To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
SMANAGER.pl - oficjalne forum dyskusyjne

KOSZ - Dyskusje na temat nowego silnika!

Maniuś_gks - 2011-08-05, 14:40

Jakoś je przeczytałeś wypowiadając się na ten temat ;) Co do głosowania to też jestem na tak.
Wrzosy - 2011-08-05, 14:53

tylko wojtek nie ma tyle czasu co ja ........... a mi to zajelo sporo czasu
lucjanos - 2011-08-05, 16:30

Wrzosy, Ty powinieneś najpierw jakiś kurs języka polskiego przejść. Za diabłą Cię zrozumieć nie można. W szkole to się muszą z Toba naprawdę męczyć. :d Z drugiej strony, to skoro masz jakieś wieści ze źródeł zbliżonych do twórcy gry, to może się nimi podzieliś, a nie wrzucasz nam w dziwnym języku.
Hermes - 2011-08-05, 21:06

jakie błedy ja widziałem:
- mecz który zaczał sie chyba 3 dni temu i ...jeszcze sie nie skonczył. Bronek o tym pisał. Zawodnik był deysgnowany 7 raz do startu. Tylko patrzac na skład rywala powtarzały sie nazwiska
- przykład z wczoraj zawodnicy zmienili barwy klubowe ale w tescie pojechali. Wygladało to jakby mieli pozegnanie z klubem :D link do meczu: http://www.smanager.pl/te...ion=live&id=303

Wrzosy - 2011-08-05, 21:10

lucjanos napisał/a:
Wrzosy, Ty powinieneś najpierw jakiś kurs języka polskiego przejść. Za diabłą Cię zrozumieć nie można. W szkole to się muszą z Toba naprawdę męczyć. :d Z drugiej strony, to skoro masz jakieś wieści ze źródeł zbliżonych do twórcy gry, to może się nimi podzieliś, a nie wrzucasz nam w dziwnym języku.

a mam ... i nie ma co sie palic ... . szkole to juz skaczylem ... z tego co wiem to silnik co tydzien sie zmnia testowy miej wiecej jak tylko chywile znajdzie to zmnia cos ...

Kfjat - 2011-08-05, 22:37

Wrzosy napisał/a:
a mam ... i nie ma co sie palic ... . szkole to juz skaczylem ... z tego co wiem to silnik co tydzien sie zmnia testowy miej wiecej jak tylko chywile znajdzie to zmnia cos ...

Jak mi ktos wytłumaczy o co chodziło piszącemu to ma ode mnie dobre piwko. Zasad ortografii nie nauczono, z gramatyką również nie zdążyłeś się zaprzyjaźnić :)

Tomi31 - 2011-08-05, 23:03

Ja rozumiem:

A mam. I nie ma ci się palić. Szkołę to już skończyłem. Z tego co wiem to silnik testowy co tydzień się zmienia. Jak tylko znajdzie chwilę (Wojtek) to zmienia coś.

Adres żeby wysłać piwko chcesz na priv tu czy w SMie? :P :lol:

Co do silnika to myślę, że na razie nie ma co zbytnio brać go na poważnie. JEst jeszcze trochę czasu i pewnie (mam nadzieję) coś sie zmieni. Chociaż mam nadzieję, że w miarę szybko bo dowiedzieć się o ostatecznym jego kształcie na 2 tyg przed wprowadzeniem też by nie było fajnie...

Wrzosy - 2011-08-06, 01:36

^^ wyslac mu piwo i ma chlopak racje
Kfjat - 2011-08-06, 07:54

Tomi31 napisał/a:
Ja rozumiem:

A mam. I nie ma ci się palić. Szkołę to już skończyłem. Z tego co wiem to silnik testowy co tydzień się zmienia. Jak tylko znajdzie chwilę (Wojtek) to zmienia coś.

Adres żeby wysłać piwko chcesz na priv tu czy w SMie? :P :lol:

Dzięki :) Przeslij na priv numer konta, przeleje 3 PLN zgodnie z obietnicą. :)

Mak - 2011-08-06, 19:30

Hola, hola... Jak to "nie ma co brac tego silnika na powaznie"? Wyraznie zmienil sie silnik w porownaniu z tym, na czym jedziemy w lidze... I ja nie mam dzis pojecia, co robic ze swoim skladem. Czy kupowac emerytow czy inwestowac jednak w mlodziez? Czy trenowac sile, czy refleks? A moze jednak kondycje? Do rozpoczecia kolejnego sezonu ok. 15 tygodni. Najwyzszy czas powiedziec, co nas czeka. Bo ja jezdze mecze testowe niemal codziennie. Mam swoje wnioski. Ale co z tego, skoro slysze czesto, ze ten silnik jest "nieoficjalny"?

