wygrać. I drużyna Kmica wygrała by wszystkie mecze gdyby na jej drodze nie stanęli Huragan i … Bystrzyca. Podobnie jak Pjetr również Kmic daje pojeździć młodzieży w dorosłej drużynie ligowej włącznie z nieopierzonym, niezwykle utalentowanym, 16 latkiem A. Wróblem. Taka polityka pozwala w miarę spokojnie przechodzić z sezonu na sezon co w Nastolidze jest niezwykle trudne.
Wymieniona wyżej Bystrzyca Lublin swoim III miejscem sprawiła nie lada niespodziankę. Beniaminek, który do EkstraNastoligi wszedł dopiero po niezwykle wyrównanych meczach barażowych, osiągnął największy sukces w historii swojego klubu. Zaczął niemrawo, ale gdy w V kolejce pokonał ubiegłosezonowego mistrza karta się odwróciła czego ukoronowaniem było na końcu sezonu podium. Warte odnotowania jest jeszcze zwycięstwo nad Vice Mistrzem Nastoligi i to bardzo wyraźne bo 52:29. Również drużyna bez gwiazd, z jednym wyróżniającym się zawodnikiem Małeckim (dotarł aż do 1/8 finału IMJSMa). W przeciwieństwie jednak do poprzedników drużyna Adama może mieć olbrzymie kłopoty w przyszłym sezonie ponieważ opuściło ją trzech najlepszych zawodników. Z tej perspektywy na pewno błędem było sprzedanie, za niebotyczna kwotę, jednego z największych talentów jakie pojawiły się ostatnio w grze T. Przybylskiego. Wierzę że nie powtórzy się sytuacja z początku sezonu i Bystrzyca nie będzie musiała przekładać meczy ze względu na brak zawodników.
„Bij Mistrza” - popularne zawołanie sportowe na własnej skórze odczuła K.S. Victoria Machowa. A ponieważ w tym sezonie mistrz nie był tak mocny jak kiedyś to i dał się kilka razy „pobić”. Nawet spadkowicz pokonał go w rewanżu. Nie mogło być inaczej skoro przez cały sezon punktowali jedynie fenomenalny Drzewiecki oraz Markiewicz z niewielkim wsparciem Ślusarczyka. Dwaj pierwsi zdobyli prawie 65% wszystkich pkt zdobytych przez Victorię a Drzewieckiemu można by w ciemno, bez wyjazdu na tor zaliczać 3 pkt. O jego klasie świadczy fakt że do tej pory pozostają nie pobite jego rekordy torów w Lublinie i Krośnie. Wymieniona wyżej trójka odchodzi z Nastoligi i jeżeli Timon ma zamiar kolejny raz walczyć o złoto (oczywiście po udanych barażach) to musi znacząco wzmocnić skład. Chyba że będzie wykorzystywał zapisy regulaminu w jeszcze większym stopniu niż niektórzy w tym sezonie.
Lukas, podobnie jak Timon, dysponował zaledwie trójką zawodników którzy regularnie zdobywali znaczącą ilość punktów z tym, że myśląc o przyszłości (jak zdążyłam podejrzeć), poczynił pewne zakupy. Co są warci młodzieńcy którzy zasilili niedawno drużynę Ogrów przekonamy się za kilkadziesiąt dni. Drużyna o chyba najbardziej nieustabilizowanej formie. Świetna walka w obu meczach z DrinkTeam, zwycięstwo z Victorią, remis na wyjeździe z Bystrzycą i porażka w rewanżu u siebie. Kosiński i Małecki to absolutna czołówka ligi, potem niezły Światek i długo, długo nic. Czy to wystarczy do utrzymania w EkstraNastolidze (baraże), zobaczymy.
Jakie możliwości daje Nastoliga najbardziej przekonała się drużyna Startu Krosno. Przeciętny 5 ligowiec (wybacz Shergar ale 6 m. w V lidze uprawnia do takiego stwierdzenia) jest w ścisłej czołówce graczy SMa w kategorii do 19 lat (ponieważ nie ma innych lig dla nastolatków to można przyjąć że Nastoliga jest najbardziej miarodajną w tej kategorii wiekowej). Na podobno ok. 4 000 graczy to znakomity rwzultat. Niestety końcowy wynik nie napawa radością. Ostatnie miejsce i spadek o dwie klasy. Drużynie z Podkarpacia zabrakło „armat”. Jakbym była złośliwa, to najlepszego, Wegorkiewicza (19 średnia biegowa) mogła bym nazwać co najwyżej „armatką” ale …..wodną. Pozostanie w składzie 5 małolatów nie najwyższych lotów, na zakupy, tak podejrzewam, jeżeli są lub będą pieniądze to zostaną wydane na zasilenie pierwszego składu tak że przyszłość Startu może być trudna. Chyba że w każdym meczu Krośnianie pojadą jak z Victorią. I jeszcze ciekawostka: w drużynie Startu jeździ zawodnik bez nazwiska Remigiusz K.
Pomimo presji menagerowie nie bali się dawać szansy 16 latkom. Wystartowało ich 12 z czego 5 startowało regularnie. Warto zapamiętać takie nazwiska jak: W. Lis, A. Wróbel, D. Stępień czy Nestorowski.
Razem z VI ligą najbardziej zdyscyplinowana liga, żadnych kar, walkowerów czy wykluczeń. Przykład idzie z góry….


Zawodnicy sklasyfikowani:

1. Z. DRZEWIECKI (19) (KS. VICTORIA Machowa)- 3,00
2. M. BIELECKI (19) (HURAGAN Poznań)- 2,87
3. Sz. WŁODARCZYK (18) (HURAGAN Poznań)- 2,78
4. H. KOSIŃSKI (19) (OGRY Z. Góra)- 2,75
5. R. WOJTAŚ (18) (HURAGAN Poznań)- 2,70
6. W. MAŁESKI (19) (OGRY Z. Góra)- 2,57
7. M. MARKIEWICZ (19) (KS. VICTORIA Machowa)- 2,51
8. Sz. CICHOCKI (19) (BYSTRZYCA Lublin)- 2,40
9. T. CZAJKA (18) (DRINK TEAM Dwumiasto)- 2,31
10. M. TOMAS (18) (DRINK TEAM Dwumiasto)- 2,24
11. B. TARNOWSKI (18) (DRINK TEAM Dwumiasto)- 2,23
12. K. BERSKI (19) (DRINK TEAM Dwumiasto)- 2,21
13. A. BROCZKOWSKI (19) (BYSTRZYCA Lublin)- 2,12
14. A. SWIĄTEK (19) (OGRY Z. Góra)- 1,96
15. M. MARZEC (18) (BYSTRZYCA Lublin)- 1,94
16. A. BOREK (17) (DRINK TEAM Dwumiasto)- 1,83
17. R. ŚLUSARCZYK (19) (KS. VICTORIA Machowa)- 1,70
18. R. DUKACZ (18) (HURAGAN Poznań)- 1,68
19. J. WĘGORKIEWICZ (19) (START Krosno)- 1,62
20. A. WRÓBEL (16) (DRINK TEAM Dwumiasto)- 1,56
21. S. WALKOWIAK (17) (HURAGAN Poznań)- 1,52
22. R. CICHOSZEWSKI (17) (DRINK TEAM Dwumiasto)- 1,51
23. M. KURAŚ (19) (START Krosno)- 1,46
24. H. GAŁĄZKA (18) (KS. VICTORIA Machowa) - 1,46
25. S. CICHEWSKI (19) (START Krosno)- 1,35
26. D. STĘPIEŃ (16) (BYSTRZYCA Lublin)- 1,15
27. S. ZIELONKA (18) (OGRY Z. Góra)- 0,83
28. S. PIĄTKOWSKI (18) (START Krosno)- 0,83
29. O. KAPRAL (18) (START Krosno)- 0,78
30. R. MAREK (18) (OGRY Z. Góra)- 0,51
31. T. ANTONIEWICZ (17) (KS. VICTORIA Machowa)- 0,40
32. M. RAFALSKI (16) (KS. VICTORIA Machowa) - 0,35
33. K. LEWICKI (16) (BYSTRZYCA Lublin)- 0,28
34. Z. KACZANEK (17) (START Krosno)- 0,19
35. W. SZEWCZYK (17) (OGRY Z. Góra)- 0,14

Nie sklasyfikowani:

36. M. WICHE (16) (BYSTRZYCA Lublin)- 3,00
37. P. MAŁECKI (19) (BYSTRZYCA Lublin)- 2,68
38. R. RAK (18) (DRINK TEAM Dwumiasto)- 2,50
39. E. NARECZYK (18) (DRINK TEAM Dwumiasto)- 2,33
40. B. NESTOROWSKI (16) (OGRY Z. Góra)- 2,00
41. F. JĘDRZEJAK (16) (HURAGAN Poznań) - 2,00
42. T. PRZYBYLSKI (16) (BYSTRZYCA Lublin)- 1,71
43. Sz. FILIPOWICZ (16) (HURAGAN Poznań)- 1,50
44. W. BACZEWSKI (17) (HURAGAN Poznań)- 1,39
45. B. WIDZIŃSKI (17) (HURAGAN Poznań)- 1,24
46. K. SIERADZKI (17) (DRINK TEAM Dwumiasto)- 1,20
47. W. LIS (16) (HURAGAN Poznań)- 1,18
48. O. CZARNOTA (17) (BYSTRZYCA Lublin)- 1,00
49. R. ZIEŃCZUK (17) (DRINK TEAM Dwumiasto)- 1,00
50. L. KUCHARCZYK (18) (KS. VICTORIA Machowa)- 0,80
51. Z. GIL (17) (OGRY Z. Góra) - 0,60
52. REMIGIUSZ K. (17) (START Krosno)- 0,58
53. D. JANUS (18) (BYSTRZYCA Lublin)- 0,43
54. A. FEJCH (17) (KS. VICTORIA Machowa)- 0,27
55. Z. WĘDZIŃSKI (17) (KS. VICTORIA Machowa)- 0,00
56. Z. ŻYŻELEWSKI (START Krosno)- 0,00
57. B. GASTOMCZYK (16) (BYSTRZYCA Lublin)- 0,00
58. H. JAKUBOWSKI (18) (KS. VICTORIA Machowa)- 0,00

Najwięcej pkt zdobyli:

1. Z. DRZEWIECKI (19) (KS. VICTORIA Machowa)- 156
2. H. KOSIŃSKI (19) (OGRY Z. Góra)- 143
3. Sz. WŁODARCZYK (18) (HURAGAN Poznań)- 139
4. R. WOJTAŚ (18) (HURAGAN Poznań)- 135
5. M. MARKIEWICZ (19) (KS. VICTORIA Machowa)- 133
6. M. BIELECKI (19) (HURAGAN Poznań)- 132
7. W. MAŁESKI (19) (OGRY Z. Góra)- 131
8. Sz. CICHOCKI (19) (BYSTRZYCA Lublin)- 120
9. M. TOMAS (18) (DRINK TEAM Dwumiasto)- 112
10. T. CZAJKA (18) (DRINK TEAM Dwumiasto)- 111

Najwięcej biegów:

1. M. MARKIEWICZ (19) (KS. VICTORIA Machowa)- 53
2. Z. DRZEWIECKI (19) (KS. VICTORIA Machowa)- 52
3. H. KOSIŃSKI (19) (OGRY Z. Góra)- 52
4. M. MARZEC (18) (BYSTRZYCA Lublin)- 52
5. M. KURAŚ (19) (START Krosno)- 52
6. W. MAŁESKI (19) (OGRY Z. Góra)- 51
7. Sz. WŁODARCZYK (18) (HURAGAN Poznań)- 50
8. R. WOJTAŚ (18) (HURAGAN Poznań)- 50
9. Sz. CICHOCKI (19) (BYSTRZYCA Lublin)- 50
10. M. TOMAS (18) (DRINK TEAM Dwumiasto)- 50
11. A. BROCZKOWSKI (19) (BYSTRZYCA Lublin)- 50
12. A. SWIĄTEK (19) (OGRY Z. Góra)- 50
13. R. DUKACZ (18) (HURAGAN Poznań)- 50
14. J. WĘGORKIEWICZ (19) (START Krosno)- 50

Z Jokera korzystali:

- KS. VICTORIA Machowa i BYSTRZYCA Lublin po 2 razy
- OGRY Z. Góra 1 raz

Po 6 pkt jako Joker przywozili:
- Drzewiecki (2 razy) i Kosiński (1 raz)

Najbardziej stabilnym składem dysponowali Ogry i Start po 8 zawodników
Najwięcej eksperymentowali menagerowie Drink Teamu i Bystrzycy po 11 zawodników.

Z 58 zawodników którzy wystartowali w I Nastolidze najwięcej było 18-latków (17 zawodników) nieco mniej 17-latków (15) i 19-latków (14) a najmniej 16-latków (12).

Najwięcej 16-latków wystawiła Bystrzyca (5) oraz Huragan (3)

Najmniej zawodników odejdzie na „Nastoligową emeryturę” z Huraganu i Drink Teamu po 1.

Najwyższe zwycięstwo odniósł w VI kolejce DrinkTeam Dwumiasto pokonując Start Krosno 74:16

Najlepiej rokujący na przyszłość 16-latkowie to A. WRÓBEL (DRINK TEAM Dwumiasto), W. LIS (Huragan) i T. PRZYBYLSKI (Bystrzyca) który w trakcie sezony został sprzedany ale jest szansa że wystartuje w Nastolidze w barwach Fighting Dreamers Bydgoszcz

Zawodnik E. Nareczyk w trakcie sezonu reprezentował barwy DRINK TEAM Dwumiasto i zwycięzcy IV ligi Speedway Team Święciechowa


===================================================================================


II NASTOLIGA

„Nie wszystko złoto co się świeci”. Ekstraligowiec walczy w barażach o utrzymanie w II Nastolidze! I nie ma tłumaczenia że to zabawa i może być traktowana ulgowo lub jako „poligon doświadczalny” dla różnych rozwiązań. Fakty są takie: mistrz SMa sezonu ósmego walczy o utrzymanie! Jakaż bezwzględna jest ta Nastoliga, nie ważna liga zawodowa w której występujesz, nie ważna tradycja, zasługi itp., ważne jakich masz małolatów. Bezwzględna i sprawiedliwa. Tu i 5–ligowiec może jeździć w Nastoligowej Ekstraklasie.
Nadol, musisz mi wybaczyć że zaczęłam od drużyny która zdobyła prawie trzykrotnie mniej pkt niż Ty ale każdy czeka na sensację. A to że wygrała drużyna Nadol Team sensacją nie jest. Co sezon wyżej - to jest myśl przewodnia Nadola. Sezon zerowy ostatnie miejsce w trzeciej, małej Nastolidze, sezon pierwszy 2 miejsce i awans do II Nastoligi, sezon drugi i awans do I Nastoligi. Musisz zwolnić bo wyżej już nie można.
Ciężka walka z Metalem Koszyce Wielkie trwała do ostatniej rundy. Nie była tak dramatyczna jak w III Nastolidze ale było na co „popatrzeć”. Piątka zawodników ze średnią biegową pow. 2,00 pkt plus znakomity, w jedynym meczu jakim pojechał, Lewicki to musiało zaprocentować sukcesem. A swoją drogą ciekawe dlaczego Lewicki pojechał dopiero w finałowej kolejce będąc wcześniej w trzech meczach drugim rezerwowym? Odchodzi z drużyny lider M. Rudnicki, również Lewicki ale pozostająca grupa młodszych kolegów z wiele już umiejącymi 17 latkami Głowackim i Huchro daje pewność że Nadol może wiele namieszać w EkstraNastolidze w przyszłym sezonie.
Metal do końca próbował wykorzystać swoją szansę ale tym razem wystarczyło to jedynie na mecze barażowe o I ligę. Wymagania stawiane w najwyższej klasie rozgrywkowej nie są Diselowi obce bo przecież w poprzednim sezonie w niej występował. Wie co trzeba zrobić (wzmocnienia !! ) tym bardziej że trzech zawodników którzy zdobyli ponad 70% wszystkich pkt drużyny odchodzi a następców, oprócz Bokarskiego, nie widać.
Polonia to fenomenalny Ptak. 51 biegów i ani jednej porażki. No ale jeśli się ma średnią w Ekstralidze 1,81 to nie może być inaczej. Pozostałe drużyny zaliczyły po jednej wygranej i obustronnym walkowerze.
Jeszcze większa posucha na 16 - latków niż w III lidze. Wystartowało ich raptem siedmiu a jedynie Markowski (Polonia) występował regularnie.

Zawodnicy sklasyfikowani:

1 C. PTAK (19) (Polonia Bydgoszcz)- 3,00
2 K. GAWEŁ (19) (Metal Koszyce Wielkie)- 2,87
3 M. RUDNICKI (19) (Nadol Team)- 2,82
4 D. LESZCZYŃSKI (17) (Zelmer Rzeszów)- 2,80
5 D. TEJZA (19) (StalGW Gorzów Wlkp.)- 2,43
6 J. JĘDRYCHOWSKI (18) (Nadol Team)- 2,41
7 W. POPŁAWSKI (19) (Metal Koszyce Wielkie)- 2,35
8 M. MŁYNARCZYK (18) (Nadol Team)- 2,33
9 D. NIEWIADOMSKI (19) (Jimi Team Rzeszów)- 2,17
10 S. ŻMUDA (19) (Jimi Team Rzeszów)- 2,15
11 Sz. MARLAK (19) (Metal Koszyce Wielkie)- 2,14
12 M. WARDĘCKI (18) (StalGW Gorzów Wlkp.)- 2,12
13 P. GŁOWACKI (17) (Nadol Team)- 2,11
14 N. WICHARY (19) (StalGW Gorzów Wlkp.)- 2,06
15 S. HUCHRO (17) (Nadol Team)- 2,06
16 T. SAWICKI (17) (Polonia Bydgoszcz)- 1,80
17 A. BOKARSKI (17) (Metal Koszyce Wielkie)- 1,75
18 E. KRAWIEC (19) (Zelmer Rzeszów)- 1,72
19 A. KONIECZNY (19) (Zelmer Rzeszów)- 1,68
20 S. CIS (18) (Jimi Team Rzeszów) - 1,65
21 P. KUTCZY (18) (StalGW Gorzów Wlkp.)- 1,48
22 D. CYBULSKI (19) (Zelmer Rzeszów)- 1,37
23 S. OPANKIEWICZ (17) (StalGW Gorzów Wlkp.)- 1,30
24 J. LISIECKI (18) (Jimi Team Rzeszów)- 1,30
25 Sz. MUSIAŁ (18) (StalGW Gorzów Wlkp.)- 1,20
26 W. LEWANDOWSKI (17) (Polonia Bydgoszcz)- 1,20
27 W. FRANKOWSKI (17) (Metal Koszyce Wielkie)- 1,07
28 H. GAWROŃSKI (18) (Zelmer Rzeszów)- 1,07
29 K. KADŁUBKIEWICZ (18) (Polonia Bydgoszcz)- 1,00
30 D. WIATRAK (17) (Jimi Team Rzeszów)- 0,77
31 W. KARŁOŃ (17) (Zelmer Rzeszów)- 0,65
32 H. RZECZKOWSKI (17) (Jimi Team Rzeszów)- 0,53
33 T. MARKOWSKI (16) (Polonia Bydgoszcz)- 0,53
34 R. PIÓRKOWSKI (17) (Metal Koszyce Wielkie)- 0,37
35 M. SOLARZ (17) (Jimi Team Rzeszów)- 0,37

Nie sklasyfikowani:

36 P. LEWICKI (19) (Nadol Team)- 3,00
37 H. WRÓBLEWSKI (17) (Polonia Bydgoszcz)- 2,33
38 Cz. DRESZER (16) (StalGW Gorzów Wlkp. - 1,25
39 W. ADAMKIEWICZ (17) (Nadol Team)- 1,18
40 R. ŁAZARUK (16) (Zelmer Rzeszów)- 0,73
41 Z. CIS (16) (Nadol Team)- 0,69
42 J. KRAWCZYK (17) (Nadol Team)- 0,60
43 A. LESZCZYŃSKI (17) (Jimi Team Rzeszów)- 0,60
44 D. KLEMENS (16) (Polonia Bydgoszcz)- 0,33
45 A. CEBULA (19) (Zelmer Rzeszów)- 0,27
46 A. BANIAK (16) (Zelmer Rzeszów)- 0,21
47 S. BUKIANIEC (17) (Metal Koszyce Wielkie - 0,10
48 H. BIERNACKI (16) (Nadol Team)- 0,00
49 F. CZAJA (17) (Metal Koszyce Wielkie)- 0,00
50 K. STACHOWIAK (17) (Nadol Team)- 0,00
51 D. TOMCZAK (18) (Jimi Team Rzeszów)- 0,00
52 E. HILLA (17) (Jimi Team Rzeszów)- 0,00

Najwięcej pkt zdobyli:

1 C. PTAK (19) (Polonia Bydgoszcz)- 153
2 M. RUDNICKI (19) (Nadol Team)- 141
3 D. TEJZA (19) (StalGW Gorzów Wlkp.)- 124
4 W. POPŁAWSKI (19) (Metal Koszyce Wielkie)- 122
5 J. JĘDRYCHOWSKI (18) (Nadol Team)- 118
6 K. GAWEŁ (19) (Metal Koszyce Wielkie)- 112
7 M. WARDĘCKI (18) (StalGW Gorzów Wlkp.)- 108
8 Sz. MARLAK (19) (Metal Koszyce Wielkie)- 107
9 N. WICHARY (19) (StalGW Gorzów Wlkp.)- 105
10 M. MŁYNARCZYK (18) (Nadol Team)- 100

Najwięcej biegów:

1 W. POPŁAWSKI (19) (Metal Koszyce Wielkie)- 52
2 C. PTAK (19) (Polonia Bydgoszcz)- 51
3 D. TEJZA (19) (StalGW Gorzów Wlkp.)- 51
4 M. WARDĘCKI (18) (StalGW Gorzów Wlkp.)- 51
5 N. WICHARY (19) (StalGW Gorzów Wlkp.)- 51
6 M. RUDNICKI (19) (Nadol Team)- 50
7 Sz. MARLAK (19) (Metal Koszyce Wielkie)- 50
8 T. SAWICKI (17) (Polonia Bydgoszcz)- 50
9 J. JĘDRYCHOWSKI (18) (Nadol Team)- 49
10 A. BOKARSKI (17) (Metal Koszyce Wielkie)- 48

Z Jokera korzystali:

- Jimi Team Rzeszów 2 razy
- Polonia Bydgoszcz i StalGW Gorzów Wlkp. po 1 razie

- 6 pkt jako Joker, jako jedyny przywiózł C. PTAK (Polonia Bydgoszcz)

Najmniej zawodników wystąpiło w Stali GW Gorzów Wlkp. i Polonia Bydgoszcz po 7
Najwięcej eksperymentował menager Nadol Team 11 zawodników.

Z 52 zawodników którzy wystartowali w II Nastolidze najwięcej było 17-latków (aż 21 zawodników) znacznie mniej 19-latków (14) i 18-latków (10) a najmniej 16-latków (7).

Najwięcej 16-latków wystawił Zelmer Rzeszów, Nadol Team i Polonia Bydgoszcz po 2

Najmniej zawodników odejdzie na „Nastoligową emeryturę” z Polonii Bydgoszcz bo ledwie 1 ale jaki: C.Ptak, bo o nim mowa, zdobył dla Polonii prawie 40% wszystkich pkt.

Najwyższe zwycięstwo odniosła w VIII kolejce Polonia Bydgoszcz zwyciężając Zelmer Rzeszów 67:23

Najlepiej rokujący na przyszłość 16-latkiem wydaje się być Cz. Dreszer wiele można również sobie obiecywać po D. Leszczyńskim

Zawodnik S. Huchro w trakcie sezonu reprezentował barwy zespołów Nadol Team i Wiosenka Gdańsk

===================================================================================


III NASTOLIGA

W tej lidze to się działo! Walka o pierwsze miejsce trwała do ostatniej kolejki i to nie „korespondencyjnie” ale w bezpośrednim starciu. Dzięki ‘kombinacji alpejskiej” (choć wyraźnie trzeba zaznaczyć zgodnej z obowiązującym regulaminem) Albor dopiął swego i nadrobił zaległości z pierwszego meczu. Jedyna liga gdzie o zwycięstwie zadecydował jeden punkt, punkt bonusowy zdobyty na najgroźniejszym rywalu i to zdobyty w X kolejce. Dwie drużyny przynajmniej o klasę przewyższały pozostałe.
Menagerowie zespołów Albo Baty jak i Bratek Bratkowice świadomi odpowiedzialności za wynik w każdym meczu, nie eksperymentowali i jeździli „żelaznymi” szóstkami zawodników. Ten siódmy to albo 16 latek albo, jak w ostatnim meczu, 20 latkowie. Obie opcje okazały się jak najbardziej słuszne bo skuteczne. Wydaje się że kluczem do wygrania ligi przez zespół Albo Baty była jednak znacznie lepsza taktyka i wykorzystanie aż „do bólu” zawiłości regulaminowych. To jedna prawda, druga jest taka że bez dobrych zawodników nawet najlepszy strateg niczego nie osiągnie bo nie będzie miał kto jego pomysłów realizować. Obie drużyny opuszczą najlepsi zawodnicy ale następcy pokazali w tym sezonie że też można na nich liczyć.
Ciureek zakończył sezon natomiast Albora czekają jeszcze baraże o I ligę. Ciekawe co wymyśli żeby ograć Timona?
Pozostałe trzy drużyny walczyły w cieniu wymienionych wyżej i dalej uczestniczą w grze (baraże). Jako zespoły nie zapisały się specjalnie w pamięci natomiast niektórzy ich zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony. Z. Kończalski (Stal KS Gorzów Wkpl.), B. Szydłowski i L. Małecki (Car(L)os Team Gyddanyzc) (cóż to za nazwa?) czy M. Janas (Avia Świdnik) są to zawodnicy którzy „ciągnęli” wynik swoich zespołów a część z nich regularnie startuje w zawodowej SMej lidze.
Niestety III liga była bardzo nieprzyjazna dla 16 latków. Menagerowie rzadko korzystali z małolatów bardziej myśląc o doraźnym wyniku niż o przyszłości. Dla porównania w III lidze 16 latkowie objechali w całych rozgrywkach 122 biegi podczas gdy w VI lidze 274.

Klasyfikacje i ciekawostki III Nastoligi
(po X kolejkach wg. średniej biegowej – min. 20 biegów)

Zawodnicy sklasyfikowani (ze wzg. na wycofanie jednej drużyny max ilość biegów to 40 z czego 50% = 20 biegów):
1 A. BŁASZCZYK (19) (Bratek Bratkowice)- 2,90
2 Z. KOŃCZALSKI (19) (Stal KS Gorzów Wkpl.)- 2,81
3 Cz. PIĄTEK (19) (Albo Baty)- 2,72
4 G. DARŁOWSKI (18) (Albo Baty)- 2,70
5 P. BOKARSKI (17) (Albo Baty)- 2,50

6 E. PILARSKI (18) (Bratek Bratkowice)- 2,45
7 B. SZYDŁOWSKI (17) (Car(L)os Team Gyddanyzc)- 2,36
8 L. MAŁESKI (19) (Car(L)os Team Gyddanyzc)- 2,24

9 H. PIASECKI (17) (Albo Baty)- 2,15
10 M. JANAS (19) (Avia Świdnik)- 2,14
11 M. BOROWSKI (18) (Bratek Bratkowice)- 2,13
12 Z. KRYSIAK (19) (Stal KS Gorzów Wkpl.)- 2,10
13 P. MAŁEK (18) (Bratek Bratkowice)- 2,05
14 I. SIKORA (17) (Car(L)os Team Gyddanyzc) - 1,93
15 Ł. BICHOŃ (17) (Bratek Bratkowice)- 1,82
16 P. SZEWCZYK (19) (Stal KS Gorzów Wkpl.)- 1,68
17 K. KUBICA (18) (Bratek Bratkowice)- 1,61
18 S. BABIRECKI (17) (Albo Baty)- 1,38
19 Sz. ADAMKIEWICZ (17) (Car(L)os Team Gyddanyzc)- 1,36
20 P. BORKOWSKI (18) (Albo Baty)- 1,15
21 F. JANKOWIAK (17) (Car(L)os Team Gyddanyzc)- 1,11
22 A. SIERBSKI (17) (Avia Świdnik)- 1,08
23 A. PAŁKA (19) (Stal KS Gorzów Wkpl.)- 1,08
24 Z. SIENKIEWICZ (17) (Stal KS Gorzów Wkpl.)- 0,97
25 B. SZYMCZAK (17) (Stal KS Gorzów Wkpl.)- 0,91

26 N. HASOWICZ (16) (Car(L)os Team Gyddanyzc)- 0,69
27 Z. BADKEL (19) (Avia Świdnik)- 0,64
28 A. TOWICKI (16) (Avia Świdnik)- 0,50
29 L. SABKOWSKI (17) (Avia Świdnik)- 0,17
30 J. WRÓBEL (16) (Avia Świdnik)- 0,07

Nie sklasyfikowani:

31 Z. JANIK (19) (Bratek Bratkowice)- 2,00
32 B. SZURMIEJ (16) (Bratek Bratkowice)- 2,00

33 L. GRZEGORCZYK (18) (Car(L)os Team Gyddanyzc)- 1,27
34 B. GRABIEC (18) (Avia Świdnik)- 0,80
35 S. GAWRON (16) (Stal KS Gorzów Wkpl.)- 0,80
36 A. TWARDOWSKI (19) (Avia Świdnik)- 0,70
37 U. BERBEKA (16) (Avia Świdnik)- 0,44
38 P. NIECHCIAŁA (16) (Albo Baty)- 0,40
39 L. PIETRAS (16) (Car(L)os Team Gyddanyzc)- 0,33
40 T. DĄBEK (19) (Stal KS Gorzów Wkpl.) - 0,00
41 P. TURYŃ (16) (Bratek Bratkowice)- 0,00
42 K. WASIAK (19) (Car(L)os Team Gyddanyzc)- 0,00
43 T. ŻUKOWSKI (18) (Car(L)os Team Gyddanyzc)- 0,00


Najwięcej pkt zdobyli:

1 Z. KOŃCZALSKI (19) (Stal KS Gorzów Wkpl.)- 118
2 A. BŁASZCZYK (19) (Bratek Bratkowice)- 116
3 G. DARŁOWSKI (18) (Albo Baty)- 108
4 Cz. PIĄTEK (19) (Albo Baty)- 106
5 P. BOKARSKI (17) (Albo Baty)- 100
6 E. PILARSKI (18) (Bratek Bratkowice)- 98
7 L. MAŁESKI (19) (Car(L)os Team Gyddanyzc)- 92
8 Z. KRYSIAK (19) (Stal KS Gorzów Wkpl.)- 86
9 B. SZYDŁOWSKI (17) (Car(L)os Team Gyddanyzc)- 85
10 M. BOROWSKI (18) (Bratek Bratkowice)- 85

Najwięcej biegów przejechali:

1 Z. KOŃCZALSKI (19) (Stal KS Gorzów Wkpl.)- 42
2 L. MAŁESKI (19) (Car(L)os Team Gyddanyzc)- 41
3 Z. KRYSIAK (19) (Stal KS Gorzów Wkpl.)- 41
4 P. SZEWCZYK (19) (Stal KS Gorzów Wkpl.)- 41
5 A. BŁASZCZYK (19) (Bratek Bratkowice)- 40
6 G. DARŁOWSKI (18) (Albo Baty)- 40
7 P. BOKARSKI (17) (Albo Baty)- 40
8 E. PILARSKI (18) (Bratek Bratkowice)- 40
9 M. BOROWSKI (18) (Bratek Bratkowice)- 40
10 I. SIKORA (17) (Car(L)os Team Gyddanyzc)- 40
11 A. SIERBSKI (17) (Avia Świdnik)- 40

Z Jokera korzystali:
- Stal KS Gorzów Wkpl. 3 razy
- Albo Baty, Avia Świdnik i Car(L)os Team Gyddanyzc po 1 razie

- 6 pkt jako Joker przywieźli Z. Kończalski (Stal KS Gorzów Wkpl.) – 2 razy, M Janas (Avia Świdnik) i L. Małeski (Car(L)os Team Gyddanyzc) jeden raz natomiast P. Bokarskiemu (Albo Baty) w pełnym wykorzystani Jokera przeszkodził …... kolega z drużyny.

Stabilność składu której hołdował Albor opłaciła się. Zwycięsko przeszedł przez III ligę zespół w którym startowało 7 zawodników.
Z kolei najliczniejszym dysponował CarLos_Wallace 10 zawodników.

Z 43 zawodników którzy wystartowali w III Nastolidze najwięcej było 19-latków (13) i 17-latków (12) nieco mniej 18 i 16-latków (po 9) .

Najwięcej 16-latków wystawiła Avia Świdnik 3

Najmniej zawodników odejdzie na „Nastoligową emeryturę” z zespołu Albo Baty – 1. Stal KS Gorzów Wkpl. pożegna aż 5 zawodników w tym dwóch którzy zdobyli 53% wszystkich pkt zespołu..


Najwyższe zwycięstwo odniosła w ostatniej kolejce Stal KS Gorzów Wielkopolski pokonując Avię Świdnik 71:16

Trudno pokusić się o prognozę co do dalszej kariery startujących 16-latków. Jeden, jedyny uzyskał dobrą średnią ale startował tylko w 3 biegach natomiast z tych co startowali znacznie częściej żaden nie przekroczył 0,80 pkt na bieg.

Warto dodać, że zawodnikiem, który zdobył komplet punktów jest zawodnik Bratka Błaszczyk. Dokładniej mówiąc zdobyłby komplet, gdybym w 10. kolejce nie zmusił go do rywalizacji z moimi młodzieżowcami będącymi filarami mojego 4-ligowego zespołu. Byli to jedyni 2 zawodnicy w rozgrywkach, którym uległ na torze, a do 9. kolejki miał średnią 3.00.

===================================================================================


IV NASTOLIGA

Fruttic, Fruttic i jeszcze raz Frutti, potem długo, długo nic, Ptaq i koniec. Jak w V lidze tylko jeszcze gorzej. Piątoligowiec wygrał wszystkie mecze z imponującym dorobkiem „małych” pkt + 481. Nie mogło być inaczej skoro tylko Stal Rzeszów i to w jednym meczu w Święciechowie napędziła liderowi strachu przegrywając 2 pkt. Wszystko inne poszło lekko, łatwo i przyjemnie. Cała podstawowa szóstka zawodników dowodzona przez Fruttica okupuje czołowe lokaty we wszelkich możliwych klasyfikacjach. Lider J. Bukowski jedynie w pierwszym meczu ze Stalą przegrał z Trojanowskim i Jóźwiakiem później jeździł jak z nut. Dzielnie go wspierali G. Matuszewski, L. Cichocki, P. Praski, B. Kłos i E. Nareczyk. Wszyscy zaliczyli już po kilka meczy ligowych tak że odejście z Nastoligi Bukowskiego (pozostali nie mają 19 lat), przy tak rozsądnym prowadzeniu przez Fruttica młodzieży (w ostatnim meczu ligowym G. Matuszewski, L. Cichocki i Bukowski zdobyli z bonusami komplety pkt.), nie powinno być szczególnie zauważalne.
Stal Rzeszów awansowała bo ……. musiała. W sześcio zespołowej lidze zawody ukończyły dwie drużyny !! ! Pozostałe pożegnały się z Nastoligą. Ciekawymi zawodnikami w drużynie Stali są G. Jóźwiak i K. Trojanowski którzy zaliczyli już kilkanaście meczy w II ligdze i to z niezłym skutkiem. Niestety ich czas w Nastolidze się skończył. Pozostał Ptaq'owi T.Kasprzyk i I. Skoczylas oraz dwóch 16 latków.
Ze względów humanitarnych o pozostałych zespołach nie powiem ani słowa.
I na koniec ciekawostka – w następnym sezonie w IV lidze nie będzie występował żaden zespół który jeździł w niej w tym sezonie.

Klasyfikacje i ciekawostki IV Nastoligi
(po X kolejkach wg. średniej biegowej – min. 20 biegów)

Zawodnicy sklasyfikowani (ze wzg. na wycofanie jednej drużyny max ilość biegów to 40 z czego 50% = 20 biegów):

1 J. BUKOWSKI (19) (Speedway Team Święciechowa)- 2,85
2 G. MATUSZEWSKI (17) (Speedway Team Święciechowa)- 2,74
3 G. JÓŹWIAK (19) (Stal Rzeszów)- 2,68
4 L. CICHOCKI (18) (Speedway Team Święciechowa)- 2,64
5 K. TROJANOWSKI (19) (Stal Rzeszów)- 2,55
6 P. PRASKI (18) (Speedway Team Święciechowa)- 2,48
7 B. KŁOS (18) (Speedway Team Święciechowa)- 2,28
8 E. NARECZYK (18) (Speedway Team Święciechowa)- 2,23
9 W. ROSŁY (19) (Stal Rzeszów)- 2,09
10 P. GUTOWSKI (19) (Stal Rzeszów)- 2,09
11 I SKOCZYLAS (18) (Stal Rzeszów)- 1,67
12 T. KASPRZYK (18) (Stal Rzeszów)- 1,63
13 I. PITRUS (18) (Kozły Lublin)- 1,60
14 M. HILLA (17) (Kozły Lublin)- 1,52
15 W. PIETRASUK (17) (Kozły Lublin)- 1,31
16 J. WIGRZYCKI (19) (Victoria Tyczyn)- 1,00
17 A. SIPA (19) (Kozły Lublin)- 0,91

Nie sklasyfikowani:

18 R. STĘPIŃSKI (18) (Murasaki Tokyo)- 2,60
19 L. KOWALCZYK (19) (Murasaki Tokyo)- 2,40
20 M. FISKUS (16) (Speedway Team Święciechowa)- 2,29
21 W. ZALIPSKI (19) (Murasaki Tokyo)- 2,25
22 Z. KRÓL (18) (Murasaki Tokyo)- 2,20
23 A. PIWOWARCZYK (19) (Murasaki Tokyo)- 2,00
24 W. GWARDZIOCH (16) (Speedway Team Święciechowa)- 1,73
25 Cz. DŁUGOSZ (18) (Victoria Tyczyn)- 1,40
26 N. TURYŃ (19) (Kozły Lublin)- 0,80
27 K. PONIECKI (18) (Victoria Tyczyn)- 0,64
28 S. KWIETNIAK (17) (Murasaki Tokyo)- 0,64
29 A. FALMACKI (16) (Stal Rzeszów)- 0,44
30 K. RENUSZ (17) (Victoria Tyczyn)- 0,43
31 L. HARDY (16) (Kozły Lublin)- 0,27
32 S. KAŁUŻA (16) (Stal Rzeszów)- 0,00
33 A. DUBIEL (18) (Speedway Team Święciechowa)- 0,00

Najwięcej pkt zdobyli:

1 J. BUKOWSKI (19) (Speedway Team Święciechowa)- 108
2 G. MATUSZEWSKI (17) (Speedway Team Święciechowa)- 106
3 L. CICHOCKI (18) (Speedway Team Święciechowa)- 106
4 P. PRASKI (18) (Speedway Team Święciechowa)- 93
5 G. JÓŹWIAK (19) (Stal Rzeszów)- 83
6 B. KŁOS (18) (Speedway Team Święciechowa)- 81
7 K. TROJANOWSKI (19) (Stal Rzeszów)- 79
8 E. NARECZYK (18) (Speedway Team Święciechowa)- 78
9 W. ROSŁY (19) (Stal Rzeszów)- 73
10 P. GUTOWSKI (19) (Stal Rzeszów)- 69

Najwięcej biegów przejechali:

1 L. CICHOCKI (18) (Speedway Team Święciechowa)- 39
2 J. BUKOWSKI (19) (Speedway Team Święciechowa)- 38
3 G. MATUSZEWSKI (17) (Speedway Team Święciechowa)- 38
4 P. PRASKI (18) (Speedway Team Święciechowa)- 37
5 E. NARECZYK (18) (Speedway Team Święciechowa)- 35
6 W. ROSŁY (19) (Stal Rzeszów)- 35
7 B. KŁOS (18) (Speedway Team Święciechowa)- 34
8 P. GUTOWSKI (19) (Stal Rzeszów)- 33
9 G. JÓŹWIAK (19) (Stal Rzeszów)- 31
10 K. TROJANOWSKI (19) (Stal Rzeszów)- 31


Z Jokera korzystali:
- Kozły Lublin 2 razy
- Stal Rzeszów 1 raz

- Nie udało się żadnemu zawodnikowi jadąc jako Joker zdobyć 6 pkt

Najmniej zawodników wystąpiło w zespole Victoria Tyczyn zaledwie 4
Żaden z menagerów IV ligi nie „poszalał” w eksperymentowaniu składem, z największej ilości zawodników Speedway Team Święciechowa - 9

Z 33 zawodników którzy wystartowali w IV Nastolidze najwięcej było 18-latków (12) i 19-latków (11) o ponad połowę mniej 17 i 16-latków (po 5) .

