To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne

Oszustwa w SM'ie - Dyskusje na temat oszustw

Hyziu - 2013-08-22, 16:19
Temat postu: Dyskusje na temat oszustw
W tym temacie proszę prowadzić dyskusję na temat oszust. Temat ten jednak nie służy do odwoływania się od otrzymanych banów. Odwołania proszę kierować na maila. Wszelkie próby odwoływania się poprzez ten temat będą ignorowane.
Anonymous - 2013-08-22, 20:35
Temat postu: Czy to jest oszustwo?
Witam. Dzisiaj po powrocie z pracy, podczas próby zalogowania do SM spotkała mnie oto taka niespodzianka, mianowicie, zbanowane konto. Odszukałem w dziale oszustwa, że zostałem "oskarżony" o sprzedanie za drogo zawodnika; mianowicie;

Dionizy Jasina - SC Piątkowo
|| Wiek: 19 || Forma: 63 || Doświadczenie: 3
Kondycja: 44 || Reflex: 46 || Siła: 56 || Technika jazdy: 60 || Technika startu: 49
Cena wywoławcza: 49 999 zł || Aktualna cena: 400 000 zł (Nowe Miasto)
Koniec licytacji: 2013-08-21 10:18:21

ID: 583674

Login: Bigi2011 VIP
Login: Mini1944

Bany.

Jaka jest podstawa zbanowania konta? Zawodnik wystawiony za 50tys, to nie moja wina, że ktoś złozył oferte 400tys. Nie pamietam za ile go kupiłem, ale nie wiem czy tez nie zapłaciłem wiecej niz 50tys. Z tego co pamietam to ma talent 9/10. Napewno nie ma żednego powiezania z ip kupujacego. Jeszcze raz pytam jaka jest podstawa zbanowania konta? Bo zaczyna mi sie wydawac, że staje sie to praktyka w tej grze - banowanie ludzi z wykupionym na dłuższy czas VIPem. Liczę na dyskusję, bo to nie pierwszy raz kiedy banuje sie konto VIPa.

Tomek1982 - 2013-08-22, 20:41

Na moje dostałeś bana za zawyżony transfer. A VIP nie ma nic do tego.
Anonymous - 2013-08-22, 20:46

Czy to moja wina, że blizej nie znan mi osoba kupuje mojego zawodnika? Niewiem czy zawyzona, wystawiony za 50tys, zapłacił 400tys, 19letni junior z talentem 9/10 skile nie najgorsze. Brak jakiegokolwiek powiazania IP. Kto tu ocenia zawyzona cene? Na jakiej podstawie mozna powiedziec ze 400tys to za duzo za takiego zawodnika? Gdyby ktos dał milion to rozumiem. Ta gra powoli zchodzi na psy. Nie ma zadnej podstawy nałozenia bana, nałozony został bo komus sie nudzi i zgłasz co drugi transfer na liscie transferowej jako zawyzony.
Wojtas - 2013-08-22, 21:01

To twoja ocena która nie jest poparta niczym a na pewno faktami

bigi napisał/a:
skile nie najgorsze
ano najgorsze i zawodnik nic nie wart.
Kabat - 2013-08-22, 21:02

Spójrz prawdzie w oczy... skille słabe, XP nędzne... Kwota chyba jest zawyżona, chociaż na obecnych cenach trudno się wyznać...
Hermes - 2013-08-23, 12:58

dobrze widze?

bigi napisał/a:
Aktualna cena: 400 000 zł (Nowe Miasto)

nie to jest przegiecie. Za takiego frajera 400 tys!!! BAN zasłuzony!!!

Anonymous - 2013-08-23, 19:48

KWOTA ZAWYżONA ale kto jest temu winny? Dlaczego sprzedajacy, ja wystawiłem zawodnika za 49tys, dostałbym tyle i nie miałbym zalu do nikogo, nie dostałbym to wystawiłbym taniej? Dokładnie Kabat, w tej chwili na liście transferowej po usunięciu emerytur, ciężko się rozeznac, co jest zawyzone a co nie. Co trzeci transfer powinien zostac zweryfikowany co do zawyzenia ceny. Tylko pytam do czego to zmierza? Rozumiałbym gdyby zapłacono za niego milion złotych, to byłoby przegiecie. Zreszta nie rozumiem tego jak mozna nałozyc bana tylko i wyłącznie na podstawie transferu, który "spowodował" inny gracz składajac oferte. Nie ma żadnego powiazania IP, klub nie jest zadłużony, nie potrzebuje "lewej" gotówki z transferu tym bardziej, ze w tej chwili 400tyś to na waciki nie wystarcza. Polecam "Administracji" trochę wiecej powsciagliwości i zainteresowania obecnymi cenami bo w ten sposób to za chwile w Ekstralidze bedziecie mieli boty zamiast aktywnych druzyn. Ta gre opuszcza coraz wiecej osób, a szkoda bo to dobra zabawa. Zbanujcie kazdego i nie bedzie nic.
P.S.
Oczywiście napisałem odwołanie od bana, zobaczymy co z tego wyniknie, chociaz szczerze to sie odechciewa jak widze takie zagrania.

