To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne

Propozycje - propozycja prezentowa

duzakaczkad - 2019-10-25, 07:56
Temat postu: propozycja prezentowa
Cześć!
Muszę szybko skombinować jakiś prezent dla zapalonych fanów żużla. Dostałem zaproszenie na rocznicowe party no i koniecznie trzeba im coś wręczyć. Zawody już się dawno pokończyły, więc lepszy będzie typowo okolicznościowy drobiazg. Zastanawiam się, czy wazon z dedykacją i wygrawerowaną grafiką jako prezent na rocznicę ślubu będzie odpowiedni. A może macie inne lepsze pomysły?

alfred33331 - 2019-11-11, 18:20

Dla fanów szybkich samochodów na prezent na pewno będzie dobre wypożyczalnia samochodów Kraków może być odpowiednim wyjściem. Nie uwierzysz ale wynajem na jeden dzień mustanga to koszt zaledwie około 500zł. Zobacz sobie na ich stronę.
alfred33331 - 2019-12-01, 23:11

Ja lubię dawac nietypowe prezenty i przy okazji przegladania różnych stron natrafiłem na https://diabetyk24.pl/blog-section/insulina-w-tabletkach gdzie nie tylko dowiedziałem się ciekawych rzeczy a temat nowych tabletek insuliny które mają zastąpić cukrzyka zastrzyki to na tej stronie znalazłem bardzo ciekawe produkty jak np suplementy i znalazłem tam idealne prezenty dla moich znajomych. Polecam
alfred33331 - 2019-12-02, 06:38

Jana prezent bardzo często kupuje kosmetyki, Uważam że jest to najbardziej trafiony prezent. Zawsze osoba której je daje jest zadowolona i zawsze używa. Kupuje jej na stronie https://dermalogica.pl/ i zdecydowanie polecamy tą stronę poniewaz jest naprawdę duży wybór kosmetyków więc na pewno znajdziecie coś dla siebie.
alfred33331 - 2020-01-25, 09:21

Dla fanów szybkich samochodów na prezent na pewno będzie dobre wypożyczalnia samochodów Kraków . Polecam bardzo bo to jest super zajawka i pamiatka ponieważ nie każdy ma okazję jechać takim samochodem jak na przykład mustang. Super szybki samochód może okazać się bardzo ciekawym prezentem.