Najwięcej 16-latków wystawił Speedway Team Święciechowa i Stal Rzeszów po 2

Najmniej zawodników odejdzie na „Nastoligową emeryturę” ze Speedway Team Święciechowa – 1. Stal Rzeszów pożegna aż 4 zawodników.

W sezonie w 5 przypadkach organizator był zmuszony zweryfikować macz jako obustronny walkower.

Mam nadzieje ze już nigdy nie powtórzą się wyniki z kolejek nr IV, V, VII, IX i X gdzie rozegrano zaledwie po jednym meczu.

Najwyższe zwycięstwo odniósł w VI kolejce Speedway Team Święciechowa nad Murasaki Tokyo w stos. 73:0

Najlepiej rokujący na przyszłość 16-latkiem wydaje się być zawodnik ze Święciechowa M. Fiskus

Zawodnik E. Nareczyk w trakcie sezonu reprezentował barwy zespołów DRINK TEAM Dwumiasto i Speedway Team Święciechowa

===================================================================================

V NASTOLIGA

GEAR, GEAR i jeszcze raz GEAR. Trzecioligowiec zdominował V ligę w stopniu nie podlegającym dyskusji. Komplet zwycięstw, 5 zawodników w najlepszej szóstce, trzy pierwsze miejsca w klasyfikacji zdobywców największej ilości pkt. i to wszystko przy bardzo „oszczędnym” korzystaniu z lidera drużyny P. Wójcickiego który, co prawda, startował w każdym meczu ale w jedynie dwóch po 5 razy. Wójcicki był niepokonany przez Nastoli V ligi a jedyne pkt stracił z „przerośniętym” zawodnikiem Kumbowa Z. Góra. Wójcicki kończy karierę w Nastolidze ale KRON zabezpieczył się na przyszłość, 5 zawodników ze średnią pow. 2,00 pozwala spać spokojnie.
Pozostali byli jedynie tłem, choć OLEK i Górczyn zażarcie walczyli o II miejsce do końca. Dzięki regulaminowi obie te drużyny spotkają się jednak w IV Nastolidze i tutaj, ze względu na chyba bardziej perspektywicznych zawodników, większe szanse dała bym Kubie.
Na całej linii zawiódł Kumba choć wykorzystując jedynie z czterech zawodników wygrał i tak dużo bo 3 mecze.
Pozostałą dwójkę drużyn „skomentować” powinnam milczeniem gdyby nie próba Unii Poznań podjęcia walki przynajmniej w 3 ostatnich kolejkach.
Oprócz IV , najbardziej niezdyscyplinowana Nastoliga.

Klasyfikacje i ciekawostki V Nastoligi
(po X kolejkach wg. średniej biegowej – min. 25 biegów)

Zawodnicy sklasyfikowani:

1 P. WÓJCICKI (19) (GEAR Gorzów)- 2,94
2 G. CZYŻ (18) (Górczyn Gorzów Wlkp.)- 2,75
3 Cz. JANES (18) (GEAR Gorzów)- 2,74
4 S. KULIK (18) (GEAR Gorzów)- 2,72
5 R. MARCINIAK (18) (GEAR Gorzów)- 2,59
6 A. ZAWADA (18) (GEAR Gorzów) - 2,56
7 S. WIELGOSIK (17) (Górczyn Gorzów Wlkp.)- 2,41
8 F. HUK (18) (OLEK Zielona Góra)- 2,33
9 A. SZYDŁOWSKI (17) (Górczyn Gorzów Wlkp.)- 2,18
10 E. LOCH (18) (OLEK Zielona Góra) - 2,17
11 A. WICHARY (17) (GEAR Gorzów)- 2,04
12 K. STANISZEWSKI (18) (OLEK Zielona Góra)- 2,02
13 D. GAWLIK (17) (OLEK Zielona Góra)- 1,95
14 K. SOBEK (17) (Górczyn Gorzów Wlkp.)- 1,89
15 M. GRUSZKA (17) (GEAR Gorzów)- 1,89
16 T. WICHE (19) (OLEK Zielona Góra)- 1,88
17 I. BAŁACKI (17) (OLEK Zielona Góra)- 1,65
18 M. KRZEMIŃSKI (18) (Kumbowo Zielona Góra)- 1,56
19 Z. CIEŚLAK (17) (GEAR Gorzów)- 1,44
20 E. ZARUBIN (16) (Górczyn Gorzów Wlkp.)- 1,28
21 T. SERBSKI (18) (Kumbowo Zielona Góra)- 1,24
22 M. MISIURA (19) (Sokół Ostróda) - 1,08
23 H. SKOWROŃSKI (19) (Kumbowo Zielona Góra)- 1,05
24 P. WIĘCKOWSKI (19) (Kumbowo Zielona Góra)- 0,76
25 K. ORZECHOWSKI (16) (KS Unia Poznań)- 0,56
26 B. DŁUGOSZ (18) (KS Unia Poznań)- 0,42
27 L. WARDĘCKI (19) (Sokół Ostróda)- 0,38

Nie sklasyfikowani:

28 I. DUBIEL (19) (Górczyn Gorzów Wlkp.)- 2,85
29 A. KWIECIEŃ (17) (Górczyn Gorzów Wlkp.)- 2,80
30 T. JAWORSKI (19) (Górczyn Gorzów Wlkp.)- 2,00
31 J. HORSKI (17) (OLEK Zielona Góra)- 1,45
32 W. GRUSZKA (18) (KS Unia Poznań)- 1,13
33 I. ZHIROV (19) (KS Unia Poznań)- 1,06
34 W. ANDRUSKIEWICZ (17) (KS Unia Poznań)- 1,00
35 K. CIS (16) (Górczyn Gorzów Wlkp.)- 1,00
36 Z. NURKOWSKI (19) (Górczyn Gorzów Wlkp.)- 0,89
37 J. BIENIEK (17) (KS Unia Poznań)- 0,86
38 Z. CZUKOCKI (16) (KS Unia Poznań)- 0,80
39 W. BŁASZCZAK (16) (KS Unia Poznań)- 0,73
40 P. LESISZ (17) (Sokół Ostróda)- 0,69
41 F. SERAFIN (16) (Górczyn Gorzów Wlkp.)- 0,60
42 V. VERBOVSKYJ (19) (Sokół Ostróda)- 0,58
43 M. KACZKOWSKI (18) (Sokół Ostróda)- 0,50
44 R. MIELCAREK (16) (Górczyn Gorzów Wlkp.) - 0,47
45 J. MALEPSZY (18) (Sokół Ostróda)- 0,45
46 K. WITKOWSKI (16) (KS Unia Poznań)- 0,33
47 B. ADAMSKI (19) (Sokół Ostróda)- 0,09
48 M. URBANEK (16) (KS Unia Poznań)- 0,08
49 J. BOROWSKI (17) (Sokół Ostróda)- 0,00
50 N. BARTCZAK (16) (Górczyn Gorzów Wlkp.)- 0,00
51 H. BIERNACKI (16) (Górczyn Gorzów Wlkp.)- 0,00

Najwięcej pkt zdobyli:

1 R. MARCINIAK (18) (GEAR Gorzów)- 119
2 A. ZAWADA (18) (GEAR Gorzów)- 115
3 Cz. JANES (18) (GEAR Gorzów)- 115
4 G. CZYŻ (18) (Górczyn Gorzów Wlkp.)- 110
5 S. KULIK (18) (GEAR Gorzów)- 106
6 E. LOCH (18) (OLEK Zielona Góra)- 100
7 S. WIELGOSIK (17) (Górczyn Gorzów Wlkp.)- 99
8 A. SZYDŁOWSKI (17) (Górczyn Gorzów Wlkp.)- 96
9 P. WÓJCICKI (19) (GEAR Gorzów)- 94
10 K. STANISZEWSKI (18) (OLEK Zielona Góra)- 93
11 F. HUK (18) (OLEK Zielona Góra)- 93

Najwięcej biegów:

1 R. MARCINIAK (18) (GEAR Gorzów)- 46
2 E. LOCH (18) (OLEK Zielona Góra)- 46
3 K. STANISZEWSKI (18) (OLEK Zielona Góra)- 46
4 A. ZAWADA (18) (GEAR Gorzów)- 45
5 A. SZYDŁOWSKI (17) (Górczyn Gorzów Wlkp.)- 44
6 K. SOBEK (17) (Górczyn Gorzów Wlkp.)- 44
7 M. KRZEMIŃSKI (18) (Kumbowo Zielona Góra)- 43
8 Cz. JANES (18) (GEAR Gorzów)- 42
9 T. WICHE (19) (OLEK Zielona Góra)- 42
10 S. WIELGOSIK (17) (Górczyn Gorzów Wlkp.)- 41
11 T. SERBSKI (18) (Kumbowo Zielona Góra)- 41

Z Jokera korzystali:
- OLEK Zielona Góra 2 razy
- Kumbowo Zielona Góra 1 raz

- Nie udało się żadnemu zawodnikowi jadąc jako Joker zdobyć 6 pkt a T. Serbski nie zdobył nawet jednego pkt

Najmniej zawodników wystąpiło w zespole Kumbowo Zielona Góra zaledwie 4
Najwięcej eksperymentował menager druzyny Górczyn Gorzów Wlkp korzystając z 14 zawodników.

Z 51 zawodników którzy wystartowali w V Nastolidze najwięcej było 18-latków i 17-latków (po 14) nieco mniej 19-latków (12) i 16-latków (11).

Najwięcej 16-latków wystawił Górczyn Gorzów Wlkp. - 6

Najmniej zawodników odejdzie na „Nastoligową emeryturę” z drużyn: KS Unia Poznań, OLEK Zielona Góra i GEAR Gorzów po 1.

W sezonie w 2 przypadkach organizator był zmuszony zweryfikować mecz jako obustronny walkower.

Najwyższe zwycięstwo odniósł w VI kolejce GEAR Gorzów zwyciężając na wyjeździe Sokół Ostróda 72:4

Najlepiej rokujący na przyszłość 16-latkiem wydaje się być młody Rosjanin E. ZARUBIN (Górczyn Gorzów Wlkp)

===================================================================================

VI Nastoliga

Od początku rozgrywek faworytów było trzech i, obyło się bez niespodzianek, dwaj awansowali, choć gdyby nie kontuzja w pierwszym meczu z Nieuchwytnymi lidera Perły Wojtkowiaka nie wiadomo jakby się to wszystko skończyło. Trzeci z faworytów Wiosenka ze względu na niepełny skład na początku rozgrywek pogubiła nieco punktów. Dopiero od V kolejki, po naprawdę udanych zakupach (Łąk, Wieński, Daszkowski), Gdańszczanie zaczęli odrabiać straty ale straconych punków nie udało się odzyskać. Szkoda, bo jest to perspektywiczny zespół a z pierwszego składu na „emeryturę” odejdzie zaledwie jeden zawodnik.
Nieuchwytni i Debeściaki praktycznie od początku rozgrywek walczyli o I miejsce choć zdarzały się im też wpadki (porażki z Perłą i Wiosenką, remisy z Perłą). Demogorgon i La Cosa Nostra jeździli jak mogli ale dysponując słabymi składami (rodzynek to b. dobry Tymiński) niewiele wskórali.
Najbardziej perspektywicznym zespołem dysponuje jednak nie Pluszaczek a Manius. Ze składu który awansował zostają wszyscy i to jeszcze … przez dwa sezony. Cała plejada 17 i 16 latków ze świetnym Wilkiem na czele może piąć się co sezon o 1 czy 2 ligi wyżej. W ostatnim meczu średnia wieku ósemki wynosiła 16,38 lat. Szkoda że w trakcie sezonu sprzedano kolejnego 17 latka, znakomicie punktującego przez pierwsze pięć kolejek Zakierskiego.
I jeszcze jedna sprawa warta podkreślenia. VI liga to wraz z I-szą najbardziej zdyscyplinowana liga. Żadnego walkowera, żadnego upomnienia. Brawa szczególnie dla dwóch ostatnich drużyn, które mimo że od kilku kolejek wiedziały że wylecą, do końca walczyły dzielnie, jak prawdziwi sportowcy. Czy organizator nie powinien wziąć tego pod uwagę przy nominacjach na przyszły sezon?
W następnym sezonie kolejni Ekstra i I ligowcy zasilą VI ligę, czy można więc powiedzieć ze VI to najsłabsza liga?
ps.
Jeżeli do Nastoligi zostanie zakwalifikowany Fighting Dreamers Bydgoszcz radzę wszystkim zwrócić uwagę na Teofila Przybylskiego, nieprawdopodobny talent, wiem co mówię.

Klasyfikacje i ciekawostki VI Nastoligi
(po X kolejkach wg. średniej biegowej – min. 25 biegów)

Zawodnicy sklasyfikowani:

1. A. CIESZYŃSKI (19) (Nieuchwytni Gębarzewo)- 2,92
2. N. TYMIŃSKI (19) (Demogorgon Wrocław)- 2,71
3. F. WILK (17) (Debeściaki Gdańsk)- 2,69
4. B. ZAKIERSKI (17) (Debeściaki Gdańsk)- 2,60
5. A. WOJTKOWIAK (18) (Perła Lublin)- 2,59
6. J. ŁĄK (18) (Wiosenka Gdańsk)- 2,52
7. J. GWARDZIOCH (17) (Nieuchwytni Gębarzewo)- 2,50
8. N. KMIECIK (17) (Nieuchwytni Gębarzewo)- 2,49
9. W. WIEŃSKI (18) (Wiosenka Gdańsk)- 2,47
10. A. JANISZEWSKI (19) (Perła Lublin)- 2,45
11. Z. SOBCZYK (17) (Debeściaki Gdańsk)- 2,33
12. T. KOZDRA (18) (Perła Lublin)- 2,32
13. Z. DASZKOWSKI (19) (Wiosenka Gdańsk)- 2,31
14. F. SZPOT (19) (Perła Lublin)- 2,24
15. A. SZAFRAŃSKI (19) (Nieuchwytni Gębarzewo)- 2,17
16. M. ZIMICKI (17) (Nieuchwytni Gębarzewo)- 2,12
17. W. DROZD (19) (Perła Lublin)- 2,09
18. D. FRAZERSKI (17) (Wiosenka Gdańsk)- 1,83
19. A. MALEPSZY (18) (Wiosenka Gdańsk)- 1,71
20. O. GAJEWSKI (18) (Demogorgon Wrocław)- 1,70
21. A. GDOWIK (17) (Debeściaki Gdańsk)- 1,58
22. J. KAŁUŻA (18) (Demogorgon Wrocław)- 1,47
23. E. ZIĘBA (16) (Nieuchwytni Gębarzewo)- 1,38
24. Z. KOZAKIEWICZ (17) (La Cosa Nostra Gdańsk)- 1,28
25. L. ŁAPIŃSKI (16) (La Cosa Nostra Gdańsk)- 1,26
26. Z. SZURGACZ (19) (Perła Lublin) - 1,19
27. W. RZEPKA (16) (Demogorgon Wrocław)- 1,06
28. B. KULIGOWSKI (16) (Debeściaki Gdańsk)- 0,93
29. K. SZUSTAK (18) (Demogorgon Wrocław)- 0,81
30. F. CIECHANOWSKI (17) (Demogorgon Wrocław)- 0,72
31. K. CZERWI (17) (La Cosa Nostra Gdańsk)- 0,67
32. N. DĄBEK (16) (La Cosa Nostra Gdańsk)- 0,49
33. J. BAJON (17) (La Cosa Nostra Gdańsk)- 0,24

Nie sklasyfikowani:

34. K. WIDZIŃSKI (17) (Debeściaki Gdańsk)- 2,55
35. S. HUCHRO (17) (Wiosenka Gdańsk)- 2,19
36. T. KISIEL (16) (Debeściaki Gdańsk)- 1,27
37. M. ŁAPINSKI (17) (Nieuchwytni Gębarzewo)- 1,05
38. E. GRZEGORCZYK (16) (Demogorgon Wrocław)- 1,00
39. O. BEDNARZ (19) (La Cosa Nostra Gdańsk)- 1,00
40. E. DUDA (19) (Demogorgon Wrocław)- 1,00
41. A. KARSZNIA (16) (Debeściaki Gdańsk)- 1,00
42. S. SENKOWSKI (18) (Wiosenka Gdańsk)- 0,96
43. B. WITCZAK (16) (La Cosa Nostra Gdańsk)- 0,93
44. M. LESZCZAK (19) (Perła Lublin)- 0,92
45. R. NOWAK (16) (Wiosenka Gdańsk)- 0,89
46. A. DOMAŃSKI (18) (Wiosenka Gdańsk)- 0,80
47. Ł. JADACH (19) (Demogorgon Wrocław)- 0,67
48. T. ŁOMCZYK (16) (Demogorgon Wrocław)- 0,64
49. T. ŁĘĆIŃSKI (17) (Demogorgon Wrocław)- 0,63
50. Z. PIETRAS (16) (Wiosenka Gdańsk)- 0,60
51. Z. GUZIK (17) (Demogorgon Wrocław) - 0,43
52. R. TOKARSKI (17) (Debeściaki Gdańsk)- 0,36
53. B. ZAWIEJA (19) (Wiosenka Gdańsk)- 0,36
54. B. LEWA (16) (Nieuchwytni Gębarzewo)- 0,33
55. E. KWIAK (18) (Wiosenka Gdańsk)- 0,29
56. S. JANOWSKI (16) (Wiosenka Gdańsk) - 0,25
57. S. ADACH (19) (Demogorgon Wrocław)- 0,20
58. G. ZBUCKI (18) (Wiosenka Gdańsk)- 0,13
59. P. KONOR (16) (Debeściaki Gdańsk)- 0,00
60. S. KRUPA (16) (Debeściaki Gdańsk)- 0,00
61. D. KRAKOWIAK (16) (Demogorgon Wrocław)- 0,00
62. W. KORPAK (16) (Demogorgon Wrocław)- 0,00
63. D. KRAKOWIAK (16) (Demogorgon Wrocław)- 0,00
64. M. WRÓBEL (19) (Nieuchwytni Gębarzewo)- 0,00
65. G. BARASI (19) (Demogorgon Wrocław)- 0,00
66. W. KOZAK (16) (Debeściaki Gdańsk)- 0,00
67. B. ZAWIEJA (19) (Nieuchwytni Gębarzewo)- 0,00

Najwięcej pkt zdobyli:

1. A. CIESZYŃSKI (19) (Nieuchwytni Gębarzewo)- 146
2. F. WILK (17) (Debeściaki Gdańsk)- 129
3. N. KMIECIK (17) (Nieuchwytni Gębarzewo)- 127
4. A. JANISZEWSKI (19) (Perła Lublin)- 125
5. N. TYMIŃSKI (19) (Demogorgon Wrocław)- 122
6. Z. SOBCZYK (17) (Debeściaki Gdańsk)- 121
7. J. GWARDZIOCH (17) (Nieuchwytni Gębarzewo)- 120
8. A. WOJTKOWIAK (18) (Perła Lublin) - 119
9. T. KOZDRA (18) (Perła Lublin)- 116
10. F. SZPOT (19) (Perła Lublin)- 112

Najwięcej biegów:

1. Z. SOBCZYK (17) (Debeściaki Gdańsk)- 52
2. A. MALEPSZY (18) (Wiosenka Gdańsk)- 52
3. N. KMIECIK (17) (Nieuchwytni Gębarzewo)- 51
4. A. JANISZEWSKI (19) (Perła Lublin)- 51
5. A. CIESZYŃSKI (19) (Nieuchwytni Gębarzewo)- 50
6. T. KOZDRA (18) (Perła Lublin)- 50
7. F. SZPOT (19) (Perła Lublin)- 50
8. M. ZIMICKI (17) (Nieuchwytni Gębarzewo)- 49
9. F. WILK (17) (Debeściaki Gdańsk)- 48
10. J. GWARDZIOCH (17) (Nieuchwytni Gębarzewo)- 48
11. A. GDOWIK (17) (Debeściaki Gdańsk)- 48

Z Jokera korzystali:
- Debeściaki Gdańsk i Demogorgon Wrocław 2 razy
- Perla Lublin i Wiosenka Gdańsk po 1 razie

- 6 pkt jako Joker przywieźli N. TYMIŃSKI (2 razy) i F. WILK (1 raz)

Najmniej zawodników wystąpiło w Perle Lublin i La Cosa Nostra Gdańsk po 7
Najwięcej eksperymentował menager druzyny Demogorgon Wrocław aż 17 zawodników.

Z 67 zawodników którzy wystartowali w II Nastolidze najwięcej było 16-latków (aż 20 zawodników) nieco mniej 17-latków (18) i 19-latków (17) a najmniej 18-latków (12).

Najwięcej 16-latków wystawili Demogorgon Wrocław i Debeściaki Gdańsk po 6

Najmniej zawodników odejdzie na „Nastoligową emeryturę” od Debeściaków Gdańsk 0 (słownie zero i to przez 2 lata).

Najwyższe zwycięstwo odnieśli w VII kolejce Nieuchwytni zwyciężając na wyjeździe La Cosa Nostra Gdańsk 73 do 9

Najlepiej rokujący na przyszłość 16-latkiem wydaje się być E. Zięba i T. Kisiel

Zawodnik S. Huchro w trakcie sezonu reprezentował barwy zespołów Nadol Team i Wiosenka Gdańsk

===================================================================================
===================================================================================

OCENA KOŃCOWA

II sezon Nastoligi (a w zasadzie to III bo był przecież sezon tzw. zerowy) utwierdził w przekonaniu ze takie zawody są bezwzględnie potrzebne. Zdecydowana większość uczestników ma możliwość, w prowadzonych naprawdę na bardzo wysokim poziomie rozgrywkach,(tu niski pokłon w stronę Albora) testować bardzo młodych zawodników którzy przeważnie w meczach towarzyskich są „doczepką” do seniorów i tzw. podstawowych juniorów a o lidze mogą jedynie pomarzyć. W Nastolidze są podstawowymi zawodnikami a wielokrotnie liderami swoich zespołów. Jeżeli za kilka sezonów zawodnicy tacy jak Drzewiecki czy Ptak będą brylować na torach ekstra czy I ligi lub w rozgrywkach indywidualnych śmiało można będzie powiedzieć że ich nieprzeciętna kariera wiodła przez Nastoligę, że najpierw stali się gwiazdami Nastoligi a dopiero potem SMa. Poza tym regularne starty w Nastolidze, w gronie rówieśników, pozwalają menagerom lepiej ocenić przydatność młodych zawodników do ewentualnego zasilenia w przyszłości seniorskich drużyn jak również porównać jak na tle innych zespołów wypadają ich ulubieńcy.
Nie ma w SMe drugich takich rozgrywek w których 5 ligowiec walczy o najwyższą stawkę a 4 ligowiec kończy rywalizację na III miejscu. Szkoda że nie mogliście zobaczyć jak jeden z uczestników rywalizacji, z wypiekami na twarzy („stary chłop” w końcu – Tata nie czytaj tego!) czekał na końcowy wynik rywalizacji innych zespołów bo to zależało od ostatecznej lokaty jego drużyny. Nastoliga pozwala zaistnieć drużynom z niższych lig, pokazać się, rywalizować z zespołami występującymi o 3-4 klasy wyżej a nawet z nimi wygrywać. Nie może to się zdarzyć w żadnych innych rozgrywkach. Przykład z aktualnego sezonu (Mistrz - 1 ligowiec; III miejsce 4 ligowiec, VI miejsce – 5 ligowiec) jest bardzo wymowny. Niesamowicie to dowartościowuje szczególnie słabsze drużyny które w najbliższych sezonach, a może nawet nigdy, nie powalczą o żadną wielką stawkę.
Kończący się sezon wykreował dwie wielkie gwiazdy o której było wyżej, sypnął niespodziankami (najlepszy w historii zespół walczył w barażach), pozwolił szerokiej rzeszy najmłodszych zawodników brać udział w rywalizacji o punkty ale też, niestety, pokazał że niektórzy nie dorośli do poważnego traktowania innych. Walkowery, wystawianie składów całkowicie sprzecznych z regulaminem, nie podawanie na bieżąco zmian terminów spotkań czy ich wyników wszystko to sprawia że tok rozgrywek jest zakłócany i wprowadza niepotrzebne zamieszanie. Jak Albor nad tym jest w stanie zapanować to ja nie wiem.
Generalnie „Liga dla nastoli” jest bardzo potrzebna a pod względem profesjonalnego prowadzenia może się z nią równać jedynie Liga Klanów. Albor tak trzymać, oby Ci tylko starczyło czasu, sił i cierpliwości.

PROPOZYCJE NA KOLEJNY SEZON:

1. Przekształcić I Nastoligę w EkstraNatsoligę, II w I, III w II itd. Zabieg kosmetyczny ale ponieważ wszystkie rozgrywki mają swoją Ekstra ligę to dlaczego Nastoliga ma nie mieć. No i sponsorzy bardziej się garną do wyższych lig.
2. Zaostrzyć kryteria relegowania z Nastoligi, tzn. za 4 a nie jak do tej pory za 5 ostrzeżeń. Nikt nikogo na siłę nie zmusza do uczestnictwa. Jeżeli, po przeczytaniu Głównych Zasad Nastoligi decyduję się na wzięcie udziału w rozgrywkach to wypada choć minimalnie się wysilić i ich przestrzegać. Raz, dwa czy nawet trzy razy można zapomnieć, pomylić się, zagapić i wystawić skład seniorski ale stosować takie praktyki notorycznie to jest to po prostu lekceważenie nie tylko organizatora ale i uczestników Nastoligi. A jak widać kolejni chętni się znajdą. A jak nie to i tak lepiej mieć np. trzy ligi profesjonalnych rozgrywek z uczestnikami którzy je również traktują profesjonalnie niż np. osiem lig i po 10 walkowerów w kolejce.
3. Zmienić regulamin w części dotyczącej uczestnictwa zawodników w wieku 20 i 21 lat. Zgodnie z obowiązującym regulaminem zawodnikom w wieku 20-21 lat nie zalicza się zdobytych punktów ale też nie odejmuje od ostatecznego wyniku meczu. Może dojść do takiej sytuacji że w składzie drużyny można wystawić sześciu 21- latków i jednego nastola. Wystarczy że ten nastol zdobędzie 1 pkt. i zgodnie z regulaminem wszystko jest w porządku. W kończącym się sezonie zdarzały się przypadki „ustawienia” zawodników starszych pod najlepszych nastoli drużyny przeciwnej aby zabierali im pkt. Jestem przekonana że w następnym sezonie takie praktyki się nasilą. Cały ten proceder wypacza sens Nastoligi która została przecież stworzona dla grupy zawodników w wieku 16–19 lat. Propozycja moja jest następująca: w drużynie może występować dwóch zawodników starszy ale w wieku juniora na dotychczasowych zasadach, kolejni (trzeci, czwarty i następni) jeźdźcy w wieku 20-21 lat traktowani są jako seniorzy (ich pkt są odejmowane). Żeby nie było wątpliwości których traktować jako juniorów a których jako seniorów wprowadzić zapis że juniorami są zawodnicy zdobywający najmniej pkt. Taka regulacja ukróci, jak ja to nazywam, „kombinacje alpejskie”, zmniejszy wagę taktyki ale będzie zgodna z hasłem wykrzykiwanym na wszystkich stadionach „Nastoliga dla nastoli”.
4. W przypadku równej ilości „dużych” i „małych” pkt w dwumeczu przyznawać drużynom po 0,5 pkt bonusowego. Zgodnie z obowiązującym regulaminem drużyny których mecze kończyły się rezultatami np. 50:40 i 39:49 nie otrzymywały pkt. bonusowych. Zasadą wprowadzenia do rywalizacji bonusów jest premiowanie zwycięzcy dwumeczu dodatkowo jednym pkt. Skoro rywalizacja jest nierozstrzygnięta (zacięte mecze, walka do końca) to wydaje się że przyznanie po 0,5 pkt każdej drużynie jest lepszym rozwiązaniem niż nie przyznanie (za karę?) żadnego.

PROŚBA:
1. Ponieważ tworzenie każdego produktu (w tym również i moja pisanina) ma sens wyłącznie wtedy gdy jest na niego popyt, prosiła bym o opinie czy takie opracowania na zakończenie sezonu spotykają się z zainteresowaniem menagerów Nastoligi. Chodzi mi po prostu o zorientowanie się czy oprócz mnie, Albora i paru innych (za wszystkie dotychczasowe miła słowa dziękuję) jeszcze ktoś to czyta. Jeżeli okaże się że moja praca cieszy się zainteresowaniem, wzbogaca choć trochę surowe tabelki i liczby to, za pozwoleniem organizatora, postaram się ją kontynuować z jeszcze lepszym skutkiem w przyszłym sezonie jeżeli natomiast zainteresowanie wykazuje zaledwie parę osób to po prostu zakończę działalność z korzyścią dla innych zainteresowań.
2. Ktoś na tym forum „rzucił” hasło (przepraszam nie pamiętam kto) żeby rozreklamować „Nastoligę” w SM PRASA. Oczywiście jestem za, tylko prosiła bym o informację „jak to się robi” i za zgodą Organizatora mogę spróbować.

Na zakończenie kilka ciekawostek:

Z Jokera korzystało 18 zespołów

Po 6 pkt jako Joker przywoziło sześciu zawodników w tym jedynie Drzewiecki i Kończalski po 2 razy

Najbardziej stabilnym składem dysponowali: Stal GW Gorzów Wlkp., Albo Baty i Polonia Bydgoszcz po 7 zawodników
Najmniej zawodników wystąpiło w zespole Victoria Tyczyn i Kumbowo Zielona Góra zaledwie 4

Najwięcej eksperymentował menager drużyny Górczyn Gorzów Wlkp 14 zawodników.

Z 304 zawodników którzy wystartowali w Nastolidze najwięcej było 17-latków (85 zawodników) nieco mniej 19-latków (81) i 18-latków (74) a najmniej 16-latków (64).

Najwięcej 16-latków wystawił Górczyn Gorzów Wlkp. (6) i Bystrzyca (5)

Najmniej zawodników odejdzie na „Nastoligową emeryturę” z Debeściaków Gdańsk 0 (słownie zero i to przez 2 lata).

Najwyższe zwycięstwo odniósł w Speedway Team Święciechowa nad Murasaki Tokyo w stos. 73:0

i to by było na tyle

Asteck666 napisał/a:

W ciekawostkach zapomniałaś o 6Nastolidze, ale przy takim nakładzie pracy mogło Ci się zdarzyć, hehe :razz:
2 razy 6 pkt przywiózł też Tymiński.
Najwięcej zawodników jeździło w Demogorgon Wrocław - 17.
Oprócz Górczyna Gorzów sześciu 16latków jeździło też w Demogorgon i Debeściakach.
Pozdrawiam ;-)


Oczywiście Asteck666 ma rację, kompletnie "zapomniałam" o VI lidze, lidze w której przecież startowałam. PRZEPRASZAM !! !
Ostatnio zmieniony przez albor 2010-08-30, 11:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
albor



Skąd: Warszawa Kabaty
Wysłany: 2010-08-30, 11:48   ARCHIWUM SEZONU 3 NASTOLIGI

WYNIKI SPOTKAŃ NASTOLIGI SEZONU 3
Kolejno: Data Grupa_Nr_kolejki Gospodarz-Gość WYNIK (1.WYNIK)

KOLEJKA 01
2009-10-26 1N01 DrinkTeam Dwumiasto - Huragan Poznań 47:43
2009-10-26 1N01 Bystrzyca Lublin - K.S. Victoria Machowa 31:9
2009-10-26 1N01 Metal Koszyce Wielkie - Nadol Team 39:45
2009-10-26 2N01 Polonia Bydgoszcz - StalGW Gorzów Wielkopolski 23:18
2009-10-26 2N01 Ogry Zielona Góra - Albo Baty 17:73
2009-10-26 2N01 Speedway Team Święciechowa - Bratek Bratkowice 54:36
2009-11-05 3N01 Car(L)os Team Gyddanyzc - Stal KS Gorzów Wielkopolski 69:21
2009-10-26 3N01 Start Krosno - Stal Rzeszów 39:37
2009-10-26 3N01 OLEK Zielona Góra - GEAR Gorzów 23:68
2009-10-27 4N01 Nieuchwytni Gębarzewo - Górczyn Gorzów Wlkp. 39:21
2009-10-28 4N01 Debeściaki Gdańsk - Perła Lublin 56:35
2009-10-26 4N01 Zaglebie Sosnowiec - Wiosenka Gdańsk 19:72
2009-10-28 5N01 Fighting Dreamers Bydgoszcz - GKM Grabówka 52:38
2009-11-18 5N01 Chemik Bydgoszcz - Start Gniezno 69:21
2009-10-26 5N01 KS Astra Krotoszyn - WKŻ Polfa Tarchomin 50:36
2009-10-26 6N01 pauzuje - Feniks Bydgoszcz
2009-10-26 6N01 Mi-Tel Kościan - Karamuszka Stal Gorzów Wlkp. 70:20
2009-11-04 6N01 KS Żużlowiec Toruń - Demogorgon Wrocław 25:67

KOLEJKA 02
2009-11-02 1N02 Huragan Poznań - Bystrzyca Lublin 65:25
2009-11-02 1N02 Nadol Team - DrinkTeam Dwumiasto 38:49
2009-11-02 1N02 K.S. Victoria Machowa - Metal Koszyce Wielkie 49:41
2009-11-04 2N02 StalGW Gorzów Wielkopolski - Ogry Zielona Góra 60:27
2009-11-02 2N02 Bratek Bratkowice - Polonia Bydgoszcz 27:37
2009-11-02 2N02 Albo Baty - Speedway Team Święciechowa 50:37
2009-11-02 3N02 Stal KS Gorzów Wielkopolski - Start Krosno 39:51
2009-11-02 3N02 GEAR Gorzów - Car(L)os Team Gyddanyzc 60:30
2009-11-02 3N02 Stal Rzeszów - OLEK Zielona Góra 32:34
2009-11-02 4N02 Górczyn Gorzów Wlkp. - Debeściaki Gdańsk 54:38
2009-11-02 4N02 Wiosenka Gdańsk - Nieuchwytni Gębarzewo 72:12
2009-11-02 4N02 Perła Lublin - Zaglebie Sosnowiec 68:22
2009-11-02 5N02 GKM Grabówka - Chemik Bydgoszcz 36:55
2009-11-02 5N02 WKŻ Polfa Tarchomin - Fighting Dreamers Bydgoszcz 41:49
2009-11-11 5N02 Start Gniezno - KS Astra Krotoszyn 28:63
2009-11-26 6N02 Mi-Tel Kościan - Feniks Bydgoszcz 16:74
2009-11-02 6N02 Demogorgon Wrocław - pauzuje
2009-11-18 6N02 Karamuszka Stal Gorzów Wlkp. - KS Żużlowiec Toruń 75:15

KOLEJKA 03
2009-11-09 1N03 Huragan Poznań - K.S. Victoria Machowa 53:11
2009-11-09 1N03 DrinkTeam Dwumiasto - Metal Koszyce Wielkie 67:23
2009-11-09 1N03 Bystrzyca Lublin - Nadol Team 47:37
2009-11-09 2N03 Albo Baty - StalGW Gorzów Wielkopolski 46:26
2009-11-09 2N03 Polonia Bydgoszcz - Speedway Team Święciechowa 36:24
2009-11-09 2N03 Ogry Zielona Góra - Bratek Bratkowice 26:66
2009-11-09 3N03 Stal Rzeszów - Stal KS Gorzów Wielkopolski 51:34
2009-11-09 3N03 Car(L)os Team Gyddanyzc - OLEK Zielona Góra 47:43
2009-11-09 3N03 Start Krosno - GEAR Gorzów 23:67
2009-11-09 4N03 Perła Lublin - Górczyn Gorzów Wlkp. 31:59
2009-11-09 4N03 Nieuchwytni Gębarzewo - Zaglebie Sosnowiec 71:21
2009-11-09 4N03 Debeściaki Gdańsk - Wiosenka Gdańsk 45:45
2009-11-12 5N03 Start Gniezno - GKM Grabówka 50:43
2009-11-09 5N03 Fighting Dreamers Bydgoszcz - KS Astra Krotoszyn 44:46
2009-11-09 5N03 Chemik Bydgoszcz - WKŻ Polfa Tarchomin 43:47
2009-11-11 6N03 Karamuszka Stal Gorzów Wlkp. - Feniks Bydgoszcz 16:74
2009-11-09 6N03 pauzuje - KS Żużlowiec Toruń
2009-11-09 6N03 Mi-Tel Kościan - Demogorgon Wrocław 62:28