Hermes - 2013-08-23, 22:46

bigi napisał/a:
bardziej, ze w tej chwili 400tyś to na waciki nie wystarcza

ciekawe? tak sobie wyliczylem na ile by mi starczyło i mi wychodzi okolo 5 tys miejsc stojacych wiec przestan bredzic jak potłuczony.

bigi napisał/a:
Oczywiście napisałem odwołanie od bana, zobaczymy co z tego wyniknie, chociaz szczerze to sie odechciewa jak widze takie zagrania.

i bardzo dobrze zrobiles. Bana bedzie mial chyba kupujacy.

bigi napisał/a:
Polecam "Administracji" trochę wiecej powsciagliwości i zainteresowania obecnymi cenami bo w ten sposób to za chwile w Ekstralidze bedziecie mieli boty zamiast aktywnych druzyn.

nie od cen ludzie rezygnowali z gry nawet w elidze, wiec wyluzuj. Przezylismy juz boty e lidze i jakos nikt nie plakal po tych ekipach.

bigi napisał/a:
Ta gre opuszcza coraz wiecej osób, a szkoda bo to dobra zabawa.

Opuszcza ze 100 roznych powodów np totalna olewka wlascieciela gry

Anonymous - 2013-08-24, 15:51

Hermes tylko i wyłącznie o transfery mi chodziło z tymi 400 tyś. Konto oczywiście odbanowane, a osobom zgłaszającym zawyzone transfery polecam odrobine zdrowego rozsadku i spojrzenia na transfer nie przez perspektywe "a zgłosze go bede miał/ła wiecej postów" Bez odbioru.
Maciey - 2013-08-24, 18:02

Skoro gość jest warty 4 tys., a ktoś za niego płaci 400 to się to zgłasza i nie wiem o co Ci teraz chodzi kolego.
uthar - 2013-09-01, 09:05

Cytat:
Seweryn Dewilniewicz - Jagiellonia Białystok
|| Wiek: 32 || Forma: 80 || Doświadczenie: 100
Kondycja: 68 || Reflex: 90 || Siła: 100 || Technika jazdy: 97 || Technika startu: 100
Cena wywoławcza: 10 000 000 zł || Aktualna cena: 15 500 000 zł (Włókniarz team Częstochowa)
Koniec licytacji: 2013-08-31 19:39:58

Login: Uthar
Login: Henry94

ID: 99363

Henry drugi raz ban w ciągu tygodnia? :roll:

Zawyżony ludzie opanujcie się! Kiedys kupowało się gorszych 32 latków w wyższych cenach. Życzę powodzenia tym ludzia któzy wszędzie doszukują sie zawyżonych transferów, może czas przejrzeć wszystkie ich transfery? Na pewno coś sie znajdzie...

Baju - 2013-09-03, 14:21

nie rozśmieszaj mnie koleś konczy gre daje od razu 15.5mln kiedy wywoławcza jest 10mln.. której i tak by nikt nie dal bo w tej fazie sezonu tacy chodzą po 6-8mln max.
Joaquin - 2013-09-03, 19:35

To działaj chociaż Baju, bo na razie to Ty mnie rozśmieszasz swoją działalnością. Albo cofka transferu, albo temat zakończony. Co ma teraz zrobić Uthar, jeśli zwrócony zostanie mu 32-latek po kilku tygodniach, jak to potrafi być niejednokrotnie w tej grze?!
Sorry, to nie jest śmieszne, to jest żałosne.

Hermes - 2013-09-03, 20:05

Cytat:

nie rozśmieszaj mnie koleś konczy gre daje od razu 15.5mln kiedy wywoławcza jest 10mln

tak jak napisalem na SB kazdy transfer milinowy mozna pod to podciagnac :D

I tak juz w kwestii formalnej przez lata miales akurat w dupie sprawy lewizn w SMa. Teraz kiedy ze sprawdzania oszustw zostal Ci tylko kolorek stales sie oredownikiem walki z oszustwami!!!
Słowko o Darii, czasem warto wierzyc w Siebie, dopielas swego!!! Gratuluje!!!