Choc wcale mnie nie dziwi to, co sie dzieje. Od dawna uwazam, ze najslabszym elementem tej gry jest przeplyw informacji. Kilka osob cos tam nieoficjalnie wie, reszta szuka na forum (jesli ma czas) i po jakims czasie tez sie co nieco dowiaduje (zazwyczaj nieoficjalnie).

A ci, ktorzy nie maja czasu, maja pecha. Oni wiedziec nie musza...

Tomi31 - 2011-08-06, 23:39

Zgadzam się w zupełności z tym co napisałeś!
Pisząc, że nie ma co brać silnika na poważnie miałem na myśli zmiany, które wg mnie jeszcze w nim zajdą... Obecnie refleks daje czasami tyle, że sie przewrócić można... I ja szczerze wątpię, aby tak miała wyglądać ostateczna wersja nowego silnika. Pozostaje nam jedynie czekać aż Wojtek znajdzie ten "złoty środek"... i mieć nadzieję, że będzie to jak najszybciej bo dokonanie zmian w składzie pod nową wersje może okazać się niewykonalne kiedy nastąpią poważne zmiany, a my dowiemy się za późno...

Mak - 2011-08-07, 00:10

Tomi31 napisał/a:
Zgadzam się w zupełności z tym co napisałeś!
Pisząc, że nie ma co brać silnika na poważnie miałem na myśli zmiany, które wg mnie jeszcze w nim zajdą... Obecnie refleks daje czasami tyle, że sie przewrócić można... I ja szczerze wątpię, aby tak miała wyglądać ostateczna wersja nowego silnika. Pozostaje nam jedynie czekać aż Wojtek znajdzie ten "złoty środek"... i mieć nadzieję, że będzie to jak najszybciej bo dokonanie zmian w składzie pod nową wersje może okazać się niewykonalne kiedy nastąpią poważne zmiany, a my dowiemy się za późno...

Jasna sprawa, Tomi. Pozostaje nam czekac az Wojtek znajdzie zloty srodek. Ale czy Wojtek go szuka? Cholera wie, bo Wojtek nie komentuje. Wojtek pracuje, Wojtek wymysla, ale Wojtek nie komunikuje. Kontaktuje sie najpewniej z waskim gronem wspolpracownikow (choc i tu mozna miec watpliwosci, czy istotnie tak jest?), a reszta powinna sie cieszyc, ze w ogole taki menadzer jest. Przyznam, ze od jakiegos czasu coraz mocniej jestem poirytowany funkcjonowaniem tej gry. Ktos powie: "nie podoba ci sie, zrezygnuj". Slusznie poniekad. Poniekad, podkreslam, bo nie ma alternatywy. To bodaj pierwszy tego typu koncept w sieci i jesli tylko Wojtek bedzie umial (i chcial) to wykorzystac, bedzie mogl zbic kokosy (tego mu zreszta zycze). A jesli bedzie nadal traktowal idee po macoszemu, z czasem zacznie ona znikac jak chora od lat anorektyczka...

robcio2x8 - 2011-08-07, 01:19

Alternatywy juz sa w sieci, w jedna sam gram zreszta ;-)

Kolejny spar testowy jaki jechalem odbyl sie na nawierzchni normalnej, sytuacja podobnie jak na grzaskiej byla taka, ze junek krecil lepsze czasy od seniora z XP wiekszym o 28, S wieksza o 5 i TS wieksza o 10 :-o

Peterovsky - 2011-08-07, 08:51

Moim zdaniem Woytek nie powinien grzebać w znaczeniu skilli, a co najwyżej zmniejszyć znaczenie XP i zając się innymi sprawami w SM, bo jest bardzo dużo zaakceptowanych propozycji, które nie są jeszcze wprowadzone jak np. Zawody indywidualne czy jakieś zmiany "kosmetyczne". Jak Woytek chce zmieniać znaczenie skilli to powinien powiedzieć to kilka sezonów wcześniej, a nie jeden, żeby wszyscy mogli przygotować swoje "nowe pokolenie" na nowy silnik.
Skofild2 - 2011-08-07, 09:50

to taki balagan wychodzi jak w realu. i o to wlasnie chodzi. Musimy jak najbardziej urealistycznic gre. W lidze do ostatnich minut nie wiedzieli czy jada na nowych czy starych tlumikach. i My tez nie wiemy czy nowy silnik jaki testujemy czy zupelnie cos innego nas spotka. super jazda .