KOLEJKA 04
2009-11-16 1N04 Huragan Poznań - Nadol Team 68:25
2009-11-16 1N04 DrinkTeam Dwumiasto - K.S. Victoria Machowa 53:20
2009-11-16 1N04 Metal Koszyce Wielkie - Bystrzyca Lublin 27:63
2009-11-16 2N04 StalGW Gorzów Wielkopolski - Bratek Bratkowice 38:37
2009-11-16 2N04 Polonia Bydgoszcz - Albo Baty 33:27
2009-11-16 2N04 Speedway Team Święciechowa - Ogry Zielona Góra 62:29
2009-11-16 3N04 Stal KS Gorzów Wielkopolski - GEAR Gorzów 23:65
2009-11-16 3N04 Car(L)os Team Gyddanyzc - Stal Rzeszów 52:35
2009-11-16 3N04 OLEK Zielona Góra - Start Krosno 57:33
2009-11-16 4N04 Górczyn Gorzów Wlkp. - Wiosenka Gdańsk 45:45
2009-11-18 4N04 Nieuchwytni Gębarzewo - Perła Lublin 55:38
2009-11-16 4N04 Zaglebie Sosnowiec - Debeściaki Gdańsk 26:65
2009-11-16 5N04 GKM Grabówka - WKŻ Polfa Tarchomin 39:52
2009-12-03 5N04 Fighting Dreamers Bydgoszcz - Start Gniezno 47:43
2009-11-16 5N04 KS Astra Krotoszyn - Chemik Bydgoszcz 53:37
2009-11-16 6N04 Feniks Bydgoszcz - Demogorgon Wrocław 75:15
2009-11-16 6N04 pauzuje - Karamuszka Stal Gorzów Wlkp.
2009-11-16 6N04 KS Żużlowiec Toruń - Mi-Tel Kościan 15:75

KOLEJKA 05
2009-11-23 1N05 Metal Koszyce Wielkie - Huragan Poznań 20:70
2009-11-23 1N05 Bystrzyca Lublin - DrinkTeam Dwumiasto 40:50
2009-11-23 1N05 Nadol Team - K.S. Victoria Machowa 36:27
2009-11-23 2N05 Speedway Team Święciechowa - StalGW Gorzów Wielkopolski 49:39
2009-11-23 2N05 Ogry Zielona Góra - Polonia Bydgoszcz 15:46
2009-11-23 2N05 Bratek Bratkowice - Albo Baty 37:53
2009-11-23 3N05 OLEK Zielona Góra - Stal KS Gorzów Wielkopolski 60:29
2009-11-23 3N05 Start Krosno - Car(L)os Team Gyddanyzc 33:60
2009-11-23 3N05 GEAR Gorzów - Stal Rzeszów 62:29
2009-11-23 4N05 Zaglebie Sosnowiec - Górczyn Gorzów Wlkp. 18:73
2009-11-26 4N05 Debeściaki Gdańsk - Nieuchwytni Gębarzewo 45:41
2009-11-23 4N05 Wiosenka Gdańsk - Perła Lublin 62:28
2009-11-23 5N05 KS Astra Krotoszyn - GKM Grabówka 55:38
2009-11-23 5N05 Chemik Bydgoszcz - Fighting Dreamers Bydgoszcz 48:42
2009-11-23 5N05 WKŻ Polfa Tarchomin - Start Gniezno 49:38
2009-11-23 6N05 KS Żużlowiec Toruń - Feniks Bydgoszcz 15:75
2009-11-23 6N05 Mi-Tel Kościan - pauzuje
2009-11-23 6N05 Demogorgon Wrocław - Karamuszka Stal Gorzów Wlkp. 47:43

KOLEJKA 06
2009-11-30 1N06 Huragan Poznań - Metal Koszyce Wielkie 64:26 (70:20)
2009-11-30 1N06 DrinkTeam Dwumiasto - Bystrzyca Lublin 58:32 (50:40)
2009-11-30 1N06 K.S. Victoria Machowa - Nadol Team 38:46 (27:36)
2009-11-30 2N06 StalGW Gorzów Wielkopolski - Speedway Team Święciechowa 38:38 (39:49)
2009-12-03 2N06 Polonia Bydgoszcz - Ogry Zielona Góra 44:16 (46:15)
2009-11-30 2N06 Albo Baty - Bratek Bratkowice 54:30 (53:37)
2009-11-30 3N06 Stal KS Gorzów Wielkopolski - OLEK Zielona Góra 22:65 (29:60)
2009-11-30 3N06 Car(L)os Team Gyddanyzc - Start Krosno 66:24 (60:33)
2009-11-30 3N06 Stal Rzeszów - GEAR Gorzów 28:62 (29:62)
2009-11-30 4N06 Górczyn Gorzów Wlkp. - Zaglebie Sosnowiec 75:16 (73:18)
2009-11-30 4N06 Nieuchwytni Gębarzewo - Debeściaki Gdańsk 49:44 (41:45)
2009-11-30 4N06 Perła Lublin - Wiosenka Gdańsk 34:59 (28:62)
2009-11-30 5N06 GKM Grabówka - KS Astra Krotoszyn 38:54 (38:55)
2009-11-30 5N06 Fighting Dreamers Bydgoszcz - Chemik Bydgoszcz 43:47 (42:48)
2009-11-30 5N06 Start Gniezno - WKŻ Polfa Tarchomin 42:45 (38:49)
2009-11-30 6N06 Feniks Bydgoszcz - KS Żużlowiec Toruń 75:15 (75:15)
2009-11-30 6N06 pauzuje - Mi-Tel Kościan
2009-11-30 6N06 Karamuszka Stal Gorzów Wlkp. - Demogorgon Wrocław 51:33 (43:47)

KOLEJKA 07
2009-12-07 1N07 Nadol Team - Huragan Poznań 39:51 (25:68)
2009-12-07 1N07 K.S. Victoria Machowa - DrinkTeam Dwumiasto 25:62 (20:53)
2009-12-07 1N07 Bystrzyca Lublin - Metal Koszyce Wielkie 62:28 (63:27)
2009-12-07 2N07 Bratek Bratkowice - StalGW Gorzów Wielkopolski 37:38 (37:38)
2009-12-07 2N07 Albo Baty - Polonia Bydgoszcz 31:22 (27:33)
2009-12-07 2N07 Ogry Zielona Góra - Speedway Team Święciechowa 27:63 (29:62)
2009-12-07 3N07 GEAR Gorzów - Stal KS Gorzów Wielkopolski 70:18 (65:23)
2009-12-07 3N07 Stal Rzeszów - Car(L)os Team Gyddanyzc 37:53 (35:52)
2009-12-07 3N07 Start Krosno - OLEK Zielona Góra 43:50 (33:57)
2009-12-07 4N07 Wiosenka Gdańsk - Górczyn Gorzów Wlkp. 50:43 (45:45)
2009-12-07 4N07 Perła Lublin - Nieuchwytni Gębarzewo 32:61 (38:55)
2009-12-10 4N07 Debeściaki Gdańsk - Zaglebie Sosnowiec 64:26 (65:26)
2009-12-07 5N07 WKŻ Polfa Tarchomin - GKM Grabówka 56:36 (52:39)
2009-12-07 5N07 Start Gniezno - Fighting Dreamers Bydgoszcz 48:42 (43:47)
2009-12-07 5N07 Chemik Bydgoszcz - KS Astra Krotoszyn 44:49 (37:53)
2009-12-07 6N07 Demogorgon Wrocław - Feniks Bydgoszcz 22:70 (15:75)
2009-12-07 6N07 Karamuszka Stal Gorzów Wlkp. - pauzuje
2009-12-07 6N07 Mi-Tel Kościan - KS Żużlowiec Toruń 45:15 (75:15)

KOLEJKA 08
2009-12-14 1N08 K.S. Victoria Machowa - Huragan Poznań 17:64 (11:53)
2009-12-14 1N08 Metal Koszyce Wielkie - DrinkTeam Dwumiasto 24:66 (23:67)
2009-12-14 1N08 Nadol Team - Bystrzyca Lublin 45:39 (37:47)
2009-12-14 2N08 StalGW Gorzów Wielkopolski - Albo Baty 44:40 (26:46)
2009-12-14 2N08 Speedway Team Święciechowa - Polonia Bydgoszcz 42:22 (24:36)
2009-12-14 2N08 Bratek Bratkowice - Ogry Zielona Góra 66:24 (66:26)
2009-12-14 3N08 Stal KS Gorzów Wielkopolski - Stal Rzeszów 28:59 (34:51)
2009-12-14 3N08 OLEK Zielona Góra - Car(L)os Team Gyddanyzc 48:42 (43:47)
2009-12-14 3N08 GEAR Gorzów - Start Krosno 68:22 (67:23)
2009-12-14 4N08 Górczyn Gorzów Wlkp. - Perła Lublin 64:29 (59:31)
2009-12-14 4N08 Zaglebie Sosnowiec - Nieuchwytni Gębarzewo 18:72 (21:71)
2009-12-14 4N08 Wiosenka Gdańsk - Debeściaki Gdańsk 55:38 (45:45)
2009-12-14 5N08 GKM Grabówka - Start Gniezno 35:55 (43:50)
2009-12-14 5N08 KS Astra Krotoszyn - Fighting Dreamers Bydgoszcz 46:44 (46:44)
2009-12-14 5N08 WKŻ Polfa Tarchomin - Chemik Bydgoszcz 57:32 (47:43)
2009-12-14 6N08 Feniks Bydgoszcz - Karamuszka Stal Gorzów Wlkp. 70:20 (74:16)
2009-12-14 6N08 KS Żużlowiec Toruń - pauzuje
2009-12-14 6N08 Demogorgon Wrocław - Mi-Tel Kościan 37:56 (28:62)

KOLEJKA 09
2009-12-21 1N09 Bystrzyca Lublin - Huragan Poznań 35:52 (25:65)
2009-12-21 1N09 DrinkTeam Dwumiasto - Nadol Team 69:21 (49:38)
2009-12-21 1N09 Metal Koszyce Wielkie - K.S. Victoria Machowa 41:46 (41:49)
2009-12-21 2N09 Ogry Zielona Góra - StalGW Gorzów Wielkopolski 30:57 (27:60)
2009-12-21 2N09 Polonia Bydgoszcz - Bratek Bratkowice 38:22 (37:27)
2009-12-21 2N09 Speedway Team Święciechowa - Albo Baty 37:25 (37:50)
2009-12-21 3N09 Start Krosno - Stal KS Gorzów Wielkopolski 56:31 (51:39)
2009-12-21 3N09 Car(L)os Team Gyddanyzc - GEAR Gorzów 16:73 (30:60)
2009-12-21 3N09 OLEK Zielona Góra - Stal Rzeszów 46:44 (34:32)
2009-12-31 4N09 Debeściaki Gdańsk - Górczyn Gorzów Wlkp. 0:35 (38:54)
2009-12-21 4N09 Nieuchwytni Gębarzewo - Wiosenka Gdańsk 45:41 (12:72)
2009-12-21 4N09 Zaglebie Sosnowiec - Perła Lublin 27:63 (22:68)
2009-12-21 5N09 Chemik Bydgoszcz - GKM Grabówka 60:33 (55:36)
Walkower! 5N09 Fighting Dreamers Bydgoszcz - WKŻ Polfa Tarchomin 0:40 (49:41)
2009-12-21 5N09 KS Astra Krotoszyn - Start Gniezno 52:40 (63:28)
2009-12-21 6N09 Feniks Bydgoszcz - Mi-Tel Kościan 62:28 (74:16)
2009-12-21 6N09 pauzuje - Demogorgon Wrocław
2009-12-21 6N09 KS Żużlowiec Toruń - Karamuszka Stal Gorzów Wlkp. 17:74 (15:75)

KOLEJKA 10
2009-12-28 1N10 Huragan Poznań - DrinkTeam Dwumiasto 54:39 (43:47)
2009-12-28 1N10 K.S. Victoria Machowa - Bystrzyca Lublin 34:58 (9:31)
2009-12-28 1N10 Nadol Team - Metal Koszyce Wielkie 54:36 (45:39)
2009-12-28 2N10 StalGW Gorzów Wielkopolski - Polonia Bydgoszcz 37:31 (18:23)
2009-12-28 2N10 Albo Baty - Ogry Zielona Góra 63:24 (73:17)
2009-12-28 2N10 Bratek Bratkowice - Speedway Team Święciechowa 48:42 (36:54)
2009-12-28 3N10 Stal KS Gorzów Wielkopolski - Car(L)os Team Gyddanyzc 22:66 (21:69)
2009-12-28 3N10 Stal Rzeszów - Start Krosno 50:40 (37:39)
2009-12-28 3N10 GEAR Gorzów - OLEK Zielona Góra 63:30 (68:23)
2009-12-28 4N10 Górczyn Gorzów Wlkp. - Nieuchwytni Gębarzewo 45:45 (21:39)
2010-01-01 4N10 Perła Lublin - Debeściaki Gdańsk 44:40 (35:56)
2009-12-28 4N10 Wiosenka Gdańsk - Zaglebie Sosnowiec 75:16 (72:19)
2009-12-28 5N10 GKM Grabówka - Fighting Dreamers Bydgoszcz 44:46 (38:52)
2009-12-28 5N10 Start Gniezno - Chemik Bydgoszcz 59:31 (21:69)
2009-12-28 5N10 WKŻ Polfa Tarchomin - KS Astra Krotoszyn 37:52 (36:50)
2009-12-28 6N10 Feniks Bydgoszcz - pauzuje
2009-12-28 6N10 Karamuszka Stal Gorzów Wlkp. - Mi-Tel Kościan 27:63 (20:70)
2009-12-28 6N10 Demogorgon Wrocław - KS Żużlowiec Toruń 67:23 (67:25)


KOŃCOWE TABELE WSZYSTKICH NASTOLIG SEZONU 3
Kolejno: miejsce | w - r - p | b | mpz-mps | pkt | SM-team (liga.gr) SM-user

1. NASTOLIGA
| 1. | 09-0-01 | 5 | 584:284 | 23 | Huragan Poznań (2.3) Pjetr
| 2. | 09-0-01 | 4 | 560:320 | 22 | DrinkTeam Dwumiasto (1.1) Kmic
| 3. | 05-0-05 | 3 | 432:405 | 13 | Bystrzyca Lublin (4.06) adam_1955
| 4. | 05-0-05 | 2 | 386:463 | 12 | Nadol Team (2.4) Nadol
| 5. | 02-0-08 | 1 | 276:485 | 05 | K.S. Victoria Machowa (XL) Timon
| 6. | 00-0-10 | 0 | 305:586 | 00 | Metal Koszyce Wielkie (3.3) Disel
2. NASTOLIGA
| 1. | 07-0-03 | 5 | 462:307 | 19 | Albo Baty (4.11) albor
| 2. | 06-1-03 | 4 | 448:350 | 17 | Speedway Team Święciechowa (5.25) Fruttic
| 3. | 07-0-03 | 2 | 332:259 | 16 | Polonia Bydgoszcz (XL) Kris
| 4. | 06-1-03 | 3 | 395:358 | 16 | StalGW Gorzów Wielkopolski (4.11) Koziu87
| 5. | 03-0-07 | 1 | 406:404 | 07 | Bratek Bratkowice (3.1) ciureek
| 6. | 00-0-10 | 0 | 235:600 | 00 | Ogry Zielona Góra (XL) Lukas
3. NASTOLIGA
| 1. | 10-0-00 | 5 | 658:242 | 25 | GEAR Gorzów (3.2) KRON
| 2. | 07-0-03 | 4 | 456:423 | 18 | OLEK Zielona Góra (5.07) Olek-66
| 3. | 07-0-03 | 3 | 501:396 | 17 | Car(L)os Team Gyddanyzc (4.15) CarLos_Wallace
| 4. | 03-0-07 | 2 | 402:450 | 08 | Stal Rzeszów (2.1) Ptaq
| 5. | 03-0-07 | 1 | 364:525 | 07 | Start Krosno (5.12) Shergar
| 6. | 00-0-10 | 0 | 267:612 | 00 | Stal KS Gorzów Wielkopolski (5.27) Radzix
4. NASTOLIGA
| 1. | 07-2-01 | 5 | 576:325 | 21 | Wiosenka Gdańsk (3.4) Pluszaczek
| 2. | 07-1-02 | 4 | 490:377 | 19 | Nieuchwytni Gębarzewo (5.26) Pawelek
| 3. | 06-2-02 | 3 | 514:311 | 17 | Górczyn Gorzów Wlkp. (2.2) kuba263
| 4. | 04-1-05 | 2 | 435:410 | 11 | Debeściaki Gdańsk (3.8) Manius_gks
| 5. | 03-0-07 | 1 | 402:505 | 07 | Perła Lublin (6.29) Aśka1989
| 6. | 00-0-10 | 0 | 209:698 | 00 | Zaglebie Sosnowiec (6.54) Axel
5. NASTOLIGA
| 1. | 10-0-00 | 5 | 520:386 | 25 | KS Astra Krotoszyn (3.8) Przemolo
| 2. | 07-0-03 | 4 | 460:381 | 18 | WKŻ Polfa Tarchomin (4.15) Adrian
| 3. | 05-0-05 | 3 | 466:440 | 13 | Chemik Bydgoszcz (XL) Mario
| 4. | 04-0-06 | 2 | 424:476 | 10 | Start Gniezno (5.09) Baju
| 5. | 04-0-06 | 1 | 409:441 | 09 | Fighting Dreamers Bydgoszcz (1.2) diesvindu
| 6. | 00-0-10 | 0 | 380:535 | 00 | GKM Grabówka (5.32) gruby
6. NASTOLIGA
| 1. | 08-0-00 | 4 | 575:147 | 20 | Feniks Bydgoszcz (3.8) Rafi
| 2. | 06-0-02 | 3 | 415:278 | 15 | Mi-Tel Kościan (XL) Syki1
| 3. | 03-0-05 | 2 | 326:389 | 08 | Karamuszka Stal Gorzów Wlkp. (5.10) Karamuszka
| 4. | 03-0-05 | 1 | 316:405 | 07 | Demogorgon Wrocław (5.28) Asteck666
| 5. | 00-0-08 | 0 | 140:553 | 00 | KS Żużlowiec Toruń (8.087) Rokul


Huragan Poznań mistrzem NASTOLIGI!

DrinkTeam Dwumiasto wicemistrzem

Bystrzyca Lublin brązowym medalistą



WYNIKI SPOTKAŃ BARAŻOWYCH NASTOLIGI SEZONU 3

Baraże o 1. Nastoligę
2010-01-11 1B1N Speedway Team Święciechowa - Nadol Team 23:67
2010-01-11 1B1N GEAR Gorzów - K.S. Victoria Machowa 60:30
Baraże o 2. Nastoligę
2010-01-11 1B2N Car(L)os Team Gyddanyzc - StalGW Gorzów Wielkopolski 40:46
Walkower! 1B2N Wiosenka Gdańsk - Bratek Bratkowice 40:0
Baraże o 3. Nastoligę
2010-01-11 1B3N Górczyn Gorzów Wlkp. - Stal Rzeszów 64:26
2010-01-11 1B3N KS Astra Krotoszyn - Start Krosno 56:34
Baraże o 4. Nastoligę
2010-01-11 1B4N Chemik Bydgoszcz - Debeściaki Gdańsk 49:44
2010-01-21 1B4N Feniks Bydgoszcz - Perła Lublin 56:26
Baraż o 5. Nastoligę
2010-01-11 1B5N Karamuszka Stal Gorzów Wlkp. - Fighting Dreamers Bydgoszcz

Baraże rewanżowe o 1. Nastoligę
2010-01-18 2B1N Nadol Team - Speedway Team Święciechowa 62:28 (67:23)
2010-01-18 2B1N K.S. Victoria Machowa - GEAR Gorzów 26:64 (30:60)
Baraże rewanżowe o 2. Nastoligę
2010-01-18 2B2N StalGW Gorzów Wielkopolski - Car(L)os Team Gyddanyzc 52:35 (46:40)
Walkower! 2B2N Bratek Bratkowice - Wiosenka Gdańsk 0:40 (0:40)
Baraże rewanżowe o 3. Nastoligę
2010-01-18 2B3N Stal Rzeszów - Górczyn Gorzów Wlkp. 28:62 (26:64)
2010-01-18 2B3N Start Krosno - KS Astra Krotoszyn 33:57 (34:56)
Baraże rewanżowe o 4. Nastoligę
2010-01-21 2B4N Debeściaki Gdańsk - Chemik Bydgoszcz 51:42 (44:49)
2010-01-18 2B4N Perła Lublin - Feniks Bydgoszcz 37:55 (26:56)
Baraż rewanżowy o 5. Nastoligę
2010-01-18 2B5N Fighting Dreamers Bydgoszcz - Karamuszka Stal Gorzów Wlkp.


NASTOL CUP

Rozstawienie zespołów
Nr 01 1N.1 DrinkTeam Dwumiasto
Nr 02 6N.2 Mi-Tel Kościan
Nr 03 4N.2 Górczyn Gorzów Wlkp.
Nr 04 3N.1 GEAR Gorzów
Nr 05 2N.2 Albo Baty
Nr 06 3N.3 OLEK Zielona Góra
Nr 07 5N.2 Chemik Bydgoszcz
Nr 08 1N.3 Bystrzyca Lublin
Nr 09 1N.4 Nadol Team
Nr 10 5N.1 KS Astra Krotoszyn
Nr 11 3N.2 Car(L)os Team Gyddanyzc
Nr 12 2N.1 Polonia Bydgoszcz
Nr 13 2N.3 Speedway Team Święciechowa
Nr 14 4N.1 Wiosenka Gdańsk
Nr 15 6N.1 Feniks Bydgoszcz
Nr 16 1N.2 Huragan Poznań

Zestaw par I rundy NASTOL CUP
12-12-2009 02-01 Mi-Tel Kościan - DrinkTeam Dwumiasto awans Drink Team Dwumiasto
10-12-2009 03-04 Górczyn Gorzów Wlkp. - GEAR Gorzów 39:53
12-12-2009 06-05 OLEK Zielona Góra - Albo Baty awans Albo Baty
10-12-2009 07-08 Chemik Bydgoszcz - Bystrzyca Lublin 46:41
04-12-2009 10-09 KS Astra Krotoszyn - Nadol Team 44:46
09-12-2009 11-12 Car(L)os Team Gyddanyzc - Polonia Bydgoszcz 15:12
10-12-2009 14-13 Wiosenka Gdańsk - Speedway Team Święciechowa 50:43
09-12-2009 15-16 Feniks Bydgoszcz - Huragan Poznań 38:42

Zestaw par II rundy (ćwierćfinały) NASTOL CUP
17-12-2009 04-01 GEAR Gorzów - DrinkTeam Dwumiasto 49:41
16-12-2009 07-05 Chemik Bydgoszcz - Albo Baty 48:32
18-12-2009 11-09 Car(L)os Team Gyddanyzc - Nadol Team 23:0
17-12-2009 14-16 Wiosenka Gdańsk - Huragan Poznań awans Huragan Poznań

Półfinały NASTOL CUP
31-12-2009 07-04 Chemik Bydgoszcz - GEAR Gorzów 42:48
31-12-2009 11-16 Car(L)os Team Gyddanyzc - Huragan Poznań 34:56

FINAŁ NASTOL CUP
21-01-2010 04-16 GEAR Gorzów - Huragan Poznań 41:49


Huragan Poznań zdobywcą NASTOL-CUP sezonu 3
Ostatnio zmieniony przez albor 2010-08-30, 12:21, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
albor



Skąd: Warszawa Kabaty
Wysłany: 2010-08-30, 12:06   ARCHIWUM SEZONU 4 NASTOLIGI

WYNIKI SPOTKAŃ NASTOLIGI SEZONU 4
Kolejno: Data Grupa_Nr_kolejki Gospodarz-Gość WYNIK (1.WYNIK)

KOLEJKA 01
2010-02-08 1N01 DrinkTeam Dwumiasto - Huragan Poznań 33:30
2010-02-08 1N01 Bystrzyca Lublin - Nadol Team 56:34
2010-02-08 1N01 GEAR Gorzów - Albo Baty 43:42
2010-02-08 2N01 Polonia Bydgoszcz - Speedway Team Święciechowa 39:38
2010-02-08 2N01 StalGW Gorzów Wielkopolski - K.S. Victoria Machowa 32:53
2010-02-08 2N01 Pluszaki Gdańsk - OLEK Zielona Góra 43:22
2010-02-08 3N01 Metal Koszyce Wielkie - Car(L)os Team Gyddanyzc 44:46
2010-02-08 3N01 Nieuchwytni Gębarzewo - Górczyn Gorzów Wlkp. 33:42
2010-02-08 3N01 Debeściaki Gdańsk - KS Astra Krotoszyn 53:37
2010-02-09 4N01 Start Krosno - Stal Rzeszów 50:40
2010-02-08 4N01 WKŻ Polfa Tarchomin - Feniks Bydgoszcz 31:62
2010-02-09 4N01 Start Gniezno - Chemik Bydgoszcz 43:49
!Walkower! 5N01 Perła Lublin - DELETED TEAM 40:0
2010-02-12 5N01 Mi-Tel Kościan - Demogorgon Wrocław 31:29
2010-02-08 5N01 Spartakus Toruń - Zaglebie Sosnowiec 27:63
2010-02-08 6N01 FC Sipma Lublin - Czerwoni1910 Łódź 32:59
2010-02-10 6N01 POWER GNIEZNO - HST Gdańsk 25:65
2010-02-08 6N01 KS Żużlowiec Toruń - Cosmos Józefów 16:75

KOLEJKA 02
2010-02-15 1N02 Huragan Poznań - Bystrzyca Lublin 53:37
2010-02-15 1N02 Albo Baty - DrinkTeam Dwumiasto 42:42
2010-02-15 1N02 Nadol Team - GEAR Gorzów 48:39
2010-02-15 2N02 Speedway Team Święciechowa - StalGW Gorzów Wielkopolski 34:41
2010-02-15 2N02 OLEK Zielona Góra - Polonia Bydgoszcz 29:50
2010-02-15 2N02 K.S. Victoria Machowa - Pluszaki Gdańsk 55:30
2010-02-15 3N02 Car(L)os Team Gyddanyzc - Nieuchwytni Gębarzewo 44:35
2010-02-15 3N02 KS Astra Krotoszyn - Metal Koszyce Wielkie 35:42
2010-02-19 3N02 Górczyn Gorzów Wlkp. - Debeściaki Gdańsk 52:38
2010-02-15 4N02 Stal Rzeszów - WKŻ Polfa Tarchomin 22:41
2010-02-15 4N02 Chemik Bydgoszcz - Start Krosno 75:15
2010-02-15 4N02 Feniks Bydgoszcz - Start Gniezno 43:47
!Walkower! 5N02 DELETED TEAM - Mi-Tel Kościan 0:40
2010-02-15 5N02 Zaglebie Sosnowiec - Perła Lublin 22:68
2010-02-15 5N02 Demogorgon Wrocław - Spartakus Toruń 68:24
2010-02-15 6N02 Czerwoni1910 Łódź - POWER GNIEZNO 63:29
2010-02-15 6N02 Cosmos Józefów - FC Sipma Lublin 72:18
2010-02-25 6N02 HST Gdańsk - KS Żużlowiec Toruń 75:15

KOLEJKA 03
2010-02-22 1N03 Nadol Team - Huragan Poznań 42:45
2010-02-22 1N03 DrinkTeam Dwumiasto - GEAR Gorzów 65:25
2010-02-22 1N03 Bystrzyca Lublin - Albo Baty 46:39
2010-02-22 2N03 K.S. Victoria Machowa - Speedway Team Święciechowa 44:19
2010-02-22 2N03 Polonia Bydgoszcz - Pluszaki Gdańsk 50:40
2010-02-22 2N03 StalGW Gorzów Wielkopolski - OLEK Zielona Góra 51:27
2010-02-22 3N03 Górczyn Gorzów Wlkp. - Car(L)os Team Gyddanyzc 47:40
2010-02-22 3N03 Metal Koszyce Wielkie - Debeściaki Gdańsk 49:44
2010-02-22 3N03 Nieuchwytni Gębarzewo - KS Astra Krotoszyn 48:41
2010-02-22 4N03 Feniks Bydgoszcz - Stal Rzeszów 66:23
2010-02-22 4N03 Start Krosno - Start Gniezno 15:75
2010-02-22 4N03 WKŻ Polfa Tarchomin - Chemik Bydgoszcz 14:57
!Walkower! 5N03 Demogorgon Wrocław - DELETED TEAM 40:0
2010-02-25 5N03 Perła Lublin - Spartakus Toruń 74:16
2010-02-22 5N03 Mi-Tel Kościan - Zaglebie Sosnowiec 75:15
2010-02-22 6N03 HST Gdańsk - Czerwoni1910 Łódź 60:30
2010-02-22 6N03 FC Sipma Lublin - KS Żużlowiec Toruń 73:18
2010-02-22 6N03 POWER GNIEZNO - Cosmos Józefów 29:64

KOLEJKA 04
2010-03-01 1N04 Huragan Poznań - Albo Baty 53:36
2010-03-01 1N04 DrinkTeam Dwumiasto - Nadol Team 66:24
2010-03-01 1N04 GEAR Gorzów - Bystrzyca Lublin 41:46
2010-03-01 2N04 Speedway Team Święciechowa - OLEK Zielona Góra 36:54
2010-03-01 2N04 Polonia Bydgoszcz - K.S. Victoria Machowa 44:40
2010-03-01 2N04 Pluszaki Gdańsk - StalGW Gorzów Wielkopolski 38:32
2010-03-01 3N04 Car(L)os Team Gyddanyzc - KS Astra Krotoszyn 47:40
2010-03-01 3N04 Metal Koszyce Wielkie - Górczyn Gorzów Wlkp. 45:42
2010-03-01 3N04 Debeściaki Gdańsk - Nieuchwytni Gębarzewo 50:43
2010-03-01 4N04 Stal Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 26:64
2010-03-01 4N04 Start Krosno - Feniks Bydgoszcz 23:68
2010-03-01 4N04 Start Gniezno - WKŻ Polfa Tarchomin 53:20
!Walkower! 5N04 DELETED TEAM - Zaglebie Sosnowiec 0:40
2010-03-01 5N04 Perła Lublin - Demogorgon Wrocław 66:24
2010-03-01 5N04 Spartakus Toruń - Mi-Tel Kościan 18:72
2010-03-01 6N04 Czerwoni1910 Łódź - Cosmos Józefów 40:50
2010-03-01 6N04 FC Sipma Lublin - HST Gdańsk 23:67
2010-03-01 6N04 KS Żużlowiec Toruń - POWER GNIEZNO 41:49

KOLEJKA 05
2010-03-08 1N05 GEAR Gorzów - Huragan Poznań 35:51
2010-03-08 1N05 Bystrzyca Lublin - DrinkTeam Dwumiasto 40:50
2010-03-08 1N05 Albo Baty - Nadol Team 46:41
2010-03-08 2N05 Pluszaki Gdańsk - Speedway Team Święciechowa 72:18
2010-03-08 2N05 StalGW Gorzów Wielkopolski - Polonia Bydgoszcz 41:43
2010-03-08 2N05 OLEK Zielona Góra - K.S. Victoria Machowa 24:68
2010-03-08 3N05 Debeściaki Gdańsk - Car(L)os Team Gyddanyzc 50:40
2010-03-08 3N05 Nieuchwytni Gębarzewo - Metal Koszyce Wielkie 35:53
2010-03-08 3N05 KS Astra Krotoszyn - Górczyn Gorzów Wlkp. 35:51
2010-03-08 4N05 Start Gniezno - Stal Rzeszów 74:16
2010-03-08 4N05 WKŻ Polfa Tarchomin - Start Krosno 53:37
2010-03-08 4N05 Chemik Bydgoszcz - Feniks Bydgoszcz 67:23
!Walkower! 5N05 Spartakus Toruń - DELETED TEAM 40:0
2010-03-08 5N05 Mi-Tel Kościan - Perła Lublin 70:23
2010-03-08 5N05 Zaglebie Sosnowiec - Demogorgon Wrocław 52:38
2010-03-12 6N05 KS Żużlowiec Toruń - Czerwoni1910 Łódź 37:54
2010-03-08 6N05 POWER GNIEZNO - FC Sipma Lublin 40:47
2010-03-08 6N05 Cosmos Józefów - HST Gdańsk 59:28

KOLEJKA 06
2010-03-15 1N06 Huragan Poznań - GEAR Gorzów 57:32 (51:35)
2010-03-15 1N06 DrinkTeam Dwumiasto - Bystrzyca Lublin 63:30 (50:40)
2010-03-15 1N06 Nadol Team - Albo Baty 40:50 (41:46)
!Walkower! 2N06 Speedway Team Święciechowa - Pluszaki Gdańsk 0:40 (18:72)
2010-03-15 2N06 Polonia Bydgoszcz - StalGW Gorzów Wielkopolski 44:38 (43:41)
2010-03-15 2N06 K.S. Victoria Machowa - OLEK Zielona Góra 69:21 (68:24)
2010-03-15 3N06 Car(L)os Team Gyddanyzc - Debeściaki Gdańsk 44:49 (40:50)
2010-03-15 3N06 Metal Koszyce Wielkie - Nieuchwytni Gębarzewo 49:39 (53:35)
2010-03-15 3N06 Górczyn Gorzów Wlkp. - KS Astra Krotoszyn 50:40 (51:35)
2010-03-15 4N06 Stal Rzeszów - Start Gniezno 21:69 (16:74)
2010-03-15 4N06 Start Krosno - WKŻ Polfa Tarchomin 42:45 (37:53)
2010-03-15 4N06 Feniks Bydgoszcz - Chemik Bydgoszcz 40:50 (23:67)
!Walkower! 5N06 DELETED TEAM - Spartakus Toruń 0:40 (0:40)
2010-03-15 5N06 Perła Lublin - Mi-Tel Kościan 27:66 (23:70)
2010-03-15 5N06 Demogorgon Wrocław - Zaglebie Sosnowiec 52:38 (38:52)
2010-03-15 6N06 Czerwoni1910 Łódź - KS Żużlowiec Toruń 69:21 (54:37)
2010-03-15 6N06 FC Sipma Lublin - POWER GNIEZNO 36:54 (47:40)
2010-03-15 6N06 HST Gdańsk - Cosmos Józefów 27:48 (28:59)

KOLEJKA 07
2010-03-22 1N07 Albo Baty - Huragan Poznań 45:41 (36:53)
2010-03-22 1N07 Nadol Team - DrinkTeam Dwumiasto 41:49 (24:66)
2010-03-22 1N07 Bystrzyca Lublin - GEAR Gorzów 52:40 (46:41)
2010-03-22 2N07 OLEK Zielona Góra - Speedway Team Święciechowa 67:23 (54:36)
2010-03-22 2N07 K.S. Victoria Machowa - Polonia Bydgoszcz 45:42 (40:44)
2010-03-22 2N07 StalGW Gorzów Wielkopolski - Pluszaki Gdańsk 35:43 (32:38)
2010-03-22 3N07 KS Astra Krotoszyn - Car(L)os Team Gyddanyzc 44:43 (40:47)
2010-03-22 3N07 Górczyn Gorzów Wlkp. - Metal Koszyce Wielkie 48:45 (42:45)
2010-03-22 3N07 Nieuchwytni Gębarzewo - Debeściaki Gdańsk 37:47 (43:50)
2010-03-22 4N07 Chemik Bydgoszcz - Stal Rzeszów 67:23 (64:26)
2010-03-22 4N07 Feniks Bydgoszcz - Start Krosno 69:21 (68:23)
2010-03-22 4N07 WKŻ Polfa Tarchomin - Start Gniezno 21:52 (20:53)
!Walkower! 5N07 Zaglebie Sosnowiec - DELETED TEAM 40:0 (40:0)
2010-03-22 5N07 Demogorgon Wrocław - Perła Lublin 27:63 (24:66)
2010-03-22 5N07 Mi-Tel Kościan - Spartakus Toruń 73:18 (72:18)
2010-03-22 6N07 Cosmos Józefów - Czerwoni1910 Łódź 66:24 (50:40)
2010-03-22 6N07 HST Gdańsk - FC Sipma Lublin 34:41 (67:23)
2010-03-22 6N07 POWER GNIEZNO - KS Żużlowiec Toruń 64:28 (49:41)

KOLEJKA 08
2010-03-29 1N08 Huragan Poznań - Nadol Team 59:28 (45:42)
2010-03-29 1N08 GEAR Gorzów - DrinkTeam Dwumiasto 38:49 (25:65)
2010-03-29 1N08 Albo Baty - Bystrzyca Lublin 46:44 (39:46)
!Walkower! 2N08 Speedway Team Święciechowa - K.S. Victoria Machowa 0:40 (19:44)
2010-03-29 2N08 Pluszaki Gdańsk - Polonia Bydgoszcz 43:47 (40:50)
2010-03-29 2N08 OLEK Zielona Góra - StalGW Gorzów Wielkopolski 37:49 (27:51)
2010-03-29 3N08 Car(L)os Team Gyddanyzc - Górczyn Gorzów Wlkp. 41:51 (40:47)
2010-03-29 3N08 Debeściaki Gdańsk - Metal Koszyce Wielkie 51:36 (44:49)
2010-03-29 3N08 KS Astra Krotoszyn - Nieuchwytni Gębarzewo 44:45 (41:48)
2010-03-29 4N08 Stal Rzeszów - Feniks Bydgoszcz 37:53 (23:66)
2010-03-29 4N08 Start Gniezno - Start Krosno 75:15 (75:15)
2010-03-29 4N08 Chemik Bydgoszcz - WKŻ Polfa Tarchomin 71:19 (57:14)
!Walkower! 5N08 DELETED TEAM - Demogorgon Wrocław 0:40 (0:40)
2010-04-01 5N08 Spartakus Toruń - Perła Lublin 17:73 (16:74)
2010-03-29 5N08 Zaglebie Sosnowiec - Mi-Tel Kościan 38:52 (15:75)
2010-03-29 6N08 Czerwoni1910 Łódź - HST Gdańsk 52:35 (30:60)
2010-03-31 6N08 KS Żużlowiec Toruń - FC Sipma Lublin 26:64 (18:73)
2010-03-29 6N08 Cosmos Józefów - POWER GNIEZNO 59:33 (64:29)

KOLEJKA 09
2010-04-05 1N09 Bystrzyca Lublin - Huragan Poznań 39:48 (37:53)
2010-04-05 1N09 DrinkTeam Dwumiasto - Albo Baty 55:38 (42:42)
2010-04-05 1N09 GEAR Gorzów - Nadol Team 42:48 (39:48)
!Walkower! 2N09 StalGW Gorzów Wielkopolski - Speedway Team Święciechowa 40:0 (41:34)
2010-04-05 2N09 Polonia Bydgoszcz - OLEK Zielona Góra 49:41 (50:29)
2010-04-05 2N09 Pluszaki Gdańsk - K.S. Victoria Machowa 41:52 (30:55)
2010-04-05 3N09 Nieuchwytni Gębarzewo - Car(L)os Team Gyddanyzc 36:53 (35:44)
2010-04-05 3N09 Metal Koszyce Wielkie - KS Astra Krotoszyn 43:47 (42:35)
2010-04-05 3N09 Debeściaki Gdańsk - Górczyn Gorzów Wlkp. 47:46 (38:52)
2010-04-05 4N09 WKŻ Polfa Tarchomin - Stal Rzeszów 35:38 (41:22)
2010-04-05 4N09 Start Krosno - Chemik Bydgoszcz 17:73 (15:75)
2010-04-05 4N09 Start Gniezno - Feniks Bydgoszcz 47:45 (47:43)
!Walkower! 5N09 Mi-Tel Kościan - DELETED TEAM 40:0 (40:0)
2010-04-05 5N09 Perła Lublin - Zaglebie Sosnowiec 66:24 (68:22)
2010-04-05 5N09 Spartakus Toruń - Demogorgon Wrocław 26:64 (24:68)
2010-04-05 6N09 POWER GNIEZNO - Czerwoni1910 Łódź 47:43 (29:63)
2010-04-05 6N09 FC Sipma Lublin - Cosmos Józefów 19:71 (18:72)
!Walkower! 6N09 KS Żużlowiec Toruń - Walkower ! 0:40
!Walkower! 6N09 Walkower ! - HST Gdańsk 40:0

KOLEJKA 10
2010-04-12 1N10 Huragan Poznań - DrinkTeam Dwumiasto 46:31 (30:33)
2010-04-12 1N10 Nadol Team - Bystrzyca Lublin 46:44 (34:56)
2010-04-14 1N10 Albo Baty - GEAR Gorzów 54:37 (42:43)
!Walkower! 2N10 Speedway Team Święciechowa - Polonia Bydgoszcz 0:40 (38:39)
2010-04-12 2N10 K.S. Victoria Machowa - StalGW Gorzów Wielkopolski 58:29 (53:32)
2010-04-12 2N10 OLEK Zielona Góra - Pluszaki Gdańsk 30:61 (22:43)
2010-04-12 3N10 Car(L)os Team Gyddanyzc - Metal Koszyce Wielkie 53:39 (46:44)
2010-04-12 3N10 Górczyn Gorzów Wlkp. - Nieuchwytni Gębarzewo 58:31 (42:33)
2010-04-12 3N10 KS Astra Krotoszyn - Debeściaki Gdańsk 43:48 (37:53)
2010-04-12 4N10 Stal Rzeszów - Start Krosno 55:35 (40:50)
2010-04-12 4N10 Feniks Bydgoszcz - WKŻ Polfa Tarchomin 56:17 (62:31)
2010-04-12 4N10 Chemik Bydgoszcz - Start Gniezno 71:20 (49:43)
!Walkower! 5N10 DELETED TEAM - Perła Lublin 0:40 (0:40)
2010-04-12 5N10 Demogorgon Wrocław - Mi-Tel Kościan 40:50 (29:31)
2010-04-12 5N10 Zaglebie Sosnowiec - Spartakus Toruń 66:24 (63:27)
2010-04-12 6N10 Czerwoni1910 Łódź - FC Sipma Lublin 55:35 (59:32)
2010-04-12 6N10 HST Gdańsk - POWER GNIEZNO 39:48 (65:25)
!Walkower! 6N10 Cosmos Józefów - KS Żużlowiec Toruń 40:0 (75:16)


KOŃCOWE TABELE WSZYSTKICH NASTOLIG SEZONU 4
Kolejno: miejsce | w - r - p | b | mpz-mps | pkt | SM-team (liga.gr) SM-user

1. NASTOLIGA
| 1. | 08-1-01 | 4 | 503:354 | 21 | DrinkTeam Dwumiasto (1.1) Kmic
| 2. | 08-0-02 | 5 | 483:358 | 21 | Huragan Poznań (2.3) Pjetr
| 3. | 05-1-04 | 2 | 438:442 | 13 | Albo Baty (4.11) albor
| 4. | 04-0-06 | 3 | 434:460 | 11 | Bystrzyca Lublin (3.5) adam_1955
| 5. | 03-0-07 | 1 | 392:496 | 07 | Nadol Team (2.4) Nadol
| 6. | 01-0-09 | 0 | 372:512 | 02 | GEAR Gorzów (2.3) KRON
2. NASTOLIGA
| 1. | 09-0-01 | 5 | 448:355 | 23 | Polonia Bydgoszcz (XL) Kris
| 2. | 09-0-01 | 4 | 524:282 | 22 | K.S. Victoria Machowa (1.2) Timon
| 3. | 06-0-04 | 3 | 451:341 | 15 | Pluszaki Gdańsk (4.14) Pluszaczek
| 4. | 04-0-06 | 2 | 388:377 | 10 | StalGW Gorzów Wielkopolski (4.11) Koziu87
| 5. | 02-0-08 | 1 | 352:499 | 05 | OLEK Zielona Góra (4.07) Olek-66
| 6. | 00-0-10 | 0 | 168:477 | 00 | Speedway Team Święciechowa (5.25) Fruttic
3. NASTOLIGA
| 1. | 08-0-02 | 4 | 487:395 | 20 | Górczyn Gorzów Wlkp. (2.2) kuba263
| 2. | 08-0-02 | 4 | 477:427 | 20 | Debeściaki Gdańsk (3.8) Manius_gks
| 3. | 05-0-05 | 3 | 451:435 | 13 | Car(L)os Team Gyddanyzc (4.15) CarLos_Wallace
| 4. | 05-0-05 | 2 | 445:440 | 12 | Metal Koszyce Wielkie (2.1) Disel
| 5. | 02-0-08 | 1 | 382:481 | 05 | Nieuchwytni Gębarzewo (5.26) Pawelek
| 6. | 02-0-08 | 0 | 406:470 | 04 | KS Astra Krotoszyn (2.1) Przemolo
4. NASTOLIGA
| 1. | 10-0-00 | 5 | 644:240 | 25 | Chemik Bydgoszcz (XL) Mario
| 2. | 08-0-02 | 4 | 555:316 | 20 | Start Gniezno (5.09) Baju
| 3. | 06-0-04 | 3 | 525:363 | 15 | Feniks Bydgoszcz (3.8) Rafi
| 4. | 03-0-07 | 2 | 296:490 | 08 | WKŻ Polfa Tarchomin (4.15) Adrian
| 5. | 02-0-08 | 1 | 301:554 | 05 | Stal Rzeszów (3.3) Ptaq
| 6. | 01-0-09 | 0 | 270:628 | 02 | Start Krosno (6.03) Shergar
5. NASTOLIGA
| 1. | 10-0-00 | 5 | 569:208 | 25 | Mi-Tel Kościan (XL) Syki1
| 2. | 08-0-02 | 4 | 540:266 | 20 | Perła Lublin (5.26) Aśka1989
| 3. | 05-0-05 | 2 | 422:350 | 12 | Demogorgon Wrocław (5.28) Asteck666
| 4. | 05-0-05 | 2 | 398:402 | 12 | Zaglebie Sosnowiec (7.046) Axel
| 5. | 02-0-08 | 1 | 250:553 | 05 | Spartakus Toruń (7.061) Scorpic1976
| 6. | 00-0-10 | 0 | 000:400 | 00 | DELETED TEAM (?.??) N
6. NASTOLIGA
| 1. | 10-0-00 | 5 | 604:234 | 25 | Cosmos Józefów (6.14) Winhy67
| 2. | 06-0-04 | 3 | 489:412 | 15 | Czerwoni1910 Łódź (7.002) Raku1981xxx
| 3. | 05-0-05 | 2 | 418:485 | 12 | POWER GNIEZNO (6.43) Hyziu84
| 4. | 04-0-06 | 3 | 430:381 | 11 | HST Gdańsk (2.1) Nero
| 5. | 04-0-06 | 1 | 388:496 | 09 | FC Sipma Lublin (7.109) Booom0
| 6. | 00-0-10 | 0 | 202:603 | 00 | KS Żużlowiec Toruń (7.014) Rokul


DrinkTeam Dwumiasto mistrzem NASTOLIGI!

Huragan Poznań wicemistrzem

Albo Baty brązowym medalistą



WYNIKI SPOTKAŃ BARAŻOWYCH NASTOLIGI SEZONU 4

Baraże o 1. Nastoligę
2010-04-26 1B1N K.S. Victoria Machowa - Nadol Team 60:30
2010-04-26 1B1N Górczyn Gorzów Wlkp. - Bystrzyca Lublin 61:29
Baraże o 2. Nastoligę
2010-04-26 1B2N Car(L)os Team Gyddanyzc - StalGW Gorzów Wielkopolski 50:37
2010-04-26 1B2N Chemik Bydgoszcz - OLEK Zielona Góra 69:21
Baraże o 3. Nastoligę
2010-04-26 1B3N Feniks Bydgoszcz - Metal Koszyce Wielkie 46:41
2010-04-26 1B3N Mi-Tel Kościan - Nieuchwytni Gębarzewo 46:42
Baraże o 4. Nastoligę
2010-05-04 1B4N Demogorgon Wrocław - WKŻ Polfa Tarchomin 42:31
2010-04-26 1B4N Cosmos Józefów - Stal Rzeszów 36:11
Baraż o 5. Nastoligę
2010-04-26 1B5N POWER GNIEZNO - Spartakus Toruń 68:24

Baraże rewanżowe o 1. Nastoligę
2010-05-03 2B1N Nadol Team - K.S. Victoria Machowa 44:46 (30:60)
2010-05-03 2B1N Bystrzyca Lublin - Górczyn Gorzów Wlkp. 38:55 (29:61)
Baraże rewanżowe o 2. Nastoligę
2010-05-03 2B2N StalGW Gorzów Wielkopolski - Car(L)os Team Gyddanyzc 49:39 (37:50)
2010-05-03 2B2N OLEK Zielona Góra - Chemik Bydgoszcz 25:63 (21:69)
Baraże rewanżowe o 3. Nastoligę
2010-05-03 2B3N Metal Koszyce Wielkie - Feniks Bydgoszcz 36:39 (41:46)
2010-05-03 2B3N Nieuchwytni Gębarzewo - Mi-Tel Kościan 46:44 (42:46)
Baraże rewanżowe o 4. Nastoligę
2010-05-03 2B4N WKŻ Polfa Tarchomin - Demogorgon Wrocław 33:38 (31:42)
2010-05-07 2B4N Stal Rzeszów - Cosmos Józefów 32:49 (11:36)
Baraż rewanżowy o 5. Nastoligę
2010-05-03 2B5N Spartakus Toruń - POWER GNIEZNO 33:59 (24:68)


NASTOL CUP - SEZON 4

Zakwalifikowani

Rozstawieni:
Nr 01 = Huragan Poznań
Nr 02 = DrinkTeam Dwumiasto
Nr 03 = Bystrzyca Lublin
Nr 04 = Nadol Team
Nr 05 = Albo Baty
Nr 06 = GEAR Gorzów
Nr 07 = Speedway Team Święciechowa
Nr 08 = Polonia Bydgoszcz
Nr 09 = StalGW Gorzów Wielkopolski
Nr 10 = K.S. Victoria Machowa
Nr 11 = OLEK Zielona Góra
Nr 12 = Pluszaki Gdańsk
Nr 13 = Car(L)os Team Gyddanyzc
Nr 14 = Metal Koszyce Wielkie
Nr 15 = Nieuchwytni Gębarzewo
Nr 16 = Górczyn Gorzów Wlkp.
Rozlosowani:
Nr 17 = Mi-Tel Kościan
Nr 18 = Perła Lublin
Nr 19 = Demogorgon Wrocław
Nr 20 = Spartakus Toruń
Nr 21 = Start Gniezno
Nr 22 = FC Sipma Lublin
Nr 23 = Stal Rzeszów
Nr 24 = Stal KS Gorzów Wielkopolski
Nr 25 = Feniks Bydgoszcz
Nr 26 = Czerwoni1910 Łódź
Nr 27 = Zaglebie Sosnowiec
Nr 28 = Start Krosno
Nr 29 = WKŻ Polfa Tarchomin
Nr 30 = KS Astra Krotoszyn
Nr 31 = Debeściaki Gdańsk
Nr 32 = Chemik Bydgoszcz

Zestaw par I rundy NASTOL CUP
11-02-2010 32-01 Chemik Bydgoszcz - Huragan Poznań awans Chemik Bydgoszcz
11-02-2010 31-02 Debeściaki Gdańsk - DrinkTeam Dwumiasto 6:42
11-02-2010 30-03 KS Astra Krotoszyn - Bystrzyca Lublin 35:38
11-02-2010 29-04 WKŻ Polfa Tarchomin - Nadol Team 26:30
11-02-2010 28-05 Start Krosno - Albo Baty 32:50
10-02-2010 27-06 Zaglebie Sosnowiec - GEAR Gorzów 15:0
11-02-2010 26-07 Czerwoni1910 Łódź - Speedway Team Święciechowa awans Speedway Team Święciechowa
11-02-2010 25-08 Feniks Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz awans Polonia Bydgoszcz
11-02-2010 24-09 Stal KS Gorzów Wielkopolski - StalGW Gorzów Wielkopolski 13:38
11-02-2010 23-10 Stal Rzeszów - K.S. Victoria Machowa awans K.S. Victoria Machowa
11-02-2010 22-11 FC Sipma Lublin - OLEK Zielona Góra 20:41
11-02-2010 21-12 Start Gniezno - Pluszaki Gdańsk 59:16
11-02-2010 20-13 Spartakus Toruń - Car(L)os Team Gyddanyzc 19:71
11-02-2010 19-14 Demogorgon Wrocław - Metal Koszyce Wielkie 29:61
11-02-2010 18-15 Perła Lublin - Nieuchwytni Gębarzewo awans Perła Lublin
11-02-2010 17-16 Mi-Tel Kościan - Górczyn Gorzów Wlkp. awans Górczyn Gorzów Wlkp.

Zestaw par II rundy NASTOL CUP
04-03-2010 32-16 Chemik Bydgoszcz - Górczyn Gorzów Wlkp. 63:28
04-03-2010 18-02 Perła Lublin - DrinkTeam Dwumiasto 23:67
04-03-2010 14-03 Metal Koszyce Wielkie - Bystrzyca Lublin 49:38
04-03-2010 13-04 Car(L)os Team Gyddanyzc - Nadol Team 48:42
04-03-2010 21-05 Start Gniezno - Albo Baty 41:43
04-03-2010 27-11 Zaglebie Sosnowiec - OLEK Zielona Góra 25:65
04-03-2010 07-10 Speedway Team Święciechowa - K.S. Victoria Machowa 19:71
04-03-2010 09-08 StalGW Gorzów Wielkopolski - Polonia Bydgoszcz 33:41

Zestaw par III rundy (ćwierćfinały) NASTOL CUP
25-03-2010 32-08 Chemik Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz 53:40
25-03-2010 10-02 K.S. Victoria Machowa - DrinkTeam Dwumiasto 45:45
24-03-2010 14-11 Metal Koszyce Wielkie - OLEK Zielona Góra 49:41
25-03-2010 13-05 Car(L)os Team Gyddanyzc - Albo Baty 46:43

Półfinały NASTOL CUP
15-04-2010 32-13 Chemik Bydgoszcz - Car(L)os Team Gyddanyzc 62:28
15-04-2010 14-02 Metal Koszyce Wielkie - DrinkTeam Dwumiasto 32:55

FINAŁ NASTOL CUP
07-05-2010 32-02 Chemik Bydgoszcz - DrinkTeam Dwumiasto 40:35


Chemik Bydgoszcz zdobywcą NASTOL-CUP sezonu 4
Ostatnio zmieniony przez albor 2010-08-30, 12:25, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
 
albor



Skąd: Warszawa Kabaty
Wysłany: 2010-08-30, 12:08   ARCHIWUM SEZONU 5 NASTOLIGI

WYNIKI SPOTKAŃ NASTOLIGI SEZONU 5
Kolejno: Data Grupa_Nr_kolejki Gospodarz-Gość WYNIK (1.WYNIK)

KOLEJKA 01
2010-05-24 1N01 Polonia Bydgoszcz - DrinkTeam Dwumiasto 10:50
2010-05-24 1N01 Albo Baty - Huragan Poznań 37:39
2010-05-24 1N01 Bystrzyca Lublin - BP Eldorado Zielona Góra 57:33
2010-05-24 1N01 Pluszaki Gdańsk - Górczyn Gorzów Wlkp. 49:24
2010-05-24 2N01 Chemik Bydgoszcz - Nadol Team 10:26
2010-05-24 2N01 Car(L)os Team Gyddanyzc - Debeściaki Gdańsk 26:38
2010-05-24 2N01 Start Gniezno - GEAR Gorzów 38:29
2010-05-24 2N01 OLEK Zielona Góra - Hornets Gorzów Wlkp. 21:49
2010-05-24 3N01 Nieuchwytni Gębarzewo - Feniks Bydgoszcz 41:46
2010-05-24 3N01 Metal Koszyce Wielkie - Mi-Tel Kościan 0:47
2010-06-02 3N01 Zaglebie Sosnowiec - Perła Lublin 38:52
2010-05-24 3N01 Cosmos Józefów - Demogorgon Wrocław 68:23
2010-05-24 4N01 WKŻ Polfa Tarchomin - KS Astra Krotoszyn 25:40
2010-05-24 4N01 Czerwoni1910 Łódź - POWER GNIEZNO 53:19
2010-05-26 4N01 Spartakus Toruń - Start Krosno 17:74
2010-05-24 5N01 Bad Boys Gniezno - Stupki Gniezno 61:20
2010-05-24 5N01 Lukan Rybnik - Metanol Gdańsk 42:51
2010-05-26 5N01 KS Żużlowiec Toruń - FC Sipma Lublin 21:55

KOLEJKA 02
2010-05-31 1N02 DrinkTeam Dwumiasto - Bystrzyca Lublin 38:49
2010-05-31 1N02 Huragan Poznań - Pluszaki Gdańsk 33:57
2010-05-31 1N02 BP Eldorado Zielona Góra - Polonia Bydgoszcz 55:6
2010-06-02 1N02 Górczyn Gorzów Wlkp. - Albo Baty 36:35
2010-05-31 2N02 Nadol Team - Start Gniezno 30:34
2010-05-31 2N02 Debeściaki Gdańsk - OLEK Zielona Góra 60:27
2010-05-31 2N02 GEAR Gorzów - Chemik Bydgoszcz 23:18
2010-06-02 2N02 Hornets Gorzów Wlkp. - Car(L)os Team Gyddanyzc 45:21
2010-05-31 3N02 Feniks Bydgoszcz - Zaglebie Sosnowiec 64:24
2010-05-31 3N02 Mi-Tel Kościan - Cosmos Józefów 59:34
2010-06-04 3N02 Perła Lublin - Nieuchwytni Gębarzewo 57:23
2010-05-31 3N02 Demogorgon Wrocław - Metal Koszyce Wielkie 30:42
2010-05-31 4N02 KS Astra Krotoszyn - Czerwoni1910 Łódź 68:16
2010-05-31 4N02 Start Krosno - WKŻ Polfa Tarchomin 24:29
2010-05-31 4N02 POWER GNIEZNO - Spartakus Toruń 70:16
2010-05-31 5N02 Stupki Gniezno - Lukan Rybnik 60:33
2010-05-31 5N02 FC Sipma Lublin - Bad Boys Gniezno 15:63
2010-06-01 5N02 Metanol Gdańsk - KS Żużlowiec Toruń 73:17

KOLEJKA 03
2010-06-07 1N03 BP Eldorado Zielona Góra - DrinkTeam Dwumiasto 54:33
2010-06-07 1N03 Górczyn Gorzów Wlkp. - Huragan Poznań 42:32
2010-06-07 1N03 Polonia Bydgoszcz - Bystrzyca Lublin 9:53
2010-06-07 1N03 Albo Baty - Pluszaki Gdańsk 32:61
2010-06-07 2N03 GEAR Gorzów - Nadol Team 0:15
2010-06-07 2N03 Hornets Gorzów Wlkp. - Debeściaki Gdańsk 38:37
2010-06-07 2N03 Chemik Bydgoszcz - Start Gniezno 30:31
2010-06-07 2N03 Car(L)os Team Gyddanyzc - OLEK Zielona Góra 39:43
2010-06-07 3N03 Perła Lublin - Feniks Bydgoszcz 49:44
2010-06-02 3N03 Demogorgon Wrocław - Mi-Tel Kościan 19:71
2010-06-07 3N03 Nieuchwytni Gębarzewo - Zaglebie Sosnowiec 60:30
2010-06-07 3N03 Metal Koszyce Wielkie - Cosmos Józefów 27:63
2010-06-07 4N03 POWER GNIEZNO - KS Astra Krotoszyn 37:55
2010-06-07 4N03 WKŻ Polfa Tarchomin - Spartakus Toruń 50:23
2010-06-07 4N03 Czerwoni1910 Łódź - Start Krosno 58:33
2010-06-08 5N03 Metanol Gdańsk - Stupki Gniezno 38:52
2010-06-07 5N03 Bad Boys Gniezno - KS Żużlowiec Toruń 71:16
2010-06-07 5N03 Lukan Rybnik - FC Sipma Lublin 33:56

KOLEJKA 04
2010-06-14 1N04 DrinkTeam Dwumiasto - BP Eldorado Zielona Góra 42:43 (33:54)
2010-06-14 1N04 Huragan Poznań - Górczyn Gorzów Wlkp. 41:43 (32:42)
2010-06-14 1N04 Bystrzyca Lublin - Polonia Bydgoszcz 55:13 (53:9)
2010-06-14 1N04 Pluszaki Gdańsk - Albo Baty 66:25 (61:32)
2010-06-14 2N04 Nadol Team - GEAR Gorzów 32:39 (15:0)
2010-06-24 2N04 Debeściaki Gdańsk - Hornets Gorzów Wlkp. 38:40 (37:38)
2010-06-14 2N04 Start Gniezno - Chemik Bydgoszcz 26:17 (31:30)
2010-06-14 2N04 OLEK Zielona Góra - Car(L)os Team Gyddanyzc 51:32 (43:39)
2010-06-14 3N04 Feniks Bydgoszcz - Perła Lublin 45:45 (44:49)
2010-06-14 3N04 Mi-Tel Kościan - Demogorgon Wrocław 56:31 (71:19)
2010-06-14 3N04 Zaglebie Sosnowiec - Nieuchwytni Gębarzewo 37:53 (30:60)
2010-06-14 3N04 Cosmos Józefów - Metal Koszyce Wielkie 62:28 (63:27)
2010-06-14 4N04 KS Astra Krotoszyn - Start Krosno 61:30
2010-06-14 4N04 WKŻ Polfa Tarchomin - POWER GNIEZNO 63:24
2010-06-14 4N04 Spartakus Toruń - Czerwoni1910 Łódź 15:75
2010-06-14 5N04 Stupki Gniezno - FC Sipma Lublin 73:17
2010-06-14 5N04 Bad Boys Gniezno - Metanol Gdańsk 54:36
!Walkower! 5N04 KS Żużlowiec Toruń - Walkower ! 0:40
!Walkower! 5N04 40:0

KOLEJKA 05
2010-06-21 1N05 Bystrzyca Lublin - DrinkTeam Dwumiasto 48:27 (49:38)
2010-06-21 1N05 Pluszaki Gdańsk - Huragan Poznań 62:28 (57:33)
2010-06-23 1N05 Polonia Bydgoszcz - BP Eldorado Zielona Góra 6:52 (6:55)
2010-06-21 1N05 Albo Baty - Górczyn Gorzów Wlkp. 40:47 (35:36)
2010-06-21 2N05 Start Gniezno - Nadol Team 28:11 (34:30)
2010-06-21 2N05 OLEK Zielona Góra - Debeściaki Gdańsk 41:52 (27:60)
2010-06-21 2N05 Chemik Bydgoszcz - GEAR Gorzów 28:44 (18:23)
2010-06-21 2N05 Car(L)os Team Gyddanyzc - Hornets Gorzów Wlkp. 23:45 (21:45)
2010-06-21 3N05 Zaglebie Sosnowiec - Feniks Bydgoszcz 11:56 (24:64)
2010-06-21 3N05 Cosmos Józefów - Mi-Tel Kościan 30:57 (34:59)
2010-06-21 3N05 Nieuchwytni Gębarzewo - Perła Lublin 42:48 (23:57)
2010-06-21 3N05 Metal Koszyce Wielkie - Demogorgon Wrocław 42:48 (42:30)
2010-06-21 4N05 Spartakus Toruń - KS Astra Krotoszyn 24:68
2010-06-21 4N05 Czerwoni1910 Łódź - WKŻ Polfa Tarchomin 37:50
2010-06-21 4N05 Start Krosno - POWER GNIEZNO 58:32
2010-06-21 5N05 KS Żużlowiec Toruń - Stupki Gniezno 16:75
2010-06-21 5N05 Lukan Rybnik - Bad Boys Gniezno 0:27
2010-06-21 5N05 FC Sipma Lublin - Metanol Gdańsk 52:38

KOLEJKA 06
2010-06-28 1N06 DrinkTeam Dwumiasto - Polonia Bydgoszcz 47:9 (50:10)
2010-06-28 1N06 Huragan Poznań - Albo Baty 39:44 (39:37)
2010-06-28 1N06 BP Eldorado Zielona Góra - Bystrzyca Lublin 39:51 (33:57)
2010-06-28 1N06 Górczyn Gorzów Wlkp. - Pluszaki Gdańsk 33:39 (24:49)
2010-06-28 2N06 Nadol Team - Chemik Bydgoszcz 10:30 (26:10)
2010-06-28 2N06 Debeściaki Gdańsk - Car(L)os Team Gyddanyzc 58:26 (38:26)
2010-06-28 2N06 GEAR Gorzów - Start Gniezno 50:40 (29:38)
2010-06-28 2N06 Hornets Gorzów Wlkp. - OLEK Zielona Góra 50:24 (49:21)
2010-06-28 3N06 Feniks Bydgoszcz - Nieuchwytni Gębarzewo 51:39 (46:41)
2010-06-28 3N06 Mi-Tel Kościan - Metal Koszyce Wielkie 56:37 (47:0)
2010-06-28 3N06 Perła Lublin - Zaglebie Sosnowiec 74:10 (52:38)
2010-06-28 3N06 Demogorgon Wrocław - Cosmos Józefów 29:32 (23:68)
2010-07-01 4N06 KS Astra Krotoszyn - Spartakus Toruń 73:17 (68:24)
2010-06-28 4N06 WKŻ Polfa Tarchomin - Czerwoni1910 Łódź 52:35 (50:37)
2010-06-28 4N06 POWER GNIEZNO - Start Krosno 36:57 (32:58)
2010-06-28 5N06 Stupki Gniezno - KS Żużlowiec Toruń 75:15 (75:16)
!Walkower! 5N06 Bad Boys Gniezno - Lukan Rybnik 40:0 (27:0)
2010-06-28 5N06 Metanol Gdańsk - FC Sipma Lublin 66:24 (38:52)

KOLEJKA 07
2010-07-05 1N07 Bystrzyca Lublin - Pluszaki Gdańsk 43:47
2010-07-29 1N07 BP Eldorado Zielona Góra - Górczyn Gorzów Wlkp. 32:35
2010-07-05 1N07 Albo Baty - DrinkTeam Dwumiasto 38:52
2010-07-05 1N07 Huragan Poznań - Polonia Bydgoszcz 39:26
2010-07-05 2N07 Start Gniezno - Hornets Gorzów Wlkp. 48:14
2010-07-07 2N07 GEAR Gorzów - Debeściaki Gdańsk 44:46
2010-07-05 2N07 OLEK Zielona Góra - Nadol Team 38:40
2010-07-05 2N07 Car(L)os Team Gyddanyzc - Chemik Bydgoszcz 35:34
2010-07-05 3N07 Perła Lublin - Mi-Tel Kościan 38:46
2010-07-05 3N07 Feniks Bydgoszcz - Cosmos Józefów 34:15
2010-07-05 3N07 Metal Koszyce Wielkie - Nieuchwytni Gębarzewo 30:60
2010-07-15 3N07 Demogorgon Wrocław - Zaglebie Sosnowiec 53:37
2010-07-05 4N07 Start Krosno - KS Astra Krotoszyn 30:60 (30:61)
2010-07-05 4N07 POWER GNIEZNO - WKŻ Polfa Tarchomin 27:65 (24:63)
2010-07-05 4N07 Czerwoni1910 Łódź - Spartakus Toruń 75:16 (75:15)
2010-07-05 5N07 FC Sipma Lublin - Stupki Gniezno 21:69 (17:73)
2010-07-05 5N07 Metanol Gdańsk - Bad Boys Gniezno 40:50 (36:54)
!Walkower! 5N07 Lukan Rybnik - KS Żużlowiec Toruń 0:40

KOLEJKA 08
2010-07-12 1N08 Pluszaki Gdańsk - BP Eldorado Zielona Góra 70:20
2010-07-12 1N08 Górczyn Gorzów Wlkp. - Bystrzyca Lublin 36:45
2010-07-12 1N08 DrinkTeam Dwumiasto - Huragan Poznań 57:27
2010-07-12 1N08 Polonia Bydgoszcz - Albo Baty 11:50
2010-07-12 2N08 Hornets Gorzów Wlkp. - GEAR Gorzów 31:37
2010-07-12 2N08 Debeściaki Gdańsk - Start Gniezno 32:58
2010-07-12 2N08 Nadol Team - Car(L)os Team Gyddanyzc 47:26
2010-07-12 2N08 Chemik Bydgoszcz - OLEK Zielona Góra 29:33
2010-07-12 3N08 Mi-Tel Kościan - Feniks Bydgoszcz 52:41
2010-07-12 3N08 Cosmos Józefów - Perła Lublin 12:54
2010-07-20 3N08 Nieuchwytni Gębarzewo - Demogorgon Wrocław 55:35
2010-07-12 3N08 Zaglebie Sosnowiec - Metal Koszyce Wielkie 42:20
2010-07-12 4N08 KS Astra Krotoszyn - POWER GNIEZNO 67:25 (55:37)
2010-07-12 4N08 Spartakus Toruń - WKŻ Polfa Tarchomin 16:74 (23:50)
2010-07-12 4N08 Start Krosno - Czerwoni1910 Łódź 39:54 (33:58)
2010-07-12 5N08 Stupki Gniezno - Metanol Gdańsk 60:30 (52:38)
2010-07-12 5N08 KS Żużlowiec Toruń - Bad Boys Gniezno 15:75 (16:71)
!Walkower! 5N08 FC Sipma Lublin - Lukan Rybnik 40:0 (56:33)

KOLEJKA 09
2010-07-19 1N09 BP Eldorado Zielona Góra - Pluszaki Gdańsk 33:57 (20:70)
2010-07-19 1N09 Bystrzyca Lublin - Górczyn Gorzów Wlkp. 56:31 (45:36)
2010-07-19 1N09 Huragan Poznań - DrinkTeam Dwumiasto 33:45 (27:57)
2010-07-19 1N09 Albo Baty - Polonia Bydgoszcz 50:12 (50:11)
2010-07-19 2N09 GEAR Gorzów - Hornets Gorzów Wlkp. 41:30 (37:31)
2010-07-19 2N09 Start Gniezno - Debeściaki Gdańsk 61:27 (58:32)
2010-07-19 2N09 Car(L)os Team Gyddanyzc - Nadol Team 31:45 (26:47)
2010-07-19 2N09 OLEK Zielona Góra - Chemik Bydgoszcz 30:26 (33:29)
2010-07-19 3N09 Feniks Bydgoszcz - Mi-Tel Kościan 43:50 (41:52)
2010-07-19 3N09 Perła Lublin - Cosmos Józefów 37:11 (54:12)
2010-07-12 3N09 Demogorgon Wrocław - Nieuchwytni Gębarzewo 38:54 (35:55)
2010-07-19 3N09 Metal Koszyce Wielkie - Zaglebie Sosnowiec 25:36 (20:42)
2010-07-23 4N09 Czerwoni1910 Łódź - KS Astra Krotoszyn 43:47 (16:68)
2010-07-19 4N09 WKŻ Polfa Tarchomin - Start Krosno 64:27 (29:24)
2010-07-19 4N09 Spartakus Toruń - POWER GNIEZNO 20:70 (16:70)
!Walkower! 5N09 Lukan Rybnik - Stupki Gniezno 0:40 (33:60)
2010-07-19 5N09 Bad Boys Gniezno - FC Sipma Lublin 64:26 (63:15)
2010-07-20 5N09 KS Żużlowiec Toruń - Metanol Gdańsk 16:60 (17:73)

KOLEJKA 10
2010-07-26 1N10 Pluszaki Gdańsk - Bystrzyca Lublin 51:42 (47:43)
2010-07-26 1N10 Górczyn Gorzów Wlkp. - BP Eldorado Zielona Góra 43:44 (35:32)
2010-07-26 1N10 DrinkTeam Dwumiasto - Albo Baty 35:43 (52:38)
2010-07-26 1N10 Polonia Bydgoszcz - Huragan Poznań 24:39 (26:39)
2010-07-26 2N10 Hornets Gorzów Wlkp. - Start Gniezno 31:28 (14:48)
2010-07-26 2N10 Debeściaki Gdańsk - GEAR Gorzów 45:42 (46:44)
2010-07-26 2N10 Nadol Team - OLEK Zielona Góra 48:30 (40:38)
2010-07-26 2N10 Chemik Bydgoszcz - Car(L)os Team Gyddanyzc 28:28 (34:35)
2010-07-26 3N10 Mi-Tel Kościan - Perła Lublin 52:40 (46:38)
2010-07-26 3N10 Cosmos Józefów - Feniks Bydgoszcz 35:58 (15:34)
2010-07-26 3N10 Nieuchwytni Gębarzewo - Metal Koszyce Wielkie 50:37 (60:30)
2010-07-26 3N10 Zaglebie Sosnowiec - Demogorgon Wrocław 47:43 (37:53)
2010-07-26 4N10 KS Astra Krotoszyn - WKŻ Polfa Tarchomin 48:40 (40:25)
2010-07-26 4N10 POWER GNIEZNO - Czerwoni1910 Łódź 31:59 (19:53)
2010-07-26 4N10 Start Krosno - Spartakus Toruń 31:59 (74:17)
2010-07-26 5N10 Stupki Gniezno - Bad Boys Gniezno 42:48 (20:61)
!Walkower! 5N10 Metanol Gdańsk - Lukan Rybnik 40:0 (51:42)
2010-08-02 5N10 FC Sipma Lublin - KS Żużlowiec Toruń 73:17 (55:21)


KOŃCOWE TABELE WSZYSTKICH NASTOLIG SEZONU 5
Kolejno: miejsce | w-r-p | b | mpz:mps | pkt | SM-team (liga.gr) SM-user

1. NASTOLIGA
| 1. | 10-0-00 | 5 | 559:313 | 25 | Pluszaki Gdańsk (5.17) Pluszaczek
| 2. | 08-0-02 | 4 | 499:324 | 20 | Bystrzyca Lublin (3.5) adam_1955
| 3. | 05-0-05 | 3 | 370:413 | 13 | Górczyn Gorzów Wlkp. (2.2) kuba263
| 4. | 05-0-05 | 2 | 405:400 | 12 | BP Eldorado Zielona Góra (XL) Timon
----------------------------------------------------------------------------------
| 5. | 05-0-05 | 3 | 426:354 | 13 | DrinkTeam Dwumiasto (1.1) Kmic
| 6. | 04-0-06 | 2 | 394:398 | 10 | Albo Baty (3.4) albor
| 7. | 03-0-07 | 1 | 350:437 | 07 | Huragan Poznań (1.1) Pjetr
| 8. | 00-0-10 | 0 | 126:490 | 00 | Polonia Bydgoszcz (XL) Kris

2. NASTOLIGA
| 1. | 08-0-02 | 4 | 392:271 | 20 | Start Gniezno (4.16) Baju
| 2. | 07-0-03 | 3 | 373:318 | 17 | Hornets Gorzów Wlkp. (4.11) Koziu87
| 3. | 06-0-04 | 3 | 433:403 | 15 | Debeściaki Gdańsk (2.3) Manius_gks
| 4. | 06-0-04 | 3 | 349:323 | 15 | GEAR Gorzów (3.8) KRON
----------------------------------------------------------------------------------
| 5. | 06-0-04 | 3 | 304:266 | 15 | Nadol Team (2.4) Nadol
| 6. | 04-0-06 | 2 | 338:425 | 10 | OLEK Zielona Góra (3.8) Olek-66
| 7. | 01-1-08 | 1 | 250:286 | 04 | Chemik Bydgoszcz (XL) Mario
| 8. | 01-1-08 | 1 | 287:434 | 04 | Car(L)os Team Gyddanyzc (4.15) CarLos_Wallace

3. NASTOLIGA
| 1. | 10-0-00 | 5 | 546:313 | 25 | Mi-Tel Kościan (XL) Syki1
| 2. | 07-1-02 | 4 | 494:323 | 19 | Perła Lublin (6.63) Aśka1989
| 3. | 06-1-03 | 3 | 482:361 | 16 | Feniks Bydgoszcz (3.8) Rafi
| 4. | 04-0-06 | 2 | 362:406 | 10 | Cosmos Józefów (6.14) Winhy67
----------------------------------------------------------------------------------
| 5. | 06-0-04 | 3 | 477:409 | 15 | Nieuchwytni Gębarzewo (5.26) Pawelek
| 6. | 03-0-07 | 1 | 312:500 | 07 | Zaglebie Sosnowiec (7.046) Axel
| 7. | 02-0-08 | 1 | 349:504 | 05 | Demogorgon Wrocław (4.04) Asteck666
| 8. | 01-0-09 | 1 | 288:494 | 03 | Metal Koszyce Wielkie (2.1) Disel

4. NASTOLIGA
| 1. | 10-0-00 | 5 | 587:287 | 25 | KS Astra Krotoszyn (2.1) Przemolo
| 2. | 08-0-02 | 4 | 512:301 | 20 | WKŻ Polfa Tarchomin (4.15) Adrian
| 3. | 06-0-04 | 3 | 505:370 | 15 | Czerwoni1910 Łódź (7.002) Raku1981xxx
| 4. | 03-0-07 | 2 | 403:470 | 08 | Start Krosno (5.01) Shergar
| 5. | 02-0-08 | 1 | 371:513 | 05 | POWER GNIEZNO (5.01) Hyziu84
| 6. | 01-0-09 | 0 | 223:660 | 02 | Spartakus Toruń (7.061) Scorpic1976

5. NASTOLIGA
| 1. | 10-0-00 | 5 | 553:210 | 25 | Bad Boys Gniezno (3.6) Kolos
| 2. | 08-0-02 | 4 | 566:279 | 20 | Stupki Gniezno (6.43) Einstein
| 3. | 05-0-05 | 3 | 472:367 | 13 | Metanol Gdańsk (5.06) sanch3z
| 4. | 05-0-05 | 2 | 379:444 | 12 | FC Sipma Lublin (7.109) Booom0
| 5. | 01-0-09 | 0 | 173:597 | 02 | KS Żużlowiec Toruń (7.014) Rokul
| 6. | 00-0-10 | 0 | 108:434 | 00 | Lukan Rybnik (4.11) Lukan


Pluszaki Gdańsk mistrzem NASTOLIGI!

Bystrzyca Lublin wicemistrzem

Górczyn Gorzów Wlkp. brązowym medalistą



WYNIKI SPOTKAŃ BARAŻOWYCH NASTOLIGI SEZONU 5

Baraże o 1. Nastoligę
2010-08-02 1B1N Hornets Gorzów Wlkp. - Albo Baty 39:42
2010-08-09 1B1N Mi-Tel Kościan - Debeściaki Gdańsk 48:42
Baraż o 2. Nastoligę
2010-08-09 1B2N Feniks Bydgoszcz - OLEK Zielona Góra 55:38
Baraż o 3. Nastoligę
2010-08-09 1B3N Czerwoni1910 Łódź - Zaglebie Sosnowiec 65:25
Baraż o 4. Nastoligę
2010-08-09 1B4N Metanol Gdańsk - Start Krosno 53:32

Baraże rewanżowe o 1. Nastoligę
2010-08-09 2B1N Albo Baty - Hornets Gorzów Wlkp. 46:38 (42:39)
2010-08-16 2B1N Debeściaki Gdańsk - Mi-Tel Kościan 45:48 (42:48)
Baraż rewanżowy o 2. Nastoligę
2010-08-16 2B2N OLEK Zielona Góra - Feniks Bydgoszcz 40:50 (38:55)
Baraż rewanżowy o 3. Nastoligę
2010-08-16 2B3N Zaglebie Sosnowiec - Czerwoni1910 Łódź 19:60 (25:65)
Baraż rewanżowy o 4. Nastoligę
2010-08-16 2B4N Start Krosno - Metanol Gdańsk 30:57 (32:53)


NASTOL CUP - SEZON 5

Zakwalifikowani

Rozstawieni:
Nr 01 = DrinkTeam Dwumiasto
Nr 02 = Huragan Poznań
Nr 03 = Albo Baty
Nr 04 = Polonia Bydgoszcz
Nr 05 = K.S. Victoria Machowa
Nr 06 = Górczyn Gorzów Wlkp.
Nr 07 = Pluszaki Gdańsk
Nr 08 = Bystrzyca Lublin
Nr 09 = Nadol Team
Nr 10 = Debeściaki Gdańsk
Nr 11 = Car(L)os Team Gyddanyzc
Nr 12 = Chemik Bydgoszcz
Nr 13 = GEAR Gorzów
Nr 14 = Hornets Gorzów Wlkp.
Nr 15 = OLEK Zielona Góra
Nr 16 = Start Gniezno

Rozlosowani:
Nr 17 = Spartakus Toruń
Nr 18 = Metal Koszyce Wielkie
Nr 19 = Perła Lublin
Nr 20 = Czerwoni1910 Łódź
Nr 21 = KS Astra Krotoszyn
Nr 22 = POWER GNIEZNO
Nr 23 = Zaglebie Sosnowiec
Nr 24 = Demogorgon Wrocław
Nr 25 = Feniks Bydgoszcz
Nr 26 = WKŻ Polfa Tarchomin
Nr 27 = Start Krosno
Nr 28 = Stupki Gniezno
Nr 29 = Bad Boys Gniezno
Nr 30 = Mi-Tel Kościan
Nr 31 = Nieuchwytni Gębarzewo
Nr 32 = Cosmos Józefów

Zestaw par I rundy NASTOL CUP
27-05-2010 32-01 Cosmos Józefów - DrinkTeam Dwumiasto 38:49
27-05-2010 31-02 Nieuchwytni Gębarzewo - Huragan Poznań 39:37
20-05-2010 30-03 Mi-Tel Kościan - Albo Baty 58:18
26-05-2010 29-04 Bad Boys Gniezno - Polonia Bydgoszcz 19:0
27-05-2010 28-05 Stupki Gniezno - K.S. Victoria Machowa 47:35
27-05-2010 27-06 Start Krosno - Górczyn Gorzów Wlkp. 29:46
27-05-2010 26-07 WKŻ Polfa Tarchomin - Pluszaki Gdańsk 0:53
!Walkower! 25-08 Feniks Bydgoszcz - Bystrzyca Lublin 0:40
27-05-2010 24-09 Demogorgon Wrocław - Nadol Team 25:49
27-05-2010 23-10 Zaglebie Sosnowiec - Debeściaki Gdańsk 0:60
21-05-2010 22-11 POWER GNIEZNO - Car(L)os Team Gyddanyzc 21:40
27-05-2010 21-12 KS Astra Krotoszyn - Chemik Bydgoszcz 35:17
27-05-2010 20-13 Czerwoni1910 Łódź - GEAR Gorzów 35:55
27-05-2010 19-14 Perła Lublin - Hornets Gorzów Wlkp. 39:34
27-05-2010 18-15 Metal Koszyce Wielkie - OLEK Zielona Góra 19:30
27-05-2010 17-16 Spartakus Toruń - Start Gniezno 15:38

Zestaw par II rundy NASTOL CUP
17-06-2010 16-01 Start Gniezno - DrinkTeam Dwumiasto 30:27
17-06-2010 31-15 Nieuchwytni Gębarzewo - OLEK Zielona Góra 31:46
17-06-2010 30-19 Mi-Tel Kościan - Perła Lublin 44:43
17-06-2010 29-13 Bad Boys Gniezno - GEAR Gorzów 45:11
17-06-2010 28-21 Stupki Gniezno - KS Astra Krotoszyn 45:45
17-06-2010 11-06 Car(L)os Team Gyddanyzc - Górczyn Gorzów Wlkp. 29:58
18-06-2010 10-07 Debeściaki Gdańsk - Pluszaki Gdańsk 22:70
16-06-2010 09-08 Nadol Team - Bystrzyca Lublin 22:51

Zestaw par III rundy (ćwierćfinały) NASTOL CUP
!Walkower! 16-08 Start Gniezno - Bystrzyca Lublin 0:40
08-07-2010 15-07 OLEK Zielona Góra - Pluszaki Gdańsk 19:71
08-07-2010 30-06 Mi-Tel Kościan - Górczyn Gorzów Wlkp. 44:35
08-07-2010 29-21 Bad Boys Gniezno - KS Astra Krotoszyn 44:46

Półfinały NASTOL CUP
29-07-2010 21-08 KS Astra Krotoszyn - Bystrzyca Lublin 29:64
29-07-2010 30-07 Mi-Tel Kościan - Pluszaki Gdańsk 27:63

FINAŁ NASTOL CUP
12-08-2010 08-07 Bystrzyca Lublin - Pluszaki Gdańsk 47:43

Bystrzyca Lublin zdobywcą NASTOL-CUP sezonu 5
Ostatnio zmieniony przez albor 2010-08-30, 17:11, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
albor



Skąd: Warszawa Kabaty
Wysłany: 2010-08-30, 12:26   ARCHIWUM SEZONU 6 NASTOLIGI

ROZEGRANE KOLEJKI SPOTKAŃ NASTOLIGI SEZONU 6
Kolejno: Data Grupa_Nr_kolejki Gospodarz-Gość WYNIK (1.WYNIK)

KOLEJKA 01
2010-09-13 1N01 BP Eldorado Zielona Góra - Pluszaki Gdańsk 47:40
2010-09-13 1N01 Górczyn Gorzów Wlkp. - Bystrzyca Lublin 25:39
!Walkower! 1N01 Walkower ! - DrinkTeam Dwumiasto 0:40
2010-09-17 1N01 Start Gniezno - Albo Baty 17:65
2010-09-13 2N01 Nadol Team - Hornets Gorzów Wlkp. 26:31
2010-09-13 2N01 GEAR Gorzów - Debeściaki Gdańsk 30:42
2010-09-13 2N01 Huragan Poznań - Perła Lublin 38:52
2010-09-13 2N01 KS Astra Krotoszyn - Feniks Bydgoszcz 55:38
2010-09-13 3N01 Bad Boys Gniezno - Nieuchwytni Gębarzewo 59:31
!Walkower! 3N01 Walkower ! - WKŻ Polfa Tarchomin 0:40
2010-09-13 3N01 Zaglebie Sosnowiec - OLEK Zielona Góra 18:57
2010-09-13 3N01 Car(L)os Team Gyddanyzc - Chemik Bydgoszcz 48:39
2010-09-06 4N01 FC Sipma Lublin - Demogorgon Wrocław 29:38
2010-09-13 4N01 Metanol Gdańsk - Stupki Gniezno 18:45
2010-09-13 4N01 CHEMIK POLICE - Start Krosno 50:40
!Walkower! 4N01 Walkower ! - POWER GNIEZNO 0:40
2010-09-14 5N01 KRT Młodzi Leszno - Speedway Team Dziewierzewo 53:33
2010-09-15 5N01 Baszkiria Ufa - Miglantz Tarnowiec 68:10
2010-09-13 5N01 Jimi Team Rzeszów - Spartakus Toruń 75:15
2010-09-09 5N01 Cok Team Częstochowa - KS Żużlowiec Toruń 67:25

KOLEJKA 02
!Walkower! 1N02 Pluszaki Gdańsk - Walkower ! 40:0
2010-09-20 1N02 Bystrzyca Lublin - Start Gniezno 72:16
2010-09-20 1N02 DrinkTeam Dwumiasto - BP Eldorado Zielona Góra 44:43
2010-09-20 1N02 Albo Baty - Górczyn Gorzów Wlkp. 24:29
2010-09-20 2N02 Hornets Gorzów Wlkp. - Huragan Poznań 69:21
2010-09-20 2N02 Debeściaki Gdańsk - KS Astra Krotoszyn 57:36
2010-09-20 2N02 Perła Lublin - Nadol Team 33:26
2010-09-20 2N02 Feniks Bydgoszcz - GEAR Gorzów 41:34
2010-09-20 3N02 Nieuchwytni Gębarzewo - Zaglebie Sosnowiec 42:34
2010-09-20 3N02 WKŻ Polfa Tarchomin - Car(L)os Team Gyddanyzc 70:22
2010-09-20 3N02 OLEK Zielona Góra - Bad Boys Gniezno 29:58
!Walkower! 3N02 Chemik Bydgoszcz - Walkower ! 40:0
2010-09-20 4N02 Demogorgon Wrocław - CHEMIK POLICE 41:49
!Walkower! 4N02 Stupki Gniezno - Walkower ! 40:0
2010-09-20 4N02 Start Krosno - FC Sipma Lublin 47:43
2010-09-20 4N02 POWER GNIEZNO - Metanol Gdańsk 56:17
2010-09-20 5N02 Speedway Team Dziewierzewo - Jimi Team Rzeszów 16:75
2010-09-20 5N02 Miglantz Tarnowiec - Cok Team Częstochowa 39:53
2010-09-20 5N02 Spartakus Toruń - KRT Młodzi Leszno 23:66
2010-09-22 5N02 KS Żużlowiec Toruń - Baszkiria Ufa 15:75

KOLEJKA 03
2010-10-12 1N03 DrinkTeam Dwumiasto - Pluszaki Gdańsk 42:45
2010-09-27 1N03 Albo Baty - Bystrzyca Lublin 32:55
!Walkower! 1N03 BP Eldorado Zielona Góra - Walkower ! 40:0
2010-09-27 1N03 Górczyn Gorzów Wlkp. - Start Gniezno 57:17
2010-09-27 2N03 Perła Lublin - Hornets Gorzów Wlkp. 43:47
2010-09-27 2N03 Feniks Bydgoszcz - Debeściaki Gdańsk 41:51
2010-09-27 2N03 Nadol Team - Huragan Poznań 46:24
2010-09-27 2N03 GEAR Gorzów - KS Astra Krotoszyn 29:44
2010-09-27 3N03 OLEK Zielona Góra - Nieuchwytni Gębarzewo 54:36
2010-09-27 3N03 Chemik Bydgoszcz - WKŻ Polfa Tarchomin 14:73
2010-09-27 3N03 Bad Boys Gniezno - Zaglebie Sosnowiec 59:22
!Walkower! 3N03 Walkower ! - Car(L)os Team Gyddanyzc 0:40
2010-09-27 4N03 Start Krosno - Demogorgon Wrocław 42:45
2010-09-27 4N03 POWER GNIEZNO - Stupki Gniezno 39:49
2010-09-27 4N03 FC Sipma Lublin - CHEMIK POLICE 42:47
!Walkower! 4N03 Metanol Gdańsk - Walkower ! 40:0
2010-09-27 5N03 Spartakus Toruń - Speedway Team Dziewierzewo 18:69
2010-09-27 5N03 KS Żużlowiec Toruń - Miglantz Tarnowiec 44:45
2010-09-27 5N03 KRT Młodzi Leszno - Jimi Team Rzeszów 28:61
2010-09-27 5N03 Baszkiria Ufa - Cok Team Częstochowa 71:19

KOLEJKA 04
2010-10-04 1N04 Pluszaki Gdańsk - DrinkTeam Dwumiasto 50:37 (45:42)
2010-10-04 1N04 Bystrzyca Lublin - Albo Baty 50:28 (55:32)
!Walkower! 1N04 Walkower ! - BP Eldorado Zielona Góra 0:40 (0:40)
2010-10-04 1N04 Start Gniezno - Górczyn Gorzów Wlkp. 18:59 (17:57)
2010-10-04 2N04 Hornets Gorzów Wlkp. - Perła Lublin 56:34 (47:43)
2010-10-04 2N04 Debeściaki Gdańsk - Feniks Bydgoszcz 57:36 (51:41)
2010-10-04 2N04 Huragan Poznań - Nadol Team 27:45 (24:46)
2010-10-04 2N04 KS Astra Krotoszyn - GEAR Gorzów 50:23 (44:29)
2010-10-04 3N04 Nieuchwytni Gębarzewo - OLEK Zielona Góra 43:47 (36:54)
2010-10-04 3N04 WKŻ Polfa Tarchomin - Chemik Bydgoszcz 63:9 (73:14)
2010-10-04 3N04 Zaglebie Sosnowiec - Bad Boys Gniezno 25:62 (22:59)
!Walkower! 3N04 Car(L)os Team Gyddanyzc - Walkower ! 40:0 (40:0)
2010-10-04 4N04 Demogorgon Wrocław - Start Krosno 50:40 (45:42)
2010-10-04 4N04 Stupki Gniezno - POWER GNIEZNO 47:40 (49:39)
2010-10-04 4N04 CHEMIK POLICE - FC Sipma Lublin 60:30 (47:42)
!Walkower! 4N04 Walkower ! - Metanol Gdańsk 0:40 (0:40)
2010-10-04 5N04 Speedway Team Dziewierzewo - Spartakus Toruń 62:25 (69:18)
2010-10-19 5N04 Miglantz Tarnowiec - KS Żużlowiec Toruń 12:49 (45:44)
2010-10-04 5N04 Jimi Team Rzeszów - KRT Młodzi Leszno 70:19 (61:28)
2010-10-05 5N04 Cok Team Częstochowa - Baszkiria Ufa 24:66 (19:71)

KOLEJKA 05
!Walkower! 1N05 Walkower ! - Pluszaki Gdańsk 0:40 (0:40)
2010-10-11 1N05 Start Gniezno - Bystrzyca Lublin 17:73 (16:72)
2010-10-11 1N05 BP Eldorado Zielona Góra - DrinkTeam Dwumiasto 43:47 (43:44)
2010-10-11 1N05 Górczyn Gorzów Wlkp. - Albo Baty 36:24 (29:24)
2010-10-11 2N05 Huragan Poznań - Hornets Gorzów Wlkp. 27:62 (21:69)
2010-10-11 2N05 KS Astra Krotoszyn - Debeściaki Gdańsk 42:50 (36:57)
2010-10-11 2N05 Nadol Team - Perła Lublin 32:43 (26:33)
2010-10-11 2N05 GEAR Gorzów - Feniks Bydgoszcz 38:40 (34:41)
2010-10-11 3N05 Zaglebie Sosnowiec - Nieuchwytni Gębarzewo 40:49 (34:42)
2010-10-11 3N05 Car(L)os Team Gyddanyzc - WKŻ Polfa Tarchomin 24:66 (22:70)
2010-10-11 3N05 Bad Boys Gniezno - OLEK Zielona Góra 47:43 (58:29)
!Walkower! 3N05 Walkower ! - Chemik Bydgoszcz 0:40 (0:40)
2010-10-12 4N05 CHEMIK POLICE - Demogorgon Wrocław 55:35 (49:41)
!Walkower! 4N05 Walkower ! - Stupki Gniezno 0:40 (0:40)
2010-10-11 4N05 FC Sipma Lublin - Start Krosno 47:46 (43:47)
2010-10-11 4N05 Metanol Gdańsk - POWER GNIEZNO 38:52 (17:56)
2010-10-11 5N05 Jimi Team Rzeszów - Speedway Team Dziewierzewo 64:26 (75:16)
2010-10-11 5N05 Cok Team Częstochowa - Miglantz Tarnowiec 60:30 (53:39)
2010-10-11 5N05 KRT Młodzi Leszno - Spartakus Toruń 63:26 (66:23)
2010-10-11 5N05 Baszkiria Ufa - KS Żużlowiec Toruń 71:20 (75:15)

KOLEJKA 06
2010-10-18 1N06 Pluszaki Gdańsk - BP Eldorado Zielona Góra 47:40 (40:47)
2010-10-18 1N06 Bystrzyca Lublin - Górczyn Gorzów Wlkp. 40:25 (39:25)
!Walkower! 1N06 DrinkTeam Dwumiasto - Walkower ! 40:0 (40:0)
2010-10-18 1N06 Albo Baty - Start Gniezno 65:24 (65:17)
2010-10-18 2N06 Hornets Gorzów Wlkp. - Nadol Team 44:31 (31:26)
2010-10-18 2N06 Debeściaki Gdańsk - GEAR Gorzów 50:23 (42:30)
2010-10-18 2N06 Perła Lublin - Huragan Poznań 50:37 (52:38)
2010-10-18 2N06 Feniks Bydgoszcz - KS Astra Krotoszyn 41:52 (38:55)
2010-10-18 3N06 Nieuchwytni Gębarzewo - Bad Boys Gniezno 35:55 (31:59)
!Walkower! 3N06 WKŻ Polfa Tarchomin - Walkower ! 40:0 (40:0)
2010-10-18 3N06 OLEK Zielona Góra - Zaglebie Sosnowiec 59:29 (57:18)
2010-10-18 3N06 Chemik Bydgoszcz - Car(L)os Team Gyddanyzc 26:44 (39:48)
2010-10-18 4N06 Demogorgon Wrocław - FC Sipma Lublin 43:47 (38:29)
2010-10-18 4N06 Stupki Gniezno - Metanol Gdańsk 42:45 (45:18)
2010-10-18 4N06 Start Krosno - CHEMIK POLICE 30:60 (40:50)
!Walkower! 4N06 POWER GNIEZNO - Walkower ! 40:0 (40:0)
2010-10-18 5N06 Speedway Team Dziewierzewo - KRT Młodzi Leszno 49:38 (33:53)
2010-10-18 5N06 Miglantz Tarnowiec - Baszkiria Ufa 24:47 (10:68)
2010-10-18 5N06 Spartakus Toruń - Jimi Team Rzeszów 15:75 (15:75)
2010-10-22 5N06 KS Żużlowiec Toruń - Cok Team Częstochowa 42:45 (25:67)

KOLEJKA 07
2010-10-25 1N07 Pluszaki Gdańsk - Bystrzyca Lublin 44:43
2010-10-25 1N07 DrinkTeam Dwumiasto - Górczyn Gorzów Wlkp. 38:31
2010-11-05 1N07 Albo Baty - BP Eldorado Zielona Góra 32:60
!Walkower! 1N07 Start Gniezno - Walkower ! 40:0
2010-11-04 2N07 Debeściaki Gdańsk - Hornets Gorzów Wlkp. 53:40
2010-10-25 2N07 KS Astra Krotoszyn - Perła Lublin 60:33
2010-11-05 2N07 Feniks Bydgoszcz - Nadol Team 33:0
2010-10-25 2N07 GEAR Gorzów - Huragan Poznań 54:19
2010-10-25 3N07 Bad Boys Gniezno - WKŻ Polfa Tarchomin 44:49
2010-10-25 3N07 OLEK Zielona Góra - Car(L)os Team Gyddanyzc 54:36
2010-10-29 3N07 Chemik Bydgoszcz - Nieuchwytni Gębarzewo 29:43
!Walkower! 3N07 Walkower ! - Zaglebie Sosnowiec 0:40
2010-10-25 4N07 Stupki Gniezno - CHEMIK POLICE 42:45
2010-10-25 4N07 POWER GNIEZNO - Demogorgon Wrocław 53:37
2010-10-25 4N07 FC Sipma Lublin - Metanol Gdańsk 37:53
!Walkower! 4N07 Start Krosno - Walkower ! 40:0
2010-10-25 5N07 Baszkiria Ufa - Jimi Team Rzeszów 42:38
2010-10-29 5N07 Cok Team Częstochowa - KRT Młodzi Leszno 23:40
2010-10-29 5N07 KS Żużlowiec Toruń - Speedway Team Dziewierzewo 28:63
2010-10-25 5N07 Miglantz Tarnowiec - Spartakus Toruń 35:39

KOLEJKA 08
2010-11-01 1N08 Górczyn Gorzów Wlkp. - Pluszaki Gdańsk 29:35
2010-11-01 1N08 Bystrzyca Lublin - DrinkTeam Dwumiasto 55:38
!Walkower! 1N08 Walkower ! - Albo Baty 0:40
2010-11-01 1N08 BP Eldorado Zielona Góra - Start Gniezno 75:15
2010-11-01 2N08 Perła Lublin - Debeściaki Gdańsk 33:60
2010-11-01 2N08 Hornets Gorzów Wlkp. - KS Astra Krotoszyn 37:53
2010-11-01 2N08 Huragan Poznań - Feniks Bydgoszcz 31:59
2010-11-01 2N08 Nadol Team - GEAR Gorzów 22:31
2010-11-01 3N08 Car(L)os Team Gyddanyzc - Bad Boys Gniezno 42:48
2010-11-01 3N08 WKŻ Polfa Tarchomin - OLEK Zielona Góra 61:32
2010-11-03 3N08 Zaglebie Sosnowiec - Chemik Bydgoszcz 40:48
!Walkower! 3N08 Nieuchwytni Gębarzewo - Walkower ! 40:0
2010-11-02 4N08 Demogorgon Wrocław - Stupki Gniezno 34:56
2010-11-01 4N08 CHEMIK POLICE - POWER GNIEZNO 56:34
!Walkower! 4N08 Walkower ! - FC Sipma Lublin 0:40
2010-11-01 4N08 Metanol Gdańsk - Start Krosno 55:35
2010-11-01 5N08 KRT Młodzi Leszno - Baszkiria Ufa 22:66
2010-11-02 5N08 Jimi Team Rzeszów - Cok Team Częstochowa 50:10
2010-11-01 5N08 Spartakus Toruń - KS Żużlowiec Toruń 34:59
2010-11-01 5N08 Speedway Team Dziewierzewo - Miglantz Tarnowiec 47:18

KOLEJKA 09
2010-11-08 1N09 Pluszaki Gdańsk - Górczyn Gorzów Wlkp. 39:25 (35:29)
2010-11-08 1N09 DrinkTeam Dwumiasto - Bystrzyca Lublin 42:51 (38:55)
!Walkower! 1N09 Albo Baty - Walkower ! 40:0 (40:0)
2010-11-08 1N09 Start Gniezno - BP Eldorado Zielona Góra 17:74 (15:75)
2010-11-08 2N09 Debeściaki Gdańsk - Perła Lublin 60:33 (60:33)
2010-11-08 2N09 KS Astra Krotoszyn - Hornets Gorzów Wlkp. 49:41 (53:37)
2010-11-08 2N09 Feniks Bydgoszcz - Huragan Poznań 61:29 (59:31)
2010-11-08 2N09 GEAR Gorzów - Nadol Team 33:27 (31:22)
2010-11-08 3N09 Bad Boys Gniezno - Car(L)os Team Gyddanyzc 48:42 (48:42)
2010-11-08 3N09 OLEK Zielona Góra - WKŻ Polfa Tarchomin 38:55 (32:61)
2010-11-08 3N09 Chemik Bydgoszcz - Zaglebie Sosnowiec 52:37 (48:40)
!Walkower! 3N09 Walkower ! - Nieuchwytni Gębarzewo 0:40 (0:40)
2010-11-08 4N09 Stupki Gniezno - Demogorgon Wrocław 54:33 (56:34)
2010-11-08 4N09 POWER GNIEZNO - CHEMIK POLICE 65:25 (34:56)
!Walkower! 4N09 FC Sipma Lublin - Walkower ! 40:0 (40:0)
2010-11-08 4N09 Start Krosno - Metanol Gdańsk 34:53 (35:55)
2010-11-08 5N09 Baszkiria Ufa - KRT Młodzi Leszno 56:33 (66:22)
2010-11-09 5N09 Cok Team Częstochowa - Jimi Team Rzeszów 23:67 (10:50)
2010-11-02 5N09 KS Żużlowiec Toruń - Spartakus Toruń 56:37 (59:34)
2010-11-08 5N09 Miglantz Tarnowiec - Speedway Team Dziewierzewo 6:57 (18:47)

KOLEJKA 10
2010-11-15 1N10 Bystrzyca Lublin - Pluszaki Gdańsk 51:41 (43:44)
2010-11-15 1N10 Górczyn Gorzów Wlkp. - DrinkTeam Dwumiasto 31:32 (31:38)
2010-11-15 1N10 BP Eldorado Zielona Góra - Albo Baty 52:29 (60:32)
!Walkower! 1N10 Walkower ! - Start Gniezno 0:40 (0:40)
2010-11-15 2N10 Hornets Gorzów Wlkp. - Debeściaki Gdańsk 43:47 (40:53)
2010-11-15 2N10 Perła Lublin - KS Astra Krotoszyn 42:48 (33:60)
2010-11-15 2N10 Nadol Team - Feniks Bydgoszcz 29:44 (0:33)
2010-11-15 2N10 Huragan Poznań - GEAR Gorzów 21:52 (19:54)
2010-11-15 3N10 WKŻ Polfa Tarchomin - Bad Boys Gniezno 52:41 (49:44)
2010-11-15 3N10 Car(L)os Team Gyddanyzc - OLEK Zielona Góra 44:49 (36:54)
2010-11-16 3N10 Nieuchwytni Gębarzewo - Chemik Bydgoszcz 60:27 (43:29)
!Walkower! 3N10 Zaglebie Sosnowiec - Walkower ! 40:0 (40:0)
2010-11-15 4N10 CHEMIK POLICE - Stupki Gniezno 0:22 (45:42)
2010-11-15 4N10 Demogorgon Wrocław - POWER GNIEZNO 22:68 (37:53)
2010-11-15 4N10 Metanol Gdańsk - FC Sipma Lublin 55:32 (53:37)
!Walkower! 4N10 Walkower ! - Start Krosno 0:40 (0:40)
2010-11-15 5N10 Jimi Team Rzeszów - Baszkiria Ufa 45:43 (38:42)
!Walkower! 5N10 KRT Młodzi Leszno - Walkower ! 0:40
!Walkower! 5N10 Walkower ! - Cok Team Częstochowa 40:0
2010-11-17 5N10 Speedway Team Dziewierzewo - KS Żużlowiec Toruń 44:31 (63:28)
2010-11-15 5N10 Spartakus Toruń - Miglantz Tarnowiec 44:29 (39:35)

OSTATECZNE TABELE WSZYSTKICH NASTOLIG SEZONU 6
Kolejno: miejsce | w-r-p | b | mpz:mps | pkt | SM-team (liga.gr) SM-user

1. NASTOLIGA
| 1. | 09-0-01 | 5 | 529:308 | 23 | Bystrzyca Lublin (3.5) adam_1955
| 2. | 08-0-02 | 3 | 421:314 | 19 | Pluszaki Gdańsk (6.06) Pluszaczek
| 3. | 06-0-04 | 3 | 400:349 | 15 | DrinkTeam Dwumiasto (1.1) Kmic
| 4. | 04-0-06 | 2 | 347:306 | 10 | Górczyn Gorzów Wlkp. (3.1) kuba263
----------------------------------------------------------------------------------
| 5. | 07-0-03 | 3 | 514:271 | 17 | BP Eldorado Zielona Góra (XL) Timon
| 6. | 04-0-06 | 2 | 379:323 | 10 | Albo Baty (3.4) albor
| 7. | 02-0-08 | 1 | 221:540 | 05 | Start Gniezno (4.16) Baju
| 8. | 00-0-00 | 0 | 000:000 | 00 | Mi-Tel Kościan (XL) Syki1

2. NASTOLIGA
| 1. | 10-0-00 | 5 | 527:357 | 25 | Debeściaki Gdańsk (2.3) Manius_gks
| 2. | 08-0-02 | 4 | 489:391 | 20 | KS Astra Krotoszyn (3.4) Przemolo
| 3. | 06-0-04 | 3 | 470:384 | 15 | Hornets Gorzów Wlkp. (4.11) Koziu87
| 4. | 04-0-06 | 2 | 396:464 | 10 | Perła Lublin (5.13) Aśka1989
----------------------------------------------------------------------------------
| 5. | 06-0-04 | 3 | 434:376 | 15 | Feniks Bydgoszcz (3.8) Rafi
| 6. | 04-0-06 | 2 | 347:356 | 10 | GEAR Gorzów (3.8) KRON
| 7. | 02-0-08 | 1 | 284:343 | 05 | Nadol Team (2.4) Nadol
| 8. | 00-0-10 | 0 | 274:550 | 00 | Huragan Poznań (XL) Pjetr

3. NASTOLIGA
| 1. | 10-0-00 | 5 | 569:224 | 25 | WKŻ Polfa Tarchomin (4.15) Adrian
| 2. | 08-0-02 | 4 | 521:370 | 20 | Bad Boys Gniezno (3.6) Kolos
| 3. | 06-0-04 | 3 | 462:427 | 15 | OLEK Zielona Góra (4.05) Olek-66
| 4. | 04-0-06 | 2 | 382:400 | 10 | Car(L)os Team Gyddanyzc (5.32) CarLos_Wallace
----------------------------------------------------------------------------------
| 5. | 06-0-04 | 3 | 419:345 | 15 | Nieuchwytni Gębarzewo (6.19) Pawelek
| 6. | 04-0-06 | 2 | 324:408 | 10 | Chemik Bydgoszcz (XL) Mario
| 7. | 02-0-08 | 1 | 325:428 | 05 | Zaglebie Sosnowiec (7.046) Axel
| 8. | 00-0-00 | 0 | 000:000 | 00 | Czerwoni1910 Łódź (7.002) Raku1981xxx

4. NASTOLIGA
| 1. | 08-0-02 | 5 | 437:254 | 21 | Stupki Gniezno (6.43) Einstein
| 2. | 08-0-02 | 3 | 447:381 | 19 | CHEMIK POLICE (3.5) MIKROBI6
| 3. | 07-0-03 | 4 | 487:291 | 18 | POWER GNIEZNO (5.01) Hyziu84
| 4. | 03-0-07 | 2 | 378:493 | 08 | Demogorgon Wrocław (5.07) Asteck666
----------------------------------------------------------------------------------
| 5. | 07-0-03 | 3 | 414:333 | 17 | Metanol Gdańsk (4.10) sanch3z
| 6. | 04-0-06 | 1 | 387:389 | 09 | FC Sipma Lublin (7.109) Booom0
| 7. | 03-0-07 | 2 | 394:403 | 08 | Start Krosno (5.01) Shergar
| 8. | 00-0-00 | 0 | 000:000 | 00 | Poloniści Bydgoszcz (7.010) Polonista97

5. NASTOLIGA
| 1. | 09-0-01 | 5 | 605:250 | 23 | Baszkiria Ufa (5.27) Baszkiria
| 2. | 09-0-01 | 4 | 620:237 | 22 | Jimi Team Rzeszów (5.28) Thunderkiss
| 3. | 04-0-06 | 2 | 362:447 | 10 | KRT Młodzi Leszno (5.30) Kayt
| 4. | 04-0-06 | 2 | 324:470 | 10 | Cok Team Częstochowa (5.02) Zimbwabwe_fan
----------------------------------------------------------------------------------
| 5. | 07-0-03 | 3 | 466:356 | 17 | Speedway Team Dziewierzewo (6.15) Krystek
| 6. | 03-0-07 | 2 | 369:493 | 08 | KS Żużlowiec Toruń (6.63) Rokul
| 7. | 02-0-08 | 1 | 276:589 | 05 | Spartakus Toruń (7.061) Scorpic1976
| 8. | 01-0-09 | 0 | 248:508 | 02 | Miglantz Tarnowiec (6.47) Miglantz

!! Kliknięcie nazwy każdego zespołu otworzy Wam stronę tego zespołu w SM.
!! Kliknięcie nazwy każdego uczestnika otworzy Wam stronę pisania SM-maila do tego uczestnika.
Linki działają tylko po zalogowaniu na stronie http://www.smanager.pl nie działają na http://smanager.pl

BYSTRZYCA LUBLIN mistrzem NASTOLIGI!

PLUSZAKI GDAŃSK wicemistrzem

DRINKTEAM DWUMIASTO brązowym medalistą



SPOTKANIA BARAŻOWE NASTOLIGI SEZONU 6

Baraże o 1. Nastoligę
2010-11-22 1B1N KS Astra Krotoszyn - Albo Baty 68:22
2010-11-29 1B1N WKŻ Polfa Tarchomin - Hornets Gorzów Wlkp. 28:34
Baraż o 2. Nastoligę
2010-11-29 1B2N OLEK Zielona Góra - GEAR Gorzów 41:9
Baraż o 3. Nastoligę
2010-11-29 1B3N POWER GNIEZNO - Chemik Bydgoszcz 75:15
Baraż o 4. Nastoligę
2010-11-24 1B4N KRT Młodzi Leszno - FC Sipma Lublin 49:41

Baraże rewanżowe o 1. Nastoligę
2010-11-29 2B1N Albo Baty - KS Astra Krotoszyn 36:54 (22:68)
2010-12-06 2B1N Hornets Gorzów Wlkp. - WKŻ Polfa Tarchomin 38:28 (34:28)
Baraż rewanżowy o 2. Nastoligę
2010-12-06 2B2N GEAR Gorzów - OLEK Zielona Góra 19:35 (9:41)
Baraż rewanżowy o 3. Nastoligę
2010-12-06 2B3N Chemik Bydgoszcz - POWER GNIEZNO 17:56 (15:75)
Baraż rewanżowy o 4. Nastoligę
2010-12-08 2B4N FC Sipma Lublin - KRT Młodzi Leszno 54:33 (41:49)
Ostatnio zmieniony przez Konrad369 2012-02-11, 16:41, w całości zmieniany 9 razy  
 
 
 
albor



Skąd: Warszawa Kabaty
Wysłany: 2010-08-30, 12:26   

NASTOL CUP - SEZON 6

Zakwalifikowani

Rozstawieni:
Nr 01 = Pluszaki Gdańsk
Nr 02 = Bystrzyca Lublin
Nr 03 = Górczyn Gorzów Wlkp.
Nr 04 = BP Eldorado Zielona Góra
Nr 05 = DrinkTeam Dwumiasto
Nr 06 = Albo Baty
Nr 07 = Start Gniezno
Nr 08 = Mi-Tel Kościan
Nr 09 = Hornets Gorzów Wlkp.
Nr 10 = Debeściaki Gdańsk
Nr 11 = GEAR Gorzów
Nr 12 = Nadol Team
Nr 13 = Perła Lublin
Nr 14 = Feniks Bydgoszcz
Nr 15 = KS Astra Krotoszyn
Nr 16 = Huragan Poznań

Rozlosowani:
Nr 17 = Czerwoni1910 Łódź
Nr 18 = Metanol Gdańsk
Nr 19 = CHEMIK POLICE
Nr 20 = Nieuchwytni Gębarzewo
Nr 21 = Car(L)os Team Gyddanyzc
Nr 22 = POWER GNIEZNO
Nr 23 = Demogorgon Wrocław
Nr 24 = WKŻ Polfa Tarchomin
Nr 25 = Zaglebie Sosnowiec
Nr 26 = FC Sipma Lublin
Nr 27 = Bad Boys Gniezno
Nr 28 = Stupki Gniezno
Nr 29 = OLEK Zielona Góra
Nr 30 = Poloniści Bydgoszcz
Nr 31 = Start Krosno
Nr 32 = Chemik Bydgoszcz

ZESTAWY PAR - TERMINARZ NASTOL CUP

Zestaw par I rundy NASTOL CUP
16-09-2010 32-01 Chemik Bydgoszcz - Pluszaki Gdańsk 22:68
09-09-2010 31-02 Start Krosno - Bystrzyca Lublin 24:66
!Walkower! 30-03 Poloniści Bydgoszcz - Górczyn Gorzów Wlkp. 0:40
16-09-2010 29-04 OLEK Zielona Góra - BP Eldorado Zielona Góra 31:59
16-09-2010 28-05 Stupki Gniezno - DrinkTeam Dwumiasto 41:44
16-09-2010 27-06 Bad Boys Gniezno - Albo Baty 50:39
16-09-2010 26-07 FC Sipma Lublin - Start Gniezno 71:19
16-09-2010 25-08 Zaglebie Sosnowiec - Mi-Tel Kościan 36:8
16-09-2010 24-09 WKŻ Polfa Tarchomin - Hornets Gorzów Wlkp. 29:37
09-09-2010 23-10 Demogorgon Wrocław - Debeściaki Gdańsk 27:63
16-09-2010 22-11 POWER GNIEZNO - GEAR Gorzów 28:0
16-09-2010 21-12 Car(L)os Team Gyddanyzc - Nadol Team 30:20
16-09-2010 20-13 Nieuchwytni Gębarzewo - Perła Lublin 32:58
16-09-2010 19-14 CHEMIK POLICE - Feniks Bydgoszcz 39:48
16-09-2010 18-15 Metanol Gdańsk - KS Astra Krotoszyn 26:58
10-09-2010 17-16 Czerwoni1910 Łódź - Huragan Poznań 43:47

Zestaw par II rundy NASTOL CUP
!Walkower! 16-01 Huragan Poznań - Pluszaki Gdańsk 40:0
07-10-2010 15-02 KS Astra Krotoszyn - Bystrzyca Lublin 56:37
07-10-2010 14-03 Feniks Bydgoszcz - Górczyn Gorzów Wlkp. 34:29
07-10-2010 13-04 Perła Lublin - BP Eldorado Zielona Góra 41:49
07-10-2010 21-05 Car(L)os Team Gyddanyzc - DrinkTeam Dwumiasto 35:52
07-10-2010 22-27 POWER GNIEZNO - Bad Boys Gniezno 40:47
07-10-2010 26-10 FC Sipma Lublin - Debeściaki Gdańsk 31:41
07-10-2010 25-09 Zaglebie Sosnowiec - Hornets Gorzów Wlkp. 26:64

Zestaw par III rundy (ćwierćfinały) NASTOL CUP
29-10-2010 16-09 Huragan Poznań - Hornets Gorzów Wlkp. 12:60
11-10-2010 15-10 KS Astra Krotoszyn - Debeściaki Gdańsk 42:50
28-10-2010 27-14 Bad Boys Gniezno - Feniks Bydgoszcz 42:24
28-10-2010 05-04 DrinkTeam Dwumiasto - BP Eldorado Zielona Góra 48:42

Półfinały NASTOL CUP
19-11-2010 09-05 Hornets Gorzów Wlkp. - DrinkTeam Dwumiasto 55:35
18-11-2010 27-10 Bad Boys Gniezno - Debeściaki Gdańsk 28:62

FINAŁ NASTOL CUP
02-12-2010 09-10 Hornets Gorzów Wlkp. - Debeściaki Gdańsk 46:44


Hornets Gorzów Wlkp. zdobywcą NASTOL-CUP sezonu 6
Ostatnio zmieniony przez albor 2010-12-11, 14:19, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
albor



Skąd: Warszawa Kabaty
Wysłany: 2010-08-30, 12:26   ARCHIWUM SEZONU 7 NASTOLIGI

ROZEGRANE KOLEJKI SPOTKAŃ NASTOLIGI SEZONU 7
Kolejno: Data Grupa_Nr_kolejki Gospodarz-Gość WYNIK (1.WYNIK)

KOLEJKA 01
2010-12-27 1N01 Górczyn Gorzów Wlkp. - Bystrzyca Lublin 23:40
2010-12-27 1N01 DrinkTeam Dwumiasto - Pluszaki Gdańsk 38:50
2010-12-27 1N01 Hornets Gorzów Wlkp. - BP Eldorado Zielona Góra 63:27
2010-12-27 1N01 KS Astra Krotoszyn - Debeściaki Gdańsk 50:38
2010-12-27 2N01 Bad Boys Gniezno - Perła Lublin 44:43
2010-12-27 2N01 WKŻ Polfa Tarchomin - Feniks Bydgoszcz 0:17
2010-12-27 2N01 Start Gniezno - OLEK Zielona Góra 34:56
2010-12-27 2N01 Albo Baty - Stupki Gniezno 49:34
2010-12-27 3N01 POWER GNIEZNO - Car(L)os Team Gyddanyzc 59:16
2010-12-27 3N01 CHEMIK POLICE - Nieuchwytni Gębarzewo 28:39
2010-12-28 3N01 Demogorgon Wrocław - Baszkiria Ufa 41:49
2010-12-27 3N01 Nadol Team - GEAR Gorzów 16:31
2010-12-27 4N01 Huragan Poznań - Metanol Gdańsk 27:29
2010-12-27 4N01 Jimi Team Rzeszów - FC Sipma Lublin 74:16
2010-12-27 4N01 Speedway Team Dziewierzewo - Chemik Bydgoszcz 50:26
2011-01-07 4N01 Cok Team Częstochowa - Zaglebie Sosnowiec 70:17
2011-01-05 5N01 Start Krosno - KS Żużlowiec Toruń 65:26
2010-12-27 5N01 Promien Żary - LTŻ Lublin 20:28
2010-12-27 5N01 Falubaz II - Stal Janówko 0:72
2010-12-27 6N01 Airbase Gniezno - Zelmer Rzeszów 40:35
2010-12-27 6N01 Spartakus Toruń - wolny termin
2010-12-27 6N01 wolny termin - Lider Lublin

KOLEJKA 02
2011-01-03 1N02 Bystrzyca Lublin - Hornets Gorzów Wlkp. 46:44
2011-01-03 1N02 Pluszaki Gdańsk - KS Astra Krotoszyn 54:33
2011-01-03 1N02 BP Eldorado Zielona Góra - Górczyn Gorzów Wlkp. 38:35
2011-01-03 1N02 Debeściaki Gdańsk - DrinkTeam Dwumiasto 42:48
2011-01-03 2N02 Perła Lublin - Start Gniezno 61:29
2011-01-03 2N02 Feniks Bydgoszcz - Albo Baty 44:36
2011-01-03 2N02 OLEK Zielona Góra - Bad Boys Gniezno 29:62
2011-01-03 2N02 Stupki Gniezno - WKŻ Polfa Tarchomin 32:15
2011-01-05 3N02 Car(L)os Team Gyddanyzc - Demogorgon Wrocław 38:35
2011-01-03 3N02 Nieuchwytni Gębarzewo - Nadol Team 41:19
2011-01-03 3N02 Baszkiria Ufa - POWER GNIEZNO 43:44
2011-01-03 3N02 GEAR Gorzów - CHEMIK POLICE 34:34
2011-01-03 4N02 Metanol Gdańsk - Speedway Team Dziewierzewo 37:19
2010-01-05 4N02 FC Sipma Lublin - Cok Team Częstochowa 48:12
2011-01-03 4N02 Chemik Bydgoszcz - Huragan Poznań 57:15
2011-01-03 4N02 Zaglebie Sosnowiec - Jimi Team Rzeszów 14:73
2011-01-03 5N02 Promien Żary - KS Żużlowiec Toruń 4:16
2011-01-03 5N02 Stal Janówko - Start Krosno 38:42
2011-01-03 5N02 LTŻ Lublin - Falubaz II 69:0
!Walkower! 6N02 Zelmer Rzeszów - Walkower ! 0:40
!Walkower! 6N02 Walkower ! - Spartakus Toruń 40:0
2011-01-03 6N02 Lider Lublin - Airbase Gniezno 48:42
2011-01-03 6N02 wolny termin - wolny termin

KOLEJKA 03
2011-01-10 1N03 BP Eldorado Zielona Góra - Bystrzyca Lublin 32:52
2011-01-10 1N03 Debeściaki Gdańsk - Pluszaki Gdańsk 46:47
2011-01-10 1N03 Górczyn Gorzów Wlkp. - Hornets Gorzów Wlkp. 36:54
2011-01-10 1N03 DrinkTeam Dwumiasto - KS Astra Krotoszyn 41:49
2011-01-10 2N03 OLEK Zielona Góra - Perła Lublin 36:56
2011-01-10 2N03 Stupki Gniezno - Feniks Bydgoszcz 40:50
2011-01-10 2N03 Bad Boys Gniezno - Start Gniezno 62:31
2011-01-10 2N03 WKŻ Polfa Tarchomin - Albo Baty 0:16
2011-01-10 3N03 Baszkiria Ufa - Car(L)os Team Gyddanyzc 47:29
2011-01-10 3N03 GEAR Gorzów - Nieuchwytni Gębarzewo 45:28
2011-01-10 3N03 POWER GNIEZNO - Demogorgon Wrocław 67:23
2011-01-10 3N03 CHEMIK POLICE - Nadol Team 39:29
2011-01-10 4N03 Chemik Bydgoszcz - Metanol Gdańsk 18:39
2011-01-10 4N03 Zaglebie Sosnowiec - FC Sipma Lublin 9:65
2011-01-10 4N03 Huragan Poznań - Speedway Team Dziewierzewo 61:26
2011-01-10 4N03 Jimi Team Rzeszów - Cok Team Częstochowa 68:22
2011-01-13 5N03 LTŻ Lublin - KS Żużlowiec Toruń 65:27
2011-01-10 5N03 Start Krosno - Falubaz II 67:19
2011-01-10 5N03 Promien Żary - Stal Janówko 0:20
2011-01-10 6N03 wolny termin - Zelmer Rzeszów
2011-01-10 6N03 Airbase Gniezno - wolny termin
2011-01-10 6N03 Spartakus Toruń - Lider Lublin 24:66

KOLEJKA 04
2011-01-17 1N04 Bystrzyca Lublin - BP Eldorado Zielona Góra 64:26 (52:32)
2011-01-17 1N04 Pluszaki Gdańsk - Debeściaki Gdańsk 67:23 (47:46)
2011-01-17 1N04 Hornets Gorzów Wlkp. - Górczyn Gorzów Wlkp. 57:32 (54:36)
2011-01-17 1N04 KS Astra Krotoszyn - DrinkTeam Dwumiasto 53:34 (49:41)
2011-01-17 2N04 Perła Lublin - OLEK Zielona Góra 58:32 (56:36)
2011-01-17 2N04 Feniks Bydgoszcz - Stupki Gniezno 53:37 (50:40)
2011-01-17 2N04 Start Gniezno - Bad Boys Gniezno 29:61 (31:62)
2011-01-21 2N04 Albo Baty - WKŻ Polfa Tarchomin 12:0 (16:0)
2011-01-17 3N04 Car(L)os Team Gyddanyzc - Baszkiria Ufa 27:49 (29:47)
2011-01-17 3N04 Nieuchwytni Gębarzewo - GEAR Gorzów 37:37 (28:45)
2011-01-17 3N04 Demogorgon Wrocław - POWER GNIEZNO 26:64 (23:67)
2011-01-17 3N04 Nadol Team - CHEMIK POLICE 25:29 (29:39)
2011-01-17 4N04 Metanol Gdańsk - Chemik Bydgoszcz 36:11 (39:18)
2011-01-17 4N04 FC Sipma Lublin - Zaglebie Sosnowiec 71:16 (65:9)
2011-01-17 4N04 Speedway Team Dziewierzewo - Huragan Poznań 42:45 (26:61)
2011-01-18 4N04 Cok Team Częstochowa - Jimi Team Rzeszów 22:68 (22:68)
2011-01-20 5N04 KS Żużlowiec Toruń - Stal Janówko 21:68
2011-01-17 5N04 Start Krosno - LTŻ Lublin 40:50
2011-01-17 5N04 Falubaz II - Promien Żary 14:31
2011-01-24 6N04 Zelmer Rzeszów - Lider Lublin 34:41
2011-01-17 6N04 Airbase Gniezno - wolny termin
2011-01-17 6N04 wolny termin - Spartakus Toruń

KOLEJKA 05
2011-01-24 1N05 Hornets Gorzów Wlkp. - Bystrzyca Lublin 46:42 (44:46)
2011-01-24 1N05 KS Astra Krotoszyn - Pluszaki Gdańsk 36:48 (33:54)
2011-01-24 1N05 Górczyn Gorzów Wlkp. - BP Eldorado Zielona Góra 41:40 (35:38)
2011-01-24 1N05 DrinkTeam Dwumiasto - Debeściaki Gdańsk 57:33 (48:42)
2011-01-24 2N05 Start Gniezno - Perła Lublin 40:53 (29:61)
2011-01-24 2N05 Albo Baty - Feniks Bydgoszcz 45:42 (36:44)
2011-01-24 2N05 Bad Boys Gniezno - OLEK Zielona Góra 49:44 (62:29)
2011-01-24 2N05 WKŻ Polfa Tarchomin - Stupki Gniezno 0:15 (15:32)
2011-01-24 3N05 Demogorgon Wrocław - Car(L)os Team Gyddanyzc 46:28 (35:38)
2011-01-24 3N05 Nadol Team - Nieuchwytni Gębarzewo 13:33 (19:41)
2011-01-24 3N05 POWER GNIEZNO - Baszkiria Ufa 48:43 (44:43)
2011-01-24 3N05 CHEMIK POLICE - GEAR Gorzów 38:37 (34:34)
2011-01-24 4N05 Speedway Team Dziewierzewo - Metanol Gdańsk 30:28 (19:37)
2011-01-24 4N05 Cok Team Częstochowa - FC Sipma Lublin 51:39 (12:48)
2011-02-02 4N05 Huragan Poznań - Chemik Bydgoszcz 26:0 (15:57)
2011-01-24 4N05 Jimi Team Rzeszów - Zaglebie Sosnowiec 75:14 (73:14)
2011-01-24 5N05 Falubaz II - KS Żużlowiec Toruń 34:52
2011-01-24 5N05 Promien Żary - Start Krosno 38:37
2011-01-24 5N05 Stal Janówko - LTŻ Lublin 34:53
2011-01-24 6N05 wolny termin - Zelmer Rzeszów
2011-01-24 6N05 Spartakus Toruń - Airbase Gniezno 27:63
2011-01-24 6N05 Lider Lublin - wolny termin

KOLEJKA 06
2011-01-31 1N06 Bystrzyca Lublin - Górczyn Gorzów Wlkp. 57:33 (40:23)
2011-01-31 1N06 Pluszaki Gdańsk - DrinkTeam Dwumiasto 58:32 (50:38)
2011-01-31 1N06 BP Eldorado Zielona Góra - Hornets Gorzów Wlkp. 30:60 (27:63)
2011-01-31 1N06 Debeściaki Gdańsk - KS Astra Krotoszyn 43:50 (38:50)
2011-01-31 2N06 Perła Lublin - Bad Boys Gniezno 46:44 (43:44)
!Walkower! 2N06 Feniks Bydgoszcz - Walkower ! 0:40
!Walkower! 2N06 Walkower ! - WKŻ Polfa Tarchomin 40:0
2011-01-31 2N06 OLEK Zielona Góra - Start Gniezno 63:27 (56:34)
2011-01-31 2N06 Stupki Gniezno - Albo Baty 36:48 (34:49)
2011-01-31 3N06 Car(L)os Team Gyddanyzc - POWER GNIEZNO 14:59 (16:59)
2011-01-31 3N06 Nieuchwytni Gębarzewo - CHEMIK POLICE 51:39 (39:28)
2011-01-31 3N06 Baszkiria Ufa - Demogorgon Wrocław 46:44 (49:41)
2011-01-31 3N06 GEAR Gorzów - Nadol Team 39:32 (31:16)
2011-01-31 4N06 Metanol Gdańsk - Huragan Poznań 28:33 (29:27)
2011-01-31 4N06 FC Sipma Lublin - Jimi Team Rzeszów 17:73 (16:74)
2011-01-31 4N06 Chemik Bydgoszcz - Speedway Team Dziewierzewo 32:29 (26:50)
2011-01-31 4N06 Zaglebie Sosnowiec - Cok Team Częstochowa 14:67 (17:70)
2011-01-31 5N06 KS Żużlowiec Toruń - Falubaz II 61:28 (52:34)
2011-01-31 5N06 Start Krosno - Promien Żary 30:1 (37:38)
2011-01-31 5N06 LTŻ Lublin - Stal Janówko 56:31 (53:34)
2011-01-31 6N06 Zelmer Rzeszów - wolny termin
2011-01-31 6N06 Airbase Gniezno - Spartakus Toruń 68:22 (63:27)
2011-01-31 6N06 wolny termin - Lider Lublin

KOLEJKA 07
2011-02-07 1N07 Hornets Gorzów Wlkp. - Pluszaki Gdańsk 37:45
2011-02-07 1N07 Bystrzyca Lublin - KS Astra Krotoszyn 46:42
2011-02-07 1N07 BP Eldorado Zielona Góra - DrinkTeam Dwumiasto 33:57
2011-02-07 1N07 Górczyn Gorzów Wlkp. - Debeściaki Gdańsk 33:54
2011-02-15 2N07 Albo Baty - Perła Lublin 54:34
2011-02-07 2N07 Feniks Bydgoszcz - Bad Boys Gniezno 49:41
2011-02-07 2N07 OLEK Zielona Góra - Stupki Gniezno 56:37
!Walkower! 2N07 Start Gniezno - WKŻ Polfa Tarchomin 40:0
2011-02-07 3N07 Nieuchwytni Gębarzewo - POWER GNIEZNO 49:41
2011-02-07 3N07 GEAR Gorzów - Baszkiria Ufa 43:33
2011-02-08 3N07 Demogorgon Wrocław - CHEMIK POLICE 38:53
2011-02-07 3N07 Car(L)os Team Gyddanyzc - Nadol Team 23:47
2011-02-07 4N07 Metanol Gdańsk - Jimi Team Rzeszów 11:50
2011-02-07 4N07 Huragan Poznań - FC Sipma Lublin 63:27
2011-02-11 4N07 Speedway Team Dziewierzewo - Cok Team Częstochowa 55:35
2011-02-07 4N07 Chemik Bydgoszcz - Zaglebie Sosnowiec 46:14
2011-02-10 5N07 Stal Janówko - KS Żużlowiec Toruń 65:24 (68:21)
2011-02-07 5N07 LTŻ Lublin - Start Krosno 60:30 (50:40)
2011-02-16 5N07 Promien Żary - Falubaz II 68:22 (31:14)
2011-02-07 6N07 Lider Lublin - Zelmer Rzeszów 39:34 (41:34)
2011-02-07 6N07 wolny termin - Airbase Gniezno
2011-02-07 6N07 Spartakus Toruń - wolny termin

KOLEJKA 08
2011-02-14 1N08 Pluszaki Gdańsk - Bystrzyca Lublin 58:34
2011-02-14 1N08 KS Astra Krotoszyn - Hornets Gorzów Wlkp. 56:34
2011-02-14 1N08 DrinkTeam Dwumiasto - Górczyn Gorzów Wlkp. 54:16
2011-02-14 1N08 Debeściaki Gdańsk - BP Eldorado Zielona Góra 54:36
2011-02-14 2N08 Perła Lublin - Feniks Bydgoszcz 46:44
2011-02-14 2N08 Bad Boys Gniezno - Albo Baty 39:50
2011-02-14 2N08 Stupki Gniezno - Start Gniezno 46:44
!Walkower! 2N08 WKŻ Polfa Tarchomin - OLEK Zielona Góra 0:40
2011-02-14 3N08 POWER GNIEZNO - GEAR Gorzów 35:38
2011-02-14 3N08 Baszkiria Ufa - Nieuchwytni Gębarzewo 47:45
2011-02-14 3N08 CHEMIK POLICE - Car(L)os Team Gyddanyzc 6:39
2011-02-18 3N08 Nadol Team - Demogorgon Wrocław 2:21
2011-02-14 4N08 Jimi Team Rzeszów - Huragan Poznań 64:26
2011-02-14 4N08 FC Sipma Lublin - Metanol Gdańsk 19:42
2011-02-14 4N08 Cok Team Częstochowa - Chemik Bydgoszcz 21:42
2011-02-14 4N08 Zaglebie Sosnowiec - Speedway Team Dziewierzewo 2:66
2011-02-16 5N08 KS Żużlowiec Toruń - LTŻ Lublin 22:69 (27:65)
2011-02-14 5N08 Falubaz II - Start Krosno 15:73 (19:67)
2011-02-14 5N08 Stal Janówko - Promien Żary 36:12 (20:0)
2011-02-14 6N08 Zelmer Rzeszów - wolny termin
2011-02-14 6N08 wolny termin - Airbase Gniezno
2011-02-14 6N08 Lider Lublin - Spartakus Toruń 67:25 (66:24)

KOLEJKA 09
2011-02-21 1N09 Bystrzyca Lublin - Pluszaki Gdańsk 48:39 (34:58)
2011-02-21 1N09 Hornets Gorzów Wlkp. - KS Astra Krotoszyn 46:44 (34:56)
2011-02-21 1N09 Górczyn Gorzów Wlkp. - DrinkTeam Dwumiasto 19:67 (16:54)
2011-02-21 1N09 BP Eldorado Zielona Góra - Debeściaki Gdańsk 44:46 (36:54)
2011-02-21 2N09 Feniks Bydgoszcz - Perła Lublin 43:47 (44:46)
2011-02-21 2N09 Albo Baty - Bad Boys Gniezno 44:46 (50:39)
2011-02-21 2N09 Start Gniezno - Stupki Gniezno 49:41 (44:46)
!Walkower! 2N09 OLEK Zielona Góra - WKŻ Polfa Tarchomin 40:0 (40:0)
2011-02-21 3N09 GEAR Gorzów - POWER GNIEZNO 41:34 (38:35)
2011-02-21 3N09 Nieuchwytni Gębarzewo - Baszkiria Ufa 69:22 (45:47)
2011-02-21 3N09 Car(L)os Team Gyddanyzc - CHEMIK POLICE 30:47 (39:6)
2011-02-21 3N09 Demogorgon Wrocław - Nadol Team 32:49 (21:2)
2011-02-21 4N09 Huragan Poznań - Jimi Team Rzeszów 23:67 (26:64)
2011-02-21 4N09 Metanol Gdańsk - FC Sipma Lublin 44:17 (42:19)
2011-02-21 4N09 Chemik Bydgoszcz - Cok Team Częstochowa 21:40 (42:21)
2011-02-21 4N09 Speedway Team Dziewierzewo - Zaglebie Sosnowiec 70:15 (66:2)
2011-02-21 5N09 KS Żużlowiec Toruń - Promien Żary 27:49 (16:4)
2011-02-21 5N09 Start Krosno - Stal Janówko 41:46 (42:38)
2011-02-24 5N09 Falubaz II - LTŻ Lublin 1:73 (0:69)
2011-02-21 6N09 Zelmer Rzeszów - Spartakus Toruń 58:15
2011-02-21 6N09 Airbase Gniezno - Lider Lublin 49:41 (42:48)
2011-02-21 6N09 wolny termin - wolny termin

KOLEJKA 10
2011-02-28 1N10 Pluszaki Gdańsk - Hornets Gorzów Wlkp. 26:25 (45:37)
2011-02-28 1N10 KS Astra Krotoszyn - Bystrzyca Lublin 47:40 (42:46)
2011-02-28 1N10 DrinkTeam Dwumiasto - BP Eldorado Zielona Góra 61:26 (57:33)
2011-02-28 1N10 Debeściaki Gdańsk - Górczyn Gorzów Wlkp. 54:27 (54:33)
2011-02-28 2N10 Perła Lublin - Albo Baty 49:41 (34:54)
2011-02-28 2N10 Bad Boys Gniezno - Feniks Bydgoszcz 42:48 (41:49)
2011-02-28 2N10 Stupki Gniezno - OLEK Zielona Góra 38:49 (37:56)
!Walkower! 2N10 WKŻ Polfa Tarchomin - Start Gniezno 0:40 (0:40)
2011-02-28 3N10 POWER GNIEZNO - Nieuchwytni Gębarzewo 50:40 (41:49)
2011-02-28 3N10 Baszkiria Ufa - GEAR Gorzów 50:22 (33:43)
2011-02-28 3N10 CHEMIK POLICE - Demogorgon Wrocław 19:41 (53:38)
2011-02-28 3N10 Nadol Team - Car(L)os Team Gyddanyzc 61:31 (47:23)
2011-02-28 4N10 Jimi Team Rzeszów - Metanol Gdańsk 53:13 (50:11)
2011-02-28 4N10 FC Sipma Lublin - Huragan Poznań 32:58 (27:63)
2011-02-28 4N10 Cok Team Częstochowa - Speedway Team Dziewierzewo 45:42 (35:55)
2011-02-28 4N10 Zaglebie Sosnowiec - Chemik Bydgoszcz 14:46 (14:46)
2011-02-28 5N10 KS Żużlowiec Toruń - Start Krosno 39:49 (26:65)
2011-03-01 5N10 LTŻ Lublin - Promien Żary 56:19 (28:20)
2011-03-02 5N10 Stal Janówko - Falubaz II 72:3 (72:0)
2011-02-28 6N10 Zelmer Rzeszów - Airbase Gniezno 28:26 (35:40)
2011-02-28 6N10 wolny termin - Spartakus Toruń
2011-02-28 6N10 Lider Lublin - wolny termin

OSTATECZNE TABELE WSZYSTKICH NASTOLIG SEZONU 7
Kolejno: miejsce | w-r-p | b | mpz:mps | pkt | SM-team (liga.gr) SM-user

1. NASTOLIGA
| 1. | 09-0-01 | 5 | 492:352 | 23 | Pluszaki Gdańsk (5.03) Pluszaczek (b)
| 2. | 07-0-03 | 2 | 469:390 | 16 | Bystrzyca Lublin (3.5) adam_1955 (a)
| 3. | 06-0-04 | 4 | 460:424 | 16 | KS Astra Krotoszyn (3.4) Przemolo (b)
| 4. | 06-0-04 | 3 | 466:384 | 15 | Hornets Gorzów Wlkp. (4.11) Koziu87 (a)
----------------------------------------------------------------------------------
| 5. | 06-0-04 | 3 | 489:379 | 15 | DrinkTeam Dwumiasto (1.1) Kmic (b)
| 6. | 04-0-06 | 2 | 433:459 | 10 | Debeściaki Gdańsk (3.6) Manius_gks (b)
| 7. | 01-0-09 | 1 | 332:533 | 03 | BP Eldorado Zielona Góra (XL) Timon (a)
| 8. | 01-0-09 | 0 | 295:515 | 02 | Górczyn Gorzów Wlkp. (2.1) kuba263 (a)

2. NASTOLIGA
| 1. | 08-0-02 | 4 | 493:407 | 20 | Perła Lublin (5.13) Aśka1989 (a)
| 2. | 07-0-03 | 4 | 395:324 | 18 | Albo Baty (2.1) albor (b)
| 3. | 06-0-04 | 3 | 390:374 | 15 | Feniks Bydgoszcz (4.16) Rafi (b)
| 4. | 06-0-04 | 2 | 490:413 | 14 | Bad Boys Gniezno (2.3) Kolos (a)
----------------------------------------------------------------------------------
| 5. | 06-0-04 | 3 | 445:361 | 15 | OLEK Zielona Góra (5.08) Olek-66 (a)
| 6. | 03-0-07 | 2 | 363:443 | 08 | Start Gniezno (5.18) Baju (a)
| 7. | 03-0-07 | 1 | 356:413 | 07 | Stupki Gniezno (5.11) Einstein (b)
| 8. | 00-0-10 | 0 | 015:292 | 00 | WKŻ Polfa Tarchomin (5.28) Adrian (b) 8!

3. NASTOLIGA
| 1. | 07-0-03 | 4 | 501:333 | 18 | POWER GNIEZNO (6.24) Hyziu84 (a)
| 2. | 06-2-02 | 3 | 367:337 | 17 | GEAR Gorzów (3.8) KRON (b)
| 3. | 06-1-03 | 3 | 432:341 | 16 | Nieuchwytni Gębarzewo (7.076) Pawelek (b)
| 4. | 06-0-04 | 3 | 429:412 | 15 | Baszkiria Ufa (4.06) Baszkiria (a)
----------------------------------------------------------------------------------
| 5. | 05-1-04 | 2 | 332:363 | 13 | CHEMIK POLICE (4.08) MIKROBI6 (b)
| 6. | 03-0-07 | 3 | 347:415 | 09 | Demogorgon Wrocław (4.08) Asteck666 (a)
| 7. | 03-0-07 | 1 | 277:306 | 07 | Nadol Team (2.4) Nadol (b)
| 8. | 02-0-08 | 1 | 262:440 | 05 | Car(L)os Team Gyddanyzc (5.32) CarLos_Wallace (a)

4. NASTOLIGA
| 1. | 10-0-00 | 5 | 665:178 | 25 | Jimi Team Rzeszów (5.28) Thunderkiss (b)
| 2. | 06-0-04 | 3 | 307:277 | 15 | Metanol Gdańsk (5.17) sanch3z (a)
| 3. | 06-0-04 | 3 | 377:372 | 15 | Huragan Poznań (1.2) Pjetr (a)
| 4. | 03-0-07 | 2 | 351:442 | 08 | FC Sipma Lublin (6.09) Booom0 (b)
----------------------------------------------------------------------------------
| 5. | 05-0-05 | 3 | 429:326 | 13 | Speedway Team Dziewierzewo (6.15) Krystek (a)
| 6. | 05-0-05 | 3 | 299:284 | 13 | Chemik Bydgoszcz (XL) Mario (a) 1!
| 7. | 05-0-05 | 1 | 385:414 | 11 | Cok Team Częstochowa (5.02) Zimbwabwe_fan (b)
| 8. | 00-0-10 | 0 | 129:649 | 00 | Zaglebie Sosnowiec (7.046) Axel (b)

5. NASTOLIGA
| 1. | 10-0-00 | 5 | 579:224 | 25 | LTŻ Lublin (6.31) Pavel88
| 2. | 07-0-03 | 4 | 482:252 | 18 | Stal Janówko (5.13) malin017
| 3. | 06-0-04 | 3 | 474:332 | 15 | Start Krosno (5.01) Shergar
| 4. | 04-0-06 | 2 | 242:286 | 10 | Promien Żary (3.5) ukppku 1!
| 5. | 03-0-07 | 1 | 315:496 | 07 | KS Żużlowiec Toruń (6.63) Hermes
| 6. | 00-0-10 | 0 | 136:638 | 00 | Falubaz II (7.034) Oskar 2!

6. NASTOLIGA
| 1. | 05-0-01 | 2 | 302:208 | 12 | Lider Lublin (7.053) LuqaszK
| 2. | 04-0-02 | 3 | 288:201 | 11 | Airbase Gniezno (5.16) Gregosi
| 3. | 02-0-04 | 0 | 189:201 | 04 | Zelmer Rzeszów (3.8) ironiusz 1!
| 4. | 00-0-06 | 0 | 113:362 | 00 | Spartakus Toruń (7.061) Scorpic1976 1!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PLUSZAKI GDAŃSK mistrzem NASTOLIGI!

BYSTRZYCA LUBLIN wicemistrzem

KS ASTRA KROTOSZYN brązowym medalistą

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


WYNIKI SPOTKAŃ BARAŻOWYCH

Baraże o 1. Nastoligę
2011-03-18 1B1N Albo Baty - Debeściaki Gdańsk 40:35
2011-03-14 1B1N POWER GNIEZNO - Feniks Bydgoszcz 47:40
Baraż o 2. Nastoligę
2011-03-16 1B2N Nieuchwytni Gębarzewo - Start Gniezno 75:15
Baraż o 3. Nastoligę
2011-03-16 1B3N Huragan Poznań - Demogorgon Wrocław 65:25
Baraż o 4. Nastoligę
2011-03-18 1B4N Start Krosno - Chemik Bydgoszcz 19:53

Baraże rewanżowe o 1. Nastoligę
2011-03-21 2B1N Debeściaki Gdańsk - Albo Baty 47:37 (35:40)
2011-03-21 2B1N Feniks Bydgoszcz - POWER GNIEZNO 56:36 (40:47)
Baraż rewanżowy o 2. Nastoligę
2011-03-21 2B2N Start Gniezno - Nieuchwytni Gębarzewo 16:74 (15:75)
Baraż rewanżowy o 3. Nastoligę
2011-03-21 2B3N Demogorgon Wrocław - Huragan Poznań 29:61 (25:65)
Baraż rewanżowy o 4. Nastoligę
2011-03-25 2B4N Chemik Bydgoszcz - Start Krosno 33:15 (53:19)


NASTOL CUP - SEZON 7

Rozstawieni:
Nr 01 = Bystrzyca Lublin
Nr 02 = Pluszaki Gdańsk
Nr 03 = DrinkTeam Dwumiasto
Nr 04 = Górczyn Gorzów Wlkp.
Nr 05 = BP Eldorado Zielona Góra
Nr 06 = Debeściaki Gdańsk
Nr 07 = KS Astra Krotoszyn
Nr 08 = Hornets Gorzów Wlkp.
Nr 09 = Perła Lublin
Nr 10 = Feniks Bydgoszcz
Nr 11 = Start Krosno - uzupełniony z rezerwy
Nr 12 = Bad Boys Gniezno
Nr 13 = OLEK Zielona Góra
Nr 14 = Stupki Gniezno
Nr 15 = Albo Baty
Nr 16 = Start Gniezno

Rozlosowani:
Nr 17 = Chemik Bydgoszcz
Nr 18 = FC Sipma Lublin
Nr 19 = GEAR Gorzów
Nr 20 = CHEMIK POLICE
Nr 21 = Nadol Team
Nr 22 = Demogorgon Wrocław
Nr 23 = Metanol Gdańsk
Nr 24 = Car(L)os Team Gyddanyzc
Nr 25 = POWER GNIEZNO
Nr 26 = Speedway Team Dziewierzewo
Nr 27 = Huragan Poznań
Nr 28 = Baszkiria Ufa
Nr 29 = Cok Team Częstochowa
Nr 30 = Jimi Team Rzeszów
Nr 31 = KS Żużlowiec Toruń - uzupełniony z rezerwy
Nr 32 = Nieuchwytni Gębarzewo

Zestaw par I rundy NASTOL CUP
30-12-2010 32-01 Nieuchwytni Gębarzewo - Bystrzyca Lublin 38:53
30-12-2010 31-02 KS Żużlowiec Toruń - Pluszaki Gdańsk 16:72
30-12-2010 30-03 Jimi Team Rzeszów - DrinkTeam Dwumiasto 57:30
30-12-2010 29-04 Cok Team Częstochowa - Górczyn Gorzów Wlkp. 32:31
30-12-2010 28-05 Baszkiria Ufa - BP Eldorado Zielona Góra 42:36
31-12-2010 27-06 Huragan Poznań - Debeściaki Gdańsk 37:42
30-12-2010 26-07 Speedway Team Dziewierzewo - KS Astra Krotoszyn 16:58
30-12-2010 25-08 POWER GNIEZNO - Hornets Gorzów Wlkp. 42:48
30-12-2010 24-09 Car(L)os Team Gyddanyzc - Perła Lublin 24:46
!Walkower! 23-10 Metanol Gdańsk - Feniks Bydgoszcz 0:40
30-12-2010 22-11 Demogorgon Wrocław - Start Krosno 15:0
30-12-2010 21-12 Nadol Team - Bad Boys Gniezno 0:15
30-12-2010 20-13 CHEMIK POLICE - OLEK Zielona Góra 42:35
30-12-2010 19-14 GEAR Gorzów - Stupki Gniezno 0:23
30-12-2010 18-15 FC Sipma Lublin - Albo Baty 30:56
30-12-2010 17-16 Chemik Bydgoszcz - Start Gniezno 39:22

Zestaw par II rundy NASTOL CUP
20-01-2011 17-01 Chemik Bydgoszcz - Bystrzyca Lublin 0:30
20-01-2011 15-02 Albo Baty - Pluszaki Gdańsk 27:59
20-01-2011 30-14 Jimi Team Rzeszów - Stupki Gniezno 69:21
20-01-2011 29-20 Cok Team Częstochowa - CHEMIK POLICE 46:38
20-01-2011 28-12 Baszkiria Ufa - Bad Boys Gniezno 46:44
!Walkower! 22-06 Demogorgon Wrocław - Debeściaki Gdańsk 40:0
20-01-2011 10-07 Feniks Bydgoszcz - KS Astra Krotoszyn 42:48
20-01-2011 09-08 Perła Lublin - Hornets Gorzów Wlkp. 38:52

Zestaw par III rundy (ćwierćfinały) NASTOL CUP
10-02-2011 08-01 Hornets Gorzów Wlkp. - Bystrzyca Lublin 54:39
10-02-2011 07-02 KS Astra Krotoszyn - Pluszaki Gdańsk 40:44
10-02-2011 30-22 Jimi Team Rzeszów - Demogorgon Wrocław 74:16
10-02-2011 29-28 Cok Team Częstochowa - Baszkiria Ufa 0:38

Półfinały NASTOL CUP
03-03-2011 28-08 Baszkiria Ufa - Hornets Gorzów Wlkp. 36:51
03-03-2011 30-02 Jimi Team Rzeszów - Pluszaki Gdańsk 25:16

FINAŁ NASTOL CUP
17-03-2011 30-08 Jimi Team Rzeszów - Hornets Gorzów Wlkp. 46:39

Jimi Team Rzeszów - Zdobywca N-Cup
Ostatnio zmieniony przez Konrad369 2012-02-11, 16:41, w całości zmieniany 14 razy  
 
 
 
albor



Skąd: Warszawa Kabaty
Wysłany: 2010-08-30, 12:26   ARCHIWUM SEZONU 8 NASTOLIGI

ROZEGRANE KOLEJKI SPOTKAŃ NASTOLIGI SEZONU 8
Kolejno: Data Grupa_Nr_kolejki Gospodarz-Gość WYNIK (1.WYNIK)

KOLEJKA 01
2011-04-11 1N01 Hornets Gorzów Wlkp. - Pluszaki Gdańsk 55:17
2011-04-11 1N01 KS Astra Krotoszyn - Bystrzyca Lublin 61:26
2011-04-19 1N01 Albo Baty - DrinkTeam Dwumiasto 51:35
2011-04-11 1N01 Perła Lublin - Debeściaki Gdańsk 53:40
2011-04-11 2N01 GEAR Gorzów - Bad Boys Gniezno 0:20
2011-04-11 2N01 POWER GNIEZNO - OLEK Zielona Góra 20:30
2011-04-11 2N01 Baszkiria Ufa - Nieuchwytni Gębarzewo 30:63
2011-04-11 2N01 BP Eldorado Zielona Góra - Jimi Team Rzeszów 54:33
2011-04-11 3N01 Start Gniezno - Metanol Gdańsk 70:17
2011-04-11 3N01 Górczyn Gorzów Wlkp. - Huragan Poznań 40:47
2011-04-11 3N01 Lider Lublin - Stupki Gniezno 44:41
2011-04-11 3N01 Stal Janówko - Speedway Team Dziewierzewo 35:55
2011-04-11 4N01 Airbase Gniezno - Demogorgon Wrocław 27:63
2011-04-11 4N01 Start Krosno - Nadol Team 21:11
2011-04-13 4N01 Zaglebie Sosnowiec - Car(L)os Team Gyddanyzc 30:60
2011-04-11 4N01 Spartakus Toruń - Zelmer Rzeszów 34:39
2011-04-12 5N01 Koli Team Gniezno - KS Żużlowiec Toruń 44:30
2011-04-11 5N01 PBNF Bydgoszcz - B.K.S Polonia Bydgoszcz 64:13
2011-04-21 5N01 ANDY Bydgoszcz - Mocny Leszno 43:44

KOLEJKA 02
2011-04-18 1N02 Pluszaki Gdańsk - Albo Baty 18:69
2011-04-18 1N02 Bystrzyca Lublin - Perła Lublin 42:45
2011-04-18 1N02 DrinkTeam Dwumiasto - Hornets Gorzów Wlkp. 50:37
2011-04-18 1N02 Debeściaki Gdańsk - KS Astra Krotoszyn 21:72
2011-04-18 2N02 Bad Boys Gniezno - Baszkiria Ufa 57:33
2011-04-18 2N02 OLEK Zielona Góra - BP Eldorado Zielona Góra 32:58
2011-04-18 2N02 Nieuchwytni Gębarzewo - GEAR Gorzów 53:16
2011-04-18 2N02 Jimi Team Rzeszów - POWER GNIEZNO 32:18
2011-04-18 3N02 Metanol Gdańsk - Lider Lublin 32:40
2011-04-18 3N02 Huragan Poznań - Stal Janówko 70:20
2011-04-18 3N02 Stupki Gniezno - Start Gniezno 31:62
2011-04-18 3N02 Speedway Team Dziewierzewo - Górczyn Gorzów Wlkp. 41:31
2011-04-18 4N02 Demogorgon Wrocław - Zaglebie Sosnowiec 74:16
2011-04-18 4N02 Nadol Team - Spartakus Toruń 16:15
2011-04-18 4N02 Car(L)os Team Gyddanyzc - Airbase Gniezno 53:37
!Walkower! 4N02 Zelmer Rzeszów - Start Krosno 0:40
2011-04-21 5N02 KS Żużlowiec Toruń - PBNF Bydgoszcz 32:58
2011-04-19 5N02 Mocny Leszno - Koli Team Gniezno 27:45
2011-04-18 5N02 B.K.S Polonia Bydgoszcz - ANDY Bydgoszcz 41:46

KOLEJKA 03
2011-04-25 1N03 DrinkTeam Dwumiasto - Pluszaki Gdańsk 72:15
2011-04-25 1N03 Debeściaki Gdańsk - Bystrzyca Lublin 31:59
2011-04-25 1N03 Hornets Gorzów Wlkp. - Albo Baty 31:56
2011-04-25 1N03 KS Astra Krotoszyn - Perła Lublin 71:17
2011-04-25 2N03 Nieuchwytni Gębarzewo - Bad Boys Gniezno 67:23
2011-04-25 2N03 Jimi Team Rzeszów - OLEK Zielona Góra 44:46
2011-04-25 2N03 GEAR Gorzów - Baszkiria Ufa 3:34
2011-04-25 2N03 POWER GNIEZNO - BP Eldorado Zielona Góra 25:14
2011-04-25 3N03 Stupki Gniezno - Metanol Gdańsk 55:30
2011-04-25 3N03 Speedway Team Dziewierzewo - Huragan Poznań 42:48
2011-04-25 3N03 Start Gniezno - Lider Lublin 63:11
2011-04-25 3N03 Górczyn Gorzów Wlkp. - Stal Janówko 37:35
2011-04-25 4N03 Car(L)os Team Gyddanyzc - Demogorgon Wrocław 44:46
!Walkower! 4N03 Zelmer Rzeszów - Walkower ! 0:40
!Walkower! 4N03 Walkower ! - Nadol Team 40:0
2011-04-25 4N03 Airbase Gniezno - Zaglebie Sosnowiec 69:21
2011-04-25 4N03 Start Krosno - Spartakus Toruń 62:30
2011-04-25 5N03 B.K.S Polonia Bydgoszcz - KS Żużlowiec Toruń 30:57
2011-04-25 5N03 Koli Team Gniezno - ANDY Bydgoszcz 46:30
2011-04-26 5N03 PBNF Bydgoszcz - Mocny Leszno 59:0

KOLEJKA 04
2011-05-02 1N04 Pluszaki Gdańsk - DrinkTeam Dwumiasto 17:70 (15:72)
2011-05-02 1N04 Bystrzyca Lublin - Debeściaki Gdańsk 60:33 (59:31)
2011-05-02 1N04 Albo Baty - Hornets Gorzów Wlkp. 47:34 (56:31)
2011-05-02 1N04 Perła Lublin - KS Astra Krotoszyn 26:63 (17:71)
2011-05-02 2N04 Bad Boys Gniezno - Nieuchwytni Gębarzewo 27:63 (23:67)
2011-05-02 2N04 OLEK Zielona Góra - Jimi Team Rzeszów 45:45 (46:44)
2011-05-02 2N04 Baszkiria Ufa - GEAR Gorzów 41:26 (34:3)
2011-05-02 2N04 BP Eldorado Zielona Góra - POWER GNIEZNO 30:10 (14:25)
2011-05-02 3N04 Metanol Gdańsk - Stupki Gniezno 33:52 (30:55)
2011-05-02 3N04 Huragan Poznań - Speedway Team Dziewierzewo 47:43 (48:42)
2011-05-02 3N04 Lider Lublin - Start Gniezno 19:69 (11:63)
2011-05-02 3N04 Stal Janówko - Górczyn Gorzów Wlkp. 32:29 (35:37)
2011-05-02 4N04 Demogorgon Wrocław - Car(L)os Team Gyddanyzc 51:42 (46:44)
!Walkower! 4N04 Nadol Team - Walkower ! 0:40
!Walkower! 4N04 Walkower ! - Zelmer Rzeszów 40:0
2011-05-02 4N04 Zaglebie Sosnowiec - Airbase Gniezno 36:54 (21:69)
2011-05-05 4N04 Spartakus Toruń - Start Krosno 33:57 (30:62)
2011-05-02 5N04 KS Żużlowiec Toruń - Mocny Leszno 33:17
2011-05-02 5N04 Koli Team Gniezno - B.K.S Polonia Bydgoszcz 42:22
2011-05-02 5N04 ANDY Bydgoszcz - PBNF Bydgoszcz 27:65

KOLEJKA 05
2011-05-09 1N05 Albo Baty - Pluszaki Gdańsk 59:13 (69:18)
2011-05-09 1N05 Perła Lublin - Bystrzyca Lublin 40:47 (45:42)
2011-05-09 1N05 Hornets Gorzów Wlkp. - DrinkTeam Dwumiasto 43:32 (37:50)
2011-05-11 1N05 KS Astra Krotoszyn - Debeściaki Gdańsk 72:20 (72:21)
2011-05-09 2N05 Baszkiria Ufa - Bad Boys Gniezno 27:63 (33:57)
2011-05-09 2N05 BP Eldorado Zielona Góra - OLEK Zielona Góra 63:30 (58:32)
2011-05-09 2N05 GEAR Gorzów - Nieuchwytni Gębarzewo 27:12 (16:53)
2011-05-09 2N05 POWER GNIEZNO - Jimi Team Rzeszów 18:43 (18:32)
2011-05-09 3N05 Lider Lublin - Metanol Gdańsk 41:35 (40:32)
2011-05-09 3N05 Stal Janówko - Huragan Poznań 32:58 (20:70)
2011-05-09 3N05 Start Gniezno - Stupki Gniezno 61:26 (62:31)
2011-05-09 3N05 Górczyn Gorzów Wlkp. - Speedway Team Dziewierzewo 31:41 (31:41)
2011-05-10 4N05 Zaglebie Sosnowiec - Demogorgon Wrocław 16:74 (16:74)
!Walkower! 4N05 Spartakus Toruń - Nadol Team 40:0 (15:16)
2011-05-09 4N05 Airbase Gniezno - Car(L)os Team Gyddanyzc 46:44 (37:53)
2011-05-09 4N05 Start Krosno - Zelmer Rzeszów 33:16 (40:0)
2011-05-09 5N05 ANDY Bydgoszcz - KS Żużlowiec Toruń 55:35
2011-05-09 5N05 PBNF Bydgoszcz - Koli Team Gniezno 44:31
2011-05-09 5N05 Mocny Leszno - B.K.S Polonia Bydgoszcz 41:0

KOLEJKA 06
2011-05-16 1N06 Pluszaki Gdańsk - Hornets Gorzów Wlkp. 20:62 (17:55)
2011-05-16 1N06 Bystrzyca Lublin - KS Astra Krotoszyn 38:53 (26:61)
2011-05-16 1N06 DrinkTeam Dwumiasto - Albo Baty 34:58 (35:51)
2011-05-16 1N06 Debeściaki Gdańsk - Perła Lublin 42:51 (40:53)
2011-05-16 2N06 Bad Boys Gniezno - GEAR Gorzów 41:18 (20:0)
2011-05-16 2N06 OLEK Zielona Góra - POWER GNIEZNO 34:24 (30:20)
2011-05-16 2N06 Nieuchwytni Gębarzewo - Baszkiria Ufa 73:17 (63:30)
2011-05-16 2N06 Jimi Team Rzeszów - BP Eldorado Zielona Góra 39:51 (33:54)
2011-05-16 3N06 Metanol Gdańsk - Start Gniezno 21:66 (17:70)
2011-05-16 3N06 Huragan Poznań - Górczyn Gorzów Wlkp. 45:27 (47:40)
2011-05-16 3N06 Stupki Gniezno - Lider Lublin 52:33 (41:44)
2011-05-18 3N06 Speedway Team Dziewierzewo - Stal Janówko 54:21 (55:35)
2011-05-04 4N06 Demogorgon Wrocław - Airbase Gniezno 65:25 (63:27)
2011-05-16 4N06 Nadol Team - Start Krosno 12:20 (11:21)
2011-05-16 4N06 Car(L)os Team Gyddanyzc - Zaglebie Sosnowiec 60:30 (60:30)
2011-05-19 4N06 Zelmer Rzeszów - Spartakus Toruń 55:36 (39:34)
2011-05-18 5N06 KS Żużlowiec Toruń - ANDY Bydgoszcz 36:54 (35:55)
2011-05-16 5N06 Koli Team Gniezno - PBNF Bydgoszcz 36:41 (31:44)
2011-05-16 5N06 B.K.S Polonia Bydgoszcz - Mocny Leszno 0:17 (0:41)

KOLEJKA 07
2011-05-23 1N07 Albo Baty - KS Astra Krotoszyn 37:56
2011-05-23 1N07 DrinkTeam Dwumiasto - Bystrzyca Lublin 18:72
2011-05-23 1N07 Perła Lublin - Hornets Gorzów Wlkp. 47:36
!Walkower! 1N07 Debeściaki Gdańsk - Walkower ! 0:40
!Walkower! 1N07 Walkower ! - Pluszaki Gdańsk 40:0
2011-05-23 2N07 BP Eldorado Zielona Góra - Nieuchwytni Gębarzewo 15:75
2011-05-23 2N07 OLEK Zielona Góra - Bad Boys Gniezno 38:54
2011-05-23 2N07 Baszkiria Ufa - Jimi Team Rzeszów 41:52
2011-05-23 2N07 GEAR Gorzów - POWER GNIEZNO 24:20
2011-05-23 3N07 Huragan Poznań - Start Gniezno 52:38
2011-05-23 3N07 Speedway Team Dziewierzewo - Stupki Gniezno 68:19
2011-05-23 3N07 Stal Janówko - Lider Lublin 46:13
2011-05-23 3N07 Górczyn Gorzów Wlkp. - Metanol Gdańsk 48:22
2011-05-23 4N07 Start Krosno - Demogorgon Wrocław 34:59
2011-06-02 4N07 Zelmer Rzeszów - Car(L)os Team Gyddanyzc 37:39
!Walkower! 4N07 Spartakus Toruń - Walkower ! 0:40
!Walkower! 4N07 Walkower ! - Airbase Gniezno 40:0
2011-05-23 4N07 Nadol Team - Zaglebie Sosnowiec 17:17
2011-05-23 5N07 Mocny Leszno - KS Żużlowiec Toruń 44:31 (17:33)
2011-05-23 5N07 B.K.S Polonia Bydgoszcz - Koli Team Gniezno 0:14 (22:42)
2011-05-23 5N07 PBNF Bydgoszcz - ANDY Bydgoszcz 67:25 (65:27)

KOLEJKA 08
2011-05-30 1N08 KS Astra Krotoszyn - DrinkTeam Dwumiasto 67:23
2011-05-30 1N08 Bystrzyca Lublin - Albo Baty 70:20
2011-06-10 1N08 Hornets Gorzów Wlkp. - Debeściaki Gdańsk 42:45
2011-05-30 1N08 Pluszaki Gdańsk - Perła Lublin 22:63
2011-05-30 2N08 Nieuchwytni Gębarzewo - OLEK Zielona Góra 24:58
2011-05-30 2N08 Bad Boys Gniezno - BP Eldorado Zielona Góra 55:35
2011-05-30 2N08 Jimi Team Rzeszów - GEAR Gorzów 42:24
2011-05-30 2N08 POWER GNIEZNO - Baszkiria Ufa 13:42
2011-05-30 3N08 Start Gniezno - Speedway Team Dziewierzewo 42:48
2011-05-30 3N08 Stupki Gniezno - Huragan Poznań 21:66
2011-05-30 3N08 Lider Lublin - Górczyn Gorzów Wlkp. 12:48
2011-05-30 3N08 Metanol Gdańsk - Stal Janówko 17:56
2011-06-08 4N08 Demogorgon Wrocław - Zelmer Rzeszów 63:0
2011-05-30 4N08 Car(L)os Team Gyddanyzc - Start Krosno 43:47
2011-06-03 4N08 Airbase Gniezno - Nadol Team 32:3
2011-05-30 4N08 Zaglebie Sosnowiec - Spartakus Toruń 34:56
!Walkower! 5N08 KS Żużlowiec Toruń - B.K.S Polonia Bydgoszcz 40:0 (57:30)
2011-05-30 5N08 ANDY Bydgoszcz - Koli Team Gniezno 34:25 (30:46)
2011-05-30 5N08 Mocny Leszno - PBNF Bydgoszcz 20:63 (0:59)

KOLEJKA 09
2011-06-06 1N09 DrinkTeam Dwumiasto - KS Astra Krotoszyn 17:71 (23:67)
2011-06-06 1N09 Albo Baty - Bystrzyca Lublin 46:44 (20:70)
2011-06-17 1N09 Debeściaki Gdańsk - Hornets Gorzów Wlkp. 33:45 (45:42)
2011-06-06 1N09 Perła Lublin - Pluszaki Gdańsk 75:15 (63:22)
2011-06-06 2N09 OLEK Zielona Góra - Nieuchwytni Gębarzewo 17:73 (58:24)
2011-06-06 2N09 BP Eldorado Zielona Góra - Bad Boys Gniezno 38:52 (35:55)
2011-06-06 2N09 GEAR Gorzów - Jimi Team Rzeszów 20:40 (24:42)
2011-06-06 2N09 Baszkiria Ufa - POWER GNIEZNO 35:13 (42:13)
2011-06-06 3N09 Speedway Team Dziewierzewo - Start Gniezno 48:42 (48:42)
2011-06-06 3N09 Huragan Poznań - Stupki Gniezno 45:42 (66:21)
2011-06-06 3N09 Górczyn Gorzów Wlkp. - Lider Lublin 63:9 (48:12)
2011-06-06 3N09 Stal Janówko - Metanol Gdańsk 54:19 (56:17)
2011-06-06 4N09 Zelmer Rzeszów - Demogorgon Wrocław 13:64 (0:63)
2011-06-06 4N09 Start Krosno - Car(L)os Team Gyddanyzc 52:41 (47:43)
2011-06-06 4N09 Nadol Team - Airbase Gniezno 17:19 (3:32)
2011-06-06 4N09 Spartakus Toruń - Zaglebie Sosnowiec 40:51 (56:34)
2011-06-06 5N09 PBNF Bydgoszcz - KS Żużlowiec Toruń 64:28 (58:32)
2011-06-06 5N09 Koli Team Gniezno - Mocny Leszno 33:28 (45:27)
2011-06-06 5N09 ANDY Bydgoszcz - B.K.S Polonia Bydgoszcz 27:0 (46:41)

KOLEJKA 10
2011-06-13 1N10 KS Astra Krotoszyn - Albo Baty 58:35 (56:37)
2011-06-13 1N10 Bystrzyca Lublin - DrinkTeam Dwumiasto 66:21 (72:18)
2011-06-13 1N10 Hornets Gorzów Wlkp. - Perła Lublin 39:46 (36:47)
2011-06-02 1N10 Pluszaki Gdańsk - Debeściaki Gdańsk 21:66
2011-06-13 2N10 Nieuchwytni Gębarzewo - BP Eldorado Zielona Góra 71:18 (75:15)
2011-06-13 2N10 Bad Boys Gniezno - OLEK Zielona Góra 59:31 (54:38)
2011-06-13 2N10 Jimi Team Rzeszów - Baszkiria Ufa 57:35 (52:41)
2011-06-13 2N10 POWER GNIEZNO - GEAR Gorzów 7:31 (20:24)
2011-06-13 3N10 Start Gniezno - Huragan Poznań 41:49 (38:52)
2011-06-13 3N10 Stupki Gniezno - Speedway Team Dziewierzewo 25:62 (19:68)
2011-06-13 3N10 Lider Lublin - Stal Janówko 10:51 (13:46)
2011-06-13 3N10 Metanol Gdańsk - Górczyn Gorzów Wlkp. 22:48 (22:48)
2011-06-13 4N10 Demogorgon Wrocław - Start Krosno 59:31 (59:34)
2011-06-13 4N10 Car(L)os Team Gyddanyzc - Zelmer Rzeszów 43:17 (39:37)
2011-06-13 4N10 Airbase Gniezno - Spartakus Toruń 69:21
2011-06-16 4N10 Zaglebie Sosnowiec - Nadol Team 18:8 (17:17)
2011-06-13 5N10 KS Żużlowiec Toruń - Koli Team Gniezno 29:30 (30:44)
!Walkower! 5N10 B.K.S Polonia Bydgoszcz - PBNF Bydgoszcz 0:40 (13:64)
2011-06-13 5N10 Mocny Leszno - ANDY Bydgoszcz 21:57 (44:43)


OSTATECZNE TABELE WSZYSTKICH NASTOLIG SEZONU 8
Kolejno: miejsce | w-r-p | b | mpz:mps | pkt | SM-team (liga.gr) SM-user

1. NASTOLIGA
| 1. | 10-0-00 | 5 | 644:260 | 25 | KS Astra Krotoszyn (3.4) Przemolo (b)
| 2. | 07-0-03 | 3 | 478:393 | 17 | Albo Baty (1.2) albor (a)
| 3. | 06-0-04 | 4 | 524:368 | 16 | Bystrzyca Lublin (2.3) adam_1955 (b)
| 4. | 03-0-07 | 2 | 372:497 | 08 | DrinkTeam Dwumiasto (1.1) Kmic (a)
----------------------------------------------------------------------------------
| 5. | 07-0-03 | 3 | 463:417 | 17 | Perła Lublin (5.13) Aśka1989 (b)
| 6. | 04-0-06 | 2 | 424:393 | 10 | Hornets Gorzów Wlkp. (4.11) Koziu87 (a)
| 7. | 02-0-08 | 0 | 331:515 | 04 | Debeściaki Gdańsk (2.2) Manius_gks (b) 1!
| 8. | 00-0-10 | 0 | 158:631 | 00 | Pluszaki Gdańsk (5.03) Pluszaczek (a) 1!

2. NASTOLIGA
| 1. | 08-0-02 | 5 | 574:248 | 21 | Nieuchwytni Gębarzewo (7.076) Pawelek (a)
| 2. | 08-0-02 | 4 | 451:350 | 20 | Bad Boys Gniezno (3.3) Kolos (a)
| 3. | 05-0-05 | 3 | 376:422 | 13 | BP Eldorado Zielona Góra (XL) Timon (b)
| 4. | 04-1-05 | 2 | 361:464 | 11 | OLEK Zielona Góra (4.12) Olek-66 (b)
----------------------------------------------------------------------------------
| 5. | 06-1-03 | 3 | 427:352 | 16 | Jimi Team Rzeszów (6.60) Thunderkiss (b)
| 6. | 04-0-06 | 2 | 335:420 | 10 | Baszkiria Ufa (4.06) Baszkiria (a)
| 7. | 03-0-07 | 1 | 189:310 | 07 | GEAR Gorzów (3.8) KRON (a) 1!
| 8. | 01-0-09 | 0 | 168:315 | 02 | POWER GNIEZNO (6.24) Hyziu84 (b)

3. NASTOLIGA
| 1. | 10-0-00 | 5 | 527:346 | 25 | Huragan Poznań (1.2) Pjetr (b)
| 2. | 08-0-02 | 4 | 502:341 | 20 | Speedway Team Dziewierzewo (5.01) Krystek (b)
| 3. | 06-0-04 | 3 | 554:322 | 15 | Start Gniezno (6.01) Baju (a)
| 4. | 03-0-07 | 2 | 364:504 | 08 | Stupki Gniezno (5.11) Einstein (a)
----------------------------------------------------------------------------------
| 5. | 05-0-05 | 3 | 382:362 | 13 | Stal Janówko (5.13) malin017 (b)
| 6. | 05-0-05 | 2 | 402:306 | 12 | Górczyn Gorzów Wlkp. (3.6) kuba263 (b)
| 7. | 03-0-07 | 1 | 232:500 | 07 | Lider Lublin (6.58) LuqaszK (a)
| 8. | 00-0-10 | 0 | 248:530 | 00 | Metanol Gdańsk (5.17) sanch3z (a)

4. NASTOLIGA
| 1. | 10-0-00 | 5 | 618:248 | 25 | Demogorgon Wrocław (4.08) Asteck666 (a)
| 2. | 08-0-02 | 4 | 397:304 | 20 | Start Krosno (5.01) Shergar (b)
| 3. | 05-0-05 | 3 | 469:393 | 13 | Car(L)os Team Gyddanyzc (5.32) CarLos_Wallace (a)
| 4. | 02-0-08 | 1 | 177:432 | 05 | Zelmer Rzeszów (3.8) ironiusz (b) 4!
----------------------------------------------------------------------------------
| 5. | 06-0-04 | 2 | 378:363 | 14 | Airbase Gniezno (4.03) Gregosi (a) 1!
| 6. | 02-0-08 | 2 | 305:423 | 06 | Spartakus Toruń (6.04) Scorpic1976 (b) 1!
| 7. | 02-1-07 | 1 | 269:512 | 06 | Zaglebie Sosnowiec (7.046) Axel (a)
| 8. | 01-1-08 | 0 | 084:262 | 03 | Nadol Team (2.4) Nadol (b) 3!

5. NASTOLIGA
| 1. | 10-0-00 | 5 | 565:212 | 25 | PBNF Bydgoszcz (6.41) Kabat
| 2. | 07-0-03 | 4 | 346:285 | 18 | Koli Team Gniezno (5.18) Koli
| 3. | 06-0-04 | 3 | 398:380 | 15 | ANDY Bydgoszcz (7.013) Andy.bdg
| 4. | 04-0-06 | 1 | 259:364 | 09 | Mocny Leszno (7.067) Mocny 1!
| 5. | 03-0-07 | 2 | 351:396 | 08 | KS Żużlowiec Toruń (6.63) Hermes
| 6. | 00-0-10 | 0 | 106:388 | 00 | B.K.S Polonia Bydgoszcz (6.01) Druid 6!


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KS ASTRA KROTOSZYN mistrzem NASTOLIGI!

ALBO BATY wicemistrzem

BYSTRZYCA LUBLIN brązowym medalistą

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


SPOTKANIA BARAŻOWE NASTOLIGI SEZONU 8

Baraże o 1. Nastoligę
2011-06-27 1B1N Bad Boys Gniezno - Hornets Gorzów Wlkp. 53:37
2011-06-27 1B1N Huragan Poznań - BP Eldorado Zielona Góra 58:29
Baraż o 2. Nastoligę
2011-06-29 1B2N Start Gniezno - Baszkiria Ufa 65:25
Baraż o 3. Nastoligę
2011-06-27 1B3N Car(L)os Team Gyddanyzc - Górczyn Gorzów Wlkp. 34:40
Baraż o 4. Nastoligę
2011-06-28 1B4N ANDY Bydgoszcz - Spartakus Toruń 72:16

Baraże rewanżowe o 1. Nastoligę
2011-07-04 2B1N Hornets Gorzów Wlkp. - Bad Boys Gniezno 33:57 (37:53)
2011-07-06 2B1N BP Eldorado Zielona Góra - Huragan Poznań 35:55 (29:58)
Baraż rewanżowy o 2. Nastoligę
2011-07-04 2B2N Baszkiria Ufa - Start Gniezno 28:62 (25:65)
Baraż rewanżowy o 3. Nastoligę
2011-07-04 2B3N Górczyn Gorzów Wlkp. - Car(L)os Team Gyddanyzc 42:30 (40:34)
Baraż rewanżowy o 4. Nastoligę
2011-07-04 2B4N Spartakus Toruń - ANDY Bydgoszcz 20:67 (16:72)


NASTOL CUP - SEZON 8

Zestaw par I rundy NASTOL CUP
14-04-2011 32-01 Demogorgon Wrocław - Pluszaki Gdańsk 56:4
14-04-2011 31-02 KS Żużlowiec Toruń - Bystrzyca Lublin 30:62
14-04-2011 30-03 Start Krosno - KS Astra Krotoszyn 15:75
14-04-2011 29-04 Start Gniezno - Hornets Gorzów Wlkp. 52:35
14-04-2011 28-05 Górczyn Gorzów Wlkp. - DrinkTeam Dwumiasto 0:38
14-04-2011 27-06 Airbase Gniezno - Debeściaki Gdańsk 31:56
14-04-2011 26-07 Zelmer Rzeszów - Perła Lublin 0:42
14-04-2011 25-08 Car(L)os Team Gyddanyzc - Albo Baty 32:60
14-04-2011 24-09 Spartakus Toruń - Bad Boys Gniezno 16:75
14-04-2011 23-10 Huragan Poznań - OLEK Zielona Góra 66:24
14-04-2011 22-11 Speedway Team Dziewierzewo - POWER GNIEZNO 26:26
14-04-2011 21-12 Nadol Team - GEAR Gorzów 0:0
14-04-2011 20-13 Lider Lublin - Nieuchwytni Gębarzewo 9:72
14-04-2011 19-14 Zaglebie Sosnowiec - Jimi Team Rzeszów 16:73
14-04-2011 18-15 Stal Janówko - BP Eldorado Zielona Góra 0:0
14-04-2011 17-16 Metanol Gdańsk - Baszkiria Ufa 33:54

Zestaw par II rundy NASTOL CUP
05-05-2011 32-16 Demogorgon Wrocław - Baszkiria Ufa 47:46
05-05-2011 15-02 BP Eldorado Zielona Góra - Bystrzyca Lublin 41:46
05-05-2011 14-03 Jimi Team Rzeszów - KS Astra Krotoszyn 24:66
05-05-2011 29-13 Start Gniezno - Nieuchwytni Gębarzewo 24:66
05-05-2011 12-05 GEAR Gorzów - DrinkTeam Dwumiasto 0:20
05-05-2011 11-06 POWER GNIEZNO - Debeściaki Gdańsk 21:23
03-05-2011 23-07 Huragan Poznań - Perła Lublin 56:36
04-05-2011 09-08 Bad Boys Gniezno - Albo Baty 52:40

Zestaw par III rundy (ćwierćfinały) NASTOL CUP
26-05-2011 32-09 Demogorgon Wrocław - Bad Boys Gniezno 26:64
26-05-2011 23-02 Huragan Poznań - Bystrzyca Lublin 0:15
26-05-2011 06-03 Debeściaki Gdańsk - KS Astra Krotoszyn 11:49
26-05-2011 13-05 Nieuchwytni Gębarzewo - DrinkTeam Dwumiasto 74:16

Półfinały NASTOL CUP
16-06-2011 09-13 Bad Boys Gniezno - Nieuchwytni Gębarzewo 22:68
17-06-2011 02-03 Bystrzyca Lublin - KS Astra Krotoszyn 44:46

FINAŁ NASTOL CUP
27-06-2011 13-03 Nieuchwytni Gębarzewo - KS Astra Krotoszyn 58:34

Nieuchwytni Gębarzewo - Zdobywca N-Cup
KS Astra Krotoszyn - Finalista N-Cup
Ostatnio zmieniony przez Konrad369 2012-02-11, 16:42, w całości zmieniany 8 razy  
 
 
 
albor



Skąd: Warszawa Kabaty
Wysłany: 2010-08-30, 12:26   ARCHIWUM SEZONU 9 NASTOLIGI

ROZEGRANE KOLEJKI SPOTKAŃ NASTOLIGI SEZONU 9
Kolejno: Data Grupa_Nr_kolejki Gospodarz-Gość WYNIK (1.WYNIK)

KOLEJKA 01
2011-07-29 1N01 Perła Lublin - Albo Baty 39:24
2011-07-25 1N01 DrinkTeam Dwumiasto - Bystrzyca Lublin 42:48
2011-07-25 1N01 OLEK Zielona Góra - Nieuchwytni Gębarzewo 29:34
2011-07-25 1N01 Huragan Poznań - Bad Boys Gniezno 33:57
2011-07-25 2N01 Demogorgon Wrocław - Jimi Team Rzeszów 53:37
2011-07-25 2N01 Start Gniezno - Speedway Team Dziewierzewo 49:21
2011-07-25 2N01 Start Krosno - Hornets Gorzów Wlkp. 38:33
2011-07-25 2N01 Stupki Gniezno - Debeściaki Gdańsk 24:48
2011-07-25 3N01 Car(L)os Team Gyddanyzc - PBNF Bydgoszcz 42:48
2011-07-25 3N01 Baszkiria Ufa - Pluszaki Gdańsk 38:23
2011-07-25 3N01 Metanol Gdańsk - Airbase Gniezno 17:38
2011-07-25 3N01 ANDY Bydgoszcz - Koli Team Gniezno 20:10
2011-07-25 4N01 Start Gniezno. - Spartakus Toruń 26:65
!Walkower! 4N01 Ostrowiec Świętokrzyski (DEL) - Zaglebie Sosnowiec (BOT) 0:40
2011-08-03 4N01 KS Żużlowiec Toruń - Paulos Bydgoszcz 21:62
!Walkower! 4N01 AniołyŚmierci (DEL) - FC Demolka 0:40

KOLEJKA 02
2011-08-01 1N02 Albo Baty - OLEK Zielona Góra 32:33
2011-08-01 1N02 Bystrzyca Lublin - Huragan Poznań 64:26
2011-08-01 1N02 Nieuchwytni Gębarzewo - Perła Lublin 52:29
2011-08-01 1N02 Bad Boys Gniezno - DrinkTeam Dwumiasto 46:44
2011-08-01 2N02 Jimi Team Rzeszów - Start Krosno 43:47
2011-08-01 2N02 Speedway Team Dziewierzewo - Stupki Gniezno 57:14
2011-08-01 2N02 Hornets Gorzów Wlkp. - Demogorgon Wrocław 35:40
2011-08-01 2N02 Debeściaki Gdańsk - Start Gniezno 42:46
2011-08-01 3N02 PBNF Bydgoszcz - Metanol Gdańsk 42:0
2011-08-01 3N02 Pluszaki Gdańsk - ANDY Bydgoszcz 33:43
2011-08-01 3N02 Airbase Gniezno - Car(L)os Team Gyddanyzc 49:41
2011-08-01 3N02 Koli Team Gniezno - Baszkiria Ufa 18:39
2011-08-01 4N02 Spartakus Toruń - KS Żużlowiec Toruń 57:32
!Walkower! 4N02 Zaglebie Sosnowiec (BOT) - AniołyŚmierci (DEL) 40:0
2011-08-01 4N02 Paulos Bydgoszcz - Start Gniezno. 60:29
!Walkower! 4N02 FC Demolka - Ostrowiec Świętokrzyski (DEL) 40:0

KOLEJKA 03
2011-08-08 1N03 Nieuchwytni Gębarzewo - Albo Baty 47:30
2011-08-08 1N03 Bad Boys Gniezno - Bystrzyca Lublin 41:49
2011-08-08 1N03 Perła Lublin - OLEK Zielona Góra 53:40
2011-08-08 1N03 DrinkTeam Dwumiasto - Huragan Poznań 66:24
2011-08-08 2N03 Hornets Gorzów Wlkp. - Jimi Team Rzeszów 33:41
2011-08-08 2N03 Debeściaki Gdańsk - Speedway Team Dziewierzewo 45:42
2011-08-08 2N03 Demogorgon Wrocław - Start Krosno 43:44
2011-08-10 2N03 Start Gniezno - Stupki Gniezno 40:19
2011-08-08 3N03 Airbase Gniezno - PBNF Bydgoszcz 46:41
2011-08-11 3N03 Koli Team Gniezno - Pluszaki Gdańsk 5:0
2011-08-08 3N03 Car(L)os Team Gyddanyzc - Metanol Gdańsk 41:0
2011-08-08 3N03 Baszkiria Ufa - ANDY Bydgoszcz 56:26
2011-08-08 4N03 Paulos Bydgoszcz - Spartakus Toruń 67:24
2011-08-08 4N03 FC Demolka - Zaglebie Sosnowiec (BOT) 26:25
2011-08-08 4N03 Start Gniezno. - KS Żużlowiec Toruń 43:47
!Walkower! 4N02 Walkower ! - AniołyŚmierci (DEL) 40:0
!Walkower! 4N02 Ostrowiec Świętokrzyski (DEL) - Walkower ! 0:40

KOLEJKA 04
2011-08-16 1N04 Albo Baty - Nieuchwytni Gębarzewo 25:38 (30:47)
2011-08-15 1N04 Bystrzyca Lublin - Bad Boys Gniezno 56:34 (49:41)
2011-08-15 1N04 OLEK Zielona Góra - Perła Lublin 47:43 (40:53)
2011-08-15 1N04 Huragan Poznań - DrinkTeam Dwumiasto 26:64 (24:66)
2011-08-15 2N04 Jimi Team Rzeszów - Hornets Gorzów Wlkp. 33:39 (41:33)
2011-08-15 2N04 Speedway Team Dziewierzewo - Debeściaki Gdańsk 46:47 (42:45)
2011-08-15 2N04 Start Krosno - Demogorgon Wrocław 41:40 (44:43)
2011-08-15 2N04 Stupki Gniezno - Start Gniezno 23:50 (19:40)
2011-08-15 3N04 PBNF Bydgoszcz - Airbase Gniezno 41:37 (41:46)
2011-08-15 3N04 Pluszaki Gdańsk - Koli Team Gniezno 4:20 (0:5)
2011-08-15 3N04 Metanol Gdańsk - Car(L)os Team Gyddanyzc 30:43 (0:41)
2011-08-15 3N04 ANDY Bydgoszcz - Baszkiria Ufa 28:54 (26:56)
2011-08-18 4N04 Spartakus Toruń - Paulos Bydgoszcz 25:65 (24:67)
!Walkower! 4N04 Zaglebie Sosnowiec (BOT) - FC Demolka 0:40 (25:26)
2011-08-15 4N04 KS Żużlowiec Toruń - Start Gniezno. 57:33 (47:43)
!Walkower! 4N04 AniołyŚmierci (DEL) - Walkower ! 0:40 (0:40)
!Walkower! 4N04 Walkower ! - Ostrowiec Świętokrzyski (DEL) 40:0 (40:0)

KOLEJKA 05
2011-08-22 1N05 OLEK Zielona Góra - Albo Baty 43:38 (33:32)
2011-08-22 1N05 Huragan Poznań - Bystrzyca Lublin 23:67 (26:64)
2011-08-22 1N05 Perła Lublin - Nieuchwytni Gębarzewo 44:40 (29:52)
2011-08-22 1N05 DrinkTeam Dwumiasto - Bad Boys Gniezno 41:49 (44:46)
2011-08-22 2N05 Start Krosno - Jimi Team Rzeszów 49:41 (47:43)
2011-08-22 2N05 Stupki Gniezno - Speedway Team Dziewierzewo 30:55 (14:57)
2011-08-22 2N05 Demogorgon Wrocław - Hornets Gorzów Wlkp. 32:38 (40:35)
2011-08-22 2N05 Start Gniezno - Debeściaki Gdańsk 55:35 (46:42)
2011-08-25 3N05 Metanol Gdańsk - PBNF Bydgoszcz 23:49 (0:42)
2011-08-22 3N05 ANDY Bydgoszcz - Pluszaki Gdańsk 37:11 (43:33)
2011-08-22 3N05 Car(L)os Team Gyddanyzc - Airbase Gniezno 41:46 (41:49)
2011-08-22 3N05 Baszkiria Ufa - Koli Team Gniezno 29:26 (39:18)
2011-08-11 4N05 KS Żużlowiec Toruń - Spartakus Toruń 45:45 (32:57)
!Walkower! 4N05 AniołyŚmierci (DEL) - Zaglebie Sosnowiec (BOT) 0:40 (0:40)
2011-08-22 4N05 Start Gniezno. - Paulos Bydgoszcz 17:73 (29:60)
!Walkower! 4N05 Ostrowiec Świętokrzyski (DEL) - FC Demolka 0:40 (0:40)

KOLEJKA 06
2011-08-29 1N06 Albo Baty - Perła Lublin 1:37 (24:39)
2011-08-29 1N06 Bystrzyca Lublin - DrinkTeam Dwumiasto 66:24 (48:42)
2011-08-29 1N06 Nieuchwytni Gębarzewo - OLEK Zielona Góra 52:35 (34:29)
2011-08-29 1N06 Bad Boys Gniezno - Huragan Poznań 70:20 (57:33)
2011-08-29 2N06 Jimi Team Rzeszów - Demogorgon Wrocław 41:46 (37:53)
2011-09-01 2N06 Speedway Team Dziewierzewo - Start Gniezno 49:39 (21:49)
2011-08-29 2N06 Hornets Gorzów Wlkp. - Start Krosno 30:42 (33:38)
2011-09-05 2N06 Debeściaki Gdańsk - Stupki Gniezno 62:25 (48:24)
2011-08-29 3N06 PBNF Bydgoszcz - Car(L)os Team Gyddanyzc 54:39 (48:42)
2011-08-29 3N06 Pluszaki Gdańsk - Baszkiria Ufa 1:45 (23:38)
2011-08-29 3N06 Airbase Gniezno - Metanol Gdańsk 52:18 (38:17)
2011-08-29 3N06 Koli Team Gniezno - ANDY Bydgoszcz 32:33 (10:20)
2011-08-29 4N06 Spartakus Toruń - Start Gniezno. 64:28 (65:26)
!Walkower! 4N06 Zaglebie Sosnowiec (BOT) - Ostrowiec Świętokrzyski (DEL) 40:0 (40:0)
2011-08-29 4N06 Paulos Bydgoszcz - KS Żużlowiec Toruń 70:20 (62:21)
!Walkower! 4N06 FC Demolka - AniołyŚmierci (DEL) 40:0 (40:0)

KOLEJKA 07
2011-09-05 1N07 Nieuchwytni Gębarzewo - Bystrzyca Lublin 32:44
2011-09-05 1N07 Perła Lublin - Bad Boys Gniezno 43:47
2011-09-05 1N07 DrinkTeam Dwumiasto - OLEK Zielona Góra 53:34
2011-09-05 1N07 Huragan Poznań - Albo Baty 21:57
2011-09-05 2N07 Start Gniezno - Start Krosno 49:41
2011-09-13 2N07 Speedway Team Dziewierzewo - Demogorgon Wrocław 45:45
2011-09-22 2N07 Hornets Gorzów Wlkp. - Debeściaki Gdańsk 31:45
2011-09-07 2N07 Jimi Team Rzeszów - Stupki Gniezno 50:23
!Walkower! 3N07 Airbase Gniezno - Baszkiria Ufa 0:40
2011-09-05 3N07 PBNF Bydgoszcz - ANDY Bydgoszcz 59:33
2011-09-05 3N07 Koli Team Gniezno - Car(L)os Team Gyddanyzc 7:29
2011-09-13 3N07 Pluszaki Gdańsk - Metanol Gdańsk 0:9
2011-09-13 4N07 FC Demolka - Paulos Bydgoszcz 14:74
!Walkower! 4N07 Zaglebie Sosnowiec (BOT) - Spartakus Toruń 0:40
!Walkower! 4N07 AniołyŚmierci (DEL) - KS Żużlowiec Toruń 0:40
!Walkower! 4N07 Ostrowiec Świętokrzyski (DEL) - Start Gniezno. 0:40

KOLEJKA 08
2011-09-12 1N08 Bystrzyca Lublin - Perła Lublin 69:23
2011-09-12 1N08 Bad Boys Gniezno - Nieuchwytni Gębarzewo 35:42
2011-09-12 1N08 OLEK Zielona Góra - Huragan Poznań 61:24
2011-09-12 1N08 Albo Baty - DrinkTeam Dwumiasto 38:50
2011-09-12 2N08 Start Krosno - Speedway Team Dziewierzewo 54:33
2011-09-12 2N08 Demogorgon Wrocław - Start Gniezno 35:52
2011-09-16 2N08 Debeściaki Gdańsk - Jimi Team Rzeszów 38:25
2011-09-15 2N08 Stupki Gniezno - Hornets Gorzów Wlkp. 10:49
2011-09-12 3N08 Baszkiria Ufa - PBNF Bydgoszcz 7:28
2011-09-12 3N08 ANDY Bydgoszcz - Airbase Gniezno 44:13
2011-09-12 3N08 Car(L)os Team Gyddanyzc - Pluszaki Gdańsk 36:10
2011-09-12 3N08 Metanol Gdańsk - Koli Team Gniezno 17:30
!Walkower! 4N08 Paulos Bydgoszcz - Zaglebie Sosnowiec (BOT) 40:0
2011-09-12 4N08 Spartakus Toruń - FC Demolka 64:28
!Walkower! 4N08 KS Żużlowiec Toruń - Ostrowiec Świętokrzyski (DEL) 40:0
!Walkower! 4N08 Start Gniezno. - AniołyŚmierci (DEL) 40:0

KOLEJKA 09
2011-09-19 1N09 Perła Lublin - Bystrzyca Lublin 44:49 (23:69)
2011-09-21 1N09 Nieuchwytni Gębarzewo - Bad Boys Gniezno 50:37 (42:35)
2011-09-19 1N09 Huragan Poznań - OLEK Zielona Góra 33:57 (24:61)
2011-09-19 1N09 DrinkTeam Dwumiasto - Albo Baty 43:29 (50:38)
2011-09-19 2N09 Speedway Team Dziewierzewo - Start Krosno 36:51 (33:54)
2011-09-19 2N09 Start Gniezno - Demogorgon Wrocław 55:37 (52:35)
2011-09-19 2N09 Jimi Team Rzeszów - Debeściaki Gdańsk 17:42 (25:38)
2011-09-19 2N09 Hornets Gorzów Wlkp. - Stupki Gniezno 56:14 (49:10)
2011-09-19 3N09 PBNF Bydgoszcz - Baszkiria Ufa 36:43 (28:7)
2011-09-19 3N09 Airbase Gniezno - ANDY Bydgoszcz 43:39 (13:44)
2011-09-19 3N09 Pluszaki Gdańsk - Car(L)os Team Gyddanyzc 16:32 (10:36)
2011-09-19 3N09 Koli Team Gniezno - Metanol Gdańsk 33:8 (30:17)
!Walkower! 4N09 Zaglebie Sosnowiec (BOT) - Paulos Bydgoszcz 0:40 (0:40)
2011-09-19 4N09 FC Demolka - Spartakus Toruń 26:59 (28:64)
!Walkower! 4N09 Ostrowiec Świętokrzyski (DEL) - KS Żużlowiec Toruń 0:40 (0:40)
!Walkower! 4N09 AniołyŚmierci (DEL) - Start Gniezno. 0:40 (0:40)

KOLEJKA 10
2011-09-26 1N10 Bystrzyca Lublin - Nieuchwytni Gębarzewo 46:35 (44:32)
2011-09-26 1N10 Bad Boys Gniezno - Perła Lublin 51:39 (47:43)
2011-09-26 1N10 OLEK Zielona Góra - DrinkTeam Dwumiasto 39:48 (34:53)
2011-09-26 1N10 Albo Baty - Huragan Poznań 48:29 (57:21)
2011-09-26 2N10 Start Krosno - Start Gniezno 46:41 (41:49)
2011-09-26 2N10 Demogorgon Wrocław - Speedway Team Dziewierzewo 31:54 (45:45)
2011-09-26 2N10 Debeściaki Gdańsk - Hornets Gorzów Wlkp. 45:30 (45:31)
2011-09-26 2N10 Stupki Gniezno - Jimi Team Rzeszów 22:19 (23:50)
2011-09-26 3N10 Baszkiria Ufa - Airbase Gniezno 42:31 (40:0)
2011-09-26 3N10 ANDY Bydgoszcz - PBNF Bydgoszcz 45:48 (33:59)
2011-09-26 3N10 Car(L)os Team Gyddanyzc - Koli Team Gniezno 30:5 (29:7)
2011-09-27 3N10 Metanol Gdańsk - Pluszaki Gdańsk 17:14 (9:0)
2011-09-26 4N10 Paulos Bydgoszcz - FC Demolka 58:3 (74:14)
!Walkower! 4N10 Spartakus Toruń - Zaglebie Sosnowiec (BOT) 40:0 (40:0)
!Walkower! 4N10 KS Żużlowiec Toruń - AniołyŚmierci (DEL) 40:0 (40:0)
!Walkower! 4N10 Start Gniezno. - Ostrowiec Świętokrzyski (DEL) 40:0 (40:0)

OSTATECZNE TABELE WSZYSTKICH NASTOLIG SEZONU 9
Kolejno: miejsce | w-r-p | b | mpz:mps | pkt | SM-team (liga.gr) SM-user

1. NASTOLIGA
| 1. | 10-0-00 | 5 | 558:324 | 25 | Bystrzyca Lublin (3.8) adam_1955
| 2. | 07-0-03 | 4 | 422:354 | 18 | Nieuchwytni Gębarzewo (6.01) Pawelek
| 3. | 06-0-04 | 3 | 467:417 | 15 | Bad Boys Gniezno (4.15) Kolos
| 4. | 04-0-06 | 2 | 394:420 | 10 | Perła Lublin (5.13) Aśka1989
----------------------------------------------------------------------------------
| 5. | 06-0-04 | 3 | 475:399 | 15 | DrinkTeam Dwumiasto (1.1) Kmic
| 6. | 05-0-05 | 2 | 418:410 | 12 | OLEK Zielona Góra (4.12) Olek-66
| 7. | 02-0-08 | 1 | 322:380 | 05 | Albo Baty (2.4) albor
| 8. | 00-0-10 | 0 | 259:611 | 00 | Huragan Poznań (1.2) Pjetr

2. NASTOLIGA
| 1. | 09-0-01 | 4 | 453:389 | 22 | Start Krosno (5.01) Shergar
| 2. | 08-0-02 | 5 | 476:348 | 21 | Start Gniezno (5.07) Baju
| 3. | 04-1-05 | 2 | 438:405 | 11 | Speedway Team Dziewierzewo (5.01) Krystek
| 4. | 03-1-06 | 1 | 402:442 | 08 | Demogorgon Wrocław (5.16) Asteck666
----------------------------------------------------------------------------------
| 5. | 08-0-02 | 4 | 449:341 | 20 | Debeściaki Gdańsk (2.2) Manius_gks
| 6. | 04-0-06 | 2 | 374:340 | 10 | Hornets Gorzów Wlkp. (3.8) Koziu87
| 7. | 02-0-08 | 2 | 347:392 | 06 | Jimi Team Rzeszów (6.60) Thunderkiss
| 8. | 01-0-09 | 0 | 204:486 | 02 | Stupki Gniezno (4.08) Einstein

3. NASTOLIGA
| 1. | 09-0-01 | 4 | 393:217 | 22 | Baszkiria Ufa (4.06) Baszkiria
| 2. | 08-0-02 | 4 | 446:315 | 20 | PBNF Bydgoszcz (6.41) Kabat
| 3. | 06-0-04 | 3 | 355:364 | 15 | Airbase Gniezno (4.03) Gregosi
| 4. | 05-0-05 | 3 | 348:359 | 13 | ANDY Bydgoszcz (6.22) Andy.bdg
----------------------------------------------------------------------------------
| 5. | 06-0-04 | 3 | 374:265 | 15 | Car(L)os Team Gyddanyzc (4.09) CarLos_Wallace
| 6. | 04-0-06 | 2 | 186:209 | 10 | Koli Team Gniezno (4.04) Koli
| 7. | 02-0-08 | 1 | 139:342 | 05 | Metanol Gdańsk (4.11) sanch3z
| 8. | 00-0-10 | 0 | 112:282 | 00 | Pluszaki Gdańsk (5.03) Pluszaczek

4. NASTOLIGA
| 1. | 10-0-00 | 5 | 609:153 | 25 | Paulos Bydgoszcz (7.081) Paulos
| 2. | 07-1-02 | 4 | 483:317 | 19 | Spartakus Toruń (6.04) Scorpic1976
| 3. | 06-0-04 | 3 | 297:280 | 15 | FC Demolka (8.066) Lato
| 4. | 04-0-06 | 2 | 185:226 | 10 | Zaglebie Sosnowiec (BOT) (6.46) Axel
----------------------------------------------------------------------------------
| 5. | 06-1-03 | 3 | 382:310 | 16 | KS Żużlowiec Toruń (6.63) Hermes
| 6. | 04-0-06 | 2 | 336:366 | 10 | Start Gniezno. (7.006) Filip1996
| 7. | 00-0-10 | 0 | 000:400 | 00 | Ostrowiec Świętokrzyski (DEL) (8.033) Dawid21
| 7. | 00-0-10 | 0 | 000:400 | 00 | AniołyŚmierci (DEL) (7.060) Leopold7

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
BYSTRZYCA LUBLIN mistrzem NASTOLIGI!

NIEUCHWYTNI GĘBARZEWO wicemistrzem

BAD BOYS GNIEZNO brązowym medalistą

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NASTOL CUP - SEZON 9

Zestaw par I rundy NASTOL CUP
28-07-2011 32-01 PBNF Bydgoszcz - Albo Baty 26:34
28-07-2011 31-02 Spartakus Toruń - Bystrzyca Lublin 15:75
28-07-2011 30-03 Pluszaki Gdańsk - DrinkTeam Dwumiasto 0:46
28-07-2011 29-04 Paulos Bydgoszcz - Perła Lublin 28:61
28-07-2011 28-05 Car(L)os Team Gyddanyzc - Nieuchwytni Gębarzewo 27:60
28-07-2011 27-06 KS Żużlowiec Toruń - Bad Boys Gniezno 23:69
27-07-2011 26-07 AniołyŚmierci - Huragan Poznań 31:56
28-07-2011 25-08 Koli Team Gniezno - OLEK Zielona Góra 0:34
28-07-2011 24-09 Ostrowiec Świętokrzyski - Jimi Team Rzeszów 0:74
28-07-2011 23-10 Start Gniezno. (F) - Speedway Team Dziewierzewo 20:69
!Walkower! 22-11 Zaglebie Sosnowiec - Start Gniezno (B) 0:40
28-07-2011 21-12 Airbase Gniezno - Demogorgon Wrocław 43:44
27-07-2011 20-13 FC Demolka - Hornets Gorzów Wlkp. 13:54
28-07-2011 19-14 ANDY Bydgoszcz - Debeściaki Gdańsk 23:42
28-07-2011 18-15 Metanol Gdańsk - Stupki Gniezno 11:36
28-07-2011 17-16 Baszkiria Ufa - Start Krosno 38:46

Zestaw par II rundy NASTOL CUP
18-08-2011 16-01 Start Krosno - Albo Baty 44:38
18-08-2011 15-02 Stupki Gniezno - Bystrzyca Lublin 15:72
17-08-2011 14-03 Debeściaki Gdańsk - DrinkTeam Dwumiasto 39:45
!Walkower! 13-04 Hornets Gorzów Wlkp. - Perła Lublin 0:40
18-08-2011 12-05 Demogorgon Wrocław - Nieuchwytni Gębarzewo 32:55
18-08-2011 11-06 Start Gniezno (B) - Bad Boys Gniezno 0:37
18-08-2011 10-07 Speedway Team Dziewierzewo - Huragan Poznań 59:28
18-08-2011 09-08 Jimi Team Rzeszów - OLEK Zielona Góra 36:51

Zestaw par III rundy (ćwierćfinały) NASTOL CUP
08-09-2011 16-08 Start Krosno - OLEK Zielona Góra 40:35
06-09-2011 10-02 Speedway Team Dziewierzewo - Bystrzyca Lublin 32:58
08-09-2011 03-06 DrinkTeam Dwumiasto - Bad Boys Gniezno 44:49
08-09-2011 04-05 Perła Lublin - Nieuchwytni Gębarzewo 38:36

Półfinały NASTOL CUP
29-09-2011 16-04 Start Krosno - Perła Lublin 46:44
29-09-2011 06-02 Bad Boys Gniezno - Bystrzyca Lublin 30:60

FINAŁ NASTOL CUP
10-10-2011 16-02 Start Krosno - Bystrzyca Lublin 31:59

Bystrzyca Lublin - Zdobywca N-Cup
Start Krosno - Finalista N-Cup
Ostatnio zmieniony przez Konrad369 2012-02-11, 16:42, w całości zmieniany 7 razy  
 
 
 
albor



Skąd: Warszawa Kabaty
Wysłany: 2010-08-30, 12:31   ARCHIWUM SEZONU 10 NASTOLIGI

ROZEGRANE KOLEJKI SPOTKAŃ NASTOLIGI SEZONU 10
Kolejno: Data Grupa_Nr_kolejki Gospodarz-Gość WYNIK (1.WYNIK)

KOLEJKA 01
2011-11-07 1N01 DrinkTeam Dwumiasto - Bystrzyca Lublin 0:48
2011-11-07 1N01 Perła Lublin - Nieuchwytni Gębarzewo 27:0
2011-11-07 1N01 Baszkiria Ufa - OLEK Zielona Góra 39:53
2011-11-08 1N01 Speedway Team Dziewierzewo - Start Krosno 53:14
2011-11-08 2N01 ANDY Bydgoszcz - Demogorgon Wrocław 56:19
2011-11-07 2N01 Hornets Gorzów Wlkp. - Debeściaki Gdańsk 34:27
2011-11-07 2N01 Paulos Bydgoszcz - Car(L)os Team Gyddanyzc 55:36
2011-11-07 2N01 PBNF Bydgoszcz - Albo Baty 43:29
2011-11-07 3N01 Spartakus Toruń - Koli Team Gniezno 14:30
2011-11-07 3N01 Huragan Poznań - Metanol Gdańsk 24:0
2011-11-07 3N01 Zagłębie Sosnowiec - KS Żużlowiec Toruń 14:72
!Walkower! 3N01 KMŻ Dominów - Start Gniezno. (DEL) 40:0

KOLEJKA 02
2011-11-14 1N02 Bystrzyca Lublin - Baszkiria Ufa 63:27
2011-11-14 1N02 Nieuchwytni Gębarzewo - Speedway Team Dziewierzewo 13:59
2011-11-14 1N02 OLEK Zielona Góra - DrinkTeam Dwumiasto 42:51
2011-11-14 1N02 Start Krosno - Perła Lublin 19:58
2011-11-14 2N02 Demogorgon Wrocław - Paulos Bydgoszcz 22:68
2011-11-14 2N02 Debeściaki Gdańsk - PBNF Bydgoszcz 24:37
2011-11-14 2N02 Car(L)os Team Gyddanyzc - ANDY Bydgoszcz 41:34
2011-11-14 2N02 Albo Baty - Hornets Gorzów Wlkp. 23:14
2011-11-14 3N02 Koli Team Gniezno - Zagłębie Sosnowiec 35:9
2011-11-15 3N02 Metanol Gdańsk - KMŻ Dominów 56:17
2011-11-15 3N02 KS Żużlowiec Toruń - Spartakus Toruń 43:44
!Walkower! 3N02 Start Gniezno. (DEL) - Huragan Poznań 0:40

KOLEJKA 03
2011-11-21 1N03 OLEK Zielona Góra - Bystrzyca Lublin 20:70
2011-11-21 1N03 Start Krosno - Nieuchwytni Gębarzewo 40:23
2011-11-21 1N03 DrinkTeam Dwumiasto - Baszkiria Ufa 55:35
2011-11-21 1N03 Perła Lublin - Speedway Team Dziewierzewo 41:46
2011-11-23 2N03 Car(L)os Team Gyddanyzc - Demogorgon Wrocław 72:18
2011-11-21 2N03 Albo Baty - Debeściaki Gdańsk 39:36
2011-11-21 2N03 ANDY Bydgoszcz - Paulos Bydgoszcz 24:50
2011-11-21 2N03 Hornets Gorzów Wlkp. - PBNF Bydgoszcz 30:29
2011-11-21 3N03 KS Żużlowiec Toruń - Koli Team Gniezno 23:16
!Walkower! 3N03 Start Gniezno. (DEL) - Metanol Gdańsk 0:40
2011-11-21 3N03 Spartakus Toruń - Zagłębie Sosnowiec 75:10
2011-11-21 3N03 Huragan Poznań - KMŻ Dominów 59:13

KOLEJKA 04
2011-11-28 1N04 Bystrzyca Lublin - OLEK Zielona Góra 67:24 (70:20)
2011-11-28 1N04 Nieuchwytni Gębarzewo - Start Krosno 38:32 (23:40)
2011-11-28 1N04 Baszkiria Ufa - DrinkTeam Dwumiasto 36:54 (35:55)
2011-11-28 1N04 Speedway Team Dziewierzewo - Perła Lublin 50:40 (46:41)
2011-11-28 2N04 Demogorgon Wrocław - Car(L)os Team Gyddanyzc 36:54 (18:72)
2011-11-28 2N04 Debeściaki Gdańsk - Albo Baty 34:40 (36:39)
2011-11-28 2N04 Paulos Bydgoszcz - ANDY Bydgoszcz 60:33 (50:24)
2011-11-28 2N04 PBNF Bydgoszcz - Hornets Gorzów Wlkp. 17:12 (29:30)
2011-11-28 3N04 Koli Team Gniezno - KS Żużlowiec Toruń 37:24 (16:23)
!Walkower! 3N04 Metanol Gdańsk - Start Gniezno. (DEL) 40:0 (40:0)
2011-11-28 3N04 Zagłębie Sosnowiec - Spartakus Toruń 15:70 (10:75)
2011-11-28 3N04 KMŻ Dominów - Huragan Poznań 22:47 (13:59)

KOLEJKA 05
2011-12-05 1N05 Baszkiria Ufa - Bystrzyca Lublin 35:55 (27:63)
2011-12-05 1N05 Speedway Team Dziewierzewo - Nieuchwytni Gębarzewo 63:21 (59:13)
2011-12-05 1N05 DrinkTeam Dwumiasto - OLEK Zielona Góra 54:36 (51:42)
2011-12-05 1N05 Perła Lublin - Start Krosno 67:23 (58:19)
2011-12-05 2N05 Paulos Bydgoszcz - Demogorgon Wrocław 71:19 (68:22)
2011-12-05 2N05 PBNF Bydgoszcz - Debeściaki Gdańsk 43:22 (37:24)
2011-12-05 2N05 ANDY Bydgoszcz - Car(L)os Team Gyddanyzc 41:43 (34:41)
2011-12-05 2N05 Hornets Gorzów Wlkp. - Albo Baty 8:23 (14:23)
2011-12-05 3N05 Zagłębie Sosnowiec - Koli Team Gniezno 11:43 (9:35)
2011-12-05 3N05 KMŻ Dominów - Metanol Gdańsk 24:53 (17:56)
2011-12-14 3N05 Spartakus Toruń - KS Żużlowiec Toruń 47:43 (44:43)
!Walkower! 3N05 Huragan Poznań - Start Gniezno. (DEL) 40:0 (40:0)

KOLEJKA 06
2011-12-12 1N06 Bystrzyca Lublin - DrinkTeam Dwumiasto 65:25 (48:0)
2011-12-12 1N06 Nieuchwytni Gębarzewo - Perła Lublin 21:66 (0:27)
2011-12-12 1N06 OLEK Zielona Góra - Baszkiria Ufa 54:36 (53:39)
2011-12-12 1N06 Start Krosno - Speedway Team Dziewierzewo 23:62 (14:53)
2011-12-13 2N06 Demogorgon Wrocław - ANDY Bydgoszcz 37:41 (19:56)
2011-12-12 2N06 Debeściaki Gdańsk - Hornets Gorzów Wlkp. 19:28 (27:34)
2011-12-12 2N06 Car(L)os Team Gyddanyzc - Paulos Bydgoszcz 38:54 (36:55)
2011-12-12 2N06 Albo Baty - PBNF Bydgoszcz 41:36 (29:43)
2011-12-16 3N06 Koli Team Gniezno - Spartakus Toruń 30:18 (30:14)
2011-12-12 3N06 Metanol Gdańsk - Huragan Poznań 49:30 (0:24)
2011-12-12 3N06 KS Żużlowiec Toruń - Zagłębie Sosnowiec 75:11 (72:14)
!Walkower! 3N06 Start Gniezno. (DEL) - KMŻ Dominów 0:40 (0:40)

KOLEJKA 07
2011-12-19 1N07 OLEK Zielona Góra - Nieuchwytni Gębarzewo 66:21
2011-12-19 1N07 Baszkiria Ufa - Start Krosno 48:44
2011-12-23 1N07 Perła Lublin - DrinkTeam Dwumiasto 41:44
2011-12-19 1N07 Speedway Team Dziewierzewo - Bystrzyca Lublin 33:55
2011-12-19 2N07 Hornets Gorzów Wlkp. - Demogorgon Wrocław 43:16
2011-12-19 2N07 Debeściaki Gdańsk - ANDY Bydgoszcz 41:34
2011-12-19 2N07 Car(L)os Team Gyddanyzc - Albo Baty 36:50
2011-12-19 2N07 Paulos Bydgoszcz - PBNF Bydgoszcz 35:40
2011-12-19 3N07 KS Żużlowiec Toruń - Start Gniezno. (DEL) 40:0
2011-12-21 3N07 Zagłębie Sosnowiec - KMŻ Dominów 31:26
2012-01-03 3N07 Huragan Poznań - Spartakus Toruń 62:28
2011-12-19 3N07 Metanol Gdańsk - Koli Team Gniezno 39:7

KOLEJKA 08
2011-12-26 1N08 Nieuchwytni Gębarzewo - Baszkiria Ufa 44:46
2011-12-26 1N08 Start Krosno - OLEK Zielona Góra 31:59
2011-12-26 1N08 DrinkTeam Dwumiasto - Speedway Team Dziewierzewo 42:43
2011-12-26 1N08 Bystrzyca Lublin - Perła Lublin 71:22
2011-12-26 2N08 Demogorgon Wrocław - Debeściaki Gdańsk 31:59
2011-12-26 2N08 ANDY Bydgoszcz - Hornets Gorzów Wlkp. 33:54
2012-01-03 2N08 Albo Baty - Paulos Bydgoszcz 42:33
2011-12-26 2N08 PBNF Bydgoszcz - Car(L)os Team Gyddanyzc 56:21
!Walkower! 3N08 Start Gniezno. (DEL) - Zagłębie Sosnowiec 0:40
2011-12-26 3N08 KMŻ Dominów - KS Żużlowiec Toruń 24:45
2011-12-30 3N08 Spartakus Toruń - Metanol Gdańsk 31:28
2011-12-26 3N08 Koli Team Gniezno - Huragan Poznań 31:30

KOLEJKA 09
2012-01-02 1N09 Baszkiria Ufa - Nieuchwytni Gębarzewo 45:45 (46:44)
2012-01-02 1N09 OLEK Zielona Góra - Start Krosno 52:38 (59:31)
2012-01-02 1N09 Speedway Team Dziewierzewo - DrinkTeam Dwumiasto 44:40 (43:42)
2012-01-02 1N09 Perła Lublin - Bystrzyca Lublin 36:54 (22:71)
2012-01-02 2N09 Debeściaki Gdańsk - Demogorgon Wrocław 54:33 (59:31)
2012-01-02 2N09 Hornets Gorzów Wlkp. - ANDY Bydgoszcz 54:35 (54:33)
2012-01-02 2N09 Paulos Bydgoszcz - Albo Baty 41:45 (33:42)
2012-01-02 2N09 Car(L)os Team Gyddanyzc - PBNF Bydgoszcz 27:45 (21:56)
!Walkower! 3N09 Zagłębie Sosnowiec - Start Gniezno. (DEL) 40:0 (40:0)
2011-12-28 3N09 KS Żużlowiec Toruń - KMŻ Dominów 39:36 (45:24)
2012-01-02 3N09 Metanol Gdańsk - Spartakus Toruń 49:23 (28:31)
2012-01-02 3N09 Huragan Poznań - Koli Team Gniezno 37:24 (30:31)

KOLEJKA 10
2012-01-09 1N10 Nieuchwytni Gębarzewo - OLEK Zielona Góra 25:66 (21:66)
2012-01-09 1N10 Start Krosno - Baszkiria Ufa 36:54 (44:48)
2012-01-09 1N10 DrinkTeam Dwumiasto - Perła Lublin 44:41 (44:41)
2012-01-09 1N10 Bystrzyca Lublin - Speedway Team Dziewierzewo 69:18 (55:33)
2012-01-09 2N10 Demogorgon Wrocław - Hornets Gorzów Wlkp. 31:54 (16:43)
2012-01-16 2N10 ANDY Bydgoszcz - Debeściaki Gdańsk 34:38 (34:41)
2012-01-09 2N10 Albo Baty - Car(L)os Team Gyddanyzc 57:36 (50:36)
2012-01-09 2N10 PBNF Bydgoszcz - Paulos Bydgoszcz 40:38 (40:35)
!Walkower! 3N10 Start Gniezno. (DEL) - KS Żużlowiec Toruń 0:40 (0:40)
2012-01-09 3N10 KMŻ Dominów - Zagłębie Sosnowiec 54:18 (26:31)
2012-01-13 3N10 Spartakus Toruń - Huragan Poznań 26:63 (28:62)
2012-01-09 3N10 Koli Team Gniezno - Metanol Gdańsk 29:24 (7:39)

OSTATECZNE TABELE WSZYSTKICH NASTOLIG SEZONU 10
Kolejno: miejsce | w-r-p | b | mpz:mps | pkt | SM-team (liga.gr) SM-user

1. NASTOLIGA
| 1. | 10-0-00 | 5 | 617:240 | 25 | Bystrzyca Lublin (4.15) adam_1955
| 2. | 08-0-02 | 4 | 471:358 | 20 | Speedway Team Dziewierzewo (4.08) Krystek
| 3. | 06-0-04 | 3 | 409:431 | 15 | DrinkTeam Dwumiasto (1.1) Kmic 1!
| 4. | 04-0-06 | 2 | 439:372 | 10 | Perła Lublin (5.13) Aśka1989
----------------------------------------------------------------------------------
| 5. | 06-0-04 | 3 | 472:432 | 15 | OLEK Zielona Góra (5.09) Olek-66
| 6. | 03-1-06 | 2 | 401:503 | 09 | Baszkiria Ufa (4.06) Baszkiria
| 7. | 01-0-09 | 1 | 300:514 | 03 | Start Krosno (5.01) Shergar
| 8. | 01-1-08 | 0 | 251:510 | 03 | Nieuchwytni Gębarzewo (6.01) Pawelek 1!

2. NASTOLIGA
| 1. | 09-0-01 | 4 | 389:317 | 22 | Albo Baty (2.4) albor
| 2. | 08-0-02 | 5 | 386:279 | 21 | PBNF Bydgoszcz (6.41) Kabat
| 3. | 06-0-04 | 3 | 505:339 | 15 | Paulos Bydgoszcz (7.081) Paulos
| 4. | 04-0-06 | 2 | 404:446 | 10 | Car(L)os Team Gyddanyzc (4.09) CarLos_Wallace
----------------------------------------------------------------------------------
| 5. | 07-0-03 | 3 | 331:253 | 17 | Hornets Gorzów Wlkp. (3.8) Koziu87
| 6. | 04-0-06 | 2 | 354:353 | 10 | Debeściaki Gdańsk (1.2) Manius_gks
| 7. | 02-0-08 | 1 | 365:437 | 05 | ANDY Bydgoszcz (6.22) Andy.bdg
| 8. | 00-0-10 | 0 | 262:572 | 00 | Demogorgon Wrocław (5.16) Asteck666

3. NASTOLIGA
| 1. | 08-0-02 | 5 | 432:193 | 21 | Huragan Poznań (1.2) Pjetr
| 2. | 07-0-03 | 4 | 378:185 | 18 | Metanol Gdańsk (5.13) sanch3z 1!
| 3. | 07-0-03 | 3 | 282:229 | 17 | Koli Team Gniezno (4.04) Koli
| 4. | 05-0-05 | 2 | 376:373 | 12 | Spartakus Toruń (7.007) Scorpic1976
----------------------------------------------------------------------------------
| 5. | 07-0-03 | 3 | 444:229 | 17 | KS Żużlowiec Toruń (6.63) Hermes
| 6. | 03-0-07 | 2 | 296:348 | 08 | KMŻ Dominów (7.032) Konrad369
| 7. | 03-0-07 | 1 | 199:450 | 07 | Zagłębie Sosnowiec (8.023) Axel
| 8. | 00-0-10 | 0 | 000:400 | 00 | Start Gniezno. (DEL) (7.006) Filip1996

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
BYSTRZYCA LUBLIN mistrzem NASTOLIGI!

SPEEDWAY TEAM DZIEWIERZEWO wicemistrzem

DRINKTEAM DWUMIASTO brązowym medalistą


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SPOTKANIA BARAŻOWE NASTOLIGI SEZONU 10

Baraże o 1. Nastoligę
2012-01-23 1B1N PBNF Bydgoszcz - Baszkiria Ufa 43:34
2012-01-23 1B1N Huragan Poznań - Paulos Bydgoszcz 39:48
Baraż o 2. Nastoligę
2012-02-03 1B2N Koli Team Gniezno - Debeściaki Gdańsk 6:30

Baraże rewanżowe o 1. Nastoligę
2012-01-30 2B1N Baszkiria Ufa - PBNF Bydgoszcz 45:38 (34:43)
2012-01-30 2B1N Paulos Bydgoszcz - Huragan Poznań 55:32 (48:39)
Baraż rewanżowy o 2. Nastoligę
2012-01-30 2B2N Debeściaki Gdańsk - Koli Team Gniezno 33:7 (30:6)


NASTOL CUP - SEZON 10

Zestaw par I rundy NASTOL CUP
10-11-2011 32-01 wolny los - Bystrzyca Lublin
10-11-2011 31-02 wolny los - Nieuchwytni Gębarzewo
10-11-2011 30-03 wolny los - Perła Lublin
10-11-2011 29-04 wolny los - DrinkTeam Dwumiasto
10-11-2011 28-05 wolny los - OLEK Zielona Góra
10-11-2011 27-06 wolny los - Start Krosno
10-11-2011 26-07 wolny los - Speedway Team Dziewierzewo
10-11-2011 25-08 wolny los - Baszkiria Ufa
10-11-2011 24-09 Spartakus Toruń - Demogorgon Wrocław 40:0
10-11-2011 23-10 Koli Team Gniezno - Debeściaki Gdańsk 0:25
10-11-2011 22-11 KMŻ Dominów - Hornets Gorzów Wlkp. 10:18
10-11-2011 21-12 Zagłębie Sosnowiec - ANDY Bydgoszcz 14:55
!Walkower! 20-13 Start Gniezno. (DEL) - Car(L)os Team Gyddanyzc 0:40
08-11-2011 19-14 Huragan Poznań - Albo Baty 31:41
10-11-2011 18-15 Metanol Gdańsk - PBNF Bydgoszcz 0:40
10-11-2011 17-16 KS Żużlowiec Toruń - Paulos Bydgoszcz 21:69

Zestaw par II rundy NASTOL CUP
01-12-2011 16-01 Paulos Bydgoszcz - Bystrzyca Lublin 18:72
29-11-2011 15-02 PBNF Bydgoszcz - Nieuchwytni Gębarzewo 56:16
01-12-2011 14-03 Albo Baty - Perła Lublin 42:40
01-12-2011 13-04 Car(L)os Team Gyddanyzc - DrinkTeam Dwumiasto 23:69
29-11-2011 12-05 ANDY Bydgoszcz - OLEK Zielona Góra 36:57
01-12-2011 11-06 Hornets Gorzów Wlkp. - Start Krosno 41:15
02-12-2011 10-07 Debeściaki Gdańsk - Speedway Team Dziewierzewo 39:51
01-12-2011 24-08 Spartakus Toruń - Baszkiria Ufa 40:37

Zestaw par III rundy (ćwierćfinały) NASTOL CUP
22-12-2011 24-01 Spartakus Toruń - Bystrzyca Lublin 21:69
22-12-2011 15-07 PBNF Bydgoszcz - Speedway Team Dziewierzewo 38:36
15-12-2011 11-14 Hornets Gorzów Wlkp. - Albo Baty 37:22
20-12-2011 05-04 OLEK Zielona Góra - DrinkTeam Dwumiasto 36:54

Półfinały NASTOL CUP
12-01-2012 04-01 DrinkTeam Dwumiasto - Bystrzyca Lublin 32:55
12-01-2012 11-15 Hornets Gorzów Wlkp. - PBNF Bydgoszcz 47:33

FINAŁ NASTOL CUP
23-01-2012 11-01 Hornets Gorzów Wlkp. - Bystrzyca Lublin 31:44

Bystrzyca Lublin - Zdobywca N-Cup
Hornets Gorzów Wlkp. - Finalista N-Cup
Ostatnio zmieniony przez Konrad369 2012-02-11, 16:42, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
pawelek
Miszcz Slołłeja



Skąd: Gniezno
Wysłany: 2010-08-30, 12:41   

No to czas zacząć nowy sezon! Wszystkie problemy związane z awarią zostały szybciutko rozwiązane, terminarze poprawione.

Moje cele? Po pierwsze - utrzymanie się w 3N, co nie będzie łatwe ze względu na młody skład (16- i 17-latkowie). Po drugie - po raz pierwszy nie zawalić Pucharu :d Co prawda szanse w pierwszej rundzie mam marne, no ale trzeba walczyć póki szanse są choćby matematyczne.

No to może garść statystyk... Do tej pory spotkania Perły i Nieuchwytnych w Nastolidze miały miejsce siedmiokrotnie (sporo jak na drużyny, które raczej skaczą po różnych poziomach).

2009-08-10 6NS2 Perła Lublin - Nieuchwytni Gębarzewo 44:44
2009-08-31 6NS2 Nieuchwytni Gębarzewo - Perła Lublin 45:45
2009-11-18 4NS3 Nieuchwytni Gębarzewo - Perła Lublin 55:38
2009-12-07 4NS3 Perła Lublin - Nieuchwytni Gębarzewo 32:61
2010-02-11 CUP4 Perła Lublin - Nieuchwytni Gębarzewo 75:0
2010-06-04 3NS5 Perła Lublin - Nieuchwytni Gębarzewo 57:35
2010-06-21 3NS5 Nieuchwytni Gębarzewo - Perła Lublin 42:48
2010-09-16 CUP6 Nieuchwytni Gębarzewo - Perła Lublin --:--

Nieuchwytni Gębarzewo 2-2-3 Perła Lublin

W sezonie drugim remis w dwumeczu... bonus przepadł. W trzecim Nieuchwytni mieli już znaczącą przewagę, ale był to okres jazdy tylko i wyłącznie 18- i 19-latkami. Puchar w sezonie czwartym przemilczę, bo to już jakiś standard że się zapominam... Sezon piąty to już całkowita dominacja Aśki.

Oprócz tego mieliśmy dwa starcia w 5.26. Wówczas to podjarany możliwością awansu nakupowałem emerytów, przegrałem najważniejsze mecze i zostałem z ręką w nocniku.

2010-03-21 5.26/12 Nieuchwytni Gębarzewo - Perła Lublin 69:23
2010-03-28 5.26/12 Perła Lublin - Nieuchwytni Gębarzewo 35:57

Do boju młodzi Nieuchwytni! Mamy coś do udowodnienia 8)

PS Trzeba by dać znać Wojtkowi, że znów musi zrobić polskie znaki w url-ach ;)
PS2 Sporo wolnego czasu mam ostatnio, więc poprowadzę statystyki 3N.
Ostatnio zmieniony przez pawelek 2010-08-30, 13:12, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgrey created by spleen created by spleen modyfied by SMANAGER.pl

Strona wygenerowana w 0,77 sekundy. Zapytań do SQL: 16